Szczepienia czy chipowanie – Ewa Pawela

<https://youtu.be/Nb_Y4XFSGHw

Ewa Pawela zestawia bardzo niepokojące fakty dotyczące szczepionek, a właściwie ich dodatkowej zawartości w postaci groźnych nanocząsteczek pierwiastków jak: ołów, chrom, żelazo, tytan, brom, silikon, bar, cynk, aluminium, stront, bizmut, siarka, cyrkon, złoto, wapń, miedź, nikiel, cer, wolfram, srebro, mangan, chrom, hafn.

Są one niebiodegradowalne i tworzą toksyczne kompleksy, przybliżając nas do masowej depopulacji. Inny, ważny poruszony temat to wprowadzenie technologii 5G, która spowoduje jeszcze większe zagęszczenie anten nadawczych (mniej więcej co 10 domów), i jeszcze większy smog elektromagnetyczny. Ponadto trochę o grypie, bo sezon już rozpoczęty, o czym wszem i wobec trąbią natrętne reklamy (oczywiście, aby się zaszczepić).

Reklama

11 myśli w temacie “Szczepienia czy chipowanie – Ewa Pawela

 1. Ten materiał jest wstrząsający- na końcu jasno i wyraźnie jest uchwycony powód dla którego PIS SROMOTNIE UPADNIE- TO JEGO KONIEC! Streżyńska podpisuje zgode na wprowadzenie nowej technologii zniewolenia nas zwanej potocznie 5G!
  MATERIAŁ OBOWIĄZKOWY DLA KAŻDEGO POLAKA!

 2. …a może ktoś Was wypowie się teraz koniecznie do tego załączając odpowiedni załącznik na temat nowego wydania WPROST bezpardonowo uderzającego w Jerzego Ziębę i odpowiedniego odnośnika jaki znalazł się w wydaniu internetowym –> https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/10083764/zeruje-na-smierci-chce-leczyc-miliony-wprost-o-karierze-jerzego-zieby-co-jeszcze-w-numerze.html
  Mój komentarz już łaskawie usunęli, ale jak wiemy kropla drąży skałę
  PILNE !

  1. Skoro cały gadzi świat atakuje „zwykłego znachora”, oznacza, że ten „zwykły znachor” jest kimś bardzo ważnym…

   *

   Uważam, że komentowanie na gadzich portalach to wysys naszej – najcenniejszej w całym Uniwersum – słowiańskiej energii.

   1. Ja nie pisałem o mentalności, tylko o agendzie, o realizowanym planie. Piszemy o tym samym, tylko ja kładę akcent na to, by się nie napinać, bo to oni są w odwrocie, a my z każdym dniem coraz bardziej nabieramy Mocy 🔆

    Po Zimowym Przesileniu nasza Moc wzrośnie jeszcze bardziej 👊😀💥

  2. qrde blade

   Przeczytałam, to co w internecie, widziałam Twój komentarz.
   Mój komentarz- uśmiech.
   Robią naszemu Panu Jerzemu bezpłatną reklamę. Kto z pewnych „kręgów towarzyskich” o nim nie słyszał, ten się dowie. Ktoś, kto go nie zna, bedzie chciał zobaczyć, co to za „szarlatan” ma miliony na Polakach zarabiać, okłamując nas i trując. I ten ktoś, jeśli ma mózg posiadający więcej niż dwie komórki szare- zainteresuje się tym co Pan Jerzy robi. Poogląda jego filmy, poczyta komentarze ludzi uzdrowionych, może weźmie jego książkę do ręki. I zostanie „zainfekowany”
   -pragnieniem poznania wiedzy, naszej historii,
   -pragnieniem zmian zakłamanej gadziej władzy, na naszą polską, lechicką.

   A tych co zostaną po ciemnej stronie mocy, nie potrzebujemy. Zgniją we własnym kwaśnym sosie.

   A co do gadzich wydawnictw. Agora już nieruchomości wyprzedaje, niedługo będzie musiała się z Polski zwijać, bo żaden Niemiec nie będzie chciał dokładać do plajtującego pisma.

 3. No niezły moment STREZYŃSKA wybrała sobie na prezentację, a dla uściślenia wyrywek na temat nowej w/w technologii- atak GRZEGORZA I zniszczenia w przerwie między aferami- no do odbiorców dotarło- kiedy co niektórzy się połapią co im PIS GOTUJE I jeszcze jedno po co PIS INFORMUJE O ZŁYM DZORDZU, skoro wykonuje potulnie ich rozkazy- jak zwykle gra na emocjach- biedny pis atakują, mordują i słupki hop wysoko!
  A już wkrótce BĘC Z TAK WYSOKA UPADEK BĘDZIE BOLESNY!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s