17 myśli w temacie “Starożytne Wielkie Imperium Lechitów. Mjr Adolf Kudliński do red. Stanisława Michalkiewicza

 1. Jako, że znam temat dosyć dobrze, powtórzę to, co mówię i pisze w innych miejscach.
  Od jakiegoś czasu przyglądam Kudlińskiemu a to co mówi puszczam przez sito. Już na wiosnę bębnił o zwoływanym Sejmiku Słowiańskim https://www.youtube.com/watch?v=WXjR2Q2rNi0 a teraz torpeduje tą inicjatywę. Obecnie mówi o jego fundacji ale nie wspomni, że to nie jego pomysł i jego inicjatywa.
  Więcej współpracy a mniej paplaniny!

   1. Pod filmem, w którym Michalkiewicz obraża Słowian (nie było potrzeby oglądania), przeczytałam mnogość komentarzy.
    To pokrzepiające, że wszystkie (oprócz jednego czy dwóch) wpisy wytykają ignorancję Michalkiewicza i jego prowatykańską postawę.
    Cieszy, że tak wielu ludzi staje w obronie prawdziwej historii. I to czasem w zaciekłej obronie.
    Ilość komentarzy unaocznia fakt, jak wielu Polaków zna już prawdę o Lechii.
    I będzie nas coraz więcej aż osiągniemy masę krytyczną, której już nic nie jest w stanie zatrzymać.

    Niektóre wpisy zawierają treści historyczne jako dokument – warto poczytać. Oczywiście szkoda czasu na oglądanie filmu.
    .https://www.youtube.com/watch?v=_sCg5bZJ7cA

    W jednym z komentarzy podana jest informacja, że JP II mówi o Słowianach.
    Faktycznie, Kaszubi nazwani są potomkami lechickich Prasłowian.

    Tuż przed końcem 26 minuty, początek 27.

    Skoro Papież mówi, to kk też powinien.
    Nie zacznie mówić, bo byłoby to nakładaniem pętli na własną głowę. Chociaż, znając przebiegłość, można się spodziewać, że i z tego impasu będą chcieli spaść na cztery łapy.

 2. Brawo .nie ma co oglądać tego wiepsza i też mnie cieszy że cotaz więcej ludzi jest świadomych gdzie żyją i są dumni z tego .Ja mam takie przysłówko wzięte od wschodnich słowian Tarnopolu (ukraina) ,,nasza hata z kraja,niciogo innogo nie znaju ” i tym pozytywem zakończę Cześć I Sława nam Slowiany

 3. Ajesze jedno oprucz Kaszubów jeszcze mamy Podlalańczyków (górale) i Podlasie .Moim zdaniem te trzy miejsca są spadkobiercami naszej lehickiej kultury .Pracuje w delegacjach po Polsce .To wsjo zostało w zwyczajach i obrzędach.Podam przykład latem byłem w Borach Tucholskich .ludzie żyjący w całkowitej symbiozie z Mokosz .Dużo koni zamiast kwiatków zioła w ogródkach i ścinane sierpem .Wszysvy całą familią siedzą przy piecu i gaworzą jak minoł dzień ..Aco teraz robi się w polskich domach wraca się do domu włącza się wi fi albo polszajsTj,polsat i sie sieci jak dawnbez słów bez ruchu .Madakra.Muwie wam bo tak jest SLAVA BOGOM

 4. Okryłam kiedyś Grzegorza Skwarka

  Rozmowa o spaleniu Biblioteki Aleksandryjskiej, astrologii, masonerii i sile Słowian.

   1. Pożar był niewielki i strawił zaledwie część zbiorów. Legendę o pożarze rozdmuchano, by uzasadnić przejęcie Wiedzy przez ciemne siły. Największa część zbiorów znajduje się oczywiście w podziemiach Watykanu.

 5. Wpis z Onetu przy temacie związanym z wycofaniem religii ze szkół w Luksemburgu, który na 192 zaznaczenia, otrzymał 84 % pozytywnych laików.
  Osądźcie sami:
  „Czarna Wołga do ~Tadeusz:
  Islam to tylko młodszy od chrześcijaństwa jahwizm. Łączy ich pogarda wobec życia, prymitywny mizoginizm i chęć kontrolowania każdego aspektu życia. Zieliński by karał zgodnie z szariatem, taki Wesołowski i inni lubujący się w dzieciach, byliby gorliwymi islamistami. Podobnie spora część książąt kościoła, chciała by rządzić masami tak jak imamowie. Chrześcijaństwo zachodnie rywalizowało z islamem tylko o strefy wpływów i owieczki do strzyżenia, poza tym współpraca przez stulecia dobrze się układała. Papież z prawdziwą radością patrzył na upadek Konstantynopola, sam się zresztą do tego przyczynił podczas czwartej krucjaty. Rzym wraz z Wenecją przehandlował muzułmanom tysiące dzieci zwabionych na krucjatę dziecięcą. Przez stulecia chrześcijańscy mnisi koptyjscy byli najlepsi w porywaniu i kastrowaniu chłopców, a potem w ich sprzedaży na służbę do muzułmańskich haremów, serajów czy zwykłych domów. Dlatego tacy radykalni katolicy, gdyby tylko urodzili się w innym czasie i miejscu, w islamskiej rodzinie, byliby takimi samymi muzułmańskimi zaprzańcami jak członkowie tzw. państwa islamskiego.
  Wszystkie tzw. religie abrahamowe to nieszczęście świata. Miejsce jahwistycznych bredni i guseł jest daleko stąd, nad Jordanem. Judaizm był dobry dla cwaniaków i rasistów, chrześcijaństwo dla niewolników i prostych ludzi, a islam dla krwiożerczych kupców, ale każdy z tych odłamów trafiał zawsze celnie do zwykłych prymitywów i otumaniał ciemny lud. Trzeba było ciemniakom wyraźnie wyznaczać granice w każdym niemal aspekcie życia, gdyż sami nie potrafili rozróżnić dobra od zła, dlatego potrzebowali nad sobą paskudnego i mściwego boga, jako straszaka, ale też jako usprawiedliwienie popełnianych zbrodni potrzebowali go możni i zachłanni. Niesamowitym złem jest kasta tzw. kapłanów, która żeruje na bezmyślnych wyznawcach, w każdym niemal wyznaniu jest taka sama – pazerna, uprzywilejowana, wiecznie nienasycona oraz poza prawem.

  Tylko powrót do egzystencji w zgodzie z Naturą, poszanowanie praw Przyrody, pamięć o Przodkach, zgodne życie z rodziną, bliskimi i sąsiadami, może dać spokojny i szczęśliwy byt. Warto zapoznać się wierzeniami dawnych Słowian, poznać Bóstwa, które były pomocne, przyjazne, opiekuńcze, które nie zastraszały i nie terroryzowały człowieka, lecz były wspaniałą personifikacja otaczającego świata, których kapłani sprawowali rolę doradców oraz nauczycieli przechowujących wiedzę dla kolejnych pokoleń i potrafili żyć z pracy własnych rąk. ”

  Słava Nam i Przodkom naszym. Niech dobry Duch Nam sprzyja i Nam pomaga.

  1. Duch Święty Nam sprzyja i Nam pomaga.

   Podniosłam oczy i zobaczyłam na wyświetlaczu miejskiego autobusu migający napis Duch Święty. Ciarki przeszły mi po plecach mimo, ze to tylko napis wskazujący gdzie ten autobus pojechał (koscioł Ducha Sw).

 6. Ciekawe tylko czemu włoska mafia swoje dobra przechowywala w Watykanie , czemu księża kupują sex i czemu ksiądz Sowa wiedział wiecej niż ministrowie w rządzie ?

   1. Dziękuję za odp. na komentarz. Melduje gotowość bojową „scyzorykow” do wybudzania Słowian z letargu:), aczkolwiek to, że jesteśmy scyzorykami, to mit wymyślony po wojnie odnośnie pogromu Żydów, którego nie dokonali Polacy. Słowianie, potomkowie rodu herbu Topór, zostali zniesławieni i opluwani. Polecam kolejny dokument o Heniu, który niby został porwany w niby pogromie przy ul. Planty…

    .https://m.youtube.com/watch?t=6s&v=VXNwcR-GoBo

    Pozdrowienia

   2. Wiem, dziękuję. Wiem, że wrobiono Was w tę prowokację. „Nasz” Duduś ją podtrzymuje.

    Piękna naga prawda i tak się cudnie przed nami obnaża.

    „Scyzoryk” w moim prywatnym języku to strażnik rodowego dziedzictwa Słowian.

    Jestem od dzieciństwa energetycznie połączony z Łysą Górą poprzez wiszącą nad moim łóżkiem ciupazkę, którą w pacholęctwie tam nabyłem. Ciepło myślę o Waszym regionie, bo to serce Polski 💗🔆

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s