77 myśli w temacie “Mafia watykańsko-chazarska w rządzie, episkopacie i katolickich mediach blokuje śledztwo ws. bestialskiego mordu na księdzu Jerzym Popiełuszce

  1. Moim targetem są budzący się katolicy (in spe Polacy RODacy Słowianie), więc tematy okołokościelne bardzo mnie interesują i są programowe dla tego bloga. Mord na ks. Jerzym Popiełuszce jest Zbrodnią Założycielską III RP, więc jest to temat kluczowy dla zrozumienia najnowszej historii Polski (spisek Jaruzela i Kiszczaka z Chazarami).

   Na temat szczepień wypowiedziałem się już do końca, materiału na ten temat jest tu dość, by średnio inteligentny Polak zatrybił, o co naprawdę w tym biega.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/szczepionki-zabijaja/

   1. Nie twierdzę, że ta sprawa jest nieważna. Wręcz przeciwnie. Jest bardzo ważna. Jednak ważniejsi są żywi. To czy zabił ks. Popiełuszkę ten czy inny komuch czy nawet Mosad czy inne KGB czy CIA jest mniej ważne, bo życia to księdzu i tak nie wróci. A jak sobie nasza „kochana” władza wprowadzi ustawę wg której będzie mogła sobie dowolnie ogłaszać „epidemie” i przymusowo truć wszystkich to jest to z pewnością dużo ważniejsze czyż nie? Trzeba o tym informować i też o tym jak się przed tym bronić, bo w żadnej telewizji reżimowej o tym nie powiedzą, a będą tylko straszyć antyszczepionkowcami i epidemiami. A że PiS załozycielskiej zbrodni III RP nie wyjaśni to wiadomo. Gdyby było inaczej skorzystaliby z pomocy prokuratora Witkowskiego jaką im oferował. Odmówili czyli pokazali jacy są naprawdę albo też jakie mafie, służby i loże za nimi stoją i ich kontrolują.

   2. Prymas będzie suspendował księży krytykujących „uchodźców”
    http://www.autonom.pl/?p=19871
    NIE WIARYGODNE A JEDNAK !! KAŻDY POLSKI KSIĄDZ KATOLICKI BĘDZIE SUSPENDOWANY JEŚLI JEST PRZECIW ISLAMIZACJI POLSKI I EUROPY !!
    https://miziaforum.wordpress.com/2017/10/18/nie-wiarygodne-a-jednak-kazdy-polski-ksiadz-katolicki-bedzie-suspendowany-jesli-jest-przeciw-islamizacji-polski-i-europy/
    SZOKUJĄCE! Prymas Polski straszy księży i nazywa Kościół „SWOIM”! Przyjmą ich..? Co się dzieje w KK?

    Komunikat ZUS ! to już pewne 1000 ZŁ EMERYTURY DLA KAŻDEGO UKRAIŃCA .. DODATKI 420 ZŁ DO EMERYTURY ŻYDOWSKIEJ NADAL REALIZOWANE BEZ ZAKŁÓCEŃ ..
    Polska: ZUS potwierdza, że ufunduje emerytury Ukraińcom
    https://miziaforum.wordpress.com/2017/10/18/komunikat-zus-to-juz-pewne-1000-zl-emerytury-dla-kazdego-ukrainca-dodatki-420-zl-do-emerytury-zydowskiej-nadal-realizowane-bez-zaklocen/

   3. TAW, to wszyscy wiemy, że Kukiz nie ma najmniejszych szans w starciu z PIS wsperanym przez PO-dziwnym zbiegiem okoliczności śmiertelni wrogowie w sprawie Kresów i Ukraińców stoją w jednym szeregu.
    Ale ludzie widzą co to ugrupowanie robi. Po przyszłych wyborach trzeba będzie dużo sprzątac, ale Herkules dal radę ze stajnią Augiasza, to my też damy radę z popisowym bajzlem.

   4. Dziękuję Elaszko, my z kolei w wielkim mieście. To też ma swoją zdrowotną cenę. Ale odkryłam – dzięki wam- Pana Ziębę- leczymy się. Wszystkiego dobrego.

   5. Elaszko, z tego co gdzieś czytałam umowa między Polską a Ukrainą, jest tak skonstruowana, że dzięki Bogu można ją unieważnić, nie wiem czy w całości, czy częściowo. Ten rząd pewnie tego nie zrobi, ale następny.

 1. ze strony: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski
  „Juliusz Prawdzic-Tell said – 2014-12-17 (środa) at 11:59:50

  Janusz Korwina-Mikke nazwał ZAKATOWANIA księdza Popiełuszki NIEPOTRZEBNYM Wypadkiem Przy Pracy: http://www.fakt.pl/korwin-mikke-o-jaruzelskim-korwin-mikke-o-ksiedzu-popieluszce,artykuly,464657,1.htm/. To jest Deklaracją Jerzego Urbana, u którego Korwin-Mikke był LAUFREM i Następcą. Jerzy Urban uważał bowiem, że Przejęcie władzy od Jaruzelskiego przez Michnika mogło się odbyć BEZ BRUDZENIA RĄK Popiełuszką, co powtarza Mikke.

  Ujawnienie w książce Luigi Geninazzi’ego „CZERWONA ATLANTYDA – Upadek Komunizmu” deklaracji Jana Pawła II, że kontrowersji w ramach Solidarności NIE DA SIĘ ROZWIĄZAĆ KARTKĄ WYBORCZĄ i potrzebne są Unicestwienia, jak we frankistowskiej Hiszpanii, jest bardziej niż PRZERAŻAJĄCE – czego domyślić się było nie sposób. Politolog amerykański Francis Fukuyama podał definicję Rewolucji Solidarnościowej jako sojuszu liberałów z nacjonalistami. Bez tego Sojuszu komunizm sowiecki Poszedłby drogą CHIŃSKĄ.

  Liberałowie to opozycja KOMINTERNOWSKA czyli Arystokracja Komunistyczna na tajnych kontach szwajcarskich, teraz izraelskich, zainteresowana w przepoczwarzenia stalinowskiego Marksizmu w hitlerowski Lasalizm dla przekształcenia Kominternu w OLIGARCHIĘ finansową. Kominternowcy ZAPROSILI Nacjonalistów ma krucjatę Przeciw Komunizmowi, którymi pogardzali i BRZYDZILI SIĘ z racji BRAKU spermy jerozolimskiej od fakira indyjskiego.

  Przy Okrągłym Stole, gdzie doszło do zmowy kominternowców-Lasalistów z kominternowcami-Marksistami w ramach SKOKU NA KASĘ trzeba było coś zrobić z Komunistami-Judenknechtami i Nacjonalistami-Antysemitami. Ponieważ uznano Nacjonalistów za GROŹNIEJSZYCH to powstał Plan EKSTERMINOWANIA ich przez układ Okrągłostołowy: Kominternowców, Chadeków-glempistów i Komunistów-judenknechtów na sposób FRANKISTOWSKI i pod frankistowskimi HASŁAMI, czyli zapędzenia Nacjonlistów do Kopalń BEZ PRAWA WIDZENIA SŁOŃCA.

  Tego się można było spodziewać u Glempa, ale nie WYPIERDZENIA przez Jana Pawła II. – Żeby to ZŁAGODZIĆ to można „domyślać się”, że ta Deklaracja Jana Pawła II padła w formie PYTANIA – co Luigi Geninazzi na takie dictum? Zapędzanie Nacjonalistów do Kopalń – jak Inteligencji rosyjskiej – wzięło jednak w łeb wobec nagłośnienia przeze mnie Satelitarnej Detekcji Złota jako techniki ŁYKACZYZMU ZŁOTA, którym sperma jerozolimska wzięła ŚWIAT, bo baby nie mogły się nadziwić Geniuszowi Żydowskiemu.

  140. NICK said – 2014-12-17 (środa) at 12:50:26: P. Januszu (135). De facto – JESTEM PRZERAŻONY. Czy ma to oznaczać, że większość [wszystkie?] morderstw księży patriotów miało GLEJT najwyższych hierarchów?”

 2. Blogpress, sob., 02/07/2016 – 20:43
  „Jak to się dzieje, że śledztwo w sprawie zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki jest blokowane, że ono tak długo się toczy, że nie ma rezultatów? Możemy się domyślać, że jest ono poddane wielu politycznym naciskom, a być może jakimś innym?” W Centrum Prasowym Foksal odbyło się spotkanie z autorami książki „Szukając sprawców zła” – wywiadu-rzeki, jaki przeprowadził z prokuratorem Andrzejem Witkowskim historyk Leszek Pietrzak.”

  „Wielkim osobistym dramatem pozostaje fiasko moich usilnych starań o pełne wyjaśnienie sprawy uprowadzenia i zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki, którą podjąłem już w ramach struktur IPN”. – powiedział prokurator Andrzej Witkowski. – „Od 2004 roku do dnia dzisiejszego nie mam dostępu do akt tej sprawy”…….
  „…Chociaż – jak wyjaśnił – ówczesny szef pionu śledczego IPN Witold Kulesza zapewniał, że mimo odebrania mu tej sprawy, ustalenia postępowania będą mu przedstawiane do konsultacji, aby „nie zaprzepaszczać niepowtarzalnego kapitału wiedzy praktycznej”, którą zdobył w toku dwukrotnego prowadzenia tej sprawy.”

  1. syjonistyczne sb-eki i departament 4 mieli na uslugach w tych czasach specjalne komando szkolone na pustyni w Arizonie ..oczywiscie za komuny jeszcze..szkolili ich zabijac, rozprawiac sie z tlumem itd. To odchylency z psychika od pionu, najczesciej w akcji na srodkach pobudzajacych. Episkopat posoborowy to juz inna bajka, po 50 roku powstalo szereg NKWD-ziarskich przykrywek, swietnie sie uzupelniajacych z oczekiwaniami CIA i MoSAD-u. Do 60 roku zdazyli wymienic caly prawie episkopat, a niewygodnych (propolskich) ksiezy poslali do piachu. Tak sie dzialo do 89 roku i tak sie dzieje do dzis. To wszystko sie jeszcze nie skonczylo, a na Polakow-Slowian sa dalej nagonki.

   Po 80 roku KOR organizowal pogadanki po parafiach w kosciolach za przyzwoleniem episkopatu. Jezdzil Walesa, Geremek, Michnik i ta cala elita.. nikt ich wtedy nie znal, agitowali rolnikow po wsiach i robotnikow po miasteczkach, kazali sie wpisywac na listy do solidarnosci. Prawdopodobnie wtedy robili takie dzialania typu co kto wie, ile i jakie ma poglady.. oczywiscie ludzie sami sie wpisywali, swoje dane i podpis. Tych najbardziej nadaktywnych o rewolucyjnych pogladach po kilku dniach wylapywalo ZOMO i lokalna milicja. Niektorzy dostawali propozycje wyjazdu, aby nie bruzdzili parti, inni mieli problemy w pracy lub ich dzieci na studiach, a niektorzy gineli w dziwnych okolicznosciach.

   Powiedzial mi o tym moj dobry sasiad, ktory po takiej akcji nagranej przez KOR, roznosil ulotki, zostal zlapany przez lokalnego dzielnicowego z komandem i dostal propozycje otrzymania paszportu albo smierci. Bilet do USA w 83 roku byl w jedna strone, a na komendzie mial powiedziane, aby nigdy sie w Polsce nie pokazywal, bo zawsze go znajda. Sasiad ow do dzis w wieku 75 lat pracuje w usa jako murarz, a do Polski boi sie jechac do dzis, bo stare uklady dalej istnieja. TAk to bylo, KOR agitowal i robil listy, a sb wylapywalo. I wydawaloby sie, ze komuna sie skonczyla. Ktos powie, jak to sie stalo, ze SB weszla w posiadanie list czlonkow lokalnych organizacji solidarnosci? Ktos powie niemozliwe, a jednak.. to jedna klika NKWDziarskiej i watykanskiej posoborowej agentury.

  1. Dalsza część Plejadiańskiego zwiedzenia, zwłaszcza w kwestii rzekomego ukrzyżowania, namawiania do pozostania w Kościele oraz w kwestach sakramentów.

   Natomiast info o magii stroju liturgicznego,
   dojeniu wiernych (senność) podczas liturgii
   oraz magii podłączania się podczas przepisywania znaków – bezcenne.

   Czyli krótko:

   Pleje nieco ujawniają,

   ale tylko po to,

   by ponownie złapać na lep.

   *

   No i jak tu średnio rozgarnięty polski katolik umiałby bez pomocy Tajnego Archiwum Watykańskiego oddzielić ziarno uniwersalnej Wedy/Wiedy/Wiedzy od Plejadiańskiego dziegciu?… 😉

   1. A tym lepem jest wibracja strachu jaka idzie za słowami tego Pana. To akurat nie jego wina gdyż manipulacja idzie z Ple.. Ple.. Plewum ;P Oczywiście można sobie posłuchać ale z DYSTANSEM i WEWNĘTRZNYM SPOKOJEM 🙂

   2. TAW, dziekuję za TWÓJ, KOMENTARZ, był bardzo potrzebny.

    Podałam spotkanie nr 8 teraz podaje wcześniejsze – nr 7.
    .https://youtu.be/OGbnsKNQn0o

    TAK, TAWIE KOCHANY, zwiedzenia ciąg dalszy.
    Tak się zastanawiam, dlaczego omawiane tematy są zbieżne z tym co poruszasz na BLOGU?

    Pokorne wyznania p. Sławka, częściowo potwierdzają nagłośnione przez blogi i YOU TUBE, zagadnienia …. , ale
    przy niektórych słowach, zdaniach serce mnie zabolało, a sylwetka wyprostowała, jak te od 42:12.

    DZIECI unieszkodliwia się szczepionkami, bo pod….Słowian podczepiają się „Demony”??? CO tu jest grane ???

    Wiedza rabiniczna, czyli holokaust SŁOWIAN.
    w CO wkręcają hr. Potockiego i czy jest już wrobiony.
    Może, ktoś z WAS kochani, wyjaśni związek chemtrails i „szarych kul”.
    GRA TRWA.
    Pozdrawiam z serca

    PS. Prawda zmieszana z pokrętnym kłamstwem, zaciemnia wgląd w wiedzę.

   3. Szczepionki zawierają całą masę obcego Słowianom DNA, w tym DNA zwierzęce, np. małp, szczurów, drobiu itd. Oprócz tego szczepionki zawierają degenerujące mózg metale ciężkie (m.in. rtęć i aluminium) oraz całą masę wywołujących choroby (z rakiem włącznie) trucizn.

    Chodzi o deformowanie naszego boskiego, słowiańskiego, wzorcowego DNA.

   4. najgorsze sa mikoplazmy rakowe retrowirusy kopiujące się nam do dna i przekazywane potomstwu no i rakowy rzesistek

   5. A co to za szopka z koronacją Chrystusa na króla Polski? Czemu to miałoby służyć? Dlaczego księża mu odmówili pomocy? I dlaczego chciał, aby zrobił to hr Potocki?

   6. „Szewc/zyk Dratewka” (Sławek) przekazuje info. przebrane w kosci/elne szaty. Moze byc cos na rzeczy, ze tylko przez Ziemie lub okolice (w tym układzie Słonecznym, a moze jeszcze dalej) mozna wydostac sie z tego wiezienia.
    Inne wrota sa rozwalone lub/i przejete.
    Mozna domniemywac czemu sa tak wazne skoro maja statki kosmiczne? Kwestią jest z jakim napedem sa te pojadzdy tj. podróz z sama predkoscia swiatła zajmie w uj czasu aby wydostac sie z tych okolic, moze nawet galaktyki (?) A nie wszyscy maja tyle czasu i mozliwosci. Fajnie pokazuje to serial „Gwiezdne Wrota”, (głównie odnosnie wrót) pomaga on przypomniec, naswietlic sobie pare rzeczy. Byc moze dlatego tez nie chcą otwartych walk,
    aby i tych nie uszkodzic i ugrzeznac tu na dłuzszy czas. Tez miałby sens fakt, ze ci dobrzy nie moga tu dotrzec, bo przejscie/a (wrota) sa zamkniete, a podróz z innych układów gwiezdnych, nawet przy dobrym sprzecie tez zajmuje sporo czasu. Nie jestem pewien, czy tu jest miejsce na pisanie takich rzeczy ( bo to troche dalej wybiega, od tematu Lechii i Słowian, ale czy na pewno ? 😉 )
    no ale…

    Jest jeszcze jeden temat poruszony przez „szewczyka” tj. pisanie symboli, przez które inni mogą widziec naszymi oczami i słuchac naszymi uszami ( nawet poza czasem i przestrzenią), krótko mówiac, po naszemu „pluskwy”…
    Mówił to na przykładzie Ormian i mieszkajacego tam, lub pochodzacego z tamtych terenów kolegi.
    Wspominam o tym, bo duza czesc uzywa róznych symboli „ezo”, i nie tylko, a które moga byc/sa kluczem dla innych, nie zawsze sprzyjajacym nam istot. Pleje tez mówia, ze chca nam pomagac/ają…

    to tak ogólnie, dla przypomnienia

   7. „Może być coś na rzeczy, że tylko przez Ziemię (…) można wydostać się z tego więzienia”.

    – Od lat tu powtarzam, że Polska jest kluczem do wyzwolenia Ziemi, a Ziemia kluczem do wyzwolenia całego Układu Słonecznego oraz dużej części naszej galaktyki.

   8. to rozbujaj księżyc i j ebnij nim o Jowisza, dopóki tego nie zrobisz nie zrobimy możemy se wskoczyć z kluczami

   9. podruzuje się super autostradami wormholami z galaktyki do galaktyki zajmuje pare lat zeby przeleciec z jednej do drugiej no ale pare zabawek trzeba mieć, tak my tu przylecielismy

   10. Tawie kochany nie umiałby, dlatego mamy Ciebie a Tyś jest naszym światelkiem w tunelu. Trwaj więc na swoim posterunku do momentu aż to wszystko pier.olnie 🙂

   11. „…Od lat tu powtarzam, że Polska jest kluczem…”
    ——-
    Wszysko wyjdzie w praniu, bo tych „kluczy” („wybranych”) jest coraz wiecej,
    Rosjanie coraz bardziej czuja sie własnie tymi wybranymi, którzy zmienia oblicze tej Planety, co wcale nie jest takie gołosłowne, patrzac na globalna polityke. Takze słuchajac ich „Wiedunów”, wyraznie mówia o ich wiodacej roli w tym temacie. Takze Ukrainskie przekazy wskazują siebie jako wybranych, nie wspominajac tu, o tych znad Jordanu 🙂
    Zeby było jasne, nie mam nic przeciwko „kluczom”(ja tez nosze kilka przy sobie- hihi, zarcik) a zwłaszcza tym Polskim. ale patrzac na to co sie dzieje, to role bedą/sa podzielone.
    No chyba, ze chodzi Ci o sama tylko Iskierke… Czas pokaze, nie jest takie istotne skad wyjdzie, ale zeby w ogóle wyszła…
    Nie karmy swojej próznosci (tez narodowej), tylko róbmy co do nas nalezy.

   12. Przez cztery lata wielokrotnie tu wyjaśniałem, że nie chodzi o próżność, lecz o fakty, które już się dokonują. Pełny obraz tego procesu zobaczymy jednak dopiero z perspektywy kilku-kilkunastu lat. I wówczas już nikt nie powie, że to polska próżność 🙂

    Zawsze powtarzam tu również, że Rosja to duchowa potęga, bo tam ostały się jeszcze nietknięte ręką ludzką Święte Bory Cedrowe oraz, jak zauważyłeś, liczni wieduni z otwartym dostępem do pamięci RODowej.

   13. Czyli trzeba zrobić intronizację Chrystusa na króla Polski, tak?. Tylko księża to mogą zrobić? Musi być chociaż jedna osoba w Polsce, która mogłaby to uczynić nawet wbrew Watykanowi.

   14. Ale zaraz przecież była intronizacja Chrystusa w tamtym roku. Ja przepraszam ale nie śledzę takich spraw na bieżąco.

   15. To był pic-na-wodę-fotomontaż, nie intronizacja. Ci kościelni magowie doskonale wiedzą, jak robić, żeby nie zrobić.

    Żeby było jasne:

    ja osobiście nie jestem ani za intronizacją, ani przeciwko niej – pokazuję tylko pewne mechanizmy o wiele głębszego procesu, jaki się tu zadziewa.

   16. Jak wspomniałes, jest to proces. Dlatego przedwczesne wyrokowanie gdzie i komu…, gdzie nie mamy oglądu całej sytuacji, a jedynie malutkie jej fragmenty ogladane przez nasze wewnetrzne filtry i programy (tez wirusy), moze byc/jest czesto zwodnicze i wynoszace na manowce.
    Mowiac tez ogólnie, bezkrytyczne poleganie na swoich(?) astralnych wgladach, gdzie tam dopiero jest matrix, tez nie jest rozsadne. Wielu, bolesnie sie o tym przekonało. (powtarzam, mówie ogólnie)
    Odnosnie jeszcze polskiego „klucza”, moze sa nim (m.in.) jakies schowane tu wrota…( tez ich obsługa, straznicy itd.) i dlatego ten teren jest taki wazny. Troszke spekuluje, ale ta mysl ciagle przypomina mi o sobie.

   17. „liczni wieduni z otwartym dostępem do pamięci RODowej.”

    W Polsce tez sa, u nas to sie troche inaczej PRZEJAWIA 🙂
    Wieduni sa na Slowacji, w Czechach, SERBII, Chrwacji… w kazdym kRAJU Slowian. To na Bialorusi powstal Uniwersytet Slowianski.
    Wsrod wiedunow w Rosji jest sporo roznic w postrzeganiu !
    Niektorzy z nich maja korzenie nie tylko slowianskie…bywa…

    Niektorzy od jakiegos czasu zjezdzaja do Arkony.
    Cos czuja w sprawie PRZEKAZU PRZODKOW (mysle, ze mieli wglady, ale czuje, ze nie szukaja tu, gdzie PRZEKAZ JEST )

    Trechlebow ! wyraznie mowi ,ze symboliczna A. R. to nie Rosjanka ! Inni MILCZA na ten temat

   18. Rosja robi bardzo dużo dobrego i póki co faktycznie nas wyprzedza jeśli chodzi o zmiany. My na razie jesteśmy za nimi, bo w Polsce wciąż rządzą syjoniści. W Rosji Putin pogonił tą mafię i jest inaczej. Jeśli za 2 lata zostaną spełnione 2 warunki tj. ludzie połapią się w końcu w tym, że są kiwani i PiS i PO to dwie strony tego samego syjonistycznego medalu i pojawi się wreszcie jakaś prawdziwie polska, słowiańska alternatywa (daj Boże pan Zięba i/lub pan Potocki) to jeśli przejmą władzę zmiany mogą pójść bardzo szybko i nie tylko Rosję dogonimy, ale i wyprzedzimy. A póki co dzisiaj mamy kolejną szopkę zwaną miesięcznicą zamachu smoleńskiego i zapewnienia, że za pół roku się to skończy i postawią pomnik i JK dziś mówił pod pałacem prezydenckim, że albo będzie prawda albo powiedzą, że prawdy ustalić się nie da – czyli już szykują wyborców PiS na wciśnięcie im jakiejś bajeczki, bo tego kto za tym naprawdę stoi przecież nie powiedzą.
    A co do księdza Popiełuszki to prokurator Witkowski mówił, że jak prowadził śledztwo w latach 90-ych to im bardziej w sprawę się zagłębiał tym bardziej wszystko prowadziło do Kiszczaka. A Kiszczak sam przecież nie działał tylko dostał zapewne rozkazy z góry. Sprawa by się zrobiła międzynarodowa i rozwaliłaby całą tą III RP a PiS tylko chce ją nieco poprawić, aby była bardziej ludzka (500+, leki dla seniorów itp. socjalizm), a prawdziwych radykalnych zmian nie zrobi to przecież już widać. Zatem niczego nowego w tej sprawie do końca 2019 r. się nie dowiemy.

   19. bio :

    „Odnosnie jeszcze polskiego „klucza”, moze sa nim (m.in.) jakies schowane tu wrota…( tez ich obsługa, straznicy itd.) i dlatego ten teren jest taki wazny.”

    TAK

  2. W ubiegłym roku była intronizacja Jezusa Chrystusa, natomiast gorliwi katolicy spożywają ochoczo co niedzielę „Ciało Chrystusa”, a nie „Jezusa Chrystusa”. Niby detal, ale chyba bardzo ważny w naszym matrixie. Wychodzi na to, że katolicy modlą się do jednego, a spożywają ciało innego. Ciekawe cóż się kryje pod aliasem „Jezus Chrystus”…

   1. To nie była intronizacja sensu stricto, tylko taki myk dla nieświadomego plebsu (odczytano jedynie akt zawierzenia). Nie zostały spełnione podstawowe warunki, m.in. udział w akcie pełnej obsady władz (prezydent, marszałek Sejmu, premier) Rzeczpospolitej Polskiej.

   2. Ooo napisałam komentarz dotyczący tego tematu o tej samej porze co Taw. Jeśli musi być pełna obsada władz to już po sprawie.

   3. A czy nie mozecie znalezc ludzi, którzy obecnie zyja na Ziemi a sa wcieleniami dawnych krolow Polski naszej i zrobic z nimi taka ceremonii dobrac do tego ksiedza, ktory dopnie calosci.

   4. Wg wskazań Rozalii Celakówny aktu intronizacji mają dokonać przedstawiciele aktualnej władzy państwowej i kościelnej.

    Pytanie konkursowe, który z panów – Potocki czy Duda – jest obecnie legalnym prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej?… 😜

   5. Czy objawienia Rozalii to nie aby plejadianskie?
    Tawie wg informacji zawartych na Twoim blogu i nie tylko to Potocki , z nim mozna byloby sie dogadac ale juz z kosciolem nie bardzo.

   6. wszelkie objawienia to hologramy wyświetlane na niebie ze spodkow przez sprytnych szaraków tzw elohimow w biblii, najechali nas 13500 lat temu

 3. TAW, napisał:
  „jak tu średnio rozgarnięty polski katolik umiałby bez pomocy Tajnego Archiwum Watykańskiego oddzielić ziarno uniwersalnej Wedy/Wiedy/Wiedzy od Plejadiańskiego dziegciu?…

  Należy, „oddzielić ziarno uniwersalnej Wedy/Wiedy/Wiedzy od Plejadiańskiego dziegciu” !!!
  Celowo w sieć internetową wmontowywane są takie zwodnicze treści, żeby wprowadzać zamęt i wątpienie, dla każdej światłej idei.
  Za Sławojem powiem, posłuchać ale z DYSTANSEM i WEWNĘTRZNYM SPOKOJEM.

  W NAS jest SIłA i MOC SERC CZYSTYCH.
  SŁAWA NAM I DZIECIOM NASZYM!

  1. Osobiście bardzo lubię tu zaglądać, ale trochę mało konkretów z tego wszystkiego wynika. TAW, skoro masz ponoć wglądy w linie czasowe, pochwal się, kiedy wg Ciebie gadziny czmychną z Ziemi i nareszcie ludzie masowo przejrzą na oczy ? Przed 2019 rokiem, po ? Szczerze powiem, że osobiście szlag mnie już powoli zaczyna trafiać, jak widzę te kwiki lewactwa, czarne marsze, kontrmiesięcznice i inne „atrakcje” antypolskiej agentury. Globaliści cały czas prowokują, jątrzą, granice mamy otwarte, więc najeźdźcy też zaczynają nam tu przenikać…W wojnę czy zamieszki na polskim podwórku nie wierzę, ale czy naprawdę absolutnie każdy polski obywatel w kraju jest taki stuprocentowo bezpieczny?

   1. Jak każdy, miewam wglądy, nie mam (podobnie jak poetą się bywa, nie jest). Zdarza mi się to bardzo rzadko, wtedy na ogół je publikuję. Z wiadomych przyczyn nie o wszystkim mogę niestety napisać publicznie. Ale z tej wiedzy, którą na bieżąco dzielę się w komentarzach, wynika raczej opty-mistyczny obraz przyszłości Polski 🔆

   2. Przepraszam, coś nie zatrybiło chyba jak trzeba, bo tych postów nie widziałem, teraz jest ok 🙂

   1. Aria..dobre,z ta intronizacja sie nie zapedzaj..moze to byc jakis mlot na islamizacje Polski tak jak te rozance w od granic do granicy ale generalnie intronizacja to pograzanie sie w bagnie ,ktore zalalo nas ponad 1000 lat temu.

   2. Devingo,

    niekoniecznie, bo jak juz wiemy to bagno co nas 1000 lat temu zalalo, to nie chrystianizm tylko falszywa watykanska religia. Zobaczymy co czas przyniesie.

    Chrystus nauczal cos calkiem innego, niz nam KK mowi.

   3. Devingo, ja się nie zapedzam, próbuję na chłodno bez emocji coś przeanalizować. Poza tym uważam, że jeśli można przewektorowac energie Narodu, to czemu tego nie zrobic.

 4. „PAX świecka organizacja katolicka utworzona oficjalnie w 1947[1] przez Bolesława Piaseckiego i innych działaczy przedwojennego Ruchu Narodowo-Radykalnego Falanga. Początkowo zrzeszała katolików gotowych do współpracy z siłami komunistycznymi, po 1956 przybrała bardziej kompromisowe stanowisko (m.in. współpraca z byłymi żołnierzami AK), od 1979 część działaczy wspierała NSZZ „Solidarność”.

  W okresie transformacji systemowej w Polsce stowarzyszenie działało w latach 1989–1991. Od 1991 byli działacze „Paksu” kontynuowali działalność w stowarzyszeniu Polskie Forum Chrześcijańsko-Demokratyczne. W 1994 zawiązało się Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, które z kolei w 1997 zostało podporządkowane Kościołowi katolickiemu (Kk) i zmieniło nazwę na Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana””

  to na tyle ciocia WIKI pisza a ponizej dalej

  „Pierwszy numer „Tygodnika Powszechnego” ukazał się 24 III 1945 r. W podtytule pisma podkreślano, że jest to „katolickie pismo społeczno-kulturalne”. Ostatnia, czwarta strona nr 1, mieściła informację redakcji, że: „’Tygodnik Powszechny’ będzie pismem apolitycznym i bezpartyjnym, z którego redakcja wyklucza zagadnienia aktualno-polityczne i walkę stronnictw”1. W piśmie zapowiedziano również: „[…] utrwalanie katolickiej prawdy w szerokich kołach naszego społeczeństwa i wyrażanie jej w sprawach społeczno-kulturalnych, których życie bieżące z sobą niesie”. W sumie, jak mawiał później Kisiel – „[…] zanosiło się na niezłe nudziarstwo”2. W skład redakcji „Tygodnika Powszechnego” weszli wówczas: ks. Jan Piwowarczyk i Jerzy Turowicz (którego nazwisko jako redaktora naczelnego „Tygodnika” pojawiło się po raz pierwszy w nr 30. pisma) oraz na krótko: Konstanty Turowski i Maria Czapska3. ”

  no i dalej cos na temat gazety Solidarnosc ,ktora pozniej juz byla Michnikowa pod nazwa Wyborcza

  „Od początku września powstająca właśnie w Krakowie „Solidarność” wchodzi w sojusz z „Tygodnikiem”, domagając się od władz zwiększenia jego nakładu, zaś Krzysztof Kozłowski wraz z Haliną Bortnowską zostają doradcami strajkujących w hucie im. W. Lenina. Cała Polska solidaryzuje się z protestującymi, wpływ ruchu robotniczego na losy Polski staje się coraz większy30.”

  Generalnie spoleczenstwo Polskie zostalo oszukane nastepny raz przy pomocy posoborowego kosciola z episkopatem ,ktory od dawna juz nie byla propolski i przychylny sprawom Polakow…zreszta chyba jak zawsze. Nemrodysci z NKWD juz przed soborem watykanskim mieli opanowany episkopat oraz kuznie na ksiezy. Po soborze wszystko bylo juz ustalone.nalezalo tylko pilnowac Polakow aby nie przejeli wladzy ale od czego byl kosciol ,ktory mogl odpowiednio prowadzic Polakow ku nowej wolnosci po upadku kontrolowanym komuny.

 5. „Piastun to funkcja w kulturze i religii słowiańskiej, która odpowiada dzisiejszemu chrzestnemu. Dzisiaj chrzestny ojciec dobierany jest byle jak, a w najlepszym przypadku to znajomy lub krewny ojca dziecka, który musi odznaczać się mało przydatnymi w życiu cechami i umiejętnościami, ale za to jest „przyjacielem rodziny” i ma „mocną głowę”, co ważne jest w funkcji „starosty imprezowego”. Kiedyś piastun to była funkcja, która naznaczona była cechami odpowiedzialności co do prostego prawa zwyczajowego (bo pisanego zagmatwanego nie znano, a później nie uznawano), doświadczeniem życiowym, odwagą i honorem. Słowianie długo nie używali zamiennika handlowego, jakim był pieniądz, więc nie były znane im zdrada, chciwość, kłamstwo i oszustwo za pieniądze. Dary Bogom składało się z płodów rolnych i łupów więc nikt nie płacił swojemu Bogu za przychylność koniecznie brzęczącym trzosem. Nie problem zatem było znaleźć wśród dzielnych wojów piastuna dla syna lub piastunki dla córki, co to zgodziliby się wyuczyć dziecko potrzebnych mu w życiu zajęć, a w razie śmierci rodziców przejąć prawną opiekę nad malcem i pozostawionym mu majątkiem.

  Nie był zatem Piast ani kołodziejem, ani synem Chrosciska czyli Popiela, co go to miały zjeść myszy, lecz tak jak to chciał Kraszewski w „Starej Baśni” piastunem syna władcy. Nie wiadomo jak zmarłego. Dziś wiemy, że nie działo się to w Gnieźnie, a w Kruszwicy, ponieważ według ostatnich prac naukowych i wykopalisk archeologicznych Gniezno tak jak Rzym rozłożone na 7 wzgórzach nie posiadało absolutnie żadnej zabudowy, lecz pozostawało arcyważnym ośrodkiem kultowym zachodnich Słowian.

  To, co pisze Gall Anonim o pierwszych władcach państwa Polan, to opowieść usłyszana przez Galla z przekazu ustnego po ponad 150 latach w kontekście pisanym terminami średniowiecznymi, czyli przepełnionym biblijnymi przypowieściami o cudownym rozmnożeniu jadła i napojów, plagach („Popielowych myszach”) czy ślepocie Mieszka. Na uwagę zasługuje jednak fakt pojawienia się samych przybyszów. Biorąc to pod uwagę, że każde pokolenie liczymy po 25 lat, cofamy się od Mieszka przez Siemomysła, przez Leszka, przez Siemowita po Piasta i mamy 100 lat do tyłu. Jesteśmy zatem w pierwszej połowie IX wieku. Czas nawracania Słowian przez państwo Wielkomorawskie i misji twórców alfabetu słowiańskiego i pierwszych słowiańskich biblii Cyryla i Metodego. Wiemy, że nawracanie w stylu niemieckim polegało na ogniu, mieczu i łacinie, nie trudno uwierzyć w to, że wychowani w wielobóstwie zachodni Słowianie chętnie słuchali opowieści misjonarzy w swoim języku o kolejnym Bogu (słowo Bóg wywodzi się ze słowiańskiej nazwy Dadźbóg. Mieli zatem Słowianie świętą rzekę Bug, święte drzewo Buk, i Boga który nazywał się Dadźbóg. Zapiski późniejszych kronikarzy opisywały wydarzenia w Pogańskim Szczecinie, gdzie krzyż został postawiony obok Trygława i oddawano mu cześć jako równemu Bogom – bo czemu nie? W konsekwencji okazało się, że Trygławowi Jezus nie przeszkadzał, lecz Jezusowi przeszkadzał Trygław. Wiemy, że w Wolinie chrześcijanie nie byli szykanowani ani prześladowani pod warunkiem, że nie obnosili się ze swoim chrześcijaństwem. W każdym mieście chrześcijańskim wyznawcy Dadźboga szli pod topór. Zatem misja chrystianizacyjna i ciekawe opowieści biblijne musiały się podobać, gdyż kształtowane od 800 lat były dopracowane do perfekcji, a wygłaszane w języku starosłowiańskim trafiały prosto do serc słuchaczy.

  Chrześcijaństwo w swej naturze jest biegunowo odległe wartościom demokratycznym takim jak słowiańskiemu kultowi kobiet, władzy wiecu, życiu w zgodzie z naturą, natomiast jest pełne przemocy, cierpienia, fałszywych pocałunków, zdrady, kłamstwa. Miało jednak dla władców bezcenną zaletę. Tworzyło z panującego „pomazańca bożego”, który był ramieniem zbrojnym i wykonawcą wyroków Boga, a potomstwo tego władcy dziedziczyło po nim tytuł „pomazańca bożego”. Kto zatem podniósł rękę na pomazańca bożego, podnosił rękę na samego Boga. Nie podobało się to Słowianom wolnym kmieciom, którzy tylko na czas wojny wybierali władcę sprawującego jednowładzę nad całym plemieniem. Przyjmowali więc władcy chrzest nie na zasadzie takiej jak Szaweł, który w biblijny sposób powalony z konia usłyszał głos z niebios, ale na zasadzie „przyjmę, a co mi szkodzi”, będę „pomazańcem bożym”. Chrzcił zatem kniaź Swiętopełk I morawski podwładnych swoich nie po to, by wiarę nową przyjęli, ale po to, by wymusić na nich poddaństwo nowemu nieznanemu dotąd w prawie zwyczajowym – nie do obalenia przez lud „pomazańcowi bożemu”. Bóg od tej pory dawał władzę „pomazańcowi bożemu”, a nie wiec wolnych kmieci. Państwo Wielkomorawskie musiało zatem według zaczerpniętych wzorców z Bizancjum budować według architektury bizantyjskiej nowe twierdze. Charakterystyczne w swej konstrukcji głównie na planie koła i kwadratu kilkunawowe obiekty mające głównie funkcje obronne. W związku z tym, że reforma Świętopełka I dotyczyła nie tylko zmiany obyczajów obierania władcy w wolnym głosowaniu, wiary w zbawiciela, który dał zabić się ludziom, ale także fiskalizacji całego obszaru. Musiały twierdze być tak konstruowane, ze nieliczni poplecznicy „reformatora” mogliby w niewielkiej liczbie oprzeć się ewentualnej przeważającej liczbie rebeliantów. Wykopaliska archeologiczne dowodzą, ze nie tylko na Morawach, ale także na terenach obecnej Polski w Cieszynie, Wiślicy, Krakowie, Grzybowie, Gieczu i na ostrowie lednickim powstały budowle, które miały wygląd „greckich świątyń zbawiciela zwanego Jezusem”. Zakres Państwa Wielkomorawskiego nie kończył się na linii Śląska, lecz obejmował też kolebkę Państwa polskiego, czyli Wielkopolskę. Znaleziony na Ostrowie lednickim „krzyż bizantyjski ze szczapami z drewna krzyża Jezusowego”, to relikwia tak ważna, jak kopia włóczni Św. Maurycego. Nikt o tym nie pisze w kronikach, choć to fakt. Archeologia jest podstawą do zmiany obowiązujących od lat oficjalnych dogmatów historii pisanych przez katolickich mediewistów. Wszyscy nabrali wody w usta, a niektórzy wręcz woleliby potraktować relikwię krzyża bizantyjskiego tak, jak zakonnicy z klasztoru na „Świętym Krzyżu” wykopaną z ziemi figurkę Świętowita.

  Mamy zatem w Wielkopolsce legendy Galla Anonima, mamy wykopaliska archeologiczne, mamy architekturę bizantyjską i relikwię. Relikwię można nabyć, otrzymać lub ukraść. W każdym wypadku jest ona potrzebna władcy do podkreślenia jego pozycji i poświadczenia, że to on jest „pomazańcem bożym”. Reasumując, chrzest polski możemy śmiało przesunąć o 100 lat do tyłu i uznać, że Wielka Morawa chrzciła nie tylko mieszkańców zamieszkałych na terenie obecnych Czech, Słowacji, Małopolski, Śląska, ale również Wielkopolski. Przyjął zatem Piast Chrzest od Świętopełka I wyganiając lub zabijając Popiela. Piast pokazywany jako ten, któremu Jezus jak na pustyni mnożył jadło i napój i Popiel, którego zjadły myszy – czyli w bezpośrednim tłumaczeniu „plaga egipska”. Świętopełk jako „pomazaniec boży” traktował chrześcijaństwo ze śmiertelną powagą, bo miał w tym interes dynastyczny. Piast i inni władcy lokalni tyle, co musieli. Miesiąc pewnie po opuszczeniu grodu przez „nawracających” nie pamiętali o czym była historia, żyjąc nadal w „błędach pogaństwa ” – mając nieopodal w Gnieźnie ponadlokalny pogański ośrodek kultowy. Tak z ojca na syna przechodziło zatem chrześcijaństwo… ale bizantyjskie. Dlaczego więc nic o tym nie wiemy? Powód jest prosty. Wczesne chrześcijaństwo nigdy nie miało nic wspólnego z miastem Rzym. Cała historia Jezusa powiązana jest z basenem Morza Martwego i w momencie rozpadu Cesarstwa Rzymskiego na wschodnie i zachodnie teren objęty historią Jezusa pozostawał w strefie wpływów Bizancjum. Rzym miał innego Boga Zbawiciela „Mitrę”, który tak jak Jezus był Bogiem ludzi biednych i zniewolonych. W IV wieku naszej ery chrześcijaństwo było tak rozprzestrzenione na terenie Rzymu, że zaczęło wypierać kult „Mitry”. Podzielone i skłócone ze sobą sekty kamieniowały się nawzajem, zarzucając sobie bluźnierstwa i herezję. W 350 roku n.e. Konstantyn dolał oliwy do ognia i z 80 „ewangelii” kazał zostawić tylko te cztery, które pokazywały Jezusa jako Boga, inne zostały uznane za herezje, które kazał spalić z czysto politycznych względów; nakazał ludziom wierzyć w to, co aktualnie było dla niego wygodne. Jak Adolf Hitler, misjonarze Corteza czy wyznawcy Państwa Islamskiego, kazał Konstantyn spalić mądre księgi utracone bezpowrotnie: Ewangelie Tomasza, Homilię Klemensa, Akt Jana, Ewangelię Marii, Ewangelię Piotra czy Ewangelię Prawdy. Nienawiść chrześcijan z Rzymu sięgnęła wówczas zenitu i przez bez 2000 lat kościół wschodni jest największym wrogiem Kościoła Zachodniego, a danina krwi oddana w walce tych kościołów mogła by zalać wszystkie kontynenty. Fenomenem jest do dziś wyśmiewanie się z Rosji i z mlekiem matki każdy Polak wysysa pogardę dla Rosjan. Od mała w dowcipach słyszałem o tym, jak Niemiec był porządny, Polak cwany, a Ruski głupi. Rosja to potęga militarna, kosmiczna, atomowa i wielkie państwo kreujące swoją własną politykę i straszące cały świat swą nieobliczalnością. Polska od czasów Jagiellonów nie znaczy w Europie nic, a jednak to my śmiejemy się z nich, a nie oni z nas. Mógł Zygmunt III Waza zrobić z Władysława IV cara Wszechrusi, ale nie pozwolił mu na przyjęcie prawosławia, dlaczego? Bo nim pogardzał. Do tej pory widzimy nieudolne „rozpychanie się łokciami księży katolickich” w Moskwie. Dlaczego? Bo nie chodzi o wiarę, tylko o strefy wpływów. Kościół Rzymski tak, jak Prawosławny, ma tę samą matkę Boską, tych samych apostołów, tego samego Jezusa, ale nie darzy braci w wierze chrześcijańską miłością, tylko pogardza nimi i stara się ze wszystkich sił ich wykorzenić. Dlaczego? Bo ma kompleks w stosunku do Prawo-sławia. Religii prawnie dziedziczonej po Bizancjum. To oni prawo sławią, a nie my. Tak więc wiek IX naznaczony był tymi samymi cechami, pogardą w stosunku do Bizancjum i chęcią „nawrócenia” (czytaj: rozszerzenia wpływów na co raz większy obszar). Na początku Karol Wielki „nawracał” Sasów w iście niemieckim stylu: miska z wodą, garnek do polewania, pieniek, topór, kat, koszyk na kosztowności i skarbnik, krzyż w rękach biskupa oraz szatniarz trzymający na przedramieniu giezła. Długa kolejka gołych do nawrócenia pod strażą zbrojną… i spektakl jak na rampie w Birkenau. Nadaje się czy nie? Jak się nadaje, to niech wrzuci do koszyka wszystko co ma, potem wchodzi do miski, polewali go wodą i dostawał giezło, że czysty jest od grzechu. Jak się nie nadaje, bo zaparty to niech odda kosztowności do miski, pocałuje krzyż i kładzie głowę na pieńku. Później okazało się, że Słowianie zdążyli przyjęć chrzest ze strony Bizancjum, więc nie przeszkadzało to, kierując się pogardą do braci w wierze, zastosować podobną metodę. I tu pojawia się legenda o Wandzie, córce Króla Kraka, która wolała umrzeć niż złożyć śluby Niemcowi. Przyjrzyjmy się temu, kiedy legenda powstała, dlaczego powstała i dlaczego Wanda ma w Krakowie swój kopiec (kurhan pusty – przebadany archeologicznie). Legenda mówi, że rzuciła się do Wisły, może ciała nie odnaleziono, dlatego kurhan jest pusty. Okres powstania legendy pasuje na okres, w którym Ziemia Krakowska była pod panowaniem państwa Wielkomorawskiego. Wanda nie miała możliwości wojować z Niemcami (bo 1000 kilometrów dzieliło Kraków od terenów Saskich, góry i inne ludy Słowiańskie) ale mogła wojować z niemieckimi misjonarzami. Chrzest Państwa Wiślan (przyłączonego do Państwa Wielkomorawskiego przez Świętopełka I Wielkiego) nastąpił najprawdopodobniej około 880 roku. Jednak kościół słowiański, funkcjonujący obok lokalnych pogańskich kultów, był przede wszystkim wierny Słowianom, a nie papieżowi czy kościołowi germańskiemu.

  Według niektórych historyków, pierwszym metropolitą na terenie Małopolski był uczeń i następca św. Metodego po roku 885, arcybiskup morawski, Gorazd. Działalność metropolity Gorazda na terenie kraju Wiślan musiała w oczach Rzymu uchodzić wówczas za „nielegalną”, lecz wierny naukom Metodego, Gorazd uparcie budował kościół narodowy. Niegdyś w Małopolsce imię Gorazda było bardzo popularne, na co wskazują nazwy: Gorazdowo, Gorazdówka. Święto Gorazda wypadało 17 lipca.

  Znowu powołując się na chrześcijańskiego historyka, biskupa Thietmara, pierwszym biskupem Krakowa był Niemiec, Poppon. Z kolei w „Katalogu biskupów krakowskich”, powstałym na początku XI w., zawarta jest informacja, że przed biskupem Popponem byli biskupi „Prohorus et Proculphus” – byli to biskupi najprawdopodobniej obrządku słowiańskiego.”

  i dalej
  „..Zmarł zatem Mieszko ze starości i nie zostawił testamentu. Ochrzczony w młodości przez jakiegoś mnicha z dworu ojca, nie mógł chrztu przyjąć jeszcze raz, jak to czynili biedacy (po to, by dostać drugie czy trzecie giezło). Zaszantażował Cesarza i papieża, zręcznie grając między nimi. Albo dacie mi arcybiskupstwo albo pozostanę w strefie wpływów Kościoła Wschodniego. I się udało. Chrystianizacja kraju szła opornie. Kościół Wschodni nie naciskał, więc miał Mieszko spokój. Problem zaczął narastać za Chrobrego (pisał Thietmar w kronice, czyli od roku 1000 do 1018 głośno musiało być o buntach, skoro wiedziano o nich w Saksonii), bo ludność słowiańska pamiętająca władzę wiecową złożoną z wolnych kmieci, nie chciała karku nagiąć przed „germańskim porządkiem” i chciwością duchowieństwa Rzymskiego.

  Co się jednak tyczy samego aktu, nie potrzeba chyba się rozwodzić na ten temat. Znamy z historii Polski akty oszustwa, którymi włodarze i Kościoła, i Zakonu Krzyżackiego starali się udowodnić krzywoprzysięgając, że coś nabyli lub dostali. Wystarczy wspomnieć Zakon NMP domu Niemieckiego, który fałszował, co się tylko dało, albo zdradzieckiego św. Stanisława patrona Polski, co to rzekomo od otrutego na wieczerzy Pietrka z Sandomierza miał nabyć przewóz promowy przez Wisłę. Tak samo został sfałszowany „Dagome Iudex”. Nie wspomnę, że Ci, co go fałszowali, słabo znali podmiot i przedmiot fałszerstwa, bo prawdopodobnie byli to niepiśmienni mnisi przedrukowujący tylko szlaczki gęsim piórem, nie mający pojęcia, co zawiera tekst. Nie mniej jednak autorzy spisujący ten falsyfikat dobrze wiedzieli, o co toczy się sprawa. Tekst „Dagome Iudex” zawiera autentyczne dane co do obszaru państwa Mieszkowego. Natomiast akt oddania (nie licząc jakichś lokalnych nadań lub darowizn na rzecz Kościoła) nie ma precedensu w historii ani Kościoła, ani w historii wczesnośredniowiecznej Europy. Dokument ten „z lekka przykurzony” miał być prawdopodobnie „asem z rękawa” papieża przeciwko roszczeniom Kościoła Wschodniego do terytorium Państwa Mieszka. W walce o wpływy w tamtych czasach ani ogień, ani miecz, ani krzywoprzysięstwo nie miało znaczenia. Cel uświęcał środki. Obwieszczony w czasie kilkunastu lub kilkudziesięciu lat po śmierci Mieszka I byłby nie do podważenia. Jest to kolejny dowód na to, że papież chciał się pozbyć resztek Kościoła Wschodniego i pogaństwa z terenów między Odrą i Bugiem, aby dać Cesarzowi tytuł prawny i pobłogosławić „Drang nach Osten”. Bo komu, jak nie Kościołowi Wschodniemu, chciano ten dokument pokazać?”

  http://www.taraka.pl/nie_bylo_chrztu_polski

 6. ..” pan Potocki ” |

  to by było podobnie jak z powiedzeniem…..” zamienił stryjek siekierkę na kijek ”
  Chcemy zmian, ale wciąż popełniamy głupoty.
  Nie widzę zmian na lepsze, ponieważ Polacy boją się radykalnych zmian.
  Co z tego, że ludzie dostali 500+, darmowe leki dla seniorów /te najtańsze i wcale nie wszystkie –to kłamstwo/…. jedzenie drożeje sukcesywnie choć powoli… a co będzie, jak kolejny rząd zabierze 500+, a podwyżki zostaną?
  Na osłodę pozostanie Bóg obojetnie jak określany i raj — cokolwiek on znaczy….

   1. pasteryzowane ma zabite witaminy wiec i tak syf i tak syf, ja kupuje na lokalny rolnik niepasteryzowane z witaminami

 7. Podniecasz się bezpodstawnie; zajmij sie lepiej faktami np:
  – atak na WTC był w tym samym dniu kiedy to przypadał termin oddania złota przez USA legalnemu klaunowi Chin , obecnie przebywającemu na uchodźstwie w Hongkongu !! USA nie uznaje go tylko niedemokratyczny komunistyczny zarząd Chin.
  – tego dnia był zamach , złota nie oddano mówiąc, ze był pod WTC co sie nie potwierdziło. Kolejny ostateczny termin Haga wyznaczyła do końca 2018 roku i tu bedzie kolejna niespodzianka, zapewne jak ostatnio nie zginie żaden chazarski syjonista jak w WTC a chiński klan nigdy od Amerykansko-usraelskich terrorystów nigdy nie otrzyma zwrotu złota. Pedały i transe ze skull&bones nad tym czuwają. Napisz noże coś ciekawego nie wieczne sranie: ” iskra wyszła z polski”, kon pierdnie a ty juz pieprzysz bzdury!!!!
  Pisz sensowne info nie wiecznie; to jest iskra z Węgier to jest z polski itd.. a gowno sie polepsza i dzieje , jak bufetowa kradła kamienice tak kradnie jak aron bucholtz okradł NBP na miliony tok okradł kupując bezwartościową nieruchomość z mienia wojskowego. Napisz lepiej ukrywane fakto dlaczego nie piszesz, ze ex prezydent murzyn był muzułmaninem z Sudanu oraz pedałem bo poślubił transa michelle Obama to trans gender co łatwo można sprawdzić np z relacji aktorki, ktora po wywiadzie 2 tyg pozniej została zabita.. to powiedz nie pierdoly i plotki … napisz kim jest każdy prezydent z narodowości po moscickim !! Bo ci debile kolejny raz wybrali chazara syjonistów z usraelskiego nadania nie Polaka.

 8. Ksiądz Stanisław Małkowski pobity i zwyzywane przez swojego przełożonego tylko za to, ze chciał wziąć udział w kongresie, który miał doprowadzić do tego, ŻE MY POLACY OBWOŁAMY CHRYSTUSA KRÓLEM POLSKI 11;11 MINUTA
  Ksiądz Popiełuszko nie był jedyną ofiarą komunistów! Ten duchowny miał zostać zamordowany wcześniej!
  .https://www.youtube.com/watch?v=yQCHufcoSy4

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s