136 myśli w temacie “Sprzedaż polskich słowiańskich dzieci – Adolf Kudliński

 1. Dołączam się do życzeń p. Adolfa Kudlińskiego i mam nadzieję, że Bóg je spełni, bo gdzie dwaj o coś dobrego zgodnie proszą, On to realizuje.
  Podobnie jak kury zachowują się inne zwierzęta, ale rodzice wszystkich stworzeń są bezsilni wobec ludzkich władców.
  Przywódcy Kościoła może dlatego nie bronią dzieci przed sprzedażą, że wg nich dziewice są bardziej Bogu potrzebne od matek. Wprawdzie nie wiadomo do czego Mu są potrzebne, ale jest to tajemnica, więc nie podlegająca dyskusji.
  Jak ktoś woli być gorszą, mniej Bogu użyteczną częścią płci żeńskiej, to niech nie narzeka, że nie jest przed kradzieżą owoców niedziewictwa chroniony przez Boga i pobożnych ludzi.

 2. Pan Adolf coraz bliżej PRAWDY- myślę i czuję i podzielam zdanie TAW, że ta afera zmiecie CIEMNYCH!
  Pan PAWEŁ PIERWSZY ODWAŻNY, który podjął się tak niebezpiecznego tematu- TEMAT ,,ADOPCJI” DZIECI OGARNIA INTERNET DZIĘKI KOLEJNYM ,, ODWAŻNYM” W POLSCE I ZA GRANICĄ CORAZ GŁOŚNIEJ- bo temat ŻYCIA to temat najważniejszy z najważniejszych- TEMAT GLOBALNY MAJĄCY WSPÓLNY MIANOWNIK I JEDNO ŹRÓDŁO:

  Sir Julian Rose: Praktyki satanistyczne i polityka partyjna w Wielkiej Brytanii
  ,,Temat ten wzbudza u mnie odrazę i wewnętrzny sprzeciw, jednak uważam, że muszę stawić mu czoło, ponieważ jest to w moim przekonaniu najważniejszy problem naszych czasów. Leży bowiem u podstaw obecnego marazmu, który przenika praktycznie każdy aspekt polityki partyjnej Wielkiej Brytanii i poważnie wpływa na życie na całej naszej planecie. Jest to bowiem zjawisko globalne i jako takie należy je postrzegać!

  Kluczem jest strach
  Na samym szczycie listy praktyk satanistycznych służących masowej indoktrynacji społeczeństwa jest „strach”. Utrzymywanie narodu w stanie ciągłego stresu i strachu jest paliwem, którego potrzebują zarówno widzialne jak i niewidzialne siły zła po to, by sprawować nad innymi władzę opartą na opresji. Kartą przetargową w talii politycznej jest „terroryzm”!

  Masowa kontrola
  ..Wszyscy bez wyjątku jesteśmy dzisiaj objęci bardzo inwazyjnym monitoringiem policji, banków i korporacji, które tworzą ogromne bazy danych zawierające bardzo poufne informacje obejmujące każdy aspekt życia obywateli!

  Sterylizacja rodzajowa ludzkości
  ,,..trzeba naprawdę wykorzystać swoją świadomość do tego, by się zorientować, co się tutaj dzieje. Potajemna próba sterylizacji naturalnych instynktów i pragnień utożsamianych z reprodukcją/prokreacją poprzez masową propagandę zaprojektowaną tak, by odwrócić program seksualny, jest chyba ostatecznym narzędziem w całym satanistycznym zestawie. Zaprojektowane jest ono tak, by ludzkość została wysterylizowana, co odgrywa znaczącą rolę w sławetnym „programie depopulacji”! Powinniśmy to zrozumieć i podjąć w związku z tym działania. Musimy pomóc ocalić młodych ludzi przed życiem pełnym chaosu, nieszczęścia i kontroli!

  Faszyzm obnażony
  Faszyzm zawsze odwraca prawdę. Hitlerowska swastyka jest odwróceniem oryginalnego znaku – starożytnego symbolu pokoju. Celem jest zaspokojenie krwiożerczych ambicji, które ostatecznie sprowadzają się do przejęcia kontroli nad życiem na Ziemi – we wszystkich sferach. Agenda satanistyczna: posiąść, kontrolować, zniewolić…!

  GMO
  Co z tego, że wszystkie inne rośliny na polu wysychają na pieprz i umierają. Jedyną rzeczą, jaka jest istotna dla tych psychopatycznych „naukowców” jest fakt, że ich opatentowane rośliny przetrwają i są spożywane przez ludzi, zwierzęta, ptaki i owady. A potem będziemy się przyglądać, co się będzie działo z ich zdrowiem i życiem. Nie bez przyczyny produkty GMO nazwano „żywnością Frankensteina”.

  Zgodnie z oczekiwaniami, obecny rząd, tak jak i poprzedni, stoi za tą formą masowej zbrodni ekologicznej, a w efekcie zbrodni na ludzkości. Czytelnicy naprawdę nie potrzebują więcej argumentów, by zobaczyć prawdę. Wszystkie przykłady działań, które tutaj podałem (a to jest dopiero wierzchołek góry lodowej) łączy jeden wspólny cel: całkowita kontrola nad życiem na Ziemi przez siły, które można określić jako siły występujące przeciwko życiu.

  Siły te stoją na przeciwległym końcu spektrum miłości, współczucia, empatii i radości. Są to jednostki, które nie czują bądź nie reagują na te wspaniałe dary życia. Jednostki, które zrobią naprawdę wszystko, by osiągnąć swoje cele

  Złudzenie wszechmocy
  Najbardziej tragicznym chyba złudzeniem jest to, że wierzą, że mogą. Nie zapominajcie nigdy, że są to ludzie, którzy kierują Wielką Brytanią i większością świata. Ich cytadelami są londyńskie City, Waszyngton DC i Watykan – wszystkie one funkcjonują jako oddzielne państwa posiadające własną policję, prawa podatkowe (nieistniejące) i status korporacji
  Tacy globalni bankierzy i prezesi korporacji pozostają w zmowie z rządem, globalnymi blokami handlowymi (Unia Europejska/NAFTA/Region Pacyfiku), militarnym kompleksem przemysłowym, tajnymi stowarzyszeniami i fałszywymi instytucjami globalnymi, które ustalają zatwierdzone przez korporacje „standardy” w dziedzinie handlu, zdrowia, energii, żywności i tak dalej. Wszystkie one są częściami tego samego programu przeciwstawiającemu się życiu.

  Jednakże najokropniejsza z wszystkich i najbardziej podstępna część tego całego kultu śmierci, leży w samym jej sercu i jest to okradanie dzieci z ich czystej siły życiowej, by karmić saturniczne energie, które przeciwstawiają się życiu, a które napędzają cały ten horror.

  Okradanie dzieci z ich siły życiowej

  Każdego roku tysiące dzieci znika z sierocińców i domów opieki w Wielkiej Brytanii. Dzieje się tak od dawna. Co się dzieje z tymi dziećmi? Kto je „zabiera”? Powinno się też zadać pytanie, dlaczego one w ogóle tam trafiły?

  Być może Jimmy Savile mógłby nam powiedzieć, gdyby żył. Chociaż nie jest to konieczne, bo wiemy, że wykorzystał seksualnie setki, jeśli nie tysiące dzieci, które odwiedził w domach dziecka i sierocińcach w trakcie, gdy robił karierę w BBC.

  Oczywiście nie był w tym sam. Bardzo niewygodną prawdą jest dla rządu to, że wiemy, że nieznana jak dotąd liczba przeszłych i obecnych członków partii dokonywała/nadal dokonuje takich samych strasznych aktów; rzecz jasna w tajemnicy i w różnych częściach kraju.

  Pedofilia stanowi główną część praktyk satanistycznych, które łączą się z historycznymi masońskimi rytuałami składania w ofierze dzieci i zwierząt. A wszystko po to, by zyskać wsparcie od bóstwa odwróconej prawdy, które często przedstawiane jest jako Bafomet – postać z głową kozła i symbol okultystyczny czczony przez wiele loży masońskich na całym świecie. Jest to jednak tylko jedno z wielu bóstw czczonych przez tych milutkich psychopatów, których życie wyznaczają siły śmierci i ułudy.

  Wielka Brytania to wspaniały kraj na wyspach brytyjskich, z wybitną tradycją i piękną naturą, zamieszkały przez wielu rozsądnych, wrażliwych i hojnych ludzi. Demoniczne indywidua, które opisałem w niniejszym artykule, stanowią niewielki odsetek – nawet mniej niż 1%. Jednak ich quasi-hipnotyczny wpływ rozciąga się na wszystkie warstwy społeczne.

  Musimy uratować nasz kraj i przywrócić go do życia. Mieszkańcy wszystkich krajów powinni poznać i obnażyć głęboko skrywane choroby, które trapią ich narody. Naszym obowiązkiem jest włożenie serca i duszy w tą bezprecedensową misję. Nikt, kto szanuje życie, nie może stać z boku i pozwolić na to, by ta udręka ciągnęła się dalej w przyszłość.

  Mamy w sobie odwagę niezbędną do tego, by się z tym zmierzyć – z najciemniejszą godziną – i ufność w zwycięstwo. Wykorzystajmy tę odwagę teraz i nie oglądajmy nigdy się za siebie.” ❤
  Sir Julian Rose
  (Obecnie jest prezesem Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi (ICPPC) i sporo czasu spędza w Polsce, próbując ocalić małe gospodarstwa rodzinne w tym kraju oraz nie dopuścić do Polski GMO.)
  Myślę, że Pan Julian się nie obrazi, że ,,okroiłam'' tekst artykułu- całość tutaj: http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/117857-sir-julian-rose-praktyki-satanistyczne-i-polityka-partyjna-w-wielkiej-brytanii

  1. Bezowocna „odwaga” papieży, utożsamienie pracy z zarobkiem, jego podział na legalny = opodatkowany i nielegalny = nieopodatkowany, brak własnych środków płatniczych (wszystkie są z tzw. banków pożyczane i oddawane z procentami – kolejnymi na te procenty pożyczkami), strach przed wojnami, pogorszeniem sytuacji, itd, to przyczyna paraliżu umysłowego ludzi w to wplątanych.
   Może któryś z papieży by co na to poradził (bo wielu bezmyślnie każdego z nich słucha), gdyby prócz popisywania się bezowocną „odwagą” dokładnie przeczytał Łk 4,5-8.
   Z tego tekstu by się dowiedział, że potęgą i wspaniałością królestw tego świata (lub inaczej zwanych, ale zorganizowanych jak królestwa) rządzi diabeł.
   Jezus NIE odkupił (za pokłon) od diabła tej władzy, więc papieże narzucając ją w swoim i po łacinie cywilizowanych królestwach służą, ale chyba nie Bogu.
   Jezus uczył ludzi wymieniać królestwa tego (rządzone przez diabła) świata zorganizowane wg opisu w 1Sm 8 na królestwo nie tego (rządzone przez Boga) świata – wzorowane na tym królestwie, jakie jest w niebie, czyli wolne (na ziemi na bieżąco uwalniane) od grzechów, chorób i słabości (Mk 16,14-18).
   „Nieomylni” nie chcą takiego królestwa na ziemi, dlatego powtarzają za faryzeuszem Pawłem, że wejdą po śmierci do niego tylko ci, którzy pokornie, ubogo, obarczeni chorobami i innymi cierpieniami żyją w królestwach tego świata.
   Poza tym Słowianie są tak zajęci doskonaleniem samych siebie, że nie mają czasu i sił na nic innego.

   1. „Siły te stoją na przeciwległym końcu spektrum miłości, współczucia, empatii i radości. Są to jednostki, które nie czują bądź nie reagują na te wspaniałe dary życia. Jednostki, które zrobią naprawdę wszystko, by osiągnąć swoje cele.(…)
    Jednakże najokropniejsza z wszystkich i najbardziej podstępna część tego całego kultu śmierci, leży w samym jej sercu i jest to okradanie dzieci z ich czystej siły życiowej, by karmić saturniczne energie, które przeciwstawiają się życiu, a które napędzają cały ten horror.”

   2. Atena.
    Powiadasz, że to automatyczna sprawa, że nie da się uratować ani jednego słowiańskiego dziecka przed automatami stojącymi na przeciwległym spektrum automatycznych słowiańskich uczuć?
    Cóż, automaty same z siebie nic nie mogą, więc sprawa jest automatycznie przegrana.
    W tej sytuacji słowiańskie potomstwo MUSI być automatycznymi ofiarami niesłowiańskich automatów.
    Bogu dzięki, że nie stworzył mnie automatem.

   3. „Powiadasz, że to automatyczna sprawa,”
    Krystyno z BOLU nie widzisz co jest co i co znacza komentarze…
    Wyjawienie na SWIATLO nie jest niczym automatycznym…

    Odpowiadam na Twoj komentarz z glebokim szacunkiem dla Ciebie.

 3. Podazajac za Waszymi wpisami drodzy ,tez cos postanowilem nabazgrac nocna pora na temat hodowli dzieci. Pan Adolf spelnia swoja misje ,ktora jak kazdy Polak Slowianin ma wdrukowana w kregoslup w swoje DNA a odziedziczylismy ta misje przetrwania po naszych przodkach .

  Wydaje mi sie ,szczegolnie kiedy irytuje sie na temat tych adopcji(raczej kidnaping) ,ze okupant popelnia jednak jakas logike w swojej zbrodni , wywozac nasze piskleta,slowianski narybek za granice naszego kraju.Zeby je tylko wywiezli ale poniewierac ,gwalcic ,mordowac? …jednak oni wiedza co robia zmniejszajac nas liczebnie.Widac ze to mas -depopulacja po przez emigracje, podprogowe zniechecania do zakladania rodzin,po przez ekonomiczne dreczenie,po przez pornografie i seks wyjazdy w arabskie krainy ,narkotyki ,gender i tak mozna by wymieniac. Rozbijanie rodzin,odbieranie dzieci rodzica ,adopcje to najgorsze przestepstwo przeciw narodow i naturze.Tylko szatanisci mogli takie cos wymyslec a wdrazajac ten plan po plaszczykiem demokracji zasluguja na najwyzszy wymiar kary. Czekisci z NKWD deportujacy polskie rodziny z terenow okupowanej Polski mogliby widac uczyc sie od komisarzy unijnych i poslusznnych ,sprzedajnych politkow uwazajacych sie za Polakow.Zaden Polak nigdy nie zrobi czegos takiego Polakowi a szczegolnie polskiemu dziecku!

  Z uplywem czasu mojego zycia ,ktore spedzilem polowe poza granicami kraju ,dochodze do wniosku ,ze w tej emigracji Polakow ,okupant nasz popelnil planowane odkorzorzenianie nas na obczyznie od Polskosci,slowianskosci i co najgorsze wasniac polonie poza granicami. Za granica stajemy sie juz nieco inni choc powiadamy (niektorzy po miesiacach zapominaja jezyka polskiego w gebie) ze ciagle jestesmy Polakami to jednak nie tracimy cechy polskosci ,slowianskosci. Byc moze jest to zwiazane z vibracja polskiej ziemi..specyficzna i inna niz gdzie indziej i wiedza w naszym DNA i byc moze bezpodstawnie oskarzam technokratow bankowych o znecanie sie nad nami i antypolizm.
  Z moich jednak obserwacji i doswiadczen zaryzykuje stwierdzenie ,ze pozbawianie Polakow do zycia na swojej ziem,ziemi przodkow jest przerwaniem kwantowego lancucha sztafety pokoleniowej slowian. To nic innego jak oderwanie nas korzeniami od ssania sokow kwantowych z vibracji ziemi ,ktore zawieraja w sobie wszelkie informacje na temat doswiadczen przodkow-praojcow , bez czego stajemy sie po czasie odcieci od zasilania informatycznego z WEDY praojcow- slowian ,zawartej w kazdym centymetrze polskiej ziemi. Ziemi ktora jest zroszona krwia i potem slowian,krwia ktora zrosila te treny wszelka informacja na temat zagrozen ,na temat jak sobie radzic w trudnych warunkach,na temat jak byc ojcem i jak byc matka.Ta informacja genetyczna przedostaje sie do nas kwantowo ,co w pewnym momencie zycia daje nam wiecje sily i olsnien ,pomyslow na zycie,odpornymi na sters …byc moze to przodkowie do nas przemawiaja. Mamy tu swoje miejsce na ziemi to Polska a zyjemy jednak w okreslonej strefie,przestrzeni geograficznej ,wiec mamy cos do wypelnienia czyli jest nim wypelnienie ciaglosci pokoleniowej. To nam pozostawili praojcowie i nasi ojcowie(kwantowy testament) i my tez cos zostawimy,jakies doswiadczenia ,ktore przenikna w naszych prawnukow itd.. Pamietajmy wiec ciagle ,ze sa grupy ludzi ,ktorm zalezy aby ten lancuch kwantowej wiedzy przerwac .Objawia sie to wlasnie w rozbijanu rodzin,spolecznosci,narodu.To wojna rasowa przy jednoczesnym oskarzaniu nas o rasizm odbierajac nam prawo do obrony naszych dzieci.Musimy sie bronic ,swoje rodziny i polskie dzieci.

  Aby to jednak uczynic musimy stac sie rodzicami ale jakimi? nie byle jakimi! Ja to obserwuje nie w Polsce . Mam dzieci w szkolach i widze roznice miedzy Polakami rodzicami(ktorzy wyssali w swoje DNA od rodzicow oraz wiedze przodkow kwantowa )
  a rodzicami nie Polakami. Przypomina mi sie wtedy moje dziecinstwo,kiedy w latach 70 bedac przedszkolakiem doznawalem(nie tylko ja) opiekunczosci ze strony Pan przedszkolanek,nauczycielek jak i poza przedszkolem czy szkola ,wsrod rodziny. Jakze inny stosunek doroslych do dzieci (nowoczesne wychowanie-zachodnie) ma i mialo to polskie, ile cierpliwosci,zyczliwosci ,ludzkosci(to zapewne kwantowy spadek).

  Przypomina mi sie Pani kucharka(nie pamietam nazwiska)ktora nosila we wiadrze kompot z rabarberu lub maslanke dla dzieci na placu zabaw. Upocone dzieci w kolejce staly aby napic sie z jednej szklanki ,soku a panie z usmiechem i czuloscia pytaly o dolewke i czy smakowalo. Porownajcie sobie dzisiaj dziecinstwo swoich dzieci a i w Polsce juz nie jest tak czule i rozowo a co dopiero w zachodnich rajach. Na zachodzie dorosli martwia sie o siebie a dzieci ma wychowac szkola ,wiec tutaj nie maj juz kwantowej wiezi a sztafeta pokolen przerwana zostala juz dawno.Role wychowawcy ktoregos dnia przejmie korporacja czyli rzad, formujac piskleta na ofiary(moze gwaltow)na posluszne robociki albo poslusznych zolnierzy i na wzorowych konsumentow-niewolnikow.

  Pamietacie swoje dziecinstwo? doznawaliscie takich zabiegow i troski o przyszle piskleta??? Takie cos nam przekazywaly w sztafecie starsze pokolenia a co my przekazemy mlodym pokolenia?Beda pamietaly zestresowanych rodzicow,zabieganych za splacaniem kredytow albo straszonych przez sanepid ,ze niezaszczepione dziecko trafi do rodziny zastepczej(za granice). Jaka my przyszlosc budujemy naszym dziecia i wnuka? Potraficie porownac jeszcze swoje dziecinstwo z dziecinstwem swoich dzieci w Polsce lub zagranica?A co z tymi dziecmi z rozbitych rodzin?

  Wazne jest w tym wszystkim,tak mi sie wydaje aby upominac sie o te dzieciaki,okazywac kazdemu dziecku na polskiej ziemi odruchy ludzkie,polskie(polskie to znaczy niespotykane gdzie inadziej).Pokazac ze zalezy nam na wszyskich polskich dzieciach ,bo to jest jednak przyszlosc nasza a czego im nie przekazemy to one nie beda mogly zamanifestowac pozniej. Dzieci ,ktore maja normalne rodziny ,dziadkow czy babcie maja szanse na normalne wychowanie sie ale co z tymi ,ktorym rodziny rozbito a rodzicow wygnano w ekonomiczna poniewierke? Klania sie tu caly czas temat Matki Polki i Ojca Polaka-slowian ,ktorzy nigdy nie porzucaja swoich dzieci ,nawet w sytuacji ekonomicznej ,bo rodzina w komplecie przetrwa wszystko. Wiem cos na ten temat ze swojego doswiadczenia a wiedza mojego DNA pozwolila mi przetrwac zawieruchy i ocalic moja rodzine i dzieci przed zlymi doswiadczeniami.

  Najwzniejsza jest ta MAtka Polka ,ktorej symbol jednak dzis sie szarga i zniewaza juz nie tylko podporgowymi informacjami ale otwarta dzialanoscia antyrodzinna.O tym my ojcowie musimy pamietac(przyszli tez) .Szkoda sobie zawracac glowy na temat ilosci zagrozen dla rodziny ,bo to cala litania i my tutaj wiemy dokladnie o co chodzi agendzie antyrodzinnej ,antynarodowej.
  Najwaznjesze jest jednak aby kobiety zdaly sobie sprawe jak i ojcowie(przyszle matki i ojcowie rowniez) ze bez zrozumienia roli rodzicow nie stowrzymy rodziny,szczesliwych dzieci,szczesliwych siebie i w koncu budjac latami doswiadczenia matek i ojcow nie zostawimy na naszej ziemi doswiadczen naszych ,z ktorych w sposob kwantowy beda korzystac przyszle pokolenia slowian.

  Przy tej wiedzy WEDY w przekazie kwantowym do naszego DNA padai lega w grozach cala propaganda gender,feminizacji i wielu innych programow wykreowanych przez dewiantow-szatanistow. Konczac juz, chcialem tylko przekazac krotki film zaczerpniety ze strony pana Czeslawa Bialczynskiego ,ktorego pozdrawiam!
  Ten fim to wazny przekaz dla nas Polakow ,gdyz w jezyku polskim wypowiada sie amerykanka na temat wlasnie Matki Polki.Bravo dla tej kobiety ,ktora zintegrowana juz na poziomie kwantowym wychowuje przyszlych Polakow.Ten film swietnie wpisuje sie tutaj w slowa Pana Kudlinskiego a oba filmy to istotne przekazy dla nas.Pozdrawiam i Slava !Chronmy nasze polskie dzieci.!!

  1. Polacy „działają” wg rozkazów swojego DNA, czyli nie zważając na AKTUALNE potrzeby, sytuacje itd ???
   Wg mnie, to nowa religia – jak każda – dla „lepszych” od innych ludzi i – jak każda – mocna w gębie.

   1. Krycha WEDY to religia kwantowa slowian ale to nie sekta z liderami ssacymi enrgie,zniewalajcymi wiernych.Moze przestan juz bredzic o bibli bo robi sie to nudne.

   2. Portal
    Nudną nie jest Biblia, tylko historia Polski.
    Bo w niej na okrągło od stuleci leci:
    „Cudze chwalicie, swego nie znacie … „,
    wielkopańskie: „Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie” oraz „Wyżej s-a niż d-pę ma”,
    przyrodnicze: „Kury i dzieci głosu nie mają” i „Polacy nie gęsi i swój język mają” (którym gęsi pewnie czują się zanudzane),
    mądrościowe: „Z głupim ( = nie przytakującym ) gadać i ze smarkatym jeść, to jedno” itd, itp.
    Jedyną ciekawą i prawdziwą Biblią dla Polaków jest „Quo vadis”, najmilszym zajęciem – nieustanne uwalnianie się z różnych okupacji i odbudowywanie Polski po to, by następny okupant miał co niszczyć, bo o pokojowych, skutecznych sposobach chronienia jej przed zbójcami, to nawet marzyć nie potrafią.
    Za to są doskonali w marzeniach o swojej nadwielkości w przyszłości. Itd.
    Gratuluję, ale nie zazdroszczę.

  2. Lekko spolemizuję: sam byłem emigrantem, moje oddanie Polsce ani oddanie licznych tam rodaków nie osłabły: patriotyzm nie był nachalny, ale ochoczy w demonstrowaniu. Być może zależy to od życzliwości miejscowych i energii miejsca, tam
   gdzie byłem, polskość nie znikała, była widoczna.

   1. Czcibor.
    Co nazywasz patriotyzmem?
    Co nazywasz oddaniem Polsce?
    Czy Polska, to nazwa ludzi żyjących na wyznaczonym przez decydentów terenie i wg praw przez decydentów narzuconych, czy sam teren?
    Emigranci, to też Polska?
    Pytam, bo Polacy bez kategorycznego sprzeciwu pozwalają się okradać z dzieci, co wg mnie świadczy o ich oddaniu lenistwu, a nie Polsce.

  3. Pozwolę sobie dopisać do Twego mądrego artykułu (zakładaj gazetę jakąś:) ) DOBRY RODZIC TO PRZEDE WSZYSTKIM SZCZĘŚLIWY RODZIC.

   I tego życzę nam wszystkim , spokoju , radości , umięjętności budowania dobrego świata choćby od samych podstaw.

   „bo rodzina w komplecie przetrwa wszystko” otóż to .

  4. „Rozbijanie rodzin,odbieranie dzieci rodzica ,adopcje to najgorsze przestepstwo przeciw narodow i naturze.Tylko szatanisci mogli takie cos wymyslec a wdrazajac ten plan po plaszczykiem demokracji zasluguja na najwyzszy wymiar kary. Czekisci z NKWD deportujacy polskie rodziny z terenow okupowanej Polski mogliby widac uczyc sie od komisarzy unijnych i poslusznnych ,sprzedajnych politkow uwazajacych sie za Polakow”

   Ja ATENA, Dziewicza Corka Zeusa
   o blyszczacym wzroku
   Opiekunka Dzieci, Patronka Walki Sprawiedliwej,
   Ktora ustanawiam pokoj,
   WOLAM O SąD !

   1. Atena.
    Do kogo wołasz o sąd?
    Zeus, to tylko zabytek, a Słowianie – jak zwykle czekają na zmianę sytuacji bez ich zaangażowania: wg nich wszystko samo się zrobi.
    Oni tylko odbudują budynki banków i przychodni medycznych, więzień, sierocińców, domów „pogodnej” starości itp, stadiony żeby prócz trutego chemią chleba ludziska cieszyli się igrzyskami, po czym wrócą do błogosławionego przez siebie snu, wielu w parkach, przytuliskach itp, bo Polaków-Słowian na własny dach nad głową nie stać; dachówki za drogie.
    Więc do kogo wołasz o sąd?

   2. „Do kogo wołasz o sąd?”

    Do WIATRU, Do WODY, DO ZIEMI, DO OGNIA …
    …do kazdego OWADA, PLAZA, GADA, PTAKA, ZWIERZAKA…DO KAZDEGO KAMIENIA !!!!!
    Kamienie Plakac beda…I jesli nie LUDZIE, TO KAMINIE OSADZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   3. …i DO KAZDEJ BLOGOSLAWIONEJ ROSLINKI….do Gwiazd na NIEBIE……………

 4. Słowianie mówią, że odziedziczyli po przodkach wiedzę, która ich i potomków chroni od zła, dlatego nie muszą się tą ochroną osobiście trudzić.
  Większych leniów to chyba nie było i nie ma na tym łez padole.

  1. Do słów A. K dodam co mówię głośno od lat wielu , co to za parodia w tym Kraju że odbiera się dzieci „biednym” , Bo bieda to przecież Patologia ?! a płaci się innym „rodzicom zastępczym” żeby wychowywali te dzieci odebrane!!! , jakby nie można było wspomóc tej rodziny ?!!!

   Ruszcie Kochani tymi łepetynkami , na codzień tą bezdensowność oglądacie w TV .

   1. No wlasnie, kto i dlaczego odbiera dzieci UBOGIM a daje je tym, ktorzy za to biora KASE czyli szmal czyli… CO nimi motywuje ???

   2. Myśląca Inaczej.
    Pytasz, co to za parodia, że odbiera się dzieci biednym a daje innym? Na wspomaganiu rodziców urzędnicy by nie dorobili.
    Wiem coś o tym, bo jedna z moich licznych ciotek była kierowniczką przychodni antyalkoholowej i jak komuś cudze dziecko się spodobało, to gorliwie, histerycznie szukała sposobu na jego odebranie nawet z najporządniejszej rodziny. Nie robiła tego za pensje, tylko za warte trudu łapówki, którymi były forsa albo wymiana usług.
    Byłam zbyt smarkata, by zrozumieć co ona robi i po co, a kiedy zrozumiałam, ciotka była już na zasłużonej emeryturze.

   3. Kotek.
    Wg mnie do przekazywania dzieci z ubogich (lub uznanych za takie przez wszystkomogących urzędników) rodzin do zastępczych, które na tym zarabiają motywuje ludzi okazja i przymus.
    Oczywiście wielką rolę odgrywa też poczucie władzy, czasem sadyzm.
    Nie jest łatwo o wygodną pracę, która „gwarantuje” emeryturę, więc większość, nawet za cenę utraty spokoju sumienia trzyma się pazurami tego co ma.
    Gdyby każdy od urodzenia do śmierci miał środki płatnicze na podstawowe rzeczy potrzebne do życia, to płacenie rodzinom zastępczym za wychowywanie cudzych dzieci nie miałoby uzasadnienia nawet w przypadku prawdziwych sierot.

    P. Adolf Kudliński mówi o katolickich ośrodkach handlujących dziećmi, więc się nie dziw, że wtrącę Biblię. Bo nierówność finansowa, dzieci-darmozjady itp, to dzieło wyrosłe na rozkazie Pawła z 2Tes 3,10: „Kto nie chce pracować, niech też nie je”.
    Stąd każdy legalny (opodatkowany) zarobek świadczy o uczciwej pracy zarabiającego, choćby nią było okradanie rodziców z dzieci, ucinanie głów niewinnym itp.
    Jezus głodnych nie posłał po zarobek, tylko rozmnożył dla nich chleb i ryby.

  2. Krystyna spojrz w lustro to zobaczysz jednego lenia. Wlasnie stosunek nas samych do siebie i wspolrodakow bedzie istotna rzecza do kreowania naszej nowej rzeczywistosci.Wiekszosc zlych oprogramowan wychodzi z religijnych instytucji oraz systemowych ,ktore obciazyly nas dogmatami jedym z nich stwierdzenie Twoje Krycha czyli”slowianie to lenie”?? Pewnie naogladala sie filmow o Hitlerze,Stalinie i innych pajacach pracujacych dla zbokow typu Rockefeler,Wartburg i takich tam ktorym caly swiat przeszkadza szczgolnie slowianie.

   1. ” czyli”slowianie to lenie”?? Pewnie naogladala sie filmow o Hitlerze,Stalinie i innych pajacach pracujacych dla zbokow typu Rockefeler”

    hahahaha ,ale powiem no tak jest , kurde no, jak trafiłam na Tawa bloga miałam paradoksalne ale u mnie to norma odczucia z jedenej strony czułam się tu dobrze a z drugiej myślałam gdzie ja cholera jasna trafiłam do SS ?

    Jednakże mówię dla chcącego nic trudnego , więc zaczełam czytać , tu i ówdzie , poszerzać wiedze , przekładać to na właśne odczucia , i w końcu Puk Puk młoteczek zapukał w łepetynkę głOopią 🙂

   2. Portal
    Nie oglądam filmów i guzik mnie obchodzi życiorys pajaców, bo śledzenie ich nie pozostawiałoby mi czasu na „naoglądanie się” tego, co teraz koło mnie się dzieje.
    Nie sądź bliźniego jak siebie samego.
    Każdy (prócz papug) ma inną wiedzę i inne możliwości – nie wszystkie inni pojmują, niektórzy boją się wystawiać nosów poza standardowe naleciałości.

   3. „Wiem coś o tym, bo jedna z moich licznych ciotek była kierowniczką przychodni antyalkoholowej i jak komuś cudze dziecko się spodobało, to gorliwie, histerycznie szukała sposobu na jego odebranie nawet z najporządniejszej rodziny.”
    …i to dzieje sie do dzisiaj…pod taka czy inna forma.

    BUDZIC SUMIENIE NARODU !!!
    Pisac artykuly, informowac o naduzyciach, NIE PODAWAC REKI tym, ktorzy w jakikolwiek sposob HANDLUJA DZIECMI.

    „szemrane” adopcje to TEZ HANDEL.
    Nie mowic dzien dobry, nie zapraszac do domow…
    BOJKOT to skuteczniejsza BRON od KULI…tak bywa nieraz…
    U SLOWIAN NIGDY NIE ODDAWANO DZIECI OBCYM.
    Sierotami zajmowala sie RODzina (Babcie, Dziadkowie, ciocie…)
    lub SPLECZNOSC wsi, gromady, itp.

   1. i żeby ktoś nie pomyślał że Umberto wyśpiewuje o jakiej dziewusi… on zapowiada to co nadchodzi GLORIA… Glorifi-car CHWAŁA BOŻA. A co to jest opisane było u CB.

   2. Szkoda, że kradzione dzieci tego nie zobaczą, bo by Wam chwalebny pomnik zafundowały i może też wyższą emeryturę.

   3. „chwalebny pomnik”
    Czas pomnikow kamiennych juz minal. Dzisiaj POMNIK to godziwe, dlugie i szczesliwe zycie, takze „pod koniec” Zycia w tym wcieleniu !
    A deby i lipy NA CHWALE SPRAWIEDLIWYCH sadzic warto 🙂

  1. Setuśku.
   Albo pierdo..lę albo piszę o czymś, czego nie znasz lub znasz i trzęsiesz koloratką ze strachu.
   Do wyboru, do koloru – mnie wszystko jedno co O MNIE sądzisz, bo NIE O MNIE te komentarz być miały; ja już nie dziecko i dotychczas nikt mnie nie chciał ani sprzedać, ani kupić.
   Więc ogarnij się itd.

  2. I jeszcze jedno … ochrania NAS najpotężniejsza SIŁA w Wszechświecie – SIŁA Opatrzności Bożej … a zatem jak kogoś paluchy swędzą niech lepiej uważa bo może sobie je poparzyć , bo konfrontuje swoje zamiary z TĄ właśnie SIŁĄ.

   Możesz mi powiedzieć czym się ta groźba rózni od groźby Krystyny ? …..

   Podziały i podziały powtarzający się schemat od zarania dziejów , każdy idzie tam gdzie mu wygodniej ….

   1. A gdzie widzisz w moim wpisie groźbę? Jak wisi na płocie tablica uwaga zły pies to jest groźba czy raczej informacja dla kryminalisty że może np. wyjść bez gaci albo nóg?

 5. „Byłam zbyt smarkata, by zrozumieć co ona robi i po co, a kiedy zrozumiałam, ciotka była już na zasłużonej emeryturze”

  No i widzisz Krystyna kolejna odsłona tego wszystkiego , masakra zwyczajna maskara … niech się już to skończy .

  Ja wiem że wielu z was unika tego tematu bo to mózg lasuje dosłownie , ja układam sobie to kawałek po kawałku, by nie zwariować do końca , by w gniew nie popaść , w skrajność ….

  Usłyszałam taką odp U nas takie coś się dzieje ? to nie możliwe to nie u nas to u nich ….

  Jakich U nich ? to się dzieje na całym świecie !

  Wiem że podświadomie tam wielu z was czuje że to jest prawda , wiem że mózg stawia blokady bo to jest po prostu bolesne , ale ileż jeszcze można na to pozwalać , no ile ja pytam , ludzie Kochani Obudzcie się ….

  1. Myśląca..
   To się działo odkąd ludzie podzielili się na władców i niewolników – niekoniecznie tak nazywanych, i będzie się działo, póki ten podział nie zniknie.
   Każdy władca miał prawo rozporządzać potomstwem poddanych (właśnie przed tym Bóg ostrzegał Żydów w 1Sm 8, kiedy im się króla zachciało), i zawsze okupanci byli w tym najgorsi.

   1. Wiem Krysiu wiem , Aztekowie już jedli ciała ludzkie pili krew oczywiście tylko ci niby wybrani , co ciekawe Egipcjanie kazali sobie mózg wyciągać , by się tu nie reinkarnować znów .

    ale nie możemy ciągle życ tym co było trzeba zrobić krok do przodu , nigdy nie sądziłam że ja to napiszę ale albo oni albo my czyli nasze dzieci wnuki i prawnuki , bierność ? czyż bierność nie oznacza dokładanie ręki? , ciche przyzwolenie …. wiem jaka jest różnica między gadami a tymi co wzrok odwracają ?

    Nie oceniam, nie osądzam , niech każdy sam zada sobie to pytanie.

    Ja czasem też chcę zrobić jakby krok w tył … ale nie da się zwyczajnie się już nie da …

   2. Myśląca Inaczej.
    Polska tkwi w obszarze cywilizacji realizowanej wg wytycznych w listach faryzeusza Pawła umieszczonych w NT jako słowo Boże.
    Nimi zastąpiono naukę Jezusa – przepis na życie, o jakim marzymy.

 6. Krycha, Twoja ciotka to patologia, a twoje texty tez odbiegaja od jakichs ludzkich norm. Piszesz, ze „slowianie to lenie”. Rzucasz sie jak rybka w sieci i jeszcze serwujesz biblijne wersety. Masz, widac, zaiste chrzescijanskie normy i reguly, bo lubisz krytykowac wszystkich innych, byle nie siebie. I wiem… masz to w du..e. Moze pora wydoroslec? dostroic sie do rytmu ziemi, a nie biblii???

  1. MTV.
   Żyjesz rytmem Biblii z ST, który przeforsowano w świat listami Pawła i nazywasz to rytmem ziemi?
   No i pewnie jesteś pobożnym chrześcijaninem, skoro tak gorliwie i bez uzasadnienia mnie krytykujesz.
   Ja swoją krytykę uzasadniłam, a Biblię cytuję, by nie nawykli do analizowania faktów dostrzegli wedle czyich i jakich rozkazów funkcjonują oraz gdzie znajdą wyjście z niewoli: jest tuż, pod ręką.
   Ale czy mogą je zauważyć wpatrzeni z zachwytem wyłącznie w siebie?
   Czy potrafisz istnieć bez takich klapek na oczach?

 7. Twoja ciotka to patologia

  Jakby tego nie wiedziała a poza tym tej patologi coraz więcej, nie mniej co ci da atakowanie ? I mówienie komuś czegoś co sam wie , dokładnie czytaj sercem …. nie ważne czy człowiek posługuje się biblią bo to mu bliżej dziś leży czy mówi z pełni już przejawionego serca ważne, że w ogóle coś mówi i nakreśla prawda ?

  1. Myśląca ..
   Dziękuję.
   Moi krytykanci nie zauważają, że p. Adolf Kudliński mówi o błędach czynionych przez katolików, więc daje prawo do komentowania swojej wypowiedzi z udziałem Biblii.
   Wobec tego powtarzam, że tylko ten, kto nie zna Biblii lub zna tylko jej urywki nie dostrzega, że żyjemy jak narody w ST opisane, co z ST w czasy po Chrystusie przeforsowano listami Pawła.
   Nie znam nikogo, kto by znał naukę Jezusa opisaną w pierwszych 4 częściach NT, a której realizacja uwolniłaby świat od kontynuowanej starożytnego typu niewoli.

  1. Myśląca..
   Dzięki za artykuł. Dokładnie mi wyjaśnił, dlaczego na teologicznych studiach w latach 80tych księża propagowali samochód jako niezbędny do życia w każdej rodzinie.
   Iluminaci wciskają kit o kosmitach, bo bez nadrzędnych władców byliby niewiarygodni, nawet śmieszni.
   Co do technologii, to póki istnieją tacy, którzy siłą woli przenoszą góry, zginają metalowe łyżeczki itd, póty jest do pokonania.
   Właśnie to są cuda o których mówił Jezus.
   Nie zależą od wiary w Boga, tylko od niezachwianej wiary w osiągnięcie celu.

  2. Myśląca Inaczej, podany przez ciebie link z cytatem pochodzi z książki „Ręce precz od tej książki” Jana von Helsinga.
   Ja zakupiłam tę książkę w Białostockiej księgarni wysyłkowej, książkę wydało Wydawnictwo STAPIS w Katowicach, ul. Floriana 2a, w roku 2004, ponownie 2005, 2006 i 2009. POLECAM, ciekawa i dająca do myślenia.
   Myśląca, dzięki za przypomnienie, chętnie dzisiaj do niej wrócę, już ją mam na stole 😀

   1. Ależ proszę Kochana moja Ty, cieszę sie ,że mogłam się na coś przydać :):3

 8. Dobra przemyślałam , biorę w pełni świadomości wszystko co napisze na siebie bo to oznacza dla mnie własnie odpowiedzialność , od jakiegoś czasu śledzę wpisy Krystyny , nie nie mylę Kryś 🙂 i waszych reakcji , w swoim długim i krótkim życiu jednocześnie poznałam wielu biblistów ale nigdy takiej jak Krystyna ….

  Zastanawia mnie fakt ludzi myślących sercem że Krystyny nie widzią , Krysia bo tak mi bliżej Ciebie przepraszam z góry ,

  Ona nie walczy o siebie walczy o wszystkich tylko nie o siebie , zapytacie skąd wiem , ja nic nie wiem , ja czuje , czytam między wierszami , kiedyś już potwierdziłam że mam świadomość tego że jestem niewygodna , bo mnie się nie da w żadne ramy wcisnąć , ogłupić można mnie tylko na chwilę , a co do wrzucania mnie ciągle do jednego wora z kimś , cóż nauczyłam się mieć przy sobie niewidzialny scyzoryk i wykrawam sobie dziurę przez którą się uwalniam , szczerość jest dla mnie ważna , a z Krystyny aż bije szczerość jej intencji zostawcie wszelkie gówna zobaczcie ją .

  Teraz ktoś napisze a czemu się nie odezwałaś jak kryśka …. odezwałam , kto chce to zrozumie , ale czytam sercem/ zrozumieniem i widzę kiedy co się komu ULEWA a co się nie ulewa .

  1. Dopowiem jeszcze nie każde dobro jest dobrem i nie każde zło jest złem , nie mylić tego z pedofilią itp ,

   Ufajcie sobie kochani Serce nie kłamie, nigdy

   1. w porządku moja odpwiedzialność tak ? tak , ja patrze na Krystyne i tylko na nią nie na to co jest z nią i poza nią to tylko gówna otaczające nas wszystkich .

    Każdy wyznawca jest zły ? no to chyba lekka przesada nie prawdaż ? nawet wiara jak to mówią ślepa , serca nie zaślepi , to tylko albo i iż wiara zależy jak spojrzeć jak patrze ponad nią na człowiem.

  2. Myśląca..
   Dzięki po raz nie wiem który.
   Ale przepraszać nie ma za co; od kilkunastu lat wiem jaka jest reakcja na takie jak moje gadanie i pisanie: dla pobożnych – heretyk i zagrożenie, wróg Kościoła itd.
   Z niepobożnymi łatwiej się dogadać, ale nie jest łatwo ich ruszyć do realizacji tego, co uznają za słuszne.
   Wszyscy przyzwyczaili się do roli posłusznych wszystkowiedzącym świeckim i kościelnym dobrodziejom.
   Poza tym ja nikomu za nic nie płacę, więc jestem byle-kto proponującym byle-co.

 9. co do pogryzień psów tzw to nie jeden mógłby tu książkę wraz ze mną napisać , nikt mnie nie zagryzie bo do mojego serca nie tak łatwo …. że mnie już gryzą opisać ci ból fizyczny jaki mi zadają? a nawet nie wiem do jakiego go porównać w sensie istnienia , to tylko ból fizyczny , ten niefizyczny jest o 100 x gorszy ….

  1. Dziewczyno… o czym Ty piszesz? Ból fizyczny, niefizyczny !!! Idź do lekarza i się przebadaj bo coś Cię gnębi w środku , to jakaś infekcja i to przewlekła.
   Zrób komplet badań razem z anty tpo

   1. Ból fizyczny , zadawanie raz kopanie , kłócie, nożycowanie , operacje , bóle kręgosłupa itp ,

    Niefizyczny widzisz , dostrzegasz ,czujesz , odczuwasz . Siebie , innych ….

    dziękuję za poradę 🙂

   2. Mozna sie polozyc na ZIEMI w jakis cieply dzien i poprosic by Matka Ziemia napelnila nas Moca , Sila, Spokojem… Kazda wrazliwa czasteczke naszego jestestwa…

 10. A gdzie widzisz w moim wpisie groźbę? Jak wisi na płocie tablica uwaga zły pies to jest groźba czy raczej informacja dla kryminalisty że może np. wyjść bez gaci albo nóg?

  Zdziwiona tak samo mogła by się krysia usprawiedliwić ale nie o to chodzi to są twoje słowa a ja je odczytałam tak jak napisałam .

  Czytaj tylko i wyłącznie odczytałam nic poza tym

 11. hipersensytywność kojarzy mi się z zaburzeniami typu borderline ,co jest bardzo ciekawe bo zaś jak mi to przylepić? , nie krzycze na ul , nikogo do siebie ani niczego nie zmuszam każdy sobie żyje jak żyje, a że czuje ich boleści te niewypowiedziane to już inny temat , a ból fizyczny dobrze wiesz że mówię o Control Mind , no chyba że chodziło ci o coś innego .

  1. Pisząc o hiperwrażliwości, nie miałem na myśli żadnych szablonów i etykietek, jakie matrix przyczepia nam, wrażliwcom tej planety… 💗🔆🐋

   *

   Codziennie bierz wit. B12, minerały. Polecam dużo miodu, pierzgę, pyłek kwiatowy.
   Jak najwięcej kontaktu z ŻYWIołami:
   z Ziemią 👣🌳,
   Ogniem🔥 (pal ogniska),
   Wodą (częste długie kąpiele).

   Ja wczoraj odkryłem herbatkę z Serdecznika (gotuję jeden pęd kwiatowy na rondelek wody):
   ładnie wycisza i uspokaja serducho 🙂 💗

   1. ach no widzisz ciagle człowiek musi wychodzić z tych nawet nieświadomych szablonów , dziekuję bo faktycznie serducho to już mi pęką a tu trza być cholera jasna , nie ma poddaństwa , a co do twoich słów że bezowocna praca Taw …. ja Taki głupol nikt zwyczajny , widzę i czuję na przestrzeni co zrobiłeś Ty , Ty Taw a nie biegam po astralu , kwantowość ogarniam tam soba ale żebym ją umiała wytłumaczyć absolutnie a i tak swoje wiem 🙂

    Kiedyś będziesz Wielki 🙂 już jesteś , nam się wszystkim ulewa Taw , to są ludzkie odruchy , niektórzy boja się o swoją przyszłość niektórzy o swych bliskich jak ja ale to też jest jakiś etap nasz , mimo to ja czuję że przemy do przodu .

    Jakiś czas temu nie wychodziłam z domu nie byłam w stanie , czułam to , ból , zawiśc , zło , gniew , to mnie dusiło .

    dziś już tak nie jest , nawet ost ci co nigdy nie mówili mi dzien dobry jakby zaczeli mnie zauważać , usmiechać się 🙂

    Ja też jestem zmęczona , jestem bardzo zmęczona , ale poddaństwo no co ty 🙂 to nie leży w naturze Lwa :3

   2. Myśląca, dziecko drogie,
    kurewskie obce świadomości działają przez wszelkie „obce byty”. Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego doświadcza Cię takie cuś? Nasze ciała i umysły są doskonałe, ale czasem trzeba im pomóc, tzn. wiadomo że nieraz się leją łzy, jak człowiek widzi niektóre rzeczy, ale to wtenczas nasz wybór, a nie że ktoś się nad Tobą znęca.
    Zrób badania, postaw diagnozę i wypierdol to co nie Twoje.
    Mamy zioła, ogień i wodę.

   3. TAW.
    Proponujesz sztuczne nawodnienie?
    P. Jerzy Zięba nie jest za miodem.

   4. Zdziwiona.
    Znęcamy się sami nad sobą, czy znęca się nad nami ktoś po to, żeby nas zbawiać cierpieniami lub do czegoś zmusić, np. do badań medycznych? Albo jedno i drugie.
    Wyspecjalizowałaś się w niedostrzeganiu i niereagowaniu na rzeczywistość?
    To rzeczywiście świetny sposób na przetrwanie aż do śmierci – coraz rzadziej naturalnej.

   5. Krystyno, wiem że uwielbiasz znęcać się nad innymi ( chyba to rodzinne? ) ale jakby powiedział niesforny brzdąc- „żuj się” . 😉 Nie mam zamiaru więcej poświęcać czasu na twoje zaczepki i złośliwości, ja korzystam z księgi życia i tym się różnimy.

   6. Zdziwiona.
    Bóg mi świadkiem, że nie planowałam znęcania się nad tobą i nawet bym nie wiedziała, że to czynię, gdybyś się nie pochwaliła.
    A może takim podstępnym sposobem prosisz mnie o zaczepki, złośliwości i tortury?
    Jeśli tak, to będę musiała ciotkę-nieboszczkę o zastępstwo poprosić, bo nie wiem, gdzie mogłabym cię dorwać.
    Jej z tamtego świata łatwiej będzie do ciebie trafić.
    Wprawdzie jest w tym rodzinnym temacie mniej ode mnie wyszkolona, ale gdybyś nie była zadowolona z jej usług, to zgłoś mi reklamację, a ja ją wyedukuję tak, że drugi raz narzekać nie będziesz.
    Cieszę się, że nie będziesz mi więcej poświęcać czasu. Gdybym wiedziała, że mi go poświęcisz, to bym cię ostrzegła, że nie warto.

   7. Zdziwiona powiem Tobie inaczej o czym pisze Myslaca……moze sie myle.Idziesz Zdziwiona ulica i widzsz ,ze ktos kto przed Toba szedl wpadl pod auto i urywa jemu reke.Widzac to Zdziwiona ..odczowasz bol tego poszkodowanego,jego cierpienie ale pierwszy impakt to bol ,ktory przeszywa Cie w calym ciele.Nie doznajesz jeszcze tego Zdziwiona?….zatem potrzebujesz jeszcze troche pracy. Wyzsze polaczenie z universum juz jest kiedy obserwujesz wypadek kogos na tv(z przeszlosci iw innym miejscu geograficznym) a bol owej osoby dotrze do Ciebie rowniez .Pozdrawiam

   8. Set a to jakieś programowanie na nowy rodzaj pokuty nowej ewangelizacji???
    A to nie jest czasem tak że ” każdy poczuje dzieło tego co zrobił?
    A nie jest to tak że ” jest tak jak człowiek myśli jak jest?”
    A może czasem ktoś staje na drodze żeby wskazać kierunek?
    A może w opisany przez Ciebie sposób działa zakażenie np. toxoplazmaoza?
    A nie jest tak że urabiać to można co najwyżej plastelinę?
    A nie jest tak że pojawia się masę różnych ludzi którzy namawiają nas do h… wie czego, kiedy rozwiązania są proste i są w zasięgu ręki ?

 12. Mozna sie polozyc na ZIEMI w jakis cieply dzien i poprosic by Matka Ziemia napelnila nas Moca , Sila, Spokojem… Kazda wrazliwa czasteczke naszego jestestwa…

  gdyby nie to , to chyba by ze mnie już tylko cień został 🙂

   1. set cóż mogłabym więcej dopisać ?…. dziękuję ❤ ❤ ❤

 13. JERZY ZIEBA PREMIEREM POLSKI !

  ODEZWA do KAZDEGO czytajacego ten BLOG !

  RODACY ! Bardzo, Bardzo, Bardzo PROSZE !!!!!!!!!!!!!!

  Kazdy i Kazda z Was czytajacych ten Blog
  Wezcie klawiature, ekran, co kto ma… i wpiszcie gleboko to wyobrazajac :

  Jerzy Zięba premierem Polski ! ❤ ❤ ❤

  1. Po co mi premierzy?
   Jerzy Zięba na tym stanowisku zapomni o swojej przeszłości i by się na stołku utrzymać będzie się musiał przylepić do tzw. kosmitów.
   Szkoda go skazywać na takie zatracenie.

   1. Krystyno czytam waszą wymianę zdań i ręce mi opadają, rozkminianie danego tematu przy równoczesnym wbijaniu sobie nawzajem „złośliwych szpil” nie jest wcale twórcze, a raczej żałosne.
    Energia którą tworzycie jest wręcz rujnująca.
    A prawdziwa szkoda jest tylko wtedy jak krowa n,,,a do studni, bo już z niej wody się nie napijesz.
    Jak widać różnimy się od siebie, starasz się patrzeć na sprawy świata i ludzi przez czarne okulary z pesmizmem, ale są ludzie min ja , którzy starają się w każdej sprawie wpierw szukać pozytywnego promyka.
    Uzależniłaś się „chyba” od zafałszowanej przez żydostwo księgi zwanej „Pismem Świętym lub Biblią” i może dlatego wszystko oceniasz wg niej na czarno?
    Szkoda ziemskiego życia na czarnowidztwo.
    Życzę Ci z serca dużo radości, spokoju , szczęścia i Boskiej MIŁOŚCI która uskrzydla a nie prowadzi w mroki życia, tak jak negacja i pesymizm. ❤
    Pan Jerzy Zięba może nie będzie Twoim premierem, ale będzie nim na pewno. 😀

   2. Premier Jerzy Zięba nie zapomni, bo ma serce prawdziwe, nie skamieniałe, jak cała reszta tych marnych aktorów zwanych politykami. Jeden człowiek, a zmieni wszystko. Już nie bedzie szczepionek ani smug na niebie, ani sprzedawania naszych małych skarbów za granicę. Mafia farmaceutyczna przestanie się panoszyć. Wróci spokój i harmonia.

   3. SłowiAnka.
    Może raczysz w swoim optymistycznym dostrzeganiu świata zauważyć, że pesymistyczny temat o kradzieży polskich SŁOWIAŃSKICH dzieci, które wg SŁOWIAN nie są warte zainteresowania poruszył p. Adolf Kudliński, a nie ja.
    On nikogo nie zmusza do rozważań jak je ratować, nie zaprosił też nikogo do barykadowania pomysłów na zlikwidowanie tego nieszczęścia.
    Więc po co pchasz się tam, gdzie krowa-Kryśka może ci twoją studnię zapaskudzić? Mało to miejsca na ziemi z którego nie widać sprzedawanych polskich słowiańskich dzieci, albo widać je przez białe okulary?
    Krowy załatwiają się tam gdzie stoją, nie nauczysz ich kulturalnego w kiblu się załatwiania, tak jak ja nie nauczę Słowian troski o WŁASNE dzieci.
    A to znaczy, że chyba powinnam już wyjść z tego tematu – strata czasu.

   4. Krystyno Miłuję ja Ciebie ale dziś jest czas Odnowy ,Naprawy, więc każdy z nas przyjmuję na siebie inną role bo! jest nas jeszcze za mało , co robi pan Zięba ? daje wolny wybór Krysiu , coś czego nam nie dano a mówią że dają . Krysiu moje serce tak cię miłuje , szukałam dróg do ciebie , chyba mi się udało … :)wiem że zaufanie jest dla Ciebie czym jest… ale ja ci ufam , czy Ty mogłabyś choć odrobinę zaufać mi ? nie znikne , nigdy , wystraczy, że mnie zawołasz , a ja się zjawię , nie jesteś Już sama Krysia….. , tak na prawdę Ty I Taw mówicie to samo tylko inaczej Kochani moi , mówicie to samo 🙂 Miłuje ja Was Sercem całym dostrzeżcie się w końcu ….., noooo albo Krysia z Lasu taki łomot nam spuści że y zapomnimy jak się nazywamy , no i słuszny zresztą 🙂

   5. Więc po co pchasz się tam, gdzie krowa-Kryśka może ci twoją studnię zapaskudzić? Mało to miejsca na ziemi z którego nie widać sprzedawanych polskich słowiańskich dzieci, albo widać je przez białe okulary?

    Aj Krysia rozumiem Twój ból ,ale tak to z nim jest że zasłania okno z promykiem .

    A gdzie jak nie tu pisze się o tym ? wywleka się wszystko ? Tu Krystyna , zgadzam sie ze słowami Tawa gdzieś tam napisanymi , gdyby całą prawdę wywleć od razu …..

   6. Pani Ateno – wieleb ..itd. córko Zeusa.
    Do usług: sabotaż, głupota i depresja – wszystko, co tylko sobie życzysz. Bez targowania po 5 zł każde.

   7. Droga Krystyno,
    Depresja to czesto zlosc, ktora kierujemy na siebie…:”za grzechy ciotki”…i za bezsilnosc…
    „sabotaz”- kogo, czego tak naprawde ? Mocy wlasnej ?
    „glupota”- wybacz odrobine prowokacji…
    I bez handlu 😉

    ZNAK ATENY _ Opiekunki Dzieci to znak ZYWII )/\( MATKI NASZEJ . To takze LITERA M. Ta Energia JEST WIECZNA !
    2:25
    .https://www.youtube.com/watch?v=t_yVu8XnqF4

    0:15
    .https://www.youtube.com/watch?v=52eHcXSFY3c

    Ta Energia JEST WIECZNA !
    2:25
    .https://www.youtube.com/watch?v=vUREArFmyjw

    Ta Energie przyzywam !

 14. Krycha co ty taka anty slowianska jestes????Slowianie nie umieja dbac o swoje dzieci??JESTES W BLEDZIE!!!!!! Tak jak slowianie dbaja o swoje dzieci to zadna nacja zachodniej kultury nie dba!
  Druga sprawa razaca to stwierdzenie ze slowianie to lenie! Te Twoej wywody zaczynaja mnie troche irytowac ale coz wystawiasz tutaj swoje opinie i to jaka jests osoba.Skoro slowianie Cie tak raza to wyprowadz sie do Holandi .

  1. Portal.
   Ponoć w dbaniu o dzieci najlepsi są Włosi.
   Nie mam zamiaru się z Polski wyprowadzać choćby dlatego, że Słowian jest teraz chyba więcej poza nią niż w niej, więc to żaden dla mnie przed nimi ratunek.
   Jak się handlu polskich słowiańskich dzieci nie zahamuje oraz takich jak mi proponujesz wyprowadzek, to w Polsce niebawem nie będzie Polaków i amerykańskie wojsko nie będzie miało kogo chronić i bronić.
   Słowianie, również ci którzy tu o sobie opowiadają mnie nie rażą, raczej dziwią, niektórym współczuję.

  2. Miłuję cię jednak….Proszę Przestan to robić , nie ma lepszych , gorszych nie ma ras i grupu krwi , to są podziały , schemat który ciągle nam robi co robi , proszę , błagam zrozumcie to w końcu …. przepowiednia słowiańska mówi iskra wyjdzie z tej ziemi , nigdzie nie mówi boś Ty lepszy czy gorszy …, nie mówie wyjdzie z tej ziemi Polaszy naszej …

 15. TAW.
  Nie wiem, czy wyjdę z tematu, bo właśnie ten jest dla mnie najboleśniejszy, wiąże się z trudnym dzieciństwem, nadmiarem wszystkowiedzących dorosłych Słowian i „Słowian” itd.
  Wiem, kogo i za co tu krytykowałam, więc wiem kto się czuje zaczepiany, prześladowany, budzony z błogostanu itd; nie od dziś jestem taka „jędza”.
  Czy Ty też sądzisz, że p. Jerzy Zięba jako premier dałby radę zlikwidować to, co Szczęśliwa wymieniła?
  Że jego następca nie wróci do tego, co jest?
  Że nie będzie to awans na seryjnego samobójcę?
  Że musimy naśladować naród wybrany na poziomie z 1Sm 8?
  Oczywiście nie musisz odpowiadać.

  1. Napisałem dla Ciebie, Krystyno, bardzo długą i ważną odpowiedź, ale mój smartfon ją „zeżarł”…
   Widocznie była zbyt ważna…

   *

   Więc napiszę już tylko tyle:

   Rząd pana Premiera Jerzego Zięby będzie pierwszym polskim rządem, odkąd Polską rządzą rządy… 🔆

   *

   A jeśli chodzi o naród wybrany, to są nim Słowianie. Tamci ukradli Słowianom naszą tożsamość. Stąd antagonizmy między nami. To nie my ich eksterminowaliśmy. Biblia jest dokumentem kradzieży tożsamości Słowianom. Suche fakty historyczne już wkrótce staną się dla wszystkich oczywiste.

   1. Możliwe, że będzie, o ile w jego skład … itd.
    Denerwuje mnie, że życie polega na śledzeniu byłych, aktualnych i przyszłych rządów.
    Nie jesteśmy warci własnych życiorysów?

   2. Odkąd dokładnie a potem a potem po co komu co ? ale od czegoś trzeba zacząć

   1. „Nie jesteśmy warci własnych życiorysów?” Jesteśmy właśnie je wspólnie Tworzymy :3 to tylko te podziały te schematy niepotrzebne, nie pozwalają nam się no może jednak wam 😛 się dostrzec

   2. Myśląca ..
    Mnie się marzy własny życiorys, życie obok innych bez wzajemnego się narzucania, żądań (nie mylić z prośbami), wymuszonych oklasków itd, w którym nie musiałabym żyć wg narzuconych przez wspólnotę MNIE do niczego nie potrzebnych, czy szkodliwych lub nudnych standardów.
    To nie jest brak duchowej więzi, dostrzegania zalet, wad i potrzeb innych, to nie jest życie poza wspólnotą.
    To jest życie we wspólnocie, ale nie zakonnego typu.

   3. ‚…ten pozna słowo WOn”.
    Czy wiesz, że jest to patriotyczny ruch p.Taratajcio ?
    W rozwinięciu : „Wolność, Ojczyzna, Niepodległość”

 16. Myśląca, dziecko drogie,

  Zdziwiona … Miłuję ja Ciebie ale chyba źle mnie zrozumiałaś a może ja źle coś przekazałam .

  Control Mind to technologia gdzie ja mam z tym pójść do lekarza? wiadomo jak się to dla mnie skończy , nie jestem 1-a która jest przez nich testowna , dzięki Blogu Tawa oraz mądrości innych zrozumiałam czego doświadczam.

  Co do empatii? tu nie chodzi że coś we mnie weszło , ja czuje wibracje wokoło mnie , czas który wpominam dziwnie łączy się z czasami control mind czyli z dobre chyba 3 lata temu?, podjełam intuicyjnie , myślę że dobrą decyzję , seperację . Nie byłam w stanie nikomu pomóc , bo sama nie rozumiałam tego co czułam wokół.

  I ja nie należe do osób które się nad soba użalają , wręcz przeciwnie potrafie zapodac sobie sama takiego kopa w dupe aby zapamiętać drogę , która była niewłaściwa Raz i na zawsze.

  czy cierpie jak czytam o dzieciach tych dzieciach ?… tak Zdziwiona cierpie. I co noc kreuję świat już bez tego rodzaju doświadczeń …..

  mam nadzieję że moje Dobranoc z Serduchem doszły do Ciebie 🙂

 17. Nagadaliśmy się już o sobie, swoich doskonałościach, uczuciach, pretensjach itd…??
  To może dla odmiany rzuci ktoś sensownym pomysłem co zrobić, by OD DZISIAJ ani jedno polskie słowiańskie dziecko nie było rodzicom lub w razie ich braku rodzinom LEGALNIE UKRADZIONE I LEGALNIE SPRZEDANE.

  1. Temat pulsował już za czasów nieświętej pamięci Platformy Antyobywatelskiej – już wtedy byli ludzie, którzy W POJEDYNKĘ potrafili dokonać więcej niż wszystkie wielkie instytucje państwowe razem wzięte. Myślę tu o panu pośle Januszu Wojciechowskim:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/janusz-wojciechowski/

   Niestety, jak na razie, jest to jedyny przykład posła zaangażowanego w obronę polskich dzieci. Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić.

   *

   Odpowiadając konkretnie na Twoje pytanie:

   KAŻDY Z POLAKÓW MA MOC, BY SWOJĄ CZĄSTKĘ PRACY WYKONAĆ W TEMACIE.

   Każdy, na ile może.
   I każdy tak naprawdę doskonale wie, co ma robić.
   Tylko Polacy pod żydowskimi rządami to śmierdzące tchórze.

   1. TAW.
    Wiem co obiecywał p.Janusz Wojciechowski „kilka” miesięcy temu, ale albo nie umie liczyć, albo nie przewidział kto przejdzie w wyborach, albo były to konieczne w życiu polityków przedwyborcze obiecanki-cacanki.
    Czy on w pojedynkę rzeczywiście już coś w tym temacie dokonał? Bo mnie się wydaje, że nadal odpoczywa po trudach tej wypowiedzi.
    Co do mocy Polaków, to kiepska jakaś, skoro nie mają siły robić tego co wiedzą, że jest do zrobienia.
    A może tylko im się wydaje, że coś wiedzą?
    Czy są tchórzami?
    Wg mnie – nie, bo przecież pod groźbą wymordowania całej rodziny chronili Żydów przed hitlerowcami.
    Chyba więc jednak lenie; czekają aż handlarze sprzedadzą ostatnie polskie słowiańskie dziecko, wówczas problem sam zniknie jak kamfora.
    Gdyby nie 500+, to może już by go nie było.

   2. Jesteś niesprawiedliwa. Poseł Wojciechowski poświęcił kilka lat swojego życia na wydzieranie chazarskim sądom słowiańskich dzieci. Nie sposób tu wymienić wszystkich spraw w tym temacie, którymi osobiście się zajmował. Nikt w Polsce nie zrobił tyle, co on oraz pan Paweł Bednarz w tej sprawie.

    Trzy razy przemyśl, zanim następnym razem osądzisz istotę tej klasy.

    A co Ty zrobiłaś w tej sprawie? Ilu rodzinom, i jak, pomogłaś?…

   3. TAW.
    Ja w ogóle nigdy nic nie zrobiłam, bo zanim zaczynałabym coś robić, to szukałabym takiego sposobu działania, żeby był w 100 procentach skuteczny.
    A czy potrafiłaby to znaleźć istota z klasy zerowej? Oczywiście – nie. Dlatego nawet nie próbuję.
    Poza tym nie śledzę zgodności działań polityków z obietnicami, więc nie osądzałam istoty tej, czy innej klasy, tylko pytałam co zrobił wyjaśniając, że póki nic o tym nie wiem, to sądzę, że nic nie robił.
    Głośne są obietnice i narzekania, że okazują się pustosłowiem, głośno o staraniach p. Pawła Bednarza, a informacji o tym, co RZECZYWIŚCIE robią różnoklasowi politycy, to nawet ze świecą trudno znaleźć.

   4. TAW.
    Przeczytałam co wskazałeś. Wszystko wiem, prócz:
    Czy dzieci wróciły do rodziców?
    Czy Kopaczyńska nadal sędziuje?
    Czy zakonnice długo jeszcze będą służyły Bogu hodowlą cudzych dzieci? Itd.
    Moja ciotka-złodziejka cudzych dzieci przehandlowała wnuka swojej siostry. Nie wiem kto go w wieku 4 lat adoptował. Teraz – jeśli żyje – ma 49 lat. Choć go nigdy nie widziałam, miałam zamiar go odszukać. Ale odechciało mi się po przeczytaniu o tym, co p. Wojciechowski przeżył. Nie mam szans.

   5. Taw.
    Nie sprawdzam realizowania obietnic przez polityków, ale – jeśli dożyjemy czasów panowania Słowian, to sprawdzę, czy realizują Twoje obfite obietnice.

   6. Krystyno,

    patrzysz na świat przez stare kalki. Pomyliłaś mnie z kimś. Ja nie jestem politykiem i

    NICZEGO NIKOMU NIE OBIECUJĘ.

    Zabłądziłaś i pomyliłaś pokoje: informuję Cię więc, że to nie jest mięsny zakład produkcyjny i tutaj nie odbywa się produkcja kiełbasy wyborczej.

    TO JEST MIEJSCE DO PRZEKAZYWANIA WYSOKOZAAWANSOWANEJ INFORMACJI Z KOSMOSU DLA ZAGUBIONYCH ZIEMIAN.

    Kto już gotów, może wiele tu skorzystać. Kto jedzie na starym oprogramowaniu, będzie tu coraz bardziej sfrustrowany…

    *

    (A w czym Ci tak podpadłem, że chcesz mnie ostrzej zweryfikować niż polityków-depopulatorów? Ja tu nikogo nie krzywdzę. Chcesz mnie wybatożyć za niesienie ludziom światła?…

    Niniejszym informuję, że zakończyłem dyskusję z Tobą na tym blogu, bo zaczynasz coraz bardziej zasysać).

  2. Otóż to ja tam głośno mówię , gdzie nie jestem mówię , o tym co się dzieję , pewnie myślą Wariatka , niech myślą grunt że to z wiatrem idzie , przyjdzie czas te słowa wrócą do nich , taką mam głęboką nadzieję , podałam też pomysł drukować , wrzucać do skrzynek , artykuły.

   „Myśląca ..
   Mnie się marzy własny życiorys, życie obok innych bez wzajemnego się narzucania, żądań (nie mylić z prośbami), wymuszonych oklasków itd, w którym nie musiałabym żyć wg narzuconych przez wspólnotę MNIE do niczego nie potrzebnych, czy szkodliwych lub nudnych standardów.
   To nie jest brak duchowej więzi, dostrzegania zalet, wad i potrzeb innych, to nie jest życie poza wspólnotą.
   To jest życie we wspólnocie, ale nie zakonnego typ”

   Wiem o co Ci chodzi Krysiu , myśle że nam większości się to tujaj marzy . Kto wie może w końcu wymarzymy dla siebie takie miejsce , gdy gadolow z tąd pogonimy.

   1. W miejsce przeganianych przychodzą „lepsze”, i tak będzie póki istnieją trony, fotele, krzesła, taborety, klęczniki, szpitale dla wariatów i obietnice przeznaczone dla uszu poddanych.

   2. „Czy zakonnice długo jeszcze będą służyły Bogu hodowlą cudzych dzieci? Itd.”
    one Sluza Silom Ciemnosci…i wiele z nich to wie…inne sa zahipnotyzowane…

  3. Dzieci sa KRADZIONE, bo podle i glupie „urzedniczki” czesto ze „slowianska” niestety, krwia, daje PODLE i KLAMLIWE „opinie” …
   SASIEDZI : jesli jakas RODZina jest zagrozona odebraniem dzieci : INTERWENIUJCIE , ze RODZICE SA PORZADNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Niestety, czesto to Polacy „donosza” na POLAKOW , bo sa zm&anipulowani GADZIA MODA I INSTYTUCJAMI!!!
   DZIECKO WOLI RODZICOW co go nawet bija NIZ OBCE, NAWET I BOGATE POTWORY !!!!

   1. Może jakby tak każdy nakleił kartkę na drzwiach z napisem WARA OD NASZYCH DZIECI to zajrzyli by szybciej ,że są już spaleni po całości.

   2. Zazwyczaj system dochodzi do konca i zdycha ,kiedy zaczyna rozbijac rodziny,handlowac dziecmi,wykorzystywac dzieci jako gwarant dlugu rodzicow i wystawiac je na pedofilskie uczty.Cesarstwo Rzymskie u swej koncowki objawialo sie dokladnie takimi samymi niemoralnymi wystepkami ze strony rzadzacych a podobno to mialo byc wzrocem praworzadnosci i uczciwosci,wszak nasze prawo oparte jest na rzymskim o zgrozo.
    Kiedy rodzice zadluzeni nie mogli splacic zaciagnietego kredytu w Cesarstwie Rzymskim wtedy odbierano im dzieci na poczet zaciagnietego dlugu ,dzieci byly sprzedawane w niewole do pracy albo jako seksualni niewolnicy .Kiedy politycy ,lobbysci,bankierzy ,przywodcy religijnie zaczynaja niszczyc spoleczenstwo w ktorym zyja ,przez zarabianie na ich zdrowiu,szczesciu ,odbierajac im przyszlosc i wyrobione kapitaly koncza najczesciej na szubienicy rewolt i sprowokowanych wojen domowych. Banko-polityczni zboczency powielaja schematy dzialania systemu od dawien ale rozbicia rodzin i niewolnictow seksualne zazwyczaj jest koncowka instnienia ich rzadow .W obliczu takich zachowan rzadzacych najczesciej wkracza boskie prawo naturalne i niweluje dany system lub religie.

   3. „Może jakby tak każdy nakleił kartkę na drzwiach z napisem WARA OD NASZYCH DZIECI”

    TAK ! Kazdy Polak; kazdy Slowianin, KAZDY UCZCIWY CZLOWIEK NA SWIECIE !

    Na drzwiach, samochodach, plotach, piszcie („po cichu” 😉 ) na murach…

 18. W miejsce przeganianych przychodzą „lepsze”, i tak będzie póki istnieją trony, fotele, krzesła, taborety, klęczniki, szpitale dla wariatów i obietnice przeznaczone dla uszu poddanych.

  Ja to Krysiu na chwilę obecną widzę troszkę inaczej . Obalenie jakichkolwiek całkowitych rządów na dzień dzisiejszy jest niemożliwie , po 1 są podziały graniczne i inne rządy , jest gospodarka, unia , itp itd .

  Może własnie jak przyjdzie czas dzieci kryształowych wtedy wszystko okaże się już niepotrzebne , ja dziś skupiam się aby te dzieci zaistniały , żeby nie były zagrożone wiadomo o co chodzi , zgadzam się tu poniekąd z opinią że jeszcze wielu siedzi na dupach i nic nie robi czekając aż za nich rozwiąże się problem!

  Nie bez powodu też wkeliłam link o iminulatach.

  Ale dziś Krysia no kto się zajemnie naszym zdrowiem oraz przyszłych pokoleń ? Gmo ? I wieloma innymi rzeczami ? Tak jak pisałam każdy bierze na siebie co innego bo nie da się w pojedynkę zrobić wszystkiego , ani na chwilę obecną inczej .

  czy powinniśmy być ostrożni ? tak bo to są podstępne gady . I ciul wie z czym jeszcze będziemy musieli się zmierzyć , nie bez powodu pisze ufajcię przede wszystkim sercu .

  ja każdą myśl tak filtruje i wtedy wiem co prawdziwe co nie .

  Pan Zięba uważam odwala kawał dobrej roboty tak uważam że zasługuję na zaufanie Krystyno.

  1. Myśląca .. Słoneczko Ty moje.
   A niby kto nam zafundował choroby, jakich jeszcze nie było, badania, szczepienia, Gmo i to wszystko, co tylko władcy mogą poddanym zafundować i zadbać, by nie zniknęło?
   O moje zdrowie nikt prócz mnie nigdy nie dbał i dlatego nie choruję. Innym radzę korzystać z medycyny wschodu, która migiem i bez bólu potrafi wszystkie choroby wykurzyć, ale TYLKO z tych, którzy chcą być zdrowi.
   Powiesz, że wszyscy pragną zdrowia?
   Otóż nie.
   Moja zdrowa sąsiadka po nagłej śmierci męża przez pół roku szukała u lekarzy utulenia w żalu póki się nią jako chorą nie zajęli.
   „Paluszek i główka, to szkolna wymówka” pasuje też do zwolnień z pracy, wymigania się z prac w domu, ogrodzie itd.
   Jedna z moich licznych ciotek migała się chorobami przed ciążą, bo jej się dzieci mieć nie chciało, inna wciskała lekami choroby takiej, po której, gdyby bezdzietnie zmarła odziedziczyłaby kawał majątku.
   Pewien złodziej wymigał się od więzienia chorobą psychiczną itd.
   A najgorzej, jak ktoś się chce zbawiać cierpieniami – tych nie zliczysz i do zdrowia nie przekonasz; do bolesnego leczenia – tak, ale nie do wyzdrowienia.
   Przez kilka lat różnym drogami próbowałam zachęcić szkolnych decydentów do wprowadzenia na lekcje WF rozgrzewki typu judo, bo uczy takiego sposobu upadania, że człowiek się nie potłucze i kości nie połamie.
   Wygrały z tym sportem gips, szyny, kule itd, czyli medycyna.
   Władza nad ludźmi i kierowanie sprawami im potrzebnymi, to dwie różne sprawy.

   1. Och Krystyno ile racji w Twoich słowach ale jak rozwiązać to inaczej? , zaufać i obserwować .
    Dlatego też ciągle mówię każdy z nas jakoś tam tą cegiełke dołozył , nie ma co szukać winnych , trza szukać wyjść , uczyć się na błędach.

    Długo zastanawiałam sie czy to napisać , i ciągle z tym zwlekałam nie wiem jak się do tego odnieść ale może powinnam to napisać właśnie…..

    Jakiś czas temu jak byłam na działce powiedziałam do mamy : nie wiem czemu ale odnosze wrażenie że spróbują nas znów wykorzystać , to było jeszcze nim na Tawa Bolga trafiłam, cokolwiek się za tym kryje,

    mam tak że coś do mnie przyjdzie i odejdzie nie raz po wielu latach jak jakieś przeczucie się sprawdzało pytałam sama siebie no i co jesteś taka zdzwiona? przeczułaś to kilka lat wstecz….

    Dzieci Kryształowe …. ja mam nadzieję wielką ogromną ,że to gównoprawda , którą control mind mi wcisnął ale nie mogę się oprzeć wrażeniu że oni chcą je dla siebie , dlatego teraz pozwalają nam na co nie cooooo .

    Dlatego tak,tak,tak ja bardzo to wszystko obserwuje …. nie mogę się oprzeć wrażeniu że próbują nam czymś oczy zamydlić …

   2. Myśląca ..
    Coś Ci opowiem z własnego doświadczenia.
    Męczących niepokojów jakby w głowę przez kogoś wciskanych migiem się pozbywam skierowując uwagę, choćby na siłę na coś innego, co angażuje bez reszty. Książka – romans z licznymi niebezpiecznymi przygodami, nauka piosenki, gry na jakimś instrumencie, których kilka po to właśnie kupiłam, jakiś dokumentalny katastroficzny film, itp.
    Ze złymi przeczuciami, które są przewidywaniem, dostrzeganiem owocu tego, co się dzieje rozprawiam się jeszcze szybciej i ostrzej, bo pielęgnowane mogą stać się celem, do którego nieświadomie podążę.
    Tak jest ze mną. U Ciebie może inaczej to wygląda.
    Czy mogłabyś mi krótko, zwięźle wyjaśnić kim są Dzieci Kryształowe, bo z tego, co czytałam wiem tylko tyle, że są inne.
    Ale nie kapuję, co i dla kogo z tej inności wynika.

 19. U mnie to przychodzi i odchodzi to jest jakby migawaka czegoś , nawet nie zagłebiam sie w temat bo masz racje im bardziej się skupiasz tym wieksze Goowno się tworzy potem przypominam sobie że miałam przebłysk już kiedyś danej sytuacji.

  Natomiast czasem wydaje mi się że to jest własnie błąd że ja nie podążam za tymi swoimi przeczuciami .

  Ja rozumiem to jako Dzieci -Bóg/a które będą wyżej rozwinięte oraz będą kreować czyli tworzyć ten świat . Połączone z synchrynizowane z energiami , wolne od chorób cywilizacyjnych.

  Ale to chyba bardziej pytanie do Tawa

  1. Myśląca ..
   Ludzie powtarzają, że świat ktoś tworzy, choć wiadomo, że tworzone są tylko cywilizacje, a raczej organizowane wg potrzeb władców.
   Cywilizacje zamęczają i władców i poddanych koniecznością nieustannego, za wszelką cenę dopasowywania wszystkiego do schematów wedle których funkcjonują.

   Świetnie wyjaśnia to Biblia w 1Sm 8.
   Właśnie dlatego ją cenię, że ukazuje i wyjaśnia to, czego nie dostrzegają tkwiący w problemach, odgrodzeni nimi od możliwości obserwowania ich z zewnątrz.

   Choroby cywilizacyjne tworzy i pielęgnuje (u nas medycyną) właśnie cywilizacja.
   „Wyżej rozwinięci” są ci, którzy żyją po swojemu i omijają pielęgniarzy chorób, co u nas nie jest łatwe wobec przymusów szczepień i innych. Oni nie są wolni od chorób cywilizacyjnych, tylko korzystają z wiedzy naturalnej zwanej instynktem lub wyuczonej z Ewangelii (nie mylić z „ewangeliami”) i medycyny wschodu o sposobach ich omijania, a w razie wpadki, szybkiego bezbolesnego się ich pozbywania.
   Energia życia = Boża moc jest dostępna dla wszystkich żywych ludzi (również zwierząt i roślin), więc każdy może być wyżej rozwiniętym, kryształowym dzieckiem dla siebie, a także może na kryształowo kreować innych jeśli nie odgrodzi się od nich mniemaniem, że jego poziom jest dla nich nieosiągalny.
   Sądzę, że tacy „nadludzie” stworzyliby cywilizację starego typu z nową nazwą i nic lub niewiele ponad to, a może nawet trudniejszą do życia od obecnych.
   Cała historia jest opowieścią o poczynaniach „lepszych” od innych jednostek i narodów.
   Komu kontynuacja takiej historii jest potrzebna do życia?

   1. Hmmm Krysiu Serce Waleczne zawalcz o siebie kochana.

    Zostaw na chwilę Biblię , Dzieci Kryształowe , Energie , wszystko zostaw.

    Teraz jesteśmy Tylko Ty I Ja.

    Wiesz ja jestem taką osobą , która wybaczy wszystko każdemu , czasem potrzebuje czasu na złagodzenie Serca ale ono i tak wie że urazy trzymać nie będzie , nie umie zwyczajnie nie umie.
    Pomaga mi w tym wszystkim moja odwieczna potrzeba Zrozumienia Wszystkiego co mnie otacza . Bez krytyki , oceniania , osądzania. Nie mówię, że mi się tam czasami coś nie uleje , uleje jak każdemu taka reakcja do wyboru mam tupnoć głośno albo pobekać, z tym drugim trochę ciężej bo boję się że jak zaczne to już nie przestane. Więc częsciej tupam se.

    Nie należe do osób Wylewnych ale dla Ciebie zrobie wyjątek.

    Jeśli chodzi o mnie samą temat już jest bardziej złożony bo od siebie wymagam wiele i rzadko kiedy wybaczam sobie błędy , choć nie zrobiłam nic nikomu ani z premedytacją ani z zawiści , bardziej sobie z głupoty ? a pewnie tak .
    Z drugiej strony myślę, że dokładnie tak miało być , tak a nie inaczej , dzieki swojej Drodze edukacji dziś jest tym kim jestem .
    Ale ja wyciągam naukę.

    Czy Stwórca Isnieje – Oczywiście wystaczy że spojrze w oczy mojego męża 🙂

    I wiem Krystyno ,że musisz siebie Umiłować Taką a Nie Inną albo wszystko co w Tobie jest zniszczy Cię chcąc niechcąc innym dostaje się rykoszetem .
    Jesteś Piękną Cudowną Kobietą , nikt tu nie miał łatwo , nikt nam tego nie obiecał , to od Ciebie zależy jaką drogą dziś pójdziesz.

    Ja Cię MIŁUJĘ TAKĄ JAKĄ JESTEŚ W PEŁNI NIEDOSKONAŁĄ I TAK MASZ PRAWO TAKĄ BYĆ I TAK MASZ WRĘCZ OBOWIĄZEK MIŁOWAĆ SIĘ TAKĄ JAKĄ JESTEŚ , OTWÓRZ SERCE , ZAUFAJ MU …. A odkryjesz spokój , nadzieje , miłość .

    skorzystaj z linka który Ci kiedyś podesłałam .

   2. Myśląca Inaczej.
    Dziękuję za dobre rady, ale nie rozumiem, po co i jak mam walczyć o siebie.
    Moje przeżycia, to nie ja; patrzę na nie z boku, jak na wszystko z mniejszą lub większą kpiną, a jak trzeba, to poważnie oceniam.
    Nie zastanawiam się, czy siebie miłuję, czy nie – po co?
    I na pewno nic mnie nie niszczy – sprawdziłam w lustrze: jak zwykle wyglądam o 10 lat młodziej i jak zwykle nie muszę się sztucznie ubraniem wyszczuplać, czy pogrubiać. Jest ok.
    Nie muszę też odkrywać spokoju i miłości, bo towarzyszą mi od poczęcia. Właśnie one sprawiają, że śpiewam, maluję, tańcuję i podskakuję zamiast statecznie chodzić, ganiam z rodziną, znajomymi i psem po lesie, ćwiczę karatekowe kopniaki itd.
    Jestem zdrowa, stoję zadkiem do medycyny, a najbardziej lubię czytać historyczne angielskie kryminalno-romansowe byle-co. Ostatnio żegluję po morzu z dziewczyną porwaną przez bardzo przystojnego pirata.
    Czego mi więcej trzeba?
    Może połażenia po czubkach Tatr i mam nadzieję, że niebawem to zrobię.
    Proponujesz, żebym to wszystko na chwilę zostawiła, by udawać, że się sobie nie podobam?
    Nie dam rady, bo tzw. duchowość się mnie nie ima.
    Z linka pewnie już skorzystałam, bo zawsze prezenty oglądam, ale może przeoczyłam – sprawdzę.

   3. Krystyno fajnie, że jesteś taka jaka jesteś, ważne, że sama siebie lubisz, przepraszam, że wtrącam swoje trzy grosze między Was 😀

   4. SłowiAnka.
    Dyskusja jest dla wszystkich, a wtrąceniem ucieszyłaś mnie poparciem mojego przekonania, że oceny standardowe są rzadko poprawne.
    Stosują je jednakowo cywilizowani jako wygodne wobec zgromadzonych w szkołach, miejscach pracy, kościołach, w sądach, w medycynie itd.
    Dla małżeństw bywają ruiną.

 20. Nie Krysiu ani w jedym słowie nie miałam tego na myśli 🙂 ale w jednym zdaniu napisałaś coś bardzo istotnego zacytuje

  Nie zastanawiam się, czy siebie miłuję, czy nie – po co? 🙂
  Twój świat jest odbiciem Ciebie .
  Mam nadzieję że prawidłowo zrozumiesz mój przekaz .

  1. Myśląca ..
   Napiszę Ci coś, co mnie się najistotniejszym wydaje:
   SKUTKI CHWALENIA ZŁA SĄ GORSZE OD SKUTKÓW KRYTYKOWANIA DOBRA.
   Dlatego jestem bardzo oszczędna w zachwytach, oklaskach, naśladowaniu itd.
   I jeszcze jedno, co może się przydać wielu, gdyż jest moda na słowo „nadzieja”:
   Masz nadzieję, że prawidłowo rozumiem Twój przekaz.
   A skąd mam to wiedzieć, skoro nie wiem jakie wg Ciebie jest jego prawidłowe rozumienie?
   Wolę konkrety od przekazów, właśnie dlatego, że nie muszę się wysilać na ich rozumienie i martwić, że źle zrozumiałam.

   Chciałabym żyć w świecie takim, jaki wg wszystkowiedzącego Boga jest super, a nie ulepionym z odbić ludzi żądnych władzy, przywilejów, pełnych fałszu, hipokryzji, upoważnionych do legalnej kradzieży itd. oraz z odbić ich ofiar.
   Właśnie te wszystkie odbicia wymieszane w cywilizowanym kociołku tworzą atmosferę piekła na ziemi.
   Wiesz, co by utworzyło atmosferę nieba?

   1. Krystyno ja nie należałam nigdy do osób właśnie , które szły jakby za większością ludzi , wręcz przeciwnie jak masa na prawo to ja na lewo , jak oni na lewo , to ja na prawo … kiedyś już pisałam że doświadczam różnych rzeczy sama osobiście , wczoraj mi się też nawet poprzypominały właśnie te migawki różnych przeczuć , skąd to? nie wiem, ale jakby na to nie patrzeć większość z nich jakby doprowadziła mnie do dnia dzisiejszego .

    jest też cała masa rzeczy o których nie mówię , bo w zasadzie po co.

    Tak więc nadzieja nie jest żadną modą ona jest i była to jest taki motor też , który potrafi Krystyno napędzić . Kimże człowiek by był bez nadzieji?

    Podam najbliższy przykład na czasie , w domu widzą że coś się dzieje , ze mną przede wszystkim , nie rozumieją , widze te blokady w nich , zazwyczaj się śmiejemy obracamy to w żart i dobrze , ja też często żartuje sobie z problemów które mnie nagle gdzieś dopadną jest to taki rodzaj zdrowy rozładowania póki sobie człowiek nie poukłada wszystkiego.

    I teraz co mam krzyczeć? , walić prawdą prosto w twarz ? Nie da się , więc czekam i mam nadzieje .

    Jak Mam ci wytłumaczyć co ja czuję i że wiem co wiem ?Jest taka bardzo dobra praca naukowa na temat świadomości zbiorowej.

    Niestety nie mam teraz czasu by ci wysłac link .

    Sek w tym że ja nigdy Krystyna na nic się nie zamykałam , zawsze mówię iż to że ja czegoś nie rozumiem, czy też nie doświadczam nie oznacza ,że to nie istnieje.

    krytykują Cię za biblię ? Nie to ta książka ma w sobie właśnie coś takiego że wywołuje dziwne czasami w ludziach reakcje , we mnie nie ale ja tam w sobie coś wiem jak kolwiek nie umiem ci na chwilę obecną powiedzieć co ani podać faktów.

    Kiedyś już wspominałam Krystyno że przyszło mi coś takiego może migawka , może sama nie wiem co i powiedziałam że ludzkość w złą strone leci , że chodzi o DNA Gatunek ludzki i co? przeprali mnie tu nieźle wtedy .

    Jaką masz pewność Krystyno że Tobie też tego nie robią?

    Ja też wiem Krystyno dlaczego niektóre osoby tak bardzo szukają rozwiązań w bibli , myślę że należysz własnie do tych osób niechcesz spojrzeć ja to nazywam podświadomym lustrem ale ono się z ciebie zaczyna wylewać tą czy inną drogą.
    Nie wiem jak Mam Ci to Krystyno wytłumaczyć , jak ci podać fakty ? to twoja Dusza ta najbardziej zepchnięta w podświadomość ale dziś jest dziwny czas , i wiele rzeczy chce ujść wręcz musi.

    Co do Matrixa usiądź poobserwuj… jakiś czas temu byłam świadkiem rozmowy ? 3 osób wszystkie z nich mówiły jednocześnie , jeden o jabłku , drugi o gruszce , trzeci o wiśniach , myśle sobie no będzie tu zaraz jakaś zadyma albo co ?jazgot niesamowity, ale obserwuję sobie to i sama nie wierze w co widze , na koniec te osoby się ze sobą pożegnały , dogadując sie ze sobą tylko jak ? skoro nikt siebie nie słuchał i nawijał o czym innym .
    To jest własnie min Matrix .

    Co do Kk czyli ich piekiełka tu nie ma ich wyznawców Krystyna , ciagle piszesz o kościele, ale my ten temat mamy za sobą już , my wiemy co nastąpi już jesteśmy tego jakby obserwatorami.

    Ściskam cię mocno , mocno.

   2. Myśląca ..
    Ja nie szukam rozwiązań w Biblii, tylko kiedy ją pierwszy raz czytałam, to zauważyłam, że w cywilizacjach łacińskiej i wschodnich jest realizowane to, przed czym Bóg ludzi ostrzegał, co jest Mu niemiłe.
    Cóż więc dziwnego, że sprawdziłam, co wg niej jest Bogu miłe?
    Oczywiście sprawdziłam też, czy jest to możliwe do zrealizowania i stwierdziłam, że jedyną przeszkodą są ci, którzy zastąpili Boga Pawłem i pilnują, by nikt tego nie przestawił.
    Co ma do tego zbiorowa świadomość?
    Własna mi zupełnie wystarcza.
    I mam NADZIEJĘ, że tzw. nauka przestanie lepić ludzi w jedno wystraszone zero.
    Skąd wiesz, że tu nie ma wyznawców Kk?
    I czemu nosem kręcisz na wstawki o Kościele w blogu mającym w tytule „Archiwum Watykańskie”?
    I czemu wszystko o mnie „wiesz”: co i dlaczego robię, co z tego wyniknie itd?
    Już Ci chyba mówiłam, że nie o mnie opowiadasz.
    Ja jestem zupełnie inna i nie mam potrzeby, a nawet możliwości zmieniać się w Twoją wersję.
    A jeśli mnie ktoś „pierze”, to jego trud, pewnie bezowocny skoro
    jestem baba bez ambicji.
    Miłej niedzieli.

   3. Przeczytałam niemalże całą rozmowę. Mam dziś taki smętny nastrój i zawsze chodzę swoimi drogami, więc kiedy wszyscy rozprawiają o tematach bieżących, ja zaszyłam się tu…. Nie potrafię być taka konkretna jak Krysia, ani tak miła jak inne dziewczyny, ale wszystkich Was i Wasze wizje przyszłości otulam z miłością.

 21. SłowiAnka a za co Ty przepraszasz ?:) jak już kiedyś napisałam niech przeprasza winny gad czy cholera wie kto , może mu się wtedy co pozmienia .

 22. Wielu mnie krytykuje za to, że szukam prawdy w Biblii.
  Znając ją potwierdzam, że jest nafaszerowana przekrętami, ale też twierdzę, że łatwo je dostrzec, i że są wykorzystywane do manipulowania ludźmi przez różnego rodzaju władców.
  Po to je w Biblię wciśnięto.
  W przykazaniach „Nie zabijaj” i „Nie pożądaj …” (Rdz 20,15 i 20,17) nie ma nic o dzieciach.
  Czy Bóg nie przewidział „adopcji”, czy może w ogóle się nie spodziewał, że ludzie wymienią Go na władców ziemskich, a na dodatek upoważnią ich do legalizowania działań sprzecznych z przykazaniami (1Sm 8,7-20) ???

 23. TAW.
  Zwróciłeś moją uwagę na fakt, że polityk wysokiej klasy z trudem bronił rodziny przed kradzieżą dzieci.
  Tym sposobem – nie wiem, czy świadomie, czy nie – zniechęciłeś mnie do szukania członka mojej rodziny sprzedanego adopcją nie wiadomo komu ponad 40 lat temu.
  Jego ojciec zginął w wypadku, kiedy chłopak miał ok. 2 lat, a matka, której uniemożliwiono jego wychowywanie do dziś się o niego martwi, tęskni też za nim przyrodnie rodzeństwo.
  Tyle jest pożytku ze śledzenia poczynań tzw. autorytetów.
  Bo autorytety, to górny pułap, którego pod groźbą przegranej, a często też kary nie wolno przekraczać.
  Czy już wiesz, kto, jak i po co te pułapy tworzy?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s