Posłowie i członkowie PiS to same średniowieczne przymuły. W tej partii nie ma ani jednego wykształconego człowieka, który potrafiłby doprowadzić do spotkania Jerzego Zięby z Jarosławem Kaczyńskim.

Więcej, oni robią wszystko, aby izolować Prezesa od możliwości otrzymania przez niego wiedzy, że w naszej zacofanej Polsce, w tym medycznym skansenie Europy istnieje w ogóle tak wybitna i charyzmatyczna postać jak Jerzy Zięba, autor światowego bestsellera „Ukryte terapie”, który wie, co zrobić, aby Polacy nie umierali pokotem w polskich szpitalach…

Czujecie, Kochani, ten barejowski absurd: 21. wiek, stolica wielkiego państwa Unii Europejskiej, Jerzy Zięba jest megagwiazdą międzynarodowych kongresów medycznych, który w internecie posiada prywatną armię złożoną z setek tysięcy followersów – a pan Prezes nie wie, że ktoś taki jak Jerzy Zięba w ogóle istnieje!…

Sapienti sat.

TAW

ps. A zbliża się listopad…

Reklamy

65 myśli w temacie “POSŁOWIE PiS TO SAME PRZYMUŁY

 1. Wystarzy napisac maila na adres pana prezesa. Albo list na adres prywatny do domu. Poza tym czy lepsi byli komunistyczni POpaprancy?

  1. „Czy lepsi byli komunistyczni POpaprancy?”

   Gdyby do oceny twardych faktów historycznych podobną matrycę metodologiczną stosowali historycy, to winnymi wybuchu 2. wojny światowej musieliby wskazać Adama i Ewę.

   A taką właśnie metodykę stosują politycy, dlatego dzisiaj mamy, co mamy…

   Twarde zaś fakty historyczne są takie, że obecnie w Polsce masowo umierają ludzie. I to nie jest „wina Tuska”, bo od dwu lat tym krajem rządzi już zupełnie kto inny…

   Co zaś do logistyki spotkań z panem Prezesem, to doskonale znam pisowskie realia i wiem, jak się to odbywa w praktyce…

   Jeśli zaś chodzi o korespondencję, która tonami napływa do pana Prezesa, to wg mego rozeznania, PO OSTREJ SELEKCJI, dokonywanej niekoniecznie przez niego osobiście, czyta on może 2-3% całości. Gdyby chciał objąć całość, na nic innego nie starczyłoby mu już czasu…

   1. ,, Tak, dojne krowy”

    ,,Rzondzoncy” doją nas …
    A za przeproszeniem kto pozwala dojarkę przyczepiać do wymion?
    Kto bezwolnie każe się wyprowadzać na zielone pastwiska?
    Jest przyzwolenie, jest dojenie.
    Wina nie leży w rzondzących, oni tylko wykorzystują sytuację, w której ludzie zezwalają sobie na krowie myślenie.

    Słyszy się:,,Traktują nas jak bydło”
    Dlaczego oni mogą nas ,,traktować”, a my ich nie?
    Dlaczego podczas wyborów wszystko jest cacy; ,,o, wreszcie wybrałem swojego człowieka”, a miesiąc potem podział na ,,my” i ,,oni”?
    A może to my nie umiemy włączyć ludzkiego myślenia, a potem muuuuuuuuuuuówimy, że nas doją?

    Oj, chyba za ostro, przepraszam.
    Ale przecież żeby mógł zaistnieć kat, musi najpierw zaistnieć ofiara.
    Nie ma ofiary, nie ma kata.
    I ofiara i kat są kreatorami swojego istnienia. Przyczyna czy wina takiego stanu rzeczy nie należy tylko do jednej ze stron.

   2. Wobec Polaków stosuje się specjalny rodzaj mind control:

    indukcję nienawiści, zazdrości i wynikających z nich podziałów.

    W ten sposób zdalnie zaprogramowani Polacy są całkowicie odcięci od możliwości głębszego postrzegania i nabywania rzetelnej Wiedzy=Wiedy=Wedy (przy zaprogramowanym umyśle nie ma możliwości dostępu do niezależnej Wiedzy).

    Polacy są produktem mind control, którym macherzy matrixa bawią się jak dzieci.

    Na szczęście na samym początku rozpoczynającej się właśnie epoki Wielkiej Zmiany w najważniejszym państwie galaktyki pojawiło się kilkanaście wyewoluowanych dusz, które wykradły bogom Ogień🔥 i przyniosły go ludowi. Jedną z tych istot jest pan Jerzy Zięba.

   3. …najskromniej mnie sie wydaje, ze ten Ogień to DAR…nie „wykradziony” a ODZIEDZICZONY…
    A ISKRY WIECZNE sa dobrze UKRYTE pod pozornym „popiolem”

   4. Krysiu z lasu , „wskoczyłam na chwilę” bo za chwilę nie będzie mnie tu czas jakiś .

    Krysiu oczyść się ! oddaj każdą cząsteczke nieświadomie ukradzioną , zobaczyłam kiedyś koło ciebie (nieważne co ) można by to ując za latającą ochronę … ale to nie jest ochrona Krysiu nikt Cię nie może chronić poza Tobą, każdy kto to robi kradnie twoje cząsteczki i poprzez Ciebie cząsteczki tych z którymi się wiążesz choćby myślą .

    Jesteś piękna i mądra znajdź swoją samotnie i poukładaj to sobie.

    Pisząc to przechodzę słaby już, ale jednak nadal atak …..

    I tak chodzi o Ogień on mi jest też bliski .

    I dźwięki niektórzy mają taki głos że jak wydrą się w przestrzeń to musi się to stać .

   5. Tawie Kochany, pamietasz, „z nami nie tak łatwo” 🙂 te ataki zaczeły się u Kefira na blogu, ale u ciebie jesteśmy atakowani nadal …. wiem, że zrozumiesz .

    Buziaczki Kochani wszystkiego co piękne niech ten dzień będzie BŁOGOSŁAWIONY.

   6. „wszystkiego co piękne niech ten dzień będzie BŁOGOSŁAWIONY !”

    Niech BEDZIE BLOGOSLAWIONY !
    I Tobie M I z Srca Blogoslawie 🙂

   7. „każdy kto to robi kradnie twoje cząsteczki i poprzez Ciebie cząsteczki tych z którymi się wiążesz choćby myślą .”
    ROZUMIEM

   8. Już wiem dlaczego mnie tak gnało do domu …. nim przeczytałam Twoją wypowiedź , tak mój głos potrafi nadal wiele (choć wycięto mi migdały) i jeszcze to … dźwieki 🙂 śpiewam,ale są takie dźwięki tylko do danej osoby i one są rzadkie (jakąś chwilę poczułam coś… ale to jeszcze … hymm nie umiem się do tego ustosunkować o może tak … ) zakłócają mnie ale ja zawsze znajdę obejście i zaśpiewam dziś Tobie coś co tylko Ty zrozumiesz między wierszami 🙂 z dużym przymróżeniem oka (załapiesz) 😉

    .https://www.youtube.com/watch?v=LGsxWF030wc

   9. powinni ja kopiowac i wymieniac te warszawskie ciemnoczne okularzone zydodlugonosy warszawskie

   10. fajna jest ja jednak zostane przy wprawdzie starej bo starej niebianskiej muzyce abby russosa bakary boney m deana martina sinatry itd

   11. Borowiku Piekny

    Często mówiłam bez zrozumienia ‚Boże widsz i nie GRZMISZ = PIORUNY 🙂

    każdy z nas ma swój dar ale ciężko i długo trwa odzyskanie swoich cząsteczek i oddanie ich 🙂

    Rzadko to mówię ale jesteś Piękną istotą (chroń się ) 🙂

   12. „każdy kto to robi kradnie twoje cząsteczki i poprzez Ciebie cząsteczki tych z którymi się wiążesz choćby myślą .”
    ROZUMIEM

    Arkono noż ! 🙂 ech jak ja Cię Kocham !!!!!!, ale i tak mam ochotę cię obszturmować noooooo 🙂 ale czy na nas jest jakaś siła ?

    .https://www.youtube.com/watch?v=By-dJBiAQ7g

   13. ,, … znajdź swoją samotnie i poukładaj to sobie…”

    Dziękuję, Kochana Myśląca Inaczej.
    Piszesz to, co myślę. Od pewnego czasu, w szczególności od pół roku(wspominałam na TAWie o tym) głos jakichś sił równoważących mówi mi dokładnie to samo: ,,odetnij się, zerwij – jedna po drugiej – nici, wróć do siebie, pamiętasz przecież siebie choćby sprzed roku” itp.
    Wręcz namacalnie czuję jakąś inwazję sztuczności(nie umiem tego określić jaśniej), to tak jakby ktoś, coś (?) reżyserował dla mnie bieg wydarzeń, które niby mają mnie bardzo interesować, wciągać, a tak na prawdę są złe, bez sensu, wysysające, pełne nieuczciwości, są nie życiem.

    Wrażliwców nie rozwala się młotkiem żelaznym, wystarczy gumowy, a nawet z tektury.

    I tu jest problem(zadanie do wykonania), jak utrzymać siebie i wznosić na wyższe poziomy odczuwania, a jednocześnie być silnym i bezwzględnym, by nie pozwalać każdemu na wchodzenie do domu(wnętrza), przestawianie mebli i robienie syfu.

    Chyba jedyną słuszną drogą jest odnalezienie samotni(i nawet wiem jak to zrobić), powrót do siebie i wówczas dopiero wyjście do świata pełniejszą SOBĄ, bo bez motających pajęczyn, bez bycia kanałem wysysu i to jeszcze rozgałęzionym na mniejsze nośne kanały.
    To ci dopiero cwany, zmyślny układ nie krwionośny ale wykrwawiający!
    To ci dopiero piękny parasol z samych drutów!
    A potem(po tych wydarzeniach-obuchach) człowiek czuje się jak ta powieszona na płocie i zapomniana szmata, z której deszcze i wiatry robią coraz większe sito!
    Cholera! Nie jestem tym gałganem, a tym bardziej płotem, na którym sama siebie wieszam …

    Przepraszam za moje wewnętrzne rozmowy.

    Tak, Kochana, i jeszcze Ty swoim ziemskim głosem potwierdzasz to, co słyszę od jakiegoś czasu.

    Gdybym znała piękniejsze słowo od słowa dziękuję, z pewnością nim bym Ciebie obdarowała.

    Miłych nadchodzących chwil i nie opuszczaj nas na długo 🙂 , niech ten ,,czas jakiś” będzie tylko chwilą.

    Serdecznie pozdrawiam.

   14. Krysiu z lasu dziękować nie ma za co bo po co ?Kochana ja też tak po prostu Cię kocham i już i tylko tyle 🙂 potrzeba coś więcej ?E tom 🙂

    „Wręcz namacalnie czuję jakąś inwazję sztuczności(nie umiem tego określić jaśniej), to tak jakby ktoś, coś (?) reżyserował dla mnie bieg wydarzeń”

    Przypomnij sobie tą dziwną noc na blogu zamieszania… ja wiem co wtedy poczułam , napisałaś do mnie że powinnam wiedzieć , odp tak przepraszam … mój błąd… może i tak a może znalazałam się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie ?.

    Tak ja od samego początku czuje, że on pracuje z nimi ,ale popełnił w swej arogancji błąd zapisał swoją twarz w mojej pamięci…. i nie chodzi o to że ja mu życzę źle i takie tam, ale wiem Krystyna że on sobie tak nagrabił …. że aż mi go szkoda na prawdę …. mi go aż szkoda.

    No ale co nasze to nasze….i wara od tego, wysyłam ci coś (co dwie to nie jedna). Ukróce mu każdy kurek .

    „Każde moje cząstki, każdego z moich ciał, każde cząstki mojego mienia : Duszy, Ducha, Serca Diamentu i innych mocy będące w posiadaniu świadomym i nieświadomym przez Ktoś ( Adam W. – podajemy najlepiej całe imię i nazwisko) są wyciągnięte z niego, z każdej warstwy czasowej obecnej, każdej wstecz i do przodu, i sa mi zwrócone po doskonałej ablucji w najbardziej odpowiedni sposób. Moje cząstki będące w jego posiadaniu są dokładnie namierzone w każdym czasie i przestrzeni.”

    To samo odwrotnie:

    „Wszystkie i każde cząstki Ktoś : mienia, duszy, ciał, będace w jakikolwiek sposób we mnie są odkodowane, namierzone i po oczyszczeniu zwrócone Ktosiowi w jak najbardziej odpowiedni sposób.”

    Arkono …..

    „Dopóki kocha się dwoje ludzi
    Słońca na niebie Bóg nie ostudzi
    Dopóki kochasz mnie a ja Ciebie
    Bóg nie zagasi słońca na niebie
    Dopóki miłość nas dwoje łączy
    Świat się zaczyna, świat się nie kończy”

    No ja nie wiem kto tu jest Gwiazdą Świetlistą 🙂 ale niech Ci będzie 🙂 :3

   15. Jabłko,

    „Adam W” jest jakimś zapewne wymyślonym inicjałem 🙂

    Afirmacje skopiowałam z innej strony, gdy szukałam dla siebie drogi, wkleiłam ją pełną (z wymyślonym zapewne Imieniem przez autorkę również).

    Pozdrawiam

   16. TAWIE,

    „… 🙂 💛
    🐓🐓🐣🐓🐓🐣🐓”
    te Kury zainspirowala piesn dedykowana przez Myslaca Inaczej 🙂
    Ciesze sie TAWie, ze ta radosna energia dziecinstwa w ten sposob sie przejawila 🙂
    (Ja tez pamietam piekny sad i kurki… chcialam zachowac… zniszczyli, a najokrutniejsza rzecz zostala wykonana „PRZED 8 KWIETNIA” tego roku… Dziwna zbieznosc dat…)

    Dziekuje Tobie Myslaca Inaczej ❤

    Ps. Dzis dopadl mnie silny stan zapalny zeba… w tempie zawrotnym… przepraszam za ta odrobine prywatnosci.
    W ubiegle dni (od ok.10 dni)"wrogie" zachowania i energie w pracy…czyzby to przyczyna ? Moze Noc uleczy…bo Noca komorki duzo pracuja…

   17. dam dentystke jak z wawy jestes, jest tania i dobra , zdrowy zab czy pod plomba boli? jak pod plomba to trzeba sie zapisac na 20 min tortur -_-

   18. Myśląca proszę Cie nie rób więcej nic przypadkowo, Ty nie wiesz nawet jak ja się wszystkim przejmuję a do tego mam bogatą wyobraźnie.

   19. Biosfera się odrodzi 🌳🌳🔆🌳🌳”

    „Oni” zniszczyli DOM !!!!

    …ale odczytalam Twoje zdanie jako przeslanie Aniola co do ZEBA 🙂 …bo nie ma przypadkow…

   20. Arkono no i zaś ciekawe na wakacjach dopadła mnie infekcja dziąsła hmmmm akurat miałam przy sobie zioło wrotycza , płukałam jamę ustną …. jednak po powrocie do domu zaszłam do dentysty co by tam obaczył w te moje dziąsłka … coś mnie tam powiedział że jakiś przeszczep… a ja na to podziękuję …. ciekawe co do mnie powiedział no możesz czarować te swoje dziąsła … hahahahahaha

    Jabłko !

    Ja nie robię nic przypadkowo co ciężko by Ci było wytłumaczyć , Twoje Problemy są Twoimi problemami i Prosze mnie w to nie mieszać .

    Pozdrawiam z czułością i Miłością znajdź swoją drogę zrozumienia .

   21. „dam dentystke jak z wawy jestes, jest tania i dobra”
    gmo, dziekuje za uwaznosc i zyczliwosc…daleko tam…

   22. ” no możesz czarować te swoje dziąsła … hahahahahaha”

    Myśląca Inaczej ❤ ❤ <3, ano to WSKAZOWKA, mysle…ten dentysta byc moze "zartowal",ale SLOWA POWIEDZIANE ZOSTALY…

    Teraz szukac JAK ?

   23. Arkono niech ci Taw prześle tą stronę , z mojego snu to dla mnie nie wiem czemu ważne , ja zbieram się na odwagę żeby odp Miłości wiem, że przypadków w moim zyciu nie ma!!!! A wszystko we mnie krzyczy ! wiem że mam dla nieej jakieś przesłanie musze …..tylko , ale no ale to inny temat …..

   24. A kolory umie dobrze dobierać? Bo większość dentystów to daltoniści.

    Cholepa jasna … no zwariuje o ile już tego nie czynie ….

    jakiś czas temu miałam sen byłam u dentysty okazało się że mam rzekomo 3 zęby, ale ciekawe było to co do mnie powiedział no jak robić to od razu wszystkie na raz żeby plomby miały ten sam kolor ? no olewator na sen ale ? no właśnie jakie ale ?

   1. Widocznie Prezes cieszy się dobrym zdrowiem i nie musi grzebać w tematach zdrowotnych a reszta Polaków się nie liczy, dla nich to tylko jedna wielka masa….

   2. To są najemni, specjalnie WYBRANI funkcjonariusze, posłusznie wykonujący powierzone im przez organizacje zadania. Jak cała reszta znają swoje miejsce w szeregu i nie będą dyskutować o tym o czym ich faryzejska górka współrozgrywająca globalną władzę z hegemonem wie wszystko i to od dziesięcioleci lub nawet wieków. Karą za nieposłuszeństwo, niesubordynacje, gadatliwość jest w najlepszym wypadku (klątwa na podobieństwo takich rzucanych przez biskupów KK na polskich królów, Polskę i Polaków ) ,co skutkuje banicją, fatwą, finansowym upadkiem, natychmiast piętrzącymi się kłopotami rodzinnymi, wypadkiem, otruciem, ciężką chorobą, samobójstwem. Czy doprawdy sądzicie, że przy rozgrywkach na takim poziomie jest miejsce na jakąkolwiek samowolkę? Sprowadzono tu całą pancerną armię, wszystkie możliwe służby, a Wy nadal naiwnie sądzicie, że to przeciwko w ten sam sposób przecież rozgrywanym Niemcom czy Rosjanom? Wy nadal jeszcze nie dostrzegacie obroży na szyi… Chaosem rozgrywa się tylko wtedy, gdy ma się wszystkie Asy w ręku. To jest jak ustawiana gra w Pokera lub trzy karty, gdzie jedno wolne przy stole miejsce jest tylko dla naiwnego wyborczego frajera… Jedyne co możemy dla siebie zrobić to podnosić poziom własnej świadomości, demaskować ich przekręty, łże naukę, infominacje i liczne manipulacje. Jest jeszcze ponoć inna metoda Chrystusowa, polecana przez KK szczerze pokochać swego morderczego Pana.

 2. Smutno mi, że wierzycie w szczerość Judeo-Polonii. Surowce naturalne sprzedane, 4 brygady pancerne USA będą pilnowały swoje surowce na min. 99 lat dzierżawy (np. złoża rud polimetalicznych na Suwalszczyźnie). Zło-dziej szyszak, co zdobył majątek ziemski (większy od powierzchni Bydgoszczy) na dewaluacji złotego, bo na pewno nie dobro-dziej, szykuje puszcze pod wydobycie surowców dla kitajców i usajców co jedwabny szlak budują do nas, kopalnie antracytów (najwyższej jakości węgiel kamienny) zanieczyszczonych złotem co go rusek zabronił nam na Lubelszczyźnie wydobywać sprzedają Australijczykom, z powietrza nas trują (chemtrails), wodą nas trują, żarcie sztuczne wciskają, bo już chyba nie ma w sklepach jedzenia niezmodyfikowanego, potem udają że leczą a zło-dzieje PO wolności dalej chodzą. Makrela 80% udziału w polskich firmach ma. A my siedzimy na pupach i czekamy, aż nam je pod pozorem upadku mamony zaczipują i myślimy że ELYTA jest przymulona. Czołem Polska 🙂

  1. u nas najgorsze sa smugi weglowe w sezonie grzewczym ale nie tylko np bylem w lodzi w srodku lata i smrod wegla przy dworcu nie z tej ziemi, jaki kraj takie smugi

 3. To nie są przymuły. Doskonale wiedzą, co robią i dla kogo. Po prostu reprezentują czyjeś interesy. Wiadomo, czyje. Jednak nie zastopują tego, co już się zaczęło. Wielkiej pobudki. Jestem spokojny, choć przykre jest, że PiS to kolejna antypolska partia. Tylko co jest w głowie Jarka K.? Oto jest pytanie.

  1. Polska rządzi masońska loża przebierańców którzy w aktorski sposób rozgrywają Polaków których ziemia i przemysł został sprzedany obcemu kapitałowi który robi niestety co chce

  2. TAK TE PRZYMUŁY reprezentują interesy korporacji:
   PO- MASONERII I NAZISTÓW
   PIS- ILUMINATI I REPTILI
   ale LECHICI się już na tyle rozpędzili, obudzili, ze- zresztą sami Zobaczcie Kochani ❤
   Panowie Zięba i Czerniak- obecni
   GMO – Gorąca debata w Sejmie – posiedzenie podkomisji ds rolnictwa i rozwoju wsi – 11 09 2017
   .https://www.youtube.com/watch?v=GMmo-OVKGxQ

  3. „Tylko co jest w głowie Jarka K.? Oto jest pytanie.”

   Drogi Śpiewie ptaka, to co jest w głowie tego Pana to, moim zdaniem, niezabliźnione rany przeszłości, pozbawiające jasności umysłu w sprawach, które faktycznie są istotne. Te zabrudzenia to nienawiść i zawiść, które z jednej strony stanowią siłę z drugiej prowadzą do zguby/zagłady. Ignoruje dotyk Boga i się go boi. Czy przejrzy, wątpię.

 4. Pan Jerzy prosi na fb:

  MÓJ APEL do wszystkich tych, którzy chcą mi pomóc w tym co robię bardzo proszę o OBEJRZENIE… Bardzo ważna jest ILOŚĆ obejrzeń oraz komentarze…

  Potrzebujemy LAWINY obejrzeń i komentarzy !

  .https://www.youtube.com/watch?v=6NMcBNwCw7w

  oraz tutaj :

  http://wpolsce.pl/…/679-piotr-barelkowski-rozmawial-z-jerzy…

  Bardzo dziękuję za dotychczasowe obejrzenia i doskonałe komentarze. Redakcja tej telewizji obserwuję to na bieżąco dlatego ta ilość obejrzeń i komentarze są niezwykle ważne.

  To do dzieła Polacy !!!

 5. Idzie sezon na krztuśca, niedługo będzie zalew fałszywych informacji w tv, radiu.

  Posłuchajcie jak jest naprawdę.

  Dr S. Humphries – Krztusiec.
  .https://www.youtube.com/watch?v=IZ4Efk2IUBg&feature=youtu.be

  LUDZIE KTÓRZY PRZECHODZĄ INFEKCJĘ NABYWAJĄ TRWAŁĄ ODPORNOŚĆ I JESLI MAJĄ KONTAKT Z KRZTUŚCEM TO NATYCHMIAST POZBYWAJĄ SIĘ TEJ BAKTERII. NIE SĄ NOSICIELAMI I NIE PRZENOSZĄ JEJ DALEJ.
  ICH ODPORNOŚC TRWA DŁUZEJ PRZEZ 20-30 LAT.

  ZASZCZEPIENI SĄ WYLEGARNIĄ MUTUJĄCYCH SZCZEPÓW BAKTERII PONIEWAŻ NALEŻA DO GRUPY BEZOBJAWOWEJ KTÓRA NIE POZBYWA SIĘ NATYCHMIAST TYCH BAKTERII WIĘC MAJĄ ONE CZAS ŻEBY OPRACOWAĆ STRATEGIE NA OBEJŚCIE „ODPORNOŚCI” WYWOŁANEJ SZCZEPIENIAMI.

  ZMUTOWANE SZCZEPY MAJĄ WYJĄTKOWĄ ZDOLNOŚĆ DO INWAZJI NA SYSTEM ODPORNOŚCIOWY.

  Okazuje się, że krztuśca mozna leczyć witaminą C. !!!

 6. Mam do Pana, TAW-a pytanie: co, Pan sadzi o zjawisku o imieniu OOBE?

  Ja mam od kilku lat, takie proby wyjscia z ciala, ale samoistnie. Nagle doznaje paralizu sennego I zaczynam widziec cale swe cialo, wtedy szybko powracam, bo sie boje,hehe.

  1. OBE to znane i szeroko opisane zjawisko.

   https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Eksterioryzacja

   OBE to tylko podróże ciałem astralnym po astralu, czyli czwartej gęstości.

   https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plan_astralny

   Dużo większym „wyczynem” jest, będąc w ciele, skomunikować się online z jeszcze wyższymi gęstościami: z jaźnią (wyższe ja, corpus supremum) na piątej gęstości czy z duszą na szóstej
   (dusza jest już ponadosobową strukturą naszego przejawienia jako istoty ludzkiej, bankiem danych z wielu wcieleń na wielu planetach i przestrzeniach).

   1. Ooo..Witaj TAWIE, prawie rano…a o 6:00 …
    Dobrej nocy (jeszcze), pieknych snow, swietlistej Zorzy i Slonca zycze, ktore budzi przez okno promieniem…
    …tak wyszlo pod tym komentarzem…a tu i Jazn i Dusza i Planety , Przestrzenie…
    Biegne pospac chociaz chwile…a z glosnika leci „ZNAKI NA NIEBIE”…

   2. Ktoś z Was wie, jak jest z tym OBE w praktyce, nie teorii? O wyższej szkole jazdy nie wspominam nawet. Arkono, Ty wiesz? Wiesz.

 7. PIS to ostatnia partia hybrydowa po nieboszce PZPR powstala dzieki pluralizmowi Jaruzelskiego ,kiedy komuna zdychala w 88 roku.Tak sie zabezpieczyla korporacja PKWN przed przejeciem wladzy przez genetycznych Lechitow-Polakow. To w koncu ostatnia partia ,ktorego lider byl ostatnim w kolejce po tron do zarzadzania Polakami. Jest to ostatni etap niszczenia Polski i jej mieszkancow przy uzyciu mas hipnozy zwanej panstwem wyznaniowym.Niestety nie ockniemy sie ,bo religijnie jestesmy zniewoleni a wszystko zostalo ukartowane na dlugo zanim PRL sie skonczyl.Nadzieja moze byc jedyna w naturze ,ktora wyrowna to gowno z glebom lub ponizej jej poziomu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s