„Łańcuch œświatła” – protest przeciwników zmian w „polskim” sądownictwie, Warszawa, przed Sejmem, noc z 20 na 21 bm. W czwartek 20.07.2017 r. Sejm RP uchwalił nową ustawę o Sądzie Najwyższym, która przewiduje m.in. możliwoœść przeniesienia obecnych sędziów SN w stan spoczynku (fot. PAP/Bartłomiej Zborowski)
Lyudmyla Kozlovska i Bartosz Kramek – szefowie fundacji Otwarty Dialog George’a Sorosa (fot. fb.com)
Lyudmyla Kozlovska ze sponsorem „zwycięstwa demokracji” 1989, inwazji islamistów na Europę 2015-2017 oraz obecnych zamieszek w Polsce, George’em Sorosem (fot. presspolityka.pl)
To nie są spontaniczne protesty, choć spontanicznie włącza się w nie wielu zdezorientowanych, zmanipulowanych ludzi, którym wmówiono, że PiS zmienia ustrój Polski na totalitarny, że sądy będą partyjne, a ludzie stracą wolność.

Sceny histerycznego płaczu, które oglądaliśmy po przyjęciu przez Sejm ustawy o Sądzie Najwyższym, pokazują że pole oddziaływania jest potężne. Dezinformacji uległa spora grupa ludzi. Inżynierowie tej zbiorowej histerii zrobią wszystko, by użyć ich do walki o utrzymanie przedwyborczego status quo. Realizowane są już konkretne scenariusze, uruchomiono określone środki i instytucje.

Pojawił się także precyzyjny 16-punktowy plan destabilizacji kraju pod hasłem: „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!”.

W scenariuszu są:

 • narastające protesty;
 • bunt sędziów;
 • strajk generalny;
 • niepłacenie podatków;
 • pikiety pod siedzibami rządu, partii i pod domami polityków PiS;
 • ciągłe prowokowanie Jarosława Kaczyńskiego, które ma doprowadzić do rozstroju emocjonalnego i rozpadu PiS na frakcje.

To tylko część kroków ogłoszonych przez szefa Rady Fundacji Otwarty Dialog. Bartosz Kramek stworzył go, bazując na doświadczeniu ukraińskiegoEuromajdanu.

Protesty są podstawą oporu społecznego, ale nie wyczerpują katalogu instrumentów, których zastosowanie zwiększa skuteczność obywatelskiego nieposłuszeństwa. Radykalne metody oporu z krajów wschodnich usprawiedliwiają wyjątkowe w historii III RP okoliczności. Władza, która przeprowadza destrukcję życia publicznego i ustroju państwa w stylu wschodnim, musi się liczyć z adekwatną i analogicznie inspirowaną reakcją społeczeństwa. Niniejsze opracowanie prezentuje 16 punktów opartych m.in. na doświadczeniach wyniesionych z misji obserwacji i wsparcia ukraińskiego Euromajdanu

 • ogłosił na Facebooku Bartosz Kramek przewodniczący Rady Fundacji Otwarty Dialog, założonej przez Lyudmylę Kozlovską, prywatnie jego żonę. Jak stwierdził, spodziewał się „zagrożenia zewnętrznego ze strony putinowskiej Rosji, ale nigdy – zamachu na konstytucję i rządy prawa ze strony demokratycznie wybranego polskiego rządu”.

https://m.facebook.com/notes/bartosz-kramek/niech-państwo-stanie-wyłączmy-rząd/10155402239540772/

Możemy wiele zarzucić poprzednim rządom, ale są granice, których przekroczyć nie wolno. Odpowiedzialność za obecny kryzys spoczywa na obecnej władzy. Argumenty PiS-u oparte na odwoływaniu się do – nawet jeśli faktycznych – przewin poprzedników nie mają dziś nic do rzeczy; nie stanowią usprawiedliwienia

– pisze Kramek, wyliczając szereg powtarzanych w mediach antypisowskich argumentów – o nieprzepracowanej traumie smoleńskiej i chęci odwrócenia biegu historii. Jego zdaniem, polska reputacja jest w ruinie, dlatego trzeba przystąpić do walki, wywierać na rządzie presję.

(…)

autor: Marzena Nykiel

Całość czytaj na:

https://wpolityce.pl/m/polityka/349913-ujawniamy-16-krokow-ktore-maja-sparalizowac-polske-i-odsunac-pis-inzynierowie-zbiorowej-histerii-maja-tajny-plan-wylaczmy-rzad

Reklamy

198 myśli w temacie “Prezes Kaczyński nie miał dość determinacji, by wzorem swego mentora Viktora Orbana pogonić z kraju organizacje Sorosa. Ma więc teraz CIAmajdan w Warszawie

 1. Tym razem tak jak pół roku temu im się nie uda, bo za mało ludzi wyszło na ulice, ale jak prezes nie zrobi porządku z tymi lewackimi mediami i nie wprowadzi ustawy podobnej do tej co zrobił Putin w Rosji (max. 20% zagranicznego kapitału w mediach) to następnym razem może im się udać. 349912-to-jest-pucz-2-lepiej-przygotowany-z-duza-kasa-na-zapleczu-ale-juz-widac-ze-tez-nieudany-kilka-wnioskow
  Na razie nie będzie kolejnych newralgicznych tematów. Kolejna próba majdanu będzie pewnie, gdy PiS spróbuje właśnie zrobić porządek z mediami komercyjnymi. Powinni być na to gotowi i zanim zaczną w Sejmie pracę opracować plan rozbrojenia kolejnej próby Majdanu. Inaczej mogą polegnąć.

  1. Gdy PiS wygrywało w wyborach na jesieni 2015 to mówiłem wprost, że daję im raptem dwa lata. W tym roku przypada okrągła 10 rocznica oddania władzy przez PiS w 2007 r. Faktycznie przypomina mi to już na zmasowany totalny atak nie tylko na PiS wybrany w demokratycznych wyborach ale w ogóle na Polskie Państwo. Nic rząd nie może zrobić bo zawsze znajdzie się jakiś pretekst. W normalnym poważnym państwie ci targowiczanie już by wisieli. Jeśli Pis to przetrzyma to wyjdzie z tego silniejszy jak nigdy dotąd ale tam też są podziały.

   1. PiS się rozpadnie, bo ci młodsi i bardziej inteligentni doskonale wiedzą, że Prezes jest szantażowany Smoleńskiem i że w związku z tym ciągnie ich na dno.

    Listopad 2017 to będzie początek końca Prezesa jako polityka. Dalej już będzie dla niego tylko gorzej.

    Ale jest mądre wyjście. Gdyby Prezes zgłosił się do mnie, wykonałbym mu mądrą usługę doradczą. Niestety on nikomu nie ufa. I dlatego przegra…

   2. TAW to w takim razie jak nie Pis to kto lub co ? No chyba nie mówisz, że te demony ( PO N SLD PSL )powrócą ? Coś tak czułem z tymi dwoma latami. Pamiętam, że jeszcze na blogu Kefira nie byłem potraktowany poważnie z tą treścią.

 2. Andrzej Nikodemowicz juz po raz któryś prosi wszystkich o zbiorowe medytacje w celu wyciszenia nienawiści sianej między rodakami. Nie wiem czy to to pomogło ale poprzednie próby zapalenia kraju nie powiodły się.

  1. Polska od kilku lat jest już NIE DO RUSZENIA.

   Nawet za księżycowe złoto.

   Przekonają się o tym wkrótce wszyscy jej wrogowie.

   Po każdym kolejnym przesileniu jej Potęga będzie tylko się umacniać.

   (I nie jest to zasługa PiS-u).

   1. Duchowa potęga słowian wkracza na arenę polityczną drążąc myśl za myślą, czyn za czynem…

    Pozdrawiam – Thotal:)

  2. każda medytacja ,” pragnienie” jeśli płynie z szczerości serca jest realizowana nawet jeśli robisz to samotnie . Nie zawsze da sie medytyować razem , ale to nie oznacza że trzeba przestać nasze myśli i pragnienia te same i tak się znajdą nawet gdy oddzielą nas km

 3. No comment. To opozycja totalna, ale niekonstruktywna. Ona chce rozwalić kraj. Na szczęście ludzie coraz mądrzejsi i widzą,że to wszystko jest za kasę. Trzeba być ślepcem, żeby tego nie widzieć. Zgadzam się, TAW, z tym,że można to było wcześniej załatwić, usuwając organizacje soroszowskie z kraju. Jest jak jest. Będzie dobrze. Nadzieja w przestrzeni, w dobrych myślach dla Polski i ludziach, suwerenach. Sława! Czołem!

 4. Generalnie to szkoda pradu na dewagacje o probie zamachu stanu jaki sie probuje wygenerowac .TO co widzimy to walka o koryto miedzy resortowymi dziecmi za pieniadze Polakow i wazne jest aby nie dac sie wyciagnac na ulice w imie interesow „elyt” . Jednak jedno jest pewne ,iz obecna wladza na tym swoim etpie powinna wziasc tych zjebow za ryj,aresztowac i deportowac tam skad przybyli ich ojcowie i dziadkowie,oczywiscie po uprzedniej konfiskacie wszystkich dobr osobistych i korporacyjnych.

  1. Gdyby na miejscu J.K. był Erdogan, to tak by się stało. Niestety, zarówno PAD, jak i premier B.S. są bez ikry i boją się pedalskich strachów – maja wciąż kompleks niższości… Smutne…:-((

   1. albo tez Natt 65 maja jakas misje do spelnienia,moze PIS to takie PO ukryte ,robia nas w bambuko tylko delikatnie aby lechici kurwicy nie dostali.

   2. moze jestem naiwny ale szydlo kaczor macier wydaja sie byc patriotami, duda to jakis przebierańiec jak dla mnie ciezko powiedziec z kim w druzynie gra

   3. Devingo POPIS-dy to taka maść zwana „opodyldok” i na dupę i na twarz, można ją używać o ile nie zaszkodzi, ale jak na razie to nam szkodzi to podwójne smarowanie. 😀

 5. Ma swoją historię żydowski rewolucjonizm.Jego wpływ na historię świata opisał również Michael Jones.
  Doświadczamy tego w procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.
  Tą wojnę z doskonaleniem sztuki wywoływania kryzysów aby na nich zarabiać opisał Song Hongbing.

  1. Piękny! Tańcząc rankiem na rosie uwalnia się światło wód, jesteś jak ta rosa….. róża… światło Życia TU 😉

  1. KOD to agresja, KOT to ochrona przed agresją. Polska jest już nie do ruszenia. Rok temu osobiście „popracowałem” trochę na Żoliborzu nad jego STABILNOŚCIĄ. Co ciekawe, moje CV było kiedyś związane z Żoliborzem, więc już nie po raz pierwszy miałem okazję mieć jakiś tam drobny wpływ na tę przestrzeń.

   *

   Tak wyśmiewany Kot Prezesa pełni bardzo ważną (podświadomą) funkcję w procesie Pobudki Polachów 2017. Będę jeszcze o tym PiS-ał, bo to ważne jest.

   .https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2017/07/00041dhp280bip11-c322-f4.jpg

   1. To nie było nic ważnego. W takim razie poszło gdzieś w Przestrzeń, może miało pójść. Nie będę tego drugi raz pisać.

   2. Mi też dziś „zżarło” info o Kocie Prezesa (widocznie było ważne!), więc napisałem je jeszcze raz, lepiej.

    *

    Dziękuję Ci, Szczęśliwa, bo dzięki Tobie pojawiła się dziś nowa Moc na pasku bocznym 💗

   3. No i zgadnijcie – kto za tym ,,wyciem-puczem zwanym” stoi!
    KTO PISZE SCENARIUSZ REBELI- 21:13
    Wiadomości – Główne wydanie 19:30 (22-07-17)
    .https://www.youtube.com/watch?v=TkEqQ7zcHUc
    No to za sprawą Sorosa dzieciaki będą miały wolne coraz częściej od szkoły 😀
    Jak wygląda ,,WOLNA” Polska na sznurku nazistów z UE I AMERYKI- podkresla tęczowa flaga!

   4. Piękne Zwierzęta Mocy, a nie brakuje tam przypadkiem Orzełka?
    Np. takiego

    Nie wiem czy się wklei, to mój pierwszy raz.🙂

   5. No dobra to ten jest nasz.🙂

    A Orzeł to Orzeł- Król Ptaków przecież.

   6. A jak o zwierzętach mowa to podobno każdy człowiek ma swoje Zwierzę Mocy, to taki nasz duch opiekuńczy. Każde zwierzę mocy charakteryzuje się tym, że pojawia się ono w snach bądź też w wizjach oraz posiada jakieś nadnaturalne umiejętności, których w zwyczajnej rzeczywistości nie posiada, np. zwierzę, które jest ssakiem, pojawia się uskrzydlone w przestworzach, zmienia swoja postać, przybiera ludzką formę.
    Chyba… Kalina ostatnio pisała, że śnił się jej pól Lew pół….nie pamiętam.

   7. Dziękuję, jesteś kochany. 💞
    Teraz pasek Mocy jeszcze bardziej sie umocnił.🙂
    A jakie znaczenie ma, w ktorą stronę Orzeł patrzy?

   8. W lewo, jak obecnie np. na godle, to przeszłość, czyli rozpamiętywanie/kult klęsk i upadków. W prawo – to Jasna Wizja Przyszłości.

    Tą wiedzą dysponują illuminowani, dlatego od zawsze podsuwali nam Orła patrzącego w lewo. Ale miało to i tę zaletę, że Orzeł spojrzał w końcu DALEJ NIŻ ROK 966❗

   9. Brakuje mi jednego a mianowicie Konia a to nasz TOTEM, to Święty Ogier- Ogir Białogrzywy, Wierzchowiec Ark-Koński z Arkony, Ogir Nieboskłonu i to ON jest Bratem Ognia i Wichru. Wzbudza morskie FALE i PIANĘ. Niesie wieść na WICHRZE.

   10. „A Orzeł to Orzeł – Król Ptaków przecież”.

    –orzeł NIE JEST symbolem Słowian, jako znak odnosi się do Czarnego Słońca, tego co to hitlerowcy jako SS na swoich mundurach nosili który to znak odnosi się do „ABRA KADABRY” zwanej też „ABRA MAKABRĄ” czyli do ABRA.AMA….. znanego też jako OCIEC HAM’itów (ludożerców) znanych pod współczesną nazwą żydzi….

    Znakiem Słowian jest za to SOKÓŁ, gdyż ten jest ekwiwalentem HORUSa czyli LADY (Pani z Jeziora). Sokołów w Polsce mnogość… więc sobie można wybrać odpowiedni totem, mały szybki, zwinny i zadziorny…. w przeciwieństwie do nienażartej DEMONIEJ landary kryjącej się pod orłem. Tym totemem.

    Innym znakiem przynależnym Słowianom mógłby być Łabędź pochodzący jako symbol od Ledy ale to BŁĄD ZNACZENIOWY jest, LADA jako PIĘKNOŚĆ miała szyję określaną jako ŁABĘDZIA… czyli BIAŁĄ i SMUKŁĄ (dlatego w dalekiej Azji biała skóra jest takim FETYSZEM)… a nie że sama była ŁABĘDZIEM…. Istnieje co prawda porównanie jej służek do nich jako zapisane w kulturze japońskiej ale przecież ludzie widząc anioły jakoś musieli je nazwać…. a nazywali je tak jak zwierzęta jakie znali i jakie do widzeń aniołów im pasowały… stąd BŁĘDNE a częste przyrównanie ŁADY do ŁABĘDZIA….. Za to 2-głowy łabędź to znak HITLEROWSKIEGO BIZANCJUM, wroga Słowian….. czyli ZEUSA….. w swej mutacji znanej jako Królestwo Jerozolimskie (rzymianie i ich następcy nosili zamiast 2 głowego łabędzia 2 głowego orła w to miejsce).

   11. A ten to nawet w PRZYRODZIE bedzie dzielił i mącił. I co z Ty z tym czarnym Słoncem? Słonce jest zółte.🙂
    Hitlerowcy przejeli też słowiańską swastykę, gdyby nie to swastyka byłaby jednym z najbardziej pozytywnych symboli.

   12. Zdziwiona myślałam o Koniu, kocham te zwierzęta ale juz się chyba nie zmieści.🙂

    To mi chyba illumy podsuneli dziś same lewoskrętne zdjęcia.

   13. Orzeł… jest nasz 😉 Czy się to komu podoba czy nie a najważniejsze przesłanie Orła Białego to WYZWOLENIE, wolność świadomości która pozwala wzrokiem sięgać poza horyzont,jest biały bo przynosi moc światła , SŁOŃCA, To energia NIEBA WYSOKIEGO , a nie jakieś czary mary szury-bury.

   14. „Orzeł jest symbolem niebios. Słońca, ognia, pożaru, dnia, powietrza, ciepła życiowego, burzy, błyskawicy, pioruna, wody, wiatru, początku, wszechwładzy (Boga), mściciela Boga, Dnia Sądu, potęgi (wiary), wiary, posła niebiańskiego, ducha, duszy, ducha proroczego, wróżby, wyroczni, łaski; długowieczności, odrodzenia, odno­wienia, nieśmiertelności. Wniebo­wstąpienia; najwyższej władzy, majestatu, cesarstwa, chwały; wznoszenia się, wyso­kości, szybkości, szybkiego i wysokiego lotu, geometrii; szczodrości, sprawiedliwości, cno­ty, aspiracji, geniuszu, natchnienia, czło­wieka bystrego i zdolnego, bystrości wzroku, dumy (wraz z lwem i pawiem)młodości, siły, męskości, heroizmu, nie-ustraszoności, zwycięstwa; potencji męskiej, płodności, ojcowskiej surowości, kary ojco­wskiej lub boskiej, opieki nad dziećmi;

    Orzeł w starożytności był reprezentantem całej rodziny sokołów, symbolika jego czerpie więc z cech różnych gatunków tej rodziny, takich jak sęp, jastrząb, sokół;

    Ale już u Żydów był uznawany za zwierzę nieczyste.
    Orzeł — u Żydów zwierzę nieczyste. „Bóg do Mojżesza: »Z ptactwa te są, których jeść nie macie: orła i gryfa, i orła morskiego, i kani, i sępa…”” (Lev. 11,13), i innych fruwających drapieżników.

    Orzeł był atrybutem Zeusa (to coś dla gmo 😉) najdostojniejszym symbo­lem jego władzy jako dzierżyciel jego broni — piorunów (na godłach i monetach rz. orzeł z błyskawicami w pazurach); Zeus działa poprzez orła jako zaufanego posła albo w postaci orła, jak w mitach o Asterii (która uciekała przed nim zmieniona w prze­piórkę) lub Eginie, córce arkadyjskiego bo­ga rzecznego, Azopa.

    .Jako drapieżnik orzeł, wraz z sępem i so­kołem, był jednym z pierwszych ptaków wróżebnych; był też ptakiem wróżebnym Zeusa.

    Orzeł królem ptaków. „Póki świat będzie wiekować, krukom wrzeszczeć, a orłom gar­dzić i panować” (Do potwarców 55—6, Adama Naruszewicza).

    Orzeł w chrześcijaństwie — modlitwa i łaska: wysłannik nieba, odrodzenie, chrzest, Dzień Sądu, potęga i sprawiedliwość boska;

    Orzeł najszybszym z ptaków; śmiałość i szybkość lotu wiąże go z bohaterstwem, z błyskawicą i piorunem, z wyobrażeniem polotu, wzniosłości myśli. „Czarny orzeł, wielki łowca, zarazem najsilniejsze i naj­szybsze stworzenie skrzydlate” (Iliada 21, 252, Homera); lecz w innych miejscach, nie­wątpliwie na skutek dokładniejszych obser­wacji, jako najszybsze występują sokoły lub jastrzębie. „Przywiedzie Pan na ciebie naród z daleka na podobieństwo orła pędem lecą­cego” (Deut. 28,49). „Ani mię teraz moja małość wstydzi, ani się myśli tak jak orły ważą” (Grób Agamemnona 27—8, Słowackie­go). „Nie polezie orzeł w gówna” (Wesele 1,25.886, Wyspiańskiego).

    Orzeł — odrodzenie, odmłodzenie; według mniemania zaczerpniętego z legendy o Fe­niksie, że orzeł co 10 lat zanurza się w pło­mienie, a później w fale morskie, i pierząc się, odzyskuje młodość. ,,Odnowi się jak u orła młodość” (Psalm 102 5).

    Orzeł — długowieczność. ,,Omszałe drze­wa, które przeżyły orła” (Tymon Ateń-czyk 4,3, Szekspira).

    Orzeł — troska rodzicielska. „Jak orzeł wywabiający do latania orlęta swe i nad nimi latający (tak Bóg) rozszerzył skrzydła swe i wziął (Izraela), i nosił na ramionach swoich” {Pieśń Mojżesza, Deut. 32,11). Wynik niedokładnej obserwacji ptaków. Por. Skrzy­dła (orle).

    Orzeł — wzniosłość, wysokość. „Orzeł ściele wysoko swe gniazdo, na skale mieszka i nocuje na iglicach skalnych i stromych wierzchołkach” (Hiob 39,27—8).

    Orzeł — wspaniałomyślność, łaskawość, traktowanie z góry. „I orzeł śpiewać pta­szętom nie broni, ani się troszczy, co śpiew ten ma znaczyć” (Tytus Andronikus 4,4 Szekspira, tł. L. Uiricha).

    Orzeł — chwała. „Dawniej tyle orłów było! (…) Zawsze hetmański ten ptak się unosił lotny, krzyczący — no! bo chwałę głosił” (Orły i słowiki l—4 Kornela Ujej­skiego).

    Orzeł jest identyfikowany ze Słońcem jako ptak żyjący w pełnym blasku słonecznym, świetlisty w swej istocie i powietrzno–ognisty, zapładniający i męski, a przeto symbolizujący także ojca. Według Arystotelesa orzeł może patrzeć prosto w słoń­ce bez szkody dla swych oczu, dlatego wy­obraża kontemplację i świadomość ducho­wą, Inny pogląd reprezentuje Leopold Staff:

    „Orły prosto w słońca lice patrzeć mogą dopiero, gdy stare i — ślepe” (Falanga tragiczna 4,12—13). Orle pióra zdobiące niegdyś głowy wojowników indiańskich były symbolem promieni Słońca, a prócz tego miały udzielać nosicielowi orlich zalet, po­dobnie jak serce lub skalp pokonanego nieprzyjaciela. „Oto umieram od mych własnych piór!” — woła orzeł w bajce Ezopa Orzel i Zając: orzeł gotujący się do pochwycenia zająca zostaje przeszyty z łuku strzałą opierzoną orlimi piórami.

    Orzeł — wróg węża. W mit. skandy­nawskiej u stóp kosmicznego jesionu Igdra-sil zwinięty olbrzym wąż Nidhogg z wie­loma mniejszymi wężami stale podgryzają jego korzenie; na najwyższej gałęzi siedzi orzeł z jastrzębiem na głowie; orzeł jest wieczystym wrogiem węża; między nimi biega wiewiórka Ratatosk, przenosząc obel­żywe przesłania. Gdy olbrzym Thjazi odkrył, że Loki odzyskał skradzione jabłka mło­dości (zob.) wraz z boginią Iduną, zmienił się w orła i ruszył w pościg, ale Azowie zapalili stos wiór, orle skrzydła zajęły się płomieniem i ptak spadł martwy na ziemię.

    Orzeł dwugłowy nawiązujący do głowy Janusa, zwykle czarno-czerwony — siła stwórcza, wszechwiedza. Patrzy zarazem w przyszłość i przeszłość, łączy władzę ducho­wą z doczesną; w cesarstwie rz. nm. prawa głowa oznaczała orła nm., a lewa — rzym­skiego albo cesarza i króla w jednej oso­bie, jak w Austro-Węgrzech lub cesarskiej Rosji. Atrybut proroka Elizeusza, który, zapytany przez proroka Eliasza, czego żąda na pożegnanie, odpowiedział: „Proszę, aby się stał we mnie podwójny duch twój”, tzn. prosi o podwójny (należny w spadku pierworodnemu) udział w duchu prorockim Eliasza (4. Ks. Król. 2,9).”

   15. Powiadają że nie ma nic piękniejszego niż kobieta w tańcu, koń w galopie i ptak w locie, a największa siła to siła TURA … Taurusa
    Piękny Białogrzywy 🙂

   16. (Szczęśliwa)
    „I co z Ty z tym czarnym Słoncem? Słonce jest zółte.🙂
    Hitlerowcy przejeli też słowiańską swastykę”

    –są dwie nacje wzajemnie walczące…. a właściwie nacja Czarnego Słońca wybijająca DEWÓW/ Słowian od ponad 5000 tysięcy lat

    I ponieważ SWASTYKA WEDYJSKA to ZNAK MOCY hitlerowcy sobie stworzyli WŁASNY ZNAK MOCY BAZUJĄCY NA NIEJ czyli to co widnieje na flagach wojsk żyda hitlera.

    A co do orła… cóż „ZWYCIĘSCY PISZĄ HISTORIĘ” to I SWOJE TOTEMY WYWYŻSZAJĄ pod niebiosa……

    bo TOTEM to SYMBOL ICH BOGA i dziwne by było JAKBY GO WYSZYDZALI JEDNOCZEŚNIE W NIEGO WIERZĄC I MU SŁUŻĄC.

   17. Jeszcze w kwestii orła dodam iż ZA PIASTÓW godłem Polski był KRUK wedle jednych badaczy (GODŁO RODOWE KRAKA) czy KURAK (BAŻANT czy coś podobnego) wedle innych…. który to miałby ODNIESIENIE MITOLOGICZNE do…. pewnego słowiańskiego bóstwa a CZEGO „orzeł” JAKO GODŁO NIE POSIADA….. bo PRZYPEŁZŁO do polin WRAZ ZE CHRZTEM…… 1000 lat temu… jak GODŁO BOGA MISJONARZY

   18. Zdziwiona Ty chyba sczytujesz moje myśli.😉

    Przepiękny Koń, dziękujemy Taw.

   19. Dodam jeszcze iż PODZIWIANIE WROGICH TOTEMÓW, UŻYWANIE ICH w życiu potocznym, czy WPATRYWANIE SIĘ W NIE jest podobnie jak MODLENIE SIĘ DO WROGICH Słowianom bogów ZASILANIEM matrixa…..

   20. Kochani, w naszym godle mamy nie orła, ale orlika, który nadal występuje dość licznie. Co ciekawe w Polsce znane są jego dwie odmiany: grubodzioby i krzykliwy. Gatunki są tak do siebie podobne, że krzyżują się ze sobą, co więcej, dla samca orlika krzykliwego atrakcyjniejsza jest większa samica grubodzioba (należy bowiem pamiętać, że w przypadku drapieżnych/szponiastych samica góruje nad samcem, a więc co „duże” to piękne 🙂 ). Co więcej, orliki grubodziobe są najrzadziej występującymi orłowatymi w Europie (a może i na świecie), w Polsze gnieżdżą się w Dolinie Biebrzy, natomiast krzykliwe są najliczniejszą grupą. W przeciwieństwie do swoich dostojnych kuzynów orliki zamiast dużej zdobyczy wolą mniejszą, żyjącą na łąkach, np.: ślimaki, żaby, jaszczurki, gryzonie, małe ptaki, a nawet duże owady. Jak więc widać, w godle nie mamy jakiegoś „mordercy” rodowodem z illuminati, ale całkiem dostojnego ptaka, który choć wielki, nikogo nie chce zjadać. I w tym miejscu nasunęła mi się cała masa analogii…
    Sława i uściski dla wszystkich

  1. Też czuję, że z Orłem nie do końca sprawa jest jasna. Albo nawet z Orlikiem. Trafiłem na ciekawe opracowanie, mówiące, że prawdziwa symbolika to Orłan, Żar Ptak, Rarożek ognisty.

  2. Dla mnie nie ważne jest kto przywłaszczył Orła dla siebie, czy hitlerowcy czy chrześcijanie czy ktoś tam jeszcze, bo on się nie da przywłaszczyć- jak to Ptak jest wolny.
   Jest jednym z najbardziej majestatycznych ptaków. Bohater wielu opowiadań, legend i ludowych opowieści. Mawiano o nim „król ptasiego rodu”. Od wieków utożsamiany był z wolnością, pięknem i magiczną mocą. I tylko o to mi chodziło. A jak duża jest Moc tego Ptaka widać chociażby po eMOCjach jakie wywołał. A to tylko jedno małe zdjęcie.

   „nienażartej DEMONIEJ landary kryjącej się pod orłem”- a Ty nie jesz mięsa Ktosiu?? Bo jeśli jesz to jesteś też drapieżnikiem.

   .https://www.youtube.com/watch?v=sq6MzofTcyM

 6. Premier Węgier Viktor Orbán powiedział, że jego kraj wykorzysta wszystkie legalne sposoby, aby okazać swą solidarność z Polską. Ma to związek ewentualnym sankcjami ze strony Unii Europejskiej, które mogą być nałożone na Polskę w wyniku zmian przeprowadzanych w wymiarze sprawiedliwości.
  ….
  „Imperium Sorosa”

  Węgierski premier doniósł się też do polityki imigracyjnej UE. Według niego reforma Unii jest niezbędna; wyraził przekonanie, że w Brukseli powstał sojusz brukselskich elit biurokratycznych z „imperium (amerykańskiego finansisty George’a) Sorosa”. Ten ostatni zaś – według Orbana – chce sprowadzić do Unii Europejskiej milion migrantów, każdemu dać 15 tys. euro, rozdzielić ich między kraje unijne i ustanowić europejską agencję ds. imigracji, która odbierze państwom narodowym prowadzenie własnej polityki w tej kwestii.

  Sojusz z Rosją i Turcją

  Zdaniem Orbana należy też „zawrzeć zakrojone na szeroką skalę, historyczne porozumienie obejmujące aspekty gospodarcze, wojskowe i polityczne. Potrzebujemy historycznego porozumienia z Turcją i drugiego historycznego porozumienia – z Rosją”.
  http://www.tvp.info/33319302/inkwizycyjna-kampania-orbn-o-solidarnosci-z-polska

  Komisarz UE ds. sprawiedliwości i polityki gender oraz równości płci Věra Jourová (ANO) grozi Polsce obcięciem funduszy strukturalnych. Komisji Europejskiej przeszkadza ustawa o Sądzie Najwyższym, która w środę, 19 lipca była procedowana na forum polskiego parlamentu.

  Według KE ustawa ta, „zaburza równowagę między władzą sądowniczą i wykonawczą”. Jourová w wypowiedziach dla niemieckich gazet, w tym Neue Osnabrücker Zeitung, powiedziała, że nie może sobie wyobrazić, że europejscy podatnicy chcą finansować ustanowienie „jakiejś formy dyktatury” w jednym z państw członkowskich, i Polski, która systematycznie będzie podkopywać praworządność.

  W sukurs polskiemu rządowi poszedł eurodeputowany Petr Mach, który w środę wieczorem wypowiedział się na ten temat w Czeskim Radio Plus, ostro odpierając ataki czeskiej komisarz:
  – To bezczelność! KE miesza się w ten sposób w wewnętrzne sprawy Polski. To, co robi UE jest wprowadzaniem dyktatury i przeraża mnie, że Czechy będą częścią oddziałów karnych. Dlatego po raz kolejny muszę wstać dla Polski – zaznaczył polityk, który już nie raz zabierał głos w Parlamencie Europejskim w obronie Polski.
  http://prawy.pl/54540-petr-mach-to-co-robi-ue-jest-wprowadzaniem-dyktatury-i-przeraza-mnie-ze-czechy-beda-czescia-oddzialow-karnych/
  KOMENTARZ:
  ,,dziekuje czeskiemu eurodeputowanemu: PETR MACH broni Polski na forum PE i w mediach, trzymajmy sie razem Czesi, Slowacy, Wegrzy i Polacy bo masoni i lewacy w Brukseli jak bedziemy osobno nas pokonaja”

  1. ONR wzywa premier Szydło do wprowadzenia zakazu finansowania organizacji pozarządowych ze źródeł zagranicznych
   ,,Planowane przez rząd wprowadzenie reform systemu wymiaru sprawiedliwości napotkało na silne protesty opozycji, które przybrały formę licznych protestów ulicznych. Zdaniem działaczy ONR, są one w dużej mierze inspirowane przez czynniki zagraniczne, a ich celem nie jest tylko protest wobec nowego prawa. Ich prawdziwym celem jest doprowadzenie do siłowego obalenia legalnych polskich władz wyłonionych wolą Narodu w toku demokratycznego procesu wyborczego. – napisali narodowy w liście do premier Szydło. ONR-owcy jako dowód przytoczyli artykuł pt. „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!” autorstwa Bartosza Kramka związanego z Fundacją Otwarty Dialog.

   Działacze ONR ostrzegli również przed groźbą przeprowadzenia w Polsce „kolorowej rewolucji” znanej z Ukrainy i państw Afryki Północnej. „Próba przeprowadzenia analogicznych działań w Polsce stanowi śmiertelnie poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa i nie może zostać zignorowane przez polskie władze” – czytamy w liście do premier Szydło. Narodowcy zaapelowali do szefowej rządu o poważne potraktowanie sprawy, powołując się przy tym na przykład Węgier pod rządami premiera Viktora Orbana.

   „Do tej pory nie angażowaliśmy się po żadnej stronie politycznego konfliktu. Uważaliśmy, że jest to taki „plemienny konflikt” pomiędzy Prawem i Sprawiedliwością, a opozycją” – mówił na konferencji prasowej rzecznik ONR, Tomasz Kalinowski. Ale sytuacja zaszła przez ten weekend za daleko. Przede wszystkim dlatego, że zaczęły angażować się w sytuację wewnętrzną w Polsce siły zewnętrzne. (…) Mieliśmy naciski Komisji Europejskiej, ale w ten weekend mieliśmy do czynienia z ujawnieniem się takiej liberalnej międzynarodówki, której twarzą jest George Soros, a jego narzędziami w Polsce jest m.in. Fundacja Batorego, jest także Fundacja Otwarty Dialog, której jeden z przedstawicieli rady naczelnej, Bartosz Kramek napisał artykuł o tym jak przeprowadzić w Polsce majdan” – tłumaczył Kalinowski.

   „My mówimy: „nie dla majdanu w Polsce”, „stop majdanowi”, mówimy: „precz z Sorosem w Polsce i z jego interesami”. Jest to człowiek, który po Węgrzech, także w Polsce chce wpływać na sytuację polityczną w suwerennym państwie” – dodał rzecznik ONR.

   „Planujemy manifestację sprzeciwu wobec takich zachowań, o jakich przed chwilą powiedział kolega Tomasz Kalinowski. Do tej pory nie braliśmy udziału czynnego w tej wewnętrznej walce pomiędzy PiS-em, a totalną opozycją. Ale kiedy nasza ojczyzna jest zagrożona, kiedy te wpływy zagraniczne są widoczne jak na dłoni, te działania podejmujemy. Jako środowiska narodowe, nie tylko ONR, planujemy pierwszą manifestację już w środę, a później zobaczymy. Prawdopodobnie na sobotę zaplanujemy dużą manifestację” – powiedział prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz. „Trzeba podkreślić, że my reagujemy na wpływy zewnętrzne, ingerujące w sprawy Polski. Nie chcemy reagować na spory partyjne” – dodał.
   http://prawy.pl/54714-onr-wzywa-premier-szydlo-do-wprowadzenia-zakazu-finansowania-organizacji-pozarzadowych-ze-zrodel-zagranicznych/

   1. ,,Unia Europejska musi odzyskać niepodległość od imperium miliardera George’a Sorosa – powiedział premier Viktor Orban podczas przemówienia na letnim uniwersytecie Tusnádfürdő w Rumunii.
    – Tu w Europie Wschodniej 27 lat temu sądziliśmy, że Europa będzie naszą przyszłością. Dzisiaj sądzimy, że to my będziemy przyszłością Europy – ocenił premier Węgier. Dodał, że uważa, iż „brukselscy biurokraci” i Soros są zainteresowani w osłabieniu centralnej Europy „postrzeganej jako przeszkoda” we wprowadzeniu planu Sorosa. – Są w Europie siły, które chciałyby nowego rządu na Węgrzech, ponieważ to osłabiłoby Grupę Wyszehradzką – zauważył. – Węgry nigdy wcześniej nie były bliżej stania się silnym i dobrze prosperującym państwem od czasu traktatu w Trianon” przekonywał. Ostrzegł, iż „ta historyczna szansa może zostać zaprzepaszczona na dziesięciolecia, jeżeli Węgry będą miały nowy rząd służący globalnym interesom”.

    Źródło: dailynewshungary.com
    KOMENTARZE:
    ,,Wiedza w pigulce.Nie wystarczy uwolnic sie od Sorosa, trzeba uwaolic sie od 13 raodzin chazarskich ktorzy zarzadzaja Sorosem i do tego odchazarzyc rzady ponad 100 panstw, w ktorych ta grzybnia znalazla sobie exponowane miejsca i zaangazowala agenture gojowska z uzytecznych idiotow za pare „wygranych w totolotka”Trzba sie tez uwolnic od trucicieli ludzi chemikaliami w artykulach spozywczych i wodzie pitnej (fluor) i sadownictwie ,i sluzbach.”

   2. zagraniczne sily ciemnosci beda probowac majdanu bo nic nie moze im zaklocic dostaw bialych mlodych cial a to sie im predzej czy pozniej skonczybpod pis em

   3. Może ogień z pochodni rozpalił ich serca W KOŃCU 😉 DODAM we właściwym kierunku 😀

   4. Tez tak uważam! – o to im chodzi wywołać zamieszki- pokarm dla nich w hurtowych ilościach! Zaczynają skłócać NaRód! Od tysięcy lat to robili i robią- tylko zrozumienie tego, ze o to im chodzi- zrozumienie kto i po co za tym stoi! W tej chwili ukazał się ten filmik- jaki jest jego cel?!
    POKAŻ TEN FILM SWOJEMU DZIECKU! Historia najnowsza w 13 minut i wsparcie dla Arka Olszewskiego!
    .https://www.youtube.com/watch?v=kJWPQJDFGjY&t=340s
    I takie podkreślenie- oni mają wysokie emerytury- a ty:
    BÓG! HONOR! OJCZYZNA!
    KOMENTARZ:
    ,,niestety ale ten swiat jest tak skonstruowany ze dla bohaterow jest tylko czesc i chwala a dla skurwysynow pieniadze i luksusy.”
    WIĘC PORA WZIĄŹĆ NA KLATĘ ODPOWIEDŹ:
    eLYTY TO PŁATNE DUPODAJKI NA SZNURKU GADZIEJ ,, ,,KOCHANKI”!!
    sOROS ZAWSZE GRA NA DWA FRONTY OPŁACA I PRAWĄ I LEWĄ STRONĘ- bo ciągłość energetyczna dla gadostwa musi być zapewniona całodobowo! Jak lewa i prawa się dogadują zawsze jest pod ręką mind control- religia!
    A przecież- ten WIELKI DUCH NASZEGO NARODU jest wynikiem naszego POCHODZENIA:
    ,,Kiedy przed kilku laty genetycy odkryli polską haplogrupę R1a1a7 męskiego chromosomu Y- DNA, spowodowali burzliwą dyskusję nad naszym wspólnym pochodzeniem z resztą Słowian. Okazało się bowiem, że Polacy zamieszkują swoją ziemię już od ponad 10 tys. lat i posiadają inną podhaplogrupę niż reszta Słowian.
    Na podstawie tychże badań naukowców zachodnich okazało się, że Polska posiada przeszło 10 700 lat egzystencji w rejonach Wisły, Zbrucza i Dźwiny. Na tych terenach bowiem odkryto masową obecność haplogrupy R1a1a7 od ponad 10 tys. lat.”

 7. Kontynuuje „zabawe” z portalem wpolityce.pl i dodaje linki do dwoch innych artykulow. Nie zagladalam tam juz chyba …. rok, a portal zamiescil ostatnio….. interesujace matriksowe newsy. Warto je znac.
  Kurtyna powoli, ale jednak…. idzie w gore i odslania to, co bylo do tej pory zakryte. Okazuje sie, ze obecna wladza sponsoruje swoich przeciwnikow politycznych. Karnowski z wpolityce.pl w szoku. Nie moze zrozumiec dlaczego PiS sam sobie kreci stryczek na szyje.
  Zauwazcie, ze nawet niemiecki i antypolski ONET dostal od warszawskiego rzadu wsparcie finansowe!
  ————————————–
  [28.06.2017]
  „I tak zwycięzcami konkursu zostali:
  Interia.pl – 474 442 zł
  Puls Biznesu, Puls Biznesu Weekend, portale: bankier.pl, pb.pl – 417 408 zł
  Dziennik Gazeta Prawna, portale: gazetaprawna.pl, dziennik.pl. forsal.pl. – 400 000 zł
  Rzeczpospolita, portal: rp.pl – 398 273 zł
  Onet.pl – 322 940 zł
  Super Express – 299 943 zł
  Gość Niedzielny – 141 630 zł
  Angora – 111 000 zł
  Twój Styl, Pani PC, Format – 126 000 zł
  Do Rzeczy – 110 000 zł
  W Sieci – 95 000 zł
  W konkursie przepadł projekt Polska Press.
  I tak w sumie niemal 3 miliony złotych w większości trafi do zażartych, chwilami wściekłych, zdolnych do każdego ataku, wrogów ekipy PiS. Piękny gest!”
  ————————————————————-
  [23.07.2017] Karnowski wyraznie wkurzony…
  „4. Dlatego też wszystko zostało rzucone na szalę. Maski pospadały. Komercyjna TV 4, zawsze nadająca wyłącznie programy z puszki, tym razem jedzie w nocy… relacją na żywo z protestów! Oto czym jest własność w mediach i czemu służy!
  JEŚLI NIE WIERZYSZ – SPRAWDŹ: Mały szczegół, który dowodzi, że to nie kolejny protest ale PRÓBA OBALENIA RZĄDU. Rzucają wszystkie zasoby!
  Wicenaczelny „Wprost” bierze udział w próbie ohydnego okrzykowo-napastliwego linczu na dziennikarce TVP. Przy okazji – sprawdźcie ile tam – do PMPG – w ostatnich latach poszło pieniędzy z puli spółek skarbu państwa, rozmaitych funduszy, banków, a będziecie w szoku. Mediom III RP pieniędzy nie brakuje, mają niemal całkowity monopol na reklamę, ale po co PiS dokłada na sznur na którym chcą go powiesić? Nie rozumiem.
  Inne gazety rozdają specjalne darmowe wydania, sugerując jakiś nadzwyczajny stan w państwie, bo na ulice wyszła najwyżej dziesięć razy mniej niż każdego tygodnia spotyka się na Jasnej Górze. Wydanie takie wyszykował między innymi „Dziennik Gazeta Prawna”. Sprawdźcie, ile dostał ten tytuł całkiem niedawno od władzy, tej władzy, a też będziecie w szoku. Hajdarowicz, Onet i inni też dostali, w sumie 3 miliony złotych. Góra pieniędzy, za to można spokojnie robić zamach.”
  ——————————————–
  https://wpolityce.pl/polityka/349912-to-jest-pucz-2-lepiej-przygotowany-z-duza-kasa-na-zapleczu-ale-juz-widac-ze-tez-nieudany-kilka-wnioskow
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/346366-nie-bylo-jeszcze-w-polsce-wladzy-tak-wyrozumialej-jak-obecna-zobacz-ile-pieniedzy-dostaly-wlasnie-onet-interia-hajdarowicz-i-inni

  1. Ja też dawno nie byłem na tym portalu. Dziękuję, Kalinko, za to szokujące info. Nie dziwię się wściekłości Karnowskich, skoro PiS ich olał ich finansowo, dotując antypolski Onet❗ Chyba, że wspierają ich „pod stołem”…

   Tak czy owak, PiS się skur..ł.

   1. no to bylo do przewidzenia, ze kiedy Polacy nie zgodza sie na wdrazane programowania, to cale lewactwo i spadkobiercy PZPR oraz NKWD dostana chronicznej sraczki, wmawiajac nam, ze te ich programy to dla naszego dobra, a oni sa Polakami.

   2. Nie ma zadnych watpliwosci, ze PiS poleci….. na leb na szyje. Zobaczymy, co pokaza najblizsze miesiace (moze jakies niekorzystne dla Polski umowy?), a jesien ma byc dla PiSu…. goraca.

   3. Ale to chyba dobrze iż „PiS się skur..ł.”

    przecież dzięki temu Nowy Ukochany Wódź Ludzkości, Jerzy Zbawca Ziebą zacznie SZYBCIEJ PRZEWODZIĆ MASON…..

    a o to w tej zabawie chodzi… o przyklepanie TARGOWICY ręcami „polaka”…..

    a ZAPAD tuz tuż u Zielone Ludziki czekają…. wraz z innymi „przyjaciółmi polin”…

   4. A ja się zastanawiam czy to wszystko nie jest ukartowane. 10 lat temu oddali władzę PO i teraz działają nieudolnie (np. PR i przekaz do wyborców dno) i możliwe, że teraz też scenariusz ma być taki, że PiS się skompromituje, zostanie zaszczuty i zrobi się odpowiednią kampanię w mediach i stary układ wróci znowu do władzy jak nie teraz to za 2 lata. Coraz bardziej zaczynam mieć takie wrażenie. Dlaczego? Np. PiS nie wywalił z polski organizacji Sorosa ani nawet nie wprowadził nakazu ujawniania przez nich źródeł finansowania; żaden z grudniowych puczystów nie poniósł odpowiedzialności; Bartosz Kramek za podżeganie do zamachu stanu i umieszczanie w internecie planu jego realizacji powinien już siedzieć a nic takiego się nie stało; w kwestii ukraińskiej PiS tak samo włazi w zad banderowskiej władzy jak i PO. Gdyby to była naprawdę polska władza to by tak nie postępowała. Wygląda mi to na szopkę dla ludu – damy im 500+ i stary układ się utrzyma, a za jakiś czas ci skompromitowani wrócą do koryta i Niemcy będą mieli znowu co chcą.

   5. „No i cóż mam Ci odpowiedzieć?…
    Za dwa lata sam się przekonasz, że jest inaczej, niż się obawiałeś ”

    –polecam uwadze NAJNOWSZY artykuł na Monitorze Polskim…..

    TO MA SIĘ ZADZIAĆ w ramach kreacji jaką i tu uprawiacie… to jest BESTIA kryjąca się POD MASKĄ … WIELKIEGO POLIN czy TRÓJMORZA… LEPU na chciwych, pysznych,… głupich, zindokrynowanych…

    Pytanie nie jest typu CZY TO SIĘ STANIE tylko CZY ZASŁUGUJECIE BY WAS PRZED TYM LOSEM OCALIĆ….

    a z tym jest jakoś nie ten teges skoro „słowianie” są tak zatroskani o DALSZE KRÓLOWANIE żydowskiej/satanistycznej władzy nad ty,mi terenami. I to jest ten PROBLEM Z Ktosiem, że ON TO WYTYKA, WYWLEKA…. spod frazesów…..

   6. Ktosiu,

    pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Za atakowanie dążenia do jedności Słowian, za atakowanie działalności społecznej Wielkich Słowian oraz za imputowanie nam prowadzenia działalności agenturalnej i prożydowskiej możesz pożegnać się z prowadzeniem na tym portalu swojej podejrzanej działalności…

   7. TAW… ten ktoś jeszcze uprawia tu hipnozę .. spójrzmy „ty.mi” na co liczy ? Jest to najprostsza metoda robienia z ludzi idiotów. I nie nie osądzam stwierdzam q-a przykry fakt!

 8. Piramidalny system globalnej władzy z którym mamy do czynienia zarządza w Polsce chaosem według typowej strategii TEZY I ANTYTEZY na nasze reprezentowanym przez WSZYSTKIE ugrupowania biorące udział okrągłostołowej ustawce. Naturalnie o tym znamiennym fakcie mają pojęcie wyłącznie właściwie poinformowani iluminowani najemnicy, aby mieć wszystkie możliwe sznurki pociągające zawszelkie możliwe przygotowane akcje mające za zadanie spolaryzować durne stado, które jak Amen w pacierzu znów w najbliższych wyborach zagłosuje to na PO, to na PiS, Nowoczesną, ect. eliminując tym wzajemnym wybiegiem chaosu inne patriotyczne ugrupowania i tak władza nad zniewolonym psychicznie i mentalnie stadem pozostanie w wiadomych rękach. Tylko dureń stawia na jednostronny konflikt, gdy z ogromną dozą prawdopodobieństwa można wygrać ( na 100% nie przegrać pozostając w Sejmie, w samorządach, sądach, ect. używając do tego celu chaosu na wzór kapłańskich wojen dolnego i górnego Egiptu)

  1. ,, A ja się zastanawiam czy to wszystko nie jest ukartowane. 10 lat temu oddali władzę PO … ”

   .https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

   Dlaczego PIS nie nie chce zmienić konstytucji na tę praworządną sprzed wojny?
   Dlaczego PIS wciąż utrzymuje czwartą władzę nadal w 90% w wydaniu niemieckim?
   Dlaczego nastraja Polaków wrogo do Rosji? (nagle od ośmiu lat!!!)
   Dlaczego wpuszcza obce wojska do kraju, podczas gdy na terenie Czech, przejeżdżający tylko Amerykanie widzieli, od ludzi tam mieszkających, środkowe palce?

   Inż. Stefan Osowiecki – drugi po Księdzu Klimuszce wizjoner – w sierpniu 39 roku powiedział o zbliżającej się drugiej światowej, o przegranej niemców, o Jałcie zwycięzców bez Polski (?) i o tym, że Polską będą rządzić komuniści, potem szubrawcy i świnie, a po nich Polska stanie się większa niż obecnie (39 rok).

   Czy to już ten czas? Czy PIS, znając te fakty, zamydla nas propagandą sukcesu żywo wziętą z Trybuny Ludu?

   Czy w POLSKIM rządzie są Żydzi?

   Ten krótki filmik mówi, że tak.
   Jak długo takie filmiki wkładać będziemy w szufladę z napisem ,,ciekawostki”?

   Czy my, Polachy, Słowianie będziemy liczyć na to aby prezes Kaczyński miał jaja, czy raczej to my, idąc za słusznością Orbana zaczniemy mieć jaja narodowe BEZPARTYJNE, a nie malowane posraną polityczną demokracją?

   Wiecie dlaczego proamerykański pis się sypie?, bo za dwa lata ma wejść przeciwnik PISu, PO (Postniemiecka Organizacja – dziecko córki hameryki).

   Mówimy, że PIS nam się nie podoba.
   Kto nam odpowiada? Kogo wybierzemy w 2019, i to na maksa większościowo, aby skończyć z niemiecko amerykańsko żydowskim PO-PISEM?

   I tu sie zaczyna dłuuuuuuga dysputa Polaków przy biesiadnym stole…

   1. Czy PIS, znając te fakty, zamydla nas propagandą sukcesu żywo wziętą z Trybuny Ludu?
    ————————————-
    Trybuny Ludu …… Wybranego 😉
    Nie, to nie moje. Gdzies wyczytalam.

   2. „,, A ja się zastanawiam czy to wszystko nie jest ukartowane. 10 lat temu oddali władzę PO … ” ”

    –BO JEST, chodzi O TRON ŚWIATA, o UWŁASZCZENIU SIĘ NA „ZMIANIE” jaka się właśnie odbywa,

    NA WYKORZYSTANIU ENERGII TEJ ZMIANY DO REALIZACJI HITLEROWSKIEGO MARZENIA RZĄDZENIA CAŁYM ŚWIATEM

    przez Synów Syjonu przybyłych tu na Czarnym Słońcu znanym jako ABRAHAM…. MAGICZNY HAM…. którego HABSBURGOWIE są ziemską linią rodową (stąd nadzór Austrii na słowiańską resztą w ramach TRÓJMORDZIA (WIELKIEGO POLIN))

    TO JEST TO === WIELKIE ZWIEDZENIE…..

    bo RUPTURE czyli WYMODLONE w jerozolimie MASOWE OPĘTANIE miało się odbyć w listopadzie zeszłego roku (albo październiku)….. jakie powstrzymane zaskutkowało WYWALENIEM arch Michała z grona OBROŃCÓW KOŚCIOŁA w ZEMŚCIE ZA TO…..

   3. Ja się na polityce nie znam … choć nadrabiam zaległości , miałam do niej na vet i koniec sam brud i smród , jednakże przypomniało mi się jak weszła ta nasza Demokracja chyba wtedy każdy dostał taki dziennik ustaw albo jak KONSTYTUCJA i co tam pisało? ano jak był Że demokracja to LUD!!!!! pewnie od tego pierwszego coś się tam pozmieniało ale mniejsza o to wiec ja mówie do LUDU czy wy czytać ze zrozumieniem nie umiecie ? Myśle że umieli ale po co niech inni się tym zajmą ja chcę też tylko BRAĆ i co ?doczekaliśmy się momentu że trza PRZEBUDZAĆ
    Mimo że konstytucja mówi demokracja to LUD .

  2. To nie piramidalny system władzy zarządza to jego narzędzie!
   RELIGIA= KONTROLA UMYSLU= WATYKAN!
   ,,Już czas, aby ludzkość potraktowała problemy kontroli umysłu i tajemnicę pochodzenia ludzkiej inteligencji z największą uwagą. Jeśli tak się nie stanie, to pozostaniemy pod niewłaściwym wpływem ‘śmietanki’, która za sprawą machinacji religijnych półprawd i oczywistego fałszu może sprowadzić nas na ostateczne manowce.

   Religie kolekcjonują zwyczaje i symbole, które pozostawili po sobie bogowie przeszłości. Co można powiedzieć o religii, która poprzez użycie kontroli umysłu poszukuje istotnych wartości w tym, co oficjalnie przedstawia, jako bezwartościowy fałsz. Jedna z odpowiedzi mówi, że taka religia nie traktuje swego boga za wszechmogącego. Z kolei religia, która kolekcjonuje sterowanych, metody technologii, żołnierzy i firmy prowadzące działania kontroli umysłu, posługuje się de facto zrozumieniem, że jej wszechmogący bóg nie ma racji bytu.

   W świecie zewnętrznym rola religii maleje już od dawna. Obecnie religie pretendują do nieszkodliwości stosując delikatne metody w celu zdobycia sympatii. Niestety, w ukrytym świecie kontroli umysłu ciągle panuje ‘średniowiecze’. W Polsce od przynajmniej pięćdziesięciu lat kościół był usprawiedliwieniem i schronieniem dla ludzi prowadzących wysoko nieetyczne prace o antyludzkim charakterze. Obecnie tacy ludzie znajdują się w kościelnej kolekcji dziwów tego świata.

   Tymczasem tysiące lat judeo-chrześcijańskiej religii nie zdołały przerwać ludzkiej więzi z przeszłością. Dla przykładu, są tacy ludzie, którzy do dzisiaj mawiają – ‘do Pioruna’, albo – ‘od Pieruna’. (ang) Piorun (Perun) to chyba najważniejszy ze starożytnych bogów słowiańskich. Religia próbowała jego znaczenie przypisywać szatanowi i jednocześnie przywłaszczyć sobie. Odpowiednikiem Peruna w cerkwi rosyjskiej widzi się św. Eliasza. W kościele zachodnim jest to archanioł Michał. Ale ludzie nie mówią – ‘do Eliasza’, ani – ‘od Michała’. Polskim symbolem narodowym jest orzeł. Symbol Pioruna to orzeł, który siedział na gałęzi i czasami sfruwał w dół, aby walczyć z przeciwnikami. Kiedy ich pokonał, to wracał z powrotem na gałąź. Można to tłumaczyć przy użyciu języka symboli. Starożytna przeszłość żyje w nas na wiele sposobów. Bez przykazań, aksjomatów, dogmatów i bez kontroli umysłu. Z piorunami kojarzy się również Nikola Tesla. Niektóre z jego odkryć pozostają ciągle ukryte. Jakkolwiek takie same technologie mają od dekad zastosowanie w kontroli umysłu. Powstaje pytanie, czego bardziej pragniemy? Technologii przyszłości czy św. Eliasza? Obawiam się, że te dwie sprawy nie będą kompatybilne.

   Podczas gdy niektóre religie prolongują poprzez kontrolę umysłu ich świat aksjomatów i dogmatów, mocarstwa budują arsenał broni, o którym wie bardzo niewielu. Ludzkość nie jest w stanie kontrolować zbrojenia tego typu, ponieważ nic o nim nie wie. Władimir Żyrinowski (Ejdelsztejn) (ang, ros) w jednej z jego sławnych tyrad powiedział o nieznanej broni, która jest w stanie zniszczyć dowolną część kuli ziemskiej w przeciągu 15 minut. ‘Bez żadnych eksplozji, promieni, błyskawic, cicha broń, która uśpi całe kontynenty na zawsze.’ (tłum. autora) Wielu przyjęło zapewne tą wypowiedź za czystą fantastykę. Spotkałem się z takim działaniem rosyjskiej broni, po którym wnioskuję, że takie możliwości prawdopodobnie istnieją. Rosja nie jest jedynym mocarstwem posiadającym nieznane rodzaje broni. Stąd tyle ofiar kontroli umysłu narzekających publicznie na HAARP, podczas gdy w przypadkach indywidualnych nie odgrywa to większego znaczenia. Ujawnienie istnienia tych broni jest równoznaczne z ujawnieniem operacji kontroli umysłu. Na to Judeo-Chrześcijaństwo nie chce pozwolić. Tymczasem w bieżącej sytuacji, zatrudnienie religii w roli rozjemcy kontrolującego rozwój tych broni kojarzy mi się, zupełnie bez żartów, z próbą zbiorowego samobójstwa ludzkości. Upadająca moralnie religia już dawno temu zaakceptowała technologicznie zasadę ‘oszukuj, kradnij i zabijaj’. Jedynym wyjściem wydaje się być zbiorowa świadomość tego, że niektóre religie prowadzą operacje kontroli umysłu. To może spowodować spadek moralnego autorytetu religii, która w tym wypadku nie będzie już tak skuteczna w egzekwowaniu jej celów.

   Jeśli znajdzie się ktoś, kto uważa moje uwagi za bluźnierstwo, proponuję zapytać lokalnych przywódców religijnych, czy religia uznaje technologiczną kontrolę umysłu za objaw cudownego działania boga?”
   Kontrola Umysłu i Religia – Aleksander Zieliński
   http://zielinski.id.au/kuirel.html

   1. perun to zeus komandor wyprawy i organizator zycia ziemskiego rasy bialej na ziemi zadne tam michaly ktore istnieja i ktore tez nam ustawicznie pomagaja

  3. a z tym jest jakoś nie ten teges skoro „słowianie” są tak zatroskani o DALSZE KRÓLOWANIE żydowskiej/satanistycznej władzy nad ty,mi terenami. I to jest ten PROBLEM Z Ktosiem, że ON TO WYTYKA, WYWLEKA…. spod frazesów…..

   ktosiu

   teraz to nawet i ja się uśmiałam

 9. Orzel to naprawde moc. jest w orle niezwykla energia. Orzel np. w kalendarzu Majow oznacza krolewska energię. Osoby z pieczecia niebieskiego orla nadają sie na przywodcow i są kopalnia wiedzy. mam w rodzinie takie osoby z niebieska pieczecia orla.

  1. Majowie, bardzo bogobojny lud

   potrafili TYSIĄCAMI WYRYWAĆ SERCA z żywych ludzi byle tylko TEN ORZEŁ BYŁ Z NICH DUMNY i obdarzał ich swoją opieką….

   1. a skąd masz źródło swoich informacji ? chetnie się z nimi osobiście zapoznam

   2. Ktoś zapomniał, że Majowie robili to wszystko w imię boga
    co tam te serca, – byle bóg był ukontentowny

    no i co, bóg – nie wstyd ci teraz?
    okres błędów i wypaczeń?, co bóg?
    teraz przerzuciłeś się na inne współczesne i ‚postmodrenistyczne’ wyznania?
    nie pomoże.
    spoko, bóg, już wkrótce odpowiesz przed Bogiem

    ja, Człowiek ci to mówię

  2. Może napiszę coś źle z góry przepraszam ale z mojej wiedzy O Majach to oni wcale tacy super nie byli ….. i korzystali z pewnych mocy no chyba ze historia zaś kłamie .

 10. Dziś PAD wbił klin w PIS – wskazał na Ziobro, pogroził palcem w obawie przed konkurencją, oczywiście w jego mniemaniu!
  RozPAD PIS to tylko kwestia czasu – zawetowanie ustaw przez prezydenta obwarowanego MOSADEM- nie jest dyktowane troską o NARÓD- gdyby tak było, to w PIERWSZEJ kolejności PAD PODJĄŁBY SIĘ DZIAŁAŃ ZAKAZUJĄCYCH ZAGRANICZNYCH ADOPCJI W TRYBIE PILNYM!!

  1. Dokładnie taka była moja pierwsza myśl po usłyszeniu info o wecie prezydenta: chazarski lobbing.

   Bo to właśnie im po stuleciach (a zwłaszcza po latach 1944-2017) kończy się władza w Polsce…

   *

   (Tak nawiasem, to właśnie dzięki Ziobrze Duda zrobił karierę, gdyż to Ziobro właśnie polecił Braciom swego nieopierzonego kolegę z Krakowa. Teraz ładnie odwdzięczył się kumplowi…

   Wniosek:

   NIE POLECAJ, BO POLECISZ).

   1. W tym przypadku DZIĘKUJĘ PANU ZIOBRZE, że polecił AD- ja już widzę ich LOT 😀
    ,,Bo to właśnie im po stuleciach (a zwłaszcza po latach 1944-2017) kończy się władza w Polsce…”
    SŁAWA KOCHANI ❤ – CZEKAM NA TEN PIERWSZY ODDECH W CZYSTEJ OD WSZELKICH ŚWIŃSTW MOJEJ UKOCHANEJ POLASZY- BO TO NASZA POLASZA NAJPIĘKNIEJSZA ❤

   2. A może chodzi jeszcze o coś innego. Poprawne zgonowo(miało być zagonowo, ale to ,,przejęzyczenie” też nie jest bez sensu) brukselki już się szykowały po następnym nieudanym puczu do dowalenia Polsce sankcji.
    Może PAD dyplomatycznie powstrzymał ich krwiożercze zapędy, może zagrał na czasie.
    Tak też było, gdy PO wlazła na miesiąc na trybunę sejmową.
    Przecież tylko im o to chodziło aby rząd użył siły – a tu zdziwionko.
    Mało tego, Polacy zobaczyli ,,jednomyślność” opozycji.

    Szybkie reagowanie na ruch wroga bywa czasem realizacją jego planów. Dając sobie czas na reakcję po pierwsze nie gra się jego kartami, po drugie poznaje się strategię wrogich sił, które bywają zaskoczone brakiem reakcji.

    Polityka to bagno o wielu dnach – nam pokazuje się jedynie powierzchnię bajora, w którym nawet odbije się czasem słońce.
    A co się dzieje wewnątrz, jakich forteli używają politycy i w czyim interesie to do końca nie wiemy – a ja już na pewno.

   3. Michalkiewicz mowi o 3ech zaborcach pruskim PO, ruskim ? i zydoamerkanskim PIS z czym wypadalo by sie zgodzic pruski schetru beda probowac majdanu dlatego mamy powolane wojska terytorialne maciera na wlasnie taka okazje

   4. Albo faktycznie szykowany jest majdan w Polsce albo to wygląda na powolną ewakuację w stylu poprzedniego rządu w 2007 r. Czyli kolejny raz mamy do czynienia z teatrzykiem dla motłochu. Być może Duduś gra tylko na czas, zwodząc opozycję i zachód, a być może jest faktycznie trojanem. Nie mnie to oceniać. Martwi mnie straszny podział i polaryzacja społeczeństwa. Takie chamstwo, taka buta, arogancja, nonszalancja, taka znieczulica wydobywa się z obydwu stron, że zaczynam wątpić i w tej kraj i w ten naród; No przykro mi to mówić

   5. Spróbuj popatrzeć na to jak na wielkozmianowy Proces Oczyszczenia Narodu.

    Aby śmieci (śmieciowe, nieewolucyjne treści) z naszych osobistych pól mogły zostać usunięte, muszą być one wywleczone wprzódy na światło dzienne. Słońce🔆 – Wielki Weryfikator – je prześwietla. I wypala z pamięci komórkowej wszystko, co już nie służy Życiu.

    Najbliższe lata to będzie właśnie taki intensywny,
    bardzo intensywny proces Wielkiego Czyszczenia.

    W tym procesie KAŻDY zostanie zweryfikowany.

    *

    A z punktu widzenia ewolucji nie było innego wyjścia, by dobudzić zahipnotyzowanych fanatyków PiS-u (osobiście znam takich dziesiątki), niż dokonać rozPADu/rozkŁADu tej partii…

   6. „. Martwi mnie straszny podział i polaryzacja społeczeństwa. Takie chamstwo, taka buta, arogancja, nonszalancja, taka znieczulica wydobywa się z obydwu stron, że zaczynam wątpić i w tej kraj i w ten naród; No przykro mi to mówić”

    Dla Pana Roni7

    Wiersz WIELKIEGO POLAKA, WIELKIEGO SLOWIANINA, WIELKIEGO POETY !

    Czesc jego pamieci !

    Zbigniew Jerzyna
    ***
    Mój naród nie jest dobry ani zły
    Jak każdy naród zdolny do poświęceń
    Jak każdy naród dźwiga ciężar wad
    Mój naród nie jest dobry ani zły
    Lecz gdy się go prowadzi na krawędź przepaści
    Wtedy podnosi w górę dłoń rozwagi
    Grozi mądrością

  2. Jestesmy wlasnie swiadkami kolejnego etapu rozkladu partii PiS. Komentujac ostatnie poczynania „naszego” chanukowego prezydenta okreslenie „rozklad” jakos mi bardziej pasuje niz okreslenie „rozlam”.
   Dziennikarze nalezacy do tzw. twardego elektoratu PiSu wsciekli i zszokowani. Zarowno prawicowe, jak i lewicowe portale cytuja ich wypowiedzi z Twittera. Odgrazaja sie, ze w kolejnych wyborach PAD nie ma co liczyc na ich glos. Na naszych oczach wylaniaja sie juz co najmniej trzy obozy w lonie PiSu: Kaczynski, Duda i aspirujacy, choc jeszcze slaby Gowin. Niektorzy mowia jeszcze o „swicie” Macierewicza, choc wielu zalicza go do obozu Kaczynskiego. Tak wiec….. raczej rozklad niz rozlam.

   1. kaczor jest jeden i oby pozyl jeszcze przynajmniej przez 3 kadencje pisu reszta to zdrajcy/ciolki

   2. ,,Nie możemy ulegać naciskom ulicy i zagranicy. Chcemy państwa prawa, a nie prawników – powiedziała w orędziu telewizyjnym premier Beata Szydło. Dodała, że PiS nie wycofa się z reformy sądownictwa.
    Wszyscy chcą żyć w sprawiedliwej Polsce, dlatego reforma sądów jest konieczna. Dziś działają one źle – podkreśliła premier Beata Szydło. – Każdy z nas ma w swoim otoczeniu kogoś, kto został skrzywdzony przez wymiar sprawiedliwości. Przekonuję się o tym, gdy zrozpaczeni Polacy proszą mnie o interwencję – stwierdziła.
    Dodała, że „dzisiejsze weto pana prezydenta spowolniło prace nad reformą. Co więcej, zostało potraktowane jako zachęta przez tych, którzy walczą o utrzymanie niesprawiedliwego systemu”.

    A TO CIEKAWE, BO: ,,Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki podziękował prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie za postawę zajętą w sprawie ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. „Autentyczna demokracja możliwa jest tylko w państwie prawnym i w oparciu o poprawną koncepcję osoby ludzkiej” – napisał abp Gądecki w swoim liście”

    No to PAD WBIJA następny klin pomiędzy PIS a KK;
    komentarz:
    ,,Będę to powtarzał do znudzenia , kiedy PAD, podpisał ustawę o przymusowych szczepieniach , od razy stwierdziłem ,że Polak Polakom czegoś takiego by nie zafundował, Tyle tylko ,że mając wybór między dżumą a cholerą wybraliśmy „cholerę”. I teraz módlmy się, aby epidemia nie wyniszczyła i tak już zniszczony gospodarczo i pożerany przez obce pasożyty kraj.
    Cała Polska się modli a gnębią nas ludzie podli. Może trochę mniej modłów a więcej fizycznego, męskiego działania „zmieni oblicze tej POLSKIEJ ziemi”.

   3. Jezeli to prawda, co podaje autorka ponizszego artykulu, to znaczy, ze PiS znowu strzelil sobie w kolano. Kolejny gwozdz do trumny.
    ————————————————
    Rząd dopuszcza sprzedaż lasów? Kolejne kontrowersje wokół Mieszkania+
    „W czasie kiedy uwaga opozycji i mediów była zajęta ustawą o Sądzie Najwyższym, przez Sejm w ekspresowym tempie przeszła ustawa wprowadzająca „Mieszkanie+”. Ustawa, która dopuszcza eksmitowanie najemców bez wyroku sądu, a także – jak się okazuje – wolnorynkową sprzedaż lasów. A przeciw prywatyzacji lasów PiS wielokrotnie protestował.”
    https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mieszkanie-prywatyzacja-lasow,208,0,2348496.html

   4. Dziękuję, Kalinko! Jeżeli to prawda, to będą mieli Z NAMI do czynienia!… Tych spraw nie odpuścimy! Powiem więcej, tych spraw nie odpuści Wzorcowa Przestrzeń🔆
    W tej chwili już, każdy, kto walczy z Życiem, sam wkrótce polegnie…

  3. http://bibliotekacyfrowa.eu/Content/790/482.pdf
   W2003 roku Zbigniew Jerzyna pisal:

   Rejtan

   Po raz drugi,
   nie rzucę się na próg.
   Nie rozerwę koszuli.

   Nie zobaczycie
   mojej
   tragicznej piersi.

   Nie powtórzy się
   ten gest.

   Więc z uwagą
   spójrzcie-

   na Wschód
   i na Zachód.

   Zobaczcie Polskę
   w dalekich
   horyzontach.

   Po raz drugi,
   nie rzucę się na próg.

   A wczesniej tez ZBIGNIEW JERZYNA pisal PROROCZY WIERSZ prawie 40 lat temu…

   Kolęda
   1978

   Kolędo,nie drwij, żeśmy tacy mali
   jak pastuszkowie, a nawet zwierzęta.
   Niech z nas odpłyną alkoholu rzeki.
   I niech się naród wreszcie opamięta.

   Niech siebie szuka pod kożuchem śniegu,
   tam gdzie są kiełki,tamgdzie ozimina.
   I choć mróz ściśnie jak polarny biegun.
   Niech naród nawet taki mróz wytrzyma.

   Kolędo, nie drwij, żeśmy tacy mali
   jak pastuszkowie, a nawet zwierzęta.
   Po tych na dole światło się zapali.
   O tych na górze, ledwie wiatr spamięta.

   1. „na barykady ludu WSI” ————— Nie moge sie przestac smiac…. az sie poplakalam ze smiechu.

   2. to apel do (P)OWSIK(ODU) zamiast nas pchac na barykady niech sami na front pra

 11. sily ciemności ksiezyca będą próbować ale nie czuję ze cos będzie, zydoubeki moga jedynie np zdetonowac bombe posypac chemia czy biologia ale to i tak robia wiec nic nowego a tylko odwroca tym od siebie niekumatych „POwstancow”

  1. Słowiańszczyzna a drogi do wolności Polaków – Tadeusz Strzepek na XV Harmonii Kosmosu
   .https://www.youtube.com/watch?v=QXnnsr4n1-A&t=14s
   PAD- jak sam skrót mówi- uPADa, PADa
   Więc WYŁANIA SIĘ LUDU SŁOWIAŃSKIEGO OPIEKUN:
   ❤ J A N U S Z ❤ Z A G Ó R S K I ❤
   ,,z Janusz tryska ta DOBRA ENERGIA'' – ENERGIA WIELKIEGO LECHITY!! Czytaj w dobie dzisiejszego piramidalnego systemu:
   JANUSZ ZAGÓRSKI ❤ PREZYDENTEM!
   ONI sPADają MY SIE WZNOSIMY! – ze spokojem obserwujmy ich upadek! BO NASZA POLASZA W PAMIECI GENETYCZNEJ POWRACA- ZEW KRWI NASZEJ SLOWIAŃSKIEJ Z MLEKIEM MATENKI ZIEMI WYSSANEJ- się po GADziej fragmentacji- SCALA- SŁOWIAŃSKI KOD BOSKI ❤ NAM NA TEN WYJĄTKOWY CZAS DANY 🙂

 12. Pejsaty hitleryzm

  NIE JEST W STANIE POWSTRZYMAĆ/ STŁUMIĆ/ PRZEJĄC ENERGII ZMIAN

  to MASOWO TU SIĘ ZJEŻDŻA by chociaż

  PRZEKIEROWAĆ „ZMIANĘ” W BEZPIECZNĄ DLA NIEGO STRONĘ

  by ZNISZCZYĆ i STĘPIĆ SZPICĘ PRZEMIAN jaka się odbywa….

  O TO IDZIE WALKA… o tym gadają „WYCHWALAJĄC” polin…. WYCHWALAJĄ bo tak PRZYSYSAJĄ SIĘ DO ENERGI z Polski bijącej….. WYCHWALAJĄ bo oszołomione pochwałami głupki ŁATWIEJ WKRĘCIĆ w kolejną Samosierrę

  1. Polacy/Polachy/Słowianie to nie Głupki swój język znają to raz , dwa już kiedyś powiedziałam tak mamy coś takiego w genach że kręcić nami można do czasu , kto mi exqqqqqqqqqqqqqqiuzmi zabierze moją energię ona należy do mnie i to ja i tylko ja decyduję gdzię ją dam, jak zaczynam prawie że mdleć miałam tak wczoraj ubieram buty i spadam proste ? proste

   A czy wy rozumiecie prawo Konstytucyjne DEMOKRACJA TO LUD czyli oni pracują dla nas nie my dla nich

   poważnie ja Kobieta musze to tłumaczyć ja mam sezon ogórkowy wiecie ?

   1. DEMOKRACJA TO KANT

    bo zgodnie z krzywymi rozkładu

    TYLKO CZĘŚĆ POPULACJI JEST NA TYLE INTELIGENTNA BY MIEĆ ROZEZNANIE W CAŁOŚCI KONSEKWENCJI SWOICH CZYNÓW, TAKŻE TYCH DŁUGOFALOWYCH

    i by tę część WYŁĄCZYĆ Z DECYDOWANIA O PRZYSZŁOŚCI NARODU

    wymyślono DEMOKRACJE, czyli SYSTEM PROMUJĄCY (PRZEKUPNYCH, SPRZEDAJNYCH… ) DEBILI….

    jakich zgodnie z w/w krzywymi jest 2/3 POPULACJI…. i jakim ŁATWO JEST WMÓWIĆ „SKOCZENIE W OGIEŃ” obiecując „wirtualny zysk” (patrz katolskie „zbawienie” czy modne obecnie WIELKIE TÓJMORDZKIE POLIN)


    A co do ZMIANY to tylko osoby jakie PRZYŁOŻYŁY CHOCIAŻBY paznokieć do tego co OPISAŁA kiara we ostatniej wklejce MOGĄ BYĆ BRANI JAKO PRZEWODNICY….

    całą reszta to BAJARZE próbujący się USTAWIĆ NA CUDZEJ PRACY…. w szczególności PRACY CENTRALNEGO SŁOŃCA….

    innymi słowy to KANCIARZE, SZUBRAWCY etc….

    I oni NIE ZAMIERZAJĄ WAS do NICZEGO DOBREGO DOPROWADZIĆ bo są MARIONETKAMI swoich sekt….. i tylko INTERESY SEKT MAJĄ ZA CEL ZREALIZOWAĆ….

  2. Wielu od jakiegoś już czasu podkreśla występowanie zadziwiających anomalii –> http://romannacht.blogspot.com/2017/07/ciag-dalszy-o-portalach-iii.html#comment-form związanych ze stale zwiększającą się częstotliwością drgań Ziemi. Powstają one na skutek niezmiennego zwiększenia się drgań własnych Ziemi, w nauce zwanych rezonansem Schumana. Jeżeli zatem materia jest tylko iluzyjnym efektem implozji energii we fraktalne obiekty, to jej podwojenie częstotliwości może generować obserwowane anomalie, związane nakładaniem się obrazów w regularnych węzłach, punktach dodawania i mnożenia się czoła fali. W takich szczególnych przypadkach mogą współistnieć dwa alternatywne zdarzenia i obiekty materialne. Dalsze zwiększanie drgań planety i istotnej dla niej elementów ( istot), co wymaga podkreślenia spowoduję początkowo zwielokrotnienie występowania opisanych anomalii, aż do faktycznego nadchodzącego rozdzielenia światów w tym rozdzielenia istot współdrgających wysoko ( w jednej chwili wziętych z tej rzeczywistości ) od tych dalej pozostających w niskich częstotliwościach ( pozostawionych na sąd ). Stąd efekt hamowanego przez spisek nazwijmy to wiadomych elit budzenia się wybrańców od materialnych, nisko drgających plew i naznaczony w przepowiedniach powrót na miejsca naznaczone w przepowiedniach dla tych zmian…

   1. jaki znowu sąd? hallo ludzie uwikłani nierozumiejacy w brudzie tych rozumiejących na sąd ? pomyśl chwile

   2. Kolejny maniak wybraniec. Rozdzielenie światów. Ci najbardziej zajebiści idą do raju, a reszta w piach. Ej tu też się rozłam niestety pojawia. Ktoś punktuje pewne realne zagrożenia, nie bagatelizowałbym tego. TAW próbuje trzymać pozytywną wizję przyszłości, ale też chyba zbyt to nas uspokaja. Zawsze potrzebna jest Trójnia – IDea/koncepcja/obrazowanie + czucie + potrzebna również akcja/działanie. Wychodźcie bardziej na zewnątrz z działaniem, nie ma już więcej czasu. Tutaj zagadamy się w końcu na śmierć dyskutując o drobnych różnicach w odbiorze symboli i zamierzchłej historii, której być może nie jesteśmy jeszcze w stanie w pełni zrozumieć. Do dzieła, chociaż facebook, rozmowy z sąsiadami. Trzeba już uderzać silniej w zamknięte umysły. Ja za chwile będę miał już 2 córkę, pierwsza ma 5 lat i już wie o symbolach, energiach, ćwiczeniach więcej niż 80% dorosłych, druga ma termin pojawienia w bramę 8.08, tak sobie jakoś to umyśliłem i faktycznie zbiegiem okoliczności taki termin cesarki ustalił lekarz. Zmienię dla nich świat. Mimo, że czasu mało sieję ziarna w lewo i w prawo, każdego dnia. Trzeba się ruszyć sprzed kompa, czasem nawet zrezygnować z lasu czy medytacji i działajmy z posługa. Może i poniższy filmik trochę głupawy :
    .https://www.youtube.com/watch?v=104BS1k8qHU&index=22&list=LLkwObP-QYt8yiGA535Ygzlw&t=2s

    Ale zrywajmy się do lotu, zamiast dyskutować Orzeł czy Sokół….

   3. Grzegorz,

    jeśli kogoś zbyt uspokaja emanująca z tego portalu serca „pozytywna wizja przyszłości”, zawsze przecież może, dla zbilansowania poziomu adrenaliny w ciele, zajrzeć na inne wartościowe strony alternatywne… 😉😀😁

    Wiedza, do której dostęp sobie wypracowałem, nie pozwala mi straszyć Polaków wojnami, których nie będzie, ani projektem NWO, który się na naszej przepięknej planecie nie zweryfikował, gdyż został przez świadomych Słowian🔆 odesłany do adresata.

   4. A ja lubię zaglądać na ten Portal Serca. TAW- to Lecznica Duszy, ukojenie rozedrganych myśli.
    Poza tym uważam, ze wielu z nas nie tylko pisze ale własnie rozmawia z ludzmi, uświadamia kogo moze, kto chce słuchac, wspiera różne ciekawe projekty. Zaglądanie na ten blog to takie dopełnienie.
    Grzegorzu nie chcę sie za bardzo wtrącać ale czy przemyśleliście dobrze decyzje o cesarce? Moze jest inne wyjście ?

    Pozdrawiam Cię życząc powodzenia i wszelkiej pomyślności dla małego Cudu 💖

   5. Ale zrywajmy się do lotu, zamiast dyskutować Orzeł czy Sokół….

    GENIALNE ! 🙂

    Witaj Slowianeczko ❤ ❤ ❤

   6. Szczęśliwa nie bardzo jest wyjście, od kilku miesięcy konsultujemy kilku lekarzy i nikt wcześniej nie widział takiej nietypowej sytuacji. Więc, nie wnikając w szczegóły cesarka jest bezpieczniejsza dla obu dam, choć preferowalibyśmy oczywiście naturalny. Dziękujemy za życzenia pomyślności 🙂

 13. jak zaczynam prawie że mdleć miałam tak wczoraj ubieram buty i spadam proste ?

  Chodzi mi to po głowie od wczoraj po raz pierwszy coś takiego mnie spotkało , usiadłam wiecie na miejscu tej osoby , taki tron , pomyślałam że to z powodu jedzenia nie chciałam zrobić przykrości danej osobie stwierdziłam ten raz przeżyje , zdjełam buty pochodziłam po ich ogrodzie poczułam się lepiej , usiadłam ponownie na ten tron i to samo prawie odpłynełam to były sekundy ,ale zajarzyłam w czym rzecz wystarczyło przesiąść się obok , zastanawiam się jak tam wrócić co zrobić ? bo jedna z tych osób choruje a drugi zdrowaśny …..

   1. skontatuj sie z jerzym zieba zawroty masz od zacisnietych zasuszonych zyl neuronow mozgu, pij 2 szklank na czczo z odrobina soli, jedz 6 namoczonych migdalow dziennie, jak masz amalgaty albo kanaly usun plus dawki c i d wg zieby czyli 3 g c i 5000 d

 14. Zeus Horus Atena Meduza Ozyrus ? mniejsza o to czy znajdzie się tu taki odważny i pokaże mi drzewo geneologiczne? czyli kto tych Bogów na świat powił? a jeśli taki sie znajdzie pokaże mi dalej kto ich rodziców na świat powił? , bo mi jakoś dziwnie zawsze wychodzi jedno źródło ale może ja czegoś nie wiem więc chętnie się dowiem

  1. zeus=swarog=perun plus jego swita to naukowcy z andromedy zasiedlajacy kolejne planety a my jestesmy ich dzuecmi w cialach zmutowanych i dostosowanych do ziemskiego matrixa nie jestesmy doskonali np nie wytwarzamy witamin ale i tak zrobili nasi dobra robote, poczytaj moje posty na kefirze to ci sie rozjasni, zeusi jego swita to nie bog to xman plus minus

  1. przy wibracji 10 do 6tej predkosci swiatla w 5d rzeczy sie same manifestuja powiedzmy 5 tys naszych w 5d emocjonalnie mysli hm przydalby sie w 3d zwierze co by jadlo kleszcze bo sa problemem i sru kleszczojad sie pojawia i zre kleszcze… i tak ze wsztstkim, tak powstaly krowy konie kury itd wszystko pod nas

   1. Czyli jakby na to nie patrzeć Źrodło Wszelkiego życia jest jedno .

   2. metaforycznie moze tak praktycznie szaraki nas truja tymi swoimi pozarazanymi wirusami biozabawkami

 15. Zapytam wprost bo ja taki człowiek co w sercu to i na języku czy w tym wszystkim nie przyszło wam najważniejsze zagadnienie Pycha chyba nie muszę tłumaczyć , bycie Bogiem = się wielka odpowiedzialnosć , ogladamy własnie i bierzemy udział w tym widowisku pt Zachciało mi się być Bogiem jak wam sie podoba życie tu ? ile wniosków wyciągneliście ? czy aby za chwilę koło się powtórzy ? Ile jeszcze ja jestem lepszy! od kogo ? gorszy! od kogo? człowiek tak człowiek zezwierzęcił zwierze poniżej jego godności zapragnął jego wolności pozamykał w klatkach , potem zrobił to z drugim człowiekiem bratem siostrą , cały wszechświat to jedno od jednego źródła , ile potrzeba czasu by nauczyć się być odpowiedzialnym ? za siebie i innych?

  Mogliście w demokracji powiedzieć nie kto to zrobił ? każdy podniecił się otwarciem granic wziął się za handel przypomnijcie to sobie , teraz dalej możecie mówić nie ilu mówi ? to jeden z przykładów , jacy winni ? każdy z nas dołożył cegłówkę , jaka nauka z tego wychodzi to jest źródło wszelkiej wiedzy .

 16. Polecam obejrzeć 3 odcinkowy serial Koniec dzieciństwa , prawda cały czas bije po twarzach , bajki są piękne ale dla dzieci ja też je kocham ale za bardzo tez kocham innych by pozwalać sobie na ślepość całkowitą .

  ciągnie się jak flaki z olejem ale kto chce wniosek wyciągnie , lub nie .

 17. Nie zapominajmy, kim jest i jaką rolę ma małżonka naszego szanownego Prezydenta. Zawsze posłuszny, nagle prezentuje inną twarz. Trzeba też podkreślić, że PiS nie skonsultował wcześniej z A.D tych ustaw i to był już jakiś znak. Do tego wiceminister rozwoju zgadza się z A.D, natomiast Morawiecki jest zszokowany. Już wszystkie media piszą o podziale w PiS-ie. Nie wyplenili tego robactwa ze swoich szeregów i się rozpadną. Cała nasza scena polityczna powinna się rozpaść. Jak już zostało powiedziane, wszelkie brudy wychodzą powoli na wierzch i musi się to wszystko rozlecieć w pierony żeby mogło przyjść nowe. Jaką rolę mają te udawane kłótnie wśród obozów politycznych w naszym kraju? Już Wam odpowiadam. Ostatkami sił te szemrane bestie próbują ingerować w proces odrodzenia zachodzący na naszych ziemiach. Zadziwia mnie szczerze jak wielkie poruszenie wśród ludzi obserwuję tym co się dzieje teraz w polityce. Wszyscy dookoła są podzieleni. Media dolewają oliwy do ognia. Ja wszystko obserwuję w spokoju, nie zawracając sobie głowy tym wszystkim, bo przecież wiemy, że to nie ma już większego znaczenia w aspekcie zachodzących zmian na Ziemi 🙂 Tak więc moi drodzy, nie traćmy energii, nie dajmy zakłócić swoich dobrych myśli tą szopką, przeczekajmy ją w spokoju. To taki ostatni większy podmuch wiaterku tego dziadostwa w naszym kraju – kompletnie nie mogący zaszkodzić silne zakorzenionym drzewom 🙂

  1. Kiriku zgadzam się z Tobą, to wszystko jest ukartowane i zaplanowane, szkoda na to wszystko naszej energii, będzie to co ma być, 1. Prezydent obronił swoja „twarz”. 2. Unia dostała pałką w łeb i nic nam zrobić nie może, 3. kodowcy też mogą się wreszcie wyspać 😀 zamiast drzeć mordy na ulicach, a ustawy i tak przejdą w póżniejszym czasie, gdyż trzeba zrobić porządek z prawniczą mafią, i wilk syty i owca cała, a Kaczyński jest jaki jest ale „łeb i dyplomację” ma nie od parady 😀 czasem złe rzeczy trzeba przyjąć na wesoło, jątrzenie nie przynosi nic dobrego.
   Dobrej nocy życzę dla wszystkich jeszcze nieśpiących 😀

   1. Im chodzi o wciągniecie nas do tej brudnej, pełnej nisko wibracyjnych emocji politycznej GIERKI, gdyż w przeciwieństwie do wielu z nas wiedzą i widzą ( a nie wyłącznie przeczuwają – patrz mój post powyżej ), że nadchodzi WIELKA ZMIANA, którą tym sposobem można opóźnić, a może nawet w ogóle ją uniemożliwić. Teraz ( zobaczycie ) będą nam niby w nieplanowany sposób spiętrzać rozliczne, nowe problemy, te wewnętrzne i zewnętrzne zarazem, międzynarodowe, bo odkryli, że to Lachy dzieci Gai wpływają swoimi, wyemanowanymi z serc emocjami na drgania planety i ewentualne zachodzące właśnie, przyszłe na planecie zmiany. Im niezbędne jest obniżenie naszych i tej planety drgań, by dalej trwać w tym niewolonym nas układzie. Zatem miłujmy się nawzajem, obdarzajmy się z serc wzajemnie troskliwością i solidarną pomocą. Nie bądźmy dla siebie wrogami, nie trwóżmy się i mimo wszystko uśmiechajmy się do siebie, tłumaczmy i obdarzajmy sie wzajemnym szacunkiem. Niech widzą, że nie pochwycą i nie zmanipulują naszych serc i nie zatrwożą ducha…

   2. „obdarzajmy się z serc wzajemnie troskliwością i solidarną pomocą. Nie bądźmy dla siebie wrogami, ”
    To jest KLUCZ !
    Jednosc i samopomoc ( na wszystkich poziomach) to jest klucz do przetrwania, bo , tak jak piszesz qrde blade „oni” BIORA NAS NA ZMECZENIE (fizyczne i psychiczne ); Stad depresje, alkoholizm, zalamania, chorobypsychosomatyczne, NIESTETY tez samobojstwa…
    „Ojcze podaruj kazdemu z nas, czego mu dzisiaj brak. „

 18. Ludzie nie dajcie się nabrać! To tylko ZASŁONA DYMNA! Temat ZASTĘPCZY! Chodzi o Puszczę Białowieską – Szyszko robi miejsce pod BAZĘ WOJSKOWĄ dla usa! Ewidentnie chcą wojny z Rosją.

   1. zydy by wszystko pozeusowe biale zamieniali na swoje zoltoskosne, bardzo mi sie podoba nazwa (k) raju bialorus, od razu na wjezdzie ciapaty by wiedzial jaki kolor jest pozadany, apropo wysnafcow putina, gadalem z ruskiem co mowil ze to zydowski pedal wykanczajacy bialych w roznych sztucznych wojnach, ciala poleglych zolnierzy zamrazaja albo spalaja zeby matki nigdy nie dowiedziały sie o ich losie, dawal medal czeczencom za zabicie pierwszego rosyjskiego zolnierza, to jest potwor anty slowianski

   2. Skojarzyło mi się- biała wieża….wieża światła….platynowo -białe światło… ❤

 19. DEMOKRACJA TO KANT

  Wszystko jest kantem ! Może zaczniemy od tego .
  Napisze wam coś co was może o ból brzucha ze śmiechu przywołać , ja jestem nadal w szoku ale już po mału mi się to układa.

  jako dziecko miałam ulubioną zabawę , wyobrażałam sobie ogród w którym się bawię , rozmawiałam tam z drzewami , zwierzętami , wiatrem i kamieniami ! Moja/ dziecka wyobraźnia jest przeogromna oczywiście ktoś patrząc na mnie z boku widział mnie bawiącą się w pokoju ja widziałam OGRÓD, ile takich dzieci tak się bawiło ? a teraz przeżućcie to na stan dzisiejszy , ile w tym było mojej projekcji a ile projektanta ?

  Każdy kto grał w gry dobrze to zrozumie , ścieżki są z góry ustalone .

  Kolejna rzecz Moje słowo staje się CIAŁEM prawie że natychmiast w chodzi w życie ! dlatego powiedziałam żadna myśl od dziś nie stanie się projekcją i tak się stanie bo moje słowo należy do mnie .

  Od dziecka próbowano mnie przechwycić aż do dziś .

  poukładajcie sobie całą resztę

  Matrix trwa czy się kończy ?

  1. Demokracja to FAKT tyle, że oznacza ona piramidalny, zwykle dwubiegunowy ( dla zarządzania tworzonym chaosem ) rząd demonicznych elit ( obojętnie czy dzielą się na demokratów i republikanów czy na PO i PiS czy jeszcze podobnie inaczej ) nad zmanipulowanym i zniewolonym tym i innymi sposobami ludem, narodem. To właśnie sądownictwo, media, banki, służby i kartele dają gwarancje w pełni demonicznej władzy, a polityka jest wyłącznie teatrem, sceną, grą dla naiwniaków i nieogarniającego duractwa. Dlatego powinno się POWSZECHNIE pisać demoNkracja, gdyż pochodzi od słowa demon, a nie jak w szkółkach próbują wmówić durnym i pomimo tylu fatalnych dowodów na spisek od słowa demos czyli lud…
   WSZYSCY widzimy, że obecne znaczenie nie trzyma sie kupy i faktów !

   1. Ten piramidalny spisek odkrył ówcześnie już Andrju Lepper niezwykle jak na tamte czasy sensytywny i skuteczny polityk. Niestety wiedzę tę, którą zbyt śmiało dzielił się z narodem się z sejmowej mównicy przypłacił własnym życiem. Oto jak komentował ówczesny spisek elit, piramidalnie i naturalnie dwubiegunowo kontrolujących rodzimą demoNkrację. Ówcześnie władza też toczył między sobą ciężkie swary, aby spolaryzować między siebie durne, wyborcze stado, a tak to komentował Andrju –> ( warto posłuchać KTO i z czyjego ramienia faktycznie rządzi naszym, kolonialnym państewkiem ) –> https://youtu.be/45xFCJILPFo

   2. tym sie konczy podwojenie liczebnosci policji przez ostatnie 28 lat rzadow ubecji, tylko tyle ze poslali seryjnego idiote do lepoera ktory zapomnial polamac kregi szyjne i zapomnial odcisnac palce lepoera na sznurze

  2. „jako dziecko miałam ulubioną zabawę , wyobrażałam sobie ogród w którym się bawię , rozmawiałam tam z drzewami , zwierzętami , wiatrem i kamieniami ! Moja/ dziecka wyobraźnia jest przeogromna oczywiście ktoś patrząc na mnie z boku widział mnie bawiącą się w pokoju ja widziałam OGRÓD”
   To jest wlasnie to, co nazywaja „TAJEMNICA SLOWIANSKIEJ DUSZY” = zdolnosc OBRAZOWANIA, a co za tym idzie = U- RZECZYWISTNIANIA

   1. pozniej religue pustynne skrecaja nas na negatywne obrazowanie i klepiemy biede w smutku i zlosci

   2. No…Witek Muzyk (bo slucham wywiadu) akurat wypowiedzial:”Dzieci sa ograbiane z wyobrazni”… Te synchronizacje od pewnego czasu, to jak linia bezposrednia do „kogo”? 😉 ❤

 20. demokracja to fakt bo sprojektowano ją poprzez nas ! ich pragnienie wzieliśmy za swoje i stało się słowo Stało sie Ciałem !

  od kiedy człowiek zastanówcie się przestał wierzyć we własny umysł cudowny komputer ? On jest po to by nam służyć , tylko przez control mind ciężko znaleźć te styki i je znowu połaczyć .

  Wiesz jak sie uczyłam jako dziecko ? czytałam strone , zapamiętywałam to było ważne nr strony i wkładałam ją w UMYsł , kiedy przychodził czas kartkówki/odpytywania zamykałam oczy brałam kartkę z danym nr strony i ją czytałam ! i już .

 21. i jeszcze jedno teraz rozumiecie dlaczego zieloonokich jest tak mało ? bo tam , nie ważne od wieku , tam ….. jesteśmy nadal dziećmi , mamy tą moc wdrążania szybkiego …. dlatego coś w środku cały czas kazało mi szukać ….. aż zrozumiałam a teraz środkowy palec z usmiechem 🙂

  1. „i jeszcze jedno teraz rozumiecie dlaczego zieloonokich jest tak mało ? bo tam , nie ważne od wieku , tam ….. jesteśmy nadal dziećmi , mamy tą moc wdrążania szybkiego „-proszę o wyjaśnienie

   1. „Dzieci w duszy ” przynieś mi kamyk zielony a ja się ucieszę jakbyś mi przyniosła największy dar , namaluj mi obraz a ja się ucieszę jakbyś przyniosła mi największy dar , jestem dzieckiem które zachwyca się tym wszystkim o czym dorośli zapominają …. i tego się nie dało zabić , choć wiadomo matrix też mnie dopadł ale tam w środku , tam coś ciagle się rwało i rwało , dusiło , umierało , aż zrozumiałam i wypuściłam je znów na wolność .

    Przynieś mi w prezencie kufer banknotów a nie zobaczysz blasku mych dziecięcych oczu …

   2. A projekcja dzieci jest bardzo szybką projekcją bynajmniej w życiu prywatnym a co jak się połączymy …. wyobraź sobie tą moc , i wyobraź sobie co jeśli nas przechwycą …. jeśli damy się oszukać że czynimi dobrze … a za plecami WILK w owczej skórze .

   3. w Stanach dawali milisekundiwe klatki kataklizmow w serialach zebysmy je manifestiwali ale wpadli z tym, teraz oewnie daja mikrosekundowe…

 22. ale od 10-12 roku życia kazano mi dorosnąć , dorosłam , przeszłam się w wielu parach butów , nic nie idzie na marne , nauczyłam sie życia dorosłych ….. i dlatego nikt mi już oczu mydlić nie będzie , bo pamietam każdą parę obuwia ….

  1. ,, ale od 10-12 roku życia kazano mi dorosnąć , dorosłam , przeszłam się w wielu parach butów , nic nie idzie na marne , nauczyłam sie życia dorosłych …”

   Tak mnie od paru dni, Kochana Myśląca, do Inności od tej powszechnej nastrajasz.
   Wiem, że to Ty zatrzymałaś wiatr nad moim lasem, by chmurom nabrzmiałym wodą dać się wypłakać.
   Czy ulewą? O nie, nic z tego! Drobną mgiełką, mżawką, by czas się powoli sączył przez cichą wilgoć.
   Jak najdłużej – dobrze wiedziałaś co czynisz 🙂 🙂

   Czy w takiej przestrzeni chciałam się znaleźć?
   Nie wiem, ale wiem, że jest mi w niej dobrze…
   Ktoś korbką projektora wolniej kręci, kadry filmu życia spowolniły, czasem całkiem zatrzymane…

   Wiesz, Myśląca Inaczej, a w zasadzie nie Inaczej, a Bliżej Istoty Rzeczy, dobrze mi z tym zatrzymaniem…
   Bardzo mi było i jest potrzebne.
   Wiesz o czym mówię 🙂 No jak kierownik iluzjonu ma nie wiedzieć co w jego kinie na ekran jest rzucane! 🙂 🙂

   Dzieciństwo, dorosłość -dwa światy.
   Dlaczego przyjęło się mówić z taką pogardą o jakimś staruszku;
   ,, O!Patrz! Zdziecinniał na starość!”

   Czy z czystej zazdrości, że znów może być normalny, ufny, cieszący się chwilą i małą rzeczą?
   Czemu dzieciństwu przykleja się łatkę głupiego?

   Czy głupia jest prostota, uśmiech do wszystkich, niewiedza czym jest złośliwość, rozpamiętywanie, przebiegłość, noszenie w sobie jakiejś posranej urazy?
   Czy głupim jest mówić i czynić to co się myśli i czuje?

   To nie dziecko noszące w sobie boską wyobraźnię prawdziwej projekcji świata jest głupie, to nie dziadziuś rozmawiający ze swoim psem lub wiewiórką w parku jest głupi.
   To człowiek pomiędzy nimi chce za wszelką cenę ukryć nieporozumienie, w jakim przyszło mu żyć i w dodatku nazywa to normalnością.
   To właśnie totalne zagubienie, odcięcie od Źródła Istoty Rzeczy każe mu bycie naturalnym, prawdziwym, szczerym nazywać głupotą.

   Przypomniało mi się coś, jeśli pozwolisz 🙂

   ,,ZAŁĄCZNIK DO PODANIA

   nie uśmiecham się na widok kałuży
   nie wbiegam w nią z radością
   nie plamię nowej sukienki
   nie gonię motyla po łące
   nie jestem motylem
   nie przyglądam się godzinami mrowisku
   nie dźwigam jajeczek pod ciepły kamień
   nie tarzam się z psem po trawie
   nie rozkopuję z nim nory
   nie wchodzę na dach szopki
   nie macham ramionami
   nie frunę jak ptak
   nie wiruję w kółko, podziwiając klosz spódnicy
   nie kłaniam się z gracją, schodząc ze sceny
   nie słyszę owacyjnych braw
   nie paraduję przed lustrem w mamy szpilkach
   nie podnoszę piersi, by były większe
   nie kręcę tyłkiem w obcisłych spodniach
   nie piszę miłosnych opowiadań
   nie opieram się pocałunkom
   nie zazdroszczę koleżance wcięcia w talii
   nie podkradam ojcu papierosów

   nie robię tego wszystkiego
   – bo dorosłam

   słucham prognozy pogody
   noszę parasol, omijam błoto
   oglądam filmy przyrodnicze
   ryczę podczas seriali
   siedzę w fotelu i żrę orzeszki
   mieszkam w domu z nieprzezroczystym dachem
   stoję godzinę przy dwóch szafach z ciuchami
   siedzę sześć godzin u fryzjera
   męczę się w biustonoszu z drutami
   płaczę przy depilacji włosów na nogach
   biegam po sklepach i poluję na promocje
   po kryjomu dłubię w nosie
   odczytuję pory roku z kalendarza
   szeptem nazywam ludzi idiotami

   robię to wszystko
   – bo dorosłam! … Tylko do czego?!
   Dostanę wreszcie tę cholerną pracę?!!! ”

   Miłego! Dla Wszystkich!
   PS. Przepraszam, może staję się nudna, ale to ,,wina” 🙂 🙂 Myślącej Inaczej, a ponadto mamy od TAWa pełną zgodę na bycie sobą, bo pisząc tu, tak na prawdę, najbardziej przyglądamy się sobie, by wejść w przyszłą chwilę lepszym, bogatszym w mądrość, otulonym coraz pełniejszą jednością z otaczającym nas światem.

   Może nie mamy w tym przejawianiu siebie na tym blogu takiej cierpliwości jak TAWcio 🙂
   Uczę się cały czas tej cechy od miłościwie nam panującego Admina i łatwiej mi zdzierżyć takie Krychy co to z drzew już zeszły, ale gęsty las oddziela je jeszcze od cywilizowanego człowieka 😀 😀 😀

   A deszcz pada i pada i końca jego wcale nie widać … 😀 😀 😀
   O pokoro! Wystawianaś czasem na ciężkie próby … 😀 😀

   1. No to wyobraź sobie, Krysiu, że Tawcio jest urodzonym cholerykiem…
    Serio.
    Ogromną pracę wykonałem nad właściwym zwektorowaniem tej wulkanicznej energii.
    Ten blog jest moją prywatną terapią… 🙂

   2. pieknie wacpanna napisalas, tez chce zdziecinniec z powrotem i robie ku temu pierwsze kroki jade np w polske nie dbajac o baaz ani o bilet… nie ma cyckonoszy bez drutów ?

   3. Krysiu moja Krysiu z Lasu ty i nuda ? nie twe życie one biegnie biegnie bo żyć zaczyna 🙂

    A co do reszty … to ja nic nie wiem …. ale cieszę się ….. Tulinki wysyłam 🙂

   4. ,, No to wyobraź sobie, Krysiu, że Tawcio jest urodzonym cholerykiem…
    Serio.
    Ogromną pracę wykonałem nad właściwym zwektorowaniem tej wulkanicznej energii.
    Ten blog jest moją prywatną terapią… 🙂”

    To niesamowite! Jeden człowiek i jedna jego terapia, a dziesiątki ludzi leczą (tak jak ja) rozstrojone wnętrze lub ci bardziej zapobiegliwi stosują jako profilaktykę, tak przynajmniej wydaje mi się. 🙂
    Jak na to wpadłeś, że prowadzeniem bloga będziesz pomagał nie tylko sobie ale i nam?
    Dziwne chyba to pytanie, bo przecież dobro gdy się dzieli to się mnoży.
    Działa tu stara, mądra maksyma; pomagając sobie, pomagasz światu. Zmieniając siebie, zmieniasz świat.

    Cóż mogę powiedzieć? Terapia ze wszech miar trafiona – wiem to po sobie 🙂

    Miłego!

   1. „no widać slyszec i czuc ze lwica”:) to ciekawe jakim cudem tyś mnie za barana wziął ? hahahahahahaha Tulinki

   2. lew to jest baran z manierami i jak to mowi znana mi lwica zawsze i we wszystkim ze nie bedzie z siebie dziada robic

  1. ,, pieknie wacpanna napisalas, tez chce zdziecinniec z powrotem i robie ku temu pierwsze kroki jade np w polske nie dbajac o baaz ani o bilet… nie ma cyckonoszy bez drutów ?”

   Dzięki stary wiarusie!
   A co do drutów to nikt nigdy mnie w nie nie zakuł!
   W dwa pół dipole i to przy splocie słonecznym? – zgroza!
   Spokojnie…, pralki Franie się skończyły i nie ma obawy, że się coś w wyżymaczkę wkręci!! ha ha ha!
   Moja babcia to musiała na plecy zarzucać!
   Ale świnia jestem 😀 😀
   Oj, chyba się zla..am ze śmiechu 😀 😀
   Ale deszcz pada…, ujdzie mi to na … mokro 😀

   PS Na poważnie. Dzięki Myśląca Inaczej za piękną Rodowicz.

 23. Aron Jasnowidz twierdzi, że to co się stało z sądami miało związek ze Smoleńskiem. JK chciał przejąć sądy, aby powsadzać tych, którzy byli marionetkami USA, UE i Rosji. Podczas procesów ktoś mógłby nie wytrzymać i by powiedział całą prawdę o tym kto stoi za zamachem smoleńskim. To by nie było dobre dla Polski, bo większość ludzi na tą prawdę nie jest gotowa. I dlatego UE i USA zablokowały reformę sądów, aby do ujawnienia prawdy o smoleńsku nie doszło.

   1. ,, Polacy są gotowi na najgorszą prawdę.

    A kto mógł dokonać tak zuchwałego zamachu? Ano ci, którzy tak zachwale rządzą tą planetą.”

    Że też my, Polacy, żyjący nie tylko w kraju nad Wisłą nie mamy siły ani sposobu, aby do tego stopnia zamieszać w workach politycznych np. Waszyngtonu, Berlina czy Moskwy, aby zaczęli się na wzajem sypać.
    W zamian za to bardzo skutecznie udaje im się skłócać Polaka z Polakiem, by ci, podgryzając się na wzajem, nie zauważyli kto wkłada kij do worka i kto ciągnie ten worek nad urwisko.

    Ciągle podatny na skłócanie naród nigdy nie odkryje prawdy o Smoleńsku, zwłaszcza tej prawdy, która może mieć swoje mroczne oblicze również w Warszawie.

    Odnoszę czasem wrażenie, że W – wa nie chce poznać prawdy, a zwalanie winy jedynie na Moskwę jest grą z poziomu sześciolatka.
    Gdyby za Smoleńskiem stała tylko Moskwa, już dawno byłoby to ujawnione. Rosja ma też swych wrogów.

    Kiedy pokrzywdzony nie dąży do ujęcia sprawcy? Ani poprzedni, ani obecny rząd.
    Kiedy sam nie ma czystych rąk i obawia się że może zasiąść na ławie oskarżonych – to jedna z możliwości, która wcale nie musi być teorią spiskową.
    Mosad, bodaj największy i najskuteczniejszy światowy wywiad, dziwił się swego czasu, że Polska nie chce skorzystać z jego informacji.
    Polska chciałaby, tylko może farbowani Polacy obawiają się deszczu, jaki zmył by tą farbę i ukazał prawdziwe oblicze ośmiornicy, której macki zakotwiczone są w rządach państw.

    Smoleńsk, bezsprzecznie był tragedią, ale czy za nią nie kryje się równie straszna, głębsza prawda?
    Moim zdaniem to właśnie istnienie tej głębszej prawdy nie pozwala na ujawnienie sprawców katastrofy, które otworzyło by śluzę w zbiorniku retencyjnym, odsłaniając jego dno.

    Macie inne wytłumaczenie?

   2. „Zamach Smoleński” był CELOWĄ USTAWKĄ…. miał spowodować ZAMIESZKI w polin i także KONFLIKT GRANICZNY z Rosją o „wrak”. Jego rezultatem miały być dogadane ponad 20 lat temu ROZBIORY POLSKI…. ale chucpa nie wyszła bo została FORSOWNIE WYGASZONA

    Druga odsłona tego cyrku miała się odbyć 2 lata później z okazji ME w piłce w polin… Na tę okoliczność jako „rosyjscy kibice” zjechały wojskowi z całej rosji. I tu też w „zaprowadzeniu porządku w polin” i „wyzwoleniu jej z okupacji band autochtonów” miał ruskie zielone ludziki wesprzeć wermacht w ramach ustawy 1066…. ale to TEŻ IM NIE WYSZŁO…..

    Kolejną próbą wkręcenia Polski w SAMOBÓJSTWO było FORSOWANA konieczność dołączenia wojska z polin w donbaską wojnę pozycyjną

    kolejną chucpą OBLICZONĄ NA ZNISZCZENIE polskiej państwowości są STRAJKI KODu połączone z prowokacjami jak ta teraz pomnikowa czy w zeszłym roku „z ciężarówką berlińską”.

    Cała zabawa polega na tym iż POLSKA wedle ich planów MA PRZESTAĆ ISTNIEĆ ale żeby DOKONAĆ ROZBIORU potrzeba najpierw ZNISZCZYĆ ISTNIEJĄCY OŚRODEK WŁADZY stąd takie zabiegi agentury PIS.DA przy tym co właśnie obserwowane jest w mediach…. I nie ma znaczenia czy wcześniej PIS.DA zdobędzie dyktatorską władzę nad polin czy wcześniej dokonana zostanie „interwencja”…. to 2 RÓŻNE WARIANTY TEGO SAMEGO PLANU. Jego MUTACJE…..

    To co się obecnie dzieje to USTAWIONY CYRK obliczony na to by WRESZCIE POLAKÓW SPROWOKOWAĆ DO WYJŚCIA NA ULICĘ bo wtedy WRESZCIE BĘDZIE MOŻNA DO NICH jako terrorystów STRZELAĆ Z OSTREJ AMUNICJI a to JEST CELEM tego PIS.DACZENIA….. HOLOKAUST Polaków jakiego nazi już się NIE MOŻE DOCZEKAĆ……

   3. Te wszystkie nieudolne próby wkręcenia Polaków w rozpierduchę dobitnie ukazują, że Polacy zmądrzeli – i już nie tak łatwo nami manipulować, jak jeszcze niedawno, za Tuska. W międzyczasie nastąpiła trwała zmiana kodów polskiej przestrzeni, więc teraz mogą nam nagwizdać…

    Oni mają wgląd w linie czasowe, więc doskonale wiedzą, że
    Polski już nie ugryzą.
    Mogą ją (i będą) co najwyżej podszczypywać.

    Ale energia im się kończy,
    z NaRODu za dużo jej już nie pozyskają
    ,
    więc doskonale zdają sobie sprawę, że słabną i powoli już… odchodzą.

   4. Jeśli zaś prawda o „chucpie smoleńskiej” wyjdzie na jaw to nazi pejsien odpadnie ich ULUBIONA NARRACJA o „winie ruskich w tym zamachu” i o „KONIECZNOŚCI POMSZCZENIA” zdechłych tam kfaszystów a na USTAWIONEJ wojnie z nimi ma być dokonana DEPOPULACJA Polaków… więc PODANIE PRAWDY o tej smoleńskiej chucpie UTRĄCI ICH GŁÓWNY PLAN odnośnie Polski i HOLOKAUST Polaków jaki nazi zaplanowało ponad 20 lat temu….. przestanie istnieć.

   5. Obawiam się, że tylko część Polaków (i to niewielka) jest gotowa na prawdę. Większość albo wierzy w bzdurę, że samolot uderzył w brzozę i się rozbił, bo urwał mu się kawał skrzydła (należy do nich mój wujek co ciekawe inżynier mechanik!?) albo też uważają, że to Rosja dokonała zamachu jako zemstę za wystąpienia Kaczyńskiego w Gruzji i na Ukrainie (jak moja mama). Jedni i drudzy mają wtłoczone do głów, że USA i NATO są super, a Rosja zła. Gdyby więc się dowiedzieli, że nasz największy sojusznik (wg mediów) stał za zamordowaniem delegacji do Smoleńska to najprawdopodobniej nie uwierzyliby albo doznali szoku. A wg mnie najbardziej prawdopodobną wersją wydarzeń była maskirowka jak twierdzi inż. Krzysztof Cierpisz i na stronie www. zamach.eu bardzo dokładnie to uzasadnia.

 24. lew to jest baran z manierami i jak to mowi znana mi lwica zawsze i we wszystkim ze nie bedzie z siebie dziada robic

  Gmo siu 🙂 ost wokół ciebie chodzi mi refren pewnej piosenki

  „jesteś lekiem na całe zło i nadzieją na przyszły rok jesteś alfa omegą….. „

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s