149 myśli w temacie “Jabłonowski, Potocki: Odbijamy Polskę z rąk okupantów

  1. Damian, z tego co pamiętam jesteś z Wrocławia, albo okolicy. Właśnie oglądam prof. Pazia, w bardzo dobrym wystąpieniu. Myślę, że on byłby również dobrym, ważnym ogniwem w walce. o wyzwolenie Słowian, może możnaby jego jakoś zainteresować współpracą w celu tworzenia nowych struktur przyszłego słowianskiego rządu.

   tutaj link na temat przebaczania:

   .https://www.youtube.com/watch?v=b1DD5-yGCHk

   1. dopisek, dlatego napisalam do „Wrocławia” bo z tego co wiem prof. Paź wykłada we Wrocławiu.

 1. hehe dobre „ja nie musze byc prezydentem ale na poczatek tylko 3 miesiace” .. ja to kuzwa gdzies slyszalem juz. W zasadzie powiem wiecej, ze obietnice tego typu juz byly z ust innego prezydenta. Powiem Tobie TAW…. cos jest nie tak.. oprocz idei. Bedzie zmiana, ale oby nie taka jak po 89 roku. Na rozluznienie polecam swietny obraz, ktory opowiada o ideologii.. ciagle na czasie i o tym, jak mozna manipulowac masami oraz swiadomoscia.

  .https://www.youtube.com/watch?v=HhwqRnZli8U

  1. Devingo, cenię Twoją ostrożność, Twój sceptycyzm. Ale zauważ, że antychazarska opozycja to konglomerat osobowości i indywidualności. Nawet my tu na Forum znacznie różnimy się między sobą w podejściu do bardzo wielu szczegółowych kwestii,
   ale łączy nas jedno:

   szacunek dla Życia,

   wizja w pełni wolnej i suwerennej Ojczyzny

   oraz tęsknota za możliwością niczym nieograniczonego przejawu indywidualnej Kreacji 🔆

   Bez pospolitego ruszenia całej Armii Pro-Life nie osiągniemy naszych celów. Jeśli zaczniemy przedwcześnie selekcjonować i odrzucać Braci, zostaniemy sami na placu boju.

   1. Co do hrabiego, mnie tez wydaje się on jakiś dziwny. Ale nie zawsze potrafię dobrze ludzi ocenić. Z pewnością nie spodobało mi sie, jak w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi stwierdził, że Polska powinna dostać od Niemiec odszkodowanie za II WŚ( z tym się zgadzam) , ale te pieniądze powinny trafić do ludzi, którzy swoje majątki stracili, tu mówi, ze pieniądze powinny trafić do narodu, na ważne cele- i tak powinno nyć. wspomniał też swojego przodka Szczęsnego Potockiego. Nie wiem, czy to rzeczywiscie jest właściwa osoba do stania na czele zrywu Słowian. Myśle, że on bardziej o prywacie myśli niż o Rzeczpospolitej.
    Ale jak już napisałam, nie mnie oceniać. I bardzo chciałabym się mylić w mojej ocenie.

    Chciałam o coś innego zapytać. W niedziele ma sie odbyć referendum w Katalonii, a we wtorek władze mają ogłosić odłączenie sie od Hiszpanii. Może to jest to, co w różnych miejscach jest na przyszły tydzień zapowiadane? Rynkami finansowymi może ewentualne odłączenie Katalonii wstrznąsnąć, ale żeby czegoś gorszego z tego nie bylo. I nie mam tu na myśli dążen separatysnych w innych miejscach w Europie. A swoją drogą, to jest super przykład na zakłamanie demokracji. Oficjalnie mamy demokracje ale dopóki, doputy nikt sie władzom nie sprzeciwia, bo wtedy nagle sie demokracja konczy. I wszystkie władze w Europie krytykują ludzi chcacych zmian.

    Zyczę wszystkim spokojnych czasów i zwyciestwa Słowian.

   2. Co wy z tym prezydentem Potockim? Pan Potocki mówi prawdę o polskiej racji stanu i generuje bezcenną informację i energię pobudzenia dumy, roszczeń i działania dla rodaków – jak nikt inny w tym polu. Czy ktoś wypełnia to pole. Na szachownicy odbijania Polski z obcych rąk nie ma przypadkowych figur i żadna z nich nie jest dziś do zastąpienia, każda czyni potężny wpływ i zmianę.
    TAW tyle razy pisał o panu Potockim… Spokojnie, robimy swoje. 🙂
    Tak szczerze mówiąc, Polacy to mądry naród, bo trzeba mądrego narodu, by zaczął przebijać się przez skorupę lodu, która zaległa nad nim tysiąc lat temu.
    Nawet Cejrowski czy Korwin-Mikke – zdeterminowani przez czynniki i poglądy, które odrzucamy – budzą naród zahibernowany pod lodem, i to nie jest tak, że wszyscy, którzy ich słuchają, podzielają wszystkie ich teorie i wierzenia, natomiast zaczynają myśleć i weryfikować.
    Jest całe mnóstwo rewolwerowców, którzy strzelają do skorupy lodowej, i nawet jeśli kilku z nich to fałszywcy, to i tak przyniosą pożytek nam wszystkim…

  2. Zgadzam się z TAW-em. Tak samo to czuję. Przecież konstruowanie duszy wrażliwej na los ptaków, drzew i owadów to dłuższy proces niż kształtowanie patriotyzmu – tu wystarczy, że charakterni rodzice albo nauczyciel wleją to w umysł. Czy ludzie z armii pana Jabłonowskiego są skłonni przytulać drzewa? Oni raczej są skłonni obalić serią sierpowych ustawiony rząd targowiczan. I odpowiednio: ilu nas tu z tego forum jest skłonnych użyć fizycznego narzędzia wobec zdrajców i wrogów? Większość poprzestanie na generowaniu myśli – i to nie bojowych, lecz pozytywnych, wzmacniających szeregi lechickie – albo szerzeniu wiedzy. Każda grupa patriotyczna ma swój poziom świadomości, potrzeb, wiedzy, dostępu i możliwości. Każda ma swoją rolę. Wszystkie je łączy pragnienie uwolnienia siebie, rodaków i ziemi z przyrodą ze zniewolenia.
   TAW pisał, że gniew ludu surowo pokarze winowajców. Przecież ten gniew to będzie eksplodująca pięść nagromadzonych frustracji, krzywd, złości, upokorzeń – za życie z zaciśniętym pasem, za kopanie narodowego dziedzictwa, za folgowanie przestępcom, za kalectwo i śmierć dzieci i krewnych w szpitalach i pod zatrutym niebem. Za bestialstwo demoniczne na zwierzętach i naturze.
   Pewnie, że dojdziemy do swobodnego, naturalnego, czystego w myśli i krwi niewzburzonej wyrokowania o życiu, prawach społecznych, bez władcy i ratusza… Że dojdziemy do harmonijnej energii miłosierdzia.
   Ale to proces. Wspinaczka po schodkowej piramidzie.
   Dziś trzeba nam wodza i to takiego, który jest mostem między jedną rzeczywistością i drugą.
   Wstajemy, Lechici!!

   1. Podziwiam Olszanskiego za jego prace, mimo przeciwnosci z kręgow, jakby sie wydawało sprzyjających zmianom w Polsce.
    Pan Hrabia, mimo tego, że wydaje mi się dziwny, też naraża się na niebezpieczeństwo glosząc to co głosi. Wszyscy musimy nasze siły łaczyć, żeby sie udało. Ja z daleka- ale nie ogromnego, i z tego co wiem, kedyś tu gdzie jestem, też Słowianie byli. Może dlatego tu sie znalazłam ja i wielu innych? Żeby jak przyjdzie czas byc na miejscu? Zobaczymy.

    Teraz trzeba czekać, i nie przeoczyć znaków. Tu się kłania przypowieść z biblii ze slynnym zakończeniem „Czuwajcie więc, bo nie znacie ani dnia, ani godziny”

    Tak więc CZUWAMY.

   1. Może jeszcze dołączę to, na co natrafiłam na blogu liviaflow

    „Glowna siedziba pana Potockiego znajduje sie na zamku Oedheim (Niemcy):
    Europejski Klub Biznesu – Zamek Oedheim
    http://eu-bc.eu/pl/
    Partnerzy European Businness Club:
    Komisja Europejska:
    https://ec.europa.eu/energy/mff/facility/connecting_europe_de.htm
    http://www.sankt-stanislaus-orden.eu/
    Europejski Klub Biznesu nominuje za wybitne osiągnięcia w dziedzinie działalności charytatywnej do Orderu Świętego Stanisława.
    Europäischer Businessclub e.V.
    Schloss 1
    DE 74229 Oedheim
    http://eu-bc.eu/pl/ontakt-dojazd/
    p.s Czy to pan potocki zlecil poszukiwania ”zlotego pociagu”???”

    ???????????????????????????????????????????

   2. Slowianko,to OPus Dei lub Jezuici co rowna sie to samo zrodlo.PRzegladnalem i wszedzie co sie opiera na Maltanskich krzyzach to ognisko niewoli.Maltanczycy to wykonawcy w administracji Jezuitow.Tyle w temacie.Dzieki za zrodlo SlowiAnka.

   3. Słowianko, w pierwszym filmiku o Janie Zbigniewie Potockim narrator przywołał w krytycznej ocenie Jacka Calaiba .
    Przed godziną obejrzałam na YT jego filmik ” Kongres w Berlinie”, dzisiaj opublikowany. Polecam.

 2. Nie wiem, ja nie przyłożę ręki w razie czego do jakiegokolwiek rozlewu krwi czy jakiejkolwiek przemocy pomimo że widząc co robią aktualnie z nami Polakami te zdradzieckie kmioty.

  Jedyne co przeczuwam to że sami na siebie kręcą bata i sami się wykończą. Jak to zrobią nie wiem, ale Radziwiłł się pewnie niedawno zdziwił.

  1. Nasi przodkowie rozlewali krew tylko w obronie. A jak sie potem wielokrotnie okazało, zbyt wielkodusznie darowali wrogom. Mierzyli innych swoją czystą miarą. Jak to sie skończyło, wszyscy wiemy. Nad krwawymi wrogami nie ma co sie litować, jeśli chce się przeżyć. Nie mówie tu o krwawych jatkach, bo sama pewnie też nie potrafiłabym kogoś skrzywdzić, ale kto wie. Miejmy nadzieję, że ta nasza przemiana, odbudowa bedzie bezkrwawa.
   A na co nas stać, do czego jesteśmy zdolni, przekonamy się wtedy, kiedy przyjdzie czas próby. Polacy w 1939 też nie wiedzieli, co ich czeka i z pewnością nie spodziewali się takiego traktowania, jakie ich od, wydawałoby się kulturalnych, inteligentnych sąsiadów spotkało.

   Bądźmy czujni.

   1. No nie powiedziałbym, że przelewali krew tylko w obronie. Lechici są ludem ery kalijugi – ery ciemności, a ona swoje zrobiła na nich.

 3. Powiem tak TAW i towarzysze -bracia Slwianie,wolni ludzie! Miejcie na uwadze falszywych prorokow i guru a zadni reprezentanci ,ktorzy mowia ze sa prezydentami Wam nie sa potrzebni.Raz jeden,kiedy zrobi sie krok nie w ta strone i wdepnie sie w lajno,to nie bedzie wyjscia i odwrotu juz tym razem.Oni przebierancy i nagabywacze to wiedza.W 1980 roku pojawil sie Walesa ze spadochroniarzami zeWzgorz Golan.Ich laczyla wspolna wizja z Polakami..wolna Polska…i co sie stalo?? ludzie do dzis nie moga zatrybic co sie stalo…nie chce mi sie nawet tlumaczyc a i wiekszosc z tad tak wie o co chodzi. Wtedy pojawil sie niejaki typ z nazwiskiem Walesa,ktory twierdzil ,ze jest ze slynnego,starego rodu Walesy,ktorzy byli cesarzami.Bredzil tez jak potluczony ze wladza sie jemu nalezy ..a i ze bedziemy zyli jak Japonczyki..i co???? Ten ow typ z kolegami pracowali dla korporacji przeciw Polakom a wzieli nas na wolnosc,demokracji i nikt nie zauwazyl jak zmarnowali ze dwa pokolenia. Osobiscie lubie owego aktora Olszanskiego bo mowil to co ja mysle i wiekszosc ,jednak nie podoba mi sie juz towarzystwo z ktorym sie ukazuje.Takie to moje odczucia.

  1. ,, Wtedy pojawil sie niejaki typ z nazwiskiem Walesa,ktory twierdzil ,ze jest ze slynnego,starego rodu Walesy,ktorzy byli cesarzami”

   Nooo, jasne…

   Od pewnego człowieka – nie ma potrzeby podawać jego danych – swego czasu dowiedziałam się kim był ojciec Wałęsy, co robił w czasie II wojny i z czyich rąk zginął.
   Udałam się z tą informacją do, nazwijmy to, nieprzeciętnego znawcy historii, którego poprosiłam o weryfikację, sprawdzenie tego info.
   ,,A to ciekawe, co mówisz”- rzekł historyk – ,,Pokopię trochę w dokumentach, sprawdzę”
   ,,Kopie” do dziś, choć pytanie o ojca Wałęsy padło kilka lat temu.
   Znamy biografie ludzi sprzed stu, dwustu lat, a tu całkowicie biała plama.
   Może ktoś z Was ma lepszy ,,szpadel”, którym da się uchylić nieco rąbka tajemnicy ,,cesarskiego rodu” Wałęsy?

   Odnośnie ,,wodzów” pojawiających się nagle i zurpujących sobie prawo do takowego przywództwa, na kanwie historii nie do końca jeszcze odkrytej, mam podobne zdanie jak twoje, Devingo.

   Dlaczego o Potockim nie było równie głośno 20 lat temu?
   Wtedy też istniały niezależne, ,,podziemne” źródła info.
   Może tylko ja nie wiem o tym, ze Potocki już od trzydziestu lat domaga się legalizacji rządu?
   Pan Potocki występuje z p. J. Ziębą.
   Pan Potocki występuje z p. Jabłonowskim(Olszańskim).
   Z jakim działaczem dobrej sprawy wystąpi jeszcze Potocki, aby uwiarygodnić swoją osobę?
   Kto komu dla tej wiarygodności jest potrzebny?

   Tak, jestem w tej kwestii bardzo nieufna.
   A wszystko po to, aby nie przyśnił mi się nocnik, albo co gorsze, abym pewnego ranka nie obudziła się z ręką w tym nocniku.

   Czym innym jest to, o czym mówi TAW, a mianowicie o dalekowzrocznej wizji dla Polski i świata.
   Wizja, nawet ta najbardziej prawdopodobna, jest jedynie jednym z możliwych wariantów. Przestrzeń takich wariantów zawiera niezliczoną, zdolną do manifestacji, ilość.
   Do celu wiedzie niejedna droga.
   Po czym poznać, że obrana teraz, piękna, szeroka droga nie zniknie niebawem, zamieniając się w wąską dróżkę, ginącą w zaroślach?
   Przedwczesny entuzjazm nie niszczy marzeń.
   Ale dla spełnienia takowych przydaje się też ,,chłodne oko”, osadzające te marzenia w realnej manifestacji.

   Serdecznie pozdrawiam, życzę Wszystkim miłego, słonecznego dnia!

   1. ,, A co jest „nierealnego” w tym, co piszę?”

    Realizm w moim odczuciu(może zbyt wąskim) to fakty już zaistniałe, które się dzieją, to fakty odkryte, oczyszczone z fałszywego, zakłamanego murszu historii.
    Realizm to również ukierunkowana siła ludzkich myśli i dążeń zmierzająca do obudzenia świadomości ludzi, a tych, którzy już ,,wiedzą” motywowania do działań na rzecz konkretnych zmian na planie fizycznym.
    Energia budzących się, lub dopiero co obudzonych jest potrzebna dla wzmocnienia siły manifestacji.
    Ogrom ludzi nie musi wiedzieć jak dokonać tych zmian. Ważne, by przekonani byli o słuszności, wspierali czynnie i mentalnie dokonującą się transformację, a jeszcze bardziej istotne; by nie ciągnęli liny w przeciwną stronę.
    To dla mnie jest realizmem, jak również fakt, że energia podąża za uwagą.
    I tu właśnie ta UWAGA nie jest dla mnie 100% pewna, abym mogła ,,zainwestować” w nią moją energię.
    Pan J. Zięba na premiera!
    Pan Z. Potocki na prezydenta!
    Z pełnym szacunkiem dla obydwu panów i tego co robią, ale nie widzę stanowisk premiera i prezydenta obsadzonych osobami tych panów.
    Myślę, że chyba mam prawo do takiego osądu.
    Iluż to wcześniej wybranych premierów i prezydentów okazało się być nie tymi, jakich widzieliśmy przed wyborem.
    Kiełby wyborcze i owczy pęd w stylu ,,huzia na Józia” robiły w kampaniach swoje.

    W moim pojęciu nie ma w tym nic złego, a nawet wskazane jest przyglądać się krytycznie ludziom, na których skupiamy uwagę, a w konsekwencji energię.
    Dla mnie np. osoba p. Potockiego nie jest jeszcze na tyle klarowna, abym mogła z nim wiązać swoją i Polski przyszłość.
    I to dla mnie nie jest na stan tej chwili osadzone w realności.

    Piszesz, TAWcio, o mozliwości odsunięcia od władzy PIS w 2019( o ile cie dobrze zrozumiałam 🙂 )
    Ich miejsce zajmą Polacy, Rodacy, Słowianie.
    Wszystko jest możliwe, tylko jak my, Polacy, Rodacy, Słowianie tego dokonamy?
    W nawet takim zakutym łbie jak mój istnieje przeświadczenie, że aby czegoś dokonać, trzeba wiedzieć JAK?
    Myślę, że nie chodzi tu o dwa lata i jakiś bum, ale o czas dłuższy, w którym systematycznie, stopniowo dokonywac sie będzie transformacja.
    Z pewnością wielka pobudka Słowian i związane z nią przemiany społeczne to okres długotrwały, w którym każdy mały kroczek jest krokiem do przodu. Już widać lawinę budzącej się świadomości i to napawa optymizmem.

    Serdecznie pozdrawiam i życzę Wszystkim miłego ,,zapiątku” 🙂

   2. Dwa lata w zupełności wystarczy, by wybudzić z księżycowej hipnozy resztę Śpiących Rycerzy.

    Pomoże nam w tym sama Wzorcowa Przestrzeń nad Polską, która przez ten czas będzie boleśnie i bezlitośnie demaskować wszelkie przekręty obecnej władzy.

    *

    Prezydenta Potockiego nigdy na stanowisko Prezydenta Rzeczypospolitej nie promowałem, gdyż nie ma takiej potrzeby. Prezydent Potocki bowiem, czy się to komuś podoba, czy nie, jest już od lat legalnym Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej.

    Jerzego Zięby również nie promuję na premiera, gdyż jego obecność na tym stanowisku jest już fizycznie zapisana na linii czasowej Wielkiej Zmiany. Ja to info po prostu odczytałem – i Wam przekazuję, bo dlaczegóż miałbym ukrywać je dla siebie? 🙂

 4. Ja też nie jestem zupełnie przekonany do hrabiego Potockiego, ale cóż chyba nie mamy innego wyjścia jak mu zaufać. Gdzieś czytałem w internecie, że jego żona jest Żydówką, ale czy to prawda nie wiem. Może to być kolejna syjonistyczna ustawka mająca nas zwieść. Wiedzą, że ludzie są coraz bardziej świadomi i że już ten system obecnej III RP musi runąć, więc żeby całkiem władzy nie oddać to wystawiają takiego hrabiego żeby nam znowu w głowach zamieszał. Może to jednak tylko taka moja teoria spiskowa, ale po tym jak widziałem u niego na Facebooku reklamę tygodnika NIE czerwonej kanalii Urbana to mi się czerwona lampka zaświeciła. Nawet jeśli to jest kolejny projekt syjonistów to i tak według mnie jest dobrze. Na pewno jeśli doszedłby do władzy zalegalizowałby nasze państwo i władze, odzyskałby zapewne odszkodowania od Niemców i dokonał zmian np. w sprawie szczepień i polityki wschodniej. Nie należy się zbytnio podniecać i oczekiwać zbyt wiele. Naród ma władzę adekwatną do stanu swojej globalnej świadomości. Na dzień dzisiejszy widzę tą świadomość za 2 lata w osobie hrabiego Potockiego. Ewentualne kilka lat jego rządów zwiększy świadomość już na tyle, że następna władza już powinna być całkowicie niezależna od syjonistów. W necie czytałem gdzieś komentarz kogoś kto powoływał się na kogoś chyba ze służb jakichś i twierdził, że za 2 lata będą w Polsce rządy jeszcze zależne od syjonistów, ale mniej niż obecne, a za 6 lat Polska całkowicie uwolni się i stanie zupełnie niezależna. Jeśli to prawda i potrzeba 6 lat aby naród w pełni się obudził to trudno ja spokojnie te 6 lat poczekam. Żadne przyspieszanie na siłę nic nie da, a może wywołać efekt odwrotny do zamierzonego. Co do tego czego byśmy chcieli, żeby ci co odbiją Polskę przytulali się do drzew itp. Naprawdę nie przesadzajmy i mierzmy siły na zamiary. Spójrzmy prawdzie w oczy – poziom globalnej świadomości narodu jest na dziś dzień zdecydowanie zbyt niski, aby oczekiwać takich rzeczy. Zamiast tego lepiej stosować to co stosował Karpow w szachach – technikę małych kroków. Krok pierwszy – nieważne kto czy pan X czy pani Y będzie premierem czy prezydentem. Ważne jest aby realizować kolejne etapy odzyskiwania Polski. Pierwszy etap który bezwzględnie musi zostać przeprowadzony i to jak najszybciej to zwalczenie wroga wewnętrznego zwanego powszechnie targowicą. Dopiero gdy to zostanie osiągnięte przechodzimy do etapu drugiego – wzmacnianie Polski i poprawa realna losu i zdrowia obywateli i podnoszenie ich świadomości – czyli odbudowa polskiego przemysłu, pozbywanie się z Polski zagranicznych banków, koncernów i zastępowanie ich polskimi firmami i bankami, w szkołach uczenie szacunku do innych istot itp. I dopiero w trzecim etapie (sądzę, że nie wcześniej niż za 20 lat) można zacząć promować przytulanie się do drzew i ogólnie pojętą miłość do wszystkich istot. Tak jak dzisiejsza lewica opanowała świat dzięki tzw. długiemu marszowi przez instytucję tak i my wolni Lechici musimy w tym przypadku podobnie. Zmian trzeba dokonywać ewolucyjnie (stosownie do wzrostu świadomości narodu), a nie rewolucyjnie. Mieliśmy już wiele rewolucji (m.in. francuską czy bolszewicką) i jak to się skończyło wiemy. Dlatego technika małych kroków moim zdaniem jest najlepsza.

  1. Tu nikt nikogo nie nawołuje do rewolucji. Od dawna codziennie tu powtarzam, że Wieka Zmiana odbywa się i nadal odbywać się będzie poprzez drobne zmiany. Powtarzam też codziennie, że bez szerokiego frontu patriotycznego (różne opcje) żadna zmiana się nie dokona. Niestety większość z nas tutaj nie posiada elementarnych zdolności koncyliacyjnych i nadal…

   wyście sobie, a my sobie,
   każden sobie rzepkę skrobie.

   W ten sposób niczego nie osiągniemy. Daliśmy sobie kompletnie wyprać mózg wielowiekowym programowaniem na podział Narodu.

   Ja osobiście jestem wolny od tego programowania.

  2. Witam wszystkich serdecznie
   Nie znam się za bardzo na polityce ale radzilabym ostroznie podchodzic do osoby pana hrabiego. Nie umiem tego wytłumaczyc ale nie ufam mu.

 5. Przed chwilą obejrzałem filmik hrabiego Potockiego o konstytucji i wrzuciłem go też u siebie na blogu. .https://www.youtube.com/watch?v=SVHSej1bR4E I coś mi w głowie zaświtało i wzmocniło moje podejrzenia co do hrabiego Potockiego. W tym filmiku stanowczo mówi on, że nie wolno zmieniać konstytucji i że trzeba tylko przestrzegać konstytucji z 1935 r. Dlaczego nie chce jej zmienić (po jej przywróceniu do obiegu prawnego rzecz jasna)? Otóż po głębszym zastanowieniu moim zdaniem istnieje uzasadnione podejrzenie, że konstytucja kwietniowa z 1935 r. również jest nielegalna! Dlaczego? Cofnijmy się do maja 1926 r. i przewrotu jakiego dokonał Piłsudski. Był to masoński przewrót w wyniku którego Rothschieldowie przejęli kontrolę nad pieniądzem w Polsce. Od tego momentu aż do 1939 r. Polską rządziła masoneria (sądzę, że na tym forum nie muszę do tego nikogo przekonywać i tego uzasadniać). Skoro zatem w 1926 r. dokonany został zamach stanu, to wszelkie władze od tego momentu są bezprawne i nielegalne i wszelkie prawo, jakie stanowiłyz również są nielegalne. Zatem konstytucja z 1935 r. w konsekwencji również jest nielegalna. Poza tym ktoś w komentarzu do innego filmiku o konstytucji (Beaty Andrejas) o nicku Antoni Kosiba twierdzi, że konstytucja kwietniowa jest nielegalna, bo została uchwalona z naruszeniem zapisów konstytucji marcowej z 1921 r. Nie podaje niestety żadnych szczegółów, więc nie jestem w stanie zweryfikować, czy to prawda. Jeśli tak, to obecnie obowiązuje konstytucja marcowa i to ją należy przywrócić. Skoro więc Potocki tak mocno obstaje przy konstytucji kwietniowej i zabrania jej jakichkolwiek zmian, to jest to dla mnie podejrzane i pachnie syjonistyczną agenturą, choć bardzo dobrze zakamuflowaną.

  1. Żyjemy w matrixie, więc dla nas tu nie jest tajemnjcą, że całe państwo polskie od Mieszka jest nielegalne, bo agenturalne, watykańskie…

   W wielkim skrócie (powtarzam: w wielkim skrócie) można powiedzieć, że Polska jest zdradą Lechii, Polska jest państwem-uzurpatorem.

   *

   Ale nadal uważam, że Wielka Zmiana nie dokona się gwałtownie. To jest i będzie proces złożony z bardzo drobnych kroczków. Najpierw odsunięcie PiS-u w 2019, później delegalizacja chazarskiej Konstytucji Stolzmana oraz całej mafijnej III RP przez gabinet premiera Jerzego Zięby.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/02/24/konstytucyjny-szwindel-kwasniewskiego-czyli-polakow-zdazymy-wydoic-zanim-sie-polapia-o-co-w-tym-wszystkim-chodzi/

   1. Nie bierzecie pod uwagę opcji zmian okoliczności poprzez
    „wkroczenie 😀 ” i zamieszanie w dziejach historii świata i ludzkości samego ŻRÓDŁA WSZECHRZECZY ?

    A przecież wszystko jest możliwe i zdarzyć się może , i ja na to też liczę, wyznając zasadę Pawlaka ze „Samych swoich”
    „sądy sądami, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie”

    To tak na wstępie na pocieszenie i rozweselenie niedzielnego poranka 😀 wszak żyć dalej trzeba.

 6. Pilsudski byl dzieckiem Ligi Narodow (dzis ONZ), a Polska powstala na ich okreslonych warunkach i zasadach. Pilsudski po prostu zarzadzal Polakami tak jak Jemu kazali lordowie i finansowi magnaci ze swoich loz. Dmowski kierujacy sie dobrem Polakow, pomimo inteligencji i wiekszej edukacji, nie mial kompletnie szans w konfrontacji z Pilsudskim w zaistnialej sytuacji. Jak wiec moze byc konstytucja z 35 r. legalna?zreszta, ktorą to konstytucję pisali Polacy? Kazdy jeden, ktory nosi krzyzyki masonskie pod szyja, jest agentem i nie ma tu odstepstwa od reguly. Ogladalem ten film Jablonowskiego z Potockim kilka razy i rozczarowalem sie, bo ciagle mialem nadzieje ze Olszanski czy tam Jablonowski to autentyczna, spontaniczna osoba w swoim dzialaniu. Walesa tez byl wspomagany, kreowany przez ludzi z krzyzykiem masonskim pod szyja, to szeroki temat, ale Polacy juz raz wpadli w pulapke pt. przywodca, bohater. Obawiam sie ze mozemy powtorzyc to raz jeszcze. Drogi TAW, pamietaj, ze wielka zmiana SOLIDARNOSCIOWA byla zmiana nadzieji po 80 roku i trwala lat 9, niestety jaki to byl szajs, juz wiemy. Drugi raz jak Polacy wpadna w takie lajno, to nie bedzie szans na zadne odrodzenie.

  1. Devingo oraz Pozostali Nieufni,

   jak najbardziej rozumiem Wasze, patrząc z perspektywy historycznej, uzasadnione obawy, ale ja patrzę na sprawę polską,

   po pierwsze, z perspektywy 30 lat do przodu,

   po drugie, z perspektywy również innych wymarów naszej tu egzystencji –

   – co jest KLUCZOWE w prawidłowym rozumieniu Transformacji w Polsce w kontekście przemian globalnych, planetarnych i galaktycznych.

   A bez poszerzenia naszej zawężonej perspektywy o taki właśnie kontekst, nie mamy najmniejszych szans na prawidłowe zrozumienie nieuniknionych (niechybnych) przemian, jakie się w naszym kRaju w najbliższych latach zadzieją…

   A chodzi po prostu o to,

   że w najbliższych latach

   fizycznie nie będzie już możliwe

   robienie tak grubych wałów na świadomości Narodu, jakich dokonywano w latach 80., 90. oraz dotychczas.

   [Czy ktoś rozumie dotąd, o czym ja w ogóle mówię? Mam kontynuować?…]

   1. Witaj TAW, witajcie wyzyscy,

    ja dołożę moje 5 groszy do dyskusji, moim zdaniem należy robić wszystko, żeby się ponad podziałami połączyć, inaczej nam się nie uda, ale należy robić też wszystko, żeby po raz kolejny nie dać się wyprowadzić na manowce. Bo to, co w nas wzbiera, to ogromna siła, która ma doprowadzić do odbudowy naszego państwa, naszego miejsca na ziemi. Do tej pory niestety różne siły wykorzystywały naszą waleczność, nasze umiłowanie wolności, sprawiedliwości, żeby nas zniszczyć. Myślę, że to jest powód, dlaczego nie wszyscy z hurraoptymizmem i pełną wiarą reagują na Pana Hrabiego. A co do tytułów – nadanych notabene przez Watykan – w Lechii będzie musiał się pan Hrabia ich zrzec. Bo w Lechii Watykan nie będzie miał żadnych praw.

    Róbmy nadal swoje, czekajmy na znaki, jednocząc się mimo różnic w ocenianiu rzeczywistości czy ludzi. Trzeba skończyć z tym, że gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania, a może nie skończyć, tylko inne spojrzenia przekuć na zyski. Nie używać niezgody do kłótni, wyniszczania, ale do szukania najlepszej drogi na przyszłość.

    Myślę też, że nadszedł czas odkłamywania symboli słowiańskich zbezczeszczonych przez hitlerowców. Trzeba małymi krokami zacząć uczyć świat tego, że Hitler skradł naszym przodkom ich symbole, i one wcale nie nawiązują do morderczej bandy.

    Sława bracia i siostry. Bądźmy czujni, moc jest z nami.

   2. „A co do tytułów – nadanych notabene przez Watykan…”

    W tym krótkim filmiku pan prezydent Potocki sam wyraźnie zaznacza, że ma dość tytułów i nie ma to dla niego większego znaczenia. Polacy, nie brnijmy w ślepe zaułki, tocząc debaty o błyskotkach, bo to są prawy wtórne.

   3. TAWie Drogi,
    jak możesz wątpić, że nie rozumiemy faktu” cyt> .
    ” robienie tak grubych wałów na świadomości Narodu jakich dokonywano w latach 80… 90 … oraz dotychczas” .

    Rozumiem, tak jak i coraz większe grono Rodaków.
    Każde spotkanie młodych ciałem i duchem, w tej tak ważnej sprawie powinno być przez każdego z Nas wspierane.
    Pokazujesz na stronie i w tekście fantastyczną grafikę na koszulce.
    Łączcie się w strączki i organizujcie ławice.
    Sława.

   4. Pytając, czy rozumiecie, miałem konkretnie na myśli trwałą zmianę algorytmów polskiej przestrzeni, po zaistnieniu której fizycznie nie da się już teraz robić Polaków w konia, gdyż odtąd każdy grubszy przekręt będzie natychmiast przez wzorcową przestrzeń demaskowany.

   5. Czym innym jest już naładowany nasz grupowy umysł nieświadomy. Najlepsze co możemy zrobić, to pokojowe wypowiadanie posłuszeństwa na wielu poziomach. Oczyszczać niższe energie i przekierowywać je do góry. Będzie to oddziaływać na wszystkich. Bitwa o szczepionki jest większa niż wszyscy myślą. To jest walka z całym systemem. PIS jest głównie sponsorowany przez Fundację ACRE – bezpośrednio przez biznes chemiczno-farmaceutyczny. Resztę „konsumpcji” rozprowadza Atrium, które należy dalej do 4 spółek, w których 7 osób posiada akcje wszystkich korporacji. FB czy Google czy Amazon = jeden system. Bankowość pokrywa Bank Watykański z centrami w Rzymie i Londynie. Pięść zbrojna Jezuitów – Blackwater i Haliburton. To co pokazali w Katalonii- zwierzęta korporacyjne, najemnicy bez sumienia i człowieczeństwa. Tak jak dla zniszczenia PO/N wsparcie PIS było jak igraszki z diabłem, tak teraz nie ważne kto, Jabłonowski czy Korwin, wszystko jedno. Wszyscy muszą uderzać w podstawy konstrukcji. Od 1300 roku a nawet wcześniej, cały świat należy do Rzymu. Bulle papieskie pisane wtedy jeszcze krwią na skórze dziecka są w tym temacie do przeczytania. Od urodzenia jesteś numerkiem i nawet posiadasz „wycenę” na okres swojego życia. Dopiero później zaczniemy uświadamiać jak daleko sięga Matrix, bo nie obejmuje on tylko naszej planety, a nawet naszego „podstawowego” wymiaru materialnego. TAW zresztą wie, że i astral i reinkarnacja są tego elementem. Gramy w najstarszą w naszym wszechświecie grę – pułapkę dusz. Oprócz oczyszczania ciała i ducha polecam przezwajanie mózgu. Róbcie codziennie coś inaczej – inna droga do pracy, coś lewą ręką , itd. Nasze programowanie jest tak kompleksowe, że będziemy z niego uwalniać się bardzo długo.

   6. Bardzo ważny wpis! Dziękuję.

    Ja lubię chodzić do tyłu – rewelacyjna metoda na przezwajanie mózgu 😀

    *

    System pada i padnie.

    Dowód:

    z roku na rok rośnie liczba nieszczepiących rodziców.

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/coraz-wiecej-polakow-nie-szczepi-dzieci/

    PiS to zwykli ludobójcy. Polacy mają dwa lata, by to zatrybić.

    Większość rodziców szczepi z lęku. Z lęku przed chorobą lub z lęku przed systemem.
    Tu i tu: podstawą jest niska świadomość, czyli funkcjonowanie na wgranych przez system programach.

   7. TAW ❤ GRZEGORZU ❤ tak każdy kto rozwala system jest Esencją Mateńki Ziemi- DARY NATURY DLA LUDZKOŚCI DLA UMILOWANYCH DZIECI- te TARANY POWOŁANE Z USPIENIA DLA ROZWAŁKI SYSTEMU- zasługują na PEŁNE WSPARCIE NASZE MENTALNE I MYŚLENIOWE- drobnice wkrótce się zatrą, gdy nastąpi pełne ujawnienie- czyli apokaliptyczne obudzenie, które ma o wiele większy wymiar, gdyż wywlecze na wierzch najgorsze, najmroczniejsze oblicze systemu zniewolenia ziemskiego i ukaże w świetle ich popleczników- Grzegorzu ❤ PO CISZY UWOLNILES PIEKNE PRZESŁANIE, TAW ❤ KONTYNUUJ I NIE PRZESTAWAJ- Jesteś Iskrą Życia- WYBUDZENIEM I JEDNOCZESNĄ OCHRONA NAJPIEKNIEJSZEGO DARU MATKI I OJCÓW- ŻYCIA W MILOŚCI I Z MILOŚCI POWSTAŁEGO!
    Wracając do Pana Schajko- to dobry człowiek z przesłaniem na MINISTRA ROLNICTWA W RZĄDZIE PREMIERA JERZEGO ZIĘBY- tak o Żonie- Lekarce wspominał- skąd Ty to wszystko wiesz TAW- KRYNICO WIEDZY ❤
    a wracając do tematu- kurczę przegapiłam i muszę zapisać:
    PONIEDZIAŁEK- GODZINA 7:30 POLONIA 1
    Jerzy Zięba o swoim programie w Polonia1

    i PAMIĘTAJCIE KOCHANI ❤ KAŻDY Z NAS MOŻE WESPRZEĆ SŁOWAMI PANI LUBOSWIETY SLOWIAŃSKIM ZAKLINANIEM!
    Niech otworzy się we mnie
    Światłość Ojców
    Niech popłynie we mnie w
    Żyłach razem z krwią
    Niech błogością w Matkę
    Moją spłynie
    Niech przebudzi się Jej
    Kobiece Serce
    Niech Ujrzy Siebie
    Kobietą Umiłowaną
    Żona Ojca mojego
    Niech powstanie On z kolan
    Niech rozkwitnie Jego
    Męska siła
    Jego Duch Męski po Ziemi
    Niech kroczy Światłonośnym Korowodem
    Niech odrodzi się ku chwale
    Męski Lud z Byliny
    Wysławiając Bogów i Mateńkę Ziemię
    I Światłość Ojców Naszych
    Każdego dnia staram się leżąc na trawie na ŁONIE NATURY ZAKLINANIEM WSPIERAĆ MATEŃKĘ I CAŁY RÓD SŁOWIAŃSKI I PRZYŚPIESZYĆ JEGO POWRÓT DO PEŁNEGO ZYCIA ❤ W MILOŚCI I W SZCZEŚCIU I W ZDROWIU 🙂
    TARANY DO DZIEŁA! TO ZAKLINANIE NAS WSPIERA ❤
    .https://www.youtube.com/watch?v=jkk7jLNZ-6Y
    Małgorzatko ❤ CUDOWNIE, ZE JESTEŚ 🙂

  2. Kochani ❤ to jest bardzo proste, aby energia poplyneła wystarczy kontakt z Mateńką- ja uwielbiam przytulać się do ,, MOJEGO UROKLIWEGO PONAD 100-150 LETNIEGO DĄBKA ❤ bardziej od chodzenia po Trawie- gdy jest cieplo to jest cudnie, gdy troszkę chłodniej, mokrawo to mam bardzo mocny ból w stawach- więc polecam chociaz na chwilkę BŁOGO-LEŻENIE W ZIELONYM RAJU! Po tym wywiadzie rozumiem ENERGIĘ OD OJCÓW PLYNACĄ- Poznajcie Kochani ❤ kolejna piękną LASZKĘ ❤
   Rodowe Praktyki Ziemi – Nataliya Shyryayeva
   .https://www.youtube.com/watch?v=MqxB-NJ_lUc
   TAW ❤ Ty Jesteś jak sokola strzała- jeszcze dobrze nie wysłałam, a już odpowiedź Twoją otrzymałam 😀

   1. Elaszko Ty wcale nie odstajesz tak mocno od Tawa.😀
    A filmik z Nataliyą tym razem pierwsza obejrzałam.🙂

   2. Tak, ostro zasuwa 😀. Zawsze podziwiałam Elaszkę za jej pracowitość na tylu płaszczyznach.😀

 7. Pisałem już o swoim przyglądaniu się panu Olszńskiemu a to ze względu na jego ścisłą współpracę z niejakim Sandeckim. Podobnie przyglądam się coraz bardziej panu Potockiemu i jego nagłym pojawieniem się na publicznej scenie.
  Ale napiszę też o pozytywach jakich ostatnio doświadczyłem. Wczoraj byłem zaproszony na zebranie nieformalnej grupy, która odkłamuje system szczepionkowy. Było ponad 50 młodych ludzi, którzy systematycznie spotykają się, by mówić prawdę o mafii szczepionkowej oraz ogólnie o zdrowym systemie życia. Są oni bardzo otwarci na nowe, alternatywne informacje. Nie wierzą w oficjalne media i tzw. naukowych ekspertów. 2 miesiące temu gościli u siebie prof. Majewską. I właśnie takich ludzi uważają za swoich nauczycieli. Obecnie mocno liczą na spotkanie z Jerzym Ziębą, co zapewne w niedługim czasie się im się spełni 🙂

  1. No i brawo Ty! Bo i ja tak mam 😁 Przytulam drzewa ale mogę komuś władować mój żelazny piszczel na udo albo kułaka w tors jak złapię na profanacji ojczyzny tudzież przyrody 💥🥊😑

   1. Przyłączam się , oczywiście z jedną ręką do zgody, a drugą w razie…….. z pięścią . 😀

   2. Ja wczoraj musiałam zwrócic uwagę chłopcu, ktory okładał kijem drzewa w parku. Moja córka to zauważyła i z płaczem przybiegła do mnie. Spytałam go czy wie, ze drzewa to czują i czy chciałby aby jego ktoś tak kijem bił po plecach. Powiedział, że nie wiedział, odłożył kij i odszedł skruszony.

   3. Arkono to był tylko nieogarnięty dzieciak z wszczepioną agresją, żeby zaraz banicja. 😀
    Ogarnął się szybko. Następnym razem dwa razy się zastanowi zanim zrobi coś równie głupiego.

   4. Do Mimi,
    Pan /Pani nie zrozumial.
    To bylo przypomnienie PRADAWNYCH PRAW SLOWIAN .
    Nie chodzilo przeciez o tego dzieciaka, to wydaje sie oczywiste. Ciekawe dlaczego pan/ pani myslal, ze o tego dzieciaka chodzilo??? Bo mnie by to nie przyszlo na mysl…ale, jak to mowia…

  2. Elaszko kochana nie denerwuj się, w czym to pomoże. Żeby tak można było zablokować im silniki w tych samolotach.
   Całuski Ci przesyłam 😙

   1. Dzięki za wsparcie Kochani ❤ i buziaczki dla Was! Szczerze to się napinałam, bo bardzo blisko było spotkanie z posłem – trochę za daleko, żeby iść pieszo- a chłopaki w polu kończyli sianie, bo idzie bardzo zła pogoda! No, ale ostatecznie bezpiecznie wylądowałam na spotkaniu i PAN SACHAJKO z pewnością długo mnie będzie pamiętał! Własnie w temacie ,, podniebnych oprysków'' widać było u niego wyraźne zaskoczenie i wyczuwalny strach- próbował coś tam ściemniać, ze słyszał, nie słyszał, coś o smugach kondensacyjnych i etc.- ale ostatecznie do ,,muru'' przyciśnięty poprosił o e-maila w tym temacie! Oczywiście musiałam poznać jego zdanie o szczepionkach! Wyczułam, ze jest ,,zazdrosny'' o Pana Jerzego! Nie jest jeszcze Lechitą- nie, bo właśnie jego wypowiedź o Drzewach mnie nie zadowoliła- bo ma Kasztana i jego liście są kłopotliwe! No i w temacie umierania Świń- jeden słuchacz poprawił, ze one zdychają, a nie umierają- no i pan Sachajko, go przeprosił, bo rzeczywiście to Ludzie umierają, a Zwierzęta zdychają! Zwracam uwagę na takie ,,detale'', bo właśnie one dają mi pełny obraz osobowości Człowieka! No i ma mocno zakodowane przynależenie do UE! Dużo było o chemii w uzyciu w Rolnictwie- więc zaproponowałam, aby DOPŁATY BEZPOŚREDNIE ZAMIENIĆ NA DOPŁATY DLA ROLNIKÓW, ALE TYLKO DLA TAKICH, KTÓRZY UZYWAJĄ W SWEJ PRODUKCJI POŻYTECZNE BIOLOGICZNE MIKROORGANIZMY! Taki system płatności pomoze także wyeliminować ,, rolników z wiejskiej'' czyli pseudo rolników! Na to Pan poseł, że to nie przejdzie, bo UE SIĘ NIE ZGODZI! No i dużo było o SOI- sztucznie modyfikowanej! Oczywiście podziękowałam za przybycie i otrzymaliśmy wzory ustaw, które KUKIZ chce wprowadzić! A Społeczeństwo mocno śpi w spokojnym śnie nie chcąc obudzić się, bo zyski ważniejsze- szczególnie u ,,mojej ulubionej ekipy rolników- słupów- płatnych sługusów niemieckiej kukurydzy!''
    TAW MY TWOJĄ PRACĘ DOCENIAMY KAZDEGO DNIA! ❤

   2. Dziękuję, Elaszko 🙂

    Poseł Sachajko jest jeszcze trochę skażony Systemem, gdyż azaliż ponieważ… ma żonę lekarza…

    A takie układy rodzinne w pewien sposób kształtują świadomość.

    Ale Ty go naprostowałaś na kurs i ścieżkę, więc bądźmy dobrej myśli… 😉 😀

   3. Elaszka ma rację, Taw wykonujesz ogromną pracę dla dobra nas wszystkich, dziękuję Ci za to.

   4. Cóż, każdy umie dziobać w klawiaturkę… Jest nas wielu, jest nas legion… Idziemy wielką ławą pospolitego ruszenia Wielkiej Zmiany.

    [Dziękuję. Ech, Laszki, Wy to wiecie, jak zmotywować mężczyznę… 😉 😀 ]

  3. Elaszka,
   mam ochotę Ciebie przytulić.
   Jutro będę przytulać moje drzewa, by zimę przytrzymały i mnie sił dodały.
   Sypali, sypali wczoraj i dzisiaj i jak życzę wszystkim samego dobrego, to wybaczcie,
   ale patrząc w niebo, bardzo źle myślę o organizatorach akcji zatruwania Naszej Matki Ziemi i Ludzi.
   Pozdrawiam serdecznie

   1. „by zimę przytrzymały…”

    U mnie zima rozpoczęła się wczoraj. Gdybym na noc nie wniósł do domu wszystkich powystawianych na sezon letni roślin, rano byłoby już po ptokach. Swoją drogą, oddałbym w dobre ręce połowę mojej dżungli oraz na dokładkę z dziesięć Kotów-okupantów… 😀

   2. Wiesz Elizo ❤ ja też bym przytuliła CIĘ, bo TWOJE PIEKNO CZUJĘ PRZEZ EKRAN MOJEGO MONITORA! Jak wracałam pieszo z powyższego spotkania, bo Mąż kończył bronować, więc kawałek w oczekiwaniu przeszłam- może kilometr- to wzdłuż drogi był szpaler DĘBÓW- energia przepiękna- SLOŃCE TAK ŚWIECIŁO- CZUŁAM WSPARCIE I OPIEKĘ RODU- szłam odważnie- nie czułam strachu- czułam wsparcie NATURY- CZUŁAM UŚMIECH W SERCU ❤ Spokojnej Nocy 🙂

   3. TAW, gdybym tylko mógł Ci tych okupantów zabrać!… 😀
    Złote serce Twoje i złota zbroja, Bracie. Dziękuje Tobie i Mocom, żeś jest tu dla nas.
    I coś ode mnie dla Was, Laszki, i Lechici, bo mnie czysto a radośnie natchnęło:

    Dziękuję ci za wieczne,
    nawet gdy chwilowe,
    Przemienienie.
    Dziękuję za to, że zawsze jesteś złota,
    gdy jesteś zielona,
    i zawsze zielona, gdy złota.
    I za to, że stać na tobie i kroczyć,
    to stać i kroczyć na słońcu
    – co miało być niemożliwe…
    Dziękuję za wiosennenie wolności
    w umyśle, w sercu,
    w żywej całości.
    I że odkrywam i spokój, i prawdy prawdziwe,
    i pokrzepienie, i szanse,
    i błogość, i boskość
    – i wzmocnienie.
    i że właśnie wtedy, gdy stąpam po tobie, po słońcu,
    to widzę że dziecko we mnie wciąż żywe…
    Dziękuję za Tchnienie
    – bo choć tak często wchodzę znużony
    to zawsze schodzę żwawo.
    Dziękuję, Stwórco. Dziękuję, Trawo…

   4. Elizo nie jesteś w tym odosobniona, bo ja przez ostatnie dwa dni , patrząc na ogromne kratownice na niebie nade mną , wysyłałam tych s………w , w czarną dziurę kosmosu. 😀

    Moje hasło na dziś „Siejmy DOBRO, zabijemy ZŁO”

  4. Nad moim miastem dziś piękne czyste niebo jak rzadko. Leciały 3 samoloty różnej wielkości i żaden nie zostawiał smug jak widać często na niebie! Smuga za samolotem malutka i szybko znikała. Kurcze pomyślałam sobie że nie potrzeba żadnych badań naukowych artykułów ani nic do wyrobienia sobie sądu -prawda te chemitralis czy nie. W niebo wystarczy spojrzeć tam dowody wypatrzalne są. Po coś mamy te swoje niedoskonałe zmysły to ich używajmy.

   1. A to gnida, no fakt, nie sprawdziłem daty. Dzięki TAW. Wybacz, że cię zamęczam pytaniami, ale co sądzisz o Rafale Gawrońskim , który oficjalnie się wypowiada na temat Potockiego, że to niemiecki agent ? komu wierzyć skoro w mediach alternatywnych coraz więcej dezinformacji , wzajemnych oskarżeń, a wiele z nich jest na pejsatym sznurku jak chociażby uniwersytet YouTube?

   2. Spoko, od tego jestem, by – w miarę moich skromnych możliwości – rozjaśniać niejasne.

    Obu panów niezwykle cenię, bo robią dobrą robotę dla Polski – i trzymam kciuki, by to się nie zmieniło 🙂

    W wewnętrzne konflikty pomiędzy ludźmi nie wnikam, bo to nie moja działka.

    Rok 2017 to Czas Weryfikacji, stąd tyle ukrywanych dotąd napięć się wyłania. Obserwujmy proces bez napinki, czyli bez zasilania go swoją cenną energią 🙂

   3. Czasem – o ile nie zawsze – wybór prawdy i źródła to kwestia intuicji. Mówiąc inaczej – wybieramy prawdę, która odpowiada naszej duszy. 🙂 Wybaczcie tę małą wtrynkę. 😉 Przy okazji TAW-ie dziękuję za odpowiedź co do Putina i inne. A tak apropos sztuk walki, które nas łączą, to pozwolę sobie na jeszcze jedno takie niezupełnie lechickie pytanko – wyjdzie jeszcze coś kuriozalnego odnośnie Bruce’a Lee? Zawsze miałem niezwykłą słabość do Mistrza…

   4. Patrząc z perspektywy Wschodniej, to była wiedza tajemna, którą BL zdradził Zachodowi, a więc nieprzygotowanym duchowo profanom…

    Nie był głupi, więc musiał liczyć się z konsekwencjami…

    Ja jednak, znając życie, bardziej bym się skłaniał w stronę CIA, które dreptało po piętach również Maharishiemu czy Lennonowi…

    Tak, wypłynie w tej sprawie sporo materiałów.

 8. Może ulegam złudzeniu ale czy i wy zauważyliście że nagle wraz z rozpoczęciem jesieni, tuje w ogrodach ludzi zaczęły masowo schnac, mają zarazm i nawet opryski nie pomagają. Schna nowe i te czterdziestoletnie. TAW natura sprząta nasze ogrody? Przyznam że od jakiegoś czasu mam straszny wstręt jak tylko widzę te tuje, ogarnęly wszystkie ogrody….

  1. Tuje są powszechne bo mimo kiepskiej energetyczności mają znakomitą zaletę na czasy, w których wszyscy ze wszystkim biegną, a nie komplentują – szybko rosną. U mnie pod blokiem też teraz powsadzali tuje i cieszy mnie to, bo droga prawie szybkiego ruchu, a osłony zero. Nie mniej moje najukochańsze drzewa lechickie też kiedyś ”zapuszczą” w kraju: dęby, świerki, sosny. Dla mnie to drzewa baśniowe. Ale lubię wszystkie. 🙂
   GMO – ty kozaku! Petarda z tym hukiem w drzwiach sklepu. Do niektórych nie dotrze inaczej, że coś z tą fabrykowaną żywnością nie gra. Czasem taki słowny boks w zawekowany umysł może podziałać…

   1. Juz tu nieraz bylo pisane 😉 o „iglakach” , to wlasnie chodzilo m.in. o tuje…czyzby KTOS na GORZE posluchal ???
    Pare tujek zaslania od malo delikatnych sasiadow…to fakt…i od samochodow na drodze…to tez fakt. Ale tuje w ogrodzie…to „cywilizacja Nie – Zycia” zamiast kwiatow,warzyw i owocow

  2. Dziękuję za zwrócenie uwagi, będę obserwował. U mnie wyglądają ok. Kilka sztuk uschło dwa czy trzy lata temu podczas letnich susz.

   Rozumiem Twój ból, Agatko, też nie znoszę tych cmentarnych drzew (absorbują jad trupi). W ramach zmasowanego obłędu narodowego zgwałcono nimi mój teren, nie dokonując ze mną jakichkokwiek konsultacji estetycznych 😉 I tak już zostało. Nie chciałem robić z igły widły, i tak mają mnie za odmieńca 😉 😀 😁

  3. DOBRZE, że poruszyłaś ten temat. To są właśnie daleko idące konsekwencje oprysków CHEMTRAILS. Zatruwają ( w większości zagrzybiają ) one system korzenny roślin, co ma ww. żałosne konsekwencje, aby w niedalekiej przyszłości doprowadzić do globalny głodu i drożyzny ( dlatego między innymi inwestują w ziemie na Ukrainie ).

 9. Witam
  Kupiłam mieszankę ziół: prawoślaz korzeń, podbiał liść, arcydzięgiel korzeń, oman korzeń, tysiącznik ziele, srebrnik ziele, tymianek ziele, szałwia liść, melisa liść, mięta liść, kozłka korzen.
  Chciałabym poradzić się Państwa, które z tych ziół jest tak mocno aromatyczne, że pachnie mi dosłownie cały dom tą jedną paczką. Moja rodzina twierdzi, że śmierdzi okropnie, nie znają się ale to nie ważne.

  1. Nie znają się. 😀 A może to i robale odstrasza? Ja sobie powsadzałem trochę wrotyczu w kieliszkach do szafek z suchą żywnością, nie wiem, czy poskutkuje. Nie zabijam robali, raczej je ratuję, gdy są w opałach, ale też niekoniecznie chcę dzielić z nimi kuchnię. 😀
   Melduj o wszelkich skutkach tego ”woreczka z lekami”, jakby to Indianie powiedzieli. 😉

   1. Robale? Dom to nie miejsce dla robali :))
    Mam w domu tylko pająki i rybiki ale nie sądzę aby się przestraszyły :))

   2. Pająki bardzo lubię. 🙂 Swego czasu wygłosiłem do nich orędzie aby panowały sobie od sufitu do pół metra w dół, gdzie tam sobie życzą – ale nie niżej, bo tam zaczyna się strefa moich kotów i schodzą tylko na własne ryzyko. 😀 Miałem wrażenie, że całkiem trzymały się tego paktu. 🙂

  2. No i dupa, któreś z tych ziół mnie uczula, wczoraj myślałam ze coś mi się wydaje ale dziś to samo, skóra swędzi po wypiciu.

   1. Nie powinno się mieszać razem aż tak wielu ziół.

    Najpierw trzeba z każdym z osobna się zaprzyjaźnić, wchodzić po kolei w ich strukturę energetyczną, poczuć je wewnętrznie. Poza tym nie można przesadzać ze stężeniem. Ja na 4-litrowy garnek wody wrzuciłem na przykład tylko 8 kwiatów Mniszka pospolitego. Chodzi o przekazanie organizmowi samej informacji, a nie jej ilości. Ważne też, jak pijemy. Najpierw trzeba płyn pobłogosławić, czyli dokonać indukcji swojej osobistej sygnatury energetycznej, by skonfigurować algorytmy. Pić powoli, medytacyjnie, bardzo małymi łykami. To wszystko jest bardzo ważne, kiedyś to zrozumiecie 🙂

   2. Moja metoda na nowe smaki, nowe potrawy to próbowanie po trochu i najlepiej w piątek, sobotę albo na urlopie, żeby w razie problemów z żołądkiem nie musieć brać wolnego.

   3. To byla gotowa mieszanka rec ojca Klimuszko.
    Ja jestem tu nowa, nie wiem o czym Ty piszesz. Akurat piję powoli, małymi łyczkami.
    A to nie można z wszystkimi jednocześnie się zaprzyjaźnić 😉

   4. Laszko ja nie mam problemu z próbowaniem nowości. Nie jestem alergikiem. Do wczoraj tak myślałam.🙂

   5. Tak, czuję to, co piszesz. Nie zawsze jestem w stanie dotrzymać wszelkich zalecanych reguł parzenia i kompletacji herbaty z prozaicznej przyczyny: mój dzień (wolnego czasu) jest za krótki, zbyt w tempie, od lat mam problem z organizacją czasu i z wysypianiem się – zatem tym bardziej rano jest ”mechanika” działań, a nie rytuały. Nie mniej mocno popieram Twoje słowa, bo zawsze, gdy dotrzymuję rytuału, to jest wejścia w kontakt z ziołem jako boskim darem (słońcem jako boskim życiem), to różnica jest wielka i podchodzi pod stan wzruszenia. Gdy myślę dziękczynnie o wypijanym mniszku, to mrowieją mi wszystkie komórki w ciele i nawet przez duszę ciarka idzie. 🙂 Tak więc warto tego próbować. I nieistotne jest, czy myślą/sercem wchodzę w łącze z samym Stwórcą jako ofiarodawcą zioła (słońca itp.) czy z ziołem jako żywą i ofiarującą mi się substancją – w obu przypadkach jest inne doznanie, niż przy ”bezmyślnym” pobieraniu. Czyli – cokolwiek pobieramy świadomie – otrzymujemy więcej. I towarzyszą temu endorfinki. 🙂
    Zatem, choć jestem w tym cokolwiek niedopracowany, apeluję, by sluchać TAW-a i pobierać dary ziołowe a) świadomie, b) kontemplacyjnie c) intuicyjnie d) wdzięcznie.
    I dzięki TAW, że ciągle mamy ten Drogowskaz, znaczy Ciebie. 😉 Choć moja bezgraniczna wdzięczność dotyczy chyba najbardziej bosochodzenia – gdyby nie Ty, skończyłbym je w sierpniu na plaży bałtyckiej, a tak… nie skończę nigdy. 🙂 🙂

   6. „. Chodzi o przekazanie organizmowi samej informacji, a nie jej ilości.”
    Palcem na WODZIE pisane 🙂 czyli informacja WPISANA w Wodę ❤
    …co załapali Homeopaci 🙂

   1. Drogi TAW, jest noc, a ja słucham sobie wróżki Alis, na NTNS. Wyjątkowa audycja. Można powiedzieć na czasie.
    Przydługaśna trochę, ale pożyteczna z hasłem: powstańmy z kolan.
    .https://youtu.be/aM06-Y7nmBQ

    Miło, że spodobała się Tobie muzyka, z obrazami dowartościowania Słowian.

   2. Zona I. Einsteina była SERBKA, napisała PIERWSZA prace doktorska, na której podstawie Jej maz…i dalej wiecie, ale KTO WIE IZ TO SERBKA – SLOWIANKA odkryla to co odkryła !

 10. Polecam obejrzenie pełnej, 30-minutowej wersji tej rozmowy, coś wspaniałego. .https://www.youtube.com/watch?v=J8C93O3cScU Jest tam poruszona kwestia kupowania skroplonego gazu z Kataru (docelowo od Amerykanów) o wiele drożej niż rosyjskiego i oddawania gazu za darmo Ukrainie, ale też m.in. chemtrailsów. Mam w tej kwestii podobne zdanie, jak „Jabłonowski”. Też wychowałem się niedaleko lotniska i pamiętam te zwykłe smugi, które znikały w niewielkiej odległości za samolotem. Trzeba być naprawdę mało spostrzegawczym, żeby nie zauważyć, że samoloty które rozpylają ten syf to nie są zwyczajne samoloty rejsowe. W środę, czwartek i piątek pryskali niemiłosiernie. Zobaczyłem jak jeden samolot zostawił smugę, po czym w pewnym momencie przestał i lecąc dalej zostawiał smugę kondensacyjną jak zwykły samolot. Czyli zdaniem tych, którzy wszystkie smugi uważają za kondensacyjne leciał na wyłączonych silnikach… Jak szybowiec…

 11. Witam serdecznie
  Dziś śnił mi się motyw jak z Jamesa Bonda. Byłam w jakimś tajnym ośrodku (wielki budynek, jak ogromny szpital, wiele pięter, windy), robili jakieś badania i doszli do jakiś fenomenalnych wniosków ale skrywali to przed światem. Ja weszłam sobie bez problemu do tego ośrodka, rozmawiałam z jakaś kobietą i z kimś jeszcze. Wszystko mi pokazali. Powiedzialam im, ze to musi zostać ujawnione, nie można tego trzymać w tajemnicy. Ludzie muszą poznać prawdę. Ta kobieta powiedziała absolutnie nie, nie ma takiej możliwości. Zamknęła swój komputer i wyszła z pokoju. Ja wtedy wyciągnełam swojego laptopa i skopiowałam tą ważną informację na swojego kosmicznego pendrive. Ledwo zdążyłam, oni zobaczyli, ze to zrobiłam, chcieli mnie zatrzymamć ale udało mi się uciec z tego budynku. To wszystko odbyło się na najwyższym piętrze budynku (wszystko było tam białe), zjechałam windą i uciekłam stamtąd.
  Pozdrawiam wszystkich

  1. Nie odbieram tego jako atak. Bardzo cenię ten portal, ma on bardzo duży wkład w pobudkę Polaków.

   Ten artykuł to polemika z panem Pawłem Szydłowskim w bardzo konkretnych punktach jego poglądów. Ja też nie we wszystkim zgadzam się z panem Pawłem, ale jego wkład w Wielką Pobudkę Słowian jest niebagatelny – i tego nikt mu nie odbierze 🙂 Pan Paweł Szydłowski, czy się to komuś podoba, czy nie, jest jednym z filarów Wielkiej Zmiany na planecie. Bo budzi Polaków. A pobudka Polaków jest kluczem do uwolnienia Ziemi z gadzich szponów.

   Wielka Zmiana w Polsce jest bardzo barwna, tworzą ją bardzo wyraziste i bardzo silne osobowości. Ja osobiście bardzo cenię odmienność i ścieranie się poglądów – ale bez jadu, emocji czy insynuacji.

   Jest różnorodność, jest pięknie. Zróbmy z tego dobry użytek… 😀

   *

   Czy jest jeszcze w Polsce ktoś, kto nawołuje do jednoczenia się ponad podziałami?…

   1. Zawsze mówiłam wszem i wobec i powtarzać będę, aż do u.ś.
    że tylko w ❤ zgodzie i jedności tkwi siła w naRODZIE, a w szczególności NAS Słowian.

    Od zarania dziejów, chwały,
    MOC nasza na świecie jest znana,
    wie bowiem świat cały,
    żeśmy są nie do pokonania

   2. jakimi podziałami ? bo moje serce tego nie rozumie chodzi o gatunki ? polityków ? magów ? krasnololdów ? smoków ? gadów ? y przepraszam nie rozumiem, ale jak ktoś ma chęć prosze może mi to tłumaczyć 🙂 czy są tacy ludzie którzy nawołują ? a ile jest Tawów? (który ma mój puzzel 😉 ) a ile jest tak pięknych Elaszek które uzupełniają Tawa ? a ile jest takich SłowiAneczek ? a Kryś z Lasu? A Magów chaosu y czy Białego Wilka ? a Arkon ?!Gmosiów ? Qrde Bladów ? Czciborów? Szczęsliwych ? i pozostałych? hmmmm 🙂 ciagle za mało …. ale czy znam osoby ponad podziałami? tak Tawie znam …. miałam tą przyjemność poznać takich nim tu trafiłam ale oni nie rozumieją mocy swego Serca … kiedyś oni mnie ciągli dziwne dziś ja ich (nie mam na myśli duchowieństwa) wymiana informacji , ta modlitwa Aryjczyków odnaleźliźmy ją hmmm 5 lat temu ? informacje o manuskryptach … i takie tam … tak ci ludzie są ponad podziałami jeden z nich nawet nadążał za moimi myślami 🙂 cud ludzie cud hahahahaha.

    Niech ja tylko znajdę sposób na zamknięcie tych drzwi …. a powstane jak feniks z popiołów bo kto jak nie ja ?!!! O nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja nie po to se wypruwałam flaki za córę, żeby se na mojej wnuczce odbili , moja wnuczka nie będzie przechodziła tego o nieeeeee , przykro mi że wy ci wy co nadal siedzicie na dupach i czekacie, aż za was problem ktoś rozwiąże zgubliście jaja (przepraszam za szczerość). I tak was kocham

    I chciałabym podziękować każdemu tzw ćpunowi (napatrzyłam się na was w dzieciństwie) każdemu alkocholikowi pijącym denaturat pod śmietnikiem , zborodniarzowi ,… dziekuję Wam którzy sprawiacie, że ludzie wybierają dzięki wam inne kierunki życia , Wy dla mnie jesteście ODWAŻNYMI DUSZAMI WŁAŚNIE WY I DLA MNIE WASZE ŻYCIE NIE JEST BEZ ZNACZENIA . DZIĘKUJĘ…
    Dziekuję każdemu ciężko pracującemu Ojcowi, każdej Matce co skleja rozpadłe pierogi w domu …

    … pozdrawiam dzieci ur na przełomie końcówki lat 70 i początku 80 te które nigdy się nie żaliły ….bo wstyd …. tak ja was ciągle pamiętam … ale czas by ktoś wam to powiedział JESTEŚCIE WIĘKSI NIŻ MYŚLICIE I TAK TA JE…..TA MYŚLĄCA iNACZEJ JAKOŚ UMIE WAS KOCHAC TAKICH JAKIMI JESTEŚCIE …
    Ale żeby nasze dzieci o nie? prawda ? a wnuki ? nie wiem kogo tu pojeba… o ale chyba mnie aż tak nie.

    Dla Was ode mnie. I to nie prawda nie jesteście nic nie znaczącym ziarnkiem piasku.

    .https://www.youtube.com/watch?v=ivbO3s1udic

   3. Otóż to.

    Niestety wobec Polaków stosuje się specjalny, bardzo specyficzny rodzaj kontroli umysłu:

    programowanie na podział.

    Polacy nie zdążyli jeszcze obczaić tej sprytnej zagrywki i przy każdym kolejnym „Potockim” odpala się u nich z automatu… nienawiść. A my już wiemy, że na nienawiści niczego nie zbudujemy.

   4. Myśląca nie nadążam za Twoimi myślami. Kto ma się odbić na Twojej wnuczce, czy Twoja córka jest już matką czy piszesz o przyszłości? Może nie wyrażasz się jasno, pogadaj z córka tak od serca, jak matka z córką. Ona na pewno Cię bardzo kocha, może nie mówiła Ci tego ale na pewno tak jest i kiedyś podziękuję Ci za wszytko co dla niej robisz.

   5. Szczęśliwa mówię o szczepiękowcach tak ich nazywam , ja rozumiem, iż to padnie , wiem też że kosztem wielu dzieci … zresztą widać co widać , na miejscu tej rodziny mógłby (tfu tfu ) być każdy dosłownie , zastanawiam się czasami co ja bym zrobiła jak znam siebie nim bym uciekła to wstrzykłabym mu to cholerstwo w dOOpe , może wtedy ustawa by szybciej przeszła? o nie zmuszaniu nas po 1-e do szczepienia po 2-e do stawiania rodziców w takich sytuacjach , bo i jedno i drugie jest chore .

    Chyle czoła każdemu kto potrafi emocjonalnie się od tego odciąć, bo rozumieć pewne procesy to jedno a odciąć się myślą to inny temat .

    Bo mi zwyczajnie szkoda , każdego życia , które nie miało szansy na nie . Choć rozumiem też ich wielki wkład w tzw ewolucje .

    Sęk w tym że ‚wroga ” można rozwalić na wielu frontach , po części już się dzieje , ekologia , ruchy obrony itp , ale brak najważniejszego odwrócenia luster jak ja to nazywam .

    Nie pluj na kogoś , ukochaj go , podziękuj, spójrz gdzie jesteś dzięki takim ludziom …. niech odejdą w spojrzeniu z miłością … to na prawdę aż tak wiele ?

    Ja staram się na jedną rzecz patrzeć z wielu perspektyw , to jakbyś położyła kamyk i go opisywała , gdy słońce zmienia położenie dostrzegaż inne wartości tego samego kamienia , i wszystkie analizy są prawdziwe.

    Więc jakie podziały ?
    Nie ma podziałów każdy z nas jest inny i każdy z nas ma do tego prawo , ale cel jest wspólny tak ?

    Tak szczęsliwa ja już myśle przyszłościowo o tych co tu pozostaną.

  1. Kochająca INACZEJ, BO BARDZIEJ I ROZWAZNIEJ ❤
   bardzo mnie wznioslaś- bo cudna jest ta piosenka, bo BARBARA TO MOJA KOCHANA MAMA ❤ DZIĘKUJĘ ❤
   Naprawde czuje się zaklopotana powyższymi wpisami- PAMIETAM jak każdemu pomagałam w LO ( dla pracujących)
   Dorośli Ludzie- jakoś udało mi się uzyskać dobrą ocenę ze sprawdzianu- niestety inni trochę gorzej- wtedy to poczułam- wrogość – na moich plecach! Jestem z WAMI BO JESTEŚMY POTOMKAMI POTĘZNEGO RODU- WSZYSCY RÓWNI- nie chcę, żeby ktoś ROZUMIECIE, BO JESTESCIE KOCHANI, MADRZY I PIEKNI! Czasami czuję, że powinnam już opuścić blog TAW- ale w SERCU CZUJĘ GLOS JESZCZE NIE CZAS- to jest BLOG TAW ❤ – ja jestem jego skromna częścią jak każdy z nas!
   PONAD PODZIAŁAMI z takim hasłem w naszym rejonie startował do wyborów samorządowych tutejszy swiatek byłych sld- owców! Sorosowcy cwaniacy z reguly sponsorują jedna i druga stronę i powstaje taki fikcyjny wybór pomiędzy DOBREM A ZŁEM- jak MERKEL- SCHULZ, WAŁĘSA- KWAŚNIEWSKI! A i tak wygrywali oni- ZŁO! Dorośliśmy i nie pozwólmy wbijać JUŻ NIGDY POMIĘDZY NAS ŻADNYCH SZPADLI! ,,Kryształy'', które się NAM objawiają mamy pielęgnować i polerować, żeby ICH blask przebił najgłębszy mrok- PANOWIE JABLONOWSKI- ,,TO'', POTOCKI- ,,TAMTO''- każdy z Panów ma określone zadania czasowe- ALE W PUNKCIE KULMINACYJNYM DOJDZIE DO POŁĄCZENIA, BO WSZYSCY IDZIEMY W JEDNĄ STRONĘ- PO ZYCIE W DOBROBYCIE MILOŚCI I SZCZĘŚCIEM PŁYNACYM ❤
   Pozdrawiam i zagłębiam się w matematyce- funkcje wykładnicze i logarytmiczne- okupant dzieci wysysa iskierki życia- więc muszę trochę sobie przypomnieć, żeby IM POMÓC- JUTRO SPRAWDZIAN ZNOWU- WYSYSACZE ENERGII W NATARCIU- czas obalic ten reżim w nauczycielskim wydaniu!

   1. „Czasami czuję, że powinnam już opuścić blog TAW”

    – O, to fajnie, razem będzie raźniej nam odejść… 😀
    Zajmiemy się w końcu jakąś pożyteczną robotą, a nie chałturzeniem na klawiaturce… 😀

    *

    „zagłębiam się w matematyce – funkcje wykładnicze i logarytmiczne – okupant dzieci wysysa, iskierki życia…”

    – Tak, współczesna edukacja służy wysysowi energii Życia z udręczonego ducha słowiańskiego dziecka.

   2. Elaszko,
    „.. Czasami czuję, że powinnam już opuścić blog TAW- ale w SERCU CZUJĘ GLOS JESZCZE NIE CZAS- >>”
    i TAW!
    tym razem, to ja, WAS nie rozumiem.

    Myśląc sercem, jesteśmy jednością.
    I niech tak zostanie.
    Sława!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s