270 myśli w temacie “Rozdzielanie światów… Który z nich wybierasz? Nelly Radwanowska

 1. wiesz … pisze , czasami to se myśle 😉 co by popierd….ć w stone nie światła , a potem nie wiem może przyodziać się w Smoka i Ogniem przyjarać dOOpy co poniektórym hahahahaha

   1. ….. pisze wiem ,że to ciężkie ale poczekaj (nie wiem jaką chwilę ) na to pierdo…. które nastapi , i chyba musi stać się tak , a nie inaczej cała wojna toczy się o człowieka (baterie) choć to smutne niestety prawdziwe ja mam nadzieję ,że jak będzie to w przenośni mówiąć jebut to ludzie zrozumieją o co w Istocie rzeczy chodzi ….

    walka o energie tu cały czas o tym się mówi , tylko trzeba te fiołki troche przykręcić aby zrozumieć , czy to coś ma wspólnego z Miłością ? (smutek)

    Walka się toczy na (nie)naszych oczach …. sęk w tym że to nie moja walka póki co bynajmniej .

    Reinkarnacja Kołowrót złoty wiek , który oczywiście że już był.

    Dzwi są tam wedrując w 3 dniach wolności , pytanie co by się stało gdyby każdy z nas tam zawędrował ?

    Nie ma początku ani końca ,ale jest zerzyganie przepraszam za obrazowość słowa.

    Tak Mi bardzo bardzo …. pisze przykro …. a co jeszcze nas czeka ?

  1. ,, … czasem mnie się Krystyna uleje bo musi ale gdy się uleje i ten spokój nadchodzi … ”

   Dokładnie tak jest! Teraz …
   Czy zapytam o zbyt wiele, gdy spytam, skąd to wiesz?
   Czy świat jest dla ciebie przeźroczysty?
   Ech, po co te pytania …, ważne, że wiesz …

   ,, A ja mówię Twoja Wola jest Moją Wolą …” – po prostu bez komentarza. Słowa mogą tu tylko wprowadzić niepotrzebny chaos.

   Dziękuję.

   1. Słowa tak , tyle się mówi ostatnio o słowach a ja zawsze się zastanawiam po co tyle my gadomy 🙂 często wcale nie trzeba prawda ?

    Ja tam wiem, że nic nie wiem, ale uchylę ci rąbka tajemnicy , niedługo tych zakłóceń między nami będzie coraz mniej:)

    A znasz Krysiu takie serca? co się rwą , rwą , już , już i nagle zatrzymują się w ostrożności swego porywu ?:)

    Dobrego Dnia

   2. ja tam jestem zdania co by właśnie rozmawiać ale coz chyba jeszcze głupi jestem 🙂 filozofia mą jest rozmawiać i dotrzeć do takiego stanu aby rozmowa trwała ale bez słów.

    Ą Krystyna śi udała to FAKt 😉

   3. Byłoby cudownie dojść do stanu, w którym potrafimy porozumiewać się bez słów. Może się uda…

 2. Myśląca piszesz, że dźwiękiem można wywołać sztuczną potrzebę bycia matką ….?
  A po co az tak skoro program pt. śpiesz się bo będzie za późno, świetnie działa.

  Szczęśliwa tu chodzi o sam fakt że można coś takiego zrobić a robią , bo sęk w tym że dziś dużo osób nie chce miec dzieci głównie po stronie męskiej a kobiety krzyczą ja chcę !

  ani to ani to o czym ty piszesz oczywiście dobre nie jest bo powinno to być Twoje i tylko Twoje prawdziwe pragnienie posiadania potomstwa .

  Bo jak zwykle cierpią dzieci . Taki człowiek chyba nie jest w stanie tak mi się wydaje dać tej miłości jakie dziecko potrzebuje .
  I w zasadzie tylko tego potrzebuje , a dostaje jej najmniej .

  1. Skoro wywołuja sztuczną potrzebę bycia matką dodatkowo dźwiękiem to znaczy ze po coś to robią tylko po co? Za mało nas? Czy za mało cierpienia?

   Kiedyś myślalam o mojej kuzynce ze jest „nienormalna” bo nie chce miec dzieci, męża. Ta biedna dziewczyna przechodzila i nadal przechodzi męczarnie na każdym spotkaniu rodzinnym wysłuchując setki pytań kiedy, kiedy, zegar Ci tyka? Przeciez oni nie przezyją Zycia za nią wiec po co się wtrącać.

   Teraz juz tak nie myślę bo widzę ze to jest jakby program na jedyne „prawidłowe” zycie. Jak bardzo silny świadczy fakt ze wlasciwie wszyscy na nim chodzimy, no nieliczni sie wyłamują. Szkoła, studia, praca, ślub dziecko (czasami odwrotnie) to schemat powielany od pokolen.

   NIe kazdy musi czuć spełnienie w tworzeniu rodziny. Czy zawsze racja masy jest jedyną słuszną prawdą, a racja jednostki fanaberią. No nie, nie jest tak. Zatem nie zmuszajmy innych do zycia wedle swoich standardów szczęścia.

 3. Skoro wywołuja sztuczną potrzebę bycia matką dodatkowo dźwiękiem to znaczy ze po coś to robią tylko po co? Za mało nas? Czy za mało cierpienia?

  bardzo dobre pytanie , po coś na pewno to robią i na pewno nie z myślą o nas .

  A co do reszty to się zgadzam każdy ma prawo żyć jak uważa za słuszne jedyną granicą powinno być nie ranienie drugiej osoby

  1. Jedno konkretne pytanie czy możliwe że ktoś zmanipulowany dogłębnie w taki sposób że są pomieszane fakty z życia, niektórych nie ma. Wszelkie emocje jakie z faktów wynikały nie mają znaczenia. Osoby które funkcjonują na podtrzymaniu energetycznym, czasami nawet i na autopilocie mogą mieć czystsza aurę niż osoba świadoma całego zajścia?

   1. Dobre pytanie , ale myśle, że tak (manipulacja to manipulacja )a to co w nim/w niej prawdziwe jest Istnieje Istniało i Istnieć będzie.

    Na początku było Słowo(dźwięk) a Słowo ciałem się stało (materia) a Słowo U Boga było:)

    Wola mego Ojca jest Moją Wolą Bo On nie jest Niewolnikiem i ja nim nie Jestem….

    przecież rozumiesz …. 🙂

  2. Dzieci są PERFEKCYJNYM, ZASOBNYM i BARDZO NAIWNYM REZERWUAREM ENERGII (urodzeniowej ale tylko TE Z DUSZĄ a więc NATURALNIE poczęte)

   a tej brakuje matrixowym bożkom…. więc nakręcają spirale PODAŻY gdzie tylko mogą…

   robiąc MODY na „posiadanie dzieci”, „seks z kim się da”, „dręczenie kogo się da”…. etc…. no i ostatecznie „wojny UTYLIZACYJNE” zbędne i niewydajne im w dostarczaniu papu osobniki.

   1. Ich świat macierzysty ukryty gdzieś w „przestrzeniach” czakry korony potrzebuje NIEUSTANNEGO ZASILANIA tzw FILARÓW by móc w ten sposób i być UKRYTY przed wzrokiem Chrystusowców jak i mieć WŁADZĘ nad niżej istniejącymi formami…..

    bez zasilania on UPADNIE….. co już teraz widać w postaci tzw „artefaktów obrazu” czyli przejawiających się czasami obiektów „nie z tego świata” jakie mają problemu z maskowaniem swej obecności….

    ich patentem na „przetrwanie” było ROZBUDZENIE DUCHOWOŚCI (modlitewności) w ludziach ale się okazał pomysł zbyt mało wydajny więc próbują WSZELKICH INNYCH by przetrwać…. tzw „WYDARZENIE”…. czyli ZDARCIE MASEK.

    Nawet przyzywania cobry i te „WIZUALIZACJE ŻEŃSKIEJ ENERGII” są nacelowane w PRZYCIĄGNIĘCIE w ziemską PUŁAPKĘ jakiegoś WYSOKOENERGETYCZNEGO bytu by móc go potem OKRADAĆ Z ENERGII jak to teraz próbują czynić w stosunku do ENERGII Źródła….

   2. Ktoś wiesz dlaczego ludzie tyle czasu dostają po dupie ? a bynajmniej jego część bo nadal myślą że są lepsi , nie są , są inni a to znacząca różnica , nie chcą nawet spróbować pojąć inności innych zagłębić się nad zrozumieniem sytuacji i co tu się i dlaczego tak a nie inaczej dzieje , jeden od drugiego mądrzejszy a 3 się śmieje , póki co większość jest w dupie matrixa i taka prawda , część z nich po prostu chce i już i co zabronisz ? Niech martwi chowają martwych , znane ci to skąś ?

    Do mądrości najmądrzejszej to tu jeszcze nikt nie doszedł a jakieś taki mądry to daj mi instrukcje na zdjęcie blokad czakr ;P

    I nikt tu a bynajmniej Taw nie ukrywa że chodzi o energie .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s