37 myśli w temacie “Ciemna epoka wiary przemija bezpowrotnie. Nastaje epoka Wiedzy

 1. Ciemna epoka przemija- TAW<3 Myślę, że to potwierdza wczorajsze zdarzenie- tak ono wyglądało z relacji świadków:
  Rolnicy wracali z pola późnym wieczorem- zatrzymała ich policja- byli bardzo zadufani w sobie- cwaniakowali- zaczęli wypisywać mandat w wysokości 800 zł- w międzyczasie zatroskana Mama w ciemną noc przez rzekę się przeprawiła i po łąkach jak na skrzydłach- czując cierpienie Syna na miejscu się zjawiła- nic nie powiedziała- tylko łzy uroniła i obok na ławce szlochając cichutko przysiadła- nagle nastąpił niespodziewany zwrot w zachowaniu policjantów- mandat zwinęli i jeden rzekł: ,, kup Pan żonie piękny bukiet kwiatów, bo to dzięki niej mandatu nie ma''- wysiadł z samochodu i żegnając się przesłał piękne zyczenia synowi rolnika, który ma dziś ważny egzamin ❤
  Zobacz TAW jaką MATCZYNA MILOŚĆ MA MOC ❤
  Otworzyła ich portale SERCA- TO BYLO NIESAMOWITE- DOSLOWNIE JAK ZA DOTKNIĘCIEM MAGICZNEJ RÓŻDŻKI- dwóch ciemnych facetów- rozjaśniło się i w jednej chwili wypełnili się światłem! To znak, że matriks moc swą utracił i nawet ,, ich narzędzia systemowe'' zaczynają czuć!
  W życiu nie ma przypadków- a to zdarzenie coś bardzo ważnego przekazało- dlatego się nim dzielę wiedząc, ze właściwie zostanie przez Ciebie TAW odczytane 🙂

  1. I jeszcze jedno – kilka już dni za mną ,,chodzi” to zdanie:
   ,,Puszcza Białowieska- NASZ ŚWIĘTY SŁOWIAŃSKI JAR (RAJ)- wyprowadzi nas z niewoli tworu zwanego w skrócie- ue”

   1. Szczerze mówiąc, to dziwię się Strażnikom Świętego Gaju NaRODowego, że mają tyle cierpliwości…

    Ale chyba wiem, o co im chodzi…

    Pozwalają wycinać Świerki, byśmy w ich miejsce mogli sadzić Dęby…
    🌳🌳🔆🌳🌳

   2. Oby chodziło o te dęby, bo męczy mnie, ze to się tak przedłuża. Ile zwierzaków musi porzucić swe domostwo…

  2. Tak, miałem podobnie z polską drogówką. Przy wysokiej skumulowanej energii oni miękną. Przestrzeń działa bowiem tak, że…

   [się rozpędziłem, ale mnie przystopowało, bo to info mógłby ktoś…]

   …przy pyfku Ci dokończę 😁

   1. TAW, chciałbym coś podziałać w swoim mieście, czy NFP pana Jabłonowskiego to dobry ruch? Oni trochę balansują między Unią, katolicyzmem i lechickością, trudno orzec, czy wybalansują zharmonizowany tor – ale są odważni, patriotyczni i głoszą z hukiem o GMO, chemtrails, chazarach itp… Jakie masz zdanie?

   2. Powiem tak, JESTEM ABSOLUTNIE PEWIEN JEDNEJ RZECZY:

    NIE MA SZYBSZEJ DROGI DO WOLNEJ POLSKI NIŻ JEDYNE NIEZAWODNE SPOIWO POLSKIEJ WOLNOŚCI, WOKÓŁ KTÓREGO BĘDZIEMY SIĘ OGNISKOWAĆ🔥

    TYM SPOIWEM JEST ODWIECZNA, PRASTARA, WZORCOWA (SŁAWIĄCA ŻYCIE) SŁOWIAŃSKA ETYKA.

    WIEM, ŻE NIE MA INNEJ WARTOŚCI ZDOLNEJ ZJEDNOCZYĆ NARÓD.

    To jest moja odpowiedź dla Ciebie, Czcigodny Czciborze 🔆

    Masz kosmiczny Wzorzec, resztę już sobie dośpiewasz… 🙂

    *

    Tam, gdzie spoiwem jest słowiańska etyka, tam nie ma korupcji, zdrady ni kłamstwa.

   3. Żadna etyka nie gwarantuje braku lub istnienia korupcji, zdrady i kłamstwa.
    Ludzie, to nie etyka, tylko twórcy i realizatorzy różnych etyk.
    Czym twórca etyki może skusić lub zmusić innych do jej przestrzegania? Batem, marchewką, czy jeszcze inaczej?

 2. Jeśli tak, to zacznijmy od rzeczy absolutnie dla Polaków-Lachów podstawowych. Tę WEDĘ trzeba zwyczajnie przemyśleć i nareszcie przyswoić:
  1. W Europie jak dotąd mieliśmy i nadal zresztą mamy rządy Imperium Rzymskiego. UE i oczywiście Polska są lennikami tego imperium i między innymi dlatego przed pałacem prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu na koniu stoi pomnik księcia Poniatowskiego tylko z nazwy, a tak naprawdę Cesarza Rzymskiego Marka Aureliusza. Podobnie jest ze słynną kolumną Zygmunta III Wazy masona Jezuity z obnażoną szablą i krzyżem w ręku.
  2. Obie ostatnie wojny w Europie, jak i rozbiory Polski zostały wywołane przy aprobacie i logistyce Imperium Rzymskiego, same zaś Niemcy, powstały znacznie później niż USA. Nie wierzycie, to przeczytajcie i podajcie dalej –> https://justice4poland.com/2016/04/30/niemcy-jacy-niemcy/
  3. Teraz bardzo ważna tajemnica masońska, którą posiedli Niemcy i która jest jasno wyrażona w kształcie ( widoku z góry ) placu św. Piotra w Watykanie, kulistej rzeźby na tym placu oraz w znaku nazistowskiego orzełka trzymającego w łapach obręcz ze swastyką w środku symbolizującego reprezentację władzy wspomnianego Imperium nad naszym miejscem życia i wszystkimi związanymi z jego kształtem tajemnicami:

  Teraz trochę iluminowanej wiedzy dla niezmiennie zmanipulowanych szkolnymi bzdurami.
  Jak widzimy na rysunku orzeł ten przypomina orła rzymskich legionów ( trzyma w łapach, co niechętnie się ostatnio pokazuje ) dziwaczną obręcz, jakby laur ( faktycznie jednak obrazuje skorupę ziemską, pustej w środku Ziemi ( obręcz o określonej naturalnej grubości skorupy ziemskiej ) w której w samym środku mamy faktycznie znak swastyki ( swarożycy występującej na wielu zdjęciach i rzęźbach skierowanej w różne kierunki ). W rzeczywistości swastyką oznaczano fizyczną i magnetyczną osobliwość, która po jednej swojej stronie jest nazywana czarną gwiazdą – tak nazywano czarną dziurę, zaś po drugiej stronie jest naturalnym promiennikiem ( jasną gwiazdą ). Osobliwośc ta zasysa do wewnątrz w ruchu wirowym ( patrz swastyka ) materię, zaś po drugiej stronie tworzy promiennik, jak nasze słońce, oświetlające miejsce będące, UWAGA wewnętrzną powierzchnią skorupy naszej Ziemi na której od dawna żyjemy. Jest to jedna z największych tajemnic masońskich, a wspomniana osobliwość wytwarza życiodajną wirową energię jakim jest pole magnetyczne naszej pustej w środku planety. Orzeł jest symbolem Imperium-nacji, która posiada od dawna tą iluminowaną wiedzę i która wie, że torusocentryczny kształt naszego ziemskiego wewnętrznego wszechświata ma wyraźnie zaznaczone otwory na biegunach strzeżone przez nacje ww. ORŁA .
  Niedouczone duractwo robi zaś wszystko, żeby ukryć przed tubylczym plebsem tę WEDĘ, która jednak w formie licznych symboli stale nam wszystkim prezentuje!

  1. Funkcjonariusze lewactwa tworza nowe oprogramowania i to jest ich etyka. Ostatnie oswiecenie na Polakow narodzilo sie 153 lata temu. Nalezy miec mode na normalnosc i moralnosc, odnosnikiem moze byc ciagle Roman Dmowski, ktory niestety byl zepchniety na tor boczny przez masonska szatanistyczna lige narodow.

   .https://www.youtube.com/watch?v=4qMNEC2HuUc

 3. Roman Nacht nazywa zaufaniem życiu to, co ja nazywam wiarą Bogu. Nie w Boga, tylko Bogu.
  Np. wierzę słowom Jezusa, że Bóg lepiej ode mnie wie, co mi do życia potrzebne i mi to da (Mt 6,31-33).
  Wiem, że tak jest i ufam, że tak będzie.

  1. Ja go słuchałam Krysia dośc długo i oooooo fajnie , fajnie to ma sens ale potem ryp jedno słowo coś mnie tu nie pograło potem inny filmik acha se myśle , dziekujemy Panu może ja tak w niego wleze i się pobawie zobaczymy czy mu do śmiechu będzie .

 4. Tę WEDĘ

  Może by tak w końcu ją kto ujawnił ?słowo po słowie weda , weda ale co w niej jest ? wiedza rozumiem dziś świat to też wiedza , wiesz to ,że ja musze dbać o glebę , ekologie to bez wedy wiedziałam , wystarczyło usiąść i popatrzeć , zdrowie itp ten ruch zaczął się już dobry czas temu ale ja pytam co jest w wedzie , konkrety ? zasady jak mam uwierzyć czemuś na słowo (przepraszam za szczerość) na słowo to już nie jeden zonka zaliczył i nie chodzi mi że ja coś do Słowian mam , taki typ – do nikogo nic nie ma , ale weda rozumiem że coś oznajmia chetnie się zapoznam z rękodziełem .
  Jeśli pochodzi od źródła nie ma opcji by zagineła . Tosz to m…….tyk. Czy się mylę ?

   1. Kto szuka i czyta ten z pewnością znajdzie, problem jest w tym, że wielu nie garnie się do szukania, niechętnie coś tam chce czytać, a jeszcze więcej, choć to zakrawa na dramat nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Podane ważne linki do czytania są zwykle pomijane, a oglądany jest tylko prosty i łatwy przekaz bezpośredni zwykle służący manipulacji stada. To właśnie dzięki temu widocznemu upośledzeniu zorganizowane elity robią to co robią, traktując pożal się boże mentalną i umysłowa słabość większościowej reprezentacji stada jako jego ewidentną zwierzęcość i powód do szykan.

  1. z tym odczuwaniem to ja już mam od dawien , dawna , weda rozumiem wiedza , ukradziona , schowana przed nami ? więc zastanawiam się jaka wieda , wiedza bo póki co to użytku z niej dobrego nie zrobiono .
   Częściowo jest ona tu odkryta ale ja mam takowe wrażenie że to wręcz takie wiesz 1/4 tego wszystkiego tak na prawdę .

   1. JWH to o wiele starczy znak/obraz niż impostor Jahve. Oznacza trójce/trójnie. Lucyfer to nikt, nazwa nie oznaczająca nawet postaci, wklejona w biblię z języka który nie istniał w tamtych czasach. Podobnie jak Jezus/Jaszua ( żyjący bądź całkowicie wykreowany) jest tylko próbą dopasowania/zakrzywienia postaci Jassy/Issa ( opisanego podczas szkolenia/nauczania w Indiach), który nie zginął na wdrukowanym w umysł krzyżu ( którego pozytywne znaczenie też zostało przekręcone) tylko miał rodzinę, jego grób jest w Kaszmirze. Oczywiście Christos to nazwa świadomości/energii jego Wyższego Ja. Jahve to też nie Allah, Allah to faktycznie żeńskie „bóstwo lunarne”. Zeus/Odyn/Swaróg to już północna gałąź.

   2. Tak, Jezus nie umarł na krzyżu.

    Żydzi sfałszowali CV Jezusa i „święte księgi” podrzucili cesarzowi Konstantynowi. On dokonał reszty gadziej manipulacji, która trwa do dziś, a kórej Polacy RODacy Słowianie oddają pokłon.

    Bogowie Ziemi,

    tej Ziemi,

    oddają uroczysty pokłon

    Ojcu Kłamstwa.

  2. Gmo siu mam coś dla Ciebie tak żartem bo Ty ciagle dzizus i dzizus pa na to co znajdłam

   JHWH = Baal = Złoty Cielec = Zeus = Lucyfer.

   1. Używa się: Jezus, Jesus. Iesus, Yahshuah, Yehshuah, Yahuszua, Jeszu, Hesus, po grecku – Ἰησοῦς – nauczany nieprawidłowo jako – Iesus, (po łacinie – IESVS, Iesus i kilka innych wersji.) Łacińska wersja – Iesus dominuje ponad 1600 lat od czasów powstania rzymskiej Wulgaty.

    Najbardziej wulgarną formą Jego imienia jest angielska wersja – Jezus, którą wymawia się w wyjątkowo nieprzyjemny sposób – Dżizas.

   2. mylaca inaczej mylisz -_- jesus to syn reptyla yahwe=allah=biblijny bog, brat yahwe jezeli tak mozna okreslic cos co sie wykluwa z jaja… to belzeboob=ball=diabel=szatan=lucyfer=tamil, zeus to nasz zyworodny bialy smiertelny wrog obydwu jajowych

   3. I to też jest ciekawe

    Masy Chrześcijan są głęboko przekonane, że słowo Chrystus jest drugim imieniem Isusa. Częściowa prawda. Imię według biblijnym mierników to wartość, charakter, pozycja danej osoby, jej SŁAWA

   4. To nie ja tak myśle hahahaha skopiowałam to , ogólnie hmmm niby prawdziwe imię brzmi Isus

 5. Kto szuka i czyta ten z pewnością znajdzie

  Szukam i czytam nie zamykam się na, żadną wiedzę ale i nie odbieram jej jako swojej , i tym sposobem doszłam do nie jednego linka Słowianie , część faktycznie pokrywa się z treścią przedstawianą przez Tawa , a część już nie 🙂 I wychodzi na to ŻE mamy Słowian i Słowian (nie żebym chciała Kogoś urazić absolutnie). I Wedę i Wedę .

  To że ja się wymieniam z Tobą słownie opiniami nie oznacza że pod Uwagę nie biorę również słów Twoich ale jak już zaznaczyłam nie odbieram ich też jako swojej.

 6. Ja trochę w innym temacie, ale bardzo ważnym- SKAŻONE JAJKA!! No właśnie z niemieckich kurników do Polski były, ale i pewno dalej są transporty z nieczystościami z kurników i co się okazuje:
  Minister rolnictwa Niemiec Christian Schmidt powiedział we wtorek w telewizji ARD, że „skażenie milionów jaj zakazanym środkiem owadobójczym to skutek działalności przestępczej, a sprawców należy ukarać. Niemcy, Holandia i Belgia uzgodniły ścisłą współpracę”.
  Holandia wybija kury. Niemcy wycofują zatrute jajka ze sklepów
  Z Holandii i Belgii trafiło do Niemiec łącznie ponad 10 mln skażonych jaj. W Holandii wybito setki kur, którym zaaplikowano środek zawierający trujący fipronil.

  Substancja ta może w większych dawkach spowodować uszkodzenia wątroby, trzustki oraz nerek. Federalny Urząd ds. Ochrony Konsumentów i Bezpieczeństwa Żywności twierdzi, że zakażone fipronilem jaja nie są zagrożeniem dla dorosłych, ale mogą być groźne dla zdrowia dzieci. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) klasyfikuje ten środek jako substancję „umiarkowanie toksyczną”.
  Tajemniczy fipronil

  W Unii Europejskiej stosowanie fipronilu u zwierząt będących źródłem żywności dla ludzi jest zakazane. Według telewizji ARD, która powołuje się na ustalenia śledztwa, jedna z firm w Belgii dodała fipronil do stosowanego powszechnie środka czyszczącego i sprzedała ten produkt fermom kurzym w Belgii, Holandii i Niemczech.
  Po rozmowie z ministrami rolnictwa tych krajów poinformował, że do sztabów kryzysowych w Belgii i Holandii wysłani zostaną niemieccy urzędnicy. Belgijscy i holenderscy eksperci zostali z kolei zaproszeni do Niemiec. Niemiecka prokuratura wszczęła postępowanie wyjaśniające wobec kilku producentów w Dolnej Saksonii w związku z podejrzeniem o złamanie prawa.

  Prowadzony przez Federalny Urząd ds. Ochrony Konsumentów i Bezpieczeństwa Żywności portal http://www.lebensmittelwarnung.de wciągnął na listę landów, gdzie stwierdzono w jajach Fipronil: Nadrenię Północną-Westfalię, Dolną Saksonię, Badenię-Wirtembergię, Bawarię, Hamburg, Hesję, Saksonię oraz Szlezwik-Holsztyn. W środę (3.08.17) dołączyła też Brema.

  1. ,,Niemiecka prasa: Niejeden zacznie się rozglądać, czy sąsiad nie hoduje kur
   Według dziennika „Ludwigsburger Kreiszeitung”: „Znowu obieca się całkowite wyjaśnienie sprawy. Tyle że masowa hodowla zwierząt i nieczytelne sieci handlowe sprawiają, że tego typu skandale szybko rozrastają się do ogromnych rozmiarów. Cierpią na tym także rolnicy, którzy mimo wszelkich przeciwności wykonują dobrą robotę a teraz odczują niepewność konsumentów. Wielu obywateli, którzy i tak już świadomie kupują regionalne produkty, zacznie się zastanawiać, czy nie mają w pobliżu jakiegoś rolnika albo sąsiada, którzy hoduje kury i sprzedaje jajka”.
   Zdaniem „Frankfurter Rundschau”: „Najnowszy skandal pokazuje, jak podatna jest branża spożywcza na wszelkiego autoramentu pozbawionych sumienia oszustów i nie nadających się do niczego producentów. Chociaż często mówi się o gigantach przemysłu spożywczego, takich jak Unilever, Danone, Nestlé, Edeka albo Rewe, branża pozostaje ekstremalnie rozczłonkowana, z trudną do ogarnięcia liczbą drobnych producentów, dostawców i handlarzy. Artykuły spożywcze przemieszczane są wzdłuż i w poprzek kontynentu. Obowiązuje przy tym zasada, że partycypujący w rynku w zasadzie kontrolują się sami. Kto przyjmuje nowy towar, bada go – albo i nie. Mimo wszystkich skandali, próbki losowe pobierane przez kontrolerów jakości produktów spożywczych pozostają kroplą w morzu. Winne są przede wszystkim braki personalne. To musi sobie zarzucić polityka i to na nowo przy okazji każdego skandalu”.
   Problem niedoborów personalnych rozwija „Mitteldeutsche Zeitung” (Halle): „Próbki losowe przeprowadzane przez kontrolerów jakości produktów spożywczych pozostają kroplą w morzu potrzeb. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że – także w Niemczech – za mało jest kontrolerów, żeby nadzór jakości żywności miał być bardziej skuteczny. Równa się to zaproszeniu nierzetelnych kombinatorów i oszustów. Wiedzą oni, że na poślednim towarze da się w branży spożywczej solidnie zarobić. Nie jest przypadkiem, że przestępczość zorganizowana dawno już odkryła dla siebie tę dziedzinę. Zanim wpadnie, artykuły spożywcze dawno już są zjedzone. Podważa to zaufanie w, poza tym w sumie dobrze funkcjonujące, zaopatrzenie w żywność”.
   NO A U NAS SANEPIDY ZAJMUJĄ SIĘ KARANIEM KOCHAJACYCH RODZICÓW, KTÓRZY NIE CHCA SZCZEPIĆ SWYCH DZIECI- TYCH ,,GIGANTÓW” SZCZEPIONKAMI- zamiast badać żywność zagraniczną sprzedawaną w zagranicznych sklepach na terenie POLSKI!
   Fipronil – wysoko trujący środek owadobójczy.

 7. a odnośnie Bogów i tego co pisze Gmoś , podobno jakiś serial wyszedł (zasłyszane od kogoś) , opowiada on o wielu Bogach którzy się karmią nami? poprzez naszą Wiarę w nich,a przez to żyją dłużej , BÓg technologi , Bóg roślin od którego rzekomo kiedyś się odwrócono ponieważ zarządał poświęcenia czyli życia za życie, a który już praktycznie wymiera (stary Bóg) nie ma zasilania 🙂 ciekawe to jak przełożyć na chwilę obecną .

  1. od 13500 lat ksiezycowy reptyl yahwe i jego ET kumple nas ssa, religie temu sluza, jak zobaczyłem jak jego nieswiadomi krzyżowi ziemscy agenci nagabują na dojenie i jak się odnoszą do nie chcacych przystapic do dojenia to już wiedziałem o co chodzi, wyślijcie emaila do jakiegokolwiek starszego klechy i zapytajcie co wie o ksiezycowym biblijnym lokalnym bogu ET, spodziewajcie się wscieklosci wscieklego psa plus klatwy i przekleństwa, mialem tak pare razy wiec wiedza tylko się go boja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s