<https://youtu.be/TfpA192JWHc

Rolnicy z Podlasia i wschodniej Polski – przez lata twardy elektorat PiS-u – mają już dość rządu tej partii, który totalitarnie pacyfikuje rodzinne gospodarstwa i hodowle pod pretekstem sfingowanych (operacje służb specjalnych) kolejnych pomorów zwierząt.

Po licznych – nieudanych – interwencjach w terenie oraz w ministerstwie wściekli rolnicy ze wschodniej Polski dokonali intelektualnego linczu na wiceministrze rolnictwa w rządzie Beaty Szydło, Jacku Boguckim, podczas jego wizyty 19.09.2017 r. w Białej Podlaskiej.

A o co tak naprawdę chodzi we wkrętce dla zmylenia przeciwnika nazywanej afrykańskim pomorem świń?

Otóż procedura wkręcania polskiego rolnika w mafijno-rządową intrygę, która finalnie ma na celu likwidację polskiego zdrowego rolnictwa, odbywa się w sposób metodyczny:

 • najpierw służby specjalne (niekoniecznie polskie) zakażają kilka sztuk dzików i świń sztucznie, laboratoryjnie wyhodowanym wirusem (USA posiadają na terenie Ukrainy nielegalne fabryki broni biologicznej: w tej chwili dysponujemy informacją o 13 amerykańskich laboratoriach wojskowych na terenie Ukrainy przeznaczonych do badań i „produkcji czynników zakaźnych”, takich między innymi jak: ospa, wąglik, botulizm i podobne; laboratoria te finansowane są bezpośrednio przez Pentagon i zatrudniają wyłącznie personel amerykański, a hunta w Kijowie zobowiązała się do nieingerowania w ich pracę);
 • następnie podrzucają w teren (najczęściej z helikopterów, co zostało udowodnione) kilka zakażonych sztuk dzików;
 • znalezione zainfekowane sztuki przekazuje się konkretnemu weterynaryjnemu laboratorium;
 • laboratorium ogłasza wykrycie nowej (lub starej) „niebezpiecznej” choroby;
 • w usłużnych rządowych mediach szeroko nagłaśnia się wydumaną epidemię (w tym wypadku afrykański pomór świń, wcześniej były świńska oraz ptasia grypa);
 • następnie powoływane są lokalne epidemiologiczne „sztaby kryzysowe”.
 • By wykluczyć możliwość współpracy lokalnego rolnika z lokalnym weterynarzem, na tereny objęte „ogniskiem pomoru” sprowadza się weterynarzy z drugiego końca Polski.
 • Weterynarze ci nadzorują ekipy dokonujące w terenie przymusowej likwidacji prywatnych trzód polskich rolników.
13 amerykańskich laboratoriów wojskowych na terenie Ukrainy przeznaczonych do badań i „produkcji czynników zakaźnych”, takich między innymi jak: ospa, wąglik, botulizm i podobne. Laboratoria te finansowane są bezpośrednio przez Pentagon i zatrudniają wyłącznie personel amerykański, a hunta w Kijowie zobowiązała się do nieingerowania w ich pracę (fot. freeukrainenow.org)

Podczas masowych egzekucji wyznaczonych trzód chlewnych w polskich ekologicznych gospodarstwach rolnych nie oszczędza się nawet ciężarnych loch! Martwe maciory rodzą prosięta na oczach przerażonych dzieci:

.https://youtu.be/TfpA192JWHc?t=5m39s (5. i 6. minuta filmu)

Polacy Rodacy Słowianie, nagłaśniajcie problem, to woła o pomstę do nieba!

http://www.dziennikwschodni.pl/rolnictwo/to-straszne-prosieta-pily-mleko-od-zabitej-maciory-przymusowa-utylizacja-zdrowych-zwierzat,n,1000205910.html

https://24wspolnota.pl/pl/biala/wydarzenia/25824/Nerwowe-rozliczanie-wiceministra-za-ASF-(galeria).htm

http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/goracy-temat-asf-spotkanie-w-bialej-podlaskiej-pelne-emocji,73779.html

http://opinie.news/kat-aktualnosci/135-aktualnosci-biala-podlaska/5583-co-dajej-z-hodowla-w-rudnikach

http://www.slowopodlasia.pl/wiadomosci/2573,utylizuja-zdrowe-swinie-w-obawie-przed-asf-wirus-s

Mimo iż problem afrykańskiego pomoru świń (ASF) trwa już od ponad 2 lat, wątpliwości, podejrzeń i pytań co do jego rozwiązania wydaje się być coraz więcej (fot. KH)
Poseł Jacek Bogucki – sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi (fot. Rafał Guz/PAP)

Rudniki (gm. Międzyrzec Podlaski, woj. lubelskie) – na dzień przed planowaną egzekucją zdrowej trzody Ewy i Jana Biernackich:

Kolejne egzekucje zdrowych trzód chlewnych… Czego nie zdołał wykonać Hitler i Stalin, bardzo skutecznie dokonał rząd PiS-u:

Interwencja posła Ruchu Kukiz’15 dr. Jarosława Sachajko, przewodniczącego Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, podczas egzekucji zdrowej trzody chlewnej (90 świń) u Ewy i Jana Biernackich we wsi Rudniki (gm. Międzyrzec Podlaski, woj. lubelskie) 22.09.2017 r. (fot. Ewelina Burda)

Niszczenie drobnych hodowców – rozmowa z dr. Jarosławem Sachajko (Kukiz’15), przewodniczącym Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi:

<https://youtu.be/OtAfAtjI2jc

List poparcia dla rolników-hodowców Ewy i Jana Biernackich oraz wszystkich innych rolników-hodowców trzody chlewnej w Polsce prezentują Jolanta Dal – rolnik, aktywistka społeczna, obrończyni praw człowieka oraz Tadeusz Rolnik – producent ekologicznej żywności, działacz społeczny:

Polacy Rodacy Słowianie, tego nie pokaże Kurski TV. Rozsyłajcie linka po mediach społecznościowych:

http://wp.me/p3gTpd-3Vx

TAW

Czytaj również:

Reklama

178 myśli w temacie “POLACY SŁOWIANIE, UWAGA! TEGO NIE POKAŻE KURSKI TV! POLACY MASOWO SIĘ BUDZĄ: MAJĄ JUŻ DOŚĆ RZĄDÓW PiS! Na wschodniej ścianie Polski PiS nie ma już najmniejszych wyborczych szans. Wkrótce antypisowska rewolucja obejmie resztę kRaju

 1. Wszystko super. Oby tylko poprzednia ekipa (czytaj totalna ściema) nie przejęła tego co im PiS wyrwał (co im się zresztą słusznie należało by wyrwać). I za trzymać kciuki wypada by śladami Sobótki naród szedł po swoje i brał co jego we własne ręce. tegoż właśnie naszemu krajowi życzę. Ave normalność.

   1. ,, Spokojnie, „poprzednia ekipa” jest już historią. Obecna za dwa lata także będzie.”

    Podejrzewam, że za naszego wcielenia system tzw. demokratyczny, rzutujący na sposób wyboru ludzi reprezentujących naród, nie zmieni się.

    PO trup, PIS, twoim zdaniem pójdzie w jego ślady.

    Na kogo, na co głosować? Pytałam wiele razy. Nie satysfakcjonuje mnie odpowiedź, że serce słowiańskie rozpozna na kogo głosować( taką odpowiedź dostałam ostatnio).

    Skoro TAWcio mówisz jawnie, używając nazw partii politycznych, których działalność spotka taki, a nie inny los, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby skierować moją uwagę w stronę konkretnego ugrupowania, zjednoczenia, które twoim zdaniem ma szansę większościowo stać się reprezentacją głosu Polaków.

    Przecież doskonale wiesz, że za dwa lata nic się nie zmieni w strukturach państwa, gdy idzie o sposób wybierania.

    Tamci źli, ci źli – w porządku, ale jak widzisz przyszły real? Konkret, twój konkret na konstruktywną przyszłość Polski za dwa lata, logiczne, że po wyborach, bo takowe będą?

    Dezaprobata obecnego stanu bez rzeczywistej, możliwej do zaistnienia, wizji jutra jest , przyznasz, czczą dysputą, bo jutro – czy się nam podoba, czy nie – nastąpi i zaistnieje realnie.

    Z całym szacunkiem dla wartości słowiańskich, ale polityka, na jaką póki co jesteśmy skazani to nie pląsanie panienek wokół ogniska, a raczej twarde, rzeczowe, zgodne z obecną sytuacją geopolityczną widzenie jutra i dążenie do konkretnej opcji.

    Wydaje mi się, kochany TAWcio, że nie jest sztuką zburzyć dom i okrakiem usiąść na gruzowisku, ale sztuką jest wiedzieć w jakim celu ten dom został zburzony i co ma powstać na jego miejscu.

    Przywódcy światowych rewolucji wiedzieli jak zburzyć istniejący stan, ale nie mieli pojęcia co dalej.
    Dlatego po pewnym czasie, znów wchodziły struktury kontroli i zniewolenia.

   2. PiS nie uzyska już tylu głosów, by móc ponownie stworzyć samodzielny rząd. Będzie koalicja (to wariant najbardziej pesymistyczny). Z kim? Musi pojawić się nowa siła. Na bazie wydarzeń społecznych 2018…

   3. Krysiu, sadze, ze ludzie zaglosuja na srodowisko Zieby, Czerniaka, Jaskowskiego, Potockiego etc. Sadze, ze wyzej wymienieni dolacza do partii Potockiego. Wiem, ze osoba JZ Potockiego budzi szereg kontrowersji, ale nie mozemy zapominac, ze wraz z nim do sejmu weszliby rowniez wlasciwi ludzie. Niewykluczone, ze wylonia sie jeszcze inni. Na utworzenie partii trzeba miec sporo pieniedzy, a partia Potockiego juz ma zarowno fundusze, jak i struktury, z pewnoscia sporo skromniejsze niz fundusze PiSu i PO, ale cos tam ma.
    Pod innym wpisem zalaczylam video NTV „Skandal w podkomisji sejmowej w sprawie GMO!!!”. Jest to wywiad Janusza Zagorskiego z uczestnikami, a wlasciwie swiadkami obrad sejmowej komisji w sprawie GMO. Celowo uzylam okreslenia „swiadkami”, gdyz z ich zeznan wynika, ze do rozmow wlasciwie nie zostali dopuszczeni. Dla mnie, to kolejny dowod na to, ze PiS przerznie. Popatrzcie ile sie dzieje w ostatnim tygodniu, jak sie PiS odslania: jak nie Marsz Niepodleglosci i troska o „odradzajcy sie antysemityzm”, to pomor swin, a teraz dochodzi GMO. No i dobrze. Powtarzam za TAWem. Niech sie to wszystko zawali! My przetrwamy, jedni bez szwanku, inni mocno poobijani, jeszcze inni z siniakami, ale przetrwamy.

   4. Nigdy nie użyłem takiego sformułowania. Napisałem tylko, że wystarczy pozwolić PiS-owi do końca się skompromitować. Musimy bardzo uważać na słowa, gdyż słowa świadomych istot przenoszą ogromną energię.

   5. A ja się „zapytowuję” Was, dlaczego nie bierzecie pod uwagę opcji, że za dwa lata a może i na zawsze wyborów już nie będzie, ani obecnej formy zarządzania krajem/krajami.

    Coś mi się widzi, że nadchodzące nowe czasy przyniosą nowe, lepsze rozwiązania w miejsce dzisiejszych pseudo wyborów i pseudo rządów.
    Może warto nasze myśli zwrócić w tym kierunku, przecież większości z nas nie odpowiada dzisiejszy układ w tym zakresie.
    Warto pomyśleć i warto spróbować. wszak powiedzenie mówi, że „myślenie nic nie kosztuje, a czasem dobry pomysł większości skórę ratuje.”
    Będzie dobrze, bo musi , a w dodatku ja tego chcę, a Wy możecie się przyłączyć. 😀 ja głosuję na COŚ a nie na KOGO.

   6. najzdrowszym systemem jest republika ale trwa krotko bo sily zydoubeckie zabijaja szybko jej wybrancow

   7. Zgadzam się z Tobą Krysia z Lasu. Ja już się poddałem bo większość tutaj i tak twojej wiadomości nie zrozumie.
    Masz rację polityka to szczególne bagno gdzie nie ma miejsca dla sentymentów, przyjaźni i sojuszy. Liczą się tylko INTERESY.

    Nie zgadzam się tylko z kwestią rewolucji. Właśnie rewolucjoniści doskonale wiedzą co mają robić. Ich głównym celem jest sam sens istnienia rewolucji jako katalizatora przemian społeczno-kulturowych oraz zniszczenie starego porządku. Dlatego tak się straszy ludzi NWO bo marksiści nie chcą aby ludzie zniszczyli stary porządek. Zresztą sami tacy byli ale jak wiadomo z czasem młode wilki stają się starymi i grubymi rybami.

    Zresztą każda rewolucja zjada własne dzieci oraz jest krótkotrwała ale gwałtowna w przebiegu i skutkach.

    A popieranie kreta wśród środowisk alternatywnych niejakiego Hrabiego Potockiego co tylko leje wodę jest skrajnym przypadkiem naiwności lub złej woli. Samo nazwisko mówi wiele. Zresztą kiedy i gdzie w Polsce nadawano tytuły hrabiowskie hmm ? Ten Pan Potocki ma obywatelstwo niemieckie. Więc to już dużo mówi. W dodatku tytuł hrabiego oraz noszenie nazwiska największych zdrajców w historii. A na dodatek rozbija i ośmiesza on środowiska alternatywne. Taki jest w tym cel. Nie jest żadnym prawowitym prezydentem ponieważ II RP już nie ma od 1944 r. i nigdy te dziadowskie państwo nie wróci więc daremny jego trud aby przywrócić i tak ogromne rozwarstwienie społeczne oraz wyzysk ludzi prowincji przez burżuazję. Ten syndrom do dziś się ciągnie w mentalności Polaków.

    Naprawdę tego znowu chcecie?

    PS. Aha a co do repatriacji to lepiej uważajcie żeby Niemcy nie chcieli żądać zwrotu swoich wschodnich ziem ( pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie) bo wtedy dopiero Polska będzie mieć problem.

   8. Kalina-Niech sie to wszystko zawali!
    TAW-Nigdy nie użyłem takiego sformułowania. Napisałem tylko, że wystarczy pozwolić PiS-owi do końca się skompromitować.
    ——————————-
    Moze niefortunnie sformulowalam swoja wypowiedz. Chodzilo mi o to, aby partia PiS calkowicie sie rozwalila, czyli skompromitowala i utracila dotychczasowa popularnosc

   9. „Coś mi się widzi, że nadchodzące nowe czasy przyniosą nowe, lepsze rozwiązania w miejsce dzisiejszych pseudo wyborów i pseudo rządów.”
    SlowiAnko…a tymczasem ???
    Rozejrzalas sie wokol Ciebie ???
    Ile osob cierpi ?
    lle osob pije z zalu ,
    Ile osob wyjechalo z Ojczyzny…a wrocic jak ??,gdzie PRACA ???
    Ile osob MA ZYCIE ZLAMANE ???
    Ile…ilu ???

    SlawiAnko…myslenie nie kosztuje i podobno nie boli…ale CZYNOW NAM TRZEBA ! Chociazby malych i skromnych, ale KONKRETNYCH !
    Podac mysl RODakom to tez czyn, jesli sie ta mysl np.: posle listem czy smsem 🙂
    aczkolwiek nakarmienie jednego czlowieka, ktory nie ma miejsca zamieszkania i spi w podziemiach dworca to NAKARMIENIE JEZUSA ❤

  1. A popieranie kreta wśród środowisk alternatywnych niejakiego Hrabiego Potockiego co tylko leje wodę jest skrajnym przypadkiem naiwności lub złej woli.
   ———————————————–
   Patrzac realistycznie na wybory 2019…. Jak juz pisalam wczesniej Potocki ma pieniadze i struktury, czyli partie. Zieba, Czerniak, Jaskowski i inni, ktorzy maja wizje Polski przyjazna POLAKOM i OBYWATELOM POLSKIM nie maja wystarczajacych funduszy na zalozenie partii. Dlatego wydaje mi sie, ze najbardziej prawdopodobnym scenariuszem bedzie ich wspolne dzialanie w ramach partii Potockiego. Czyz PiS nie zmienil czasami przepisow wzgledem tzw. poslow niezaleznych? Kandydaci niezalezni nie maja juz prawa kandydowac w wyborach. Juz nie pamietam, czy ta ustawa weszla w zycie, czy to tylko plany. Kontynuujac….. dopuszczam jednak mysl, ze do listopada 2019 moga miec miejsce TAKIE WYDARZENIA, ze popularnosc takich ludzi jak Zieba, Czerniak, Jaskowski, Majewska, Kozlowski (inzynier z ostatniego nagrania) oraz innych dzialajacych w ruchach antyszczepionkowych, przeciwko GMO, na rzecz odnawialnych zrodel energii itd bedzie rosla w niespotykanym tempie. Niewykluczone, ze sama popularnosc medialna wystarczy im, aby zalozyc partie z niewielka wymagana wplata i dostac sie do sejmu. Tak wiec….. wiecej optymizmu!

 2. Ubój tzw. chorych zwierząt hodowlanych jest celowo zaordynowany, aby ceny skupu nie spadły poniżej ustalonego minimum. Stąd tak liczne przypadki podrzucania chorych, dzikich świń na polach i w lasach wschodniej Polski. Potem masowo wybija się stada na kresach… Rolnicy w zamyśle dostaną stosowne odszkodowanie, a ceny skupu wieprzowiny gwałtownie nie spadną…
  Co z tym zrobić i jak walczyć, jak to typowy system mafijny oparty na ludzkiej naiwności durnocie i spolegliwości. Mięso na kresach wschodnich jest znacznie tańsze niż w centralnej i zachodniej Polsce stąd liczne tam podrzutki, fingowane pomory, itp.
  Tylko tych biednych zwierzaków szkoda …

  1. Polska południowo-wschodnia jest ostatnią enklawą zdrowej żywności w Polsce. I to właśnie nie podoba się partyjnemu zarządowi Polską. Mamy jeść tylko i wyłącznie g… z korporacyjnych hipermarketów. „Lekarze” oczywiście zaraz nas będą „leczyć”.

 3. Może to cos się wydarzyło dzisiaj w moim życiu jest NAMACALNYM DOWODEM i odpowiedzią na może nie tylko antypisowską rewolucję, ale cos o wiele głębszego, bo uderzającego w COŚ znacznie potężniejszego dla którego pis jest tylko marionetką w ich rękach i moim MARZENIEM JEST , ŻEBY NASZ PREMIER JERZY ZIĘBA ROZPOWSZECHNIŁ TEMAT ULECZANIA MATEŃKI ZIEMI PO WSZYSTKIE ZWIERZĘTA AŻ PO LUDZI- właśnie dziś rozpoczęłam współpracę z firmą zajmującą się priobiotykami- PRO BIO EMY- JESTEM PEŁNA SZCZĘŚCIA- korporacje blokowały ten temat, bo dzięki niemu odchodzimy od chemii na rzecz NATURALNYCH POZYTECZNYCH MIKROORGANIZMÓW- dla domu, ciała, zdrowia, wszystkich Zwierząt, Owadów, Ptaków, Ludzi i Gleby!
  Proces leczniczy Mateńki Ziemi Przy tak dużej degradacji trochę potrwa, ale w końcu znalazłam rozwiązanie- JAK ODEJŚĆ OD POTĘŻNYCH KORPORACJI!! Pan , który nas odwiedził- zakochany tak jak my w Mateńce Ziemi- widać LECHICKIE BIJĄCE SERCE, ŚWIADOMOŚĆ- Pan Zięba leczy osobiście Jego członka RODziny- tak PIS się przekreśla w wielu dziedzinach naszego zycia! U NAS WYBIJANO DRÓB- UBITE jeszcze żywe Kury pakowali do worków!- OSTATECZNIE OKAZAŁO SIĘ, ŻE PTASIEJ GRYPY NIE BYŁO! UBITE- Jeszcze żywe Maciory się prosiły- moja Wnuczka płakała! ZROZUMCIE DLA NAS ROLNIKÓW ZIEMIA TO NASZE SERCE, A ŻYWNOŚC TO ŚWIĘTOŚĆ!!!!!!!!!!! MASKI OPADAJĄ- dla przykładu CEJROWSKI, KOLEJNY KTÓREMU MASKA ODPADŁA- po ostatnich wypowiedzi o ROLNIKACH!
  A co się tyczy ŚWIŃSKIEJ GRYPY- warto przyjrzeć się tajnym laboratorium amerykańskim na Ukrainie!
  ŚWIŃSKA GRYPA, PTASIA GRYPA TO TAK JAK W TEJ CHWILI GEOINZYNIERNA, CHEMTRAILS BROŃ PRZECIWKO POLSKIEMU ROLNICTWU- PRZECIWKO ZDROWIU I ŻYCIU!
  ŻADNE PIENIĄDZE- nawet całego Świata- NIE SĄ ADEKWATNE DO JEDNEGO UTRACONEGO ŻYCIA!!
  CUD TO ŻYCIE ❤
  Czy jak Ludzie zachorują na grypę to tez rozpoczniecie nasz ubój?! Dlaczego nikt nie mówi o leczeniu tej sztucznie modyfikowanej w w/w laboratoriach chorobie- tylko zaraz UBÓJ?!

  1. Znalazłam sklep i wszystko fajnie nim znalazłam to ….

   http://probioem.pl/kosmetyki-mikroorganiczne/14-mydlo-mikroorganiczne-w-plynie-500-ml.html

   Pytam bo pytam co w składzie robi SLS …..?????

   Sodium Laureth Sulfate (SLS), Sodium Laureth Sulfate (SLES) – typowe detergenty syntetyczne, stosowane od dawna w przemyśle do odtłuszczania i mycia urządzeń oraz pomieszczeń. Obecnie są niemal w każdym toniku, balsamie, żelu myjącym, zmywaczu, szamponie i płynie do kąpieli. Powodują przesuszenie skóry, zaburzają wydzielanie łoju i potu, upośledzają czynności gruczołów apokrynowych, podrażniają skórę, wywołują świąd i wypryski. Przyczyniają się do powstawania plam, guzków zapalnych i cyst ropnych (w tym prosaków). Szczególnie szkodliwie działają na skórę dzieci, niemowląt oraz na skórę w okolicach narządów płciowych. Powodują podrażnienie oczu i zapalenie spojówek. W razie dostania się do jamy nosowej, np. podczas mycia powodują nieżyt nosa. Przenikają ze skóry do krwi wywołując działanie ogólne. Ulegają kumulacji w ustroju. Są metabolizowane w wątrobie. Uszkadzają układ nerwowy i układ odpornościowy skóry. Obniżają stężenie estrogenów, mogą wzmagać niekorzystne objawy menopauzy. Wcierane w piersi i narządy płciowe mogą indukować nowotwory i uszkadzać spermatogenezę oraz owogenezę. Uszkadzają osłonki włosów powodując łamliwość i rozdwajanie włosów. SLS i SLES wchodzące w skład kosmetyków mogą być zanieczyszczone rakotwórczymi dioksanami (dioxane). SLS są mutagenami uszkadzającymi materiał genetyczny. Nazwy handlowe składników sugerują, że są to naturalne produkty, a tak nie jest. Nie stosować w czasie laktacji i ciąży.

   Coś tu jest nie tak w sensie tego mydła.

   1. Kochana Myśląca masz niezłe oko ale nie wczytuj się aż tak bardzo, zobacz ile czasu Ci to zajmuje.🙂
    Ale dziękuję Ci za zwrócenie uwagi, dzięki Twojemu wpisowi przejrzałam kilka kosmetyków, nigdzie nie znalzłam sls poza mydłem właśnie. Masz też rację nie wszystko eko jest eko.
    A znasz jakiś sposób na bardzo przesuszoną skórę dłoni (wewnętrzna strona) i co ciekawe tylko jednej, nic za bardzo nie pomaga.

   2. Kochana Szczęśliwa, przepraszam, bo wiem, że zwracasz się
    do Myślącej inaczej, ale ja już tak mam, jak to BABA, że jak ktoś pyta, a ja wiem co mnie w takim przypadku pomogło to „wtrącam te swoje 3 babskie grosze 😀 ” , wiem, wiem to nie fer, ale i tak Ci napiszę 😀 mnie na suchą skórę pomógł żel z liści aloesu.
    Spróbować nie zaszkodzi, a nuż i Tobie pomoże, mnie pomógł
    Ja sama produkuję sobie krem z aloesu i tylko taki krem używam do twarzy, dłoni, łokci i pięt, będąc u Krysi z lasu, dostałam od Niej 3 doniczki z pięknymi sadzonkami, rosną pięknie, więc z serca mi ofiarowane 😀 , do wiosny urosną i będę produkować następną partię kremu, na razie jeszcze mam z ostatniej produkcji.
    Ja jestem uczulona na wszystkie kremy sklepowe, więc zmuszona jestem do własnej produkcji.
    Aloes odkryłam , gdy miałam taki problem ze skórą jak Ty na łokciu lewej ręki.

   3. Szczęśliwa skład jest krótki 🙂 także zajeło mi to sekund 15

    Zwróciłam tu na to uwagę ze względu na dzieciaczki iiii nasze okolice .

    Podgrzej sobie Troszkę oliwy z oliwek owiń w folie spożywczą lub rękawiczki takie foliowe potrzymaj okło 20-30 min, a potem w smaruj po prostu masło, zrób sobie taką kurację każdej nocy około mc ,potem wystarczy już utrzymać ten stan 2x w tyg oliwa a na codzień olej kokosowy

    Jakby nie dało rady pisaj znajdziemy co innego to najszybszy sposób jaki znam więc wpierw podaję go .

    Pozdrawiam

   4. rzeczy jak kokos oliwe sie je nie smaruje po lyzce na czczo albo z jedzeniem, nie gojace sie rany to nerwowe wyczerpanie nadnerczy, spanie godz wit c 3 gramy zalatwia problem

   5. zamocz ręce w garnku i dłonie owiń w folie*

    A tak na marginesie ja się kochana nie wczytauje aż tak no chyba że mnie coś zainteresuje czy zainspiruje .

    Taki mam system jak musze „popracować w domu” robię swoję a między odpoczynkiem czytam se można by rzec 2 w 1

   6. Kochane kobietki, jak już temat suchej skóry i SLSów wszedł to też się wtrącę. Mam też problmy z rękami, skorzystam z podanych informacji. A kosmetyki bez SLS, nie chcę, żeby to jak reklama zabrzmiało, ale myślę, że TAW przepuści. W sklepiku w Bieszczadach sprzedawczyni poleciła mi szampon z Babuszka Agafia (bez SLS) produkty podobno z Syberii. Efekt był po prostu łał. Włosy błyszczące. Po powrocie do Niemiec, zrobiłyśmy z koleżankami zamówienie, bo też zauważyły różnicę. Zamówiłam też kosmetyki z Natura Siberica. Mogę polecić.

   7. moczenie nog i rak w wodzie z dodatkiem soli Epsom tez przynosi ulge; potem nalezy w skore wetrzec krem, olej, zel, sok z aloesu, co kto woli

   8. Dziękuję Kochani za tak szybki i treściwy odzew.
    Aniu Ty nie wtrącasz się, zawsze chętnie przyjmę Twoją pomoc. Jako moja Gwiezdna Siostra i do tego kobieta to chyba wiesz jak marnie się z tym czuję. Marnie to mało powiedziane, ja się czuję z tym okropnie, nawet o wstydzie nie wspominam. Chciałabym aby Twoja pomoc okazała się skuteczna. Nie mam na razie żadnych roślin bo pył mi się sypie na głowę.😉 A dzięki Tobie dowiedziałam się, że można dorosłe rośliny przez internet zamówić, aloes oczywiście też. Rozumiem, że pisałaś o tym zwyczajnym? I co dalej jak korzystasz z aloesu, rozcinasz go i smarujesz sie miąższem po prostu? Ja nie jestem alergikiem, nic mnie nie uczula, mam skórę grubą jak na koniu czy tam kobyle😀Ale z tą prawą ręką takie zmiany mam od dłuższego czasu. Był czas (chyba latem) że to się ładnie „zagoiło” i cieszyłam się, że wreszcie mam spokój a teraz znowu to samo.
    K-a o Medycynie Germańskiej czytałam ale z nadmiaru innych informacji nie mogę skupić się na czymś jednym. Ciekawe to podejście nawet bardzo, oczywiście, że niechciana była czyli tzw „nie chcę ale muszę”.
    Kochana Myśląca bardzo Cię proszę, nie poświęcaj się tak dla innych, pomyśl o sobie. Ciągle coś dla kogoś robisz, troszczysz się o wszystkich, nie ma takiej potrzeby. I na dodatek ludzie nie doceniają Twojej pracy, to niewdzięcznicy, naprawdę powiadam Ci kochana daj sobie spokój. Swoją drogą bardzo mnie ciekawi jak Ty to robisz.
    Nie mam akurat oliwy z oliwek ale mam olej kokosowy.
    Pozdrawiam Was wszystkich i dziękuję za rady.

   9. agmozabija piszesz (słusznie zresztą) „10 tys d3
    3 gramy c
    8 godz snu
    zero strachu i masci”
    – no nie do końca „zero strachu”. Jeżeli nieświadomie (lub świadomie) spożywasz glutamnian sodu (a jest tego badziewia pełno niemal wszędzie w jedzeniu), to ten to właśnie glutaminian sodu w połączeniu z witaminą C powoduje wytworzenie i uwolnienie do organizmu BENZENU!!!. Jednej z najbardziej mutogennych i kancerogennych substancji jakie dewastują nasze organizmy!!! Dlatego świadomi oprócz tego co napisałeś powinni dodać jeszcze ZERO GLUTAMINIANU!!! i tyle tylko tytułem uzupełnienia. Jesz śmieciowe żarcie to wit C zamiast pomóc to dobije…

   10. Dobrze też służy- smarowanie dłoni cytryną- połówką – po wyciśnięciu- poczekać aż wyschnie . Rozgotowane siemię – też ładnie odżywia . No i moczenie rąk i stóp w goracej wodzie z solą + soda + ocet jabłkowy. Polecam ❤

   11. Myśląca Inaczej ❤ wczoraj pytałaś o PRO BIO EMY- bat na chemiczne koncerny! Pro bio emy rolnicy stosują równiez w domach do wszystkiego- łącznie z piciem! Jak stosowac dla dobroczynności GLEBY:
    Dlaczego warto stosować Pożyteczne Mikroorganizmy ProBio Emy®?
    http://www.filozofiazdrowia.com/dlaczego-warto-stosowac-pozyteczne-mikroorganizmy-probio-emy%C2%AE/

    ProBio Emy – Właściwości i działanie na ludzi
    http://sklepprobio.pl/pl/content/12-probio-emy-wlasciwosci-i-dzialanie-na-ludzi

    DOBRYM ŹRÓDŁEM JEST- JA TU DOKONAŁAM ZAKUPU;
    http://www.sklep-probioemy.pl/dcm-m-2.html

    Na skórę uzywam- olej z dziurawca własnej produkcji- REWELACJA!
    "Z powrotem do natury – Strategia wolnych ludzi" Janusz Zagórski na Targach w Katowicach
    .https://www.youtube.com/watch?v=Bz8fwWEajNs

    Kochana Mysląca SERCEM ❤ Pytałaś o ORGONITY: Posłuchaj tej pieknej LASZKI- ekspertki od orgonitów:
    Spotkanie z Jolantą Kulesza i kilka poruszonych tematów: właściwości wrotycza, pasożytów, promieniowania wi-fi i orgonitów.
    .https://www.youtube.com/watch?v=pJoqxnAuBC4
    TARGI MINERAŁÓW – O R G O N I T Y – Jolanta Kulesza
    .https://www.youtube.com/watch?v=B-Dh9Lgjy0M

   12. laurele sa toksyczne i kompletnie zbedne po nich sie poznaje szampony z pod znaku syfu

   13. Szczęśliwa; od dłuższego czasu – za radą Jerzego Zięby – myję zęby sodą oczyszczoną z kilkoma kroplami wody utlenionej. Po umyciu pozostaje ze szczoteczki na ręce resztka tego roztworu. Przecieram nim obie dłonie – do wyschnięcia. Wypracowałam już odruch tego przecierania. Wewnętrzna skóra dłoni jest gładka, jak pupcia noworodka. Wypróbuj ten sposób.

   14. Swoją drogą bardzo mnie ciekawi jak Ty to robisz.

    Szczęśliwa … Promienista Ty 🙂
    Naturalnie ….
    Gdy masz kg jabłek dzielisz się .
    Gdy komuś błyszczą oczy bo podoba mu sie Twój wazon dajesz go.
    Gdy ktoś jest chory robisz rosół.
    Gdy ktoś pada na pysk po ciężkim dniu pracy zanosisz obiad.
    Gdy jedziesz na zakupu pytasz czy komuś też czegoś nie potrzeba.

    Niewdzięcznicy …: ) Ja nieoczekuję Kochana wdzięczności 🙂 Nawet mnie to przez myśl nie przeszło , dzielę się tym co mam i tak jak umiem najlepiej .

    Nie mogę powiedzieć Kochana Szczęśliwa, że moje wypociny są też bez odzewu , nawet nie wiesz jaka to dla mnie Radość widzieć w mojej mamie coraz więcej Promienności , dostać się tam do niej i wyrzucić tylko tkwiące w niej poczucie winy w stosunku do mnie , po co jej to skoro we mnie nie ma żalu ?
    I patrze na nią jak rozkwita , jak róża … i inne rzeczy w moim otoczeniu , a w tym wszystkim swoje też Kochana przerabiam .

    Nie mogę powiedzieć Kochana że w moim życiu nie ma promyków. Są ! Córka , mąż , mama , Wy Istoty od których niczego nie oczekiwałam , wręcz przeciwnie dziwiłam się że jeszcze mnie stąd nikt nie wykopał .

    To nie tak na prawdę ! Ja jestem w dziwnym momencie swojego bycia w momencie który przeczułam wiele lat temu , tylko nie rozumiałam gdzie moje ścieżki prowadzą .

    Dziękuję Ci Szczęśliwa za te słowa ❤

    „No nie ma szans na frustrację z takim podejściem
    Człowiek szuka smutku a znajduje szczęście
    Wystarczy że słońce świeci chociażby troszeńke
    Że ktoś się uśmiechnie do mnie czy wyciągnie rękę
    Wystarczy tylko jakiś gest przyjazny albo dobry znak
    I całą depresje trafia szlag , k…a m..ć”

    Elaszko Dziękuję Ci skróciłaś czas mych poszukiwań ❤

   15. Naturalnie? yhy, myślisz, że tak każdy może?
    Te 15 s ile x dziennie?🙂
    Myśląca Ty nigdy nie pisałaś o mamie a o mężu i córce. Myślałam, że o córkę głownie się troszczysz. A teraz wychodzi, że o mamę. Trochę trudno mi nieraz Cię zrozumieć. Właściwie czytając Cię po raz drugi dopiero zrozumiałam a właściwie trudno to zrozumieniem nazwać a tylko odczytaniem.
    Skomplikowane to życie, brzmi jak dobry film s-f., no nie?
    Dziś zmieniłam mydło na żel bez sls innych syfów, mam nadzieję, że ten będzie lepszy. A co będzie z dzieciaczkami o które się troszczyłaś gdyby…..?
    Jak mogłaś przeczuwać ten swój moment obecny wiele lat temu?
    Tzn jak Ania masz takie przeczucia?
    Ściskam Cię Kochana Moja.💓

   16. Laszko coż za zbieg okoliczności, ja też mam kosmetyki z Natura Siberica. Kiedyś używałam do włosów KM ale skład się skiepścił, odżywka do włosów miała same extrakty z roślin a teraz ma jakieś dodatki. Ja aż tak nie wnikałam w składy bo nic mi nie szkodziło, tzn. tak czułam, że skórę mam odporną na „świństwa” gorzej z moim wrażliwym wnętrzem.

   17. Szczęsliwa 🙂

    A Ty widzisz jakąś przeszkodę aby taką być ? E tom 🙂

    „15 sek” , żadna moja sekunda życia nie była i nie jest niczym straconym.

    Nie powiedziałabym że martwię się o mamę , czy męża , troska bardziej jest tu bliższa , zrozumienie i szacunek do ich życia , które połaczyło się z moim, to są dla mnie bardzo ważne Istoty , chciałabym aby były szczęśliwe i wolne(cokolwiek oni przez to rozumieją) jeśli widzę możliwość czegoś zmienienia (zasadzam ziarnko gdy znajdę lukę w grze) jeśli są gotowi zaczynają je pielęgnować . I chyba coś odwracam .

    Z córką i hipnozą myślę, iż moje przeczucia w tym temacie są bardzo trafne.
    I do wielu innych rzeczy też , ale tu nastąpił już koniec , tu już decyzja zapadła.

    Jak przeczułam? ciężko to opisać, czy jak Ania ? Nie ingeruje w przeczucia Ani one są jej .

    Kilka lat temu spojrzałam na świat , pewna część ludzi w peeewnym wieku zaczyna jakby drugie życie ….spojrzałam na siebie i poczułam że ja tam nie podążam , gdy dojdę do pewnego wieku coś się zmieni i będzie to zupełnie inny kierunek , a potem poszłam dalej tworzyć to co zaczełam , czasem wiem co się wydarzy , jak np w życiu mojej przyjaciółki , tylko coś mnie wymazało a to po mału wraca, i w sumie dobrze bo oglądam to raz jeszcze z innego punku widzenia.

    S-f ? no w ost miesiącach można by to tak nazwać , hahahahaha ale te mc wniosły bardzo bardzo dużo …….. dobrości 🙂

   18. Tak widzę przeszkodę Moja Droga powiedzmy, że etyczną chyba wiesz o czym piszę. Bo wiesz co wynika z troski to ok ale jak juz czysta ciekawość wchodzi w grę to nie można mówic o wzniosłych uczuciach. Chciałabym wierzyć, że tak nie jest ale moja Jaźń mi daje właśnie to do zrozumienia. I nie mowię tu o snach. Do tego dochodzi jasny i czytelny sprzeciw a tu dalej nic i jak to rozumieć jak nie działanie wbrew woli.
    Ja wiem, że sama wyraziłam zgodę ale jużją cofnełam a jakby nikt nie słyszy, nie widzi.
    Będąc dzieckiem miałam różne dziwaczne marzenia, nie marzyłam aby mieć mnóstwo zabawek, zresztą nie interesowały mnie za bardzo ale np. aby być muchą taką z turbodoładowaniem 🙂 aby mogła się szybko przemieszczać, to tak w skrócie w temacie.
    Nie odpowiedziałaś mi na pytanie co z dzieciaczkami, o których pomyślałaś?
    Dobrości w czym?
    I jeszcze jedno pytanie czy nie zdemolowałaś ostatnio jakiejś łazienki?
    Kochana Myśląca nie odpowiadaj mi wymijająco proszę Cię.

   19. Szczęśliwa ja nie rozumiem Twojej ost wypowiedzi czy też pytania , przestawiłam mydło ? otworzyłam drzwi ?

   1. Myśląca a nie możesz bawić się klockami gdzieś indziej. Plisssss…
    Moje pytanie co z dzieciaczkami nie dotyczyło tego mydełka ale przyszłości a jakie miejsca, mydło to mydlo do rąk tylko.
    Wybacz szczerość ale podoba Ci się to i to bardzo, gdyby tak nie było to byś przestała się bawić.
    Ja tez czułam wzrok na plecach i co z tego, nic z tego nie wynikło, trochę się pobałam i wszystko. Co by się zadziało gdyby nie spotkalo Cię to tutaj?
    Mi też parę osób złorzeczyło ale tak im się to mocno czkawką odbiło, ze nawet sobie nie zdają sprawy, ale ja nic nie robiłam, samo wyszło. Kiedyś dowiedziałam się, że ktoś na mnie klątwę rzucił, stąd deprecha wyśmiałam to wtedy, zlekcewazyłam tą informacje teraz myśle moze cos w tym było. Najgorsze, że mam kontakt z nią, ona mi nie raz powiedziała, Ty jesteś dla mnie lepsza niż…… i co ja mam jej odpowiedzieć?
    Znam też i świadome wykorzystanie czyjejś dobroci a jak nie jesteś asertywny to nawet trudno Ci powiedzieć nie, nawet gdy wiesz, że to czysty cynizm i wyrachowanie z ich strony.
    Czytajac Ciebie to ja już nie wiem czy ja o sobie nie czytam przypadkiem 🙂
    Czemu się karałaś, za co?
    To co piszesz o małych kobietkach pasuje mi do córki mojej siostry ale to nie takie proste. Wiesz ona jest podobna do ojca a chciałaby do matki i na wszelkie wyjaśnienie czy próby podbudowania, dowartościowania odpowiada e tam. Nawet tłumaczeni, że zielone oczy są pikniejsze bo ma je z 5% ludzi tylko nie wiem czy pomaga.Pięciolatce można tak tłumaczyć, że inność jest fajna itd ale starsze dzieci mają już jakąś świadomość. Ale to nie są jeszcze problemy nie do przeskoczenia. A jak Cię kiedyś Twoja córa zapyta po co ja jestem na tym okropnym świecie, czemu ludzie tacy są, czemu ja jestem inna albo ja nie chcę tu być co jej odpowiesz?
    To nie jest takie proste.
    Co do Twojego drugiego wpisu to nie wiem moze i niektóre czują przymus ale niektóre nie czują tylko chcą. Poza tym jakie dbanie, bez przesady. Nie ma w tym przesady.
    Zastanawiam się jak to możliwe, ze los stawia mi tylu dobrych ludzi na drodze. Ale to w ilości przeogromnej. Np sytuacja z dziś, idę po głupi grzebień a tam sprzedawca robi mi przegląd calego oraganizmu, daje rady, produkty, poświęca swój czas, całe mnóstwo czasu. Jeszcze do tego wali w dziesiątke jak strzelec wyborowy i to wielokrotnie. Zadziwia mnie to za kazdym razem. A moze to Ty Myśląca postawilas go na mojej drodze? 🙂
    Mam jeszcze coś dziwnego, nie mogę mięsa jeść, jak tylko zjem to tak boli mnie żolądek i brzuch jakbym trutke jakas połknela, wie ktos o co chodzi?

   2. „Nawet tłumaczeni, że zielone oczy są pikniejsze bo ma je z 5% ludzi tylko nie wiem czy pomaga.”

    …nie ma co ” ze piekniejsze” NAJLEPIEJ PRAWDE !
    Potomkowie HARYJCOW : Uczonych, Poetow, Uzdrawiaczy, Wieszczow, Wolchwow, Medrcow…CZESTO POTOMKOWIE WELESA !

    W naszych czasach ten kolor WYKRADLY TEZ MIESZANCE CO PONIEKTORE…mieszajac geny, ale to nie zmienia faktu ZRODLA.
    MOC HARYJCOW TO MOC WYOBRAZNI, SLOWA, MILOSCI !
    Do dzisiaj w PLEMIONACH BUSZU AFRYKI Starsi ludzie podchodza do ZIELONOOKICH I PROSZA O UZDROWIENIE ! FAKT AUTENTYCZNY !
    W Azjii do dzisiaj istnieje ukryty jak gdyby „lek” przed ludzmi o ZIELONYCH OCZACH !
    Pewnie to pozostalosc z wojen przed POKOJEM W SWIATYNI SWIATLA SWIATA,( gdy Slowianie zakonczyli walki z Azjatami ), a ZIELONOOCY WOLCHWOWIE uzywali ENERGII i MAGNETYZMU do walki.
    Atena ma OCZY ZIELONE !
    Mowi sie o niej : zielonooka Bogini. I wprawdzie sa rozne zdania co do Jej roli w Swiecie i po ktorej stronie stoi, ale..;Jej DZIDA to przeciez MIECZ LASEROWY 😉

   3. „Mam jeszcze coś dziwnego, nie mogę mięsa jeść, jak tylko zjem to tak boli mnie żolądek i brzuch jakbym trutke jakas połknela, wie ktos o co chodzi?”
    WIE ! te zwierzeta przed smiercia CIERPIALY i Twoj zoladek czuje !
    Co robic? Jesli jedasz mieso to tylko z UBOJU DOMOWEGO lub ekologicznych hodowli, gdzie ZWIERZETA SA SZANOWANE, a Ich smierc jest szanowana i technikami bez bolu !

   4. to psychiczne ja mam np często ze pomysle o chorobie zeba i za chwilke zab boli, trzeba sie uspokoic i wiedziec ze wszustko jest ok cialo to precyzyjna robota no chyba ze mamy barbazynskie geny szarakow

   5. Może i masz rację Agmosiu, naczytam się tych zakazów, nakazów, co dobre a co złe i potem tak się kończy.

  2. Szczęśliwa ale jak wymijająco ? hahaha chyba muszę nad swoimi odp popracować.

   Co z dzieciaczkami ? no chodziło mi o skład tegoż mydełka bo znalazł się w sklepie fajnym ale to mydełko jest jakie jest a my mamusie lubimy pielęgnować swoje dzieci od mydełek po czapeczki no takie jesteśmy. Może to kompletnie niepotrzebne jest ale lubimy , to też jakiś program ?
   No myć SLS gdy wiem po sobie co robi a już pewne miejsca , no jak przemilczeć ?

   I tu nie chodzi o to że ja się urodziłam taka vice mądra , też uczyłam się tego idąc drogą , a że kosmetologia jest moim hobby tak wyszło z tymi składami.

   Wiesz dla mnie to są takie klocki lego dla dziecka poważnie hahahahahaha.

   Tyle że ja się tym bawie badam sprawdzam coś na sobie czy też zauważam a nie że ja muszę to mieć , nie muszę, i nie że ja tu muszę być piękniejsza niż jestem , przeszło mnie to , gdy zauważyłam do czego to prowadzi.
   Jestem kimś więcej niż wyglądem , i podobam się sobie taka jaka jestem . A to są zabawki takie dla mnie noooooo 🙂

   Co do wiesz o co mi chodzi , tak wiem to już jest Kochana inny temat ….(gdy ktoś wykorzystuje Twój brak wiedzy , naiwność , żart? Matyldo Droga ja ciągle żartuje) Nie to mi się nie podoba , taka trochę nieuczciwa ta gra . Mówie o tych , którzy czynią coś Świadomie wiedząc co robią , dla mnie to nowy temat , bo nieświadomie to i pewnie ja coś „palne”. Ale to są dla mnie nowe tematy. I nie wiem jak się w tym świecie poruszać. Więc siedze na tyłku. Bo popełniam błedy , myśle że to dobre (naiwność) a może takie wcale nie być.

   Z drugiej strony widzisz Szczęśliwa , gdyby mnie nie spotkało to co tu się podziało , nie wiem kurcze jak by to się dalej było , mimo że całe życie prawie zauważałam kątem oka , białe , czarne cienie czułam wzrok na plecach i mam to swoje coś , tylko mi ciężko samej sobie zaufać.

   Np te klątwy ja się ciągle z nich śmiałam , a całe życie to obecne mi ktoś złorzeczy … od dziecka . I to najblizsi (ciotki, wujkowie ich Żony itp).

   Albo taka zwykła próba wykorzystywania wręcz twojej dobroci.
   Bo są tacy ludzie , którzy to wyczuwają i świadomie coś wykorzystują .
   Mi bardzo długo zajeło nauczenie się mówić takim osobom „Nie” a potem kolejny czas „nie posiadania wyrzutów sumienia z tego powodu’.

   Zniszczyłam łaziękę ? ale że jak ? hahahaha nie 🙂 Ja wolę Tworzyć nie Demolować .

   Dobrości ?

   Ojej jak bym miała tak tu wszystko wypisać … zaczyna mi się składać moje życie jakby w czytelną książkę , czemu to , czemu tamto , czym były moje przeczucia , sny , intuicje , rozumiem że ta dziewczynka widziała jasno i czytelnie . Choć w łonie matki swoje już przeszła.

   Że nie przyszłam na świat Zła , zepsuta i takie inne rzeczy , odchodzą uprzedzenia , przyszło zrozumienie a dzięki temu wybaczenie pewnym osobom jakby w pełni , ucze się siebie na nowo , odkrywam ale tych programów tyle , ogólnie ja sama dla siebie jestem największą na chwilę obecną tajemnicą .

   Uczę się akceptacji siebie z wadami , przestaje od siebie tyle wymagać , karać się za każde potknięcie. Chyba zaczynam siebie lubieć 🙂
   Moja mama cuda się dzieją , i moja trawka zielona , i wy ? Czy to mało dobrości ? w kontekście mojej osoby bo ogół to już osobny temat.

   Kochana Szczęśliwa mam nadzieję że już wszystko jest czytelne 🙂

   1. Oczywiście że jest to program ! no takie choinki z tych dzieci robimy ! chociaż mi się nie udało bo moja tupała nogami hahahahaha.

    Ale napiszę wam coś jeszcze do was Kobietki Kochane które czujecie przymus dbania o siebie .

    Jak moja córa zaczeła dorastać , ten wiek taki wiecie gdy zaczyna się zauważać swoje ciało różnice w urodzie itp.

    zaczeła patrzeć na mnie jak na jakieś Bósfo i mówić” ale Ty jesteś Piękna ….” przyglądając się jej wtedy, zrozumiałam że Ona czuje się gorsza (wizualność) to na prawdę nie jest fajne co się dzieje w umyśle takiej dziewczynki …. wtedy bardzo się roztyłam , przestałam się malować i stroić , moje dziecko było w szoku jak Ty wygladasz ? -pięknie Masz celulit – a kto nie ma tak długo aż pojeła że inność nie oznacza gorszy .
    Że inność jest piekna .
    Pomyślcie o tym Kochane jeśli macie córeczki tymbardziej że ten świat bardzo na nie naciska.

   2. podstawa samooceny corek jest rasowy slowianski ojciec i matka zadne tam czarnooczne skosy czy dlugonosy, wtedy nie trzeba nic robic wszystko przychodzi naturalnie bez stresu, jest buzka z zadartym krotkin noskiem kawal tylka i cycka i kolejka kolesi daje super samoocene, oczytanie i sympatycznosc niestety nie zastapi tego

   3. Jeszcze jedno mogłaś wziąc to mydlo do ręki, poczuc jak pachnie, przestawić je jak zapaliłas swiatło, otworzyłas drzwi tak??

   4. Szczęśliwa czytam cię i czytam …

    Hym Kochana 🙂

    Czy mogę się bawić gdzie indziej ? mogę , tyle że ja tu nie tworze bloga pt co wklepywać w siebie , czy to lubie , lubie a jakie dziecko nie lubi zabawek mówię że mogę się bez nich obejść , to różnica .

    Co do Tych dzieci to na pewno pytanie do mnie ?

    A co do reszty to się chyba pogubiłam” a to” nie spotkało mnie tu Szczęśliwa.

    Chciałabym ci Kochana odp ale w zasadzie nie wiem na co ….

    A to że spotykasz dobrych ludzi to chyba dobrze prawda ? 🙂

    I oby jak ich najwięcej było 🙂

   5. Szczęśliwa ale się uśmiałam próbując dogonić Twoje myśli , rozbawiło mnie to .

    Jednakże napisałaś mydło to mydło …

    Mówi się że jest jak myślisz że jest , no tak

    Ale co z tym kiedy tego nie wiesz a zauważasz np wysypkę u dziecka bo cudnych myjących chusteczkach? , gdy dziecka skóra się męczy po cudnych papmersach ?

    To za co firma jonshon&jonshon została podana do sądu ?

    Ja też mam do Ciebie prośbę Kochana …

    Co innego gdy człowiek pokazuje duszę , co innego gdy ktoś chce usilnie tam zaglądnąć…

    Kocham Cię , Dobrych Snów Kochanie

    Może Cię jutro dogonie i mnie olśni hahahahaha :3

   6. Widzisz Myśląca jak to jest gonić czyjeś myśli, ja Twoich tez się trochę nagoniłam.🙂
    Piszesz co innego gdy człowiek pokazuje ale może nie był świadom tego… i już nie chce pokazywać nic nikomu. Wtedy nie można już tego robić. Bo wiesz doprowadzić kogoś aby świecy szukał zamiast światła to chyba nie jest dobre.
    Tobie również dobrych snów Kochanie.🙂

   7. Szczęśliwa no tak i troszkę mnie to ubawiło ,a nawet bardzo śmiałam się pół nocy nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoje słowa ale gdy nie chce za czymś biec nie biegne.

    Świadom co oznacza być Świadomym ? Dzielnie się jakimś doświadczeniem , które nikogo nie narusza w momencie , którym jest tylko można się czemuś przypaczyć , to jest dzielenie się doświadczeniem , perspektywą widzenia .
    Ty decydujesz za czym biegniesz i kiedy mówisz stop.

    Tu wiele jest takich perspektyw 🙂 ale za każdą nie biegne , ja szukam a w sumie to chyba znalazłam zrozumienie , jak to się porobiło i co powinnam zrobić właściwie .

    Szczęśliwa Kochanie proszę zrozum własciwie moje słowa , kto Ci kazał za mną biec? Tym bardziej że ja ciągle dawałam znaki iż nie jestem jakby sama w tej przestrzestrzeni .
    A do tego nałożyło się wiele innych rzeczy równocześnie.
    Od nikogo nie wymagałam zrozumienia JA szukałam zrozumienia.

    Jeśli za mną pobiegłaś to sama , bo mi przez myśl nawet nie przeszło by cię analizować czy też żebys ty analizowała mnie .

    Mam nadzieje że dobrze Cię Serduszko zrozumiałam jeśli nie to wybacz najwyraźniej nie ten czas.

   8. Myśląca czy naprawdę myślisz, że to jest doświadczenie ktore nie narusza? Ja mam inne tego postrzeganie, wg mnie nie trzeba komuś walnąć miedzy oczy pięścią aby było naruszenie.
    Są miejsca/przestrzenie, że być nas tam nie powinno nieproszonych, no chyba wiesz o co chodzi. A jeszcze dzielić się tym, no błagam. I czemu to ma służyć, wytłumacz mi to?
    Nikt mi nie kazał biec za Tobą, jak sama chciałam to pobiegłam. Ty byłaś tu, ja Cię czytałam i widziałam, ze coś jest nie tak, wiec sobie za Tobą poszłam.
    Chyba znasz definiccje „być świadomym” czyli w pełni zdawac sobie z czegoś sprawę, mi tego zabrakło.
    Śnisz mi się ostatnio, nie pisałam o tym ale tak jest przez ostatnie noce, nie wszystko pamietam. Sny są mniej wiecej takie, ze towarzyszysz mi nie tylko w domu ale też jak idę ulicą, jak jadę autem czy w innych sytuacjach poza domem. Nie widzę Cię ani nie słyszę jak do mnie mówisz ale czuję, że jesteś blisko.
    Nieźle co?

   9. Ach już chyba zaznaczam rozumiem

    ogólnie to jest bardzo ciekawa historia z mojej próby zrozumienia czegoś a nie dzielenia się.

    I tak więc Nie Zburzyłam , to moja łazienka została zburzona .

    Wiele lat ta osoba szukała i szukła na to sposobu …….. z pełna premedytacją ?

    Czy mam żal ? Nie

    ale próbowałam to pojąć i jeszcze coś innego powiązania jakby nie z tego życia.

    Czasem Szczęśliwa można wyciągnąć zbyt daleko zachodzące wnioski , nie widząc całości.

    Nie wiem jak mam się ustosunkować do tego że niby jestem koło Ciebie ale jedno wiem na pewno że nie myślę o Tobie w swojej przestrzeni .

   10. Skarbeńko może i wyciągnełam mylne wnioski ale niestety z mojego punktu widzenia tak to wygląda. Nic na to nie poradzę.
    Pomóż mi zrozumieć całość, nie wiem bajkę opowiedz mi na dobranoc czy coś.🙂
    Wiesz ja czasami tak się śmieję z tego a czasami krzyczeć nie się chcę jak tym oszalałym feministkom.
    A teraz wyszłam na złą znowu, tak nie można. Ja od nikogo nic nie chcę, nie wiem co tu się wyrabia
    Co Ty z tą łazienką? Ja pisałam o swojej bo coś się rypnęło z takim hukiem, że się naprawdę wystraszyłam.
    Jaka osoba szukała sposobu? Postaraj się napisać trochę jaśniej.

   11. heh czemu zła ? ja tak nie myślę, wszystko się po coś dzieje .

    Widzisz no ja też tak troche szczelam w sumie z tym zrozumieniem Ciebie .

    Szczęśliwa ja tu nie bawię się klockami , ja staram się znaleźć zrozumienie z wielu perspektyw patrzenia i czasami lawiruje można by rzec na krawędziach rozumienia z czyjejś strony , ale dla mnie to wcale nie jest zabawne . I to nie jest ciekawość.

    Nie tylko ze swojego punktu życia próbuję coś pojąć , z punktu doświadczeń innych ludzi też , może i dla nich znajdę odpowiedź, zrozumienie , wolność może ?

    A że to są cieżkie tematy są ,jak mam znaleźć zrozumienie nie poruszajc czegoś i spróbować zrozumieć coś też jakby z punktu tej osoby po drugiej stronie? Rozumiesz?

    Zawsze ktoś zostawi mi jakiś klucz , ale tu już nie ma dzielenia ….a na pewno nie zabawy.

    Widzisz ja jako dziecko czułam że ktoś nie chce robić mi krzywdy ale jakby nie mógł przestać , widziałam ale nie rozumiałam całości.
    Ja czułam tej osoby poczucie winy, czytałam jego myśli obiecywał sobie że już nie , nie , ale ja wiedziałam że on oszukuje sam siebie a jednocześnie Szczęśliwa wiedziałam że to nie jest zła Istota na prawdę ,był bardzo nieszczęśliwy tam w środku , dzieci takie rzeczy chyba wiedzą, dziś już wiem że ta dziewczynka dobrze widziała , nie posiadała wiedzy to pozwoliło mi wybaczyć w pełni , bo żalu jako tako nie było , w środku coś jednak zostaje a od tego podziały się inne rzeczy Kochana , dużo smutnych rzeczy nie ma potrzeby o tym pisać wystarczy że ja coś zrozumiałam nie tylko intelektem , sercem.

    Ale szukanie tego , oraz całości zrozumienia tematów tu poruszanach , no tak czasem lawiruje by pojąć .
    Przepraszam jeśli zrobiłam ci tym krzywdę.

    Wiesz nawet ta w sumie nie wiem o czym rozmowa między nami , no ta łazienka np zapytałaś czy popsułam czyjąś łazienkę i tak próbując zrozumieć w zasadzie co Ty piszesz , i że ja stoje koło Ciebie , myśle sobie Matyldo Droga żes Ty zalazła do niej ? Jak i po co?

    I nie chodzi mi o to że są jakieś tajemnice kosmiczne ale o ten ból aż po wycie wilka , nie to nikomu nie jest potrzebne.

    A to jest w ogóle ciekawy temat , jest też tam dużo łez , no połamałam sobie nogi w kilku miejscach , i już.

    Widzę tu też pewne klucze dla siebie ale muszę to przemyśleć w spokoju .

    Np Ta Niewdzieczność , zastanowiłam się skąd to się w ogóle wiesz u Ciebie wzieło , bo u mnie tego nie ma dla mnie to jest prostę robię , bo chcę i nie oczekuję niczego wzamian , i tak zastanowiłam się może źle może faktycznie , doszłam jednak do wniosku że nie po co mi to? , co mam się to na ścianie jako order powiesić ?
    No ale tak jesli ktos czegoś oczekuje to potem czuje się chyba rozczarowany tylko co to za pomoc coś za coś ?

    Zastanawiam się czy bycie wdzięcznym tworzy jakby zoobowiązanie bo ja ciagle jestem komuś wdzieczna mimo że we mnie tego nie ma .

    I ta klątwa u Ciebie ale nie możesz dać tego czegoś ? ciekawe że to się jakby pokrywa tu z moimi myślami hym .

    Może do czegoś we dwie dojdziemy 🙂

    Dobrych snów .

   12. Czemu zła?bo wyszło na to, że oskarżyłam Cie o coś a Ty mówisz, że to nie tak. Tylko widzisz nie byłoby tego gdybym do końca wiedziała o co Ci chodzi.
    Opowiem Ci sen bo za dwie godziny nie będę już go pamiętać. Może znajdziesz w nim jakąś odpowiedź. Do reszty odniosę się później bo przeszkadza mi bardzo taki jeden a ja się tylko wkurzam przerywając co chwilę 🙂
    Śniło mi się, że byłam w jakimś hangarze czy lotnisku w każdym razie wielkopowierzchniowym budynku. BYło tam mnóstwo ludzi. Ludzie zaczęli wychodzić na zewnątrz, wyszłam i ja. Na zewnątrz była ciemność i nasza planeta Ziemia ale taka jak globus, widać było wszystkie kontynenty a my (Ci wszyscy ludzie) byliśmy jakby w środku. NIe wiem jak Ci to wytłumaczyć to wyglądało tak jakby ktoś na niebie namalował Ziemię 🙂
    (zaznaczam, ze wczoraj nie czytałam żadnych „głupot”)
    W miejscu równika była taka gruba błękitna, pulsująca krecha.
    Wszyscy patrzyli na to z wielkim zdziwieniem, ja nie byłam specjalnie zdziwiona. Potem pojawili się wojskowi (ale ubrani normalnie nie wiem skąd wiedziałam, ze to wojsko), którzy kazali
    ustawić się nam w kolejce. Powiedzieli, że każda istota ma coś w sobie co wskazuje czy jest człowiekiem, hybrydą czy tą trzecią opcją (nie pamiętam jak to nazwali) i oni będą to sprawdzać. Wyjdzie też jakie kto ma umiejętności. Kiedy doszło do mnie stwierdziłam, że nie chce aby mnie sprawdzali, powiedzialam, ze muszę isć do łazienki i uciekłam.
    Potem (nie wiem czy to była kontynuacja czy nowy sen) znalazłam się w jakimś szpitalu, miałam mieć operację z uwagi na złe wyniki wątrobowe. Wbili mi dwa wenflony w dziwnych miejscach, jeden w serdeczny palec lewej ręki a drugi w biodro z lewej strony (miejsca irracjonalne do tego). Potem coś mi wstrzyknęli przez wenflon na lewym placu i myślałam, ze stracę przytomność ale nie straciłam. Przyszła ogromna ilość lekarzy do tej operacji, przygotowywali się. Jedna z pielęgniarek powiedziała, że mogę iść się wysikać. Poszłam szukać łazienki i tak bardzo długo jej szukałam, ciągle wchodziłam w rożne miejsca, w których mi coś nie pasowało i wychodziłam. Trwało to bardzo długo aż wyszłam z tego budynku na zewnatrz ale nie znalazłam łazienki. Koniec.
    Dobrego dnia !

   13. Szczęśliwa

    Kładąć się spać rozmyślałam o tym jak ja się mogłam znaleźć niby w Twojej przestrzeni , ale no nie wiem jak to się podziało o to ci chodziło z tym światłem ?

    Wiesz ja rozumiem że Cię to męczy , mnie tu już od dobrych kilku mc tak ktoś umęcza tu się dzieją dziwne rzeczy , rozmawiam z Jaźnią nigy nie mam nikogo na myśli , ja ogólnie taka jestem i w życiu prywatnym i tu nie zaglądam nikomu w okna . Mnie nie interesuje jakby przestrzeń drugiej osoby ,
    Wychodzę z tego założenia , kto chce to się podzieli , kto nie to nie .

    Może to nie ja Szczęśliwa , jestem .

    Co do snów to ja też mam czasem takie dziwne ale patrze na nie z takim wiesz dystansem , mi się tu ciagle ktoś za kogoś podszywa.

    Na początku ja się tu zaczeło tak delikatnie dziać , miałam sen przysnił mi się niedawno zmarły sąsiad i tak zaczeliśmy rozmawiac o Freudzie . Ciekawe co ?
    Może w tych snach też się na coś dzieje przyzwolenie?

    Ja musze skorzystać z czyjejś pomocy ,bo nie dam sobie raczej z tym rady sama , ale żebym ja coś chciała naruszyć u Ciebie Kochana mi nawet taka myśl nie przeszła.

   14. Dziewczyny, coś Wam powiem, tylko się nie oburzcie… 😀

    Ten obecny „czas”, który przechodzimy, jest szczególny. Nasze „osobiste” pola są bardzo przeciążone i wyrzucają nam do utylizacji różne nieewolucyjne śmieci: lęki, przekonania, stęchłe obrazy.

    To jedno. A drugie:

    W tym szczególnym „czasie” – po raz ostatni w historii matrixa – grasuje mnóstwo „ciemnych” bytów, rozpaczliwie szukających ostatniej energetycznej wyżerki…

    *

    Wystarczy powiedzieć, bez lęku:

    Wypraszam ze swego pola wszelkie pasożytujące w nim byty, istoty oraz technologie.

    Anastazja radzi, by powiedzieć: „Zmykajcie, bo spalę was moją myślą”.

    Jest też technika ochronna wizualizacji firewalla wokół siebie.

   15. Ach pozwól że wytłumacze , zrozumiałam cię że ktoś wszedł w twoją przestrzeń i że to niby ja bo widzę w tym jakąś zabawę.
    Że robie coś świadomie a ja wiem że nie nooooo.

    Sen ciekawy przeanalizuje go ale przypomniałaś mi mój .

    Jakiś czas temu śniłam że jest jakby wojna ? ale tu na ziemi byłam sobą w sensie taka jaka jestem teraz , latały nad nami statki broń była jakiejś nowej generacji , to było lotnisko a ja wyprowadzałam ludzi stamtąd oni polowali na nas …..

    Byłam jakby tą osobą , która przeprowadza ich w bezpieczne miejsce

    Co do tych umiejętności , ja mam wrażenie że tu jakby ktoś w mojej przestrzeni szuka sposobu żeby pokazać mi że mogę więcej niż mogę …. ale to może być mylne wrażenie .

   16. od 13500 lat szarzy najezcy poluja na nas jak na kaczki.kiedys przyjazd a raczej przylot szaraka w spodku z instrukcjami dla ksiezy/krolow to byl standart, wiele spodkow jest na obrazach jako normalne zjawisko atmosferyczne… zawsze glownie chodzilo o dostarczanie mlodych na sluzbe u pana-luskowego pana w niebie tj ksiezycu glownie na orgie polaczone z bestialstwem i zabojstwami, ze sluzby u pana w niebie nigdy nikt nie wracal a chlopom szaraki przez ksiezy wciskali ze tak dzieciom sie spodobalo w palacu u pana ze postanowily zostac, dzisiaj jest to samo tylko ukrywane

   17. Kurde tak , tam było wojsko nie wiem czy nasze , hangary , ja byłam jakby pod dowódctwem czyimś , ale żadnych jakiś tam wojskowych ubrań , byłam kimś jakby hmmm w formie takiej osoby która sprawdza teren czy jest bezpieczny , zwiadowca? Cała masa ludzi pod takim wiesz płotem metalowym takim chyba jak to w bazach wojskowych jest , nasi jakby odwracali ich uwagę , przygotowywali się na coś , ja miałam za zadanie wyprowadzić ludzi stamtąd….

   18. Dziękuję Tawie ale te sny to troche dziwne co ? hahahahaha gonie cały czas gonie Tawie

   19. W tym szczególnym „czasie” – po raz ostatni w historii matrixa – grasuje mnóstwo „ciemnych” bytów, rozpaczliwie szukających ostatniej energetycznej wyżerki…

    ha !

    No właśnie , ja to się wczoraj normalnie jak kobieta zryczałam , myśle sobie no jak dlaczego tak się podziało , poczułam się bardzo źle z tym że Szczęśliwa sie męczy jakby przez ze mnie , no i co ? oczywiście poczucie winy , przepraszanie ciul wie za co !

    a przeciez jak wiesz że czegoś nie zrobiłeś to wiesz i szuka człowiek i krąży jakby dziury w całym

    Że człowiek tych bytów nie widzi bo normalnie chyba już po chłopsku kopłabym w d….e

   20. Szczęśliwa Kochanie

    Proszę zrozum mnie właściwie , ja na prawdę nie wlazłam w twoją przestrzeń ale rozmowa z Tobą uświadomiła mi jak bardzo jestem krucha , jak łatwo wpedzić mnie w poczucie winy , całe życie tak jest , całe życie przepraszam że się urodziłam bo zapewne świat popsuł się przez to.

    Mam dosyć po prostu mam już dosyć.
    I nie mam Kochanie o nic żalu czy pretensji , nie Kochana to moje koło z którego muszę wyjść .

    Nie wiem co tam się u Ciebie porobiło ale to nie ja , próbując cię zrozumieć i w zasadzie biegając po omacku zaś mi się tu jakieś mózgo trzepy włączyły.

    Ja skupiam się na swojej i tylko swojej przestrzeni , próbuje coś zrozumieć zaanalizować bo wtedy uwalniam się od różnych przekonań rzeczy itp.

    Ale mam dość to co kto sobie czyta z moich słów , trudno niech się swoim myślą przygląda.

    Chcę się cieszyć w pełni bo mam czym , mam cudowny dom , męża , córkę wielu ludzi koło siebie. Mam kawałek trawy zielonej i tak nic mi tu nie potrzeba więcej oprócz odnalezienia drogi do siebie.

    Że ktos mi bruździ , bruździ ale tego kres już też nadchodzi .

    Kocham Cie Serduszko ale wystarczy tego , po prostu wystarczy.

    Wiem na 100 % że nie weszłam w Twoją przestrzeń.

   21. Tak, po Przesileniu już będzie pozamiatane.

    To znaczy kozły na lewo, owce na prawo… (Mt 25,32).

    To znaczy jedna część NaRODu zostanie zutylizowana przez autyzm, a druga wejdzie radośnie do Świętego Gaju…

   22. Myśląca ja nigdy nie chciałam Cię wpędzać w poczucie winy. Ty mnie nie znasz ja staram się ludzi nie ranić bo wiem co boli. Chyba, że ktoś mi za skórę zalezie porządnie wtedy nie mam żadnych skrupułów ani sentymentow ale to nie Ty. To, że próbuje sie czegoś dowiedzieć to co w tym złego, nie wolno mi pytać, mam zgadzać się na wszystko co wokół mnie się dzieje bez mrugnięcia okiem albo mam udawać, ze nie widzę.
    Przepraszam jak sprawiłam Ci przykrość ale już nie wiem kogo pytać, i ten nie ten i tamten też nie a jednak ktoś to robi.
    Mogę przyjąć, ze nic się nie dzieje to nic się nie będzie działo, zaprogramować swoją rzeczywistość i tego się tylko trzymac, olać całą resztę.
    Jak moje życie ma pomóc w rozwiązaniu problemów kogoś?
    Ja już nic nie wiem, nie wiem nawet kogo kocham a kogo nie, sama zaraz sie rozryczę bo nie wiem co mam ze sobą zrobić.

   23. Szczęśliwa nie zrobiłaś mi przykrości , napisałam to Kochanie to moje błędne koło stworzone przez kołowrót jakby w mojej przestrzeni życia a oni na tym bazują , bo to bardzo silny program on idzie ze mną od dziecka i tak rósł i rósł .
    Absolutnie Kochanie nic nie zrobiłaś . Ale mi ta sytuacja coś pokazała a nawet więcej ale się wczoraj usmiałam .

    Kochanie tak ja widzę że Ty czegoś szukasz ale jakbyśmy się nie mogły zrozumieć do końca i wychodzi jakby wielkie nic a zarazem tak! tak! wielkie nic! ale mi się śmiać chce.

    Oczywiście że masz prawo pytać , ja ciągle pytam, siebie, innych , przestrzeń , widzisz coś, nie pojmujesz pytasz , proste.

    Tylko nie do końca Kochanie wiem czy ja mam na to odpowiedź.

    Pytasz jak czyjeś doświadczenie może wpłynąć na rozumienie Twoje.
    Spójrz na życie za oknem , na ich życie na ich doświadczenia i zapytaj siebie co to zrobiło w Twoim życiu , jakie drogi wybrałaś .

    Kochanie ja wychowałam się w bardzo ale to bardzo patologicznym jak to ten świat nazywa świecie . Moje oczy widziały tam chyba wszystko . Oczy dziecka , częśc tego otarła się o mnie jakby stwarzając moje doświadczenie na poziomie , psychicznym , emocjonalnym , UCZUCIOWYM i duchowym .

    Ale wczoraj weszłam na jakiś pułap taki że zrozumiałam ? że krzywda jako taka dzieje się gdzie indziej w naszych UMYSŁACH .
    Szczęśliwa Kochanie kluczem moim była łazienka ! hahahahaha

    A mój Umysł jest GENIALNY Matyldo Droga to co ja wczoraj zobaczyłam na jak wielu płaszczyznach jednocześnie on coś potrafi Stworzyć , malowanie obrazów , pisanie książek ? To jest nic w porównaniu z taką możliwością Tworzenia !

    No ale tak te szczepionki cholerne..gmo już pojełam jakkby w pełni co oni nam robią.

    Kocham Cię Szczęśliwa ! i tą Twoją Łazienkę!

    Może pomoże ci jeszcze to .

    W latach w których ja się urodziłam i w miejscu zamieszkania było wtedy jakby zasiedlenie Narkomaństwa , to były takie czasy wiesz , kleje , jakieś dożylne pierdy . Moje oczy oglądały ich DOŚWIADCZENIE bo to było na ul , klatkach w mieszkaniach obok .

    Nigdy Kochanie nie poszłam tą drogą wystarczyło mi ich DOŚWIADCZENIE .

    W moim środowisku tym już dużo późniejszym spotykałam ludzi z którymi rozmowy były na każdy temat , nie było jakby Tabu oni mi coś opowiadali swoimi słowami, doświadczeniami, patrzeniem na to , rozumiałam coś z ich perspektywy , swojej, obserwacji , mój obraz jakiegoś tematu się powiekszał i powiekszał.

    Bez nich było by to raczej niemożliwe.

    Temat pedofili ja w swoim życiu podejmowałam wielokrotnie moje oczy coś widziały , coś rozumiałam ale nie do końca.

    Pamietam jak kiedyś poczułam że ci ludzie są jakby chorzy nieswiadomi swojej choroby i poczułam że ocenianie tych ludzi jest z góry ustalonym czymś ale nie rozumiałam co zobaczyłam.

    No i te emocje które ci się przy tym odpalają a przez nie , nie możesz dostrzec całości.

    No i teraz pójdę dalej mówimy że dzieci są Ofiarami bo są a Oni ? Oni też , czy wiek ma tu jakieś znaczenie ?

    Badając kościół zapytałam siebie a gdybyś Ty była na ich miejscu i nagle się obudziła to co ? Poczułabyś ulgę ? Chyba nie Szcześliwa chyba by mnie to do piachu dorowadziło gdybym nagle sie na ich miejscu obudziła , ale to też ma wszystko głebsze znaczenie , jednak to pokazuje coś Tobie i mi .

    Pytaj Kochana Pytaj może ja też mam jakiś Klucz dla Ciebie Serduszko.

   24. MI ja doskonale wiem jak doświadczenie środowiska może wpłynąć na życie człowieka, może go ukształtować, ulepić ale nie o to mi chodziło. Potem trudno to odkręcić. Ale ja miałam na myśli Ciebie i mnie. Przecież się nie znamy więc nasze doświdczenia nie łączą się, no raczej nie powinny łączyć się w całość.
    Ja Cię rozumiem bo moje oczy tez widziały wiele, moze nie wszystko na szczęście ale bardzo wiele. I były to oczy dziecka, które zostały doprowadzone do takiej ściany, że mówisz albo ta ściana pęknie albo ja nie idę dalej, po prostu k…a nie idę i koniec.
    A ktoś inny kto teoretycznie to samo przeżywał nie czuł tego, więc czemu ja czułam, czemu ja musiałam powiedzieć dość a teraz żyć z tym, że to przeze mnie.
    Mogę sobie wyobrazić Twoje życie co dość łatwo mi idzie, nawet przesadzam często.
    Nie rozumiem tego co piszesz, że kluczem była moja łazienka. spróbuj prościej mi to opowiedzieć. To wczoraj też coś zobaczyłaś? Ja tam nic ciekawego nie widzę.
    A watęk pedofilii to tu nie pasuje. Przynajmniej z mojej strony.

    A co ja musiałabym zrobić aby móc tak jak TY?

   25. Co zrobić żeby jak ja ? ale co ? i po co?

    Lawirować umysłem by zrozumieć całokształt? , nie wiem no taka jestem ciągle coś próbuje pojąć , powiększyć perspektywe widzenia , jak przebrne przez jedno , poruszam drugie , potem trzecie ale mój umysł a może dusza jest dość silna , wbrew pozorom co nie oznacza, że każdy temat podejmowałam od razu nie , np jak ta pedofilia no u mnie sie to łączy i ciągle próbuje jeszcze coś zrozumieć w większym obszarze , co zachodzi w umyśle takiego człowieka ? czy to szczepionki czy jest wiele takich szczepionek ? to kody ? a jak przełożyć to na Geji ? czy jest to tym samym ? czy mi coś umyka ? jakie pytanie prowokujace mojemu umysłowi zadać by coś się połaczyło ? Czy moje spojrzenie jest własciwe ? Pojmowanie ? w swoim świecie zrozumiałam że Mój Kat i ja Ofiara to dwie Ofiary , ale jak przełożyć to np na Kościół? Na Indie co tam się dzieje , jak to zrozumieć pojąć całość a może właśnie pojełam tylko potrzebuje jeszcze chwili by się poukładało. kto tu jest faktycznie świadom kto nie . Klatwy , czy moją rodzinę to właśnie spotkało? Takie coś zachodzi w moim umyśle . Ale ja to ja . I będę lawirować tak długo aż coś zaskoczy.

    Moja Łazienka hahahaha nie do końca wszystko się ułożyło ale ułożyło.

    Moja łazienka ma na imię SŁABOŚĆ.

    Mój Kat/y był/y Ofiarą był/y Słabe , tak tak jako dziecko bardzo dobrze to pojmowałam ale zrodziło się Inne uczucie TY taka nie możesz być , Ty musisz Być Silna!

    I tak tworzyłam czy też przyciagałam do siebie różne doświadczenia , które z jednej strony tworzyły Trening a z drugiej strony doprowadziły do Upadku hahahahahahaha.

    Wciągu tej drogi nie możesz Być słaba zrodziło się coś Innego Pogarda do niej i do ludzi słabych.

    I tak życie się poukładało że Połamałam swoje Nogi , stałam się słaba .

    To uczucie stworzyło że każdy mógł mną rzucać jak workiem ziemniaków , nie buntujesz się , można cię bić kopać a Ty nic , nic ….

    To uczucie Słabośći jest Okropne. Mimo innego rodzaju doświadczenia zrozumiałam czym jest Słabość , jakie to niewolnictwo , to pozwoliło mi zrozumieć szeregi innych rzeczy , które moje oczy widzą .

    Szczęśliwa nie musisz kogoś „Zabić by zrozumieć Morderce ”

    Natomiast Kochanie ja nie wiem czy jestem w stanie ci to wytłumaczyć , mój świat jest dziwny , ale ja go coraz bardziej pojmuje i tą inną część jakby za mojej przestrzeni , tak mi się zdaje bynajmniej , bo ja jestem ciągle w drodze.

   26. Ha już wiem , krąże , krąże bo przygotowywuje się do hipnozy , i cholepa wie co ja się tam dowiem , ja nie pamiętam swoich poprzednich wcieleń ….

   27. Ach ! To dobrze

    Ale kurde widzisz jednak coś dalej we mnie siedzi , i chyba dlatego nie zostałam wczoraj w tej swojej łazience dłużej.

    A tam było tak radośnie nooooo tam był śmiech , zabawa , dziewczynka bawiąca się klockami ! Nie było krzywdy , bólu nic , jakaś część puzlli tak szybko się połaczyła że fiuu Miłość do Kata , śmiech , zrozumienie było mi tam tak dobrze .

    Rozumiesz ? ach głOOpie pytanie 🙂

   28. Jak to po co? Z czystej ciekawości i chęci zrozumienia. To takie dziwne? Może ja też chcę pojść do Ciebie, tak właśnie.
    Koochanie proszę pozbądź się tej słabości bo to nie jest dobre. Proszę Cię (o łazience piszę).
    Piszesz, ze Twój świat jest dziwny a moze tylko Tobie się tak wydaje.
    Nie mogę nadążyć nad Twoimi filozoficznymi rozkminami. Ze mną o Freudzie nie pogadasz 🙂
    Kto był Twoim katem? Jaka miłość do kata? Można kochać swego kata? To jest możliwe?
    Może Ty jesteś nadal tą małą dziewczynką, zagubioną i samotną, nie ma kto Cię przytulić.
    Kocham Cię MI.

   29. Kiedy będziesz miała tą sesję? Mam nadzieję, że pomoże Ci to w układaniu swoich puzzli.

   30. Co do hipnozy to poczekam na Myślącą, ona powie czy warto było.🙂
    Zbieram się do tego już chyba z 10 lat.

   31. Kochanie no za mną to ciężko nadążyć , to mało komu się udaję , nawet czasem ja nie wiem za czym biegne w tym swoim umyśle dopiero to się potem łaczy.

    Tu Kochanie nie było odwetu każdy dostał za swoje , ja nie jestem z tych osób co siedzą i myślą jak tu oddać kopa , zastanwiam się dlaczego dana sytuacja zaistniała,jak się coś probiło .
    Ale w tej łazience siedziałam długo , próbując odbudować ją i nie mogłam , i nie chodzi Kochanie żebyś tu się nade mną rozczulała , próbowałam przekazać ci Informacje.

    To w ogóle było dziwne takie jakby w jednym momencie doszło do mnie wszystkie Informacje na raz łącząc się pokazując mi jakby całą drogę do danego momentu , puzzle , i tą dziewczynkę zobaczyłam Matyldo Droga i zaczeło napływać coś na zasadzie ich Ingerncji w Nas tu już przestałam się śmiać , skupiłam się ale napłynął też smutek i wszystko się skończyło.

    Słabość Kochanie Słabość jest różna można mieć słabośc do używek , pieniędzy no wielu rzeczy wielu Szczęśliwa , ale chodzi o ten stan , ja trwałam w nim jakąś chwilę , wystarczająco , a on ?

    W takiego człowieka można wszystko włożyć , programy , kody , emocje , byty …. przełóż to na całą swoją wiedzę , dalej oceniasz ? dalej osądzasz?

    Te uczucia były moimi uczuciami słabość dziewczynki , która musiała stać się silna Ze skrajności w skrajność , pogarda do własnej słabości aż nastąpił Upadek i tu sie zaś śmieje.

    Bo tego nie rozumiem do końca .

    na dobrych kilka lat wcześniej przed połamaniem nóg zobaczyłam pewną Osobę , fakt wyróżniała się, ale mi coś kazało się tej Osobie przyglądnąć, po obserwacji zapomniałam o tym.

    Mijały lata i przestrzeń nas rzuciła razem , poznałam tą Osobę, polubiłam , poczułam że jest Ważna dla mnie bardzo , nie rozumiałam tego , no i tu trochę śmiechu , bo ta przestrzeń jakby się uparła , ale uspokoiło się , ta osoba interesowała się mną jak się potem okazało , życiem moim , po kilku latach zaś nas przestrzeń rzuciała , i no tak czasem jest zakładasz z kims Interes wszystko we mnie krzyczało nie rób tego , ta osoba zabierze ci każdą zł , nie , nie , przewidziałam że się spale a mimo to …. weszłam w spółkę.

    I nie stało się nic czego bym nie wiedziała wcześniej , to spowodowało że przestałam sobie ufać i wiele innych emocji Matyldo Droga , ale to połamanie nóg wszystko zmieniło , PRZEBUDZIŁO MNIE , MÓJ ŚWIAT SIĘ ROZSYPAŁ …. to dlatego ta osoba była dla mnie Ważna !

    I nie wiem co ja ją wybrałam z tłumu ? czy było to jakby zaaranżowane zanim się ur ? bo jakbym nie mogła uniknąć tej osoby w przestrzeni !

    Szczęśliwa ja to się tak śmiałam mówię ci .

    Oczywiście że jestem Dziewczynką , nigdy gadaom nie udało się mnie do końca złapać NAIWNOŚĆ SERCA DZIEWCZYNKI jest moją największą bronią i moje lustro NIE MA TEGO ZŁEGO CO BY NA DOBRE MI NIE WYSZŁO hahahahahaha

    Ja też Cię Kocham Serduszko , a co do hipnozy zobaczymy jakie bedą terminy jak mi się to wpasuje , no i jaka kasa tam wchodzi w gre .

    A czy można pokochać Kata ? Można Kochanie , można On nie był świadom tego co robi , nie był , męczył się sam ze sobą , ja to czułam w nim , ale tam przyszło na świat drugie dziecko , i dziewczynka musiała stać się silna .

    Ale te Gady GłOOOpie mówie wam oni tworzą ? Oni pojecia nie mają czym jest tworzenie , musimy przestać być ich lustrami ,

    Nasze Umysły są Genialne , już wiem dlaczego we mnie cały czas coś mówiło nie ma Granic , tu nie ma Granic to moja podświadomośc mówiła , tu są cudy piękno , zabawa . I ten stan .

    Kopać Gady gdziekolwiek .

   32. MI ja nie osądzam i nie oceniam bo aby to robić trzeba mieć całościowy ogląd sytuacji, niezakłócony różnymi życiorysami różnych osób. Tamto to krzyk zranionego serca, w sumie to nawet nie wiem czym zranionego. Bo to nie moje życie, wiec nie powinno mnie nic ranić.
    Ja nie wiem może te przebudzenia muszą być mocne inaczej nic by się nie zadziało. Tak jak u Ciebie. Ale z tego wniosek, że moje było lajtowe skoro zatrzymałam się. Nawet któregoś dnia zachciało mi się aby ktoś mi krzywdę zrobił ale nie chce. Nie zrozum mnie źle ale mi wtedy byłoby łatwiej ale nic nie drgnęło.

    Czy ten kat Twój ma do Ciebie dostęp jeszcze? Nie zadławił się monetami? No widzisz i tu widzę różnicę w jakości Gadów, ktoś jest bardziej ktoś jest mniej jeżeli w ogóle.

    Są momenty, ze ja nie wiem czy Ty piszesz o sobie czy o mnie. 🙂 i nie wiem czy ta rozmowa w takim wydaniu ma sens jeszcze.
    Czy jak kopniesz Gada to masz ulgę czy satysfakcję czy co masz? Może lepiej olać, nie okazywać zainteresowania.
    Jeszcze wrócę do mojej łazienki 🙂 właściwie to o której piszesz?
    Mam pytanie jeszcze o mydło, widziałam ostatnio w pewnym miejscu gdzie duzo dzieci jest, mają biały jeleń ale też w składzie jest sls a w kostkach nie ma, wiec pomyślałam że pójde do dyrektora i powiem o tym tylko muszę wyguglować resztę składników czy są ok chyba, że Tobie wpiszę 🙂

    Myśląca jeśli masz problem finansowy z tą sesją, to wiesz możemy coś wspólnie zaradzić.

   33. Szczęśliwa promyczku Kochany , ja napisałam ogólnikowo z tą oceną , przebudzenie to wiesz ja też nie mam na myśli och jestem Buddą .

    Rozumiem Cię Kochanie .

    Co do tych zł a ciul z tymi zł chodzi o całokształt , co do hipnozy ja mam Kochanie zdrowe ręce 🙂 , ale dziękuję Ci Serduszko.

    A co on robi zielonego pojęcia nie mam Niech mu Trawa Miękka hahahahahaha

    Czy poczuję ulgę bo kopne Gada ? nie ale to nie może już tak być ja się nie godzę , tu chodzi o nasze Umysły Kochana , no jak to tak ?
    Ten Świat jest ich ….. nosz w morde nooooo

    Świat robi to co oni nam na różnych płaszczyznach , co to ma być ?! to nie jest śmieszne wogóle , no mnie to nie bawi bynajmniej .
    A mam na prawdę duże poczucie humoru .

    Czy jest w tym jakiś sens głębszy nie wiem , próbowałam ich zrozumieć ale no chyba nie umiem , energia , energia , głód , no kuwa ale żeby aż tak ? Nie wiem nie wiem Kochanie sama co o tym myśleć , wiem tylko że nie i już . Gadole jedne.

    Promyczki Ci śleeeeeeeeeeeeeee

    Mydło najlepiej Szare 🙂

 4. 15 września to data historyczna. Okazało się, że jesteśmy państwem totalitarnym 😦 Natomiast ja 24 kwietnia 2017 roku uznaję za początek rewolucji narodowej, która doprowadzi do obalenia nielegalnych zresztą rządów polskich. Oby Jerzy Zięba wygrał, bo niestety aresztowano Huberta Czerniaka 😦 Boję się, że nie będzie on ministrem zdrowia.

   1. Są w necie jakieś informacje o tym, że lekarz z otwockiego dopuszczał się przestępczej procedury, bo brał za zwolnienia łapówki w kwocie 20-50 zł. Nie podane sa jego dane.
    Jeśli to prawda, to z cała pewnością ktoś usłużny się do tego przyczynił. Nie pochwalam tego, ale też nie znam lekarzy którzy nie biorą. I to nie 20 zł a raczej znacznie więcej.

  1. Laszko

   „W sklepiku w Bieszczadach sprzedawczyni poleciła mi szampon z Babuszka Agafia (bez SLS) produkty podobno z Syberii”.

   Zwróć uwagę na to skąd są te kosmetyki, jedne są z Estonii (UE) a drugie z Federacji Rosyjskiej. Kupując je pierwszy raz nie przyszło mi nawet do głowy sprawdzić pochodzenie i ich skład. Sama zobacz, niżej podaje linki.

   Estońskie
   http://allegro.pl/naturalne-syberyjskie-czarne-mydlo-agafii-500ml-i6484855275.html

   Rosyjskie
   http://allegro.pl/czarne-mydlo-agafii-gospodarcze-1000ml-rosyjskie-i6631318951.html
   http://allegro.pl/cedrowe-mydlo-do-ciala-i-wlosow-300ml-agafii-i6794888899.html

   Sława!

   1. Ja również początkowo nie zwracałam uwagi na kraj pochodzeia. A tu się narobiło babuszków jak mrówków;)) Na estońskim szamponie na naklejce z przodu – bez SLS, a wśród składników na odwrocie na drugim miejscu sodium laureth sulfate. Sprzedający w ogóle się nie przejął tym faktem.

  1. No cóż, 20 godzin temu p. Hubert napisał:
   „Kochani, prawda bywa niewygodna. Od początku miałem tego świadomość, angażując się w działania na rzecz zdrowia masowego. Wiedziałem, że moje słowa „niektórym” się nie spodobają. Oczywiście miałem rację. Dopadły mnie długie macki koncernów. Pewnie dowiecie się o mnie w najbliższym czasie samych złych rzeczy. Co do ich zasadności… Walka trwa, zawsze to powtarzam. Niezależnie od okoliczności będę dalej ją kontynuował w trosce o zdrowie Wasze, Waszych dzieci i wnuków.
   Nie poddam się.
   Hubert Czerniak”

   A więc coś złego się dzieje.
   Jak pomóc temu złotemu człowiekowi.

   1. Mnie sie obio o uszy, nie wiem teraz u kogo, a sprawdzic tez ciezko, tyle rzeczy slicham i ogladam, ale Pan Hubert Czerniak mial byc pozbawiony prawa wykonywania zawodu lekarza, jestem prawie pewna, ze to mowil Jerzy Zieba w rozmowie z USA z januszem Zagorskim z NTV. Mial miec w kazdym razie sprawe o sadzie lekarskim chyba. Teraz nie mam czasu, ale po poludniu postaram sie to znalezc.

    A teraz zbieram sie do pracy… Milego dnia

 5. jezeli pis nie wybije sobie z glowy wegla szczepionek i religi to faktycznie bedzie tracil, narazie 500 + antyislamizacja i antyubekizacja jako tako ich trzyma powyzej poziomu wody, przeciwnika realnego nie maja i szybko nie beda miec

  1. PIS ma wiecje za kolnierzem GMO.Dodam do listy zakaz obrotu ziemia orna i utrzymywanie w pozornej hibernacji ziemie po PGR-owska …ciul wie dla kogo?byle pewnie nie dla Polakow.Dodam rowniez wpuszczenie GMO zywnosc, oddanie w rece spolek izraelskich polskiej slodkiej wody oraz banderyzacje Polski po przez przyjmowanie ukraincow w znacznej czesci wrogo nastawionej do Polakow .Jest jeszcze ta przekleta ustawa o bratniej pomocy militarnej ,ktora utrzymuje sie w mocy po rzadach PO. PO zjadalo Polakow szybko a PIS to to samo tylko maca sie z kosciolem ,bazujac na przywiazaniu Polakow do religi i tradycji patriotycznych ..zjadaja nas wolniej wiec inaczej.

   1. zupelnie nie czuje perfidi kaczystow bardziej taka dziecinna niesfornosc, radziwil i spolka to juz inna historia i bardziej pasuje mi do arogancji seryjnych samoPOjcow

   2. Gdzieś wyczytałam, że w Rosji każdy chętny do założenia własnego rodzinnego siedliska, może otrzymać bezpłatnie od państwa na własność 1 hektar ziemi, aby stać się samowystarczalny w produkcji żywności na potrzeby własnej rodziny. Rozmarzyłam się: gdyby u nas można było w ten sposób zagospodarować leżące odłogiem ziemie, można byłoby z gromadkami przyjaciół tworzyć wspaniałe słowiańskie osady. Ech……….

   3. ,, Dodam do listy zakaz obrotu ziemia orna i utrzymywanie w pozornej hibernacji ziemie po PGR-owska …ciul wie dla kogo?byle pewnie nie dla Polakow. …”

    Gdy tylko ,,zniesiono komunę”, zlikwidowano PGRy, tysiące hektarów ziemi za Śmieszne pieniądze wykupywali Niemcy, szczególnie w pasie nadodrzańskim i dorobieni na prywatyzacji koryciarze.
    Pis znacznie obostrzył prawo wykupu, jak też zatrzymał sprzedaż lasów, pieniądze z których komor chciał przeznaczyć m.in. dla Żydów. Komu nasze lasy miały być sprzedane? Polakom?
    Zgodzę się, że wiele posunięć PISu nie ma nic wspólnego z dobrem na rzecz Narodu, ale też gdyby nadal rządziło PO, Polskę zalewaliby ciapaci I JUŻ NIE GOSPODARKA ALE SUROWCE BYŁYBY SPRZEDAWANE ZA BEZCEN.
    Nie podoba mi się, że PIS ukościelnia rzekomo laickie państwo, z drugiej strony to swego rodzaju bufor na islam.

    Takie za i przeciw można by mnożyć, ale nie w tym rzecz.
    Rzecz w tym, kto wygra wybory w 2019?
    Nie widzę realnej szansy dla utworzenia w ciągu dwóch lat takiego ugrupowania politycznego, które zmiotło by za kulisy sceny politycznej POPIS.

    Wywalić PIS? Dobra, wywalamy, ale co wstawiamy na ich miejsce?
    Czy raczej nie będzie to wyrzucenie mebli z mieszkania, do którego inni wstawią swoje i tylko na to czekają?
    Ruchy Narodowe sa prężne, ale czy na tyle, aby Naród oddał na nich przeważający wyborczy głos?
    W obecnych sondażach(zakładam, że rzetelnych) to znikomy procent.
    Na razie wszystko wskazuje na to, że jeśli PIS przegra za dwa lata wybory, to wejdzie PO z wielkim powrotem Tuska – czy tego chcemy?
    To by się dopiero makrela czuła z pyszna, bo jeśli Niemcy są nadal poprawni politycznie, a do dziś są, to jutro makrela przejmie ponowne kanclerstwo. No, chyba, że dzisiejszej nocy dojdzie do cudu nad Renem.

    Pobożne życzenia aby np. p. Zięba został premierem może i są słuszne, ale w żaden sposób nie osadzone w rzeczywistości i obecnych realiach politycznych.

    Zastanówmy się mądrze; czy odsuwając od władzy PIS nie posadzimy na Wiejskiej jeszcze gorszego zła.

    Jeśli obok budynku, który chcemy wyburzyć nie mamy zgromadzonych materiałów, wykonawców i planów na budowę nowego domu, bardzo prawdopodobne jest, że jedyne co nam przyjdzie to usiąść na gruzowisku i wydawać przeciągły okrzyk zbłąkanego kojota.

    Załóżmy, że POPIS znika ze sceny. Kto w realnej rzeczywistości jest w stanie reprezentować głos Narodu?
    Pytam, bo nie wiem.

    Pozdrawiam serdecznie.

   4. Krystyno! Polacy sobie dadza rade a kazda patrtia czy to PO-PIS czy inna ssała wielkimi kłami energie i krew Polakow. Nie martwmy sie, kto ich zastapi, bo ludzie madrzy sa w kraju i to z pomyslami. Jestesmy w stanie okupacji od czasow zakonczenia 1 wojny swiatowej pod patronatem korporacji LIGI Narodow czyli dzis ONZ.

   5. O ile dobrze pamietam to : 5 HEKTAROW…w Rosji … oczywiscie sa tez jakies zobowiazania (czas uzytkowania…wiadomo, aby nie „spekulowac” itp. )

   6. „z drugiej strony to swego rodzaju bufor na islam.”
    Krysiu,
    Bufor to bedzie, jak POLACY wroca do OJCZYZNY i tu beda Dzieci PLODZIC , RODZIC i WYCHOWYWAC…Gdy bedzie nas PELNO w kazdej WSI, to sie zaden OBCY NIE WCISNIE…
    wiadomo, na wsi kazdy kazdego zna i nie dopusci obcego.
    A po miastach…jak nas BEDZIE PELNO to dla obcych miejsca do pracy nie bedzie…
    JASNE 🙂

    PROSTE 🙂

    LOGICZNE 🙂

    …chociaz wcale mi nie jest do smiechu…

   7. arab się nie ukryje wśród białych, w multikulti każdy araboislamista się ukryje wiec cieszmy się ze tego g ludzkiego tutaj nie ma, chodz po wawie się tego kreci i nie sa to studenci

   8. „Nie widzę realnej szansy dla utworzenia w ciągu dwóch lat takiego ugrupowania politycznego, które zmiotło by za kulisy sceny politycznej POPIS.”

    Krysiu…
    No to TWORZMY KOLA WZAJEMNEJ POMOCY,
    Tworzmy TROJKI AKTYWNE…POWSTANIE EGREGOR…powstanie Plaszczyzna energetyczna…
    Np. TY Krysiu, znajdz jeszcze DWIE ZAUFANE OSOBY i razem pogadajcie, co MOZECIE ZROBIC…ROBIC KONKRETNEGO tam , gdzie jestes…
    POGADANKI W GMINIE ( centrum kultury…) na temat KULTURY SLOWIAN, dziejow twego regionu itd. ?

    Organizowanie wieszornic z POLSKIMI PIESNIARZAMI ❤ , TWORCAMI itd;

    Pomac jakiejs samotnej matce czy samotnemu ojcu,

    Odwiedziny, mycie okien, sprzatanie, wywoz smieci, skopanie ogrodu itd. jakiejs starszej pani czy starszemu panu…
    …to tylko pare pomyslow, ale wiem, ze TY i TWOI ZAUFANi 😉 znajdziecie te, ktore sa potrzebne tam, gdzie ZYJESZ ❤
    Krysiu, PRZESTRZEN DZIALA…jesli MY DZIALAMY…kazdy na swoja miare.
    TAW gdzies tu napisal, w ktoryms wpisie : DOPOKI kazdy d…nie ruszy …to …co sie niby ma zmienic? I KTO to niby ma zmienic ?

    ¨ps. Wiem dlaczego w tym roku nie bylo (jeszcze…) KOLOWROTOW na Marszu N.

   9. Np. TY Krysiu, znajdz jeszcze DWIE ZAUFANE OSOBY i razem pogadajcie, co MOZECIE ZROBIC…ROBIC KONKRETNEGO tam , gdzie jestes…
    POGADANKI W GMINIE ( centrum kultury…) na temat KULTURY SLOWIAN, dziejow twego regionu itd. ?

    Wiem że Krysia mnie tu wyśmieje ale i tak to napisze

    Ja już od dawna widzę Krysie nie w gminie a koło Zięby .

    Już widzę jak Krystyna elokwętnie swym językiem podejmuje z nimi rozmowy .

    Nie było by rozmowy bo połowy pojęć nie znają . A dodać do tego jeszcze wiedze i inne atrybuty .

    Pozamiatani w 3 sekundy

    Tak takiej Krysi tam nam też potrzeba w rządzie .

   10. „Ja już od dawna widzę Krysie nie w gminie a koło Zięby .”

    Myśląca Inaczej… powodzenia dla Krysi, a tymczasem co , Kto ma „odwalac” robote w terenie? Krasnale ? Jakos tu nie bardzo widze LECHICKIE DZIALANIA …?
    „Jesli myslisz, ze jestes za wielki do MALYCH SPRAW, to BEZ WATPIENIA JESTES ZA MALY DO WIELKICH” – powiedzial Mistrz ❤

   11. Muchomorku ja odniosłam się odnośnie Krysi , nie siedzenia na tyłku , oczywiście że każdy powinnien zrobić co może na daną chwilę .

    Nie zgodzę się jednak iż nie ma Postepu w tym co robią Słowianie . I tak nawet Ci podam przykład z życia wzięty .

    Jako tak jest że ost mc przestrzeń mnie rzuca w miejsca (jakiś sklep, fryzjer) i spotykam osoby w którym ur się dzieci/wnuki.

    Temat wiadomo dawaj za szczepionki , ludzie wiedzą i idzie już z nimi rozmawiać bo latem do by mnie kopsneli po głowach , zmieniło się postrzeganie , zawsze odsyłam na Tawa Bloga .

    Zmienia się myślenie ludzi w tej kwesti .

    Co do Polityki wiesz mi ona jakoś tak nie leży no ale mówię że Zięba będzie premierem mówię głośno o GMO , potrafie w sklepie powiedzieć głośno co jest pryskane Randapem.

    Ludzie zwracają uwagę na to co mówię , nie wiem może chodzi o mój głos , ale to co powiem nie uchodzi nie usłyszalne 😉

    Także dajemy rade .

   12. ja tez tak niby pytam przez cala kolejke czy np ma pani juz niepryskane jabłka przy czym slowo juz jest kluczowe w tym przypadku -_- i zawsze sprzedawcy sie zavhowuja jakby ktos im dal w morde, bezcenne

   13. „Jesli myslisz, ze jestes za wielki do MALYCH SPRAW, to BEZ WATPIENIA JESTES ZA MALY DO WIELKICH” – powiedzial Mistrz ❤
    A co Twój Mistrz powiedziałby na to?: Jeżeli przez całe swoje życie robiłeś małe rzeczy to nie będziesz potrafił uczynić nic wielkiego.

   14. „Nie zgodzę się jednak iż nie ma Postepu w tym co robią Słowianie ”
    Alez Myslaca Inaczej Kochana <3, ja Muchomorek nic takiego nie pisze…ja pisze, ze trzeba dzialac tam, gdzie sie jest…poki co…i kazdy na miare, na jak potrafi 😉
    A konkretny nawet maly CZYN wiecej znaczy nieraz niz duza "gadka" 😉
    No i zawsze mozna cos jeszcze…chociazby taka pogadanke…mozna nawet pretekst znalezc, jak osoba od "kultury" w gminie czy na osiedlu "niekumata" 😉

    Ja tu podaje przyklady co mozna robic malym nakladem srodkow a w ramach juz ISTNIEJACYCH STRUKTUR…w koncu placimy te podatki, to niech chociaz sluza POZYTECZNIE 🙂

   15. „A co Twój Mistrz powiedziałby na to?”
    Lilly Mila,
    „Moj Mistrz” to JA SOBIE SAM 😉
    A Osoba , ktora to powiedziala, to tez MISTRZ i CZESC Mu nalezna oddaje !

   16. „Jeżeli przez całe swoje życie robiłeś małe rzeczy to nie będziesz potrafił uczynić nic wielkiego.”
    A ktoz to taki program wpisal ???????? I co to „wielkie” ?

    Cale zycie ktos pole ora i uprawia, a jak trzeba to przekuwa LEMIESZA NA MIECZE i MIECZE NA LEMIESZE ! WIELKA SPRAWA MILOSC ZIEMI CZYNIC ❤

    Babcia kury karmi i DZIECI I WNUKI WYCHOWUJE : WIELKA SPRAWA !

    https://d-nm.ppstatic.pl/k/r/2b/7d/4ad444b5dab96_o.jpg?1420066800

 6. Slava wam i tobie Elaszka .wielu z nas ma takie odczucia rodzinne gospodarstwa to przyszłość ktoś może sie wyśmiewać z tego ale swa ziemia to niezależność a tego niektórzy by nie znieśli 🙂 wszyscy muszą sie obudzić albo MOKOSZ matka ziemia albo gmo i śmierć Trzeciej opcji nie ma i nigdy nie będzie .Bogowie nigdy nie pozwolą skrzywdzić dobrych ludzi ale Bogowie muszą wiedzieć że ludzie chcą być wolnymi i potrafią sie zjednoczyć i walczyć o swoje Sloviańska wieczna troska i walka o byt. .:) p.s tak to rozumiem SLAVA WAM

  1. nasi najblizsi bogowie sa w srodku ziemi i na saturnie, lokalnie wszystkim rzadza tutaj bogowie albo raczej zbokowie z luskami i ogonami

   1. ,, Krysiu,
    Bufor to bedzie, jak POLACY wroca do OJCZYZNY i tu beda Dzieci PLODZIC , RODZIC i WYCHOWYWAC…Gdy bedzie nas PELNO w kazdej WSI, to sie zaden OBCY NIE WCISNIE…”

    Nie zaczynaj tego tematu, Muchomorku, bo mnie szlak jaśnisty trafia, trąbiłam już o tym na forum i drę się w swoim środowisku.
    Ponad trzy miliony Ukraińców, zarejestrowanych w Polsce(dane z mediów ukraińskich, nasze media zaniżają).
    Wmawia sie nam, że Ukrainę zdestabilizowała Rosja, co jest wierutną bzdurą, a przeciętny Ukrainiec(rozmawiam z nimi) doskonale wie, że Majdan i tzw. wojnę rosyjsko ukraińską wyreżyserował usrael.
    Czy uchodźcę wojennego zatrudnia się za dwa tys. miesięcznie, daje mieszkanie, dla przedsiębiorcy, który takowego(tylko Ukraińca, nie Polaka!!!!!) zatrudnił daje się subwencje w wys. 20 tys. rocznie
    PODCZAS GDY RODAKOM NIE PROPONUJE SIĘ POWROTU DO KRAJU!

    Zarobek roczny Ukraińca+ 20 tys subwencji, podzielone na 12 miesięcy daje ok. 3700. które mógłby zarobić Polak.
    Ale po co? Niech siedzą za granicą, na obczyźnie, gdzie nigdy nie poczują się jak u siebie.
    Migracje zawsze były, my też wyjeżdżaliśmy np. do Niemiec, Anglii, ale aby dać miejsce pracy dla nas w tych krajach, nie wypieprzano wcześniej za chlebem ani jednego Niemca, ani jednego Anglika z ich ojczyzn.

    Nie mogę o tym spokojnie mówić…

   2. na plus w Londynie temperatura nigdy nie spada poniżej zera, cos jak u nas od pewnego czasu, kasa trzyma naszych i nie trzeba szczepic tam chodz funkcjonariusze medyczni maja tam podobna podobna dyrektorska mentalnosc jak u nas, to jest jeden wielki zakon medyczny i wszędzie się tak samo szarogesia

   3. „Nie zaczynaj tego tematu, Muchomorku, bo mnie szlak jaśnisty trafia, trąbiłam już o tym na forum i drę się w swoim środowisku.”
    No to ja tez sie dolaczam… TRABIC TRZEBA !

  2. „Bogowie muszą wiedzieć że ludzie chcą być wolnymi i potrafią sie zjednoczyć i walczyć o swoje Sloviańska wieczna troska i walka o byt. .:) p.s tak to rozumiem SLAVA WAM”
   Slawa Tobie Bracie 🙂

 7. Czy mamy teraz lepszy jaśniejszy osąd czy ten rząd coś opętało? Chcą zrównać z niemią kraj czy wiedzą że mają mało czasu? Puszcza i wszędzie masowa wycinka, łosie, te wybijanie rolnikom zwierząt, gmo, szczepionki. Syf totalny robią w każdej dziedzinie. Taw masz wgląd wyjaśnij proszę.

  1. Wg moich badań, skrupulatnie wypełniają kolejne rozkazy, bo Hamerykancy obiecali Jarosławowi (gdy będzie grzeczny) wyjaśnienie interesującej go zagadki…

   Oczywiście my wiemy, że go zwodzą i niczego mu nie wyjaśnią. On tego nie wie, bo jest zdalnie programowany.
   Polską rządzi zahipnotyzowany biorobot.

   1. wiekszosc z nich nie ma wlasnej woli jak nie boiroboty to hybrydy-niewolnicy z chipami za pomoca ktorych mozna odlaczyc im zasilanie.

   2. Nie napisałem, że jest „głupi”, napisałem, że jest ofiarą kontroli umysłu. JK jest hipnotyzowany i programowany. Współczesną Polską zarządza biorobot w hipnozie.

    Na szczęście jeszcze tylko dwa lata, już jesteśmy na półmetku aktualnego rozdania.

   3. Teraz przestrzeń zmienia się tak drastycznie, że to, co planujemy dzisiaj, jest już prehistorią jutro.

    Były plany totalnej masakry ludności Niemiec, ale nic z tego nie wyszło. Będą próbować tylko z zamachami tu i ówdzie – ale i z tym będzie coraz trudniej, bo przestrzeń od razu wyjawi, jak było naprawdę i kto za tym stał.

    Ludność Europy staje się coraz bardziej świadoma. Niestety Niemcy to nadal zaprogramowane bioroboty.

   4. Jeszcze krotkie wyjasnienie, dlaczego tutaj ten wpis.

    Komentarz o tym, ze Rosja pomoze Niemcom przy inwazji islamistow (oczywiscie przechodzac przez Polske) byl pod artykulem o huraganie w USA. Nie bylo mozliwosci umiescic mego wpisu bezposrednio pod nim, a jest tam tak duzo wpisow, ze ciezko byloby go do wlasciwego „podpiac”.

    Pozdrawiam jeszcze raz.

   5. taw moze zmienic to w ustawieniach wordpresa żeby pod każdym wpisem byl guzik odpowiedz

   6. Ustawiłem 3-piętrowe komentarze, więc przy trzecim piętrze nie ma opcji „odpowiedz”, bo wtedy byłyby już cztery piętra.

    A 4-piętrowych komentarzy nie mogę dać, bo graficznie koszmarnie to wygląda, gdyż wówczas czwarte piętro może mieć np. dwa centymetry szerokości – a czegoś takiego nie da się czytać, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych, z których korzysta wielu najmłodszych Czytelników.

   7. To jest logiczne, ze nie mozna w nieskonczonosc dopisywac komentarzy do starszych wpisow. Tylko czasami czlowiek trafi czytajac je na cos, do czego chcialby cos napisac. Dlatego uznalam, ze napisze pod najnowszym wpisem, z wyjasniem dlaczego tu i nie na obecny temat. Duzo rzeczy sie od was dowiedzialam. Mysle, ze czytajac was dowiem sie jeszcze wiecej. Tworzycie zgrana „druzyne”.

    Mam jeszcze jedna informacje sprawdzajaca sie ( ok 85-95% skutecznosci) od mojego dziecinstwa.

    Zaczelo sie to jak jechalam z siostra i rodzicami na wakacje do Miedzywodzia w pierwszej polowie lat 70. Ostatnia czesc drogi to byl autobus, strasznie lalo, ktos zaintonowal piosenke „sloneczko pozno dzisiaj wstalo”. Zaczelismy ja spiewac i potem bylo 2 tygodnie super pogody. Do dzisiaj jak mam „ochote” na slonce a ono nie jest pewne czy swiecic czy nie, jak zaspiewam to przewaznie swieci.

    Dziecinada, ale robi dobry nastroj.

   8. Słusznie ! Oni tam sa wszyscy uzombieni i przejęci ! to pionki na szcownicy gry o ktorej nie maja nawet pojecia zajeciu swoimi zagtargami i kłotniami o stołki i władze ! Rządzi nimi strach wiec sie zabezpieczają na wszystkie mozliwe sposoby ! Wykonują bezwiednie rozkazy podsuwane im podprogowo przerz jakichs watykansko-jezuickich agentów wsrod ich partii (PiS) na czele z Macierewiczem ktory jest agentem jezuickim i pracuje dla nich.

   9. Laszko ❤ Kochana- ja dla przykładu ze SŁONECZNYM BRATEM sobie rozmawiam i taki wierszyk mi się wyświetlił:
    Słoneczny Braciszku Kochany
    Twoje fotony promieniste i złociste
    Uleczają i wybudzają moje
    Komórki Macierzyste i
    Wszystkie nici DNA ❤
    Odnośnie RÓWNONOCY JESIENNEJ- właśnie od tej chwili SPOKÓJ MNIE WYPEŁNIŁ- i głos Dąbka potwierdził- „jest dobrze, a nawet lepiej''
    Rozmowy z NATURĄ to nie dziecinada ( zresztą jak widać już należysz do naszego boskiego „ODDZIAŁU PSYCHIATRYCZNEGO'' 😀 – to naturalny głos z WSZECHŚWIATA płynący do otwartych SERC I UMYSŁÓW ZA PIĘKNYM POŚREDNICTWEM MATENKI ZIEMI ❤

   10. A co do Niemiec- kilka dni przed wyborami ze strony niemieckiej nadchodziła dziwna mgła- tej nocy była wyjątkowa- widoczność zerowa- pył węglowy bardzo wyczuwalny- co jest dziwne, bo nikt z okolicznych jeszcze węglem nie pali- bardziej śmieciami!
    Nawet wspomniałam, ze mózgi buzują Niemcom po wyborach, ale to nie jest śmieszne- armia nachodźców wypełniła swe zadanie- mieli głosować na Merkel- ale tak musi być;
    Czasami jest tak,
    że wznosi się ktoś
    bardzo szybko, ale
    tylko i wyłącznie
    po to, aby
    szybciej i mocniej
    boleśniej upaść!
    Jak we Francji wybory sfałszowano i teraz to doskonale po wydarzeniach tam zachodzących widać, że maski szybciej spadają i cele rzeczywiste ,, rządzących” ujawniają- APOKALIPSA TAM PRZYŚPIESZYŁA- tez dobrym przykładem jest USA- TAK BĘDZIE I W NIEMCZECH! Francuska panienka już tak się skompromitowała na cały ŚWIAT!
    Wczoraj taki program oglądałam- odnośnie DNA I PORWAŃ OBCYCH NADZORCÓW- 98 % tzw. DNA śmieciowego- jak ,,naukofcy” nazywają 10 pozostałych nici, których przeznaczenia nie znają i to się pokrywa z innym programem- gdzie mówiono m.in- o kodowaniu DNA muzyką- te nici miały być przez obcych kodowane i odpowiednimi impulsami uruchamiane- tu było bardzo dużo o hybrydach, których przysposabiano do zycia na Ziemi- IMPULS miał ich wybudzić w kierunku- tu przykład Niemiec- INWAZJA NACHODŹCÓW w POWIAZANIU Z planem zagłady Niemiec- BUDUJE OBRAZ WIARYGODNOŚCI- tego planu z udziałem zaprogramowanych umysłów i hybryd tam rozlokowanych- JEDNAK PLAN TEN NIE ,,WYPALI”- gdyż impulsy o wyższych częstotliwościach powodują zwarcia w ich planach i będzie pięknie, bo owe WYSOKIE WIBRACJE- SPOWODUJĄ ODWROTNOŚĆ- I TO ONI BĘDĄ ZIEMIĘ OPUSZCZAĆ W PODSKOKACH- im więcej ENERGII WYSOKOWIBRACYJNEJ PRODUKUJEMY- tym szybciej się ich pozbędziemy z naszego ZIEMSKIEGO RAJU zainfekowanego hybrydami, botami i innymi ,,iluMINAmi”
    TAK JK jest programowany przez osobistego nadzorcę Macierewicza, który w miejscu SERCA ma wyryte usa- po wizycie Dudy w usa obstawaliśmy ile to militariów zakupimy w ramach PRZYJACIELSKIEJ WSPÓŁPRACY i chyba w dzień po wizycie Macierewicz ogłosił kolejne ZAKUPY PRZYJACIELSKIE! A po wizycie w usa Morawieckiego- wchodzi do Polski amerykański przyjacielski bank JP MORGAN!

   11. Elaszka piękny wiersz , przepiękny 🙂
    Nie wiem czy znacie Anuhasi? Warto spojrzeć , tylko nie bezmyślnie kopiować a wyciągnąć swoje wnioski i kreować.

   12. Anuhasi? Ja tradycyjnie nie wiem o czym piszesz. Zdziwiona mozesz mnie oświecić?🙂

   13. ” zwłaszcza na urządzeniach mobilnych, z których korzysta wielu najmłodszych Czytelników.”
    I ktore to urzadzenia niszcza, niestety, JADRA…zwane tez w niektorych krajach : cukierasy, orzeszki, klejnoty itd. Firma SPARTAN promuje nawet majtki- slipki OCHRANIAJACE JADRA…jest cos na rzeczy !

 8. to jest artykuł od platfusowa czy od nowoczesnej? – wasza ostatnia deska ratunku? próba powrotu świń do koryta? rewolucja obejmie cały kraj? heh, muszę was rozczarować, mianowicie: rewolucja może objąć cały kraj tylko wtedy gdy ludzie z tego kraju podejmą taką wolę i gdy będą przekonani o słuszności takiego toku rozumowania. A wy mnie nie przekonujecie, ani innych, zatem nie może być mowy o rewolucji obejmującej cały kraj. Zatem piszecie bzdury, zatem jesteście tanimi sprzedajnymi, prowokatorami, których może wysłuchają tępe plemiona żyjące w gęstych dżunglach afrykańskich – tam kierujcie swoje teorie-pasożyty.

  1. Mariusz Losecki pisze:
   „A wy mnie nie przekonujecie, ani innych, zatem nie może być mowy o rewolucji obejmującej cały kraj. Zatem piszecie bzdury, zatem jesteście tanimi sprzedajnymi, prowokatorami, których może wysłuchają tępe plemiona żyjące w gęstych dżunglach afrykańskich – tam kierujcie swoje teorie-pasożyty”.

   Przekonywać Pana nie będę, ponieważ każdy z nas inaczej odbiera teraźniejszość, naszą rzeczywistość.
   Proszę wypowiadać się wyłącznie w swoim imieniu.
   Pana wpis świadczy o niezaznajomieniu się z celem bloga
   i zagadnieniami, które porusza.
   Trafił tu Pan, uczynił swój wpis i się nam przedstawił….
   Więcej uważności, na przyszłość Panu życzę.

  2. Mariusz, proponuję CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM- wszystkie obecne na arenie tego teatru partyjki pracują dla jednej gadzinki.
   Wkrótce do nas dołączysz- no chyba, że jesteś ŚPIOCHEM, któremu do snu gra maszynka bankowa- ja wolę być, jak to życzliwie napisałeś PANIE MARiuszu, plemieniem żyjących w gęstej dżungli niż usłużnym pachołkiem gadziej biegunki, któremu już toaletowego papieru brakuje 🙂
   ZAPAMIETAJ, JESTEŚMY BOSKIMI ISKRAMI MIŁOŚCIĄ WYPEŁNIAJĄCYMI WSZECHŚWIAT- POTOMKAMI WIELKICH LECHITÓW KOCHJACYMI PIEKNE ZDROWE W MILOŚCI ŻYCIE ZGODNE Z RYTMEM NAJUKOCHAŃSZEJ MATEŃKI ZIEMI- MATEŃKI NATURY- MATEŃKI MOKOSZ ❤

 9. „WYSOKIE WIBRACJE- SPOWODUJĄ ODWROTNOŚĆ- I TO ONI BĘDĄ ZIEMIĘ OPUSZCZAĆ W PODSKOKACH- im więcej ENERGII WYSOKOWIBRACYJNEJ PRODUKUJEMY- tym szybciej się ich pozbędziemy z naszego ZIEMSKIEGO RAJU zainfekowanego hybrydami…”

  Droga ELASZKO, Słoneczko, też tak myślę.
  Dodam, że okres KALIJUNGI, – „wojny i kłótni” – po okresie 6000 lat się kończy, i nie ja to wymyśliłam.
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. Słoneczko Elizko ❤ Kochanie świeci dla nas- szkoda, że inni tego blasku nie widzą, bo tam wyraźnie jest napisane: CZAS MIŁOŚCI I POKOJU NASTAŁ 😀

   1. TAK SIĘ STANIE ! …..Elaszko i Elizo i ja to czuję i wiem, a skąd ….. nie powiem. >3 ❤ 😀

   1. TAW-ie: ale z jednej strony serce mówi, że będzie dobrze i że Pan Jerzy w pewnym momencie zjednoczy ludzi dobrej woli, Polachów, Słowian, z drugiej rozum ma wątpliwości…bo jest …racjonalny. Masz może jakiś patent jak pozbyć się tych wątpliwości? Ruchów narodowych jest już dużo, ale póki co brak im jedności, są to bardziej grupy wzajemnej adoracji, a tu chodzi o MOC, realną siłę i zjednoczenie nas wszystkich pod wspólnymi hasłami.

   2. Ja nie pójdę. Ani na niego ani żadnego. Jak można swój los powierzać w ręce drugiego człowieka? Tacyscie mądrzy a tacy głupi.

 10. – czyli za dwa lata rzad zieby? –

  Zieby to się spełniło i nie pisze się zieby, tylko rzęby -_-
  Nie gada się, POLArniaKU z pełną buzią 🙂

  1. TAW apropos poszczepiennych powiklan to powiem, ze w USA co roku zwieksza sie o 100% liczba dzieci autystycznych .Szkoly w USA na gwalt otwieraja klasy dla dzieci autystycznych.To istna tragedia i nikt sie nie zastanawia z nich z czego narastajaca liczba autystykow wynika. Podejrzewam ,ze za 10 lat mniejszoscia beda klasy zdrowych dzieci lub wogole. Dla wiekszosci ludzi to objaw normalnosci ,a proby tlumaczenia ze zwiekszajacej sie liczby autystykow to wina szczepien jest zwalaczna z urzedu.

 11. Tak przeglądam jeszcze raz Wasze wpisy i zastanawiam się nad różnością charakterów ludzi. Rozumiem, że weselnego „raz do koła, raz do koła” coś w każdym z nas zostało. Boimy się marazmu, ale nie rzecz w tworzeniu struktur partyjnych na jakimkolwiek poziomie. Na to przyjdzie czas. w tej chwili stajemy się niejako apostołami prawdziwej świetlistości, by za te dwa lata coś się bardzo zmieniło. To, co określacie mianem dobrego uczynku (wyrzucenie śmieci, skoszenie trawy, pomoc niedołężnym przy przejściu przez ulicę, tworzenie grupy działającej w podobny sposób itp.) jest szczytnym, ale na poziomie gruntu. Ważnym jest, by rozmawiać z ludźmi na tematy ICH interesujące, nie nasze! Przedstawiać im prawdę w sposób przekonujący, wynikający z Waszego przeświadczenia. Dialog jest podstawą umowy (czyt: społecznej). Nie lubię dzielenia skóry na „mieszce”, póki tenże żyje. Przydzielanie stołków zawczasu to jest jakiś obłęd władczy! To choroba, to przejaw zaprzeszły!
  Słuchać, mówić, tłumaczyć złe efekty, przekonywać dając dowody, czuć, co rozmówca czuje, przekonać go, a nie proponować do wstąpienia do jakichś nowych struktur. Co bowiem nam z tego, że wyborca zaświadczy nam o głosowaniu na nas, jeśli podejdzie do urny i w najlepszym przypadku skreśli wszystkich? Gówno! Mamy każdego przekonać, że jest faktycznie Bogiem! Czy ówże człowiek-bóg mógłby działać na korzyść krzywd ludzkich, odnotowanych przez niego, dzięki Bogu, tylko zza płota? Nie! Boi się, że go to samo spotka. Sprawa polega na odnotowywaniu ewidentnych przypadków bezprawia państwa W WASZEJ OKOLICY i przedstawiania Im/Jemu/Jej ich w wersji prawdziwej. Znacie tych ludzi, oni znają Was! Kto ma z Was coś na sumieniu, niech nie waży się podszywać! Niech ludzie, z którymi rozmawiacie, z własnej woli wejdą na jakąś stronę internetową, która otwiera oczy (możecie Im w tym pomóc)! Wolą Waszą oboczną niech będzie pomoc fizyczna, ale to w ostateczności. Harcerze – to już było, nawet HSPS = Harcerska Służba Polsce Socjalistycznej, „Niewidzialna Ręka” rozpropagowana do bólu wśród społeczeństwa i wiadomo było kto to robi… Poczujmy więź duchową z tymi, z którymi rozmawiamy! Masz coś skrywanego przed innymi – nigdy się nie złączysz z aurą interlokutora. Sumienie podstawą naszej prawdy! Poproś rozmówcę o rozgrzeszenie. UKORZ SIĘ PRZED NIM! I nie chodzi mi tu o chrześcijańskie wartości – daj Mu znać, że JEST BOGA WARTYM!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s