23 myśli w temacie “Słowianie zbierają i suszą Świętojańskie Ziele, czyli Dziurawiec zwyczajny

 1. Odszedłem już od wiary katolickiej, ponieważ widzę różnicę tego, czego uczy się w szkołach, z tym, co jest podane i napisane w Biblii. Do czerwca tego roku próbowałem udowodnić katechecie jego kłamstwa, opierając się na Biblii. Jednak klasa uwierzyła nauczycielowi, chociaż parę osób przyznało mi rację.

  1. Egregor religijny ma to do siebie, że istoty weń wpięte zachowują się jak w hipnozie (bo religia to jest rodzaj kontroli umysłu, hipnozy, „opium dla ludu”) i nic do nich nie dociera, wszystko po nich spływa, są impregnowani.

   Wybudzi ich dopiero totalna rozwałka Kościołów oraz wszystkich religii, która (zgodnie z moją zapowiedzią z grudnia 2016) już się właśnie, w tym przełomowym 2017 roku, rozpoczęła…

   1. TAW czy długo trwać będzie- około? Co do Dziurawca myślałam , że to już Pełnia 😉

 2. Moi drodzy to jest lekcja świadomości społecznej do sumiennego odrobienia, żebyście poznali i wiedzieli, co nam dalej zagraża, pomimo, że rządząca nami (dalej) hybrydowa władza niby już próbuje nasłuchiwać przedstawicieli swojego stada i ponoć ma całkiem uczciwe zamiary, to jednak dalej idzie to bardzo niemrawo i nieefektywnie, jak po przysłowiowym gruzie, albo dalej wcale. Podstawowym błędem mentalnym jaki WSZYSCY na tym łez padole popełniamy jest chore mniemanie, że WIEDZA, jasnowidztwo, osobnicza wrażliwość skutkująca nadprzyrodzonym samo sprawdzalnym, wyprzedzającym rzeczywistość przygotowaniem czy przekonaniem czyli swoista sensytywność historycznie i statystycznie rzecz ujmując absolutnie nie rodzi się bynajmniej w naukowo przygotowanych do tego łepetynach władców, naukowców czy urzędników, a wręcz odwrotnie. Wiedza i informacja to jedno, a istniejąca pewność granicząca z możliwościami paranormalnymi niestety większości nią nieobdarzonych to drugie. Najlepszym dowodem tego stanu rzeczy, jest stan rozwoju naszej pożal się boże rzekomo naukowo kroczącej cywilizacji oraz spowodowanych tym postępowaniem żałosnych zniszczeń samej planety fauny i flory ludzkich chorób, ect. Wiedza natomiast rodzi się w głowach istot do tego celu przez naturę lub jak kto woli Boga w nadprzyrodzony sposób obdarzonych i obojętnie czy to się dzieje na jawie czy w niezwykle realistycznych snach nie mogą oni na to absolutnie nic poradzić, bez względu czy nam się zdaje to naturalne, uczciwe czy prawdopodobne zarazem. Przez to są zwykle ludzie wyobcowani przez innych ludzi i władzę w najlepszym przypadku kompletnie ignorowani, ale też zaciekle zwalczani, dyskryminowani, psychicznie leczeni, znienawidzeni, niezrozumiani nazywani chorymi, odszczepieńcami, heretykami, sawantami, demonami czy nawet terrorystami. Takie durne i prymitywne postępowanie bynajmniej nie czyni nas nawet o włos mądrzejszymi w tym temacie czy też bardziej rozumnymi. Musimy próbować zaakceptować każdą, tym bardziej mentalną odmienność i liczyć się, przynajmniej próbować ją zrozumieć oraz naturalny cel tak popełnionej odmienności. OK Teraz dla odmiany trochę nauki, abyśmy wiedzieli co w trawie piszczy:
  1. https://youtu.be/ClY52EhfZ3A
  2. https://youtu.be/Nlyv2NIsVL0

  1. Bardzo interesujacy komentarz.
   Jesli Pan ma czas, warto rozwinac w „artykul” czy jakas inna „rozprawke” i poslac np. do ” Nieznany Swiat”

 3. Jest wszystko TAW
  Są Drzewa i jest Las
  Wiewiórka wita nas
  Jest bose chodzenie
  I nawet Kwiat 🙂
  J A R – R A J – kRAJ ❤
  Dla MŚ SZYSZKI- WIEWIÓRKA PRZESŁANIE NIESIE PO LESIE
  Magia Natury – WieWiórka
  .https://www.youtube.com/watch?v=xnJmuZE7Gt0
  Miłujmy się, bo mamy siebie i LAS, który KoCHa LaCHy NAS ❤

   1. Pan Adolf – korzystając z WIEDzY Taty, przekazuje nam 🙂
    Przed zrywaniem Ziół mów:
    „Zrywam Cię Ziele
    Ususz mnie wiele”
    Co zrobić, gdy zabraknie leków – ziele czarownic
    .https://www.youtube.com/watch?v=JZjiJnMejDU
    Wczoraj odwiedziłam Przyjaciółkę, smutną po śmierci Męża.
    Siedziałyśmy sobie na podwórku i nagle czuje takie przyjemne
    „mróweczki” po plecach biegające – myślę, co to taką piękną energią emanuje – Wiecie, za moimi plecami jest ogromna LIPA ❤ OGROMNA – to Ona taką CUDną energię mi przekazała!
    Natura nas KoCHa, Miłuje – to się czuje! Ona Nam Pomaga- tak NATURA NAS WYZWALA Z UŚCISKU ZŁA ❤

   2. Nie napisałem o tym, bo myślę, że dla moich Czytelników jest to Jasne Jak🔆Słońce, że Zbiór jest rytuałem zdrowia i nawiązanie osobistego kontaktu z Ziołem podczas Zbioru jest ABSOLUTNYM FUNDAMENTEM późniejszego procesu zdrowienia…. 🔆🌳🌿🍀🌱

    Oczywiście przytoczony piękny wierszyk jest o wiele późniejszą i – powiedzmy to jasno – dosyć strywializowaną wersją tego ważnego duchowego Procesu, o którym tu wspominam.

    Zdaję sobie sprawę, że generalnie, na dziś, podchodzimy dosyć przedmiotowo do naszych Braci i Sióstr Ziół, ale w najbliższych latach to się będzie bardzo szybko zmieniało. Czuję, że już wkrótce ktoś nagra krótki filmik, w którym o tym wspomni… 🙂

    *

    Elaszko, dziękuję 🙂 💛
    Robisz się coraz bardziej empatyczna i sensytywna… 🌳🔆🐋🐬🐳

  1. Snily mi sie TRZY jakis czas temu…(+ – 3 lata…)…Czulam, ze cos niosa 🙂 a kiedys jako dziecko zrobilam poleczke z bokami w ksztalcie wiewiorek 😉 i oto :
   „WieWiórka jako zwierzę mocy (fragment):
   Radość Życia, Komunikacja, Otwarcie.
   Siła witalna, śmiałość, odwaga pójścia nowymi drogami i gotowością niesienia pomocy. Siła wiewiórki oznacza błyskawiczne, intuicyjne wyczucie wszystkich możliwości, wszystkich wymiarów, starych dróg, ukrytych skarbów i rezerw, aby w ten sposób stworzyć całościowy obraz sprawy. Dar wnikliwej obserwacji i odnajdywania starych śladów pozwala jej poruszać się nie tylko w pionie i poziomie, lecz także w czasie i przestrzeni. (…) To ujmujące zwierzątko ucieleśnia życzenia, plany, idee i nadzieje. (…) oznacza to [też] otwarcie, (…) podpowiada Ci, by słuchać Siebie, (…) odnaleźć równowagę w sobie.
   Źródło: Jeanne Ruland – „Siła Zwierząt” — nie ma przypadków…

   ❤ "To ujmujące zwierzątko ucieleśnia życzenia, plany, idee i nadzieje."

   .http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/121443_trzy_wiewiorki_dziupla.jpg

   1. Przepiękne są te małe rudzielce. Wyściskałabym je😀
    Te bardziej ufne można poczęstować orzeszkiem.

  1. Jakie piekne zdjecie ! Jakie urocze chabry i cudne Swiatlo emanuje z Czarownego Ziela.
   Pozdrawiam Zbieraczy i ZIELARZY … ja akurat w innych „rewirach”… Pozdrawiam tez Ziele Czarownic, ziele i kwiat Krwawnika, kwiat Serdecznika oraz Pokrzywę… 🌿🍀🌱 niech DARZĄ.

   1. Wlasnie sie dowiedzialam, co to jest: SERDECZNIK – dzieki wpisom TAWa szybko dopelniamy WIEDZY… nieraz Go widzialam, a oto ON:

   2. Kąpiel z krwawnika z dodatkiem lawendy, róży i ogórecznika czyni cuda dla ciała i ducha. Polecam 🙂

   3. Często podczas spacerów mijamy cudowne zioła ale nie zwracamy na nie uwagi a to takie skarby. Pamiętam je wszystkie z dzieciństwa.

 4. „opryski” niszcza BOSKIE ZIOLA !
  Popatrzcie na zboza…gdzie cudne kakole? Gdzie RUMIANKI???
  Gdzie maki???
  Maki uchowaly sie na ugorach, chabry, dzieki opiece Chirona jakos wytrzymuja tu i tam…ale wiele ZIOL GINIE .

  DOSYC WYNISZCZANIA BOSKICH DAROW (D’Aria) NA PLANECIE ZIEMIA !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s