66 myśli w temacie “Gadzi wściek. Portal smoka Dżordża atakuje nieszczepących się Słowian

 1. Ja pier…e dwuch ulizanych pedałów nie wiadomo kto komu robi laske w przerwie pod tym stołem przy którym siedzą 🙂
  No co ! Jedni robią swoje żyjąc wedle zasad JAWII NAWII i PRAWII .a drudzy ciągną ….. Na klęczkach za gruby hajs .p.s przypomniał mnie sie dowcip o JASIU i 1000$ słuchajcie.:)
  Przychodzi Jasiu ze szkoły do domu z zadaniem domowym :co to jest fakt a co teoria.:) pyta się wszystkich domowników.!
  ,mamo a co byś zrobiła jak musiała byś sie puścić z mużynem za 1000$ .Odp: zrobiła bym to wypłata mała . nowe meble by się przydały do kuchni.wzdycha. Jasiu pyta się siostry: A ty puściła byś się za 1000$ jasne! miała bym na kosmetyczke i nowe ciuchy wtedy Jasiu idzie do dziadka i się pyta o to samo .dziadek odpowiada ze zdziwieniem ?z murzynem ? No raczej tak .bo emerytura mała a jak żyć,jak żyć .Wtedy Jasiu idzie do taty tkóry pije piwo(pasteryzowane siki z barwnikiem) oglądając POL SZAJS i opowiada mu o tej ankiecie którą zadał rodzinie .Tata się uśmiechnoł i odpowiada synowi : Teoretycznie mamy 1000$ których nie mamy a Faktycznie mamy w domu dwie kurwy i pedała .To jest tak synku i oboje się zaczeli śmiać przepraszam za gramatyke 🙂 ale tak jest z naszą POLSKĄ hehehehe SLAWA PRZODKOM

 2. A teraz puenta jakby ludzie słuchali sercem a nie czyjejś prawdy która jest uważana ja słuszną tylko dlatego że ktoś płaci komuś na kolanach jak dziwka .tak pożyteczni idioci byli niepotrzrbni .zasada do el i rządź Pozdrawosm wsich SŁAWA

  1. Prosta metoda odbierania prawdy (rzeczywistości) całym ciałem: w myślach przypominamy sobie radosną chwilę z dzieciństwa lub wizualizujemy uczucie do ukochanej osoby (a nie pożądanej) lub jakiekolwiek inne uczycie błogości które zapadło nam głęboko w pamięci i uderzamy się ponad mostek (miejsce gdzie występuje grasica) w tempie raz, dwa, trzy. następnie otwieramy symbolicznie znakiem koła 3 czakry (między brwiami 3 oko, na krtani czakrę gardła, i czakrę splotu). Te czynności wykonujemy kilkakrotnie za dnia pamiętając o uczuciu miłości, radości lub błogości. Mechanizm powyższy potwierdzony milionami kalibracji kinezjologicznych w 20-letniej pracy testów przez Dr. Dawida R. Hawkinsa opisany w książce pt. „Siła czy moc” – obecnie Dyrektora Instytutu Zaawansowanych Badań Teoretycznych.

   1. Miło słyszeć, że mogę się czasem przydać 🙂
    Panie Damianie, na początek proponuję kontakt z Januszem Zagórskim z NTV i przedstawienie, co konkretnego robicie i będziecie robić w MRW.
    Jerzy Zięba przyjmuje z reguły ciekawe zaproszenia, ale niedługo wyjeżdża za granicę.

 3. Na gadzi wściek, kwik odpowiadamy ze spokojem:
  ,,SZCZEPIENIA TO ELEMENT TERRORU” – opinia prawnika

  Prof. zw. dr hab. Andrzej Bałandynowicz twierdzi: „Władza powinna kierować się uczynnością, pomocniczością i skutecznością. Dzisiejsza władza w postaci szpitala, organów instytucji państwa kieruje się działaniem reaktywnym, a nie praktycznym. Tam nie ma żadnej uczynności, tam nie ma pomocniczości, tam nie ma skuteczności, tam jest odwet, represje i przymus, który wymusza także prawo do przyjmowania szczepień”

  Prawo powinno być zgodne z prawdą, a w przypadku medycznym z badaniami naukowymi, które by bezspornie udowodniły zbawienny charakter danego zabiegu np. szczepienia.

  „Prawda naukowa jest wtedy kiedy są spełnione kryteria materialno-duchowe, realistyczne empirystyczne systemowe i racjonalne, Chcę powiedzieć że dzisiejsze doniesienie badań naukowych pokazuje, że szczepionki zabijają, powodują pewne kalectwa trwałe, powodują pewne powikłania, tworzą pewne sytuacje katastrofalne dla życia i zdrowia człowieka.”

  Profesor przekonuje, że mamy do czynienia z sytuacją niejednoznaczną, gdzie odrzucenie szczepień jest tak samo nienaukowe jak ich przyjęcie, a wówczas decyzje rodziców powinny być dobrowolne i nie powinno być mowy o przymusie.

  Prof. Bałandynowicz powołuje się na znaczenie słowa:

  „W ustawach o służbie zdrowia nie ma tam lekarza i pacjenta, tylko jest zleceniodawca i zleceniobiorca. Dzisiaj szpital [w Białogardzie] wciągnięty jest w system hurtowni, tej samej spółki z olbrzymią odpowiedzialnością, natomiast kontrola nie wykazuje nic, ponieważ nie wykazuje się tego co jest istotą tej rzeczy, bo trzeba byłoby się przyznać, że nie mamy do czynienia z leczeniem, tylko mamy do czynienia ze sprzedawaniem interesów, transakcji i usług, stąd mówimy o procedurach, o usługach, a nie o leczeniu.”

  Profesor mówi o odwróceniu prawa, które zamiast wpierać i chronić ludzi przed instytucjami działa przeciwnie, wspiera i chroni instytucje, a występuje przeciw człowiekowi.

  „Policja jest od tego, żeby ścigać przestępców, a nie rodziców dbających o dobro dziecka.”

  Tłumaczy dalej, że ludzie upominają się o naukowe podstawy, a w odpowiedzi na to, spotykają się z aktem represji wzmocnionym przez działanie sądów. Takie działanie profesor nazywa SKANDALICZNYM, ponieważ represje nie mają twardych podstaw naukowych.

  „To jest element nie tylko przymusu ale powiedziałbym nawet więcej to jest element pewnego wywierania terroru na człowieka.”

  Prof. zw. dr hab. Andrzej Bałandynowicz adwokat, filozof prawa, kryminolog i penitencjarysta. Kierownik jedynej w Europie Katedry Pedagogiki Pokoju i Probacji. Honorowy Prezes Polskiego Towarzystwa Higieny Psychicznej im prof. Kazimierza Dąbrowskiego. Członek Honorowy Polskiego Towarzystwa Etycznego. Ekspert w zakresie prawa i resocjalizacji. Przewodniczący Rady Fundacji Europejskiego Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych im. prof. Kazimierza Twardowskiego
  http://superfakty.info/index.php/news.news/news/65

  1. Sąd: odmowa szczepienia nie jest przesłanką ograniczenia władzy rodzicielskiej

   Wrzesień 29, 2017 Admin

   Brak zgody na szczepienia nie może być przesłanką do ograniczenia władzy rodzicielskiej
   Rodzice z Warszawy wygrali 27 września w sądzie.

   Sąd nie znalazł przesłanek do ograniczenia władzy rodzicielskiej za odmowę szczepienia noworodka! Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. W. Orłowskiego podał rodzinę do sądu za brak zgody na szczepienie noworodka. 27.09.2017 r. odbyło się posiedzenie i protest Stowarzyszenia STOP NOP pod budynkiem sądu przy ul. Terespolskiej. Przyjechały rodziny z każdego zakątka Polski żeby wesprzeć tych, których postawiono w tak trudnej i stresującej sytuacji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za poświęcenie i ogromną pomoc! Dziękujemy, że byliście!

   Polscy rodzice są świadomi, że oprócz Polski już tylko Bułgaria poddaje noworodki dwóm przymusowym szczepieniom w pierwszych chwilach życia.
   http://stopnop.com.pl/sad-za-odmowe-szczepien/

  2. ELASZKO,
   nie przeczytałam Twojego wpisu i podałam w temacie Białołęki dwie petycję. Proszę również pod Twoim wpisem o ich podpisanie.
   Pierwsza dotyczy Karty wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. „szczepień ochronnych”, która była prezentowana na stronach TAW (na dzień dzisiejszy jest tylko 4566 podpisów).
   https://podpisz.to/petycja/deklaracja-warszawska-karta-wolnosci-wyboru-w-przyjmowaniu-tzw-szczepien-ochronnych,269
   Druga to petycja – w sprawie gruntownej reformy wymiaru sprawiedliwości,
   https://podpisz.to/petycja/odezwa-do-organow-panstwa-o-przeprowadzenie-gruntownej-reformy-wymiaru-sprawiedliwosci-i-organow-scigania,284

   Kochani, moim skromnym zdaniem, trzeba takie petycje podpisywać.

   Pozdrawiam serdecznie.

   1. Tak, dzisiaj wpadłem na pomysł, by założyć (nie ja) elitarną partię, do której przyjmowałoby się jedynie Słowian z udokumentowaną wieloletnią pracą pro publico bono. Tym sposobem żaden agent by się nie wcisnął. Rzucam pomysł na przestrzeń.

   2. TAW, a mi chodzi po glowie zeby zalozyc fundusz na propagowanie slowianskiej historii. Zeby np Taki czlowiek jak Franz Zalewski mogl spokojnie robic badania i publikowac odkryta prawde bez kombinowania ile to jeszcze „plemion germanskich” w Lechii zylo. Jak nagiac rzeczywistosc do badan i odkryc, bo prawdy nigdzie oficjalnie przekazac nie wolno, bo Niemcy granty cofna. Z tego funduszu korzystaliby wszyscy chcacy pomoc wyrwac sie z pod szponow okupantow. A mysle, ze my z checia zlozymy sie po zlotowce. Moze ktos podchwyci pomysl? Bo ja nie mam pojecia jak sie do tego zabrac.

   3. Słowiańską historię na razie najlepiej promuje internet oraz gdzieniegdzie rynek wydawniczy.

    Po co nam zakłamane illuminackie uniwersytety, gdzie „uczeni” za zdobycie gadziego granta gotowi są sprzedać własną matkę – Matkę Ojczyznę…

   4. TAW, mi chodzi wlasnie o przeciwwage dla sprzedajnych. Zeby miec na wydanie prawdziwych informacji, bez proszenia sie jakichs wydawnictw, ktore to pokatnie, po cichu cos wydadza. Co ciezko im potem rozprowadzic. Choc tak jak mowisz Internet to bardzo dobre zrodlo, tylko informacje sa ciagle jeszcze zbyt rozproszone. Ja sama wiele informacji uzyskalam czytajac komentarze do artykulow, gdzie komentatorzy linki do roznych stron podawali. Szlam za tymi linkami i tak tez tu trafilam. Duzo osob jest juz w temat wciagnietych, ale mysle, ze pomalu jest czas, zeby te informacje do wiekszego grona trafialy. Bo ciagle jest wielu, ktorzy komentarzy nawet nie czytaja, bo uwazaja komentatorow za trolli. Wiem, ze nie wszyscy moga dzialac, ale trzeba doprowadzic do tego, zeby jak najwiecej ludzi dowiedzialo sie, ze cos sie dzieje. Czesc z nich zastanowi sie wtedy nad zaklamaniem, ktore ich otacza.

    Mnie marzy sie prostu w jezyku obrazkowym- strzal w splot sloneczny zdrajcow, zeby wiedzieli, ze oni granty, wydawnictwa, telewizje- a my slowianska jednosc. Wiem jestem niecierpliwa, ale to jest jak lawina, na poczatku kilka kamyczkow, a potem …..

   5. Renomowane i wielce zasłużone dla sprawy polskiej Wydawnictwo Bellona z otwartą przyłbicą wydaje prace Janusza Biaszka, a nawet samego imć pana Prokosza – pierwszego biskupa Krakowa 🙂

    *

    Teraz przestrzeń działa tak:

    Rano zgłaszasz potrzebę, w południe masz już odpowiedź:

    NEWS DNIA❗❗❗❗

    POWSTAJE PIERWSZY W WIELKIEJ LECHII SŁOWIAŃSKI UNIWERSYTET❗❗❗❗
    😀😀🔆😀😀

    .https://youtu.be/7Ps9ogU83Mg

   6. TAW ja już tak mam, często to o czym myślę jest gdzieś realizowane. Gdzieś rzucę pomysł, a ktoś już to gdzieś realizuje. Muszę się jakoś z Panem Kudlińskim skontaktować. Może będę mogła jakoś pomóc, choćby dobrymi pomysłami.

   7. Miło słyszeć te słowa publicznie i to w dodatku w liczbie mnogiej, bo do tej pory pan Kudliński często przypisywał jedynie sobie wszystkie zasługi. Powołanie tej fundacji było pomysłem kogoś innego, obecnie trochę odsuwanego od organizacji.
    Ja w dalszym ciągu mocno przyglądam się działaniom a nie słowom pana Kudlińskiego.

  1. TAWie, Twój pomysł wysłałam w Przestrzeń wiele tygodni temu -i jest odzew – wspaniale. W jaki sposób jednak sprawdzić prawdziwych SŁOWIAN ? Przecież gra idzie o wielką stawkę : o NASZĄ LECHIĘ.

   1. Z tą partią to ja tak na pół poważnie, na najbliższe dwa lata wystarczy nam bowiem Ruch Społeczny wokół premiera Jerzego Zięby. To jest tak potężny ruch Ludzi Świadomych, że nie dopuści do nowego rządu jakiegokolwiek przebierańca. O to jestem najzupełniej spokojny. A w ciągu 6 lat w Polsce zajdą już takie przemiany🔆, że Wyborów w 2023 roku nie będzie… 😀

   2. Kto wie jeśli faktycznie pan Jerzy Zięba zostanie premierem to może i wyborów w 2023 r. nie będzie. Kto jednak będzie rządził, bo nie sądzę, aby świadomość całego społeczeństwa wzrosła aż tak, aby każdy się rządził sam bez potrzeby władz centralnych. Jakieś władze typu sołtys, wójt, wojewoda były nawet w Lechii.

   3. TAW jak to wyborów w 2023 roku nie będzie? Zajdą takie przemiany, że nie będziemy wybierać parlamentu?

   4. Gdybyśmy jako Naród przez dwa lata wykonali tak dobrą pracę, by premier Jerzy Zięba miał gabinet większościowy z silnym Parlamentem, wyrzucilibyśmy Konstytucję Stolzmana do kosza i zmienilibyśmy ustrój z gadziego na słowiański 🔆😀

    Gdybyśmy jako Naród przez dwa lata wykonali tak dobrą pracę…

    Niestety Polacy nie wierzą w siebie, w swoją Moc 🔆 Ciągle patrzą w dziwne strony: na słupki, na wróżki, na jasnowidzów…

   5. Na pewno uwierzą w swą moc. Przecież Zięba nie wygra wyborów bez wsparcia Narodu 😉

   1. Teraz już się przebudziłem..i przeczytałem z uwagą całość. Adres jest podany powyżej, przez „Elizę”. Się podpiszę..

 4. Szczepionki to dyskretna, współczesna broń chemiczna masowo używana w czasie teoretycznego pokoju na noworodkach i dzieciach tubylczej gawiedzi przez nazistowską okupującą planetę armie socjopatów.

  1. nie sociopatow tylko zydomongolow pracujacych dla szarakow i reptyli ksiezycowych, cos wiesz ze dzwoni tylko nie wiesz w ktorym kosciele

   1. To nie są żadni Żydzi, tym bardziej żadni Semici ! Mongołami też nie są pomimo, że przypięto im łatkę Hasarów i wykombinowano dumną is-torię.
    Słowo H’asar pochodzi od bezdźwięcznego h’ Assur czyli od Assurów, Babilończyków, Nemrodystów ( tak się przynajmniej sami identyfikują ). Faktycznie to najemni sataniści oddani mamonie i grupie trzymającej władzę…

   2. wojna ludzko reptylska (zmijowa) trwa miliony lat zarowno na ziemi jak i w niebie, zmije to szaraki reptyle azjaci araby zydy turki meksyki hiszpanie wlosi generalnie wszystko ze smolistym czarnym okiem i wlosem

   3. mieszasz, nie chodzi o nazwy krajow tylko o rasy, czech polak zachodni rusek to slowianin, co mi, nam po murzynie polaku? spieprzone geny potomstwani tyle

   1. I pomyśleć Rektor UW, chemik z wykształcenia, zajmujący się finansami na UW.
    Polskie uczelnie w rankingach światowych w latach 70-tych 20 wieku były w 50-tce najlepszych, a dzisiaj na miejscach od 500-1000 w zależności od rankingu.
    „Nie jest tak, że mamy homeopatię, znachorów, ruchy antyszczepionkowe i jeszcze jeden pogląd, który nazywa się medycyna. Nauka to nie jest jeszcze jeden pogląd…. Musimy przeciwstawiać się tendencjom, które są groźne dla kultury słowa, dialogu i kultury myślenia. Uniwersytet to nie jest jeszcze jeden ring „ – w mowie inauguracyjnej do studentów powiedział Rektor UW prof. Marcin Pałys.

   1. wyśmiewanie agresja przyznanie racji 3 etapy zawsze, po mojemu wyśmiewanie się skonczylo i zięba jest gdzies miedzy agresja a przyznaniem racji

  1. ALE PIEKNIE ❤
   Na słowiańskiej góry szczycie
   pod jasną nadziei gwiazdą
   zapisuję wróżby słowa
   wróci –
   – wróci w stare gniazdo
   stare prawo, stara mowa
   i natchnione Słowian życie.
   Roman Zmorski.

   1. Dobrze, że to odkryłaś. Ja kilka dni temu też to przeczytałam, potem oglądałam coś innego i nie mogłam tego wiersza znaleźć.
    Dzięki☺

 5. Zaczęła się powolna depopulacja starszych ludzi.. Kto z Was ma rodzinę w tej okolicy, proszę uchronić swoich najbliższych przed tym ludobójstwem.. 😦
  „Miasto Jelenia Góra od dnia 2 października 2017 roku do 30 listopada 2017 roku prowadzi akcję bezpłatnego szczepienia ochronnego przeciw grypie dla seniorów tj. osób powyżej 60 roku życia.”
  http://www.24jgora.pl/artykul,21172
  Pozdrawiam 🙂

  1. A tak w związku i nie w związku powiem Wam: wzruszyłem się. Wzruszyłem się, bo przez 1 wpis na FB ujrzałem wezbraną falę mądrych, przytomnych, aktywnych i rozczulająco poszukujących polskich kobiet. Jakże mnie to uradowało! Polki, Laszki, jesteście bardzo odważne i bardzo mądre. Jestem oczarowany i spokojny o dzieci Wasze, Laszęta, Laszątka. 🙂

  1. Wolny Słowianinie, dziękuję za Twoją czujność!

   Kochani podpisujcie petycję, do której adres jest na stronie podanej przez wolnego Słowianina. Dzisiaj ONI w Arkansas , jutro MY.
   To słowa z petycji:
   „Do Gubernatora stanu Arkansas Asy Hutchinsona, władz ustawodawczych Arkansas oraz do wszystkich agencji i instytucji kontrolnych odpowiedzialnych za politykę rolną, zdrowotną i ochronę środowiska:
   Gorąco apelujemy o poparcie trwałego zakazu stosowania herbicydu „dikamba” oraz o podjęcie działań niezbędnych dla ochrony farmerów, plonów i zdrowia publicznego. Wzywamy do prowadzenia takiej polityki i wdrażania takich praktyk, które wspierają bezpieczne dla zdrowia i dla środowiska metody upraw rolnych i produkowania żywności.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s