Szef MSZ minister Witold Waszczykowski w wywiadzie dla moskiewskiego dziennika „Kommiersant” z 7.08.2017 r. stwierdził, że Polska już nie potrzebuje większej liczby NATO-wskich żołnierzy na swoim terytorium. Tego typu nagła zmiana polskiej retoryki militarnej nie może być oczywiście spontanicznym odpałem ministra ani nawet premiera rządu, lecz jako żywo musi być wynikiem ustaleń samych prezydentów Trumpa i Putina.

W rozmowie z rosyjskim dziennikiem Waszczykowski podkreślił także, że wzmacnianie sił zbrojnych poprzez rozmieszczanie w Polsce amerykańskich oddziałów i zakup „nowoczesnych” systemów rakietowych służy jedynie „obronie” naszego kraju. Przypomniał przy tym Rosjanom, że w doktrynie wojskowej ich państwa znalazł się zapis o dopuszczalności ataku prewencyjnego.

Kochani, tak nagłe zastopowanie dotychczasowej ofensywnej retoryki okołowojennej „polskiego” rządu jest FAKTEM dla rozgarniętych Polaków bardzo znaczącym… Widzimy bowiem, że oto na naszych oczach ma miejsce – dokonywana małymi krokami, ale jednak – wielka geopolityczna zmiana, która wpisuje się oczywiście w skomplikowany i dalekosiężny proces Wielkiej Zmiany na naszej przepięknej planecie 🙂

Powoli, bardzo powoli będziemy się wyzwalać spod amerykańsko-chazarsko-watykańskiej okupacji naszego dumnego ongiś NaRODu.

Diametralnie zmieniają się algorytmy przestrzeni nad Polską, które fizycznie uniemożliwiają dalszą militaryzację naszego kRaju.

ŻADNEJ NOWEJ WOJNY NA NASZEJ PRZEPIĘKNEJ PLANECIE JUŻ WIĘCEJ NIE BĘDZIE… 😀🌿🔆

TAW

Reklamy

35 myśli w temacie “Znamy wreszcie szczegóły ustaleń Putin–Trump. Dobra wiadomość dla Polski…

 1. Wszystko zalezy od nas czy wskoczymy w kamasze kiedy nasz wodz Macierewicz zawola razem z biskupami. Tymczasem na Baltyku mamy juz Chinska flote wojenna a przygotowania do cwiczen wojsk Bialorusi ,Chin i Rosji tuz przy polskiej granicy w pelni. Po drugiej stronie w Polsce mamy amerykanskie wojska i krzyczacych poslkich politykow o zagrozeniu.Badzcie czujni a politycy jesli chca walczyc niech ida pierwsi dla przykladu ,nie tak jak w 1939 roku.

  1. Polacy muszą zrozumieć, że WładiMir traktuje nas jak amerykańskich przydupasów pod wodzą chazarskiego rządu.

   Ze strony Rosji i Chin nic nam nie grozi.

   Białorusini to nasi bracia w haplogrupie, a ich wódz bardzo dba o to, by zachodnia zgnilizna nie wlała się do jego kRaju. Takoż będzie i u nas za dwie wiosny: nasz wódz, święty Jerzy Z., pokona smoka… 😀🔆

   1. Putin jest doskonale poinformowany w jakie sytuacji są SŁOWIANIE Z POLASZY: (dla przypomnienia)
    Pytanie do W. Putina o Słowian
    .https://www.youtube.com/watch?v=RQKaoO2QEqo
    Czarna Ośmiornica dusi wszystkie słowiańskie kraje od wewnątrz- także i rosyjskiego giganta:
    Rosnące wpływy Rosji jednakże doprowadziły do ogromnej walki o władzę z udziałem Rycerzy Maltańskich, próbujących przejąć kontrolę. Następujący Rosjanie otrzymali krzyż Maltańskiego Rycerza:
    •Minister Obrony Sergei Shoigu
    •BA Berezovsky
    •Pavel Borodin
    •GE Burbulis
    •Mikhail Gorbachev
    •Boris Yeltsin
    •VV Ilyushin
    •VV Kostikov
    •M.Yu.Lesin
    •SF Lisovsky
    •Yevgeny Primakov
    •AV Rutskoy
    •SA Filatov
    •Shaimiev
    •SM Shahry
    •VB Yumashev
    •SV Yastrzhembsky,
    “Dlaczego ci ludzie są zaangażowani w organizacji, która promowała niszczenie Rosji (co zostało z tego), upadek przemysłu, nauki i edukacji, wyginięcie narodu rosyjskiego i duchowe zubożenie narodu?”
    “Order masoński Krzyża Kawalerii otrzymuje się za kulisami pomagającymi zniszczyć rosyjską państwowość, suwerenność i władzę państwa”
    Rycerze Malty próbują kontrolować wszystkie rosyjskie prywatne firmy zajmujące się bezpieczeństwem.
    Robią to poprzez stowarzyszenie ochroniarzy w Rosji pod przewodnictwem pana Fonareffa, który jest “małą marionetką dla Zakonu Maltańskiego”. Organizacją macierzystą jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Ochroniarzy i Służb Porządkowych (International Bodyguard and Security Services Association).
    Szpitalnicy (potoczna nazwa Zakonu Malty) i Czerwony Krzyż są zaangażowane w handel ludźmi i kradzieże narządów“, według źródła, który jest starszy rangą w rosyjskim rządzie.
    Całą organizacją kieruje prof. George Popper, starszy rycerz Malty.
    A co do Białorusi- Aleksander Łukaszenka: Nigdy wam tego nie wybaczą.
    .https://www.youtube.com/watch?v=FbGQGUEj4hM
    Prawda jest taka, ze ta ośmiornica już staciła macki – teraz jest tylko jej przyspieszona agonia i Słowianie to wiedza i czują, że nasz Jerzy dokona ,,ostatecznego pożegnania” – dając tym samym szanse im na nawrócenie – „iść w STRONE SŁOŃCA”
    Ewelina Lisowska – W Stronę Słońca
    .https://www.youtube.com/watch?v=pb-I8Uxzmgk
    SŁOWIANIE MIŁOŚCIĄ PODBIJAJĄ KOSMOS ❤

   2. Ludzie na Białorusi są bardzo przychylni Polakom. Byłem tam, rozmawiałem z nimi, więc mogę to potwierdzić. Dbają oni w miarę możliwości o zabytki z polską historią. Odwrotnie jest na Ukrainie, gdzie wszystko co polskie, jest niszczone.
    Niestety martwi mnie to, że w kręgach słowiańskich niektórzy plują na Rosjan a chwalą banderowców. Do takich należy m.in. pan Białczyński.

   3. To się z czasem wszystko wyklaruje. Jesteśmy obecnie w samym tyglu kilkunastoletniego procesu przewartościowań. Później rozpocznie się proces krzepnięcia. Nie możemy oceniać, bo nie mamy wglądu w praprzyczynę. Może w poprzednim żywocie zginął ktoś np. od sowieckiego bagnetu i pamięć genetyczna przeniosła tę informację na obecne wcielenie – nie wiemy tego.
    Zasada jest jedna: każda postawa istoty ludzkiej jest bezpośrednim wynikiem konkretnych doświadczeń duszy🔆

  2. Pierwszym krokiem powinno być zerwanie konkordatu, dokumentu oddajacego Polskę w zlaeznosc watylanska i zniewolenie jej oraz podporzadkowanie administracji watykanskiej ! Bez tego kroku NIE MOZE BYC UNIEZALEZNIENIA od Watykanu !

  1. No widzicie, od ponad roku Wam głoszę, że Illumy przegrały, a Wy nadal w strachach o wojny, czipy, judeopolonię i inne rzezie. Polacy, nie zdajecie sobie sprawy, jak blisko jest dzień naszej chwały!…

   W przyszłym roku zastopujemy szczepionki i nanomannę sypaną nam na głowy z samolotów, odkąd na Polskę napadło NATO (North Atlantic Terrorist Organization).

   A pan Paweł Pokojowego Nobla ma już w kieszeni 🔆

   Dziękuję, Elaszko 💗🔆

   1. No widzicie, od ponad roku Wam głoszę, że Illumy przegrały.

    Hmm no tęsknić nie będę, jednakże zapytam sobą bym nie była , kto w takim razie będzie stał za wolną energią ?

   2. Do Wolnej Energii Ziemianie jeszcze nie dorośli, bo Wolnego Ducha nie mają.

    Kluczem do Wolnej Energii jest Wolny Duch Człowieczy i ogarnięty umysł. A przy tym temacie zwykle włącza się obłęd.

   3. Hmm że aż taki poziom ?

    Coś ci wkleje Tawie dziwnie sie zbiegło z moimi pytaniami ale mniejsza o to

    „halo, zaraz, jaka jazda? o co chodzi?”
    „no będzie taki zawrót wydarzeń, że lepiej byś się nie angażował i po niczyjej stronie nie stawał”
    „no, ale o co chodzi?”
    „dwóch będzie się biło, włączy się trzeci, by skorzystać, jak w waszym powiedzeniu: gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, ale tym razem powstanie czwarty i dwaj pierwsi padną, zostanie na arenie trzeci i czwarty, ale zaraz następni powstaną”
    „możesz mi to wytłumaczyć jaśniej, bardziej zrozumiale, po ludzku”

    „będą różnorodne zamieszki w kraju, w jakim żyjesz, ale i powstaną zamieszki w innych krajach, już jakby uda się władzy wyciszyć pewne sytuacje, to powstaną nowe, które będą niepokoić.
    Cały świat ogarnie fala rozruchów ekonomicznych, finansowych, przemysłowych, społecznych i politycznych.
    Będzie powszechny niepokój i wszechogarniające napięcie, które będzie wywołane celowo, by człowiek szukał podświadomie rozładowania tego napięcia, a podświadome rozwiązanie niesie za sobą przemoc. Władze w różnych krajach albo będą bezradne i będą walczyć, albo będą upadać i powstawać na ich miejsce nowe, które ugną się pod presją sytuacji i też upadną. Musi się tak stać i musi się to wydarzyć, ludzkość dojrzała do reorganizacji, ale ta reorganizacja jest sterowana z ukrycia przez istoty, które mają niepodważalne prawo tutaj działać. Sytuacja jest przejściowa i ma wyłonić nowy chwilowy porządek, który jak spełni swoje zadanie, znowu zostanie za jakiś czas zburzony. To, co się teraz dzieje to początek, jakby lekki podmuch zapowiadający tornado.
    Co ważne, to byś bawił się życiem tak, jak teraz to robisz, jakby to ciebie nie dotyczyło. Obserwuj, ale nie angażuj się ani emocjonalnie, ani intelektualnie, nie stawaj po niczyjej stronie, nie podzielaj niczyich poglądów, bo będą upadać i co chwilę będą powstawać nowe „sensowne” poglądy i one też szybko upadną, bo pojawią się następne „sensowniejsze” poglądy, mają za zadanie zmęczyć ludzi, wręcz zamęczyć tych, co są podatni na grawitację tego „Świata”. Po jakimś czasie ludzkość podatna na wpływy będzie zamęczona, pełna lęku i obaw, trwogi i strachu. Prawie cały świat ogarnie silne pole energii chaosu i zdenerwowania oraz silnego napięcia emocjonalnego. Ludzkość dojrzeje do metamorfozy. Jeśli zastosujesz się do naszych rad, będziesz niepodatny na działanie tej siły.”

   4. Rozumiem że zostanie to bez odpowiedzi ?:) doobra szukam dalej, miałam też dzisiaj taką trochę dziwna noc ktoś wkładał mi historię czasów przed Chrystusem do Głowy , ciekawe powiem ci to .

   5. Myśląca Inaczej,

    jeśli masz do mnie pytania, proszę o zaznaczanie tego na wstępie, gdyż w natłoku zajęć nie zawsze dość uważnie czytam komentarze stałych Komentatorów 🙂

    Odpowiadam:

    Niepokój i chaos będzie dotyczyć tylko tych, którzy przez tyle lat nie ogarnęli swego umysłu (a mieli szansę) i się nie przełączyli na czysty stan umysłu, bezemocjonalny „stan zero”.

    Pozostali już żyją w Raju i niepokoje ich nie dotyczą.

    Pociągi rozjeżdżają się w różnych kierunkach – i już odtąd nie da się siedzieć w dwóch jednocześnie…. 😀🔆

   6. tak Tawie Tyle to ja też zrozumiałam chodzi mi bardziej o ton tej informacji Baw się , wiesz rozumiem ewolucja to nie służy tamto be ale hmmmm no mam takie dziwne odniesienie do tegoż skopiowanego przekazu , kto się bawi wiesz 🙂 to się bawi 🙂

   7. Ja się już bawię. Wiele wcieleń bardzo ciężko pracowałem na ten obecny stan, więc nie zamierzam przed nikim się z niego tłumaczyć. Orkę mam już za sobą 🙂

    Łamią się tylko ci, którzy mają sieczkę w umyśle, ja się bawię 🔆 Mędrzec jest zawsze w kRaju – niezależnie gdzie i z kim przebywa 😀🔆

   8. a abadon ? albo coś pobliskie mówi ci to coś ?ktoś mnie tak chyba nazwał dzisiaj w nocy, no ale jak to ja , obudziłam się i mówie jak ci się tam zaraz z abadonuje to nie wiem co bydzie, ale co za abo co ?

   9. więc nie zamierzam przed nikim się z niego tłumaczyć.

    A oczywiście, że tak próbowałam zrozumieć bardziej formę tego przekazu czy też bardziej tych Istot , , bo do mnie w zasadzie też jakby doszło takowe przeczucie , ale w innej formie , czuje całą sobą że tu się będzie dziać oj będzie , nie mam na myśli wojny , i to będzie rewolucja wręcz .

    Opuszczony powiadasz , pytanie dobrze czy źle , opuszczony jako coś odeszło ?, czy zaś mnie ktoś ukradł? , i ciagle powtarzające się sny że jestem zamkniętaw różnych miejscach i szukam możliwości ucieczki lub od czegoś uciekam , a i tak na koniec z tego dOOpa wychodzi .

 2. Wiemy doskonale- czym jest ,,krytyka polityczna” i wpadł mi pewien artykuł- w temacie adopcji! Wynika z niego, że trwa bój o adopcje na ,,liniach władzy”- artykuł ze stycznia!
  http://krytykapolityczna.pl/kraj/adopcje-zagraniczne-gdzie-tkwi-problem/
  ,,Zostawiliśmy sprawy adopcji ekspertom, jakże często proweniencji chrześcijańskiej, a teraz ze zdumieniem odkrywamy, że słoiczek z miodem wypełniony jest dziegciem”
  ,,Nowe i bezpieczniejsze adopcje zagraniczne mają po prostu być katolickie.

  Ta sprawa ma jeszcze jedno tło, które dzięki Pawłowi Passiniemu, synowi Barbary Passini, wieloletniej dyrektorki Krajowego Ośrodka Adopcyjnego TPD, stało się emocjonalne:

  Po 27 latach niezwykle trudnej pracy dzieło życia mojej Matki, Barbara Passini i wspaniałych ludzi, którzy go współtworzyli, Krajowy Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy TPD ma przestać istnieć. Teraz będzie już tylko Katolicki Ośrodek. Żyjemy przecież w państwie wyznaniowym.

  Nie mogę tu opisywać przykładów niemal niemożliwych adopcji, które przeprowadzili, ale wierzcie, było ich wiele. Dzięki staraniom mojej Matki i jej współpracowników przestano rozdzielać idące do adopcji rodzeństwa. Adopcje zagraniczne zaczęto monitorować aż do pełnoletniości.

  Udało się udaremnić próby wywożenia dzieci jako dawców narządów. Z tego powodu Mama była ciągana po sądach za zniesławienie tych, którzy brali w tym udział. Wygrała. I przede wszystkim wygrywały dzieci i rodzice. Ale dziś przyszła dobra zmiana. I będzie już tylko Ośrodek Katolicki. Dobra Zmiano! Będziesz się smażyć w piekle!!! Wierz mi!!!

  [wpis Pawła Passiniego z 20.01.2017, Facebook]

  Uporządkujmy więc fakty:

  Mamy w Polsce dwa rodzaje adopcji: krajową i zagraniczną. Z tej drugiej korzystają obcokrajowcy chcący adoptować polskie dzieci, są to również pary polskie, które wyemigrowały (decyduje miejsce zamieszkania rodziny, w którym będzie ona wychowywać dzieci). Adopcjami krajowymi zajmują się ośrodki publiczne i niepubliczne, świeckie i katolickie.
  Adopcjami zagranicznymi natomiast zajmowały się do tej pory trzy ośrodki: dwa publiczne (Publiczny Ośrodek Adopcyjny mieszczący się na ul. Nowogrodzkiej w Warszawie i Krajowy Ośrodek Adopcyjny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Warszawy) oraz jeden katolicki (Katolicki Ośrodek Adopcyjny mieszczący się na ulicy Grochowskiej w Warszawie).
  W tym miejscu ciekawy fakt: Katolicki Ośrodek Adopcyjny z miejsca informował zagranicznych kandydatów na rodziców adopcyjnych, iż preferencje adopcyjne mają pary katolickie (podkreślenie moje):

  3.Podstawowe wymagania Ośrodka względem rodziny zagranicznej: (…)
  – rozpatrując zgłoszenia rodzin preferujemy w pierwszej kolejności rodziny katolickie, a następnie inne chrześcijańskie;

  Pomimo że ośrodek prowadzi adopcje zagraniczne od 1996 roku, zaś kwestia pierwszeństwa par wyznania rzymskokatolickiego nie jest obudowana żadnym przepisem żadnej ustawy, nikt nigdy nie zainterweniował w sprawie tej uznaniowości.

  Być może reakcji nie było dlatego, że, no cóż, ostatecznie do wyboru były jeszcze dwa ośrodki państwowe, gdzie kandydaci z zagranicy mogli przystępować do procedury i nikt się ich o wyznanie nie pytał (a przynajmniej niczego od odpowiedzi nie uzależniał). A być może dlatego, że nikogo to w gruncie rzeczy nie obchodziło.

  Zmieniło się to w styczniu 2017 roku, kiedy mocą decyzji minister Elżbiety Rafalskiej cofnięto prawo do prowadzenia adopcji zagranicznych dwóm publicznym ośrodkom (ośrodek TPD i ośrodek z Nowogrodzkiej), a na ich miejsce powołano dwa katolickie ośrodki, które odtąd – jako jedyne w kraju – mają prawo procedować adopcje zagraniczne. Jednym jest wspomniany już Katolicki Ośrodek Adopcyjny, którego „Wymagania” zacytowałam wyżej, zaś drugim jest Diecezjalny Ośrodek Adopcyjny z Sosnowca, o którym niewiele można powiedzieć, ponieważ nigdy dotąd nie zajmował się adopcjami zagranicznymi i będzie debiutować w tej roli
  Ośrodek TPD-owski był pierwszym ośrodkiem, który zajął się adopcjami zagranicznymi. Sięgając głębiej w przeszłość, ośrodki TPD-owskie były również pierwszymi ośrodkami, które zaczęły przeprowadzać adopcje krajowe. Na doświadczeniu TPD i ich praktykach pracowała większość pozostałych ośrodków. I oto w 2017 roku okazuje się, że większą kontrolę nad adopcją zagraniczną zapewni nam diecezjalny ośrodek sosnowiecki, który nie przeprowadził do tej pory żadnej takiej adopcji, aniżeli ośrodek TPD, który przeprowadził ich ponad dwa tysiące czterysta.
  Praktykują ją w Europie kraje, o których moglibyśmy powiedzieć, że unosi się za nimi smuga podejrzeń o postkolonialne sentymenty à rebours. Rosja, Ukraina, Rumunia, Bułgaria. Kraje pochodzenia adoptowanych dzieci i liczby adopcji przeprowadzonych przez obywateli USA dają tu ciekawy wgląd w zjawisko [liczby adopcji łącznie na lata 1999-2015]: z Polski w tym okresie adoptowano do USA 1254 dzieci, z Ukrainy 10546, z Bułgarii 2069, ale już z Finlandii dwoje, z Francji siedmioro, z Włoch znów dwoje.”

 3. I pamietajcie Polacy,Slowianie,Lechici…nie dajcie sie wsadzic w zadne kamsza na wojne kiedy ministerstwo wojny zawyje a ksieza zaczna swieci karabiny.

 4. Wychwalacie tu Rosjan, nie wiem tylko pod czyim butem byliśmy tyle wieków w niewoli? kto niszczył naszą inteligencję i elity? kto do tej pory prowadzi szpiegostwo i od kogo mamy najdroższy w europie gaz?

  1. A bolszewia to była rosyjska? Nie, bolszewia była masońska. To żydomasoneria z USA i Niemiec finansował i przerzuciła ich z USA do Szwajcarii i stąd pociągiem do Rosji. Dlatego to USrael i Niemcy należy winić za bolszewię, a nie Rosję. Bolszewia wymordowała 20 milionów Rosjan.

 5. I trzeba medytowac aby jak najwiecej naszych rodakow sie przebudzilo nie tylko o tym pisac. A medytacje proponuje taka. Zrelaksuj sie i pooddychaj spokojnie conajmniej 9 razy. Wizualizuj jak coraz wiecej polakow budzi sie do nowej swiadomosci . wizualizuj jak znajomi, rodzina zaczynJa o tym rozmawiac. Wizualizuj ja energia milosci dotyka kazdego zerca polaka na calym swieci, jak potega wielkich Lechitow powraca, jak wszyscy zyjemy w szczesciu, zdrowiu, pomyslnosci i obfitosci.

  1. Przy wszelkich medytacjach na wielkim otwarciu (a zwłaszcza zbiorowych) niezbędne jest specjalne BHP. Mało kto o tym mówi. Przed medytacją trzeba poprosić duszę o „operacyjne zabezpieczenie” naszego osobistego pola na czas medytacji i po niej 🙂

 6. I jeszcze jedno zeby calkowicie sie przebudzic trzeba wyrzucic ze swojego serca zawisc, nienawisc to jest nam Slowianom nie potrzebne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s