<https://youtu.be/IuCCDVeqqBQ

Oglądaj od 9. do 11. minuty.

Chrześcijaństwo to judaistyczna sekta zaprojektowana dla żydowskich niewolników.

Przekaz prawi wiedun (ведагор) Aleksiej Wasiliewicz Trechlebow (Алексей Васильевич Трехлебов).

81 myśli w temacie “Chrześcijaństwo to judaistyczna sekta zaprojektowana dla żydowskich niewolników

 1. Ciekawe ilu jeszcze męskich pasożytów będzie chciało wykpić umysł, rozum i intelekt ludzki oraz powiększać niewolnictwo kobiet.
  Przecież gadanie Trechlebowa różni się od wytycznych w listach Pawła z NT tylko nieistotnymi drobiazgami podanymi na „nieomylnej” tacy do bezmyślnego wierzenia.
  To jest nowoczesny ciemnogród i nic ponad to.
  Żaden mężczyzna nie ma prawa rządzić innymi ludźmi, a rządzenie kobietami, to zbrodnia popełniana na matkach.
  Bo co faceci wiedzą o potrzebach kobiet? Nic !
  To kobiety znają potrzeby mężczyzn, oczywiście nie zbrojeniowe, tylko życiowe. Wystarczy odebrać im prawo głosu, by mężczyźni bezkarnie, z wielką gorliwością i rozmachem powiększali piekło na ziemi.
  Nigdy nie będę fanem Trechlebowa, Pawła z Tarsu i im podobnych kłamców.
  Dość tych bzdur.

  1. Według wielu religii kobieta jest istotą „nieczystą”, gdyż is-torycznie dała się ( posiada skłonność do (po)oddawanie się duchem i ciałem wężowej istocie, a więc w zamyśle diabłu ( gdzie diabeł nie może… ). Faktycznie coś jest na rzeczy, że niezmiennie ulegacie wysokim, smukłym, o pociągłych twarzach, długich kończynach i palcach, niskim tembrze głosu. Druga strona jest też bardzo wrażliwa na Wasze uroki i stąd początek wzajemnego piekiełka na Ziemi. Dlatego między innymi,nie wolno kobietom wchodzić do świątyń i miejsc kultu, w miejscach publicznych odsłaniać włosy, twarz i ciało. Co do zaś mentalnych ograniczeń, to obie płcie jedynie rozumnie i wysoce TOLERANCYJNIE współpracując mogą do czegoś WSPÓLNIE dojść i zbudować mądry, stabilny związek. Tak więc łaskawie okazywać uległość swemu facetowi, wcale bynajmniej nie oznacza być przez niego zdominowaną czy tym bardziej kierowaną. To oznacza wyłącznie brać więcej stosując KOMPROMIS…

   1. prosze cię przestań , jestem wolną Istotą Żeńską , przestań mi mówić co jest dla mnie dobre a co nie , Facet jest istotą Wolną wiecznie smagający Batem , z małymi wyjątkami.
    Związek to akceptacja , miłość , wolność (nie narzucanie swojej woli) , to bycie razem w dobrych i złych momentach, to wspólne łzy i wspólna radość , gdy jedno pada , drugie podnosi, to umiejętność słuchania siebie nawzajem , poznawania , ufności.

   2. a i jeszcze jedno a gdzie Adam miał ‚jaja” żeby oprzeć się Ewie ? ups no i zaś koło się zamyka .

    No ale obwinić kogoś trzeba .

   3. Przypominam, że prawo czy mniemanie do prawa smagania swoich dziewek batem, dały tym pokoleniowym prostakom inne durne dziewki,

    Rozumiem z tej wypowiedzi że facet mózgu i serca nie ma tak ?

    gdyby mi ktoś dał bat i kazał smagać to ja robie krótko rzucam bat a tej osobie poradziłabym jakieś leczenie .

 2. Ten, który nie udowodnił w swoim dorosłym życiu, pracą i odpowiedzialnością – nie może mieć prawa do decydowania o losach innych ludzi.
  Kobieta dzisiaj na to prawo w pełni zasługuje. I zgadzam się z Krystyną, że wszelkie stare podziały, siejące nieporozumienia musza zniknąć i tak będzie.

  1. Eliza.
   Kto dał komuś prawo do decydowania o losach innych ludzi?
   Sami sobie to prawo wymyślacie sobie na utrapienie.
   Co nazywasz pracą i odpowiedzialnością? Kto miałby być sędzią w tej sprawie?
   Tkwimy po uszy w cywilizacji niewolników i niewielu sobie to uświadamia.

   1. Krystyna,
    odniosłam się do sugestii TAW: „Oglądaj od 9. do 11. minuty.”,
    ( przyznam, że nie wysłuchałam całej rozmowy), a po Twoim komentarzu wpisałam swój.
    Krystyna, czy napewno słowo praca i odpowiedzialność za siebie i innych, wymaga tłumaczenia?
    Słowo: „praca”, powinnam uzupełnić o: doświadczenie i fachowość a całą resztę o wiedzę i pogląd na wszystko z poziomu serca.

    Całość posłucham po 20-tej.
    Pozdrawiam

   2. Przypominam, że prawo czy mniemanie do prawa smagania swoich dziewek batem, dały tym pokoleniowym prostakom inne durne dziewki, które je urodziły i w ten mądry inaczej sposób w braku szacunku dla matek i innych kobiet beznamiętnie i bezrozumnie ku takiej postawie wychowały. Ponieważ w tej kwestii prawie wszystkie dziewki, niezmiennie i bezkrytycznie, stale popełniają ten błąd, rozpieszczając swoich upiornych i wrednych synków, zamiast dogadzać mężom, to od tysięcy lat ( ich synowe zwykle nie cierpią lub nienawidzą swoich teściowych ) i dlatego nie mogą na równi z mężczyznami rozumnie rządzić, choć i tak w wielu kwestiach mają znacznie większą od nich władzę. Kobieta według Biblii jest wyłącznie doskonałym klonem Adama i jako ten doskonały klon , którego zapragnęli upadli wzgardziła nim ( Lilith) i swoją tubylczą rasą przypłacając to dzietnością ( nie mogąc rodzić boskich potomków krwi RH minus ).

   3. Elizo Każdego roku Słońce, Ziemia i Syriusz przemieszczają się w określonych punktach na niebie uruchamiając portal Bramę Lwa.
    Portal Brama Lwa otwiera się od 26 lipca do 12 sierpnia, jednak jest on najpotężniejszy 8 sierpnia.
    Tego dnia możemy otrzymać pełną obfitość magicznej i potężnej energii, która jest dla nas dostępna.

    Aby zrozumieć, czym jest Brama Lwa, ważne jest, aby zrozumieć, co reprezentują wszyscy trzej kosmiczni gracze ( Moja ukochana Ziemia, Słońce i Syriusz).

    Aby otworzyć portal Bramę Lwa, Słońce musi być zrównane z gwiazdą, Syriuszem, która jest większa i jaśniejsza od naszego Słońca.
    Syriusz jest znany jako Duchowe Słońce, i uważa się, że posiada wiedzę i mądrość z wyższych boskich sfer.
    Kiedy Słońce i Syriusz spotykają się w tym okresie, ich energie intensyfikują się i Ziemia jest w stanie otrzymać energię światła” z obydwu tych ciał niebieskich.
    Nasze Słońce jest już ciepłe i wystarczająco odżywcze i zapewnia energię życiową, ale wyobraź sobie, co się dzieje, gdy połączy swoje moce z Syriuszem.
    Jeśli myślimy o tym symbolicznie, to jakby planeta Ziemia była kąpana w dwóch najbardziej potężnych światłach na niebie.

    Ta energia Światła może wzmocnić duchowe przebudzenie, przynieść nowe spojrzenie lub nową świadomość, a także może przyczynić się do podniesienia świadomości na naszej planecie.

    Ta wysoce aktywna i duchowo zaawansowana energia z tych gwiazd pomaga aktywować portal i zwiększa napływ energii wyższych wibracji, którą możemy wykorzystać.
    Słońce jest wtedy w konstelacji Lwa, symbolizowane przez Lwa, dlatego ten portal gwiezdny jest określany jako Brama Lwa.

    Warto również zauważyć, że portal ten osiąga szczyt 8 sierpnia lub 8/8 .

    Oto przesłanie na tegoroczną Bramę Lwa:
    Musisz znaleźć przyjemność po prostu przez bycie człowiekiem czyniąc tylko DOBRO.
    Kiedy nasze dusze przybyły na tę Ziemię, przyszliśmy dla ludzkiego doświadczenia, a wielu z nas nie realizuje w pełni potencjału naszych ludzkich możliwości.
    Jako ludzie poznawaliśmy, smakowaliśmy, podróżowaliśmy, żyliśmy i doświadczaliśmy emocji i kolorów Ziemi.
    Ale wielu z nas utkwiło i złapało się w monotonii każdego dnia i zapomniało, po co tu przyszliśmy, aby naprawdę doświadczać, a doświadczając czynić DOBRO wokół i dla innych, to jest nasz cel.
    Chociaż wszyscy mamy duchowy rdzeń, musimy znaleźć większą wdzięczność dla ludzkich stron życia. Ludzie są niewiarogodnie, pełnymi pasji i współczującymi istotami, które mają tak wiele do zaoferowania światu.
    Musimy przyjąć naszą ludzkość i wypracować to, co sprawia, że ​​czujemy się najbardziej pełnymi życia.
    1. Co sprawia, że ​​czujemy się szczęśliwi lub zadowoleni, że żyjemy w naszej ludzkiej formie?
    2. Jakie doświadczenia chcemy mieć na Ziemi, które czynią to życie wartościowym?

    Oto pytania, które Brama Lwa 2017 r. prosi o zgłębienie – musimy zrozumieć, co sprawia, że ​​życie jest warte przeżycia, a następnie rzeczywiście podjąć kroki, aby je zrealizować.

    Ostatnim przesłaniem dla Bramy Lwa z sierpnia 2017 r. jest usunięcie energetycznego “zanieczyszczenia” z naszych ciał.
    Ta Brama Lwa będzie bardzo uzdrawiająca i oczyszczająca dla NAS, jeśli pozwolimy tej energii przeniknąć do Nas.

    Częściowe zaćmienie Księżyca wypada na jeden dzień przed portalem Bramy Lwa w dniu 7 sierpnia w znaku Wodnika i wszyscy zostaliśmy wezwani do odpuszczenia, uzdrowienia i uwolnienia, abyśmy mogli otrzymać nowe.

    Osobiście czuje awersję do księżyca z wiadomych powodów , ale właśnie przed chwilą naocznie stwierdziłam jego częściowe zaćmienie i dlatego Elizo dopiero teraz piszę do Ciebie.

    Aby uzyskać najwyższe podniesienie energii z portalu Bramy Lwa w sierpniu 2017, pamiętajmy, aby pozostać jasnym i otwartym kanałem, uwalniając i wypuszczając wszystko, co już NAM nie służy.
    Tak więc jutro mamy nad czym myśleć, co od siebie odrzucić a co przyciągnąć wraz z ogromem energii Światła, aby wejść na wyższy lub najwyższy poziom ŚWIADOMOŚCI ŻRÓDŁA.
    Dobrej nocy i pięknych snów Tobie Elizo i wszystkim
    Ludzkim Istotom życzę z głębi mojego Boskiego Serca.
    ❤ ❤ ❤

   4. ,, Według wielu religii kobieta jest istotą „nieczystą”, gdyż is-torycznie dała się ( posiada skłonność do (po)oddawanie się duchem i ciałem wężowej istocie, a więc w zamyśle diabłu ( gdzie diabeł nie może… )….”

    ,,Nieczystość” kobiety, drogi Qrde Blade, wymyślono dla ,,czystości” nieskazitelności, a więc wyższości i ważności mężczyzn dla funkcjonowania patriarchatu, którego iście diabelskim zadaniem było zakłócenie przepływu kosmicznych, boskich, źródłowych energii między dwoma spolaryzowanymi biegunami, jakimi są pierwiastki – umownie nazwane – męski i żeński.
    We wcześniejszych, starożytnych cywilizacjach doskonale pojmowano symbiozę między kobietą a mężczyzną i korzyści płynące z tego stanu dla obydwu stron przenikających się wzajemnie dla przepływu życiodajnej emanacji energii.

    Ze szczątkowo ujawnionych zapisów z Biblioteki Aleksandryjskiej, której ostateczne zniszczenie(V w. ne) przypisuje się kościołowi chrześcijańskiemu, a dokładnie dla patriarchy(!) Aleksandrii, Cyrylowi, wynika, że:

    ,,Ostatnim pracownikiem naukowym tej biblioteki była kobieta — matematyk, astronom, fizyk i zwierzchnik szkoły neoplatońskiej. Wszystkie te stopnie i zaszczyty, warto dodać, osiągnęła ona w wieku około 40 lat. Na imię jej było Hypatia. ”

    Barbarzńskie w swym wymiarze ówczesne chrześcijaństwo uznawało postęp i oświecenie za przejawy pogaństwa.( z resztą do dziś religie chcą utrzymać swych ,,podopiecznych” w ciemnocie)

    Bajka o ,,grzesznej” postawie Ewy w raju dostała swoją nadinterpretację również na potrzeby patriarchatu.
    Ale przestaje owa bajka mieć znamiona fantazji, gdy uzmysłowimy sobie fakt, że to właśnie kobieta sięgnęła po owoc z drzewa poznania dobra i zła, czyli mądrości wyboru między odwiecznymi polaryzacjami Kosmosu.
    Nie wąż kuszący Ewkę jest negatywny, ale ci, którzy chcieli i chcą pozbawiać Istotę Ludzką możliwości odróżniania dobra od zła, a więc mądrości i postępu, są pełzającym gadzim plemieniem, które nie wiedzieć czemu wtłoczyło ludzkości strach i przerażenie na widok węża.

    Jakiekolwiek nasze tu dysputy odnoszone do różnic pomiędzy mężczyzną a kobietą nie powinny służyć dalszemu rozdzieleniu, ponieważ są pokłosiem wielowiecznego podziału na lepszych i gorszych, zwanego patriarchatem.
    Ten ostatni np. w islamie kwitnie i ma się całkiem dobrze.

    System patriarchalny w Europie zanika(wszelkiego rodzaju feminizmy to bunt, okres przejściowy, oby nie w stronę równie zgubnego matriarchatu – następnego zachwiania przepływu energii między męskim i żeńskim pierwiastkiem).

    Chaos jaki ma miejsce w okresie przejściowym wykorzystany jest dla ponownego uwstecznienia Europy poprzez zalew patriarchatem rodem ze średniowiecza.

    Właściwa ocena sensu istnienia Wspołistot, jakimi jawią się kobieta i mężczyzna, współgrania, wymiany ożywczej energii i rozumienie wzajemnej potrzeby dla przejawu siły życiowej nie pozwoli cofnąć nas do średniowiecza.

    Nie masz ci bowiem większej mocy twórczej i stwórczej ponad Miłość mężczyzny i kobiety obdarowujących siebie wzajemnie tym uczuciem!

    Serdecznie pozdrawiam Wszystkich wspaniałych mężczyzn i nie mniej cudowne kobiety!
    Zdolni do bezwarunkowego kochania stajemy się cudotwórcami!

  2. Podpisuję się obiema rękami i nawet nogami pod wnioskiem Elizy i Krystyny.
   Nadszedł najwyższy czas, o ile nadal ma trwać „władza”
   na ziemi, by odsunąć raz na zawsze zakochanych w wojenkach i walkach męską część społeczności.

   Takie jest moje przekonanie, a nie widzimisię.

   Obserwowane dotychczasowe ICH poczynania nie przyniosły jak na razie nawet namiastki obiecywanego przez ICH władztwo nie powiem raju ale nawet pokoju jako takiego.

   I żeby nie było na mnie 😀 męskich „naskoków” 😀
   od razu dodam, że nie całą męską płeć zaliczam do tych złych, są też mądrzy, wspaniali i kochani, szkoda tylko, że jest ich tak mało , albo są tak mało widoczni jako „decyzyjni” i swoją postawą dopuszczają do władzy pejsate przechrzty.
   Aby Ziemia i Ludzkość odzyskała swoją pierwotną dumę i siłę, nadszedł czas by do decyzyjnego głosu doszedł żeński pierwiastek serca MATKI GAI.

   1. TAW ja nie pisałam tylko o Polakach Słowianach ale o całej męskiej nacji, nie tworząc przy tym podziałów, to jest mój punkt widzenia i odbierania męskich rządów na podstawie dotychczasowych obserwacji i świadectw pisanej historii.
    Moja obserwacja = moja analiza = moje wysuwane wnioski = mój punkt widzenia, każdy z nas chyba stosuje taką zasadę, no może się mylę.

   2. Przyjmuję Twój punkt widzenia i szanuję go. Po prostu go skomentowałem, bo wydaje mi się, że tu jednak nie o płeć chodzi, gdyż wszyscy jednakowo zostaliśmy tu nabici w butelkę niewiedzy, bo całe „zło” świata – niezależnie od płci – z braku dostępu do świadomości się wzięło…

   3. Zaglądajcie w siebie prosiłam
    Jak was przechwycą (różowe okulary):)

    Teraz moje słowa widac jak na dłoni .
    Kobiecość wraca do Raju w którym bedziesz troszku małpką ? to przenośnia oczywiście chodzi o to że idziemy zaś w tył .
    A kto jak nie kobiety zaczeły się przebudzać rozumiejąc że nie wszystko złoto co się świeci ?
    Ale trzeba nas zaś w pieluchy i do roli (przenośnia) a więc to nie jest Raj bo znów ktoś Ci mówi jakaś Ty głupia była całe życie i tłumaczenie posrane my nie chcieliśmy .

    Tak historia co ja już też mówiłam wiecznie powtarzające się schematy , wiecznie .

    A co do reszty zamilkne bo to jeszcze nie ten czas .

    Przykręccie Kochane troszke te fiołki (trudne) ale wtedy wyłania się rzeczywistość .

   4. hahahaha z żarło mi odp ale jak to Elaszka kiedyś napisała nie tak łatwo o nie .

    Więc ponownie pisze

    Prosiłam zajrzyjcie w swoje serca.
    Jak was wyłapią to (różowe okulary)

    I jakżesz teraz moje słowa nabierają wydźwięku.

    Nie da się Kochane cofnąć w tył i zrobić zaś z kobiety małpkę , bos Ty taka głupia i nadajesz się tylko do rodzenia dzieci i w pole .

    To nie raj , to narzucanie swojego punktu widzenia , oczywiście jak przestaniecie sryć kwiatkami zobaczycie schemat.

    A kto jak nie kobiety się pierwsze przebudziły i zaczeły rozumieć że nie wszystko złoto co się świeci ?

    My się dałayśmy ogłupić ? kosetyki itp ? a faceci ile jeszcze będą powielać ten sam schemat .

    Tak tak ciągle to mówię powielające się schematy jak zdarta płyta .

    Pozdrawiam Was

    Trzymajcie się bo będzie jazda 🙂

   5. SławiAnko!,
    odpowiadając Elaszce, napisałaś datę 8.08.2017 r. – zaznaczając, że jest to dzień szczególny. Proszę Ciebie o dłuższy komentarz do tej daty.

    Ps. Powiem Ci w sekrecie, że nawaliłam z wpisem powołujacym się na cytat. TAW. Przesłuchałam z przesunięciem 5 minutowym wypowiedź wieduna Aleksieja Wasiliewicza Trechlebowa.
    Mam nadzieję, że TAW mi wybaczy.

   6. ELIZKO ❤ Dziękując SłowiAneczce ❤ za przypomnienie myslę, że chodziło o kulminacyjny moment otwarcia BRAMY LWA!
    ,,Warto również zauważyć, że portal ten osiąga szczyt 8 sierpnia lub 8/8 .

    W numerologii 8 to potężna liczba, która reprezentuje nieskończoność, moc, boskie połączenie, odrodzenie i wyższe sfery.

    Więc co to wszystko oznacza dla was? Oto przesłanie na tegoroczną Bramę Lwa:

    Musisz znaleźć przyjemność po prostu przez bycie człowiekiem.

    Kiedy nasze dusze przybyły na tę Ziemię, przyszliśmy dla ludzkiego doświadczenia, a wielu z nas nie realizuje w pełni potencjału naszych ludzkich możliwości.
    Jako ludzie poznawaliśmy, smakowaliśmy, podróżowaliśmy, żyliśmy i doświadczaliśmy emocji i kolorów Ziemi.

    Ale wielu z nas utkwiło i złapało się w monotonii każdego dnia i zapomniało, po co tu przyszliśmy, aby naprawdę doświadczać.

    Chociaż wszyscy mamy duchowy rdzeń, musimy znaleźć większą wdzięczność dla ludzkich stron życia.

    Człowiek często ma złe opakowanie, ale ludzie są niewiarogodnymi, pełnymi pasji i współczującymi istotami, które mają tak wiele do zaoferowania światu.

    Musimy przyjąć naszą ludzkość i wypracować to, co sprawia, że ​​czujemy się najbardziej pełnymi życia.

    Co sprawia, że ​​czujemy się szczęśliwi lub zadowoleni, że żyjemy w naszej ludzkiej formie? Jakie doświadczenia chcemy mieć na Ziemi, które czynią to życie wartościowym?

    Oto pytania, które Brama Lwa 2017 r. prosi o zgłębienie – musimy zrozumieć, co sprawia, że ​​życie jest warte przeżycia, a następnie rzeczywiście podjąć kroki, aby je zrealizować.

    Ostatnim przesłaniem dla Bramy Lwa z sierpnia 2017 r. jest usunięcie energetycznego “zanieczyszczenia” z naszych ciał. Ta Brama Lwa będzie bardzo uzdrawiająca i oczyszczająca, jeśli pozwolimy tej energii przeniknąć do nas.

    Częściowe zaćmienie Księżyca wypada na jeden dzień przed portalem Bramy Lwa w dniu 7 sierpnia w znaku Wodnika i wszyscy zostaliśmy wezwani do odpuszczenia, uzdrowienia i uwolnienia, abyśmy mogli otrzymać nowe.

    Aby uzyskać najwyższe podniesienie energii z portalu Bramy Lwa w sierpniu 2017, pamiętaj, aby pozostać jasnym i otwartym kanałem, uwalniając i wypuszczając wszystko, co już Ci nie służy.

    Szczęśliwej Bramy Lwa!''
    https://meditation539.wordpress.com/2017/07/31/otwarcie-portalu-bramy-lwa-w-sierpniu-2017-r/

 3. Ktoś chyba nie zrozumiał wykładu Trehlebova.
  Nie mówi o służalności i niewolnictwu oraz nie mówi o walkach.
  Mówi o tym, ze należy się bronić i być przygotowanym na wszystko, bo nasi „demoniczni” przyjaciele, którzy nas uczą pasożytując na nas powinni rozwijać naszą inteligencję. New Age’owskie bzdury doprowadziły nas do tego, ze Polacy Lechici utracili swoją tożsamość. Jakby napadli Wasz dom zabijali Wasze dzieci to nie bronilibyście się?
  powiem Wam coś- właśnie to Wam robią dosypując chemię do jedzenia, zatruwając Wam wodę, karmiąc lekami
  Jeśli mężczyzna jest mądry i kocha kobietę doskonale się uzupełniają i kobieta nie musi udowadniać jaka jest mądra i kłócić i rządzić, pozwolić mężczyźnie podejmować decyzje to nie znaczy nie mieć zdania, to nie znaczy nie mówić, że coś w jej odczuciu jest niewłaściwe, ale nie truć mu, nie umoralniać. Można coś powiedzieć z Miłoscią i bez niej. Kochane Panie myślałam, ze nasza samoocena jest na tyle silna, że nie potrzebujemy tego pierdzielenia co leci z telewizji o równości- przecież z jakiegoś powodu nie jesteśmy identyczni? choćby fizycznie się różnimy, psychicznie również
  A duch jest Wszystkim bez podziałów, więc przestańmy wreszcie utożsamiać się tylko z narzędziem (ciałem)a nauczmy się z tegoś narzędzia korzystać.
  Pozdrawiam TAW! film pierwsza klasa!
  nigdy nie zawiedliście! oby tak dalej mądrzy wołchwowie!

  1. Jeśli kobieta jest mądra i kocha mężczyznę doskonale się uzupełniają i mężczyzna nie musi udowadniać jaki jest mądry i kłócić i rządzić, pozwolić kobiecie podejmować decyzje to nie znaczy nie mieć zdania, to nie znaczy nie mówić, że coś w jego odczuciu jest niewłaściwe, ale nie truć jej, nie umoralniać. Można coś powiedzieć z Miłoscią i bez niej. Kochani gdy nasza samoocena jest silna, nie jest ważne kto podejmuje decyzje, byleby były mądre.

 4. Drogie Słowianki człowiek z brodą powiedział co powiedział. Dodam tylko tyle że moja żona wie że ja nic nie zrobię wbrew jej woli i odwrotnie. Problem nie leży w człowieku z brodą ani w jakimś Pawle i Gawle tylko w nas. Oni są tylko zwierciadłem.

  1. I właśnie dlatego uwielbiam tu w tej ŚWIĄTYNI ŚWIATŁA gościć, gdyż takie Iskry tu przebywają, że SERCA I UMYSLY OTWIERAJĄ 😀 Piękne i mądre wypowiedzi tu powstają i odzwierciedlają to co dane nam przeżyć było! Nie można nikogo dzielić i poniżać! To jest właśnie ten ,,OSTATNI MOST” zrozumieć, że musi być zachowany ,,ZŁOTY PODZIAŁ”
   Biel jest energią bytu- jest i plusem i minusem! Energie bytu są
   ŻEŃSKIE, zaś czarne energie są energiami MĘSKIMI!
   Dotychczas było tak, że MATRIKS zrodził MATERIALIZM poprzez zatopienie energii żeńskiej ( energii bytu) w energii czarnej ( męskiej)- NA TYCH ZASADACH ,,STWORZYLI ŁAD”- ten ład właśnie upada i tak jak SłowiAneczka powiedziała ,, MĘSKIE RZĄDY” UPADAJĄ, aby znów mógł zapanować ZŁOTY PODZIAŁ- ENERGIA BYTU MUSI BYC W WIĘKSZOŚCI!
   – TO PRZESŁANIE PRZEZ PANA TADESZA PŁYNĄCE OD OJCA! OSTATNI MOST!
   Nie ma Mężczyzn, nie ma Kobiet- TO TYLKO ENERGIE JAKIE POSIADAMY W DANYM WCIELENIU- piękne jest pojęcie znaczenia funkcjonowania w ISTOCIE DANEJ PŁCI! Po to się łączymy, aby wyrównywać energetyczne zależności- jak to funkcjonuje pokazuje ten przekaz i nie o SPÓDNICĘ TU WCALE CHODZI: .https://www.youtube.com/watch?v=2_fM1pWc1gI
   Dodam, że:
   ,,Jeśli kobieta jest mądra i kocha mężczyznę doskonale się uzupełniają i mężczyzna nie musi udowadniać jaki jest mądry i kłócić i rządzić, pozwolić kobiecie podejmować decyzje to nie znaczy nie mieć zdania, to nie znaczy nie mówić, że coś w jego odczuciu jest niewłaściwe, ale nie truć jej, nie umoralniać.” 😀
   ,,Dodam tylko tyle że moja żona wie że ja nic nie zrobię wbrew jej woli i odwrotnie” 😀
   ,,Kochani gdy nasza samoocena jest silna, nie jest ważne kto podejmuje decyzje, byleby były mądre.” 😀
   ,,…bo wydaje mi się, że tu jednak nie o płeć chodzi, gdyż wszyscy jednakowo zostaliśmy tu nabici w butelkę niewiedzy, bo całe „zło” świata – niezależnie od płci – z braku dostępu do świadomości się wzięło…” 😀
   ,,Aby Ziemia i Ludzkość odzyskała swoją pierwotną dumę i siłę, nadszedł czas by do decyzyjnego głosu doszedł żeński pierwiastek serca MATKI GAI.”- ENERGIA BYTU! 😀
   Szczęśliwa <3, a te chmurki w kształcie schodów- TO SCHODY DO NIEBA- Pan Tadeusz nawet je pokazał ( OSTATI MOST)
   To musi wybrzmieć:
   “Chrześcijaństwo to judaistyczna sekta zaprojektowana dla żydowskich niewolników” ! Ja nie jestem niczyim NIEWOLNIKIEM I KAJDANY RELIGIĄ ZWANE ZRZUCILAM Z RADOŚCIĄ I PEŁNĄ PREMEDYTACJĄ I ŚWIADOMOŚCIĄ!!

   1. Tak, kochana Elaszko, piękne wypowiedzi. Widac, ze w tobie rosnie energia zycia. W tym czasie dzieje się cos takiego, ze wzrasta energia Boska Żeńska i mężczyzn, którzy nie szanują kobiet, czeka upadek, łącznie z biskupami, bo to od kobiet zależy. Faceci bez kobiet nie mogą się rozwinąć.

 5. Problem polega na tym że znowu próbują zrobić coś POLSKIMI rękoma bo to my mamy moc , przypomne słowa Hitlera , nie da się nas wyrżnąć choćby jeden Polak został , ale ogłupić można prawda ?

 6. Narody nam sie będą kłaniać …. a w dupie mam kłanianie się innych narodów , tu chodzi o pokój , o samodzielność , a każdy naród ma prawo do swojej kultury .
  Tak jak i my ją chcemy odzyskać , tylko że zaś zonk my możemy oni mają się nam w pas kłaniać ?

 7. To jest przepraszam za wyrażenie typowo Samcza dolegliwość….. i jak zwykle Boga za plecami mają no, aż się człowiekowi czasem ulewa.

  I tak słowa mają potężną moc tłumaczę : wystarczy zmienić akcent , poziom wibracji i się dzieje …..

  Dźwiękim można wł i wył np tv 🙂 można robić różne fiu fiu a teraz kłania się przypowieść wieży babel .

  Polacy główkować , główkować .

 8. Przyjmuję Twój punkt widzenia i szanuję go. Po prostu go skomentowałem, bo wydaje mi się, że tu jednak nie o płeć chodzi, gdyż wszyscy jednakowo zostaliśmy tu nabici w butelkę niewiedzy, bo całe „zło” świata… (…)

  To że zostaliśmy nabici w butelke no nie da się zaprzeczyć a czy Tawie może być tak że ktoś próbuje nas i przez nas przerobić na swoje KOPYTO ? bo mi sie kopyto kojarzy od razu z tym z „Rogami”.

  I myśle że bardzo dobrze wiem, o co chodziło ….. pisze z tymi Rodami ….

   1. Tak Tawie ja to wiem , piszę o tym też przecież , wiem też że walka trwa ludzie myślą że ona idzie na miecze a to nie tak to jest bardzo inteligentna gra można by ją zoobrazować w umyśle Kreatorów, dlatego tu zgadzam się co do twoich słów nie brać niczyjej strony , bo się ich zasila , pytanie kim jest 3 który Obserwuje zapewne i jak głosi stare powiedzenie gdzie 2 się bije tam 3 korzysta , a skoro korzysta, to chyba by było jednak patrzeć mu na ręce .

    Ja ciągle mówię jedno bądźmy poprostu ostrożni bo póki co czy nam się to podoba czy nie jesteśmy pionkami na ich szachownicy.

 9. ale dostałam teraz obuchem w łeb …. Tawie czy są Istoty , które posiadają jednocześnie Kreacje Słowem I Myślą ? Czyli są jakby połaczeniem fiuuuuuuuuuuuuuuuuu aż mi się w głowie zakręciło.

  1. Kreuje umysł za pośrednictwem nośników kreacji (obraz, myśl, słowo, intencja, eMOCja). Warunkiem udanej kreacji jest spójność istoty ludzkiej na wszystkich jej poziomach: ciało, umysł (w tym umysł podświadomy), jaźń (Wyższe Ja), dusza, duch.

   Jeśli umysł jest nieogarnięty, kompulsywny (znerwicowany, narowisty, rozbrykany, wierzgający, plujący jedem i kopiący na lewo i prawo) – nici z udanej kreacji. Chyba że kreacji obłędu.

 10. i nieustannie skłócać mężczyzn z kobietami
  drogie Panie czy nie dostrzegacie tego jadu w swoich komentarzach, tego żalu

  Drogie Panie tyle jadu tutaj toczycie a równocześnie mówicie o Miłości Gai???????????? a gdzie przebaczenie a gdzie zapomnienie Miłość jest bezwarunkowa a Wy chcecie WŁADZY! Wy chcecie RZĄDZIĆ, DECYDOWAĆ

  cytuję: „To jest przepraszam za wyrażenie typowo Samcza dolegliwość….. i ” (można było mniej szowinizmu)

  „Nadszedł najwyższy czas, o ile nadal ma trwać „władza”
  na ziemi, by odsunąć raz na zawsze zakochanych w wojenkach i walkach męską część społeczności.” (ewidentne sarkanie)

  „Ciekawe ilu jeszcze męskich pasożytów będzie chciało wykpić umysł, rozum i intelekt ludzki oraz powiększać niewolnictwo kobiet.” (a znasz tego Pana by mówić, ze jest pasożytem?)

  „My się dałayśmy ogłupić ? kosetyki itp ? a faceci ile jeszcze będą powielać ten sam schemat .”- my jesteśmy głupie to wy też, a na złość (nie brzmi to jak wypowiedź 3 latki w przedszkolu?)

  „A kto jak nie kobiety zaczeły się przebudzać rozumiejąc że nie wszystko złoto co się świeci ?”- tak tak szczególnie farbując włosy, krzycząc na mężczyzn i kastrując go w trakcie umoralniania, albo jak gombrowicz to ujął „upupiania”- a on nam nie da w twarz 😛

  a zadałyście sobie pytanie dlaczego tak się stało? dalczego mężczyźni zaczęli być tacy chłodni? tacy brutalni? jakoby bez Miłości?
  skutecznie Was tu dzielą od tych mężczyzn
  zamiast scalać wy dalej brniecie w feministyczny bełkot
  Jestem dumna że jestem Żeńczynią i działam wewnątrz a Mąż mój na zewnątrz, zawsze podejmujemy decyzje wspólnie, zawsze czuję się bezpiecznie, gdy On ostatecznie decyduje, on mnie uspokaja i ja go uspokajam- chronimy się na wzajem na różnych polach
  Nie musimy walczyć, robić kariery- to też program. Wszystko to iluzje i programy a fizyka fizyką, natura naturą i w naturze wszelkie relacje same się ustawiają.

  Mężczyzna, któremu pozwolicie być mężczyzną będzie Was traktował jak Boginię. Możecie mi nie wierzyć, ale Mąż tak mnie właśnie traktuje. Nie poniżam się ani nie poświęcam po prostu kocham Go i widzę, co jest dla Niego najlepsze, kobieta NIE POWINNA UCZYĆ MĘŻA SŁOWAMI, kobieta go uczy czynami.

  po prostu czytając co niektóre komentarze nie widze Miłości i przebudzenia widzę ILUZJĘ, MAJĘ i PROGRAM

  1. a ja się na nikogo nie gniewam pokazuje błedy dwóch stron nie można nikim rządzić ani na nikogo zwalać winy , jesli kobieta była słaba duchem i zaprzedała dusze wężowi to jak słaby musiał być Adam? , czasem jadem zmuszasz do myślenia 🙂

   Ja tam Pokój wszystkim 🙂

   1. odnośnie oceniania kobiet widze że się jednak nic nie zmieniło aż śmiech mnie ogarnia ona , ona zawsze winna ona, co by się nie stało ona ( powodzenia w rozwoju) 🙂 a potem przygarnia taki kocioł garnkowi : „to babochłop” albo rozporek na strone zmień , i jak się tu nie naśmiać , ludzie mają z jedną rzeczą straszny problem we wszystko uwierzą nawet w największą bujde świata ale jak widzą ludzi szczerych normalnie jak diabeł na wodę święconą.

    dziekuje , dziękuję za łapki w dół 🙂

   1. tak Kochana ja się nie boje mocnych słów , grunt to w dobrą stronę

  2. tacy brutalni? powiedziałabym baby w fartuszkach idących na wojne, ale to jest właśnie to czego nie umiecie przerobić być w naszych kapciach, niemiło prawda ?, to jest lekcja życia , a całokształ to całokształ , nie myl moich słów , tym bardziej że piszę obok swych słów w( przenośni )a Ty odbierasz je dosłownie, co ci moje farbowanie włosów przeszkadza ? krzywdze cię Tym ? to też oczywiście przenośnia! ten co chce załapać załpie .

   1. Samcza dolegliwość… czytaj choroba infekcja a Ty już czytasz jak czytasz i to jest to co ciągle ludzie nie potrafia przerobić .

  3. Mumbi
   „Czy znasz tego pana, by go nazywać pasożytem?”
   A którego ten pan zna osobiście z tych ludzi, których on nazywa pasożytami?
   Po gadaniu ich poznaję.
   U Ciebie widzę tendencję do rządzenia mężem czynami i do rządzenia kobietami słowami.
   Jestem wścibska, więc zapytam, co dla Twojego męża jest najlepsze?

   1. Wolność
    i smutno, ze dziewczyny muszą mieć wspólnego wroga mężczyzne by się przyjaźnić
    zamiast się przyjaźnić i pytać bez tego obrażalskiego tonu 🙂

   2. Mumbi zapamietaj ze kobieta czy dziewczyna,ktora za wroga ma mezczyzne to juz nie kobieta tylko tak pol na pol..ni to chlop ni to baba.Taka poczwara feministyczna to czysty produkt marksistow ,a feminizacja to jeden z ich programow rozbijania tradycyjnych rodzin po przez wbijanie w psychike kobieca ze moze byc lepsza od mezczyzny.Czy slyszales Mumbai aby wbijali mezczyzna ze moze byc lepszy od kobiety???Owa Krystyna to najlepszy przyklad ze marksista udaje sie wdrazanie programu ot…nie to baba ni to chlop.

   3. Portal.
    Feminizm, to dzieło zachodu, a nie komunizmu.
    Żaden komunista nie powtarzał „pobożnych” rozkazów Pawła z NT, że kobieta na zgromadzeniach ma milczeć, że ma się uczyć od męża, że wzorem Sary rzekomo posłusznej Abrahamowi (było odwrotnie) ma być posłuszna mężowi, że ma mieć długie włosy i zakrywać je na czas modlitwy, że jest kawałkiem mężczyzny i dla mężczyzny itp bzdury.
    Kobiety w komunizmie nie miały podpuchy do konkurowania z mężczyznami o lepszość, bo nikt się nie puszył lepszością, nieomylnością, władzą daną mu przez Boga itd.
    Fakt, że nie słyszałeś o wbijaniu mężczyznom, że są lepsi i mądrzejsi od kobiet świadczy, że jesteś komunistą, bo to oni „ewangelii” Pawłowej nie znają.
    Jesteś też parującym nienawiścią do kobiet pyszałkiem z ignorancją na poziomie Pawłowych wychowanek. Oczywiście „lepszym”, „mądrzejszym”, „uczciwszym” itd od poczwar.
    Dlatego mam Cię za babskiego wroga.

 11. Nie o to Tawie mi chodziło ja wiem o czym ty mówisz dlatego ludzie mają mętliki w głowach z dupy wzięte myśli itd ale wiem że Kreacja słowem to jedno a Myślą to drugie , i to jest miedzy innymi wykorzystywanie tych większości w mętlikach ich umysłu np poprzez wmówienie im chcemy demokracji (jedna wspólna myśl w metliku chaosu) mi chodzi o to czy takowa osoba jest połączeniem jakby dwóch „nacji” czy jest tą powiedzmy prawdziwą jednostką , kurcze mam nadzieje że dobrze sprecyzowałam to pytanie 🙂

  1. Gdy umysł jest już ogarnięty i jest spójność na wszystkich poziomach istoty ludzkiej, to kluczowe jest wytworzenie obrazu. Obraz może być oczywiście wytworzony i bez pośrednictwa słowa.

   Jeśli nadal nie trafiłem w Twoje pytanie, to już się poddaję. Może ktoś inny lepiej sczyta sedno Twego pytania. Nadajesz na takiej fali słownej, która nie jest niestety kompatybilna z moją anteną 🙂

 12. hahahaha wiem wiem Kochany Tawie bo mój mózg teraz wszedł na wysokie obroty a wtedy tworzy się u mnie tzw chaos słów 🙂 kurcze to trudna sztuka do opanowania hahahahaha 🙂

 13. innymi słowy mówiąc przerabia zaczerpnietą dziś wiedze wielu źródeł układa , sortuje , scala 🙂 by wyłonił się na koniec jakiś tam porządek z rozbitej całości , tylko że zawsze gdzieś brakuje tego puzlla 🙂

 14. Elaszka.
  Gdzieś wyżej zapytałam co nazywasz pracą i odpowiedzialnością.
  Odpowiedziałaś, że te słowa są zrozumiałe.
  Dla mnie nie.
  Np. pracą nazywany jest zarobek opodatkowany, a bezrobociem może być to samo zajęcie, tyle, że nieopodatkowane.
  Co do odpowiedzialności, to ostatnio największą wykazują medycyna, banki i ośrodki adopcyjne.
  Potwierdzasz, czy jakoś inaczej to widzisz?

   1. Elaszko droga, Krystyna pomyliła nas po raz wtóry.

    Krystyno, odpisałam, jest wyżej. Nie jestem pewna czy mój tekst będzie zadowalający, ale każdy Twój komentarz przyjmę z pokorą.

    Elaszko dziękuję za informację o Bramie Lwa.
    Nie przypuszczał, że ten ognisty znak ( ja do tej grupy też należę) niesie ze sobą szczególnie w tym roku ( Księżyc w pełni przechodzi z Ryb do znaku Wodnika), tak ważną dla Nas ożywczą energię.
    „Kiedy Słońce i Syriusz spotykają się w tym okresie, ich energie intensyfikują się i Ziemia jest w stanie otrzymać energię światła” z obydwu tych ciał niebieskich.”

    Dobrej i spokojnej nocy i ożywczego poranka w świetle mocy dwóch Słońc – życzę Tobie i Krystynie.

   2. Sorry, że znów się wtranżalam, ale gdy widzę jakieś „błędy dogmatyczne” to muszę za pióro chycić. Nie gniewajcie się, Dziewczyny, ale już od wielu tysięcy lat gwiazdozbiory nie pokrywają się z płaszczyzną ekliptyki. Stąd zodiakalna faza (faza rocznej wędrówki Słońca) Lwa pokrywa się obecnie z gwiazdozbiorem Raka, a zodiakalna faza Raka z gwiazdozbiorem Bliźniąt.

    Syriusz z gwiazdozbioru Wielkiego Psa znajduje się od wielu już lat na zodiakalnym 14°♋Raka (który pokrywa się z gwiazdozbiorem Bliźniąt), więc koniunkcja Syriusza ze Słońcem ma miejsce co roku 6 lipca.

    Patrząc z Ziemi, obecnie Słońce nie ma jakichkolwiek znaczących astronomicznych relacji z Syriuszem.

    Jeśli mówić o dniach portalowych w tym czasie, to bez udziału w nich Syriusza.

    Można też powiedzieć, że Słońce w fazie Lwa to całe 30 dni portalowych, gdyż mające miejsce w tym ważnym czasie wszelkie procesy są rzeczywiście bardzo mocne – i dalekosiężnie rzutujące na nasze CV szczególnie w czasie pełni i nowiu: szczególnie w czasie zaćmień (jak wczoraj i jak 21 sierpnia 2017). Szczególnie, gdy ktoś w tych portalowych dniach zrodzon…

    Same serdeczności dla wszystkich słowiańskich Lwiątek! 🔆 🙂

    *

    Faza Lwa jest zawsze ważna (dalekosiężnie wpływająca) dla Polaków Rodaków Słowian i nieprzypadkowo w tej właśnie fazie zarządcy matrixa projektują nam przeróżne traumy i narodowe wstrząsy, m.in.:
    – Powstanie Warszawskie,
    – zamach w Gibraltarze,
    – Stocznia 1980,
    – masońskie przemiany 1989 (sierpień’89 miesiącem trzech premierów: Rakowskiego, Kiszczaka i Mazowieckiego),
    – próba rozpętania CIAmajdanu w Wwie, 2017.

   3. Taw ❤ żadne sorry i się nie wtranżalasz! To ja pięknie dziękuję za tak dogłebne informację i mam nadzieję, że faza Panny tez jest znacząca 😉

    Nie no- Kochana Mumbi ❤ musze się odnieść w kwestii przez Ciebie poruszonej, ponieważ zgadzam się z tym w stu %
    ,,Jestem dumna że jestem Żeńczynią i działam wewnątrz a Mąż mój na zewnątrz, zawsze podejmujemy decyzje wspólnie, zawsze czuję się bezpiecznie, gdy On ostatecznie decyduje, on mnie uspokaja i ja go uspokajam- chronimy się na wzajem na różnych polach
    Nie musimy walczyć, robić kariery- to też program. Wszystko to iluzje i programy a fizyka fizyką, natura naturą i w naturze wszelkie relacje same się ustawiają.

    Mężczyzna, któremu pozwolicie być mężczyzną będzie Was traktował jak Boginię. Możecie mi nie wierzyć, ale Mąż tak mnie właśnie traktuje. Nie poniżam się ani nie poświęcam po prostu kocham Go i widzę, co jest dla Niego najlepsze, kobieta NIE POWINNA UCZYĆ MĘŻA SŁOWAMI, kobieta go uczy czynami. ''

    Myslę, że niechęć kobiet do mężczyzn i odwrotnie wynika z faktu- krzywd jakie zostały odniesione w związku nie tak całkiem szczęśliwym! A ja życzę wszystkim i przyszłym parom pełni szczęścia i miłości- bez podziału na płeć, itd.- robiąc to co kochamy- uszczęśliwiając się nawzajem w każdej sekundzie życia na tej przepięknej planecie Ziemi i w jej czułym objęciu!

   4. Tak. Pomyliłam Elizę z Elaszką – może to już skleroza.
    Przepraszam i pozdrawiam Obie.

 15. Wolność

  To miedzy innymi nie tworzenie komuś schematów partnerstwa , wolność to również wolność wyborów, a przede wszystkim odcięcie się wrrrrrrrrrr od siorbaczy 🙂

  a gdzie nie spojrzysz wolności brak 🙂

  1. Mumbi ja nie z tych co się gniewają czy też rządy mi się marzą , ja z tych co by chciała co by ludzie główkować zaczeli (chcieć to jedno a móc to drugie) bo to co tu się dzieje to dopiero taki zapocząteczek taki podmuszek wręcz , wbrew pozorom ja jestem spokojna a wręcz się śmieje bo tylko to nas chyba w przenośni mówiąc uratuje przed tym co się bedzie na naszych oczach dziać , im więcej ludzi się uświadomi chociaż do tego stopnia tym więcej wejdzie na faze jakby neutralności ,

   Mi tylko czasami jeszcze mózg wskoczy na szybką wirówkę hahahaha bo się układana sypanka składa i tym bardziej wolna jestem 🙂 mam jeszcze takową chwilę którą mogę mieć , i tylko poniektórzy to rozumieją .

   Dobrej Nocy 🙂

   1. To bardzo mnie to cieszy. Bo ważne jest by w końcu pokonać ten mit, że jakoby pomiędzy kobietami nie ma przyjaźni. Może pomiędzy kobietami nie ma (kobieta w staropolskim ma pejoratywne znaczenie). Ale przyjaźń pomiędzy Żeńczyniami musi istnieć. 🙂

 16. To bardzo mnie to cieszy. Bo ważne jest by w końcu pokonać ten mit

  ależ oczywiście że jest ja mam koleżanki z którymi idę z 25 lat przez życie , tylko że jestem takową osobą która umie się dogadać praktycznie z każdym , słucham go i nawet jeśli ma odmienne zdanie to je szanuję , zobacz co tu się dzieje ( śmiech).
  Przykład Takiej Krystyny lubię ją głównie za szczerość nie ważne czy się zgadzam , z każdą jej opinią , ale wiem że to co mówi wychodzi od niej i jest szczere ,a że ma ripostę hahahaha kochana jak Cię ciągle atakują albo przygarnia kocioł garnkowi no to ileż dasz się bić po głowie ?
  No i chyba część ludzi to jednak tego teraz nie przeskoczy , czasem też no trza walnoć jak to się mówi pieścią w stól ale i to już zawodzi hahahahaha.

  Miłego wieczorka

 17. Mężczyzna, któremu pozwolicie być mężczyzną będzie Was traktował jak Boginię. Możecie mi nie wierzyć, ale Mąż tak mnie właśnie traktuje. Nie poniżam się ani nie poświęcam po prostu kocham Go i widzę, co jest dla Niego najlepsze, kobieta NIE POWINNA UCZYĆ MĘŻA SŁOWAMI, kobieta go uczy czynami. ”

  W smutku dodam ,że to tylko część prawdy, znam wiele par gdzie kobieta chciała by faceta kocha bo jedyny a on co potrafi mówić? to nie wiem , nie umiem , nie znam się …. pindolnie wypłatą na stół reszte ma w tyłku bo taka prawda o dzieciach rozmowa? a po co Ty jesteś Matką , bardzo częsty schemat niestety rodziny i co taka kobieta robi zapindala , za wszystkich i myśli za wszystkich .

  w drugą strone zaś jest tak ja chce to ja chce to i to, bo moja koleżanka ma to i to i to , a wogóle toś Ty niedojda i taki w końcu nie wyrabia albo po rogach, albo wóda albo ma w końcu wyje nanananana.

  Także jest jak jest nie ma co oczu mydlić , tylko część ludzi na tym świecie ma jak ma (dziękować chociaż za taką ilość) no ja nie umiem zamykać oczu i udawać ,że nie widzę jak widze co sie u ludzi dzieje . I są to przykre sytuacje , bo zaś nie ma pomóc jak.

  I kończąc na tym wszyscy są nabici w butelkę jak to Taw ujął więc przestańcie w końcu ujadać na siebie , spojrzeć prawdzie w oczy , grzebać temat . I rozumieć , rozumieć ile się da bo zrozumienie też uwalnia , i tego życzę każdemu co spod łoka na Tą żone czy męża patrzy . Może i cholery ale wasze w końcu .

 18. Portal.
  Powtarzam tu odpowiedź na Twój obrażający mnie wpis, byś jej nie przeoczył:
  Feminizm, to dzieło zachodu, a nie komunizmu.
  Żaden komunista nie powtarzał „pobożnych” rozkazów Pawła z NT, że kobieta na zgromadzeniach ma milczeć, że ma się uczyć od męża, że wzorem Sary rzekomo posłusznej Abrahamowi (było odwrotnie) ma być posłuszna mężowi, że ma mieć długie włosy i zakrywać je na czas modlitwy, że jest kawałkiem mężczyzny i dla mężczyzny itp bzdury.
  Kobiety w komunizmie nie miały podpuchy do konkurowania z mężczyznami o lepszość, bo nikt się nie puszył lepszością, nieomylnością, władzą daną mu przez Boga itd.
  Fakt, że nie słyszałeś o wbijaniu mężczyznom, że są lepsi i mądrzejsi od kobiet świadczy, że jesteś komunistą, bo to oni „ewangelii” Pawłowej nie znają.
  Jesteś też parującym nienawiścią do kobiet pyszałkiem z ignorancją na poziomie Pawłowych wychowanek. Oczywiście „lepszym”, „mądrzejszym”, „uczciwszym” itd od poczwar.
  Dlatego mam Cię za babskiego wroga.

 19. Powoli nadrabiam zaległości.🙂
  Ciekawy komentarz pod filmem:
  „tak przy okazji (temat pośrednio związany bo tak mają do nas dostęp- to sa te chipy wszczepiane nam poprzez jedzenie mięsa itp.). Teraz jest czas gdy w lasach mamy eliksir na oczyszczenie ciała (nie tylko fizycznego)-KURKI!! ten magiczny grzyb (pieprznik jadalny) jedzony na surowo jako chyba jedyny oczyszcza ciało z pasożytów ale również z ich jaj i przetrwalników potrafiących zalegać w naszym ciele (w mięśniach nawet) około10 lat.”

  Taw, jakie chipy w mięsie?
  Ciekawe czy surowe kurki nie spowodują bólow brzucha lub innych rewolucji żołądkowych?
  hmm jak Trehlebov może pamiętać swoje poprzednie wcielenia?

   1. Tak TAW.
    Dzieci są nie tylko mordowane, ale też szkolone w mordowaniu, bo nie ma ofiar bez katów.
    A decydenci chwalą się ściganiem i karaniem takich, co 5 groszy przed tzw. poDATKIEM ukryli.

    Zastanawiałam się, czy można nazwać ochroną przyrody fakt, że chronione są jadowite i duszące węże, krokodyle, pewnie też skorpiony, rekiny i inne paskudztwa, a człowiek – wystarczy spojrzeć w niebo, jedzenie i wodę, by wiedzieć jak jest i przez kogo „chroniony”.

   2. Taw, ja coca-coli nie piłam z innych powodów ale mam już dość tłumaczenia co niektórym złego wpływu na organizm człowika jak nic nie dociera. To o czym piszesz jest dla mnie…. niepojęte.

 20. Proszę TAW napisz coś więcej na temat coca coli ponieważ mój syn bardzo ją lubi, może jak pozna prawdę to przestanie się truć.

  1. Nie wiem nic więcej poza tym, że pijąc krew niewinnie przelaną uczestniczy się nie tylko w kanibalizmie, ale i rytuale satanistycznym, który kompletnie odcina ofiarę od głębszego pojmowania Życia, od uważniejszego postrzegania rzeczywistości, od wszelkiej duchowości.

   Znam dorosłą ofiarę coca-coli, która jest wykształcona, dobrze zarabia, gorliwie chodzi do kościoła, uczestniczy w mszach o uzdrowienie – i… bije swoje dzieci. Bo uważa, że tak trzeba.
   Odcięcie od głębszego pojmowania Życia.

   Młodzi zaś to pokolenie kompletnie zdalnie przejęte, to bioroboty. Tam nie ma z kim rozmawiać. Raz na kilka tysięcy uchowa się jeszcze jakaś w miarę wrażliwa dusza.

   1. Nie wypowiem się bo musiała by tu przejść niezła cenzura….. toż się, aż człowkiek gotuje w sobie.

 21. Dzien dobry, czytam komentarze i stwierdzam ze smutkiem, iz daleka jest jeszcze nasza droga tego tunelu w ktorym jestesmy…swiatlo wiedzy jest nadal zasloniete skrawkiem emocji. Osoboscie czesto watpie czy kiedykolwiek wyjdziemy z „pietra” w ktorym przyszlo nam zyc.
  Watpie czy „przebudzenie ” ludzi jest realne i na wielka skale, poniewaz dziwnie obserwuje na codzien raczej przeciwnie . Manipulacja dziala maksymalnie i na wielu poziomach.
  Co do wypowiedzi Trechlebowa, to po czesci z nim sie zgodze…KOBIETY maja mezczyz, wiec niech ich boli glowa.
  Jednego nie umiem jednak zrozumiec, skoro Nasi przodkowie byli tak swiadomi, i liczni w tamtych czasach, no i kobiety nie wtracaly sie do decyzji, dlaczego doszlo do tego , ze „obcy” nas podbili , przejeli wladze? Czyzby tak sprytnie podszyli sie pod naszych mezczyzn, ze Ci nasi wspaniali , rozumni przodkowie nie poznali sie na falszu? A dzisiaj jaka mozemy miec pewnosc , ze nikt sie nie podszywa pod osobe ?
  Kobiety kiedys wiedzialy, ze mezczyzn trzeba uczyc odpowiedzialnosci, POWIERZYC im „misje” bo inaczej on sie zagubia. Moja mama mowila zeby mezczyzna czyl sie „silny” i chcial cos zrobic musi czuc, ze jest potrzebny , ze jest niezbedny rodzinie i kobiecie… Zobaczcie sami, czesto mocne i inteligente kobiety musza sobie same dawac rade , a te slabe, zagubione maja mezczyzn pracowitych i opiekunczych. Nie chce tu nikogo obrazac, ale to czesto widze. Oczywiscie, ze sa pary na relacjach rownowagii.
  Po drugie , nie mozna klonowac z mezczyzny ( meskiego), jedynie z zenskiego materialu. To jest fakt, wiec Ewa nie mogla powstac z zebra Adama, tylko ewetnualnie przeciwnie.
  Prawda jest, ze system patriachalny w ktorym zyjemy przjal wladze jakies ponad 3 tys. lat moze wiecej poprzez , miedzy innymi, Judaizm, chrzescijanstwo, Islam… ale zwolennicy systemu matriachalnego walcza i powoli przejmuja te wladze.
  Obrzezanie jest aktem pozbycie sie resztki zenskosci…, chrzest zas obmyciem noworodka z ” brudu” kobiecisci… a okres kobiet nazwany jest nie czystym tez z tego powodu, bo stanowi nieodlaczna czesc zyciodajna kobiety.
  Problem w tym, ze ciezko odroznic ktore sily sa za pewnymi wydarzeniami, poniewaz czesto jest tak ze jeden drugiego chce zdyskredytowac wiec postepuje w sposob „falszywy” pod inna flaga.
  Pewne jest jednak, ze w Europie i USA sa cale organizacje zlozone z nieprzyjaciol naszych bialych mezczyzn. Mowia o tym bardzo otwarcie i finansuja, organizuja imigracje.
  Feminizm jest bzdura, sluzy do zniszczenia patriarchatu ale i rodzin. Podobno, ze jest wymyslem Watykanu…tak jak rewolucje, komunizm, faszyzm…?
  Dzisiaj nawet dzieci burza sie przeciw rodzicom, a Panstwo z ciemnoci zaciera rece. Haos jest ich dewisa, oni na tym zbieraja mamone i prosperuja. Obie sily sa zle i nam na nie korzysc.
  Musimy walczyc o nasze rodziny, nasze potomstwo…Pozdrawiam

 22. Wygodni – leniwi …przyjdzie za to zapłacić najwyższa cenę jak już nie raz w historii..
  ad..związków to tak się łączą żeby była równowaga…nieudacznik i leń adoruje zaradnego i pracowitego… Nie ma co … martwić się za pasożytów..leniów…umysłowych ..każdy ma wybór…więcej…leń ma więcej czasu…co z tym zrobi…? NO cóż.

 23. Witam i pozdrawiam. Bardzo ciekawe sa perspektywy myslenia tu przedstawiane wiec postanowilem sie wypowiedziec. Uwarzam ,ze duzo macie racji ale nie zgadza sie wiele aspektow przeze mnie pojmowanych jako historia calosci, a wiec zacznijmy od poczatku. biblia jest ksiega warta obrony. nasi przodkowie walczyli i gineli zeby zachowac warzne dla ludzkosci informacje ktore tam sa zawarte. w mojej ocenie mamy dwa podstawowe nurty religijne na swiecie : judaizm oraz hinduizm. reszta jest rowniez prawda jak koran czy nowy testament , czy buddyzm, lecz sa to kontynuacje podstawowych religi. religie te zawieraja dwie podstawowe prawdy tj prawda cielesna i prawda duchowa.prawda duchowa zostala broniona bardziej przez hinduizm gdyz zrozumieli oni ze cyklu zycia nie da sie zastopowac, trzeba karme przyjac jaka by nie byla i cieszyc sie cielesnoscia gdyz tylko dzieki cialu postrzegamy emocje…w duchu emocji brak dlatego jest on czysty i tylko on jest w stanie przejsc na „druga strone” i zjednoczyc sie z wszechmogacym lub powrucic” odnowiony „w ciele. judaizm zas skupil sie na ciele czlowieka jego histori oraz celu do ktorego zmiezamy czyli odnowy i regeneracji. historia swiata zostala niestety przekazana w zmaconym stanie i to jezus i muhammed starali sie ten stan sprostowac po swojemu, gdyz ludzie bali sie smierci. smierc jest naturalnym zjawiskiem i hindusi to wiedzieli podobnie jak niektore zakony gdyz tam zglebiano prawde w duchu czlowieka. apokalipsa jest zjawiskiem naturalnym gdyz matka gaja jest w stanie zniesc pewna ilosc zanieczyszczonych sumien ludzkich i jak kazdy organizm posiada funkcje obronne zeby sie bronic przed szatanska bakteria brudnego ducha ludzkiego. judaisci muzulumanie i chrzescijanie przekazywali tylko dwie informacje czyli zmatwiona historie ludzkosci oraz wiedze o jej domniemanym koncu czyli apokalipsie rowniez w czesci zmatwiona. hinduisci i buddysci zas postanowili zglebic wlasnego ducha gdyz zdawali sobie sprawe tak jak niektore zakony ze to w duchu tkwi odpowiedz na wszelkie zlo swiata i ze emocje trzeba uspokoic gdyz to one tworza konflikty miedzyludzkie oraz konflikt ciala z duchem. osobiscie uwarzam ze to ewa byla pierwsza… aniol doskonaly ,czysty zrodzony z gaji a adam towarzysz czy tez klon zerwal jablko wiedzy i zanieczyscil swego ducha jak rowniez zmacil ducha ewy. ale to tylko moje refleksje i przepraszam za ortografie . niech spokoj ducha zawsze bedzie z wami amen

  1. Jak okiem historyka sięgnąć, nawet w najgłębszą starożytność, społeczeństwa nigdy nie obywały się bez religijnych wierzeń i długo nie obędą.
   Jeśli religia służy jednostce, daje wskazówki rozwoju duchowego, użycza porad jak bezkolizyjnie łączyć materię z duchem, nie ma powodu, aby burzyć bibliotekę i palić zgromadzoną od pokoleń wiedzę.
   Natomiast religie, które interes jednostki mają za nic i nie funkcjonują w zgodzie z Prawami Natury ulegają samozniszczeniu.

   Ludzie odstępujący od takiej destrukcyjnej religii – a trwa to pokolenia – prędzej czy później stworzą nowy, bardziej przyjazny jednostce system wierzeń, przekonań lub znajdą swoje spełnienie w innych, już istniejących religiach.

   Ludzie uważający siebie za żyjących poza systemami religijnymi też tworzą własne wierzenia, poszukują dla nich zwolenników.

   Religie były, są i będą. Kwestia tylko, jakie służą dobru ludzkości, a jakie wykorzystują ją dla interesów zhierarchizowanej armii urzędników religijnych.

   Nie należy zatem przez pryzmat destrukcyjnej religii negować inne systemy religijne istniejące na świecie, ponieważ nie wszystkie są złe.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s