Dziedziniec Wawelski (fot. elmoryah.blogspot.com)
Wejście do Kaplicy św. Gereona

<https://youtu.be/PTDJuqtw0WU

Na I Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego zaprasza Andrzej Nikodemowicz.

Reklamy

9 thoughts on “Budzimy ducha naRODu! Pierwszy Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego

 1. My tu jak zwykle gadu gadu o czakramach wielkich ideach, a tymczasem…
  Nadal istnieje wielu naiwnie przekonanych, że Polska idzie w siłę i wszelkie pojawiające się teorie spiskowe burzące ten obraz są wyssaną z palca bzdurą !
  Tak?
  A pamiętacie z historii ponoć niepodległej IIRP jak oficjele, rząd, znaczna część sztabu i generalicji wiała zaraz po pierwszych wystrzałach wrześniowej wojny, tak że już w pierwszym tygodniu września większośc z nich przekroczyła rumuńską granicę, gdy tymczasem naród umierał za wolną Polskę ?
  To teraz obejrzyjcie sobie aktualnie sformułowane plany ewakuacji rządu, kolejnej ustanowionej, jaśnie nam ponoć tylko formalnie istniejącej IIIRP, abyście wiedzieli, kim są zdrajcy, kolaboranci, synowie marnotrawni i beznamietni bezpaństwowcy, którzy niemiłosiernie strzygli Was i kolejny raz chcą się Waszym bezkrytycznym dla Polski patriotyzmem POsłużyć –> https://www.youtube.com/watch?v=lwvs-1s7oZc
  Nic tylko usiąść i jak durne OWCE beczeć…

  1. Cyklicznie nomen omen tragiczne wypadki historyczne niezbicie świadczą o tym, że kiedy formalnie Polska zaczyna rosnąć w siłę zawsze kończy się to dla Polaków i zamieszkującej na terenach Polski ludności bardzo tragicznie – wojną, rozbiorami, holokaustami, długotrwałą okupacją, rabunkiem mienia narodowego, wywózkami, ect.

   1. Qrde ciekawa ta interpretacja autora, nigdy się nad tym nie zastanawialam. Orzeł rzeczywiście wygląda jak martwy ptak w trumnie opleciony wężowym ogonem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s