<https://youtu.be/zeRLKUkePnk

Przekaz Tadeusza Owsianki.

Reklamy

44 thoughts on “Programy Życia, programy śmierci. Wielka Kosmiczna Weryfikacja

 1. Ooo!!!
  Włączam internet, blog, widzę zdjęcie i nawet bez czytania czuje !!! o czym jest, włączam film i…. jest akurat 333 wyświetlenia…nie wiem co to znaczy, ale taki „przypadek” coś pewnie znaczy…?

 2. Na trawie dzisiaj okolo 13 (?) byly dwie karty: 9 kier ❤ i osemka mieczy (pikow )…a okolo polnocy widze prelekcje Pana Owsianko

  …"Karty z grupy Pucharów mówią o życiu uczuciowym i erotycznym – a wśród nich ta karta przypomina o tym, że miłość jest siła twórczą i płodną, i właśnie dzięki niej w ogóle żyjemy. Dziewiątka Pucharów mówi też, że materialne powodzenie sprzyja tym, którzy się kochają, że dobrobyt idzie w ślad za miłością."
  (…)
  Dziewiątka Pucharów czyli: Zakorzenienie
  Karty-Puchary mówią przede wszystkim o miłości: na kolejnych kartach z tej z serii oglądamy miłość – powiedzieć można – z innej strony. W Dziewiątce Pucharów miłość ma sens potężnego prądu, który łączy ze sobą następujące po sobie pokolenia. Jest to umiłowanie swoich potomków, a z drugiej strony wdzięczność, ciekawość i cześć, jaką żywimy wobec swoich przodków. Karta ta zwraca uwagę na sile tradycji i na wartość zabytków historii – tej narodowej i tej rodzinnej. Miłość taka, o jakiej mówi ta karta, obejmuje również istoty inne niż ludzi – duchy przodków, zwierzęta, całą przyrodę.
  http://www.taraka.pl/tarot_pelny_puch_9

  "Ze wszystkich kart, które dotąd omawialiśmy, Ósemka Mieczy w największym stopniu wystawia nas na działanie przypadku. Właśnie ona (podobnie jak Koło Fortuny) może zwiastować wygraną na jakiejś loterii – albo, przeciwnie, przegraną: kiedy wpadną na nas jacyś złośliwi kontrolerzy…

  Karta ta mówi, że czas przyśpiesza: że w krótkim okresie wiele się wydarzy. Mówi też o kontaktach z ludźmi i sprawami z dalekiego świata, z egzotycznych okolic. Stwierdza, że trzeba się szybko uczyć nowych rzeczy, że konieczna jest improwizacja i wszelkie plany mogą w każdej chwili wziąć diabli.

  Odnośnie spraw sercowych oznacza miłości szalone acz zrodzone z przypadku. W interesach mówi o pieniądzach, które przyszły cudem i nie wiadomo gdzie się rozeszły.A wielką instytucją, która działa w rytmie Ósemki Mieczy, jest światowa sieć komputerowa – Internet."
  http://www.taraka.pl/tarot_pelny_miecz_8

  JAKO NA NIEBIE TAKO I NA ZIEMI 🙂

   1. Wróżki i te sprawy (kreacja) okazuje się że gówno nie wróżki , jest tak jak myślisz że jest czyli : ktoś powiedział ci jak będzie a ty w to uwierzyłeś no i się stało.

    Tarot i te sprawy zaś czyjeś tłumaczenie czyli zaś kłania się kreacja jest tak jak myślisz że jest? czy ktoś zaś za ciebie próbuje myśleć ?
    a ja mówie że wszystko jest GOOwno prawdą i wierze, że w nic nie wierze lub że w nic wierzyć nie muszę .

   2. idąc za tym dalej wrózki wróżbici itp powodzenia w utrzymaniu swojej energi przy sobie to są dopiero podczepiacze.

   3. Myśląca Inaczej,
    TE KARTY LEZALY NA TRAWIE…tu nie chodzi o „wróżki”, po prostu KTOS coś podpowiada i moze to robic w snach, Gryzaczkami z Wielorybem lub rozsypanymi kartami…nie było żadnej wróżki…chyba ze WIATR 😉
    Aha…jest coś więcej…to byla CZWÓRKA pucharów (kier)…nie wiem dlaczego pisząc komentarz widziałam DZIEWIĄTKĘ….i OBRAZEM „Zmieniłam”kartę …”bezwiednie”
    Czwórka ma zupełnie inne przeslanie ( wedlug taraki, ja sie” nie znam wiele na kartach” 😉 )…Z tego co czytam , wnioskuje ze czwórka wskazuje na PRZELOM, cos jak gdyby prog…Uczucie „wskoczy” na „inny” stan rozwoju czy tez sie „urealni”… tak czy inaczej dzisiejszy tytuł wpisu “Programy Życia, programy śmierci. Wielka Kosmiczna Weryfikacja” pasuje wlasnie do CZWORKI PUCHARÓW ,cos jak ” Woz albo przewóz”, a wczorajszy „Epidemia Miłości ” pasował do 9 pucharów (kiery) ❤
    Cos się WAŻNEGO dzieje… bardziej chyba czuje niż "analizuje".

    Pisze o tym, bo mam wrażenie, ze jakieś ważne sprawy sie dzieja i te "przypadkowe pomylki" sa czescia PRZEKAZU…moze tylko dla mnie…a moze dla Wszystkich lub kogos jeszcze…

   4. „Czwórka Pucharów jako karta pierwsza i najważniejsza

    Dana jest ci uczuciowa satysfakcja. To, czego pragnęło twoje serce, leży przed tobą. Co z tym zrobisz? Czy jesteś szczęśliwy? Czy naprawdę tego chciałeś? ”

    …” leży przed tobą.” jak ta karta na trawie…

 3. A ja będę niezmiennie przestrzegał i przed Panem Owsianko i przed Panią Nelly i wszystkimi „ezo-autorytetami” powiązanymi z Antrovisem i Projektem Cheops. Pozdrawiam

  1. Ja nie zaglądam ludziom w ich duchowe metryki. Sam większość życia błądziłem w judaistycznej sekcie o nazwie Kościół katolicki.

   http://wp.me/p3gTpd-3NM

   Sczytuję, czym kto emanuje na dziś i co z jego osobistych wglądów może mi się przydać na mojej obecnej ścieżce.

   Na dziś oboje wymienieni przez Ciebie to ekstraklasa polskiej przestrzeni rozwojowej (nie jedyna). Co nie znaczy, że bezkrytycznie spijam każde wypowiedziane przez nich słowo. Podobnie jak nie chciałbym, by ktokolwiek bezkrytycznie spijał każde wypowiedziane przeze mnie słowo. My tu, na Forum Slavorum, bardzo się różnimy pomiędzy sobą. A pomimo to się szanujemy i cenimy 🔆

   Przedrostek „ezo-” oznacza Wiedzę niedostępną, ukrytą. Dziś już nie istnieje żadne ezo-, gdyż Wiedza/Wieda/Weda jest już dostępna DLA KAŻDEGO.

   *

   Po błędach do celu.

   Nie myli się tylko ten, kto nie podejmuje prób 🙂

   My tutaj z wszelkich „błędów i wypaczeń” wyciągamy wnioski.

   1. Odwracanie sie od Kosciola Katolickiego to odwracanie sie od Krzyza, to odwracanie sie od prawdy w tej wierze, ktora jest swiatlem zycia I smierci. Kazdy z Nas ma wybor ,po bledach droga do celui jest kreta I ciernista.

   2. A poza ta „ekstraklasa”i innymi klasami są :
    „Błogosławieni cisi i szczerego serca !”
    Ich nie widać, ale Oni widza. Ich nie słychać, ale Oni słyszą.
    Ich nie czytają, ale Oni Czytają…

   3. „Wiem, że tu zaglądają. Lecz się nie udzielają…”
    …lub sie udzielaja „bardzo incognito ” 😉

 4. Pozdrawiam. Polecam wylogowanie się z matrixa. Trudne to, pojawia sie samotność i ból istnienia, ale jest też radość. Pozdrawiam, Forumowicze i TAW! Ostatnio słucham słowika, choć nie na żywo. Cudowny ptak.

  1. Artykuł do przeczytania i przemyślenia.

   „Ciekawa koncepcja tego, co może nas czekać …jak będziemy nadal trwali w 3D ale z wymuszonymi zmianami..
   Interesująca rozmowa zapisana przez MD Daimler Benz – umysł nieco rozdmuchany naprawdę
   Ten artykuł jest „umysł nieco rozdmuchany”, ponieważ stwierdza on niektóre zmiany do 2020 ~ 2028  od trzech do 10 lat. Daje nam do myślenia i pomaga nam uświadomić sobie, że ewolucja ma miejsce mimo, że Kabał chce nas zatrzymać jako więźniów w ich starym, przestarzałym paradygmacie.

   A oto Ciekawa koncepcja tego, co może nas czekać …

   Źródło: https://www.linkedin.com/ impuls / ciekawe talk-MD- Daimler-Benz-bit-umysł-blowing- naprawdę-najit-chan
   W niedawnym wywiadzie MD Daimler Benz (Mercedes Benz), że ich konkurentami nie są już inne firmy samochodowe, ale Tesla (oczywiste), Google, Apple, Amazon .
   Zawsze były 3 stałe … śmierć, podatki i modyfikacje!

   Oprogramowanie będzie zakłócać większości tradycyjnych gałęzi przemysłu w ciągu najbliższych 5-10 lat.
   Uber jest tylko narzędziem, ale nie posiadają żadnych samochodów, a obecnie to największa firma taxi na świecie
   Airbnb jest obecnie największą firmą hotelarską na świecie, choć nie posiadają żadnych własności.
   Sztuczna inteligencja Komputery stają się wykładniczo lepiej zrozumieć świat. W tym roku, komputer może pokonać najlepszego gracza Go w świecie, 10 lat wcześniej niż oczekiwano.
   W Stanach Zjednoczonych, młodzi prawnicy już nie dostają pracy. Ponieważ w  IBM Watson, można uzyskać poradę prawną (do tej pory dla mniej lub bardziej podstawowych rzeczy) w ciągu kilku sekund, z dokładnością do 90% w porównaniu z dokładnością do 70%, gdy wykonywana jest przez ludzi.
   Więc jeśli chcesz studiować prawo, natychmiast się zatrzymaj. Będzie 90% mniej prawników w przyszłości, tylko specjaliści pozostaną.
   Watson już pomaga pielęgniarkom diagnozowania raka, 4 razy bardziej dokładne niż ludzkie pielęgniarki. Facebook ma obecnie program do rozpoznawania wzorców, które mogą rozpoznać twarze lepiej niż ludzie. W 2030 roku, komputery staną się bardziej inteligentne, niż ludzie.
   Autonomiczne samochody: W 2018 roku pierwsze samochody ( bez kierowcy) pojawią się dla publiczności. Około 2020 roku, cały przemysł zacznie być zakłócony. Nie chcą ludzie już być właścicielem samochodu. Będziesz zadzwonić po samochód z telefonu, to pokaże się na swoim miejscu i pojedzie do miejsca docelowego. Nie trzeba go zaparkować, płacisz tylko za przejechane odległości i może to być produktywny podczas jazdy. Nasze dzieci nigdy nie dostaną prawa jazdy i nigdy nie będą właścicielem samochodu.

   Spowoduje to zmianę w miastach, ponieważ będziemy potrzebować 90-95% mniej samochodów na tym obszarze. Możemy przekształcić dawne miejsca parkingowe w parki. 1,2 miliona ludzi umiera każdego roku w wypadkach samochodowych na całym świecie. Teraz mamy jeden wypadek co 60.000 mil (100000 km), z autonomicznego prowadzenia to spadnie do jednego wypadku na 6 mln mil (10 mln km). Że uratuje milion osób rocznie.
   Większość producentów samochodów będzie prawdopodobnie bankrutem. Tradycyjne firmy samochodowe starają się o ewolucyjne podejście i po prostu zbudować lepszy samochód, a technologia (Tesla, Apple, Google) zrobią rewolucyjne podejście i zbudują komputer na kołach.
   Wielu inżynierów z Volkswagena i Audi; są całkowicie przerażeni tym co czyni Tesla.
   Firmy ubezpieczeniowe będą miały ogromne kłopoty, bo bez wypadków, ubezpieczenie będzie 100 x taniej. Ich model biznesowy ubezpieczenia samochodu zniknie.
   Nieruchomości ulegną zmianie. Bo jeśli można pracować podczas dojeżdżania, ludzie będą poruszać się i dalej żyć w bardziej pięknej okolicy.
   samochody elektryczne staną się głównym nurtem około 2020 miast będzie mniej głośno, ponieważ wszystkie nowe samochody będą działać na energię elektryczną. Energia elektryczna będzie bardzo tania i czysta: produkcja Solar została na krzywej wykładniczej przez 30 lat, ale można teraz zobaczyć ich wpływ rosnący.
   W ubiegłym roku więcej energii słonecznej na całym świecie zainstalowano od kopalnych. przedsiębiorstwa energetyczne desperacko starają się ograniczyć dostęp do sieci, aby uniknąć konkurencji z domowych instalacji słonecznych, ale to nie może trwać. Technologia zadba o tą strategię.
   Energia elektryczna będzie tania i będzie obfitość wody. Odsalania wody słonej teraz wymaga jedynie 2 kWh na metr sześcienny (@ 0,25 centa). Nie mamy mało wody w większości miejsc, mamy tylko ograniczoną wodę pitną. Wyobraź sobie, co będzie możliwe, jeśli każdy może mieć tyle czystej wody, ile chce, prawie bez kosztów.

   Star Trek Medical trikorder
   Zdrowie: trikorder X cena zostanie ogłoszona w tym roku. Są firmy, które zbudują urządzenia medyczne (zwane „trikorder” ze Star Trek), który współpracuje z telefonem, który bierze twój skan siatkówki, próbkę krwi, i oddechu.
   Następnie analizuje 54 biomarkerów, które identyfikują prawie każdą chorobę. Będzie to tanie, więc w kilka lat wszyscy na tej planecie będą mieć dostęp do światowej klasy analityki medycznej, prawie za darmo. Żegnaj, medyczny establishment.
   Drukowanie 3D: Cena najtańszej drukarki 3D zejdzie z $ 18,000 do  $ 400 wewnątrz 10 lat. W tym samym czasie, staną się 100 razy szybsze. Wszystkie duże firmy obuwnicze już rozpoczęły 3D buty  drukując je .
   Niektóre części zamienne do samolotu 3D są już drukowane w odległych portach lotniczych. Stacja kosmiczna ma już teraz drukarkę, która eliminuje potrzebę stosowania dużej ilości części zamiennych kiedyś w przeszłości.
   Pod koniec tego roku, nowe smartfony będą miały możliwości skanowania 3D. Można wtedy skanować 3D nogi i wydrukować swój idealny but w domu.
   W Chinach jest już wydrukowany w 3D zbudowany kompletny 6-piętrowy biurowiec. Przez 2027, 10% wszystkiego, co jest wytwarzane ..będzie w 3D wydrukowane.
   Możliwości biznesowe: Jeśli myślisz o niszy, w którą chcesz wejść, należy zadać sobie pytanie: „w przyszłości, czy myślisz, że będziesz mieć?” a jeśli odpowiedź brzmi tak, to w jaki sposób można zrobić to , by się stało wcześniej?
   Jeśli to nie działa z telefonem, zapomnij ten pomysł. I każdy pomysł przeznaczony do sukcesu w 20 wieku, jest skazany na niepowodzenie w 21 wieku.
   Praca: 70-80% miejsc pracy zniknie w ciągu najbliższych 20 lat. Nie będzie wiele nowych miejsc pracy, ale nie jest jasne, czy będzie wystarczająco dużo nowych miejsc pracy w tak małym czasie.
   Rolnictwo: Nie będzie 100 $ robota rolnictwa w przyszłości. Rolnicy w krajach 3. świata może wtedy stać się menedżerowie swojej dziedzinie zamiast pracować cały dzień na ich polach.
   Aeroponika będzie potrzebowała znacznie mniej wody. Pierwsza Petriego produkowana cielęcina, jest teraz dostępna i będzie tańsza niż krowia wyprodukowanej cielęciny w roku 2018. W chwili obecnej 30% wszystkich powierzchni rolnych jest używane dla krów. Wyobraź sobie, że nie musimy już zajmować tego miejsca. Istnieje kilka startupów, które przyniosą białko owadów na rynek wkrótce. Zawiera on więcej białka niż mięso. zostanie on oznaczony jako „alternatywne źródło białka” (ponieważ większość ludzi nadal odrzuca ideę jedzenia owadów).
   Jest to aplikacja o nazwie „moodies” (Napisał), która może już powiedzieć, w jakim jesteś nastroju. Do roku 2020 nie będą aplikacje, które mogą powiedzieć z swoich gestów i mimiki, jeśli kłamiesz. Wyobraźmy sobie debatę polityczną, gdzie to jest wyświetlane, kiedy mówisz prawdę, a kiedy nie.
   Bitcoin może nawet stać się domyślną walutą rezerwową … na świecie!
   Długowieczność: Teraz, gdy średni wzrost rozpiętości życia jest o 3 miesiące rocznie. Cztery lata temu, żywotność dochodziła do 79 lat, teraz 80 lat. Sam wzrost rośnie i 2036, nie będzie więcej niż jeden wzrost rok do roku. Więc może wszyscy dożyjemy  ten długi długi czas, prawdopodobnie bardziej niż 100.
   Wykształcenie: Najtańsze smartfony są już na $ 10 w Afryce i Azji. Do 2020 roku 70% wszystkich ludzi będzie posiadać inteligentny telefon. Oznacza to, że każdy ma taki sam dostęp do edukacji na światowym poziomie.
   Każde dziecko może korzystać z Khan Academy ( darmowe kursy..) za wszystko dziecko musi uczyć się w szkole w krajach Pierwszego Świata. Były już wersje oprogramowania w Indonezji i wkrótce będą komunikaty w języku arabskim,  i latem tego roku w chińskim Suaheli. Widzę ogromny potencjał jeśli damy aplikację angielskiego za darmo, tak, że dzieci w Afryce i wszędzie mogą stać się biegle posługującymi  językiem angielskim i może się zdarzyć, że w ciągu pół roku.”

   1. ,, Jest to aplikacja o nazwie „moodies” (Napisał), która może już powiedzieć, w jakim jesteś nastroju. Do roku 2020 nie będą aplikacje, które mogą powiedzieć z swoich gestów i mimiki, jeśli kłamiesz. Wyobraźmy sobie debatę polityczną, gdzie to jest wyświetlane, kiedy mówisz prawdę, a kiedy nie.”

    Ło to to! Już zaczynam zbierać kasę na tę aplikację (o ile nie będzie za darmo) do mojego super, full, ekstra, mega, maxi wypasionego telefonu( jak naciskam cyfry – gada 😀 i ma zielony i czerwony przycisk 😀 , takim to prezencikiem dzieci cię up….lą! 😀 😀 )
    Już się nie mogę doczekać jak zasiądę z Rodzinką przy stole i se zobaczę co ciotunia w swym łbie kombinuje!

    Ale zaraz, zaraz! Kto będzie gadał, jak wszyscy gapić się będą w swoje full wypasione gadżety?
    Usta staną się atrapą, będą tak dla picu, bo gęba bez nich to tak dziwnie.
    Palce u dłoni wydłużą się nam jak u szaraków.

    ALE JUŻ NIKT NIE BĘDZIE WIEDZIAŁ, ŻE MOŻE NIMI ZAGRAĆ NA PIANINIE STOJĄCYM OBOK, W SALONIE.

    Nałoży sobie taki jeden z drugim na łeb kask 3D i w wirtualnym świecie będzie Chopinem.
    Inny wcieli się w Nicki Laudę na torze wyścigowym lub pieprznie się na wirtualny hamak w tropikach, oczywiście ze sztucznie wywołanym orgazmem – ten jeszcze! człowiek wydrukuje … (na
    razie! 😀 )
    Zachowa tylko funkcję żarcia(z drukarek!), spania i sr…nia, ale i to ulegać będzie zanikowi.
    Wlepione w ekranik wielkie oczy bez powiek, bo niby one po co?, żeby coś umknęło uwadze dla rozrośniętego danymi cyfrowymi łba?

    Nastąpi gradacja umysłu, nikt niczego nie będzie musiał sobie wyobrażać, zmierzać się z czymś, pokonywać, dokonywać wyborów, bo wszystko będzie wiadome …
    No nie!

    Dziękuję za taką domyślną, przewidzianą i znaną przyszłość.

    >>Elektronika wielkiej pokusy
    ma w sobie dobro ale i minusy,
    wszechobecne ,,cudo gadżety”
    wyjałowią człowieka – niestety

    cwany to plan zamordyzmu
    wprost do ludzkiego nihilizmu
    W czas przyszły cichcem się wżyna,
    by gadżet trzymała MASZYNA!<<

    A gdy mój telefon dzwoni, to na co mam nacisnąć? – na zielune cy na cerwune? Oj!, nie zdążyłam!
    To chyba dobrze, bo poznaję ciszę…

    PS. Człowiek jak piłka – raz po jednej, raz po drugiej stronie siatki.
    A pod nią trawa WIECZNA.
    Jak dobrze, że kosić ją można! Nieprawdaż Aniu! Teraz wiesz dlaczego ci się Franek co rusz rozpieprza … 😀 😀

  2. Tak, to prawda, śpiew słowika ścisza oddech, nastawia uszy ku słuchaniu. Słuchaniu tego pięknego duetu; ptaka i ciszy, która jest jego salą koncertową.
   Nie bez powodu ten malutki ptaszek ma swoją nazwę. To on swym trelem, niepowtarzalnymi akordami dźwięków: krótkich, urywanych, to znów przeciągłych, pauzą mistrzowsko władający, potrafi wySŁOWIć CISZĘ.
   Bez niej nie ma odgłosów, śpiewu i melodii, bo jakże dźwięk wydać można bez oddechu?
   W ten ciszy oddech się wsłuchujmy.
   Kiedy słucham słowika, nie wiem co bardziej mnie ujmuje; śpiew jego czy cisza z nim współgrająca.

   Pomyślałam sobie teraz, że ptaki to tacy zmyślni nauczyciele.
   Nim ciszę zdążysz nazwać samotnością, one przyzwyczajają cię do niej pięknem swego śpiewu.
   Długo jeszcze po koncercie słyszysz miłe dźwięki, a przecież to już cisza.
   Nauczmy się z nią obcować, przebywać, a pojęcia samotności i oddzielenia staną się co najmniej dziwne. 🙂

   Zacytuję ci, kochany Śpiewie Ptaka, tak mądrą co piękną myśl:

   ,, KIEDY WIDZISZ SIEBIE, GDZIEKOLWIEK SPOJRZYSZ, PATRZYSZ OCZAMI BOGA.
   GDY WZRASTA POCZUCIE JEDNOŚCI, ZNIKA Z TWOJEGO ŻYCIA BÓL I ROZCZAROWANIE.
   KIEDY WZRASTA POCZUCIE JEDNOŚCI, GINIE CIERPIENIE I SMUTEK. CIERPIENIE JEST BOWIEM REAKCJĄ NA ODDZIELENIE, A SMUTEK OGŁOSZENIEM JEGO PRAWDY.
   LECZ TO PRAWDA TYLKO POZORNA.PRAWDZIWY PODZIAŁ NIE ISTNIEJE.”

   .https://www.youtube.com/watch?v=rQJmcreH5LA

 5. a słyszeliście o tym że już są pierwsze próby grzebania w dna , które maja spowodować wykluczenie tzw chorób dziedzicznych , albo że już jest wychodowane dziecko w inkubatorze które pracuje jako matka .

  Witamy w świecie ewolucji .

 6. Ten fakt mówi wszystko- ONI SĄ W ROZPACZY!
  Bill Gates pilnie nakazał budowę bunkra atomowego w jego posiadłości w Seattle i doradzał pracownikom długoterminowe opuszczenie Stanów Zjednoczonych w jak najbliższym terminie. „Nie powiedział, jak długo powinniśmy być z dala, ale powiedział, że powinniśmy wyjechać jeszcze w następny weekend” powiedział Hall, technik ds. basenów, który mówi, że obserwuje budowę bunkra atomowego i wyjaśnia, że jest wystarczający do ochrony tylko garstki ludzi.

  „Oprócz bunkra atomowego zbudowaną pod małą rezydencją kilka mniejszych tuneli łączących się z bunkrem, tworząc małą podziemną twierdzę.”
  Bill Gates ponoć zaakceptował konstrukcję dopiero po wielokrotnym zapewnieniu, że on i dwie inne osoby przetrwają bunkrze podczas wystąpieniu różnych zagrożeń.

  Pan Hall mówi, że Bill Gates poświęcił wiele uwagi i czasu na badanie psychologicznych aspektów zamknięcia w podziemiu w celu zapewnienia, że on i i nieliczni z nim zamknięci będą dobrze funkcjonować w czasach katastrofy. Nie może on zabrać ze sobą wszystkich z którymi się za i darzy sympatia, dlatego zalecił zaufanemu personelowi i współpracownikom opuszczenie kraju tak szybko jak to będzie możliwe. „Bill mówi, że Afryka lub Rosja są najbardziej bezpiecznymi miejscami” – powiedział Hall.
  POWINNIŚMY WYJECHAĆ JESZCZE W NASTĘPNY WEEKEND!

   1. Tawie żałosne nie żałosne ale budowanie schronu Atomowego ? gdzieś też czytałam ,że podobno są pokłady nasion odłożone na nową ziemię ? no nie żebym się tu strachać miała czy coś ale skąd taka reakcja ? (schron) bo to nie po raz pierwszy się przewija z tymi schronami Doda też przecież ma (wypłyneło) to i inni no nie będę tu ich wszystkich wymieniać , a dla nas co to oznacza ?

   2. Z NIMI BĘDZIE TAK:
    .https://www.youtube.com/watch?v=7K8UpCG9eQk
    ,,Po tym, jak Polacy zorganizowali bojkot napoju energetycznego Tiger, a przez Internet przelała się fala oburzenia, producent zdecydował się przeprosić, jednakże jego pokrętne tłumaczenia są nie mniej skandaliczne niż sama reklama
    Jak poinformowała strona internetowa „Tygodnika Solidarność” Tiger Energy Drink reklamował się na portalach społecznościowych hasłem „1 sierpnia Dzień Pamięci. Chrzanić to co było, ważne to co będzie” zilustrowanym zdjęciem ręki w charakterystycznym geście. Haniebną reklamę zamieszczono 1 sierpnia, w 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

    „Sytuację uważamy za niedopuszczalną i zostaną wyciągnięte konsekwencje. Naszą intencją nie było obrazić kogokolwiek, za co przepraszamy wszystkich, którzy poczuli się dotknięci efektem naszej pracy” przekonywała Turlejska-Zduńczuk. Pytanie tylko, czy to, co zrobili, rzeczywiście można nazwać pracą?

    Swoją drogą ciekawe, dlaczego marketingowcy Tigera zdecydowali się na pokazanie środkowego palca Powstańcom Warszawskim a nie na przykład ofiarom Holokaustu? Dlaczego taką kampanię reklamową zaplanowali właśnie na 1 sierpnia a nie na 27 stycznia, kiedy to przypada Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu?”
    http://prawy.pl/55590-producent-tigera-pokretnie-tlumacza-skandaliczna-reklame/

   3. KOCHANA MYSLĄCA INACZEJ ❤
    NIE, NIE I jeszcze raz Nie – to chodzi o USA I DZIEŃ 21 SIERPNIA! Myslę, że tego dnia właśnie się boi!
    MY JESTEŚMY BEZPIECZNI ❤

   4. Ja też mam swój własny Schron… 😀

    Hahahaha dlaczego mnie to nie dziwi, ale dobrze żeś napisoł, w razie czego wiemy, gdzie biec hahahahaha

   5. Elaszka 21 sierpnia zaćmieniu towarzyszy Regulus czyli Alfa LEO nazywany Małym Królem na 29 st LWA. Regulus to także Strażnik Nieba symbol Rafaela(RA-fale ?) który to zwiastuje Dzień Gniewu Bożego.
    Gniew czyli ‚agnie wati’ znaczy być ognia słowem, zwać się ogniem.
    ZagniewaTi i zagniewaĆ są tożsame, agnie wati to analityczna forma polskiego słowa zAgnieWać. Wać Agnie, Agnie z Wać i zWany-Agnie, Agnie-zWany, czyli zWać ogniem lub zWany ogniem. Ogień Gniewu? A towarzyszy mu Adh-afera zwana Płynnym Ogniem i związana z przestępczością.
    Pojawiają się także inne Gwiazdy min Sędzia Niebios czyli Thuban,Strażnik Drzewa Życia…
    Na szczęście wspomaga nas Wielki Czarny Kot i Chwała Boża.
    To jakby zapowiedź … a wszystko zacznie się kręcić gdy LEW stanie na Północy w czasie przesilenia jesiennego.

   6. Królewska Gwiazda Regulus od kilku już lat przebywa w fazie Panny. Ale oczywiście będzie tworzyć ścisłą koniunkcję z obecnym Zaćmieniem Słońca na 28° Lwa.

    Na mego czuja Zaćmienie to już wkrótce całkowicie przeobrazi/zweryfikuje dotychczasowy układ sił na naszej przepięknej planecie.

    Zaćmienie to może (nie musi) stać się Kluczowym Mechanizmem Spustowym przeżywanego obecnie na całej planecie Procesu Wielkiej Kosmicznej Weryfikacji…

    Obecne Zaćmienie widzę jako Wielkie Przesilenie Geopolityczne…

    Czy inaczej: Wielkie Zaćmienie Nowego Porządku Świata.

    Szczegóły:

    Kraje Osi Zła (USA, Izrael, Arabia, Katar, Niemcy, Francja, Wielka Brytania) będą odtąd już tylko tracić na rzecz wzmacniania kRajów Słowiańskich, ze słowiańskim Iranem włącznie.

   7. Ciekawe to wszystko … napisałeś oś… a może hiperbola- (Hyperborea?) czyli Sierp i pierścień Pacyfiku czyli jak na górze tak i na dole ?

   8. Zdziwiona, bardzo ciekawa analiza.
    Nie wiedziałam o tym 21 sierpnia…

    „Gniew czyli ‚agnie wati’ znaczy być ognia słowem, zwać się ogniem.”
    „Przyszło” tez imię ZBI-GNIEW
    Nie wiem dlaczego, ale czuje jakiś CUD 🙂 cos pięknego… możne to bedzie u nas?

    (pytanie: w Polsce schrony?)

 7. LOS ANGELES: Tajemnicza śmierć lekarki walczącej z przemysłem farmaceutycznym! To 60 ofiara w ciągu 1,5 roku

  Ann Boroch, znany autorytet medycyny holistycznej, została znaleziona martwa 1 sierpnia, w swoim mieszkaniu w Los Angeles. W ciągu ostatnich 18 miesięcy zostało zabitych lub zmarło w niewyjaśnionych okolicznościach, ponad 60 lekarzy krytycznych wobec przemysłu farmaceutycznego.
  W lipcu tego roku , została zastrzelona przez policję z Minneapolis obok swojego domu Justine Damond, lekarka medycyny holistycznej. Australijka, polskiego pochodzenia, znana był też jako Justyna Ruszczyk. 40-letnia lekarka była krytyczna wobec medycyny konwencjonalnej i przemysłu farmaceutycznego.

  Także Ann Boroch, która miała 44 lata, była w opozycji wobec przemysłu farmaceutycznego. Promowała naturalne metody leczenia oraz odrzucenie produktów farmaceutycznych.
  Boroch w wieku 24 lat zachorowała na stwardnienie rozsiane. Gdy tradycyjna medycyna nie przynosiła jej poprawy zdrowia, stworzyła własny program leczenia i odkrył, że drożdże i toksyny grzybowe są główną przyczyną chorób autoimmunologicznych. Poprzez staranne utrzymanie ścisłej diety oraz skuteczny program przeciwgrzybiczny, Ann potrafiła wyleczyć się ze stwardnienia rozsianego. I przez ponad dwadzieścia lat nie miała objawów SM. Wdzięczna za powrót do zdrowia postanowiła, że jej misją będzie edukowanie społeczeństwa. W Polsce została wydana jej książka „Grzyby Candida przyczyna większości chorób”.
  Boroch była również otwarta na wiele innych kwestii związanych ze zdrowiem, w tym na niebezpieczeństwa szczepienia, a także aktywnie walczyła o przejęcie kontroli nad swoim życiem i odrzuciła produkty farmaceutyczne na rzecz naturalnego uzdrawiania. Uważała, że edukacja jest najważniejszym narzędziem uzdrawiania umysłu i ciała.
  Niespodziewana śmierć sprawiała, że zostawiła rodzinę, przyjaciół i pacjentów w wielkim szoku. Na jej oficjalnej stronie na Facebook czytamy: „Z ciężkim sercem dzielimy się z Wami tą wiadomością, że Ann Boroch, zmarła nagle we wtorek, 1 sierpnia 2017 roku. Wielu z Was zna historię Ann. Przez prawie 20 lat była światłem prowadzącym tysiące ludzi na całym świecie do uzdrowienia (…) Ann zostawiła spuściznę miłości, inspiracji i uzdrawiania. Jej wiedza będzie żyć przez jej książki i filmy wideo i nadal będzie się rozpowszechniać aby kolejni ludzi znaleźli drogę do uzdrowienia. Ann kochała to, co robiła…”.
  eps

  Za: https://newsbook.pl/2017/08/06/los-angeles-tajemnicza-smierc-lekarki-walczacej-z-przemyslem-farmaceutycznym-to-60-ofiara-w-ciagu-15-roku/

  Patrycja 10 sierpnia 2017 at 00:07
  ,,Ja pracuję w banku to Wam powiem ze, mamy klientów z branży farmaceutycznej to mają wpływy po 500tys zł premii kwartalnych. Także to o takie pieniądze idzie walka. Nikt z nimi nie wygra”
  Ja 10 sierpnia 2017 at 01:32
  ,,My z nimi wygramy świadomością, gdy sami zaczniemy się leczyć. Wg Ann Boroch grzyby candidia są w większośći przyczczyną chorób, a co np ubija candidię? czosnek niedźwiedzi, w innym artykule zachwalany jako lepszy niż zwyczajny czosnek. Trzeba też zabezpieczyć tą wiedzę która jest niech te zabójstwa nie pójdą na marne i jeszcze szybciej obudzą ludzi. Gdyby Big Pharma nie bała się niszowej populacji ludzi świadomych nie działała by tak drastycznie”

  1. o tym czosnku to napisałem ja, jarząbek 🙂 fajnie ze ktos to przeczytal i powielił:)

   1. Beautiful SZCZĘSLIWA ❤ aż się popłakałam ze wzruszenia 🙂
    Moja Kochana ja mam parę chwil w dostępności do kompa i wtedy samo się otwiera 😀 DZIĘKUJĘ ZA PIEKNĄ MUZĘ 🙂
    Sławoju ❤ Kochany Jarząbku takie komentarze zawsze moją uwagę przyciągają- bo mądrość z nich płynie strumieniem ŻYCIA I WARTO, A NAWET NALEŻY JE POWIELAĆ DALEJ 😀

  2. Grzyby, beztlenowce i tlenowce oraz część pasożytów zabija zwykły nadtlenek wodoru czyli zwyczajna i tania woda utleniona, którą w formie kropelkowej wg metody profesora rosyjskiej medycyny kosmicznej Iwana Pawałowicza Neumywakina powinno się reguralnie oczyszczać organizm. To jest bardzo tania metoda, ogólnie dostępna, wielokrotnie i długotrwale sprawdzona w praktyce od płukania ust przez kropelkową metodę picia z wodą do ostatnio ( patrz J. Zięba ) w formie wlewów. W połączeniu z terapią dużymi, naturalnymi dawkami witaminy C czyni prawdziwe cuda za dosłownie grosze.

   1. qrde blade, cenna informacja.
    Pan prof. Iwan Pawłowicz Neumywakin wybitna osobowosc.

    W przypadku parodontozy, zakazen , stanow zapalnych dziasel :

    1/2 lyzeczki wody utenionej + 1/2 lyzeczki sody oczyszczonej + troche pasty na szczoteczke ; chwile szczotkowac zeby delikatnie i potrzymac 10 minut

 8. Arkonoooo Kochana to nie było do Ciebie , Tyś kompletnie Inny temat:) ja miałam na myśli tych wiesz wróżbitów z TV i nie tylko , bo to są wysysacze a powiem wam coś jeszcze to może kto oprzytomnieje .

  Dzwonisz powiedzmy do wróżki oczywiście infolinia (wiem wiem bo mam taką koleżankę nawiedzoną wróżka prawde ci przecie powie) pytają jak się nazywasz bla bla bla między czasie już ktoś inny wchodzi na FB i mają cię jak na widelcu a potem takowy pacjent się dziwi jaki to wróżek no 🙂
  Kolejna rzecz to wiele ludzi po studiach psychologi resztę można sobie dopowiedzieć .

  1. Masz racje,a są sprawy jeszcze gorsze niż wysysanie energii i pieniędzy…
   To są często zorganizowane szajki, które rujnują życie psychiczne, społeczne i materialne…
   Poza nielicznymi osobami obdarzonymi autentycznymi zdolnościami, reszta…temat warty rozwiniecia.
   Byc może KOSMICZNA WERYFIKACJA zajmie się i tymi, którzy bez skrupułów kradną energie od ludzi nieszczęśliwych, zagubionych czy po prostu szukających uczucia, pracy, zdrowia…

   FB wiadomo przez kogo założony…

Możliwość komentowania jest wyłączona.