Nie ma co się podniecać, bo może to doprowadzic do biegunki, tak jak niektórych polityków wczoraj w Warszawie, kiedy słyszeli prezydenta Trumpa. Niektórzy usłyszeli to, co chcieli, a ich euforia to efekt emocji fali, którą zafundowali im specjaliści amerykańscy od robienia kogla-mogla z mózgu.

Co wszystkiego dobrego dla Polski wyniknie z tego smarowania dupy miodem?

fb.com/SekcjaGimnastyczna

Pierdolić już te wizy, bo pracy tam i tak nie ma za wiele, a i legalizować się jest białemu ciężko – co innego Arabom, Hindusom, Chińczykom.

Polak jednak ma nawet w USA przejabane, a warto by też poszperać w statysytkach na temat, ilu Polaków z rodzinami od 2008 roku wydeportowano bez powodów za Obamy. W tym czasie dosłownie i w trybie szybkim wyrzucono ok. 1 milion 200 tys. osób – Europejczyków, w tym i Polaków. Jednak statystyk ambasady Polskie nie prowadzą, bo mają to w du..e – co tam jakiś Polak! Tu wydeportowano 1 200 000 Słowian z rodzinami (czyli średnio 1 200 000 osob plus 3 członków rodziny), czyli ok. 4 mln osób, do Europy, pozbawiając ich wyrobionych aktywów, majątków, możliwości sprzedaży nieruchomości, a w ich miejsce zaflancowano 7 milionow Arabów. Jakoś o tym nie było mowy w Warszawie… No, ale oni już tak mają, że nas kochają – taka miłość sadomasochistyczna.

Jakoś nie było nic słychac na temat tego, ile razy zostaliśmy zdradzeni, oszukani i zniewoleni. Należałoby krzyknać o Jałcie albo o Okrągłym Stole, który był opłacony przez banki i korporacje amerykańskie, tak zresztą, jak cały proces obalania komuny i przekształcenia Polski w kołchoz konsumcjonistycznych niewolników.

Nikt nie wspomniał, jak fundacje zachodnie, opłacając polityków, rozpierdoliły fabryki, huty, koleje, oświatę, a wprowadziły na rynek kredyt, narkotyki, dopalacze, prostytucję i emigrację. Po co o tym mówić? Przecież nas chwalą, to warto posłuchać. My to lubimy, a szczególnie na temat wojen, jacy to waleczni jesteśmy, a jak to się modlimy i mamy wartości chrześcijańskie.

Niby jest to jakiś młot na islam, ale ile materiału genetycznego takie ruchawki obronno-wojenne nam wybiły… I zawsze były to prowokacje wpuszczające nas, Polaków, w kanał wściekłego patriotyzmu, posłusznego politykom i księdzom. Całe hektary cmentarzy w Polsce, pełne bohaterów, którzy nigdy nie zostali rodzicami, bo nie mieli okazji…

Mieli pecha, ktoś powie…. Pewnie tak, bo urodzili się w czasach takich, gdzie wysyłali ich politycy i kler na wojny w imię swoich politycznych rozgrywek i bankowych interesów.

Moi pradziadowie spędzili swoją młodość w okopach na I wojnie, w mundurach niemieckich, strzelając zapewne do drugich Polaków w mundurach rosyjskich. Nigdy nie zrozumieli, dlaczego stracili ręce, nogi… Cieszyli się, że przeżyli, ale w świadomości mieli, że strzelali do wroga. Nigdy nie rozpoznali, za czyje interesy walczyli… – zapewne nie za swoje, ani nawet za polskie.

Sytuacja się powtórzyła w ’39 i było jeszcze gorzej. Wydaje mi się, że te sytuacje od poczatku Konfederacji Barskiej po Okrągły Stół i okres złodziejstwa, i rozkradania Polski, mogły nas czegoś nauczyć…

W końcu możemy być w hipnozie, ale żeby od 1772 roku tyle razy maglować błędy? Czas się chyba ocknąć!

Co tam oni mogą mówić, milioner z milionerem?… Pewnie o tym, jak by zrobić dobry interes, aby Ruskie odpierdolily się od całowania się z Chińczykami, bo przecież całą tę komunistyczną partię chińską ustawiają im amerykańskie korporacje-banki, a szkoda by było, aby Chinole zbuntowały się i poszły na misia z Ruskimi. Ameryka wtedy padnie na niewydolność elektornicznego dolara.

Pamiętajcie, że komunizm nie narodził się w głowach Rosjan ani Chińczyków, ale przyszedł do nich zza oceanu. Wcześniej przecież komunizm razem z wszelkimi wartościami szatanizmu testowano we Francji po rewolucji.

Może faktycznie więc warto po raz kolejny pogawędzić z Polakami i wywindować ich emocjonalnie, co do ich mesyjańskiej przyszłości Europy. Jesteśmy cały czas sterowani i manipulowani, a jak się mówi o Polakach, to zawsze bez Polaków, a my dajemy się uwodzić najmniej od 250 lat.

Czy politycy będą mówić prawdę szczerze do ludzi? Będą mówić im to, co owce chcą słyszeć, wtedy będą chodzić jak w cyrku i pokornie. Nie ma to jak dawka adrenaliny i masa pieszczotliwych pochlebstw – to niczym narkotyk, który zahipnotyzuje nas po raz kolejny.

fot. wykop.pl

Pamietajcie, że przed ’39 rokiem, i to na grubo, amerykańscy piloci masowo dawali nauki latania samolotami w Polsce, a szkoły lotnicze otwierały się jak bułeczki. Każdy chłopak chciał być żołnierzykiem i pilotem.

I co było później? Później był ubój rytualny materiału genetycznego, którego sprzed roku ’39 nie odbudowaliśmy wiecej niż o 2 miliony przez nastepne 70 lat. No, ale sojusznicy nas obronią… – tak mawiali Polacy… A po wojnie ci sojusznicy pozwolili nam zaflancować komunizm.

W jednym się Trump nie myli, i nawet jeśli chce dobrze, to za wiele nie będzie mógł, bo jesteśmy w stanie rasowej wojny przeciw słowiańskiemu materiałowi genetycznemu…, jak i Ameryka oraz cała Europa. Chcą nas po prostu zgładzić, bo wciąż jesteśmy ostoją białego słowianskiego człowieka… No i dalej produkujemy się genetycznie.

I żeby było jasne, że nie jest to zasługa ani Kościoła i ich zasad, które wprowadzili po swojemu stosami i egzekucjami. Nie jest to też zasluga PiS-u, że niby nie ma islamistów, a jest 500+. Oni – te partie, fundacje, banki i kler – doili nas od ’45 roku, a po ’89 zjedli nas materialnie do reszty i wiedzą, że jeśli pójdą ostro, to i tak nie wygrają, bo Polacy i tak już są na granicy buntu.

My przetrwaliśmy i istniejemy dzięki naszemu kodowi genetycznemu, odziedziczonemu po przodkach – i o to jest teraz walka, aby to zniszczyć w nas i naszych dzieciach. Im chodzi o zniszczenie naszego kodu przetrwania – i Trump o tym dobrze wie. Jesteśmy w stanie wojny rasowej systemu z białym DNA słowiańskim – i można mieć tylko nadzieję, że Putin to też rozumie.

autor: Devingo

źródło: https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/07/07/czytamy-energie-zdjecia-zapraszam-do-dyskusji/#comment-20030

47 myśli w temacie “Nie ma co się podniecać. Realistyczne refleksje po wizycie Donalda Trumpa

 1. hawk! mi na końcu zabrakło ;P
  popieram, choć wydaje mi się, że brakuje akcentu, który jest ale za słaby na sam koniec tekstu. Oto, okazuje się, że gnida i wesz rodem z KGB w linii prostej, która wyrosła na krwi swoich własnych rodaków – czyli Putin – teraz nagle staje w obronie wartości, które głosił „zachód” – i nadal próbuje się maskować co było na przemówieniu DT słychać wyraźnie i dobitnie, A tzw kultura zachodu staje okoniem i na sztorc wciskając nam multikulti i inne lewackie wynalazki. Niestety teraz qrwy, geje i faszyści będący mniejszością sieją rozpierduchę na większości rękoma islamistów…
  Dlatego summa summarum trzymajmy kciuki, że jednak Putin jeszcze chwilę pociągnie, a przynajmniej do czasu jak to głosi nam dzielnie TAW nastąpi przebudzenie i powstanie z kolan świadomych już RODadów. Czego zresztą wszystkim Słowianom jak i sobie życzę.

 2. Devingo ❤ PIĘKNA DOJRZAŁOŚCI ŚWIADOMOŚĆ I MĄDROŚĆ Z TWYCH TEKSTÓW PŁYNIE 🙂
  Jeżeli o genetykę chodzi znawcą nie jestem- ale tu genetyka gra pierwsze skrzypce- GENETYCZNA BATALIA O GENY LECHICKIE- UNICESTWIENIE PULI GENOWEJ SŁOWIAN!
  ,,ALE'', bo ono istnieje- ta wojna przeciwko nam- jest unicestwieniem ich genów- gdyż:
  Naukowcy badali zróżnicowanie DNA Słowian na podstawie żeńskiego, czyli mitochondrialnego DNA (mtDNA). To DNA jest dziedziczone tylko w linii żeńskiej. Po prostu matka przekazuje swoje DNA dzieciom, a jej córki przekazują je dalej. Nie dochodzi w nim do procesu wymiany materiału genetycznego, a więc nie ma w nim domieszki materiału ojcowskiego. Zróżnicowanie mtDNA zawdzięcza jedynie mutacjom, które gromadzą się wraz z upływem czasu. Dziedzicząc mitochondrialne DNA w skali ewolucyjnej powstaje swego rodzaju drzewo genealogiczne, które stanowi stricte matczyną genealogię.
  Genetycy we współczesnej puli mtDNA wydzielili tzw. haplogrupy, czyli grupy cząsteczek z pewnymi określonymi mutacjami, wywodzącymi się od wspólnego przodka. Dzięki znajomości tempa mutacji w mtDNA zbadano, kiedy dane haplogrupy powstały. Na podstawie wieku ewolucyjnego tych haplogrup wyciągnięto wnioski dotyczące pochodzenia tej populacji.

  "Rodowód" ten, powstały na podstawie mtDNA skonfrontowano z innymi danymi dotyczącymi etnogenezy Słowian, zbadanymi przez archeologów, językoznawców i historyków. Wbrew opinii większości archeologów, bydgoscy badacze uważają, że Słowianie nie zasiedlili Europy dopiero we wczesnym średniowieczu, ALE przodkowie Słowian mieszkali w Europie już 3- 4 tys. lat temu a nawet dłużej(10 tys.).
  Badania przeprowadzono na próbkach pobranych od 2,5 tysięcy osób z różnych obecnych populacji słowiańskojęzycznych. Byli to Polacy, Czesi, Słowacy, Rosjanie, Białorusini, Ukraińcy, Chorwaci, Serbowie i Słoweńcy.

  I jeszcze jedno wszak należy przyznać, że TRUMP dał piękną przemowę, ale MY UMIEMY CZYTAĆ MIĘDZY WIERSZAMI- zbyt dużo było dominacji słowa ,, bóg''

  ,,Bogom- MY LECHICI'' o bogu się nie mówi- ten ton potwierdza tylko i wyłącznie, że ZNOWU CHCĄ NAS WZIĄĆ W KAJDANY PLEJADIAŃSKIO- RELIGIJNE I WSPÓLNIE Z GADAMI SPIJAĆ NASZĄ BOSKĄ ENERGIĘ!
  My Lechici SWOJĄ WIELKOŚĆ ZNAMY, SWOJEGO DUCHA!
  I jeszcze jedno MELANIA JEST LASZKĄ- SŁOWIANKĄ- SŁOWENKĄ- więc ich SYN jest po (mtDNA) LACHEM!!

  1. W pełni zgadzam się z treścią, a najlepszym dowodem na podstęp i fałszywe zamiary są przymusowe potrójne szczepienia jakie zakupiono i zaordynowano młodym polskim dziewczynkom mające doprowadzić do ich sterylizacji. Oni dobrze wiedzą, że Lachy nie dadzą się zamieść pod dywan więc starają się od dłuższego czasu nas wytruć i zalać saraceńska falą. Ukradli nam tożsamość i historię, a dalsze ich plany dotyczą zaboru naszej ziemi. Rosjan chcą się pozbyć w ten sam sposób tylko jeszcze bardziej sprawniej próbując antagonizować ich dosłownie ze wszystkimi narodami. Trzeba takie artykuły rozsyłać dalej i tłumaczyć ich przesłanie, bo wielu ich nadal nie zrozumie, a zdecydowana większość da się znowu podpuścić nie mówiąc już o militarnych zakupach niemiłosiernie nas gołocących …

   1. NIE MA CO SIĘ PODNIECAĆ – zamieszki w HAMBURGU TO TYPOWA FAŁSZYWA FLAGA!
    .https://www.youtube.com/watch?v=AK2MrufAHwM
    Niemieckie anarchistyczne bojówki dotowane z UE pisze PRAWY PL – no tak, jak usłyszałam LEWACKIE – to już wiedziałam kto za tym stoi! To ci sami, co spowodowali zamieszki podczas Święta Niepodległości w WAWIE za czasów PO!
    Świetnie przygotowani – wyszkoleni w ZADymach bojówkarze przywożeni autokarami – plecaczki na wyposażeniu – mieli nawet LASERY do zakłócania lotów helikopterów!
    CO Wam się nasuwa za skojarzenie?! – wyposażeni w plecaczki, mapy, komóry, stateczki, autokary – SOROSIK BRZĘCZY!
    Nawet WATYKAN – w liście swego sługi FRANCiszkA na ręce kanclerz Niemiec Angeli Merkel zwrócił się o to, aby przywódcy G20 stworzyli postępowe i nietraumatyczne rozwiązania oraz doprowadzili do wolnego przepływu oraz stabilizacji osób, które – w ocenie papieża – będą korzystne dla wszystkich.

    „W sercach i duszach rządzących oraz w każdej z faz wprowadzania rozwiązań politycznych jest niezbędne przyznanie absolutnego pierwszeństwa ubogim, uchodźcom, cierpiącym, przesiedlonym oraz wykluczonym, bez rozróżnienia narodowości, rasy, religii czy kultury, oraz odrzucenie konfliktów zbrojnych” – zaznaczył Franciszek.”

    ”Skoro ci wołowaci Niemcy nie potrafią sobie poradzić (196 rannych policjantów) z niezbyt dużą w końcu bandą lewaków, to może powinniśmy im udzielić bratniej pomocy? – pytał prof. Jacek Bartyzel na swoim profilu w jednym z portali społecznościowych, odnosząc się do zamieszek, jakie wstrząsnęły Hamburgiem podczas szczytu państw G20.

    „Mówię serio: Niemcy to dziś chory człowiek Europy – głównie dzięki swojej kanclerzynie, a kraj niestabilny i niezdolny do zapewnienia bezpieczeństwa swoim obywatelom jest też niebezpieczny dla sąsiadów” zauważył.”

  2. To agenci w sluzbie Jesuitow, w piramidzie zla dla kontroli ludzi. Co sie dziwic, ze powoluja sie na stare dogmaty Bog, honor, ojcyzna. Polityk zaplanuje, bank sfinansuje, a religijni szamani poswieca idee uboju. Trump jest pionkiem Jezuitow, jak i kazdy z administracji whit house. Ponizej siedza kawalerowie maltanscy i nikt nie dostanie sie do sluzb, administracji wyzszej bez udzialu w tych organizacjach. To banda chorych psychopatow kontrolujacych hierarchicznie samych siebie, a nas maja za zwykly plebs do udoju. To banda zboczencow zastawiajacych sie prawem rzymskim, ktore wdrazaja nielegalnie przeciw wolnemu spoleczenstwu. Okupacja trwa, pomimo smarowania dupy miodem i inaczej nie bedzie, poki MY, wolni ludzie, dajemy im na to przyzwolenie.

   .https://www.youtube.com/watch?v=yZlgSjm9KIo

  1. TAW zaszczyt mnie kopnal z Twojej strony i musze teraz z tym zyc. Zogde moja masz ,wiec o to sie nie martw,zreszta zadna mysl czlowieka nie powinna nigdy byc opatentowana a jako produkt kosmosu powinna byc wolna od permitow,ograniczen i patentow,zgody czy cenzury .

   Problemow wiekszych miec juz nie moge,wiekszosc z nich zreszta przeskoczylem a psychike wysysaczy energi slowianskiej znam od fundamentow.Przerabialem fakultety amerykanskiej milosci od podszewki i to latami na Slowianach i Polakach a zwolennicy milosci Putinowskiej jaki tej amerykanskiej beda krzyczeli i plakali ,jednak prawo naturalne zawsze upomni sie o prawde a klakierow po owocach poznamy.

   Putin ppan33 to matrioszka KGB moze i juz 5 z rzedu powielana,wiec nie wierze jemu ale szanuje braci Rosjan bedacych pod okupacja taka jak my i zycze im rychlego uwolnienia sie.
   Podoba mi sie to co powiada Trump,takim jakim jest, pomimo krytyk jednak martwie sie, iz jest otoczony niewlasciwymi ludzmi . Trump reprezentuje rowniez interesy techno-korporacji,ktore maja w interesie wysys ludzkosci ,jednak cieszy mnie iz napomknal o nas pozytywnie i napewno wie ,iz jestesmy na polu walki rasowej. Owa wojna rasowa we fazie ostatecznej rozpoczela sie bez pardonu w 2008 roku po wyborze Obamy robiac porzadek z klasa biala srednia w usa .To taki wewnetrzny kanibalizm zafundowali sobie techno-korpokraci na okupowanej ziemi amerykanskiej .Zrobili to gdyz nie mogli juz wiecej niestety wysysac aktywow z Europy,Afryki i Ameryki poludniowej ,(bo dossali sie do dna)wiec aktywa amerykanskiej klasy sredniej byly kroplowka na przedluzenie zycia elit.
   Nikt inny jak Trump nie rozumie tego problemu ,ktory zapewne dotknal i jego osobiste biznesy w USA, dlatego wie gdzie jest zagrozenie. Co do interesow z amerykanami,zakupu broni bylbym jednak juz ostrozny ,a na pochlebstwa yankesow zalecam przykladac zimny oklad na glowe.Po takich superlatywach moze byc ciezki kac lub roztroj zoladka.. Wiekszosc tych politycznych odchylencow ,ktorzy tak promuja politke pro amerykanska jest po szkoleniach na lojalnosc i posluszenstwo (nie tylko washingtonowi) i nie reprezentuja interesow przecietngo Polaka. Pozdrawiam

   1. Devingo,

    dziękuję i gratuluję debiutu na TAW w roli felietonisty! 🙂

    (Niestety na razie Ci nie zapłacę za publikację, bo mi też nie płacą 😉 😀 😁

    Ale sczytuję, że już idą w końcu dobre czasy dla pracowników Wielkiej Zmiany… 💰😁).

   2. Doskonaly wpis Devingo. Od siebie chce jednak dodac, ze bez wzgledu na prawdziwe intencje p.Trumpa swiat uslyszal lub przeczytal skröt historii POLSKI. Licho wie, co ma za kolnierzem, przekazal jednak swiatu cos innego niz jego poprzednicy – idiota-Busch czy teatralny Obama.
    ‚Dziekuje Devingo.

  2. Devino, gratuluję pięknego debiutu w roli felietonisty na TAW. Teraz to już z górki będzie.🙂

 3. TWA w tym wszystki nie o pieniadze chodzi ,tylko o spokojne zycie ,zgodne z naszymi zasadami i prawami do zycia na naszym terenie budowanym przez naszych praojcow.Do zycia na naszym terenie razem z innymi przestrzegajacymi zasad wspolzycia. Do zycia bez tulaczki ,ponizenia w naszej przestrzni zyciowej.

  1. „TWA w tym wszystki”

   Ale numer, ale numer 😉 … o jakie to TWA chodzi ?
   Twoja podswiadomosc cos waznego powiedziala !
   Nam czy Tobie ?
   A moze Tobie i nam ???

 4. Pozwole sobie dodac swoje trzy grosze…. Sadze, ze z przyjazdu Trumpa najwiecej wizerunkowo skorzystal PiS. Niech sie cieszy z sukcesu! Za kilka miesiecy zacznie sie jazda w dol.
  Ludziom starszym, przywiazanym do historii i tradycji PiS jawi sie jako ostoja porzadku i harmonii. Trump b. dobrze wpasowal sie w klimat. Przemowienie napisali mu ponoc John Lenczowski i Jan Marek Chodakiewicz, zdaje sie, ze potomkowie zolnierzy NSZ. Polechtal komplementami weteranow AK i zyjacych jeszcze Powstancow. Rzucil pare pochlebstw. Stwierdzil, ze Polska jest potrzebna Europie i ze jest dusza Europy (to z omowien, nie chcialo mi sie sluchac wystapienia). Podczas szczytu G20, media pokazywaly naprzemian obrazki z Warszawy i Hamburga. W Warszawie slonecznie, ludzie usmiechnieci, machaja choragiewkami, w Hamburgu spowitym dymem sceny rodem z ulic Paryza – zamieszki, bijatyka, plonace samochody.
  Ta scena zapadla mi w pamiec. Odebralam ja jako symboliczna zapowiedz dalszych losow obu krajow . Dzieki TAW my juz wiemy, ze Polska jest bezpieczna, ale Polakom holdujacym nurtowi romantycznemu, zyjacym zrywami i powstaniami, ale znajacym przynajmniej wizje O. Klimuszki o iskrze wychodzacej z Polski, scena ta moze przynies otuche….. a co za tym idzie podwyzszyc swiadomosc. I oto chodzi. Niech uwierza, ze iskra wyjdzie z Polski! Ta „iskra” nie bedzie miec nic wspolnego z katolicyzmem, ale …. na tym etapie, niech sobie tak mysla. Czesc z nich wkrotce sie obudzi i w odpowiednim czasie bedzie glosowac na alternatywnych.
  —————————————
  Druga sprawa, ktora mnie zastanowila, to pominiecie przez Trumpa uroczystosci przy pomniku powstania w getcie. Takiego afrontu pewnie sie „uprzywilejowani” nie spodziewali! Gmina warszawska obrazona. Lewicowy Haaretz i „amerykanska” prasa w furii. Haaretz przypuscil atak na „Polakow-antysemitow”. Nic nowego. Wydarzenie odebralam jaka symboliczna manifestacje, ze ICH panowanie powoli sie konczy. W kazdym badz razie, co mialo pojsc, poszlo w eter….
  A jak wy to widzicie?

  1. Ja też wyrastam z polskiej tradycji romantycznej🐴 i powstańczej💣.

   Tylko, że ja realizuję się już na wyższym fraktalu tej zaszczytnej tradycji NaRODowej… 🔆
   Tzn. korzystając już z Wedy Tajemnej fizyki kwantowej, rozwalam System, zmieniając samego siebie. W myśl Wedy Kwantowej: „zmień siebie, a zmieni się świat wokół ciebie”… 😀

   1. „Ja też wyrastam z polskiej tradycji romantycznej i powstańczej” — jeden z moich pradziadkow bral udzial w Powstaniu Wielkopolskim, jego brat rowniez, potem bronil Westerplatte; niektore ulice miast wielkopolskich nosza jego imie.
    W mentalnosci Polakow zawsze przenikaly sie (i nadal przenikaja) dwa przeciwstawne sobie nurty: romantyczny (czasami utozsamiany z gloryfikowaniem nieudanych powstan) oraz pragmatyczny, czyli tzw. pracy organicznej. Sadze, ze zlotym srodkiem jest swiadome zrownowazenie obydwu.

   2. TAW napisałeś „na wyższym fraktalu tej zaszczytnej tradycji NaRODowej… 🔆
    Tzn. korzystając już z Wedy Tajemnej fizyki kwantowej, ”
    hę a jakiś konkretny link? da się zapodać?
    bo woojek nie znajduje…
    wdzięcznym byłbym za udostępnienie choćby pośrednie tekstów

   3. Weda, fizyka kwantowa, mechanika przestrzeni i huna – to to samo. Poszukaj zasad huny. Te zasady są w sumie proste: nie da się zmienić świata wokół, nie zmieniwszy wprzódy siebie. Wściekanie się i czekanie aż ktoś coś odwali za nas, nic nam nie da. W świecie kwantowym panuje bowiem zasada (i tego właśnie nauczają wszyscy wielcy mistrzowie, z Jezusem włącznie):

    „JEST TAK, JAK MYŚLISZ, ŻE JEST”,

    a więc…

    ZMIEŃ SIEBIE, A ZMIENI SIĘ ŚWIAT 😀

    Nasza rzeczywistość nie jest bowiem czymś obiektywnym, jak nauczają Kościoły, lecz jak najbardziej subiektywną rzeczywistością, zwykłą projekcją naszego umysłu: tak „indywidualnego”, jak i Umysłu Zbiorowego (genetycznego) Populacji Polaków czy Ziemian. Nasze umysły tworzą tak zwane pole morfogenetyczne (prof. Rupert Sheldrake), czy energoinformacyjne, które bezpośrednio projektuje nam naszą rzeczywistość za oknem: społeczną i polityczną.

    Dlatego skoro ja postanowiłem, że pan Jerzy Zięba zostanie premierem rządu Rzeczypospolitej Polskiej, to zgodnie z prawami mechaniki przestrzeni, przestrzeń nie na innej możliwości, niż dostosować się do wykreowanego przeze mnie faktu historycznego.

    W tym sensie, nie wychodząc na barykadę, manifę czy nawet Wiec, jestem kontynuatorem polskiej NaRODowej tradycji romantyczno-powstańczej 🙂

    Energia kreacji idzie za Twoją uwagą. Kreujesz to, czemu poświęcasz swoją uwagę i emocje. Jeśli poświęcasz uwagę NWO, kreujesz NWO. Jeśli zbierasz Zioła, kreujesz przejście Polaków z syntetycznej matrycy śmierci na organiczną matrycę Życia 🌳🔆🌿🍀🌱 🙂

   4. To jest TAW samo sedno „zmien siebie, a zmieni sie swiat wokol ciebie” . Zrobilam tak w 2012/2013 i wszystko w moim zyciu odwrocilo sie na dobre. Tylko nie wiedzialam, ze to wedy kwantowe.

   5. W myśl Wedy Kwantowej: „zmień siebie, a zmieni się świat wokół ciebie”… 😀
    A dzisiaj kalendarz Mandali pokazuje na ten dzien „PRZEZNACZENIE”…no to zobaczymy komu co ???

  2. Kalino zawsze powala mnie z nóg 😀 mądrość zawarta w przysłowiach i skrótach myślowych mądrych ludzi, i tu przychodzi mi na myśl przysłowie „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło” .
   W przeciwieństwie do Ciebie , wysłuchałam krasomówczego kadzenia Polakom przez Trumpa i pomyślałam tak jak Ty, że niektórym to kadzenie na pewno podniesie na plus mniemanie o nas Polakach i to jest dobre, bo prędzej przejrzą na oczy i ich świadomość się podwyższy, a przecież o to nam wszystkim chodzi, różne są drogi ” budzenia”.
   Czas który nie istnieje pokaże co nam przyniesie przyszłość i co wyniknie z krasomówczej mowy kadzącego nam jak żaden inny prezydent Trumpa. 😀
   Pomimo zakamuflowanych oczekiwań i dążeń obu stron, ja jednak widzę światełko w tunelu dla nas Polaków, in plus.
   Co do pominięcia „uprzywilejowanych” to mi się bardzo, bardzo podoba, niech wreszcie przestaną udawać, że są pępkiem świata. 😀

  3. [TAW] Dlatego skoro ja postanowiłem, że pan Jerzy Zięba zostanie premierem rządu Rzeczypospolitej Polskiej, to zgodnie z prawami mechaniki przestrzeni, przestrzeń nie ma innej możliwości, niż dostosować się do wykreowanego przeze mnie faktu historycznego —- Podazajmy za TAWem! Wykreujmy Jerzego Ziebe na premiera!

 5. To tylko zależy od ludzi, którzy ciągle śpią, którzy chorują na rusofobię, którym nie chce się nawet pomyśleć kim do cholery są i jak wielcy byli ich przodkowie! Pozwalają na to, sami się do tego pchają! Sprzedawczyki!

  1. Tak Katiu ❤ zawsze mnie zastaniawiało jak ,,sprzedawczyki'' mogą jeździć do oprawców i myć im tyły- a dla Rosjan, którzy tyle wycierpieli sączyć ciągły jad!

   1. Co ruscy wycierpieli ? od kogo . kuźwa od kogo. My Polacy to od Moskali zawsze mieliśmy tylko pęk róż? . Pożyteczny idiota czy agent?.

   1. Zaskoczona NIE jest ❤ Wszak oczywistym staje się , że jak poruszy się temat Braci Rosjan zaraz i natychmiast zjwia sie AGRESJA- płatny BOT, który zieje ogniem- więc żadne GADu GADu o ,, złych'' Rosjanach NAS NIE WZRUSZA, PONIEWAŻ MY WIEMY, że to NASZA SŁOWIAŃSKA BRATNIA DUSZA ❤
    KoCHamy NASZYCH BRACI z ROSJI to wynik NASZEJ ROSNĄCEJ ŚWIADOMOŚCI 😀

   2. Rosjanie to Słowianie.

    Z badaniami genetycznymi się nie dyskutuje.

    Nie będzie Unii Słowiańskiej bez naszych braci Rosjan, tak jak i bez wszystkich pozostałych słowiańskich naRODów. Nie ma takiej siły we Wszechświecie, która mogłaby wykluczyć którykolwiek z nich.

    A komu do Unii Słowiańskiej nie po drodze, droga oczywiście wolna… 🔆

   3. Zgadzam się z tobą alureig ale tylko w kwestii mentalności Rosjan. Nie zgodzę się z tobą co do wycierpienia. Rosjanie bardzo dostali po dupie w czasach carskich od Niemieckich dynastii ale to co się działo w czasach Rewolucji Bolszewickiej czy potem Stalinizmu to przechodzi ludzkie pojęcie. Współczuję im ponieważ całkowicie złamano ich kręgosłupy moralne aczkolwiek jeszcze jakaś nadzieja jest.

    Można domniemywać, że największy atak spotkał Rosję ponieważ żyło i żyje tam najwięcej osób o Słowiańskim rodowodzie lub blisko spokrewnieni. Niemiecki carat, żydowska bolszewia oraz Stalin Gruzin to wystarczy aby być pewnym, że chodziło o likwidację Słowian na tamtych rejonach. Nie udało się ponieważ Słowian nie da się wymazać z mapy świata. Natomiast da się ich zniewolić i złamać mentalnie.

    Teraz Polakom i Rosjanom jest nie po drodze ponieważ mamy inną mentalność ( Jak musi to na Rusi a w Polsce jak kto chce). Poczytajcie sobie książki cybernetyka Feliksa Konecznego o stykach cywilizacji turańskiej ( Rosja) , bizantyjskiej ( Niemcy) i łacińskiej ( Polska). To jest całkiem inna mentalność i widzenie świata.

    PS. TAW no i co z tego, że jesteśmy braćmi bo mamy podobny poziom R1a1 ? Ja dziękuję za takie braterstwo gdzie brat brata wyrzyna i zniewala. Geny to nie wszystko. Jeśli rodzina jest wyrodna i patologiczna to się z niej spierdala i wyrzeka. Nie zawsze rodzina jest spoko cacy. Popatrz na Kirgistan czy Tadżykistan czy nawet północne Indie. No i co z tego, że łączy nas Ra1a ? Skoro to tylko mały aspekt rzeczywistości. Przecież są to ludy o całkiem odmiennej mentalności , kulturze, religii i widzeniu świata. Czy to oznacza, że są naszymi braćmi i mamy się z nimi bratać bo jakieś tam geny mamy wspólne ?

    Sorry TAW ale ja nie chciałbym aby jakaś UNIA Słowiańska powstała. Już mamy jedną Unię i to chyba już o jedną za dużo. Unia to z etymologicznego punktu widzenia to unifikacja, unifikować czyli coś odgórnie scalać. No sorry ale to już nie przejdzie. Co najwyżej FEDERACJA WOLNYCH PAŃSTW SŁOWIAŃSKICH anie kolejne uniokołchozy. Zresztą panslawistyczne Unie Słowiańskie to nie jest nowy pomysł. To pomysły z XIX w.

   4. hę… Roni7…
    Z pragmatycznego punktu widzenia obaj z TAW macie rację. Unia jak nazwa sama w sobie głosi jest unią niezależnych autonomii scentralizowanych pewnymi wzajemnymi interesami. Natomiast Twoje obawy wynikają z deprawacji a nawet wynaturzenia pierwotnych idei ojców założycieli Unii (początkowo węgla i stali…). Schuman czy Monnet w grobie się przewracają jak widzą z wyższych bytów jak lewactwo ich koncept przerobiło na swoją modłę.
    Unia Słowiańska ? Jak najbardziej tak!!! Ale jako federacja niepodległych grup współgrających we wspólnym interesie. Nie zaś forsowania pomysłów grupy zblazowanych elit w imię wyższych wartości i kosztem większości.
    Dlatego obaj macie rację. Tylko nieco odmiennie ją argumentujecie.

 6. Putin i wszystko jasne 😉 a tyle się napisał . Putin uratuje katolicyzm , Putin rozumie Rodzimowierców, Putin ostoja Białych , Putin kocha Islamistów ( Czeczeni są jego psami do brudnej roboty ) . Dla każdego coś miłego . Jestem Polakiem i pamiętam mordy na Polakach i nie amerykanów a ruskich . Więc pytam agenci czy tez pożyteczni idioci, tu i tu jest się czego bać.

  1. poczytaj Alureig kto zaflancowal „ruskim” komunizm i kto mordowal nie tylko nas Polakow ale Rosjan. Dowiedz sie jak nazywali Rosjan w 1918 najezdzcy najemnicy banksteri z Wall Street i Berlina….nazywali ich bialymi nigrami -niewolnikami ,upuszczajac jednoczesnie tysiace hektolitrow krwi bialych rosjan.Rewolucja bolszewicka to byla takaze walka z Wedami i wyznawcami Wedy aby po ich zniszczeniu ustawic na nowo sobie kosciol prawoslawny pod patronatem KGB.Dlatego tez Putin to wydmuszka,5 z kolei matrioszka sterowana przez Chabadowcow czosnkowych.Kiedys juz wszystko tak bylo ustawione przez szatanistow sowieckich ,latwo mozna bylo rozprzestrzeniac ta czerwona zaraze,mordujac oscienne narody ale juz w mundurach rosyjskich,w jezyku rosyjskim ale to typowo koszerne taktyki sklocania sasiadow i braci.

   1. To mam rozumieć , że mord dokonany przez Kozaków na Pradze to z czyjej inicjatywie ? a to wszystko wina angoli , amerykańców , zydów a może kosmitów ? i to tylko maleńki przykład . dość mam tego rusofilstwa . Nestor napisał ” wszystkie miasta Rusi zostały zbudowane przez synów Lecha ” i tyle w temacie. Chwała Polsce.

 7. „le materiału genetycznego takie ruchawki obronno-wojenne nam wybiły… I zawsze były to prowokacje, wpuszczające nas, Polaków, w kanał wściekłego patriotyzmu, posłusznego politykom i księdzom. ”

  „Całe hektary cmentarzy w Polsce, pełne bohaterów, którzy nigdy nie zostali rodzicami, bo nie mieli okazji…”

  Tym razem : MYSLEC, KOCHAC, POCZYNAC 🙂

 8. Niezależnie od intencji Jankesów i oczywistego lukru zalepiającego oczy i umysł, którym posługują się mistrzowsko w dyplomacji – wizyta i przemowy Trumpa podnoszą i tak rosnący prestiż Rzeczpospolitej. Nawet antynarodowy PiS go podnosi, tamując fale migranckie, ignorując szantaże unijne i trzymając sztamę z Madziarami. Wszystko – jak Nostradamus pisał, realizuje się czasem z przyczyn zaskakujących, czasem po prostu logicznych. 😉 Rośnie znaczenie Polski.
  Czytałem Wasze niedawne wpisy o aktywności eskadr rozpylających chemtrails. Powiem tyle: to była ich bombardnicza ”Wściekła Wiosna”. Szatkowali niebo w nocy i za dnia. Lechickie nerwy mnie brały, i to nie wiem, czy bardziej z powodu tej zuchwałej, bezkarnej śmierci rozpylanej na nasze dzieci, uprawy, ptaki, naród, czy z tych notorycznie zapaskudzanych zachodów słońca – bo zamiast piękna czystego błękitu jakieś mleczno-mgliste pomyje. Szlag!… Zadzwoniłem raz i dwa do lokalnych mediów; jedna pani redaktor, cóż, była w temacie. ”Mam nadzieję, że Polacy się obudzą” – powiedziała – ”ale z tym pana telefonem nic dalej nie zrobię, nie pozwolą mi”.
  Tak to wygląda. 😉
  Jeszcze dodała, że jest to pierwszy taki telefon, że dzwonię jako pierwszy w kwestii chemtrails. Lechickie miasto śpi jak zaczarowane.
  Nie zauważam zelżenia tej działalności bombardniczej, ale fakt faktem sporo zachmurzeń ostatnio i może przegapiam. Zobaczymy. 🙂
  Bronię się póki co przed tym szambem i polecam znajomym na odtruwanie płyn Lugola (piję od 5 lat bodaj), wrotycz, czosnek, kolendrę, może jeszcze dorzucę glinkę krzemową. Myślę jednak, że nieodzowne jest tu coś jeszcze – takie świadome wewnętrzne zdecydowanie, że ”przetrwam, bo jestem Lechitą i doczekam Lechii”. 😉
  Co dalej: śledzę na YT odkrycia braci Rosjan. Tak, jak my Lechowie zdajemy się działać bardziej energetycznie, na przykład poprzez zbiorowe medytacje, tak Rosjanie czerpią sporo ze źródeł starych – u nich macek Watykanu było mniej, to i mniej zniszczeń ksiąg i tak dalej. I wiodą prym: a to trafiam na materiał o tym, dlaczego spodnie szkodzą kobietom, a to o tym, dlaczego biała bluza z czerwonymi nićmi wzmacniała słowiańskiego mężczyznę, a to na energetyczną gimnastykę dawnych Słowian – taką rodzimą ”jogę”. 🙂
  I trafiłem też na kogoś, kto twierdzi, że pity rano przed posiłkiem mniszek lekarski zapewnia ochronę DNA na cały dzień, nawet jeśli trafi się GMO na talerzu. I tak już piję mniszka sobie od zimy (kwiat! korzeń to z kolei zabójca komórek raka). 🙂
  Jeśli nawet mniszek nie jest tak zbawienny dla DNA jak twierdzi brat ze Wschodu, to na pewno picie go i tak przynosi MNÓSTWO korzyści. 🙂
  A DNA rzecz ważna, więc jesienią szykuję rekonstrukcję DNA poprzez 3 miesiące diety wegańskiej. 😉
  Sława! I głowy do góry, dość kolan było na ziemi Lechitów!
  🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s