<https://youtu.be/TfpA192JWHc

Rolnicy z Podlasia i wschodniej Polski – przez lata twardy elektorat PiS-u – mają już dość rządu tej partii, który totalitarnie pacyfikuje rodzinne gospodarstwa i hodowle pod pretekstem sfingowanych (operacje służb specjalnych) kolejnych pomorów zwierząt.

Po licznych – nieudanych – interwencjach w terenie oraz w ministerstwie wściekli rolnicy ze wschodniej Polski dokonali intelektualnego linczu na wiceministrze rolnictwa w rządzie Beaty Szydło, Jacku Boguckim, podczas jego wizyty 19.09.2017 r. w Białej Podlaskiej.

Procedura wkręcania polskiego rolnika w mafijno-rządową wkrętkę odbywa się w sposób metodyczny:

 • najpierw służby specjalne (niekoniecznie polskie) zakażają kilka sztuk dzików i świń sztucznie, laboratoryjnie wyhodowanym wirusem,
 • następnie podrzucają, rzekomo namierzone w terenie, zainfekowane sztuki konkretnemu weterynaryjnemu laboratorium,
 • laboratorium ogłasza wykrycie nowej (lub starej) „niebezpiecznej” choroby,
 • w usłużnych rządowych mediach szeroko nagłaśnia się wydumaną epidemię (w tym wypadku afrykański pomór świń, wcześniej były świńska oraz ptasia grypa),
 • następnie powoływane są lokalne epidemiologiczne „sztaby kryzysowe”.
 • By wykluczyć możliwość współpracy lokalnego rolnika z lokalnym weterynarzem, na tereny objęte „ogniskiem pomoru” sprowadza się weterynarzy z drugiego końca Polski.
 • Weterynarze ci nadzorują ekipy dokonujące w terenie przymusowej likwidacji prywatnych trzód polskich rolników.

Podczas masowych egzekucji nie oszczędza się nawet ciężarnych loch! Martwe maciory rodzą prosięta na oczach przerażonych dzieci:

.https://youtu.be/TfpA192JWHc?t=5m39s (5. i 6. minuta filmu)

Polacy Rodacy Słowianie, nagłaśniajcie problem, to woła o pomstę do nieba!

http://www.dziennikwschodni.pl/rolnictwo/to-straszne-prosieta-pily-mleko-od-zabitej-maciory-przymusowa-utylizacja-zdrowych-zwierzat,n,1000205910.html

https://24wspolnota.pl/pl/biala/wydarzenia/25824/Nerwowe-rozliczanie-wiceministra-za-ASF-(galeria).htm

http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/goracy-temat-asf-spotkanie-w-bialej-podlaskiej-pelne-emocji,73779.html

http://opinie.news/kat-aktualnosci/135-aktualnosci-biala-podlaska/5583-co-dajej-z-hodowla-w-rudnikach

http://www.slowopodlasia.pl/wiadomosci/2573,utylizuja-zdrowe-swinie-w-obawie-przed-asf-wirus-s

Mimo iż problem afrykańskiego pomoru świń (ASF) trwa już od ponad 2 lat, wątpliwości, podejrzeń i pytań co do jego rozwiązania wydaje się być coraz więcej (fot. KH)
Poseł Jacek Bogucki – sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi (fot. Rafał Guz/PAP)

Rudniki (gm. Międzyrzec Podlaski, woj. lubelskie) – na dzień przed planowaną egzekucją zdrowej trzody Ewy i Jana Biernackich:

Interwencja posła Ruchu Kukiz’15 dr. Jarosława Sachajko, przewodniczącego Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, podczas egzekucji zdrowej trzody chlewnej (90 świń) u Ewy i Jana Biernackich we wsi Rudniki (gm. Międzyrzec Podlaski, woj. lubelskie) 22.09.2017 r. (fot. Ewelina Burda)

Niszczenie drobnych hodowców – rozmowa z dr. Jarosławem Sachajko (Kukiz’15), przewodniczącym Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi:

<https://youtu.be/OtAfAtjI2jc

List poparcia dla rolników-hodowców Ewy i Jana Biernackich oraz wszystkich innych rolników-hodowców trzody chlewnej w Polsce:

Polacy Rodacy Słowianie, tego nie pokaże Kurski TV. Rozsyłajcie linka po mediach społecznościowych:

http://wp.me/p3gTpd-3Vx

TAW

Czytaj również:

Reklamy

62 thoughts on “POLACY SŁOWIANIE, UWAGA! TEGO NIE POKAŻE KURSKI TV! POLACY MASOWO SIĘ BUDZĄ: MAJĄ JUŻ DOŚĆ RZĄDÓW PiS! Na wschodniej ścianie Polski PiS nie ma już najmniejszych wyborczych szans. Wkrótce antypisowska rewolucja obejmie resztę kRaju

 1. Wszystko super. Oby tylko poprzednia ekipa (czytaj totalna ściema) nie przejęła tego co im PiS wyrwał (co im się zresztą słusznie należało by wyrwać). I za trzymać kciuki wypada by śladami Sobótki naród szedł po swoje i brał co jego we własne ręce. tegoż właśnie naszemu krajowi życzę. Ave normalność.

 2. Ubój tzw. chorych zwierząt hodowlanych jest celowo zaordynowany, aby ceny skupu nie spadły poniżej ustalonego minimum. Stąd tak liczne przypadki podrzucania chorych, dzikich świń na polach i w lasach wschodniej Polski. Potem masowo wybija się stada na kresach… Rolnicy w zamyśle dostaną stosowne odszkodowanie, a ceny skupu wieprzowiny gwałtownie nie spadną…
  Co z tym zrobić i jak walczyć, jak to typowy system mafijny oparty na ludzkiej naiwności durnocie i spolegliwości. Mięso na kresach wschodnich jest znacznie tańsze niż w centralnej i zachodniej Polsce stąd liczne tam podrzutki, fingowane pomory, itp.
  Tylko tych biednych zwierzaków szkoda …

  1. Polska południowo-wschodnia jest ostatnią enklawą zdrowej żywności w Polsce. I to właśnie nie podoba się partyjnemu zarządowi Polską. Mamy jeść tylko i wyłącznie g… z korporacyjnych hipermarketów. „Lekarze” oczywiście zaraz nas będą „leczyć”.

 3. Może to cos się wydarzyło dzisiaj w moim życiu jest NAMACALNYM DOWODEM i odpowiedzią na może nie tylko antypisowską rewolucję, ale cos o wiele głębszego, bo uderzającego w COŚ znacznie potężniejszego dla którego pis jest tylko marionetką w ich rękach i moim MARZENIEM JEST , ŻEBY NASZ PREMIER JERZY ZIĘBA ROZPOWSZECHNIŁ TEMAT ULECZANIA MATEŃKI ZIEMI PO WSZYSTKIE ZWIERZĘTA AŻ PO LUDZI- właśnie dziś rozpoczęłam współpracę z firmą zajmującą się priobiotykami- PRO BIO EMY- JESTEM PEŁNA SZCZĘŚCIA- korporacje blokowały ten temat, bo dzięki niemu odchodzimy od chemii na rzecz NATURALNYCH POZYTECZNYCH MIKROORGANIZMÓW- dla domu, ciała, zdrowia, wszystkich Zwierząt, Owadów, Ptaków, Ludzi i Gleby!
  Proces leczniczy Mateńki Ziemi Przy tak dużej degradacji trochę potrwa, ale w końcu znalazłam rozwiązanie- JAK ODEJŚĆ OD POTĘŻNYCH KORPORACJI!! Pan , który nas odwiedził- zakochany tak jak my w Mateńce Ziemi- widać LECHICKIE BIJĄCE SERCE, ŚWIADOMOŚĆ- Pan Zięba leczy osobiście Jego członka RODziny- tak PIS się przekreśla w wielu dziedzinach naszego zycia! U NAS WYBIJANO DRÓB- UBITE jeszcze żywe Kury pakowali do worków!- OSTATECZNIE OKAZAŁO SIĘ, ŻE PTASIEJ GRYPY NIE BYŁO! UBITE- Jeszcze żywe Maciory się prosiły- moja Wnuczka płakała! ZROZUMCIE DLA NAS ROLNIKÓW ZIEMIA TO NASZE SERCE, A ŻYWNOŚC TO ŚWIĘTOŚĆ!!!!!!!!!!! MASKI OPADAJĄ- dla przykładu CEJROWSKI, KOLEJNY KTÓREMU MASKA ODPADŁA- po ostatnich wypowiedzi o ROLNIKACH!
  A co się tyczy ŚWIŃSKIEJ GRYPY- warto przyjrzeć się tajnym laboratorium amerykańskim na Ukrainie!
  ŚWIŃSKA GRYPA, PTASIA GRYPA TO TAK JAK W TEJ CHWILI GEOINZYNIERNA, CHEMTRAILS BROŃ PRZECIWKO POLSKIEMU ROLNICTWU- PRZECIWKO ZDROWIU I ŻYCIU!
  ŻADNE PIENIĄDZE- nawet całego Świata- NIE SĄ ADEKWATNE DO JEDNEGO UTRACONEGO ŻYCIA!!
  CUD TO ŻYCIE ❤
  Czy jak Ludzie zachorują na grypę to tez rozpoczniecie nasz ubój?! Dlaczego nikt nie mówi o leczeniu tej sztucznie modyfikowanej w w/w laboratoriach chorobie- tylko zaraz UBÓJ?!

 4. 15 września to data historyczna. Okazało się, że jesteśmy państwem totalitarnym 😦 Natomiast ja 24 kwietnia 2017 roku uznaję za początek rewolucji narodowej, która doprowadzi do obalenia nielegalnych zresztą rządów polskich. Oby Jerzy Zięba wygrał, bo niestety aresztowano Huberta Czerniaka 😦 Boję się, że nie będzie on ministrem zdrowia.

   1. Są w necie jakieś informacje o tym, że lekarz z otwockiego dopuszczał się przestępczej procedury, bo brał za zwolnienia łapówki w kwocie 20-50 zł. Nie podane sa jego dane.
    Jeśli to prawda, to z cała pewnością ktoś usłużny się do tego przyczynił. Nie pochwalam tego, ale też nie znam lekarzy którzy nie biorą. I to nie 20 zł a raczej znacznie więcej.

  1. No cóż, 20 godzin temu p. Hubert napisał:
   „Kochani, prawda bywa niewygodna. Od początku miałem tego świadomość, angażując się w działania na rzecz zdrowia masowego. Wiedziałem, że moje słowa „niektórym” się nie spodobają. Oczywiście miałem rację. Dopadły mnie długie macki koncernów. Pewnie dowiecie się o mnie w najbliższym czasie samych złych rzeczy. Co do ich zasadności… Walka trwa, zawsze to powtarzam. Niezależnie od okoliczności będę dalej ją kontynuował w trosce o zdrowie Wasze, Waszych dzieci i wnuków.
   Nie poddam się.
   Hubert Czerniak”

   A więc coś złego się dzieje.
   Jak pomóc temu złotemu człowiekowi.

 5. jezeli pis nie wybije sobie z glowy wegla szczepionek i religi to faktycznie bedzie tracil, narazie 500 + antyislamizacja i antyubekizacja jako tako ich trzyma powyzej poziomu wody, przeciwnika realnego nie maja i szybko nie beda miec

  1. PIS ma wiecje za kolnierzem GMO.Dodam do listy zakaz obrotu ziemia orna i utrzymywanie w pozornej hibernacji ziemie po PGR-owska …ciul wie dla kogo?byle pewnie nie dla Polakow.Dodam rowniez wpuszczenie GMO zywnosc, oddanie w rece spolek izraelskich polskiej slodkiej wody oraz banderyzacje Polski po przez przyjmowanie ukraincow w znacznej czesci wrogo nastawionej do Polakow .Jest jeszcze ta przekleta ustawa o bratniej pomocy militarnej ,ktora utrzymuje sie w mocy po rzadach PO. PO zjadalo Polakow szybko a PIS to to samo tylko maca sie z kosciolem ,bazujac na przywiazaniu Polakow do religi i tradycji patriotycznych ..zjadaja nas wolniej wiec inaczej.

   1. zupelnie nie czuje perfidi kaczystow bardziej taka dziecinna niesfornosc, radziwil i spolka to juz inna historia i bardziej pasuje mi do arogancji seryjnych samoPOjcow

   2. Gdzieś wyczytałam, że w Rosji każdy chętny do założenia własnego rodzinnego siedliska, może otrzymać bezpłatnie od państwa na własność 1 hektar ziemi, aby stać się samowystarczalny w produkcji żywności na potrzeby własnej rodziny. Rozmarzyłam się: gdyby u nas można było w ten sposób zagospodarować leżące odłogiem ziemie, można byłoby z gromadkami przyjaciół tworzyć wspaniałe słowiańskie osady. Ech……….

   3. ,, Dodam do listy zakaz obrotu ziemia orna i utrzymywanie w pozornej hibernacji ziemie po PGR-owska …ciul wie dla kogo?byle pewnie nie dla Polakow. …”

    Gdy tylko ,,zniesiono komunę”, zlikwidowano PGRy, tysiące hektarów ziemi za Śmieszne pieniądze wykupywali Niemcy, szczególnie w pasie nadodrzańskim i dorobieni na prywatyzacji koryciarze.
    Pis znacznie obostrzył prawo wykupu, jak też zatrzymał sprzedaż lasów, pieniądze z których komor chciał przeznaczyć m.in. dla Żydów. Komu nasze lasy miały być sprzedane? Polakom?
    Zgodzę się, że wiele posunięć PISu nie ma nic wspólnego z dobrem na rzecz Narodu, ale też gdyby nadal rządziło PO, Polskę zalewaliby ciapaci I JUŻ NIE GOSPODARKA ALE SUROWCE BYŁYBY SPRZEDAWANE ZA BEZCEN.
    Nie podoba mi się, że PIS ukościelnia rzekomo laickie państwo, z drugiej strony to swego rodzaju bufor na islam.

    Takie za i przeciw można by mnożyć, ale nie w tym rzecz.
    Rzecz w tym, kto wygra wybory w 2019?
    Nie widzę realnej szansy dla utworzenia w ciągu dwóch lat takiego ugrupowania politycznego, które zmiotło by za kulisy sceny politycznej POPIS.

    Wywalić PIS? Dobra, wywalamy, ale co wstawiamy na ich miejsce?
    Czy raczej nie będzie to wyrzucenie mebli z mieszkania, do którego inni wstawią swoje i tylko na to czekają?
    Ruchy Narodowe sa prężne, ale czy na tyle, aby Naród oddał na nich przeważający wyborczy głos?
    W obecnych sondażach(zakładam, że rzetelnych) to znikomy procent.
    Na razie wszystko wskazuje na to, że jeśli PIS przegra za dwa lata wybory, to wejdzie PO z wielkim powrotem Tuska – czy tego chcemy?
    To by się dopiero makrela czuła z pyszna, bo jeśli Niemcy są nadal poprawni politycznie, a do dziś są, to jutro makrela przejmie ponowne kanclerstwo. No, chyba, że dzisiejszej nocy dojdzie do cudu nad Renem.

    Pobożne życzenia aby np. p. Zięba został premierem może i są słuszne, ale w żaden sposób nie osadzone w rzeczywistości i obecnych realiach politycznych.

    Zastanówmy się mądrze; czy odsuwając od władzy PIS nie posadzimy na Wiejskiej jeszcze gorszego zła.

    Jeśli obok budynku, który chcemy wyburzyć nie mamy zgromadzonych materiałów, wykonawców i planów na budowę nowego domu, bardzo prawdopodobne jest, że jedyne co nam przyjdzie to usiąść na gruzowisku i wydawać przeciągły okrzyk zbłąkanego kojota.

    Załóżmy, że POPIS znika ze sceny. Kto w realnej rzeczywistości jest w stanie reprezentować głos Narodu?
    Pytam, bo nie wiem.

    Pozdrawiam serdecznie.

   4. Krystyno! Polacy sobie dadza rade a kazda patrtia czy to PO-PIS czy inna ssała wielkimi kłami energie i krew Polakow. Nie martwmy sie, kto ich zastapi, bo ludzie madrzy sa w kraju i to z pomyslami. Jestesmy w stanie okupacji od czasow zakonczenia 1 wojny swiatowej pod patronatem korporacji LIGI Narodow czyli dzis ONZ.

 6. Slava wam i tobie Elaszka .wielu z nas ma takie odczucia rodzinne gospodarstwa to przyszłość ktoś może sie wyśmiewać z tego ale swa ziemia to niezależność a tego niektórzy by nie znieśli 🙂 wszyscy muszą sie obudzić albo MOKOSZ matka ziemia albo gmo i śmierć Trzeciej opcji nie ma i nigdy nie będzie .Bogowie nigdy nie pozwolą skrzywdzić dobrych ludzi ale Bogowie muszą wiedzieć że ludzie chcą być wolnymi i potrafią sie zjednoczyć i walczyć o swoje Sloviańska wieczna troska i walka o byt. .:) p.s tak to rozumiem SLAVA WAM

  1. nasi najblizsi bogowie sa w srodku ziemi i na saturnie, lokalnie wszystkim rzadza tutaj bogowie albo raczej zbokowie z luskami i ogonami

 7. Czy mamy teraz lepszy jaśniejszy osąd czy ten rząd coś opętało? Chcą zrównać z niemią kraj czy wiedzą że mają mało czasu? Puszcza i wszędzie masowa wycinka, łosie, te wybijanie rolnikom zwierząt, gmo, szczepionki. Syf totalny robią w każdej dziedzinie. Taw masz wgląd wyjaśnij proszę.

  1. Wg moich badań, skrupulatnie wypełniają kolejne rozkazy, bo Hamerykancy obiecali Jarosławowi (gdy będzie grzeczny) wyjaśnienie interesującej go zagadki…

   Oczywiście my wiemy, że go zwodzą i niczego mu nie wyjaśnią. On tego nie wie, bo jest zdalnie programowany.
   Polską rządzi zahipnotyzowany biorobot.

   1. wiekszosc z nich nie ma wlasnej woli jak nie boiroboty to hybrydy-niewolnicy z chipami za pomoca ktorych mozna odlaczyc im zasilanie.

   2. Nie napisałem, że jest „głupi”, napisałem, że jest ofiarą kontroli umysłu. JK jest hipnotyzowany i programowany. Współczesną Polską zarządza biorobot w hipnozie.

    Na szczęście jeszcze tylko dwa lata, już jesteśmy na półmetku aktualnego rozdania.

   3. Teraz przestrzeń zmienia się tak drastycznie, że to, co planujemy dzisiaj, jest już prehistorią jutro.

    Były plany totalnej masakry ludności Niemiec, ale nic z tego nie wyszło. Będą próbować tylko z zamachami tu i ówdzie – ale i z tym będzie coraz trudniej, bo przestrzeń od razu wyjawi, jak było naprawdę i kto za tym stał.

    Ludność Europy staje się coraz bardziej świadoma. Niestety Niemcy to nadal zaprogramowane bioroboty.

   4. Jeszcze krotkie wyjasnienie, dlaczego tutaj ten wpis.

    Komentarz o tym, ze Rosja pomoze Niemcom przy inwazji islamistow (oczywiscie przechodzac przez Polske) byl pod artykulem o huraganie w USA. Nie bylo mozliwosci umiescic mego wpisu bezposrednio pod nim, a jest tam tak duzo wpisow, ze ciezko byloby go do wlasciwego „podpiac”.

    Pozdrawiam jeszcze raz.

   5. Ustawiłem 3-piętrowe komentarze, więc przy trzecim piętrze nie ma opcji „odpowiedz”, bo wtedy byłyby już cztery piętra.

    A 4-piętrowych komentarzy nie mogę dać, bo graficznie koszmarnie to wygląda, gdyż wówczas czwarte piętro może mieć np. dwa centymetry szerokości – a czegoś takiego nie da się czytać, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych, z których korzysta wielu najmłodszych Czytelników.

   6. To jest logiczne, ze nie mozna w nieskonczonosc dopisywac komentarzy do starszych wpisow. Tylko czasami czlowiek trafi czytajac je na cos, do czego chcialby cos napisac. Dlatego uznalam, ze napisze pod najnowszym wpisem, z wyjasniem dlaczego tu i nie na obecny temat. Duzo rzeczy sie od was dowiedzialam. Mysle, ze czytajac was dowiem sie jeszcze wiecej. Tworzycie zgrana „druzyne”.

    Mam jeszcze jedna informacje sprawdzajaca sie ( ok 85-95% skutecznosci) od mojego dziecinstwa.

    Zaczelo sie to jak jechalam z siostra i rodzicami na wakacje do Miedzywodzia w pierwszej polowie lat 70. Ostatnia czesc drogi to byl autobus, strasznie lalo, ktos zaintonowal piosenke „sloneczko pozno dzisiaj wstalo”. Zaczelismy ja spiewac i potem bylo 2 tygodnie super pogody. Do dzisiaj jak mam „ochote” na slonce a ono nie jest pewne czy swiecic czy nie, jak zaspiewam to przewaznie swieci.

    Dziecinada, ale robi dobry nastroj.

   7. Słusznie ! Oni tam sa wszyscy uzombieni i przejęci ! to pionki na szcownicy gry o ktorej nie maja nawet pojecia zajeciu swoimi zagtargami i kłotniami o stołki i władze ! Rządzi nimi strach wiec sie zabezpieczają na wszystkie mozliwe sposoby ! Wykonują bezwiednie rozkazy podsuwane im podprogowo przerz jakichs watykansko-jezuickich agentów wsrod ich partii (PiS) na czele z Macierewiczem ktory jest agentem jezuickim i pracuje dla nich.

   8. Laszko ❤ Kochana- ja dla przykładu ze SŁONECZNYM BRATEM sobie rozmawiam i taki wierszyk mi się wyświetlił:
    Słoneczny Braciszku Kochany
    Twoje fotony promieniste i złociste
    Uleczają i wybudzają moje
    Komórki Macierzyste i
    Wszystkie nici DNA ❤
    Odnośnie RÓWNONOCY JESIENNEJ- właśnie od tej chwili SPOKÓJ MNIE WYPEŁNIŁ- i głos Dąbka potwierdził- „jest dobrze, a nawet lepiej''
    Rozmowy z NATURĄ to nie dziecinada ( zresztą jak widać już należysz do naszego boskiego „ODDZIAŁU PSYCHIATRYCZNEGO'' 😀 – to naturalny głos z WSZECHŚWIATA płynący do otwartych SERC I UMYSŁÓW ZA PIĘKNYM POŚREDNICTWEM MATENKI ZIEMI ❤

   9. A co do Niemiec- kilka dni przed wyborami ze strony niemieckiej nadchodziła dziwna mgła- tej nocy była wyjątkowa- widoczność zerowa- pył węglowy bardzo wyczuwalny- co jest dziwne, bo nikt z okolicznych jeszcze węglem nie pali- bardziej śmieciami!
    Nawet wspomniałam, ze mózgi buzują Niemcom po wyborach, ale to nie jest śmieszne- armia nachodźców wypełniła swe zadanie- mieli głosować na Merkel- ale tak musi być;
    Czasami jest tak,
    że wznosi się ktoś
    bardzo szybko, ale
    tylko i wyłącznie
    po to, aby
    szybciej i mocniej
    boleśniej upaść!
    Jak we Francji wybory sfałszowano i teraz to doskonale po wydarzeniach tam zachodzących widać, że maski szybciej spadają i cele rzeczywiste ,, rządzących” ujawniają- APOKALIPSA TAM PRZYŚPIESZYŁA- tez dobrym przykładem jest USA- TAK BĘDZIE I W NIEMCZECH! Francuska panienka już tak się skompromitowała na cały ŚWIAT!
    Wczoraj taki program oglądałam- odnośnie DNA I PORWAŃ OBCYCH NADZORCÓW- 98 % tzw. DNA śmieciowego- jak ,,naukofcy” nazywają 10 pozostałych nici, których przeznaczenia nie znają i to się pokrywa z innym programem- gdzie mówiono m.in- o kodowaniu DNA muzyką- te nici miały być przez obcych kodowane i odpowiednimi impulsami uruchamiane- tu było bardzo dużo o hybrydach, których przysposabiano do zycia na Ziemi- IMPULS miał ich wybudzić w kierunku- tu przykład Niemiec- INWAZJA NACHODŹCÓW w POWIAZANIU Z planem zagłady Niemiec- BUDUJE OBRAZ WIARYGODNOŚCI- tego planu z udziałem zaprogramowanych umysłów i hybryd tam rozlokowanych- JEDNAK PLAN TEN NIE ,,WYPALI”- gdyż impulsy o wyższych częstotliwościach powodują zwarcia w ich planach i będzie pięknie, bo owe WYSOKIE WIBRACJE- SPOWODUJĄ ODWROTNOŚĆ- I TO ONI BĘDĄ ZIEMIĘ OPUSZCZAĆ W PODSKOKACH- im więcej ENERGII WYSOKOWIBRACYJNEJ PRODUKUJEMY- tym szybciej się ich pozbędziemy z naszego ZIEMSKIEGO RAJU zainfekowanego hybrydami, botami i innymi ,,iluMINAmi”
    TAK JK jest programowany przez osobistego nadzorcę Macierewicza, który w miejscu SERCA ma wyryte usa- po wizycie Dudy w usa obstawaliśmy ile to militariów zakupimy w ramach PRZYJACIELSKIEJ WSPÓŁPRACY i chyba w dzień po wizycie Macierewicz ogłosił kolejne ZAKUPY PRZYJACIELSKIE! A po wizycie w usa Morawieckiego- wchodzi do Polski amerykański przyjacielski bank JP MORGAN!

   10. Elaszka piękny wiersz , przepiękny 🙂
    Nie wiem czy znacie Anuhasi? Warto spojrzeć , tylko nie bezmyślnie kopiować a wyciągnąć swoje wnioski i kreować.

 8. to jest artykuł od platfusowa czy od nowoczesnej? – wasza ostatnia deska ratunku? próba powrotu świń do koryta? rewolucja obejmie cały kraj? heh, muszę was rozczarować, mianowicie: rewolucja może objąć cały kraj tylko wtedy gdy ludzie z tego kraju podejmą taką wolę i gdy będą przekonani o słuszności takiego toku rozumowania. A wy mnie nie przekonujecie, ani innych, zatem nie może być mowy o rewolucji obejmującej cały kraj. Zatem piszecie bzdury, zatem jesteście tanimi sprzedajnymi, prowokatorami, których może wysłuchają tępe plemiona żyjące w gęstych dżunglach afrykańskich – tam kierujcie swoje teorie-pasożyty.

  1. Mariusz Losecki pisze:
   „A wy mnie nie przekonujecie, ani innych, zatem nie może być mowy o rewolucji obejmującej cały kraj. Zatem piszecie bzdury, zatem jesteście tanimi sprzedajnymi, prowokatorami, których może wysłuchają tępe plemiona żyjące w gęstych dżunglach afrykańskich – tam kierujcie swoje teorie-pasożyty”.

   Przekonywać Pana nie będę, ponieważ każdy z nas inaczej odbiera teraźniejszość, naszą rzeczywistość.
   Proszę wypowiadać się wyłącznie w swoim imieniu.
   Pana wpis świadczy o niezaznajomieniu się z celem bloga
   i zagadnieniami, które porusza.
   Trafił tu Pan, uczynił swój wpis i się nam przedstawił….
   Więcej uważności, na przyszłość Panu życzę.

  2. Mariusz, proponuję CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM- wszystkie obecne na arenie tego teatru partyjki pracują dla jednej gadzinki.
   Wkrótce do nas dołączysz- no chyba, że jesteś ŚPIOCHEM, któremu do snu gra maszynka bankowa- ja wolę być, jak to życzliwie napisałeś PANIE MARiuszu, plemieniem żyjących w gęstej dżungli niż usłużnym pachołkiem gadziej biegunki, któremu już toaletowego papieru brakuje 🙂
   ZAPAMIETAJ, JESTEŚMY BOSKIMI ISKRAMI MIŁOŚCIĄ WYPEŁNIAJĄCYMI WSZECHŚWIAT- POTOMKAMI WIELKICH LECHITÓW KOCHJACYMI PIEKNE ZDROWE W MILOŚCI ŻYCIE ZGODNE Z RYTMEM NAJUKOCHAŃSZEJ MATEŃKI ZIEMI- MATEŃKI NATURY- MATEŃKI MOKOSZ ❤

 9. „WYSOKIE WIBRACJE- SPOWODUJĄ ODWROTNOŚĆ- I TO ONI BĘDĄ ZIEMIĘ OPUSZCZAĆ W PODSKOKACH- im więcej ENERGII WYSOKOWIBRACYJNEJ PRODUKUJEMY- tym szybciej się ich pozbędziemy z naszego ZIEMSKIEGO RAJU zainfekowanego hybrydami…”

  Droga ELASZKO, Słoneczko, też tak myślę.
  Dodam, że okres KALIJUNGI, – „wojny i kłótni” – po okresie 6000 lat się kończy, i nie ja to wymyśliłam.
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. Słoneczko Elizko ❤ Kochanie świeci dla nas- szkoda, że inni tego blasku nie widzą, bo tam wyraźnie jest napisane: CZAS MIŁOŚCI I POKOJU NASTAŁ 😀

   1. TAK SIĘ STANIE ! …..Elaszko i Elizo i ja to czuję i wiem, a skąd ….. nie powiem. >3 ❤ 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s