PLAGA ZAKAŻEŃ SEPSĄ W POLSKICH SZPITALACH! Polacy, Rodacy, Słowianie! Państwo polskie nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa swoim obywatelom! Depopulacja Polaków trwa…

<https://youtu.be/RXHVAOfBI_A

Darmowe korepetycje dla polskich lekarzy:

<https://youtu.be/hO-5Asqz4oo

Czytaj również:

2 myśli w temacie “PLAGA ZAKAŻEŃ SEPSĄ W POLSKICH SZPITALACH! Polacy, Rodacy, Słowianie! Państwo polskie nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa swoim obywatelom! Depopulacja Polaków trwa…

 1. Są dwie kwestie przebijające z artykułu – słuchowiska.
  1) Pierwsza związana z tematem i mająca poważne wskazania na ostrożne współżycie z lekarzami, którzy nie szanują dynamicznej równowagi organizmu, a w szczególności naruszający układ obronny organizmu.
  Tylko organizm pozbawiony naturalnej fauny i flory, która w sposób fizjologiczny pobudza immunizację naszego organizmu, zapada na sepsę z powodu osłabienia.
  Tutaj popieram alarmujący ton w temacie…
  2) Druga, która martwi mnie ze względu na Pańską postawę względem Polski Panie Jerzy Zięba, wpływająca na antypolskie nastawianie słuchaczy i czytelników…
  Jaki według Pana jest związek niekompetencji lekarzy, kształtowanych wieloletnią demagogią lobby farmaceutycznego, z Państwem Polskim, które dopiero przebija się przez marazm prawnej zapory, pilnującej stanu zastanego, w tym lobby farmaceutycznego???
  Podburzanie nastroi przeciwko Państwu i aktualnemu Rządowi świadczy o Pańskiej niewiedzy i zaślepieniu politycznemu…

  !!!Proszę się skupić na kwestiach medycznych, gdzie jestem zgodny z Pańskim punktem widzenia. Jednak politykowanie nie jest Pańską mocną stroną, wynikającą z braku rozeznania!!!

 2. Witam wszystkich po przerwie. ☺
  Hmm to bardzo poważny problem i cos o tym wiem. Mnie tez w szpitalu zaraz po narodzinach zarazili sepsą. Było bardzo źle ale jakoś z tego wyszedłem. Nikt nie wziął za to odpowiedzialności. A było to w 91 roku wiec nie było takiej świadomości jak teraz.

  I jeszcze jedna kwestia. Leczony bylem przez cale dzieciństwo na padaczkę bezobjawową. Nawet nie wiem że cos takiego jest i jak niby sprawdzić że niby to miałem skoro nie miałem żadnych ataków w życiu. Okazało się potem że nie miałem żadnej padaczki ale leki bralem. Tak oto wcisnęło moim nieswiaodmym rodzicom leki na fikcyjną chorobę. I tak samo miałem z leczeniem alergii pokarmowej prawie na wszystko.

  Pozdrawiam i miłego dnia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s