Rosa Branco: „Jesteśmy współtwórcami wspólnie z Bogiem. Bo Bóg nie jest od nas odłączony, jest naszą częścią”.

Spotkanie z Rosą Branco oglądaj na:

http://porozmawiajmy.tv/tajny-program-kosmiczny-i-nasi-niebiescy-pomocnicy-rosa-branco/

Reklama

6 myśli w temacie “Bóg nie jest od nas odłączony, jest naszą częścią – Rosa Branco o Transformacji, tajnym programie kosmicznym, rzeczywistościach równoległych i wielowymiarowej Ziemi

 1. Czucie,poczucie,moc kreacji….cywilizacja nam to zabrała.
  Zatraciliśmy wiele w procesie cywilizowania..Powracamy w przyśpieszonym tempie do możliwości o których zapomnieliśmy..Zwiększone odczuwanie jest teraz wynikiem naszego rozwoju.Przeczucia,widzenia to są aspekty naszej wielowymiarowości..

  1. Justynko, ja uważam, że tylko ten, kto wyraża siebie poprzez Ego, nie ma czucia, odczucia ani mocy kreacji, bo podąża tylko za tym, co podpowiada mu jego matxixowo myślący umysł.

   Każdy, kto doszedł już w sobie do połączenia – współpracy serca z umysłem, jest kreatorem piękna i dobroci w każdej sytuacji i postaci, to bowiem otrzymaliśmy w Boskiej kreacji NAS.

   Na ten czas to my jesteśmy kreatorami siebie, swojego życia i takiego świata, jaki każdy z nas ma w swoim Sercu.
   To, co oglądamy oczami i odbieramy w sobie, to my wcześniej wykreowaliśmy, dlatego każdy z nas inaczej odbiera to, co widzi.

   Świat na zewnątrz widzimy poprzez pryzmat swojego wewnętrznego świata, dlatego kreujmy dobro i piękno, a nie ich przeciwieństwa.
   Mój świat jest piękny, bo taki kreuję, pomimo wielu, wielu przeciwności matrixowych.

 2. SłowiAnko,
  dziękuję, że jesteś i dzielisz się nieustająco Twoimi przemyśleniami – inspiracjami, wnosisz tu spokój, refleksyjny nastrój…
  Oby wszystkie te trapiące Cię przeciwności zamieniły się w dobro i życzliwość z Serca płynącą ❤
  Proszę zostań jak najdłużej ❤ ❤ ❤

 3. „Każdy, kto doszedł już w sobie do połączenia – współpracy serca z umysłem, jest kreatorem piękna i dobroci w każdej sytuacji i postaci, to bowiem otrzymaliśmy w Boskiej kreacji NAS”.
  Aniu, uważam, ale to Jest Moja Droga I Moja Filozofia (ostatnio czuje, że właśnie wtedy najbardziej jestem sobą), że nie w każdej sytuacji i postaci należy być „dobrym”. Każdy niech Kreuje-Obrazuje Świat jaki czuje w Sercu (cokolwiek to znaczy). Najlepiej czuje się kiedy jestem szczery ze Sobą, czyli jeśli ktoś mnie chce sprowokować słownie, to ja nie chce stać spokojnie i też mu odpowiem. Jeśli ktoś chce mnie uderzyć, to niech się nie dziwi, że mu oddam. Nawet jak Ty Aniu, Justyna, TAW, czy cała pozostała Tawerna, by się ze mną nie zgadzała (macie prawo) to Ja Kocham Być Sobą. Wierny Sobie Jestem. Kocham Siebie Właśnie Takim.

  1. I takim właśnie bądź.
   BĄDŹ ZAWSZE WPIERW SOBĄ.!!!!!!!!!!
   Bo nikt nigdy nie będzie TOBĄ, Ty będziesz się czuł przy innych dobrze i wspaniale, tylko wtedy gdy w Sobie będziesz sam ze sobą tańczył swój duchowy taniec czule.

   Vikingu gdy byśmy się tak wszyscy ze wszystkimi we wszystkim zgadzali, to powiem Ci, że było by nudno i nieciekawie.

   Różnijmy się między sobą, ale pięknie, ja mój drogi też chwytam czasem byka za rogi, gdy za bardzo fika, przywalić jak trzeba to też potrafię , nigdy nie udaję kogoś kim nie jestem i tego się będę nadal trzymać, a Tobie tegoż samego z serca życzę.
   Bo tylko będąc SOBĄ jesteś PRAWDZIWY Ty.

 4. Nieznany Świat
  Danuta Adamska-Rutkowska – Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych https://www.youtube.com/watch?v=yOzr-052InU

  Terapia wielowymiarowa …czytam nieustannie..polecam.


  ”Najwspanialszym fenomenem dostępnym w Wielowymiarach, dzięki Technologii Wielowymiarowej, jest bezpośredni kontakt z promienistą energią, opisaną przez średniowieczną mistyczkę Hildegardę z Bingen. ”
  ” Spotkanie z promienistą energią to dosłownie SPA dla ciała i duszy, klinika światła. Viriditas wypełnia każdą komórkę ciała, wibruje i przenika nasze łańcuchy DNA. Doświetlone DNA ulega regeneracji, powodując zdrowienie ciała oraz poprawę naszej kondycji psychicznej, duchowej i emocjonalnej. Technologia Wielowymiarowa to autorska metoda wspierająca ewolucję człowieka, szczególny charyzmat, ale i konkretne know-how, umożliwiające wędrowanie po wyższych stanach świadomości.”

  Dieta Hildegardy – niezastąpiona w leczeniu wielu schorzeń…
  https://www.google.com/search?q=dieta+hildegardy&oq=dieta+hildegardy&aqs=chrome..69i57j0l5.8631j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s