87 myśli w temacie “Putin – bicz na NWO. PiS sprzedał Polskę Ameryce i okłamuje Naród

  1. Pis wycofuje sie z ustawy paliwowej. Decyzje oglosil Kaczynski—Odwlekaja w czasie, licza pewnie, ze wprowadza, gdy wygraja kolejna ture.

   1. Kalinko ❤ ,,ustawa paliwowa była przykrywką- odwróceniem uwagi pod ustawę sądową! Dziś ustąpili pod ,, naporem kolegów z po''- śmiechu warte!
    TAW JAK MYŚLISZ DLACZEGO ,,BOHATEROWIE- MARIONETKI CIEMNYCH'' mieli na imię LECH- czy te ,, leszki'' nie miału na celu ośmieszenie przyszłościowe LECHII?!
    Powiem tak jest taka manipulacja INFORMACJAMI- ŻE TYLKO SERCE JEST W STANIE ODCZYTAĆ PRAWDĘ- powiem, że TAW TU JEST TWOJA WIELKA PRACA PRZYDATNA NAM W POJMOWANIU PRAWDY- DZIĘKUJEMY ❤
    Prawda uJAWnI wszystkie kłamstwa- Putin przszedł przemianę SERCA- POPRZEZ CHOROBĘ NOWOTWOROWĄ !
    Kiedyś ARONOWI NIE UFAŁAM- teraz wraz z przypływem wiedzy- wiem, że On także przemianę Przeszedł (INDYGO) i zgadzam się z Nim w większości spraw!
    Pan ORBAN- JK Powiedział PRAWDĘ o USA, UE!!
    JAK ZACHÓD OSZUKAŁ POLSKĘ I POLAKÓW-SMOLEŃSK,KURSK,WAŁĘSA,PIS-PO – cd.
    .https://www.youtube.com/watch?v=9WP5F0bu1_8
    Trump ,, oddał'' się PUTINOWI W IMIĘ DOBRA I POKOJU!!
    To mieliśmy odczytać TAW ❤ Putin ma YAYA!!

   2. Na mego czuja, Lech W. jest współczesną inkarnacją któregoś z wielkich władców Lechii. Zresztą to można sprawdzić.

    To samo myślę o Lechu K.

    Obie te inkarnacje są kluczowe dla ewolucji świadomości zbiorowej populacji współczesnych Polachów.

    Te imiona na pewno nie są przypadkowe, bo podczepione są pod nie konkretne narodowe strumienie energoinformacyjne (morfogenetyczne).

   3. TAW DZIĘKUJĘ ❤ No tak- mieli nas rozbudzić- zupełnie inne Światło na te OSOBOWOŚCI WSKAZAŁEŚ- w swoich działaniach kierowali się DOBREM POLSKI- tylko głęboko rozbudzona świadomość wskazuje- kto za tym ,,dobrem'' stał!
    Kaczyński ,,drugi'', gdyby się teraz ,,rozbudził'' zdziałałby cuda dla POLASZY- PRZYŚPIESZYŁBY AGONIĘ SYSTEMU, KTÓRA TRWA- RAZEM Z PUTINEM I ORBANEM ❤
    OBSERWUJĄC WYDARZENIA- wizyta Trumpa- wcześniejsza GRUPY WYSZECHRADZKIEJ- następnie;
    Przewodniczącego Stałego Komitetu Ogólnochińskiego Zgromadzenia Przedstawicieli Ludowych Chin Zhang Dejianga
    – obecna wizyta Kate i William z dziećmi- obrazuje nadchodzące wydarzenia i potęgę POLASZY ❤

   4. Wybudzić Prezesa może tylko Viktor. Ale i to nie jest takie proste. Bo na mego czuja na Prezesie testowany jest jakiś hardcorowy hipnotyczny program Mind Control…
    Przecież to nie jest ćwok. A tak się zachowuje.
    Każdy inny na jego miejscu już wiele lat temu zakumałby, że jest zdrowo kiwany w sprawie Smoleńska.

   5. CUDA dla Polaszy to TWORZY żyjące w Polaszy ŹRÓDŁO (jego avatar)….

    całą reszta to matrixowe MNIEJ LUB BARDZIEJ UDANE PODCZEPY pod channelingowane przez w/w avatar ZMIANY…. Nachalne próby UWŁASZCZENIA SIĘ NA NICH przez szumowiny starego, matrixowego układu.

    Przepowiednie mówią o LECHU to lechów z polin mnogość, zmiany w Polsce miał „poprowadzić generał” to w polin na stolec wypromowano jaruzela by on dokonał „wielkiej chucpy”, Polasza ma/miała być „DUCHOWĄ STOLICĄ ŚWIATA” to w polin jan pedofil katz został OBWOŁANY PAPIEŻEM….

    I takich akcji matrixa PRZECIWDZIAŁAJĄCYCH ZMIANIE czy próbujących manipulować płynącą zeń INFORMACJĄ mnogość.

    a putin już się ZADEMONSTROWAŁ jako PIŁAT…. tylko ten UKRZYŻOWAŁ CHINY….

   6. JK- ma nałożony głęboki egregor religijny do tego doszedł smoleński- to go zakłóca, a do tego skalarne uderzenia- musi być pod stała kontrolą- tu jest Macierewicz sądzę- te cwaniaczki maja różne GADżeciki OBRONNE-TYPU ELEGANCKA, DROGA BIŻUTERIA- ZEGARKI, BROSZKI ITD.
    Viktor próbował- temat jest wielowarstwowy- zmienny- jak w przypadku Putina- ciężko otworzyć zabetonowane drzwi!
    Ale jak widać na naszym przykładzie DA SIĘ 😀
    Tym bardziej, że TAW CZYTAJĄ I NA TYLE BLOG TEN poważają i uważają ZA CENNE I WIARYGODNE ŹRÓDŁO WIEDZY- że po atakach zdecydowali się TEN BLOG POZOSTAWIĆ DLA DOBRA I ROZWOJU SWOJEGO 😀
    TAW anomalie pogodowe mogą być spowodowane- tak jak w przypadku Kalifornii wyłączeniem HAARPA- tak mi się nasuwa 🙂
    JK cos marnie wygląda- być może coś się w nim spiera! Włodek po chorobie się przemienił!

   7. Listopad zweryfikuje Prezesa.

    Rzucę to jednak w przestrzeń, choć pewnie i tak nikt tego nie pochwyci (ale sumienie będę miał spokojne):

    PANIE PREZESIE,

    NAPRAWDĘ JUŻ NIE MA NA CO CZEKAĆ: JAK NAJSZYCIEJ NIECH SIĘ PAN SKONTAKTUJE Z PANEM JERZYM ZIĘBĄ… Jest jeszcze czas na ogarnięcie tematu.

   8. Inny przykład „działania” matrixa

    przepowiednia mówi „IŻ ŚWIATEM BĘDZIE RZĄDZIĆ KRÓL Z KRAKOWA”.. czytaj król Polski….. ILU matrix już NAPRODUKOWAŁ uzurpatorów tego tytułu tzw SAMOZWAŃCZYCH KRÓLI ? Ilu zaś czeka w kolejce na finalizację podpisanych i opłaconych TARGOWIC…

    Na co oni liczą, o co walczą? o TRON WŁADCY ŚWIATA…… dla swoich MOCODAWCÓW bo na pewno nie dla polepszenia doli „bezdomnych”. Walczą o WŁADZĘ dla swoich sponsorów…. o dalsze istnienie matrixa…..

    Inny przykład, filmik sprzed mniej więcej 2 lat z wykładem znanego polskiego ufologa na jakiejś konferencji…. w którym pada

    „KOŚCIÓŁ WIE IŻ W Polsce ŻYJE CHRYSTUS”….

    i JAK matrix WALCZY Z TYM „zabrudzeniem” jakby to wyraził agent Smith….

    Z jednej strony UKRYWA TEN FAKT przed wiernymi, z drugiej strony robi wszystko by WYPROMOWAĆ W ŚWIADOMOŚCI WIERNYCH FAŁSZYWKĘ…. czyli maschiacha….. Inne podjęte działania to modny ze 5 lat temu WYSYP SAMOZWAŃCZYCH Chrystusów….. by zalać przestrzeń astralną (MATRIXOWĄ) szumem…

    by tak zniszczyć ISTNIENIE PRAWDZIWEGO…..

   9. ,,ustawa paliwowa była przykrywką- odwróceniem uwagi pod ustawę sądową!”
    —————————-
    A to sie zgadza! Choc jedno nie wyklucza drugiego. PiS potrzebuje pieniedzy jak ryba wody.

   10. Przepowiednie mówią o LECHU to lechów z polin mnogość, zmiany w Polsce miał „poprowadzić generał” to w polin na stolec wypromowano jaruzela by on dokonał „wielkiej chucpy”, Polasza ma/miała być „DUCHOWĄ STOLICĄ ŚWIATA” to w polin jan pedofil katz został OBWOŁANY PAPIEŻEM….

    TRAFNE !

    Nie wiem o jaka przepowiednie chodzi, ale wyglada, ze „oni” podpasowuja wydarzenia i „ludzi”he, he, „pod przepowiednie…
    A tu pewnie NIE O TO CHODZI.
    ZRODLO inaczej odczytuje i inaczej wysyla ZNAKI ❤
    "generał"to nie wojaskowy, ale GEN REAL…prawdopodobnie.
    LECH…Ktosiu, jak sie te DZIECI NIKE nazywaly ??? Bo czuje, ze to tu jakas wskazowka jest.
    A co do :
    " Polasza ma/miała być „DUCHOWĄ STOLICĄ ŚWIATA"

    STO-LICA…stolicznyj…liczony do STU…LICO= TWARZ
    illico = natychmiast,teraz

    ZRODLO CZYTA SIE SERCEM ❤
    tak mysle…

   11. „Ktosiu, jak sie te DZIECI NIKE nazywaly ??? Bo czuje, ze to tu jakas wskazowka jest.”

    –wedle wiki to
    „Należała do pierwszego, starszego od Olimpijczyków pokolenia bogów. Jest córką tytana Pallasa i bogini podziemnej rzeki Styks. Towarzyszyło jej w boju rodzeństwo: Zelos – współzawodnictwo, Kratos – siła i Bia – przemoc.”

    ale one, to rodzeństwo to zarówno Łukasz, Marek, Mateusz czyli późniejsi 3 Ewangeliści do Nike jako Jana (umiłowanego), i też 3 MOJRY (PRZĄDKI) jakie ludziom losy przędły ale też i

    3 KRÓLOWIE podążający za GWIAZDĄ BETLEJEMSKĄ, oczywiście w moim widzeniu tego z uwzględnieniem Brzytwy Okhlama czyli tym ANTY nawet tzw filosłowianom…..

    Motyw Nike i jej rodzeństwa pojawia się zarówno w mitologiach europejskich (irlandzka na przykład) jak i z ameryki środkowej (wtedy mowa jest o 4 rzucających oszczepami).

    i skoro to ona została wyznaczona na OPIEKUNKĘ (STRAŻNICZKĘ) to jej GODŁO powinno być na fladze Lechii… Przynajmniej jak Lechia ma być Lechią a nie jakim trójmor(dz)skim polin jak te 3 żuki z pewnego rytuału….

   12. Pierwsze Pokolenie to PIERWSZA INWAZJA = 3400 pne
    Drugie Pokolenie to 2 inwazja 2400-2200 pne
    Trzecie Pokolenie to 1800 pne…..

    Potem około 1300 pne była WIELKA RZEŹ właśnie odtwarzana w Syrii.. a potem „grecka mitologia” straciła archiwistów a „grekami” zaczęli być WRODZY IM Achajowie (czerwona rasa z mitu założycielskiego, ta która WREŚCIE SPEŁNIŁA OCZEKIWANIA swego twórcy i WYRŻNĘŁA HETYTÓW)….

 1. Jak Lepper był taki mądry to czemu brał kredyty w tych złych zachodnich bankach i czemu nakupował sobie ziemi ? Tylko myślał o bogaceniu się. Razem z Berger i innymi.

   1. TAW co do Lecha W, to on moze byc inkarnacja ale jakiegos rabina choc mysle ,ze jego inteligencja jest ponizej poziomu normalnosci. Jesli to Lejba jako agnet Lech W ,to nie moze byc inkarnacja jakiegos slowianskiego krola:)To zwykly szambonurek,agent watykanu i CIA czyli Jezuitow dlatego nosi Pania Bozie na klapie aby wprowadzac Polakow w trans oglupienia.I co udalo sie?..udalo! Pozdrawiam

   2. Devingo,
    w tym wypadku mówimy o zupełnie innym poziomie niż ocena faktów historycznych, mówimy teraz o poziomie duszy. A dusza nie ocenia jak historyk. Nie ocenia, bo jest zachłanna na doświadczenia.

    Kiedyś się przekonasz, że w swoich tysięcznych żywotach byliśmy/jesteśmy i „diabłami”, i „aniołami”;
    i „żydami”, i „słowianami”…

    Wszystkie istotne nazwiska zaangażowane teraz (po którejkolwiek stronie barykady) w proces Wielkiej Zmiany – to znane z ubiegłych wieków postaci historyczne w swoich najnowszych wersjach. Niektórzy z tych, którzy pracują teraz po stronie „światła”, umacniało kiedyś matrix. I odwrotnie: niektórzy z tych, którzy mają teraz do odegrania niewdzięczne role, mieli kiedyś twarze bohaterów.

    Lech W. to bardzo ważna inkarnacja, której ostatecznym celem ewolucyjnym jest wybudzenie Polaków z wielowiekowego snu.

    Ja osobiście na przykład nigdy nie miałem negatywnych emocji w stosunku to tej inkarnacji. A więc dla mnie osobiście jest to info, że kryje się za tym coś głębiej… A mój czuj jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

    Oczywiście próbuję ogarnąć tu zupełnie inny fraktal niż analiza i ocena znanych powszechnie, udokumentowanych faktów historycznych.

   3. Taw, to Ty musiałeś narozrabiać trochę w poprzednim wcieleniu, że teraz tak ciężko pracujesz po stronie światła.😜

   4. Jak każdy, pracowałem po obu stronach barykady.
    Jak w każdym, ciemności we mnie nadal wiele, gdyż swój Cień każdy posiada.

    A ci, którzy uważają, że nie mają w sobie cienia, niech się tu zgłoszą, przeprowadzę na nich bardzo prosty test… 😜

   5. „dlatego nosi Pania Bozie na klapie aby wprowadzac Polakow w trans oglupienia.I co udalo sie?..udalo! Pozdrawiam”

    Ktos pisze : „ARYMAN”= MARYJA= „DUCH” i ten „malo sympatyczny dla LUDZI

    Wiec z ta klapa…to on moze jest „u siebie”

   6. Taw, jaki test? Nie żebym uważała, że nie mam cienia, bo mam. Jestem jak zwykle ciekawa 😜 Chociaż ciekawość to podobno pierwszy stopień do piekła. 🤔

  1. Witaj Sławoj,

   niestety nie udało mi się wygospodarować wolnych dni w tym czasie, gdyż wyskoczyły mi pilne roboty przydomowe, co siłą rzeczy frakralnie musi zamanifestować się również na tym blogu (z pożytkiem dla przestrzeni).

   *

   Ciekawe, że św. Brunon krzyżuje/blokuje przedramionami własne serce… 💘

   A pomimo to, paradoksalnie, energia tego zdjęcia mówi:

   „Bez napinki, bo będzie dobrze”…

   1. My odkrywamy Podlasie, więc będziemy pewnie gościć i w okolicach Sokółki / Puszczy Białowieskiej. Ale to na przyszłość… Fraktalne i ważne rzeczy wydarzyły się w tym czasie, bo i dla nas to ważny czas był. Będzie o tym głośno w necie 😉 .. A właśnie, a propos archetypu/hologramu/egregora krzyża (symbol religijny) tutaj też coś mogło się zadziać. Zerknijcie w ten hologram i dajcie znać ;). TAW zerknij głębiej, w przestrzeń 😉 nie tyle co na figurę ;).

   2. Moje wglądy nie są miarodajne, bo ja już od dawna oglądam Polskę z perspektywy 10-20 lat do przodu. Więc do mnie energia Polski mówi:

    „No i co, warto było się tak napinać? Przecież i tak w końcu wygraliśmy. A mogliśmy to samo uzyskać bez żadnych napinek:
    SAMĄ SPÓJNĄ (ZINTEGROWANĄ NA POZIOMACH) DECYZJĄ„…

  2. Drogi TAW, byc moze Walesa jest inkarnacja jakiegos Wojownika, trudno mi powiedziec gdyz nie jestem specjalista w tej dziedzinie. Natomiast w tej inkarnacji to wyjatkowo negatywna postac o podlym charakterze, materialistyczna,ni to ubek ni nkwd-owiec,podobno dzialacz ale zlodziej. Reprezentatn interesow fundacji Rockefelera i moze nawet o tym nie wiedzial dla kogo pracowal.Ilu ludzi wykonczyl i zrujnowal im zyciorysy??? Od 80 roku juz agent CIA i Watykanu z fikcyjnym nazwiskiem wczesniej. O swojej inkarnacji bredzil juz w czasie rozmowy ze swym bratem w czasie internowania.Twierdzil ze sa potomkami cesarza Walesy a pieniadze ,ktore nakradl naleza sie im jak woda obywatelowi w kranie. Jego nazwisko Walesa nieprzypadkowe,dobrane do miary wykonywanego zadania LECH WALESA,jakby dodac jeszcze pania bozie w klapie to juz nic dodac nic ujac. Jesli inkarnacja to chyba krola Popiela slawnego z trucia bliskich i znajomych.Pozdrawiam

  3. „Proboszcz pomyślał także o drodze krzyżowej. Zaprojektował kilkusetmetrową trasę jej przebiegu – od poziomu drogi, wokół wzniesienia, do jego szczytu przy figurze męczennika. Przy pomocy miejscowego leśniczego Marka Skrzosa przygotowano szlak, którym miała przebiegać. Pojedynczy parafianie oraz rodziny chętnie przyjęli na siebie koszt wykonania kolejnych stacji, ofiarując te dary w szczególnych intencjach. ”

   No tak, i WYCIELI SWIETE DRZEWA, a na dodatek wyludzili od parafian SZMAL na te stacje…PERWERSJA i MANIPULACJA uczuciami Kurpiow…

 2. Nie obejrzałam jeszcze całego filmu.
  Nie wierzę w istnienie ufo, kosmitów itd, za to wiem, że istnieją duchy, w tym nasze dusze.
  Każdy jasnowidz (wielu nimi bywa, ale niewielu się na tym w życiu skupia) widzi tylko kawałek świata. Aby pokazać całość sięgnę do nielubianej przez wszystkich Biblii: jest tam tzw. przypowieść o przewrotnych rolnikach, którą nazywam streszczeniem dziejów świata.
  Bóg dał w dzierżawę rolnikom winnicę, a ci traktowali ją jak swoją własność i nie oddawali Mu należnej części plonów. Przeganiali, a nawet zabijali posłańców, zabili też Jego Syna, by winnicę mieć wyłącznie dla siebie.
  Myślę, że to jest powód (mieć winnicę dla siebie), dla którego Kościoły chrześcijańskie nie potrafią dostrzec Chrystusa zmartwychwstałego i Jego nauki; ciągle przypominają, że On nie żyje, więc nic nie może ( nawet tego, co zaproponował w Mk 16,14-18) póki powtórnie nie pojawi się na ziemi.
  Oczywiście Kościoły nie mogą pominąć informacji, że Jezus zmartwychwstał, ale póki nie ma końca świata, Jego winnicą rządzą czciciele jednego z przewrotnych rolników – Pawła.
  I stąd cała nasza niewola.

  1. Szanowna Krystyno, pisze tu, bo watek o kradziezy dzieci gdzies pod innym wpisem, a powraca mysl DLA CIEBIE i o TOBIE!
   Chcesz odnalezc KUZYNA, ktorego Twoja straszliwa ciotka sprzedala obcym…
   Pisalas, ze sie obawiasz tego ze wzgledu na konsekwencje. Pisalas, ze zeglujesz z kolezanka i Jej „piratem niezwykle przystojnym”.
   „PIRACI” jak chca, to moga pomoc, znaja detektywow itp. POPROS O POMOC, jesli sama nie potrafisz. Ten KUZYN gdzies tez marzy o POZNANIU PRAWDY !
   Ta mysl powraca, ale WOLA JEST TWOJA !!!

  1. Powiem tak: są różne poziomy wiedzy alternatywnej.
   Zanim dojrzałem do założenia własnego bloga, sam się wychowywałem na tym portalu, dużo mu zawdzięczam. Z tym portalem związany jest bardzo wartościowy portal InneMedium.pl

 3. Wiecie co, ja jestem na wschodzie Polski i dzisiaj lataja helikoptery ze wschodu na zachod, oczywiscie wojskowe, jeden za drugim. ciekawe, w jakim celu.

   1. To są kolejne fazy realizacji starego (co najmniej z 2013 r.) układu Putina z Chazarami w sprawie podziału Ukrainy po połowie (Noworosja+Krym to dokładnie połowa Ukrainy!; pozostała połowa od 21.11.2013 r. jest już żydowska).

    Piszę o tym od początku izraelskiego zamachu stanu na Ukrainie (łamanie demokracji, gdyż obalony zbrojnie przez izraelskie, amerykańskie oraz szkolone w Polsce służby specjalne Wiktor Janukowycz był LEGALNIE WYBRANYM prezydentem demokratycznego państwa europejskiego).
    We wrześniu 2014 pisałem:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/09/09/national-geographic-musi-znac-szczegoly-terytorialnego-paktu-putin-nwo-skoro-juz-oficjalnie-lansuje-mape-nowego-porzadku-europejskiego/

   2. Wgląd w Rzeczposplitą na 15-20 lat naprzód do spory wgląd 🔮😉. Pisałeś, ze tak naprawdę Polskę zmienia dopiero teraz rodzące się dzieci. Jednocześnie mówimy o wielkich zmianach w ciągu najbliższych 2, 5, 10 lat. Liczę, ze nie dotyczy to tylko odzyskania niepodległości i prawdy historycznej, ale jakże istotnej dla bycia szczęśliwym człowiekiem poprawy jakości życia: zdrowej i czystej przyrody i takiegoż jedzenia. Masowe przejście Lechów i Laszek na wegetarianizm wydaje się być nieodzowne – dla zdrowia i uzyskania energetycznej harmonii poprzez umniejszenie cierpienia zwierząt. Ale liczę na coś jeszcze w czasie bliższym, a nie dalszym – dzięki odnowieniu słowiańskiej codziennej życzliwości i ładu w umyśle czas pracy powinien skrócić się z zaborczych 8 godzin do 5. Pisałeś o powinnościach Lechity do poprawiania zasobności i finansowego statusu, lecz nie każdy ma smykałkę do biznesu. Ja pracuję dla korporacji i jest to Ok, pod warunkiem ze czas pracy skróci się do godzin 5; automatycznie każdy Lechita zyska czas dla bliskich, na trening, na kontemplacje przyrody, dla siebie SAMEGO. Teraz jest to praktycznie niemożliwe, chyba ze mówimy o urywanych strzępach wolnego czasu, ale to nie daje ani harmonii, ani stałej, gwarantowanej regeneracji. Tak to wyglada na dziś, i oby lechickie rządy zmieniły to szybko nie tylko dla naszych dzieci. 😉 Albowiem ja Czcibor chcę sobie znikać w lesie mym polskim 🌳🌲🌳🌲🌳🌲. I jeszcze jedno – nie będę pisał dosłownie o czym myśle w tym momencie, bo oko wężowe patrzy, ale skoro chcemy tego w przyszłości, o czym tu parę razy pisaliśmy, to afirmacja wklejona na górnym pasku ze zdjęciem
    na FB będzie codziennie wpływać na myśloksztalty ludzi odwiedzających nasz profil tudzież zapoznanych. 🙂🤝🙂 Sława Lechii!! 👊🤠

   3. „Ale liczę na coś jeszcze w czasie bliższym, a nie dalszym – dzięki odnowieniu słowiańskiej codziennej życzliwości i ładu w umyśle czas pracy powinien skrócić się z zaborczych 8 godzin do 5. Pisałeś o powinnościach Lechity do poprawiania zasobności i finansowego statusu, lecz nie każdy ma smykałkę do biznesu”

    JA TEZ : ” dzięki odnowieniu słowiańskiej codziennej życzliwości i ładu w umyśle czas pracy powinien skrócić się z zaborczych 8 godzin do 5. ”

    „odnowieniu słowiańskiej codziennej życzliwości ” ❤ ❤ ❤

 4. Obecnie jednym z PRIORYTETOWYCH BADAŃ w nauce są tzw SIECI SZTUCZNEJ INTELIGENCJI…. sieci w jakich KOMÓRKAMI (KOMPUTERAMI) mają być MÓZGI podłączonych do nie osób. Ten projekt w Rosji się nazywa INTERNETEM LUDZI…. INTERNETEM zrobionym Z LUDZI. I jakby było mało nad tym STRATEGICZNIE MILITARNIE projektem pracują WSZELKIE „WROGIE” sobie „polityczne” obozy „PRZYPADKOWO” DZIELĄC SIĘ WŁASNYMI WYNIKAMI……

  a teraz mamy jeszcze to….

  „TERAZ WIECIE O CO.. WALCZY PAN PUTIN!

  A, ROSJANIE CHCĄ „KRĘCIĆ SWOJE LODY……” CZYLI ODBIJAĆ ŚWIATŁO SŁONECZNE, KTÓRE POWINNO TRAFIĆ DO ZIEMI I LUDZI….

  STOP! STOP! STOP! BASTA!

  Takie eksperymenty już były w odległej przeszłości, skończyły się zniszczeniem macierzystej planety!

  ODBIJAĆ ŚWIATŁO SŁONECZNE.. TZN. ZATRZYMYWAĆ PROCESY ŻYCIA I EWOLUCJĘ NA ZIEMI.

  Nie nie są chuligani… kombinatorzy i złodzieje na kosmiczny wymiar usiłujący przejąć mega energię wychodzącą z GWIAZDY MATKI i SŁOŃCA wzmocnioną przez SYRIUSZA odbić ją tym urządzeniem do sztucznie stworzonego „TRÓJKĄTA MOCY w Rosji o trzech wierzchołkach w Nowosybirsku , Omsku i Tomsku.
  Zbudowany tam przez naukowców NOWY TRÓJKĄT MOCY do którego oni chcą podłączyć WSZYSTKICH LUDZI DUCHOWYCH ( bo jedynie ONI mogą energetycznie z Ziemi zasilać ten układ) ,a tym samym chcą zdominować i przejąć nie tylko ziemię ale i olbrzymią cześć kosmosu!

  To już było … w czasie 2 Cywilizacji , utrzymywane w czasie 3 cywilizacji, a teraz ponieważ czas tego przekrętu dobiega końca Pan Putin i spółka walczą o ponowny czas władzy. Chcą stworzyć kosmiczne państwo Asgardia , które włada Ziemią , otrzymuje moc energetyczną , przekazywaną przez układ oparty na obecnie zbudowanej piramidzie w Rosji !

  Tam chcą umieścić ( nie wiem może już go umieścili) kryształ ( za 300. milionów dolarów! który uaktywni mocą tereny Rosji, tak by stała się nie nietykalna dla potencjalnych agresorów jak dawniej Egipt z udziałem Wielkiej Piramidy w Gizie!

  Jednym słowem chodzi im o stworzenie NOWEGO GLOBALNEGO NIEWOLNICTWA … Z ZACZIPOWANYCH LUDZI , KTÓRZY NIEBAWEM MIELI BY WYMAZANA, ZABLOKOWANĄ W MÓZGACH INFORMACJĘ OBECNĄ I CAŁĄ DOTYCHCZASOWO OSIĄGNIĘTĄ WIEDZĘ!

  KOLEJNE KOŁO KARMY… JUŻ NIE ASTRAL, A ASGARD!

  W polityce wrze jak garnku… ziemskie opcje walczą ze sobą.. nie wiedząc być może ,że KAŻDA jedna z nich jest sterowana przez JEDNĄ I TĄ SAMĄ POSTAĆ !”
  (http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=8&p=74168&sid=1ba3ad5b98b491d461244a7fb10e880f#p74168)

  taki KWIATEK jaki jest REALIZACJĄ MAPY GOMBERGA o czym świat zapomina…. MUTACJĄ GLOBALNEGO BANDZIORA z barw ussa na rosyjskie…

  (To CZIPOWANIE to eufemistycznie określenie na PODŁĄCZANIE LUDZI DO TEJ SIECI… PRZYMUSOWE… i „dla dobra” podłączonych do niej jednostek by się ORWELL spełnił…. (każdy był MONITOROWANY via owe SI 24 godzin na dobę))…

  .. no ale „podlewajmy kwiatki” kiedy w tle chałupa płonie….

  Niektórzy pewnie zapomnieli ale to przypomnę

  BÓG NIE POTRZEBUJE LUDZI DO SWEGO ZWYCIĘSTWA, ALE LUDZIE POTRZEBUJĄ BOGA DO SWOJEGO…. PRZETRWANIA….

  więc udanego czekania… aż ktoś za was posprząta tę stajnię. Oby nie posprzątał jej wraz z wami bo będziecie jak i czarni duchowo mu capić…

  1. Ktosiu, to co robic? Bo to wszystko, o czym piszesz, niewesolo brzmi…
   Aha, jest MM, jest Iskra Zycia,jest Pani Jeziora (TRZECIA POSTAC czy to MM ? )
   …a konkretnie, CZLOWIEK, taki Czytelnik teo Bloga, co ma robic?

   1. Nie wiem Sikorko, jestem tylko Ktosiem…. z małym kolorowym wiaderkiem….

   2. Sikorka, nie bierz na poważnie Ktosia. Juz na niejednym blogu zastraszal i dostawal bana. Chyba taka jego rola – mąciciela.

   3. ” nie bierz na poważnie Ktosia. Juz na niejednym blogu zastraszal”
    O jakie blogi chodzi ???
    Ktos tu wspomnial o , zdaje sie, magicznym, czy cos tak, ale gdzie to znalezc ??? Moze masz jekis namiar ???
    Nie kazdy ma czas „szperac” po necie, wielu z nas nie dosypia, aby od czasu do czasu chociaz tu na chwile zajrzec…rezygnujac z codziennych zajec, bo czas nagli…
    Dziekuje z gory, jesli znasz jakis namiar.

  2. Ktoś pisze: „więc udanego czekania… aż ktoś za was posprząta tę stajnię. Oby nie posprzątał jej wraz z wami bo będziecie jak i czarni duchowo mu capić…”
   Ktosiu czyś Ty aby nie jest owym straszącym Anu 😀 , że Ciebie to czekanie nie dotyczy ? , a może Ty za wszystkich pracujesz?
   Coś mi z Tobą nie gra, może i masz wiedzę, ale nią tylko straszysz, bo dobrze wiesz czym jest strach, a może Ty z tego korzystasz ? 😀

   1. Nas już nikt nie wystraszy, bo

    TERAZ TO MY STRASZYMY – WIELKĄ ZMIANĄ!

    Straszymy i bardzo uważnie obserwujemy, kto się nas boi…

    Pytanie jest proste:
    Kto się może bać Jerzego Zięby?…

   2. „…a konkretnie, CZLOWIEK, taki Czytelnik teo Bloga, co ma robic” napisala SIKORKA
    „taki Czytelnik teo Bloga”
    teo znaczy BOG !

    Czyli co? Czytelnik czytajacy BOSKi przekaz?
    A to ci dopiero „przejezyczenie” !

   3. SłowiAnka mi też coś nie gra.. Jeśli ktokolwiek dyskredytuje osobę jaką jest Jerzy Zięba i jego ogromny wkład w „odczarowywanie” naszego społeczeństwa, to zwyczajnie zapala mi się wielka czerwona żarówa. Zaczęłam baczniej się przyglądać, trochę poszperałam w necie (sama również w którymś komentarzu dałaś dobry trop gdzie szukać) i stwierdzam podobnie jak TAW żeby BARDZO UWAŻNIE obserwować. Nie tyle kto pisze (bo nicki można mieć różne…….) ale co pisze (treść), jak pisze (sam „styl” pisania), kto z kim(!) pisze. Na razie tyle.
    Do tej pory tylko czytałam, ale nie podoba mi się to co się tu zaczyna dziać. A jak już napisałam to chcę Ci podziękować TAW za tego bloga 🙂 I pozdrawiam wszystkich komentujących ludzi dobrej woli (w przeciwieństwie do „farbowanych lisów”)
    P.S. Jerzy Zięba premierem 😀

   4. SłowiAneczko mi daleko od straszenia mi daleko od chęci by ludzie byli niewolnikami , daleko mi od wielu rzeczy , a jednak miałam takowe dziwne przeczucie każecie je wyrzucić ?

    Miałam też dziwne pokazanie czegoś przez pewną postać w czarnym kapturze … nie wiem co to było dla mnie bardzo dziwne bynajmniej to doświadczenie….

    jest wiele rzeczy które dopiero mi się układają , nie piszę jeszcze o tym może przyjdzie dany czas , ale mnie chyba nie podejrzeważ że ja bym chciała kogoś straszyć a dziwne to że ja też poczułam co poczułam .

    Na Marginesie taka radosć inna ale RADOŚĆ moja mama rocznik 54 zrozumiała schemat Matrixa ! rozumiecie to ?!!!!!! Czujecie Radość moją

   5. Słowianka, a ty jesteś w stanie uwierzyć iż w czasach NAJSTRASZLIWSZEJ WALKI komunistów z demokratami, za sławetnej Grubej Kurtyny gdzie społeczeństwo tak usa jak i rosji było NIEUSTANNIE STRASZONE BLISKOŚCIĄ WROGIEJ INWAZJI i popędzane do maksymalizacji MILITARNEGO WYSIŁKU (nauka na potrzeby wojska)….

    to RZĄDY OBU PAŃSTW poprzez GB… ZE SOBĄ WSPÓŁPRACOWAŁY

    DZIELĄC SIĘ OWYMI WYNALAZKAMI jakie ich społeczeństwa „w stanie permanentnej wojennej paniki”, dla zdobycia militarnej przewagi nad wrogiem, wynajdowały….

    TAJNE POROZUMIENIE w ramach którego KSIĘŻYCOWY KANT też był kryty…. porozumienie obowiązujące do dziś dlatego taki putin jest członkiem LONDON CITY – zdziwka nie?

    A o ilu takich rzeczach ZWYCZAJNIE NIE WIESZ?

    PS.
    Zięba to, zieba tamto

    a ZNACIE JEGO PROGRAM, środowisko jakie za nim stoi, środowisko z ramienia którego będzie startował, środowisko jakie ma kwity na niego, ….

    taką ziębą za poprzednich wyborów miał być kukiz, wcześniej onr, wszechpolacy itd… a co się okazywało po wyborze do KORYTA? iż z tego KORYTA TRZA NAJPIERW OBSŁUŻYĆ cienie takich zięb… jego popleczników, pociotki…. i na wyborców mało już kto zwracał uwagę…. Na ich potrzeby…. bo wybory dopiero za 4 lata a motyle (wyborcy)… pamiętają krócej….. zresztą wystarczy połechtać ich chciwość, nienawiść, ego… i znowu będzie KORYTO zdobyte.

    Naprawdę wierzycie, że z nim będzie inaczej? Że mu na to pozwolą?

    PS.
    „Ktosiu czyś Ty aby nie jest owym straszącym Anu” – hm… kim jest ktoś… o to jest pytanie…..

    Macie WGLĄD to sprawdźcie, dla mnie to też będzie test jak się sprawuje….. pewien wynalazek 😀

    bo w to co mógłbym napisać
    –nie uwierzycie…
    –zazdrość was zeżre razem z kapciami….
    –umrzecie z wrażenia nie wiedząc kiedy….

    więc wam oszczędzę tego…. dożyjcie do „premierostwa tw zięby”.. będzie fajnie popatrzeć na wasze miny. ;D

  3. Zbudowany tam przez naukowców NOWY TRÓJKĄT MOCY do którego oni chcą podłączyć WSZYSTKICH LUDZI DUCHOWYCH ( bo jedynie ONI mogą energetycznie z Ziemi zasilać ten układ) ,a tym samym chcą zdominować i przejąć nie tylko ziemię ale i olbrzymią cześć kosmosu!

   A więc moje przeczucia okazują się mieć podstawę , sęk w tym że to my jesteśmy im potrzebni z jakiegos powodu my .

   1. Potrzebuje NASZEJ ENERGII CZYSTEJ, TEJ Z SERCA, BO TYLKO MILOSC „WPLYWA” NA WSZECHSWIAT…
    Wplywa jak WODA 🙂

   2. Ktosiu, ja w tamtych czasach żyłam, chodziłam do szkół i nawet zbierałam w ramach prac społecznych ową sławetną stonkę 😀 ziemniaczaną, którą jakoby zrzucili nam nad głowami ci źli amerykanie.
    My Polacy od zarania dziejów tkwimy zawsze w środku wydarzeń między dwoma wrogami, jakbyśmy ich nie umiejscawiali są to zawsze te same pejsate stwory, tylko inaczej się określające.

    „A o ilu takich rzeczach ZWYCZAJNIE NIE WIESZ?”

    Ty wiesz, ja wiem, czy chodzi Ci o licytowanie się, kto z nas wie więcej, kto przeżył więcej, to do niczego nie prowadzi, zbędna jest zatem pusta dyskusja.

    Dla mnie żadna władza, żaden rząd, a tym bardziej poszczególne jednostki rządzące nie są do niczego potrzebne, nie są też wyznacznikami ani też autorytetami, w swoim życiu kierowałam się i nadal kieruję wskazówkami mojego serca /5 cnót serca/ i to jest cała moja filozofia życia „Żyj w zdrowiu, spokoju, dostatku i miłości, i daj żyć tak żyć innym”. Gdybyśmy takie zasady w życiu wszyscy stosowali, to gwarantuję Ci, Ktosiu, że żylibyśmy w RAJU.

    „bo w to co mógłbym napisać
    –nie uwierzycie…
    –zazdrość was zeżre razem z kapciami….
    –umrzecie z wrażenia nie wiedząc kiedy”

    Ktosiu, w powyższym stwierdzeniu przypominasz mi PANA w oficerkach kopiącego ujadające kundelki /nas w Twoim mniemaniu/ no bo przecież nie Ciebie, wszak Ty jesteś ponad tą całą zgrają ujadających 😀 ….. bo Ty przecież wiesz więcej.
    To co mógłbyś napisać, to już pisałeś na różnych forach, strasząc innych tym, co to niby ich czeka, nie zazdrość, a pycha, jak widzę, to na razie zżera Ciebie, a umrzeć z ciała muszą jednak wszystkie ziemskie istoty, łącznie z Tobą, a kiedy, to jest właśnie dla każdego niewiadoma.

    Licytowanie moje ważniejsze, Twoje ważniejsze prowadzi na manowce, zabija SERCE, rozpycha EGO, a wystarczy żyć w zgodzie i MIŁOŚCI, i świat i życie stają się piękne, i tego Ci Ktosiu życzę z głębi mojego >3

   3. SlowiAneczko Jesteś CUDEM, LEKIEM NATURY, JASNOŚCIĄ, ISKRĄ, KTÓRA przegania ciemną odchodząca w zapomnienie rzeczywistość ❤
    K-a ❤ CELNIE wskazała:
    ,,i stwierdzam podobnie jak TAW żeby BARDZO UWAŻNIE obserwować. Nie tyle kto pisze (bo nicki można mieć różne…….) ale co pisze (treść), jak pisze (sam „styl” pisania), kto z kim(!) pisze. Na razie tyle.''
    Dodam: kto sam sobie odpowiada i w jakim celu najpierw kreuje się na wielką SŁOWIANKĘ później JEJ przeciwieństwem się staje!
    ,,Farbowany lisek'' trochę rozrabia- może to zabawa, może nauka- a może działanie przebiegłe ( JA WIEM KTO SIE ZA NIKAMI KRYJE!)- może energię spija, może bot?!
    Obserwuję tą osobę uważnie od samego początku pojawienia się- gdyż była dla mnie wielką inspiracją- ale niestety zaczęła jej iskra gasnąć- cofać się- ALE JEST PIĘKNĄ GWIAZDĄ ❤ i WIEM, ŻE DO SWEJ JASNOŚCI DROGĘ ODNAJDZIE!!
    Jerzy Zięba PREMIEREM- ODNOWICIELEM ❤
    SŁAWA WIELKIEJ LECHII 😀

   4. (SłowiAnka)
    „Ty wiesz, ja wiem, czy chodzi Ci o licytowanie się, kto z nas wie więcej, kto przeżył więcej, to do niczego nie prowadzi, zbędna jest zatem pusta dyskusja.”

    –skoro wiadomo iż ci zza Odry i ci zza Buga CHCĄ POLAKÓW WYMORDOWAĆ to wiara W SOJUSZE Z NIMI jest jak wiara iż (niecenzuralne)

    Niemcy i Rosja WSPÓLNIE realizują projekt zwany MAPĄ GOMBERGA…. czyli stania się PAN-MOCARSTWEM

    i skoro to WSPÓLNIE REALIZUJĄ to nie będzie tak iż Merkel jest bee a Putin cacy skoro DZIAŁAJĄ WSPÓLNIE… nad tym podobnie jak się 1940 roku dogadali nad WSPÓLNĄ EKSTERMINACJĄ Polaków do końca 1949 roku…. na konferencji NKWD-Gestapo jaką NADZOROWALI w przebiegu BRYTYJCZYCY….

    Tak samo jest z cała resztą.. SŁOWIAŃSTWO ma się wedle przepowiedni ODRODZIĆ to FARYZEUSZY odmieniających w swoich wypowiedziach to SŁOWO KLUCZ bez liku…. Kiedyś za bodajże 2 „wolnych” wyborów… takim słowem było GODNE….. i tu też każdy koryciaż na prawo i lewo obiecywał wszystkim „GODNE zarobki” ” GODNE życie”…. etc Czym się to GODNIENIE skończyło ? Oni mieli GODNE życie poselskie, inni SOLIDNE podwyżki wszystkiego…..

    Teraz takim MODNYM SŁOWEM jest SŁOWIAŃSKI…. zobacz ile Lisków Chytrusków PRÓBUJE SIĘ NA HAMA PODCZEPIĆ POD ENERGIĘ ZMIAN paradując jak indor w CUDZYCH SŁOWIAŃSKICH ŁASZKACH…..

    ale to wszystko to KANT, to są RATUNKOWE antykreacje matrixa by JAKOŚ TEN WROGI MU RUCH STŁAMSIĆ, PRZEJĄĆ, ZNISZCZYĆ….

    NIE UMIECIE TEGO DOSTRZEC….

    bo część z was, jak Niemcy w 1939 roku, są już BEZREFLEKSYJNIE wpatrzeni w swojego ATRAKTORA…. jaki już NAD NIMI PRZEJĄŁ KONTROLĘ…..

    a ten fakt już wystarcza by dać im broń i wypuścić na barykady by się MORDOWALI z „antyziębistami”

    bo matrix nie operuje na PROMOWANIU czegokolwiek ale tworzeniu BARYKAD na jakich się zaczadzeni ATRAKTORAMI będą mogli WZAJEMNIE WYBIJAĆ……

    w większości przypadków nie potrafiących nawet ZRACJONALIZOWAĆ tego DLACZEGO to robią….. bo są w AMOKU, w ZAUROCZENIU swoim atraktorem…..

    Tak działa matrixowy MIND CONTROL w praktyce.

   5. Mapa Gomberga to PRL oraz III RP, a więc stare twory, które się nie zweryfikowały.

    Ze strony Rosji, poza cenami gazu, już nic nam nie grozi, co udowodnią najbliższe lata. Po odsunięciu chazarskiego PiS-u od władzy i wystąpieniu Polski z terrorystycznej międzynarodówki (NATO) Rosja przystąpi do Trójmorza.

    Niemcy wkrótce się rozpadną pod naporem ewolucji. Ten kraj nie istnieje nawet formalnie. Niemcy to nie państwo, lecz firma zarządzana przez USA (czytaj: Chazarię).

    Polsce nie grożą już żadne strachy.

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/wojny-nie-bedzie/

    A kto się lubi bać, niech kupuje kosę, osadza ją na sztorc i niech kopie solidne okopy. Z pewnością Antoni da na ten szczytny cel nawet jakąś bezzwrotną zapomogę…

   6. Mapa Gomberga to podział świata po 3 Wojnie Światowej jaka w planach angoli miała być TUŻ PO 2… Nie wyszło bo się ZSRR zdążył dorobić własnej atomówki.

   7. Elaszka pisze: „Dodam: kto sam sobie odpowiada” Dokładnie o to mi chodziło, żeby dobrze patrzeć kto z kim dyskutuje 😉 Widać to aż nadto. Jednak istnieją też pewne przesłanki wskazujące na to, że nie zawsze jest to jedna osoba, aczkolwiek styl pisania ten sam (jakby po jednym szkoleniu byli… ;D) Potwierdzenie tego znalazłam później na blogu mistyka. Wiele lat tam się farbowany lisek udzielał i został po nim smrodek. Zarzuty co do niego i jego świty też dość ciężkie, także uważajcie proszę na to towarzystwo. Ogólnie latają po wielu blogach tego pokroju jakby w pocie czoła nad czymś PRACOWALI 😉 Nietrudno odnieść wrażenie że odwala się tu przed nami jakiś teatrzyk – tylko w jakim celu? Od czego chcą odwrócić naszą uwagą, na jakie tory przekierować nasze myśli..? Wiedzę niby mają (chociaż zapewne nie do zweryfikowania przez większość czytających), tylko co z tego tak naprawdę wynika? Jedno dla mnie jest pewne: w obliczu tej maskarady ze zmiennymi nickami i sztucznie prowadzonymi dyskusjami, jakoś szczerych intencji nie widać.

   8. „nie da on krzywdy zrobić nikomu”

    Pamietasz? Gdy On jadal z celnikami, faryzeusze zakrywali usta i szeptali:”Patrzcie, z celnikami sie zadaje, a uwazaja Go za Mistrza”
    A gdy On, zapraszany do domow faryzeuszy, zasiadal do stolu, na ulicy szemrano: ” I „sie uwaza” za Syna Bozego”.
    Minely wieki… To sie nadal powtarza …nawet tu…A by sie wydawalo, ze zrozumieli…

    … w komentarzu (Pani K-a ) matriksowe myslenie i logika.
    ” żeby BARDZO UWAŻNIE obserwować. Nie tyle kto pisze (…) kto z kim(!) pisze. ”
    KTO Z KIM ?????
    „jakby po jednym szkoleniu byli… ;D)”
    „jakby w pocie czoła nad czymś PRACOWALI 😉 ”

    Przeciez to jest myslenie jakze dalekie od WGLADOW i Wiedzy SERCA, jakze dalekie od chwili, gdy chleb byl przelamywany z Wedrowcem…

    To zdanie jest wrecz szokujace !!!
    „sztucznie prowadzonymi dyskusjami, jakoś szczerych intencji nie widać.”itd.”

    Coz ta Pani moze wiedziec o Ludziach i Ich intencjach ?

    O tym, z czego zrezygnowali, z jakich przywilejow, komfortu, luksusow, co zostawili, by isc, a przynajmniej szukac SCIEZKI PRAWDY… za setna, co ja mowie, za tysieczna i mniej , czastke tego, miliony innych gotowe sa Dusze sprzedac…i miliony juz Dusze sprzedaly…
    A ta Pani, z nieprzemyslanym (mam nadzieje, ze nie z wyrachowanym) okrucienstwem, odwazy sie rzucac w Przestrzen tego typu zdania…

    Nikt nam nie obiecal, ze bedzie latwo…ale wyjatkowo dzisiaj wibracja jest LATWY_- LATWOSC i moze dlatego „napisal sie” ten komentarz…”napisal sie”, bo mimo, ze nie mialam zamiaru poruszac tego” tematu” Tam Wyzej cos po prostu zdecydowalo !!! Juz kilkakrotnie „udalo mi sie” uniknac tego tematu, ale ten GLOS byl silniejszy i powracal, wiec teraz w srodku Nocy Przyjaznej zostawilam inne sprawy i…choc oczy mam mokre, zreszta, deszcz pada, „sie napisal” ten GLOS…

    Byc moze Ktos jest odbierany jako arogancki czy bezczelny… moze taki jest : bez- czelny… Nie znam Jego tworczosci czy wypowiedzi oprocz tych tutaj na Blogu. Widze, ze szuka… Jestem tu tez tylko gosciem. I jak dla kazdego Wedrowca starczy dla niego WODY i STRAWY =Uwagi i Zyczliwosci dopoki zachowa zaKONY goscia i uszanuje to miejsce i ludzi tu.

    W myslach pojawila sie Esmeralda(Szmaragdowa), Cyganka (postac literacka),ktora jako jedyna podala Wode dla Quasimodo… Ona uosabia tych, co podaja reke zagubionym, tych, ktorzy do stolu zapraszaja „potepionych”, tych, ktorzy rozmawiaja z „odrzuconymi”…
    „Pozornie” to nie ma zwiazku z blogiem, z poruszanymi tu tematami, z terazniejszoscia i przyszloscia NASZEJ UMILOWANEJ OJCZYZNY MATCZYZNY… A jednak ma.

    Dla Szmaragdowej i dla WAS… niech Wasza Droge Slonce Prowadzi
    …i niech Chleba i Soli starczy zawsze w Waszym Domu…W NASZYM OJCZYSTYM DOMU dla kazdego. Niech kazdy ma w Nim DOM, MILOSC Rodzicow, Meza,Zone, Dzieci, Prace, Dostatek, Szacunek, SPRAWIEDLIWOSC, niech wroca do RODziny rozproszone po Ziemi dzieci Matki Naszej…

    …i jak ZYCIE JEST WIECZNE i jak MILOSC jest WIECZNA TAK SIE STAJE !

    Przepraszam TAWie, ze az tyle miejsca zajal ten komentarz. Mam nadzieje, ze nie naduzylam zaKONU goscia.
    Latszo Drom Prale ❤

    .https://www.youtube.com/watch?v=_gGFTUf8zx4

   9. Od jakiegoś czasu nie może mnie opuścić przykre przekonanie, że w tym teatrzyku biorą udział nicki które dość długo tu komentują. Nie myliło mnie inne przekonanie, że właśnie ty Arkono skomentujesz ten mój wpis. Hm.. czemu aż tak cię zabolało i zszokowało to co pisze. I co cię szokuje – że są (często płatne) grupy osób działające na blogach tego typu, właśnie w taki sposób, w celu manipulacji (nie jest to przecież żadna tajemnica), czy sam fakt że ktoś śmie wątpić w uczciwość/dobre intencje niektórych osób tu komentujących i jeszcze się tymi wątpliwościami dzieli?
    Na pasku TAW jest cytat który bardzo ze mną rezonuje:
    „Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą i osobistym doświadczeniem” Mi akurat w tej kwestii wyszło tak a nie inaczej i miałam niewytłumaczalnie silną potrzebę się tym spostrzeżeniem podzielić 😉 A że prócz intuicji używam jak to określiłaś „matriksowego myślenia i logiki”, swoich „matriksowych oczu” i innych dostępnych w necie informacji – to źle? Korzystam z tego co aktualnie mam. Co zrobią z tym inni? Nie wiem, ale zgodnie z powyższym też powinni ocenić sami 🙂 W końcu nie raz ludzi zwodzili ci co z pięknymi słowami na ustach szli…… Nie znaczy to wcale że mamy się od takich osób odwracać (sama często z zaciekawieniem czytam te komentarze), ale warto być po prostu bardziej uważnym. Manipulacja to silna broń. I tylko o to mi chodziło. Mam nadzieje że temat wyczerpany i nie będziemy tymi przepychankami słownymi zaśmiecać bloga.

   10. Dziekuje TAWie za piesn E. Stachury… Tak, akurat w sam raz sie zdala ❤ 🙂
    Jedna z najpiekniejszych…
    .https://www.youtube.com/watch?v=5POj3cey4uI

    Stachura i wielu innych odeszli… Ale to my teraz CZARODZIEJE, Tworzymy kRAJ na Ziemi i smiech perlisty, i oczy radosne, i domy zasobne, i Matki pogodne, i Ojcow Spokojnych,i Dziadkow dlugowiecznych, i Role szanowaną, i… jedną kroplą Zywej Wody…jednym Wiatru Musnieciem…

   11. Szanowna Pani K-a,
    Pani, Pani Bliskim i Calemu Pani RODowi zycze z glebi serca glabokiego, radosnego spelnienia w kazdej dziedzinie Waszego Zycia. I dlugich, dlugich, bardzo dlugich lat Zycia na planecie Ziemia wypelnionych Swietlista Energia 🔆 🔆 🔆🌲🌳🌲 ❤ 🌳 🌳🌲🔆🌲🌳 ❤ 🌲🌳 🌳🌲🔆🌲🌳 ❤ 🌳🌲🔆🌲🌳🌳🌲🔆🌲🌳

  4. „KOLEJNE KOŁO KARMY… JUŻ NIE ASTRAL, A ASGARD!”
   Faktycznie „rosyjskie” strony „slowianskie” roja sie od opowiadan o Asgardzie…przedstawianym jako „Ojczyzna – Matczyzna”…kogo?

 5. Gratuluję! 🙂

  Upadł Babilon, narodził się Człowiek❗

  Tak Taw przecie mówię że ja Osioł 🙂 kogo się da wyciągnę . Chronić co ja z tym mam ? Może to ja źle sobie poukładałam wszystko ale to dziwne uczucie chronienia , cóż czuję że jeszcze jedna osoba jeszcze jeden zakręt a potem będzie już prosta.

  PS lektura „ciekawa” , jeszcze nie przeczytałam do końca 🙂

   1. Gdzie jest część 2 ?:) Wiem że miałam czytać powoli jednak nie mogłam się od niej oderwać…..

 6. Dodam: kto sam sobie odpowiada i w jakim celu najpierw kreuje się na wielką SŁOWIANKĘ później JEJ przeciwieństwem się staje!
  Elaszko Kochana ,może źle odczytałam Te słowa i moje Rozprawka będzie zupełnie niepotrzebna , jednakże jeśli te słowa były skierowane pod moją Osobę , to

  Ja nigdy nie kreowałam się na Słowiankę , wręcz przeciwnie mówię ,że próbuję dowiedzieć się kim jestem .

  Usłyszałam że być może Plejadanką 🙂 Jakimś Wiedźminem może nawet Gadem 🙂 aż powiedziałam Basta .

  Bo tak na prawdę co znaczy być Słowianką? dla mnie , czy wilk nie jest również Stworzeniem Bożym ?

  I ja I moje Serce tylko to rozumie cała reszta cóż, próbuję pojąć .

  Kiedyś Już powiedziałam nikt nie ma takiej mocy aby mi Stwórcę z serca wydrzeć, jednakże ja jego Istotę rozumiem jak rozumiem, już kiedyś napisałam : Mi wystarczy samo to że on Jest I Kocham go za nic , nie oczekuję niczego bo wszystko już mi dał tak naprawdę ,potrzebowałam czasu aby to zrozumieć. A teraz próbuję przekazać to tym wszystkim co są koło mnie.

  Jednej nocy gdy dziękowałam mu za to ,że po prostu jest poczułam coś niewiarygodnego , jak moje Serce się uśmiechneło.

  Czy Jestem Roztropna i Ostrożna ? Tak Biorąc wszystko co mnie spotkało głupotą było by takową nie być. Ty też przecież jesteś .

  Czy dokładam swoją cegiełkę do waszej pracy ? tak bo jesli moje serce czuje że jest to dobre to dlaczego nie ? Muszę być do tego Słowianką ?

  Czy przejdę proces przemiany ? Nie zastanawiam się nad tym to jest dla mnie najmniej Istotne.Jesli mam w sobie coś czego nie rozumiem a co nie służy już niczemu , dla mnie „moje odejście”jest jak najbardziej w tym momencie słuszną decyzją

  Czy się Boje ? Nie

  Czy mówię ludziom cały czas prawde ale to oni mnie nie widzą i układają pod swoje rozumowanie? tak

  Czy szukam i bedę nadal szukać siebie , w tym wszystkim ? Tak

  Wyobraź sobie że budzisz się któregoś dnia i orientujesz się że ktoś zabrał ładny kawałek Ciebie … nie można być pełnią gdy części ciebie nie ma .

  mam nadzieję że napisałam i opisałam się jasno i klarownie musiałam urzyć dużo energi by nic mnie nie zagłuszało tutaj i myśli nie wirowały jak zawsze.

  Moje Serce ma tylko jedno Pragnienie , Miłość , Pokój , Wybaczenie , Szczęście dla każdego ale o tym że ono jest stabilne już też wspominałam Kochana Moja 🙂

  1. KOCHANA MOJA MYSLĄCA INACZEJ ❤
   Absolutnie nie o Ciebie Słońce CHODZIŁO- dla mnie tez nie jest ważne, kto kim był! Ja się nie cofam, bo:
   ,,Moje Serce ma tylko jedno Pragnienie , Miłość , Pokój , Wybaczenie , Szczęście dla każdego''
   To nasza wspólna melodia SERCA NAS PROWADZI ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s