Łysiczka lancetowata (Psilocybe semilanceata)

Szanowny Czytelniku,

ta nowa kuracja jest obłędnie skuteczna w najpoważniejszych przypadkach depresji!

Są to „magiczne grzybki” lub inaczej mówiąc, grzyby halucynogenne, znane tym z nas, którzy żyli w latach 60. ubiegłego wieku, epoce Beatlesów, Żółtej łodzi podwodnej itd.

Te „magiczne grzybki” zawierają psylocybinę, podawaną pacjentom w postaci żelowych kapsułek.

Obecnie prawo zabrania stosowania tych grzybów, tak popularnych wśród dawnych hippisów.

A mimo to, naukowcom z Imperial College w Londynie udało się uzyskać pozwolenie na wykorzystanie ich w ramach eksperymentu naukowego.

Wybrali 12 pacjentów cierpiących na poważne przypadki depresji, dotychczas odporne na wszelkie leczenie.

Podawali im kapsułki żelowe zawierające sproszkowane grzybki. Na początku, co nie było niespodzianką, pacjenci doświadczyli głębokiego psychodelicznego delirium [1]. W końcu po to są – być może mi powiesz.

Ale uważaj: już tydzień później wszyscy uczestnicy eksperymentu byli wolni od depresji. Trzy miesiące później pięcioro z nich nie miało już żadnych objawów!

Wyniki tego badania opublikowano w prestiżowym czasopiśmie medycznym „The Lancet Psychiatry” 17 maja 2016 r. [2].

Zaproponowane wyjaśnienie: psylocybina wywołuje rozwój nowych neuronów w mózgu.

Sukces, który nie ma sobie równych

Zdaniem Amandy Feiling z Fundacji Beckley, która uczestniczyła w badaniu, jest to sukces, który nie ma sobie równych i który mógłby zrewolucjonizować leczenie depresji.

– Po raz pierwszy od wielu lat osoby, które wyczerpały już wszystkie obecnie dostępne ścieżki leczenia, stwierdziły u siebie spadek niepokoju, wzrost optymizmu i zdolności cieszenia się życiem – oświadczyła [3].

– Nasze badanie wykazało, że psylocybina jest bezpieczna i działa szybko, jeśli stosuje się ją z uwagą – wyjaśnił prasie brytyjskiej profesor David Nutt, dawniej doradca medyczny rządu brytyjskiego [4].

Jeśli stosuje się ją z uwagą: warto podkreślić ten warunek, rzeczywiście. Grzyby halucynogenne wywołują, jak to wskazuje ich nazwa, halucynacje, mogą zakłócać zdolność widzenia, powodować chorobę morską, wywoływać niepokój, pobudzenie, a nawet napady paranoi.

Pacjentowi może się wydawać, że coś mu zagraża i zachowywać się w sposób niebezpieczny, np. przebiegając przez ulicę, nie sprawdziwszy, czy nic nie jedzie. Stwierdzono przypadki samobójstw i wypadków po spożyciu grzybów halucynogennych. Natomiast grzyby te nie są trujące i nie stwierdzono przypadków zgonów wywołanych spożyciem samych grzybów (sygnalizowano jedynie przypadki zatrucia zwykłymi grzybami trującymi u osób, którym wydawało się, że jedzą grzyby halucynogenne) [5].

Leczenie, które mogłoby (powinno!) być tanie

Grzyby halucynogenne wykorzystane w tym badaniu są powszechne i tanie. Rosną w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Aktywny składnik, psylocybina, występuje w około 200 gatunkach podstawczaków.

W normalnym świecie koszt leczenia depresji tymi grzybami mógłby wynieść 35 euro u jednej osoby, zdaniem profesora Davida Nutta. (Czyli około 140 złotych).

Natomiast przepisy i procedury administracyjne uzyskania zezwolenia na ich zastosowanie są tak złożone, że koszt ten wynosi 1750 euro (tj. 7000 złotych) za dawkę, tj. 50 razy drożej.

Nutt obnażył „kafkowskie” procedury narzucone przez władze, które zmusiły jego zespół do 32-miesięcznego oczekiwania na zezwolenie rozpoczęcia tego eksperymentu.

Władze narzucają nierealne wymagania

Problemem jest również fakt nierealnych wymogów narzucanych przez władze w procedurze dopuszczenia tego leczenia.

Potrzebne będą lata badań i procedur administracyjnych, aby wreszcie któregoś dnia w roku 2040, a nawet 2050, Twój lekarz zaproponował Ci tę kurację.

A zatem 350 milionów osób chorujących na całym świecie na depresję bardzo prawdopodobnie będzie dalej niepotrzebnie cierpieć przez całe lata.

Naszą jedyną strategią obronną jest rozpowszechnianie tej informacji. Mów o tym, co się dzieje w swoim otoczeniu. Przyczyń się do rozbicia tej ściany ciszy.

Osoby cierpiące na poważną depresję mają prawo wiedzieć, że istnieje taka potencjalna kuracja, która nie stanowi szczególnego niebezpieczeństwa, jeśli jest stosowana pod ścisłym nadzorem lekarza.

Jest to bardzo cenna informacja w kontekście piekła przeżywanego przez osoby cierpiące na ciężką depresję.

Trzeba mieć odwagę to powiedzieć, pomimo, że mowa tu o grzybach o kiepskiej reputacji z przyczyn historycznych i kulturowych. Ale, moim zdaniem, nie ma obiektywnej przyczyny, dla której władze miałyby arbitralnie pozbawić pacjentów z ciężką depresją tej możliwej deski ratunku.

Lecz się sam

W oczekiwaniu na możliwość skorzystania z tej nowej kuracji, możesz leczyć depresję roślinami (chyba, że jest to ciężki przypadek depresji). Istnieją cztery lecznicze rośliny o uznanym działaniu przywracającym równowagę brakującym neurotransmiterom, z którymi mamy do czynienia w depresji. Są to:

 • szafran,
 • czarna fasola (griffonia),
 • dziurawiec oraz
 • świerzbiec właściwy.

Zdrowia życzę,
Jean-Marc Dupuis

Źródła:

1) Exactement du type de celui que connaissaient les Beatles lorsqu’ils s’imaginaient qu’ils vivaient tous dans un «sous-marin jaune» (we all live in a yellow submarine). 
2) Psilocybin with psychological support for treatment-resistant depression: an open-label feasibility study. http://www.thelancet.com/journals/lanpsy/article/PIIS2215-0366(1630065-7/abstrac 
3) Tamże.
4) Magic mushrooms lift severe depression in trial. http://www.telegraph.co.uk/science/2016/05/17/magic-mushrooms-lifts-severe-depression-in-trial/
5) Are magic mushrooms bad for you? http://adf.org.au/

134 myśli w temacie “Nowa generacja leków antydepresyjnych

 1. TAW „wróciłeś?” witam po urlopie………. 😀 a ja już Ciebie posądzałam, że sobie „zwiałeś” na stałe do tej Twojej wymarzonej do zamieszkania Hiszpanii 😀 😀

  1. Po czterech latach jazdy bez trzymanki musiałem wreszcie nieco się zregenerować. Moje pole było przeciążone informacją. Właściwie nadal jest. Chyba wchodzę w „mistyczny okres” swojej „twórczości”… 😉😀😁

   Dziękuję, że jesteś, Aniu 💗

   1. Taw, bardzo się cieszę, że wróciłeś. Ja też miałam wątpliwości czy powrócisz. 😀
    Po raz pierwszy w życiu nie mogłam doczekać się końca wakacji.
    Oszczędzaj siły, bo znowu się wyeksploatujesz. 🙂

 2. depresja to pasozyty, metale ciezkie, skrywane czyny i emocje, ktore ma pacjent? no coz trzeba zaczynac od oczyszczania organizmu z tego swinstwa

  1. U mnie minie depresja pojawia się co roku na jesieni. Nie jest to związane z niczym szczególnym, tylko z brakiem Słońca.

   Te magiczne grzybki rosną chyba powszechnie na łąkach?

   1. Chorujący na depresję potrzebują zazwyczaj witaminy D3. Zresztą takowej brakuje przy każdej chorobie przewlekłej. Oprócz tego, wskazana jest witamina B3, C a także magnez. Z ziół przede wszystkim wspomniany wyżej dziurawiec (zalecane wyciągi alkoholowe i olejowe), ale też melisa, szyszki chmielu, kozłek lekarski, męczennica, bazylia, glistnik.

   2. dopoki nie usuniesz zchelatujesz metali ciężkich i pasozytow mozesz sobie wskoczyc z witaminami, wiem bo sam przechodziłem ciezka rtecice od amalgatow

   3. sam mialem 12 amalgatow i zegnalem sie z zyciem ponad 15 lat depresja to pikus ja mialem napady paniki przykurcz i wykrecanie konczyn alergie nie z tej ziemi nawet na wode widzenie katowe zawroty glowy i brak poczucia zycia bezsennosc spadki cukru omdlenia, zatrucie amalgatem jest nie do opisania a w szpitalu udaja ze nie wiedza bo sami to spowodiwali to samo ze szczepionkami udaja glupa

   4. Już rozpoczęła się wśród polskich lekarzy Wielka Apokalipsa, czyli proces stopniowego ujawniania…

    Od co najmniej sześciu lat traciłem swoją cenną energię na edukowanie kolegi i przestrzeganie go w sprawie szczepionek, a on nadal uparcie podtruwał szczepionkami swoje dzieci. Teraz mi płacze, że u jego syna zdiagnozowano zespół Aspergera. Powiedziałem mu, by gonił się na drzewo.
    Ja z mugolami już nie rozmawiam.

    Ale zdążył powiedzieć mi przynajmniej tyle, że „komisja” złożona z pediatry, psychiatry i innych mundrali otwarcie przyznała, że przyczyną Aspergera są metale ciężkie ze szczepionek…

    Szok!

    Rzecz ma miejsce w dużym polskim mieście.

   5. mozna porownac to do ludzi stojacych w dlugiej kolejce do przepasci i ci na poczatku spadaja w przepasc a ci na koncu nawet nie slysza krzyku spadajacych, i na tym doktory zeruja

   6. Dziś grzybowy dzień.🍄🍄🍄🍄🍄🍄
    Ja zjadłam kolację z kurek. Pomyślec, ze Natura dała nam rozwiazania na wszystkie nasze bolaczki, wystarczy tylko po nie seignac.

   7. nie dala, rteci nie usuniesz, do usuniecia potrzebna chemia, do rteci dmps dmsa edta podawana dozylnie w polsce np w klinikach autystycznych

   8. Kilka lat temu poznałam psychiatrę dziecięcią, która wręcz sama pytała rodziców czy nie widzą związku pomiedzy szczepieniami a problemami (rożnego typu) dzieci z jakimi zgłaszali się do niej rodzice.
    Ta pani dr była na państwowym garnuszku, więc teoretycznie powinna bronić systemu. Na szczęście zdarzają się takie jednostki. Wielu rodzicom otworzyła oczy i chwała jej za to.

  1. Tak, tak, to już ten czas – dziękuję za przypomnienie 🙂

   Przy okazji obalam mity o rzekomych właściwościach trujących surowych owoców Bzu Czarnego. Od tygodnia codziennie zżeram po pół baldacha – i czuję się wyśmienicie.

   Warunki:

   Zaczynałem od jednej kulki, następnego dnia kilka. Kolejnego kilkanaście. Od jutra zjadam po całym baldachu na surowo. Trzeba porządnie rozgryzać pestki – i przed połknięciem długo żuć.

   A dla ostrożnych – pożywny dżemik:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/09/30/kochanie-wyruszamy-na-czarnego-bzu-zbieranie-radosny-dzem-z-klaudynka/

 3. A rześmy się w urlop i potrzebny odpoczynek razem wybrali 🙂 wysyłam z parków narodowych podziękowania za wszystko (Podświadomość mądrzejsza od rozumu ) jeśli nie doszły dziś dziękuję po raz kolejny:)

  Ps . widziałam, że wrócisz , a w tą noc przed Twoim odpocznkiem miałam sen nawet 🙂 że się wybierasz Tam …. 🙂

  „Oszczędzaj siły, bo znowu się wyeksploatujesz. 🙂”

  To prawda większość tu powinna uważać …

  Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za cierpliwość, może kiedyś nadejdzie czas na opowieść, ale dziś są ważniejsze sprawy .

  Co do depresji kiedyś już pisałam to sadzenie drzew przed naszymi oknami (blokami) potwierdzam słowa brak słońca wit D nazywam to jesiennicą.

  Wmawianie ludziom że to choroba dziedziczna!

  Depresja to stan wymyślony i brak wit D wystarczą te dwie informacje by uzyskać wiedzę i braku Depresji .

   1. pol godziny na sloncu to maks bo niszczy skore jednak po czasie np babki po 50ce chodzace po sloncu z dekoltami cale zycie maja tam zjechana skórę jakby trad przechodziły podobnie np kierowcy maja zjechane skory na lewym oku bo wystawione jest ciagle na slonce, zieba mowi ze maks 40 min dla bialych slowian jak wchodzimy w czerwone to juz namy stan zapalny, no chyba ze mamy arabski gen z gwaltow wtedy mniej nam słońce szkodzi, arabski gen mozna poznac po smolistych wlosach cienkich kurzych nogach i wysokim wzroscie, u babek po czarnych wlosach na rekach i nogach wasach etc

  1. Chociaż nie wymieniona, ale serdecznie dziękuję za piękną piosenkę, którą odsłuchałam akurat o godzinie 22:22 😀 ja natomiast dzisiaj przez cały dzień nuciłam „To co dał nam Świat ” Krzysztofa Krawczyka, nie wiem dlaczego tak namolnie przez cały dzień chodziła za mną ta właśnie piosenka, którą zresztą uwielbiam.
   Witam i pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich po urlopowej przerwie, wypoczętych i pewnie w świetnych nastrojach ?

   1. 2222 znaczy ze guides-pomocnicy podpowiadaja ci ze negatywne myslenie manifestuje negatywne zdarzenia choroby etc jak tylko zejdzuesz na negatywny reptylski kanal ksiezycowy zaraz na sile mysl pozytywa, np pomysl nie jest zle dzieki ze wciaz oddycham ze moge chodzic etc ze mam gdzie mieszkac nie kapie na głowe to zaraz stawia do pionu

   2. Aniu moja Droga, przecież wiesz, że Cię kocham. 💞
    Nie wymieniłam Cię bo myślałam, że już śpisz a dziewczyny akurat pojawiły się na blogu.🙂😘
    Specjalnie dla Ciebie moja ulubiona piosenka z dzieciństwa.
    .https://www.youtube.com/watch?v=LjCdM2TJbSM

    Miłego dnia Tobie i wszystkim Komentującym☀️

   3. Witaj Kochana SłowiAneczko I Gmo siu 🙂

    2222 znaczy ze guides-pomocnicy podpowiadaja ci ze negatywne myslenie manifestuje negatywne zdarzenia choroby etc

    Dokładnie tak co wewnątrz(myśli , uczucia) to na zwenątrz Ciało (choroby) lub przestrzeń ,ale nam się przestrzeń zbiega .

    Mam po chorobie dawnej takie dwa małe żylaczki , które tak na prawdę były sugestią lekarza której nie odrzuciłam , poodrzucałam wszystko tylko jakoś nie to , mniejsza o to , ost patrze a one chyba takie większe się zrobiły no to se myśle czas je zlikwidować , więc nakładam myśli i obrazy na swoje ciało (zdrowia , szczęścia , pomyslności , spokoju , harmoni i miłości), po tym mam którejś nocy sen o koniczynie …. ni ciuła nie potrafiłam tego ogarnąć więc zostawiłam tą myśl , chwilę później spotykam się z mamą a ona opowiada mi o programie w którym pewna kobieta mówi o mocy Koniczyny jej witaminach , minerałach , sile leczenia i aby ją dodawać do każdej sałatki .

    To jest właśnie Podświadomość czyli wiedza w każdym z nas można by powiedzieć : Jednego Umysłu , Stwórcy , Boga , nie ważne ja kto nazywa to jest to samo .

    🙂

    A mi słońce nie niszczy skóry …. hmm a przebywam bardzo dużo na świeżym powietrzu .

   4. tak trzeba sluchac uporczywych mysli bo to guidy uporczywie podpowiadaja nam czym sie wyleczyc, nie olewac siebie, nie sluchac lekarza bo tylko otruja albo beda podtruwac, poczekaj do 60ki wtedy bedzie sz zalowc kapieli słonecznych, możesz byc arabem jak totalnie mozesz lezec na sloncu caly dzien -_-

   5. A ogólnie przypomniało mi się coś , pamiętasz Tawie? bo do Ciebie chyba była skierowana ta myśl , jak napisałam :

    Tam w środku Wszystko Wiem/Ogarniam To, tylko mój mózg robi blokady

    🙂

   6. Klucz do wszelkich blokad jest głęboko skryty w podświadomości (podświadomym umyśle). Gdyby blokady były w umyśle operacyjnym – same by odpadły.

    Na pocieszenie Ci powiem, że wszyscy jesteśmy wielopoziomowo poblokowani…

   7. „Klucz do wszelkich blokad jest głęboko skryty w podświadomości (podświadomym umyśle)”

    Dokładnie Tawie tak , mówimy o tym samym tylko nazewnictwo jest inne .
    Dlaczego ? Bo świadomość jest różna , i szuka odpowiedniego przekazu aby nie zakłócać równowagi rozumiesz ?

    I tak Ktoś może powiedzieć moja wyższa świadomość lub moja wyższ jaźń lub coś tam jeszcze.

    Na takim czasowym przykładzie opiszę to tak

    jestem Bogiem – mogę się założyć że u wielu ludzi tworzy się od razu blokada (mózg) jak śmiesz tak pisać !albo ktoś pewnie przeklina daną osobe ( oj nieładnie:) ).

    Ja też miałam blokadę na zasadzie absolutnie nie porównam sie z Bogiem , dlaczego ? bo chcąc nie chcąc miałam narzucony schemat myślenia innych .

    Ale że ja Osioł więc szukałam przekazu , który niczego by nie zakłócił a pozwolił mi zrozumieć Twoje słowa na o wyższej już świadomości i znalazłam taki przekaz .

   8. Znajdująca się na 5. gęstości Wyższa Jaźń jest wyższym poziomem/fraktalem w stosunku do znajdującego się na 4. gęstości Umysłu (w tym umysłu podświadomego).

    Dlatego nad Umysłem najlepiej pracować z wyższego od niego poziomu, gdyż jak mawiał Einstein, „żadnego problemu nie da się rozwiązać na tym samym poziomie świadomości, na którym powstał”.

    Dlatego klasyczna psychoterapia oraz wszelkie inne religie są niefunkcjonalne i nie zweryfikowały się ewolucyjnie.

    Niestety klasyczni psychoterapeuci oraz inni kapłani nadal się pogrążają coraz głębiej, spychając do podświadomości pacjenta/penitenta kolejne pojawiające się u niego nieciągłości.

    Na przykład tak zwane radykalne wybaczanie (bez dotarcia do samego źródła nienawiści) jest niczym innym jak coraz głębszym spychaniem potężnego problemu (lęki i nienawiść są podstawowymi tematami do przepracowania dla istoty ludzkiej na tej przepięknej planecie) do podświadomości.

   9. Wyższa Jaźń jest wyższym poziomem/fraktalem niż poziom Umysłu (świadomego i nieświadomego).

    Wiesz ja podałam to jako przykład może faktycznie nieodpowiedni, a może nie właśnie , ( wyższa Jaźń jeszcze jej nie rozpracowałam) 🙂 czyli szukam swojej formy zrozumienia ,i w swoim czasie przyjdzie 🙂
    Choć paradoksalnie tam w środku wiem ,jednakże umysł nie jest jeszcze na tym samym poziomie powiedzmy i jest zgrzyt.

    A co do reszty to się zgadzam , ja przerobiłam już dawno dawno temu ten temat , jakoś se tak samo to przyszło lub zaczełam może zadawać dobre pytania ?

    Wiem, że ludzie mają straszny problem z tą nienawiścią i zawiścią oglądam to kupę lat , nie rozumiałam tylko dlaczego się tak dzieje , aż nie natrafiłam na twojego bloga . I reszty puzlli.Bo przecież ja muszę 🙂 zrozumieć .

    Już od jakiegoś czasu stawiam na 4 lata powstało u mnie to Pragnienie , o którym tu często mowa i okazało się ,że nie jestem taka jedna (hurra), i wiem/czuję i widzę, że jest coraz lepiej , coraz większe zrozumienie wśród ludzi , jakby coś ich opuszczało … im nas więcej tym szybciej jakby przestrzeń robiła swoje ?

    A cała reszta cóż zaś to napiszę wierze w człowieka i wierze że któregoś dnia każdy w sobie zobaczy to co ja widzę w nich ….

    I absolutnie nie przyjmuje innej opcji .

    Jak to mówią komu w drogę temu trampki 🙂

    Dobrego Dnia Kochani

   10. U mnie problemem jest tylko pierwszy kontakt ze Słońcem po zimie i tez tylko wtedy gdybym opalała sie cały dzien. Potem już mogę bezkarnie z niego korzystać. A mam jasną skórę, więc Twoja teoria Gmosiu pada.

   11. poczekaj do 60ki wtedy bedzie sz zalowc kapieli słonecznych, możesz byc arabem jak totalnie mozesz lezec na sloncu caly dzien -_-

    Hahahaha nie opalam się , pracuję w ogródku 🙂 a skórę niszczy mi woda i ja o Tym wiem , poza tym jestem odporna na starość :);P hahahaha , staram się nakładać jakieś czapki , bluzki ale one denerwują moje ciało . Więc chcąc nie chcąc większość mam odkryte dzień cały .

   1. Dlatego waznym jest odrzucenie systemow religijnych wystepujacych jako kontrolerzy obywateli.Wiekszosc tych systemow spolecznych to hybrydy religijne,wystarczy spojrzec na Polske pomiedzy 45 rokiem a 2017 i chwycic sie za glowe jak mozna ludzmi manipulowac ,wysysac materialnie i energetycznie. Najwazniejsze to byc wolnym ,nie dac narzucac sobie oprogramowan religijno-politycznych .Co do szczepionek to ile tego kurwa moze dzieciak wytrzymac.Przypomnijmy sobie ilez to szczepionek mysmy dostali (ja to moze z 5 albo 7?) i o dziwo ! kuzwa zyjemy!!! niezarazajac sie wymyslonymi wirusami przez wielka farmacje. . Kiedy sam zatrworzylem sie swoja glupota kilka lat temu iz dalem swojemu dziecku (zawierzajac lekarzom i systemowi) az 25 szczepionek do 5 roku zycia mojego 12 letniego syna .Corka natomiast mlodsza dostala juz 30 szczepionek do 5 roku zycia a rozszczeniowe rzadania lekarzy co do wstrzykiwania trucizny nie maja konca. Przygoda moich dzieci ze szczepionkami zakonczyla sie 3 lata temu i bede skrupulatnie pilnowal nawet kosztem swojego zycia aby zadne z moich dzieci wiecej nie ujrzalo dr szpilmana od szczepionek.

    Wyjatkowo w tym roku nachalnosc mordercow szczepionkowych objawila sie przed koncem wakacji wzgledem mojego syna ,gdzie odmowiono jemu edukacji publicznej dopoki nie ujrzy szkola informacji od dr .szpilmana na zaszczepienie lub formy zwalniajacej od szczepienia ze wzgledu na przekonania religijne podpisanej przez notariusza w obecnosci 2 rodzicow. Jeszcze poki co sa jakies furtki i drogi ucieczki od nachalnosci korporacji farmaceutyznej (zydzi nie szepia a w szkole i nie tylko nie wolno pytac o wyznanie)ale jak dlugo? Konstutucja narodowa niestety nie dziala juz od dawna ,to tylko pozory prawa ,ktore mialby obowiazywac politykow.Dziala za to prawo korporacyjne.,tepiace obywateli,ludzi wolnych i logicznie myslacych.Reszta ludu zajadajaca sie chipsami,wolowina i coca-cola,ogladajaca tv i lykajace podporgowe informacje zachowuje sie jak nierozgarnieta panna na wycieczce w Rimini szukajaca doznan w migrantami ,bo mysliciele z watykanu i tv mowili ze tak nalezy. Ludzie uzywac logiki,szczepionki to syf,malaria i smierc,tak jak zywnosc GMO ,chemistral i polskie rzady tepiace Polakow w okresie 1945-2017.Ludzie mozgu i kierowac sie instynktem samozachowawczym.!!

    Czy spoleczenstwo zdola sie obudzic ,zanim nasze dzieci zostana autystyczne,zatrute metalami ciezkimi i toksynami???

    Politykom,dokturom,duchownym i finansistom nie mozna wierzyc a nalezy uzywac caly czas swojego mozgu,intuicji i logicznego myslenia.

   2. zydomongoloaraby chca nasze teteny wiec powolne ludobojstwo bedzie trwac poki sie kibole wiecznie pijani nie zbuntujani otrzezwiejabi beda lac kogo trzeba

   3. Devingo, ja też oczekuję takiego mega pie.dolnięcia tego systemu aby w jeden dzień wszystko co niegodziwe w pył się zamieniło ale póki co cieszmy się małymi kroczkami do przodu.

    SUKCES! RODZICE NAŁOŻYLI KARĘ SANEPIDOWI!
    Jest pierwsze orzeczenie sądu – sanepid z Kłodzka musi pokryć koszty 580 zł!
    Korzyści? Rodzice zyskali czas, a urząd musi pokryć koszty postępowania. Wszyscy czekamy na kilka orzeczeń Europejskiego Trybunału Praw Człowieka oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego.
    Tutaj orzeczenie WSA dotyczące tej sprawy http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/15F1776AFE
    INSTRUKCJE JAK DOŁĄCZYĆ DO AKCJI!
    Dostałeś grzywnę lub sanepid grozi ci jej nałożeniem? Wiesz, ze 17 państw europejskich daje wolny wybór a polscy rodzice są dyskryminowani? Teraz możesz się lepiej bronić zyskując więcej czasu! (uwaga, musisz pokryć koszt 100 zł opłaty sądowej)
    1. Wyślij wniosek o udzielenie informacji do sanepidu, który wzywa do wykonania szczepień. klinkij tu http://stopnop.com.pl/…/wniosek-o-udzielenie-informacji-wzo…
    2. Gdy nie odpowie wcale w ciągu 30 dni lub nie odpowie wyczerpująco na pytania z wniosku wyślij w ciągu 14 dni od otrzymania odpowiedzi skargę do sądu administracyjnego na bezczynność w zakresie udostępnienia informacji (Uwaga! będziesz musiał pokryć koszty sądowe w wysokości 100 zł). http://stopnop.com.pl/…/uploads/2017/03/skarga-brak-informa…
    Ważne jest, aby żądanie było sformułowane w odniesieniu do ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz powiązane z numerem sprawy przymuszającej. Powołując się na jej numer należy złożyć zapytanie o powikłania i NOP. Wówczas jest duża szansa, że całe akta „powędrują” do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który w oparciu o nie będzie stwierdzał przewlekłość postępowania i nieudzielenie informacji. Za to grozi urzędowi kara grzywny.
    StopNop

   4. re prlowskie biurwy mysza byc skarzone na kazdym kroku, plus trzeba wystepowac o przyznanie prawa do posiadania i noszenia broni, wtedy biurwy beda sie liczyc z mozliwoscia jej uzycia po niegodziwej decyzji jak jest np w stanach, gdzie niegodziwych policjantow np odstrzeliwuje sie jak kaczki

   5. „chca nasze tereny”
    tak, „oni” wymyslili nawet „program” „zielone pluca Polski” aby wschodnie regiony WYLUDNIC ze SLOWIAN i z RDZENNEJ – KORZENNEJ LUDNOSCi;
    Mońki siedza w Stanach, Siemiatycze w Belgii, przemysl pozamykali…

  2. dokladnie gdzie sa slowianie z tamtych lat gdzie dziewczyny 90/60/90 gdzie chlopcy bez gejowych nalecialosci… szczepionkarski program reptyla yahwe zacierania plci ma sie dobrze

   1. „poki sie kibole wiecznie pijani nie zbuntujani otrzezwiejabi beda lac kogo trzeba”
    TRZEZWOSC NARODU to jeden z WARUNKOW ZDROWIA I SILY NARODU !!!
    sluby, imieniny, spotkania …BEZ ALKOHOLU!
    Przyszli RODZICE , chcecie miec zdrowe dzieci = NIE PIJCIE!

 4. Wklejam tu, bo pod wpisem „Poród…. nie można komentować.
  Coś dla przyszłych mam.
  Opóźnione zaciskanie pępowiny – Sally Fallon Moreli i dr Thomas S. Cowan

  Fragmenty z książki Odżywcze tradycje. Ciąża, poród, macierzyństwo poruszające kwestię zaciskania pępowiny.

  Medycyna konwencjonalna zaczęła dostrzegać korzyści, jakie daje późniejsze zaciskanie pępowiny. Badanie wykazały, że opóźnione o minimum 2 minuty zaciskanie pępowiny u dzieci urodzonych w ter­minie, wpływa korzystnie na poziom żelaza i zmniejsza ryzyko wystąpienia anemii przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące życia. Przeciwnicy opóźnienia zaciskania pępowiny cytują badania wskazujące na zwiększone ryzyko wystą­pienia czerwienicy (wysoki poziom czerwonych krwinek) pomimo tego, że jest to schorzenie o przebiegu łagodnym. – Late vs early clamping of the umbilical cord in full-term neonates: systematic review and meta-analysis of controlled trials.

  Naukowcy odkryli ostatnio, że krew z przewodu pępowinowego, zwana krwią pępowinową, jest nie­zwykle odżywcza i jest źródłem łatwo dostępnych pierwotnych, niezróżnicowanych komórek macierzy­stych. Jest to czynnik rozwoju kwitnącego biznesu banków krwi pępowinowej. Magazyny te przekierowują krew pępowinową dla dzieci, które mogą potrzebować komórek macierzystych do leczenia różnych chorób, jak choćby białaczki.

  Więcej na:
  .http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/08/28/opoznione-zaciskanie-pepowiny/

 5. Tawie, nie do końca jest tak, że nie szczepienia dziecka uchroni je przed wystąpieniem objawów spektrum autyzmu, czyli np. zespołu Aspergera lub samego autyzmu. Mój dorosły syn ma zdiagnozowany ZA i rzeczywiście był szczepiony do 7 r.ż. ale syn mojej siostry nigdy nie był szczepiony a ma taką samą diagnozę jak mój. W moim najbliższym otoczeniu mieszkają bardzo świadomi rodzice, nie szczepią dzieci, prowadzą zdrowy tryb życia a ich dzieci cierpią na zaburzenia spektrum autyzmu lub autyzm. To nie jest taka prosta przekładnia szczepienia=autyzm. Z moich doświadczeń i obserwacji wynika, że dzieci te pojawiają się w rodzinach które mają pewne kwestie „do przepracowania”, wychowanie takiego dziecko, tak samo dziecka z zespołem Downa to przyspieszony i zintensyfikowany kurs pokory, cierpienia, szacunku, radości z najdrobniejszych rzeczy, smutku, rozpaczy, ciągłego powstawania z kolan po to aby znowu upaść, bezsilności i przede wszystkim BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI❤☺

  1. Nigdy nie twierdziłem, że szczepionki są jedynym źródłem chorób. Ale na pewno jednym z głównych.

   A metale ciężkie występują oczywiście nie tylko w szczepionkach – są w wodzie, pożywieniu, aluminiowych naczyniach kuchennych (np. zdecydowana większość dostępnych obecnie na polskim rynku patelni teflonowych jest wykonanych z neurodegeneracyjnego aluminium).

   *

   A na koniec pytanie retoryczne dla wszystkich:

   Dlaczego w nieszczepiącej się sekcie amiszów w ogóle nie występuje żadna forma autyzmu?…

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/05/07/przyczyna-autyzmu-sa-szczepienia-dowod-u-amiszow-nie-ma-autyzmu/

  2. pierdoly new age, wystarczy oddychac dymem weglowym (rtec, uran) i dostajesz zepol plus glifosfat plus wifi/3g/4g plus gmo a kto ile wytrzyma i kiedy padnie to juz nikt nie wie, tak samo mozna dostac bubu od matki w lonie i kolko sie zamyka

  3. Wiedżmo jeśli piszesz że dotyczy to najbliższego otoczenia to albo chodzi o gen albo zainteresujcie się miejscem zamieszkania, bo nic nie bierze się z nikąd .

  4. Ech dodam swoje 5 gr nie wiem kto na ile mnie zrozumie ,myślę że większość tak , jestem osobą która nie choruje od dzieciństwa (poza anginą , wycięto mi migdały jak miałam 4 lata) i wtedy powiedziałam a w życiu i więcej . Od tamtej pory zero chorób , typu przeziębienia , i jakieś takie srele duperele , potrafię myć okna w zimie (głupota ) ale czuje se taką potrzebe to je myję , nic żadnych chorób , dlaczego ? bo ja już od małego wiem, że to bzdura , wiem że ciało mówi (wystarczy je obserwować) wiem że samą myślą człowiek jest w stanie wyjść z najciężych stanów chorobowych , i to nigdy nie zostało we mnie zmienione , tak jak wiedza że słońce leczy , wiem i już , i nawet sugestie negatywne czyjeś nie były w stanie tego zmienić.

   Owszem przeszłam czas temu jak już wspominałam ciężką chorobę z własnej głupoty (nie posłuchałam siebie) . Ale gdy lekarze wyrokowali już , ani mi się śniło brać ich opinie za swoje , nie i koniec , mało tego robiłam dokładnie wszystko to czego mi zakazano a nawet poszłam do pracy .

   Tak samo wychowywałam swoją córkę , mówiłam żeby się leczyła i nie poddawała sraniom w baniom . Gdy była mała podawałam jej leki placebo 🙂 lub syrop z cebuli , ale wtedy była za mała by zrozumieć moje sugestie .

   Między czasie zapomniała o tym , ale chyba ost wróciły do niej moje słowa a całą resztą zajmuje się już przestrzeń.

   Wiele chorób jest narzuconą czyjąś złą sugestią (jak większość rzeczy ) dlatego ludzie chorują bo myślą, że to stan normalny co jest kłamstwem bo jest to stan nienormalny.

   Oczywiście jedzenie woda i powietrze też swoje robią , dlatego ciało jako ciało starzeje się i odchodzi szybciej niż musi .

   Nie wiem natomiast ile osób jest takich jak ja . Myśle ,że wielu tylko dopiero teraz przychodzi zrozumienie jakby pełne .

   Co do przerabiania lekcji życiowych tak tu się zgadzam , czasem trzeba czegoś w pełni doświadczyć aby zrozumieć więcej niż ogarnia sam rozum i czasem nie ma innej ścieżki .

   Cały wszechświat samo jego stworzenie i realizacja …. to jest tak przemyślane , że mało kto jest w stanie pojąć to rozumem .

   Pozdrawiam i życzę miłego Dnia

   1. a i dodam jeszcze z tą obserwacją ciała u mnie działa to tak jeśli mam 2 dniowy jakby katar wiem że mam za mało wit C , jeśli mam wysyp na szyji i dekocie wiem iż, nabiał w danym sklepie jest oszukany , jeśli mam chwilowy bół brzucha zjadłam coś z pestecydami albo innym gOOwnem , skurcze to wiadomo już iż chodzi o magnez , jeśli mam podpuchniete oczy znaczy ,że choć nie wymieniono tego w składzie, jest tam nasza cudowna sól z aluminium dodana , itp , itd . To co większość uważa za choroby dla mnie to zawsze były Informacje , i między innymi wiem ( skóra głowy) że mam bardzo skażoną wodę w rejonie.

   2. Oj Myśląca nawet nie wiesz jak ja Ciebie rozumiem, ale o tym cicho sza, bo nie wszyscy o tym chcą wiedzieć.
    Moja codzienna mantra „komórki macierzyste, proszę wracać na swoje miejsca” teraz możesz się i ze mnie pośmiać 😀 😀
    Pozdrawiam

   3. Tak, ale uaktywnić komórki macierzyste, czyli pierwotny potencjał tworzenia – gdy teraz działamy na tylu matrixowych nakładkach manipulatorskich (m.in. czakry tudzież inne czipy, implanty i technologiczne zaburzenia) – to nie jest takie hop-siup…

   4. doktory kłamią swiadomie badz nie starczy zapytac o szczepionki czy plomby amalgatowe i 3cia wojna światowa gotowa, nie sluchac debili owszem wypadki porody na tym sie znaja, cjoroba bywa programem np reklama mamogramow na tv i 100 podatnych lasek za 2 tyg ma raka… to dowodzi ze raczej zyjemy w gestym hologramie niz czymkolwiek innym, nie brac do glowy i robic co sie gleboko czuje ze powinnismy robic nawet jezeli czujemy ze sami nie damy rady a ktos nam moze pomoc powinnismy go poprosic o pomoc

   5. ” teraz możesz się i ze mnie pośmiać”

    nigdy się z Ciebie nie śmieje ale zawsze z Tobą /Wami .

    Ta cicho sza 🙂

   6. „Wiele chorób jest narzuconą czyjąś złą sugestią (jak większość rzeczy ) dlatego ludzie chorują bo myślą, że to stan normalny co jest kłamstwem bo jest to stan nienormalny. ”
    Wlasnie tak !
    „Zdiagnozowany autyzm” to cos jak „wdrukowany autyzm”.
    diagnoza NIE OZNACZA CHOROBY, A autyzm wedlug niektorych lekarzy nie jest uwazany za chorobe. Nie istnial pare dziesiatkow lat temu. to moze jest REAKCJA nie tylko na aluminium, ale na jakis szczegolny STAN SPOLECZENSTWA ???

   7. rtec wieze komorkowe wifi etc nawet wieze telewizyjne zapodakem wam link, pola robia cos z transportem wapnia do komorek, transportuja go duzo za duzo

   8. GMOsiu, Myśląca, TAWie tylko autentyczne życie według 6-ciu cnót serca czyli Boskiej MIŁOŚCI, a uaktywnianie komórek macierzystych dokonujemy siłą swojej woli, nawet teraz TAWie gdy działamy na tylu matrixowych nakładkach manipulatorskich .
    Zapamiętajcie, wszystko /PRAWDA/ jest w nas, wszak jesteśmy JEGO /ŻRÓDŁA / kreacją, po cóż węszyć i walczyć na zewnątrz, gdy wszystko mamy w najpotęnżniejszym Boskim komputerze SERCU.

    „MÓC – to CHCIEĆ.” czyż nie tak? 😀 😀

   9. Aniu, gdyby uaktywnienie komórek macierzystych było takie proste, bez problemu mielibyśmy trzecie zęby, a nie musieli nadal cierpieć u dentysty-sadysty. Żyjemy w 21. wieku, a w tej materii nadal siermięga.

   10. przewalone z zebami, potrzebujemy pilnie 3cie, ludzie cierpia niemożebnie… ponadto zeby to nie tylko gryzienie tak samo przyswajanie skladnikow przez zeby jest bardzo wazne, tak tak zeby to taki troche zoladek…

   11. „MÓC – to CHCIEĆ.” czyż nie tak? Otóż to

    A wiesz co ja całe życie mówię? ( ale po co słuchać słów swoich no po co ?hahahaha)

    Że jeśli człowiek czegoś nie umie to znaczy ,że tak na prawdę nigdy nie chciał sie tego nauczyć.

    Całe życie mówię też że nie ma rzeczy niemożliwych (pewnie miałam na myśli kreacje). Jak ktoś do mnie mówił to jest niemożliwe , nie Uda ci się odp Uda bo wszystko mogę , Bo MÓC to Chcieć 🙂

    Można by też powiedzieć kto jest Mądrzejszy od niego? a w końcu my to cząstka Jego więc wszystko w Nas mieszka trzeba tylko znaleźć ścieżkę .

    Wszystkie Drogi Prowadzą do Boga (doświadczenia , wiedza , miłość , zrozumienie) .

    Może nie każdy wskoczy na wyższy Fraktal, ale każdy może Tworzyć Dobre życie w sobie , dla innych i w przestrzeni .

   12. Myśląca Inaczej dziękuję pięknie za wspaniały koncert Zbyszka, prawdziwego artysty i człowieka, jego nie ma już wśród nas, ale jego wspaniała twórczość pozostanie na zawsze, unosząc mnie w przestworza radości i szczęścia.
    „Jak żołądź jest nasionkiem DĘBU, tak my jesteśmy nasionkami ŻRÓDŁA”

   13. Tawie Kochany my wiemy o czym mówimy , chodzi o to życie tu i teraz nie o to co nam zrobiono i robią Technologia , Jedzenie itp

    W końcu uwolnieni do końca nie jesteśmy jeszcze , ale czy takie mamy zadanie ? Na Teraz i Tu ?

    a co powiesz o ludziach którzy mimo podeszłego wieku mają nadal swoje zęby ?

    A znam takich …

    Co do zębów i ich odrastania (umiejętności) nauczymy sie i Tego w swoim czasie .

    Tak SłowiaAneczko wiem że nie ma Go wśród nas , od jakiś dwóch tyg chodzi za mną jego Twórczość , jest Artystą który Mówił między wierszami 🙂 jak i wielu Innych .

    Np
    Zacznij Od Bacha ….

    Lub

    Sens Słów znalazłem znów gdy Radość mnie w świat do was niosła 🙂

    Całuski

    a kotek ostał się jeden

   14. Tawie … 🙂

    Radiacja

    Wywiad z Małżeństwem

    Minuta od 18:1 do 19:45

    „wszystko jest w Nas”

   15. A moze LAMININA ?…cos by pomogla w tym odbudowywaniu???
    Myslalam o sprobowaniu jak to dziala,jest w kpsulkach, (widzialam na internecie i moze sklepy z produktami naturalnymi maja??? ale mi te jajeczka kurze w dziewiatym dniu, co wchodza w skald, troche hamuja…) pomysle , pomedytuje, a moze jednak sprobowac ?
    Jest tez olejek z ROZY DAMASCENSKIEJ w kapsulkach doustnie..cos czuje, ze to WIELE MOZE i chyba niedlugo zaopatrze sie w pare pudeleczek…zobacze co sie bedzie dzialao ?

   16. „co wchodza w skald”
    a to ci dopiero…SKALD zamiast sklad…

    Skald – poeta dworski, którego działalność była związana z dworami skandynawskich lub islandzkich władców w czasach wikingów, który to tworzył oraz wykonywał ustne wersje tego, co obecnie znamy jako poezję staronordycką. Wykonywanie utworów obejmowało także grę aktorską i skaldowie wcielali się w trakcie śpiewów we władców czy wojowników. Poeci z tej grupy podróżowali od dworu do dworu witani jako honorowi goście, gdzie w zamian za śpiew dostawali podarunki takie jak pierścienie lub klejnoty, czasami też zapłata była pieniężna. Do końca XII wieku chrześcijaństwo oraz rosnące rozpowszechnienie pisma sprawiły, że ta oralna forma sztuki zaginęła.
    z:
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Skald

    Znaczy ze to wlasnie SLOWO i to SLOWO MOWIONE, tak jak SLOWO WOLCHWA, KAPLANA, WIEDZMY, ZNACHORKi itp.

    W sklad lamininy czy innych substancji, komorek, olejkow itd. WITALIZUJACYCH wchodzi przde wszystkim SLOWO !
    A slowo Cialem sie stalo !
    Tak uzdrawiaja szeptuchy…sa ziola, sol, rytual itp, ale jest SZEPT, WIBRACJA, SLOWO…

    ” Do końca XII wieku chrześcijaństwo oraz rosnące rozpowszechnienie pisma sprawiły, że ta oralna forma sztuki ”
    …ech te „nowe” religie i pismo…

    SLOWO MOWIONE czyni cuda !

    Mów do mnie jeszcze
    Kazimierz Przerwa-Tetmajer

    Mów do mnie jeszcze… Za taką rozmową
    tęskniłem lata… Każde twoje słowo
    słodkie w mym sercu wywołuje dreszcze –
    mów do mnie jeszcze…

    Mów do mnie jeszcze… Ludzie nas nie słyszą,
    słowa twe dziwnie poją i kołyszą,
    jak kwiatem, każdym słowem twym się pieszczę
    mów do mnie jeszcze…

    Poezje, 1894

 6. Witam WSZYSTKICH po wakacjach. TAW mam artykuł szczególnie dedykowany Twojemu niewyjaśnionemu przeświadczeniu o nadchodzących lepszych czasach dla Polaków. A tak a’propos akcji cała Polska czyta – czas zacząć czytać od: „Protokołów mędrców Syjonu”. Wszyscy którzy jeszcze nie przeczytali tej unikalnej pozycji nie poznali i nigdy nie dowiedzą się jak daleko intelektualnie są za rządzącymi chaosem elitami. Aby jednak wyjaśnić wszystkie historyczne zawiłości polskich rządów ostatnich czasów oraz tzw. UE straszydła polecam artykuł –> http://wolna-polska.pl/wiadomosci/protokoly-douglass-reed-2017-08
  Co do zaś grzybów, to czerwone muchomory też nie są trujące, tylko właśnie halucynogenne ( dawniej suszone na choinkach stworzyły tradycje dekorowania choinek ) i po ujawnieniu tej wiedzy masowo znikają z naszych lasów.

   1. Przeczytaj zatem zamieszczony w powyższym artykule link do opisanej tam książki, a poznasz całą zamierzoną nam okrutną przyszłość, która nomen omen wydarzy się jeśli ludzie, Polacy ( zwani motłochem, pijaną zwierzyną,robactwem ) nie ockną się z durnego letargu i odważnie RAZEM, rozumnie nie przeciwstawią się samorealizacji przedstawionych tam planów…

   2. Uważni Czytelnicy tego bloga doskonale wiedzą, że żyjemy w świecie kwantowym, w którym to każdy z nas tworzy SWOJĄ WŁASNĄ rzeczywistość – i każdy doświadczy skutków WŁASNEJ kreacji.

    Ci, którzy służą i budują Życie-w-pełni-przejawienia – doświadczą Życia.

    Ci, którzy służą śmierci – …

   3. TAW, towarzyszu mej wyboistej drogi, zerknąłem na czas Twoich komentarzy, tu godzina 4.48, tu 02.ileś-tam… 🙂 …i natchnęło mnie do dwóch pytań. Jak ma się, jeśli mogę wiedzieć, długo obowiązujące zalecenie medyków, by sen trwał 8 godzin, do obecnych przemian energetyczno-genetycznych? I co do tych przemian, zmieniają się geny i uszlachetnia struktura komórkowa ciała człowieka, czy zatem ma to wpływ na większą witalność? Dłuższą żywotność? Większe osiągi mięśniowe, sportowe? Urodę, smukłość, widocznie choćby subtelnie zmiany fizyczne?

   4. To dopiero sam początek wielkiego ewolucyjnego procesu. Na razie nie słyszałem o żadnym spektakularnym zjawisku związanym z regeneracją naszych ciał. Nadal wszyscy w zastraszającym tempie się starzejemy. Prawdziwym testem będą trzecie zęby. Jeśli jakiemuś Polakowi wreszcie wyrosną – będzie to prawdziwy, namacalny start w nową erę tworzenia. Wszystko inne to pierdoły. Najczęściej związane ze zwykłą autosugestią.

    *

    A sen to sprawa bardzo indywidualna, podobnie jak ilość posiłków w ciągu dnia. Znam ludzi, którzy jedzą tylko dwa razy dziennie. Ja potrzebuję raz mniej, raz więcej snu. Bardzo często w nocy, gdy mózg pracuje na innych częstotliwościach, miewam ciekawe wglądy.

    Onegdaj, w czasach organicznych (brak energii elektrycznej) długość snu regulowały po prostu… pory roku.

    *

    Czcibor,
    moja ścieżka też jest wyboista… 🙂

   5. I wszystko jasne, dziękuję Ci. 🙂 Zaś trzeba pamiętać, że jest klucz, o którym pisałeś: wszyscy jesteśmy kreatorami własnej rzeczywistości…

   6. Chłopaki zapewniam, że każdy z nas zasuwa po wybojach, więc nie jesteście jacyś wyjatkowi.🙂

   7. TAW, Szczęśliwa mistrzostwem nie jest zasuwać po wybojach, mistrzostwem i wielką sztuką jest TE wyboje omijać i to w dodatku bez „szwanku” 😀
    To jest wyższa ziemska szkoła życia , ciężka i trudna, ale do pokonania przez nieugiętych, wytrwałych i oczywiście pozytywnie nastawionych /myślących/.

    Myśl nie posiada mocy sama w sobie, to my mamy moc kiedy identyfikujemy się z myślą i w nią wierzymy, nadajemy jej wtedy MOCY i takiej MOCY MYŚLI wam życzę, aż do spełnienia. ❤

   8. Aniu, kiedyś posiądę Twoją boską mądrość i nauczę się te wyboje omijać. Dziękuję za życzenia.😘

   9. „Bardzo często w nocy, gdy mózg pracuje na innych częstotliwościach, miewam ciekawe wglądy’

    Wiesz co mnie ogarneło ?ja mam ciekawe wglądy podczas mycia zębów…. nie raz się śmiałam że powinnam myć zęby 24/h

    Podczas mycia ich odkryłam lub dostałam zrozumienie z dna miedzy innymi …

    O co chodzi z tymi zębami ?

   10. „To o Wodę chodzi”

    No tak … coś mi własnie do końca jakby nie grało ale nie wiedziałam co.

    ale te zęby ciągle chadzają mi po głowie , czy one dawały nam to samo co rekinom ?

    E chyba coś więcej ….

  1. Witam 🙂

   „Co do zaś grzybów, to czerwone muchomory też nie są trujące, tylko właśnie halucynogenne ”

   ale że co jakieś filmy się załanczają ? Bo jeśli tak to ja podziękuję hahahahaha wystarczy mi co moje oczy na Trzeźwo widziały hahahaha .

   Pozdrawiam 🙂

   1. Trzeba w końcu zrozumieć ideę, która poza partykuralnymi interesami i zyskami z handlu narkotykami i innymi materiałami przemysłu chemicznego, przyświecała wiadomym elitom, aby całkowicie zabronić uprawy i spożywania marihuany czy innych naturalnych substancji psychodelicznych. Otóż po ich spożyciu zwykle ubogie spektrum zmysłów człowieka znacznie bardziej się rozszerza, co w wielu przypadkach pozwala na dostrzeżenie inteligentnego świata duchowej, energetycznej energii, która nas zewsząd otacza i która to energia jest budulcem wszystkiego wokół. Hybrydowe elity od samego ich początku do tego między innymi celu używały unikalnych substancji, których produkcji nauczyli ich ich boscy przodkowie i ich potomkowie ( góra Mojżesza – Serabit al Chadim ). Były to niezwykle rzadkie substancje w większości pochodzenia kosmicznego ( kamień Hadżar w Mekkce ), mające wysokospinowe właściwości nadprzewodnika – słynna ma-na z nieukrywanym zdziwieniem przez Egipcjan nazywana: Co to jest? Zwyczajnie spożywając tą substancje w czasie specjalnej procedury 40-dniowego postu ( 7 dni ścisłego postu i kolejne magiczne 33 dni spożywania tzw. chleba pokładnego w pustynnych miejscach odosobnienia ( aby nie słyszeć nawet cudzych myśli! ) dawało absolutnie nadprzyrodzone, sensytywne właściwości mentalne i psychiczne oraz możliwości kontaktów ze światem duchowym ( patrz kuszenie Jezusa ). Rzecz w tym, ze niewielki odsetek tubylców uzyskiwał quasi podobną sensytywność i możliwość przewidywania przyszłych wypadków ( liczni szamani, wróżki, wiedźmy, nomen omen bracia zakonni ) po spożyciu substancji , wywarów, olejków psychodelicznych, a to globalnej władzy kapłanów i hierofantów już bardzo mocno przeszkadzało. Stąd surowe działania Inkwizycji, palenie w piecach wiedźmami, depopulacja Indian, niszczenie religii pogańskich, ect. Co do zaś przedłużenia żywotności rodzaju ludzkiego to, zawsze towarzyszy ona rosnącej aktywności wulkanicznej przy której razem z sadzą, pumeksem, CO2 i dymem do atmosfery ziemskiej dostają się w formie nanocząsteczkowej wysokospinowe formy pierwiastków z grupy palladowców i dlatego taka zazdrosna reakcja elity, powszechnie wydłużająca niewolnikom wiek emerytalny, rozpylająca w atmosferze nanoczastki powodującego chorobę Alzheimera, choroby płuc, raka, astmę, ect. a więc Aluminium, Stront, Bar i inne świństwa, które jednocześnie tworzą barierę dla energii prany ( orgonu ) wysyłanej do nas z samego centrum naszego wewnętrznego wszechświata ( co nadal jest ścisłą masońską tajemnicą ) .
    wężykiem, wężykiem
    P.S.
    Czcibor czy to czasem nie ty robisz z igły widły detektywowi prawdy…

   2. „powszechnie wydłużająca niewolnikom wiek emerytalny, ”
    Panie qde blade…ze „oni” chca nazwac „niewolnikiem”..;to ich perwersja i zboczenie, ale ze Ty to slowo pwtarzasz, wiedzac, ze SLOWO (Kazde slowo) MA MOC…to ja nie rozumiem ???O co biega ???

   3. Qurde

    Jeśli chodzi o tzw narkotyki , to już to bardzo dawno temu odkryto, że są nośnikiem jakby informacji , pewien Jasnowidz niestety od tego kaputnał rzekomo oczywiście, film taki dość znany Lusi …. też o tym mówi.

    Sęk w tym, że po 1-e nie każdy grzyb/ narkotyk jest dobrym jakby nośnikiem.
    2-a moja Intuincja mówi mi, iż nie jest to kierunek dla każdego , i są też różne opisy ludzi którym się w głowach poogotowało od tego .

    Do takiego kroku trzeba być bardzo mocno przygotowanym , Fizycznie i Psychicznie .

    Znać swoje możliwości , posiadać już jakąś wiedzę .

    Kolejna rzecz prawie albo i żaden narkotyk na rynku nie jest czysty .

    Marihuana tzw ANIELSKA jest rzekomo tą najczystszą formą.

    Cóż ja nie jestem na takim etapie by chcieć iść tą drogą .

    Pozdrawiam

 7. Prosimy o nadsyłanie dowodów od osób, które są gotowe być świadkami i zeznawać w sprawie naruszeń prawa w systemie szczepień na adres: .
  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”
  ul. Święty Marcin 29/8
  61-806 Poznań
  Sprawa dotyczy następujących naruszeń prawa:
  1. Wykonanie lub usiłowanie wykonania zabiegu zaszczepienia dziecka bez uzyskania poinformowanej zgody przedstawiciela ustawowego,
  2. Wykonanie zabiegu szczepienia wbrew złożonemu przez przedstawicieli ustawowych dziecka ustnie lub na piśmie odmowie zgody na szczepienie szpitalne po porodzie,
  3. Wykonanie zabiegu szczepienia dziecka po porodzie pod nieobecność przedstawiciela ustawowego, niejednokrotnie bez poinformowania go w ogóle o wykonaniu tego zabiegu,
  4. Groźby karalne wobec przedstawicieli ustawowych w celu przymuszenia do wyrażenia zgody na szczepienie dziecka np. odmowa wydania kolejnej recepty na mleko zastępcze dla dziecka alergicznego, wykonania przysługującego dziecku świadczenia medycznego, wydania skierowania do specjalisty lub inny karalny szantaż i przemoc psychiczna mająca na celu zmuszenie do określonego działania.
  5. Groźby karalne wobec przedstawicieli ustawowych w celu przymuszenia do podpisania bezprawnego oświadczenia „świadomej odmowy szczepień”, rozpowszechnionej przez NIL PZH i GIS np. odmowa wykonania przysługującego dziecku świadczenia medycznego, inny karalny szantaż i przemoc psychiczna mająca na celu zmuszenie do określonego działania.
  6. Nękanie telefoniczne, pisemne, i w trakcie konsultacji lekarskich i wizyt pielęgnacyjnych, oraz w postaci narzucających się nieuprawnionych wizyt personelu medycznego niższego szczebla w miejscu zamieszkania dziecka, w celu przymuszenia do podpisania w/w bezprawnego oświadczenia lub przymuszenia do szczepień, drogą karalnego szantażu i przemocy psychicznej mającej na celu zmuszenie do określonego działania.
  7. Bezprawne nasyłanie na rodzinę pracowników opieki społecznej lub policji, oraz straszenie odebraniem dziecka z powodu szczepień,
  8. Łamanie prawa w zakresie ochrony danych osobowych i medycznych dotyczących szczepień, w tym przestępcze informowanie osób postronnych o szczepieniach cudzego dziecka, czy pokrzykiwanie przy innych pacjentach na rodziców podejmujących indywidualne decyzje w sprawie szczepień dziecka z jednoczesnym ujawnianiem informacji medycznej o stanie zaszczepienia dziecka,
  9. Masowe niewywiązywanie się lekarzy z prawnego obowiązku rejestrowania niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), w tym niejednokrotnie świadome fałszowanie historii choroby dziecka i nieprawidłowe kwalifikowanie wykonanych procedur medycznych, aby uniemożliwić dochodzenie dowodowe w przyszłości, czego skutkiem jest bezpośrednio zagrażające życiu i zdrowiu osób szczepionych powszechne fałszowanie oficjalnej statystyki NOP, będącej w Polsce jedyną podstawą oceny bezpieczeństwa szczepień
  10. Systemowe utrudnianie i niejednokrotnie uniemożliwianie rejestrowania NOP przez urzędników oddziałów Inspekcji Sanitarnej, a w szczególności zdarzeń poważnych i ciężkich, oraz „niespodziewanych” w rozumieniu przepisów prawa, które każde indywidualnie są podstawą do cofnięcia pozwolenia na obrót preparatem na terenie Polski na podstawie Art. 33 Prawo farmaceutyczne.
  11. Odmawianie przez lekarzy zarejestrowania NOP nawet, jeśli świadomy wystąpienia NOP rodzic o to aktywnie zbiega,
  12. Uchylanie się urzędników oddziałów Inspekcji Sanitarnej oraz GIS jako bezpośrednio odpowiedzialnych za prowadzenie nadzoru epidemiologicznego nad NOP, od egzekwowania wobec lekarzy wykonania prawem nałożonego obowiązku zarejestrowania NOP – nawet w przypadku, jeśli rodzic na piśmie zawiadamia urząd o popełnionym przez lekarza naruszeniu prawa.
  13. Łamanie przepisów krajowych i międzynarodowych o ochronie danych osobowych, poprzez bezprawne przekazywanie przez przychodnie danych identyfikacyjnych i medycznych osób „uchylających się od szczepień” i ich przedstawicieli ustawowych, na podstawie naruszających prawo uregulowań zawartych w akcie innym niż ustawa, ponadto niesprecyzowanym co do zakresu danych.
  .http://stopnop.com.pl/stop-nop-wraz-z-poszkodowanymi-rodzi…/

   1. –> Arkona
    Ze słowami jest jak z kobietami są te uważane za złe, ale one czasem rozpalają zmysły, są również te uważane za dobre i właściwe, ale one są oklepane, choć potrafią czasem bardziej zadawać ból. Zatem nie tyle ważne są same słowa i kobiety, a magia zamierzonych emocji, które potrafisz dzięki nim wykrzesać…
    –> Myśląca inaczej
    Masz 100% rację i absolutnie zdrową kobiecą intuicję. Jeśli wiesz, że masz silną wolę i wiedzę, możesz raz spróbować, aby przekonać się czy to Ci służy, rozwija, ale pamiętać przy tym trzeba, że wszystko w życiu ma swoją cenę, którą jednak czasem warto zapłacić…

   2. qrde blade
    ->
    Uboga i plytka ta Pana wiedza o kobietach wyrazona w komentarzu…No, chyba ze ma Pan ta skrywana, ktora sie Pan tu nie dzieli…

 8. Doprawdy wielu zastanawia się w imię czego/kogo zabija się/trwale uszkadza,bogu ducha winne dzieci, truje się wyniszcza całe społeczności i narody. To właśnie jedna w tych powalających moralnie odpowiedzi: Ołtarze ich poobalacie, a słupy ich pokruszycie, i gaje ich poświęcone wyrąbicie, a ryte ich bałwany ogniem popalicie.. Albowiemeś ty lud święty Panu, Bogu twemu; ciebie obrał Pan, Bóg twój, abyś mu był osobliwym ludem ze wszystkich narodów, które są na ziemi…. Błogosławionym
  będziesz nad wszystkie narody….. I wytracisz wszystkie narody, które Pan, Bóg twój, poda tobie;
  nie sfolguje im oko twoje….. Nad to pośle Pan, Bóg twój, na nie sierszenie, aż wygubi ostatki ich, i
  te, którzy by się pokryli przed tobą……. I wyniszczy Pan, Bóg twój, narody one przed tobą, po lekku
  i po trosze;….. I poda je tobie Pan, Bóg twój, i zetrze je starciem wielkiem, aż będą wyniszczeni. A
  poda króle ich w ręce twoje, i wygubisz imię ich pod niebem; nie ostoi się żaden przed tobą, aż je wytracisz…”

  1. obecny ksiezycowy wlaciciel naszej planety reptyl yahwe powoli i niepostrzezenie morduje pozostale dzieci bialego zeusa kropka, zydomongoloaraby yahwe pomagaja w rzez bialychi jak tylko moga

  2. poda króle ich w ręce twoje, i wygubisz imię ich pod niebem; nie ostoi się żaden przed tobą, aż je wytracisz…”

   E Tawie „pomocy „, czy ten przekaz jest prawdziwy ?

   Żadna energia we wszechświecie się nie marnuje .

   1. Żadna energia we wszechświecie się nie marnuje .

    oto mi chodziło :)nie o Bogów

 9. Qrde Blade

  mam zdrową Podświadomość , ale dziękuję ci za ten wpis i napiszę tylko tak niedoczekanie ich.

  I już jestem absolutnie pewna .

  ARKONO TO JEST BARDZO WAŻNE .

  Wiem że wielu tu jak zwykle nie zrozumie co ja pikole , Ty tak …

  Moja Podświadomość (niech tak zostanie) cały czas mnie Ochrania i cały czas Pisze…..(drogowskaz)

  od dawna mówię że jestem królikiem doświadczalnym białego i czarnego .
  Jednocześnie czułam że byłam jakby na coś przygotowywana.

  wiele lat temu wyczułam, że jestem obserwowana to się wręcz zamnieniło w paranoje z biegiem czasu(nie wiedziałam o control mind , nie umiałam tego zrozumieć) , w tym czasie dostałam zrozumienie o DNA O dzieciach , o genach … Potem w nocy ktoś przyszedł i mnie postraszył …

  Nie wszystko białe jest dobre nie każde czarne jest złe , ciagle to pisze …..W taki sposób ochroniłam siebie .

  Ciagle mówię że Bóg się mną Opiekuje (zamień to na podświadomość)

  Potem coś mi kazało pisać , pisać i pisać potem przyszło zrozumienie ,że tak się znów ochroniłam popsułam ich plany . I tak dowiedziałam się o Control Mind ….

  Ktoś pewnej nocy krzyknął mi do Ucha : Służby Specjalne!

  Przeczucie ,że ktoś znów spróbuje mnie wykorzystać…

  Sny (wiem kiedy to są oni) ból fizyczny zadawany jakby ultradziękami albo coś w tym rodzaju , szukali czegoś , na początku myślałam że jakiś może moich słabości , punktu zaczepienia .

  Ale miałam niedawno sen od jakiegoś czasu udaje mi się być jakby biernym obserwatorem , wiedziałam, że to znów Oni udawali przyjaciół, ale ja wiedziałam że to Guzik Prawda , i udawałam głupa w pewnym momencie schowałam jakiś zeszyt przed nimi (zeszyt to zapewne Informacja). I wtedy zrozumiałam …..

  Nie wiem co to jest , i nie mogę się tego na chwilę obecną dowiedzieć , tak głeboko jest to schowane ale oni tego szukają .

  Na wszystko przyjdzie czas i moment ciagle to pisze.

  Przy myciu zębów (wszystko w jednym tamtym czasie) dostałam informacje : przypomnij sobie Kim jesteś lub po co tu jesteś inaczej stąd nie odejdziesz ( tego jeszcze nie rozumiem).

  Już wiem dlaczego mnie nie można zobaczyć sama wyraziłam wiele lat temu to życzenie , pragnienie wręcz modlitwe , i tak się stało , schemat zrozumiałam gdy zaczełaś pisać Ty.

  Ja Arkono nie dopuszczam nikogo do swojego wnetrza , (podświadomość każe mi tak chronić innych)

  Ale Ty Arkono w jakiś sposób się przebiłaś … przez wszystkie blokady i sciany , które postawiłam .

  Dlatego to jest ważne co teraz do Ciebie napiszę , Musisz się na razie ode mnie odłączyć , nie skupiać na mnie ….. nie myśleć o mnie …

  Ja za chwilę zejde znów na „niższy poziom „(i choćbym Piekło miała przejść)

  Nie umiałabym żyć dalej z myślą że nie zrobiłam wszystkiego co mogłam aby jej pomóc … ale wiem z czym się to wiąże i musze zaś wejść na chaos w głowie. I musze przejść przez to sama tym razem.

  Ta rozterka jest we mnie od jakiegoś czasu ale nie umiem inaczej , po prostu nie umiem ….

  Całą resztę udało mi się osiągnąć 🙂 -przekazać wiedzę tylko tyle chciałam 🙂 w odpowiednim czasie ta wiedza wróci do nich .

  Dlatego na chwilę odchodze z bloga , tak musi Arkono moja być .

  Wiem że połączysz to wszystko razem łącznie z tym co nie zostało napisane.

  Dziękuje raz jeszcze Tawie za wszystko

  Jesteś Kimś Bardzo Bardzo Wyjątkowym .

   1. tak Tawie Kochany, ja to wiem ja wiem bardzo dużo, wszystko jest w nas…. (jestem na etapie wywalnia śmieci ) ale to jest coś innego…

    Tyle ,że dziś nie mogę napisać wszystkiego bo ciągle mi siędzą w głowie śledzą każdą myśl ( pytanie od kiedy ? i kim był biały i czarny w dzieciństwie? hmmm ) odp przyjdzie z czasem , gdy wykonam plan swój .

    Wiem ,że wszystko będzie dobrze , po prostu Tawie na chwile obecną nie mogę pójść dalej …. nie umiałabym żyć z tą myślą , po prostu to jest wbrew mnie.

    Czy mi się uda ? mam nadzieje , ale wykorzystam wszystkie drogi a w zasadzie została mi już tylko jedna .

    I na koniec napiszę o co chodziło z ta kreacją w dziecińswie 🙂

    Na początku myślałam ,że to zbiegi okoliczności bo w zasadzie nie były jakieś wielkie np ,a żeby klasówka przesuneła się na za dwa tyg potem , potem większe. No ale ile może być takich zbiegów okoliczności ?

    I nagle wziął się z doopy taki czarny , który podawał się za frenda 😉 i mówi wszystko co umiesz pochodzi ode mnie możesz mieć wszystko….. coś za coś łoczywiście.

    Ktoś, dał mi puzzelek , rozumiesz Chamana jednego hehehehe ale ja odwróciłam się do niego plecami 🙂 Tym sposobem myślałam, że sprawa zakończona ale jak się okazuje nie .

    Potem poznałam słowo schizofrenia i uznałam że pewnie tak jest , potem przyszło zapomnienie tej sytuacji .

    A jednak całe życie od kogoś ? uciekałam .

    Co do Radości to mi jej nie brak , no tylko zwyczajnie ja Osioł przecie jestem 🙂

    Nie martw się doogonie was 🙂

   2. Taka jest prawda. Czuję kamienie podwieszone u kończyn, umysłu i serca, i nie daję sobie żadnych gwarancji, że wejdę czysty w bramy Lechii. A jednak jestem skupiony na tym celu i wszelkie łańcuchy, którymi mnie opleciono, nie są w stanie odebrać mi satysfakcji, że mimo powyższego dokładam od siebie cegiełkę do prawdy, dumy, entuzjazmu i Odrodzenia Lechickiego! Howgh!! 👊😌

  1. „Wiem że połączysz to wszystko razem łącznie z tym co nie zostało napisane.”

   …dopiero przeczytalam Twoj wpis…
   Szerokiej Drogi Myśląca Inaczej, Zrodlo Ciebie Blogoslawi, Wszechswiat Ciebie Blogoslawi…

   „Dlatego to jest ważne co teraz do Ciebie napiszę , Musisz się na razie ode mnie odłączyć , nie skupiać na mnie ….. nie myśleć o mnie … ”
   …niech tak bedzie…

   Swiatlo Zycia Twoim Przewodnikiem…

 10. Te antydepresyjne grzybki teraz rosną za moimi oknami.
  Przez wszystkomogących decydentów, do których należą też osiedlowe sprzątaczki są nazywane trującymi muchomorami i niszczone.
  Na szczęście pojawiają się wśród trawy wieczorem, kiedy zaczyna być chłodno i nie ma decydentów, więc mogę je spokojnie, bez narażenia na więzienie zbierać, by zjadać ich przepyszne czapy usmażone na maśle prawdziwym, czyli z wiejskiej śmietany.
  Są smaczniejsze od innych i – z własnego doświadczenia wiem, że się po nich ani nie fruwa, ani pod samochody nie wpada.

  1. Dopiero po zjedzeniu 30 sztuk są pierwsze jazdy. Ale początkującym nie radzę od razu trzydziestu. Grzyb to świadoma istota. Najpierw trzeba z nim wejść w energetyczny dialog (poprosić go o możliwość poszerzenia naszej świadomości), dopiero później powoli i nabożnie spożywać. Na szczęście Łysiczki są sprytne – i nigdy nie rosną w niebezpiecznej ilości w jednym miejscu.

   1. Rzeczywiście niewiele ich w jednym miejscu, a na dodatek szybko stają się gorzkie.
    Widziałeś dojrzałe?
    Na czubku mają „kwiatek”, a ich „sukienka” wygląda jak na ślub ozdobiona.
    Są śliczne.
    Co do świadomości, to próbuję zrozumieć tą rzeczywistość korzystając wyłącznie z własnych z nią przygód.
    Sądzę (nie wiem, czy słusznie), że istnieje Wszystkowiedza, z której różne elementy świata korzystają wedle własnych możliwości i potrzeb.
    Wszystkowiedza odpowiada, jakby oświeca to, na co akurat zwracam uwagę.
    Np. mgnieniem myśli zastanawiam się, co teraz robię i uświadamiam sobie, że piszę komentarz, ale jak utknę myślą w tej informacji, to nie dam rady skonstruować dalszego tekstu komentarza.
    Nie wszystkie odpowiedzi Wszystkowiedzy do mnie docierają. Np. pytam, jak sobie radzi mój żołądek z niedogotowaną fasolą (brakło mi cierpliwości na dogotowanie) i nie otrzymałam odpowiedzi – nie mam świadomości, co się we mnie dzieje.
    W ogóle mi się wydaje, że mężczyźni tworzą medyczne i inne narzędzia badające to, w czym brak im świadomości.
    Skąd wiadomo, czego może być świadomy grzyb ??

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s