Białogardem rządzi medyczno-sądowa mafia – dr Bartłomiej Grysa

<https://youtu.be/HhHTTV9o1Ek

Czytaj również:

16 myśli w temacie “Białogardem rządzi medyczno-sądowa mafia – dr Bartłomiej Grysa

 1. To bardzo ważne i odważne świadectwo LEKARZA ❤
  i bardzo ważne namacalne świadectwo BUDZENIA SIE CHRZESCIJAN I ZROZUMIENIA ROLI KATOLIKÓW W PROCESIE OLŚNIENIA NARODU POLSKIEGO- ZRZUCAMY RELIGIJNE KANDANY I WRACAMY DO MATKI ZIEMI DO NATURY DO KORZENI SWOJEGO ISTNIENIA TU NA ZIEMI ❤

   1. Takich nam trzeba do odrodzenia.
    Mam nastepne typy:

    Marek Bachański, lekarz z Centrum Zdrowia Dziecka – odsuniety (na szczescie znow przywrocony, choc z obostrzeniami) do pracy z chorymi dziecmi.

    dr hab. prof. nadzw. UWr Bogusław Paź historyk, ktory mial problemy, bo mowil prawde o Rzezi Wolynskiej.

    Nazbieraloby sie „troche” takich ludzi.

   2. Dziękuję ❤ zatem szybciutko sprostuje:
    To bardzo ważne i odważne świadectwo DOKTORA ❤ i Redaktora miesięcznika ,,MIŁUJCIE SIĘ''
    Kolejny przykład systemowego usuwania niewygodnych głosicieli PRAWDY!
    ,,Jak dodaje doktor, kilka lat wcześniej po tym, jak wypowiadał się dla 1 Programu Polskiego Radia o Iranie, został zaproszony przez władze Zakładu Arabistyki i Islamistyki UAM „na dywanik” i upomniany przez muzułmańskiego profesora uczelni, Adnana Abasa, byłego szefa Zakładu Arabistyki, za szerzenie swoich poglądów.

    – Tutaj, na uczelni i nie tylko jest takie podejście, że arabista musi opowiadać tylko same dobre rzeczy o religii islamu. Jeśli robi inaczej, wtedy się go po prostu usuwa ze środowiska. Wychodzi na to, że w Polsce nie ma pod tym względem wolności słowa – mówi dr Grysa. – Zrobiłem błąd, że po obronie nie zacząłem szukać pracy gdzieś indziej, tylko zostałem na uczelni – dodaje.''

 2. SLAWA na pomorzu całym jest bardzo rozwinięty system nadzoru bo ludzie tam mieszkający są zbratani ze sobą często się ostrzegają i pomagają sobie.dlatego czasami władza robi szopke na pokas a później oczywiście zjeżdzają hieny z polszajsu i pokazują swoją wersje prawdy 🙂 Wiem o czym mówie sporo czasu tam spędziłem. Są hardzi i mają wyj…ne na władze i potrafią sie zorganizować .Porarzą sobie jak my wszyscy jest edługo żydo komuna budiet na śmietniku SLAWA NAM

 3. Statystycznie żałośnie odmóżdżona, satanistyczna, polska ferma ma się jak jasno widać nad wyraz dobrze. Ludzie bezgranicznie oddani narzuconemu prawu, mamonie i interesom tworzą grupy wzajemnej adoracji ku pokrzepieniu szybko rosnących zasobów i umocnieniu zazdrosnej władzy i od prawdziwych satanistycznych upiorów – wampirów różnią się tylko tym, że nie składają rytualnych ofiar z dzieciątek, choć bezrozumne trucie noworodków szczepionkami w imię chorej, narzuconej im z góry czysto satanistycznej idei ( nigdy tak naprawdę asertywnie przez nich dogłębnie nie przemyślanej ) już samo w sobie jest hybrydową kontynuacją morderczych, quasi rytualnych praktyk.
  Co można w takich beznadziejnych przypadkach powiedzieć?
  Czym to POspólstwo – rodzime, zaprogramowane za młodu i starannie odmóżdżone elity różnią się od tych ponoć faktycznie iluminowanych?
  Odpowiedź jest doprawdy żałosna i smutna zarazem: Nie wiedzą ( nie jarzą ) co czynią…
  KRYPTO SATANIZM panoszy się PUSTYCH ŁEPETYNACH polskich biorobotycznych elit i zagraża Polakom ( zwłaszcza młodym pokoleniom ) jak nigdy dotąd !
  Jakby ich nauczono w szkółkach wkładać noworodki na trzy zdrowaśki do rozgrzanego pieca, pod przymusem ordynowaliby taki piec każdemu…
  Kury szczać prowadzać… jak mawiał pewien słynny agent, satanista, mason

 4. Odpowiedź jest doprawdy żałosna i smutna zarazem: Nie wiedzą ( nie jarzą ) co czynią…

  Dokładnie tak jest , tak a nie inaczej … smutne a smutne a gdzie tu zło ?a gdzie tu dobro? gdy smok ziaja ogniem (nie ruszaj mych jaj ) gdzie tu podziały? skoro wszyscy w tej samej dupie umoczeni jedni na drugich a każdy jaj broni …. no prawie każdy….

 5. Heheheheehehe Dobre i mocne zwłaszcza z tymi kurami Ja należe do tego słynnego 🙂 pokolenia 1986 krzyżyk wyżóciłem bo Perun przez swe dobre duchy mnie powiedział że ten symbol potenguje cierpienie .Od tamtej pory nosze Rune Tiwaz sybol THORA po naszemu to PERUNA .symbolizuje dotarcie do celu .ie ma co pisać i pierdolić 🙂 My młodzi se poradzimy P.s już nie jedną horą akcje widziałem tylko dlatego że żydo komuna odmużdżyła ludzi w gonitwie za diengami.także to bardzo ważne robić dobrą robote wtym kierunku żeby jebać zołzy i kapeluszników żew jedności SILA. SLAWA WSIM SLAWIANOM SLAWA WIELKIEJ POLSCE WIELKIEJ ROSJI I WSIM BRACIOM I SIOSTROM

 6. Drogi TAW,
  odbiegam od tematu, ale wszystko się łączy w całość. Pod tą zakładką Apokalipsa -Wielkie ujawnienie, podaję artykuł ze strony Veterans Today https://www.veteranstoday.com/2015/03/08/the-hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/ i polecam go TYM, Twoim czytelnikom, którzy mają dość siły, żeby go czytając (posługując się tłumaczem) dotarli do końca. Choć tematy znane, musiałam czytanie podzielić na 2 dni.
  Te zdania, twierdzenia, poruszyły mną ponownie, bo cały czas nie mogę uwierzyć, że człowiek Ziemi, może być tak nieludzko wredny, cyt:

  ‚Dodanie fluorku do wody pitnej i do pasty do zębów polega na tym, że średnio obniża się IQ operacyjną Amerykanów i sprawia, że ​​ludzie są bardziej przychylni niż normalnie. Wszczęto programy rozwijania i wdrażania szczepionek dla niemych dzieci i stwarzające ogromną liczbę przyszłych przewlekłych problemów zdrowotnych.

  Lekarze zostali umysłowo kontrolowani i wprowadzani w błąd przez prymitywne badania, które zostały wzięte z „wiśni”, ignorując wszelkie badania, które były negatywne – właściwie większość z nich. Wszystkie szczepy szczepionek są zanieczyszczone SV-40, znanym rakotwórczym wirusem powolnym”.

  Pozdrawiam serdecznie.

  1. Pani prof. Maria Dorota Majewska już od lat ostrzega Polaków przed szczepionkami w kontekście obniżania IQ.

   Każda uczciwa matka bez trudu zauważa pogarszanie bystrości dziecka po kolejnych dawkach szczepionek. Rozmawiam na ten temat z moimi przyjaciółkami. Jedna z nich powiedziała mi wprost, że przestała szczepić, gdy przy pomaganiu w lekcjach zauważyła u swego Maciusia pogorszenie jego bystrości.

   *

   Fluor stosowano w obozach koncentracyjnych, więc…

   Więc współczesna Polska to jeden wielki obóz koncentracyjny,
   „wesoły barak nad Wisłą”
   (określenie Jana Pietrzaka).

   1. TAK dosłownie, a później krzyki nauczycieli – ze ta MLODZIEŻ to taka teraz- a tymczasem to wynik działania systematycznego obniżania poziomu intelektualnego szczepionkami- ale jak widać ich działanie słabnie, bo potrzebują systematycznie wstrzykiwać specyfik- i jeszcze jedno ponoc bardzo źle działa MANGAN w wodzie pitnej dodawany w nadmiarze- wywołuje ,, szaleństwo manganowe”

 7. Mam prośbę,
  do czytających bloga TAW o podpisanie 2-ch petycji.
  Pierwsza dotyczy Karty wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. „szczepień ochronnych”, która była prezentowana na stronach TAW, ale na dzień dzisiejszy jest tylko 4566 podpisów, a sprawa jest ważna
  https://podpisz.to/petycja/deklaracja-warszawska-karta-wolnosci-wyboru-w-przyjmowaniu-tzw-szczepien-ochronnych,269
  Druga to petycja – odezwa do organów państwa, w sprawie gruntownej reformy wymiaru sprawiedliwości,
  https://podpisz.to/petycja/odezwa-do-organow-panstwa-o-przeprowadzenie-gruntownej-reformy-wymiaru-sprawiedliwosci-i-organow-scigania,284

  Dziękuję

  TAW, co do studni, mam studnię na „banderozie”, jest zaznaczona na mapie geodezyjnej.
  Moja studnia wymaga oczyszczenia, bo nie korzystaliśmy z niej, przez okres 2 lat.
  Jak oczyścić skutecznie studnię ?
  Mam też nadzieję, że piwo, które Panowie włożyli do wiadra dla jego schłodzenia, a które się urwało z łańcucha i wraz z wiadrem znalazło się na dnie, nie wpłynie na jakość wody .

  Pozdrawiam serdecznie.

 8. Katolicy, to najwięksi hipokryci.
  Równocześnie KŁAMIĄ, że człowiek zbawia się cierpieniami i krytykują tych, którzy szczepionkowymi cierpieniami „zbawiają” ich dzieci.
  Sporo lat temu stoczyłam w RJG wojnę z prowadzący audycję księdzem w obronie zdrowia potomstwa słuchaczy tego radia.
  Ów ksiądz gorliwie chwalił pewnego tatusia małych dzieci, z którym podczas audycji rozmawiał za proszenie Boga o zbawcze choroby dla swoich dzieci. Sadysta zapewniał, że Bóg szybko spełniał te prośby i zachęcał innych rodziców do naśladowania siebie.
  Może mordercze szczepionki są spełnieniem takich rodzicielskich próśb?
  Oczywiście spełnieniem nie przez Boga, tylko przez Belzebuba, który od 1Kor 5,4-5 do dziś jest zbawiającym cierpieniami „Bogiem” dla pobożnych chrześcijan = uczniów faryzeusza Pawła (Dz 11,25-26).

 9. Strajkujący lekarze domagają się więcej forsy na okaleczanie tzw. pacjentów.
  Może przymusowe szczepienia są tylko wstępem do przymusowego „leczenia”?
  Lekarzom się to uda, jeśli Polacy będą się odpowiednio długo budzić, ziewać, podziwiać kosmitów itd.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s