<https://youtu.be/djsFULWQjt8

Przekaz Nelly Radwanowskiej.

Reklamy

270 myśli w temacie “Rozdzielanie światów… Który z nich wybierasz? Nelly Radwanowska

 1. Każdy z nas żyje w takim świecie, jaki sam stwarza swoimi myślami , wyobrażeniami i intencjami.
  Nie mamy takiej mocy, aby komuś innemu stworzyć jego wewnętrzny świat, a co jest wewnątrz, to na zewnątrz, tak jak co u góry to na dole, szkoda tylko, że nie wszyscy chcą to pojąć.
  Brak miłości w sercu powoduje w nas „czarne dziury”
  i mamy to co mamy, czy każdy ma to co chce mieć ?
  zajrzyjmy wszyscy do środka swojego SERCA, a zobaczymy ŚWIATŁO lub CIEMNOŚĆ ot cała prawda.
  ❤ ❤ ❤

  1. Tak SłowiAneczko MIŁOŚĆ to klucz do Serca- DRZWI DO UMYSŁU- zostają otwarte- i wtedy zrozumieć warto, że UMYSŁ JEST W SERCU- TYLKO SERCEM TWORZONE MA WARTOŚĆ- MA DUSZĘ- nałożono nam ,,sztuczne twory”- ego, mózg, który nie jest umysłem! ŚWIADOMOŚĆ, WIEDZĘ, DUSZĘ i PRAWDĘ -skrywa SERCE, a otwiera te ,,skarby” tylko czysta i piękna jak kryształ MIŁOŚĆ! Miłość jest STWORZYCIELEM, BADACZEM, OPIEKUNEM, PRZYJACIELEM, ISKRĄ CO ŚWIECI NAJJAŚNIESZYM ŚWIATŁEM, OCHRONĄ, ŻYCIEM ❤

  2. nie SłowiAneczko ….. kiedy Cię przechwycą widzisz to co oni widzą , dlaczego proszę zastanów się dlaczego ja ciagle was proszę zagladajcie w wasze serca pytajcie czego wy chcecie ….mówie o tych sercach pięknych …. ile w nich jest was a ile nie , nie bójcie się tego co tam zobaczycie ….WOLNOŚĆ

  3. prosty przykład kodowania ja mam z tego jak to sie mówi beke te łapki w góre w dół…. co one czynią ? kodują myślenie innych ….. widze te schemty gry , tak to jest gra ….

  4. I jeszcze jedno … uczucia …. 🙂 łatwo nimi manipulować prawda ? a gdy na chwilę zamkniesz je , odłączysz się .. i spojrzysz jakby z poza uczuć co widzisz ?

   1. ,, I jeszcze jedno … uczucia …. 🙂 łatwo nimi manipulować prawda ? a gdy na chwilę zamkniesz je , odłączysz się .. i spojrzysz jakby z poza uczuć co widzisz ?”

    Wymiar d z gęstości poniżej Ziemi.

   2. Wymiar d z gęstości poniżej Ziemi.

    Krysiunia 🙂

    Chodziło mi o to że zaczynasz rozumieć jakby schemat gry….

    Mój mąż ma takie hobby gry , potrafił sie tak wył z życia że fiu , któregoś dnia sobie myśle ok , nauczę się grać może zrozumiem , poszło mi o wiele łatwiej niż myślałam.

    Matrix/gra jak przeżuciłam ją w ten sposób żeby zrozumieć o co chodzi , oczywiście śmiech Buddy (obrona mózgu) o to mi Kochana chodzi .

    Uczucia są piękne one nas tworzą ale porafią też być wielką siłą manipulującą .

  5. A ja się nie zgadzam z tym co piszesz 🙂 no chyba że mój świat się różni od twojego 🙂 u mnie to funkcjonuje całkiem na odwrót:) ja mimo szczerych intencji niestety nie zaznaje spokoju… otaczają mnie niestety byty, emocje których nie chciałbym wydawać. Niestety miłość do matri a silniejsza. I tutaj mam coś do powiedzenia. W tym temacie poszukuje pomocy. Naruszanie równowagi…. bo chyba takimi prawami natury oraz ducha trzeba kierować mając z tym do czynienia prawda? Co z bytami „wyższymi jazniami” które są niemile widziane. ? Co z osobami które są odcięte od rzeczywistości? Które widzą to co się im przedstawia a prawda jest zasłaniana? Co w sytuacji kiedy żadna równowaga ani system nie zdaje egzaminu? Co kiedy wszelkie namiastki uczuć oraz szczerych zachowań są niewystarczające? Co kiedy żaden wybór nie jest dobry bo ktoś ci podaje prawdy które cie nie satysfakcjonuja? Czy poważnie jedynym rozwiązaniem jest pogodzenie się z sytuacją ?

   1. Niestety miłość do matri a silniejsza.

    chyba sobie sam odpisałeś prawda 🙂

   2. jeśli te prawdy cię nie satysfakcjonują kogo pytać ? siebie , gdzie zaglądać? w siebie , stać się troszkę obserwatorem może , takim analitykiem życia .

    Kiedy kochasz życie ono cię zwyczajnie też kocha tak po prostu , a cała reszta ? musisz sam odnaleźć odpowiedź .

    idąc ul uśmiecham się do ludzi odwzajemniają mi się tym samym , kiedy czuję że człowiek nie chce być „tykany” szanuję to przechodze obok ale i tak w myślach życze mu dobrego dnia, czasami ktoś popatrzy tak na mnie że aż mne serce zaboli ale w porządku , zapominam zaraz , unikam pewnych miejsc , jest to świadomy wybór , źle mi tam , to nie mój świat ….

    Do mnie se tu też przychodzą za dużo na raz co robię , nic , ignoruje je czasem , czasem się przyglądam , czasem próbuję poczuć .

    Uczuciowo jako tako na razie jestem neutralna , a komu ufam ? sercu swemu dlaczego ono miało by mnie kłamać ? zmuszam swój komputer do analizy , pytam , czasem coś pisze i ma taki pyk w tym momencie , rozmawiam a z wiatrem a z innymi a potem analizuje , no i te moje przeczucia też im się przyglądam ale mi matrix nie pasuje tyle wiem na pewno .

   3. Myśląca Inaczej, jak nazwać lub określić stan, gdy całą MOC MIŁOŚCI ŹRÓDŁA mam zamkniętą w swoim sercu i z niego rozsyłam do każdego zakątka wszechświata tę cudowną Boską Energię. Ja tak mam, ale nie wiem, jak to określić, na razie nazywam EKSTAZA, nie znalazłam jeszcze odpowiedniego określenia.
    Na pewno jest to cudowne uczucie, którego życzę Wam wszystkim. ❤ ❤

   4. To się nazywa Życie-w-pełni-stwórczego-przejawienia 🔆

    Lub inaczej: życie na Wzorcowej Organicznej matrycy.

    Lub jeszcze inaczej: życie na pierwotnej matrycy ziemskiej.

    *

    Apel do pozostałych:

    Zamiast zazdrościć – przenosić się na Wieś,
    zzuwać botki👣
    i sadzić Zioła i Warzywka 😀💚💛🍏🍅🌿🍀🌱🌷

   5. SłowiAnka
    Ja to nazywam najpiękniejszą muzyką świata Bo Sercem Stworzona .
    I wiatrem niesiona przez pola i łąki , góry i lasy , przez morza i oceany, ponad chmury i gwiazdy

   6. sprecyzuje w sumie pytanie : kryształ który wydobywamy na księżycu ?

   7. „przenosić się na Wieś,
    zzuwać botki👣
    i sadzić Zioła i Warzywka”
    No a jak z praca na wsi. Zwlaszcza gdy ma sie Rodzine na utrzymaniu? Nie mowiac o sobie samym.

   8. Podobno obecnie nie da sie kupic ziemi uprawnej, jesli nie jest sie rolnikiem? Jak to jest?

   9. już wiem o co ci chodzi ale z nimi gra się inaczej walisz prosto po oczach rozumiesz ? im bardziej w firanki ubierasz (ja też to robie) tym więcej dziwnych przypadków….. mnie od dziecka śmierć goni? jakbym miała opisać ich ilość i dziwność fiuuuuu ale cóż poszłam w cudzysłowiu czytaj ich drogą bo jak inaczej poznać wroga ? ale chyba mnie nie doceniono …. i nie mam na myśli że ja jestem jakaś łoł ….

    serce oddam każdemu ale co po za tym …. to jest zwykłe …… za długo to przechodziłam ……

    nic ci więcej nie zrobią ….. drzewa one cię będą chronić ……

   10. odnośnie filmiku który dodałam, czy to nie jest dokładnie to samo o czym rzekoma Anastazja mówiła twierdząc że jest człowiekiem ?

  6. Ja się znowu nie zgadzam z tym co napisałaś o tym że każdy żyje w takim świecie jaki sam stwarza. W sytuacji w której wykladnikiem jest energia a spory są tylko kto ją posiada największym problemem jest świadomość jednostek wykorzystywanych. Swiat jest w tej sytuacji kontrolowany i dostosowywany na potrzeby utrzymania ciągłości. Dostosowywany do świadomości i wiedzy jaka ofiary posiadają. Wszystko się zmienia w stosunku do tego jaka masz wiedzę i świadomość. Nie zmieni się za tem nic w kwestii samej konsumpcji bo przecież nic się nie dzieje…

   1. otóż to wolność to wolność a nie wykładnia czyjejś wolności , ciagle gadamy o wolności a kto na ile rozumie wolność to już inna kwestia .

    A ja może napisze wprost wolność to wypad ode mnie kurki pozakręcać ale jak ?, bo zaś chodzi o energie im więcej się buntujesz tym więcej….

    powtarzający się schemat wszędzie albo z nami albo i tu grożący paluszek , i tak jest w religii , w polityce , i w wielu innych oraz no niestety tu .

    ale nie , nie przecież masz wybór . Możesz zostać tu (ale wtedy wiesz co cię spotka)
    albo iść z nami do Raju czyli będziesz nadal żyć według czyiś nie swoich wytycznych .

    I jakby nie patrzeć nie masz wyboru . Więc o jakiej wolnej woli my mówimy wogóle , od dziecka taka jestem , o jaka Ty Boga w sercu nie masz !

    Sęk w tym że mam .

   2. Wykładanie wolności… ciekawe w mojej walce o wolność jest uświadomienie komuś że istnieje inna wolność niż zamykać się na świat i otoczenie bez świadomości dlaczego tak się dzieje. Czyli rozmawiam o tych wartościach, priorytetach które sprawiały że ktoś był innym czlowiekiem i nie zdaje sobie sprawę jak bardzo się zmienił. Zmiana jest taka że nie chce pamiętać jaka jest osoba i neguje nawet to co jest pewne. Podstawy psychomanipulacji… patrzenie na to co się wydarzyło z innej perspektywy, z perspektywy osoby która obserwowała i opisuje coś nie uczestnicząc w tym. To czuć jak jasna cholera…

   3. Mówisz że nie mam wyboru? Może ludzie na górze muszą się troszkę zmienić??? Jak długo trzeba było czekać na jakikolwiek dialog? Ten nie o miłości tylko tej drugiej stronie medalu? Czyż nie rozmowa o krzywdzie sprawia że boscy zaczynają być ludźmi?

   4. Pisze nie napisałam o wolności do Ciebie a jedynie swoje zdanie bo na chwilę obecną widzę to tak jedni góra , drudzy dół i w porządku potocznie mówiąc nie zagłębiając się dalej , gdyby ten dół powiedzmy był tym dołem i a niech się zjadają skoro takowy gatunek , potem mamy powiedzmy góre , no cóż ja też jestem z tych co kochają naturę i jest mi bliska i ok powiedzmy wybieram sobie góre ale jest jeszcze inny trzask ci pomiędzy którzy i szanują naturę ale nie chcą powiedzmy ziemi hektara i orać w polu przykładowo oczywiście mówię , bo jeśli ja dobrze rozumiem co sobie tam składam to wychodzi na to że nie ma wyboru , tylko pozostaje zostać obiadem .

    Czy my miłość odbieramy wszyscy dziś tak samo?

    Nie dziś miłość rozumuje się różnorodnie jak i wiele innych rzeczy .

   5. Czyli rozmawiam o tych wartościach, priorytetach które sprawiały że ktoś był innym czlowiekiem i nie zdaje sobie sprawę jak bardzo się zmienił

    ale tu jest cała masa takich ludzi , która nie zdaje sobie właśnie sprawy (nie mam na myśli bloga) ile mi lat zajeło i to na bank nie ogarnełam wszystkiego i co człowiek coś odkrył to tylko go na coraz większe mdłości brało , a ile człowiek jeszcze nie wie ? a ile patrzy a oczy już nawet łez nie zatrzymują (temat dzieci) choćby .
    Ja starając się jeszcze zrozumieć więcej zaglądam w ten tył (swojego życia) i patrze na jedną istotę która w jednym ciele i w jednym czasie przeżywała jakby na raz żyć conajmniej 6 jeśli zrozumiesz … i ciągle się zastanawiam ile w tym wszystkim na prawdę było mnie , oczywiście ja taki człowieczek nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , a mimo to czasem i tak serce zapłacze .

    ja myśle i myśle ( dziś na działeczce ,aż pokrzyczeć se musiałam , ten żal ulać ) czy na prawde nie ma nikogo kto by w to techno srechno zawalił ? co by te czakramy poodblokowywać , czemu te inne istoty nie nauczą innych ?

    Co je powstrzymuje ?

    No może i tak może mogłabym wrócić w tył ( a wyje….) na wszystko i cieszyć się słońcem , no ale jak człowiek wie co wie to już tak nie umie i nie po to doszłam tak daleko by gdziekolwiek zawracać .

   6. ,, „przenosić się na Wieś,
    zzuwać botki👣
    i sadzić Zioła i Warzywka”
    No a jak z praca na wsi. Zwlaszcza gdy ma sie Rodzine na utrzymaniu? Nie mowiac o sobie samym.”

    Nie ma możliwości posiadania(nie lubię tego słowa) własnego lasu, to żaden problem.
    Wystarczy zaprzyjaźnić się z hektarem(ile chcesz) lasu.
    Mnóstwo ci u nas pięknych ostoi leśnych, wystarczy wyjechać kawałek z miasta, pójść i się rozgościć.
    Wracać będziesz tam często, bo czyż przyjaźń nie jest sercu miła …

    Czy dziesięcio metrowe drzewo, u stóp którego rozpięłam metrowy płotek, jest moim drzewem?( i znów to głupie posiadanie).
    To ja przynależę do tego drzewa, do wielu drzew, do lasu…
    Rzecz w definicji, nazwie i tym co ona ze sobą niesie.

    >> Siadłam pod rozłożystym dębem,
    zatrzymałam wzrok na jednym z tysięcy liści.
    Wiedział, że mu się przyglądam, ani drgnął.
    – ,,Czym jesteś?” – zapytałam.
    – ,,Czym jestem?” – powtórzył pytanie,
    nie spiesząc się z odpowiedzią.
    – ,,Drzewem jestem,
    Lasem
    ZIEMIĄ jestem, a ty?”
    – ,,Człowiekiem …”
    Dziwnie brzmiała cisza
    po tym jednym słowie… <<

   7. Jak to nie ma możliwości posiadania własnego Lasu? Masz ziemię, to siejesz na niej, co chcesz. No, chyba, że wolisz srebrniki z UE, wówczas to ona Tobą zarządza.

    Można też, jak w moim przypadku, mieć swój własny Święty Gaj na terenie Lasów Państwowych (jest moją formalną własnością, płacę za niego podatek).
    Niestety jest jeden mały problem: Słowianie kradną z niego moje Święte Dęby…
    🌳🌳🔆🌳🌳

 2. Nie rozumiem czegos. Jezeli caly wielofalowy proces transformacji ma trwac 50-100 lat, to dlaczego sierpien 2017 ma byc wlasnie tym „ostatnim dzwonkiem”? Tych fal naplywu budzacej kosmicznej energii bedzie przeciez wiecej…. Oczywiscie, dla ludzi ….. „targanymi emocjami i jadacymi pod prad” proces bedzie bardziej bolesny, ale sadze, ze przez kilka, czy kilkanascie kolejnych lat beda mieli jeszcze szanse podniesc swoje wibracje i dolaczyc do obudzonych. Jakie jest wasze zdanie? Jak wy to widzicie? Dziekuje z gory.

  Domyslam sie, ze punktem zwrotnym, o ktorym mowa, to data zacmienia slonca. Media kanadyjskie i amerykanskie sugeruja, ze niewykluczone, iz w tym czasie nie obejdzie sie bez wzmozonej aktywnosci wulkanicznej.

  1. Sierpień to nie jest „ostatni dzwonek”. Chodzi o to, że teraz jest IDEALNY CZAS, BY DOKONAĆ PRZEPIĘCIA na nową wzorcową matrycę. Im później, tym dla będzie trudniej dla ciał i ludziska będą coraz bardziej zakleszczać się w swoim obłędzie, będą coraz bardziej jechać na cudzej energii. A więc szał na przestrzeni będzie coraz większy. A teraz można jeszcze w miarę bezboleśnie się przepiąć.

   1. „nową wzorcową matrycę”
    Co masz na mysli? W ekonomii, pracy zawodowej, kontaktach z innymi ludzmi, RODzinie, itd.?
    Wiem, temat obszerny, ale „w streszczeniu” 🙂

   2. O nowej wzorcowej, organicznej, pierwotnej matrycy ziemskiej, na którą przechodzą wszystkie Czyste i Czujące Istoty piszę na tym blogu co najmniej od dwu lat. Mam to teraz „streścić”?…

    Zrobiła to już za mnie Nelly Radwanowska powyżej 🙂 🔆

   3. „nową wzorcową matrycę”
    ————————————
    Spotkalam sie z opinia, ze tzw. Nowa Ziemia (5d), to rowniez MATRIKS, tyle ze bardziej przyjazny dla ludzi.

   4. Ja nigdy nie mówiłem o Ziemi 5D.
    Sprawa jest bardzo prosta: chodzi o niezmanipulowaną PIERWOTNĄ matrycę ziemską, bez nałożonych na nią gadzich kodów, chodzi o odnowioną, rozświetloną całą Biosferę, a więc również o odnowionego, rozświetlonego człowieka, który jest tej biosfery ważną częścią 🌳🌲🔆🌲🌳

    To wszystko jest bardzo proste, tylko terminologia może trochę przerażać 😉 Ja staram się tu używać jak najprostszego języka – by każdy miał szansę zrozumieć proces.

    Wzorcowość to zgodność z pierwotnym boskim kosmicznym prawem.

   5. Zrobiła to już za mnie Nelly Radwanowska powyżej 🙂 🔆
    Aha, jeszcze nie bylo czasu Jej posluchac…poslucham. Dziekuje za odpowiedz.

   6. No i to jest Tawie czego ja pojąć nie umiem …. cóż , Miłość czym jest Miłość , bo przecie my nie wiemy ….. Ludziska się żreć będą , w tym nie zapominaj nasze dzieci a ja w imię Miłości mam na to patrzeć za szybki ….. ciekawe ile wtedy cierpienia powstanie ….. ale co ja tam wiem na temat Miłości…. jedno wiem na pewno Miłość nie zaślepia .

   7. Chciałoby się powiedzieć patrz ale nie dotykaj… następne pytanie to zza której szybki. Był taki moment i co? Jajco!!! Co to miłość? Ja się już kiedyś pytałem czy aby tak samo ja postrzegamy i wyszło na to że trzeba tam w środku ja zdefiniować. Następnie stworzyć ku temu warunki i trzymać kciuki przy czym obserwować aby matryca nie powodowała zaklucenia.

   8. Oznacza jedynie ogarnięcie emocji oraz umysłu – a więc tego, co nas zaślepia i korkuje 💛

    a więc jest jeszcze czas … ja już mam wykreowany domek wśród złotego zboża łanów , jeszcze tylko miejsca nie znam , serce pewnie podpowie .

  2. Zdarzenie , ktory zachodzi to nie tylko dziedzina ducha. Maja sie otworzyc nowe, szersze mozliwosci i dla ciala: tej naszej ziemskiej formy istnienia. Po to tu jestesmy, by podniesc nasza swiadomosc, gdyz nawet BOGOWIE tu przychodza, by stac sie jeszcze bardziej swiadomymi BOGAMI. To ziemska MILOSC jest tym przechodzeniem na nastepne wymiary swiadomosci;

   1. Czy jedynym sposobem aby się chronić jest stać się osobą pozbawioną tego najpiękniejszego uczucia jakim jest MIŁOŚĆ? A co jeżeli prawdziwa miłość została zdeptana na potrzeby BOSKOŚCI ? Co jeżeli jest deptana cały czas ? Czy jest możliwość dotarcia do BOGÓW stąpając po ZIEMI?

   2. To zabawne jak wiele różnych środowisk się tu spotyka. Ja na przykład chce aby ktoś pomógł w uświadomieniu zaslepionej… co jest tak cenne w ludziach że dochodzi do takich sytuacji?

   3. To jasne. Cały „ten” swiat jest oparty na energii. Czy jedynym sposobem na uchronienie się przed wampiryzmem energetycznym jest wybór opcji politycznej która będzie cię chronić? Jak pisałem wcześniej nie zgadzam się z taką opcją… co z osobami zniszczonymi przez system? Zdeptanymi, wyczerpanymi do cna? Czy jedynym sposobem aby się od tego odciąć jest opowiedzieć o tym ludziom ? Tym najzwyklejszym?

   4. Ochronić się możemy tylko sami. Jest wiele technik.

    Opcje polityczne nie są powołane do ochrony populacji ziemskiej, lecz do jej niszczenia.

    Gdy chodzi o politykę, w najbliższych latach będzie okres przejściowy. Docelowo zmienimy paradygmat funkcjonowania na planecie z gadziego na ludzki.

    W ludzkim paradygmacie funkcjonowania na naszej przepięknej planecie nie będzie ani partii politycznych, ani państw, ani granic.

    Będzie wzajemne współistnienie RODów, naRODów i związków naRODowych opartych na wspólnych genetycznych interesach/wartościach.

    Agresywna rasa, aktualnie okupująca naszą przepiękną planetę, zostanie z niej ewolucyjnie wycofana (analogia z lodowcem), gdyż na Nowej Ziemi nie ma dla niej miejsca.

   5. Niestety wspomnienia RODowe oraz to jak się w naturalny sposób przyczyniły do rozpadu ZIEMI oraz wszystkiego dobrego co tam funkcjonkwalo nie wydaje się być dobrym rozwiązaniem. To jest właśnie narzucanie jednej z opcji politycznej. Powiedzmy że wiem z czym to się je i zaznaczam z „doświadczenia” wiem że to jedno z gorszych rozwiązań.

   6. A propo „ochrony” te opisane w tym artykule trupy z miedzianymi maskami na głowie

    http://nowaatlantyda.com/2017/07/25/tartaria-widmowa-wielka-lechia/

    to FOMORIANIE znani też jako Achajowie czy WYSOCY BLONDYNI (NORDYCY)… ludożercza rasa znana z mitologii jako HAMy od HAMa z jakim je wiążą mity……

    Mity powiadały iż specjalizowali się oni W NOCNYM NAPADANIU na innych no i we WSTAWANIU Z GROBÓW by to czynić…..

    W każdym razie mitologia ludów azjatyckich o nich też wspomina jako o LUDOŻERCZYCH OLBRZYMACH…. tam zamieszkujących….

    Niedawno na onecie była grafika z typami kobiecej urody…. To pamiątka po 4 ŹRÓDŁACH tej urody….. 4 PIERWOTNYCH RASACH…. z jakich powstały obecnie w tym też mieszańce. Tą od „trupów” też idzie tam odnaleźć albo we Irlandii gdzie „z nieba spadłą 1/3 gwiazd” czyli atena (aton, amen, ham etc (tam abraham dostał kozią głowę));D

    PS.
    Szumi wam nocami w głowie, coś was z łóżka wyciąga — to popatrzcie czy nad domem sobie nie latają oni…. święci KRZYŻtofowie… znani też jako KRZYŻacy

   7. „W całym Wszechświecie jest tylko jeden towar, o który idzie walka:
    o energię.”
    I wlasnie w tym nastapilo „skrzywienie” KONU BOZEGO i wszelkie po tym cierpienia, niesprawiedliwosci,oszustwa, handel niewolnikami, ofiary z ludzi, rzezie Indian Wolynian …itd …………. .. .. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
    We Wszechswiecie starczy ENERGII dla kazdego, BOWIEM MAMY PELNA MOC JA TWORZYC.
    Niestety, strach, zawisc… spowodowaly praprzyczyne tego co nastapilo : ZAZDROSC…..
    Pare tygodni temu na peronie mloda kobieta jak gdyby do siebie, jak gdyby do Swiata mowila : (tlumaczenie z pamieci)
    „Wszelkie zlo na tej Ziemi wzielo swoj poczatek w ZAZDROSCI…”oni” mysla , ze magia moga kontrolowac ludzi…nie moga…Wszystkie zlo bierze sie z zazdrosci, od tego sie zaczelo…”

 3. Procesy transmutacyjne u mnie nabrały tempa kilka dni temu, tak mi świat wirował (zawroty głowy), że myslałam, że oszaleję. Do tego ciągłe zmęczenie, problemy ze snem.
  Potwierdzam: uspokoiło się po wielogodzinnym łączeniu się z ziemią, częsty kontakt z wodą- morzem moim ukochanym. Najtrudniejsze dla mnie to nie dać ponieść się żadym emocjom 😉
  Spokój, ciiiszaaaa….

 4. Do rzeczy 🙂 pierwotna matryca to matryca miłości przede wszystkim… co sprawiło że zarosła grzybem i pleśnią? I w jakim celu? To są rzeczy najważniejsze na równi z tym aby wróciła do stanu pierwotnego. No i jak zwykle dążąc do sedna… co jest nurtem i kto idzie pod prąd?

  1. ja pier ………………………………………………………………………………………………………………………………………. (cenzura)……. dziękuję …..

 5. Ja od jakiegoś czasu mam szumy w uszach. Poza tym czuję się dobrze. Czasem czuję ból nogi. Za tydzień wyjeżdżam na Mazury na 2 tygodnie to tam w lesie się podładuję energią. Zwłaszcza chodząc boso, gdy tylko się da.

 6. Co za bzdety. To New Age pipy przodem. Dbajcie tylko o siebie i swoje „przeskoczenie do raju” Ja zostane do konca chronic swoj Rod, walczac o kazda iskre do ostatnie bramy. Chocbym mial przyjac 3 wojne na klate, bede sie smial archontom w „twarz”. Ja jestem bialy płomień tańczący na kurhanach wrogów. Spełnie swoja powinność wzgledem braci i sióstr. 2 raz widze filmik tej egoistycznej pipy, rozpalila we mnie ogień az mi uszy spiekło.

  1. Archontów nie ma nad Polską od Wiosennego Przesilenia 2016.

   To, co piszesz, to totalne niezrozumienie procesu, o którym mówi prelegentka.

   A to jest bardzo proste. Chodzi o harmoniczne przepięcie na niezmanipulowaną (teraz żyjemy na zmanipulowanej) wzorcową, macierzystą, organiczną, pierwotną, źródlaną matrycę ziemską.

   Nie jest to w żadnym razie żadna ucieczka przed kimkolwiek ani czymkolwiek poza obłędem/paranoją matrixa.

   Efekt będzie tylko taki, że tym, którzy się przepną, o wiele luźniej będzie się żyło i będą już wibracyjnie niedostępni dla wszelkich niskich energii (mind control, HAARP, tv, wi-fi, pozostały smog elektromagnetyczny,
   wysysacze, wampiryczne osobowości, zombiaki, tzw. trudni ludzie, tzw. trudne sytuacje, w tym tzw. choroby).

   Nadal będziemy żyć w swoich RODzinach – ale już totalnie poza ich obłędem. Będziemy ich „podziwiać” już niejako przez szybkę 😁

   *

   Przykład niedostępności wibracyjnej:

   zawalam wczoraj na bosaka moją samotną ścieżką, aż tu widzę, jak prosto na mnie z wielkim impetem zapindala rozpędzony Zając🐰. Co ważne, ubrany byłem od stóp do głów na czerwono!

   Zatrzymałem się, by się upewnić, czy to rzeczywiście Zając🐰, bo tak blisko tak dzikiego zwierza jeszcze nigdy nie byłem.

   Uszata torpeda zatrzymała się ok. 5 metrów przede mną…

   Długo patrzyliśmy sobie w oczy, ale on sprawiał wrażenie, jakby był zahipnotyzowany. Dopiero po dłuższej chwili jakby się ocknął… – i ponapindalał z powrotem… 😀

   1. Nie TAW, to Twoja interpretacja. Jestes rowniez gosc, robisz wiele dla otoczenia. Ta pacjentka jednoznacznie mowi o rozdzieleniu, „rapture” samookrzyknietych wybrancow. aaron dopiero co o tym mowil. To jest egoistyczna postaram, sluzby samego sobie. Nie zasluguje na publikacje na Tym blogu.

   2. Nie, to nie tak 🙂 Jeśli jakiekolwiek „rozdzielenie”, to tylko wibracyjne (niezgodność algorytmiczna).

    Ten kosmiczny proces absolutnie nie dotyczy żadnych „wybrańców”, tylko istoty wibracyjnie do niego przygotowane, dostrojone do Wzorcowości/Organiczności/Macierzystości – a tego może dokonać każdy 🌳🌲🔆🌲🌳

   3. Przez szybkę, no nie wiem, co niektórzy będą tak w ta szybkę walić az ja zbiją.

  2. „Archontów nie ma nad Polską od Wiosennego Przesilenia 2016.”

   –ale co ty gadasz, archonty w polin mają się nadal bardzo dobrze.

   Wczoraj wieczorem na moim osiedlu był ATAK CHEMICZNY, około 21 zaczęło tak ŚMIERDZIEĆ CHLOREM że aż od tego smrodu oczy piekły, o 24 nadal było czuć w powietrzu chemię. Mieszkam na 6 pietrze to ile TEGO GÓWNA MUSIELI ROZPYLIĆ by doleciało w TAKIM STĘŻENIU…..

   Zaatakowali wieczorem, a teraz pomyśl iż ci naziści od torah taki gaz rozpyliliby nad ranem. Albo zamiast chloru ich ukochany sarin. Ciepła wilgotna noc, pootwierane okna z ludźmi śpiącymi w mieszkaniach….. Istna rzeź ku chwale pederasty abrahama…. znaku SS (czarnego słońca) z dokonań żyda Hitlera…

   A koleś dobrze gada, takie nelle, owsianki, cobry i inne OPISUJĄ ŚWIAT Z PUNKTU WIDZENIA ICH INTERESU…. NIE WASZEGO.

   1. Żyjmy i pozwólmy żyć innym.

    Każdy ma prawo do własnych odkryć.

    Każdy ma prawo do własnych wglądów.

    Każdy ma prawo do bycia nieocenianym.

    Każdy ma prawo do kreacji własnego życia na własnych warunkach.

    Tu nikt nikomu niczego nie narzuca. To wszystko są inspiracje, propozycje z wolnego rozdania wolnych dusz.

  3. Wojny nie będzie , co do odwracania się od ludzi , cóż tu mogę się zgodzić to nie idzie w parze z moim Sercem tym bardziej kiedy czuje w nich dobro , prawdziwe DOBRO i kiedy próbuję znaleźć łączę na ich płaszczyźnie rozumienia nikt mnie NIE Siąpie. Czy Matrix się na mnie złości ? Nie wnikam jego problem.

   Co do Pani Neli , dźwięk zaniźony jej tonu. Dźwięki nie kłamią .

   I nie rozumiem co miała na myśli ( nie pamiętam czy w tym czy w innym filmiku ) aby się nie rozmnażać bo tu już nie rodzą się LUDZIE ? czyli kto ?

   Kochajcie sprawiedliwość a ona nadejdzie a od martixa teraz to rozumiem jak łatwo można się odciąć i jednocześnie pomagać innym.

   Dobrego Pięknego Dnia Wszystkim , spokoju duszy

   1. Właśnie ja wysłuchałem tego filmiku i też nie mogłem uwierzyć, że teraz na Ziemi „nie rodzą się ludzie z duszami”, no tragedia. Chyba nie będę jej więcej słuchał, bo tego już pojąć nie mogę… Może TAW potrafi wytłumaczyć, co ta istota miała na myśli?

   2. Nie wiem, co prelegentka miała na myśli, gdyż nie ingeruję w pola innych istot.

    Na swoim blogu prezentuję szeroki wachlarz przekazów od wyewoluowanych istot – jako inspiracje do własnych poszukiwań.

    Jeśli kogoś zainteresuje głębiej jakaś konkretna kwestia, zawsze może zwrócić się osobiście do autora z prośbą o bardziej szczegółowe wyjaśnienia.

   3. No cóż psze pani … Ziemia zawsze znajdzie rozwiązanie , nasze dzieci rodzą się cudowne, mądre inteligentne i uduchowione… ciekawe zatem to której nacji to zombi ? 🙂

   4. Zapamiętajcie lub wyrzucie na śmietnik te słowa …. Tam gdzie jest Prawdziwa Miłość Nie Ma Podziałów , ci co medytują może będzie to dla Was Inspirancją. Lub Nie.

    Św Jechowi z całym szacunkiem do ludzi uwikłanych mają taką brzydką ? a może słuszną ?przywarę w tej religii co ci nie służy odwróć się nawet jeśli To Twoja Rodzina .

    Widzę że wielu z Was nie rozumie potęgi Miłości jednak ?a może kompletnie się mylę .

    Życzę nam z głębi serca życia w Prawdziwej Miłości , która nie zna podziałów bo tam zwyczajnie jest tylko i aż MIŁOŚĆ

    Jednakże tam gdzie jej nigdy nie było (smutne) dzieje się co się dzieje … oby i tych ludzi serca się przebudziły.

    Cały czas mówię cała Tajemnica Ukryta jest W waszych sercach tam zmiana musi nastąpić .

    Dobrych Snów

   5. Myśląca, co masz na myśli?🙂”Co do Pani Neli , dźwięk zaniźony jej tonu. „

 7. Albo jednak dodam :), tak to jest ważne ! zrozumienie siebie, to jest bardzo ważne ! inaczej człowiek/istota się gubi , nie rozumie. A to co już poczuła to poczuła i nie da się i chyba nawet nie powinno się od tego odwodzić .

  Już rozumiem dlaczego powiedziałam dziś Serce Tworzy Istotę .
  Całej reszty którą czuję w sobie nie umiem wytłumaczyć .
  Ale czuję się dziś taka lekka , taka radosna mogłabym utulić swą miłością dziś świat cały.Albo i nawet już to robię .

  Moje Serce jest takie samo jak wasze , jedynie czego nie potrafi zrozumieć to podziałów które widzi , ale może tak musi teraz być .

  1. Tak musi teraz być?… a co jeżeli człowiek nierozumie i nie akceptuje zmian i podziałów które cały czas występują w jego otoczeniu bez jego zgody? Teraz tak musi być?… co jeżeli to trwa ładnych parę lat? Co jeżeli patrzysz na człowieka jak na psiaka czy kota który na to co mówisz reaguje mrugnięciem oczami oraz lekkim skręceniem głowy?

  2. Zdecydowanie nie zgadzam się z podziałami i z tym co mi proponujesz na tą chwilę czyli skupianie uwagi na sobie a nie na osobe zdominowana przez miłość do matrixa. Ktoś doprowadził do tego stanu i puki co lepiej przystanac po stronie która chce ukazać jakie błędy popełniła. Krótko mówiąc kierunek „swiadomosc” dążenie do prawdy tej wewnętrznej ale oddziaływujac z zewnątrz.

   Jedno wiem napewno. Warto iść pod prąd gdy nie ma porozumienia…

   Ch

   1. ….. pisze przyjżyj się plecom to wcale nie musi być miłość do matrixa , napisałam ci coś wczoraj …..

 8. Ty nie akceptujesz czy oni nie akceptują ?

  Gdy patrze zawsze prosto w oczy psiakowi czy innemu zwierzeciu to czuję tylko ich mądrość 🙂 ludzie , to ludzie nie rozumieją … choć ich piękno też widzę.

  Z osobistego punktu widzenia postrzegam pewne rzeczy inaczej … ale co ja mogę zrobić ?, czekać i obserwować .

  I kreować otwarcie serc jak najwięcej osób bo mogę to zrobić .

  Na wielkiej przestrzeni ścinay prostej , pojawia się ryska nikt jej nie widzi ja mimo że się nawet nie skupiam zauważam skaze.
  Pytają jak to robisz? , nie robie taka już jestem , czytaj między wierszami.

  Z tego powodu tak myślę dla wielu byłam niewygodna , może nadal jestem.

  Co do tzw przemiany Dna to wasze serce je zmienia wasza miłość do was samych do innych do wszystkiego . I nie ma do tego nic kto jest kto , kto ma jaką grupę krwi itd itp .

  Dlatego otwierajcie wasze serca wsłuchujcie sie w nie zrozumiecie tam rzeczy , których nie będzie może w stanie opowiedzieć ale tam w sobie będziecie to rozumieć.

  1. ,, Dlatego otwierajcie wasze serca wsłuchujcie sie w nie zrozumiecie tam rzeczy , których nie będzie może w stanie opowiedzieć ale tam w sobie będziecie to rozumieć.”

   Tak, to piękne przesłanie urzeczywistniające sens istnienia człowieka ponad poziomem materialnym, wszak materia jest warsztatem służącym powstawaniu dzieł, ogrodem z narzędziami, w którym zaprzęgnięta do pracy myśl ludzka pragnie zaowocować dobrem i miłością – a te widzieć i odczuwać umie tylko SERCE.
   Rozum ubiera wszystko w słowa, serce ich nie potrzebuje. Ono nie nazywa rzeczy, nie ustawia je przed krzywym zwierciadłem tysiąca sposobów postrzegania. Ono te rzeczy czuje takimi, jakie one są.

   Dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.

   1. A ja Tobie dziękuję za uzupełnienie sensu przesłania za niewiarygodną tak piekna barwę słów jaką Tylko Ty Krysiu z Lasu władasz , ja Tobie też Kochana życzę wszystkiego naj i jeszcze nawet nad naj naj najlepszego.

   2. Choć byś CZŁOWIEKU
    – muskał swe stopy lazurem miliona pereł rzuconych dla ciebie przez zachodzące Słońce za wodny morza horyzont
    – a innym razem pierś naprężał na spotkanie ze szklanym ołowiem opadających fal w groźnym pomruku
    – wyniósł siebie na dostojne szczyty, strażników malowniczych pejzaży, przycupniętych cichym dywanem barw u stóp góry
    – płynął w spienionym krysztale rzeki na dnie kanionu, niegdyś żywej aorty Ziemi
    – przedzierał się przez gęstwinę drzew tulących w swych koronach ciszę, którą zauważasz, gdy ją przetnie głos odlatującego ptaka
    – stanął z zadartą głową przed wielką budowlą ręki ludzkiej, jaka mądrość przekuła w pamięć kunsztu minionego czasu
    – w sali koncertowej uszom swym dźwięków nut pozwolił słuchać

    Gdybyś wszędzie tam się znalazł
    ale SERCA TAM NIE MIAŁ
    wiedz CZŁOWIEKU, ŻE NIGDZIE NIE BYŁEŚ
    a pozując do zdjęć uwieczniałeś jedynie płaską, tekturową atrapę tego co w swej tęsknocie nazywasz Istotą Ludzką

    Weź SERCE i udaj się w te miejsca jeszcze raz, a przekonasz się, że nigdy tam do tej pory nie byłeś, że jesteś po raz pierwszy, bo

    NIE MA SOBIE PODOBNYCH W SWYM UROKU ŚWIAT DOTYKANY RYTMEM SERCA PULSUJĄCEGO.
    GDZIE MIŁOŚĆ BAWI NAS; TO BIEL NA GAMĘ KOLORÓW ROZSZCZEPIAJĄC, TO INNYM RAZEM PALETĘ WIREM W ŚWIATŁO BIAŁE ZAMIENIAJĄC.
    SERCE UCZY NAS BYCIA KOLORAMI – TO Z NICH JEDYNIE STAĆ SIĘ MOŻEMY CZYSTĄ BIELĄ, GDY Z SERCEM WIROWAĆ ZECHCEMY 🙂

    Miłego dnia Kochani!
    PS. Dziękuję Myśląca Inaczej za ciepłe słowa. I jak cię inaczej nazwać, jak nie Muzą i Weną jednocześnie 🙂 🙂

  2. A co w przypadku kiedy miłość która aż się rwie do tego żeby zaistnieć niestety nie a prawa bytu? Takich uczuć nie można spowodować jeżeli nie ma tego czegoś w powietrzu… . Do tanga trzeba dwojga. Co w przypadku kiedy panuje taka sytuacja ze nigdy nie ma tego drugiego? Jak długo trzeba czekać żeby zmienić dyrygenta?

   1. I to jest podstawowy moim zdaniem błąd matrixa czy ja potrzebuję z Tobą być i życ w jednym domu by cię kochać …? Ja próbuje przebudzić mojego męża , wierze ze mi się uda wyrwać go z kleszy Matrixa ale nie wiem jaka po tym będzie jego droga może zechce zostać Buddystą i co mam go trzymać na siłę ? to jest miłość ? nie czy będziemy się nadal kochać mimo iinych ścieżek ? oczywiście bo to co między nami jest , jest prawdziwe , wolne , akceptujące , jest PRZYJAŹNIĄ JEDYNĄ PRAWDZIWĄ ZAWSZE NA ZAWSZE.

   2. Wiem ….kochaj po prostu kochaj nie oczekuj , nie wymagaj , nie pragnij przyjdzie do Ciebie …. 🙂

 9. a co do tzw 1000 lat odbudowy a potem najazdu tych „złych” którzy rzekomo zaś was beda chcieli usidlić ?a może zwyczajnie przyjdą sprawdzić czy nauka nie poszła w las .

  Dobrego Dnia

 10. „nowa wzorcowa matryca” to jest coś takiego jak kartka papieru która jest nam czymś danym do zapisania i od nas zależy czy będziemy pisać „ołówkiem” czy „długopisem”, łatwiej ołówkiem bo zawsze można wtedy daną rzecz wymazać „za pomocą „gumki” i znowu mieć czystą stronę jeśli chodzi o „długopis” to jest ciężej wymamać coś co zostało napisane bo albo będziesz zdzierać swoje pismo z kartki żeby znowu mieć czystą stronę (co jest trudniejszą drogą), albo będziesz musiał wyrzucić kartkę i użyć nowej ( w tym przypadku będziesz musiał/a wszystkie lekcje przechodzić od nowa) ja przynajmniej to tak rozumiem zresztą jest możliwa nieskończona ilość rozwiązań 😉

  1. jesli rozumiesz gry komputerowe i ich system to napiszę ci tak teraz jesteśmy jakby w poczekalni w błędzie gry , siedzimy i obserwujemy a reszta sie dzieje ….. a teraz teraz usiądź i pomyśl o tym całokształcie

   1. Dlaczego uważasz że mam siedzieć i obserwować? Wolisz być skałą i siedzieć w miejscu czy falą i płynąć z prądem ?

 11. Myśląca, co masz na myśli?🙂”Co do Pani Neli , dźwięk zaniźony jej tonu. „

  Szczęśliwa ja słysze dźwięki troszkę inaczej 🙂 niż wszyscy na różnych częstotliwościach . Dlatego unikam jak tylko mogę np dużych miast .
  Dlaczego napisałam że dźwięki nie kłamią , bo zostały stworzone do tego co zostały . I są tym jakimi je słyszysz.
  Ona odniosłam wrażenie to pierwsze nieomylne zazwyczaj nie mówi pełną swego głosu.

  W prywatnym życiu tak poznawałam z kim mam do czynienia wystarczyło że powiedziała jakaś osoba do mnie kilka słów rozumiesz?

   1. Nie o to mi chodzi jakby to wytłumaczyć np Witek tak wiemy o co chodzi z jego głosem , oczywiście większość osób słyszy je jak słyszy , dla mnie jego dźwięki były czyste , prawdziwe , jego głos emituje jego , jego zastanowienie , przemyslenia , analizowania , dokładnie to oddaje swoim głosem

  1. Myśląca ja też słyszę dźwięki inaczej a może nie inaczej tylko mocniej, silniej niż wszyscy. Wiele lat męczyłam się strasznie z tym głębszym słyszeniem aż znalazłam sposób aby to wyciszyć.

   Ja tez nie lubię dużych miast ale niestety muszę tu żyć. MOżna omijać tą najbardziej wysysającą przestrzeń i wybierać miejsca bardziej przyjazne.
   Rozumiem co masz na myśli pewnie tak jest, są słowa/dźwięki „zmanierowane” ,fałszywe ale ja ufam tez oczom, one nigdy nie kłamią. 👁💗

   1. moje oko ma INWAZJE więc też może kłamać…. Szczęśliwa 💗

 12. jego głos jest Prawdziwy nie ma w nim ani jednej nuty kłamstwa , jest „tym w co wierzy „, a dźwięki nie potrafią kłamać one są Tobą rozumiesz już ?

 13. Kiedy słuchasz jakiejś muzyki bez słów tylko same dźwięki , i doznajesz uczucie smutku , czy to jest twój smutek ? nie jest to smutek artysty który potrafił to przekazać poprzez skomponowanie różnych dźwięków , czy ten smutek był i jest prawdziwy ? jego tak , ty jesteś tylko odbiorcą jego smutku

 14. dlatego dźwięki mają tak wielkie znaczenie w projekcji, ludzie im się poddają i zaczynają marzyć nie swoimi marzeniami …. dlatego ja tańczę 🙂 widzę siebie tańczącą w białej po kostki sukience z wiankiem na głowie , wiruje a z moich rękawów wypływają nuty miłości.

 15. PS. Dziękuję Myśląca Inaczej za ciepłe słowa. I jak cię inaczej nazwać, jak nie Muzą i Weną jednocześnie 🙂 🙂

  Po raz kolejny na tym blogu zabrakło mi słów…

  Ale dziś się wyłamię i napiszę

  dziękuję ….

  Masz wielki Prawdziwy cudowny talent , nie moge się Ciebie naczytać gdy piszesz i nadziwić nad pięknem twych słów , zawsze się uśmiecham , operujesz tak wielką wielobarwnością słów czasem ciężkich a jednocześnie każdy je rozumie . Coś przepięknego , CUDownego , dziękuję za to że jesteś tu i teraz .

 16. A i jeszcze jedno jak Myślisz ? Taw dlaczego ludzie : Papież , Prezydent itp uczą się i mają swoich nauczycieli od tego intonacji głosu , gestu….. 🙂 ja jestem z tych jakiś dziwnych że na mnie to nie działa , a byłam nie raz świadkiem np masowej w sumie nie wiem czego , ludzie płakali z powodu czyjegoś przemówienia , tulili się ściskali i jacie jacie a ja tam stoje i se myśle co jest q, wa ?

  1. TAW-a odpowiedz zzarło, a jesli moge ja odpowiedziec to wg mnie jestes w srodku, wnetrzu zblokowana, udzielasz sie na tym forum b.duzo – probujac wyjsc z tego poprzez pisanie.

   1. Martynka ale ja to sama powiedziałam/napisała już 🙂 …. jednak ja znam swój powód blokady .

  1. ale znajdę sposób znajdę … wtedy dotkniesz mojego serca i zrozumiesz to czego nie umiem przekazać

   1. wydaje mi sie że Ty też to czujesz…. ta próbę połaczenia ? czy się mylę ? mam wrażenie że szukasz do mnie dojścia , coś ci nie daje może spokoju ? czy się mylę ? tylko ty znasz na to odp ja mam tu fiuuuuu wielu wielu ale już zaczynam ich poznawac bo to gra schemat rozumiesz ?

 17. Polecam str. Nelly na fb – są odpowiedzi na wiele pytan też w/w =
  Lifetune Centrum Dźwięku i Homeopatii
  – odpowiada np , że „bez duszy”- chodzi o – „połączenie z szablonami skalarnymi Duszy”….
  – nie wiem TAW – czy poprawnie wklejam…ew.usuń…
  https://docs.google.com/document/d/12pyY8X1f9xz2sDDPDSYsAA2zN0cofwsBHAOQwTnY67c/edit?usp=sharing
  https://docs.google.com/document/d/1360uSgMzfGVqlPkv7fLfnmE3H7Z84zmeRn3YNSYwjPY/edit?usp=sharing

 18. Przygnębiające są myśli o masowych zgonach, wszystkich, ale szczególnie rodaków, wszystkich, ale szczególnie znajomych i bliskich. Powiem Wam jednak, ze spokojniej mi o tym myśleć, gdy z kolei widzę takie rzeczy – na przykład dziś – jak przygnębiony sąsiad tnie w kawałki tuję spod domu, bo mi drugi ją z zazdrości zatruł. Albo te wirki foliowe w oknach przeciwko jaskółki czy poniszczone gniazda w oknach moich sąsiadów. Co mieszka w ich sercach? Gollumy? Niech to… Nie wszyscy doczekają wschodów słońca w Lechii, gdzie człowiek będzie mógł wymieniać czułe myśli ze zwierzęciem. 😌🐮🐷🦁😉

  1. „Albo te wirki foliowe w oknach przeciwko jaskółki czy poniszczone gniazda w oknach moich sąsiadów”
   TO JEST ZBRODNIA !
   doslownie, u SLOWIAN zniszczenie jaskolczego czy bocianiego gniazda JEST ZBRODNIA…zreszta jakiegokolwiek.

   Dziadzio, gdy jaskolki gniazdo zrobily w „stodolce” pod krokwiami to szybe z okienka, ktore bylo w drzwiach specjalnie dla nich wybil, aby mialy jak wlatywac…

   Tez znam kogos, komu „sasiadka” zatrula tujki… Co sie dzieje? poszaleli? i geny niby slowianskie?

   1. Nie tylko ptaki , ludzie wyrzucają np przed bloki zatrute mięso , psy , koty, inne zwierzątka ……

   2. U NASZYCH PRZODKOW NIE WOLNO BYLO ZRODLA ZANIECZYSZCZAC.NIE WOLNO BYLO galezi I DRZEW SCINAC DO LISTPOADA; Nie wolno bylo wbijac zadnego ostrego narzedzia od marca( poza rodlem, plugiem itd), A orka, bronowanie bylo nazywane : CZYNI MILOSC GLEBIE ❤ <3, bo ZIEMIA JUZ BRZEMIENNA PLONAMI BYLA OD MARCA…

    Niedawno ZE ZGROZA i LZAMI W OCZACH widzialam jak "ekipa elektrykow" scinala galezie czeresni kwitnacej w maju.
    Starsi ludzie BYLI ZGORSZENI, ale "ta ekipa" nie rozumiala dlaczego, powiedzieli : szef tak kazal.
    SLOWIANIE ! POBUDKA ! popytajcie dziadkow i babcie JAK ZYC NALEZY… jeszcze nie jest za pozno !

 19. Myśląca, co to znaczy, że Twoje oko ma inwazję??

  Wydaje mi się, że już napomykałam o tym , podłączają ci się pod czakram , i wsadzają tam sobie co chcą , dlatego ja na dzień dzisiejszy mało czemu ufam co sobie tam widzę , o aurach oczywiście mowy nie ma więc zostają mi dźwięki i rozwaga 🙂

  1. Też tak mam 🙂 chodzi o to żeby inne osoby uświadamiać o tym że tak trzeba robić. Czy chowanie kogoś w piwnicy po to aby mu się nic nie stało jest dobre? Pewnie ie że NIE !!!! A chowanie kogoś w piwnicy przez kilka lat? A co z ludźmi którzy tak robią? No i co ludźmi którzy siedzą w piwnicy a o tym nie wiedzą? SZUKAM LUDZI KTÓRZY COŚ Z TYM ROBIĄ!!!!

   1. To ciężki temat na chwilę chyba obecną , zrozumie ten co to pojął innym został narzucony jakby obraz miłości … to smutne , ale to właśnie część Matrixa , kiedy to też rozumiesz postrzeganie takich osób ludzi też się zmienia , robię , robię co mogę …. każdego dnia pragne z serca i wysyłam swe pragnienia z szumem wiatru by nkogo nie ominął,by Serca się przebudzał…
    wysłyłam ci Tulinki 🙂

   2. Ciężki temat? Nie uważasz że właśnie w właśnie w tych ciężkich tematach trzeba się skupiać i udzielać pomocy? Ile można rozmawiać, wyciągać wnioski z nadzieją że coś się zmieni skoro i tak się nic nie zmienia? Dochodzi to tego że traktuja cie jak malpe, zamykają cie w klatce masz do wyboru 2 przyciski (czarny i biały) jest i widownia która kibicuje. Biedna maupa czy naciśnie biały czy naciśnie czarny i tak zapali się… „zonk” 🙂

  2. Myśląca, nie myślałaś aby skontaktować się np. z K. Tarasiewiczem? Może on pomógłby CI. Myślisz , ze jak oni tyle mogą to dźwięków nie mogą zafałszować?

 20. Dobrze wiesz że nie 🙂 dźwięki wywołują co wywołują , np agresje , rozdrażnienie , rozkojarzenie , senność czyli robią dokładnie to do czego zostały stworzone , ludzki dźwięk nie zapominaj to też wibracja głosu , pomóc jak ?to trza z Piorunów Szczęsliwa w te nadajniki czy cóś .

  1. No to dawaj tymi piorunami:) a tymczasem więcej tulinkow poproszę:) A Co do tych trudnych tematów tych tematów „tabu” dla ludzi ocknietych niezgadzajacych się z doktrynami systemu. Tych szukających pomocy, których się nie da nawrócić… nie ma żadnej deski ratunku ? Wszelkie pogotowia telefoniczne pousówane, fora mówiące wprost poblokowane… DAREmna sytuacja… 😉 EEE tam…

   1. Źle mnie rozumiesz, ale zrozumiesz niebawem ten system Gry dokładnie , ci co się mają przebudzić przebudzą , ci co są tu po to byś Ty się przebudził ? kalkuluj …..

    Wale piorunami no raczej ,że wale gorzej jak w prywatną satelitę komuś , ups

    Tulinki lecą 🙂

   2. I jeszcze rozkmiń to ‚ wszystkie drogi prowadzą do Boga ” 🙂

   3. Od dawna to za mną chodzi , takie rozmowy przypominają mi o tym …

    Czy gdyby na świecie istniało tylko dobro , rozumielibyśmy co czynimy źle?
    A gdyba zaistniało tylko zło , pojelibyśmy Piękno Dobra?

    A gdy istniejemy między światami , czyż nie poznajemy , jej miłość i brak , tęsknotę , wielowymiarowść wszelkich barw ….

    Czy powstały by sonaty, wierszę tesknotą pisane , nadzieją …?

    Czy gdyby nie to wszystko poczułbyś kiedykolwiek Serca swego bicie ?

    Czy zatęsknił byś za czymś czego nigdy nie utraciłeś?

    Czy ten czas tu był stracony a może najpiękniejszą syfonią stworzony ?

    Czy gdybyś nigdy nie dorósł , zatęsknił byś i zrozumiał oczy dziecka widzące świat?

    A gdybyś był dzieckiem zawsze nie zapragnął byś dorosłości?

    Zrozumiałbyś jak piękna jest wielobarwność wszelki uczuć i wzniesień ?

    Kim byśmy bez nich byli ?

    Czy moglibyśmy je wszystkie poznać , gdyby zło i dobro nie spotkały się na tym samym szlaku ?

  2. No wlasnie nie wiem 🙂. Jak mogą wgrać nam sny a potem je urzeczywistniać to jaki problem zmanipulować dźwięki. Moim zdaniem żaden.
   A dźwięki tez leczą, otwierają serce, przenoszą w inne rzeczywistości, przywołuja wspomnienia, radość, tesknotę.

   NIe wiem jak pomóc, mnie nie pytaj ale wydaje mi się, ze cokolwiek zrobić można. No nic, nic a nic się nie da? Może wyjedź na kilka dni w miejsce bez zasięgu, tam i nadajniki nie szaleją i sprawdź jak jest a może tam zamieszkaj 🙂
   Jak nie spałam przez rok to nikt mi nie wierzył, mówili, że to niemożliwe, nie wspominam już o innych dziwnościach, wiec rozumiem Cię, żę nie chcesz opowiadać o sobie obcym ludziom. Ale moze w każdym bezsensie jest sens, ktoś to napisał na blogu. I u Ciebie jest to po coś.

   1. Szczęsliwa ależ oczywiście , w sny ci wchodzą ;żeby ciebie męczyć ale one też czegoś uczą 🙂 a dzisiaj zrobiłam tak , okryłam się wizualnie w koronie drzewa zrobiłam sobie taka lepiankę ? hahahaha i przepałam całą noc.

    Szczęśliwa wiesz że dźwiękiem można wywołać sztuczną potrzebę bycia matką ….? a teraz sobie przełóż to na życie… Oni ich nie słyszą rozumiesz , my tak dlatego potrafimy je rozróżniać , i po jakimś czasie ogarniamy co jest grane, ja słysze nawet ten gwizdek na psy .

    A ja sobie radę dam Kochana oczywiście że bycie jak najwięcej w ciszy pomaga wśród natury , ja tylko mówię/uświadamiam że dźwięki są tym czym są , skoro mają wywołać agresje i wywołują to jak są czymś innym ?ale tak , te sztuczne są po to by nami manipulować ……

   2. Dziękuję, to wiem. Trochę się chyba nie zrozumiałam z Myślącą. Kiedyś nie mając takiej wiedzy intuicyjnie unikałam muzyki np. z radia. Wywoływała ona we mnie zdenerowowanie i ból głowy. Podrózowac ze mną nie było łatwo, bo kazałam wyłączać lub ściszać do minimum.🙂

    Mnie relaksuje jednak pewien rodzaj muzyki cyfrowej, czuję się jakby bardziej wypoczęta. Ale kazdy dzwięk musi i tak zweryfikować moje ciało.

    A bardzo często najlepszym dźwiękiem dla mnie jest brak dzwięku- czyli cisza.

   3. Myśląca piszesz, że dźwiękiem można wywołać sztuczną potrzebę bycia matką ….?
    A po co az tak skoro program pt. śpiesz się bo będzie za późno, świetnie działa.

 21. Ciężki temat? Nie uważasz że właśnie w właśnie w tych ciężkich tematach trzeba się skupiać i udzielać pomocy

  …..piszę

  Pomagam/y -kochamy dnia każdego …. uważasz że jak podejdziesz i powiesz komuś słuchaj to nie tak słońce jest żółte nie zielone to co dobrego robisz?
  A może mamy walić młoteczkami po głowach ?
  Jeśli ktoś sam nie zrozumie to nie zrozumie , teraz pytanie dlaczego co ma Ciebie to nauczyć

  Mówisz że się ze mną zgadzasz wolność , akceptacja … a jednocześnie sam przeczysz moim słowom .

  Próbujesz coś narzucić , nie da się narzucić miłości w tym cały sęk w tym cała nauka UMIEC POCZUĆ .

  Ty myślisz że moja i męża przyjaźń tak se na ul leżała a my se ją podnieśliśmy o ale fajna cho weźmiemy do domu…..

  MÓJ mąż mój najlepszy przyjaciel żywioł WODY a ja OGIEŃ mój Nauczyciel….

  Jak zakwitnie w Tobie zrozumienie z SERCa i sercem płynące , będziesz kochał i to wróci

  Ja gram tylko na swojej ścieżce

  Krawczyk na mnie o mnie śpiewał 😉

  .https://www.youtube.com/watch?v=OnBQgDjHdyA

  Wysyłam Tulinki 🙂

  1. Myśląca inaczej… psychomanipulacja oraz granie na czyichś uczuciach to przestępstwo. Oczywiście jeżeli można coś komuś udowodnić.

   Nie trzeba tłuc komuś młotkiem żeby zrozumiał. Jeżeli przejawia jakiekolwiek oznaki manipulacji to trzeba pomóc… jeżeli pomagać to w uświadamianiu a nie tylko wysyłając emocje… co zrobić kiedy przekazujesz komuś wiedze a ktoś reaguje agresja i tym samym się zamyka (to pierwsza objawa psychomanipulacji).

   Przebywanie z taką osobą na dłuższą metę odmóżdża i doprowadza do zaburzeń psychicznych.

   Takiego rodzaju gry aby urozmaicić komuś życie to jakaś masakra i paranoja.

   Uświadomienie to jedno. Drugie pomoc w uzyskaniu informacji kto to żywioły…

   1. To już chyba nie gra , może to być coś innego , powiem tak jakiś czas temu coś poczułam cholepa wie co naprawdę… ale porobiło się ze mną coś takiego sama nie wiem , miałam wrażenie że mogłabym komuś na prawde coś …. nie rozumiałam tego , odizolowałam się , prosiłabym żeby mnie nie prowokować , zostawić , płakałam jak małe dziecko …. nie rozumieli ja też na prawdę , całą sobą tam czułam że coś jest nie tak ale nie potrafiłam powiedzieć co .

    Mnie ktoś uwolnił …. może ta osoba a może ktoś zobaczył prawdziwy powód .

   2. Przypomniało mi się może to ważne , 3 dni jakoś po uwolnieniu „usłyszałam ” nie przejdzie to płazem…

    Żywiołu temparamentna osoba np Ogień spokojna Woda

 22. Podrózowac ze mną nie było łatwo, bo kazałam wyłączać lub ściszać do minimum.🙂

  a wyobraź teraz sobie że ja mieszkam z osobą , której telewizor dla mnie drze pyska …..zagłusza wszystko nieraz to mam ochotę wpaść do pokoju i nananananana za balkon, dziękować za kawałek trawy zielonej , rozumiem o co tobie chodzi z tymi dźwiękami tak ty je czujesz (ciałem) nie mają na ciebie aż takiego wpływu na mnie też (cyfrowy) .

  1. Zrób sobie taki test Szczęśliwa , jak będziesz z kims rozmawiać skup się bo u mnie to działa jakby z automatu na głosie tej osoby w słuchuj się w głos , pojedź do miasta stań gdzieś i w słuchaj się dźwięki potem zaobserwuj siebie poczuj , a potem popatrz na nich w sensie ludzi , ty je poczujesz zrozumiesz oni ich nie słyszą ale reakcje będą takie same .

   Paby unikam jak mogę , już nie wspomnę że tam musisz krzyczeć do osoby choć siedzisz z nią przy jednym stoliku , muzyka ja ją nazywam mózgotrzepem , gdzie najwięcej młodzieży i nie tylko zachowuje się w sposób agresywny ?

   ci co nie zajrzyj w oczka 🙂 hahahaha
   tak im luźno jakoś …. hehehehe

   1. Myśląca, jakoś ostatnio mam problemy ze zrozumieniem Ciebie. Możesz mówić do mnie trochę prościej? 😉
    Połowę rozumiem, ale już drugiej nie (a potem popatrz na nich w sensie ludzi, ty je poczujesz zrozumiesz oni ich nie słyszą ale reakcje będą takie same).

 23. osoba o silnim głosie -pewna siebie , swych decyzji , życia
  zaniżony ton coś ukrywa nie do końca jest szczera (cokolwiek to znaczy)
  Podwyższony -nerwowość dnia , może jest to przewlekłe , może taka osoba też widzi Ciebie i zaczyna się panika ….:) dźwięki są Tobą
  jak już kiedyś napisałam jest to pierwsza warstwa cebuli , mnie one nigdy nie pomyliły , czasem nawet wiedziałam jak się coś skończy np jakaś para do mnie przychodziła tylko na podstawie dźwięku i jej wydźwięku wibracji , potem obserwujesz 2 warstwa cebuli …. ciało człowieka też dużo mówi ale to już mniejsza z tym chodzi o to 1 wrażenie czyli głos

  1. Dla mnie czyli dla osoby poszukującej głębi… a może poprostu prawdziwego przekazu, szczerego przekazu, dźwięk musi współgrać z mowa ciała. Problem w tym że ciało tego nie przyjmuje…

  2. „osoba o silnim głosie -pewna siebie , swych decyzji , życia
   zaniżony ton coś ukrywa nie do końca jest szczera (cokolwiek to znaczy)”
   Bardzo trafne refleksje Myśląca Inaczej; dziwek to ENERGIA ❤

   Harmonijny wyrazny glos to DAR energetyczny dla sluchajacego. Sa to osoby SZCZODRE, HOJNE, PRAWE…
   Masz racje, gdy glos "zanizony" to czesto swiadczy o "oszczedzaniu" na energii wzgledem sluchacza…czyli nie traktuje sie go z zaufaniem; gdyz przy zaufaniu w mowieniu – sluchaniu ENERGIA wzrasta u OBU STRON.
   To wlasnie jest ta TAJEMNICA , ktora tajemnica nie jest 🙂

   Gdy sie ENERGIA DZIELI, to JEJ JEST WIECEJ.
   Na tym polegal m.in. CUD NA PUSTYNI : rozmnozenie chleba i rybek…
   Sa osoby, ktore i dzis, do pewnego stopnia, potrafia emanowac energie m.in; w pozywienie. I np. maly kawalek chleba nakarmi lepiej niz obfite danie…

 24. Każdy kto ma styczność z tym nieoczywistym światem zdaje sobie sprawę że warto rozmawiać bo najważniejsze jest zrozumienie przekazu. Chodzi mi o to że „upolitycznianie” osób bez ch wiedzy to błąd. Jeszcze większym przestępstwem jest rozdzielenie jednostki jaka jest rodzina do celów politycznych i zastępowanie codzienności namiastkami życia… to jest jeszcze większy błąd. A absurdem nad absurdy jest podtrzymywanie tego stanu. Mam nadzieję że mamy jasność?

  Nienawidzę mieszać nudnej polityki z tak delikatnymi sprawami jaKimi są stosunki międzyludzkie „kobiety” z „mezczyzna”. To kolejny absurd…

 25. upolitycznianie na siłe ? …. piszę ja cię próbuję zrozumieć ale nie mogę cię odczytać ….

  wiem że coś próbujesz przekazać ale jest jakaś „ściana”

  Zapytam wprost (nie musisz odpowiadać) o kogo ci chodzi o siebie czy o inna osobę

  To z Tobą się coś dzieje czy z tą drugą osobą ?

  Co masz na myśli nieoczywisty świat ?

  1. Chodzi o swiat z tajnych archiwów watykanskich. Przestrzeń duchowa… i pasożyty korzystające zeń naruszając pewne granice…

   Chodzi o wszystkie osoby dotknięte i nękane. Przeważnie chodzi o całe rodziny..

   Chodzi również o ściany, które powodują, że trzeba komuś wyjaśniać drugi raz… jak coś, zapraszam na mojego bloga http://www.uprowadzeni.pl

   1. Fiuuuu……
    Całe rodziny ….? nie mam czasu wszystkiego dziś przeczytać ale zrobie to jak ja to mówię wiedza nie boli .

    mam konkretne pytanie do Ciebie uważasz że OBE jest dobre ?

   2. „Chodzi również o ściany” ja ich nazywam zakłóczacze pisałam nie raz tu też o tym

 26. Taw … możesz mi odpowiedzieć (jesli nie zrozumiem) ale chodzi to tak za mną 3 dni wolności (coś ze mnie zdjęto) ale te 3 dni wystarczyły bo suma sumarum to potem ja mierzyłam się z tym czym mierzyłam jednoczenie ucząc się i nadając kierunek swój

  ale te 3dni ! czy to nie jest przekaz , metafora ? bo jak o tym myśle to aż cała w gesiej skórce jestem oczy mam zaś jak 5 zł

  3 dni …..

  1. Bardzo często przekazy przychodzą w kilku transzach.

   Czasami lepiej wstrzymać się z przedwczesną interpretacją, gdyż przedwczesna interpretacja blokuje właściwy odczyt.

   No, chyba że będziesz miała Absolutną Pewność, czyli Wgląd.

   1. ” w kilku transzach.”
    😉 dlugo byles w Awignionie itd, prawda… ?
    Pozwolilam sobie na kropelke humoru… a ta kropelka jest z S. M. d. l. M.
    🙂

 27. OBE musi być świetne 😉

  pewna osoba pokazała mi co się dzieje z ludźmi z Obe ….. 🙂 mnie wyciągano na siłę z mojego ciała , i tak ufam przede wszystkim sobie

 28. a teraz powiem coś jeszcze od dziecka… łapali mnie robili co robili…. nie ma żalu, przerobiłam to , było ciężko, to jakby ktoś was rozrywał dosłownie , ale przyszedł taki moment i powiedziałam dość , nie jestem osobą zaczepną , niech sobie każdy żyje jak lubi, jak zaczeli mnie siorbać (wiem kto ) powiedziałam dość , ostrzegłam raz i tylko raz jeśli ktoś raz jeszcze mnie dotknie ….. (energia i nie tylko) ja go wchłone podwójnie ….

  Dlatego nie Taw nie jestem czystą duszą …. co jest doświadczeniem to jest a co jest zwykłym …… to jest .

  Przykro mi jeśli cię zawiodłam , ale ja wiem co przeszłam i przechodzę .

 29. i jeszcze jedno odróżnianie dobra od zła to czyni nas Ludźmi , prawda Uniwersalna ?

  od kiedy ? zapytajcie się co ludzi czyni ludźmi ….

  dlaczego Tawie mówisz że twoje serce jest zamknięte ? kto ci tak powiedział….. ?

  ech znajdę sposób by powiedzieć to czego nie mogę …. pokazać ci to każdym odczuciem oraz to dlaczego człowiek jest piękny , gdzie tkwi jego prawdziwe piekno ….

  a potem zrobisz z tym co chcesz …

 30. Nie oceniaj … człowiek ocenia wszystko kolor , gust ,obrazy , książki , wiersze , muzykę ,ta ocena mówi ci co lubisz czego nie lubisz co jest dobre a co nie jest , dlatego ktos lubi kolor różowy np a drugi woli brązy ….

  a jak słysze zostaw wszystko (dziecko) ono ma swoją drogę ….. musiałabym jej na prawdę nie kochać by uwierzyć w taką pierdołe …. oczywiście że ma swoją drogę doświadczeń , i ja jej w tym nie przeszkadzam ale że ja mam za chwilę przejśc za szybę i na nią patrzeć jak ją żrą …..

  i to jest ludzkie ? fiuuuuuuu

  1. Witam ja jeszcze raz powrócę do niechcianych energii oraz bytów. Znowu temat a w zasadzie portal ogarnęły osoby cierpiące korzyści z osób nieświadomych więc rozmowy wyglądają tak jak wyglądają. Czy energie/byty telewizyjne i teletubisie czyli ludzie utazsamiajacy się z nimi przynależacy do sieci która tworzą i która budują z owieczek siedzących przed tv muszą budować swoje gniazda pomimo że ktoś tego nie chce? Przypominam że gniazdo to kolejnych kilka miedzianych masek które Spychaja biednego człowieka do jeszcze większej nieświadomości do tego zmieniając jego wizerunek na swoje podobieństwo. I tak powstają różne style które możemy rozpoznać. (Muchy, pająki i inne takie). Oczywiście można nauczyć się z tym żyć ale co w sytuacji kiedy nie masz ochoty uświadomić czyjejś obecności i w końcu co zrobić kiedy uprzykrzaja życie pomimo to.

   1. czy czarne czy białe … zonk 🙂 a skoro już to wiesz to gdzie twoje myśli idą?

    Złoty wiek , podobno miał lub będzie czasem gdy dusza zespoli się z ciałem a nie z niego uleci , dziś podobno( uznajmy że są to wszystko teorie) , czy ja mam potrzebę latania po astralach i wpierda…..nia się w czyjeś ciało , nie , bo to najgorszy gnój jaki można zrobić żywej istocie, idąc dalej nasze dusze nie są jakby zespolone z ciałem dlatego rzekomo inne byty widzą ludzi jako naczynia puste , idźmy dalej spójrzmy na ludzi , którzy umiłowali w secu przede wszystkim Boga (i nie bedziesz miał Innych Bogów przede mną , i nie umiłujesz niczego ponad mnie ) czy to jest egoizm ? czy wskazówka do domu ? czy oni maja jakieś cudze byty w sobie ? czy ich dusza jest stabilna z ciałem ?

    I tak po mału klapki z oczu spadają ….

   2. Jak to wygląda? Kto ma klapki a kto nie? Kto jest manipulowany, zaslepiony i dlaczego? Po co te szopki i syf który powoduje jeszcze większy syf? Jak, z inteligentnej osoby zrobić marionetke z której emanuja tak negatywne emocje i zachowania? Klapki i ręce opadają… na szczęście jestem bezduszny i emocji we mnie zero… to pomaga…

 31. Człowiek ma/nie ma jedną wadę , ciagle bawi się w Boga zamiast spróbować choćby zrozumieć jego Istotę ,

  Dlaczego ja widzę piękno człowieka i co go czyni pięknym ?
  to moje oczy ?

  Dlaczego ja myśle że za chwilę człowiek zostanie z tego obdarty?
  To moje myśli?

  Dlaczego człowiek uważa ,że jest w stanie pojąć mądrość Bożą? ( mózg by mu to z lasowało)

  Dlaczego człowiek zaciągnął Boga do swojego poziomu ?
  Dlaczego wciąż się usprawiedliwiamy używając go jako narzedzia?

  Dlaczego ja szukam wciąż szukam powrotu do domu ?

  programy

  Czy dążenie do utopi nie jest jednym z nich ?

  1. Co/kto sprawia że ktoś staje się Bogiem? A może jakimi wartościami się kieruje że może mówić o sobie BÓG? Czy wystarczy patrzeć na świat z góry i kierować innymi, żeby stać się BOGIEM? Możemy mówić o przeroście treści nad formą? I’m only human…

   1. „Każdy człowiek jest PEŁNĄ WERSJĄ Ojca” – Tadeusz Owsianko.

    Pełną wersją, czyli fraktalem.

    Czy się to komuś podoba, czy nie, CZŁOWIEK JEST FRAKTALEM BOGA 😀
    – z wszystkimi konsekwencjami z tego FAKTU wynikającymi…

    *

    „Całe życie szukałem Tego, który… szuka” – Tomasz z Akwinu.

   2. a co jeśli Bóg nikim nie kieruje czy to właśnie nie jest Miłość ? a co jeśli jesteś tu bo zgubiłeś sam drogę do domu ?

   3. Jestem tu ponieważ im większa wiedzę mam tym słabsze wydają się być nękające byty. Szukam wszędzie wsparcia w poszukiwaniu sprawiedliwości za to ze szukać domu muszę będąc w nim jednocześnie…

   4. MASON = MY SON = MÓJ SYN

    ale CZYJ skoro o ziemię rywalizują 2 frakcje

    ta ORYGINALNA i ta od KOZIOMORDEGO HITLEROWCA ABRAHAMA dla „królestwa” jakiego JEGO SYNOWIE maSSoni (SS = Syn Syjonu) są gotowi UTOPIĆ ZIEMIĘ WE KRWI (wywiad)…..

    PS.
    Od kilku dni nad Polskę ciągną hordy DEMONÓW co zresztą nie dziwi skoro widać FALĘ UPAŁÓW za oknem, jeden z WIDZIALNYCH ZNAKÓW ich aktywności…. I jakoś nie widać wśród ezo jakiegoś PORUSZENIA tym faktem… Widać za to EUFORIĘ, iż ich KOZIOMODE afrykańskie mzimu wkrótce ZEJDZIE OBJĄĆ ZIEMIE SWOIM BEEkaniem…. Że wróci USANKCJONOWANE PRAWEM NIEWOLNICTWO, SODOMIA i GOMORA, KRWAWE RZEZIE OFIARNE……

    czyli to co się zwie „kulturą judeohitlerowską” WRESZCIE W PEŁNI ROZWINIE SWOJE LUDOBÓJCZE SKRZYDŁA…. jak to czyniła chociażby u Majów, w Asyrii….

    wreszcie ZRZUCI MASKI…. mamiące głupców…..

    PS,
    Co będzie jak UPALNE LATO przemoże…. ?

   5. Ktosiu nie dramatyzuj. Tak naprawdę ani „upały” ani „przymrozki” nie są dobre jednak do wszystkiego jesteśmy przyzwyczajeni. Wolę jednak z humorem i zrozumieniem dążyć do celu, a pogoda SIŁĄ rzeczy będzie się zmieniać…

   6. ..albo się ŹRÓDŁU znudzi chronienie NIEWDZIĘCZNIKÓW…..

    co to wtedy będzie gdy taki istny koniec świata dla Latryn nadejdzie….

   7. Kiedyś chciałem coś DAĆ, potem coś PRZEKAZAĆ a teraz coraz niechętnej szukam powodu by NIE POZWOLIĆ WSZYSTKIEMU na ponowny start POCZĄTKU…. Od ponownego walenia się „oświetlonych” i „doświetlonych” kamieniami po facjatach z wydawaniem przy tym orgiastycznych ryków właściwych łysym małpom…. czyli ich poziomowi cywilizacyjnemu.

    I coraz częściej łapię się na tym codziennie przez wiele godzin próbuję wytrwale znajdować JAKĄKOLWIEK motywację by jeszcze ten dzień DAĆ TYM MAŁPOM SZANSĘ na OPRZYTOMNIENIE…..

    by zamiast WSZYSTKO RADOŚNIE PIERDOLNĄĆ kolejny dzień przetwarzać ENERGIE…. by się …(cenzura).. mogły później z anten YT chwalić „ZMIANĄ”. Cudzą PRACĄ.

    To jest PRAWDA.

 32. Kolejna teoria mówi że człowiek wraca tu i wraca bo ukochał wszystko ponad Boga …. więc wraca do życia które ukochał.

  Ale wróćmy do tzw programu Utopia
  jesli nim jest w efekcie to czy nie jest to silne narzędzie manipulujące?

  A gdybym była złem to co bym zrobiła?
  Pokazałabym ci prawdę , a potem po mału swój plan wdrążała.
  Ale jak , jak się schowasz?
  Za miłością , za Twoją największą słbością ….

  1. A co jeśli mamy do czynienia z jednostką odrzucająca szelkiego rodzaju manipulację? A co jeżeli siła wyboru jest większa od siły nacisku?

   1. Nie każdą manipulację da się odrzucić, gdyż nawet zdecydowana większość przebudzonych nie wie, że jest manipulowana (np. za pomocą czakr), a cóż dopiero mówić o mugolach!…

    Więc „siła wyboru” dla przeciętnego Kowalskiego jest na dziś dosyć mocno ograniczona.

   2. Mam nadzieję że nie jestem przeciętnym Kowalskim… bronie się że wszech stron od bycia manipulowany. Zauważam jednak pewna granice swojej wolności… to tak jakby tworzenie wizję wolności:) zakładamy byczkowi obroże, przymocowujemy odpowiedniej długości łańcuch i przybijamy z jednej strony do podłoża. Pilnie przy tym obserwujemy co robi 🙂

  2. A co jeżeli zło wygrało i miłości już nie ma. Czy nie powinno już odpuścić? Chyba że czerpie korzyści z czego innego a teatrzyk trwa bo nie wiadomo jak go zakończyć?

   1. …… pisze jak nie ma miłości ? a co Ty do mnie mówisz no i zaraz już lecą Tulinki ona jest tylko wywrócili ją do góry nogami ale jest przecież ja kocham ludzi , zwierzęta, słońce i deszcz i drzewa se kocham i pająki nawet a i z muchą zagadam psotnicą , zobacz , poczuj ile tu jest miłości , akceptacji i zrozumienia które tylko z serca może płynąć

   2. Właśnie chodzi ze widzę ta miłość tylko nie wiem komu za nią dziękować. Mi chodzi tylko o ta furę no… żebyś widział co z nią robili. Niedosyć że drzewo to jeszcze do góry kołami skończyła. Ale najważniejsze że jest 🙂

   3. ,, A co jeżeli zło wygrało i miłości już nie ma. ”

    Oj, co ty Trzy Kropki za rzeczy opowiadasz!
    Miłość scala, buduje, łączy. Gdyby miłości nie było, Wszechświat nie istniałby – byłby jedną wielką chaotyczna kupą, nawet kupą by nie był, bo ta ma też swoją zwartość 😀

    A teraz poważniej.
    Nie ma czegoś takiego jak zwyciężona złem miłość, albo zwycięstwo miłości i zła już nie ma.
    Zło i miłość w percepcji ludzkiej są wieczne.
    Jedno nie istnieje bez drugiego, czy nazwał byś kogoś dobrym, gdybyś wcześniej nie znał jakiegoś gnojka?

    Zasadą, warunkiem istnienia Wszechbytu jest ciągłe dążenie do punktu równowagi między spolaryzowanymi biegunami, które my niesłusznie nazywamy przeciwieństwami i z góry zakładamy, że jeśli coś jest dobre, to jego przeciwieństwo jest złe, trzeba je zwalczać.

    Oczywiście mówię tu o wymiarze duchowym, bo na planie fizycznym przejawy zła np. w postaci przemocy trzeba brać krótko za mordę i o glebę.

    Życie, kochany, Trzy Kropeczki, nie jest masą constans pozbawioną ruchu – pulsacja, ruch, zmienność, ciągłe balansowanie wokół równika spolaryzowanych energii – to ma miano życia.

    To tak jakbyś nieprzerwanie posuwał ołówek do przodu i rysował sinusoidę raz po raz przekraczając oś poziomą, zerową.
    Możesz równomiernie ,,zahaczać” o wartości ujemne pod osią i o wartości dodatnie nad nią, ale możesz przy pomocy swojej wiedzy – w stylu: na cholerę mi tyle wartości ujemnych, z którymi sie źle czuję – wybiegać z sinusoidą w wartości dodatnie, ledwie co schodząc pod oś zerową.
    Nigdy jednak nie możesz narysować sobie linii prostej po osi zerowej; bo wówczas cię nie ma, nie ma życia.

    To od nas zależy w jak dużych wartościach dodatnich (wysokich wibracjach, nazywanych pozytywnymi) będziemy rysować swoją pulsującą sinusoidę.

    Oczywiście ten przykład jest płaski, jak wykres na papierze, ale mniej więcej o to chodzi.
    To zależy w jakich polach energii znajdujemy się.
    Są uwarunkowania, które pakują nas w te pola, ale najczęściej swoim strojem(wibracją wnętrza) włazimy w pola o podobnych częstościach.

    Jedno jest pewne, mamy moc wychodzenia z niepożądanych pól i kreowania siebie dla przejawu dobrych, pozytywnych przestrzeni.

    Chcesz znaleźć się w środku ulicznej bójki obszczymurów, to tam pójdziesz, chcesz nacieszyć oko pięknymi laskami na plaży, to ubierzesz ciemne okulary i się tam wybierzesz 😀 (okulary koniecznie, bo możesz dostać z liścia od towarzyszki 😀 😀

    To dziecinny przykład, ale chodzi o dokonywanie wyborów.
    Wszechświat to teatr, Ciebie, Trzy Kropki, postawił na scenie.
    Dostałeś pełno strojów, rekwizytów i niezliczoną, zmieniającą się po każdej chwili ilość ról. To od ciebie zależy którą wybierzesz i jak odegrasz, możesz też je zmieniać.
    Najważniejsze abyś był szczęśliwy, czego ci z całego serca życzę.
    I pamiętaj 🙂 nigdy nie graj pod publikę, by nie zgubić siebie.

    Serdecznie pozdrawiam i miłego!

   4. Ciekawa interpretacja zaistniałej sytuacji. Niektórzy by to nazwali celowym utrzymywaniem osoby w takiej właśnie gęstości. W zasadzie 2 różne gęstości (stany świadomości) po to aby móc korzystać z energii powstałej przy takim układzie. Nie mówię już o indywidualnych potencjalach energetycznych.

    Skończcie już pierdolic głupoty ok?

 33. Klapki i ręce opadają… na szczęście jestem bezduszny i emocji we mnie zero… to pomaga…

  pamiętam dzień który zdarzył się lat temu wiele , gdy moja empatia nie wytrzymała , i powiedziałam a teraz staniesz się głazem , nie będziesz kochać , nie będziesz więcej płakać …. bedziesz szła do przodu , będziesz silna …..

  i tak stałam się osobą bezduszną czytaj pustym naczyniem …..

  1. Inteligencja nie jest zamknięta w mózgu , to że człowiek umie analizować logicznie nie oznacza Mądrości wszelakiej

 34. „Jestem tu ponieważ im większa wiedzę mam tym słabsze wydają się być nękające byty. Szukam wszędzie wsparcia w poszukiwaniu sprawiedliwości za to ze szukać domu muszę będąc w nim jednocześnie…”

  Tak … pisze chyba większa część (niestety) tak ma .
  Nekające byty ….

  Po której nocy zapamiętałam sen … poczułam się jak silny słoń któremu ktoś podmuchem zaledwie nogi podciął….

  Nie wiedziałam co się dzieje … ale przeszłam to i więcej aż zrozumiałam że nie będę więcej bierna.

  Bo nikt ale to nikt nie prawa przekraczać pewnych granic , żalu nie mam , nie czuję nienawiści ale moje serce nie jest do niego zdolne , czasem sie pozłoszcze i se potupie a potem się Bronie! i wiesz co się okazuje ? że wcale nie są tacy wielcy , są mali , ciało jest silne , psychika też , ale lotu serca nikt już nie zatrzyma .

  Mnie wspierają , wiem i czuję to … ja też wspieram innych jak umiem , jak mogę , ale absolutnie nie daję Prawa na kradzenie mnie ! Won tam są drzwi .

  Bo tak każdy z nas ma prawo się bronić , więc szukaj , szukaj swojej drogi do Wolności

  1. Rozumiem że też stales/stalas przed wyborem. Nie będę go krytykował. W końcu liczy się to co ważne dla ciebie. Oby twoje serducho i twojej rodzinki biło jak najdłużej w szczęściu i miłości.

   1. … trochę przedmiotowo. Wyobraź sobie że masz fure majbacha. Ktoś ci go kradnie i robi z nim masakre, poprostu go dojezdza na twoich oczach po czym poprostu kończy na drzewie. Po wszystkim podstawia ci poloneza i mówi że pompa paliwowa zaraz padnie… masakra trochę co? Sorry za offtop…

 35. zrozumiałam pewną kwestię bardzo trudną

  Nie jestem zbawicielem i nikogo nie zbawie bo nie ma nic na siłe , ale mogę stać się dla siebie i dla nich drogą , tak przerabiam to cały czas potrzebuje jeszcze chwili , to bardzo trudna lekcja , bardzo …. ale siła miłości zdrowej miłości jest Potężna …

  Dziękuję i Nawzajem

 36. masakra…. ale ona „doprowadziła Cię tutaj „, najgorzej pozbierać , odnaleźć , wyrwać , te wszystkie” ukradzione cząstki” , które staną się składnią i pokażą kierunek , przyniosą zrozumienie I wolność ….rozwiązanie… a jeśli już ją odzyskasz czy będziesz umiał pomóc odzyskać ją innym ?a do tego ten czas rozbicia wszelkiego i gdzie byś się nie odwrócił tam dOOpa … ale dOOpa ma w sobie pewien pozytywizm a mianowicie zaczyna śmierdzieć … i tak zaczyna się droga …. pytanie czyja i gdzie …

  czy dokonałam wyboru tak Walkę o siebie , nie wygrasz z nimi bedąc słabym .

  bo mimo wszystko to jest jeszcze nadal „walka”

  1. Ho ho ho. Pamiętaj że to nie jest walkę o kogoś kogo nie znam . To osoba która walczyła kiedyś o mnie. Teraz już niestety nie pamięta tych uczuć. Kiedyś powiedziała coś bardzo ważnego „oddajcie mi mojego krzysia” biedna nie wie że teraz mają i ją. Więc tak będę walczył.

 37. źle mnie zrozumiałeś najpierw musimy wzmocnić siebie im bardziej grzebiemy tym bardziej musimy się chronić wiem sama po sobie …. musimy się nauczyć chronienia inaczej nikomu nie pomożemy

  1. O jakiej ty pomocy mówisz? Bo mnie utrzymywanie takiej sytuacji przyodzianej w miłość do kogoś mi nieznanego to jakiś absurd.

   Jak dążyć do miłości kiedy pałeczkę przejmują spece teatralni poruszający się na takiej scenie jak ryba w wodzie sprytnie podsycajac atmosferę. Im silniejsi tym mniej porozumienia… kurwa mac !

   Komuś zależy aby taki stan utrzymywac. Teatrzyk przechodzi z rąk do rąk a walka polega narazie na tym żeby to zatrzymać…

   Wcześniej było napisane: z nim nie wygrasz jak nie będziesz silny. A ja sie pytam Z KIM?

   1. Przeczytałam twój artykuł

    Manipulacja astralną rzeczywistością senną

    to, to ta postać mi pokazała nie mogłam w pełni zrozumieć przekazu…..

    co tu się odpier….a? jestem zdruzgotana ….
    jak się ich pozbyć ?!

    co oni robią nam ?! kto za tym stoi ?!

    Co za gady ……!

   2. No i zaczynamy dzień znowu od tego samego czyli lokalne pasożyty ze wsparciem czerwonych teletubisiów i to tych z przytupem. Na ostro czyli „talk to the hand” na pełnej szybkości. W zasadzie kontakt ogranicza się do lewych prostych przy uwczesniejszym zbluzganiu. Czyli standardowe przygotowanie terenu. Co ciekawe próba dłuższej rozmowy wybicia z nakręconego gada 😉 kończy się sklonowaniem czynnosci/sytuacji sprzed kilku minut czyli wejściem na nowo do pokoju.

 38. ja powiem wprost co ciągle piszę między słowami

  dwa światy które ze sobą walczą o kogo? sami zapytajcie

  moje przeczucie, że nas wykorzystują , robią coś naszymi rękoma , czyszczą teren reszte poukładajcie sobie sami

  odwieczne odwrócanie mojej uwagi , co jest ciekawe

  jakiś czas temu poczułam że coś tu leci i absolutnie to coś nie było pozytywne

  kolejne przeczucie że ludzie się łosrają…. może jak

  jak zrozumieją że są nadal pionkami w bardzo inteligentnej grze …… tylko czy wtedy już nie będzie za późno …..

  1. To że są pionkami to jasne jak słońce. Pytanie czy dawać się poniżać bo trwa to prawie dekadę… i trwać chce dalej, czy w końcu zakończyć ten kurwidolek. Swoją drogą w czym problem aby uświadomić biednego człowieka?? Czy to jest takie złe?

   1. a jak myślisz ?
    dwa mc testów na sobie i co i jestem se zdrowa no patrz , jest tak jak wierzysz że jest (pułapka) a psychika człowieka robi co robi a co jak zaczynasz się temu w ryj śmiać ? KK i sranie New age tu piekło a tu ojej nie czyń tak bo cie kara spotka , jaka kara za co?
    sumienie , suma wszytkich cech Boskich ?
    Madrość , Odwaga , Siła , Waleczność , Roztropność , Gniew Sprawiedliwego , Miłość .

    dziękujemy

    A idąc ciemną doliną zła się nie uleknę , łocywista sprawa nie po to mam rozum , rece , i serce ,

    Powiedziałam nie tykam szanuje , ale od zła to ja oczu odwracać nie będę , a niech mnie tu jeszcze raz ktoś tknie to żeby zonka kolejny nie zaliczył .

    I tego się boją tego że jak ludzie to ogarną a nas jest więcej to tu taka bedzie rozpierducha że im posrana tech srechno nie pomoże jak człowiek włancza myślenie co się dzieje to że nic nie działa nawet w snach zaczynasz ogarniać i mówisz krótko spierd….

   2. „I tego się boją tego że jak ludzie to ogarną a nas jest więcej to tu taka bedzie rozpierducha że im posrana tech srechno nie pomoże jak człowiek włancza myślenie co się dzieje to że nic nie działa nawet w snach zaczynasz ogarniać i mówisz krótko spierd….”

    TAK !

  2. ,, ja powiem wprost co ciągle piszę między słowami

   dwa światy które ze sobą walczą o kogo? sami zapytajcie”

   Ciągle między słowami, między słowami …
   Zapytajcie, zapytajcie …

   Czasem zdarza mi się władać metaforycznym słowem, ale też mówię wprost co myślę.

   ,,sami zapytajcie”, ,,odpowiedzcie sami” i co jeszcze? ,,podążajcie”

   Guru? Huśtawka? Poszukiwanie? Bełkot zmiennych nastrojów?

   Weź mi powiedz, Myśląca Inaczej, o co ci chodzi w udzielaniu się na tym blogu, bo ja nie ogarniam.
   Jakieś demony cię atakują, piszesz czasem , generalnie bez składni zdań języka polskiego.
   Ciągle występują dwa wątki – albo leczysz, pomagasz innym, albo masz traumę z tymi, którzy cię osaczają.

   Nie dawno Trójkropek napisał mądre zdanie:
   Przestańcie pierdolić głupoty, ok.

   Ma rację, bo aż ścieka.

   A może ja nie rozumiem ludzi na haju, a tym hajem jest wyższa świadomość?
   Tylko mam pytanie: świadomość wyższa czego?
   Ludzie z tzw. wyższą świadomością nie mówią o swojej wyższej świadomości i o tym, że gady jakieś ich dopadają …
   A czemu? Bo w ich przestrzeni nie istnieją gady …

   Przepraszam, jeśli ja …

   1. Krystyna na haju jest przyjemnie ponoć 🙂

    Tak rozumiem że nie rozumiesz bo jak ….

    Wytłumaczę ci to na zasadzie gry i programów bo mi tak łatwiej , niż astrale , demoniki sriki itp.

    Dwóch Twórców nazwijmy ich biały i czarny stworzyli kod/program świata w którym stworzono również nas , siłą napędową jakby do życia jest żródło czyli energia .

    I teraz pytanie nr 1 czy ktoś wykradł te kody/programy?
    Czy Biały i Czarny se pograli?

    a teraz zrozum że Ty składasz się z kodów/programów

    I tak można z dnia na dzień zmieniać np Twoją Osobowość (fajna zabawa co?)

    Powiesz bzdura tyle że do tej bzdury już nie jeden doszedł min Taw który nazywa to kodami

    ale idźmy dalej pewnego dnia ktoś się budzi i myśli sobie chcę mieć ogródek … potem 2 taka osoba i 3 …..i zaczyna srać za przeproszeniem fiołkami ……

    a teraz przeżuć sobie to na programy …. więc pytanie kolejne budzimy się czy nadal działają programy.

    Zachodzi jeszcze inny temat hipnoteraupeci, magowie, bionaprawcy pomagający ludziom tyle że widzisz tu też jest mały zonk (bo jak zwykle chodzio energie) więc znowu ktoś się do Ciebie podłancza , każda z tych osób tak na prawdę kradnie jakby odrobinę ciebie , i ciebie jako ciebie jest już coraz mniej.

    Kolejna rzecz czas który mamy zapowiedziany wszelkimi drogami , program który został napisany dawno temu i zwyczajnie się realizuje .

    Moje pytanie brzmi ilu o tym wie ?
    Kolejne pytanie kto ma tak na prawdę dojście do oprogramowań?
    Kolejne pytanie co nam robią jeśli moje rozumowanie jest prawidłowe ?
    Bo na chwilę obecną widze to tak czy dół (matrix)
    Czy Góra (matrix)
    więc o jakiej wolności tu mowa ? to jest nadal granie pod czyjąś nie twoją wole .

    I nie ma za co przepraszać . Ja się nie gniewam ja dąże do poznania Prawdy no i tu jest też pewien zonk o ile w ogóle jakaś prawda istnieje .

   2. I jeszcze jedno to całe ezo jak ja to nazywam a wskład wchodzi wszystko… na początku czujesz się świetnie , zdrowsza , mniej jesz więc logiczne, ale to trwa i trwa i na końcu tej drogi już nie jeden zonka zaliczył…..

   3. No i tym sposobem zastanów się kim ty jesteś i co jest Twoje a co nie , i czy aby baterie nie zrozumiały czym są i powiedziały DOŚĆ! I tu się zaczynają schody ………..

   4. Bo bateria nie chce zasilać ani jednego ani drugiego , bateria chce być własną baterią .

   5. i dodam jeszcze to Myśląca Inaczej kilka lat temu zaczeła coś kumać …. i zaczeła grzebać …. miedzy innymi doszła poprzez analizę do Obecnego tematu Dna … pytanie , do czego jeszcze doszła Myśląca Inaczej ? …. bo przecież bateria nie może żyć bez źródła prądu….? no i od tamtej pory u Myślącej Inaczej zaczął się istny kataklizm , ciekawe prawda ? i komu się nie spodobało to co Myśląca Inaczej odnalzła ….

   6. I zadaj sobie to pytanie Kto jest Baterią ? a Kto jest źródłem tu na tym padole łez tzw

   7. I tak głupia Myśląca Inaczej całe życie od maleńkości pomagała wszystkim dookoła brała życie innych na bary ….

    I (inni) wyłapywali ją w mig a ona długo długo nie rozumiała coś się odpier papier …..

    I absolutnie to nie jest łatwa droga do zrozumienia bo ona prowadzi przez całą góre łez

    Mało tego tu jest kolejne ….. więc nigdzie się stąd nie rusze ……

   8. ,, Dwóch Twórców nazwijmy ich biały i czarny stworzyli kod/program świata w którym stworzono również nas , siłą napędową jakby do życia jest żródło czyli energia .

    I teraz pytanie nr 1 czy ktoś wykradł te kody/programy?
    Czy Biały i Czarny se pograli?”

    Uff, dziękuję, że się nie obraziłaś. Nie znam takiego stanu gniewania się, obrażania więc wydaje mi się, że wszyscy są tacy. Cieszę się, Myśląca Inaczej, że uwazasz podobnie.
    Zdarza się, że człowiek palnie coś za ostro(w przypływie jakiegoś doła) i w zależności na kogo trafisz, masz gotową wodę na młyn.

    Ostatnio moi przyjaciele doradzają mi ,,wstrzemięźliwość” w relacjach z pewną, nie do końca szczerą, osobą.
    Owszem, staram się wprowadzać w życie te porady, ale co ja się z tym wewnętrznie namęczę, naszarpię, nagadam to ludzkie pojęcie przechodzi – no za cholerę nie umiem pamiętać o byciu wstrzemięźliwą, tak na spokojnie, tak z marszu…
    Z drugiej strony rozp…..la mnie ta nieuczciwość, której już całkiem nie mogę pojąć…, efektem tego w umyśle dzieje się jak w kurzej dupie – jedna wielka kloaka.

    Ale do rzeczy:
    Wszystko wskazuje na to, że kody/programy zostały wykradzione, bo połowa ludzkości uznaje prezydenta miasta za prezydenta państwa, ba! są i tacy, dla których sołtys jawi się bogiem.
    Ale czy do końca te kody wykradziono? Nie, bo gdyby tak było, twoje prośby i apele o wglądanie w siebie, w swoje serca, bo miłość, zdrowa miłość jest siłą Potężną, nie miałyby sensu.

    Pomniejsi programiści nie są w stanie całkowicie nas przeprogramować, bo są po prostu kosmicznie głupsi 🙂 od Inteligencji, Kreatora, Źródła, które nas ożywiło, aby siebie przejawiać, doświadczać w samoświadomości nawet na krańcach swych uziemionych fraktali w postaci ludzkich istot.

    Wiele wskazuje na to, że jesteśmy pod okupacją(i to żeby jedną!), ale nie czujemy się jak dziecko urodzone w więzieniu, które uważa je za jedyny możliwy świat.
    Coś w nas każe nam marzyć, tęsknić, szukać prawdy i wolności za murami.
    I tego czegoś żadna siła nie jest w stanie nas pozbawić, bo tym czymś jest nasze bezpośrednie połączenie ze ŹRÓDŁEM.

    Zainfekowany organizm nadal jest organizmem, w którym każda komórka jest świadoma jedności z całością.

    KAŻDY, KTO CHOĆ TROCHĘ OTWORZYŁ SERCE, WIE, BO CZUJE ŁĄCZNOŚĆ ZE ŹRÓDŁEM. JEST PEWNY, NIE POTRZEBUJE WIERZYĆ NA SŁOWO. WIARA SŁUŻY WĄTPIĄCYM.

    ,, I tak można z dnia na dzień zmieniać np Twoją Osobowość (fajna zabawa co?)

    Powiesz bzdura tyle że do tej bzdury już nie jeden doszedł min Taw który nazywa to kodami”

    Nie powiem, że to bzdura, bo cały Wszechbyt funkcjonuje na bazie zasad, praw(Prawa Natury) i określonych algorytmów.
    Zmienianie mojej Osobowości …, hm ciekawe.

    Doświadczam zelandowskich wahadeł, szczególnie gdy samonakręcające się emocje każą mi się do nich podczepiać, potem doznaję skutków sił równoważących, ale też jest taki czas, gdzie wszystko cudownie płynie i samo się dzieje.

    Myślę, że człowiek popełnia błąd próbując ziemską percepcją wytłumaczyć sobie to, co się dzieje w wyższych poziomach astralnych.
    Tam nasze zasady i filtry postrzegania mogą być całkowicie nieprzydatne(np. prawa ziemskiej fizyki nie mają zastosowania)

    Czy tylko dlatego mamy do czynienia z wysysem energii, bo ktoś lub coś zlazło do gęstości ziemskich i się do nas podczepiło, czy raczej pakujemy się z naszą niewiedzą w przestrzenie, w których nie mamy żadnej kontroli?
    Zadajemy sobie mnóstwo pytań, ale nie wiemy kogo przywołujemy, aby udzielił nam odpowiedzi.
    Czy nie jest tak, że chcąc rozwiać wątpliwości pakujemy się jak uczeń do klasy, nie zdając sobie sprawy, że ten nauczyciel zwiedzie nas na manowce, doprowadzi nasz umysł do irracjonalności?

    Odnoszę wrażenie, kochana Myśląca Inaczej, że warto czasem zostawić w jasną cholerę te poszukiwania i oczyścić pole energii zajmując się tym obszarem, nad którym mamy kontrolę – np. przebywanie w Przyrodzie.
    W niej ,,dopada” nas samo dobro, uspokajamy wzburzone myśli, wyciszamy się, ogarnia nas prostota pojmowania – energia powraca.

    A sie rozpisałam! W samej rzeczy komentarz dla ludzi o żelaznych nerwach 🙂

    Miłego!

   9. Krysiu świetne przemyślenia, ale cóż to są plany czy tam poziomy astralne? Złe czy dobre? Asteri a od nich Asteroidy to gwiazdy , głęboki KOSMOS czy jak kto woli KOLOS 🙂 Można sięgnąć gwiazd? Chyba tak, ale ktoś uwalił tekst na temat astrala że to w zasadzie nie wiadomo co.
    I masz 100% racji… jak przestaje się gonić i rozkminiać coś co szkodzi wreszcie może przyjśc i przejawić się to co nam służy i wspomaga.

   10. Wśród tych wszystkich florystów, kwiatków, os i bąków;) chyba zapominamy po co nam ta cała flora i fauna. Ekosystem, fotosynteza i to nie to co tak bardzo uzależnia Matrix Matrix, a to co z tej fotosyntezy wynika. Krótko mówiąc zapominamy o człowieczeństwie. Po co mi chryzantema jak wolę różyczke… bo wiesz chryzantemy dłużej stoją i są ładniejsze….. to poprosze jeszcze tulipanka:) a za tulipanka dostaniesz narcyzka… chyba mówię jasno… chcę różyczki i tulipanka… jesteś chory masz chryzantemy i narcyzka i co mi Pan teraz zrobi 😉

   11. Jak to kiedyś napisałaś łobrażają to się dzieci w piaskownicy , trafnie , któtko i na temat 🙂

    Emocje i Emocje szargają nami na czyjąś ucieche , ja znalazłam sobie taki kureczek i go przykręciłam .

    Co do osoby gdzie jej kłamstwa cię bolą i najchętniej to byś młoteczek wziendła oj skąd to ja znam i trafia cię szlag no istny a jeszcze ci taki w oczy będzie patrzał ….

    To jest ta pułapka Krysiunia …. i nie chodzi nawet o to że ta osoba jest zła czy coś absolutnie,ale jabyś widziała jak co poniektórzy co takowa osoba ma na plecach to ino sandałki w ręce i najdalej jak się da…. ja takowe czystki zrobiłam z dobre lat kilka temu , drzwi , a potem zawsze mi czasu na spotkanie brakło …. tą kałuże omijam już łukiem szerokim .

    Co do grzebania i próbowania zrozumienia czegoś a to siłą rzeczy przyciąga racja , tyle że u mnie to było na odwrót działo się , działo a wiedza która jak ja to mówię nie boli , pozwalała kawałek po kawałku cos tam sobie poskładać i mi to pomogło , jak i wsparcie wielu osób .

    Oczywiście nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. To jest moja zasada nr 1 w życiu.

    Natomiast mi nie o mnie Krysiunia kochana chodzi , cały czas to mówię , ja w tą czy w tą stronę dam sobie radę z łapię równowagę bo we mnie jest coś takiego tam w środku taka jakaś siła , moc czasem czuję że jakbym zrozumiała ją skąd i czym jest w Istocie to jak bym tu tupła na tej ziemi tupnięciem sprawiedliwego to ino raz Krysiunia ino raz i może to jest to od czego mi wiecznie oczy odwracają od potęgi swej siły której nie rozumiem .

    Pozdrawiam Cie Krysiuniu a dzień niech odpoczynkiem będzie.

   12. Myśląca inaczej wiem o co ci chodzi tylko powiedz mi szczerze na kogo się wtedy złościć? Na te biedne wredne odzyska nieświadome niczego? Na to coś stojacego za nimi czy może na kogoś kto to coś tam postawił? Mówisz nic tylko sandałki i heja w trasie? Rozumiem że im więcej rozmów podczas spaceru krótsza trasa?

    Wiesz ze jakbym widział ta złość a mloteczek by był pod ręką to ojjjj biada biada.

    Do Meritum… wszystko co oparte na koszyczku ze zdrowa żywnością trąci smutkiem, przygnębienie i taka siła… wiesz chodzi o ta pewność siebie której nie zniszczy ból dziecka… teletubisie wspierane białym zubrem lubującym się w smakowaniu najświeższych wodzianek ? To wszystko zasłonki które zasłaniają kurek. Wszelkie kłótnie i spory odsowaja od bliskości i nie widać czy kurek odkrecony czy nie…

    Wiadomo kto przy ten rządzi i wspiera energia
    Potrzebujących: skoczków, kolarzy o torcikach i samym uczuciu boskości nie wspomnę.

    Który swiat wybierasz ? Przeraża to co widzę dzien w dzień nie godze się na to… no to pięknie masz zatem wszystko… czemu się smucisz ? Masz kochać!!! Nie chcesz ? To patrz teraz… z uśmiechem na ustach
    FUCK YOU BUT HAVE A NICE DAY !!!!
    SORKA WIESZ… BATERIA PADA NIE?

 39. dobro i zło tyle że dobro i zło nie istnieje , istnieje natomiast walka walka o przetrwanie gatunku , a ty człowieczku jesteś nadal baterią , gdzie się nie odwrócisz tam DooPa…..

  1. Uważasz w bateria nie ma prawa odwdzięczyć się za to co z nią robią?

   Co sprawia że człowiek staje się marionetą? Czyż to nie ta sama definicja „czlowieka”?

   1. Oczywiście że ta sama , nie mówię że nie mają prawa , mówię że mają , mają prawo wiedzieć w co się tak na prawdę gra , oczywiście ja mówię w kontekście niesprawiedliwości pytanie kto stoi za tym całaym gado jaszczurkowcem , mam zostawić rodzine czyli co zostawić na pożarcie Lwom ? czyli to jest ta miłość , rozumiem że wiele ludzi zostało w Chu zrobione , nie rozumiem dlaczego mam ich nieuświadamiać , bo się nie da? czy podział jakiś ?

  2. ,,To jest ta pułapka Krysiunia …. i nie chodzi nawet o to że ta osoba jest zła czy coś absolutnie,ale jabyś widziała jak co poniektórzy co takowa osoba ma na plecach to ino sandałki w ręce i najdalej jak się da…. ja takowe czystki zrobiłam z dobre lat kilka temu , drzwi , a potem zawsze mi czasu na spotkanie brakło …. tą kałuże omijam już łukiem szerokim .”

   Dziękuję. Jeszcze mi pomagajcie, bo moi przyjaciele mówią, że ślepa jestem i że jeśli serce będę miała miękkie co do niektórych, to z dupy zrobią mi imadło – wtedy poczuję.

   Ach, człowiek taki głupi, zaraz we łbie obmyśla: a jak się nauczę być taka stanowcza, to czy serca swego nie zatwardzę już na amen?

   Dużo razy pisałam, że miłość musi mieć jaja.
   A dlaczego to pisałam?
   Bo kuźwa sama tych jaj nie potrafię przyprawić.
   Człowiek krzyczy co we wnętrzu jego … , czasem tak bywa …

   Ale na barykady! Może mi się uda być babą z jajami 🙂 🙂
   No tak, bo inaczej czeka mnie powtórne i powtórne, i powtórne babrzysko …
   Krysia! Stań przed lustrem i wyćwicz spolegliwie głupawą minę do tekstu: ,,No wiesz, ja bardzo chętnie, ale czasu nie mam”

   Nosz, kuźwa, żeby człowiek zachował siebie, to czasem nie może być sobą!

   ŻYCIE TO ŻART I BĘDZIE JESZCZE ŚMIESZNIEJ!

   Pozdrowionka!

   1. Dużo razy pisałam, że miłość musi mieć jaja.

    takie czasy Krysiu takie czasy hahahaha ale kochaj bardziej te co w druty w kładasz 🙂

   2. Krysiu z lasu życie to MIŁOŚĆ której ciągle szukamy, szkoda tylko, że szukamy jej tam gdzie jej nie ma , ONA jest w każdym z nas tylko lekko zepchnięta do kącika, a że jest cicha, pokorna i cierpliwa, to ciągle czeka na nasze NIĄ zainteresowanie.
    Kiedy JĄ wreszcie z kącika wypuścimy, w naszym życiu dzieją się CUDA, i skrzydła nam wyrastają do fruwania, taką ma MOC ta nasza cichutka MIŁOŚĆ z kącika NAS.

    Miłość nie oczekuje poklasku ani sławy, za to burzy spokojnie wszelkie mury, zamki i rozmywa nawet najcięższe rodzinne problemy, ale po co ja Ci to wszystko piszę, przecież TY o tym wszystkim sama wiesz, tylko w momencie zawirowań i problemów często zapominamy o naszym cudownym „opodyldoku-miłości” 😀 na wszelkie schorzenia.
    Głowa do góry, pierś do przodu, broń MIŁOŚĆ na ramię i znowu słoneczko promykami zamruga do Ciebie i Twojej rodziny.
    Kocham Cię MBD ❤

 40. To , to Tawie cały czas próbuje powiedzieć …. dobro jest w ludziach oni nie potrzebują rządów srania i owania ale tak jesteśmy komuś bardzo potrzebni……………………. a wolności nie uświadczym ……………..

  1. „a wolności nie uświadczym…”

   WOLNOŚĆ JEST W NAS! 😀🔆

   Trzeba się tylko do niej dokopać.

   Definicja wolności jest bardzo prosta:

   Wolność to:
   1) integracja na poziomach istoty ludzkiej (ciało-jaźń-dusza-Duch, z możliwością odbierania od nich komunikatów),
   2) zdjęcie czakr oraz
   3) 1 hektar własnej ziemi RODowej, którego przynajmniej połowę stanowi Las 😀
   🌳🌲🔆🌲🌳

   1. Tak Tawie zgadzam się z Tobą ale te ezo nie jest moim zdaniem dobre dla nas to kolejna pułapka

   2. to całe ezo srezo zasila ich rozumiesz ? a twoje jest twoje i krótko wara ludzi trza obudzić i zacząć się bronić bo za chwile to może być ups

    Jak bym ci powiedziała co od dziecka przechodzę to fiu nie jeden by z fiksował lub fizycznie nie dał raday a pa kurna no Myśląca Inaczej se tu siedzi i jednak Myśli pytanie jak im się dobrać do dopy i odebrać co nasze czyli Wolność normalną ludzką Wolność.

   3. To definicja wolności z poziomu BOZEGO? Czy może odnosi się do wszystkich etapów świadomości?

 41. ciagle was proszę zajrzyjcie w siebie jakiej WY wolności pragniecie , czy górą …. czy dołem….. i tak jesteśmy bateriami nadal

 42. Mamy tu rodziny przyjaciół , nie mów, że mamy ich zostawić , czemu oni są winni ? są marionetkami, ja pytam , pytam jak ich i nas uwolnić ?bo nadal tkwimi w Matrixsie

  mam „dusze” zaprzedać ? komu co mi naoobiecają ?w którą strone mnie nakierują? za jaką cenę? moją czy wielu innych ?

  Mam być bierna ? w imię czego i kogo ?

  1. Myslaca, masz chyba rację – w potocznym zwracaniu sie do kogos – czasem mowimy co ty sumienia nie masz” albo „jestes bez serca, czy co?”

   1. a teraz pytanie ile w nas sumienia jest? z jednej strony przeprany mózg … ciagle ukierunkowywany , straszenie karami piekłami itp z drugiej strony new Age wszyscy jesteśmy jednośnią , kochaj gada i wogóle a ty siedzisz i głupiejesz tu nie zasilaj tych , tu nie zasilaj tych a Ty siedzisz i głupiejesz a u mnie zachodzi prosty mechanizm jak widze że ktoś kopie psa to nie udaje że tego nie widze a jak słyszę jestes odważną duszą a twój kat cie kocha to mi już całkiem ręce opadają …. a jak popatrze na to z boku to mam dziwne wrażenie że to jest wszystko jedno i to samo , pytanie gdzie są drzwi?

 43. Tu nie chodzi o werefikacje info/ spory itp , to jest bardzo inteligentna gra ….ich gra ciagle naszymi łapami robiona… ja bym bardzo chciała aby twoje info się spełniło … bardzo ale zostaje mi jeszcze cała ilość wniosków , doświadczeń i ich połączenie , i nie mam nic przeciwko swojej omylności jeżeli pozostanie omylnością.

  1. Ja właśnie dostrzegłem w tej wiadomości manipulację wolnością:) brak odbioru wiadomości, czyli blokady na wszystko z zewnatrz powoduje utratę najprostszego rozumowania. Co za tym idzie ? DAWAJ MUĆKA !!! rozmowy przekształcają się w zwykle potyczki na poziomie intelektualnym poniżej krytyki… WYRÓWNAĆ POZIOMY ŚWIADOMOŚCI!!!!

   1. WYRÓWNAĆ POZIOMY ŚWIADOMOŚCI!!!! to mi akurat jeszcze chwile zajmnie

 44. Myśląca szukałam tego dla Ciebie. To tekst z bloga. Może spróbuj codziennie to recytowac przed snem.

  Na mocy mojej suwerenności danej mi od Boga – Źródła:
  Ja, żądam zdjęcia natychmiast kodów, programów, klątw i złorzeczeń Astrala, Matrixa, Demiurga i Archonta.
  Żądam unieważnienia wszystkich paktów, kontraktów, próśb, cyrografów, umów, które zawarte zostały przeze mnie świadomie i nieświadomie w tych i wszystkich innych czasoprzestrzeniach, przeszłości, przyszłości i teraźniejszości zawartych we wszystkich innych czasoprzestrzeniach, światów równoległych przez przodków rodu, potomków i rodziny, potomków ciał astralnych i sobowtórów eterycznych itd.

 45. cały czas ktoś manipuluje wolnością drugiego człowieka bynajmniej na chwile czasu obecnego wiec zapytam raz jeszcze gdzie są drzwi ?

 46. Hej mam pytanie. Czy jeżeli wiem kto mi i mojej rodzinie zatrówa życie w sferże duchowej to czy mogę coś z tym zrobić? Wiem że trzeba udowodnić że jest widoczny zaczep w aurze. Kontaktowałem się z osobą robiącą analizy energetyczne w tym temacie. Niestety facet ma tyle zleceń że się takimi tematami już nie zajmuje. Chodzi o identyfikację poszczególnych zanieczyszczeń w aurze oraz kanałów. Pomoże ktos?

 47. a oddaj mu jego energie z powrotem tym bardziej że wiesz kto , ja miałam chwilowe takie ojej a jak niechcąco mu coś zrobie (pindolenie ezolowe) i tak się męczyłam , Taw mnie szybko z tego uleczył , odeślij mu ją z lotem błyskawicy

  1. Wojna trwa… My tu gadu gadu a tu największy syf od którego się bałagan zaczął czyli pani D. Sprawa jasna. GAME OVER. A miało być tak pięknie. Jak dla mnie podstawa żeby D w ogóle nie bylo… wiadomo cały ROD i wszystko z nim związane… samo dobro, natura. ?!?!?!?! Sięgnijmy głębiej od czego to się wszystko zaczęło??? USPOKUJ SIĘ!!!! tej wersji się trzymamy. A jak już trzymamy to zamykaj !!!! JEST :DDDDD I oby do piątku:) wygląda strasznie bo sama twarz odstrasza. Wiadomo policzki jak tatusia, czerwone? Musiał się właśnie utożsamić 🙂 to jest cała rzeczywistość. A kłodzina leży nieswiadoma… na miły bóg !!!! Czy was wszystkich za przeproszeniem ………. pipipipu

   P.S A ten tylko d00py i d00py. To moje Gwiazdeczki… 🙂 kiedy płaczesz i nie masz siły te Gwiazdeczki podtrzymują na duchu. Usmiechem a nie pięścią…

 48. Pytasz, na kogo się złościć, nie wiem na niesprawiedliwość? na zaślepienie ?
  na tych co mi tu ciągle nie grzeb nie grzeb , fiu samo się odgrzebało …
  Krzyczeć uciekać , kto ile rozumie czym sa źródła ? kto się zaś do koryta pcha ?
  I takich pytań zadawać można i można a wojna trwa …..

 49. kto ile wie że z źródła ziemi można by oświetlić(prąd) cała planete ?:) Kto ile wie że owszem ziemia jest naszym źródłem życia , kto ile wie że jest technologia która nie niszczy ekosystemu ? kto ile wie że źródło to władza ? kto ile rozumie dlaczego o tą planete idzie walka ?

  a ja się pytam czy oby nie obudzimy się z ręką w nocniku ?

  1. Bardzo ciężko zauważyć w tym wszystkim krzywdę jaka została wyrzadzona. A ona jest i to ogromna. Inkarnowanie się w innych ciałach poprzez medytacje to normalne. Cóż się musi stać że jedno z ciał staje się centrum logistycznym które każdy chce mieć? A żeby takie centrum posiadać trzeba mieć pod kontrolą cała rodzinkę aby jedno zdarzenie nie decydowalo o utracie power plantacji.

   Dzisiaj kontrola sprawowana przez moją ukochana fabrykę. A w niej skupisko wszelkich gadzich istot. Mogło by się wydawać że to przedsiębiorstwo przemysłowe. Nic bardziej mylnego. To jeden z bardziej prestiżowych teatrów polskich. Niestety mam z nimi do czynienia i użeram się również z nimi. Można by opisywać cała infrastrukturę oraz poszczególne okazy ale o tym kiedy indziej.
   Banda lysego i spółka:)

   Ważne jak taka sieć powstaje i jak się rozprzestrzenia. Wiadomo że wszelkie sieci opierają się na wieziach tych najmocniejszych czyli miłości.

   Odrzucam ten świat w zasadzie od bardzo dawna i niestety muszę patrzeć na co się dzieje dzień w dzień? Co tak cennego dla tej frakcji?

   Jako że jedno z dzieci poza domem nie ma żadnej kontroli nad tym co się dzieje można tylko obserwować wszelkie zmiany i opisywać. Wiadomo napewno że fundamentem są chryzantemy a największym problemem będzie pewnie ich zasłanianie.

   Najważniejsze aby wszystko funkcjonowało jest miłość ehhhh. Ale jakże szansę w takiej sytuacji ma ona powstać? Bez niej nie ma fotosyntezy, ekosystem pada. FUCK IT.
   Trzymajcie je mocno bo wam powypadaja.

   Ważne że naturalnie i energetycznie ;*

   Spokojnego dnia życzę dla wszystkich :*

 50. Bardzo ciężko zauważyć w tym wszystkim krzywdę jaka została wyrzadzona

  To prawda .

  I Tobie dobrego dnia 🙂

  1. ,, Bardzo ciężko zauważyć w tym wszystkim krzywdę jaka została wyrzadzona

   To prawda . ”

   Jeśli dobrze rozumiem, to chodzi o krzywdę wyrządzoną istocie ludzkiej, ludzkości.
   Chciałabym, kochana Myśląca Inaczej, spojrzeć na to z innej beczki, ,,poMyśleć Inaczej” 🙂

   Nas trzymają w klatce wyższe byty dla odsysu energii.
   A czy ich nie więzią istoty od nich astralnie wyższe?
   A teraz w dół, zobacz co my, ludzie robimy.

   Nas krzywdzą, to jest wielkie ola boga, ale my robimy dokładnie to samo. Potrzebujemy energii pobieranej z materii i więzimy miliony, jeśli nie miliardy zwierząt, hodujemy je często w okrutnych warunkach, by przeznaczyć je na rzeź.
   Nie umiemy odsysać energii więc zabijamy i żremy – wiem, to temat taki poddywanowy.

   Ktoś z naszego życia robi bagno, a my identyczny syf serwujemy dla braci młodszych. Ba! miedzy sobą tłuczemy się i zabijamy.

   Człowiekowi może odebrano wolną wolę, ale nie pozbawiono go bycia humanitarnym wobec zwierząt i całej Ziemi – a jednak jesteśmy wobec niej i stworzenia reptylami mniejszego sortu.

   No niech ktoś powie: to gady nas tak nastawiają wobec Natury – to uznam to za najcwańsze alibi dla przejawianej głupoty.

   Myślimy jak tu się wyzwolić z klatki, ale czy czasem nie mamy w sobie(jako ludzkość) wystarczająco dużo pokładów złej woli, agresji, zimnego okrucieństwa, nienawiści i zawiści, byśmy się też tylko nadawali do klatek?

   Wszystko zwalamy na zmienione programy w DNA, ale do cholery sami nie chcielibyśmy być na miejscu zwierząt, które hodujemy na rzeź.

   Czy my ludzie jako astralna hodowla, która ma swoją hodowlę zasługujemy na to by hodowlą nie być?

   Bądźmy dla siebie nie tylko obrońcą, ale i prokuratorem.
   Jaki jest rozmiar krzywdy nam wyrządzanej, a jaki krzywdy, którą my wyrządzamy innym i Ziemi?
   Czy czasem szale wagi nie równoważą się?
   Ktoś tę wagę widział?
   Czy raczej wolimy widzieć tylko szalę z naszym cierpieniem … hm?

   1. Kochana Krysiu i ach te Twoje Emocje co do energi wiem o co Ci chodzi i jak najbardziej Prawda Bolesna ale Prawda a ja jestem takowa że wole Taką Prawdę niż życie zwanege Iluzją .

    Tyle żeeeee na tym globie są różne kochana Istoty , I niektórym że tak powiem w Imie Kogo z dupy Kalafior robią ?

    Ja jako ja ,jak najbradziej jestem swoim Błędem , Katem , Obrońcą , Prokuratorem Bo jestem se jaka se jestem …. i nie mam zamiaru szukać winnych bo po co ?

    Jednakże manipulacja Twoją psychiką to już inny temat . I to jest zwykłe gnojstwo i już .
    I nazywajmy pewne rzeczy po Imieniu a nie Tylko Kwiatkami.

    czy ja Obwniam Gady? czasem mnie się Krystyna uleje bo musi ale gdy się uleje i ten spokój nadchodzi czy ja do gada Mam żal? a czy on nie taki sam niewolnik jak ja ? w tym świecie ?

    I czy mu współczuje tak , bardzo nawet , bo tym się różni człowiek od wszelkich innych stworzeń .

    Bo to czyni człowieka mądrość , roztropność ,wielobrawność , zrozumienie , akceptacja , wybaczenie , umiejętność analizowania nie tylko mózgiem, miłość , a to pozwala doświadczać , rozumieć , szukać swojej ścieżki , to powoduje że masz szanse zrozumieć że jesteś wolna .

    I niech się stanie (nie)wola Twoja iluż nadal jest niewolnikami ?
    A ja mówię Twoja Wola jest Moją Wolą I to chyba odróżnia mnie? od niewolnika ale nie zmienia to innych faktów.

    Jedno we mnie jest na pewno prawdziwe Krystyno ta chęć szukania Prawdy choćby najgorszej a nawet Bolesnej , Bo Prawda człowieka wyzwala , tylko widzisz „Bóg” to też taki humorzysta i przemawia do Ciebie dziwnymi drogami , grunt czy też sztuka to umieć je odnaleźć , usłyszeć , zobaczyć …..

    Moja Piękna Krysia z Lasu z Emocjami ach te Emocje 🙂

 51. wiesz … pisze , czasami to se myśle 😉 co by popierd….ć w stone nie światła , a potem nie wiem może przyodziać się w Smoka i Ogniem przyjarać dOOpy co poniektórym hahahahaha

   1. ….. pisze wiem ,że to ciężkie ale poczekaj (nie wiem jaką chwilę ) na to pierdo…. które nastapi , i chyba musi stać się tak , a nie inaczej cała wojna toczy się o człowieka (baterie) choć to smutne niestety prawdziwe ja mam nadzieję ,że jak będzie to w przenośni mówiąć jebut to ludzie zrozumieją o co w Istocie rzeczy chodzi ….

    walka o energie tu cały czas o tym się mówi , tylko trzeba te fiołki troche przykręcić aby zrozumieć , czy to coś ma wspólnego z Miłością ? (smutek)

    Walka się toczy na (nie)naszych oczach …. sęk w tym że to nie moja walka póki co bynajmniej .

    Reinkarnacja Kołowrót złoty wiek , który oczywiście że już był.

    Dzwi są tam wedrując w 3 dniach wolności , pytanie co by się stało gdyby każdy z nas tam zawędrował ?

    Nie ma początku ani końca ,ale jest zerzyganie przepraszam za obrazowość słowa.

    Tak Mi bardzo bardzo …. pisze przykro …. a co jeszcze nas czeka ?

  1. ,, … czasem mnie się Krystyna uleje bo musi ale gdy się uleje i ten spokój nadchodzi … ”

   Dokładnie tak jest! Teraz …
   Czy zapytam o zbyt wiele, gdy spytam, skąd to wiesz?
   Czy świat jest dla ciebie przeźroczysty?
   Ech, po co te pytania …, ważne, że wiesz …

   ,, A ja mówię Twoja Wola jest Moją Wolą …” – po prostu bez komentarza. Słowa mogą tu tylko wprowadzić niepotrzebny chaos.

   Dziękuję.

   1. Słowa tak , tyle się mówi ostatnio o słowach a ja zawsze się zastanawiam po co tyle my gadomy 🙂 często wcale nie trzeba prawda ?

    Ja tam wiem, że nic nie wiem, ale uchylę ci rąbka tajemnicy , niedługo tych zakłóceń między nami będzie coraz mniej:)

    A znasz Krysiu takie serca? co się rwą , rwą , już , już i nagle zatrzymują się w ostrożności swego porywu ?:)

    Dobrego Dnia

   2. ja tam jestem zdania co by właśnie rozmawiać ale coz chyba jeszcze głupi jestem 🙂 filozofia mą jest rozmawiać i dotrzeć do takiego stanu aby rozmowa trwała ale bez słów.

    Ą Krystyna śi udała to FAKt 😉

   3. Byłoby cudownie dojść do stanu, w którym potrafimy porozumiewać się bez słów. Może się uda…

 52. Myśląca piszesz, że dźwiękiem można wywołać sztuczną potrzebę bycia matką ….?
  A po co az tak skoro program pt. śpiesz się bo będzie za późno, świetnie działa.

  Szczęśliwa tu chodzi o sam fakt że można coś takiego zrobić a robią , bo sęk w tym że dziś dużo osób nie chce miec dzieci głównie po stronie męskiej a kobiety krzyczą ja chcę !

  ani to ani to o czym ty piszesz oczywiście dobre nie jest bo powinno to być Twoje i tylko Twoje prawdziwe pragnienie posiadania potomstwa .

  Bo jak zwykle cierpią dzieci . Taki człowiek chyba nie jest w stanie tak mi się wydaje dać tej miłości jakie dziecko potrzebuje .
  I w zasadzie tylko tego potrzebuje , a dostaje jej najmniej .

  1. Skoro wywołuja sztuczną potrzebę bycia matką dodatkowo dźwiękiem to znaczy ze po coś to robią tylko po co? Za mało nas? Czy za mało cierpienia?

   Kiedyś myślalam o mojej kuzynce ze jest „nienormalna” bo nie chce miec dzieci, męża. Ta biedna dziewczyna przechodzila i nadal przechodzi męczarnie na każdym spotkaniu rodzinnym wysłuchując setki pytań kiedy, kiedy, zegar Ci tyka? Przeciez oni nie przezyją Zycia za nią wiec po co się wtrącać.

   Teraz juz tak nie myślę bo widzę ze to jest jakby program na jedyne „prawidłowe” zycie. Jak bardzo silny świadczy fakt ze wlasciwie wszyscy na nim chodzimy, no nieliczni sie wyłamują. Szkoła, studia, praca, ślub dziecko (czasami odwrotnie) to schemat powielany od pokolen.

   NIe kazdy musi czuć spełnienie w tworzeniu rodziny. Czy zawsze racja masy jest jedyną słuszną prawdą, a racja jednostki fanaberią. No nie, nie jest tak. Zatem nie zmuszajmy innych do zycia wedle swoich standardów szczęścia.

 53. Skoro wywołuja sztuczną potrzebę bycia matką dodatkowo dźwiękiem to znaczy ze po coś to robią tylko po co? Za mało nas? Czy za mało cierpienia?

  bardzo dobre pytanie , po coś na pewno to robią i na pewno nie z myślą o nas .

  A co do reszty to się zgadzam każdy ma prawo żyć jak uważa za słuszne jedyną granicą powinno być nie ranienie drugiej osoby

  1. Jedno konkretne pytanie czy możliwe że ktoś zmanipulowany dogłębnie w taki sposób że są pomieszane fakty z życia, niektórych nie ma. Wszelkie emocje jakie z faktów wynikały nie mają znaczenia. Osoby które funkcjonują na podtrzymaniu energetycznym, czasami nawet i na autopilocie mogą mieć czystsza aurę niż osoba świadoma całego zajścia?

   1. Dobre pytanie , ale myśle, że tak (manipulacja to manipulacja )a to co w nim/w niej prawdziwe jest Istnieje Istniało i Istnieć będzie.

    Na początku było Słowo(dźwięk) a Słowo ciałem się stało (materia) a Słowo U Boga było:)

    Wola mego Ojca jest Moją Wolą Bo On nie jest Niewolnikiem i ja nim nie Jestem….

    przecież rozumiesz …. 🙂

  2. Dzieci są PERFEKCYJNYM, ZASOBNYM i BARDZO NAIWNYM REZERWUAREM ENERGII (urodzeniowej ale tylko TE Z DUSZĄ a więc NATURALNIE poczęte)

   a tej brakuje matrixowym bożkom…. więc nakręcają spirale PODAŻY gdzie tylko mogą…

   robiąc MODY na „posiadanie dzieci”, „seks z kim się da”, „dręczenie kogo się da”…. etc…. no i ostatecznie „wojny UTYLIZACYJNE” zbędne i niewydajne im w dostarczaniu papu osobniki.

   1. Ich świat macierzysty ukryty gdzieś w „przestrzeniach” czakry korony potrzebuje NIEUSTANNEGO ZASILANIA tzw FILARÓW by móc w ten sposób i być UKRYTY przed wzrokiem Chrystusowców jak i mieć WŁADZĘ nad niżej istniejącymi formami…..

    bez zasilania on UPADNIE….. co już teraz widać w postaci tzw „artefaktów obrazu” czyli przejawiających się czasami obiektów „nie z tego świata” jakie mają problemu z maskowaniem swej obecności….

    ich patentem na „przetrwanie” było ROZBUDZENIE DUCHOWOŚCI (modlitewności) w ludziach ale się okazał pomysł zbyt mało wydajny więc próbują WSZELKICH INNYCH by przetrwać…. tzw „WYDARZENIE”…. czyli ZDARCIE MASEK.

    Nawet przyzywania cobry i te „WIZUALIZACJE ŻEŃSKIEJ ENERGII” są nacelowane w PRZYCIĄGNIĘCIE w ziemską PUŁAPKĘ jakiegoś WYSOKOENERGETYCZNEGO bytu by móc go potem OKRADAĆ Z ENERGII jak to teraz próbują czynić w stosunku do ENERGII Źródła….

   2. Ktoś wiesz dlaczego ludzie tyle czasu dostają po dupie ? a bynajmniej jego część bo nadal myślą że są lepsi , nie są , są inni a to znacząca różnica , nie chcą nawet spróbować pojąć inności innych zagłębić się nad zrozumieniem sytuacji i co tu się i dlaczego tak a nie inaczej dzieje , jeden od drugiego mądrzejszy a 3 się śmieje , póki co większość jest w dupie matrixa i taka prawda , część z nich po prostu chce i już i co zabronisz ? Niech martwi chowają martwych , znane ci to skąś ?

    Do mądrości najmądrzejszej to tu jeszcze nikt nie doszedł a jakieś taki mądry to daj mi instrukcje na zdjęcie blokad czakr ;P

    I nikt tu a bynajmniej Taw nie ukrywa że chodzi o energie .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s