Padre-Pio-legge-una-lettera-di-un-figlio-spirituale

<https://www.youtube.com/watch?v=gREB_15aPyI

Tego typu numery jak holograficzne „odwiedziny ojca Pio” to TYPOWY stary numer Plejadian. Tak samo zapachy fiołkowe i inne tego typu manifestacje.

Rozmowy z „ojcem Pio” przez kobietę z południa Polski to klasyczny czanneling online z Plejadianami – „specjalistami” od wszystkich religii na naszej przepięknej planecie.

Informacji podawanych przez Plejadian zawsze warto uważnie i krytycznie (ekskluzywny dar rozróżniania) wysłuchać, gdyż oprócz jawnych dezinformacji ujawniają oni również wiele ważnych i ciekawych informacji niewygodnych dla rasy gadziej – ich „konkurentów” w starciu o dusze Ziemian.

Zwróćcie szczególną uwagę, jak wielką wagę Plejadianie przykładają do kwestii kreacji mitu o ukrzyżowaniu…

Stąd dla inteligentnego badacza prosty wniosek, że Całun Turyński, Całun z Manoppello czy wizerunek Maryi na płótnie z agawy w meksykańskim Guadalupe to również dzieło Plejadian…

Zarówno „demoniczni” Reptilianie (rasa gadzia), jak i „anielscy” Plejadianie są wespół głównymi zarządcami kosmicznego megaprojektu „Watykan” oraz szerzej: „Chrześcijaństwo”.

TAW

Cz. 2:

<https://youtu.be/62txSUiB1cU

Cz. 3:

<https://youtu.be/WGfkOkqC1f0

Cz. 4:

<https://youtu.be/aOG-4n9i61Y

Czytaj również:

Reklamy

53 thoughts on “Odwiedziny ojca Pio, czyli czanneling z Plejadianami

 1. Ze śmiechu moja dusza pęka, śmierdzi „reptilami” na kilometr jak zgniłymi jajami 😛 Myślałem, że stać ich na lepszą wkrętkę, no ale może u nich też braki w kadrach? Do czego „piję” ? Żonglowanie ciałem i duszą, strach i lęk u osoby nawiedzanej, nauka teleportacji itp.. ot taka ruchawka zabawka. .. O i jeszcze Jezuici… 😛 Dziękuję TAW za dobrą zabawę. Wysyłam Ci Dobrą energię Sława i Chwała NaRODowi Naszemu Polaszemu ! 🙂

  1. Sławoj, ” repile „…to żart czy na serio tak odczuwasz i piszesz ?
   Kiedyś byłby to klasyczny przykład ” opętania ” przez demony….wynika z tego, że kk ma duży wpływ na psychikę ludzi nawet uważających się za niewierzących w boga .
   Zdrowo myślący człowiek odrzuci takie zabawy by nie mącić nie tylko sobie ale i innym w głowie, ale jak widać wciąż jedni chcą być uważani za lepszych od innych …….bo mają kontakty …pytanie–z czym i skąd ?
   Moda na kosmitów zastąpiła modę na diabła, demony i inne paskudztwa…….heh….świadomośc dojrzewa….a czy może ….jeśli jest pełnią ?
   Niestety ….jezu—-i-ci wciąż mieszają w głowach..

   1. reptile , plejadanie , demony , złe anioły , kosmici , control mind , podczepiacze , zasysacze i co tam jeszcze, zwać jak zwać sęk w tym, że to i tak jedna klika .

    „Zdrowo myślący człowiek odrzuci takie zabawy by nie mącić nie tylko sobie ale i innym w głowie”

    Sęk w tym, że „zdrowo” to mało kto dziś myśli ,
    Mogłabym wymieniciać od Kowalskiego poprzez jego dzieci po Rządy i wszelkie inne Instytucje , czy widzisz tu(za oknem) rozsądek ? który służy życiu.
    Czy on nie daje do zastanowienia?

    Dziękować za coraz więcej ZDROWO CZUJĄCYCH/MIŁUJĄCYCH.

    Bo mi to zdrowe myślenie Innych ulało się już wiele lat temu , nie rozumiałam tylko scheamtu całości . I jak głęboko to sięga.

    Słowo Odrzucenie w tym przypadku , kojarzy mi się z Odwracaniem Oczu Od Prawdy .

    Pozdrawiam .

   2. „Kosmici” to bardzo szerokie pojęcie, gdyż obejmuje wszystkie żywe istoty we Wszechświecie – na wszystkich jego gęstościach.

    Kosmitami są więc zarówno Ziemianie, Szaraki,

    Plejadianie (żyją na innej gęstości),

    jak i byty demoniczne czy anielskie.

    Ostatecznie wszyscy jesteśmy kosmitami – braćmi w Jednym Źródle/Rdzeniu 🔆

    *

    Oczywiście w kulturze pojęcia „kosmita” używa się w tym węższym znaczeniu.

   3. Mario, nie chodzi mi o jakąkolwiek „modę”. Ciemna strona to nie tylko świat duchowy (tj demony itp). Jesli uznamy artefakty religijne zwane „cudami” i manifestacje fizyczne, należy się zastanowić z kąd to pochodzi np płótno z matką boską z Guadelupe wykonana farbą pochodzenia „kosmicznego”. Dla prymitywnych ludzi zaawansowana technologia będzie formą magii. Ludzie religijnie ortodoksyjni uważają się jedynych po Bogu w całym rzekomo pustym wszechświecie a zjawisko takie jak Ufo nazywają demonami (co niezrozumiałe to złe). Jest w internecie opinia (mi to też się układa), że opentania demoniczne to również, metoda kija i marchewki w naganianiu ludzi do kościołów, meczetów, synagog.. Reptila, Diabła, Szatana, Plejadianina.. nie należy się bać, a ino uśmiechnąć Radośnie i emanować swoją wysoką wibracją czyli być SOBĄ, tak jak TAW wskazał, iż jesteśmy WSZYSCY braćmi, nawet nasz „upierdliwy sąsiad” 😉

 2. Każdy żywy człowiek może się swoim ciałem astralnym (tak naukowcy nazywają duszę) pojawić gdzie chce i robić co chce, a działanie i przeżycia tego ciała są też przeżyciami ciała fizycznego – nie działaniami, tylko przeżyciami pozostawiającymi ślad (siniaki na nogach kobiety duchowo siedzącej na krawędzi łóżka) .
  Odwiedzana osoba odczuwa obecność całego odwiedzającego, czyli jego ciała i duszy nawet jeśli wie, że jego ciało jest daleko.

 3. Rozmowy w języku, który jest znany tylko rozmówcy Jezus obiecał tym, którzy Mu wierzą (Mt 16,17). Jest to rozmowa na poziomie myśli, czyli tzw. serca – nie angażuje mózgu. Wystarczy, że jeden z rozmówców wierzy w to, czego On uczył, by taka rozmowa się odbyła.
  Jest to rozmowa, którą w każdej chwili można przerwać jeśli się czegoś nie chce ujawnić, ale nie można kłamać, więc w 100% szczera i pewnie dlatego niewielu ją zna.

  Wierzę, że Pio w czasie ziemskiego życia zjawił się duchowo u chorej kobiety, że ją uzdrowił i rozmawiał po polsku, ale nie wierzę, że to on po śmierci wypożyczał jej ciało, by gadać z jej gośćmi.
  Po śmierci bowiem poznał prawdę nie spaskudzoną ludzkimi interpretacjami, więc nie pozwoliłby nikomu siebie nazywać ojcem (Mt 23,9: … jeden jest Ojciec wasz, Ten w niebie) i nie „błogosławiłby” nikogo znakiem krzyża, gdyż takie „błogosławieństwo” jest formą przekleństwa – sprowadza na „błogosławionego” cierpienia, choroby i inne nieszczęścia, albo pobudza do czynienia krzywd sobie i bliźnim.
  Prawdziwe błogosławieństwo przegania zło z błogosławionych i okolicy, i tworzy atmosferę spokoju, życzliwości, radości itd. nawet na wojnach.
  Wojen by nie było, gdyby błogosławienia kościelne były prawdziwe.

 4. Potencjał ludzki przeciw ukrywającym się złym duchom, to nic innego jak moc, którą uzdrawiacze ściągają od Źródła Życia różnymi metodami do słabych i chorych, by ich ciała miały siłę pokonać zło.
  Po chrzcie Jezus miał tą moc (Ducha Bożego) w sobie i się nią posługiwał (Łk 5,17; 8,46; Mt 28,12 itp. ), Dał ją swoim uczniom, by robili to, co On czynił (Mt 10,1i Łk 10,19), a po odejściu do Ojca daje każdemu, kto chce ją mieć (J 16,7; Mk 16,17-18).
  Ochrzczeni wg Mt 28,19 lub z wody + tzw. bierzmowanie mają ją w sobie, inni ją dostają podczas konkretnego działania.

  Gdyby katolicy o tym wiedzieli, to by siebie i bliźnich nie „zbawiali” cierpieniami polecanymi i wymuszanymi przez Pawła i jego czcicieli.

  1. Pani Krystyno, pisze Pani o „Duchu Bożym”, „Ojcu”, podaje odnośniki do Nowego Testamentu, itd. , czym sprawia wrażenie osoby kompetentnej, zdolnej do odpowiedzi na moje pytanie:
   Skąd się wziął „Pan Bóg”, istota miłująca wszystkich i przebaczająca wszystkim – a więc przeciwieństwo „Jehowy”, ludobójcy popierającego zdrajców, oszustów, itp. (patrz ST)
   Zadawałem to pytanie na różnych forach – pozostawało bez odpowiedzi.
   Jestem ochrzczony (rzymski katolik), odrzuciło mnie od Kościoła
   spostrzeżenie, że jako chrześcijanin mam kochać wszystkich i nadstawiać jeszcze i drugi policzek, gdy jednocześnie żyd uważa mnie za bydlę stworzone w ludzkiej postaci przez Jehowę, abym służył żydom.
   Uważam, że Kajfasz nabił goji w chrześcijaństwo:
   http://www.sfinia.fora.pl/katolicyzm,7/pytanie-laika-o-ofiare-jezusa,2560-425.html#199585

 5. Witajcie kochani! Ten film to taka podpucha. sprawdzanie naszej prawdziwej wiedzy o Jezusie. kazdy musi miec wiedzę, zeby nie dac się wprowadzic w błąd. bo są istoty, ktore mają takie zadanie: sprawdzanie naszej wiedzy, a nie wiary, bo jak wierzymy w coś, to znaczy, że nic nie wiemy, a nasze przetrwanie zależy od naszej wiedzy.

   1. Kultura chrzescijanska z roznymi odcieniami religijnymi to nic innego jak koszerne kontrolowanie i udoj gojow ,ktorzy sciskani sa za torby w celu wyssania z nich energi.CO do prawa rzymskiego i kultury to nic nie lepiej ,bo to czyste niewolnictwo.Ojciec Pio jako istota to OK ale ten facet na filmie mial zderzenie na torach z pospiesznym do Zakopanego.

  1. Halinko!
   Masz rację.
   Można wierzyć w krasnoludki, natomiast Jezus dał ludziom wiedzę, którą każdy może osobiście sprawdzić.
   Chodzi o wiarę Jezusowi, a On mówił, że możemy zrobić to, co wydaje się niemożliwe, jeśli wierzymy, że to zrobimy.

   1. Myśląca …
    Owszem – różny przekaz, różny język.
    Ja wolę nienaukowy, bo nauka zmienną, kapryśną jest i bywa fałszywą. Miewa różne treści pod jednakowymi nazwami.
    Obróbka prawdziwej Ewangelii filozofiami jej nie zmieniła, tylko stworzyła i rozmnożyła jej karykatury, niestety też nazywane ewangeliami. Żądni władzy nad ludźmi zasypali nimi Prawdę.
    Może fizyka i inna dziedziny nauki (wg mnie filozofia nie jest nauką) pomogą ją odkopać, ale jej nie zastąpią.

  1. Wolę demony, czy plejadan od czcicieli krzyża i wielbicieli faryzeusza Pawła.
   Bo wiadomo, czego można się spodziewać po demonach zwanych plejadanami lub inaczej, a o wyczynach wyznawców Pawła i realizatorów jego nauki człowiek dowiaduje się tego dopiero po dostrzeżeniu tortur stosowanych przez księży w imię głoszonego przez Pawła Jezusa.
   Oczywiście nie jest to ten Jezus Chrystus. który uczył ludzi uzdrawiać chorych, wiązać grzechy i zamykać w czeluści złe duchy zwane demonami, plejadanami itd.
   Żądny ludzkich cierpień Jezus, to mrzonka wymyślona przez Pawła, ale skuteczna jeśli ktoś działa w imię tego pawłowego niby-Jezusa (Dz 19,13-16 itd aż do dziś).

 6. Czesc wszystkim,

  Po obejrzeniu wszystkich filmikow, postanowilem skomentowac i zwrocic panstwa uwage na pewne szczegoly.

  1) Channeling Ojca Pio nie wydaje mi sie miec wiele wspolnego z Plejadami, ma on moim zdaniem zupelnie inny przekaz emocjonalny (energetyczny). Zawiera bardzo duzy ladunek emocji winy i osądu („guilt and judgement”). Z drugiej strony przekazy channelling’owe od Plejadian zawieraja natomiast przede wszszystkim bardzo duzy ladunek milosci, ktory to z przekazow Ojca Pio tez przebija ale slabiej i z drugiej reki, tak jakby filtrowany przez poczucie winy. Jest to, moim zdaniem, bardzo czeste w przekazach osob o silnych korzeniach Chrzescijanskich. Nawiasem piszac, ten element jest (wina przykrywajaca milosc) – jest to moim zdaniem glownym powodem, dla ktorego bym polecal utrzymanie pewnego dystansu od przekazow Chrzescijanskich (ale bez odrzucania!). „Wierz wszystkim, ale przekladaj karty”. 🙂

  2) Obraz ogolny zarysowany przez Slawka na podstawie Ojca Pio, w szczegolnosci koncepcja nieba pierwotnego czy zewnetrznego oraz nieba wewnetrznego (wtornego), pokrywa sie bardzo dobrze z obrazem ogolnym podanym przez inne zrodla channelingowe, jak na przyklad Jonathan C.R. Davies & Richard L. Fogg (the Primary („Dark”) Universe and the Secondary („Light”) Universe ). Natomiast osąd intelektualny, impakt emocjonalny i wnioski sa raczej inne.

  3) Moim zdaniem, wpojenie przekonania, ze naprawa („zbawienie”, „pomoc”, „uwolnienie”, itp) moze nastapic tylko poprzez zewnetrzna interwencje prowadzi do samo-ograniczenia, oslabienia wiary we wlasne sily, a w przypadku bardzo silnej wiary, do zamkniecia polączenia z wlasną nadświadomoscia („High Self”). Co jest czeste wsrod Chrzescijan. Na dotatek wiara tego typu rowniez zawiera implikacje, jakobysmy tego typu „zbawienia” od czynnikow zewnetrznych w ogole potrzebowali, a to z kolei zawiera implikacje ludzkiej ulomnosci – co jest wierzeniem samospelniajacym – i niszczacym!

  Pozdrowienia,
  Stan (Heretic)

  1. Bardzo ciekawa obserwacja , tylko ja ciągle pytam kto stworzył tak durną instytucje jak religia ? no a troche ich poznałam a mimo to ciągle z jakiegoś powodu widziałm jedno źródło tworzące wiele relig , czy to plejadnie czy nie co za różnica ? dla mnie akurat żadna , ale co do Plejadan ręki se nie dam uciąc ale skoro oni tacy piękni i miłujący to czemu ja nie umiem tego wytłumaczyć, a jednak myślę, że to byli oni i to ich otwórz się , otwórz się na bezgraniczną miłość , no jakby to tylko wystraczyło …. to byśmy w dOOOpie czarnej nie byli prawda ? a z drugiej strony zrozumiałam że musisz dać swoje przyzwolenie i to jest dla mnie do dziś ciekawe , czemu trzeba dawać przyzwolenie na otwarcie swego serca komuś ?

   Skoro są tacy Miłujący to byś to zwyczajnie poczuł prawda ? a tu jest otwórz się ….. i czekają na twoją zgodę , no tak oczywiście nie ma nic na siłę tyle że ja z tamtej strony nie poczułam Miłości….

   1. Czesc Myśląca Inaczej,

    Plejadanie a energia milosci – Jest kilka zrodel channelling’owych publikujacych konwersacje po Angielsku, niektore sa bardzo latwe do odczytania emocjonalnego i emituja silna energie typu zenskiego oraz bezwarunkowa milosc albo przyjazn jak kto woli. Polecalbym starsze teksty Barbary Marciniak (a zwlaszcza jej ksiazke ktora a w postaci dzwiekowej jest na youtube (2-godziny). Jej ostatnie sesje sa mniej przejrzyste i pewnie znieksztalcone albo wdaje sie tzw „szum”. Rowniez nieslychanie interesujace i silne energetycznie sa filmiki Gigi Young (po Angielsku) na tematy komunikacji z istotami z innych swiatow fizycznych, w tym z Plejadami.

    Odnosnie „Miłujący to byś to zwyczajnie poczuł prawda ? a tu jest otwórz się ….. i czekają na twoją zgodę ” – nie wszyscy odbieraja energie milosci w ten sam sposob i pozytywnie, jest mozliwosc niewlasciwej interpretacji , zawsze lepiej zaczac od szacunku („respect”) ktora wydaje sie bardziej uniwersalna.

    Odnosnie religi – zgadzam sie, ja kiedys tez polemizowalem z dogmatami religi ale juz mi przeszlo bo to tylko je wzmacnia. Natomiast nauczylem sie renuncjowac (nie mylic z „denuncjowac” 🙂 ) osoby fizyczne ktore zbyt dogmatycznie a wiec niebezpiecznie wierza. Pozdrowienia,

    Stan (Heretic)

   2. Stan,

    ostrzegam Ciebie i braci Polaków Rodaków Słowian przed tą „cywilizacją”. Oni okupują Polskę od ponad tysiąca lat. A miłość, którą głoszą, poprowadziła nas od naszego Świętego Gaju do ciemnej dupy, w której obecnie tkwimy.

    Już nawet nie wspominam, że to ta właśnie „cywilizacja”, wespół z gadzią, kontrolują Watykan oraz inne religie na naszej przepięknej planecie, z buddyzmem włącznie. Kontrolują zniewolone umysły Ziemian.

    A na czas Wielkiej Zmiany zaprojektowali najnowszą religię: new age. Na szczęście po 5 latach wkrętki Polacy zaczynają się wreszcie i z niej budzić.

   3. „kiedys tez polemizowalem z dogmatami religi ale juz mi przeszlo bo to tylko je wzmacnia. ” Dokladnie tak Stan, bo ENERGIA IDZIE ZA UWAGA !
    Oni nawet lubia polemizowac. Np; niejacy „swiadkowie” im dluzej „polemizuja” tym wiecej naszej ENERGII ukradli…no , powiedzmy : wyludzili, bo przeciez sila nas do rozmowy nie zmuszali 😉

 7. Bracie TAW,

  Czy Brat ma konkretne informacje z pierwszej reki na temat Watykanu i cywilizacji Plejad oraz gadziej? Gdzie w tym obrazie pasuja Anunaki/Elohim ? Pozdrowienia,
  Stan (Heretic)

  1. Ta druga rasa, o którą pytasz, Bracie Stan, to jedna z ras gadzich, a rasy gadzie nijak się mają do „wyewoluowanych” Plejów. Gady to zwykli rzeźnicy, a Pleje są nader wysublimowani, tzn. w sposób wysublimowany wodzą Słowian za nos. Moje info o nich jest wiarygodne, co potwierdzą najbliższe lata i dziesięciolecia.

   1. NIE WIEM CO CHWILKE TEMU BYLO- GADZI CZY PLEJÓW WŚCIEK , bo mi komentarz przed samym wysłaniem zżaarło!
    Więc jeszcze raz TAW<3 z Zeta są szaraki? A kto z ORIONA?
    Pytam, gdyż tak jak Hitler nie mógł sam ,,podbić Świata''- tak reptile sami nie mogli zapanować nad Światem- bo TAK CHCĄ PLEJADIANIE, ABY TAKI POGLĄD, PRZEŚWIADCZENIE ZDOMINOWAŁO NASZE MYŚLENIE- dlatego udostępniają pewne informacje, aby nas znów zniewolić i energetycznie doić:
    Exposed illuminati "Temple of Lucifer" will shock you! (R$E)
    .https://www.youtube.com/watch?v=Jk6gQhKa9YQ
    po ZAPLANOWANYM UPADKU WSZYSTKICH RELIGII- tylko nie pomyśleli, że SLOWIANIE PRZEJRZĄ W PORĘ ICH ZAPLANOWANE DZIAŁANIE I POPSUJĄ IM SZYKI!- dlatego takie widowisko kosmiczne się zebrało, aby monitorować to co się będzie działo!
    INTERWENCJA GRUP Z ORIONA- 40 lat temu- Grupa z Oriona rekrutuje więcej gadzich ras, aby dołączyli do NAA w celu toczenia ostatecznej wojny o LINIE CZASU 2012-2017!Dzielenie łupów wojennych!

    POROZUMIENIE PLEJADIAN I SYRIAN- 30lat temu- Galaktyczna Federacja ( normalnie brzmi jak sajens fikszjon- science fiction!) – ZGADZA SIĘ NA WSPARCIE LINII CZASU WZNIESIENIA jako fasady dla całkowitej kontroli nad planowanym PRZEJĘCIEM RUCHU NEW AGE! Zwiększenie ilości channelingów.

    Plejadianie dużo mówią o WZNIESIENU, a tymczasem przytoczę objaśnienie owego zagadnienia zawartego w słowniku PISMA ,,ŚNIĘTEGO'' NOWEGO TESTAMENTU ( tego z białym Gołabkiem):
    WZNIESIENIE- ogólne określenie miejsca, w którym składano ofiary i sprawowano kult. (…)
    Przed reformą deuteronomiczną i scentralizowaniem kultu w ŚWIĄTYNI JEROZOLIMSKIEJ WZNIESIENIA SŁUŻYŁY IZRAELITOM DO ODDAWANIA CZCI JAHWE i były uznawane za legalne miejsca kultu. W czasach ST WZNIESIENIA były jednak typowym elementem kananejskiego kultu płodności oraz KULTU BAALA (Jr 19,5). (…)

    WŁAŚCICIEL PISZE: ,, WŁADCY CZASU''- czy to nie ci, którzy opanowali LINIE CZASOWE- więc to jest czynnik zmienny, bo to właśnie o owe LINIE CZASOWE, PORTALE, BRAMY CZASOPRZESTRZENNE- wciąż trwa walka- tam gdzie zamieszania na KULI ZIEMSKIEJ występują tam przy pomocy niewinnych LUDZI toczy się właśnie z w/w powodu walka!

   2. Elaszko, powiem Ci po przyjacielsku, chcesz pozostać zdrowa 😁, nie wkręcaj się nadmiernie w tematykę ras pozaziemskich, bo większość dostępnego w necie info to wkrętki Obcych.

    Co z tego, że ktoś słyszał o Zeta Reticuli, Orionie czy Plejadach, skoro nadal daje się doić, wierząc w ukrzyżowanie, którego nie było?…

    Nam Słowianom wystarczy wiedzieć o trzech rasach:

    tych, którzy się właśnie z naszej planety wycofują,

    o ginących szarakach (pomimo rozpaczliwych prób ratowania się, oni znikną, bo ich genom się degeneruje)

    oraz o najbardziej nas interesujących „specjalistach” od wszystkich religii na naszej przepięknej planecie – do których też w końcu powinno zacząć docierać, że projekt „religie” wyczerpał już na niej swój ewolucyjny (raczej: inwolucyjny) potencjał.

   3. Tawie, troszczysz sie o wszystkich swoich blogowych przyjaciol, to czuc ale z tego co widze to Elaszka jest ciekawa i lubi pobabrac sie w tematach, ktorych moze nie do konca rozumie ale tam jest glebia istnienia.Tak mi sie wydaje. Ja mam podobnie.

   4. Często wytracamy swoją cenną słowiańską energię, schodząc na tematy, które na dziś nie są nam do niczego potrzebne, a przy których łatwo o kłótnię na Forum, gdyż ilość wzajemnie sprzecznego info w necie przy niektórych tematach – powala.

   5. Arielko ❤ bardzo się mylisz- dlatego, ze nie chce się babrać- wole mieć rozeznanie i pytać, a nie domniemywać- ja jestem zdania, ze lepiej znać wrogow, aniżeli później bezwiednie z nimi współpracować- bo co, bo nie miałam odwagi zapytać- tak jestem GLUPCEM W TEMATACH RAS- dlatego pytam – to jasne! Arielko Droga nie zapominaj, że w kwestii ras może się nie znam i nie chcę znać- orientować to inna kwestia- ale doskonale wyczuwam kto się za danym nikiem skrywa i tez CIĘ KOCHAM!

   6. Elaszka walcz tam sobie po swojemu ile chcesz tylko szybko, bo czas dla ciebie nagli. Sytuacja wygląda tak, że wojna z mężczyzną wychodzi kobietom na brzydotę (pogorszenie parametrów urody i takie tam semantyki; wiesz? Jakiś czas temu planowałem wprowadzić 3 płeć. Teraz widzę, że nic nie muszę robić. Mężczyzna sam sobie powoła zastępstwo dla tej zdziczałej złozy, jak kiedyś Ewę na miejsce Lilit). Wojny tamas z pozostałym gunami nie da się już ukryć za materializacją demonów przybyłych podczas wielkiej koniunkcji. A wojna słabszego z silniejszym wychodzi interwencją bogów otchłani, przyznam przy nich to ja się czuje jak dzierżawca a nie właściciel, aczkolwiek tylko po tej – lewej stronie lustra i serca.

 8. Plejadianie to żadni „anielscy”. To siedem sióstr, które poskarżyły się na giganta (Wiarakoczę, ojca rasy czerwonej, czyli tych którym nie rośnie broda tj. w literaturze odplejadiańskiej czerwona rasa znana jest jako plemię kainowe, a w literaturze indiańskiej jako władców czasu) tak, że Zeus odebrał wzrok Orionowi (czytaj skazał na życie pod ziemią, aż do powstania Olmeków i wyjścia na powierzchnię).
  Plejadianie to są te kozie bródki faraonów pod hybrydzkimi bogami, to są ci Sarmaci „polscy” tj. chazarscy co przybyli z Tartari do Lechii w VI wieku, to są też ci niezwyciężeni hetmani I Rzeczpospolitej, czym wkupili się w serca Polaków, a oprócz tego kozojebce straszne, którym na łapy trzeba patrzeć i dzieci przed nimi pilnować, bo chociaż z 7 sióstr już tylko 3 staruchy zostały to te dalej żywią urazę, że Orion wybrał nie je, ale białą i Mleczną.

 9. Sądzę, że o.Pio wystarczająco charakteryzują jego „stygmaty” na dłoniach (pięknie pachnące olejkiem, którym je sobie „wypalał”).
  Obecnie o.Pio, poszperawszy sobie w Necie za regulaminem rzymskich legionów, robiłby sobie te „stygmaty” na przegubach…
  Dodam jeszcze, że nogi były przybijane osobno do trzonu krzyża, przez stawy skokowe, z boku.
  „Przybijanie”, które widzimy na krucyfiksach, obrazach, itp. to fikcja artystyczna, na którą nabrał się o.Pio…

   1. Witaj TAW,

    o znaczeniu krzyza powiedzial mi przed okolo 10 Arab, czlowiek z Maroka (Kasablanki), pracowalismy razem ( mial Zone Polke), ja mialam krzyzyk na lancuszku, on powiedzial, zebym tego lepiej nie nosila, bo to zly znak, znak cierpienia, i ja noszac go sciagam na siebie nieszczescie. Od tamtej pory nie nosze krzyza. W domu tez posciagalam, i zaczelam sie tymi sprawami interesowac. Ostatnio moj maz ( wierzacy- niechodzacy do kosciola) chcial sobie kupic krzyzyk, ale go o tego odwiodlam.

    A teraz z innej beczki,

    Trzy noce tamu, przebudzilam sie spojrzalam na zegarek, byla 4:44; w miedzyczasie odkrylam pare interesujacych linkow w internecie (zamowilam ksiazke z lat 70 niemieckiego autora: FRÜHE KULTUREN DER WESTSLAWEN. Zwischen Hradschin und Vineta” o wczesnych kulturach zachodnich Slowian miechy Hradczanami a Vinieta.)

    ale o czyms innym chcialam, wczoraj jak poszlam do lozka to byla 22:22 (zdziwilam sie, pomyslalam „znak”??) potem wlaczylam telewizor ( wiem, ze niedobrze, ale lubie przed snem zobaczyc co sie na swiecie dzieje) i co widze? program o tajnych archiwach w panstwach i to na ktore ja trafilam to ARCHIWUM WATYKANSKIE, byla mowa o objawieniach konkretniej o fatimskich. O tym co sie mowi oficjalnie i o tym co mowia ludzie. Na koniec Reporter mogl zesc do watykanskiego archiwum, ( ale nie tego tajnego) pokazano mu original pisma Galileusza, a gdy zapytal o tajemnice fatimskie, czlowiek, ktory go oprowadzal, powiedzial, ze nic o zapiskach na ten temat nie wie ( wydawalo mi sie, ze byl zmieszany) potem pokazywal jakies tajniejsze archiwum, gdzie bylo mnostwo (przypuszczam) starych map. Powiedzial, ze do tego archiwum wyjatki maja dostep.

    W nocy snilam, ze niebo bylo Cale w chemitrails, straszna szychownica, bylam (we snie) w moim rodzinnym miejcie w jakims sklepie w ktorym zgromadzilo sie wiecej ludzi przeczuwajacych jakies niebezpieczenstwo, zaczelam do nich mowic wyjasniac, co to tam na niebie jest, ale oni (wiekszosc) o tym wiedzialo, a jakas Pani powiedziala, ze te opryski sa grozne, ale nam nic wiecej nie moga zrobic chocby nie wiem jak chcieli, bo my juz jestesmy na to uodpornienie, nasze ciala nie daja sie zatruwac.

    Rano, jak wyjezdzalam samochodem z garazu pierwsza piosenka jaka uslyszalam bylo: „The final countdown”

    Potem zobaczylam , ze znowu sypia, dosyc duzo jest „kresek” na niebie ale dziwne, z okien mojego biura zobaczylam kreski ulozone w odbicie lustrzane litery z.

    Moze to wszystko nic nie znaczy, ale cos tego za duzo jak na krotki czas.

    Na koniec dopisze co wczoraj od Pana Frana Zalewskiego uslyszalam:

    „My jestesmy w dupie slonia”- pirwszy odruch – zdziwienie. ale potem przyszlo wyjasnienie:

    Dopoki w tej dupie siedzimy, nie wiemy o tym, zobaczymy to dopiero jak z niej wyjdziemy. A on z tego co w kilku filmikach widzialam robi wylam, zeby nam to wyjscie ulatwic.

    Pozdrawiam wszystkich „zwariowanych” milego dnia zycze.

   2. W zdnaniu o znaczeniu krzyza powiedzial mi przed okolo 10 Arab, mialo byc przed 10 laty.

    I dodam, ze w ubieglym tygodniu wypisalam sie oficjalnie z tej „czarnej mafii”. W Niemczech jest to latwe. I dobrze, ze z niej mozna sie „bezkrwawo” wypisac.

   3. W PL też już łatwo. Jeszcze do niedawna potrzeba było świadka (bo polski katolik, wg biskupów, to najwyraźniej niekumaty debil).

    Teraz już nie trzeba świadków.

    Mój kolega aż kilka lat przechodził tę procedurę, bo nie mógł znaleźć świadka – tak potworne otchłanne lęki się w Słowianach odpalają, do tak haniebnej roli NIEWOLNIKA zostaliśmy wprogramowani.

    Manipulacje choćby przy tej procedurze JASNO ukazują, czym tak naprawdę Kk jest – klasyczną mafią.

 10. TAW.
  Skąd wiesz, że Jezus nie był ukrzyżowany?
  Widziałeś Jego śmierć Ty lub jakiś Arab?
  Nauka krzyża głoszona i realizowana przez faryzeusza Pawła i jego czcicieli to zabójcze bzdury, a o śmierci Jezusa wiemy tyle, ile napisano.
  Zresztą bez względu na to jak umierał – najwyższa pora, by wreszcie zmartwychwstał i pogonił katolików do robienia tego, co w Mk 16,15-18 pobożnym robić kazał.

  1. Jest to wiedza z Tajnego Archiwum Watykańskiego w Watykanie.

   Założyłem bloga o tej nazwie, by Polacy Rodacy Słowianie nie byli od tej wiedzy odcięci,
   by Polaków Rodaków Słowian o tym, przełomowym dla nas FAKCIE NIEUKRZYŻOWANIA JEZUSA, poinformować.

   Jest to wiedza z górnej półki, na dzień dzisiejszy dostępna tylko kilku osobom w Polsce. One jednak, ze zrozumiałych względów, nie bardzo chcą się tą wiedzą dzielić.

   Oczywiście na dzień dzisiejszy żaden Polak Rodak Słowianin nie musi w tę rewelację wierzyć. Ale moją rolą jest o tym trąbić 📯 na dachach.

   1. TAW.
    Odkąd Watykan jest Twoim autorytetem?
    Tylko w kwestii ukrzyżowania Jezusa, czy we wszystkim?
    Wiesz, jak wg Watykanu Jezus umierał?
    Bo Watykan zapewnia, że na krzyżu i zachęca katolików do „zbawczych” cierpień. Równocześnie – jak twierdzisz – wie, że Jezus nie był ukrzyżowany, ale mimo tej wiedzy zachęca katolików do „zbawczych” cierpień.
    Wg mnie Watykan, to stolica czcicieli faryzeusza Pawła, który nie znał nauki Jezusa. Głosił naukę faryzeuszów i nielogicznie „okraszał” ją tym, co z Jezusowej mu w ucho wpadło. Z kolei Watykan nauką Pawła „okrasił” naukę Jezusa, ale łatwo dostrzec i omijać te krótkie, sprzeczne z kierunkiem nauki Jezusa kombinacje.
    Tylko dzięki Pawłowi Watykan jest stolicą stolic, oczywiście na poziomie tego, co Jezus nazywał tym światem, czyli rządzonego przez diabła.
    Dobra Nowina, to możliwość przerabiania tego świata na świat podporządkowany wyłącznie Temu, kto wszystko dobrze stworzył, więc wie jak powinno dobrze funkcjonować.

  2. ,, Tak, Arabowie wiedzą, że ukrzyżowanie to ściema. „Koran” to w większości manipulacja, ale w tej kwestii mówi prawdę:

   ukrzyżowanie Jezusa to bajka.”

   Podobnie uważam, zwłaszcza, że symbolikę krzyża wprowadzono w IIIw n e – dziwnie to zbiega się z soborem nicejskim i ,,Konstantynkiem”, który wespół z ,,uczonymi w piśmie” spreparował kanon dla ogółu w postaci czterech ewangelii.
   Dla ogółu ówczesnego kleru, oczywiście, bo gawiedź czytać nie umiała, a jak się nauczyli co niektórzy, to wprowadzono zakaz czytania.

   Ale pozwolę sobie trochę z innej perspektywy…

   Islam uznaje istnienie Jezusa, szanuje go jako jednego z wielkich proroków, myślicieli. Koran zawiera wersety mówiące o Jezusie.
   Czy to prawda, TAW?
   Co to są tzw. ,,szatańskie wersety”? Jeśli pamięć mnie nie myli, jest to tytuł książki, która autorowi i ponoć posiadaczom tego wydania przysporzyła nie małe kłopoty. Przez kogo i kiedy?
   O co w tym chodzi?
   Wydaje mi się, że swego czasu było o tym głośno…
   Mógł byś, TAWcio, rzucić trochę ,,światła” na ciemne, ślepe uliczki mojej niewiedzy? 🙂 🙂

   Dziękuję i pozdrawiam.

   1. „Islam uznaje istnienie Jezusa, szanuje go jako jednego z wielkich proroków, myślicieli. Koran zawiera wersety mówiące o Jezusie. Czy to prawda, TAW?”

    – Tak, islam szanuje Jezusa jako wielkiego proroka. Oczywiście nie tak wielkiego jak Mahomet… 😉 😀

    Koran wyraźnie też mówi, że chrześcijanie dają się nabierać, bo Jezus nie został ukrzyżowany.

    https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Salman_Rushdie

    Krysiu, dziękuję za wywołanie tematu, bo już całkiem niedługo Salman Rushdie znowu wypłynie… 😉

    Nieźle czytasz przestrzeń… 😀

 11. Widze, ze temat rozmów „Ojca Pio” robi sie coraz głosniejszy.
  Zastanawia mnie postac Sławka, który sie przedstawił jako „upadły” ze specyficznym znamieniem na plecach, którego rolą było zgładzanie… Z duzym dystansem podchodze do jego rewelacji, ale zawsze mozna cos wartosciowego dla siebie znalezc.
  Oczywiscie pamietajac o swoim „BHP”. Tym bardziej, ze dzis pełnia, czas ksiezy/cowych transmisji…
  „Ojciec Pio” cz.7
  .https://www.youtube.com/watch?v=OGbnsKNQn0o

 12. TAW, z Jezusem się nie udało, z Matką Boską się nie udało. Jednak znaleźli się ludzie trzeźwo patrzący na sprawy religii. Może ta zabawa dobiegnie końca?

   1. Może i są. A nie uważasz, że istoty które nie są podłączone pod egregor powinny pomóc tamtym się wybudzić a nie jeszcze bardziej je pogrążać? Nie uważasz, że to duże świństwo jest?

 13. To nazywasz pobudką?
  Nawet łez już brakuje. Zastanawiam się tylko czy płakać nad ludzką głupotą czy ludzką podłością.
  Istota mocno skrzywdzona, bez serca mogła wymyśleć coś takiego jak religie. Ja mimo wszystko współczuję bo to nie wzięło się znikąd.
  Dobrej nocy i dobrego życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s