25 myśli w temacie “Sedona Healing Vortex – Beata Pawlikowska

 1. Jak widać żmijowe hybrydy coś tam na ten temat wiedzą, ale nie mówią nam wszystkiego lub zwyczajnie same nie posiadły ( nie otrzymały jeszcze na ten temat ! ) właściwej wiedzy. Energia spływa do powierzchni ziemi z samego Centrum ( wewnętrznej, torusoidalnej Ziemi ) z tzw. Pałacu Najwyższego – Królestwa Niebieskiego. Dawno temu w takich miejscach stały tzw. kolumny nieba, boskie gigantycznych rozmiarów drzewa łączące Pałac Najwyższego z ziemią ( z których teraz zostały same skamieniałe pnie jak góry). Był to czas, kiedy pod wpływem tej życiodajnej energii ( orgonu, etheru) cała fauna i flora w tym ludziska osiągała ogromne rozmiary i żyła kilkukrotnie dłużej. Niestety ludziska pod wpływem upadłych sprzeciwili się Stwórcy i ten postanowił ukarać ich skracając czas ich materialnych żywotów. Jednakże pozostałości tej uporządkowanej , przedłużającej zdrowie i życie energii docierają na ziemię, choć są mocno ostatnio orgraniczane – zakłócane przez opryski CHEMTRAILS. Nadchodzi jednak dzień w którym Pałac Najwyższego – sfera w samym Centrum naszego wszechświata znów ukarze się nad nad naszymi głowami kończąc wszelkie spory i kłamstwa o rzekomym kosmosie…

   1. Elaszko u nas na południu kraju tego syfu sypali dzisiaj w takich ilościach, że słońce zostało zakryte przez szybko powstające ciemne chmury, oby ich trafił 😀 Ty wiesz co mam na myśli.
    Cos niedobrego czuję w powietrzu, chyba wybiła godzina 0 dla tych zj….ów.
    Pozdrawiam ❤

   2. u mnie w Monachium w czwartek bylo cale niebo od switu do nocy pelne „kresek”. Wczoraj i dziś nie było za bardzo widać, bo były jakieś dziwne chmury.

 2. Swieta Piesn Indian z zyczeniami Szczescia i Pomyslnosci.
  Dobrej Nocy TAWIE

  .https://www.youtube.com/watch?v=9gCu-wTrgMs

  Dziwne to wszystko…Indianie, Arizona, Worteks…a w czasopismie, ktore akurat czytalam 29.09 (doslownie „wpadlo” mi w reke 😉 ) jest artykul o Indianach Nawajo, Ich kulturze, rekodzielnictwie itp.Zatrzymalam sie troche dluzej nad tym artykulem w piatek… A tu teraz zagladam…i co znajduje ? ( Czy wklejales ten wpis miedzy 17:00 a, powiedzmy, 21:00 w piatek 😉 ??? )

  .. Od Siostry Bialego Wilka…
  .https://www.youtube.com/watch?v=0Z33CwdtUIA

  1. Dziękuję. Dobrej nocy, Arkono 🙂

   *

   Wpis robiłem w piątek po 15:00.
   Ale o Indianach Nawaho dopiero w ciągu ostatnich godzin. Widocznie jest to ważny dla budzącej się przestrzeni Życia temat, skoro tak synergicznie spływa w tych dniach na wielu 🙂

   Zresztą, pani Beata ma w tych tygodniach kluczowy wpływ na rozwój duchowy Polaków. Od paru tygodni jedzie bowiem na bardzo wysokiej energii…

   Ja jej po prostu ułatwiam jeszcze większy wpływ na przestrzeń 🙂

   1. Pani Beata ❤ – Jej głos uruchamia we mnie wspaniałe wibracje- w mojej głowie- Jest piękną i cudowną Duszą, która miała siłę i tę mocarną moc wyzwolić się z alkoholowych sideł i potężną odwagę podzielenie się tym z nami- by być pozytywem wskazującym, że się da odnaleźć właściwą drogę i pomagać innym swym przykładem ❤
    Pani Beata tak pięknie przedstawia czakramy, że takie oto skojarzenie mi przyszlo- czakramy to milosne uniesienia barwy żółtej- najpiękniejszy AKT MIŁOSNY NIEBA I ZIEMI- miejsce połaczenia w idealnej harmonii ENERGI ŻEŃSKIEJ Z ENERGIĄ MĘSKĄ- MATKI I OJCA- ZIEMI I KOSMOSU- ,,bomba witaminowa'' dla DUCHA, CIAŁA I UMYSLU ❤

    TAW ❤ mam CIĘ dzisiaj zapytać o KATALONIĘ- dlaczego Katalończyków określa się mianem POLAKOS- CO MA Z TYM WSPÓLNEGO CZARNA MADONNA- czym jest?

   2. Katalończycy to Słowianie, bo… oczywiście byliśmy tam! 😀 Ta-daaam!…

    Poczytaj Janusza Bieszka „Słowiańkich królów Lechii” 🙂

    Dlatego nie czują więzi z resztą.

    *

    Co do czarnej pani, pomyśl, z czym innym jeszcze kojarzy Ci się słowo „czarna…”
    [pisząc „czarna”, wyskoczyło mi „czaran”…]. Widzisz, przestrzeń sama ostrzega…

    Musimy jak najszybciej uwolnić naszą słowiańską Jasną Górę, z której złośliwie zrobiono Czarną.

   3. No TAW PODZIWIAM CIĘ ❤ to właśnie Miałeś przekazać- Upewniłeś mnie z tym co czuję- szczególnie po tym jak często ktoś próbował wciskać mi do głowy pieśń- ,,CZARNA MADONNO''- a tymczasem ja mam taki odrzutowiec do niej, że no- DZIĘKUJĘ, BO ZROZUMIALAM DLACZEGO!
    A Baskowie- kolejni w kolejce do odlaczenia od okupanta:
    ,,Na podstawie genomu mitochondrialnego i sekwencji chromosomu Y wykazano, że przodkami Basków była grupa iberyjskich rolników skrzyżowanych z lokalnymi myśliwymi i zbieraczami. Ci z kolei byli potomkami tych, którzy żyli w Europie podczas ostatniego zlodowacenia. Ta skrzyżowana grupa była odizolowana od świata zewnętrznego nie więcej niż przez 5 tys lat. Te wyniki badań obalają wcześniejsze wyobrażenia o pochodzenie Basków.''
    https://historiamniejznanaizapomniana.wordpress.com/2015/09/10/sensacja-rozwiazano-zagadke-pochodzenia-baskow/
    TA-DAMM! SŁOWIANIE!!!! TAM TEZ JESTEŚMY!! ❤

   4. TAK,

    EUROKOŁCHOZ

    SIĘ

    SYPIEEEEE….. 😀

    *

    W związku z tym, że jestem kreatywny… 😉

    poddaję pomysł:

    Róbmy nasze własne – Suwerena! – referendum ws. odłączenia Polski od UE, USA, Izraela i Watykanu… 😀

    Myślę, że trzy pierwsze punkty pójdą jak po maśle 🙂 Z Watykanem będziemy powtarzać co rok – do skutku… 😀

 3. Czakramy Ziemi to miejsca niezwykłej mocy. To z nich emanuje subtelna energia i niesamowity, niewidoczny, lecz wyczuwalny klimat. Chorzy szybciej wracają do zdrowia, przygnębieni odnajdują radość życia, a zmęczeni odzyskują utraconą witalność. Od tysiącleci na całym świecie bardziej lub mniej znane są miejsca pulsujące tą dziwną energią. Kilka z nich znajduje się również w Polsce.
  Energetyczne miejsca w Polsce

  Na terenie Polski znajduje się kilkanaście czakramów Ziemi.

  Jedne emanują większą energią, inne mniejszą.

  Kilka z nich jak np. czakram na Wawelu, w Świętej Wodzie, Białowieskim Parku Narodowym i Ślęży mają szczególną moc.

  Poniżej prezentujemy listę energetycznych miejsc w Polsce, które w niewytłumaczalny sposób przyciągają, wspomagają leczniczo, poprawiają samopoczucie oraz rozwijają podświadomość i duchowy potencjał.

  1. Kraków – Wawel – woj. małopolskie – to jeden z najsilniejszych czakramów Ziemi w Polsce.

  Mimo że dyrekcja zamku zaprzecza jego istnieniu i uważa wszelkie przejawy czerpania energii z tego miejsca (np. dotykanie ścian) za zachowania okultystyczne, radiesteci są zgodni co do tego, że pod wawelskim wzgórzem umiejscowionych jest kilka bardzo silnych punktów promieniowania.

  Najsilniejszy znajduje się w obrębie kaplicy św. Gereona.

  O cudownej mocy płynącej z Wawelu mówił nawet ojciec Czesław Klimuszko, który głosił, iż energia tego miejsca ma zbawienny wpływ na ludzi.

  2. Święta Woda – grota z figurą Matki Boskiej – woj. podlaskie, pow. białostocki – to ponoć drugi najsilniejszy czakram Ziemi w Polsce.

  Jego moc umiejscowiona jest w grocie z figurą Matki Boskiej i w wypływającym źródełku.

  Miejscowa legenda głosi, że kilkaset lat temu niewidomy szlachcic przetarłszy oczy źródlaną wodą, odzyskał wzrok i w ramach podziękowania za ten cud postawił w tym miejscu kapliczkę.

  Z czasem miejsce to stało się punktem licznych pielgrzymek, dlatego wzniesiono tam grotę.

  3. Białowieski Park Narodowy – kamienny krąg – woj. podlaskie – to kolejny punkt zaliczany do grupy najmocniejszych czakramów Ziemi na terenie Polski.

  Umiejscowiony jest na czarnym szlaku Białowieskiego Parku Narodowego. To właśnie tam znajduje się niewielkie wzniesienie porośnięte starymi dębami i kamienny krąg.

  Miejsce to promieniuje niezwykłą energią mistyczną, która uzdrawia duszę i ciało, poprawia samopoczucie, odpręża, relaksuje oraz wzmacnia intuicję.

  4. Góra Ślęża – woj. dolnośląskie – pow. wrocławski – wyróżnia się szczególną energią.

  W dawnych czasach górę tę nazywano „Śląskim Olimpem” i stworzono na niej kamienny, monumentalny krąg, który stanowił miejsce kultu boga słońca.

  Zdaniem ezoteryków góra ta jest skupiskiem duszy naszej planety i wywiera zbawienny wpływ na okolicę.

  5. Błędne Skały – woj. dolnośląskie – pow. kłodzki – to urokliwe miejsce w centrum Gór Stołowych.

  Kiedyś stanowiło główny ośrodek pogańskiego kultu.

  Według legendy Liczyrzepa zniszczył okolicę, ponieważ sprzeciwił się oddawaniu pokłonów słowiańskim bogom.

  Rozlatujące się wszędzie kamienia stworzyły skalny labirynt, który dziś znany jest jako Błędne Skały.

  Ponoć wystarczy przytulić się do skały, aby odczuć silne wibracje energetyczne.

  6. Wrocław – Katedra Wrocławska, Kościół św. Mikołaja oraz Kościół św. Elżbiety – woj. dolnośląskie – w przepięknym Wrocławiu znajdują się aż trzy miejsca naładowane energetycznie, których zadaniem jest wzmacnianie procesów myślowych, logicznego rozumowania oraz wnioskowania.

  Pierwsze miejsce znajduje się w całym wnętrzu wrocławskiej katedry, drugie pod maleńkim kościołem św. Mikołaja, a trzecie przy północnym, wewnętrznym wyjściu z kościoła św. Elżbiety.

  7. Ostrów Lednicki – baseny chrzcielne – woj. wielkopolskie – pow. gnieźnieński – w miejscu chrzcielnic, gdzie Mieszko I prawdopodobnie przyjmował chrzest znajduje się niezwykle silny punkt energetyczny.

  Stanowi on wzmocnienie dla rozwoju duchowego oraz koi nerwy.

  8. Tykocin – okolice synagogi z XVII wieku i ruiny zamku Zygmunta Augusta – woj. podlaskie – pow. białostocki.

  9. Białystok – ul. Lipowa – woj. podlaskie – pow. białostocki – na całej długości ulicy rozciąga się silne promieniowanie, które przechodzi nawet przez kościół św. Rocha.

  10. Odry (wieś) – kamienne kręgi – woj. pomorskie – pow. chojnicki – energia emanuje z wnętrza 30 kurhanów i 10 kamiennych kręgów powstałych prawdopodobnie za czasów Gotów.

  Przebywanie we wnętrzu kręgu rozbudza ponoć zdolność jasnowidzenia i telepatii.

  11. Rapa – grobowiec rodziny Farenheidów – woj. warmińsko-mazurskie – pow. gołdapski – w miejscu tym krzyżują się aż trzy linie geomantycznego promieniowania.

  Siłę czakramu wzmacnia kształt grobowca przypominający nawet kątem nachylenia piramidę Cheopsa.

  12. Węsiory – kamienny krąg – woj. pomorskie – pow. kartuski – to miejsce, które nie tylko naładowuje człowieka dobrą energią, ale także uspokaja i leczy nerwice.

  13. Supraśl – cerkiew – woj. podlaskie – pow. białostocki.

  14. Knyszyn – Góra Królowej Bony – woj. podlaskie – pow. monecki.

  15. Ojcowski Park Narodowy – okolice Groty Łokietka – woj. małopolskie – pow. krakowski.

  16. Warszawa – podziemia katedry św. Jana – woj. mazowieckie.

  17. Poznań – katedra św. Piotra i Pawła – woj. wielkopolskie.

  18. Kruszwica – Mysia Wieża – woj. kujawsko-pomorskie – pow. inowrocławski.

  19. Łysa Góra – woj. świętokrzyskie – pow. kielecki.

  Czerpanie energii z czakramów Ziemi można uzyskać przez otworzenie się na nie i wyciszenie.
  Każdy kontynent posiada jedną najważniejszą ziemską czakrę.
  Istnieją dwie wersje ich lokalizacji.
  Pierwsza wersja przedstawia się następująco:

  • Czakra podstawy – Góra Shasta w Kalifornii;
  • Czakra przyjemności – Machu Picchu w Peru;
  • Czakra osobowości – Ayer’s Rock w Australii;
  • Czakra miłości – Avebury i Glastonbury w Anglii;
  • Czakra kreatywności – Piramidy Egipskie w Gizie;
  • Czakra transcendencji – Góra Kun / Lun / Gobi w Mongolii;
  • Czakra absolutu – Góra Cooka na Nowej Zelandii.

  Zgodnie z drugą wersją najważniejsze czakramy Ziemi znajdują się w:

  • Czakra podstawy – Góra Shasta w Kalifornii;
  • Czakra przyjemności – Jezioro Titicaca w Ameryce Południowej;
  • Czakra osobowości – Uluru w Australii;
  • Czakra miłości – Avebury i Glastonbury w Anglii;
  • Czakra kreatywności – Piramidy Egipskie w Gizie, Sfinks i Góra Oliwna w Egipcie;
  • Czakra transcendencji – Glastonbury i Shafterbury w Anglii;
  • Czakra absolutu – Góra Kalisa w Tybecie;
  • oraz Czakram Wawelski umiejscowiony w ruinach kościoła św. Gereona na Wawelu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s