Prawo powstaje w jakiejś grupie lobbystycznej. Potem dociera do parlamentu, a parlament podnosi rękę. (…)  Państwo polskie bardzo słabo funkcjonuje. Władza ustawodawcza jest coraz bardziej marginalizowana. Ustalenia Sejmu, a potem Senatu mają charakter czysto formalny. W gruncie rzeczy powstawanie podstawowych decyzji przesuwa się w kierunku kręgów nieformalnych.

Zbigniew Romaszewski, senator RP („Państwo jest traktowane jak wróg” – wywiad dla „Rzeczpospolitej”, 7 maja 2009 r.)

Reklama

36 myśli w temacie “Kto tak naprawdę tworzy prawo w Polsce – Zbigniew Romaszewski

   1. no właśnie why co ma piernik do wiatraka? moze ze badania sprzetem medycznym maja skutki uboczne podobnie jak kukurydza gmo…

 1. Słuchajcie moi niewolnicy.
  Świat który tak wam się nie podoba jest diabłem moim dzieckiem.
  To ja daję wam mój myśli które uważacie za swoje 😊 To nimi projektujecie to czego tak nienawidzicie. A im więcej w was buty tym łatwiejsze moje dzieło.
  Lubię gdy jesteście w konflikcie bo nie możecie wtedy usłyszeć Głosu mojego wroga.
  Niepokoją was obrazy na których umieszczam władców tego świata. Dzięki temu kierujecie złość na nich a nie zaglądacie w siebie. Nie dostrzegacie że to w waszych umysłach ja mieszkam i mam nad wami władzę. Wykorzystuję waszą moc a wy jesteście moimi zakładnikami. Obłąkanymi głupcami obrzucającymi się błotem w imię obrony swoich racji haha, moich racji które uważacie za swoje.
  Zapomnieliście kim jesteście. Myślicie że ja to wy. Haha myślicie, dobre sobie. Wy nie myślicie. Tasujecie myśli i gonicie za nimi jak kitek za myszką i wpadacie później do dziury lęku i nienawiści.
  Nigdy nie wypuszczę was z garści.
  Pozabijacie się w imię moich idei których bronicie kiedy kij w ręce trzymacie a gdy tym samym kijem po dupie dostajecie to do głowy wam nie przyjdzie zobaczyć kto kij wyciągnął najpierw. Tam gdzie was najprzód zwodzę tam nie zajrzycie. Jeszcze tego miejsca na śmierć bronicie a później sobie za to pomniki stawiacie. O wielka moja władza nad śpiącymi niewinnymi. Ale wy nie wiecie o tym że niewinni jesteście? No pewnie ze nie. Przecież daję wam myśli potępiające, osądzające a wy bierzecie ja za dowód waszej mądrości 😊 Postawiłem wasze spojrzenie na głowie a wy mówicie ze to świat stoi na głowie 😈 Uwierzyliście w atak swego brata nie wiedząc że Stwórca zabezpieczył swoje stworzenie przed taką ewentualnością. Sami młotkami okładacie się po głowach w slepym amoku krzycząc w niebogłosy i oskarżając o to kogo popadnie.
  Żeby tak taki śpiący święty zaczekał z wyrokiem i wysłuchał Głosu Obrońcy to by się i przebudził ale po co? Przecież już wszystko wie bo myśli że sam myśli i nie zauważa że nie stworzył ani jednej myśli. To moje myśli. Źródło życia ma swoje myśli ale wy go słuchać nie chcecie. Mnie słuchacie moi niewolnicy. Dam wam za to cukierka a ja urosnę dumą napełniony żem takie dzieło uczynił i głośno o nim mówię bez obawy że ktoś w tym prawdy się dopatrzy. Wszak ja ojciec kłamstwa mieszkam w ludzkich umysłach i sprytnie diabłów na zewnątrz wskazuję. 😈

   1. Ale ty się nie wystraszyłaś 😊
    No dobra, nie przeszło by mi to przez gardło a w gorączce choć raz prawdę powiem.
    Moje rządy odchodzą bo zamiast wojny wybieracie pokój.
    Może jeszcze nie wszyscy ale wielu z was rozprzestrzenia miłość. A tam gdzie ona się pojawia ja rządzić nie mogę.
    Tylko proszę nie pokazujcie jej innym narodom bo dokąd pójdę?

   2. Diabełku skoro się już pojawiłeś to powiedz co Ty tak naprawdę chcesz od tych miłujących?? Tylko powiedz prawdę, nie zwódź nas miłością bo my wiemy, że Ty kochać nie potrafisz.😉
    Ani nie wódź nas na pokuszenie czy jak to tam było.😀

   3. Ano nie potrafię i od miłości ziemskiej nie chcę nic. Nienawiścią zwana być powinna i moim jest wymysłem. Ją gdy widzę brawo biję bo cierpienie pewne w drodze.
    Moim wrogiem miłość bezwarunkowa jest i tam gdzie ona tam mnie nie ma. A gdzie nie ma diabła, piekła być nie może.
    Na moje szczęście nie wiecie jak ją do siebie zaprosić i od wysilania się kupę możecie co najwyżej zrobić.
    To wy sami nieustannie decydujecie, w każdej chwili o tym, czy będziecie gospodarzem w domu Boga czy moimi zakładnikami.
    Ja wam daje do wyboru np. czy opowiecie się za Rosją czy USA.
    Dokonując wyboru, już wpadacie w moje sidła. Idąc na wojnę, choćby słowną, przegrywacie nawet jeśli wydaje się wam że wygraliście. Robicie to z miłości do jednej ze stron, ale pod tym słowem skrywa się nienawiść do drugiej strony.
    Kiedy wyciągacie palec i mówicie: winny. Wybieracie mnie, a sobie gotujecie piekło.
    Kiedy mówicie niewinny, wtedy zrzucacie kajdany, które wam założyłem.
    Ale kto z was może uznać świat za niewinny, kiedy wszystko wskazuje na jego winę?
    Tylko ten, kto pokonuje moją arogancję i ignorancję, która nie pozwala wam spojrzeć do wewnątrz. Przecież tam jest wszystko ok 😈

   4. Lecz miłość przychodzi wraz z prawdą.
    Poszukujesz prawdy? Jesteś skłonna przyjąć ją nawet jeśli ona zburzy i wywróci do góry nogami twój światopogląd?
    Jeśli w jej świetle twoja (ego) mądrość okaże się obłędem to wciąż jej będziesz pragnąć?
    Prawda jest Twoją zapomnianą wiedzą.

    Pojęcie grzechu według Kalego.
    a) Kalemu ukraść krowę to grzech
    b) Kali ukraść krowę to nie grzech

    Ilu przychodzącym tutaj marzy się kraj od morza do morza?
    „Fajnie, będziemy mieć dużo miejsca dla siebie”
    A co zrobicie z narodami które włączycie? Czy one chcą tego? Jesli tak to ok ale jesli myślicie w kategoriach: wtedy mnie będzie lepiej, to tym samym mówicie, że Kali ukraść krowę to nie grzech.
    I dostaniecie jakiś rozbiór ale Polski a wtedy będziecie krzyczeć jaka to niesprawiedliwość.

    Wszystko co dostajecie jest tym czego chcecie.
    Problemem jest nie rozpoznanie, że naprawę tego nie chcecie.
    Kiedy pojawia się myśl która mówi: O jak fajnie byłoby znajdywać fanty.
    To gubicie fanty. Dostajecie to co dajecie innym w myślach.
    Szukacie nie w umyśle przyczyny swego cierpienia lecz na poziomie doświadczeń świata fizycznego. Co ja takiego zrobiłem? Pytacie.
    To nie jest karma. Ona nie istnieje. Nie musisz brać udziału w przymusowych szczepieniach. Wystarczy że w imię fałszywej miłości uwierzysz że masz prawo zadecydować za kogoś o jego losie kiedy ta osoba głupio postępuje (wg ego).
    Wtedy zawsze znajdzie się ktoś kto zadecyduje za ciebie np o przymusie szczepienia twojego dziecka wbrew twej woli no uzna że wie lepiej (ego uzna)

    Pokazuję wam tylko jedną stronę medalu. Wy na ten haczyk łapiecie się i płaczecie gdy dostajecie medal i widzicie rewers.
    Tego nie chcieliście. A ja wam mówię: Dostajecie dokładnie to czego chcecie.
    Pragnąc czegoś nie patrzycie na swego brata i nie zastanawiacie się czy przy okazje jego to nie zrani. A to co zrani jego przytrafi się wam.
    To wy wytwarzanie swoje demony.
    Mądry człowiek nie pójdzie walczyć z waszymi demonami widząc że na bieżąco sami je wytwarzanie.

   5. Śnicie sen o demonach które chcą was pożreć żywcem.
    Prześcigacie się w liczeniu i nazywaniu ich. Nazywacie to przebudzeniem. Zróbcie jeszcze jeden krok i ujrzyjcie prawdę, która powie wam co sobie naprawdę robicie. Wtedy dokonacie innego wyboru i ujrzycie powtórne przyjście Chrystusa w was samych. Wy nim jesteście. Przebudźcie się więc ze snu ego i ataku i ujrzyjcie świat pełen pokoju i radości – tym jest miłość. W miłości nie ma lęku i bólu.
    Pod panowaniem ego jest jedynie lęk, ból, zwątpienie i rozpacz.
    To do Was należy decyzja.
    Wybaczcie lub potępcie.
    Przebudźcie się lub śnijcie dalej.

   6. bez opetania religijnego zylismy przynajmnie dwukrotnie dluzej, ssanie energi przez jezusa i innych takich skraca nam zycie

   7. Jestem skłonna przyjać prawdę nawet jak zburzy i wywróci do góry nogami moj światopogląd. Pod warunkiem ze to jest PRAWDA JEDYNA a nie czyjaś prawda. Jak taka małowiedząca osoba jak ja moze to zweryfikować, powiedz mi to ego jak jesteś taki mądry. Mam dość cudzych prawd.
    Jaka moja mądrość? Ja wręcz zastanawiam się nad swoją głupotą, nad swoją naiwnością. Ostatnio dostałam dobre rady z troski oczywiście ‚ ile razy ty po dupie musisz dostać aby się nauczyć, jesteś jak dziecko, dorośnij dziecko”.
    Myslisz, ze komukolwiek z przychodzącym tu zalezy na kraju od morza do morza aby mieć dużo miejsca dla siebie i lepiej dla siebie. To nabrzmiałe ego każe tak myśleć. Najlepiej byłoby aby WSZYSTKIM ludziom było dobrze nie pojedyńczym jednostkom, aby wiedli szczęsliwe życie nie troszcząc się co do garnka włozyc, ani czy nikt im dziecka nie skrzywdzi. Zwykła normalność ponad podziałami, ponad granicami.

   8. Nie powtarzam cudzych prawd. To była by wiara w cudzą filozofię.
    Możesz zajrzeć do Kursu Cudów i zobaczyć czy odpowiada ci to co tam znajdziesz. I od razu mówię że nie przynosi on prawdy na tacy ale uczy jak do niej dojść.
    To tylko rada i nie zamierzam tłumaczyć się dlaczego z niej skorzystałem i czemu wiedzę teoretyczną zamieniłem w praktyczną. Mówię o tym właśnie dlatego że zacząłem od siebie i widzę jakie przyniosło to efekty.
    Ja już tu skończyłem i chociaż nie tak mogłyby wyglądać moje wpisy to jest jak jest. Nie zamierzam bronić prawdy, bo ona obroni się sama. Nie mnie oceniać kto jest na nią gotowy.
    Spokoju i łagodności życzę

   9. Oczywiście, że ucieszy mnie kraj od morza do morza! 😀 Wszak stanie się taki nie dlatego, że zmiany na mapie wytną bagnety, lecz dlatego, że zbratają się i zjednoczą ponownie bracia słowiańscy! Nie Polska będzie się garnąć na zewnątrz, inni do polskiego wnętrza! I dla wszystkich tu zgromadzonych jest to jasne… Howgh!

  1. A jesli zechcecie odegnać od siebie te demony to w ich miejsce przyjdą większe.
   Jak po II wojnie św. Gdzie z pięciu lat okupacji niemieckiej zrobiło się pięćdziesiąt radzieckiej.
   Tylko wybaczając demonom i sobie ich wytworzenie, możecie sprawić by odeszły.
   Budda też walczył z demonem a on rósł, póki nie zrozumiał ze sam go tworzy. Wtedy przestał a on znikł.
   I tak zniknie myśl kiedy w świetle zostanie rozpoznana jako szalona idea a światło przyniesie boską myśl idee.
   Chcecie tego? Jesteście gotowi na prawdę obnażającą kłamstwa ego? Chcecie na nowo narodzić się w prawdzie? Chcecie zmartwychwstać? Bo to co teraz robi człowiek to nie jest życie. To naprawdę przypomina dom wariatów ale z wrogiem wewnątrz siebie.

   1. Ego, nie badz taki anty ego, bo jak sie siebie pozbedziesz
    to w tym swiecie popychadłem bedziesz.
    Zdrowe i w swych granicach jest solidnym fundamentem,
    osobliwą jednostką w wielosci nieskonczonosci.

    „miłosc przychodzi wraz z prawdą”
    ———-
    – jestes pewien(na) ?
    Czy odkrycie prawdy o np. mordzie polaków w katyniu, spowodowało ze pokochalismy sprawców mordu?
    Czy wrecz odwrotnie?
    Prawda jest jedna, ale ma wiele od/cieni, zwłaszcza dla uwikłanych w tej ziemskiej jesieni…
    ______________________
    „Prawda jest Twoją zapomnianą wiedzą”
    —————
    Zapomniana wiedza to oddech przeszłosci,
    adkrywana, to przywilej i siła terazniejszosci
    a wkrótce odkryta, to zew przyszłosci.

    Bo nic nie jest takie same, wczorajsze slowa i czyny juz wybrzmiały, i nie zawsze bedą do dzisiejszEgo dnia pasowały.
    Wczorajsza swiezosc chleba jest dzis czerstwym wspomnieniem.
    _____________________
    ” Przebudźcie się więc ze snu ego i ataku i ujrzyjcie świat pełen pokoju i radości ..”
    ——
    Dlaczego sugerujesz innym patrzec na swiat tylko jednym „okiem”, a drugie kazesz zamykac? Ten swiat ma wiele barw.
    Przytaczasz nauki Buddy, a On sam przeciez uciekł ze swojEgo „raju” stwrzonego mu przez ojca do slamsów, gdzie dopiero poznał jakie naprawde jest zycie.
    I to doswiadczenie pozwoliło mu na pełne zrozumienie i wyzwolenie z oparów teoretycznych bajań.

    Nie ten madry, co cudze powtarza,
    ale ten, co sam zauwaza…
    🙂

   2. Ego we mnie już Cię nie ma, zostałoś zmiażdżone stopą MIŁOŚCI mojego serca, i cóż teraz poczniesz?, wiem powiesz mi, ileż to ja mam jeszcze miejsc wśród 7 miliardów istnień.
    To jest mój ból, na który ja osobiście nie mam żadnego wpływu, gdyż każda Istota tylko sama może swoje EGO stopą miłości SERCA strącić tam, gdzie jest jego miejsce.
    Ego mówisz, że każde nasze pragnienie to Twój wzrost, i tu się z Tobą absolutnie nie zgodzę, ja nie mam już żadnych osobistych pragnień, a jedyne, jakie mam, dotyczy właśnie szczęścia, radości, wolności i pokoju dla każdej LUDZKIEJ ISTOTY tu na tej mojej Pięknej Planecie Ziemi.
    No i cóż teraz powiesz, samolubne Ego? 😀
    Ja na Twoim miejscu spieprzałabym, gdzie pieprz rośnie, żeby się spalić w jego ogniu. 😀 😀 albo spróbuj pomyśleć o emeryturze 😀 zrobiłobyś choć raz dobry uczynek.

  2. EGO – nie skamlaj tam, tylko przyłacz sie do nas – wolnych, niezaleznych i SZCZĘSLIWYCH Słowian.
   Co sie masz napinac i intrygi tworzyć podstepem mamiąc ludzi ?
   Tutaj na ziemi śpiew ptaków, pikne kobiety i harmonia !
   Rzucaj w pierony te „diabłowanie” i przybywaj !
   Z nami Słowianami – poznasz co to raj !
   Bywaj !

  3. „Lecz miłość przychodzi wraz z prawdą”— Nie wiem, czy milosc, ale na pewno z PRAWDA przychodzi WYZWOLENIE.

   „Ja wam daje do wyboru np. czy opowiecie się za Rosją czy USA”— Jeszcze zapomniales o dwoch innych „alternatywach”: o Niemczech i Izraelu

   „Jak po II wojnie św. Gdzie z pięciu lat okupacji niemieckiej zrobiło się pięćdziesiąt radzieckiej”— 50? A nie czasami ponad 70?

 2. Ja z innej beczki, zauwazyłem ze przestrzen astralna zaczeła silniej na nas oddziaływac ( zwłaszcza w nocy), czego skutkiem jest ogolnie mówiac błedne ( „sztucznie zabarwione”) odczytywanie przestrzeni i wieksza nerwowosc. Takze nagła aktywnosc nowych twarzy. Co tez mozna zauwazyc na róznych forach.
  Czesciowo jest to wynikiem czasu „wszystkich swietych” (tj. „otwierania astralnych portali „) i wiekszego, nie zawsze chcianego i uswiadomionego jego wpływu na nas…
  Wiecej ciszy i wew.obserwacji uchroni nas od niechcianej manipulacji… 😉

 3. Pasozyty niby uwazaja sie za sprytniejszych od ogolu populacji wytworzyly przy pomocy mamony taki system kontroli,gdzie prawo tworza bagaci aby wysysac energetycznie cala reszte ,aby zyc z ich pracy i aktywow,aby kiedy biedniejsi sie wzbogaca to natychmiast sa dekapitalizowani i wysysani z aktywow wyrobionych w pocie czola. Ci na gorze posluguja sie roznymi technikami kontroli a religja i mamona z odsetkami to czesc iluzji,kontroli,tak naprawde to wojna rasowa a na tym etapie od kilku tysiecy lat to wojna przeciw bialej rasie..ale i nie tylko. Po przez systemy,religie i pieniadz z kredytem reguluja nam zycie w roznej predkosci dostosowane do kastowego prawa rzymskiego .W Polsce na tym etapie mamy nemrodystow z trojkata NYC,Rzym i City of London.

 4. Odnoszę wrażenie jakoby znaczna większość szanownego grona odkrywanie historii traktowała jak odkrywanie prawdy.
  Nic bardziej mylnego.
  Może to być użyte albo przez Ducha Świętego który jest nośnikiem prawdy albo przez ego.
  W tym przypadku bez wątpliwości ego jest tym które interpretuje to na co człowiek patrzy i mówi mu co ma widzieć.
  Mówicie o miłości ale ziejecie nienawiścią.
  W miłości nie ma nienawiści.
  Z przykrością muszę stwierdzić: ego ma trochę racji mówiąc że jesteście jego niewolnikami.

  1. Bo tak jest.
   Odkrywanie prawdziwej historii to odkrywanie prawdy.

   Natomiast ciągłe prawienie słodkich bździn o miłości, najchętniej uprawiają ci, co o miłości nie mają zielonego pojęcia.

   A nawet przeciwnie, mają zamiar tych omamionych powtarzanym jak mantra słowem miłość , doskonale wykorzystać dla własnych mętnych celów.

   Miłośc jest prosta, szczera i…cicha.
   Nie potrzebuje podparcia żadnych świętych czy nieświetych istot.
   Ona sama jest świetością.

  1. DOKŁADNIE TAWciu po tylu latach diagnoza i to jest właśnie smutne nadal ta sama, ALE JEST pocieszenie, bo coraz więcej LUDZI ZACZYNA WIDZIEĆ odmienny stan rzeczy!

   I to co tu powiedział POSEŁ PIS ( o stanie państwa, a w szczególności o szczepionkach i wzajemnym oddziaływaniu z TECHNOLOGIĄ 5G (8:50 min)- na podstawie wypowiedzi wieloletniego pracownika wojskowego laboratorium!)- świadczy o tym i jest żywym świadectwem tego, ze nawet posłowie PIS ZACZYNAJĄ OCZĘTA OTWIERAĆ i odchodzą od tej partii!

   BARDZO MĄDRA WYPOWIEDŹ WARTA ZAPOZNANIA I ROZPOWSZECHNIANIA!

   Zlikwidowano polski przemysł, zlikwidowano polskie cukrownie. PROTEST ROLNIKÓW!

 5. SŁOWIANIE JEDNOCZĄ SIĘ!
  Konferencja Wolnych Ludzi

  ,,Szanowni Państwo

  Oto przed nami piękny jubileusz,10-te wydarzenie środowisk niezależnych, a jest nim: II – Ogólnopolska Konferencja Wolnych Ludzi pt.: Suwerenność, nauka, duchowość i zdrowie.

  Kochane słowiańskie serca. Zbudowaliśmy w Anpolu COŚ, co wydawało się niemożliwe. COŚ, co przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Ale zrealizowaliśmy to dzięki Wam, jako jedna drużyna, która przez zaledwie w półtora roku w Ośrodku Anpol, była, jest i wierzymy, że będzie nadal z nami.

  Dziękujemy Wam, że znajdujecie w Anpolu wiele dla siebie, tworzycie cudowną atmosferę i macie tak wspaniałe serca.
  Jak wspomnieliśmy zrealizowaliśmy w zaledwie w półtora roku aż 9 niezależnych, dużych, ogólnopolskich eventów, w tym jeden Międzynarodowy Letni Festiwal Zdrowia i Radości, który w tym roku planujemy również. Organizowaliśmy średnio, co dwa miesiące, jedno duże wydarzenie, które było patronowane i realizowane przez kilka czołowych, polskich telewizji niezależnych, co jest ewenementem nie tylko na skalę Polski.

  Na naszych scenach gościliśmy ponad 200 wykonawców z Polski i zagranicy, którzy prezentując swoje wykłady, programy, warsztaty, terapie i koncerty zgromadzili wielotysięczną widownię. Relacje telewizyjne z tych wydarzeń obejrzało już ponad milion widzów.

  Dziękujemy z głębi serca, że przyjeżdżacie do nas z całej Polski oraz zagranicy, budując jedność, swój rozwój i zdrowie. Wiemy, że nasza praca zaledwie w półtora roku przyniosła ulgę, wsparcie, radość i świadome przebudzenie wielu z Was. Dlatego z wielką radością zapraszamy Was wszystkich na ten wspólny jubileusz – niezależne Święto Ludzi Dobrej Woli.

  Temat oraz program naszej Konferencji, jak widzicie w tytule jest bardzo szeroki i obejmuje kilka ważnych dyscyplin.
  Będą one reprezentowane przez zaproszonych wielu znakomitych naukowców, lekarzy, rolników, wynalazców, nauczycieli duchowych, terapeutów, finansistów, historyków oraz po raz pierwszy w Polsce na tego rodzaju wydarzenie zostali zaproszeni przedstawiciele środowisk monarchistycznych i patriotycznych.

  Będą m.in, wykłady, warsztaty, koncerty, dyskusje i debaty, terapie, oraz zabiegi i diagnozy w których zapowiedziało swój udział około 30 wykładowców i wielu znanych wystawców w tym naukowcy, monarchiści, lekarze, rolnicy, naturopaci, dietetycy, uzdrowiciele, fizjoterapeuci, producenci zdrowej żywności, wynalazcy, artyści i dziennikarze.
  Do nabycia będą płyty CD z muzyką relaksacyjną i medytacyjną, książki, zioła, nalewki, minerały, suplementy, odpromienniki, dobre jadło, a co najważniejsze towarzyszyć nam będzie ta niezwykła atmosfera Anpolu, którą tworzycie w tym przepięknym miejscu natury i mocy.

  Oto lista zaproszonych wykładowców i artystów:

  Olga Pietkiewicz, Monika Juraszek, Grażyna Klein, Anna Stanclik, Idalia Raganowicz.
  Prof. Ryszard Kozłowski, prof Maciej Adamski, dr Piyush Mittal / Indie /, dr Marek Roland, dr Franc Zalewski, dr Andrzej Kaczorowski, płk. Robert Edelwain, Kapitan Żeglugi Wielkiej Tadeusz Stanisław Tuszyński, Monarchia Chrześcijańska Międzymorze z Suwerenem Marcinem Gustawem i zaproszonymi gośćmi, Bonifacy Czerniak, Andrzej Sulima, Janusz Zagórski, Alex Berdowicz, Emil Piasecki, Andrzej Stępkowski, Jarosław Romanowski, Robert Wagner, Marek Królikowski, Jarosław Filipek, Jan Taratajcio, Cezary Stawski / Wedamir /, Jaruha, Andrzej Grzybowski, Bogdan Głowacki, Jacek Stążka, Rafał Wereżyński, Góral Jasiek spod samiuśkich Tater, Robert Zabielski, oraz NIESPODZIANKI.

  Pełny program naszej Konferencji podamy wkrótce.

  Patroni Medialni: Gaja TV, NTV, Porozmawiajmy TV, Studio VTV, ponadto wspiera nas wiele niezależnych środowisk, organizacji i stowarzyszeń.

  Baza hotelowa i noclegowa znajduje się na terenie miasta Olesno i w okolicznych gospodarstwach agroturystycznych.

  Cena wejściówek na dwa dni udziału w tym wydarzeniu jest jak zwykle symboliczna i wynosi: 90 zł – 2 dni oraz 70 zł – 1 dzień.

  Zachęcamy do wcześniejszego zgłaszania uczestnictwa pod nr tel.: 604 081 783 lub 787 784 254 albo e-mail: g.czupajlo@o2.pl

  Prosimy o rozsyłanie i udostępnianie tego wydarzenia w sieci i wśród znajomych, bo nasza suwerenność, duchowość , świadomość, wolność i zdrowie są bardzo ważne.

  Zapraszają Andrzej Nikodemowicz i Grażyna Czupajło, wraz z patronami medialnymi.

  Zabieramy karimaty do kąpieli w dźwięku oraz papierowe torebki do strzelania na WIWAT i jedziemy do Anpolu Stare Olesno na to niesamowicie radosne Święto Wolnych Ludzi.

  Do zobaczenia.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s