28 myśli w temacie “Szczepionki to ludobójstwo – prof. Stanisław Wiąckowski

 1. Od Pana Stanisława dowiedzieliśmy się o Pozytecznych Mikroorganizmach- PRO BIO EMY- bat na koncerny! Decyzja była natychmiastowa- stosujemy NA NASZYCH POLACH! Na razie pod czujnym okiem specjalisty- nie możemy jeszcze całkowicie odejść od ,,nawozów”- ale już wkrótce będziemy mogli- i gdy w filmiku padło słowo PRO BIO EMY- wystąpiły ogromne trudności- przez dwa tygodnie była jazda totalna, ale się ostatecznie upartemu udało 😀
  Dziś ogladalismy film z serii- HANGARY UFO- i było tam o KATASTROFIE pojazdu szaraków- kilku przeżyło- badający ich lekarze umierali- byli zarażeni RETROWIRUSAMI- myślę, ze celowa katastrofa na jej podstawie opracowano- broń biologiczną- w SYRII została tak na marginesie uzyta! I SPÓJRZCIE PROSZĘ NA TEN KAWAŁEK FILMIKU PANA JERZEGO- 27:38 MINUTA!
  ,, zachodzi proces o nazwie ODWROTNA TRANSKRYPTOZA (w szczepionkach MMR)- ENZYM, KTÓRY WYSTĘPUJE TYLKO U RETROWIRUSÓW
  .https://www.youtube.com/watch?v=MO58rUNFwY4

   1. Nadchodzi taki czas, w którym stajemy się wrażliwi na pewne wołanie
    Kiedy świat musi stać się jednością
    Są gdzieś umierający ludzie
    Pora podać im swoją pomocną dłoń
    Najwspanialszy ze wszystkich możliwych darów

    Nie możemy nadal udawać, dzień po dniu
    Że ktoś, gdzieś wkrótce zmieni świat w lepsze miejsce
    Wszyscy jesteśmy częścią wielkiej Bożej rodziny
    I ty wiesz, jaka jest prawda – miłość jest wszystkim, czego potrzebujemy

    (Refren)
    Jesteśmy światem, jesteśmy dziećmi
    Jesteśmy tymi, którzy rozpogadzają dzień
    Więc zacznijmy poświęcać się dla innych
    Jest wybór, który podejmujemy
    Ratujemy życia
    To prawda, sprawimy, że ten dzień będzie lepszy
    Tylko ty i ja

    Więc okaż im swoje serce
    Żeby zobaczyli, że ktoś przejmuje się ich losem
    A staną się silniejsi i wolni
    Tak jak pokazał nam to Bóg
    Przemieniając skałę w chleb
    Tak my wszyscy musimy wyciągnąć do nich pomocną dłoń

    (Refren)
    Jesteśmy światem…

    Kiedy czujesz się przegrany
    Wydaje ci się, że nie ma już żadnej nadziei
    Ale jeśli wierzysz
    Nic nie jest w stanie cię pokonać
    Więc uświadom sobie
    Że zmiana może dokonać się tylko wówczas
    Kiedy będziemy trzymać się razem

    (Refren)
    Jesteśmy światem…

  1. Jeszcze zakaz:
   GMO
   zatruwania żywności pod pretekstem dodawania środków konserwujących, wzmacniających i koloryzujących
   zatruwania wody pitnej poprzez dodawanie do niej chloru, fluoru i metali ciężkich
   fałszowania i zatruwania leków
   rozpylania toksycznych aerozoli (chemtrails) z niezidentyfikowanych samolotów
   przymusowych szczepień
   fałszowania polskiej historii w podręcznikach szkolnych poprzez lansowanie nieprawdziwej tezy o braku państwowości na naszych ziemiach przed 966 rokiem.

   *

   Wiem, że wszystkiego na raz się nie da, ale tę króciutką listę możesz wydrukować w formie wizytówek i rozdać kolegom na posiedzeniu 🙂

   1. Bo chcę pokazać dowody Panu Przewodniczącemu, bo inaczej wolny wniosek odrzuci z automatu.

   2. Ci, którzy nami zarządzają, nie są aż tak głupi, by nam dawać dowody do ręki przeciwko sobie. Gdyby dowody były dostępne na wyciągnięcie ręki, niepotrzebne byłyby środowiska alternatywne, które działają właśnie w tym celu, by nagłaśniać społeczeństwu problem ludobójstwa populacji Ziemian.

    Niektóre dowody są jednak bardzo mocne, np. nikt poważny nie neguje dziś OCZYWISTEGO FAKTU, że rtęć i aluminium są metalami neurodegeneracyjnymi, tzn. że uszkadzają mózg ludzi i zwierząt (badania prof. Marii Doroty Majewskiej). Podawanie więc NOWORODKOWI (!) tych niebezpiecznych metali ciężkich w szczepionce jest oczywistym ludobójstwem. O innych zawartych tam truciznach już nawet nie wspominam. Szczegóły w tym filmie:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/03/10/smiertelny-zastrzyk-prawdziwa-historia-szczepien/

   3. Wezmę pod uwagę Twoją propozycję TAW, być może identyczny tutuł będzie na mojej. Mam w planach napisanie trzech książek:
    ,,Protokoły Obudzonych Lechitów”,,,Konstytucja Polskiej Rzeczypospolitej Lechickiej”. Oraz ze względu na moje plany odnośnie założenia Ruchu Społecznego Wspólnota Lechicka- ,,Ruch Społeczny Wspólnota Lechicka”.

   4. Jeśli ,,ABC Młodego Lechity, czyli o czym nie wiedzą Twoi profesorowie” to książka musiałaby mieć formę słownika od A do Z.

   5. Ci, którzy nami zarządzają, nie są aż tak głupi, by nam dawać dowody do ręki przeciwko sobie. Gdyby dowody były dostępne na wyciągnięcie ręki, niepotrzebne byłyby środowiska alternatywne,

    A ja się z tym Tawie nie zgadzam dowody są ,aż bolą tylko dupy za bardzo do krzeseł przyrosły .

   6. Ja mówię o twardych dowodach procesowych. Ludobójstwo szczepień da się udowodnić, ale już przy chemtrailsach pojawiają się pierwsze trudności, bo nie ma oficjalnych ekspertyz składu sprayu, którym nas od lat opryskują. Tak samo żadna oficjalna polska firma nie zbadała szczegółowo prawdziwego składu danego leku, podczas gdy większość z nich to bardzo niebezpieczne trucizny. Poza tym kto rzetelnie bada skład chemiczny wody w polskich kranach lub wszystkie składniki dodawane do coca-coli czy innych dostępnych w Polsce napojów?…

    Takich retorycznych pytań można wymyślić jeszcze ze dwieście.

   7. kto bada ? ci co nas trują …. ech , wiem że większoś to wie ale powstrzymuje ich strach przed działaniem … jak dotrzeć młotkiem ? krzykiem ? miłością ? czasem nic nie działa tak mocno śpią …. mimo krzyku serc i jego błagania .

  1. Qrde Blade wszyscy to już wiedzą , problem leży gdzie indziej , w schematach badałam to ost nie pytaj jak umiem i już możesz w to wierzyć lub wywalić na śmietnik . Ludzie nie walczą o swoje dzieci bo boją się wejścia do domu a tam wszędzie bałagan w cudzysłowiu oczywiście ….. co zrobie ? ja wyjde na ulicę ? a ja wejdą mi do domu przecież świety nie jestem ?

   A ja was pytam a kto jest ?

   Z życia mojego wzięte : nauczycielka psychicznie znęcała sie nad moim dzieckiem , poszłam raz do szkoły grzecznie nakresliłam problem , drugi …. za trzecim wpadłam jak burza , miedzy słowami w kradło się ku….wa itp , dyrektor się mnie zapytał kto panią tak nauczył się wypowiadać ? odp – nasz rzad i ta szkoła , jeszcze jakieś pytania ? .

   1. Pytań więcej nie było , wiecie czemu ? bo wiedzieli że mówię prawdę … to był początek – czerwca ,a ją przenieśli do innej klasy wiedzieli , poczuli, że w tym temacie nie ma ze mna gadki .

    Bo każdy ,ma w tym świecie coś ” na sumieniu” a ja jestem tą która wynajduje to w mig . Wystarczy, że stane obok Ciebie wystraczy mi dźwięk …. a wiem co najważniejsze nie dotykając Twojej Duszy bo sam nie wiesz, że ją posiadasz .

    Obudźcie się dla waszych dzieci poczucie winy to program , byście ich nie bronili , strach to program byście ich nie bronili . To jest to czego nie potrafiłam zrozumieć dlaczego ja ogniem zawale gdy widze faktyczne jej(córki) zagrożenie ( dzieci swoje też robia i trzeba to odróznić) a inni jak te cielaki …. na rześ oni i ich dzieci…

    Mało tego nauczycielka ta która potem nie miała dojścia do mojego dziecka odnalazła sposób na korytarzu(przerwy) i tam ją znalazłam…. w tych tematach nie ma ze mna gadki wyobraźcie sobie Rusałke przemieniająca się w Gada jakkolwiek on wygląda .

    To jest moje jajo nie po to dbałam o nią 9 mc i lat 18 by ktoś Uśpiony czy też Świadomy ja ranił. Nie i koniec! a jak ktoś do mojego domu zechce wkroczyć …. co by sie odnalazł 🙂 .

 2. Pytanie brzmi co zrobimy (ja wiem , pewnie kraty mnie czekają) gdy oznajmia stan epido…. prawo jest tak skonstruowane że jeśli Państwo uzna , iż wystepuje epidema nie mamy prawa odmówić .

  1. Wpierw nas opryskami wytrują te s…………,y 😀
   Na południu KRAJU dzisiaj całe niebo zakryte tak szerokimi smugami, że jak długo żyję czegoś takiego nie widziałam.
   Krysiu z Lasu dzisiaj nie wychodzimy do prac ogrodowych, o ile u Ciebie też tak trują, lepiej zróbmy sobie grzańca, to na pewno jest zdrowsze. 😀
   Pięknego i wesołego dnia wszystkim życzę 😀 pomimo tego h…………twa tralalalalallalal.

   1. SlowianAneczko ❤ u NAS POŁUDNIOWY- ZACHÓD TO SAMO- czasami załuję, że nie mam ,,bazuki''! Anno racja lepiej siedzieć w domu- ale takie Słoneczko ❤ TAKIE MALE SPACERKI ROBIMY- ZBIERAMY KASZTANY I KAMIENIE, które nas wołają- ogolnie z kasztanami to trudno znaleźć, NASZ KOCHANY DĄBEK I JEGO SYN NIE MAJĄ ŻOŁĘDZI!
    Również zyczę samych pięknych dni i uśmiechu- DAMY RADĘ ❤ LACHY MY 🙂

 3. Wpierw nas opryskami wytrują te s…………,y 😀

  Patrząc ost na niebio ciężko temu zaprzeczyć nawet sie nieukrywaja smuga smugą zamiata .

  A co do kasztanów szukam ich i tam gdzie były odkryłam drzew brak… by ich chciało sie powiedziec szlak .

 4. Polacy w problemach dot. szczepień i leczenia zamiast o wolności wyboru dyskutują o różnych przepisach, ustawach itp, którym CHCĄ się podporządkowywać.
  Nie wiedzą, że prawo i jego zmiany są potrzebne TYLKO twórcom prawa, by nie posądzono ich o lenistwo?
  Podobnie kasy fiskalne potrzebne są zbieraczom podatków, a nie „dawcom” tych po-„datków”.
  W ogóle pora na wgląd w rzeczywistość, a nie tylko w nazwy i regułki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s