Polscy lekarze nie są aż tak głupi, by truć się lekami, które przepisują nieświadomym

<https://youtu.be/DCa3uXEOuPw

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Jan Zbigniew Potocki rozmawia z Jerzym Ziębą, autorem światowego bestsellera „Ukryte terapie”.
Reklamy

145 myśli w temacie “Polscy lekarze nie są aż tak głupi, by truć się lekami, które przepisują nieświadomym

 1. Dwie – pełne godności, dobra i życzliwości twarze Lechitów -Słowian. Do tego przekazanie ważnych informacji. Kto jeszcze może nie brać tego pod uwagę?

 2. skad ten Potocki skoro nemrodysci wybili swoja konkurencje szlachecka i kto mianowal Jego na prezydenta a moze krola???? Matrioszki sa zastepowane jak zajace z kapelusza niczym Filip z konopi.Czekac tylko kiedy nam sie jakis potomek Piastow pojawi na wygnaniu lub hrabia Jagiellon,ktory nas zbawi. Kazdy hrabia,szlachcic,ksiaze nie jest zadnym prezydentem Polakow czy tam krolem. Slowianie nie potrzebuja tkwic w kastowym prawie rzymskim i nic z tego nigdy juz nie wyniknie.Teatrzyk goni teatrzyk w upadajacym systemie niedorajd darmozjadow,zyjacych z pracy Polakow.

  1. Devingo,

   Wielka Zmiana nie będzie gwałtowna. Wielka Zmiana odbywa się poprzez małe zmiany. Na razie (2 lata) nie ma innej opcji na odsunięcie chazsrskiego rządu od koryta niż powrót do Konstytucji 1935. A to już będzie wielki krok, patrząc z obecnej ciemnej d., w której nabożnie naród tkwi.

   1. ,, Czyli co, TAWcio?
    Żeby powrócić do Konstytucji 1935, należy tę, obecnie ,,używaną’ zawetować, odrzucić. Aby to uczynić, potrzebna jest w sejmie tzw. większość konstytucyjna – bez tego nic nie drgnie.

    Jaki zatem obóz, koalicja polityczny ma szansę uzyskać tę większość? na jakie opcje głosować?
    Czy się to komuś podoba, czy nie wybory coś dają. Pozostanie w domu i wypięcie dupy na wybory jest na rękę jakimkolwiek kandydatom na stołki. Łatwiej nakarmić kiełbą wyborczą mniejsze społeczności aniżeli cały naród.

    Nie ma w naszym prawie wyborczym progu, poniżej którego wybory(samorządowe, czy rządowe i prezydenckie) byłyby nieważne.

    Z 20% uprawnionych do głosowania, którzy poszli do urn robi się 100% i mówi ,, na 100% GŁOSUJĄCYCH partia x otrzymała 40% poparcia, a partia y 37% itd.
    W naszym kraju co drugi Polak uprawniony do głosowania ma w dupie wybory – albo żadna z opcji mu nie odpowiada, albo pozostanie w domu uważa za sprzeciw wobec całej polityki.

    Realia są takie, że 40 – 50% wybiera, a pozostali przecież nie wyprowadzają się na Księżyc i żyją w rzeczywistości, na którą nie chcieli mieć wpływu(wiem, wiem- rządy marionetki, ale zmiany następują również oddolnie, te dla dobra narodu w szczególności).

    Ale wracając do konstytucji.
    Powrót do konstytucji z 1935 wymagał by ogromu czasochłonnej pracy legislacyjnej, która zaktualizowała by dokument do wymogów współczesnych.

    Wydaje mi się, że póki co należało by zmienić zapisy w obecnej konstytucji do takiego kształtu, aby referenda stały się niepodważalną decyzją narodu, a nie tak jak jest dziś: wyniki referendum opiniuje i zatwierdza sejm, po czym decyzję Narodu wrzuca do niszczarki.

    Fajnie by było wyrzucić z Polski chazarskie rządy, ale nie widzę na razie takiej siły, która zrobiłaby to jednym kopnięciem(Rodacy podzieleni, skłóceni nie widzą nadrzędnej wartości – DOBRA ZJEDNOCZONEGO NARODU)

    Jeżeli dokonać zmiany – pierwszego kroku – to uczynić Naród współzarządzającym.
    Dobrze wiemy, ze nasze wzniosłe Słowiańskie idee nie zrealizują się same, a jedynie na konsekwentnej, stopniowej zmianie istniejącej rzeczywistości.

    Pragnienia są bardzo ważne, lecz aby mogły się spełnić, muszą zakotwiczyć się w realiach, by te z kolei mogły zmieniać się w kierunku urzeczywistnienia pragnień.

    Jak historia pokazuje rewolucjoniści zawsze mieli pomysł na obalenie rządów, ale na sprawowanie władzy dla dobra narodu pomysłów już nie było – prędzej czy później odradzał się dyktat, reżim i ucisk.

    I konkret. Jakich sił i jakich środków(ugrupowań, partii, koalicji) użyć do tego, aby za dwa lata większość sejmowa mogła i CHCIAŁA zmienić Konstytucję, aby ta wyrażała w pełni wolę narodu?

    Dwa lata. Powrót Konstytucji z 1935.
    Kto i w jaki sposób przy obecnym rozkładzie sił politycznych miał by tego dokonać?
    Kogo należy obdarzyć swoim poparciem i działaniem?
    Pytam, by za dwa lata mój głos nie poszedł na marne.

    Może wszyscy już wiedzą, tylko ja jestem ciemniakiem ,,przedwyborczym” 😀

   2. czytalem sondaz ze 76 proc jest za szczepionkami to po co referendum, polacy to raczej dzieciuchy np glosowali by zeby dokopac rosji ale jakby na front trza isc to by raczej woleli do galeri, swoja droga czy zieba by potrafil wyciagac ludzi z hospicjow? to byloby coś

   3. Krysia z lasu pisze „aby referenda stały się niepodważalną decyzją narodu” , ja uważam, że to jest pierwszy punkt
    do zrealizowania przez nas społeczeństwo, musimy wymóc na rządzących /rząd/i decydujących w naszym imieniu/ sejm/
    uchwalenia i zatwierdzenia ustawy jako jeden z najważniejszych paragrafów w narodowej Konstytucji.

    W tak skonfliktowanym społeczeństwie jak obecnie nam to serwują chazary poprzez nasze krajowe przechrzty, nie widzę wyjścia z tego impasu, jak tylko rządy Społeczeństwa poprzez REFERENDA, i tak się stać musi choćbyśmy mieli wyegzekwować to siłą sprzeciwu z naszej strony
    /społeczeństwa/.

    Nie znam sprawy ,które ugrupowanie polityczne zgłaszało
    wniosek do sejmu o głosowaniu nad referendum, uważam, że powinniśmy się z tym ugrupowanie skontaktować, może ktoś z was zna lepiej sprawę, to niech na forum naświetli jej tło, do wyborów mamy 2 lata , warto spróbować złożyć ponownie do sejmu wniosek o przegłosowanie i nagłaśniać sprawę gdzie się tylko da, w obecnych realiach mamy szansę.

    TAW proszę podejmij dyskusję w powyższym temacie, przecież na Twój blog zaglądają ludzie światli i sprawiedliwi.
    Spokojny sen nam nie pomoże, więc zbudżmy się.

    Coś dzisiaj działo się z energiami, bo taka buńczuczna postawa mnie naszła, że cały dzień czułam się jakoś bardzo dziwnie, coś pozytywnego nadchodzi, tak ja to odbieram, ale musimy pomóc „chwili”

    P O B U D K A 😀 😀

   4. Ja mam inną wizję. W mojej wizji PiS przez najbliższe dwa lata jest pod tak wielką presją mafii chazarskiej, że z obecnego rządu wychodzą najgorsze z możliwych antypolskie decyzje, skutkiem czego Naród się DO KOŃCA wybudza z hipnozy narodowej i w Wyborach 2019 daje im takiego łupnia, że Pan Prezes Rady Ministrów Jerzy Zięba zaprzysięga swój gabinet w pierwszej połowie listopada 2019.

    W pierwszym miesiącu rządu premiera Jerzego Zięby zostają wycofane z Polski wszelkie szczepionki skutkiem uznania przez nowy parlament praktyki szczepień za akt ludobójczy. W następnym miesiącu IX Kadencji Sejmu zostaje uchwalona ustawa wycofująca z Polski wszelkie rośliny genetycznie modyfikowane (kukurydza, rzepak, soja, pomidory, itd.).

    W trzecim miesiącu IX Kadencji Sejmu zapada ustawa o wycofaniu się Polski z terrorystycznego Paktu Północnoatlantyckiego, co za następnych kilka miesięcy zaskutkuje zaprzestaniem rozpylania nad Polską ludobójczych chemtrails.

    Moja wizja jest tak mocna, że się spełni – bez względu na to, co o niej myślicie. Więc ja osobiście jestem bardzo spokojny, wyluzowany i radosny. A Wy się martwcie 😀

   5. pis to takie polswierze powietrze ale jedyne mozliwe na dzien dzisiejszy, zieba jak najbardziej jyz sie zapisalem do jego partii tylko ze on jeszcze nie wie ze ma partie -_-, bez zdrowia spoleczenstwa nic nie jest mozliwe, zdrowie to podstawa wszystkiego a tymczasem juz 5latki maja cukrzyce np poszczepionkowa i inne kalectwa poszczepionkowe moze taki nowy slogan rozpowszechniac NIE KLUJE NIE CHORUJE albo SIEBIE NIE KLUJE NIE CHORUJE moze ktoś wymysli cos zgrabniejszego jeszcze

   6. TAW ja nie neguję Twojej wizji, ale…..no właśnie to ale, mówi mi, że ktokolwiek będzie rządził w moim pięknym kraju, potrzebna jest przeciwwaga i wpływ NAS społeczeństwa na podejmowane decyzje NAS dotyczące.

    Każdej władzy społeczeństwo powinno patrzeć trzeżwo na ręce, aby tak było musimy mieć bezpośredni wpływ na tę władzę, a to ja widzę tylko poprzez REFERENDA.

    Ja mam taką zasadę, że nigdy władzy nie należy ufać do końca, a jeżeli zaufam to sprawdzam, czyli patrzę „na ręce”.
    TAW czy Ty myślisz, że nawet gdyby wygrał Pan Zięba, to co, wszystko będzie „cacy” nie będzie miał silnego zaplecza, bo skąd tak nagle, a przeciw sobie będzie miał już podwójną opozycję PO-PIS-dy.

    Ty myślisz, że oni mu tak bez sprzeciwu pozwolą wycofać swoje wprowadzone pomysły /czytaj przekręty/.
    Ja życzę jak najlepiej Panu Ziębie, też widzę w nim uczciwego i mądrego człowieka, ale ….i znów to „ale”, ale patrzę też na realność i możliwość spełnienia naszych pragnień wobec Niego.

    Ja wiem , że my POLACY zasługujemy i wreszcie otrzymamy
    wszystko co najlepsze i tak się stanie, ale czasami jeszcze z dawnych PRL-owskich czasów nachodzą mnie „czarne wizje niemożliwości” , przepraszam już wracam do rzeczywistości
    i jednak dalej będę śnić i marzyć swój szczęśliwy świat i mój piękny kraj i czarodziejską różczkę w mojej ręce a wtedy wszystko jest możliwe, czyż nie tak 😀 😀

   7. GMO jakie sondaze, ze nieby Polacy w 76% chca byc traktowani chemicznie i toksycznie i sa za szczepieniami. Te sondaze to fikcja, klamstwo i nie nalezy w to w ogole wierzyc. Media sa w korporacyjnych rekach, wiec beda sobie tam sondaze wypisywali, jakie chca, a lud wsi i miast w to uwierzyc. Mozgu uzywac do cholery.

   8. nawet patrze po moim otoczeniu i bym powiedzial ze 90 proc gada ze trzeba kluc… praktycznie tylko ja zostalem bezkluciowy

  2. Devingo ja też tak widzę i tak odbieram naszą Polską rzeczywistość, obce hieny tylko czekają by dorwać się do padliny, którą im przygotowują niby Polskie wilki w owczej skórze.

   Tytuły, koneksje i przynależności do danej kasty, jak widać z naszej historii, nic dobrego nam Polakom nie przyniosły oprócz płodzenia sprzedawczyków swojej ojczyzny.

   Tylko ludzie prości o dobrych, czystych sercach są wartościowi, wrażliwi, pracowici i godni naszego zaufania, cała reszta to PASoŻYDY jak mój ogórek OLBrzym 😀
   Zamknijmy oczy, a otwórzmy swoje SERCA, bo tylko wtedy
   ujrzymy i wyczujemy czystą PRAWDĘ.
   Może to jest zbyt ostra ocena z mojej strony, ale tak ja to
   odczuwam w swoim Polskim Sercu.
   Pan Zięba „TAK”, Potocki „NIE”
   Dla wszystkich na blogu przesyłam piękne ❤ promyki słońca, które po tygodniu "lania" powróciły na południe mojego kochanego Kraju.

   Ps. Krysia wstawaj bo Ojczyzna i "Przetwórstwo" wzywa. 😀

   1. Krysieńko, SłowiAnko!
    „Pan Zięba „TAK”, Potocki „NIE”.
    Z perspektywy, też tak to widzę.
    Może wymiana uzębienia u Pana P. odsłoniła częściowo Jego osobę. Śmieszne.
    Devingo, zgadzam się z Tobą. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

   2. Nie mów mi MBD, o przetwórstwie! 🙂
    Dziś śniły mi się szklane domy, mieszkałam w jednym z nich…
    Tylko kuźwa, dlaczego te domy miały kształt słojów, słoików, słoiczków!? Nawet kibel w takim domu był słoiczeczkiem! , a klapa pokrywką od twista!

    I żeby było śmieszniej, otwieram rano TAWa i akurat strona wyświetla się , jak nigdy dotąd, w miejscu :
    ,, Czy zrobiłaś już z miłością lek na cały rok: konfiturę z bzu czarnego? ”
    Nie, kuźwa! Zrobiłam z bzu białego, niebieskiego, żółtego, pomarańczowego! ale z bzeńka czarniutkiego konfiturki jeeeeszcze nie zrobiłam! 😀 😀 😀

    Ja się chyba ze….am!
    Właśnie przed chwilą mąż krzyczy z dołu:
    ,,Krysia!, facet mówił, że opienki się pokazały, skoczymy jutro do lasu i pojedziemy tam, gdzie rośnie czarny bez, mówiłaś kiedyś, że chcesz na dżem!
    Noooo, jasne!

   3. wpis do Krysi.
    U mnie zadziałało to troche inaczej. Byłam na spacerze na urlopie w Bieszczadach. Na jednej z górek rósł czarny bez. Po powrocie do pensjonatu odpalam TAW a tam rzuca sie w oczy artykuł o konfiturze z czarnego bzu. Konfitur nie zrobiłam, ale uznałam, że ktos czyta w mojej głowie, widzi to co ja widze.😊

   4. jeszcze krótki dopisek. Mnie tez sie snił sen z mieszkaniem w roli głównej. Ale nie mogłam do niego dojść. Byłam w jakimś budynku, miałam obejrzec, ale do tego nie doszło. Oglądałam inne, ale wiedziałam, żadne z nich nie jest tym własciwym.

    Dzisiaj film z dr. Czerniakiem w TVP mozna bylo zobaczyc do konca.

    I na koniec. Ciagle obserwuję niebo i chemitrails nie widzę, mam dziwne wrażenie, że tam gdzie ja jestem ich nie ma. Ale jednocześnie wiem, że nie jestem taka mocna 😉🙌.

    Dobrej nocy wszystkim. Spokojnych snów. 🤗

   5. GMOsiu Potockiemu zależy na władzy tylko po to by mógł odzyskać rodowe majątki na ukrainie, bo Polskę to on ma w 4 literach, to taka zdradziecka szlachecka rasa.

   6. „ale tak ja to odczuwam w swoim Polskim Sercu.”

    SłowiAnko,
    Pozwole sobie dodac male wyjasnienie, dotyczy ono pochodzenia tytulow i niekoniecznie ma wplywac na osobowosc ludzi zyjacych w naszych czasach, ale wiedziec o tym warto.
    Otoz wsrod POLSKIEJ Braci Herbowej ZADNYCH TYTULOW NIE BYLO I NIE MA (zwlaszcza, „hrabiow”)! Pan Brat to Pan Brat. Tytuly zostawaly nadawane tym RODom, ktorych czlonkowie poszli na wspolprace z zaborcami !
    Zamojski ODMOWIL (!)tytulu , ktory chcial Mu nadac „wladca” austriacki, tlumaczac, ze wsrod Braci szLACHeckiej WSZYSCY SA SOBIE ROWNI ! Jest gdzis dokladny tekst odpowiedzi Zamojskiego do cesarza.
    Tytuly ksiazat to spolszczone tytuly KNIAZIOW rusinskich (np. Wisniowieccy), ktorzy przystapili do Rzeczpospolitej i TYTULY ZACHOWALI (patrz: „Ogniem i mieczem”)
    Nie wiem z ktorej galezi RODu jest Pan Potocki, ale z zonami to…19 wiek… kogo interesuje, poszuka.
    O ile cos niedokladnie pisze, to prosze o poprawienie specjalistow od genealogii.

    Chwala Slowianom !

   7. Do Laszki

    „jeszcze krótki dopisek. Mnie tez sie snił sen z mieszkaniem w roli głównej. Ale nie mogłam do niego dojść”

    Laszko, mieszkanie, to TY – Twoja osobowosc

    „Oglądałam inne, ale wiedziałam, żadne z nich nie jest tym własciwym.”
    A jakie ?

   8. Borowiiku, we śnie ja wiedziałam, które mieszkanie jest moje, albo dla mnie przeznaczone, tylko nie mogłam do niego dojść, ciągle cos/ktoś stało na przeszkodzie. Obudziłam się zanim do tego właściwego doszłam.

   9. ” to taka zdradziecka szlachecka rasa.”
    SłowiAnko,
    Uzylas bardzo niesprawiedliwych SLOW i postawilas JE obok slowa LACH.
    No coz, napisalas, wiec Energia tych Slow poleciala w Kosmos!

    Mieszasz SłowiAnko postawy niektorych RODow ( zreszta wcale nie szlacheckich tylko przyjetych do herbow) z prawdziwymi LACHAMI – Slowianami, ktorzy sa Potomkami RODow rycerskich i kaplanskich z dalekich , bardzo dalekich czasow.
    Poszukaj sobie na internecie, kto byl przyjmowany do Herbow w 16 i 17 wieku, poszukaj, kim sie otaczal KaziMir(kazic = gladzic) zwany wielkim…).
    Zdarzalo sie i tak, niestety, ze niektorzy sie WYRADZALI, czyli mogli dokonac zdrady czy tez innych niegodnych postepkow, ale, jak samo to SLOWO oznacza, ten kto sie WYRODZIL NIE JEST juz W RODzie…

    A przy okazji, czy wiesz jak nazywano STRAZNIKOW rubiezy slowianskiego mocarstwa ?
    Otoz zwano Ich SOKOLAMI = rycerzami Swaroga. Stad np. nazwiska : Sokolow, Sokolowski i nazwy Gniazd : Sokolow Podlaski, Sokolow Malopolski, Sokolka, Sokolany, Sokoly…

    Ps. Dobrze bedzie jezeli w jakis sposob „odkrecisz” zdanie , ktore napisalas. Ale Wolna Masz Wole i uczynisz jak bedziesz chciala.

   10. „Ciagle obserwuję niebo i chemitrails nie widzę, ”

    Laszko, nieraz obserwuje Niebo Noca…niestety, czesto SYPIA NOCA… przewrotne istoty…

   11. SlowiAnko, to będą już zupełnie inne okoliczności. O wzmocnionej opozycji POPiS można by mówić, patrząc kategoriami obecnej rzeczywistości. A za dwa lata będzie ona zupełnie inna. Z czego by misja wynikać siła tej opozycji, gdy każdemu z tych opozycjonistów będzie groził uliczny lincz, kary więzienia? We wszystkich inicjatywach decydujące jest morale. Twórcza energia, motywacja i poczucie bezpieczeństwa. Oni to stracą. Stracą ochronę mocodawców, którzy zaraz sami będą w tarapatach. Myśle, ze w tej upadłej grupie politycznej będą ucieczki za granicę, może samobójstwa, albo popadanie w obłęd czy apatię. To będą całkowicie energetycznie i finansowo rozmontowane szeregi. Gdy z drugiej strony będzie rząd Narodu i Życia niesiony najmocniejszą energią – falą powszechnego entuzjazmu społeczeństwa. Podobnego do tego z 1939, który uczynił cud eksplozji patriotycznej i ekonomicznej (i został storpedowany), do tego z 1989 (który został podcięty i zalany betonem), lecz większego, mocniejszego, najżywszego.
    Każdy dzień będzie ciosem dla tej „opozycji”, codziennie będzie ogłoszone coś ważnego: jeśli nie kolejne ujawnienie zbrodni, kłamstwa czy zalopanej wartości lechickiej, to medyczny wynalazek, jakieś dzieło społeczne, ochotnicze, wsparcie życia biedniejszych, wyrazy podziwu z zagranicy, dary, akty twórcze w każdej sferze życia Polaków, wynikłe z ożywienia dusz wcześniej spętanych powrozami. Cokolwiek. I wszystko będzie wspierać energią Lechitow, a dobijać jej wrogów. Nie będzie już miejsca dla TEJ opozycji…

   12. Pan Potocki – był odbierany przeze mnie no właśnie- cos nie grało- ale moje zaufanie do TAW spowodowało, że zaczęłam się przyglądać Hrabiemu bardziej- i tu się zgodzę, że utracony majatek na Ukrainie ma znaczenie- ale słyszałam, że w Panu Potockim jest WIELKA DUSZA LECHICKA- WŁAŚNIE SIĘ OBUDZIŁA- widać to ten czas- wcześniej nie było szans, więc dojrzewała, aby się ujawnić w czasie sprzyjających wiatrów dla ODRODZENIA IMPERIUM LECHICKIEGO! Moi Drodzy w pewnych kwestiach możemy się różnić, ale teraz CEL JEST POWAŻNIEJSZY- NALEŻY SIĘ JEDNOCZYĆ! Tworzyć SPRZYJAJACE WIATRY, bo Premier ZIĘBA potrzebuje do opieki nad POLSKĄ- GRUPĘ ZAUFANYCH, PRZYJAZNYCH WOJÓW, którzy w SERCU MAJĄ JEDEN DŹWIĘK- LECHIA ❤
    Za Panem Potockim jest ogromna siła- każdy z nas jest ,,jakiś'', były błędy z pewnością u każdego na drodze przebudzenia- czasami był zły kierunek- droga kamienista- ale najważniejsze znaleźliśmy w końcu WŁAŚCIWY KIERUNEK! W obecnym czasie musimy się JEDNOCZYĆ, bo machina jest potęzna, macki, nici, układy wszystko prowadzi do pieniędzy- ŻEBY ROZWALIĆ SYSTEM należy zacząć od dołu- czyli samorządy- GMINY, MIASTA, POWIATY itd.- tutaj każdy z systemu oprawczego- BUDŻETÓWKĄ zwany jest solidnie opłacany i adorowany- daleko szukać nie potrzeba- wystarczy spojrzeć na ich zarobki, urlopy roczne- płatne, premie, dodatki- 13 pensje, oni ,,bardzo zapracowani'' przechodzą na wcześniejsze emerytury- wymieniac można bez liku- ONI WSZYSCY to sprawdzeni wyborcy ekipy ,, rządzącej'' na danym terenie i tu religia- kk odgrywają ogromna rolę- kler się sprzedaje- temu kto więcej daje! Więc p.Potocki czy nasz JM to KLUCZE ODRODZENIOWE WIELKIEJ LECHII- musimy mieć łączność z katolikami, gdyż to przecież nasi jeszcze śpiący SŁOWIANIE!

    Odnośnie sondażu na który DARO się powołuje- ja w chwili obecnej bazuje na SONDAŻU POLSATU- który się odbył podczas programu pani Gawryluk o szczepionkach- była tam Pani Justyna między innymi i taka starsza doktorka- bardzo skrzekliwa i bardzo kochająca szczepionki- wiadomo POLSAT, WIADOMO JAKI JEST KIERUNEK JEGO ZAMILOWANIA- kto go ogląda- bardziej miłośnicy PO- więc SONDAŻ POWALA!
    A pytanie brzmiało: ,,CZY PAŃSTWO POWINNO ZMUSZAĆ DO SZCZEPIENIA DZIECI?''
    14%- TAK
    86%- NIE
    TAW ❤ TWOJA WIZJA POKRYWA SIĘ Z MOIM PRZECZUCIEM- ale Twoje wyartykułowane bardzo szybkie zmiany przez GABINET PREMIERA JERZEGO ZIĘBY mnie uskrzydliły, bo są zgodne z moimi oczekiwaniami! Dziękuję, ze tak PIĘKNĄ WIZJĄ PODZIELIŁEŚ SIĘ Z NAMI ❤
    SłowiAneczko- te ,,ale'' powstało, bo tyle krzywd nasze serce widziało i teraz jesteśmy ostrożni- I TO BARZDO DOBRZE, bo SERCE to najlepszy weryfikator w całym WSZECHŚWIECIE ❤

   13. Postać pana Prezydenta Jana Zbigniewa proponuję potraktować jako Dar Losu dla Polaków RODaków Słowian na czas Wielkiej Zmiany 🔆

    Dar losu otwierający Polakom Rodakom Słowianom perspektywę wyjścia z matni chazarskiej Konstytucji Kwaśniewskiego (nielegalnej de facto).

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/02/24/konstytucyjny-szwindel-kwasniewskiego-czyli-polakow-zdazymy-wydoic-zanim-sie-polapia-o-co-w-tym-wszystkim-chodzi/

   14. A i miałam przypomnieć – wspaniałe przesłanie zapodane przez TAW: KONIEC GISU – w obronie pokrzywdzonych przez szczepionki dzieci- TEN UTWÓR POWINIEN BYĆ ,,PRZYWITANIEM” STOP NOP na każdym WIECU:

   15. W prawdziwie SLOWIANSKIEJ LECII czegos takiego jak obce, nadane przez ZABORCOW tytuly NIE BEDZIE !
    To bedzie wlasnie jeden z czynnikow okreslajacych, na ile jestesmy blisko Przekazom Przodkow ❤

   16. w polsce sa tytuly a nie ma tresci, wszyscy na budzetowce to takie wykaligrafowane okladki bez tekstu w srodku

   17. ,, Moja wizja jest tak mocna, że się spełni – bez względu na to, co o niej myślicie.”
    Takich słów nie wypowiada Ktoś, kto nie jest pewien.
    Dla mnie 27.09.2017 r. to wielki dzień.
    Pozostaje mi, z pełną szczerością(a serce ją ma) i mocą moich myśli rezonować z tą wizją, która wyłoni wreszcie przywódczą, mądrą w strategi rękę prowadzącą polski naród do samostanowienia.
    Do samostanowienia w realiach obecnego świata.
    W twardych realiach.
    I świat cały w tych realiach powinien znaleźć wreszcie SPOKÓJ, nie tylko Polska, bo pępkiem świata nie jest.
    Ma być?
    Zastanawia mnie, ile narodów tak myśli o sobie, ile narodów widzi piękno swej przyszłości.

    Czemu wszystko ma być i odbyć się jutro, jutro, albo po jutrze …
    Wiem …, nadzieja …
    Ale też energie …

   18. Tak masz racje SlowiAnko..nam juz szlachta kastowa z tytulami magnackimi nie jest potrzebna..bedziemy znow dziesiecine odrabiac a ja mam dosyc odpalania haraczy.Jak mi sie jeszcze pojawi jakis hrabia lub wnuk Piasta Kolodzieja to bede podejrzewal zmartwychwstania na cmentarzach watykanskich lub przesuniec czasowych i przybyszow z przeszlosci. Idea pana hrabiego dobre ale bez tytulow i prawa do tronu.

 3. Kochana Arkono,
  pięknie dziękuje. Poprawiłaś mi samopoczucie, na cały dzień wystarczy. Powiedz mi, gdzie tak miłe i empatyczne zwierzaki znajdujesz?
  Mam psiaka i wiem, że wszystko można po jego ruchach i w jego oczach wyczytać. W czasie pobytu na naszej „banderozie” potrafimy czasami zrozumieć „mowę” piesków. Szczególnie te szczekania, którymi się skarżą lub witają, bo nasz Junior wtedy niestandardowo szczeka.
  Serdecznie pozdrawiam i dobrego słoneczka życzę.

  1. 😀 ja tylko chciałam zapodać, że Krysia z Lasu będąc wczoraj z mężem na grzybach w lesie, odkryła nowy gatunek PRAWDZIWKA, zwie się Borowik PSI WILK, znalazła dwa małe okazy, które jakiś zwyrodnialec porzucił w lesie, zgłodniałe i wychudzone maleństwa zabrała do domu i otoczyła oczywiście je serdeczną opieką.
   Na pewno będzie dalszy ciąg tej radosnej a zarazem smutnej historii, ale o tym napisze pewnie Krysia Wielkie Serce. ❤

   1. Żałuję, że mój mąż w tym roku nie zmobilizował się na przygodę z grzybobraniem, pomimo moich usilnych starań. Pojechał i kupił u szczęśliwców zbieraczy pełne wiaderko. Ale finał borowików był podobnie smutny. Stoją teraz w słoikach i czekają dobrej dla smakowania ich chwili.

   2. „Pojechał i kupił u szczęśliwców zbieraczy ”
    No i bardzo Dobry uczynek zrobil Twoj Maz. Dzieki zbieraniu runa lesnego, niektore osoby w mlych wioseczkach, ktore sa bez pracy, maja skromne zrodlo zarobku. W niektorych ROdzinach to dostarcza skromnego dochodu do ogolnego zasobu srodkow do ZYCIA.

   3. A u nas bylo dwa w jednym. Grzyby z Bieszczad i opolskiego ( dwa litrowe sloiki ususzonych) i prawdziwki (2kg) kupione na targu w moim rodzinnym miescie(tez ususzone) wiec malzonek szczesliwy. ( ja nie zaliczam sie do zbieraczy grzybow- nie znam sie dlatego sie troche boje)

   4. Środek dużego lasu, daleko od domostw, szosy.
    Kiedy wyszliśmy z zarośli na leśną drogę, spostrzegliśmy w oddali dwie czarne kulki biegnące w naszą stronę.
    Wyglądało tak, jakby dostrzegły swoją szansę na przeżycie.
    Biegły co sił,potykając się o wzniesienia – koleiny na rozmoczonej deszczem drodze były nie lada wyzwaniem.
    Na kilka kroków przed nami zwolniły, oceniały sytuację, zwłaszcza, że z nami był nasz pies, którego przezornie mąż wziął na ręce – reakcja psa, broniącego pana przed ,,wszelkim stworzeniem” może być agresywna.
    Nic takiego nie miało miejsca, ,,trójka” obwąchała się, a już po minucie nasz pies, zorientowany, że to szczeniaki, przestał się nimi interesować, czego nie można było powiedzieć o dwóch młodych wilczkach(5-6 tygodniowe).
    Szczeniaki, pałętając się między nogami naszego psa, podążały za nim(nie za nami) – widocznie uznały go za ,,kogoś”, kto może je ocalić, albo przynajmniej wyprowadzić z gęstwiny drzew.

    Wrzuciliśmy cała trójkę do samochodu. Szczeniaki chwilę potem spały wtulone w siebie – kto wie jaką drogę przebyły i od kiedy nie jadły.
    Już w domu przekonałam się, że nie żarły od dawna. Przy postawionej przed nimi misce z mlekiem i płatkami owsianymi warczały na siebie na wzajem. Jeden z nich, chcąc ,,zawładnąć” zawartością miski, po prostu wlazł do niej przednimi łapami, próbując swoim ciałem wypchać współtowarzysza.
    Z jednej strony wyglądało to zabawnie, a z drugiej, zastanawiające; co robi ze stworzenia głód i chęć przeżycia.
    Takie sceny to dla mnie nie pierwszyzna, wszystkie wilki i inne psy, jakie mieliśmy w domu to były zwierzęta, które nie wiedzieć po jakich kolejach psiego losu (porzucone przez debili – z wyglądu przypominających człowieka), docierały do naszej chaty.

    Ale do rzeczy.
    Następnego dnia zadzwoniłam do urzędu gminy, zawsze tak robiłam, gdy chciałam pozbyć się ,,nadmiaru leśnych znalezisk”.
    Gmina współpracowała z jednym z najbliższych schronisk i tam odwożono psy i koty.
    A tym razem spotkała mnie bardzo miła niespodzianka!
    Od wójta(bo do niego zadzwoniłam) usłyszałam najpierw o ludziach bez serca, porzucających zwierzęta w lesie a następnie dowiedziałam się, że:
    ,, My mamy taki program. Mamy miejsce i środki(chodzi o żarcie i opiekę weterynaryjną), aby zatrzymywać takie psy u siebie. Robimy im zdjęcia i wraz z ogłoszeniem rozsyłamy po wszelkich mediach internetowych. To przynosi bardzo pozytywny skutek. Można powiedzieć, że na dziesięć psów dziewięć, bezpośrednio od nas znajduje nowych właścicieli.”

    Coś pięknego!
    Ponad to mając dane nowych właścicieli można sprawdzić warunki, w jakich żyje psiurek.

    I tu pytanie do Was, Kochani.
    Czy urzędy gminne, miejskie w waszych miejscowościach mają takie programy, które umożliwiają opiekę nad czworonogami i przekazywanie zwierzaków dla nowych właścicieli wprost z gminy, w której znaleziono porzucone zwierzęta?

    Taki program(wyizolowane środki, jakiś boks z budą) ma jeszcze jeden wielki plus.
    Człowiek, który spotyka bezpańskiego psa czy kota nie staje przed wizją kłopotów związanych z odstawianiem zwierzaka do schroniska, czasem znacznie odległego od jego domu.
    Zawozi zwierzę do gminy i ma pewność poprawy dotychczasowego pieskiego życia. Ludzie w takiej sytuacji chętniej będą ratować zwierzaki.
    Czy u was jest taki program?
    Zadzwońcie, proszę i spytajcie. Gdyby w waszej gminie nie istniała taka działalność, podpowiedzcie, że jest to możliwe i z powodzeniem stosowane.

    Z głodnego, wychudzonego i zapchlonego życia o wiele lepiej jest trafić do nowego opiekuna, aniżeli wśród setek innych psów w schronisku czekać na szczęśliwy dzień, który może nigdy nie nastąpić.

    Oj, długa ta moja psia historia :), ale
    TYM JESTEŚMY, CO CZYNIMY DLA INNYCH I WSZELKIEGO ŻYCIA.

    Miłego dnia!
    PS Napiszcie co usłyszeliście od urzędnika gminy, o ile zechcecie zadzwonić.
    A może u was taki program działa od dawna?

   5. ,, Bo Wielka Zmiana jest PROCESEM ewolucyjnym. Nie da się tak od razu, jednym susem dać dyla z ciemnej dupy matrixa. To jest proces, a więc coś rozciągniętego w czasie.”

    Życzę nam, oby ten czas nie był jedynie wypełniony tykaniem zegara i gapieniem się na wskazówki, które wielu, takich jak Arkona, Myśląca Inaczej, Elaszka, Ania, Eliza, Devingo, Gmo, Grzegorz, Paweł, Szczęśliwa, Halinka, Qrde blade, Czcibor i im podobni pragną przyspieszyć bieg tym wskazówkom, nadając czasowi sens nieuniknionym już zmianom na lepsze.

   6. chyba mi to zapodalas albo ja tobie bo to samo dzisiaj myslalem ze jesteśmy takimi x menami co prawda od siedmiu boleści ale jesteśmy i troche to kolo/kola podpedzamy, podpedzamy rozne kola ja np podpedzam kolo aut elektrycznych kolo nieużywania saletry i glutaminianu we wszystkim kolo antymultikulti… np elektryczna tesla model 3 to jest przełom w stanach wkrótce u nas wrzuccie na eter żeby tesla otworzyla tu dealera i żeby rządowi wymienili szkopskie disle na wlasnie ciche tesle S i X np, model 3 może być przymaly na pakersow boru albo z boru żeby nie powiedzieć z lasu -_-

  2. Elizo Droga, te myszki nizej sa dla Ciebie 🙂 i nie tylko 😉
   Ciesze sie, ze wczulam sie w Twoja wrazliwosc 🙂 i dalo to Tobie radosc na caly dzien.
   Gdy wklejam zwierzatka, staram sie „poczuc” osobe czy chwile. Dla Ciebie mialy byc jaskolki, ale gdy otwarlam strone ze zdjeciami…cos mi nie pasowalo do chwili i Ciebie…(jaskolki „co to jedna wiosny nie czyni ” 😉 )myslami tez wyslalam ). Wsrod tych cudnych ptakow, gdy nacisnelam na „podobne” pojawilo sie to zdjecia z LISKAMI ❤ i wiedzialam, ze to dla Ciebie…i zaraz przyszlo skojarzenie : E-liz (LIs)A 😉
   Zyjatka wszelkie wklejam, by przypominac, ze jestesmy One , My, Rosliny itd. DZIECMI ZYCIA.
   Byc moze komus sie wydaje, ze przy ciezkich tematach politycznych itp; te slicznosci sa troche "z boku" . Ale tak nie jest.
   Przyblizanie sie do tego, co TAW nazywa wzorcowa rzeczywistoscia(?) to takze SZACUNEK DLA KAZDEGO ZYCIA PRZEJAWIONEGO ❤ . Ten Blog czyta wiele osob i mam nadzieje, ze chociaz niektore z nich spojrza z szacunkiem na liszke, myszke, muchomora, zabke, jeza…beda uwazaly , by nie deptac, nie potracac, nie rozjezdzac, nie ranic, nie zadawac cierpienia bezmyslnie. Szokujacy fakt : demoniczne chyba istoty "skosily" MAME JEZKE, ktora wlasnym cialem ochraniala malutkie jezyki, ktore uchowaly sie w malutkim dolku. I ot tak sobie zostawily pokrwawione cialko. Jest ta opowiesc na stronie Stowarzyszenia do ochrony Jezy. I te demony zostawily ot tak sobie cialo Jezyczki i malutkie dzieci…DOPIERO WLASNIE PAROLETNIE DZIECI ❤ CZLOWIECZE zobaczyly zmarla jezyczke i zaalarmowaly kogos doroslego. Na szczescie niemowlaki zostaly uratowane. Mama JEZ oslonila Je wlasnym cialem. I co myslec o istotach ludzkich, ktore dopuszczaja sie podobnych okrucienstw?
   Zwierzatka ❤ z nami wspoldzialaja i nam POMAGAJA…moze nawet w Wielkiej Zmianie…

   1. ARKONA – prześliczne te wiosenne myszki. Dziękuję, za Twoje słowa i Twoją wrażliwość.

    Na naszej „banderozie” od 2 lat nie grasują myszy. Zawsze przeprowadzały się na zimę z pola i zawsze narobiły totalnego bałaganu. Narzekałam na te szkody, ale ostatnio , przykro i smutno trochę, że myszki nas opuściły.

    Dla Ciebie ” Jaskółka” tekst Czesław Niemen, w wykonaniu Stana Borysa. Może smutna ale przejmująca.
    .https://youtu.be/y4i4_e7T7Ig

    Dobrej nocy Kochana Arkono.

   2. Arkono Moja Droga piękne zwierzątka wklejasz.
    🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊
    Dziękuję Ci, że ubogacasz jeszcze bardziej ten wspaniały blog.💖

   3. Kochana Arkono ❤ ja sobie nie wyobrażam BLOGU TAW bez Twoich przecudownych fotek i nie tylko – Masz wspaniałe wyczucie i mądrość i wiedzę i piękno ❤ Przy tak ciężkich tematach to gwiazdeczki na najciemniejszym Niebie 🙂 BUZIACZKI SLODZIACZKI DLA CIEBIE ❤

   4. GMOsiu, „a rzęsistek, kiła hiv?”
    Co do „hiv” TAW wyjasnil.
    A ta „reszta”?
    Jesli do twego kRAJu wejdzie obcy wrog to co robisz,
    WYWALASZ. Kazdy ma swoje miejsce, ale jesli wchodzi w obszar ZYCIA innej istoty i jej PRZESZKADZA w spelnieniu… to… co Przestrzen robi? Wywala.
    A my mamy Prawo i Obowiazek z NIA wspoldzialac 🙂

   5. Droga Elizo,
    ” Jaskółka” tekst Czesław Niemen, w wykonaniu Stana Borysa. Może smutna ale przejmująca.”
    Ta piosenka NIE JEST dla mnie Elizo … Po uslyszeniu slow w środę wieczorem…nocą nie spalo mi się zbyt dobrze…nad ranem „cos dotarlo” : OLŚNIENIE i sen Aniołka 🙂
    Mozna by powiedziec: „Ale spryciarze”… Ciebie nakręcili…
    Przywołałaś Energie bardzo „specyficzne”.

    Czy dokładnie posłuchałaś slow tej pieśni?
    „na wieczne wirowanie
    (…)na gniazda nie zaznanie
    (…)
    (Myśląca Inaczej wkleiła pewien filmik…
    „Legendy Polskie. Film Jaga. Allegro”…i to”ma się jakoś” do „Twej” pieśni…
    Z sympatia i głębokim szacunkiem dla Ciebie Elizo, ODSYŁAM TOBIE ta pieśń, bo ta piosenka NIE JEST dla mnie Elizo.
    Zrobisz z tym ,co będziesz uważała…(tematu rozwijać nie będę, bo dotyczy Twego otoczenia)

    .https://youtu.be/y4i4_e7T7Ig
    POLECIAŁA !

    Madrzy Ludzie powiadaja: Poki ty ten mak nie zbierzesz, moich spraw nie rozbierzesz…

    A tutaj jeśli pieśń to taka 😉
    .https://www.youtube.com/watch?v=37OzWVnZYos
    A jeśli jaskółka…to ❤ ❤ ❤
    https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj_2O3s3NLWAhXJbZoKHV0BAr8QjRwIBw&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DppFDFO3lVRI&psig=AOvVaw1J43JqJkvgIfx-EwhUaHW7&ust=1507060639495491

    .https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiVxtOb3dLWAhWmFJoKHanYBhUQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.tapeciarnia.pl%2F228642_jaskolki&psig=AOvVaw1J43JqJkvgIfx-EwhUaHW7&ust=1507060639495491

    Szałwia, Lawenda, Oliwka, Róża, Mieta
    Co było trudne, zmienione na Szczęście
    Co dobre było, Serce pamięta ❤

    Ps. W nocy ok. 23:00 – 24 z czwartku na piątek napisałam + – podobny komentarz …znalazłam pieśń Ziaryslawa,po kilkunastu minutach poszukiwań jaskółki ( były inne) i…gdy mialam nacisnąć "opublikuj" zniknęło połączenie z serwerem. Inne komputery tez nie mialy połączenia…rano tez nie było połączenia…a to ci dopiero zbieg okoliczności… 😉

   6. Arkono Droga, czy jesteś pewna, że słowa tyczą się tylko jaskółki???
    „Na wieczne wirowanie, na bezszelestną mękę
    na gniazda niezaznanie,
    Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką ”
    Moim zdaniem to o nas wszystkich.

   7. Witaj Droga Szczęśliwa 🙂
    Piszesz:
    „Moim zdaniem to o nas wszystkich.”
    Wsluchalas sie w energie tej pieśni???

    Kazdy sie odnajduje w tym, w czym się odnajduje…
    i przerobi to, co ma przerobic…
    Z szacunkiem głębokim do WOLI WOLNEJ kazdego Czlowieka.
    Ale nikt z nas nie może mówić „za wszystkich”.
    Czy znasz pojecie ‚przeniesienia” czyli obco brzmiacego ‚transferu” ? To „zagrywki”(świadome lub nie) magii.
    Widziałaś film zrobiony przez Allegro do pieśni Stana Borysa (legendy polskie) ?
    I dlatego PRZODKOWIE siali mak 😉 powiadając…
    Puki ty mój mak nie zbierzesz, moich spraw nie rozbierzesz…

    Szałwia, Lawenda, Oliwka, Róża, Mieta
    Co było trudne, zmienione na Szczęście
    Co dobre było, Serce pamięta ❤

    Wszelakiego Tobie Dobra z Gór, ktore kochasz:
    „Płynie woda plynie, wypływa ze strumienia
    Mocny Duch Przyrody wychodzi z Kamienia”
    .https://www.youtube.com/watch?v=mKsYuvrjyIY

 4. Krysia z lasu :
  „Nie mów mi MBD, o przetwórstwie!
  Dziś śniły mi się szklane domy, mieszkałam w jednym z nich…
  Tylko kuźwa, dlaczego te domy miały kształt słojów, słoików, słoiczków!?…”
  Krysiu, naprawdę Ciebie rozumiem. Uśmiałam się do łez.
  Jutro ma być bardzo ładny jesienny dzień, zastrajkuj i odpocznij – no jak się da.
  Pozdrawiam serdecznie

  1. Elizo dobre życzenie dla Krysi 😀 ale mi się coś wydaje, że raczej nierealne, ja myślę, że Ty też obecnie tak masz jak większość z nas KOBIET, śnijmy więc i róbmy swoje /słoje/ dalej. ❤ 😀

   1. Elizo, moje ostrężyny w tym roku wszystkie wymarzły, jak te „stwory 😀 ” ? w czasie kwitnienia zesłały na nas potężne przymrozki.
    Nie miałam w tym roku jabłek, czereśni, śliwek i ostrężyn, ani 1 sztuki, ale mam jeszcze 1 butelkę nalewki z ostrężyn z zeszłego roku i już uciecha na „pycholku” 😀 😀
    Smacznego soku i miłego wieczoru oraz pięknych snów życzę CI Elizo, ❤

   2. wytlumacz mi slowianka dlaczego od 2och lat w 3 miejscach na mojej dzielnicy nie ma jablek jak na sygnal, o co chodzi?

   3. „oraz pięknych snów życzę CI Elizo, ❤” ????????
    A miala byc ” P O B U D K A 😀 😀” , nieprawdaz SłowiAnko ?

    A moze to we snie przygotujemy to, co na JAWII zrealizujemy ?
    Chwala Bracia i Siostry !

   4. GMOsiu jak mi wiadomo, to są odmiany jabłoni które owocują co dwa lata, taką mają widać „urodę”, a ,że u Ciebie od 3 lat nie rodzą, to chyba musisz zapytać wróżbity Macieja, on na TVN co wieczór wróży 😀 😀 😀
    Mój cudowny Rubin co roku miał masę owoców, ale w tym z powodu przymrozków w czasie pełnego kwitnienia, zawiązało się tylko jedno malusieńkie jabłuszko, a wszystko przez te chazarskie opryskiwania nas. 😀

    Dobrą nooocz GMOsiu 😀

   5. a moze chodzi o pszczoly? a raczej ich brak, bo co by taka synchronizacja wystapila, 3 rozne odmiany w 3 roznych miejscach ?

   1. GMOsiu Ty jak zwykle z wulgaryzmami, weż chłopie na wstrzymanie przecież wiem, że nie jesteś taki wredny jak tu się popisujesz, może znajdż sobie jakąś fajną Słowiankę to wrócisz do równowagi. 😀
    „Baby ci trzeba, baby” kłania się Seksmisja. 😀

   2. „może znajdż sobie jakąś fajną Słowiankę to wrócisz do równowagi. 😀”
    hi, hi…Słowianka nie borowik 😉 , Jej sie ot tak „nie znajduje”. Zreszta, o borowiki tez trudno 😉

   3. ,, to dobrze ze nie mieszkalas w szklanych penisach”

    To ciekawe, POLArniaKU, zważywszy, co musiałabym robić – i to intensywnie 😀 – w ciągu dnia, aby przyśniły mi się szklane penisy.

    Oooo! Tego jeszcze nie próbowałam; uprawiania seksu podczas zaprawiania słoików.
    W taką jednak sytuację może wkraść się mały chaosik…
    W ekstazie, w której mózg myśli chucią, może dojść do drobnej pomyłki – można niechcący zawekować spermę …

    O cholera! Już od nikogo nie przyjmę w prezencie słoiczeczka z powidełkami! 😀 😀
    No, chyba, że seksizm u darczyńcy ,,stoi” … ugorem 😀

    Świńtuszymy? Ależ skąd!
    Nawet wielce zniesmaczeni doskonale znają powiedzenie, że świat kręci się wkoło dupy 😀
    Bez niej nie byłoby świata, a już nas na pewno 😀

    Jak TAWcio ,,przepuści” ten wpis, oznaczać będzie, że też lubi żarty 🙂

    A skoro już jesteśmy w klimacie snów … i penisów…, przypomniał mi się żart:
    Czas grudniowy, przedświąteczny. Budzi się żona i opowiada dla męża sen.
    ,,Wiesz, kochanie, śniła mi się choinka, cała obwieszona peniskami; duże na dole, a im wyżej coraz mniejsze…”
    ,,A mój tam był?” – pyta mąż.
    ,,Tak, na samym czubeczku” – odpowiada żona przeciągając się ospale.
    Następnego ranka mąż z kolei opowiada żonie swój sen z choinką, ale tym razem obwieszoną cipkami…
    Żona z zaciekawieniem przerywa opowieść i pyta:
    ,, A moja była na samym czubeczku?”
    ,,Nie. W twojej choinka stała” – odpowiada mąż przeciągając się ospale.

    No to żeśmy sobie pożartowali!

    Miłego dnia, Gmosiu!
    Serdeczności dla Wszystkich!

   4. jak padna koscioly dupa odzyje jak mawial moj dziadek -_- pizdrowienia przepraszam pozdrowienia

   5. Zastanówmy się, gdzie przebiega granica między słowiańskim taktem, zawłaszcza co do najintymniejszej sferty życia, jaką jest zmysłowość między kobietą, a mężczyzną – a między seksualizacją, którą nie bez celu sprawili nam iluminaci poprzez kino, media, muzykę rozrywkową, billboardy, świat mody, rewolucje seksualną i inne przemyślane metody. Czy nasi przodkowie tak rozmawiali czy rubasznie żartowali? Granica jest cienka, ale między nami są tacy czytelnicy jak nieletni albo dziewczyny, które stawiają takt i tajemnicę. Bez wątpienia wszyscy tu obecni są wrażliwi. Jeśli ustalimy, że szczerze życzliwy (a nie wulgarny w intencji prowokacji) żart erotyczny jest energetycznym dobrem, to niech to będzie ujęte takimi słowami, które są dla przyjęcia dla Laszki i Lechity od lat 0 do 120. 😉 Lechitki nosiły spódnice, a nie miniówy, obcisłe leginsy, zatem pilnowały tego taktu i skromności, były tez seksownie wstydliwe, co wnoszę z jakiejś relacji w kronice. Poza tym lepiej smakuje czekoladka, którą się rozpakowuje. 🍫😉 Swojà drogą jestem bardzo ciekawy, co mam przyniosą przemiany społeczne, obyczajowe w najbliższym dwudziestoleciu: jak to będzie z filetami, imprezami, jak konstruowane i jak formalizowane związki? Czy utrzyma się coś takiego jak pokaz i trend mody – wątpię, to stoi w sprzeczności z wolnością. Czy zanikną brutalne turnieje sztuk walki jak KSW, bo w pewnym momencie ludziom wyda się to głupie i ryzykowne dla krzywdy bliźniego? Czy będziemy podjadać herbatniki u cioci na imieninach? Czy znikną schroniska dla zwierząt i rzeźnie, bo są to zjawiska występujące tylko w zakłóconych cywilizacjach? Szczęśliwy toast wzniosę za likwidacje ZOO i cyrków. No i właśnie – kiedy przestaniemy pić, Lechici? Ale wszyscy – cały naród. No i tak można te pytania. Pomyślmy jak wspaniała jest ta wielka perspektywa odkryć NOWEGO za bramą, którą właśnie przekraczamy. 🙂

   6. Czciborze 🙂 POPIERAM i dobrze, ze to napisales !

    „Zastanówmy się, gdzie przebiega granica między słowiańskim taktem, zawłaszcza co do najintymniejszej sferty życia, jaką jest zmysłowość między kobietą, a mężczyzną – a między seksualizacją, którą nie bez celu sprawili nam iluminaci poprzez kino, media, muzykę rozrywkową, billboardy, świat mody, rewolucje seksualną i inne przemyślane metody.”

   7. uwazam ze jest raczej aseksualizacja niz seksualizacja, kiedy widziales ostatnio cycka w tvp albo tvusa, po prostu wszystko koscielnie okrojone z pochwala morderstwa, i to jest co dzisiaj widzimy, cycka zastapili kryminalem, noze pistolety krew obcinajie czlonkow mafie konkursy teleturnieje seriale, odciagaja od seksu jak tylko sie da, mozna by pomyslec ze wogule seks nie istnieje, zadaniem zydoszarakowego katolicyzmu i ich rzadowych czlonkow jest odciaganie od seksu zeby liczba ludnosci slowianskiej stale spadala i byla stale wymieniana na ksiezycowe zydomongoloarabstwo plus syriuszowe malpie murzynstwo

   8. Nie przesadzajcie, posmiac sie nie można. co do choinki to w jednym te cholerne cesarki górują, hahaha

   9. GMOsiu masz rację, bo w miastach na pewno jest mniej pszczół niż na wsiach.
    U mnie w ogrodzie mam bardzo dużo kwiatów i ziółek kwitnących, to i ukochanych pszczółek jest dużo, a poza tym zakładam im małe słomiane domki, są mi chyba wdzięczne, bo siadają mi na dłoni i wcale mnie nie żądlą.
    Zazdroszczę im ich pracowitości, no i uwielbiam słodki miodzik, a mam niemały zapas, który nabyłam od męża Krysi z Lasu.
    Samo zdrowie mniam, mniam 😀 😀

 5. Krysia z lasu pisze:
  „Kogo należy obdarzyć swoim poparciem i działaniem?
  Pytam, by za dwa lata mój głos nie poszedł na marne.

  Może wszyscy już wiedzą, tylko ja jestem ciemniakiem ,,przedwyborczym” 😀”

  Krysiu, też do tych ciemniaków się zaliczam.
  Moim zdaniem potrzeby jest wódz i potrzebna jest solidarność antysystemowców do stworzenia konfederacji niepodległościowej. Naliczyłam wstępnie, że blogów o słowiaństwie w tle jest kilkanaście, innych które poruszają zagadnienia społeczne i gospodarcze, świadome grabieży Polski i politycznego węzełka też kilkanaście. Całe yuo tube wystarczy przeglądnąć, ile tam ludzi się wypowiada. Można stworzyć front Narodowy, i chyba już taki powołał p. Olszański vel Jabłoński. Jest dużo ludzi nauki , którzy są świadomi sytuacji.
  Mam wątpliwości co do ludzi z ONR i MW, zachowują się czasami niegodnie. Obecni rządzący zrobili z nich kukiełki, a wszelkie skrajności zawsze są niebezpieczne, nie mówiąc o wątpliwym kierownictwie tych organizacji ???.
  Może nawet teraz coś się rodzi dobrego, tylko my nic o tym nie wiemy.

  Ktoś powiedział, że Polska musi się uwolnić od wpływu Saturna i Lilit, a to będzie ok 18 maja 2018 r., wtedy to już na pewno coś się zadzieje.

  Krysiu,
  masz talent i umiesz rozjaśnić uśmiechem, poruszane trudne tematy. Pozdrawiam i czekam na następne Twoje słowa.

  1. niewielu wie ze lilith zwana czarnym ksiezycem w astrologii to planeta wojenna schowana za „naszym” ksiezycem tez planeta wojenna zwana levan, niestety obydwie konspiruja przeciw nam, naczelnikiem pierwszej levana jest msciwy i pier dolniety reptyl yahwe=allah=starotestamentowy bog drugi bardziej stonowany ale tez ebniety niezle i tez w luskach tamil=szatan=ball=balkzebob

  2. Jeśli mogę się tu wtrącić, to napisze parę zdań.
   Olszański vel Jabłoński moim zdaniem mówi ogólnie w sposób konkretny. Zastanawia mnie tylko jeden szczegół. Chodzi o to, przez kogo jest sponsorowany i z kim ściśle współpracuje. Jest to niejaki Sendecki, też mieniący sie patriotą. Niemniej jego działalność miałem okazję poznać już koło 10 lat temu, jak bronił pewnego profesora z Jarosławia, ponoć największego patriotę. Niemniej ludzie z tych stron dokładnie wiedzieli, że człowiek ten to kombinator podpierający się wszędzie religią a w dodatku praktykujący rowerzysta. Trudno nawet stwierdzić, ile osób w ten sposób dostało tytuły naukowe. Obecnie wypowiada się o nim były współpracownik: https://www.youtube.com/watch?v=UuSps9UY2iw
   I tu pytanie, dlaczego Olszewski z takim człowiekiem współpracuje ?
   Jeśli chodzi o MW, to trzeba na nich uważać, Powołał ich do życia niejaki Giertych, który w tym czasie mienił się wybawcą narodu. Niestety od tego czasu w organizacji tej nie za wiele się zmieniło. ORNu nie znam za bardzo i się nie wypowiadam.
   W chwili obecnej najbardziej liczę na zjednoczenie środowisk słowiańskich na, mam nadzieję, w miarę szybkim Sejmiku.

   1. Raynoldzie, bardzo dziękuję za uświadomienie.
    Faktycznie jak stawiać, to na zjednoczenie środowisk słowiańskich.
    Czy nie powinien Sejmik, rozważyć jakiś sojusz z Klubem Inteligencji Polskiej, Racjonalistami itp. ?

   2. KIP powoli zmierza w naszą stronę, bo to światli ludzie 🙂

    Racjonaliści to w większości lewacy, a więc bez mocnej, służącej Życiu wizji. Oni nadają tylko z poziomu umysłu, więc nic głębiej nie kumają.

   3. Jeśli Olszański jest patriotą, to nie musi mieć sponsora. Nie przypominam sobie jakichś kuriozalnych, drogich przedsięwzięć przez niego organizowanych – tylko pikiety, filmy na YT… To zrobiłby każdy z nas, kto by zebrał lokalnie tuzin osób połączonych ideą.
    Olszański należy do Związku Jaszczurczego, zatem duch jego jest mocno patriotyczny. I zresztą bojowy… Lechicka werwa buzuje, że tarcze wroga mogą rozpadać się jak wafle ryżowe. 😉
    I tak szczerze rzekłszy… Jeśli, jak ten i ów mu zarzuca całkiem regularnie, stoi za nam Putin, wywiad rosyjski, jakiś złowrogi mecenas, no kto tam tylko mógłby – to za co oni mu płacą? Za to, że grzmi w Sieci OD DAWNA, jak nikt inny (Zięba czy Potocki, Kolonko i inni – grzmią jeszcze mniej rozlegle, donośnie albo koncentrują się w innych strefach wiedzy) na temat GMO, chemtrails, targowicy, walki (samotnej) polskiej wsi z korporacją amerykańską, szczepień i mnóstwa wszelkich ważnych spraw. Obudził tysiące, tuziny tysięcy.
    Obudził orła, któremu się przysnęło na tarczach odwieszonych na kołku.
    Nie wiem, czy ktoś mu płaci i w jakim celu. Wiem, że zrobił potężna robotę na bezpośrednim polu przyswajalnej wiedzy.
    Cześć mu! 🙂

   4. co do Jablonowskie to swietnie…ale jakos nigdy nie wypowiedzial sie na temat katoreligi ,nie moge jakos odebrac jeszcze Jego konkretnego stanowiska w kwesti korpowatykanskiej. Jeszcze jedno to nagabywanie do wyborow na poziomie do rad narodowych czyli od dolu,tez dobrze ale byle nie elektronicznie,bo ten kto ma serwery ma wygrane.W glosowaniu elektronicznym nikt nie dopusci rozumnych Slowian do zadnej wladzy.Przyklad zreszta jest w Niemczech gdzie Angela jest znow przodowniczka.

   5. Od 1946 roku do dziś KAŻDE wybory były fałszowane. Wiedzą o tym doskonale wtajemniczeni, np. Leśne Dziadki.

    Ale będą miały miejsce takie wydarzenia, że Polacy w końcu to zakumają i się wreszcie przebudzą.

   6. Co do Jablonowskiego, u nas „odkryl” go moj maz, „wylegujacy” sie po operacji wymiany stawu biodrowego i ogladajacy calymi dniami Youtube. Ja interesuje sie tematyka Ukrainy (a wlasciwie neobanderyzmu) a Jablonowski wlasnie na ten temat tez duzo mowi. Jak go pierwszy raz uslyszalam pomyslalam, upps nareszcie ktos, kto mowi to co ja mysle.

    A co do KK, Olszanski nie jest jakims wielkim zwolennikiem (z tego co zauwazylam) ale zdziwil mnie, przy przedstawianiu nowej organizacji ( nie pamietam nazwy), bo tam wyraznie ludzie ( starsi panowie) sie do kosciola odwolywali.

    A ja wlasnie dzisiaj die do urzedu wypisac sie z tej „organizacji”. Na szczescie w Niemczech jest to bardzo proste.

   7. Jesli chodzi o Jabłonowskiego, to jest on w „szponach watykanu „.
    W któryms z wczesniejszych wywiadów (dla „sumienia narodu”, którego prowadzacy jest typowym kato betonem) dosc lekcewazaco wypowiedział sie o modzie na przed chrzescijanską Słowianskosc.
    W radiu maryja był tez aktywny. Co nie znaczy, ze jest bee.
    Moze kiedys zrzuci i te kajdany- jest bystrym i silnym człowiekiem.
    Osobiscie, to sobie go cenie, za to, ze „rozruszał patriotycznie” znaczna częsc Polaków, zwłaszcza to młodsze pokolenie
    Choc jak dla mnie, za bardzo wpada na wschodnią skrajnosc.

    A co do wyborów w niemczech, to z daleka smierdzi mi fałszerstwem. W tych czasach, przy takim poziomie przesyłu informacji, pasozyty moga sie troche przeliczyc i poznac gniew ludu.

   8. Tak, widziałem u Olszanskiego akcenty i w stronę Kościoła, i w stronę Unii, ale on – jak my tu wszyscy – ewoluuje. Nie przegapił ruchu lechickiego ani tarć między katolikami a Lechitami. Tylko że nie wszedł w te tarcia jaki strona, natomiast zaczął już mówić o wspólnej ojczyźnie wszystkich, mającej swoją starożytną tradycje. On mówi o ojczyźnie patriotów. Wyznania schodzą na dalszy plan. Nie zauważyłem, by obnosił się z symbolami religii, ale jestem spokojny to, ze to ogarnie – prawdziwe intencje Unii pojął, Lechię uszanował. Będzie dobrze. Ale czy z wszystkimi? Setki tysięcy naszych rodaków oddało rozum i serce Watykanowi. Jak oni zniosą tę hekatombę?…

   9. Tak patrzac na to ludzkie odretwienie (tez naszego narodu) mam watpliwosci, czy tak sami od siebie zaczną energicznie działac na rzecz uwolnienia od macek pasozytów. Tym bardziej, ze czas działa na ich korzysc ( petla coraz mocniej sie dociska, no i wojna na karku). Tu trzeba konkretnego impulsu, ISKRY, takiego ludzkiego wkurwu i zjednoczenia. Cos takiego jak po smierci J. P II (tylko tam nie było wkurwu 🙂 ) .
    Stawiam na to, ze zapłonem bedzie jakas wieksza rozruba np. islamisci w Niemczech, konflikt zbrojny w Korei, lub jakas wieksza katastrofa.
    Ogólnie, ludzie na swiecie, a zwłaszcza my w Polsce mamy to do siebie, ze jak nie ma przysłowiowego noza na gardle, to do konca siedzimy spokojnie. Fakt faktem, że o tę bierność ludzką nadzorcy odpowiednio dbają (fluor, czarcie żarcie, chemia, medialna hipnoza itd.)
    Ktos powie, ze kropla drazy skałe… ale jak wspomniałem, nie mamy zbyt duzo czasu. A poki co, kazdy robi swoje…

    .https://www.youtube.com/watch?v=RoidjHh1W2w
    .https://www.youtube.com/watch?v=3tOZvDO1iSk

   10. Co do emokratycznych wyborow TAW to masz calkowita racje.Uluda wolnosci i wyboru. Po 45r to sie towarzysze sami wybierali a po 89 falszowali teraz gawiedz pedzi na elektoniczne wybory i mysli ,ze ma wiekszy wybor i szybszy.

  3. ,, … Można stworzyć front Narodowy, i chyba już taki powołał p. Olszański vel Jabłoński. Jest dużo ludzi nauki , którzy są świadomi sytuacji. … ”

   Anty systemowy Front Narodowy – to ma sens. Czy w ciągu dwóch lat mogą takie zjednoczone siły ruchów narodowych scalić się, stworzyć wspólny podstawowy program i zaistnieć prawnie na scenie politycznej?
   Wszystko zależy od determinacji założycieli tych ruchów, dogadania się, upatrywania wspólnej dla Polski sprawy i przede wszystkim poparcia Narodu, który WIE, czego chce dla siebie.

   Pamiętacie jak Kukiz wywindował przed wyborami? 21%
   Z podobnym poparciem politycznie poprawni Niemcy wprowadzili do rządu anty imigracyjną alternatywę .

   Zatem wszystko jest możliwe!
   U nas, w przeciwieństwie do Niemców, istnieją niezależne media i nie jesteśmy tak blokowani.
   Póki możemy, mówmy o tym, u ruchach narodowych, które mogą się połączyć i stworzyć siłę.
   Ci z nas, bardziej zorientowani niech przekazują info dla ,,ciemniaków przedwyborczych” jak ja i Eliza – podejrzewam, że takich jest bardzo wielu, bo w końcu nie ma jeszcze wyłonionej jednej Wspólnej Emisji Działaczy Antysystemowych (WEDA 🙂 )

   Nad Polską już jest ZŁOTY RÓG – wystarczy byśmy, wspięli się po zjednoczonej, wspólnej idei, i po niego sięgnęli. Tylko tyle musimy, a tego nikt nie zrobi za nas!

   Jeśli będziemy mądrymi uczniami, wystarczą nam dwa lata, aby nauczyć się zagrać na ZŁOTYM ROGU PIEŚŃ WOLNYCH SŁOWIAN!
   Pieśń ta obudzi serca jeszcze uśpione i oczy Wszystkich Polaków, losem porozrzucanych po świecie, zwrócą się w stronę OJCZYZNY, by choć myślą kraj z okowów wyzwalać.

   Myśli zjednoczonej, z serc mnogości boską energią płynącej, żadna siła nie powstrzyma.

   Serdecznie pozdrawiam.

   1. Mnie od jakiegos czasu „gnebi” mysl, zeby stworzyc w Polsce cos co moznaby nazwac „polskim sklepem spozywczym” w ktorym wszyscy: dostawcy, sprzedajacy i kupujacy nasze POLSKIE plony mieliby swoj udzial i podzial w zyskach ze sprzedazy.
    Mnie takie cos finansowo przerasta… i to jak bardzo… ale pomyslalam, ze gdy jeden czlowiek ma milion i na nim zarabia to bedzie coraz bogatszy, a ludzie pracujacy dla niego beda coraz biedniejsi. A w sytuacji, gdy milion ludzi wyda zlotowke, to ten sam milion mamy, z tym, ze wszyscy potem na tym zarabiaja. I latwiej wydawaloby sie pieniadze, wiedzac, ze czesc z nich do nas wroci…. ech marzenia dymiacej glowy.

    Wiem, ze ciezkie do przeprowadzenia, ale jakie byloby to nasze slowianskie.

    Gdyby znalazl sie ktos madry, kto potrafilby to zorganizowac, to skonczylyby sie transfery pieniedzy ciezko przez Polakow zarobionych za granice. Wszystko zostaloby w Polsce ( a moze Lechii??)

   2. Laszko jak masz jakiś ciekawy pomysł to dawaj na PolakPotrafi .Na pewno znajdą się ludzie, którzy będą chcieli wesprzeć ten projekt.

   3. Laszko Droga, tak wlasnie dzialaly Spoldzielnie „Samopomoc Chlopska”…na tych podstawach ogolnie.
    To sie nazywa : SPOLDZIELCZOSC.
    Takie dzialania sa realizowane w niektorych kregach „alternatywnych” w krajach zapadu, zwlaszcza jesli chodzi o warzywa , owoce, produkty lokalne , itp
    Dobrze, ze przypomnialas, bo nie wszyscy maja czy mieli do czynienia ze SPOLDZIELCZOSCIA. Czyli Wspol Dzielimy, Wspol dzialamy 🙂

   4. spoldzielnie mieszkaniowe banki spoldzielcze sklepy spoldzielcze itd itp w stanach nazywa sie to co-op

  4. ,, tym z lasu to sie powodzi a żeby im tak muchomor w gebie stanal”

   To dopiero żeś mnie rozbawił!
   Muchomor jak muchomor, ale co byś powiedział, jak by ci w gębie stanęła taka chudziutka pieczeń z dzika, polana sosikiem grzybowym, a do tego duszona kapusta z własnej beczki i ugotowana na parze, podsmażona na masełku marchewka z fasolką szparagową(opcyjnie z sosem czosnkowym)?
   Nie musisz tak głośno połykać tej śliny 😀 😀

   Tak, Gmosiu, ty masz teatry, kulturę, a ja mam grzyby 😀

   A co do pszczół. Ostatnie badania wykazują, że wśród czynników zmniejszających populacje pszczół(nawigacja satelitarna, komórki, opryski, pestycydy, GMO) najbardziej zabójcze są spaliny z ON.
   A tego w aglomeracjach miejskich jest ci pod dostatkiem.
   Smutne ale prawdziwe.

   1. Taw dziś wszystko dobrze na stronie, nie ma żadnych zawirowań, komentarze docierają? Wybacz, ze tak dopytuję ale żebyś wiedział ile mnie czasami kosztuje wysiłku przebicie się do Was.

   2. Szczęśliwa,

    widocznie Twoje szczęśliwe komentarze

    mają Moc Zmiany Algorytmów Przestrzeni,

    skoro tak Cię blokują.

    *

    U mnie stronka śmiga jak młoda Łania, inni się też nie uskarżają. Czasami tylko Arkona wspomina o drobnych utrudnieniach…

    Wujek Dobra Rada: pisz komentarze w notatniku i wklej je na fali nośnej Dobrych Wiatrów… 💗 🙂

   3. ja z ostatnim komentarzem miałam duże problemy. Ale udało sie zamieścić. Z. tym pisaniem i wklejaniem dobra rada, ale nie zawsze człowiek o tym myśli zanim zacznie pisać, a potem może być za późno.

    Dobrej nocy strażnikom (i strażniczkom) słowianskiego ognia odnowy.

    Jak mój ślubny mawia: rano wnet, ale czy dzisaj da sie zasnąć?

    Jakieś wibracje, emocje we mnie buzują.

    Melisa przed snem??🤔😊

   4. TAW, ale rada, toż to bylby z jednej stroony koszmar- a ja koszmarow nie lubie- a z krugiej strony liczyc barany w PISie to syzyfowa praca. Postaram sie zasnąć bez tego…. wolę snić o czymś miłym.😉
    Życzę wszystkim dobrych wiadomości jutro.

   5. ,, A ja myślę, że muchomory to Wy oboje lubicie.😀”

    Szczęśliwa, strzelcem jesteś przednim.
    ,,Wstrzelić” się w falę między Gmosiem a mnie, nie czując się – czasem nawet zniesmaczonym – nie każdy potrafi…
    Ty, moja droga, zrobiłaś to …, po mistrzowsku 🙂

    Dziś zapewne przyśnię szczupłego blondyna, z niebieskimi oczami, co to innych kolorów nie uznaje(dziwne!, raczej nie 🙂 )
    Oczywiście w roli sąsiada, który jednej rzeczy w życiu nie może pojąć: dlaczego ludzie wymyślili płoty?
    Na szczęście nie między takimi jak my 🙂

    Miłych snów z Aniołem Jedności

    .https://www.youtube.com/watch?v=3Nmt3igZY0o

   6. Krysia powiem Ci coś w tajemnicy, nigdy mnie nie zniesmaczyłaś a często rozmieszałaś za co Ci przy tej okazjji bardzo dziękuję.
    I za piekne nutki dziękuję, bedą na dzisiejszą noc, wczoraj nie odczytałam.

   7. Taw, kiedyś jak to pisałeś to myślałam, ze się nabijasz ze mnie a teraz mhmm wprawiasz mnie w zakłopotanie.😳

   8. masz grzyba? to sie chyba leczy -_- pszczoly głównie pestycydy sa 2 najgrozniejsze nazywaja sie cos od nilotyny maja zabronic w stanach i europie

   9. Nie mam żadnego grzyba i nie zamierzam rozkładać nóg przed ginekolgiem aby mi na siłę coś znalazł tylko dlatego, że jakiś koleś z internetu coś tam napisał.

 6. TAW, napisał:
  „Racjonaliści to w większości lewacy, a więc bez mocnej, służącej Życiu wizji”
  Napisał o racjonalistach, ponieważ mam parę książek Mariusza Agnosiewicza, a w Zapomnianych Dziejach Polski, podał dużo faktów historycznych przedstawiając je z pozytywnej strony, bez obecnie preferowanego prądu martyrologii.
  Ale, faktycznie na Jego blogu, dziwni ludzie byli, bo teraz to nie wiem.
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. Witam TAW,
   faktycznie wczoraj pomiędzy 22 a 23:30 było fatalnie. Miałam wrażenie, że komputer ciągle się wiesza. Piszę na laptopie, bo stacjonarny poszedł do reklamacji.
   Pojawiały się wcześniejsze strony bloga. Wypowiedzi były w ramkach. Strona „skakała”.
   Co się działo z moim pisaniem nie wspomnę.
   To są tylko moje obserwacje,

   Dobrego dnia wszystkim

   1. sr-ubuntu sobie zrob tam nic nie skacze zawsze dziala np odpalaj z plyty czy usb jak nie chcesz instalowac

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s