<https://www.youtube.com/watch?v=gREB_15aPyI

Tego typu numery jak holograficzne „odwiedziny ojca Pio” to TYPOWY stary numer Plejadian. Tak samo zapachy fiołkowe i inne tego typu manifestacje.

Tutaj zaś to klasyczny czanneling on-line z Plejadianami.

Zwróćcie szczególną uwagę, jak wielką wagę Plejadianie przykładają do kwestii kreacji mitu o ukrzyżowaniu!…

Stąd dla inteligentnego badacza prosty wniosek, że Całun Turyński i Chusta z Mannopello to też ich robota…

TAW

Cz. 2:

<https://youtu.be/62txSUiB1cU

Reklamy

14 thoughts on “Odwiedziny ojca Pio, czyli czanneling z Plejadianami

 1. Ze śmiechu moja dusza pęka, śmierdzi „reptilami” na kilometr jak zgniłymi jajami 😛 Myślałem, że stać ich na lepszą wkrętkę, no ale może u nich też braki w kadrach? Do czego „piję” ? Żonglowanie ciałem i duszą, strach i lęk u osoby nawiedzanej, nauka teleportacji itp.. ot taka ruchawka zabawka. .. O i jeszcze Jezuici… 😛 Dziękuję TAW za dobrą zabawę. Wysyłam Ci Dobrą energię Sława i Chwała NaRODowi Naszemu Polaszemu ! 🙂

  1. Sławoj, ” repile „…to żart czy na serio tak odczuwasz i piszesz ?
   Kiedyś byłby to klasyczny przykład ” opętania ” przez demony….wynika z tego, że kk ma duży wpływ na psychikę ludzi nawet uważających się za niewierzących w boga .
   Zdrowo myślący człowiek odrzuci takie zabawy by nie mącić nie tylko sobie ale i innym w głowie, ale jak widać wciąż jedni chcą być uważani za lepszych od innych …….bo mają kontakty …pytanie–z czym i skąd ?
   Moda na kosmitów zastąpiła modę na diabła, demony i inne paskudztwa…….heh….świadomośc dojrzewa….a czy może ….jeśli jest pełnią ?
   Niestety ….jezu—-i-ci wciąż mieszają w głowach..

   1. reptile , plejadanie , demony , złe anioły , kosmici , control mind , podczepiacze , zasysacze i co tam jeszcze, zwać jak zwać sęk w tym, że to i tak jedna klika .

    „Zdrowo myślący człowiek odrzuci takie zabawy by nie mącić nie tylko sobie ale i innym w głowie”

    Sęk w tym, że „zdrowo” to mało kto dziś myśli ,
    Mogłabym wymieniciać od Kowalskiego poprzez jego dzieci po Rządy i wszelkie inne Instytucje , czy widzisz tu(za oknem) rozsądek ? który służy życiu.
    Czy on nie daje do zastanowienia?

    Dziękować za coraz więcej ZDROWO CZUJĄCYCH/MIŁUJĄCYCH.

    Bo mi to zdrowe myślenie Innych ulało się już wiele lat temu , nie rozumiałam tylko scheamtu całości . I jak głęboko to sięga.

    Słowo Odrzucenie w tym przypadku , kojarzy mi się z Odwracaniem Oczu Od Prawdy .

    Pozdrawiam .

   2. „Kosmici” to bardzo szerokie pojęcie, gdyż obejmuje wszystkie żywe istoty we Wszechświecie – na wszystkich jego gęstościach.

    Kosmitami są więc zarówno Ziemianie, Szaraki,

    Plejadianie (żyją na innej gęstości),

    jak i byty demoniczne czy anielskie.

    Ostatecznie wszyscy jesteśmy kosmitami – braćmi w Jednym Źródle/Rdzeniu 🔆

    *

    Oczywiście w kulturze pojęcia „kosmita” używa się w tym węższym znaczeniu.

   3. Mario, nie chodzi mi o jakąkolwiek „modę”. Ciemna strona to nie tylko świat duchowy (tj demony itp). Jesli uznamy artefakty religijne zwane „cudami” i manifestacje fizyczne, należy się zastanowić z kąd to pochodzi np płótno z matką boską z Guadelupe wykonana farbą pochodzenia „kosmicznego”. Dla prymitywnych ludzi zaawansowana technologia będzie formą magii. Ludzie religijnie ortodoksyjni uważają się jedynych po Bogu w całym rzekomo pustym wszechświecie a zjawisko takie jak Ufo nazywają demonami (co niezrozumiałe to złe). Jest w internecie opinia (mi to też się układa), że opentania demoniczne to również, metoda kija i marchewki w naganianiu ludzi do kościołów, meczetów, synagog.. Reptila, Diabła, Szatana, Plejadianina.. nie należy się bać, a ino uśmiechnąć Radośnie i emanować swoją wysoką wibracją czyli być SOBĄ, tak jak TAW wskazał, iż jesteśmy WSZYSCY braćmi, nawet nasz „upierdliwy sąsiad” 😉

 2. Plejadjanie najbardziej boją się tego, żeby nie zarazić się stanem kochania, bo miłość to nie w ich typie.

 3. Każdy żywy człowiek może się swoim ciałem astralnym (tak naukowcy nazywają duszę) pojawić gdzie chce i robić co chce, a działanie i przeżycia tego ciała są też przeżyciami ciała fizycznego – nie działaniami, tylko przeżyciami pozostawiającymi ślad (siniaki na nogach kobiety duchowo siedzącej na krawędzi łóżka) .
  Odwiedzana osoba odczuwa obecność całego odwiedzającego, czyli jego ciała i duszy nawet jeśli wie, że jego ciało jest daleko.

 4. Rozmowy w języku, który jest znany tylko rozmówcy Jezus obiecał tym, którzy Mu wierzą (Mt 16,17). Jest to rozmowa na poziomie myśli, czyli tzw. serca – nie angażuje mózgu. Wystarczy, że jeden z rozmówców wierzy w to, czego On uczył, by taka rozmowa się odbyła.
  Jest to rozmowa, którą w każdej chwili można przerwać jeśli się czegoś nie chce ujawnić, ale nie można kłamać, więc w 100% szczera i pewnie dlatego niewielu ją zna.

  Wierzę, że Pio w czasie ziemskiego życia zjawił się duchowo u chorej kobiety, że ją uzdrowił i rozmawiał po polsku, ale nie wierzę, że to on po śmierci wypożyczał jej ciało, by gadać z jej gośćmi.
  Po śmierci bowiem poznał prawdę nie spaskudzoną ludzkimi interpretacjami, więc nie pozwoliłby nikomu siebie nazywać ojcem (Mt 23,9: … jeden jest Ojciec wasz, Ten w niebie) i nie „błogosławiłby” nikogo znakiem krzyża, gdyż takie „błogosławieństwo” jest formą przekleństwa – sprowadza na „błogosławionego” cierpienia, choroby i inne nieszczęścia, albo pobudza do czynienia krzywd sobie i bliźnim.
  Prawdziwe błogosławieństwo przegania zło z błogosławionych i okolicy, i tworzy atmosferę spokoju, życzliwości, radości itd. nawet na wojnach.
  Wojen by nie było, gdyby błogosławienia kościelne były prawdziwe.

 5. Potencjał ludzki przeciw ukrywającym się złym duchom, to nic innego jak moc, którą uzdrawiacze ściągają od Źródła Życia różnymi metodami do słabych i chorych, by ich ciała miały siłę pokonać zło.
  Po chrzcie Jezus miał tą moc (Ducha Bożego) w sobie i się nią posługiwał (Łk 5,17; 8,46; Mt 28,12 itp. ), Dał ją swoim uczniom, by robili to, co On czynił (Mt 10,1i Łk 10,19), a po odejściu do Ojca daje każdemu, kto chce ją mieć (J 16,7; Mk 16,17-18).
  Ochrzczeni wg Mt 28,19 lub z wody + tzw. bierzmowanie mają ją w sobie, inni ją dostają podczas konkretnego działania.

  Gdyby katolicy o tym wiedzieli, to by siebie i bliźnich nie „zbawiali” cierpieniami polecanymi i wymuszanymi przez Pawła i jego czcicieli.

 6. Witajcie kochani! Ten film to taka podpucha. sprawdzanie naszej prawdziwej wiedzy o Jezusie. kazdy musi miec wiedzę, zeby nie dac się wprowadzic w błąd. bo są istoty, ktore mają takie zadanie: sprawdzanie naszej wiedzy, a nie wiary, bo jak wierzymy w coś, to znaczy, że nic nie wiemy, a nasze przetrwanie zależy od naszej wiedzy.

   1. Kultura chrzescijanska z roznymi odcieniami religijnymi to nic innego jak koszerne kontrolowanie i udoj gojow ,ktorzy sciskani sa za torby w celu wyssania z nich energi.CO do prawa rzymskiego i kultury to nic nie lepiej ,bo to czyste niewolnictwo.Ojciec Pio jako istota to OK ale ten facet na filmie mial zderzenie na torach z pospiesznym do Zakopanego.

  1. Halinko!
   Masz rację.
   Można wierzyć w krasnoludki, natomiast Jezus dał ludziom wiedzę, którą każdy może osobiście sprawdzić.
   Chodzi o wiarę Jezusowi, a On mówił, że możemy zrobić to, co wydaje się niemożliwe, jeśli wierzymy, że to zrobimy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.