Adolf Kudliński – Strażnik Wiedzy PrzyRODzonej Słowian

<https://youtu.be/18KpjcjqPfw

<https://youtu.be/WAyhoLXhsOM

W każdej epoce historycznej pojawiały się w naszym kRaju istoty z misją specjalną przekazywania Braciom i Siostrom prastarej Wiedzy o harmonijnym współistnieniu człowieka w PrzyRODzie i korzystaniu w oparciu o nią ze swojej przyRODzonej Mocy 🔆💚🍀🌿🌱🍃

Z mjr. Adolfem Kudlińskim – znawcą Ziół, preppersem, Strażnikiem Wiedzy PrzyRODzonej Słowian – rozmawia Artur Witek z Przebiegunowani TV.

TAW

Reklamy

39 myśli w temacie “Adolf Kudliński – Strażnik Wiedzy PrzyRODzonej Słowian

 1. Prawda napiera – lawa wzbiera Dzięki takim Strażnikom Wiedzy PrzyRODzonej Słowian – jak Pan Adolf ❤
  Na tych obrazach można ujrzeć PANA Adolfa KOCHANEGO NASZEGO ZIELARZA – KRYNICA NASZA ❤ ❤ ❤
  Słowianie na obrazach Andriya Shishkina (muz: Czesław Niemen – Kraina Biała)
  .https://www.youtube.com/watch?v=DVJJWeq1l6k

  1. 1:36 „Ostatni Obronca”…wzrusza …do bolu…
   Niech sie STAJE kRAJ SZCZESLIWY mlekiem i miodem plynacy !

 2. TAW: A tak a’propo ziół słyszałeś może o Jelenie Fiodorownej Zajcewej, znanej rosyjskiej zielarce? Jeżeli nie polecam link: http://www.piens.pl/jak-przetrwac-w-trudnych-czasach-zastosowanie-ziol-dla-zdrowia-leczenia-i-spozycia/. Sama już z niego korzystałam kilka razy i powiem tak…działa, czasem tylko należy wykazać odrobinę cierpliwości. A tak w ogóle „Babcinka” wygląda nader swojsko – moim zdaniem słowiańsko:) i bije z niej ciepło (tak to przynajmniej odczuwam). Ech … szkoda, że własną babcią cieszyłam się tak krótko…I jeszcze jedno pytanko pisałeś ostatnio, że starasz się poznawać nowe zioła – w jaki sposób to robisz? Chodzisz ze starymi zielnikami/książkami botanicznymi na łąkę? A może korzystasz ze specjalnych kursów, które ostatnio pojawiły się jak przysłowiowe grzyby po deszczu? Polecasz jakiś konkretny sposób? Kochany z Ciebie człek więc wiem, że pomożesz:). Dodam tylko, że mama dość dobrze mnie wychowała:), w dzieciństwie zbierałam z nią podstawowe zioła, bo o tych miała w(i)ed(z)ę. Potem…ech… mniejsza z tym co potem… w każdym razie mam jakieś tam podstawy, a chciałabym więcej…:). Ostatnio np. zbierałam wierzbówkę kiprzycę na herbatę – właśnie się suszy:). Sława wszystkim Słowianom:)

  1. Ale Ci faynie, że mama wychowała Cię w miłości do Ziół, mnie moja wychowała raczej w nieufności do Przyrody, dopiero więc teraz zaczynam patrzeć na nią tak, jak na to zasługuje.

   Ja w dzieciństwie sam próbowałem się jakoś ratować, więc studiowałem dwie książki ojca Klimuszki, ale tak „na sucho”, bez biegania z nimi po łąkach i lasach.

   Teraz moja prywatna metoda jest taka: Jeśli jakieś Ziółko zaprosi mnie do poznania siebie w danym sezonie, ściągam na smartfona kilka jego fot z sieci w dobrej rozdzielczości – i nasycam nimi swoje pole przez kilka dni. Kiedy czuję, że nawiązałem już z tą rośliną kontakt, szukam jej na mojej codziennej bosej ścieżce. Jeśli nie znajduję, idę na dzikie (niepryskane) łąki. I o dziwo, najczęściej wiem, gdzie iść, bo okazuję się, ku memu zdumieniu, że jednak jakaś pamięć z dzieciństwa pozostała w podświadomości, bo na Arcydzięgla i Żywokost trafiłem bezbłędnie już za pierwszym razem 🙂 Teraz zbliża się Pełnia, więc szykuje się u mnie kolejny tegoroczny zbiór i suszenie 🙂 Będę suszyć m.in. Pokrzywę, kwiaty Serdecznika, Dziurawca (+robienie nalewki antydepresyjnej). W poprzednim miesiącu suszyłem m.in. Rumianek, Bez czarny (+robienie syropu), ziele Lebiodki pospolitej (Oregano), ziele Bylicy piołun.
   Są Zioła, których nie trzeba suszyć, gdyż rosną okrągły roczek, nawet pod śniegiem, np. Tymianek, Macierzanka, Bylica piołun itd.

   *

   Dziękuję Ci, Muszka, za panią Jelenę. Zapoznam się z nią w wolnej chwili 🙂 💛

   1. Taw, ja podobnie jak ty, sama studiowalam wiedzę o ziolach leczniczych i wlasciwie teraz mi się to przydaje. Nasadzilam duzo ziol w ogrodzie, wszystkie ladnie rosną. Pozdrowienia dla wszystkich

 3. TAW co kombinuje PiS? Zmienili retorykę wobec Ukrainy i nagle chcą się upodobnić do Kukiz’15. Podejrzane to!

  1. Ja już od pewnego czasu nie śledzę poczynań poszczególnych partii, bo świadomie staram się już ich nie zasilać moją drogocenną💰energią. W moim mentalu te partie już dawno nie istnieją, rozpadły się; podobnie UE. USA też już uwolniłem z gadziej opresji. Ja na glob ziemski patrzę już z perspektywy najbliższych 20-30 lat. A więc w świecie, który już widzę – BO ON JUŻ FIZYCZNIE ISTNIEJE NA TEJ LINII CZASOWEJ! – nie ma już zmór przeszłości, jest Mój Nowy Świat 😀🔆

   *

   Kończąc,

   zupełnie olewam pomysły PiS-u, bo mam wiedzę, że wszystko, cokolwiek wymyślą, już wkrótce zmiecie z powierzchni Ziemi Wiatr Historii, czyli rząd pana premiera Jerzego Zięby… 😀🐋

  1. No tak ale takie są realia polityki. Czego się spodziewałeś po amerykańskim bufonie ? Zresztą lepsze USA i NATO niż euro-azjatycka komunistyczna barbaria pod protektoratem Niemiec i Rosji. Trójmorze to szansa na zbudowanie klina w tej części Europy i stworzenia lokalnego mocarstwa. W UE i z „Słowiańską ” Rosją nie ma na to szans.

   PS. Dopóki istnieje NATO w tej części świata my możemy spać spokojnie. Gdy zabraknie NATO to w jej miejsce wejdzie armia europejska i wtedy jesteśmy udupieni jako, że leżymy w styku dwóch barbarzyńskich krajów.

   1. Ze strony Rosji i Niemiec już nic nam nie grozi. Musimy tylko uniezależnić się od dostaw gazu i energii elektrycznej.

    „Dopóki istnieje NATO w tej części świata” NIE możemy spać spokojnie, bo walczą z nami, przebudzonymi i budzącymi się, bronią elektromagnetyczną. Jeśli Cię nie dosięgła, oznacza, że nie jesteś dla nich groźny.

   2. Ze strony Rosji grozi nam szantaż energetyczny i nic poza tym. Ta Rosyjska inwazja militarna to mrzonka oszołomów. Ze strony Niemiec grozi nam nadal kolonializm gospodarczy i większe prawdopodobieństwo inwazji militarnej. A masz jakieś dowody mówiące, że to NATO czy USA stosuje broń elektromagnetyczną.

    ” NIE możemy spać spokojnie, bo walczą z nami, przebudzonymi i budzącymi się, bronią elektromagnetyczną.” – Czyli kto z kim walczy . Więcej konkretów proszę. Myślisz, że szary przeciętny kowalski ich obchodzi ? Chyba żartujesz. Nic do mnie nie dosięga nie dlatego, że nie jestem dla nich groźny tylko dlatego, że nie jestem zdrowym i silnym człowiekiem odpornym na wszelkiej maści manipulacje.

   3. „Myślisz, że szary przeciętny kowalski ich obchodzi?”

    Przebudzony szary przeciętny kowalski ich obchodzi. Ponieważ oni są świadomi wpływu jednego przebudzonego na przestrzeń.

    *

    Na dowody materialne tego, o czym ja od kilku lat piszę na tym blogu, będziemy musieli poczekać jeszcze kilka lat. Ci, którym potrzebne dowody, niech sobie czekają. Ci, którym wystarczy sama informacja ode mnie, już dziś wiedzą, co z nią zrobić…

    To nie jest blog dla każdego, to jest blog elitarny, bo prezentuje elitarną informację. Niektóre info tu podawane jest niedostępne gdziekolwiek indziej.

    Epoka wiary już się zakończyła, więc absolutnie nikomu nie proponuję wiary w moje słowa. Po prostu prezentuję tu takie treści, które istotom wyewoluowanym oraz pracującym nad sobą są BARDZO POMOCNE W TYM WŁAŚNIE CZASIE. I te istoty doskonale o tym wiedzą. Raz na miesiąc zdarzy mi się usłyszeć nawet jakieś podziękowanie…

    I tylko dla tych KILKU wdzięcznych i wrażliwych istot prowadzę tego bloga, inaczej już dawno zamknąłbym go w cholerę.

   4. „Na dowody materialne tego, o czym ja od kilku lat piszę na tym blogu, będziemy musieli poczekać jeszcze kilka lat. Ci, którym potrzebne dowody, niech sobie czekają. Ci, którym wystarczy sama informacja ode mnie, już dziś wiedzą, co z nią zrobić…” – aha czyli nic nowego. Kolejne lanie wody. Sama informacja ? Czy może dezinformacja ? Czym jest informacja bez potwierdzenia jakości ?

   5. A kto na innych stronach alternatywnych da Ci takie dowody?…

    Świat alternatywny właśnie ma to do siebie, że mentalnie, informacyjnie wyprzedza zakłamaną epokę.

    W fizyce też zupełnie naturalną rzeczą jest, że najpierw pojawia się teoria, a w następnym stuleciu dowody na nią.

    Chyba nie oczekujesz, że Watykan już dziś ujawni dokumentację ludobójstwa Słowian po 966 roku. A taką dokumentację posiada.
    Albo katalog zrabowanych Polsce przez Niemców podczas II wojny światowej dzieł sztuki – a takie dzieła posiada.

    Nie oczekujesz też chyba, że Trump ogłosi dziś istnienie pozaziemskich cywilizacji. A wie o nich przecież.

   6. Taw, dziękuję Ci za Twoją pracę, jakże często niedocenianą.. Nie przejmuj się kąśliwymi uwagami, one mają Cię tylko zdenerwować, bo innego celu w tym nie widzę. Nie rozumiem za bardzo, po co czytac bloga, z treścią którego się nie zgadzasz. Mozna przecież wejść i wyjść.

   7. No właśnie, też tego nie rozumiem.

    Ale, gdy nie wiadomo, o co chodzi, w całym Wszechświecie chodzi zawsze o to samo: o energię…

    *

    Dziękuję za podziękowanie, Blanka!… 😀💛🔆

   8. Słuchaj TAW, ja o tym wiem i mam takie samo zdanie, co ty. Tylko widzisz, człowiek chciałby, aby każdy lub większość ludzi poznała prawdę o tej ziemskiej iluzji i często wychodzi z taką wiedzą, że musi mieć jakąś podporę w tym, co mówi. Chyba wiesz, o co mi chodzi. Bo w przeciwnym razie człowieka tylko wyśmieją, a tą wiedzą pogardzą i zablokują się na jej przyswojenie. Nie chciałbym tego. BO wrogowie tylko na to czekają, aby nas wyśmiać i żądają dowodów, aby nas sprawdzić. NO cóż, taki ze mnie niepoprawny optymista, że chciałby, aby każdy lub prawie każdy poznał, w czym żyje. Nie chciałbym, aby były podziały na tych wiedzących i nie wiedzących. Chyba wiesz, o co mi chodzi. Przekroczenie masy krytycznej będzie tylko pięknym wstępem w ewolucji duchowej i wzrostu świadomości.

   9. Ja się zupełnie nie przejmuję totalnymi mugolami. Targetem tego serwisu informacyjnego są ci bardziej inteligentni katolicy (w przyszłości Polachy RODacy Słowianie), którzy już zdążyli zakumać, że w wizji świata, którym im do wierzenia podano, coś jednak nie styka… 😉 😜

    Im właśnie ten serwis pomoże w miarę bezboleśnie przejść, ten bardzo trudny dla istot wpiętych w egregor, czas apokalipsy, czyli Podniesienia Zasłony Niewiedzy…

   10. TAW, TY WIESZ, że ja i moja RODzina jest Tobie bardziej niż BARDZO WDZIĘCZNA ZA TWOJĄ CIĘŻKĄ PRACĘ NA TYM KAMIENISTYM NIEGDYŚ UGORZE 🙂
    Kwiaty RODowe już się ukorzeniły, zakwitają, a niektóre są na etapie pączkowania, ale szybko nadrobią, widząc SŁOŃCE I CZUJĄC ŁONO MOKOSZ, SILNIE EMANUJĄCE ŻYCIODAJNĄ I MIŁUJĄCĄ ENERGIĄ NATURALNĄ 🙂
    KoCHamy CIĘ BBardzo TAW I Dziękujemy ❤ LaCHy My!!

   11. „Trójmorze” === JUDEOPOLONIA (w nowym bardziej rajcowym opakowaniu)

    tylko trza frajera by to WŁASNYM BAGNETEM zbudował…. i padło na takiego odwiecznego przygłupa co się za szklane paciorki największego padalstwa zawsze podejmie…. Deal już poszedł, za zwyczajową czapkę „gruszek na wierzbie”…. stąd te uśmiechy zachodnich elit….. I te troskliwe poklepywania przedstawicieli „narodu bez kaftanu”…….

 4. TAW: dziękuję Ci za miłe słowa i odpowiedź. U nas w rodzinie miłość do ziół była koniecznością. Mama miała od dziecka kłopoty trawienne (wówczas mało się o tym mówiło), leczyła się więc ziołami, a że w latach 50-tych niemal całkowicie zabito nasze ziołolecznictwo, sama chadzała na łąki/do lasów. Zresztą wychowywała się na wsi. Ja po części też, może dlatego mam nieco inny stosunek do przyrody i zwierząt (jestem w stanie uznać zabijanie dla przeżycia, jednak nie dla zabawy/zysku). Z opowieści wiem, że kiedyś na wsiach nie było aż tak źle, tzn. patologie się zdarzały, jak wszędzie, ale z reguły „normalny” rolnik starał się możliwie jak najbardziej humanitarnie zabić zwierze, które hodował. Teraz stare praktyki niepotrzebnie się „demonizuje”. Wracając do ziół, od dawna odwiedzam zielarnie, córkę też leczę głównie ziołami, plus stosuję praktyki Nieumywakina i zalecenia J. Zięby. Chyba z mlekiem matki wyssałam nieufność do lekarzy (chcieli mnie dwukrotnie zabić), więc szukałam alternatyw :). Uratował mnie własny zdrowy rozsądek i hmm… chyba „wewnętrzna” siła. Widać w żyłach płynie dobra krew:), chociaż Tatar się tam też wmieszał:). Dzięki jeszcze raz:).

 5. Roni7
  Ja nie widzę różnicy pomiędzy USA i Niemcami, bo to w sumie jedno i to samo. Trzeba jednak rozróżniać Rosję jako grupę nią rządzącą a zwykłą ludnością. Zrównywanie tego jest wynikiem słuchania propagandy i nie poznania osobistego tubylców.
  NATO zaś nie jest od stania na straży pokoju a od szybkiego interweniowania wszędzie tam, gdzie ktoś spróbuje mieć inne zdanie jak hegemon.
  Jeśli obecnie nie wiesz o coraz częstszym stosowaniu broni elektronicznej na zwykłych ludziach, to co najwyżej się ośmieszasz.

  TAW
  Masz całkowitą rację zachęcając Polaków do jednoczenia się i szybszego budzenia, bo jest to ostatni moment. Rządzący w Polsce też nie zasypiają i szykują kolejne dokręcanie śruby: http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/podwyzki-oplat-za-wode-prad-gaz-paliwa-co-szykuja-politycy/e2ljv8

  1. Nie tylko ja zachęcam, robią to wszyscy światli Rodacy. Wyczuwam jednak, choćby po tym Forum (a nie zaglądają tu przypadkowi ludzie), że nie będzie z tym łatwo…

   *

   Na poziomie ludu słowiańskiego od zawsze jesteśmy z braćmi Rosjanami istotowo zjednoczeni (pomijam temat celowej, metodycznej propagandy indukowanej obu słowiańskim naRODom przez nieprzyjazną nam rasę). Na poziomie „elyt” wiadomo…

   Polacy biorą już od kilku lat udział w Wiecach Słowiańskich na terenie Rosji. Czy zaprasza ktoś braci Rosjan na nasze Wiece?…

   1. Nie będzie z tym łatwo bo wszędzie znajdą się jątrzyciele, ktorzy wprost uwielbiaja rozsiewać nasiona niezgody zamiast uśmiechnąć się do siebie i podać rękę jeden drugiemu. A potem tylko pytania kiedy w tym kraju bedzie dobrze.
    POLACHY NAJPIERW ZMIEŃCIE SIĘ WY.

   2. „Ja nie widzę różnicy pomiędzy USA i Niemcami, bo to w sumie jedno i to samo.” – myli się Pan. Nie wiem skąd Panu to się wzięło ale USA mają na pieńku z Niemcami i nie chcą dopuścić do stworzenia euro-azjatyckiego imperium, które ma powstać na gruzach UE.

    „Trzeba jednak rozróżniać Rosję jako grupę nią rządzącą a zwykłą ludnością. Zrównywanie tego jest wynikiem słuchania propagandy i nie poznania osobistego tubylców.” – i co z tego wynika ? Większość ludności rosyjskiej nas nienawidzi lub traktuje jak „mniejszych braci” którymi trzeba się opiekować. A zresztą po kilkudziesięciu latach marksistowskiej i komunistycznej obróbki mózgu to tam już nic nie zostało. Ci jak to powiadacie „słowiańscy bracia” to czyste homo sovieticus. Niestety to już całkiem inna mentalność. Poczytajcie sobie literaturę rosyjską np. Głuchowskiego a najlepiej książki Feliksa Konecznego to się dowiecie, że z tą kacapią już się nie da rozmawiać. Oni szanują tylko silniejszych od nich. A my chyba takimi nie jesteśmy prawda ?

    „Jeśli obecnie nie wiesz o coraz częstszym stosowaniu broni elektronicznej na zwykłych ludziach, to co najwyżej się ośmieszasz.” – no to poproszę o dowody. Mówienie o wpływach mind control bez przedstawienia dowodów zakrawa o chorobę psychiczną. I to wy się ośmieszacie a nie ja. Dostanę twarde dowody to wtedy uznam te „rewelacje”. A na chwilę obecną to ty się ośmieszasz.

    PS. Rosjanie nie są żadnymi Słowianami więc proszę nie stosować tej carskiej panslawistycznej propagandy. Rosjanom bliżej do finów niż do Słowian.

   3. Roni, mieszkałeś w Rosji, przebywałeś tam , rozmawiałeś ze zwykłymi ludźmi, czy znowu powielasz stereotypy i siejesz defetyzm? Mam znajomych Rosjan, mieszkałam tam sporo czasu i nie mogę się z tobą zgodzić. Nikt nas nie nienawidził, było wesoło i przyjemnie. Skąd tyś się urwał, człowieku?

 6. TAK! Blanco ❤ ZMIANĘ ZACZNIJMY OD NAS SAMYCH!!
  KAŻDY z nas ma w sobie najpotężniejszy oręż – SERCE CZUJĄCE, KOCHAJĄCE, MIŁUJĄCE! MIŁOŚĆ! Miłujmy się POLACHY ❤ – UŚMIECHAJMY SIĘ DO SIEBIE, WSPIERAJMY DOBRYM SŁOWEM – TO TAKIE TRUDNE?! Wszak lepiej metodą na LENIWCA lać jad na lewo i prawo!
  Dowody – 8:40 minuta – na zapytanie do mś o chemtrails – do tej Pani przyszli żołnierze nato!!
  .https://www.youtube.com/watch?v=xZOaCHVfBt4&t=48s
  Przecież to tylko samoloty pasażerskie i smugi kondensacyjne!
  Chemtrail Plane Inside
  .https://www.youtube.com/watch?v=7RxE3oruRZU

  Minister Jan Szyszko o CHEMTRAILS – 19 maj 2017
  Fragment audycji Rozmowy Niedokończone z Radia Maryja.
  .https://www.youtube.com/watch?v=CjDETACkSEM
  Nie zaprzeczył – przyznał, że to groźne zjawisko!!
  Ale cóż GACIE MOGĄ – na dodatek dziurawe i trzęsące się na korporacyjnym wietrze!!!
  Chemtrails to haarp, a to z kolei przekłada się na jedną z technik kontroli umysłu!
  Zaczęli używać przeciwko nam takiej broni już teraz, bombardując nas falami SSSS (Silent Sound Spread Spectrum – Poszerzone Spektrum Cichego Dźwięku). Dwoma głównymi źródłami ataku są chemtraile i zestawy HDTV.

  Chemtrails są naszym podstawowym problemem.

  Chemtraile „zasiewają” nasze niebo metalowymi cząsteczkami, które przewodzą częstotliwości HAARP (i prawdopodobnie innych emiterów fal, takich jak wieże GWEN), wysyłając fale SSSS, które wpływają na nasze samopoczucie, wywołują w nas niepokój i depresje.

  Technologia Cichego Dźwięku wykorzystywana jest też w zestawach HDTV. Możliwości kontroli umysłu przy użyciu HDTV zostały opisane w amerykańskim patencie z 2002 roku zatytułowanym ‘Nervous System Manipulation by EM Fields from Monitors’ (Manipulacja Systemu Nerwowego Poprzez Pola EM Monitorów):

  „Wiele monitorów komputerowych i ekranów HDTV podczas wyświetlania obrazu emituje pulsujące promieniowanie elektromagnetyczne o wystarczającej amplitudzie do wywołania takiego pobudzenia. Jest dzięki temu możliwym manipulacja systemu nerwowego obiektu, poprzez pulsujące obrazy wyświetlane na pobliskim monitorze komputera lub telewizorze HDTV”.
  Te same fale SSSS są teraz wysyłane przez telewizory HDTV w naszym pokoju gościnnym.

  To jest prawdziwy powód, dla którego Obama podpisał ustawy o dotowaniu mediów publicznych i przejścia na HD (również i w Polsce przyśpiesza się wprowadzenie pełnej telewizji cyfrowej – Rad).
  Jesteśmy poddani atakom „cichego dźwięku”. Fale te nie są śmiertelne i szkodliwe bezpośrednio, tworzą w nas jednak negatywne emocje i zakłócają nasz tok myślenia. Osłabiają nasze umysły i inicjatywę, DLATEGO POWINNIŚMY UZIEMIAĆ SIĘ JAK NAJCZĘŚCIEJ!!!
  Oto dowody:
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/chemtrails-hdtv-fale-ssss-i-kontrola-umyslu/

  1. Dziękuję, Kochana, za ten ważny i ciekawy research 🙂 💗

   Na szczęście sama przestrzeń powoli ich wypier…. z naszej Słowiańskiej Macierzy.

   Jeszcze tylko dwa lata do inauguracji słowiańskiego rządu pana premiera Jerzego Zięby… 😀🌳🔆

   1. Kiedyś był sobie taki Lepper.. Miał być zbawcą „polskiej wsi”….. A jak się okazało był tylko MARIONETKĄ „polinowskiej wsi”….. Ich narzędziem nacisku w GAZOWYCH WOJNACH……. O diengi z tranzytu….. Skończył się deal to i Samoobrona zyskała wisielca…. Swój KrucaFeler….

    Z „premierem Ziębą” będzie jak z „królem Potockim”…. i innymi co to się tak TAGOWALI o „dobrobyt” Polaków iż Polska na 123 lata znikła z map świata. Elity już SFINALIZOWAŁY swoje nowe strefy wyzysku…. stąd te uśmiechy….. Nowa TARGOWICA podpisana… teraz pozostało wytłumaczyć motłochowi iż jest TO ICH ŻYWOTNE PRAGNIENIE….

   2. … ich „BOSKA KREACJA” na jaką elity „ŁASKAWIE” wyrażą zgodę wdrażając….

 7. TAW: chciałabym w to wierzyć, że tylko 2 lata. Patrząc na dzisiejsze „zasrane” niebo na Wybrzeżu, zaczynam mieć wątpliwości :(. A działania typu chemitriails zaczęły się wyraźnie nasilać od momentu pojawienia się Jankesów w Radzikowie? Przypadek? Nie sądzę. Przed chwileczką obserwowałam wojskowy helikopter z jakimś dziwnym radarem. Ciekawe, jaką misję miał do spełnienia?

 8. Ja też widze że cos na niebie sie zmienia, tych smug jest juz mniej ale siedziałam cicho bo sądziłam że to jest tylko moje spostrzeżenie a widze to od jakiś dwóch miesięcy.

  Mam też wrażenie że z ludzmi tzw. dobrej woli dzieje sie dużo dobrego -ciągnie ich do natury, natomiast z ludzmi którzy mają w sobie dużo złych emocji, zawiści i złości jest przeciwnie, tracą wcześniejsze chęci i zapał do pielegnacji działek natura ich odpycha, nie maja sił…może to tylko złudzenie a może chcą ich desperacko zatrzymać przy sobie.
  Stwierdziłam pewnego dnia że koniec z ludzkim marginesem który doprowadzał mnie do bardzo złego, dolnego stanu, postanowiłam wysyłać im emocje pozytywne, życzliwe, zwyczajnie odpuścić, kiedy sie to stało, czułam sie jakbym weszła na inny poziom, taki boski i mam wrażenie że kiedy sie to stało, wywołali zdarzenie które nie powinno sie stać, zrobili coś tak absurdalnego że znowu skutecznie sciągneli mnie w dół. Trzymają mnie usilnie 😉

  TAW czy Zięba ruszy sprawę szczepień?

  1. W tym ważnym czasie nie rzucaj pereł przed wieprze („postanowiłam wysyłać im emocje pozytywne”), bo mugole tylko nas doją, nie dając nic w zamian.

   Szanujcie swoją energię, Ludzie!
   Bo teraz już nikogo nie „nawrócicie”, a możecie tylko się porządnie osłabić.

   *

   Sprawę szczepień już wygrali ci RODacy, którzy znają panujące w naszym kRaju gadzie prawo.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/04/20/w-polsce-nie-ma-problemu-obowiazkowych-szczepien/

   https://astromaria.wordpress.com/2017/07/03/przemyslaw-cuske-biezaca-sytuacja-szczepien-w-polsce-2017/

   1. Wyobraźcie sobie ze kupujecie sobie kwiatek taki doniczkowy do domku aby kwitł. Taki jedyny w swoim rodzaju, najpiękniejszy wydzielający piękna woń 🙂 taki który barwi cale pomieszczenie, a piękno które emanuje od niego, przesłania takie banalne rzeczy jak tv. Kwiat ten ma taką moc, że nie daje o sobie zapomnieć i powoduje że reszta dnia staje się piękna, jak ten kwiat właśnie:) a tu wyjeżdżają mugole z chryzantemami, które są równie piękne, świeże i pachnące, tylko kojarzą się z czymś całkiem innym… czy coś zastąpi ów kwiat? Czy emocje, które powoduje???? Próbować można… (aromat identyczny z naturalnym…) na miły „bóG”…
    To że ludzie starają się ten kwiat zastąpić innym, bo ten piękny kwiat został niestety skradziony, to „zrozumiałe?”. Niektórzy starają się go pięknie odwzorować, tworzyć coś, co chociaż sprawia, że myśli starają się przywrócić obraz tego jedynego pięknego kwiecia :/ , lub zastąpić go innym, równie pięknym, wzbudzającym równie piękne emocje… „artyści” (wielki szacun). Ale kurka CHRYZANTEMY?!?!?!?! WTF?!?!

 9. Ja mieszkam blisko granicy z kaliningradem i rosjan widuje zawsze, jak robie w lidlu zakupy, bo oni przyjezdzaja do Braniewa na zakupy i widac ze to mili ludze, sa uprzejmi dla polakow. Ja osobiscie szanuje rosjan, bo to nasi sasiedzi.

 10. „W każdej epoce historycznej pojawiały się w naszym kRaju istoty z misją specjalną ”

  –eh ta MAGICZNA SIŁA LANSU….

  Jak to niektórym wystarczy parę OGÓLNIE ZNANYCH SLOGANÓW by za kolejnym BOLKIEM skoczyć w ogień.. Tylko tym razem takim kudłatym….. „rycerzem ze wsi”….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s