Polska nie jest państwem, lecz prywatną chazarską firmą

<https://youtu.be/JR236Bk-jF0

Mówi mjr Adolf Kudliński.

*

Państwo polskie istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje – dlatego, że działa poszczególnymi swoimi fragmentami, nie rozumiejąc, że państwo jest całością. Tam, gdzie państwo działa jako całość, ma zdumiewającą skuteczność.

Bartłomiej Sienkiewicz, minister spraw wewnętrznych i koordynator służb specjalnych w rządzie Donalda Tuska, do Marka Belki, prezesa NBP.

8 myśli w temacie “Polska nie jest państwem, lecz prywatną chazarską firmą

 1. Dobrze prawi Pan Adolf.😀a z drugiej strony moge powiedzieć NO CÓŻ ci którzy będą słuchać innych w TV hędą to robić do końca .dotrze do nich co się stało z Polszą dopiero na koniec wszystkiego 😢. Nadzieja w naszych Bogach .przyszłość w przeszłości.
  1-wyjebać zdrajców narodu z kraju ,majątki zabrać obywatelstwo podrzeć.i wypierdalać
  2-postawić armie na granicach bo reakcja KORPO jest do przywidzenia😊
  3- Tworzymy Królestwo Polskie .król i doradcy zarządzją w terenie przez wojewodów i gminy.
  Likwidując pozostałe organy represji
  Niepasuje? Mamy w zanadrzu panstwo POLIN z ponad 500.000urzędasami a instytucje rosną Wody Polskie Nast będzie jakaś instytucja dla firm od Morawieckiego😀 .Wsim treba wyplate dać Koledzy im prace znajdą hahahaha . AKTO MNIE DA JA TEŻ CHACIU.chce 😀
  Moi drodzy jak to wsjo jebnie .a jebnie to bedzie Fajnie.Majątek narodowy sprzedany jesteśmy parobami w swym własnym kraju.Jest taki zajebisty film chyba z steven segalem akcja toczy sie na ukrainie polityk jest szantażowany przez korpo że jak nie wpuści kntenerowca radiaktywnych odpadów to zabiją mu cure .Tam pada takie. Zdanie:
  „JUŻ NA ŚWIECIE NIE MA PAŃSTW SĄ ZASOBY I NIEWOLNICY SĄ FIRMY( kraje) DOCHODOWE I BEZWARTOSCIOWE .”
  Dlatego nikt nie zaatakuje polski jak tut jest polsat i ciepła woda w kranie to jest super 😀A zaatakują Taki irak afganistan taką somalie.piraci wiele korporacji wkurwili za zgrabiony towar i okupy wybudowali szkoly żłobki asfalt.drogi wodociągi sa bochaterami w swoim kraju.można .można 😀 Tak to czuje Ja idu I Slyszu I Patrzu jaie to wsjo jest
  z innej beczki wizualizowałem przyszłość pana Radziwiła i ma skończyć jak suka😀 (ros.kurwa) 😇
  SŁAWA

  1. „Tworzymy Królestwo Polskie .król i doradcy zarządzją w terenie…”
   ——
   Jeszcze wam sie nie znudziło bycie poddanymi ?
   Tysiace lat to za malo?
   Czy nie wystarczy z danej grupy mieszkanców wybrac najbardziej prawych i mocnych duchem na swoich przedstawicieli i opiekunów. I to w okreslonych sytuacjach.
   ___________________
   Odnosnie ” fundacji Polska” z filmiku A. Kudlinskiego. To, ze paru folksdojczów po kryjomu
   zarejestrowało Polske jako fundacje, firme, nie znaczy ze juz nia jestesmy. Nie przypominam sobie, zebym brał udział w referendum dotyczacym przemianowania Rzeczypospolitej Polski na fundację. Samo przystapienie do Unych Pejskich nie robi ze mnie pracownika fundacji.
   Polska to pojedynczy ludzie zyjacy w jednosci ducha ( a nie egregora) kultury i jezyka , a nie instytucjonalne sprzedajne koorwy…

 2. SŁAWA
  Ja zapomniał czymś you tube apel rosjan do narodow europy.warto film jest z 2015 ale wciąż żywy Slawa Rosji Sława Polsce Slawa

 3. ,,..bezczelność i cynizm M.Morawieckiego idą jeszcze dalej, gdy mówi nam, Polakom, wprost, że jesteśmy w sytuacji bez wyjścia.
  Wicepremier Morawiecki, gość Bronisława Wildsteina w programie „O co chodzi” TVP INFO, odnosząc się do sytuacji w polskiej gospodarce zwrócił uwagę na „błędny model rozwoju gospodarczego”, który spowodował w okresie transformacji utratę przez Polskę rynków w ciągu 12 m-cy.

  Szereg przedsiębiorstw przeszło w sposób grabieżczy w ręce prywatne, które też nie potrafiły wielu firm rozwinąć i one zostawały w stadium upadku w bankructwie, a często też powodowały, że było to zwykłe przejęcie udziału w rynku przez firmy zagraniczne.
  Jesteśmy w sytuacji w pewnym sensie nie do odwrócenia, ponieważ jesteśmy „krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy”.

  – powiedział Morawiecki, cytując jednego z komentatorów Bloomberga
  Przed nami 20 lat odkręcania błędów z przeszłości.

  Na pytanie Bronisława Wildsteina, skąd się wziął ów błąd, wicepremier wskazał dwie przyczyny:
  1. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności polegający na dominacji paradygmatu liberalnego w gospodarce. „Sprzedawajcie wszystko, co macie”.
  2. Założony z góry perfidny plan realizowany przez komunistów, którzy stali się pierwszymi kapitalistami wycinającymi wszelką konkurencję.

  Wpadliśmy w sidła neoliberalne konsensusu waszyngtońskiego(*), w sidła nomenklatury, postkomuny i różnego rodzaju łobuzów budujących niekorzystny system dla polskiego społeczeństwa.

  Nie jesteśmy w stanie zastosować dobrego modelu gospodarczego, ponieważ oddaliśmy kompetencje nadzoru nad handlem w ręce Komisji Europejskiej 1 maja 2004 roku.

  Aktualnie mamy własności państwowej jak na lekarstwo, bo wszystko żeśmy prawie sobie sprywatyzowali. (…) Nawet gdybyśmy byli hipotetycznie poza Unią, to nie znaczy żebyśmy mogli w prosty sposób odnieść sukces dlatego, że panują reguły braku możliwości ochrony własnego rynku ze względu na Unię Europejską tym bardziej, ale też na Światową Organizacją Handlu. (…) Gdybyśmy mogli chronić nasz rynek byśmy mieli 8-9% rozwoju, ale nie możemy tego robić w UE.”
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/10/29/lapaj-komucha-polaku/#more-12063
  W programie o gospodarce 19.10.2017- 2:55 min
  .https://www.youtube.com/watch?v=cMVHoH4KSuU

  „Guardian Glass deklaruje, że nie truje Polski. Istniejąca już fabryka szkła chwali się dwoma certyfikatami ekologicznymi i polityką środowiskową. Teraz powstanie drugi zakład. „Będzie to fabryka wysoce zautomatyzowana, przeznaczająca sporą część swojej produkcji na eksport i jednocześnie produkująca szkło metodami najbardziej przyjaznymi dla środowiska. Będzie to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie fabryk produkcji szkła na świecie” – mówił o inwestycji Mateusz Morawiecki”.
  https://wiesci24.pl/2017/10/17/kompromitacja-morawieckiego-sprowadzil-inwestora-ktory-zatrul-srodowisko/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s