26 myśli w temacie “Poseł Adam Andruszkiewicz o Kukiz’15, Andrzeju Dudzie, aneksie WSI, Marszu Niepodległości, szczepionkach, sądach i systemie

 1. LUSTITIA EST FUNDAMENTUM REGNORUM –

  sprawiedliwość jest fundamentem
  i tylko odkłamana historia jakby gorzka dla nas nie była, powinna wzmocnić każdego Polaka- Lechitę, który mając wiedzę, cały czas jej poszukuje, weryfikuje, sprawdza, i wnioski z niej na przyszłość wyciąga.
  CYPRIAN KAMIL NORWID: „WALCZYĆ PRAWDĄ I DLA PRAWDY”. „SŁUŻYĆ PRAWDZIE”. Aby jednak prawdą walczyć i jej służyć, należy PRAWDY szukać, należy „DORABIAĆ SIĘ PRAWDY”.

  Jeżeli ktoś wierzy w objawienia związane z tzw. cudem nad Wisłą w 1920 r., powinien zweryfikować swoją wiedzę. Cudem jest pojawianie się w naszej historii Polaków, którzy swój dar wiedzy wykorzystali dla zmiany naszych dziejów. Takim Polakiem – patriotą, który cud nad Wisłą stworzył, był generał Tadeusz Jordan Rozwadowski.
  (m.in. https://radtrap.wordpress.com/2016/12/05/koniec-legendy-pilsudskiego/#comment-17612)

  W przypadku posła Adam Andruszkiewicz, nie wierzę w cuda.
  To młody człowiek bez doświadczenia, a hasła patriotyzmu i obciążanie innych to trochę za mało. Następny wyłom i podział!

  Czy znajdzie się doświadczony i mądry człowiek, który takich Adamów połączy, a może „Adamowie” nie potrafią szukać, tworzą wartość z samych siebie.

  Każdy z NICH ciągnie w swoją stronę a tu jedność wokół polskiej sprawy jest potrzebna.
  Wspomnę, że Kukiz15 nie jest partią polityczną, więc nie korzysta z żadnych dopłat, jak pozostałe partie.

  W Dzień 11 listopada, bardzo gorąco polecam wszystkim Rodakom-Lechitom i Patriotom, zapoznanie się, z Raportem – analizą przyczyn największej klęski Polski, sporządzoną we wrześniu 1941 r., przez generała Izydora Modelskiego na zlecenie Naczelnego Wodza gen. Władysława Sikorskiego.
  Słava

  1. Droga Agatko
   nie rozumiem dlaczego podałaś adres do strony Sejmu i wyniki głosowania w dniu 27 października 2017 r., nad rządowym projektem ustawy o podstawowej opiece zdrowotnej.
   Posłowie klubu Kukiz15 byli przeciw, w tym Adam Andruszkiewicz, będą jeszcze w tym Klubie.
   Kilka dni temu p. Andruszkiewicz przeszedł do Wiernych i Solidarnych,
   – podczas gdy Wierni i Solidarni ( 3 -ch posłów) z Kornelem Morawieckim na czele, w całości byli za tą ustawą. Czy to nie zastanawia?

   1. Z kolei ze strony http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22620998,klub-pawla-kukiza-pomniejszyl-sie-o-kolejnego-posla-rezygnacji.html dowiedziałam się, że:
    „Adam Andruszkiewicz to były prezes Młodzieży Wszechpolskiej, od 2016 prezes stowarzyszenia Endecja zawiązanego wspólnie m.in. z Rafałem Ziemkiewiczem, Markiem Jakubiakiem oraz Sylwestrem Chruszczem. Był również związany z Ruchem Narodowym”,

    prowadzi go
    poseł Sylwester Chruszcz, zdeklarowany narodowościowiec – był w Młodzieży Wszechpolskiej, Stronnictwie Narodowym, potem w Lidze Polskich Rodzin. Od 2004 do 2009 poseł do Parlamentu Europejskiego, p.o. prezesa LPR od 2007 do 2008. W 2009 r. wraz z Mateuszem Piskorskim tworzył Stowarzyszenie Zmiana. Piskorski – podobnie jak Chruszcz ze Szczecina – był kiedyś politykiem Samoobrony. Zakładał eurosceptyczne ugrupowanie Libertas Polska, był w PJN, Ruchu Narodowym, a w końcu zdobył mandat poselski z listy Kukiz’15. Po drodze w 2009 r. wraz z Mateuszem Piskorskim tworzył Stowarzyszenie Zmiana. Piskorski – podobnie jak Chruszcz ze Szczecina – był kiedyś politykiem Samoobrony. Startując z listy Kuki’15, obecnie poseł na Sejm VIII kadencji.
    Czy Kukiz’15 nie powstał dla spadochroniarzy politycznych?
    Pan Kukiz jest również jednym z członków założycieli polskiej endecji Ziemkiewicza.
    Nowa endecja ma więc swoich przedstawicieli w Sejmie.

    Trudno się nie domyśleć, że „WiS” będzie grało z PIS i mam poważne wątpliwości, czy wypowiedzi posła Andruszkiewicza to były prawdziwe Jego słowa, przecież jest prowadzony, a każde kłamstwo ma swój cel.
    Czym do grozi? najgorszym.
    Znowu nowa gra!

    TAW, co myślisz.

   2. Nie uważam, że poseł Andruszkiewicz jest prowadzony. To młody dzielny człowiek. Brak mu tylko – jak wszystkim narodowcom – rzetelnego umocowania ideologicznego, co jest dziwne, gdyż Roman Dmowski próbował przecież zrealizować ideę wspólnego frontu słowiańskiego przeciw Niemcom. Nie wiedział tylko, że Imperium Rosyjskim rządziły wówczas gady…

    Co do Mateusza Piskorskiego, radzę bardzo uważnie śledzić WSZYSTKO, cokolwiek dotyczy jego osoby. Ten człowiek jest depozytariuszem przeogromnej wiedzy na temat mafijnych układów w III RP, w tym ogromnej wiedzy nt. okoliczności śmierci Andrzeja Leppera…
    PiS o tym wie, dlatego, nie mając możliwości wydobycia od niego zeznań, „chroni” go w zakładzie zamkniętym.
    Gdyby Piskorski opisał wszystko, co wie, PiS by go wypuścił.
    Ale wówczas długo by nie pożył.
    Ten człowiek odegra jeszcze ogromną rolę w historii III RP.

   3. Patrzac na Adama widze szczerego człowieka z dobrymi intencjami. Jest młody, bez ubeckich i WSIowskich koneksji.
    Jest energiczny i nie boi sie konfrontacji, co widac w rozmowach z oponentami – według mnie, to jest jednym z głównych powodów jego ostatnich zdrowotnych problemów. Duze wyrzuty emocjonalnych energii ( jego i przeciwników) spowodowało osłabienie energetyki, a takze rózne „kąsliwe koorwy (noze)” rzucane w jego kierunku dopełniły reszty.
    Fakt, ze jest jeszcze niedoswiadczony, a czasami moze nawet naiwny, ale ” sie dotrze .” Jest czas przejsciowy, a on jest jego idealnym reprezentantem. Ma w sobie elementy starego i nowego.

    W wywiadzie sam przyznał, ze ma mała wiedze odnosnie szczepien, tu mógł/moze byc zmylony poradą „eksperta”, ale jest za tym, aby dac rodzicom prawo wyboru.

    Brał ktos pod uwage mozliwosc jakiegos zewnetrznego, technologicznego oddziaływania na zdrowie naszych polityków ?
    Jarek, Kukiz, Adas sa to bardzo wyrazne postacie, które w rózny sposób mogły sie narazic tym wiekszym i mniejszym układom.
    Odnosnie Jarka brałem jeszcze pod uwage mozliwosc podtruwania…

 2. Właśnie bardzo zastanawia przejście do WiS, do p. Morawieckiego, którego partia jest za ustawą (w ww linku), której skutków i konsekwencji nie trzeba przybliżać. Sam Morawiecki swoimi wypowiedziami jest dla mnie nie do zaakceptowania. Tym, że wysłałam linka jak głosowano nad ustawą antyludzką, nie pozbawiłam Cię Elizko mieć odmiennego zdania odnośnie tych panów niż moje. Pozdrawiam

  1. Agatko, wyszło jak zwykle, a kłamstwo ma krótkie nogi.
   Nie siedzę w polityce i nie miałam wiedzy kto i czyja myśl kryje się pod posłem A. Andrusiewicz.

   Swoje odkrycia wypisałam w komentarzu z 13:20.
   Pozdrawiam serdecznie

 3. TAW, co do p. Mateusza Piskorskiego, to się z Tobą zgadzam.

  Prześledziłam informacje wirtualne na temat posła p. Adama Andruszkiewicza i niewyjaśnione pozostaje Jego przejście do Klubu WiS, przy odmiennych poglądach.

 4. Zamienił stryjek siekierkę na kijek 🙂
  Faktem jest, że u Kukiza nie jest najlepiej ale lawirant Chruszcz, czy komuszo-liberalny eskimos M. też na pewno nie nauczy go prawdy. Tym bardziej, że wcześniej praktykował u podobnego powyższym, człowieka zwanego koniem :-).
  Chciało by się tylko powiedzieć, nie tędy droga, młody człowieku.

   1. Też jestem zdania, że błądzący w końcu znajdą właściwą drogę. Szkoda tylko, że zamiast robić to od razu, błądzą dalej i jeszcze próbują wmawiać innym, że to jest dobra droga.

   2. Na szczęście mamy Tawcia, który wybija nam z głowy głupie pomysły i naprowadza na właściwą drogę.🙂

   3. Na właściwą drogę naprowadza sama przestrzeń poprzez eliminację nieewolucyjnych algorytmów 🙂

    Ja tylko przypominam, by się nie napinać, bo za dwa lata będziemy się śmiać z naszych obecnych trosk 🙂

   4. Jak tak czytam te komentarze zastanawia mnie szczerze jak będzie wyglądać Polska za 30 lat. Może uchylisz rąbka tajemnicy TAW? Nie no, nie chcę być wścibski, ale przyszłość jest znana nielicznym. 😦

   5. To żadna tajemnica. Za 30 lat nie będzie już w Polsce asfaltu…

    Ani czegoś tak odpałowego jak państwowa służba chorób.

    Nie będzie też państwowego zorganizowanego torturowania słowiańskich dzieci (sztywno w ławce 6-7 godzin dziennie).

    Nie będzie czegoś takiego jak choroba psychiczna i czegoś takiego jak szpitale psychiatryczne.

    Nie będzie czegoś takiego jak zakłady karne.

    Moja lista składa się z kilkuset punktów.

    Gdybym podał całą na raz, niektórym popękałyby żyłki na skroniach, więc na dzisiaj tyle 😀

    SŁOWIANOM SŁAVA!

   6. TAW, ykhm, ale podasz coś znowu ku pokrzepieniu serc naszych za dni kilka? 😀 Ura! Ura! Ura! 😀
    A czy możesz zdradzić, czy w najbliższym pięcioleciu zdarzy się coś, o co walczę i będę grzmiał z bloga: CENZURA filmów i programów, zwłaszcza amerykańskich (90% to śmietnik nie do przyjęcia nawet) – za treści seksualizujące, ogłupiające, demoralizujące, przemocowe, fałsze historyczne, kodujące lęki? Absolutnie zgadzam się z tym, co pisałeś: TV zniknie. Ale to potrwa. Natomiast czym prędzej trzeba usunąć programujący naszych dorastających junaków magiel zgnilnego przekazu.
    I już mnie ciekawi, jak tę polską ”fanaberię” skomentują jankesi i Zachód (Rosjanie na bank powinszują!).
    Te zaś wspomniane przez Ciebie zmiany na etapie do 30 lat – bardziej Zachód zdeprymują, wkurzą czy zainspirują – bo to już będzie ten czas, kiedy lechicka lokomotywa pociągnie tabor światowy do zmian, prawda?

   1. Dziękuję. Dużo tego wszystkiego i jak chce się chociaż troszkę w zgodzie z Mateńką Naturą to czasem coś umknie…
    Pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s