48 myśli w temacie “Chcesz zostać jasnowidzem? Nic prostszego – wystarczy oczyścić umysł z programu niewolnika

 1. Sposób na złamanie hipnotycznego kodu Reptilian – Czyli jak Ich zobaczyć !

  Parę dni temu sam własnymi słowami wyraziłem wolę ujrzenia pełni przejawienia reczywistości. „Niechcący” trafiłem na ten sposób.
  Angielski język jest pokręcony, jak by to brzmiało w naszym RODowym języku ?

  .https://www.youtube.com/watch?v=8MWbsa6peho
  http://in5d.com/hypnotic-code-reptilians-how-to-see-them/

  Breake the code of disilusion in my head.
  Łamanie kodu odczarowania w mojej głowie.

  Powtórzyć 3 razy:
  “I am breaking the code of disillusion to see what is before me.”
  Łamię kod odczarowania aby zobaczyć co jest przede mną.

  Lub, oraz:
  Powtórzyć 3 razy:
  “Reveal the true identity of any entity outside of myself, that is cloaking itself or not showing itself. I am not in agreement of this disillusion”
  Ujawniam prawdziwą tożsamość jakiejkolwiek istoty z poza siebie, która ukrywa się lub nie pokazuje się. Nie wyrażam zgody na te oczarowanie (na tą iluzję).

  Bądź pewien, że dodałeś pierwszą frazę, wychodzi na to, że jest to katalizator do złamania kodu. Złamanie kodu i zdolność percepcji jest też zależna od Twojej świadomości, więc u poszczególnych osób może to się nieco różnić.

  Da się z tego zrobić wpis, przypiąć ?
  Proszę o praktyczną weryfikację tych wici.
  No to będzie wesoło

  Sława ! 😀

 2. Chemiczny Kartel Śmierci nie daje za wygraną – wykupił reklamę śmierci w formie artykułu w Gwieździe Śmierci z Czerskiej:

  http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,101580,22237060,leczenie-raka-metodami-alternatywnymi-kilkukrotnie.html#MT2

  *

  FAKTY:

  Skuteczność chemioterapii to 2-3%.

  *

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/04/16/dr-aleksandra-niedzwiecki-leki-przeciwnowotworowe-powoduja-rozwoj-raka-czyli-pacjent-w-matrixie/

  *

  CUD TO ŻYCIE 🌳🌲🔆🌲🌳

 3. Kochani, Pan Adolf sprzedaje swoje piękne słowiańskie szkolone konie (jak mówi po cenie rzeźnej).
  .https://www.youtube.com/watch?v=xqUr8Q5FCms&feature=youtu.be

  Kontakt do P. Adolfa: tel. 791769292

  Szkoda tych zwierząt , są świetnie ujeżdżone, odporne, nigdy nie chorowały. Są przygotowane do hipoterapii, do pracy z dziećmi. Dwa z nich są przygotowane do ciągania sań, jeden jest tylko przygotowany do jazdy wierzchem.

  Wielu z was mieszka na wsi, może macie warunki aby stworzyć dom tym konikom.

  Wierzę, ze mój apel nie pozostanie bez echa.
  Jeśli nie macie możliwości zakupu bardzo proszę dajcie znać swoim znajomym, może znajdzie się ktoś kto pomoże. Znajdźmy im nowy dom.

 4. Zatem jak myślicie skąd wziął się sierpniowy pogodowy harmagedon, zwany przez złośliwych nomen omen huraganem Szyszko, który powalił ogromne ilości drzew w Polsce i zniszczył tysiące domostw, zabił i okaleczył setki ludzi i zwierząt ?
  Czy jest gwałtowne zapotrzebowanie na polskie drewno?
  Czy zwyczajnie potrzebne są tereny inwestycyjne na terenach dawnych lasów państwowych ?
  Czy była to kara globalnych elit na ponoć asertywnych działaniach rządu PiS i popierających go Polakach. który, to dziwacznie jednostronnie tłumaczył zniszczenia i ofiary w ludziach wolą bożą !
  Czy może były to typowe doświadczenia broni klimatycznej i słynnym już HAARP, który już 05 sierpnia br. ładował energią mikrofalową atmosferę powodując tym gwałtowne, odczytane zwiększenie częstotliwości tzw. rezonansu Schumana?
  https://poleshift.ning.com/profiles/blogs/schumann-resonance-spike
  Niestety musicie sami sobie odpowiedzieć informując innych, że bóg mógł nie mieć z tym nic wspólnego, a jeśli dalej będziemy tak durnie mentalnie bezwolni to sami pochowają się do głębokich podziemnych instalacji, które budują elitom na całym świecie, a nam urządzą tu piekło na ziemi i kolejną prowadzaną na masową skalę depopulacje !
  1. https://www.youtube.com/watch?v=nrlOPybVZIg
  2. https://www.youtube.com/watch?v=nX1SpY0kbZ8
  PODAJCIE DALEJ…

  1. Ja mam na to jedną odpowiedź: Jezus rozkazał wichrowi i wzburzonej fali, by się uspokoiły i nastała cisza.
   A gdzie jest wasza wiara (Łk 22,25)?
   Komu, w co wierzycie, co wiecie?
   Tylko tyle, co ktoś nagada? Gdzie własne doświadczenia?

   1. Jak widać wielu wierzy Biblii napisanej i setki razy poprawianej przez uczonych w piśmie faryzeuszy o których sam Jeszu mówił , że ich ojcem ( Kainem ) jest diabeł. Wierz sobie w co chcesz, dla nich i tak jesteś gorzej niż zwierzęciem…

 5. qrde blade

  ja myśle, że to były dwie siły i harrp i nazwijmy to natura , bo walka wciąż się toczy .

  1. Jaka walka ? Na tym łez padole nie ma żadnej walki jest wyłącznie odwieczna hegemonia elit nad typowym ( przepraszam ) nic nie kumającym, lub właśnie myślącym inaczej plebsem. Oni żyją z niewolniczej pracy fizycznej i mentalnej plebsu, gromadzą wiedzę i zasoby naturalne, dorobili się i myślą wyłącznie jak się go w tak zastraszająco stale zwiększającej się liczbie pozbyć. Stąd aranżowane stale wojny, szczepienia, religie, chemtrails, fluoryzacja, chemioterapia, trucie, propaganda, ect.
   Na tym świecie za bogów od zawsze durny plebs uważa te górujące nad nim mentalnie i cywilizacyjnie elity. Według księgi sprawiedliwego, słynnej żydowskiej księgi Jasara, starszej od Tory, Mojżesz otrzymał przykazania od Jetro – pana góry Sarabit al-Chadim syna słynnego metalurga Tubal Kaina z wiadomego kainowego rodu węża ( błędnie zwanej w Biblii górą Synaj na której do tej pory stoją ruiny słynnej świątyni bogini Hator, gdzie produkowano słynną egipską ma-na i do której to właśnie Żydzi przywieźli skradzione z Egiptu złoto, słynne z modlitwy „Ojcze nasz”- chleb pokładny bogów, hierofantów, faraonów i elit dla którego transportu należało wykonać Arkę ) .

   1. Jaka walka ? Na tym łez padole nie ma żadnej walki jest wyłącznie odwieczna hegemonia demonicznych elit i milczenie mordowanych OWIEC…

   2. qrde blade.
    Jest walka elit o władzę nie tylko nad plebsem, ale też nad niżej stojącymi elitami. Zwycięzcy mordowali konkurentów.
    Co ma do tego jakiś Jasar, czy inny bajki?

   3. „nic nie kumającym, lub właśnie myślącym inaczej plebsem”

    wiesz… ja nigdy nie twierdziałam, że jestem inna niż plebs … to co piszesz ma sens i dużo prawdy , tylko emocje Cię troszkę gubią , mnie też , także wiesz śmiech przez łzy …
    Jestem w sumie nawet nie wiem ile czasu na tym blogu, ale widzę zmiane w ludziach o pewnych nickach , pewnie tak widzą też mnie 🙂

    A walka jest , nawet Ty walczysz takie znas pionki wiesz … dlatego ja zbieram informacje ale wierze że wszystko jest gówno prawdą na dzień dzisiejszy aż nie zbiorę całości .

    ależ Twoje serce krwawi …. nie dawaj się !

 6. Nie sądzę, aby to było HAARP. Gdyby tak było to kataklizmy nie występowałyby np. w USA, a tam przecież też są. Spaliły się lasy w Portugalii, były trzęsienia ziemi we Włoszech. To co się stało u nas wydarzyło się na Pomorzu. A tam jak wiadomo jest masa ludzi popierających PO i nienawidzących PiS. Może właśnie wola Boża była taka, aby doszło do tych zniszczeń, żeby ludzie otrzeźwieli i zaczęli sobie pomagać i przestali się żreć politycznie i zobaczyli że w jednej chwili wszystko mogą stracić i polityka wtedy nie ma znaczenia. Niektórych nie obudzi nic poza wielkim wstrząsem takim jak ten.

  1. Czy to nie dziwne za za rządów PO południe Polski jest niszczone klimatycznie a za rządów PiS…
   W końcu jak w wojnach starozytnych między górnym, dolnym Egiptem, niszczony jest wyłącznie niewolniczy plebs. Co do zaś niewolniczej ludności USA, Kanady, Wielkiej Brytanii to zawsze wyłącznie na bogu ducha winnych, nieświadomych niebezpieczeństwa tubylcach takie doświadczenia robiło się i dalej się je wykonuje ! Lasy palą się dziwacznie regularnie i wszędzie tam, gdzie są atrakcyjnie turystycznie, przepiękne widowiskowo, turystycznie i klimatycznie tereny ( więc biznesowo atrakcyjne ) do przejęcia, ale i tam gdzie trzeba komuś coś podpalic jak ostatnie pożary wokół Moskwy. Ci ( zdecydowana mentalnie ogarniająca spisek mniejszość ), którzy dostają się przypadkiem do polityki, a nie są wyszkolonymi, posłanymi tam funkcjonariuszami zainstalowanymi tam przez system, zwykle marnie kończą w wypadku na drodze, w klinikach immunologicznych lub popełniają samobójstwo…

   1. Nie przejmuj się tym qrde blade. Jesteś wolny. Nie przeginaj w strone mentalu, nie zasilaj przeciwnika. To nie jest takie czarno-białe, zło ma swój cel, im bardziej nas naciskają tym szybciej zwyciężymy. Nic nie są w stanie zrobić, Ja nie pozwalam. Fajny cytat widziałem ostatnio łamaną angielszczyzną : Poland can’t go to space, but if space ever come to Poland – it shall not pass 🙂

   2. Dokładnie im bardziej atakują tym szybciej pójdą precz. My nie mamy tak zniewolonych umysłów jak ludzie na zachodzie i zawsze im bardziej władza cisnęła tym większy był opór. Poza tym nie południe Polski zostało zniszczone tylko północny zachód – pomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie. Byłem niedawno 2 tygodnie na Mazurach na urlopie, mieszkałem w ośrodku w lesie i owszem była 2 razy burza, wiatr i ulewy ale nic poza tym. A w Barcelonie dzisiaj mieli „ubogacenie” – jakiś islamista rozjechał furgonetką 13 osób a ponad 30 jest rannych.

  2. „Może właśnie wola Boża była taka, aby doszło do tych zniszczeń, żeby ludzie otrzeźwieli i zaczęli sobie pomagać”
   —————————————-
   Mieszkancy Pomorza rozczarowani obecna „wladza”. Szydlo przyjechala zobaczyc zniszczenia dopiero po 4 dniach, pisowscy politycy aktywni na Twitterze „myslami sa z mieszkancami Suszka”, a wojewoda pomorski (?) w sposob arogancki odpowiedzial, ze wojsko nie jest …….. „od zbierania lisci”. No coz. Parady i medale wazniejsze niz traba powietrzna. Koniec „Warszafki” powoli sie zbliza. Za bardzo oddziela sie od spraw i problemow zwyklych ludzi. Co to by bylo, gdyby tak traba uderzyla w muzeum Polin?! Co niektorzy na kolanach by tam szli.
   Co ciekawe. Krotko po kataklizmie harcerze z mieszkancami, lesnicy i odpowiednie sluzby nie czekajac na przyjazd lokalnych kacykow solidarnie zabrali sie do roboty. Usuwaja gruz, tna powalone drzewa, udrazniaja drogi. Lokalna ludnosc donosi harcerzom jedzenie. Patrzac na tych nastolatkow nie mam watpliwosci, ze „iskra wyjdzie z Polski”. To bedzie ta solidarnosc i braterstwo ludow, ktore wyjda oddolnie, bo takich zjawisk i zniszczen bedzie z roku na rok coraz wiecej.

   1. Polska zatem nie daje się wysłać w kosmos ale jeśli kosmos ( w zamyśle chaos w postaci wymyślonego Nibiru, faktycznie zaś broni klimatycznej, głodu i chłodu przejdzie do Polski za późno będzie na powiedzenie pass. To dowód na stan faktycznego zniewolenia od spisku demonicznych socjopatów.

   2. Oby jak najszybciej ten koniec Warszawki nastąpił (choć sam mieszkam niecały kilometr od jej granic to delikatnie mówiąc nie przepadam za tym miastem i jego ludźmi, a zwłaszcza rządzącą Haką Grundbaum). Co do liści to wojsko musi uprzątnąć najpierw kłody z koryta rzeki i dróg, a nie zajmować się sprzątaniem liści. Właśnie najważniejsze jest to co robią zwykli ludzie, zwłaszcza młodzi bo oni są przyszłością Polski. A tym co robi władza i opozycja nie należy się zbytnio emocjonować, bo im właśnie o to chodzi. Nie zasilajmy ich energią. We wrześniu podobno ma być kolejny odcinek tzw. puczu w związku z prezydenckimi ustawami o sądach, więc lepiej wtedy wyłączyć TV i odstawić inne media i zająć się czymś innym, a oni niech się gryzą między sobą.

   3. „Co do liści to wojsko musi uprzątnąć najpierw kłody z koryta rzeki i dróg, a nie zajmować się sprzątaniem liści”
    ————————-
    Prawda, z jednym zastrzezeniem…. Rzecz w tym, ze lisci to tam nie ma, a jak gdzies sie paletaja, to niedlugo zgnija. Potrzeba ludzi do ciecia drzew, do ladowania drewna na samochody, do usuwania nalecialego gruzu, do pomocy przy naprawach domow, udrazniania drog, rzek itp. Nadal 7 tys ludzi jest bez pradu. Ponoc kilka dni temu bez pradu pozostawalo az 200 tys ludzi. Zniszczeniu uleglo 45 tys hektarow lasu. Wojewoda po prostu zignorowal cala ta sprawe. Powinien sam zrezygnowac z zajmowanego stanowiska albo powinien zostac zmuszony przez rzad do podania sie do dymisji. A moze lepiej nie…… wowczas Polacy szybciej przejrza na oczy i szybciej odwroca sie od „elyty”.

  3. wolnisłowianie.
   Tak, polityka zawsze nie jest ważna dla poszkodowanych przez naturę.
   A wszystkiemu winien jest Bóg: polityce, politycznemu żarciu, zniszczeniom przez naturę (ludzie, to nie natura?), a najbardziej temu, że istniejemy.
   Wstrząsy budzą do przygotowywania następnych wstrząsów.
   A to znaczy, że życie na ziemi jest smutne i nudne jak flaki z olejem.

  4. była haarp też , stodoła w której spaliły się zywcem zwierzęta , właściciel nie mógł ich ocalić , obóz harcerski dzieci zgineły , to była walka dwóch no dobra napisze To Bogów , Boga Natury (pioruN) Boga technologi .

   Wiara halo…?
   ja nie wierze w Boga ja wiem że On jest .

 7. Właśnie skończyłam oglądać przekaz Arona. Między innymi mówi on o tym, że to bzdura, że podświadomość nie czyta słowa nie, że to kolejne kłamstwo jakie zostało wrzucone do świata duchowego. Co Wy na to?

   1. Z tego co pamiętam nie argumentuje tego niczym, stwierdza tylko ze to kłamstwo. Nie wiem dokładnie w której minucie to mówi.

  1. My na to, że trzeba słuchać siebie, a nie Arona, czy innych wszystkowiedzących, nieomylnych itd.
   Czy w ogóle istnieje tzw. podświadomość i jeśli tak, to czym jest, i co potrafi?

   1. Podświadomość to taka kamera, która podprogowo nagrywa to co widzisz i słyszysz. Zwykle są to relacje, zachowania i rozwiązania życiowe innych ludzi, ale także zawarte są w nim preferencje, obrazy, oczekiwania. Wszystko to jest oprogramowaniem, które nas determinuje do podprogowych wyborów i zachowań. Dlatego między innymi tyle reklam, filmów grozy, religijnych, sci-fi, horrorów, nie wspominając o jednakowej urodzie, produktach, smaczkach, ect. W chwilach kiedy twoja lewa półkula śpi lub jest mało aktywna, prawa rządzi według wgranych jej schematów jak we śnie. Tak steruje się OWCAMI, aby w letargu i milczeniu robiły lub nie robiły i kupowały co należy…

   2. Jeszcze nie spotkałam żadnego wszystkowiedzącego i nieomylnego. Po prostu lubię słuchać i wybierać dla siebie wartościowe informacje. To źle?

    Podświadomośc istnieje i ma dostęp do takich pokładow informacji ,których świadomość nie widzi. Przecież działamy często podświadomie, nie wiedząc dlaczego do czegoś nas ciągnie, ktoś nas złości, kogoś uwielbiamy, czegoś się boimy itd.
    Pytanie powinno być inne, na ile podświadomośc jest zmanipulowana przez programy na których chodzimy. Całe życie ktoś nam wgrywał jakiś program, rodzice, nauczyciele, religia. Oprogramowanie w podświadomości nadaje kierunek rozwojowi człowieka.

   3. Krystynko wiesz dzisiaj rozmawiałam z córką (ktoś mnie na górze wysłuchał ? ) I mówi do mnie tak :
    z pewnymi osobami urywam kontakt bo oni mnie ściągają w dół , nie mogę rozwijać się dalej i nie chodzi o to że mam żal , rozumiem, iż nie mogą więcej…..
    a ja tak słucham i ech …. łzy (te ukryte oczywiście)

    Pokazałam jej filmiki Arona mówiąc pamiętaj : to wiedza nie wiara wierząc w niego zasilasz go i wiesz co ze mnie po tym wypłyneło…. a jebło mnie dosłownie w twarz?

    Dlatego ja wierzę w siebie ….

   4. Podświadomość to Twoja wiedza z którą przychodzisz na świat . Inteligencja wiedza wszystkiego , nazywamy go Bogiem ,Kiedyś napisałaś Bóg wie co dla mnie jest dobre 🙂 lub Stwórcą .
    Inni nazwywają To wiedzą / wedą ,inni przeczuciami , inni intuicją ale to wszystko jedno i to samo , Krysiu 🙂

    ‚tylko uwierzcie że bedzie Wam dane a spełni się ” nie wiem czy dokładnie zacytowałam . To Myśl Kreacja , czy też jak Wolisz wiara lub fizyka kwantowa , słowa różne , znaczenie to samo .

    Tęskniłam za Tobą 🙂

  2. a ja oglądałam filmik że podświadomość nie rozumie słowa nie

   I tak jak mówisz nie boli mnie głowa
   Podświadomość słyszy boli mnie głowa
   I co wy na to ?

   1. Nie bardzo mnie to przekonuje, bo czy moja podświadomość jest tak głupia, zeby twierdzić ze mnie glowa boli jak mnie wcale nie boli.

 8. Podświadomość to taka kamera, która podprogowo nagrywa to co widzisz i słyszysz. Zwykle są to relacje, zachowania i rozwiązania życiowe innych ludzi, ale także zawarte są w nim preferencje, obrazy, oczekiwania.

  Patrząc na siebie nie mogę się z tym zgodzić no chyba ,że jestem faktycznie jakimś Kosmitą innym niż ziemianin .

  Zawsze mnie dziwiła, dobra szczerość to szczerość,: głupota ludzka , nie potrafiłam jej ogarnąć , aż ogarneło coś mnie , jako dziecko (dobra dziś wstydze się tych słów) powiedziałam do mamy, żeby przestała zmuszać mnie do głebszych relacji z dziećmi bo one są głupie …. ale mi się za te słowa oberwało hehehehe

 9. „Podświadomość to taka kamera, która podprogowo nagrywa to co widzisz i słyszysz.”

  sprecyzuje Kurde Blade 🙂 to rozum , komputer ,nie Podświadomość- w sensie Ty mylisz pojęcia .

  Pozdrawiam 🙂

   1. dokładnie czyli świadomość- mózg ? nazywa , wgrywa , jest ułomny czyli bierze zdanie innych za swoje a ten z kolei wgrywa w podświadomość … podświadomość moim rozumieniem jest Inteligencją wszystkiego jednym umysłem(nie rozumie dobra i zła dlatego ważna jest świadoma myśl) , zbiorem wiedzy , ona mnie nigdy nie okłamała , nawet teraz (długa opowieść bardzo chciałabym ci ją kiedyś opowiedzieć ) nie zawiodła mnie , chroniła , zrobiła co musiała (oszukała ich) .

    Anastazja ….

    Ja robie to samo tworze rzeczy a potem inni je sprzedają 🙂 zawsze chciałam być projektantką wnętrz ale na to zabrakło wtedy szkół odpowiednich , potem czasu brakło …. nie raz mówiono mi (pusta ściana u mnie ) a zawiesiłbym to albo to a ja odpowiadałam ta rzecz jeszcze nie została stworzona (podświadomość) .

   2. Można połączyć się ze sobą samą na 5. gęstości (Wyższa Jaźń) i poprosić Jaźń o wykasowanie ze swojej podświadomości najbardziej doskwierających, nieewolucyjnych, śmieciowych treści (trzeba skonkretyzować zapotrzebowanie).

    ALE UWAGA!
    Wtedy może wydarzyć się nagromadzenie różnych niezbyt przyjemnych okoliczności, bo Jaźń będzie chciała się upewnić, czy rzeczywiście jesteś już na to ewolucyjnie gotowa, czy jesteś w 100% pewna, że chcesz się oczyścić (bo możesz mieć np. ewolucyjny plan zdobywania doświadczenia męki).
    Jeśli zaś przejdziesz ten wydarzeniowy test, będziesz oczyszczona z tego, o co poprosisz.

   3. „poprosić Jaźń o wykasowanie ze swojej podświadomości najbardziej doskwierających, nieewolucyjnych, śmieciowych treści (trzeba skonkretyzować zapotrzebowanie).”

    A jak wiedziec „ktore ” to te tresci? Nieewolucyjne??? Jesli swiadomosc niczego nie podpowiada >???

   4. Życie nam to pokazuje. Każdy ma jakiegoś mola, który go gniecie. Trzeba je brać po kolei i stawiać do meldunku przed Jaźnią. Ona z większością trudów sobie poradzi, zwłaszcza u wyewoluowanych istot (bo stopień wyewoluowania Jaźni też jest u każdej istoty róźny)… 😉

    Uwaga! Jeśli się do niej zwrócisz, kop będzie na początku mocny, bo Jaźń będzie próbowała zweryfikować stopień Twojej determinacji nad rozwiązaniem konkretnej sprawy, gdyż ona nie reaguje nieproszona w naszą gęstość – daje nam tu pełne pole do popisu… 😉

    (Co nie oznacza, że mamy pełną tu swobodę, bo jak wiadomo, są tu ciągle jeszcze różne „przeszkadzajki”…) 😉 💛

    Więc jeśli się zwracasz do Jaźni, ta część Twojej istoty (bo Jaźń jest częścią nas samych) bardzo szybko zweryfikuje, czy ta prośba była zwykłą chwilową fanaberią, czy też jednak rzeczywistą DECYZJĄ dotyczącą przyspieszenia Twojego rozwoju.

   5. „są tu ciągle jeszcze różne „przeszkadzajki”…”
    A co masz na mysli pod tym „przeszkadzajki” ? Implanty, „obcych”, „wpisane” w podswiadomosc obce programy czy „klatwy” itp. ?
    Czy cos innego ?

   6. Wszystko naraz. W przestrzeni jest pełno wszelakich ingerencji wysoko zaawansowanej technologii – ziemskiej, a szczególnie pozaziemskiej.

    Przestrzeń zaczęła już co prawda kruszyć wszelkie syntetyczne oprogramowanie (znamykanie linii czasowych związanych z rozwojem syntetycznych technologii), ale odbywa się to bardzo powoli, gdyż jest to proces ewolucyjny. Nasza cierpliwość jest codziennie wystawiana na próbę Ognia, Wody i Wichru Wielkiej Zmiany 🙂

 10. Wykreowałam bardzo wiele rzeczy od powszechnym po unikatowe które po roku dwóch ukazywały się na rynku

 11. hahahaha nikt nie chciał by wtedy mnie słyszeć , gdy nie wiedziałam co robię 🙂 o tylko no Q..a przecież to był mój pomysł !

 12. bo Jaźń będzie chciała się upewnić,

  Jeśli ten przekaz był prawdziwy a myśle że tak , musiałam albo musze jeszcze coś przerobić , może już to zrobiłam 🙂

  4 lata temu gdy poznałam to uczucie , zamarzyłam żeby każdy tak się poczuł , żeby to wszystko ogarneło każde serce , ale zeszłam niżej (rodzina) przyjaciółka…. ale to tak głupie określenie , moja miłość ( wiem jak ją uzdrowić ) Ty i Twój Blog czyż nie powiedziałam że dożyje tych czasów i dowiem się Prawdy? 🙂 Mag Chaosu ech też musiał być Jak i wiele innych osób które są wyjątkowe i wiem że nasze drogi miały być powiązane a poznaje ludzi wielu 🙂

  Korale cedrowe pamiętasz ? napisałeś że są uzdrawiające ja odebrałam ten przekaz jako talizman a potem przyszło zrozumienie …. 🙂 .
  codziennie moja podświadomośc coś mówiła tylko mózg nie chciał się zatrzymać np:
  Dlaczego nie potrafie swojej mądrości w swoje życie wprowadzić
  albo gdy córze tłumaczyłam dlaczego czytanie jest tak ważne (wyobraźnia) kreacja:)
  że ludziom coś zostało zabrane
  Mogłabym tak wymieniać Tawie 🙂

 13. i żeby była jasność zrozumiałam książkę ( nie chciałam o tym wcześniej pisać) tak na prawdę nie wiedziałam z niej 20 -30% ? cała reszta już we mnie była od dawna, dlatego tak szybko ją przeczytałam …. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s