Justyna Socha komentuje sprawę rodziny i noworodka z Białogardu

<https://youtu.be/XKG7-RCAR-0

Wypowiedź Justyny Sochy z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” dla Radia Maryja. Rozmowę prowadzi o. Janusz Dyrek CSsR.

Czytaj również:

Reklama

43 myśli w temacie “Justyna Socha komentuje sprawę rodziny i noworodka z Białogardu

  1. Jedyne zagrożenie to stres? Niestety to nie jedyne zagrożenie. Zagrożeniem jest cały czas państwo, a właściwie jego ludzie.
   A może 500+ jest po to, żeby więcej szczepić? Wydaje się to kuriozalne, ale nie zdziwiłbym się, że drugie dno wzrostu narodzin pod pięknymi hasłami rodzina i demografia takie właśnie jest. Więcej dzieci, więcej szczepionek sprzedanych, więcej chorych dzieci.

 1. JAK DOBRZE, ŻE PANI JUSTYNA JEST TAKA MĄDRA I ODWAZNA- DZIĘKUJEMY ❤
  Podano info, że RODzice ODZYSKALI PRAWA RODZICIELSKIE
  Chyba przestraszyli się reakcji POLAKÓW na zaistniałą sytuację, która obnażyła intencje PIS, roszcząc sobie prawa do NASZYCH DZIECI I TRAKTUJĄC DZIECKO JAKO WŁASNOŚĆ PAŃSTWOWĄ i wiarygodność mediów publicznych!

  Teraz RODzice za poniesiony stres, szykanowanie za pomocą medialnych kłamstw i szpitala powinni żądać ODSZKODOWANIA! Ta sprawa musi przełożyć się na zniesienie przymusu szczepień!

   1. W PiS-ie było niezłe poruszenie tą sprawą. Nie spodziewali się aż takiego wkurwu społecznego.

    Odtąd – co już dawno zapowiadałem – PiS będzie boleśnie mielony dwoma trybami Młynów Bożych:

    z jednej strony zębatym trybem chemicznych karteli,

    z drugiej: równie zębatym Trybem Wielkiej Zmiany oraz pobudki świadomości Polaków Rodaków Słowian 🔆

    PiS będzie miał teraz przesrane…

   2. CZYLI KOŁOWRÓT SIĘ URUCHOMIŁ! Wkurw społeczny powstał w wyniku rosnącej świadomości- więc sranie postępuje, a papier toaletowy drożeje 😉
    PIS źle ulokował swoje uczucia- Usa tonie- jak to było- TEN TITANIC TONIE! Oni są pod ścianą- dokładnie pod kątem 90 stopni- dlatego takie podrygi tej kończącej się mamałygi!

   3. Tak, PiS postawił na niewłaściwego konia.

    Zostaną oszukani przez USA. Hamerykancy nie wyjawią im żadnych tajemnic związanych ze Smoleńskiem…

    Jeśli chcą wiedzieć, jak było naprawdę, niech czytają nas… 🙂

   1. Przeciez to robota Putina- stąd mułki prężą muskułki pod kryptonimem DRAGON- otrzymali kolejne ostrzeżenie z przestrzeni płynące w dniu wczorajszym- Transport amerykańskiego sprzętu wojskowego przewożonego z Gdańska do Żagania zahaczył o wiatę dworca w Kowalewie Pomorskim. 10 wozów bojowych z 37 zostało uszkodzonych. Poodpadały wieżyczki 😀

   2. Te amerykańskie wtopy w Polsce liczone są już w setkach przypadków…

    Co o tym sądzicie? Czy amerykańscy żołnierze w Polsce to debile z IQ poniżej 30, czy też może… za bardzo im smażą mózgi z satelit i smartfonów?…

 2. Dobrze, że RM ciągnie dalej temat szczepień, słuchają ich najbardziej zabetonowane głowy, moze coś dotrze.

  1. „Ciągną dalej temat szczepień” wcale nie z miłości do Narodu, tylko dlatego, że po słynnej wtopie z szefem Sanepidu bardzo wielu słuchaczy przestało im płacić. Więc teraz odgrywają troskliwych wujów i kiedy tylko mogą zapraszają Justynę.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/02/07/skandaliczny-proszczepionkowy-show-glownego-inspektora-sanitarnego-marka-posobkiewicza-w-tv-trwam-i-radiu-maryja/

 3. TVP.
  Pan Marszałek Senatu został zaszczepiony przeciw grypie przez
  P. Radziwiłła. Udowodnił, że szczepionki są bezpiecznie.
  Bardzo medialne wydarzenie polityczne.
  Idzie jesień i ciężka zima, czas na szczepienie wszystkich posłów, senatorów i nierząd łącznie z wiceministrami. Relacja z tego wiekopomnego wydarzenia powinna być relacjonowana w bezpośredniej transmisji w TVP, TVN i Polsat.

  1. To nie była szczepionka. Do takich pokazówek używa się zupełnie innych preparatów. Najprawdopodobniej był to po prostu wlew witaminy C.

   Oni nie są tacy głupi, by dać se wstrzyknąć niezwykle niebezpieczną truciznę, jaką jest szczepionka na gruźlicę. Moja znajoma po szczepionce na gruźlicę o mało nie zeszła z tego świata. Polacy, miejcie rozum!

   1. Gdyby Polacy mieli rozum, to by nie było medycyny.
    Twierdzą, że jako katolicy wierzą Jezusowi, więc zgodnie z Jego poleceniem (Mk 16,14-18) powinni uzdrawiać chorych tak, jak On to czynił.
    „A była w Nim moc Pańska, że mógł uzdrawiać” (Łk 5,17).
    I była w Nim też litość dla chorych, którą u katolików blokuje kłamstwo o konieczności samozbawiania się cierpieniami.

   2. Prawdopodobnie, ale to bardzo przykre. Po pinokiach, trudno się prawdy spodziewać.
    Dobrej nocy, TAW.

   3. „którą u katolików ”
    Pani Krystyno, no jednak nie uogolniajmy 😉

    Sa i tacy troche obudzeni 🙂

  2. Powiem ze heh he ..dobre. Dla kogo te szopki, wy podle gnojki?

   Polakow chca oszukac po raz tysieczny, a to, co sobie wstrzykuja, to kpina.
   Zapewne laduja sobie w zyle Red Bula albo amfetamine, bo normalny czlowiek, Polak, Slowianin nie ma takich oszukanczych i przebieglych taktyk i zrytego beretu jak oni. Czy oni maja Polakow juz za kompletnych debili????

   Te bydlaki musza sobie zrobic zastrzyk, ale kazda szczepionka adekwatnie wieksza do ich masy ciala i prosze publicznie na rynku w Bialogardzie 3 naraz, w jeden dzien, pod nadzorem narodu. Kazdy z nich wazy srednio 90 kilo a noworodek 5 kg, wiec roztwor kurestwa, ktory wstrzynka sobie, bedzie 18 razy wiekszy na kazda szczepionka dla dziecka. Pozniej kolejno przez 1 rok docelowo 30 szczepionek. Bedziecie sobie musieli wstrzyknac z pol litra za jednym razem tych toksycznych chemikaliow, wy pajace!! A jak sobie juz wstrzykniecie, to jebanstwo w wasze zyly, to pomysicie o naszych dzieciach, wy kreatury walniete. Co WY robicie Polakom!!!!!!

   Czy oni przezyja taki zastrzyk albo 3 na raz ???? Jak mnie to dzis wkur…lo…. ja pierdo…! dla kogo ten cyrk, Wy idioci, panie Radziwill???

   Polacy, nie dajcie sie zwiesc tym hybrydom podlym, to zwykle oszukancze kukly na uslugach korporacji farmaceutycznych i bankow, sprawuja nad nami pseudo wladze nielegalnie tak jak nielegalne sa szczepionki. Wy zdziczale bestie… chcecie niszczyc tak nasze Polskie dzieci, a jesli odmowimy, to chcielibyscie je przejac? O, takiego wala, wy darmozjady!

   Naszlo mnie jeszcze takie cos, zbieznos… ze po wojnie w tym Bialogardzie i okolicach grasowal niejaki Stolzman, ktory przyjechal do Polski w mundurze NKWD, a pozniej juz w uniformie UB, leczyl Polakow w piwnicy UBowni..wiecie czym?? Jego popisowym numerem na Ak-owcach i nie tylko mezczyznach, ale i kobietach i dzieciach bylo wsadzanie rozzazonego preta w odbyt mezczyznom, a w pochwe kobietom, ale to juz po gwaltach. Nastepnie gdzie w las do dola, posypac wapnem i drzew nasadzic. Pozniej lekarz ow zmienil nazwisko na Kwasniewski i zostal doktorem.. pewnie tam w tym szpitalu i leczyl sobie spokojnie Polakow, ale juz bardziej humanitarnymi praktykami …. wiedzieliscie o tym??? nie??? to pora sie dowiedziec. Chyba nie musze pisac, czyim ojcem byl doktor Kwasniewski.
   Pozdrawiam-Slava

   1. „sprawuja nad nami pseudo wladze nielegalnie”
    Każda władza człowieka nad drugim człowiekiem jest nielegalna i fałszywa, bo sugeruje, że ten drugi jest durniem niezdolnym do zarządzania sobą.
    Oczywiście ludzie zgromadzeni na jakimś terenie muszą ustalić jak żyć, by sobie nawzajem nie zawadzać i nie szkodzić, oraz z czego muszą, czy mogą wspólnie korzystać, ale to nie powinno być podziałem na władców i niewolników.
    Wystarczy paru rozsądnych i życzliwych zarządzających, znających aktualne potrzeby mieszkańców terenu, by nie było bezdomnych, głodnych, oszukiwanych itd.
    Miejsca na ziemi jest bardzo dużo na wygodne życie dla każdego i nie powinno być to uzależnione od banków, których „potrzeby” są w 100% odwrotne do ludzkich.
    Nasza cywilizacja nie wykiełkowała w Rzymie, tylko jest kontynuacją tego, co zdarzyło się wg 1Sm 8.
    Warto to przeczytać i porównać.
    Tam Bóg powiedział, że nie wysłucha narzekań poddanych na władców, więc nie wiem po co katolicy modlą się do Niego o coś, co – jak zapowiedział – zignoruje.
    W ogóle katolicy zamiast zło dobrem zwyciężać modlą się, by Bóg robił to, czego On robić nie chce.
    Np. zamiast o licznych uzdrawiaczy modlą się o liczne powołania do kapłaństwa i zakonów, które wg nich MUSZĄ być zgromadzeniami żyjących w celibacie.
    Czyli modlą się o ograniczenie ilości małżeństw, a może nawet o likwidację tych wspólnot, by zastąpić je jednym miłującym się ciałem religijnym (pierwsza Encyklika Benedykta XVI).
    I tak jest burzone wszystko to, co jest radością ludzi i zwierząt.

    Nie wystarczy obudzenie, trzeba się rozejrzeć, gdzie spaliśmy i jeśli było to miejsce niewygodne, to uczynić je wygodnym.
    Tymczasem ci, którzy mają się za obudzonych chcą zmienić kołdrę (zamiast materaca) na wygodniejszą i kontynuować spanie.

   2. Krystyno, Bog w swej szczodrosci zapomnial dac niektorym wiecej bezwzglednosci do wykonania swojego dziela.

   3. „Np. zamiast o licznych uzdrawiaczy modlą się o liczne powołania do kapłaństwa i zakonów, które wg nich MUSZĄ być zgromadzeniami żyjących w celibacie.”
    Czyli PODSWIADOMIE „modla sie” o ZANIKANIE NARODU i SLOWIAN, bo brak malzenstw i celibat to spadek demograficzny, frustracje, itp.
    Te osoby nie zdaja sobie sprawy, ze realizuja „programy smierci” !

   4. Arielka.
    O jakich dziełach myślisz? Na pewno o takich, które są po Bożej myśli?
    On nic nie zapomniał, tylko ludzie wyżej s…. niż d… mają.

   5. Arkona.
    Tak. Osoby modlące się o powiększenie ilości ludzi żyjących w przymusowym celibacie nie zdają sobie sprawy, że modlą się o likwidację rodzin i potomstwa, czyli na pewno nie modlą się do Stwórcy, tylko do Niszczyciela tego, co On stworzył.
    Gdyby znali naukę Jezusa, to by wiedzieli, że On nikomu bezżenności nie proponował.
    Jedynie powiedział, że niektórzy mężczyźni (tylko mężczyźni) podczas przekazywania innym Jego nauki o sposobach tworzenia na ziemi Bożego królestwa z własnej woli będą żyli jak eunuchy.
    Rozmodleni nie popełnialiby tego błędu (a właściwie świństwa Bogu i ludziom) gdyby znali Biblię.
    Jak widać – wrogość wobec rodzin i Biblii ma to samo źródło i ten sam cel.

   6. Krystyno a Ty znasz Boże myśli?
    Ciekawe jaka myśl Boża zainicjowała obecny bałagan.

  3. Lobby szczepionkowe w rządzie? Marszałek Senatu i Minister Zdrowia publicznie zaszczepili się na grypę! Wyróżniony
   Napisane przez Anna Dąbrowska
   ,,Mój świętej pamięci wujek mawiał, że jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera. Nie wiem, czy „występ” panów: marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego i ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła, był skutkiem Bożego gniewu, ale coś się stać musiało, że stracili „czujność” i dali się uwieść magii ekranu.”
   https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/13045-lobby-szczepionkowe-w-rzadzie-marszalek-senatu-i-minister-zdrowia-publicznie-zaszczepili-sie-na-grype
   MONITOR POLSKI PODAŁ KIEDYŚ ICH WYTYCZNE -co by się pozbyć ruchu antyszczepionkowego, który się rozpanoszył jak to Gozdyra powiedziała w Sejmie za sprawa Posłów z KUKIZ! –
   Tam był właśnie taki podpunkt mówiący o publicznych zaszczepinach poOSŁÓW!
   Ja bardzo zwracam uwagę na szczegóły i WYCHODZI SZYDŁO Z WORKA- PO CO STWORZONO TEORIĘ SPISKOWĄ O PŁASKIEJ ZIEMI- po w/w zaszczepinach wypowiadał się pediatra, który uwagi antyszczepionkowców porównał do teorii spiskowej o płaskiej Ziemi
   ,,Nienawiść” tez nadaje w te tony: ,,Dlaczego ludzie wierzą w teorie spiskowe? ….,,Ale śmiechu trochę jest. Czy wiedzieliście na przykład, że Ziemia jest płaska, a ONZ powstał po to, by ten fakt przed wami ukryć? Księżyc to hologram, Antarktyda nie istnieje, a otaczający płaską Ziemię pas lodu przemierzają uzbrojone patrole mordujące każdego, kto zbliży się do prawdy.”
   Tak teoria o płaskiej Ziemi WŁAŚNIE ODKRYWA SWE PRZEZNACZENIE!

 4. „Polacy nie dajcie sie zwiesc tym hybrydom podlym,to zwykle oszukancze kukly na uslugach korporacji farmaceutycznych i bankow,sprawuja nad nami pseudo wladze nielegalnie tak jak nielegalne sa szczepionki”

  Devingo, nie tylko chodzi o szczepionki, ale i uprawy GMO dopuszczone w Polsce.
  Temat ten prawdopodobnie będzie również tematem spotkania autorskiego w dniu 23.09.2017 r. w Rzeszowie.
  Podejrzewam, że przedsmak tego tematu jest w wypowiedzi p. Jerzego na stronie: .https://youtu.be/uQPT0Utpbkg
  Pozdrawiam serdecznie.
  Sen mnie woła.

  1. Masz racje Eliza ale pisalismy wczesniej o szczepionkach .Gdyby czepiac sie wszystkiego to wiadomo ,ze dostaniemy siekrowanie na leczenia psychiatrzyczne;GMO,Szczepienia, Woda,Powietrze-chemistral,fluoryzacja, kontrola sprzedazy ziemi,edukacja,religia z episkopatem ,nachodzcy,podatki…ja pierdol…. i tak nie wymienilem wszystkiego …konstytuacja nie dziala a prawo korporacyjne hula w najlepsze razem z wyznawcami na wiejskiej. Najprosciej bylo by wywalic tych oszolomow politycznych ,napisac konstytucje i nie wpuszczac agentur…ale zrob to ?!

   1. Devingo napisał: „Najprościej bylo by wywalić tych oszołomów politycznych ,napisac konstytucje i nie wpuszczac agentur…ale zrob to ?!”
    Chciałabym mieć taką moc, kto z Nas by nie chciał.
    Chcieć musi większość i musimy być solidarni i pozostawić wszystkie mało ważne sprawy za drzwiami.
    Rodacy, kto i co nas dzieli? Polityka i religia. Te dwie sprawy wydają się ważne. Ale obie to kłamstwo, bardzo duże, bo ma władzę nad ludźmi. Jeżeli ktoś kocha matkę Ziemie i ludzi nie ma z tymi kłamstwami problemu. Pozostali, mogą uważać się za ekologów wszechświata, ale jak są wkręceni w jedno z tych kłamstw, nie zrozumieją o co toczy się batalia.
    Teraz jest walka o być albo nie być człowiekiem.
    Pozdrawiam

  1. devingo.
   Przykazania, to część Biblii, która jest już dla Polaków napisana (przetłumaczona) i też – jak konstytucje – nie działa.
   Może zamiast ciągle coś pisać dałoby się sprawdzić, co z tych dzieł nadaje się do realizacji? Co w nich jest korzystne, co szkodliwe itd.
   Za trudne?

 5. Wczoraj wieczorem (po 22-ej) w TV Republika był program – dyskusja o szczepieniach. Była Justyna Socha, Przemysław Cuske i jeszcze jedna pani, ale zapomniałem jak się nazywa. Nie ukrywam, że zaskoczyło mnie to że do TV ich zaprosili. To nie jest co prawda TVP czy TVN, ale jednak trochę ludzi to ogląda. Widać, że idą zmiany.

 6. „Tak, 500+ jako gałąź przemysłu:
  produkcja słowiańskich klientów dla światowego kartelu chemicznego.”
  Drogi TAW, dziwne, ale taka myśl prześladowała mnie od dawna. Bałam się ją zmaterializować, pisząc.
  Nasza tragedia narodowa. Szatańska sztuczka. Przy okazji podnieśli ceny artykułów żywnościowych i energii.

  1. „Tak, 500+ jako gałąź przemysłu:
   produkcja słowiańskich klientów dla światowego kartelu chemicznego.”
   Mnie ta myśl też od dawna prześladuje i z przeraża, bo gdyby była prawdą, to by podpowiadała, że kartel choćby w części to finansuje.
   Z takiego związku trudno byłoby bezkarnie zrezygnować.

 7. Dlaczego tak postępują rządzący.
  „Dobra zmiana” jest coraz bardziej przyciskana przez zachodnich manipulatorów i realizuje ich plan, zatwierdzając kolejne niekorzystne i fatalne w skutkach, dla moich Rodaków, zmiany ustaw.
  Ze strony:http://www.polishclub.org/2017/09/18/rzad-beaty-szydlo-zlecil-zbadanie-skladu-szczepionek/
  „Ni stąd ni zowąd w projekcie art. 9, pojawia się taki zapis:

  „Art. 9. W ustawie z dnia 4 listopada 2016 r. o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 2173) w art. 6 w ust. 1 pkt 1 i 2 otrzymują brzmienie: „1) 2017 r. – 258 mln zł; 2) 2018 r. – 251 mln zł;”.

  Na co konkretnie pójdą pieniądze?

  Wyjaśnienie mamy na stronie 7 projektu:

  „Wprowadzane w art. 9 projektu zmiany w ustawie z dnia 4 listopada 2016 r. o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 2173) mają na celu zwiększenie limitów maksymalnych wydatków na lata 2017 i 2018 ponoszonych z budżetu państwa na zakup szczepionek do przeprowadzenia obowiązkowych szczepień ochronnych, zgodnie z ustalonym na dany rok Programem Szczepień Ochronnych. Konieczność zwiększenia przedmiotowych limitów w 2017 r. związana jest m.in. z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 3 listopada 2016 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie obowiązkowych szczepień ochronnych (Dz. U. poz. 1815), które wprowadziło obowiązek szczepienia przeciwko pneumokokom wszystkich dzieci urodzonych po 31 grudnia 2016 r.”.
  Proszę obejrzeć wypowiedź z 14 września 2017 roku, posła Kukiz15, Jerzego Kozłowskiego. Od 2 minuty mówi bardzo interesujące rzeczy o ustawie pani Szydło: https://videosejm.pl/upload/videogallery/videos/Jerzy-Kozlowski-14-09-17w.mp4?_=2Rząd Beaty Szydło przeznacza dodatkowe miliony złotych na obowiązkowe czyli przymusowe szczepienia dzieci!
  Wzrost następuje ze 160 mln zł w 2016 roku do 258 mln zł w 2017 roku.”

  Dążą do zdecydowanego zmuszania do szczepień 3:27 minuta wypowiedzi posła J Kozłowskiego.

  Moim życzeniem jest, żeby wszystkim moim Rodakom oczy się otworzyły i myśli ich były jasne a wszystkie haniebne i niszczące wobec NICH, zamierzenia i plany tego Rządu, nigdy się nie zrealizowały. Tak się stanie.

 8. Jakby było mało wiadomości, to jeszcze to spotkanie:
  Zabójcze szczepionki i 880 mld za Warszawę,
  – Jan Zbigniew hrabia Potocki i Jerzy Zięba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s