Jerzy Zięba potwierdza to, co Tajne Archiwum Watykańskie głosi już od czterech lat: WSZYSTKIE SZCZEPIONKI NA TEJ PLANECIE SĄ ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNE! „ŻADNA SZCZEPIONKA W POLSCE NIE POWINNA BYĆ PODANA DZIECKU, ŻADNA” – alarmuje Jerzy Zięba.

Polacy Rodacy Słowianie, żarty się skończyły, sprawa jest niezwykle poważna. Czas wreszcie spojrzeć prawdzie w oczy: Polską rządzą w tej chwili ludzie bez skrupułów, dla zysków korporacji gotowi podpisać każdą ustawę i wydać Naród na łup koncernów.

„Na podstawie tego, co wiem,

na podstawie tego, do czego doszedłem,

powiem coś,

co wzbudzi kontrowersje,

ale ja to potrafię uzasadnić podstawami naukowymi.

Powiem tak:

ŻADNA SZCZEPIONKA W POLSCE NIE POWINNA BYĆ PODANA DZIECKU, ŻADNA” –

Jerzy Zięba w rozmowie z Januszem Zagórskim, 28.09.2017 r.

[Słuchaj od 13:24]

<https://youtu.be/4zySFDDmE78?t=13m24s

Godzina Wielkiej Pobudki Słowian wybiła. Budzimy się indywidualnie, budzimy się jako NaRÓD.

Słowianom SŁAWA!

TAW

Czytaj również:

23 myśli w temacie “Jerzy Zięba potwierdza to, co Tajne Archiwum Watykańskie głosi już od czterech lat: WSZYSTKIE SZCZEPIONKI NA TEJ PLANECIE SĄ ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNE!

 1. Ja od samego rana czuję PIĘKNY PRZYPŁYW ENERGII- widzę cudowne poruszenie w NATURZE- Słońce bosko promienieje- NATURA W MILOSNYM USCISKU SZALEJE- motyle tańcują, Ptaki śpiewają ❤ – aj dużo by dużo pisać- ale zmierzam do jednego czyli podkreślenia tego, że dziś coś wspaniałego dla ŻYCIA SIĘ WYDARZY i ma to ścisły związek z PANEM JERZYM! No i Pan JERZY W CAŁEJ OKRASIE- PIEKNY I TA SIŁA EMANUJACA DAJE NAM POZYTYWNEGO KOPALA DO DALSZEGO DZIAŁANIA!
  Raynoldzie ❤ Kochany czuję Twoja siłę- pozytyw płynący, ale musisz PAMIĘTAĆ- że ktoś kiedyś zadał sobie trud, poświęcił czas i napisał wzmiankę to było trochę temu- mało kto o SOROSIE wiedział: ,, że sachs, soros, Balcerowicz wykupili część Warszawy, rozsprzedali POLSKĘ itd.'' No to ja w neta i po kolei nazwiska- WTEDY OD STRONY POLITYCZNEJ SIĘ ROZBUDZIŁAM''- i DZIĘKUJE TEMU MĄDREMU CZŁOWIEKOWI ZA TEN WPIS! Zobacz, jak dużo sobie trudu zadają i jak słono opłacają ogromne korporacje swoich trolli, czy tam botów zwanych! Czyli najwazniejsza bitwa o świadomość rozgrywa się właśnie w INTERNECIE! Dla PANA JERZEGO TO GŁÓWNA WYTYCZNA- KOMENTARZE- SĄ MIERNIKIEM GŁOŚNEGO BICIA PRZESTRZENI! INFORMACJA MA POTĘŻNĄ SIŁE NOSNĄ! Rozmawiasz z Panem JERZYM- ELIZA ❤ wspomniała o TAW- PRZYPOMNIJ ZATEM PRZY KOLEJNEJ SPOSOBNOŚCI- bo to będzie potężnym zastrzykiem pozytywnej radości dla Pana Jerzego ❤
  W kwestii SZCZEPIEŃ- BARIERA MÓZGOWA I ODPORNOŚCIOWA UKRYTA W JELITACH JEST ROZWALANA- mają nas na patelni- wprowadzają, co chcą, do głów i organizmów- DLATEGO ŻADNE SZCZEPIENIA NIE POWINNY MIEĆ MIEJSCA! A GIS TO NIECH ZAPIER..ALA W PODSKOKACH DO MARKETÓW- bo tam ktoś zatruł żywnośc i grozi i żąda okupu! Truciciel dokładnie i medialne zaznaczył, ze to nie tylko w NIEMCZECH!

  To już info zapodałam, ale podaje jeszcze raz, bo jest ono bardzo ważne, gdyż – sami oceńcie – RAZEM TO ZWIELOKROTNIONA MOC I WŁAŚCIWY OBRAZ SIE WYDOBYWA, TWORZY:

  Sytuacja w Białogardzie wygląda na mafijny układ medyczno-sądowy!
  .https://www.youtube.com/watch?v=HhHTTV9o1Ek
  CO WAŻNE I CO W SWEJ „MĄDROŚCI LEKARZ PODKREŚLA''- strzelając sobie w stopę- DZIECKO BYLO NAJWYZEJ PUNKTOWANE W SKALI APGAR- czyli super zdrowe!

  Skandal!! Białogard Mętne tłumaczenie lekarza. Czy chodzi o kradzież dziecka?
  W świetle nowych faktów, tłumaczenie lekarza wskazuje, że w Białogardzie obowiązują dziwne standardy. Należałoby się przyjrzeć procedurom i nie tylko. Czy w szpitalu w Białogardzie nie jest stosowana przemoc wobec pacjentów!!! Jeśli tak, to powinien sprawą zająć się wymiar sprawiedliwości i nie lokalny. Czy dlatego, że rodzice nie pozwolili zaszczepić dziecka, wobec nich miejscowy układ medyczno-sądowy ukartował intrygę, odbierając im prawa rodzicielskie? Czy może ktoś chciał ukraść im dziecko?
  .https://www.youtube.com/watch?v=nJ788JATnvw
  DWIE RÓZNE WYPOWIEDZI- I DWIE MAJĄ W TLE TEN SAM MIANOWNIK- A MIANOWICIE KRADZIEŻ DZIECKA!

  Pomyślcie i przy okazji poczytajcie komentarze! PRAWDA JAK OLIWA ZAWSZE PRAWDĘ WYDOBYWA NA WIERZCH!
  Pozdrawiam dziś CUDOWNY DZIEŃ! Buziaczki ❤

 2. I jeszcze jedno TAWcio, bo pewno nie Widzialeś- To Zobacz JAK DWÓCH KRETYNÓW DAJE SOBIE PUBLICZNIE W ,, ŻYŁĘ”- to naprawdę krzyk rozpaczy!
  SZOK. Radziwiłł wszczepia Karczewskiemu chipa po wpadce ze szczepieniami w Białogardzie.
  Czyżby lobby farmaceutyczne zauważyło rodzący się problem? A może to po prostu zbiórka na być może przyszłą kampanię wyborczą kandydata PiS w wyborach na prezydenta Warszawy? Może kandydat Karczewski ogłosi, że jak zostanie prezydentem Warszawy wszystkich zaszczepi na grupę w tym psy i koty, o mieszkańcach Warszawy nie wspominam?
  .https://www.youtube.com/watch?v=PYnX_TcD_ys

  Myślę, że komentarze w sposób dosadny i świetlisty ukazują intencję błaznów tej żałosnej komedii! No bo na co oni się szczepili- czym i po co- gdzie ulotka, informacja o PRODUKCIE!

   1. Ta pokazówka dla mnie jasno świadczy że to już ostatnie podrygi i są w takiej panice że błaznują. Aż serce rośnie jak się wie że właśnie staje się dobre. W tej deklaracji warszawskiej tyle nazwisk medyków jak oni się budzą to pociągną innych swoich kolegów. bo wiem po lekarzach z rodziny że muszą im powiedzieć tzw autorytety co mają doktora czy profesora przed nazwiskiem. I już wyłom w zabetonowanych poglądach. Sama jeszcze ze 2 lata temu broniłam szczepionek więc wiem że każdy może się przebudzić.

 3. szczepionki maja za zadanie nam wszczepic rzezaczke rakowa wywolywana przez rzesistka pochwowego plus pomocnicze w tym dziele mordowania nas rotawirusy i mykoplazmy

 4. Panie Jerzy wzbudza pan kontrowersje, bo jak to powiedział ktoś (zdaje się, że Orwell) mówienie prawdy w epoce totalnego zakłamania jest rewolucyjnym czynem. Ja też mam jakiś dziwnie dobry humor. I niebo u mnie było dziś niebieskie. Przeleciał jakiś samolot i zostawił jedną smugę, ale była mała i zbytnio się nie rozeszła. Słońce pięknie świeciło, ptaki śpiewały, kot sąsiadów się kręcił po ogrodzie. Co do szczepień też mi się wydaje, że to jakby to ująć ostatnie podrygi zdychającej ostrygi. Skoro już minister chorób z marszałkiem senatu robią szopkę z rzekomym szczepieniem się na grypę (a wstrzyknęli sobie pewnie sól fizjologiczną) to znaczy, że pomysły na propagandę proszczepienną im się kończą. Jeszcze rok, może dwa i obalimy ten reżim szczepionkowy.

   1. Nie rozumiem dlaczego zmusza się rodzicow do podawania w szpitalu (po porodzie) adresu przychodni, z ktorej beda korzystac. A może ktos nie chce korzystać z panstwowych dobrodziejstw.
    POWYRZUCAC TE GLUPIE PRZEPISY !!!ZLIKWIDOWAC BEZSENSOWNE PSEUDOBILANSE DZIECI!!! GDZIE PANI DR NIE WIE NIC WIECEJ NIZ RODZIC.
    TO WSZYSTKO TO SZPONY SYSTEMU ABY NIKT NIE UCIEKL.

   2. Tak, to jest strategia osaczania.

    A my w tej chwili mamy już o wiele większą wiedzę o diecie i naturalnej profilaktyce niż lekarskie chemiczne/nieorganiczne filtry postrzegania.

    I ludzi świadomych z dnia na dzień przybywa i przybywać będzie – proporcjonalnie do utraty przychodów przez kartele.

   3. Jak się jest przynależnym to potem pielęgniarka z tej przychodni będzie wysyłać powiadomienia i statystyki do Sanepidu odnośnie szczepien. Więc można się zapisać i od razu wypisać, człowiek wtedy nigdzie nie figuruje. Oczywiście w małych miejscowościach trudniej ukryć swoją prywatnosć i zamiary (chociaż wtedy znamy pielęgniarkę, to też inaczej) a w większym mieście – wiadomo 😉

   4. Nie jest istotne zapisanie i wypisanie ale karta szczepień, której pielęgniary nie oddają ot tak sobie. Jak sie wypisujesz to musisz podać adres nowej przychodni i tam ją wysyłają pocztą, jak nie podasz to koniec tematu. Chyba, że adresu nie znasz bo wyprowadzasz się do dużego miasta i zaczarujesz troszkę pielęgniarę aby jednak dała ci kartę do ręki.

 5. Polityka jest nudna jak flaki z olejem, dlatego mający z niej pożytek dbają, by było o co z nimi walczyć, spierać się itd.
  Gdyby w krajach zwanych cywilizowanymi wszystko było OK, to politycy byliby zbędni.
  Jak jest NIE-OK, to mężczyźni się nie nudzą, a kobiety i dzieci od poczęcia do śmierci zarabiają cierpieniami na swoje oraz ich zbawienie.
  W porównaniu z tym koszmarem świat przyrody, nawet spaskudzony przez ludzkich trucicieli wydaje się piękny.

   1. Ja nie reklamuję konkretnych osób, tylko to, co mówią lub piszą. Ten artykuł uważam za wartościowy, bo ludzie (w tym niestety lekarze) nie rozróżniają leczenia objawowego od leczenia przyczynowego.

  1. wysnafcy PO to beton i z zasady szczepia wiecej i sa przekonani ze nowoczesna medycyna to samo dobro, przeciez niemozliwe zeby ich k robila whuj, wogule POwstancy są bardzo agresywni i narzucaja swoje wole innym, np pseudo teorie z pochwala pedala i araba, pisowcy są bardziej wyluzowani mimo ze religijni strachliwsi jednak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s