Otrzymane mailem od prof. Marii D. Majewskiej: Skorumpowani przez kartele wielkiej farmacji posłowie próbują  przemycić konstytucyjnie nielegalny przymus kolejnych ludobójczych szczepień w Polsce, dopisany do ustawy o sprzęcie medycznym.

Podstępne dopisywanie (zwykle nocą) różnych legislacyjnych zapisów, które uderzają w interesy i zdrowie społeczeństwa, jest od dawna praktykowane w USA i ewidentnie instrukcje, jak to robić, przyszły zza oceanu. Wszyscy rodzice, którzy chcą ratować swe dzieci przed poszczepiennym kalectwem, muszą  ostro zaprotestować przeciw temu szachrajstwu legislacyjno-pseudomedycznemu.  Szczepienia przeciw pneumokokom znajdują się na czele listy najbardziej zabójczych w amerykańskiej bazie VAERS.

(…)

autor: prof. Maria Dorota Majewska

Całość czytaj na:

https://www.monitor-polski.pl/skandal-przymus-szczepien-ekspresowo-przepychany-przez-sejm/

21 myśli w temacie “Prof. Maria Dorota Majewska: Skandal! Przymus szczepień ekspresowo przepychany przez Sejm!

 1. Polacy stracili kontrole nad swoja ziemią. Polskojezyczni politycy, odgrywajacy role rzadu polskiego, reprezentuja w rzeczywistosci rzady korporacyjne, a konstytucja nie dziala od bardzo dawna. Dziala za to prawo korporacyjne przy jednoczesnym oglupianiu Polakow na oglupianie i znieczulanie. Slowianie Polscy sa szczegolnie umilowani przez okupanta i przeznaczeni na depopulacje za niepokornosc i zdolnosc w miare latwego regenerowania swojej populacji, jak i zniszczonego DNA. Chronmy swoje dzieci, bo to nasza przyszlosc .!!!
  .https://www.youtube.com/watch?v=aLzHeB6vnMY

 2. Ostatnio wysoka mafii lekarski sądowniczej mobilizuje społeczeństwo jak nigdy dotąd. Jestem pewien , że to już ich ostatnie konwulsyjne podrygi :-).

 3. Słava zgadza sie bedzie sie działo Rozpalimy se ognisko i zrobimy słowiański Wiec .zbliżają sie wybory samożądowe żydostwo chyba liczy na nas. 🙂 aż mn ie korci żeby coś odwalić żeby wiedzieli .Trzeba się nad czymś pomyśleć .Jak myślicie wchodzicie w to żeby na karcie do głosowanie coś wpisać żeby było głośno już raz taka akcja sie udała 🙂 Sława

 4. Dzisiaj w Rzeszowie rezydent w PR inauguruje otwarte spotkania, przed ogłoszonym przez niego, ogólnokrajowym referendum w sprawie nowej Konstytucji. Biedak nie przewidział jednak , że przybędzie na te „konsultacje” sam Jerzy Zięba z trudnymi pytaniami 🙂

   1. Zgadza się.

    III RP (prawna kontynuacja PRL-u) jest nielegalna.

    A my, płacąc podatki nielegalnemu państwu mafijnemu, sami popełniamy przestępstwo udziału w grupie przestępczej o charakterze zbrojnym.

    Jako naród jesteśmy przestępcami – dlatego obecnie odbywamy zasłużoną karę pozbawienia wolności.

   2. TAW.
    W dążeniu Polaków do wolności widzę „drobną” sprzeczność.

    Nie chcą Żydów na stanowiskach politycznych, ale godzą się na to, by Polacy, którzy ich zastąpią kontynuowali ICH polityczny system opisany w 1Sm 8.
    Polacy kroczą tą droga ku powtórce biblijnej historii nieświadomie, a o ich nieświadomość dbają ci, którzy krytykują i kpią z zainteresowanych Biblią.
    Nie z tych, którzy na pobożnych spotkaniach przeżywają duchowe wzloty prowokowane niektórymi zdaniami Biblii, tylko z zainteresowanych ZDARZENIAMI w niej opisanymi.
    Kościół zastąpił Biblię pełnym manipulacji Brewiarzem, a inne chrześcijańskie Kościoły narzucają wiernym jej interpretacje wg widzimisię przywódców.
    Ateiści popierają niechęć do poznawania Biblii i nie widać nikogo, kto by chciał się z niej dowiedzieć, jak diabeł produkuje piekło na ziemi. Wg mnie ona jest jedynym źródłem takich informacji.
    Czy można odgrodzić się od wroga, którego się nie widzi?
    Albo czy można go pokonać?
    Czasem przypadkowo tak, ale chyba tylko w drobnych sprawach.

   3. „Nie chcą Żydów na stanowiskach politycznych, ale godzą się na to, by Polacy, którzy ich zastąpią, kontynuowali ICH polityczny system”.

    Krytyno,

    na linii czasowej Wielkiej Zmiany na naszej przepięknej planecie jest przewidziany Okres Przejściowy pomiędzy dotychczasowym gadzim obłędem a przyszłą naturalną normalnością.

    Nie da się od razu wskoczyć do Raju, bo Wielka Zmiana to Proces Ewolucyjny, nie rewolucyjny.

    Więc

    w praktyce będzie wyglądać to tak, że najpierw obłęd będzie stopniowo redukowany w kierunku coraz bardziej godnego życia Polaków Rodaków Słowian.

    Czyli

    obecnego pana premiera Kaczyńskiego (bo to on rządzi teraz Polską, Szydło i Duda to marionetki) już w 2019 roku zastąpi pan premier Jerzy Zięba, który wycofa z Polski szczepionki i chemioterapię.

    I tak dalej, i tem podobnie… 😀

   4. TAW.
    „I tak dalej, i tem podobnie…”
    Pan Jerzy Zięba kogoś zastąpi i coś zlikwiduje, p. Jerzego zastąpią (oby nie zlikwidowanego) i zlikwidują jego likwidacje jego następcy itd.
    Byle rewolucją nie przerwać okresu przejściowego zwanego ewolucją.
    Czy na tym świecie naprawdę nie widzisz nic poza rewolucją i ewolucją? To typowo męskie widzenie świata. Wiele kobiet się nim zaraziło, ale to nie one są nazywane feministkami, choć właśnie one nimi są.
    W tym męskim świecie dla kobiet miejsca nie ma.
    Szkoda.

   5. Krystyno,

    jeśli nie chcesz pomóc, to przynajmniej nie przeszkadzaj, wrzucając na przestrzeń swoje chore wizualizacje.

    Informuję Cię, że pan premier Jerzy Zięba jest pod taką ochroną, o jakiej Ci się nawet nie śniło 🔆🐋

   6. Taw.
    Wg mnie niezwykłe zdolności p. Jerzego Zięby na stanowisku premiera się zmarnują. On jest potrzebny ludziom taki, jaki jest teraz, a nie zawzięcie walczący o to, co każdy choć trochę rozsądny może zrobić.
    Poza tym nie ode mnie zależy kiedy kto umrze i co zdąży w życiu zrobić.
    A co do pomocy, to wolę pomagać chorym tak jak np. p. Anna Mikulska lub inaczej uzdrawiająca osoba. Więcej takich, a skończą się problemy z tzw. medycyną.
    Każde zło można w ten sposób dobrem wyeliminować.
    To są chore wizualizacje ???!
    Lepiej przyznaj, że mężczyźni bez pozwolenia z jakiegoś urzędu nie odważają się nawet oddychać, dlatego dbają, by urzędy nie zniknęły.

 5. Zgodnie z algorytmami globalnej władzy, najpierw masowo dezinformuje się ludzi, niezmiennie fałszuje PRAWDĘ, uczy się kłamstw i manipulacji, aby sprowadzić na niewierny LUD BOŻĄ KARĘ. Poza tym durnymi stadami i ich politycznymi owczarkami łatwiej jest rządzić i manipulować niż stale prosić o posłuszeństwo pasterzom . Później z mozołem i przez dziesięciolecia trzeba te religijnie motywowane kłamstwa odkręcać i prostować, by nie żyć tak jak w ciemnej d.pie. I tak bez końca, bo jakby się wyzwolili spod pasterskiej ochronki, to trzeba wszystkie podstępy i machinacje zaczynać od nowa…

  1. Przyczepiło mi się zdanie „Zło dobrem zwyciężaj”.
   Więc myślę, że zamiast kontynuować lub od nowa zaczynać podstępy i machinacje, może warto się zastanowić, co rzeczywiście jest złem i co rzeczywiście jest dobrem, i tego podziału przestrzegać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s