Ojciec autystycznego dziecka zadaje pani premier Beacie Szydło niewygodne pytanie o szczepionki

<https://youtu.be/nzsqO6-4qj0

Ojciec autystycznego dziecka zadaje pani premier Beacie Szydło niewygodne pytanie o szczepionki. TV Trwam, 21.09.2017 r., audycja „Rozmowy Niedokończone” nt. „Polska w Europie i świecie”.

Całość audycji:

<https://youtu.be/dFzDqvcU1S0

11 myśli w temacie “Ojciec autystycznego dziecka zadaje pani premier Beacie Szydło niewygodne pytanie o szczepionki

 1. To bardzo ważny telefon- dlaczego, bo jest namacalnym dowodem tego, ze Pani Premier wie o szczepionkowym problemie- gdy pisałam do Pani Premier w sprawie m.in szczepień, chemtrails, nasilonemu przejmowaniu Polskiej Ziemi przez niemiecki kapitał przez tzw.słupy otrzymałam odpowiedz z Kancelarii RM, ze Pani Premier nie jest w stanie osobiście czytać tak wielu pism i oni kierują sprawę do MŚ! Więc jeszcze się łudziłam, ze problem jest przed PBSz ukrywany- A TU PROSZĘ- DOWÓD- i nie będzie już wymówek, ze o problemie się nie wie, że w RZĄDZIE PANI SZYDŁO PRYM WIEDZIE LOBBY SZCZEPIONKOWE, ŻE GIS TAŃCZY JAK MU ZAŚPIEWAJĄ! Różnej maści telewizje ,, publiczne” chcąc wyciszyć problem poprzez pokazanie poprzez chęć ośmieszania ,, przeciwników szczepień” z każda chwilą coraz bardziej strzelali sobie w stopę- akcentując w której ,, kieszeni” siedzą! Ten telefon- precyzyjnie zadanie pytanie świadczy o potężnej mądrości i rosnącej świadomości POLAKÓW!

  1. Polacy są potężnie mądrzy i rośnie ich świadomość, bo jak widzą chore dzięki szczepieniu dziecko, to proszą rządzących, żeby nie MUSIELI dzieci szczepić?
   Byliby mniej mądrzy i ich świadomość by nie rosła, gdyby choroby nie widzieli, czy gdyby rządzących o ułaskawienie dzieci nie prosili?
   Skąd rodzic szczepionego dziecka, które nie ma typowych objawów poszczepionkowych chorób wie, że szczepionka mu nie zaszkodziła?
   Przecież nie porówna tego dziecka z nieszczepionym, nie wie jak by się nieszczepione rozwijało.
   Wolę zwyczajnie mądrych i zwyczajnie świadomych od mądrych potężnie i z rosnącą świadomością marud.

 2. Witajcie no właśnie rośnie świadomość w słowianach w Polsce .Przyjdzie czas wolności ale teraz rodzice muszą walczyć .Mafia Big Pharmy nie odpuści a puki co nasz rząd gra na dwie strony .Kasa poszła do teczek pod stołem . Oni boją sie prawdy A ptawda zgniece Rzydo komume 🙂 Sława nam p.s .Trza być jednością a jedności nie ruszą ,dlatego potrzeba więcej świadomych ludzi SLAWA

  1. Chyba jestem ślepa, bo jakoś nie dostrzegam walczących Polaków.
   Potrafią tylko się chwalić swoim rzekomym rozwojem świadomości i cierpliwie czekać na tą rozwiniętą świadomość.
   Skąd pewność, że doczekają?

 3. Slawa są tacy ludzie tylko że niewielu ich jest większość woli robić tak jak wszyscy ale częściowo się ztobą zgadzam o tym zachwalaniem się hajsem .ale widzisz poźniej dzieje się coś takiego że do zło do takich osób zawsze wraca tagże nie smąć prawo karmy ile od siebie dajesz tyle do ciebie wraca tzwane plusy w niebie hehehehehee. 🙂 SLAWA tobie siostro i wam

 4. Ciekawi mnie, ile szczepionek premier Beta dala swoim dzieciom???? Zapewne byli kłóci jeszcze nie wedlug korporacyjnej rozkladowki od big farmy. Co za hipokryzja i to wszystko przed oczami Polakow. I nikt sie nie boi juz nawet tego zaklamania wobec Polakow. Maja nas kur..a za idiotow totalnych.

 5. To jest właśnie to najważniejsze, o co doprawdy WARTO zawalczyć. Prawdziwe dzieci boże, rodzą się na boskie podobieństwo i jeśli nie są zanieczyszczone – zatrute chemią czy obcym DNA, otrzymują w chwili urodzenia unikalny, zwykle niedoceniany dar rodowej sensytywności – wspólnej jaźni tak ze swym rodem ( tożsamym z grupą krwi ) jak i z samym Stwórcą. Lucyferiańskie hybrydy i ich najemnicy, którzy od lat rządzą Polską nie posiadają tego daru i mogą opierać się wyłącznie na pożal się boże oficjalnej nauce i wiadomej klasy faryzejskich elitach, a jeżeli sami w młodości nie odebrali wiedzy, nauki, WEDY, GNOZY akurat w tym drażliwym aspekcie – a wiemy, że w polskiej oświacie naturalnie nie mieli w tym temacie absolutnie żadnych szans, to są zwykle durnymi popychadłami socjopatycznych biznesmenów całe swe życie, co doprawdy z żałosnym dla polaków skutkiem niezmiennie widać wokół. Dlatego to mawiają o nich, że samymi dobrymi chęciami, to jest PIEKŁO wybrukowane…

 6. Jestem akurat w Niemczech, w Berlinie i Poczdamie. Byłem w niemieckiej szkole. Trafiliśmy na konferencję prasową szamorządowców z landu Berlin dotyczącą szczepień. Wmawiają, że szczepienia to jedyna ochrona. Zatem firmy farmaceutyczne idą na całość. Liczę, że świadomość jest też u Niemców. Tam chyba szczepienia nie są obowiązkowe.


  „Najlepszą ochroną jest wciąż jeszcze szczepienie”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s