Totalitarne rządy PiS. Film, którego nigdy nie pozwolą obejrzeć Jarosławowi Kaczyńskiemu

<https://youtu.be/Qb6kYPpjZjg

Otwarty list wideo Jerzego Zięby, autora światowego bestsellera „Ukryte terapie”, do Jarosława Kaczyńskiego.

Czytaj również:

Reklama

39 myśli w temacie “Totalitarne rządy PiS. Film, którego nigdy nie pozwolą obejrzeć Jarosławowi Kaczyńskiemu

 1. Nie przesadzajmy, że człowiek który obecnie nieoficjalnie rządzi w Polsce jest całkowicie ubezwłasnowolniony. Jeśli czegoś nie robi, to nie znaczy, że o tym nie wie. Raczej, nie może tego zrobić, bo jego przełożeni byliby z tego niezadowoleni 🙂
  A propos Jerzego Zięby, na dzisiejszym spotkaniu, dotyczącym nowej konstytucji, jest w pierwszym szeregu na zdjęciu samej wybiórczej 🙂 http://bi.gazeta.pl/im/6e/5a/15/z22391662V,Urzad-Marszalkowski-w-Rzeszowie–Kancelaria-prezyd.jpg
  Relacja wideo wkrótce.

  1. „Nie przesadzajmy, że człowiek który obecnie nieoficjalnie rządzi w Polsce jest całkowicie ubezwłasnowolniony…”

   Raynold,

   ten człowiek nawet YouTuba nie umie sam odpalić. On nie ma pojęcia, co się w Polsce obecnie dzieje…
   On jest w hipnozie.

   Polską rządzą ludzie w hipnozie – ofiary mind control. A oni są w sposób perfekcyjny specjalnie programowani – wszyscy z nich wierzą, że to Putin…, debile.

   1. o to to to wlasnie TAW!! to osoby ,ktore byly szkolone na rzadzenie,gdzies tam….ustawione pod katem psychiki i zachowania,.
    Prawdopodobnie otumanione i doprowadzone podstepnie do wywierania naciskow na nich poprzez szantaz. Generalnie nie moga za wiele..maja udawac ze sa Polakami,rzucach hasla dla Polakow napisane nie w Polsce.

    To zahipnotyzowane hybrydy do odgrywania rol..a my klaskamy ,ze wybralismy,ze tacy piekni i elokwetni. Obecnie biora nas na pochwaly matrylogiczno-powstancze pod haslem Bog,Honor,Ojczyzna….wlasnie a co z rodzina?co z dziecmi?

    Oczekuja od nas realizowania wznioslych hasel a nie mozemy obronic rodziny,dzieci i siebie. Jestesmy konsekwetnie po 45 roku porazani prawem korporacyjnym a jak ono nie dziala to wtedy pala i Polaka po glowie.

    Czy to tak ciezko zrozumiec ,ze nie stanowimy wiecej sami o sobie ?a uscisk ,ktory teraz da sie wyczuc moze byc symptomem przyspieszenia likwidacji nas w wiekszej ilosci . Otworzcie oczy do cholery …niedowiarki. Cudu tutaj nie bedzie,Matki Boskiej z Jezusem tez ..zreszta anie zadnych guru new age. Nigdy nie bylo Ich obok naszych dziadow ,kiedy gineli w powstaniach ani tez po powstaniach. Jestesmy notorycznie oszukiwani i otumaniani ,doprowadzani do niszczenia rodzin ,samych siebie po przez niezrozumienie mechanizmow niszczenia narodu Polskiego.
    Pora sie ocknac Slowianie,Rodacy,Polacy!

 2. POwiadają, że PiS to tacy sami krypto sataniści, jak cała od ponad wieku rządząca Polską reszta. Rozmodleni, aktywni do granic krypto katolicy, masoni, którzy przymykają OKO na podśpiewki biskupów w Watykanie, że cyt. „Jeszu (Jezus) jest synem Lucyfera”. Polska w ich rękach nadal istnieje tylko formalnie, gdyż jest niewolniczą, zarządzaną przez satanistyczną, skorumpowana machinę, psychopatyczną, farmaceutyczną fermą, gdzie za worki zebranych z podatków społecznych srebrników bez durnie i niejednokrotnie niszczy się zdrowie i życie małych dzieci, wszystko w imię wyimaginowanych algorytmów i quasi naukowych procedur . Jak nie można już kiwać ludzi tymi wpajanymi w szkółkach quasi naukowymi durnotami, to załatwia się temat według wymyślonych, socjopatycznych procedur zawartych w protokołach mędrców – Niech będzie błogosławiony Bóg Najwyższy, który w twe ręce wydał twoich wrogów! Abram dał mu dziesiątą część ze wszystkiego (Rdz 14, 18nn).
  Według tradycji miejscem spotkania Abrahama z Melchizedekiem była góra Moria, wzmiankowana również w związku z ofiarą, którą Abraham miał złożyć z Izaaka (Rdz 22)17.

 3. Jest już praktycznie cała debata o nowej konstytucji, która dobyła się w Rzeszowie. Rozpoczął ją Jerzy Zięba: https://www.youtube.com/watch?v=mHYwauMZQGw&list=PLS7mW8a8R1C6j7x9e8qQv4C9iYPL3YHn1
  Pan Białczyński umieścił u siebie zarys nowej, słowiańskiej konstytucji: https://bialczynski.pl/2017/09/08/wstepny-zarys-programu-wyborczego-ruchu-wolnej-polski/
  Dobrze by też było poinformować wszystkich w Polsce, by uczestniczyli w kolejnych podobnych spotkaniach organizowanych w miastach wojewódzkich, proponowali swoje uwagi i wszystko nagrywali: http://www.prezydent.pl/kancelaria/referendumkonsultacyjne/kampania-spoleczno-informacyjna/kalendarium-wydarzen/

  1. Drogi Raynoldzie,
   dzięki Pana informacji na stronie TAW, zarejestrowałam swoje uczestnictwo na autorskim spotkaniu p. Jerzego w dniu 23.09.2017 r.

   Proszę, żeby wszyscy czytający bloga naszego Drogiego TAW, mieszkający w Rzeszowie i okolicy, zarejestrowali się i uczestniczyli w tym spotkaniu. Informacje na stronie Ukryte Terapie.
   Pozdrawiam serdecznie.

   1. Niestety nie będę mógł tam być… Proszę pozdrowić pana Jerzego ode mnie 🙂

 4. Witajcie Kochani 💗
  Taw, przeczytałam na blogu aby nawiązać kontakt z Wyższą Jaźnia, czyli ze samym sobą dla zrozumienia pewnych spraw jakie sie dzieją w naszym zyciu. Gdzies pisałeś ze potrafi ona wywrócić wszystko do góry nogami, tak potrafi. Jednak nie o tym chciałam napisać. Wczoraj zapytałam Ją aby wyjaśniła mi coś do konca. Ja juz tak mam, że wolę sama. I przyszedł sen a potem jakby potwierdzenie ze to ma jakies znaczenie bo dostalam sms z prośbą od mojej z siostry z daleka o coś co dotyczyło tego snu. Dziwne to. Myśle, ze moja Wyzsza Jaźń uwaza mnie za mądrzejszą niż jestem. A ja dalej nic nie rozumiem.
  Mam nadzieje, że Wy lepiej śpicie niż ja, ech znowu tylko 4h.
  pozdrawiam gorąco

  1. Często informacje przychodzą w transzach. Trzeba spokojnie czekać na kolejny odcinek sezonu. I jest zasada: nie interpretować od razu. Bo interpretacja automatycznie zamyka możliwość kolejnych wglądów w danej serii.

   To w kwestii snów jako info z Jaźni. Ale musimy pamiętać, że są też „sny” wyświetlane nam zdalnie, stanowiące element kontroli umysłu. Nie każdy umie to rozróżnić. Ale zazwyczaj sny-ingerencje są bardziej „chamskie”.
   Zazwyczaj,
   bo bywają też całkiem inteligentnie wyreżyserowane sny kontrolująco-programujące.

   Materia snów to temat na osobnego bloga. Ja nie jestem ekspertem w tych tematach. Osobiście do snów podchodzę bardzo ostrożnie. Bo znam ludzi, którzy bardzo się w sny wkręcają – a ich świadomość jest nadal taka, jaka była 10 lat temu.

  2. Taw, dziękuję za odpowiedź.
   Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie czy możliwe jest aby ojciec-alkoholik był w jakiś sposób podpięty pod swoje dziecko po swojej śmierci.I przez to podczepienie to dziecko jest nerwowe.

   1. Po zastosowaniu techniki Błogosławieństwa Rodu (to samo wykonuje się na Ustawieniach Rodzin),
    czyli po oddaniu pełnego szacunku pokłonu przed Rodzicami i poproszeniu ich o błogosławieństwo,
    czyli po uporządkowaniu przepływu energii strumienia Życia – wszystko wraca do normy.

    Bez oddania należnego szacunku Rodzicom, czyli bez włączenia się w idący od nich strumień Życia, nie ma możliwości harmonijnego obiegu energii w polu morfogenetycznym (energoinformacyjnym) Rodu.

    Dopóki ktokolwiek w polu Rodu jest z takich czy innych powodów z niego wykluczony, dopóty panuje w nim energetyczna nieciągłość skutkująca konkretnymi wydarzeniami „losowymi”.

  1. Miszka, niech te byki polityczne w sejmie sami sobie kupuja wode.. zreszta im juz zadna, a nawet nanowoda, nie pomoze. Te typy maja inaczej skonstruowane DNA, wiec juz z nimi kaput. To ani Polacy, ani ludzie, tylko programowani odchylency.

   1. Również dokładnie tak to widzę. To nie są ludzie. Człowiek tak się nie zachowuje. Oni w ogóle nie mają tak zwanych uczuć wyższych. To hybrydy, zdalne bioroboty. Tam w ogóle nie ma z kim rozmawiać. Może jeden Patryk Jaki jeszcze coś tam kuma, sed nec Hercules contra plures.

   2. smutne, tam się dzieją takie rzeczy, że odpadam. to był taki zaczepny żarcik przez łzy.
    jednak NANOWODA jest nadzieją na wiele.
    dlatego moje linki, bo może skupmy się na nadziejch, a nie krztuśmy tym politycznym błotem.
    w Bibli pierwotnej nie było mowy o trzech osobach boskich, ale że Bóg jest w wodzie, krwi i duchu.
    kierujmy sie zasadą Anny Mikulskiej. czyli dokarmiajmy energetycznie dobre, nie złe. proszę tylko dobre wiadomości!!!
    MOC SŁOWIAN!!!

   3. hehe dobre
    TAW od roku ponad tu wchodzę codziennie i robisz kawał dobrej roboty.
    Jestem też matka dwojga małych dzieci. Wiele tematów bardzo mnie boli. Szczególnie tych o dzieciach. Ostatnia obława na rodziców poprostu była szokiem.
    Chciałam o tym nie myśleć, żeby nie zwariować.
    nie wiem z jakiego regionu Polski jesteście, ale u mnie to słabo jest.
    ja od ponad 2 lat pożyczam książki Zięby. nawet mam po kilka egzemplarzy, żeby zawsze było co pożyczyć. ale jak sie okazuje nie zdarzyło się, żeby ktoś przecztał. przestałam juz to robić.
    Lechią też próbowałam zainteresować kilka osób, bezskutecznie.
    czy to sa ludzie? sama jestem z tym. wy też? o co w tym wszystkim chodzi?
    w końcu się ujawniłam … 😊 bo was potrzebuję.

   4. Bardzo nam wszystkim miło, że się „ujawniłaś” 🙂

    Dziękuję za Dobre Słowo o mojej pracy, Dobra Duszo ❤

    Zdrowa zasada obiegu energii jest taka: info, którym dysponujemy, jest trudne do asymilacji dla większości zaprogramowanego społeczeństwa. Więc kierujemy je jedynie do tych, którzy są na jego przyjęcie gotowi.

    Ludzie otwierają się najczęściej dopiero wówczas, gdy są do tego zmuszeni, np. poprzez graniczne wydarzenia "losowe". "Na szczęście" dla ewolucji tragedii będzie w Polsce coraz więcej…, więc Polacy będą teraz budzić się masowo. Czas ucieczki od problemów w tak zwany tumiwisizm bezpowrotnie się zakończył. Teraz każdy będzie boleśnie weryfikowany i konfrontowany.

    Procesy świadomościowe są procesami ewolucyjnymi, więc odbywają się niezwykle wolno. "Jabłko spada samo – i to dopiero wówczas, gdy dojrzeje. Nie przyspieszymy tego procesu" – mawiają mędrcy.

   5. Mówicie o jabłkach to jabłko się wypowie. Jabłka dojrzałe same spadają z drzew a co z tymi niedojrzałymi, które wichura pozrzucała. Jak mają dojrzeć gdzieś pośród krzaków i wysokiej trawy? Czy bedą smaczne gdy nie dane im było rosnąć wysoko przy Słoncu. Kto je podniesie zanim zgniją?

   6. Nic się w Przyrodzie nie marnuje: ja takie okazy z czułością zbieram na kompot lub zacier 🍏😀

    A reszta się pod drzewem maceruje i stanowi wzorcowy nawóz pod przyszły sezon RODny 🍏🍏🔆🍏🍏

   7. Tawie, kompot z niedojrzałych jabłek trzeba będzie posłodzić bo wyjdzie kwaśny, co za tym idzie niesmaczny.

   8. emuszko to cudowne co piszesz!
    telewizji to ja nie posiadam jakieś 6 lat. juz dawno zrozumiałam, że prawdy trzeba szukać samemu. o wielu rzeczach wiedziałam już dawno, o wielu wciąż się dowiaduję. moim konikiem jest jednak raczej zdrowie. ziołami fascynowałam się od dziecka.
    miałam lepsze okresy w swoim życiu, ale ogólnie jestem od dziecka tak strasznie blokowana energetycznie, że sama nie daję rady. szkoda nawet pisać co i jak bo i po co. ale zaczęło się od zniszczenia mojej rodziny.
    na temat wiedzy, która posiadam najbardziej gani mnie partner.
    od kiedy mam dzieci siedzę sama z nimi, nikogo nie spotykam. bo nie ma jak.
    stosuje bioEmy w ogrodzie i super. zioła mam cudne pod stopami. łąka zamiast trawnika. Bóg wie co mi tu siać. kurdybanek, wrotycz, stokrotki, jaskółcze ziele… mam wszystko co potrzebuję. ziemi nigdzie betonem nie przykryłam. w tym roku 26 drzew (na przekór szyszce). drzewa odpowiedziały mi cudną wizją. drzewo życia mi pokazały.
    do dziecka widziałam na niektórych twarzach ludzkich jokerowe uśmiechy, jak z batmana.
    większość z nas chyba ma takie dary, juz od prawie roku wali mi coś w uszy i nie wiem co to. zawsze słyszałam energię, ale to ostatnie jest bardzo męczące.
    no i ciężko mi czasem się podnosić. czuję, że coś mnie przygniata. walczę.
    mam mase talentów, a jednak każdy zablokowany.

   9. Miszko przepraszam za szczerość ale może tylko Ci się wydaję, że masz mnóstwo talentów. Skromność moja droga skromność przede wszystkim…..

   1. PIS zezre nas,wolniej niz PO .Kazda z tych parti I wczesniejszych to ta sama grupa ludzi…to okupacja.To nemrodystyczni potomkowie NKWD-ziarstwa uwlaszczajacych sie na Polakach od 1945 roku ale i wczesniej. Widzimy wyraznie ze konstytucja nie dziala ale prawo korporacyjne wymierzone przeciw Polakom.Dochodzimy do momentu konfrontacji ale miejmy nadzieje ze nie bedzie on zbrojna.

   2. Miszka: A ja mam inaczej. Odkąd przestałam oglądać tv, słuchać wiadomości i wybieram tylko w necie, co czytam świat się jakby zmienił. Poznaję ludzi przypadkowo (ostatnio na zbiorze wierzbówki kiprzycy), którzy sami zagadują o niesamowitej historii Słowian. Spotykam ludzi na poziomie, którzy są zafascynowali naszymi starymi zwyczajami, kuchnią, odkryciami, do tego chętnie słuchają wywodów o ziołach. Serce roście jak mówi poeta. Z drugiej strony jeżeli potrafię, sama niosę innym pomoc, może to po prostu wraca do mnie??? W każdym razie ostatnio czuję się o wiele bardziej spełniona i szczęśliwsza. Wierzę w nas, w Słowian, wierzę w nasz kraj i wierzę, że wspólnie zrobimy tu porządek. Bo czas na to najwyższy!!!A to nasz czas!!! Nie dajmy sobie go odebrać!!! Jest nas wielu, może nie zawsze się ujawniamy, ale w tle robimy swoje (tak to czuję:)). Sława NAM Wszystkim:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s