17 myśli w temacie “Zdrada stanu! PiS realizuje w Polsce interesy Izraela – Prezydent II RP Jan Zbigniew Potocki

 1. Jaka jest podstawowa przeszkoda uniemożliwiająca Polakom przejęcie realnej władzy w Polsce?
  1. Dosłownie żałosna mizeria intelektualna i brak nie uwikłanych partyjnie i realnie nie tylko asertywnych jednostek, ale również szerokich, niezależnych struktur społeczno-politycznych.
  2. Rozbudowana siatka profesjonalnie i swobodnie operujących obcych służb specjalnych, działających na rzecz obecnych struktur politycznych.
  3. Władza polityczna, sędziowska i medialna jest realnie całkowicie w rękach OBCYCH Polakom ideologii
  4. „Niezależni” przywódcy ugrupowań politycznych są niezmiennie wikłani w rozmaite działające wokół nich spiski i fingowane afery, a Ci ponad przeciętnie medialnie skuteczni lub zwyczajnie inteligentni są dziwacznie szybko usuwani na drogach, w powietrzu, kompromitowani w mediach, popełniają samobójstwa, ect.
  5. Brak środków do prowadzenia działalności politycznej ( brak dobrowolnych składek Polaków na utrzymanie i działalność niezależnych organizacji politycznych.
  6. Nawet Ci z tytułami i przez wieki dorobieni są zależni od purpuratów watykańskich, gdzie jak wiemy od TAW bynajmniej nie dzieje się nie tylko zresztą ostatnio dobrze.
  7. Nauka i szkolnictwo celowo zakłamane, nielogiczne i wręcz dezinformujące i służące okupacji państw narodowych.
  8. Profesjonalnie i skrycie prowadzona depopulacja i holokaust całych narodów i społeczności

  Tak więc stale rozgrywani, bezrozumnie gonimy w piętkę, stale durniejąc i stając się realnie coraz większymi biedakami i faktycznymi niewolnikami grup od lat trzymających realną władze w Polsce. Cóż z tego, że nielegalnie jeśli każde wybory łaskawymi raciczkami popiera cała armia nieogarniętych mentalnie wyborców. OWCE np. kompletnie nie kojarzą i nie rozumieją jakim cudem kolejny raz ( na podobieństwo naszej porąbanej mentalnie wyborczej nieobyczajności Niemcy kolejny raz zagłosowali na Angele ).
  Zwyczajnie proste ludziska są durne i puste jak przysłowiowa stodoła na przednówku i kompletnie nie rozróżniają wilków od owiec. Aby zrozumieć jaka intelektualna przepaść i wyrachowanie jest między nimi, a grupą trzymającą globalnie władzę, muszą dosłownie zmusić się do przeczytania: „Protokołów Mędrców Syjonu” i obejrzenia „Sekretnego Przymierza” ( patrz YT), aby zrozumieć jak od wieków lucyferyczne elity strzygą stada na ludzkich owiec na niewolniczych fermach mentalnego drobiu…

  1. Moim zdaniem ostatnie wybory w Niemczech ewidentnie zostały sfałszowane…

   Niemcy są zaprogramowani – ale nie aż do tak samobójczego stopnia. Codziennie widzą przecież, co się od kilku lat wyprawia na ich ulicach…

   Oczywiście na razie dowodów na fałszerstwa nie ma, ale się pojawią. Podobnie zresztą jak w przypadku Francji. To wszystko zostanie w swoim czasie ujawnione i opisane.

   Gdybyśmy zdawali sobie sprawę, jak łatwo jest komputerom wygrywać wybory, zupełnie inaczej popatrzylibyśmy na powojenną historię Europy.
   I tutaj właśnie (dziękuję, Qrde blade) kłaniają się ponadczasowe „Protokołów Mędrców Syjonu”…

   1. Masz racje TAW co do wyborow ,ludziki oddaja swoje glosy ale to zorganizowane jest dla picu ,bo wazne jest co korporacja oglasza w propagandzie czyli telewizji.Telewizja podaje a rzeta ludzi to przyjmuje jako objawiona prawde,dogmaty telewizyjny,nie do podwazenia.Nawet moze juz przez leb nie przeleci rzeszy spoleczentwa ,ze mogli byc wyciulani. Wiekszosc bialych Niemcow ma dosc Makreli i korporacyjnej polityki upychania migrantow na koszt spoleczenstw i jakim to cudem nasz Angela -Aniol wygrywa?? Niestety a moze dobrze ale Niemcy jako narod przestali istniec po 1 wojnie swiatowej a w momencie dojscia Hitlera do wladzy jako marionetki korporacji Niemcy wdepneli w gowno. Uwierzyli Hitlerowi ,ze sa najmodrzesi,najinteligetniejsi a beda jeszcze potezniejsi ,i tak zostali zaprogramowani ,ze lykaja kazda wrozbe.Efekt widoczny dzis to przyjecie ciezaru z pokolenia na pokolenie..ciezaru poczucia winy za holokaust,za wojne a to nie przeminie im az do zadomowienia sie ostatniego Afrykanczyka w Niemczech.

    Pewne rzeczy zostaly dawno zaplanowane i pod hipnoza spoleczensto przyjmuje wszystko,idziemy jak barany na rzez.Czy anlizowales TAW z-organizacje extremistow z Chabad Lubowicz ,gdzie wlasnie oni sa propagatorami swojego wyprodukowanego Protokolu Medrcow. Joe Liberman demokratyczny byly senator podczas wizyty w siedzibie Chabadu na Ukrainie(wtedy Rosja) po przyjezdzie do USA w 1988 roku mial powiedziec ,ze ZSRR ma jakies 2-4 lat egzystencji a USA 25-30 lat od tego momentu. Ciekawym jest fakt ,ze wlasnie teraz w raz z przejeciem wladzy przez Trumpa,Jego corka Ivanka przejela glowna role w matkowaniu Chabadowi na USA. Czyzby rola prezydenta Trumpa bylo dokonania zamkniecia korporacji pod nazwa USA ,czego skrzetnie moze nadzorowac Jego wlasna corka?Wyglada ze wszystko poki co idzie z planem ,nawet hipnoza spoleczenstwa juz niepotrzebna do dokonania eutanazji na nas samych.
    Pozdrawiam Wszystkich i Ciebie TAW i przesylam moc z detoksem .Slava!!

    .https://www.youtube.com/watch?v=DO9gHsEwctc

   2. Wyobraź sobie, skasowali mi – przed chwilą opublikowany! – komentarz o nich.

    Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.

    *

    Skoro to jest takie ważne, to piszę jeszcze raz…

    CL to sekta-kartel. Znam ich dość dobrze z drugiej ręki, gdyż mój przyjaciel od wielu lat co roku w wakacje u nich dorabiał. Raz, podczas nieobecności właścicieli, wykąpał się w ich basenie rytualnym. Nie wiedział, że obiekt jest dyskretnie monitorowany. Wyobraź obie, by odkazić basen po goju, wzywali rabina aż z Kalifornii, a rzecz działa się pod NY 😀

    Patrząc od strony energetycznej:

    Przyjaciel za pośrednictwem wody, która jest nośnikiem informacji, zaimplementował im nasze słowiańskie algorytmy Życia🔆, których się wystraszyli… Boją się nas tam.

    Dlatego jest tak ostry ban na wjazd do USA wielu wyewoluowanych Polaków RODaków Słowian. Bo byśmy bardzo sprawnie przetransformowali gadzią przestrzeń Stanów Zjednoczonych. Na Wyspach już robimy swoje… Od kilku lat Wyspy już nie są tym, czym były jeszcze cztery lata temu. Rozkład starych treści sukcesywnie postępuje. Słowiańskie Młyny Boże mielą powoli, ale NA MIAŁKO 😀 🔆

    *

    Czas wszystkich religii, sekt, karteli powoli mija…

    Sama przestrzeń będzie wymiatać nieewolucyjne śmieci z naszej przepięknej planety.

    *

    Donek w Trampkach jaki jest, taki jest, ale ratuje go jego ego wielkości stąd do Jowisza. On bardzo nie lubi być osaczany. Przez kogokolwiek.
    Siła CL wraz z każdym kolejnym przesileniem jest i będzie coraz słabsza.

   3. Przełączenia na pierwotną dla Ziemian matrycę Życia trwają już od kilku lat, a taktowane są kolejnymi naturalnymi cyklami przesileń, które cztery razy w roku bezpowrotnie odcinają kolejne nieewolucyjne częstotliwości z syntetycznego oprogramowania funkcjonującego jeszcze wokół pola planety.

    W związku z czym niemożliwe już jest wywołanie nowej wojny na naszej przepięknej planecie. Mało kto o tym wie, a to jest niebagatelna wiadomość. Nie uważasz?

    Nie znam ani jednej osoby w Polsce, która by z równą Mocą głosiła od 2014, że nowych wojen na planecie Ziemia już więcej nie będzie.

    Czy bezpowrotne odcięcie możliwości wywołania nowej wojny nie jest jawnym dowodem na zmianę algorytmów przestrzeni?…

   4. TAW, co do CL i ich milosci do POlakow Slowian mam osobiste doswiadczenia i to niezbyt mile. Generalnie jest tak jak mowisz, ze oni Polakow nie cierpia i umilaja nam zycie, jak tylko moga, pomijajac to, iz ich dzialania nie mieszcza sie w ramach zadnego prawa i konstytucji narodowych. Wieszosc rzadow jest ustawione pod ich dyktando, wiec manipuluja, jak moga. Mam nadzieje, ze niebawem skoncza sie te zle doswiadczenia, szczegolnie dla Polakow w Ameryce, ktorzy nie moga zrozumiec chyba, o co w tym wszystkim tak chodzi naprawde.

   5. Devingo ❤ Myślę, że tu jest coś głębszego, a mianowicie ukazanie TRUMP JEST NASZ- chcą, żebyśmy tak właśnie myśleli- ale Zauważcie proszę jeden fakt- połaczenie wszelkimi sposobami TRUMPA i roli Putina! Putin WSZECHMOGĄCY- wpływa na wybory w USA, Francji i teraz maczał palce również w wyborach w Niemczech- oczywiście to taki maleńki sarkazm zaznaczam od razu- wiadomo szukają bana na Władimira, żeby podnieść na Niego swą rękę! Ivanka prawie zawsze obecna na wyjazdach- szczególnie w Niemczech- jej mąż sprawuje jakby nadzór nad TRUMPEM- W ZAMIAN OTRZYMUJE NAGRODĘ:
    ,,Deutsche Bank udzielił 225 mln dolarów pożyczki firmie zięcia Donalda Trumpa ( O TYM DONOSZĄ TYLKO NIEMIECKIE MEDIALNE GADZINKI!):
    ,,Firma Jareda Kushnera, zięcia i jednego z najbliższych doradców prezydenta Donalda Trumpa, uzyskała na miesiąc przed wyborami prezydenckimi w USA pożyczkę w wysokości 225 milionów dolarów od Deutsche Bank. Taką informację podał dziennik "The Washington Post".
    Dzięki pożyczce należące do Jareda Kushnera i jego rodziny firmy Kushner Companies, mogły spłacić wyżej oprocentowane kredyty, jakie zaciągnęły w 2015 r. na zakup czterech pięter dawnej siedziby dziennika "The New York Times" w pobliżu słynnego Times Square. Mogły też wynająć zakupioną powierzchnię biurową nowym lokatorom, z zyskiem 74 milionów dolarów.

    W tym samym czasie Deutsche Bank negocjował pozasądowe porozumienia z amerykańskimi władzami federalnymi. Oskarżyły one ten bank o oszustwa podczas udzielania pożyczek hipotecznych.

    NO I OCZYWIŚCIE MUSI BYĆ ASPEKY ROSYJSKI (HAK):
    Uzgadniane były też w tym okresie warunki ugody z władzami stanu Nowy Jork. Agencje regulacyjne tego stanu zarzucały Deutsche Bank pośrednictwo w praniu brudnych pieniędzy pochodzących z Rosji.

    Pajęczyna interesów Jareda Kushnera wzbudziła zainteresowanie Roberta Muellera, prokuratora specjalnego, powołanego do zbadania wszystkich zarzutów związanych z ingerencją Rosji w amerykańskie wybory prezydenckie.

    W prowadzonym przez Roberta Muellera dochodzeniu, funkcjonariuszy FBI interesują także osobiste spotkania ludzi ze sztabu Trumpa, a w szczególności Jareda Kushnera z niedawno odwołanym do Moskwy rosyjskim ambasadorem w Stanach Zjednoczonych, Siergiejem Kislakiem. Sprawdzają także spotkanie Kushnera z Siergiejem Gorkowem, rosyjskim bankierem, szefem blisko powiązanego z Putinem banku Wnieszekonombank (VEB). Gorkow jest absolwentem, tzw. szkoły szpiegów, czyli Akademii FSB.

    Jared Kushner, kiedy ubiegał się o certyfikat bezpieczeństwa pozwalający na dostęp do ściśle tajnych dokumentów rządowych, nie ujawnił swych spotkań z Gorkowem oraz Kislakiem. Wnieszekonombank (VEB) od 2014 roku jest jedną z instytucji finansowych Rosji objętych sankcjami USA i UE w odpowiedzi na aneksję ukraińskiego Krymu przez Rosję.

    Biały Dom w reakcji na pytania dziennika "The Washington Post" o powiązania zięcia i doradcy prezydenta Trumpa z Deutsche Bank wydał oświadczenie, w którym zapowiedział, że "Kushner wyłączy się z wszelkich konkretnych spraw, w której Deutsche Bank odgrywa jakąkolwiek rolę".

    Powiązania firm Trumpa z Deutsche Bank wielokrotnie były przedmiotem zainteresowania mediów i Kongresu. Zadłużenie firm Trumpa wobec tego niemieckiego banku z oddziałami na całym świecie, wynosiło w ub.r. 364 mln dolarów.''

    Jak sobie dobrze przypominam- to w tym samym czasie u nas wypuszczono tez jakieś info o biznesmenie rosyjskim chyba coś o TU-154M w powiazaniu z firmą na KRYMIE- CZY COŚ TAKIEGO?!- Już mi się przypomniało- to chodzilo o Kramka!
    Redaktor naczelna wPolityce.pl sugeruje trop rosyjski.
    ,,Z informacji, do których dotarliśmy, wynika, że działalność fundacji kryje w sobie wiele niepokojących wątków. Brak przejrzystości finansowej, budzące wątpliwości powiązania władz fundacji z ludźmi prowadzącymi współpracę biznesową z Rosją. Wokół organizacji pojawiają się oligarchowie i biznesmeni, których w Kazachstanie i na Ukrainie oskarża się o oszustwa finansowe i działania wywrotowe. Wnikliwa analiza skłania do wniosku, że za FOD mogą stać działania rosyjskie. Lista wątpliwości jest długa'' —pisze Nykiel.

    Soros i banderowcy chcą obalić rząd w Polsce ze wzmianką o roli co niektórych z pis ,,kochających'' banderowców ( może nie świadomie?!)- tego nie wiem!
    http://www.mysl-polska.pl/1290

    Ewidentnie coś szukają na Rosję, ale tak jak TAW UJAWNIŁ JUŻ 2014 BARDZO WAŻNA WIADOMOŚĆ- WOJNY JUZ NIE BĘDZIE- A TO TAW JEST BARDZO WAŻNYM OŚWIADCZENIEM PRZESTRZENI I NAMACALNYM WYZNACZNIKIEM ZMIAN JEJ ALGORYTMÓW ❤

    A jeszcze wybory MAKRELI- takie maleńkie potwierdzenie przestrzeni- co się szybko i wysoko wznosi, a swoje istnienie opiera wspak ŻYCIU- równie i mocnej- nawet po zwielokrotnienie tego- GRZMOTNIE- ostrzeżenie dla Adolfiny 😉
    W północnej części Meksyku spadł niezwykły deszcz. Z nieba, oprócz wody, leciały ryby. Zdumieni ludzie zbierali je z ulic.
    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwne-wydarzenie-w-meksyku-spadl-deszcz-ryb

    JESTEM TYLKO CIEKAWA- KIEDY KACZYŃSKI ZROZUMIE- ZASKOCZY, ZAPALI MU SIĘ LAMPKA W TEMACIE WINNYCH KATASTROFY :
    Soros przyznał się publicznie do odpowiedzialności za zamach stanu i masowe morderstwa na Ukrainie.
    http://www.prisonplanet.pl/polityka/soros_przyznal_sie,p672012007
    A propos Ukrainy: ZDECYDOWANA POSTAWA WĘGIER!
    Węgry zapowiadają blokadę Ukrainy:
    Po podpisaniu przez prezydenta Ukrainy Petro Poroszenko nowej ustawy edukacyjnej i oświatowej, Węgry zapowiadają, że będą blokować w Unii Europejskiej wszelkie inicjatywy zmierzające do zbliżenia Ukrainy do UE.
    Rumuński prezydent Klaus Iohannis w geście protestu odwołał zaplanowaną wizytę w Kijowie.

    A propos Rosji- co się dzieje?!:
    Легендарный «Тополь» приняли за НЛО
    .https://www.youtube.com/watch?v=aic-eg2UHDo
    ? Ракета или НЛО ? Зачем на зомбоящике канал РЕН ТВ ?
    .https://www.youtube.com/watch?v=JbcXoIkXSQY
    POZDRAWIAM serdecznie w ten piękny słoneczny dzień ❤

 2. Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,którą opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Narzędziem okazał się być KULT HOLOCAUSTU dla ograniczenia ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.Jak to jest jeżeli chodzi o aktualną polską politykę historyczną.Przechodzi się do porządku dziennego nad faktem,że w czasie walki ZŁA zeZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM wobec Polski rakiem lojalności wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Stąd uznanie dla procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejąłwdziałaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ

  1. Sylwestre pierd..ic pieniadz,tym sie nie martw ,bo to jest wlasnie tylko narzedzie ale bazujace na energetyce i potrzebach hybryd,zahipnotyzowanych pustych truchel,cial zaleznych od materi. Kiedy odrzucisz potrzeb materialne szczegolnie te wygorowane i niezdrowe ,zrozumiesz ze pieniadz i wyscig za pieniadzem nie bedzie Cie juz dotyczyl. Wojna o pieniadz trwa ale tylko w glowach nas samych w raz z programowaniem owiec przez kanaly TV,opracowania,czasopisma i ksiazki idotow profesorow dla idiotow,ktorzy wierza w kazda analize z koziej du.y wzieta.

 3. Mam powyżej uszu wszystkich prezydentów i innych władców.
  Czy jest w tym chłopskim bałaganie jakieś miejsce wydzielone dla zwyczajnych kobiet?
  Wszystkie – zgodnie z męskimi wytycznymi muszą żyć jak zachwycone polityką i opodatkowanym zarabianiem feministki?
  Kobiety wszystkich krajów: obudźcie się!

 4. Wicepremier Mateusz Morawiecki na calego osmieszyl propagande pisowska. Szydlo o suwerennej Polsce, a Morawiecki o kondominium (jesteśmy „krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy”)
  ——————————————————————–
  [10.10.2017] o sytuacji Polski
  „Przed nami 20 lat odkręcania błędów z przeszłości.
  Szereg przedsiębiorstw przeszło w sposób grabieżczy w ręce prywatne, które też nie potrafiły wielu firm rozwinąć i one zostawały w stadium upadku w bankructwie, a często też powodowały, że było to zwykłe przejęcie udziału w rynku przez firmy zagraniczne.

  Jesteśmy w sytuacji w pewnym sensie nie do odwrócenia, ponieważ jesteśmy „krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy”
  – powiedział Morawiecki cytując jednego z komentatorów Bloomberga.

  .https://www.youtube.com/watchtime_continue=208&v=cMVHoH4KSuU

  http://pikio.pl/szokujace-wyznanie-morawieckiego-nie-moga-uwierzyc-nawet-wyborcy-pis/

  http://www.ekspedyt.org/2017/10/26/wicepremier-morawiecki-potwierdza-polska-jest-kolonia-krajem-posiadanym-przez-kogos-z-zagranicy/

 5. Ledwo obejrzalam pierwsze 5 minut, a tu taka rewelacja. Chodza pogloski, ze na wiosne 2018 PiS planuje podjac probe zmiany polskiego godla. Orla ma zastapic orzel na tle gwiazdy zydowskiej, symbol Judeopolonii. Pod naciskiem kol masonskich, jak rozumiem, 100-letnia rocznica uzyskania przez Polske niepodleglosci (11.11.1918) ma byc uwienczona zaprezentowaniem nowego godla.
  TAW, czy uwazasz, ze „wybrani” podejma taka probe?
  —————————————————————
  Kulisy syjonistyczno-masońskiej grabieży Polski, część 1 – Jan Zbigniew hrabia Potocki i dr Ferdynand Barbasiewicz

  http://porozmawiajmy.tv/kulisy-syjonistyczno-masonskiej-grabiezy-polski-czesc-1-jan-zbigniew-hrabia-potocki-i-dr-ferdynand-barbasiewicz/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s