<https://youtu.be/-h-bYTDmtjM

Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego, który omawia m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się do wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne. Nazwy leków są zmieniane i leki nadal są promowane i dopuszczane do sprzedaży, pomimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze.

Prof. Peter C. Gøtzsche, „Śmiercionośna medycyna i przestępczość zorganizowana. Jak Big Pharma skorumpowała opiekę zdrowia”
Prof. Peter C. Gøtzsche (ur. 1949) – profesor medycyny i farmakologii klinicznej na Uniwersytecie w Kopenhadze oraz dyrektor ośrodka badawczego Nordic Cochrane Centerautor słynnej demaskatorskiej książki „Śmiercionośna medycyna i przestępczość zorganizowana”
Reklamy

22 myśli w temacie “Zabójcze leki – prof. Stanisław Wiąckowski, 15.03.2017

   1. Wczoraj jak napisałam ,że ucichł ostatnio to zajrzałam na jego profil na fb i patrzę, ze on żyje i jest całkiem w formie. 🙂
    A tyle dni nic nie pisał.🙂

  1. Prof. Siergiej Batieczko twierdzi, że nasze ciało jest przewidziane na 140 lat tylko trzeba wiedzieć jak się z nim obchodzić. Twierdzi, że widział w Chinach czy w innych krajach osoby mające po 90-100 lat a wyglądające na 50. Według niego za 20 lat nastanie nowa epoka w medycynie i dzięki przeszczepom ludzie będą mogli żyć nawet do 300 lat o ile mózg im wcześniej nie wysiądzie. Warunek jeden – organizm musi być alkaliczny. Czy ma rację? Cóż pożyjemy zobaczymy. Kawa według niego jest zła. Istnieje dobra kawa, ale ta kosztuje według niego około 800-1000 zł za paczkę.

 1. Ciało ludzkie, tak naprawdę, jest zdolne do długowieczności. To co powoduje, że się starzejemy, to przede wszystkim niewiedza na temat funkcjonowania naszego organizmu i o ironio, to co jest regeneracją, odbudową, ochroną, wzmacnianiem, medycyna akademicka nazywa chorobą i działa ta machina depopulacyjna i finansowa. Okrutna i genialna. Następnym jest zatruwanie nas na wszelkich możliwych poziomach. TAW wymienia kilka z nich: jak woda, powietrze, żywność itd. Leki: tak naprawdę 99% z nich to trucizny i przeszkadzacze w naturalnych procesach jakie zachodzą w organizmie, nie mówiąc już o nanoczipach. Następne to jedzenie: organizm musi wydalić tyle śmieci, że nie ma czasu i siły na regenerację. Jedzenie to nałóg, miało być dla przyjemności i doznań a nie dla przeżycia i na pewno nie takie ilości. A już uważane za normalne jedzenie mięsa w ogóle jest dla nas degradacją na wielu poziomach. Stwarzamy tyle negatywnej energii dla pożywki, że trudno to ogarnąć umysłem. Następne to brak uziemiania się, brak kontaktu z Matką Ziemią z Naturą. Te klatki, blokowiska w miastach, kwadratowe, małe, oddzielone. I to ma być dla rodziny? Po tym wszystkim zastanawiam się, czy starzenie jest naturalnym procesem, czy jednak programem systemu? Sława nam ❤

 2. Slawa Dokladnie . Dziś w pracy podczas szlifowania krat pod podesty na regałach .wpadp mnie opiłek metalu do oka .pojechałem na S.O.R wyciągnięto mnie ten opiłek ale zaraz poproszono mnie zebym poszedł do innego gabinetu po recepte ..ja powiedziałem se ja biaoej mafii nie pomagam.nagle wielkie zdziwienie wśród pielęgniarek .Teraz puenta recepta nie obniża ceny kropli do oczu które kupiłem w pobliskim sklepie .recepta której odmuwiłem wypisania daje taki darmowy HAJS bardzo ałej mafii..suma jest taka:pewien cwel nie zarobił na moim urazie 150pln.ów za wypisanie recepty.JEBAĆ SYSTEM .SLAWA

 3. Wybaczta za błędy .moodzi lekarze nie chcą Jebać ponad swoje siły na tych starców specjalistów .profesorów.itd… . chcą pomagać ludziom a nie wyjeżdżać czy pracować na jakiś PROCEDURACH . ale W naszym kraju żądzi mafia która przedstawia ten protest w mediach że zła forma protestu .że powinni wziąść to co dają na stole ofert .Muwie nie. Przytrzeć ich do muru .Bo jak widze te morde RADziwiła .ministra to mnie cofa w żołątku .Oni przegrają kwestia czasu.SLAWA

   1. Szkoda tylko, że nie połapali się, ze są częscią planu SOROSA – NIE BEZ POWODU BYŁ TAM Bartosz Kramek I INNI POLITYCY- płatni sympatycy miliardera lubiącego zamieszania!

 4. Przypominam oskarżenie z dnia 14 czerwca 2003 roku, skierowane do rąk Prokuratora Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości,
  Senatora Louisa Moreno-Ocampo,
  Maanweg 174 NL-2516 AB Den Haag/Haga 2

  OSKARŻENIE W IMIENIU NARODÓW ŚWIATA O ZBRODNIE LUDOBÓJSTWA POPEŁNIONE W ZWIĄZKU Z FARMACEUTYCZNYM PROCEDEREM ROBIENIA INTERESÓW NA CHOROBACH

  To oskarżenie o największe ludobójstwo – SETEK MILIONÓW LUDZI – i inne zbrodnie przeciwko ludzkości, jakie zostały kiedykolwiek popełnione, zachowuje swoją moc, ponieważ tego typu zbrodnie nie ulegają przedawnieniu, zgodnie z prawem międzynarodowym.
  Oskarżenie czeka na sprzyjające warunki do procedowania wobec winnych.
  Te warunki nieuchronnie się zbliżają.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/oskarzenie-w-imieniu-narodow-swiata/

   1. Mainstreamowi dziennikarze to w większości agenci. W Polsce praktycznie nie istnieje już taki zawód jak dziennikarz śledczy. Poza Sumlińskim, który z maniackim uporem robi swoje, już praktycznie nie ma dziennikarzy śledczych. Gadowski doszedł do pewnego muru (WSI), poza który wie, że nie podskoczy. Pozostali nawet nie próbują.

   2. Hmm, tak, ale musi nastąpić jakiś zwrot i w tym sektorze. Na dzień dzisiejszy dzienikarze nie przekazują żadnych informacji o chemtrails, GMO, Lechii, natomiast zapraszają celebrytów, z którymi promują politykę migracyjną i szczepienia. I tu nasuwają się refleksje, że niektórych ruszy sumienie, innych zorientowanie, że nieoczekiwanie przewagę ma przebudzone i rozgniewane społeczeństwo, a nie „ci z góry”… A czy rozgniewane społeczeństwo nie będzie mieć pretensji do tych dziennikarzy, którzy – jakby nie patrzeć – utwardzali antynarodowe kłamstwo, nie wspominając o zachodnim stylu życia? Przekonamy się.

   3. Pocieszające jest to, że przestrzeń wyprodukowała coś takiego jak STREFĘ POŚREDNIĄ POMIĘDZY MAINSTREAMEM A ALTERNATYWĄ. Mam tu na myśli takich dziennikarzy jak Marcin Rola czy Krzysztof „Ator” Woźniak. To daje nadzieję, że przestrzeń ta będzie się poszerzać.

 5. Kilka dni temu w Stanach zostal aresztowany John Kapoor [74], miliarder, filantrop, zalozyciel i glowny menadzer firmy farmaceutycznej Insys Therapeutics. Zarzuty postawiono rowniez kilku jego wspolpracownikom oraz lekarzom. Kapoor, ktorego majatek oceniany jest przez Forbesa na 2.4 mld dolarow, wyszedl za kaucja ….. 1 miliona dolarow.

  Kapporowi zarzuca sie:
  1. prowadzenie ogolnonarodowego spisku majacego na celu przekupywanie lekarzy i farmaceutow (imprezy, restauracje, gotowka) w celu przepisywania pacjentom silnie uzalezniajacego srodka przeciwbolowego opartego na fentanylu (syntetyczny opioid)
  2. oszustwa, naduzycia finansowe, wprowadzanie w blad firm ubezpieczeniowych niechetnych do pokrywania kosztow leku pacjentom nie chorujacym na raka.
  3. naklanianie do nielegalnej dystrybucji fentanylu w sprayu

  A dokladniej, chodzi o Subsys, srodek narkotyczny w sprayu, ktory w swoim zalozeniu mial byc srodkiem przeciwbolowym dla ciezko chorych na raka pacjentow. Wiekszosc pacjentow, ktora otrzymala recepte na Subsys nie chorowala na raka, a na swoje dolegliwosci nie potrzebowala az tak silnego srodka.
  Fentanyl jest 50 razy silniejszy od morfiny i spozycie dwoch miligramow juz konczy sie przedawkowaniem i smiertelnym zejsciem.
  Prokurator Jeff Sessions w swoim przemowieniu oznajmil, ze w ostatnim roku ponad 20 tys. Amerykanow zmarlo z powodu przedawkowania syntetycznych opioidow, a miliony sa od nich uzaleznione.
  *********************************************
  – [27.10.2017] The drug company founder charged with leading a nationwide conspiracy to bribe doctors and pharmacists to widely prescribe an opioid cancer pain drug for people who didn’t need it […]
  – The new indictment alleges Kapoor and the other defendants offered bribes to doctors to write large numbers of prescriptions for the fentanyl-based pain medication that is meant only for cancer patients with severe pain. Most people who received prescriptions did not have cancer.
  – The company has been active in politics, donating $500,000 last year to an Arizona campaign to defeat a ballot measure to legalize marijuana
  **********************************************
  Fentanyl is more than 50 times stronger than morphine, and ingesting just two milligrams is enough to cause an adult to fatally overdose.
  The allegations of selling a highly addictive opioid cancer pain drug to patients who did not have cancer, make them no better than street-level drug dealer,” added Harold Shaw, a Federal Bureau of Investigation special agent.

  https://www.washingtontimes.com/news/2017/oct/26/justice-department-indicts-pharmaceutical-ceo-opio/
  http://www.chicagotribune.com/business/ct-biz-insys-john-kapoor-pharma-drug-bribery-20171027-story.html
  https://www.naturalnews.com/2017-10-28-the-tide-is-turning-big-pharma-billionaire-arrested-charged-with-conspiracy-bribery-of-doctors.html
  http://fortune.com/2017/10/26/john-kapoor-insys-therapeutics-arrested-net-worth/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s