10 myśli w temacie “Ważne aktualności: Marcin P. sypie, komuchy i antypolska agentura nadal na uczelniach, a Chazaria w polskich sądach

  1. No właśnie Devingo- KULCZYK I LUDOBÓJSTWO SLOWIAN POPRZEZ CHEMTRAILS!
   Waszczykowski zaś pojechał po wsparcie do Watykanu- SPOTKAŁ SIĘ Z sekretarzem stanu Stolicy Apostolskiej, kard. Pietro Parolin- ciekawe coś mi mówi, że ma to ścisły związek z wypowiedzią PRYMASA POLAKA- tu z kolei naciska WATYKAN!

   ,,Europa powinna kontynuować swą ewolucję. Nie ma drogi odwrotu, trzeba ciągle iść naprzód – zapewnił kard. Reinhard Marx przed kongresem „Przemyśleć Europę”, jaki odbędzie się w dniach 27-29 października w Watykanie.

   Organizuje go Komisja Episkopatów Wspólnoty Europejskiej (COMECE) we współpracy ze Stolicą Apostolską z okazji 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich, które są zaczątkiem dzisiejszej Unii Europejskiej.

   Zdaniem niemieckiego hierarchy, „Europa jest projektem, z którego nie można zrezygnować”. Jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem w historii ludzkości nazwał „fakt, że ludy i narody dobrowolnie postanowiły zrezygnować z części swej suwerenności, aby działać razem i nigdy już nie prowadzić wojny przeciwko sobie, lecz raczej współpracować, aby osiągnąć wspólne korzyści i dobrobyt poszczególnych ludów, w poszanowaniu praw człowieka, demokracji, z pomocą Konstytucji i państwem prawa”. – Czasem trzeba o tym przypomnieć, bo silna jest skłonność do zapominania – wskazał arcybiskup Monachium i Fryzyngi.

   Według niego konieczna jest większa solidarność i pomocniczość w Europie – obie te zasady są ze sobą ściśle powiązane w społecznej doktrynie Kościoła
   W watykańskim kongresie weźmie udział 340 chrześcijan reprezentujących świat polityki, gospodarki i nauki. Każde z 28 państw członkowskich przyśle dwuosobową delegację. Obrady otworzy sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej, kard. Pietro Parolin, przewodniczący COMECE, kard. Reinhard Marx z Monachium i pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans. Po ich wystąpieniach o rozwoju Unii Europejskiej i stojących przed nią wyzwaniach będzie mówił były przewodniczący Parlamentu Europejskiego Pat Cox z Irlandii. Wśród referentów będą także: wiceprzewodnicząca Parlamentu Europejskiego Mairead Mc Guinness, były premier Włoch Enrico Letta, arcybiskup Barcelony kard. Juan José Omella, a z Polski prof. Irena Lipowicz, była rzecznik praw obywatelskich. 28 października z uczestnikami kongresu spotka się papież Franciszek.”
   Kard. Marx: Unia Europejska nie ma drogi odwrotu; wybiła jej godzina
   https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,32132,kard-marx-unia-europejska-nie-ma-drogi-odwrotu-wybila-jej-godzina.html

   Marcin P. zrozumiał, ze był słupem WSI i najpewniej czuje się w wiezieniu- dlatego miesza, bo chce przedłuzyc zycie swoje!
   Pani Szydlo wyraźnie Radziwiłła nie trawi- na szczęście powstał konflikt z lekarzami zaplanowany przez ruchy Sorosa, ale to im trochę pokrzyżuje plany z przymusowymi szczepieniami!

   1. Do przymusowych szczepień nie dojdzie 🙂

    Nie ma już takiej opcji.

    Intensywnie działają już w Polsce nieszczepione Dzieci Kryształowe. Te dzieci „kierowane są” w takie miejsca, że nikt by tego sam nie wymyślił. Rozsadzają one opresyjną skorupę na takich poziomach i w takich miejscach, że nikt by się nawet nie spodziewał 🙂

   2. TAW DZIĘKUJĘ TO BARDZO POCIESZAJĄCE ❤ WSZYSTKIM KRYSZTAŁOWYM DUSZOM PIĘKNIE DZIĘKUJEMY ❤ I WSPIERAMY JAK MOŻEMY 🙂
    a co do Marcina p. Posłuchaj Redaktora Wprost- Latkowskiego dosłownie MIAZGA- właśnie stwierdził, ze wszelkie piramidy finansowe są tworzone przez profesorów i byłych pracowników typu cbś, abw itd. Jeżeli ktoś twierdzi, że małżonkowie P. MOGLI SAMI STWORZYC TAK WIELKĄ PIRAMIDĘ TO SĄ W BŁĘDZIE! Ten z nowoczesnej totalny atak przeprowadził- po prostu szok!

   3. Gadowski i Kania. Ciekawe informacje w Aneksie WSI
    10.10.2017. FOZZ, Amber Gold, kokaina, Moskwa i przede wszystkim….. polskojezyczni.
    .https://www.youtube.com/watch?v=uLHlzw_hS3o
    ————-
    Z dniem, w ktorym zamiescilam swoj pierwszy od miesiaca komentarz niespodziewanie przestalam otrzymywac droga e-mailowa informacje o nowych wpisach i komentarzach. Czy cos sie zablokowalo? Do tej pory otrzymywalam bez problemu.

 1. Nieprawdopodobnie mocne słowa przewodniczącej Małgorzaty Wassermann po przesłuchaniu Marcina P. na komisji AMBER GOLD- Nie mam wątpliwości, że ten człowiek jest SŁUPEM
  Nie mam wątpliwości, że Marcin P. jest człowiekiem wymyślonym, postawionym i chronionym do końca
  .https://www.youtube.com/watch?v=3NNrmXZcPjE
  Latkowski OSTRO na komisji Amber Gold: F16 powinno zbombardować wszystkie układy w trójmieście!
  .https://www.youtube.com/watch?v=WuhzaRhnbQw
  ,,Funkcjonariusz CBŚ zeznał Latkowskiemu: Nad trójmiastem powinien przelecieć F-16 i zbombardować wszystkie układy.Wyczyścić miasto.
  .https://www.youtube.com/watch?v=WuhzaRhnbQw
  Układ trójmiejski to połączenie organizacji przestępczych, biznesu, polityki, i wymiaru sprawiedliwości”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s