Głupcy atakują liderów, nie wiedząc, że za nimi stoi budzący się naród

<https://youtu.be/uidns_Z5TOw

Z Robertem Wagnerem, rolnikiem ekologicznym, rozmawia Janusz Zagórski z Niezależnej Telewizji.
Ci głupcy nie widzą, jak potężna jest już liczba obudzonych! Bardzo piękny wywiad – takie lubię: z uśmiechem i na luzie o polityce, o sprawach ważnych – bez zbędnej szarpaniny, a przede wszystkim bez ,,ja” pokazywania, czyli: „ja wiem lepiej!”.

Mądry uczestniczy w zmianie bez krzykliwego podskakiwania: „to ja zrobiłem!”. Każda cegiełka w budowie jest ważna – od tej mniejszej po fundament – bo tworzy super wytrzymałą podwalinę NOWEJ KONSTRUKCJI!

Tak, tej formacji to ostatnie tchnienie, dlatego takie zrozpaczenie, błędy nagminnie występujące w tym upadającym systemie.

Polacy zrozumieli, że te medialne szopki z komisjami w tle są po to robione, aby zamazać, ukryć ich rzeczywiste plany: LUDOBÓJSTWO SŁOWIAN!

Dlaczego jeszcze nikt z kasty okradającej NaRÓD nie wygląda zza krat, tylko szyderczo się śmieją? Bo wiedzą, że swój swojego nie wsadzi!

Tak rolniczy przedsiębiorcy wielkopowierzchniowi – przez układy i układziki – pogrążyli się w matriksie dogłębnie: KREDYT KREDYTEM POGANIAJĄ. Oni stanowią akurat pikuś, bo ich bardzo łatwo przejąć – w planowanym uderzeniu i przejęciu polskiego rolnictwa.

PROBLEM STANOWIĄ MAŁE RODZINNE GOSPODARSTWA – tu mają gorzej, bo jesteśmy wielowiekowo wyćwiczeni w życiu w ubóstwie i w matriksowe kredyty nie wchodzimy – wolimy skromniej, ale RODzinniej ❤

autor: Elaszka

31 myśli w temacie “Głupcy atakują liderów, nie wiedząc, że za nimi stoi budzący się naród

   1. Jaki trzeba być GŁUPCEM, żeby takiego lidera największej religii w Polsce zaatakować- ERROR SYSTEMU TRWA!
    Jacek Międlar SKAZANY w sądzie o zaostrzonym rygorze

 1. Bo ci GŁUPCY nie widzą jak potężna jest już liczba obudzonych!
  Bardzo piękny wywiad- takie lubię z uśmiechem i na luzie o polityce o sprawach ważnych- bez zbędnej szarpaniny, a przede wszystkim bez ,,ja” pokazywania- czyli ja wiem lepiej! Mądry uczestniczy w zmianie bez krzykliwego podskakiwania- to ja zrobiłem! Każda cegiełka w budowie jest ważna- od tej mniejszej po fundament, bo tworzy super wytrzymałą podwalinę NOWEJ KONSTRUKCJI! Tak tej formacji to ostatnie tchnienie, dlatego takie zrozpaczenie, błędy nagminnie występujące w tym upadającym systemie- Polacy zrozumieli, że te medialne szopki z komisjami w tle- są po to robione, aby zamazać, ukryć ich rzeczywiste plany- ludobójstwo SŁOWIAN! Dlaczego jeszcze nikt z kasty okradającej NaRÓD nie wygląda zza krat- tylko szyderczo się śmieją- bo wiedzą, że swój swojego nie wsadzi! TAK rolniczy przedsiębiorcy- wielopowierzchniowi- przez układy i układziki- pogrążyli się w matriksie dogłębnie- KREDYT KREDYTEM POGANIAJĄ- oni stanowią akurat pikuś- bo ich bardzo łatwo przejąć- w planowanym uderzeniu i przejęciu Polskiego Rolnictwa- PROBLEM STANOWIĄ MAŁE RODZINNE GOSPODARSTWA- tu jest gorzej, bo jesteśmy wielowiekowo wyćwiczeni w życiu w ubóstwie i w matriksowe kredyty nie wchodzimy- wolimy skromniej, ale RODzinniej ❤

  1. Witajcie no wlasnie Elaszko tak zgrabnie to porobili ze kupili lub uzaleznili od siebie ludzi. Np we Wroclawiu jest wiele spolek miasta w ktorych pracuje pół miasta. I ludzie widza i nie podoba im sie co rzadzacy robia ale boja sie o prace i glosuja na szuje. I tak jest wszedzie rolnicy kredyty na mieszkanie kredyty praca u wyzyskiwaczy. Ale jest coraz lepiej nawet tacy znajomi co lecieli na kanary czy bali w tym roku zostali i urlop spedzili w kraju. Zobacza jak tu jest pieknie i moze sie obudza. Bo przyroda ma ogromna moc. Zreszta co ja tam wiem przeciez Ty wiesz najlepiej pozdrawiam serdecznie☺

   1. No to teraz już wiem- dlaczego przyszło mi zmierzyć się z ciężką pracą ROLNIKA- dlaczego, bo jej trud jest ukazywany w krzywym zwierciadle, ośmieszany i marginalizowany, a po wprowadzeniu do ue wręcz skopany i upodlony dopłatami- tylko po to, aby wprowadzić podziały między mieszkańcami jednego kRAJU na wsiowych i miastowych! Ja byłam uprzednio ,, miastowa”- piękna praca- zdobnik ceramiki- dobre wynagrodzenie- pełen pakiet praw pracowniczych i stałam się ,,wsiowa” z wielkiej miłości- czystej i krystalicznej- jeszcze wtedy nie wiedziałam, ze przyjdzie mi odkryć KIM NAPRAWDĘ JESTEM I DOZNAĆ PRZECUDOWNEJ MILOŚCI MATCZYNEJ NAJPIEKNIEJSZEJ Z MATEK- MATEŃKI ZIEMI I POCZUĆ JAK BIJE JEJ KOCHAJACE SERCE i poznać prawdziwy potencjał i moc MILOŚCI jako najwyższej wartości duchowej wszechświata całego! Gdy takiej MIŁOŚCI POZWOLISZ ROZKWITAĆ NIE MA JUZ NA TWOJEJ DRODZE MURU, KTÓREGO DMUCHNIECIEM SERCA NIE ROZPIEPRZYSZ W DROBNY JUZ NIEGROŹNY PYŁEK- TAKA JEST MOC ŻÓŁTEGO SERCA!

   2. Elaszko, podział na Polaków wsiowych i miastowych jest jedną z technik stosowanej metodycznie na nas kontroli umysłu. Całe „Wesele” Wyspiańskiego jest artystycznym opisem tego faktu.

    Wyście sobie, a my sobie.
    Każden sobie rzepkę skrobie.

    Artyści Młodej Polski dzielnie próbowali zmierzyć się z tym programowaniem zarówno w swojej, otwierającej pole świadomości, twórczości, jak i W REALU (małżeństwa-mezalianse).

    Metodycznie sączony przez środowiska watykańsko-illuminackie jad pogardy wobec Ludzi Ziemi zaowocował w Polsce (bo to jest charakterystyczne tylko dla Polski; w żadnym innym kraju na świecie nie występuje tak zmasowana pogarda dla Ludzi Ziemi!) pęknięciem społecznym, które trwa do dziś.

   1. To nie takie proste Kochana jak by się zdawało , wiem bo byłam kiedyś taka Panią co je „sprzedawała”, i wiem jaka grupa ludzi najczęściej brała te „Kredyty” .

    Ludzie którzy próbowali związać koniec z koncem . Nie na jakieś , domy czy wakacje , zwyczajnie niezwyczajnie mieć co jeść….
    Aż człowieka szlak trafia na miejscu gdy takich ludzi widzi.
    A w tych rodzinach są jeszcze dzieci , które dziś wychowane głównie przez wszystkich tylko nie rodziców Prawda ? (przychodnie,przedszkola , szkoły , kościół, media) bo rodzic to nikt i tak wciskają te swoje pseudo głupoty już od przedszkola im w głowy. Które widzą ,że inne dzieci mają i też tego pragną .

    Problemem są zarobki , poniżej godności człowieka , odbierają nie tylko spokojne życie , ale i godność , Radość i wszelkie inne rzeczy wydawałoby się tak nieważne a jednak najistotniejsze.
    Bo człowieczeństwo w takich momentach często zanika …

    i oczywiście w tym bezsensie jest sens , bo obyś tylko nie usiadł i nie pomyślał człowieku obyś nie zauważył co się wokoło Ciebie dzieje , no jeszcze byś się nam przebudził …. ale są sprytni oj są i na to znaleźli sposób tani alkohol …. i tak jedno ciągnie za soba drugi a to trzecie a mnie , zwyczajnie czasem szlak trafia .

    No ale to też im na rękę prawda ? bo jeszcze jakieś wartości byś dzieciom przekazał/a .

    I nie chodzi o to że Pieniądz jest jakimś Bogiem bo nie jest , jest kawałkiem papieru , dodatkiem do Życia ale potrafią wszystko obrócić przeciwko Tobie .

    A mnie zwyczajnie czasem szlak trafia .
    I niby tak , niby wszystko wiem , rozumiem , ewolucja , a jednak patrząc na te ich umęczone już oczy , na te gasnące oczy , tak zwyczajnie niezwyczajnie mnie szlak trafia.

   2. ” a jednak patrząc na te ich umęczone już oczy , na te gasnące oczy , tak zwyczajnie niezwyczajnie mnie szlak trafia.’

    Tak Myśląca Inaczej Gwiazdo…

 2. cholera jak to prawda ze sprzedali wodociągi zydom, to ci teraz będą dodawac do nich trutki i nas teraz truc powoli beda

  1. Na dodatek szykują bardzo restrykcyjne prawo wodne – płacenie „waadzy” za wodę z własnej studni (na dodatek studnie i małe ujęcia wody są od lat systematycznie likwidowane). To było wyszczególnione już w tzw. planie Bermana – czyli od lat czterdziestych XX w. – przejęcie wodociągów, likwidacja indywidualnych ujęć wody, monopolizacja wszystkiego, co niezbędne do życia.
   Ludziom w miastach wystarczy zakręcić wodę, wyłączyć prąd i gaz. Trzy dni wystarczą, żeby nie dało się żyć. Po to są wszędzie wodociągi. Nie po to, żeby ludziom było lepiej. Gdyby miało to być po to, żeby było lepiej – ujęć wody byłoby na tyle dużo by zapewnić swobodny do nich dostęp każdemu, kto wody potrzebuje. Czemu zatruto wody gruntowe i spowodowano zanikanie płytkich warstw wodonośnych – tylko przez głupotę? Najlepsze do życia jest maksymalne rozproszenie (inaczej mówiąc dywersyfikacja czyli wieloźródłowość) wszystkiego, co do życia niezbędne. Woda ze źródełka lokalnego a na wszelki wypadek dodatkowa studnia; elektrownia w każdym gospodarstwie domowym (wiatrowa + panele i na wszelko wypadek jakiś generator); własna żywność i wytwarzana lokalnie (dosłownie po sąsiedzku a nie na poziomie dajmy na to powiatu). Podobnie z pozostałymi sferami życia. Une to robią i na dodatek depopulują jak się da, bo przy każdym nie da się postawić kontrolera – jeżeli ludziom uda się uniezależnić.

   1. Wojowit ❤ oni przejmują źródła żywności i wody! Tak te PRAWO WODNE ICH ZALEJE I WYMIECIE OSTATECZNIE I DOSLOWNIE ❤

   2. OTO DOWÓD- połączenie środowisk alternatywnych staje się faktem- BRAWO PANIE JANUSZU- OTO DOWÓD, ZE FALA WZBIERA- w dniach 23 – 24 września 2017 r. w ośrodku ANPOL w Starym Oleśnie odbył się I Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego. Oprócz tematyki związanej bezpośrednio z Czakramem Wawelskim można było wysłuchać wielu innych prelekcji. Jednym z zaproszonych gości był też Janusz Zagórski, któremu zgotowano niezwykle ciepłe przyjęcie…
    Republika Ślężańska. Projekt Nowej Cywilizacji – J. Zagórski
    .https://www.youtube.com/watch?v=i_W5Ec7PdHI

   3. Projekt Ślęży to piękna aktywność lechicka, ale co do Czakramu – jest mnóstwo sprzecznych informacji: że działa częściowo, że działa znowu, że nie może działać, bo wywieziono rdzeń do Watykanu, że wszystkie czakramy Ziemi wyłączono. Przydałoby się wreszcie sprecyzować informację – czy działa, a jeśli tak, co nam to konkretnie daje.

   4. Wzgórze Wawelskie jest jednym z najpotężniejszych w Polsce naturalnych miejsc ziemskiej Mocy. Wszystkie miejsca mocy w słowiańskiej Polechii są w jakiś sposób blokowane lub/i zakłócane: albo poprzez system anten i nadajników wysokiej mocy, albo poprzez kosmiczne technologie z zawieszonych nad nimi pojazdów kosmicznych, albo poprzez budowle „sakralne” czopujące pełny potencjał tych miejsc.

    Klasztor na słowiańskim miejscu ziemskiej Mocy – Jasnej Górze zostanie rozebrany, gorzej będzie z wawelskimi budowlami.

  1. DAMIAN ❤ po pierwszym Twoim wpisie wiedziałam, że nie ,,spoczniesz'' dopóki nie zakotwiczysz się w polityce 😉 Polityka to zło, ale to zło ma wpływ na nasze życie- wiec pora przejąć te stery- a później, gdy nastanie ta pora nastąpi wygaśnięcie wszelkich form uzurpacji! Wierzę i czuję, że już Jesteś wspaniałym posłem- oświeconym BLASKIEM BOSKIEJ MILOŚCI ŻYCIA<3
   POWODZENIA I PAMIĘTAJ DLA LECHITY NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH ❤

   1. Brawo Damian👏
    Zawsze wiedziałam, że masz potencjał.😀
    Trzymam kciuki aby zrealizowały się Twoje wszystkie plany.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s