Tajne Archiwum Watykańskie przewidziało ogniową operację fałszywej flagi na Zachodzie. Kalifornia płonie!

<https://youtu.be/0bYu649MuQo

28 września 2017 r. na Forum Slavorum tego bloga napisałem: „Tak sczytuję zdalnie zachodnią przestrzeń – i rzeczywiście jest planowane, ale coś ognistego…” – a już 1 października padł zmasowany ogień z okna na 32. piętrze hotelu Mandalay Bay Resort and Casino do uczestników koncertu odbywającego się pod kasynem Luxor Las Vegas, w czasie trzydniowego festiwalu muzyki country „Route 91”. W wyniku strzelaniny zginęło 59 osób, a 546 zostało rannych. W ostatnich zaś dniach rozpoczęły się największe w historii Kalifornii pożary.

Już co najmniej 40 osób zginęło w trwających od 7 października największych i najtragiczniejszych pożarach w historii Kalifornii. Ewakuowano ponad 100 tysięcy mieszkańców, ponad 400 osób uznano za zaginione. Do tej pory żywioł zniszczył ponad 6 tysięcy budynków. Z ogniem walczy 10 tysięcy strażaków. Najpoważniejsza sytuacja jest na północ od San Francisco, w dolinach Napa i Sonoma, gdzie jest najwięcej ofiar i gdzie zniszczenia są największe. Doliny te słyną z produkcji znanych na całym świecie kalifornijskich win, obecne pożary mogą stać się więc ciosem dla miejscowej gospodarki.

Prawdziwa skala zniszczeń nie jest jeszcze oszacowana, wiadomo już jednak, że SPŁONĄŁ OBSZAR O POWIERZCHNI 850 KILOMETRÓW KWADRATOWYCH! Dzień i noc strażacy próbują zapanować nad żywiołem. Akcja gaśnicza prowadzona jest z ziemi i powietrza. Płoną domy, sklepy, restauracje, winnice, ogień pojawił się też w pobliżu Disneylandu. Wiele miast Kalifornii wygląda jak z katastroficznego filmu: wszędzie zgliszcza, popiół i dym.

– To było jak Apokalipsa: wszędzie ogień, to nie było normalne. Była susza, więc spodziewaliśmy się pożarów, ale to, co się wydarzyło, przeraziło nas – mówi Dave Rollans z Santa Rosa.

Największym problemem jest teraz wiatr, który błyskawicznie przenosi płomienie. Nie wiadomo, kiedy uda się zapanować nad żywiołem.

https://en.wikipedia.org/wiki/October_2017_Northern_California_wildfires

W Kalifornii ogłoszono stan wyjątkowy. Według władz stanowych to najtragiczniejsze w skutkach pożary w historii Kalifornii.

TAW

Reklamy

113 myśli w temacie “Tajne Archiwum Watykańskie przewidziało ogniową operację fałszywej flagi na Zachodzie. Kalifornia płonie!

 1. TAW PIĘKNIE MASZ ROZWINIĘTY DAR JASNOWIDZENIA ❤
  Myslę i chcę tez taki dar posiadać- DAR TO JEDNO, ODCZYT TO DRUGIE, NO I JESZCZE WIARA W SIEBIE JEST KLUCZOWA I JESZCZE TRZEBA MIEĆ TO COŚ- COŚ CO TY POSIADASZ ❤ Pewna cudowna , piękna Osóbka wróciła ze szkoły- wiadomo w jakim humorze ze szkoły się wraca! Po chwili usłyszałam- gdy wchodzę na TAW OD RAZU SIE USPOKAJAM- TU JEST TAKA PIEKNA ENERGIA ❤ I powiem Tobie Drogi Przyjacielu Nasz ❤ Twój BLOG na komórce nie oddaje tego uroku co na kompie! 🙂 A wracając do tematu należy dodać, ze około 500 osób jest zaginionych- JA W TAKI POŻAR NIE WIERZĘ! ( PRZECIEZ MAJA TAKA TECHNOLOGIĘ, która umożliwia oczyszczenie powietrza po bombie atomowej, a nie potrafią sobie poradzić z pozarem!) Za tym pożarem cos wielkiego się kryje! Tam coś jest bardzo dla Ziemi znaczącego, albo dla nich- jakieś bazy podziemne- za bardzo i za długo maltretują obszar Kalifornii!
  Do kin wchodzi nowy film o manipulacji pogodą OD 20 PAŹDZIERNIKA – ,,GEOSTORM''
  ,,Sieć satelitów, która została stworzona do kontroli globalnego klimatu, zaczyna powodować katastrofalne anomalie pogodowe.
  Geostorm – Zwiastun PL (2017)
  .https://www.youtube.com/watch?v=8EczR0HDc0E

  1. Elaszko oni po prostu zacierają ślady swoich win wobec nas, ale to im już nic nie da mleko się rozlało.
   Będzie dobrze dla dobrych, żli lepiej niech się do nich dołącza i spieprzają w otchłanie piekielne.
   Takie jest moje wyobrażenie i pragnienie obecnej sytuacji na naszej Pięknej Planecie Ziemi.
   „MIŁOŚC zwycięża i zwycięży , nie ma innej opcji, kto nie z nami , ten w otchłań piekielnych czeluści”

   Miłego i szczęśliwego dnia dla wszystkich.

  2. Witaj Elaszka,

   film zapowiada się ciekawie. Po obejrzeniu trailera, przypomniałam sobie czytaną kiedyś książkę:

   TAJEMNICA NAJSTARSZEJ KULTURY NA ZIEMI – Frank Joseph

   opis z jednego z wydawnictw:
   Potężne ruiny na wyspach Nan Madol na zachodnim Pacyfiku, zalane przez morze pozostałości dróg i piramid u wybrzeży Japonii, posągi Wyspy Wielkanocnej, ślady dziwnych budowli na wyspach Pohnpei i Kosrae – naukowcy do dziś nie odpowiedzieli ostatecznie na pytanie, kto był ich twórcą.
   Lecz mity z różnych wysp i kontynentów – od Tahiti i Hawajów, przez Azję, Nową Gwineę po Amerykę Północną, Środkową i Południową – mówią o zagładzie wspaniałego królestwa, które pochłonęła wielka wojownicza fala.

   Frank Joseph – amerykański badacz zagadek przeszłości, redaktor naczelny magazynu Ancient American, autor książek Zagłada Atlantydy i Ocaleni z Atlantydy – idzie tropem tych legend i wskazuje ślady istnienia Lemurii – zaawansowanej cywilizacji, która kwitła przed dziesiątkami tysięcy lat na wyspach i archipelagach Oceanu Spokojnego. Na podstawie najnowszych odkryć archeologii podwodnej, osobliwych hieroglifów i symboli oraz starożytnych zapisków odtwarza obraz zaginionego świata, który tak jak Atlantyda zatonął w wyniku straszliwej katastrofy. Lecz ocalali Lemurianie dotarli do innych kontynentów, przekazując swoją wiedzę ludom Azji, Polinezji i obu Ameryk…

   Teraz znowu ja:
   W tej książce autor opisuje również swoje przypuszczenia, do czego bazaltowe konstrukcje na Nan Madol mogły służyć, a mianowicie do wywołania impulsu elektrycznego, który „rozwiewał” tajfuny, orkany w zarodku, bo Nan Madol znajduje sie w miejscu gdzie powstają w/w. A miało to służyc ochronie ziem uprawnych na ziemi, które znajdowały sie na wschodnim wybrzeżu Ameryk, a wyglądały jak pola uprawy ryżu. Scena z filmu, w której pokazano jak tajfun zostaje rozbrojony przypomniała mi o tym, że ju o czymś podobnym czytałam.

   W książce jest wiele ilustracji, zdjeć.

   Już dwa razy ją kupowałam, potem pożyczałam komus i do mnie nie wracała. Ale tak mi sie podobała, że pewnie znowu kupie, bo znowu jest dostępna.

   1. DZISIAJ bazaltowa piramida wciąż do mnie przemawia za Twoją Kochana Laszko ❤ sprawą! Szukając informacji, które kiedyś od Pani Zofii słyszałam o BAZALCIE- NATRAFIŁAM NA TO- jeszcze dokładnie nie analizowałam, ale to zrobię w wolnym czasie- podaje do Twojej oceny!
    To jest Wojna KOSMICZNA! Z kim? Z szatańską bandą galaktyczną, która od początku istnienia naszej cywilizacji wszystko niszczy i to na wszelkie sposoby. Ale w jakim celu? Tym celem są DYSKI z „Radioźródła 3c 123” oraz ich potęga techniczna ukryta w ziemi – nie tylko w Polsce. Galaktyczna Federacja – składająca się z samych bandytów – chce je zawłaszczyć, gdyż są to super technologie kosmiczne…

    Z historii naszej cywilizacji wiemy, że ten ma władzę kto wygrywa wojnę. Jesteśmy w ich niewoli i dlatego nauczyli nas myśleć, że przyszłość naszej cywilizacji to wojny, a jest dokładnie odwrotnie! Przyszłość naszej cywilizacji to nie wojny, lecz pokój który zapewni wszechstronny rozwój i postęp cywilizacyjny. Wojny niszczą cywilizacje i ziemię! Tymczasem postęp naszej cywilizacji opiera się na wojnach i przemocy. Komu to jest potrzebne? Czyja to „szkoła” myślenia? OBCY stworzyli hybrydy i wszędzie mają swoich ludzi, którzy ograniczają wiedzę, naukę i technologie oraz duchowość – tylko dla potrzeb bandy Federacji Galaktycznej.
    Co zrobiła banda Federacji Galaktycznej w Strefie 3c 123?

    Banda morderców i oszustów wiedziała, że w ziemi są ukryte Bazy Kosmiczne z kodami kosmicznymi Ziemi i cywilizacji, po to, aby w razie zagrożenia właściwi ludzie mogli wezwać na pomoc Ojczystą cywilizację z Kosmosu. Okazuje się, że w Strefie 3c 123 jest potrójna BAZA KOSMICZNA z czasów Pierwszej Cywilizacji z trzema dyskami – Bazami Kosmicznymi o różnych średnicach. W poprzedniej cywilizacji- najmniejsza Baza Kosmiczna została opanowana przez Szaraków i Plejadan. Złamali kody i dzieki temu zmienili programy naszej cywilizacji. Co się dzieje? – widać w TV…

    Doszłam do wniosku, że każda z trzech Baz Kosmicznych "3c" ma swoje osobne Bazy Obwodowe, a więc najmniejsza również. Wiedząc jaką ma średnicę można odmierzyć promień i zlokalizować jej Bazy Obwodowe. Przewiduję, że siedzą tam szaraki i Plejadanie oraz reszta sprzymierzonej bandy!

    Jakim cudem udało się im tam wejść?

    W poprzednich cywilizacjach byli „święci” zdrajcy, którzy otrzymali „klucze” czyli kody dostępu.

    W naszej cywilizacji te symboliczne „klucze” są w WATYKANIE co widać w ich herbie! Co zrobili „święci” ojczulkowie z dwoma „kluczami” – kodami naszej cywilizacji? O tym w symbolu mówi proroctwo Apokalipsy – rozd. 17-18 i dalej…

    Patrząc na drugą mapę widzimy, że cała Polska jest w czarnym kolorze, bo „czarni” wszystko zakodowali tak, aby zniszczyć Polskę, planetę i cywilizację… Komu więc naprawdę służą „święci” ojczulkowie w tej i każdej innej religii?

    W Strefie 3 Baz Kosmicznych „radioźródła 3c 123”… pozostały jeszcze dwa DYSKI do których się nie włamali… Dlaczego? Bo to jest pułapka na każdego bandytę, oszusta i złodzieja… Takich Baz Kosmicznych na Ziemi jest więcej! Ile? W proroctwie Apokalipsy jest mowa o 144 000… Oczywiście nie chodzi o ludzi, ale Dyski i Bazy Kosmiczne ukryte w ziemi i morzach oraz oceanach. Są one do zadań specjalnych…

    Tymczasem ludzie galaktycznej bandy są na wszystkich strategicznych stanowiskach w Polsce i na Ziemi. Dlatego np. naukowcy ukrywają oraz fałszują wszelkie odkrycia dotyczące wcześniejszych cywilizacji na Ziemi! Dlatego archeolodzy wmawiają nam, że kamienne kręgi to tylko cmentarzyska Gotów! Dlatego Kościół Katolicki usunął II przykazanie z Dekalogu, aby wprowadzić zakazany kult bałwochwalczy obrazów i figur – wprowadzili kulty maryjne! Dlatego „ojcowie święci” koronują te „święte” obrazy i figury w ich sanktuariach, a pod nimi od wieków ukryte są tajne bazy bandy kosmicznej! Dla przykładu… o jakim słynnym „obrazie z raną ciętą od miecza a za nim stoi Bestia” – mówi odwieczne proroctwo Apokalipsy? Jest tylko jedn taki obraz w Polsce… na Jasnej Górze w Częstochowie! Tam i w wielu innych miejscach w Polsce i na całej Ziemi gromadzą się ludzie Bestii…

    Wg proroctwa Apokalipsy SĄD OSTATECZNY – KOSMICZY odbędzie się nad Federacją Galaktyczną i ich ludźmi na Ziemi i w Kosmosie.

    „W tajnej bazie kosmicznej ukrytej w górach Plejadanie spotkali się z przedstawicielami Galaktycznej Federacji. Wszyscy byli zadowoleni, gdyż udało się wykonać PLAN. (…) Zebraliśmy się tutaj, aby wysłuchać wasze propozycje i wybrać nowego króla. (…) Nagromadziliśmy wystarczająco dużo broni nuklearnej, aby całkowicie zniszczyć planetę! Osiągnęliśmy rewelacyjne skażenie środowiska, wielkie dziury ozonowe, topnienie lodowców na biegunach, zmiany klimatu! Gdy zabraknie paliwa, ich napędy i technologie doprowadzą do całkowitego wyniszczenia cywilizacji i dojdzie do wybuchu ostatecznej wojny. Dalej… perfekcyjnie zmanipulowaliśmy ich religie i duchowość, a ”ojcowie święci” pobłogosławią nasze zwycięstwo! Jesteśmy ich bogami i odnieśliśmy sukces w każdej możliwej dziedzinie! Wznieśmy toast za zwycięstwo PLANU „Operacja Ziemia”!

    Nagle włączył się sygnał i na ekranie komputera pojawiła się mapa. Zapadła cisza. Skośne oczy szaraków zwęziły się, a błękitne oczy Plejadan powiększyły.” (fragment książki)''
    http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8547.0

   2. Elaszko, dziekuję za informacje, jestem teoche chora, więc bedę miała więcej czasu, żeby sie z nimi zapoznać.

    Muszę też coś innego sprawdzić.
    Niedawno tu na blogu pisałam o moim śnie, który mnie do miejscowości Neuruppin zaprowadził, było tam też coś związanego z różą. Niedawno kupilam sobie ksiażke wydaną w latach 80 o granicy państwa Słowian z IX wieku. Tylko ją przejezałam i zobaczyłam tam zdjęcia z tego właśnie miasta, i jakieś symbole róży ( jakiś zakon?)

    Będę chcała się z tym też zapoznac, może mi sie znowu coś przyśni?

    Te wydarzenia teraz tak przyspieszyły, że czasu na „życie” brakuje, dobrze, że moje dzieci już „poszły” na swoje. Nie muszę mieć wyrzutów sumienia, że je zaniedbuję.

   3. Laszko o różach mówił dużo MAX SPIERS (TEŻ RH-) Dokładnie nie pamiętam, ale CZERWONA TO WATYKAN, BIAŁA ILUMINATI (ANGLIA, AMERYKA)- czerwona szaraki, biała reptile w skrócie! NO I ZDROWIEJ KOCHANA ❤
    a tu do przemyślenia:
    ,, wg Planu gwiazdozbioru Wielkiej Niedźwiedzicy oraz Małej Niedźwiedzicy i ich odwzorowań w kamiennych kręgach… W czasach powojennych namnożyło się cudownych sanktuariów i już chyba każde miasto i miasteczko ma swoje sanktuarium maryjne, a nawet pisma i „Radio Maryja”. Czy ktoś policzył ile jest sanktuariów maryjnych w Polsce? To policzcie i zacznijcie badać te miejsca, bo „głupich nie sieją”, tylko rodzą się ludzie którzy mają zadanie propagować ten kult na wszelkie sposoby w naszym zacofanym i zakłamanym społeczeństwie i to za wszelką cenę, na co otrzymują wszelkie środki.
    „Wielka Niedźwiedzica jest jednym z najdawniej nazwanych gwiazdozbiorów. Zarówno ludy Eurazji, jak i Ameryki Północnej, rozpoznawały w tej konstelacji kształt niedźwiedzia. Oznacza to, że gwiazdozbiór ten musiano nazwać jeszcze przed zniknięciem lądowego połączenia pomiędzy Syberią i Alaską, co najmniej 15 000 lat temu. Gwiazdozbiór ten widnieje też na fladze stanowej Alaski oraz fladze Czirokezów.”

   4. Dzisiaj podczas wizyty u mojej domowej lekarki, powiedziałam jej o książkach Jerzego Zięby. Wykazała zainteresowanie, zapisała sobie tytuł i autora, poromawiałyśmy chwilę na te tematy, powiedziała, że sama zrobiła sobie niedawno wlew z wit.c. A o Panu Ziębie ktoś jej niedawno powiedział, ale nie miała czasu i zapomniała kto to był. Ja miałam książkę przy sobie, przejrzała troszke i powiedziała, że ją takie leczenie zawsze interesowało, ale z braku czasu nie zajmuje się każdą nowinką. Powiedziałam jej na to, że na książce trzeba się skupić, ale w internecie są krótkie, ale treściwe filmy Pana Zięby, zobaczymy czy skorzysta.

 2. To co się dzieje w Ameryce jest tylko wstępem do chaosu i zniszczenia jakie zaplanowano również Europie. Zgodnie z piewcami NWO Ameryka ma iść na tzw. pierwszy ogień, tymczasem podobne pożary wywoływano wokół Moskwy i na dalekim wschodzie Rosji już kilka lat temu. Technika militarna już od dawna pozwala na zdalne wywoływanie pożarów, burz, huraganów, powodzi czy tsunami. Jedno natomiast jest pewne ludność Ameryki i Europy ma stać się świadkiem i celem szykowanego jej h’Armagedonu, prowadzącego według licznych zapowiedzi ku NWO. W tym właśnie celu dobrych kilkanaście lat wcześniej cały liczący się przemysł przeniesiono z Ameryki i Europy do Chin, a obecnie dziwacznie promuje się Polskę…

   1. Witaj TAW,

    wczoraj snilo mi sie, ze przeprowadzalam sie do innego mieszkania, najpierw widzialam jedno- ktore niezbyt mi przypadlo do gustu, a potem drugie- jeszcze gorsze, w tym drugim bylo ciemno, brudno ( tare rzeczy, stare meble, ciezkie zakurzone kotary, w pewnym momencie zauwazylam mysz jak biegnie od drzwi i chowa sie pod lozkiem. JA bojaca sie nie jestem, ale zrobilo mi sie nieprzyjemnie, i pomyslalam, ze w takim miejscu, gdzie w nocy myszy po mnie oga chodzic mieszkac nie bede, potem szlam jakas droga miedzy polami z dojrzalym zbozem, plakalam i rozmawialam z jakims mlodym mezczyzna, mowilam, ze z checia wrocilabym do Polski, ale na razie nie moge, bo dlugi, bo w Polsce nic nie mam. Potem znalazlam sie na ulicy ze starymi kamienicami, bylo tam duzo ludzi, wydaje sie, ze biednych, ale przyjaznych. I choc ten sen troche mnie przestraszyl, to mimo wszystko wewnetrznie wiem, ze nic mi nie grozi.

    A dzisiaj, gdy szukalam informacji, komentarzy ( w niemieckojezycznych mediach) o wyborach w Austrii „wpadl” mi w oczy nastepujacy artykul:

    http://www.focus.de/gesundheit/videos/fuehrt-schlimmstenfalls-zu-nierenversagen-alarmierende-zahlen-gefaehrliches-hantavirus-breitet-sich-rasant-in-deutschland-aus_id_7720629.html

    Jest to informacja, ze w Bayernie (gdzie mieszkam) rozprzestrzenia sie Hantawirus.

    Tu informacja z polskiej wikipedii co to jest:

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Hantawirusowy_zesp%C3%B3%C5%82_p%C5%82ucny

    Nastepna proba dla nowych szczepionek?

    Nastepnej nocy mialam „koszmar” przysnil mi sie „herr” Tusk.

    A sytuacja wygladala nastepujaco.

    Schody ruchome, ja stoje na polpietrze po schodach z wyzszego pietra zjezdza Pani Merkel ze swita, a za nia (jak piesek) biegnie Tusk, chce sie do niej przecisnac, i ciagle prosi, zeby mu powiedziala co ma mowic. A ona go komletnie ignoruje, jakby go nie widziala, nie slyszyla, choc ja wiem, ze ona go slyszy.

    Horror, takie postaci w nocy zobaczyc….:)

   2. W USA nie ma czegoś takiego jak równouprawnienie i praw obywatelskich w sensie demokratów, a prawa republikańskie zanikają wraz z białą rasą na rzecz zamordyzmu czarnych dzikusów.
    Dlatego podpalenia lasów wokół Kalifornii traktujemy jako planowaną działalność elit USA, które w ten sposób usuwają ludność z terenów niebezpiecznych tektonicznie. Podobnie było z huraganem Katriną (a właściwie z wysadzeniem wałów przeciwpowodziowych przez US Army) – wtedy usunięto ludność z depresji zalewowej.
    Należy się spodziewać, że za przykładem USA (w traktowaniu swoich obywateli wydarzeniami jak WTC, katrina, pożarami , itd itp) pójdą – jak zwykle dotąd – elity innych krajów; chyba że USA wpadną w izolacjonizm albo stoczą się gospodarczo zanim zarażą świat dyktaturą klanową geriatryków.
    PS. Tegoroczne podpalenia lasów wokół Rzymu były „typową arabska robotą” – zapewne akcją odwetową żydów za bunt Palestyńczyków i podpalenie kawałka Izraela. Widać wendeta poszła aż w Kalifornie. Dziwny gatunek.

 3. Qurde blade proszę Cię nie nakręcaj się tak sytuacją jaka zaistniała, spojrzyj spokojnie i zobaczysz ,że nie jest tak jak głoszą nasi wrogowie, to my mamy siłę zablokowania sytuacji, którą chcą nam wmówić, oni są już na progu swojego piekła, które sobie sami stworzyli.
  To my istoty o czystych sercach jesteśmy stwórcami dzisiejszego świata, tylko uwierzmy w końcu w TO.

  Przenośmy piękno i dobro tego świata w realność, wszak to potrafimy, czyż nie tak qurde blade?.

  Jeśli tylko złączymy nasze piękne wewnętrzne światy w JEDNO, to na pewno jesteśmy tam gdzie znajduje się ŻRÓDŁO naszego życia i ESENCJA naszej miłości.

  Qudre blade jesteś mądry, zajrzyj tylko proszę w swoje SERCE a zobaczysz PRAWDĘ swojego i nas wszystkich
  istnienia.

  1. Dokładnie Kochana. Strach to uczucie niskiej energii i ci co straszą chcą z nas wyssać dla siebie. A jeśli, co dla mnie jest pewne myśli tworzą rzeczywistość to twórzmy same pozytywy. Światło i miłość jest wszechpotężne i nic na już tzw źli nie mogą zrobić. Popatrzcie, w poprzednich postach była mowa o perłowych dzieciach mających taką moc że są w stanie obronić całe miasta. Po co to? Żebyśmy mieli ochronę. Ostatnie wściekłe podrygi złego co znika z tej planety. I tyle. Pozdrawiam serduchem a pogoda i cały świat uśmiecha się dziś☺

  2. To niezaprzeczalny fakt, że zło DOBREM należy zwyciężać, lecz wzajemne dobro myślenie garstki globalnie niczego nie załatwi…
   DLATEGO !
   Uważam, że Ci przebudzeni powinni codziennie i wielokrotnie odrabiać swoje świetliste ( poparte stosownymi linkami ) lekcje tam, gdzie nadal totalna ciemność panuje, by rozświetlać swoimi sercami panujący tam mrok. Nie twórzmy więc wyłącznie TAWarzystwa Wzajemnej Adoracji, choć niezaprzeczalnie chwała MU za przykładne rozświetlanie tubylców tylko na zasadzie apostołów idźmy między ludzi i media i codziennie róbmy to co CHRYSTUS CZYNIŁ PRZEZ CAŁE SWE ŻYCIE, bo tylko tak można zmienić ten nadal poważnie chory świat. Wiecie jednak jaką cenę trzeba będzie zapłacić ?

   1. Algorytm przyrostu kuli śnieżnej dobitnie ukazuje, że im bliżej celu, tym łatwiej, tym lżejszy opór materii. A więc im bliżej celu, tym sama mechanika przestrzeni coraz bardziej nas wspiera 🙂

    Z mojej perspektywy patrząc, a pamiętam czasy króla Gierka, największa ciemność energetyczna opanowała Polskę w pierwszych miesiącach i latach po zamachu warszawskim, zwanym smoleńskim. Ulicami Warszawy jechał wtedy swąd siarki, dosłownie.

    Polska pod okupacją Tuska to był najgorszy okres w moim życiu. Wtedy ruszyła z kopyta moja przemiana, bo podjąłem najpoważniejszą w życiu decyzję, że jeśli ja nie podejmę konkretnych działań, to nikt inny tego za mnie nie zrobi. A byłem wówczas jednolitą częścią ciemnej polskiej duchowej masy upadłościowej…

    Ekstrapolując na całość,

    gdyby każdy z Polaków powziął równie poważną decyzję, już dawno żylibyśmy w kRaju.

    Niestety, jak powiedziała ostatnio pani Agnieszka Dawidowicz, Polacy nie pracują dla Polski, lecz jedynie dla swojej własnej korzyści – całą swoją energię życia poświęcają powiększaniu konta w banku, zupełnie nie dbając o kwestę społeczną.

    Każdy więc ogląda się na każdego, oczekując, że to jasnowidzowie i blogerzy wywalczą nam wolną Ojczyznę.

   2. TAW,

    co do galopu i kuli śnieżnej tudzież lawiny, mogę tylko potwierdzić. Już kilka razy o tym pomyślałam, a dzisiaj napisze, że ruch tu na Twoim Blogu jak w RZYMIE.

    Jeszcze niedawno kilku komentujących, teraz tabuny..😉

   3. TAW. Masz smutną rację. Mieszkam w jednym z najważniejszych miast królów lechickich i czuję się samotny. Nie przesadzam. Czuję się społecznie samotny. Ludzie nie widzą ataku z nieba, nie reagują na wyrąbane drzewa, nie bronią ich, nie rejestrują mechanizacji miasta (w—ce wyrzynanie małych wysepek zieleni, żeby tylko wepchnąć kolejne 2-3 auta)… Od tego można czasem sposępnieć albo zgorzknieć, bo samotność społeczna wcale nie jest lżejsza od osobistej. Ale powstaliśmy do marszu i nie poddamy się – jednak to opóźnienie będzie mieć cenę dla wielu naszych odurzonych rodaków. Szkoda ich, na Swaroga.

   4. Właśnie opóźnienie procesu było głównym motywem zbrodni zamachu zwanego smoleńskim. Uwięziło to Polskę na co najmniej 10 KLUCZOWYCH DLA PROCESU TRANSFORMACJI LAT, bo mając taki, a nie inny rząd, chcąc tego, czy nie, wszyscy jesteśmy zakładnikami tego tematu.

    W praktyce wygląda to tak, że obecny rząd prowadzi antypolską politykę pod dyktando Wiadomej Opcji, licząc naiwnie (tak im obiecano) na pomoc Zachodu w wyjaśnieniu tej sprawy.

   5. TAW zanim pójdę spać podzielę się teorią spiskową na temat Smoleńska, którą czytałam parę miesięcy temu, było to na prorosyjskiej stronie internetowej. Ktoś tam napisał, że rzeczywiście był zamach ale przeprowadzony przez ludzi z zachodu, bo polskie władze zaczęły się do Rosji zbliżać. Ktoś to zrobił, żeby niedopuścić do pelnej wspólpracy między Polską a Rosją. Niedługo potem wypłyneły notatki z MSW pod wodzą Sikorskiego z przełomu 2009/2010 że odchodzą od wspierania Ukrainy, bo Polska nie ma w tym interesu, czy jakoś tak. Początkowo pomyślałam, że ktoś prorosyjski próbuje znowu zmienić kierunek myślenia pewnej grupy ludzi, ale po wypłynięciu tych notatek doszłam do wniosku, że coś w w tym mogło być. A teraz jeszcze bardziej wydaje mi sie prawdopodobna ta wersja, bo komuś ewidentnie zależy na tym, żeby Slowianie sie nie zjednoczyli

   6. Chrystus nie był taki wyłącznie New Age-owy, że nastaw drugi policzek. Przypominam jak w Świątyni pasem gonił ówczesnych handlarzy (zapewne znanego wyznania). Podobny gniew sprawiedliwy (kontrolowany) trzeba rozpalić w Lechii..

 4. Artykuł jest o ogniu, niedawno tu na Blogu był temat naszej polskiej flagi, wyjaśnienia kolorów na fladze, chcę podzielić się z wami tym, co mi wczoraj, gdy oglądałam na youtube Pana Ziębę, się pokazało:
  .https://www.youtube.com/watch?v=W4-JVlqNZYU
  a tutaj (też się pokazało) jeszcze jedno wyjaśnienie tego tematu:

  .https://www.youtube.com/watch?v=I35Y-5hrxW4

  Może bez przyczyny to mi się pokazało, a może ktoś/coś to podsunął, dlatego dzielę się z wami.

  Ja mam zamiar sprawić sobie czerwoną bransoletkę. Moja teściowa Ślązaczka, i koleżanka, której rodzina ppchodzi ze wschodu kazały na wózku dziecięcym zewieszać coś czerwonego, żeby odgonić „złe spojrzenie”.

  Z mojej rodziny tego nie znam, ale zostałam po wojnie rozproszona, nie było takiego codziennego kontaktu mamy mojej mamy z przodkami, może więc dlatego.

  Mam jeszcze inne pytanie. Kiedys ktos tu pisal coś na temat RH we krwi.

  Co oznacza 0 Rh-? Trochę poczytałam, i znalazłam coś takiego:

  1. Dodatkowy kręg
  2. Powyżej średniej IQ
  3. Większa wrażliwość wizji i innych zmysłów
  4. Niższą temperaturę
  5. Wyższe ciśnienie krwi
  6. Zwiększone zdolności intuicyjne
  7. Przewaga niebieskich, zielonych rzadziej piwnych oczu
  8. Jasne włosy, chociaż zdarzają się w tej grupie i rudowłosi.
  9. Obdukcje i niewyjaśnione zjawiska jakich doświadczają częściej niż inni przez UFO.
  10. Miłość do przestrzeni kosmicznej
  11. Są poszukiwaczami prawdy i posiadają głębokie współczucie dla losu ludzkości
  12. Poczucie misji w życiu
  13. Niewyjaśnione blizny na ciele
  14. Zdolność zakłócania urządzeń elektrycznych
  15. Towarzyszą im paranormalne zdarzenia.

  Dużo z tych rzeczy mnie dotyczy (oprócz 2 pierwszych), bo tego nigdy nie badałam.

  Mógłby ktoś, kto na ten temat coś wie, coś napisać? Jeśli można oczywiście😊

  1. Posiadasz tzw. lucyferiańską krew Stwórcy. Pochodzisz z linii rodowej światła, pochodzącą z gwiazd, nazywaną przydomkiem CHRYSTUSOWEJ ( od światła, niosącej światło, upadłych Elochim i naturalnie samego Lucyfera ).
   Elaszka dziewczyna Lucyfera – syna Jutrzenki o którym mówią raz, że pochodzi z Wenus innym razem, że identyfikującą go gwiazdą jest ta najjaśniejsza na niebie – Syriusz z gwiazdozbioru Psa. Powinnaś mieć raczej niskie ciśnienie krwi, jasno brązowe lub zielone oczy, kręcące się blond lub rude włosy, wrażliwa, kochająca muzykę, doskonały węch, sensytywność, prorocze sny, długi prosty nos, dołek w podbródku, inaczej zamocowany ( jakby zewnętrznie ) w dłoni kciuk, płaskie, raczej wątłe ramiona, przeczucie nadchodzących niefortunnych wypadków.

   1. KURDE BLADE, ALE POJECHAŁES PO BANDZIE! ,,Elaszka dziewczyna Lucyfera”- wiedziałam uderz w stół, a KURDE BLADE SIĘ ODEZWIE- NADZORCA NORMALNIE 😉

   2. Część się zgadza.

    Mam ciągle wrażenie jakbym była tu na Ziemi na chwilę, jakbym nie była tam gdzie moje miejsce, że sprawy, które mnie dotyczą dzieją się jakby obok mnie, niby to sama przeżywam a tak jakbym film oglądała.

    Dziękuję za oodpowiedź.

   3. Matko Kochana Qrde blade- ale zakłamanie- poczytaj ten artykuł: ,,Koreański tygodnik „Joongang libo” poinformował, że amerykańscy i koreańscy naukowcy należący do sekty raelian sklonowali ludzki embrion i cztery miesiące temu umieścili go w łonie 20-letniej Koreanki.
    Informację tę potwierdził rzecznik firmy Clonidad Korea, Guaka Kyong Tae. Ponoć na udział w eksperymencie zgodziło się cztery tysiące kobiet, w tym 10 Koreanek.O raelianach głośno stało się w świecie, gdy w 1997 r. poinformowali przez internet, że założyli firmę, która za 200 tys. dolarów będzie klonować ludzi. Departament Wyznań MSWiA odmówił rejestracji Polskiego Ruchu Raeliańskiego. Głównym powodem odmowy był postulat wprowadzenia geniokracji, czyli rządów geniuszy, co według urzędników MSWiA narusza konstytucyjne zasady równości wszystkich obywateli.Wybudują ambasadę dla kosmitów. Na czele światowego ruchu raeliańskiego stoi Rael. Faktycznie nazywa się Claude Vorilhon, jest Francuzem. Pewnego grudniowego wieczoru 1973 r., spacerując samotnie w okolicach Clermon-Ferrand, spotkał… przybyszów z innej planety, czyli kosmitów. Z tym Z dziennikarzem sportowym rzecz miała się inaczej, bowiem kosmici zabrali go na swoją planetę, obdarzyli imieniem Rael i przekazali misję, jaką ma wypełnić na Ziemi. Misja ta to szerzenie prawdziwej wiedzy o wszechświecie oraz wybudowanie na Ziemi lądowiska-ambasady dla Raelian, którzy zamierzają przybyć do nas w większej liczbie w 2035 roku! Tymczasem jest już plan gigantycznego lądowiska. Szkopuł w tym, że władze Jerozolimy, bo tam ponoć zażyczyli sobie przybysze z Kosmosu wylądować, nie zgodziły się na lokalizację budowli. Na razie względne poparcie dla idei budowy wykazała tylko grupka rabinów.Wydawać by się mogło, że w takie bajdy nikt rozsądny wierzyć nie powinien. Nic bardziej mylnego. Na świecie jest już ponad 55 tysięcy raelian. W większości są to ludzie wykształceni, na wysokich stanowiskach, jest wśród nich wielu lekarzy. Ruch posiada ogromny budżet. Każdy z członków oddaje na jego potrzeby 10 procent swoich dochodów. Raelianie mają fundacje, instytuty i kliniki, gdzie zamierzają, a sądząc po ostatnich doniesieniach, już zaczęli klonować ludzi.
    Ideę raelianizmu do Polski, w 1992 r., sprowadził Jacek Adamczak, który zetknął się z ruchem podczas kilkuletniego pobytu we Francji. Po powrocie do Polski kontynuował studia na wydziale inżynierii chemicznej Politechniki Warszawskiej i zaczął głosić przesłania Raela, który mianował się Przewodnikiem Przewodników. Według Raela, ludzkość została sztucznie skonstruowana przez kosmitów rządzących całym światem. Na Ziemi mieszka wielu kosmitów będących „na delegacji! Według raelian, powstaliśmy w wyniku eksperymentu naukowego kosmitów. Kosmiczni naukowcy podzielili się na rywalizujące ze sobą zespoły. Jedni wymyślili potwory, czyli dinozaury, inni kwiaty, jeszcze inni zwierzęta. Każdy z zespołów zmajstrował też inną rasę ludzką. Jak uważa Rael, najlepiej kosmitom wyszli Żydzi: mają głowy do interesów, najwięcej wśród nich jest laureatów nagrody Nobla. Raelianie uważają, że jaskinia Mahometa, góra Olimp, to byłe kosmiczne bazy Elohim. Prorokami kosmitów byli… Mojżesz, Jezus, Mahomet, Budda.Swastyka i gwiazda Dawida- Znakiem raelian jest swastyka wpisana w gwiazdę Dawida. Taki symbol zobaczył ponoć Rael na statku kosmitów. By ruch nie kojarzył się z faszyzmem, swastykę zamieniono na stylizowany kwiat. Członkowie ruchu co niedziela o godz. 11. telepatycznie próbują nawiązać kontakt z Elohim (kosmitami). Po tym jak wiele gazet w Polsce wykpiło idee ruchu, nasi raelianie wyciszyli działalność. W świecie ruch się rozrasta. W Polsce, jak zapewnia Adamczak, idee ruchu są szeroko znane, chociaż aktywnych raelian jest niewiele ponad stu. Wśród nich przeważającą większość stanowią ludzie wykształceni z tytułami naukowymi, artyści, uczeni. Gdy MSWiA odmówiło im rejestracji, założyli Stowarzyszenie Polskich Raelian

    WIDZISZ WYDAJE SIĘ NAM, ŻE COS WIEMY- A TU TAKIE KITY- a WEDŁUG PLEJADIAN: LYRIANIE- ELOHIMOWIE NADZORUJACY ZASIEW ZIEMI 5D
    MASŁO MAŚLANE- więc bez napinki, róbmy swoje dalej! 😉

   4. Mnie osobiście tematy obcych cywilizacji nigdy nie interesowały, od dziecka drażniły mnie powieści SF (uważam, że najlepszą powieścią Stanisława Lema jest jego pierwsza – realistyczna! – powieść). Tutaj z konieczności muszę zajmować się kilkoma wybranymi rasami pozaziemskimi, ale nadal wkurza mnie ten temat, gdyż nadal uważam, że jest to odciąganie naszej cennej uwagi od tematów najważniejszych z ważnych, czyli oczyszczania swego osobistego pola z nieewolucyjnych treści.

    Oczywiście możecie tu swobodnie robić swoje kosmiczne rozkminy, czytam to z rozbawieniem 😀

   5. Też mam trochę jak TAW, za mocno się nie przejmuje tematem pozaziemskich. Cały New Age się tym rajcuje, a jest tu tyle przekłamań i nieścisłości, że szkoda tracić na to energię. Jeden prosty przykład Anunakich, gdzie ogromna większość przypisuje im niemal boskość i stworzenie człowieka. Co ciekawe wśród Eskimosów Inuitów – Inuaki oznacza człowiek. Nie rozstrzygam nawet zatem czy wiele mitów, budowli i miejsc faktycznie jest udziałem pozaziemskich, czy to zawsze byliśmy sami my. Jak wiadomo w cyklach są czasy Bogów, czasy Bohaterów i czasy zmierzchu. Nie ma co się za bardzo przejmować Plejami czy innymi Reptylami. Ode mnie niezmiennie gest kozakiewicza. A gdyby zaszła potrzeba konfrontacji, naostrzona klinga wisi na ścianie, czerwona rękojeść i ogień Agni Joginów też się odpali. Trzeba się skupić na sobie i naszej Lechickiej rodzinie, a przeciwnik jest jaki jest – w zasadzie to obojętne. Swojego czasu miałem koncepcję na właściwa drogę rewolucji – rewolucji śmiechem. Do dziś uważam to za ciekawy koncept. Każdy zewnętrzny i wewnętrzny przeciwnik pogubiłby się na tej strategii, gdyby z każdej strony słyszał wybuchy śmiechu z Lechickich gardeł. Wojny, szczepionki? Buahahahaha. Pieniądze, hierarchia – Hahahahahaha. Kontrola, demokracja – Uhuhuhuhuhu.

   6. „Cały New Age się tym rajcuje, a jest tu tyle przekłamań i nieścisłości, że szkoda tracić na to energię”

    – Dokładnie tak. W tych tematach jest cała masa dezinfo, bo tematy te przekłamać najprościej. Jakie to ma dla nas znaczenie, czy okupant ma na imię Jarek, Donek czy Ewa? Ważny jest sam FAKT naszej tu okupacji i powinny nas interesować strategie wyjścia z ciemnej dupy słonia, a nie jego kształt czy kolor skóry.

    *

    Walkę śmiechem popieram, bo żeby się śmiać, trzeba mieć naprawdę wysoką energię. Człowiek, który nadaje na energii nienawiści, osądu i agresji – nie ma możliwości użycia tak potężnej broni, jaką jest śmiech („zabić śmiechem”).

   7. Nie no Chlopaki- a ja tam wolę mieć rozeznanie w słabszych punktach okupanta i znać jego tożsamość- smieszy mnie jedynie to, ze te same mendy mają inne odcienie w sensie nazwy, a ,,ludziska” sie spierają – annunaki to, elochim tamto, jakieś nifilim- no i bigos gotowy- sprzeczki i takie tam- tak jak TAW POWIEDZIAŁ- TYLKO TYCH TRZECH MUSZKIETERÓW WARTO MIEĆ NA WIDELCU! Ten artykuł dałam ,,dla beki” właśnie, aby zobrazować ten magiel!
    Mnie nigdy temat ufo nie rajcował- wręcz smiac mi się chcialo- z takich tematów! Grzegorzu co do Inuitów- to znikneli tak jak MAJOWIE w jednej chwili wszyscy pozostawiajac jeszcze gotujace się strawy! DEMOkracja mi się kojarzy z DEMONem!
    Poza smiechem ja mam jeszcze widły przygotowane no i poważnie zastanawiam się nad zakupem PISTOLETU do gwoździ! 😉

   8. „nieewolucyjnych treści.”
    Czy jest gdzies streszczenie, lista,przyklady itp. tych tresci (taka sciaga w szkole zycia 😉 ) , aby wiedziec za co „w tym sprzataniu” sie brac PILNIE ???

  2. Znam bardzo dobrze kogoś z 0 RH- i powiem Wam, że z tych punktów to tylko nr 2, 5 i druga część pkt. 11 się zgadza, cała reszta zupełnie nie pasuje. Jesteśmy nieźle zmixowani i to jest fakt.

  3. Laszka: W mojej rodzinie przetrwała wiara w czerwoną tasiemkę, tak jak i w nieobcinanie włosów małemu dziecku przed ukończeniem roczku, unikanie siadania na narożnikach (co mi się zdarza notorycznie:)), modlenie się za zmarłych, bo jak nie to będą straszyć itp. Dokładnie nie pamiętam wszystkich, bo nie przywiązywałam do nich wielkiej wagi, chociaż czerwony to jeden z moich ulubionych kolorów:).
   Co do grupy krwi 0 rh – to coś mi się nie zgadza, mam inną grupę krwi, a większość opisu pasuje (z wyjątkiem punktu 2 – nigdy nie sprawdzałam i 5, co do 1 zaś mam wątpliwości, bo diagnoza była laicka nie poparta badaniami). Temat starałam się zgłębić i wyszło mi, że jestem „krwistą” Aryjką, co mnie bardzo ucieszyło, ale i było do przewidzenia – mentalnie czuje się Słowianką, co więcej ostatnio mam wrażenie, że wracam do korzeni:). Wydaje mi się jednak, że do opisów grup krwi należy mieć duży dystans, bo jak ktoś z Was napisał przez tyle wieków możemy być już niezłymi „mieszańcami”. Mimo wszystko bardzo dziękuję Laszko za natchnienie do zgłębiania tematu:). Sława Nam bez względu na grupę krwi❤
   PS. Gdzieś przeczytałam, że Arianie posiadają 16-kanałową krew cokolwiek to znaczy. Jeżeli to prawda po raz kolejny Kochany TAW-ie miałeś rację pisząc, że my – Polacy(chy)/ Słowianie/Arianie mamy najbardziej wzorcowe DNA.

   1. TAW, zatem skontaktuj się ze Sławkiem – bowiem z jego słów zrozumiałam, że ta kobieta już nie żyje.

 5. Godzinę temu, w czasie spaceru, wysoko na północno-wschodnim niebie ukazał mi się świecący kulisty nieruchomy obiekt, który bardzo szybko znacznie się powiększył i równie szybko zmalał – aż do zupełnego zaniku. Całość seansu trwała 3-4 sekundy.

  1. Jesteś obserwowany?

   Ja jakieś dwa tygodnie temu widziałam na niebie malutki srebrny punkt, króry dlugo stał w jednym miejscu, czasami wydawało mi sie, że znika, myślałam, że mi sie wydaje, pokazałam to koleżance, ona też zobaczyła. Wydawało mi sie, że to balon, ale był zbyt wysoko i daleko,, żebym mogła rozpoznać co to było. Zrobiłam zdjęcie, ale na komórce tego obiektu nie widać, na komputer jeszcse nie zdązyłam sciagnąć, bylo to na achod, północny zachód od Monachium.

   Nie wiem, czy wcześniej, czy kilka dni później, miałam „przywidzenia” tzn. kilkarotnie zdawało mi sie, że widzę przez okno ( wysokośc II pietra) duży ciemny podłużny obiekt latający (ale stojący w miejscu). Widziałam to „kątem oka” jak obracałam głowę, żeby zobaczyć co to jest nic tam nie było.

   Pozdrawiam

   1. Monachium to miasto tajemnic. Jest tam m.in. ukryty jeden z największych na tej planecie tajnych superkomputerów. Poza tym nad każdym dużym miastem są na stałe zawieszone duże cygara lub inne obiekty. Tym bardziej nad Monachium, które wydaje się być miastem o szczególnym dla Pozaziemskich znaczeniu.

   2. Dziś, po wyborach w Austrii przyszło mi do głowy, że teraz nowy Kanclerz będzie szukał zbliżenia z V4 ( grupa wyszechradzka)- i pomyślałam, że jeśli on sie do V4 zbliży, to Bawaria pójdzie za nim. A z Litwy też coraz częściej słychać głosy o chwale I RP. Na Ukrainie też bandrlandia tak sie rozprzestrzeniła, ze niedługo musi pęknąć, jak „przedmuchany” balon. Codziennie naschodzą informacje, które można pod „oczyszczanie pezestrzeni” podpiąć.

    Znowu sie dzisiaj „rozgadałam” a wczoraj myślałam, że już nie będę miała o czym pisać 🤐

   3. TAW. może to jest powód dlaczego mnie tu „bogowie” (za pośrednictwem mojego meża- znowu ten mąż- a wydawałoby sie, że on sie tymi sprawami trochę inaczej interesuje) rzucili.

    Bo miałam wyjechać gdzie indziej, choc na początku wcale sobie wyjazdu nie wyobrażałam, ja Polka- do Niemiec? Jeszcze krótko przed wyjazdem nawet o tym nie myślałam, a jak ktoś sugerował, to pukałam sie w głowe. Ale lata 90 w Polsce wiele zweryfikowały. Wyjechałam, ale do niedawna nie wiedziałam po co. Ale niedawno przekonałam sie, że powodem mogło być, żebym sie dowiedziała, jacy Niemcy są. Bo był czas, że myślałam o nich, że sa w jakiś sposób lepsi od nas, mimo, że tak jak wszystkie dzieci wychowane na Czterech Pancernych, czy Krzyżakach miałam o nich złe zdanie. Potem wydawało mi sie, że nasi nauczyciele się mylili, ale teraz wiem że niebardzo, a ludzie tutaj, oczywiście nie wszyscy, ale ci na pozór dobrzy, witający tzw „uchodźców” na dworcach z kwiatami, mają nas Słowian za coś gorszego, niż Nachodźcy. Osobnikowi z południa „pól szafy”- niepotrzebnych- rzeczy by oddali, ale do nas mają pogardliwe podejście, choć na codzień tego tak nie widać. Ale w rozmowach to słychać. Choć oficjalnie, każdy człowiek jest równy, to „ciemnoskórzy” są równiejsi.

    Ja nie mogę narzekać mam dobrą pracę, nikt mnie nie dyskryminuje, nie czuję się też tutaj źle, ale mam wrażenie, że po to przyjechałam- nazwałam to już dosłownie tak: żeby sie jezyka wroga nauczyc, i poznać jego osobowosć.

   4. Mnie już przyszło do głowy w sprawie z szczeponkami, że emigracja jest między innymi poo to, żeby ochronić nasze słowiańskie dzieci przed nimi.
    A co do Niemiec, no cóż, już dawno widząc jak dużo tu Polaków, myślę o tym, że wracamy w ten sposób na nasze tereny, i cieszy mnie, jak widzę dzieciaczki rozmawiające z rodzicami po polsku. To będzie „naturalne przejęcie”

   5. „To będzie naturalne przejęcie”…

    – No właśnie, to samo głoszę tu od lat: Wielka Zmiana na planecie to proces ewolucyjny, a Polskę REALNIE zmieni dopiero pokolenie, które się właśnie rodzi. Luboswieta Radałowa nadała nawet nazwę temu pokoleniu 💎

   6. A,że Niemcy zaprogramowani są, to widać na prawie każdym kroku. I bardzo lubią swoje wady innym wytykać. Takie typowe pokazywanie palcem: ty jesteś winny nie ja.
    U Niemców przypowieść o belce w oku pokazuje o co w niej chodzi.

   7. Niemcy to niewolnicy najnowszej generacji niewolnictwa (czegoś takiego nie było nawet w niewolnictwie starożytnym) – tacy, którzy jeszcze pomagają (donosicielstwo) swoim nadzorcom pilnować siebie.

    Tak zaprogramować istotę ludzką, to po prostu cud technologii mind control.

   8. @TAW
    W Monachium działała pierwsza elektrownia atomowa wybudowana jeszcze przed II wojną światową. Potem cztery tzw. stosy atomowe we Wrocławiu. Kolejne „cóś” jest koło Wałbrzycha. Pod wzgórzem na którym nic nie rośnie. Nie wierzysz? No to skąd Niemcy brali wzbogacany uran? Rudę uranu wydobywali w Sudetach ale trzeba ją jeszcze wzbogacić, a potem przetworzyć (najlepiej w elektrowni atomowej), żeby sprokurować materiał na bombę jądrową.

   9. „Luboswieta Radałowa nadała nawet nazwę temu pokoleniu 💎”

    Pare lat temu ktos posrod POLSKICH ARTYSTOW narysowal

    „PERLOWA WROZKE”…

    To tu w POLSCE ZMATERIALIZOWALA SIE ZAPOWIEDZ OD PRZESTRZENI… 🙂

    Pytanie? Czy to juz CZAS, aby to, co JEST W POLSCE bylo pokazane ???

 6. SLAVA NAM WSIM .przeciętny jankes nie jest taki głupi .po zamachu w las vegas wzrosła sprzedarz broni .oni wiedzą że W.T.C i inne AKCJE to Lipa muj kolega pracował w u.s.a 2 lata i opowiadał jak po zamachach 11września codziennie po 5.00 wyły syreny żeby przypomnieć o ofiarach które poległy za czyjąś głupote za czyjąś pogoń za hajsem .podziwiam Amiszów którzy biorą niczyją ziemie obrabiają ja drążą swoje studnie mają swoje krowy .mleko muj kumpel wlaśnie brał od nich mleko .żyją tak jak jak BOG przykazał .Rod.Ziemia .Rola Bidowanie-ciężka praca .Podziwiam tych ludzi .SĄ TACY TRADUCYJNI SLAWA a

 7. Ja uważam, że za dużo tych teorii spiskowych. Mnie bardziej przekonuje wyjaśnienie Arona Jasnowidza. On twierdzi, że te wszystkie kataklizmy to efekt energii nienawiści i zniszczenia jaką codziennie ludzkość sieje. Jest takie powiedzenie – kto sieje wiatr ten zbiera burze. W USA jest ogromna ilość energii nienawiści jaką sieją codziennie przeciwnicy Trumpa wobec jego zwolenników i vice versa. A Ziemia jest jak sam TAW kiedyś pisałeś istotą żyjącą i to wszystko jej szkodzi. Jakby Cię codziennie gryzło stado os też byś się wściekał i je chciał wytłuc. No więc Ziemia się broni przed tą energią nienawiści i niszczy tych którzy ją sieją, aby zrozumieli, że nie tędy droga. I dopóki nie zrozumieją to te kataklizmy będą i mogą być nawet jeszcze silniejsze niż teraz. Skoro ma zajść wielka zmiana na planecie to wszystko co stare musi pójść precz. A skoro ludzie nie są w stanie pojąć, że nienawiść prowadzi do destrukcji to przekonają się o tym na własnej skórze. Skoro ciemne siły mają takie rzekomo super technologie to dlaczego nie używają ich wobec np. V4? U nas były wichury, przymrozki, ale dużo słabsze niż w USA. A przecież żeby wprowadzić swoje NWO powinni zniszczyć właśnie V4 a nie USA. Oni tego nie kontrolują. Za tym stoją kosmiczne prawa wszechświata. Takie jest moje zdanie. Za parę lat okaże się kto ma rację.

  1. Nasz (nie)rząd nic nie zrobi. Oni jawnie wspierają wrogów Polski.

   Dużo o ich działaniach można przeczytać na portalu Kresy.pl
   PIS w sprawie Ukrainy nie robi nic innego niż PO robiło. PIS jedynie czasami rzuci w kraju jakiś „ochłap” żeby ludzi wnerwionych takim zachowaniem uspokoić. Zobacz co robia marszałkowie Sejmu, Senatu. Prezydent. Pan Terlecki- przyboczny Kaczyńskiego. O Waszczykowskim nie wspomnę. Oni Polaków na wschodzie zostawili bestiom na pożarcie, i to wszędzie, nie tylko na Ukrainie, ale na Litwie także. Jedynie myślę, że na Białorusi mimo „reżimu” Polacy mogą być Polakami.
   Ale z tego co widać, ludzie w Polsce oddolnie biorą się za pomoc rodakom na wschodzie. Młodzież, „kibole” robią to co rząd powinien.

   A jak te tereny do Polski wrócą, myślę, że wielu Polaków wywiezionych przez sowietów będzie chciało na ojcowiznę wrócić.

   1. Od 21 listopada 2013 nie ma już czegoś takiego jak Ukraina. W wyniku zorganizowanego międzynarodowego zamachu stanu odebrano władzę legalnemu, demokratycznie wybranemu prezydentowi i zastąpiono go izraelską marionetką. Obecny nasz wschodni sąsiad to Nowa Chazaria, której służą przeróżne bojówki (Prawy Sektor, batalion Ajdar, batalion Azow, inne bataliony ochotnicze, neobanderowcy, dirlewangerowcy itd., itp. – jest tam tego w ch.).

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/05/31/obecna-sytuacja-na-ukrainie/

   2. TAW, ale na Ukrainie też dzieje się odrodzenie słowiańskie, będzie konfrontacja czy Przestrzeń wypchnie Chazarów sama z siebie? Czy oni wrócą do Izraela i będą z tym żyli jakby nic wielkiego się nie stało? Przecież nad unicestwieniem Słowian pracowali stulecia, to epokowa klęska. Karmili się tym. Nie zeżre ich toksyczna złość? Tym bardziej, że wolna Polska wypuści w świat całą prawdę w kwestii relacji polsko-chazarskich… I tu trochę mnie dziwi, że oczyszczanie Niemców z programów zabierze aż dziesięciolecia. Ale rozumiem, ze tych bardziej mentalnych, duchowych, bo prawda historyczna, genetyczna, prawda POLSKA to chyba odsłoni się im prawej, prawda?

   3. Okupacja naszych terenów II RP (obecna „Ukraina”) jeszcze trochę potrwa, zanim tereny te powrócą do Macierzy, tzn. do Polski.

    Niemcy też nie od razu oddadzą nam nasze ziemie. To są procesy ewolucyjne, a więc procesy świadomościowe.

    POWTARZAM TO DO ZNUDZENIA OD LAT:

    TYLKO OD KAŻDEGO POLAKA INDYWIDUALNIE

    ZALEŻY,

    KIEDY POLSKA ORAZ POZOSTAŁE KRAJE ZOSTANĄ WYZWOLONE 🔆

    Oglądanie się na innych i oczekiwanie od nich działań opóźnia proces, gdyż NIKT NIKOGO NIE ZASTĄPI, ponieważ każdy z nas dysponuje gamą unikalnych w skali kosmicznej osobistych talentów.

    Im więcej iskier, tym większy Płomień Wielkiej Zmiany.

    Niestety Polacy tego kompletnie nie rozumieją i oczekują mesjasza.

   4. Jedyna bowiem droga do wyzwolenia Ojczyzny-Matczyzny idzie przez wyzwolenie samego siebie…

    „Każda dusza, która się podnosi, dźwiga świat”
    (Élisabeth Leseur, Journal et pensées de chaque jour, Paris 1918, s. 31).

   5. „Oglądanie się na innych i oczekiwanie od nich działań opóźnia proces, gdyż NIKT NIKOGO NIE ZASTĄPI, ponieważ każdy z nas dysponuje gamą unikalnych w skali kosmicznej osobistych talentów”.

    Ktoś tu gdzieś pisal o PUZZLI…, a Szczesliwa pytala, o co chodzi ???
    No wlasnie o to chodzi ❤

  2. Muszę jeszcze dodać komentarz pod informacją, że neobanderowcy wybierają się „odbijać” Krym. Ktoś napisał, że to dobrze, bo jak się w jednym miejscu zbiorą, bedzie można ich szybciej i bez niepotrzebnych „skutków ubocznych” zlikwidować.

 8. A z jakiego powodu nikt nie napisze, czemu trwa/trwala walka o galaktyke,ziemie it’d.? Po co ma ktos o cos walczyc,ktos pomagac skoro, jako bogowie-scislej piszac,potomkowie bogow-slowianie,zostali zniewoleni? Nigdy nie spotkalem sie z tym,w jakim celu ten caly cyrk? Miast byc spokojnie,radosnie.

  Nic sie nie dzieje bez przyczyny, tylko po co!?

  Pozdrawiam ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   1. Popatrz TAW jakie znowu ataki na Polskę idą( ze strony wiadomych Górali)

    wiadomość sprzed kilku dni
    https://www.tvp.info/34395437/polacy-nie-powinni-zapomniec-o-odpowiedzialnosci-za-holokaust-skandaliczne-slowa-publicysty

    a tu z dzisiaj

    https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-polnocna/szwedzka-historyk-holokaust-bylby-niemozliwy-bez-polakow-ambasada-rp-zapowiada-reakcje/

    Musiały co niektórych zaboleć ostatnie działania, które sprawiły, że Polska zaczyna być inaczej w świecie postrzegana.

   2. Kiedyś takie teksty psuły mi humor na kilka dni, dziś czytam takie nagłówki (głębiej nie wchodzę) już z rozbawieniem 🙂

    Tak, mózgi im się już gotują 😀

    A to dopiero sam początek ich odlotu z naszej przepięknej planety…

   3. TAW mam dokładnie takie samo odczucie. Kiedyś ciśnienie szło w górę, a teraz tylko przemknie myśl, że atakują tak agresywnie, bo im sie wszystko, z rąk wymyka, a plany biorą w łeb.

  1. Devingo,
   to co pokazałeś, wyjaśnia mi, dlaczego tak często mam przed oczami gęste rusztowania z antenami i promienie niebieskie z nieba.
   Dodam do do Twojego filmu jeszcze jeden: .https://youtu.be/Alx8wwkpya4.
   Opis pod filmem: „Atak na Stany Zjednoczone był prawdopodobnie spowodowany pożarami z urządzenia DEW LASER. Domy były sproszkowane, podobnie jak budynki w dniu 9 września. Inni sąsiedzi byli zupełnie nietknięci. To jest wojna. Jesteśmy w stanie wojny z tymi, którzy chcą zabić wszystkich.
   Zobacz Guidestones w Gruzji. Czytaj „Art of War” przez Lao Tsu, aby pomóc zrozumieć sens tej wojny.
   Jesteśmy świadkiem …, aby pomóc w pokazaniu ciemnych, ciemnych sił skierowanych na nas wszystkich. Samochody spalono, a drzewa nietknięte. Nie znaleziono kauczuku, samochodowego kauczuku i szkła, a domy zostały zredukowane do nierozpoznawalnego gruzu. Szkło i guma palą się w tysiącach stopni w stopie, co oznacza, że te pożary wytwarzają własne bezpośrednie ciepło, takie jak pochodna palnika butanowego z energią elektryczną, z wyjątkiem tego, że wykorzystują technologię LASER o energii kierowanej do impulsowania chmur plazmowych, wzbudzają wiatr, energię i uwalniają/zwiększają do trylionów mocy laser z jednego źródła. Dlatego samochody i domy całkowicie roztopione, ale krzewy, liście, rośliny i domy sąsiedzkie, były nietknięte”.

   Co na to nasza Matka Gaja. Wyczytałam zbyt dużo o działaniach CERN-u, żeby takie fakty nie miały na mnie wpływu,
   Szok, Tak Drogi TAW – s z o k.

   1. Jeden z komentatorów napisał pod filmem j/w napisał: sposób spalania świadczy, że to : „Biały fosfor ————- 5000 F, używany z bezpośrednią bronią energetyczną ….”
    Szok, wywieźli ludzi i robili doświadczenia?

   2. Mieszkancy byli alarmowani przez policje i naklaniani do opuszczenie domow w ciagu jednej godziny i dokladnie po jednej godzinie nastepowal jakby samozaplon znikad ,co powodowalo ogniowa burze ,tez znikad. Mieszkancy obserwowali na niebie jakby burze z ognia,blyski ognia , co bylo dosc niewytlumaczalne i nigdy wczesniej nikt takiego czegos nie widzial. Samochody spalone do plynnego aluminium a drzewa obok nie naruszone,niektore domy spalone doslownie do takiego stopnia ,ze zostala kupka 2 inchowego popiolu.Strazacy relacjonuja ,ze niektore domy zapalaly sie tak szybko i doslownie z niczego,ze ludzie nie byli wstanie uciec z domow..spalili sie z domami a niektrorzy spalili sie w autach ,ktorymi probowali uciekac. Szacunek spalonych ok 900 osob ale to niedokladne dane. Wyglada na to ,ze szatanisci maja impreze skadajac ofiary cialopalne . Moze tez zmierzaja do przyspieszenia NWO po przez zaplanowany chaos.W tej chwili zabija sie ludzi ogniem i pozbawia sie majatku ludzi po przez wywolywanie burz ogniowych.

    http://beforeitsnews.com/alternative/2017/10/proof-ca-fires-started-by-haarp-deep-state-insanity-3562611.html

   3. To raczej rozbieranie korporacji zwanej USA do naga, zwijanie… dekapitalizacja spoleczenstwa, ale w przyrodzie nic nie ginie. Te zamachy,ataki,katastrofy naturalne to reka ludzka i ma na celu zamkniecie firmy bankrut.W 1988 roku Joe Liberman po wizycie na Ukrainie ,siedziby Chabad Lubowicz,wyrazil sie, iz ZSRR ma jeszcze najwyzej 2-3 lat egzystencji a USA 25-30. Prawdopodbnie dochodzimy do pewnych zmian ,zaplanowanych od dawna.

    .https://www.youtube.com/watch?v=JF4w0QKtf0I

   1. To mi wyglada na koncowe testy w bojowych warunkach, a zarazem pokaz siły dla ewentualnych oponentów z wewnatrz lub zewnatrz.
    Spiesza sie, bo cos „nieuchronnego” wisi nad nami. Albo jakies kosmiczne wydarzenie lub/i ziemski wstrzas. Co niektórzy wczesniej przebakiwali, ze cos grubszego szykuje sie, na przełomie pazdziernik/listopad.

   2. Bio, masz rację, to kosmiczne wydarzenie, które nastąpi w tym miesiącu, to samounicestwienie się ZŁA, zaplanowali by wyeliminować nas masy ludzkie, ale ŹRÓDŁO im niespodziankę sprawiło ich plany zwróciły się w ich stronę, zgodnie z zasadą prawa wszechświata „co wysyłasz, to zbierzesz” i tak oto na naszych oczach ZŁO spieprza w otchłanie, które dla nas otwarło i to jest piękne, ja już widzę nas wszystkich żyjących w pokoju, zdrowiu, szczęściu, dostatku i MIŁOŚCI.
    Wreszcie spełnia się moje jedyne pragnienie, tak trzymać!

   3. SlowiAneczko Kochana, ja tez tego pragnę WIDZIEĆ „nas wszystkich żyjących w pokoju, zdrowiu, szczęściu, dostatku i MIŁOŚCI” – WTEDY MOJE SERCE PRZESTANIE KRWAWIĆ- bo choć jestem szczęśliwa- do pełnej szczęśliwości potrzebuję widzieć i czuć szczęśliwość wszystkich ludzi ❤
    Wreszcie spełnia się moje jedyne pragnienie, tak trzymać!

    Bardzo mnie WZRUSZYŁAŚ KOCHANA ANECZKO ❤
    ANNO ❤ PORADŹ PROSZĘ COŚ NA BARDZO MEGA MOCNE MIGRENY- o tyle jest sprawa trudna, ze dochodzą gwałtowne wymioty- robiłam Synowi okłady z ziemniaków- później przyszło wsparcie RODU- jak szybko w takiej sytuacji zadziałać?!

   4. Taw ❤ od razu dałam właśnie wodę z odrobina soli- wszystko zwymiotował- pół nocy- błagałam o pomoc PRZODKÓW NASZYCH- wtedy doświadczyłam czego co trudno opisać- energia taka na mnie spłynęła- wtedy intuicyjnie- najpierw nad glową ( bo tak bolała, że nie można było dotykać- ból wiertarkowy w odczuciu )- później przyłożyłam rękę i cała energia poprzez glowę spłwająca z góry- przepłynęła do ręki i przez rękę, która drgała jak fala- spłynęła na SYNA I WTEDY ZASNĄŁ- trzymałam jeszcze długo! Już dawno nie miał ataków – nie chcę podawać lekarstw przeciwbólowych- zresztą i tak zaraz wymiotuje- chce działac naturalnie, dlatego WAS KOCHANI PYTAM, bo zawsze mogę na WAS LICZYĆ ZA CO Z SERCA DZIĘKUJĘ ❤
    A te pożary dziwne są i tez mi cos nie pasowało- domy po pożarach tak nie wyglądają- a LASER tu pasuje, bo tamę tez laserem uprzednio uszkodzili- teraz to się potwierdza!

   5. To nie jest takie proste, z tym samounicestwieniem zła ( ono łatwo nie odpuszcza ). Poza tym, tak wrosło w ten system naczyn połaczonych, ze pochopne działanie moze wyrwac wiele zdrowych tkanek.
    I nie jestem tez pewien, kto/co bedzie stał za tymi ewentualnymi zdarzeniami. Moze byc tak, ze kilka rywalizujacych ze soba „grup interesów”, bedzie chciało zmienic dotychczasowe zasady gry…

    Poki co, jesli umiemy liczyc, musimy liczyc tylko na siebie.

    Zycie w tym swiecie nauczyło mnie, nie ufac „cukierkowym” miłosciom jak i wiadomosciom, tym bardziej, ze co innego widac za „oknem”…

   6. Elaszko, mam coś dla Ciebie i dla innych, wypróbowane przeze mnie i przez moich znajomych cierpiących na różne dolegliwości.
    Znalazłam ten przepis w starociach 😀 , wprawdzie mówi się, że stare to dobre są tylko skrzypce i stare wino, ale ja uważam, że Babcine przepisy są skuteczniejsze, bo jest w nich rodowa energia miłości.
    Wypróbuj, nic nie stracisz, a może akurat pomoże, czego Ci z serca życzę.
    Nie wiem czy TAW przepuści, bo trochę ten przepis przydługi, ale taki od serca. ❤

    LECZENIE SOLĄ KUCHENNĄ

    Opowieść ta została znaleziona w starej gazecie. Mowa w niej jest o niesamowitych leczniczych właściwościach soli, którą stosowano w czasie II wojny światowej w leczeniu rannych żołnierzy.

    W czas Wielkiej wojny ojczyźnianej pracowałam jako starsza siostra operacyjna w szpitalach polowych z chirurgiem I. I. Szczegłowem. W przeciwieństwie do innych lekarzy z powodzeniem stosował on w leczeniu rannych hipertoniczny roztwór soli kuchennej.

    Na obszerną powierzchnię skażonej rany kładł miękką, obficie zmoczoną roztworem soli dużą serwetkę. Po 3-4 dniach rana stawała się czysta, różowa, temperatura u pacjenta jeżeli była wysoka, spadała prawie do normalnych wartości, po czym nakładało się na to opatrunek gipsowy. Po kolejnych 3-4 dniach rannych wysyłano na tyły. Roztwór hipertoniczny działał doskonale – w zasadzie prawie nie mieliśmy zgonów.

    10 lat później, po wojnie skorzystałam z metody Szczegłowa w leczeniu swoich zębów, a także próchnicy i skomplikowanym ziarniniaku. Sukces nastąpił już po dwóch tygodniach. Po tym zaczęłam studiować wpływ solnego roztworu na takie choroby jak zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie nerek, przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego, reumatyczne zapalenie krążenia, procesy zapalne w płucach, reumatyzm stawowy, zapalenie kości i szpiku, ropnie po iniekcji i tak dalej.

    W zasadzie były to pojedyncze przypadki, ale za każdym razem otrzymywałam dość szybko pozytywne wyniki. Później pracowałam w ośrodku zdrowia i mogłabym opowiedzieć o wielu trudnych przypadkach, gdzie okłady z roztworem soli były skuteczniejsze niż wszystkie inne lekarstwa. Udało się nam wyleczyć krwiaki, zapalenie torebki stawowej, chroniczne zapalenie wyrostka robaczkowego.

    Chodzi o to, że roztwór soli ma właściwości pochłaniające i wyciąga z tkanki płyn z florą chorobotwórczą. Pewnego razu w czasie delegacji zatrzymałam się w jakimś mieszkaniu. Dzieci gospodyni chorowały na koklusz. Ciągle kaszlały. Położyłam im na noc na oparcia opaski soli. Po półtorej godziny kaszel ustał i nie pojawił się aż do rana. Po czterech opatrunkach choroba zniknęła bez śladu.

    W klinice, o której mówiłam, chirurg zaproponował, aby spróbować roztwór soli w leczeniu nowotworów. Pierwszym takim pacjentem była kobieta z pieprzykiem rakowym na twarzy. Zwróciła uwagę tą plamkę pół roku wcześniej. Od tego czasu plamka spurpurowiała i powiększyła się trzykrotnie, a ze środka zaczęła wyciekać szaro-brunatna ciecz. Zaczęłam jej robić okłady solne. Po pierwszym okładzie opuchlizna zbledła i zmalała. Po drugiej jeszcze bardziej zbledła i wydawała się kurczyć. Wydzielina ustała. A po czwartym okładzie pieprzyk przybrał swój początkowy wygląd. Po piątym okładzie zabieg zakończył się bez operacji.

    Następnie była młoda dziewczyna z gruczolakiem piersi. Czekała na operację. Poradziłam chorej aby przez kilka tygodni robiła sobie na piersi okłady solne. Operacja nie była już potrzebna.

    Po pół roku na drugiej piersi utworzył się ponownie gruczolak. I znów wyleczyła się okładami bez operacji. Spotkałam ją dziewięć lat później. Czuła się dobrze a o chorobie swojej nawet nie wspomniała.

    Mogłabym dalej kontynuować historie cudownych wyleczeń za pomocą opasek z roztworu hipertonicznego. Mogłabym opowiedzieć o wykładowcy jednego z kurskich instytutów, który po dziewięciu okładach pozbył się gruczolaka gruczołu krokowego.

    Kobieta cierpiąca na białaczkę, po tym jak na noc wkładała opaski solne na bluzę i spodnie w ciągu trzech tygodni, znów odzyskała zdrowie.

    Stosowania solnych opasek w praktyce.

    1. Sól stołowa w roztworze wodnym ma nie przekraczać 10 procent – aktywny sorbent. Wyciąga z chorego organu wszelkie nieczystości. Efekty w leczeniu będą tylko w tym przypadku, jeśli opatrunek będzie przepuszczalny dla powietrza, to znaczy higroskopijny, co zależy od jakości materiału użytego do opatrunku.
    2. Opatrunek działa lokalnie – tylko na chory organ lub część ciała. W miarę wchłaniania cieczy z warstwy podskórnej wchłania się do niego płyn tkankowy z głębszych warstw zabierając ze sobą wszelkie patogeny: drobnoustroje, wirusy i substancje organiczne.
    Tak więc, podczas działania bandaża-opaski w tkankach chorego organizmu płyn jest odnawiany, miejsce zostaje oczyszczone od zarazek, i z reguły proces patologiczny zostaje wyeliminowany.
    3. Opatrunek z hipertonicznym roztworem soli kuchennej działa stopniowo. Wynik osiąga się w ciągu 7-10 dni, a czasem dłużej.
    4. Stosując roztwór soli kuchennej należy zachować ostrożność. Nie polecam stosowania opatrunków z roztworem o koncentracji ponad 10 procent. W niektórych przypadkach lepszy będzie nawet 8-procentowy roztwór. (Roztwór pomoże w przygotować każdy farmaceuta).
    Niektórzy będą pytać: gdzie są lekarze skoro opatrunek-opaska hipertoniczna jest tak skuteczna, to dlaczego ta metoda leczenia nie jest szeroko stosowana? To bardzo proste – lekarze są w niewoli leczenia medykamentami. Firmy farmaceutyczne proponują coraz nowe i droższe lekarstwa. Niestety, medycyna jest również biznesem. Kłopot z rozwiązaniem hipertonicznym jest taki, że jest on zbyt prosty i tani. Tymczasem życie przekonuje mnie, że takie rozwiązanie jest doskonałym narzędziem w walce z wieloma chorobami.

    Na przykład, przy katarze i bólach głowy kładę kolistą opaskę na czoło i tył głowy na noc. Przez godzinę-półtora katar mija, a do rana znika również ból głowy. Przy każdym przeziębieniu podczas pierwszych oznak stosuję opaski. A jeżeli zrobiłam to zbyt późno i infekcja zdążyła wniknąć do gardła i oskrzeli, to robię jednocześnie pełną opaskę na głowę i szyję (z 3-4 warstw miękkiego cienkiego płótna) i na plecy (z 2 warstw wilgotnego i 2 warstw suchego płótna) przez całą noc. Leczenie kończy się po 4-5 procedurach. Przy czym cały czas pracuję.

    Kilka lat temu zwróciła się do mnie krewna. Jej córka cierpiała na ostre ataki zapalenia pęcherza żółciowego. Przez tydzień przykładałam jej bawełniane okłady na chorą wątrobę. Składały się one z 4 warstw, moczyłam je w solnym roztworze i pozostawiałam na noc.

    Opaskę na wątrobę nakłada się w następujący sposób: od podstawy lewej piersi do połowy linii poprzecznej brzucha, i na szerokość – od mostka i białej linii brzucha z przodu do kręgosłupa. Bandażuje się szczelnie jednym szerokim bandażem, mocniej – na brzuchu. Po 10 godzinach zdejmuje się opaskę i w to miejsce na pół godziny nakłada się gorący termofor. Robi się to aby w rezultacie głębokiego rozgrzania rozszerzyć przewody żółciowe w celu swobodnego przejścia do jelita odwodnionej i zgęstniałej masy żółciowej. Termofor w tym przypadku jest obowiązkowy. Jeśli chodzi o dziewczynę, minęło wiele lat od tego leczenia, a ona nie narzeka na swoją wątrobę.

    Nie chcę podawać adresów, imion, nazwisk. Chcecie to wierzcie, nie chcecie to nie wierzcie, ale 4-warstwowa opaska solna wykonana z bawełnianego ręcznika, nakładana na piersi przez 8-9 godzin w nocy pomogła kobiecie pozbyć się raka piersi w ciągu dwóch tygodni. Moja znajoma za pomocą solnych tamponów, nałożonych bezpośrednio na szyjkę macicy po 15 godzin poradziła sobie z rakiem szyjki macicy. Po dwóch tygodniach leczenia guz zmniejszył się o 2-3 razy, stał się bardziej miękki, przestał rosnąć. Taki pozostaje do dziś.

    Roztwór soli można używać tylko w opasce, ale w żadnym wypadku nie w kompresie. Koncentracja soli w roztworze nie powinna przekraczać 10%, ale też nie spadać poniżej 8%.

    Opaska z roztworem o większej koncentracji może doprowadzić do zniszczenia naczyń włosowatych w tkankach w obszarze jej stosowania.

    Bardzo ważny jest wybór materiału na opaski. Powinien być higroskopijny. Czyli łatwo przemakalny i bez żadnych pozostałości tłuszczu, maści, alkoholu, jodu. Są one niedopuszczalne na skórze, na którą nakłada się Opaskę.

    Najlepiej wykorzystać tkaninę lnianą lub bawełnianą (ręcznik), które wielokrotnie używałam i wielokrotnie myłam. W ostateczności można skorzystać z gazy. Opatrunek z niej składa się z 8 warstw. Każdy inny materiał ze wskazanych – 4 warstwy.

    Przy nakładaniu opaski roztwór powinien być wystarczająco gorący. Wyciskanie materiału polega na tym, aby był niezbyt suchy i niezbyt wilgotny. Nie kłaść niczego na opaskę.

    Przymocować bandażem lub przymocować plastrem opatrunkowym – i to wszystko.

    Przy różnych procesach płucnych opaskę lepiej kłaść na plecy, ale wtedy trzeba dokładnie znać lokalizację procesu. Bandażować klatkę piersiową wystarczająco szczelnie ale tak aby nie utrudniać oddychania.

    Brzuch bandażować trzeba dość mocno gdyż w ciągu nocy obluzowuje się, opaska robi się luźna i przestaje działać. Rankiem, po zdjęciu opaski, materiał należy dobrze opłukać w ciepłej wodzie.

    Żeby opaska lepiej przylegała do pleców, na wilgotne jej warstwy kładę między łopatkami wałek na kręgosłup i bandażuję go razem z opaską.

    To właściwie wszystko, czym chciałbym się podzielić. Jeśli macie problemy i nie możecie ich rozwiązać w placówkach medycznych, spróbujcie solnych opasek. Metoda wcale nie jakaś sensacyjna. Po prostu została zapomniana.

    Jak prawidłowo przygotować 10% roztwór soli:

    Można teraz znaleźć setki dobrych przepisów, trudno kogoś zadziwić czymś nowym. Recepta ta jest na tyle prosta i efektywna, że podzielić się nią chcę w pierwszej kolejności. Przeczytałam ją wiele lat w temu w gazecie. Opis pochodzi od jednej z pielęgniarek, a oto opis recepty:

    1. Wziąć 1 litr przegotowanej, ze śniegu lub deszczowej albo destylowanej ciepłej wody.

    2. Do 1 litra wody wsypać 90 g niejodowanej soli jadalnej (3 łyżki stołowe bez czubków). Dokładnie rozmieszać. Wyszedł 9-procentowy roztwór soli.

    3. Przygotować 8 bawełniano-gazowych warstw, odlać część roztworu i potrzymać w nim 1 minutę 8 warstw gazy. Lekko odcisnąć, aby nie spływały.

    4. Położyć 8 warstw gazy na chore miejsce. Na górę położyć kawałek czystej wełny owczej. Zrobić to przed snem.

    5. Przymocować bandażem wszystkie bawełniane szmatki lub z gazy, nie stosować uszczelnień polietylenowych. Trzymać do rana. Rankiem wszystko zdjąć. A w następną noc wszystko powtórzyć.

    Ta zaskakująco prosta recepta leczy wiele chorób, wyciąga toksyny z kręgosłupa do skóry, zabija wszystkie infekcje.
    Leczy: krwotoki wewnętrzne, ciężkie wewnętrzne i zewnętrzne stłuczenia, nowotwory wewnętrzne, gangreny, zgorzele, zapalenie torbieli stawowych i inne procesy zapalne w organizmie.

    Korzystając z tej recepty, kilku moich znajomych i krewnych zostało uratowanych:
    – od krwotoku wewnętrznego
    – od ciężkiego urazu na płucach
    – od procesów zapalnych w worku stawów kolanowych
    – od zakażenia krwi, od śmierci podczas krwotoku z nogi od głębokiej rany od noża.
    – od przeziębienia, zapalenia mięśni szyi…

    I chcę, aby pielęgniarka, która wysłała tą receptę do gazety i profesor leczący żołnierzy na froncie tym sposobem, cieszyli się długo dobrym zdrowiem. Niski im ukłon.

    I chcę, aby z tego sposobu skorzystało wielu pilnie potrzebujących w dzisiejszych ciężkich czasach, kiedy drogie usługi medyczne nie są na kieszeń emerytów. Jestem pewna, że recepta im pomoże. A potem niech się pomodlą o zdrowie tej pielęgniarki i profesora.

    TAW, wybacz, ale ja nie umiem tego spakować w plik, o ile to tak się nazywa 😀 jestem informatyczny matołek.

   7. SlowiAneczko, TAW niskie do samej MATECZKI ZIEMI pokłony dla WAS KOCHANI ❤ Takie przepisy sa na wage złota- celowo się je zaciera! Myślę, że SYN zbyt szybko wypił wodę z solą- teraz już wiem POWOLI I MAŁYMI ŁYKAMI! SÓL TO POLSKIE ZŁOTO! Pan Stanislaw W.- mówił pic wode z solą- ma 90 lat werwę i pamięć i zdrowie- DIAMENTOWA SÓL NAJLEPSZA NA ZDROWIE- dlaczego to co najbliżej- jest w oddali w naszych umysłach- przecież sól jest zawsze pod ręką ❤
    DZIĘKUJĘ KOCHANI ❤
    TAW zawsze BLOGOSŁAWIĘ DZIECI RANO I WIECZOREM, ale to co dane mi było doświadczyć w nocy było bardzo wielkim przezyciem i Dziękuję za przypomnienie patentu PANA JERZEGO to pięknie się pokrywa z cudownym przepisem w formie rozszerzonej CUDOWNEJ SłowiAneczki ❤

   8. Elaszko kochana, przede wszystkim zdrowia dla syna. Jeśli chodzi o przykładanie matczynej ręki mogę tylko potwierdzić, najczęściej pomagało również moim synom, jeden z nich miał też migreny. Wtedy metod z solą nie znałam, teraz mu przekazałam te informacje, on ma też chorobę jelit. Od dawna bez ataku, ale jest strasznie chudy, przekonuję go teraz do zakwaszania żołądka i picia wody z solą.

    A co do soli, w jednym z filmików Pan Jerzy mówi, że może to być sól KŁODAWSKA, która ma skład zbliżony do himalajskiej, on sam właśnie kłodawskiej ma używać. Na woreczku z tą solą jest napisane, że jest do kiszenia (taką przynajmniej udało mi się w Niemczech kupić) jak TAW wyżej napisał.

    Piszę o tym, bo w filmie może ta informacja umknąć.

    Jeszcz raz dużo zdrowia.

   9. Laszko ❤ Dziękuję za życzenia i również dla syna Przekaż Proszę zyczenia zdrowia ❤ Długo nie miał ataku migreny- już się cieszyłam, że minęły, a tu nawrót- ale myslę, ze to dla tego, ze nie założyl maski, a zwalali kilka ton zboza, a do tego, później pojechali na pole, a chemtrailsy latały jak szalone- i myslę, ze organizm zaalarmował nadmierną obecność obcych w organizmie właśnie migreną- spanikowałam i przyznam, ze o soli zapomniałam- też słyszałam, że KŁODAWSKA najlepsza! Na poprawę pracy jelit- kluczowe, bo wchłanianie- już dużo osób stosuje PRO BIO EMY dla pszczół- następuje zdecydowana poprawa zdrowia całego organizmu i wzmocnienie odporności ❤

 9. Myślę, że to co Prymas robi, ma związek z tamtymi atakami. Po prostu cios z drugiej strony. Ale tym sobie pan prymas u Polaków nagrabi, bo babcie, dziadkowie i ogólnie wierzący, nie po to popierają PIS w walce z EU, żeby teraz ktoś im mówił, że najeźcy są dobrzy. Papież próbował, ale nie pomogło, teraz Prymas… no zobaczymy, poczekajmy na reakcje polityków. Moim zdaniem, to jest dobry moment na odłączenie sie Polski i polskich wierzących od Watykanu. Należałoby przejąć na rzecz państwa wszystkie majątki sukienkowych, i stworzyć dla ludzi potrzebujących wiary, nasz Polski Kościół Narodowy. To jest dobra okazja, żeby wiernym wytłumaczyć, że mają dowód na to, że KK ich od ponad tysiąca lat oszukuje i okrada.

 10. Elaszka,
  z uwagą przeczytałam Twój wpis o migrenie syna. Moja mama miała identyczne objawy migrenowe. Pamiętam, że przechodziła je bardzo boleśnie z wymiotami żółcią włącznie.
  Mamy migrena była na tle nerwowym. Przez dwa dni chodziliśmy na palcach w domu, a okna były kotarami przysłonięte. Byłam małą dziewczynką, ale pamiętam te chwile dokładnie.

  Mama zażywała bardzo silne leki przeciw bólowe, oraz piła czarną kawę z sokiem cytryny – do dziś nie wiem dlaczego uważała, że gorycz z kwasem jej pomagała. W konsekwencji po paru latach musiała poddać się zabiegu wycięcia woreczka żółciowego.
  Nerwica i stres potrafi przeorać cały organizm.
  Najważniejsze, żeby poznać przyczynę objawów migrenowych, stresu, nerwicy. Migrena może mieć źródła reumatologiczne.
  Wszystkie środki przeciwbólowe zażywane doustnie są źle tolerowane / przyjmowane przez wątrobę, która przy podrażnieniu woreczka żółciowego nie pracuje prawidłowo.
  Co do soli kuchennej, nie wiem,

  ale na pewno sól fizlogiczna z vitaminą C{ sokiem z cytryny} i potasem, pomału wprowadzana do organizmu jest bardzo potrzebna. Organizm jest odwodniony, nic nie je i nic nie pije.
  Spróbuj przyłożyć wodę z roztworem soli na głowę i owiń okład czymś ciepłym na noc.
  Elaszko, jak syn dojdzie do siebie to musicie porozmawiać a On musi porozmawiać z sobą samym. Nic się nie dzieje bez przyczyny.
  Ręce matczyne leczą, to prawda stara jak Świat.
  Pozdrów synka ode mnie.
  Życzę Zdrowia najlepszego.

  1. Elaszka!

   Roztwór bezpieczny – na okłady to na pewno zgodny z wpisem naszej kochanej SłowiAnki,
   „Jak prawidłowo przygotować 10% roztwór soli:

   Można teraz znaleźć setki dobrych przepisów, trudno kogoś zadziwić czymś nowym. Recepta ta jest na tyle prosta i efektywna, że podzielić się nią chcę w pierwszej kolejności. Przeczytałam ją wiele lat w temu w gazecie. Opis pochodzi od jednej z pielęgniarek, a oto opis recepty:

   1. Wziąć 1 litr przegotowanej, ze śniegu lub deszczowej albo destylowanej ciepłej wody.

   2. Do 1 litra wody wsypać 90 g niejodowanej soli jadalnej (3 łyżki stołowe bez czubków). Dokładnie rozmieszać. Wyszedł 9-procentowy roztwór soli.

   3. Przygotować 8 bawełniano-gazowych warstw, odlać część roztworu i potrzymać w nim 1 minutę 8 warstw gazy. Lekko odcisnąć, aby nie spływały.

   4. Położyć 8 warstw gazy na chore miejsce. Na górę położyć kawałek czystej wełny owczej. Zrobić to przed snem.

   5. Przymocować bandażem wszystkie bawełniane szmatki lub z gazy, nie stosować uszczelnień polietylenowych. Trzymać do rana. Rankiem wszystko zdjąć.
   A w następną noc wszystko powtórzyć.”

  2. Elizko Kochana ❤ Dziękuję i Pozdrowię 🙂 Bóle migrenowe u Syna pojawiły się od szkoły podstawowej- sprawa głębsza, bo od kiedy ,,wygrałam wybory'' , a jedna z kandydatek właśnie nauczycielka nie- to rozpoczął się odwet systemu na moich DZIECIACH- najpierw SYN potem CORKA- tyle lat minęła, a ja dalej to przeżywam, dlatego bardzo rozumiem MYSLĄCA INACZEJ ❤ Dla mnie nauczyciele to system oprawczy- zimny, bezwzględny, zero uczuć- wyścig szczurów- za to, ze byli grzeczni wysłano mnie do psychologa z dziećmi!
   JAK MY CZEKAMY NA ROZWAŁKĘ SYSTEMU! Elizko ❤ to ewidentnie stres- ciągłe sprawdziany, kartkówki, przed 16 w domu przez co ograniczone kontakty ze Słońcem!
   POZDRAWIAM CIĘ SERDECZNIE I DZIEKUJE ZA WSPARCIE ❤

   1. Elaszka,
    spróbuj wlewy magnezu synowi zaaplikować, działają wszechstronnie!
    Ja nie brałam, ale moja znajoma wzięła, jest teraz jak huragan i bezstresowo funkcjonuje od pól roku.
    „JAK MY CZEKAMY NA ROZWAŁKĘ SYSTEMU! ”
    – Elaszka, ja również. Co daj Nam Nasz Panie.
    Pocieszę, my doczekamy końca tego Piz.u, ale dzieci to już będą żyć w innym świecie, u SIEBIE.
    To, że będzie lepiej świadczą również, jednostronne ataki na Naszą Ojczyznę, od TYCH, którzy będąc gościem się rozpaśli i cały czas na Panią domu ujadają, że nocnik na czas nie przyniosła.
    A stare przysłowie mówi: Dzban do czasu nosi wodę, dopóty, dopóki mu się ucho nie oderwie.
    Wybacz, ale już mi słów innych brak.
    Całuski i spokojnej nocy życzę Tobie i Rodzinie.

   2. „Bóle migrenowe u Syna pojawiły się od szkoły podstawowej- sprawa głębsza, bo od kiedy ,,wygrałam wybory” , a jedna z kandydatek właśnie nauczycielka nie-”
    Znaczy wtedy doszlo do „nierownowagi energetycznej = kradziez ENERGII”
    Patrz: Redfield James ” Proroctwo Andow”
    Przywrocic ROWNOWAGE, znalezc ten moment, Ty juz zauwazylas, teraz trzeba „odwrocic” proces…
    ZDROWIA !

   3. Elaszko, jeszcze słowo,
    mieszkasz w specyficznym środowisko, które ja poznaję w okresach półrocznych, od 10 lat.
    Ten specyficzny rodzaj ludzi, myśli tylko w liczbie pojedyńczo- mnogiej JA i MÓJ KLAN. Co nie ma nic wspólnego z pojęciem RODU i HONORU. Do szlachectwa niestety im bardzo daleko
    Zmieni to dopiero, a TAW to wie, przyszłe pokolenie.
    Całuski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s