<https://youtu.be/4tmf2ToIRyg

– To pan nie wie, że Kościół handluje dziećmi? – zapytał Pawła Bednarza, Prezesa Fundacji im. Dobrego Pasterza, polski ksiądz katolicki…

<https://youtu.be/T2Rzyk7fFG0

Strona internetowa Fundacji im. Dobrego Pasterza:

http://fundacjadobregopasterza.pl

Profil Fundacji im. Dobrego Pasterza na FB:

https://m.facebook.com/fundacjaDP/?locale2=pl_PL

🐋🐳

42 myśli w temacie “Polski wątek „Pizzagate” – światowej pedofilsko-satanistycznej megaafery na najwyższych szczeblach elit (m.in. Hillary Clinton, John Podesta)

 1. „Dziwny jest ten świat,

  gdzie jeszcze wciąż

  mieści się wiele zła.

  I dziwne jest to,

  że od tylu lat

  człowiekiem gardzi człowiek…”

 2. Świat – nasze otoczenie jest takie, jacy ludzie nas otaczają. Jeśli ktoś chce świata zdeprawowanego, to deprawuje (wychowuje / wyhodowuje / programuje) najmłodsze pokolenia. Nie bez powodu mówi się, że dzieci są przyszłością narodu/świata… ale to, jaka będzie ta przyszłość zależy od dorosłych pokoleń – co posiejesz, to zbierzesz – a co oni sieją ? Porywanie dzieci podbitych ludów i wychowanie ich „na swoją modłę” trwa od zawsze np. wojska sułtanów brały w jasyr kobiety, mężczyzn, dziewczynki, chłopców…jednych na niewolników, a chłopcy trafiali do szkółek przy koszarach i byli tresowani / indyktrynowani i tworzono z nich janczarów (oddziały elitarne, bezlitosne, gdyż odcięte od własnej kultury, rodziny… najbardziej fanatyczne), którzy poświęcali życie walce i podbojowi obszaru dla islamu, a także ochrony dostojników islamu. To samo robili krzyżacy, konkwiskadorzy (porywając dzieci indian), hitlerjugend, pionierzy socjalistyczni, a w najnowszych czasach armia dzieci (Armia Bożego Oporu) w Ugandzie i innych krajach Afryki, także wśród talibów, czeczeńskich mudżachedinów (dzieci są najokrótniejsze w wojnie, gdyż nie mają / odebrano im – nie zdołały zbudować w sobie norm moralnych, kulturowych, działają zapragramowane na zło zabijania, krzywdzenia, deprawacji…), a nawet ministranci, przedszkolaki itd.
  Mam znajomego, który pracuje w hipermarkecie, ilość gazetek dla dzieci (masa drzew zabitych bez sensu), które są tam i które wyrzucają spowrotem, jako zwroty pracownicy sklepu, jest porażająca, a ich treść to deprawujące, wypaczające, programujące chore pokolenia, które za lat kilka stworzą lub już tworzą chory świat, który nas otacza.
  Chrońmy dzieci przed innymi, tymi z zewnątrz RODziny, kontrolujmy i reagujmy na tych, którzy są wychowawcami / manipulantami / programistami / twórcami osobowości, świadomości, poglądów i działań najmłodszych istot – latorośli nowych pokoleń – nowego świata. Nasi praojcowie (Jeshua oświecony też mawiał – nie wzbraniajcie przychodzić do mnie dzieciom… biada tym, którzy będą przyczynkiem deprawacji, tych najmniejszych spośród was…) bardzo odpowiedzialnie i starannie dbali o dzieci, kształtowali świadomość prawidłową męską i żeńską, chronili i oddawali życie swe za RODziny, dla ocalenia, narodzin dzieci.

 3. TAW, ostatnio po ataku UE na Polskę za nieprzyjmowanie uchodźców odzew był taki, że media PiS – INFO pokazało materiał o Jugendamt – tylko w 2015 zabrali oni 77 tys. Dzieci!
  Po tym materiale nagle UE odstąpiła od tematu karania – RODzi się zatem pytanie, czy przedmiotem rozgrywek nie jest świadome rozgrywanie i pozwalanie na proceder handlu Dziećmi?!!!!!!!!!

  Kiedyś czytałam, że tylko na Ziemi jest system płatniczy, inne planety prosperują na systemie wymiany – dopiero teraz zaskoczyłam, że system wymiany opiera się na „zasobie ludzkim”.

  Zrozumiałam, że proceder handlu Dziećmi jest częścią składową tego systemu – systemu, na którym bazuje, jak się okazuje, pis!!!

  Mózgi nasze nabierają jasności – mam nadzieję, że to obali ten pieprzony, chory, gadzi system – i ZAPYTAM, CZY TO PRAWDA, że UE ZARZĄDZA 800 KG BIALA BESTIA PONAD 6 M!!!!???

  Przepraszam za te pytanie, bo może wstrząsnąć innymi – ale zadać je muszę!!

  To się pokrywa z tym, co teraz jest ujawniane!!

  SZANTAŻOWANIE POLSKIEGO RZĄDU I POLAKÓW, PRZYGOTOWANIA DO KRYZYSU EKONOMICZNEGO
  .https://www.youtube.com/watch?v=RIz8UZgWgIQ
  I cos lżejszego, bo dziś ważna noc:
  Święto Kupały – najbardziej radosne i swawolne święto Słowian:
  .https://www.youtube.com/watch?v=-Ztye7rU1RA

  1. Elaszko,

   jak sama doskonale wiesz, naszą planetą zarządza obecnie rasa Gadzia – rozpięta na kilku gęstościach. Ci eteryczni mają przerażające postaci, ale pamiętajmy, że to też dzieci boże, tylko z dłuższą, bardziej perwersyjną ścieżką ewolucji świadomości.

   Pamiętajmy, że Antyżycie to też Życie – i pierwotnie wszyscy pochodzimy z jednego Rdzenia Wszechbytu.

   Nie wiem, po cholerę jest ten cały żenujący spektakl-gniot i po cholerę duszy i Duchowi taka szkoła, no ale ponoć dusza jest mądrzejsza od naszego tu fraktala, więc może kiedyś, przy ciachu🍰 i dobrej kawce☕, na spokojnie nam to wszystko wyjaśni… 😜

   1. TAW -Jesteś Wielkim Sercem- to tez dzieci boże ( ale chyba z innego łoża innego boga 😉 Ja myślę, że naszemu Ojcu takie zabawy duszą, pokonywanie i zdobywanie wyższych poziomów nie są w niczym potrzebne- to wymysły nie nasze- tak mi mówi moja kochana dusza, która nie pragnie spektaklów anty 😀
    Cieszę się, że Masz w Sobie taką iskrę miłości i radości i nią oświecasz nas- DZIĘKUJĘ SERCE ❤

   2. TAW, przyznam Ci, że napisałbym to nieomal tymi samymi słowami, zwłaszcza zakończenie. 😉 Co zrobić – ano… żyć. Z przekornym humorem. 😉 Ja od jakiegoś czasu mam swoją filozofię czy wizję Stwórcy – niech się nikt nie zdziwi, gdy sie okaże, że… nie ma żadnych kar i pokut inkarnacyjnych czy innowymiarowych za postępki nawet bardzo niecne – bo może się okazać, że tak zwane zło, to tylko definicja tego wymiaru, a kosmicznie – zło jest dobrem inaczej. Co my tam wiemy na bank?
    Ale tak czy inaczej walczymy o lechicką Rzeczpospolitą! Sława!
    I przypominam, że w Dziekanowicach pod Gnieznem [które BAAARDZO śpi jeszcze ze swą lechicką świadomością] 23-25 czerwca II Zlot Słowian – niech się stawi, kto Lech i Laszka sercem i krwią! 🙂

   3. Dziękuję za cenne info o Zlocie.

    Apel do Wszystkich:

    Proszę tu wrzucać wszelkie info o Zlotach i Wiecach Słowiańskich 🙂 💞 🔆

    *

    Karma już została anulowana niedawno. Ogłosił to pan Tadeusz Owsianko jako KOSMICZNY RESET. Ojciec rzekł mu w przekazie coś w stylu: – Odtąd nie będzie podliczania „kar”, pod warunkiem, że nie będzie również i liczenia „zasług”… 😀🔆

    Czyli, po wypędzeniu stąd okupanta, zaczynamy budowę Krainy OD ZERA ABSOLUTNEGO, o którym ostatnio tak głośno. Czyli po prostu wskakujemy na wyższy level/fraktal gry, z nieco innymi już zasadami, na nieco innych algorytmach osnutej…

    Mówiąc starym językiem, szykuje się wielka zmiana paradmgmatu w nauce i kulturze.

    *

    Przy okazji nie zapominajmy, że PrzyRODa cały czas dąży do Równowagi,
    do Równoważenia i Harmonizowania wszelkich nieciągłości.

   4. A ja 🙃 wariatka do znudzenia będę powtarzała, 😄 że SAMO nic się nie zmieni na lepsze, czy to u nas w kRAJu, czy na świecie, dopóki każdy z Nas indywidualnie SIEBIE nie oczyści z „brudów” ukrytych w swoich SERCACH.

    Przecież ŚWIAT zewnętrzny jest tylko lustrem NASZYCH SERC.

    Czemuż więc większość ludzi ciągle narzeka, psioczy i oczekuje, że ktoś, coś za nich posprząta ten BRUD.

    NIC z tego, czas się obudzić i wziąć swoje życie w swoje ręce, zakręcić kurek z narzekaniem, a odkręcić kurek SWOJEJ MOCY 💓.

    Takie jest moje przesłanie do wszystkich na ten NOWY CZAS, czas WIELKICH I KONKRETNYCH ZMIAN, który zresztą wymusi na NAS rok 2023.🙏🐝

  1. Szczęśliwa JESTEŚ ❤ – HALINKA ❤ CISZA, ELIZA ❤ RÓWNIEŻ! Szczęściem Powróciłaś TY i ARKONA ❤
   Zwyrodnialcy niestety opanowali Ziemię!!
   Jestem przekonana, że sprawa Miłoszka ❤ połączy SIŁY DOBRA w OSOBACH: Pana Pawła, JM I TEJ PANI Z BRITAN FIRST Z UK- przecież te sprawy łączy wspólny gadzi mianownik!
   Dramatyczna historia polskiej rodziny w UK – pomóżmy uratować Miłoszka! UDOSTĘPNIAJCIE

   Każde DZIECKO JEST NASZYM RODowym SKARBEM ❤
   Moim Znajomym próbowali odebrać Dzieci- POKIEROWAŁAM Rodziców i udało się nie odebrano IM Dzieci ❤

   1. Jestem Elaszko, zawsze będę 😀

    ELASZKA- KOBIETA NIEZŁOMNA, NIEPOKONANA.💜

    Elizka wracaj do nas też.

   2. Elaszko, Droga Elaszko,
    jestem i dzisiaj nadrabiam zaległości w czytaniu Waszych wpisów na blogu TAW.
    TAW – za Twoje wpisy dziękuję z serca.
    Chwilowo mnie nie ma u Was, ale z Wami jestem zawsze myślą, sercem i duchem.
    Wyłączyłam się od komputera, a codzienne życie zabiera mi czas.
    Pozdrawiam serdecznie Gospodarza, Ciebie Elaszko, wszystkich mnie pamiętających i całe grono nowo-przybyłych gości.

   1. Szczęśliwa ❤ Szczerze to znam poza Tobą poniżej 18 roku życia tylko 2 osoby o tak wielkim stopniu ,, rozbudzenia" 😉
    TAW ❤ a może coś więcej o ,, Raczku'' 🙂
    23.6.2017 Maile Hillary Clinton ujawniają, że NATO zabiło Kaddafiego w celu powstrzymania libijskiego stworzenia waluty opartej na złocie.
    http://www.stillnessinthestorm.com/2017/06/hillary-emails-reveal-nato-killed-gaddafi-to-stop-libyan-creation-of-gold-backed-currency.html#more
    21.6.2017 Terrorysta z londyńskiego ataku fałszywej flagi jest połączony bezpośrednio z senatorem Stanów Zjednoczonych, Johnem McCainem:
    http://www.ascensionwithearth.com/2017/06/london-terrorist-connected-directly-to.html
    21.6.2017 Lord Rothschild wyjaśnia, jak jego rodzina przyjęła syjonizm i stworzyła Izrael:
    http://www.stillnessinthestorm.com/2017/06/watch-lord-rothschild-explains-how-his-family-embraced-zionism-created-israel.html#more

  1. Dziękuję ❤ Szczęśliwość jest blisko 😀 Zgadzam się w 100%

   238 aresztowanych z głównego kręgu pedofilów Hollywoodu w akcji zorganizowanej pod kodem: "Operacja Złamanego Serca III
   http://www.neonnettle.com/news/2299-238-arrested-in-major-hollywood-pedophile-ring-bust
   23.06.2017 Kościół Anglii przyznaje się, że był "w zmowie", aby ukrywać dekady gwałtów na dzieciach
   http://www.ascensionwithearth.com/2017/06/breaking-church-of-england-admits-it.html#more

   1. Dziękuję, Serce, za tak cudne wieści!… 💗

    Niezłego Przemiału dokonało to Przesilenie w związanej z Dziećmi zodiakalnej fazie Raka♋

    A Kościoły, no cóż, jak zapowiedziałem w grudniu, tak też się dzieje… Sypią się nam religie…

   2. niestety w scierwomediach glownego nurtu o tym nie powiadaja i informuja zahipnotyzowanej gawiedzi. Goverment usilnie przy nadbudowkach Sorosa zrobil z miesiaca czerwca miesiacem wolnosci seksualnej dla Gejow i Lesbijek probujac zainfekowac cala mlodziez i dzieci.O tych aresztowaniach mozna bylo sie dowiedziec z mediow niezaleznych juz w kwietniu.Poki co na bankach RBS powiewaja flagi homosiow.

 4. TAW ❤ Sypią się- Hura! Upadek Babilonu!
  To dziadostwo w 2018?!
  Chemtrials trucizna na niebie! Popatrz w niebo! NWO geoinżynieria- Przesłany 26 cze 2017
  .https://www.youtube.com/watch?v=iUdYD2iDZiw
  Ja po takich intensywnych chemicznych zrzutach i inni również Z MOJEJ MIEJSCOWOŚCI chorują na AZPP ( Alergiczne Zapalenie Pęcherzyków Płucnych)
  TAW ❤ czy coś w tym temacie możesz pomóc- spotkałam się z tematem ZSKK- JEST TO BARZDO BOLESNA CHOROBA i jak się okazuje dotyczy części istot wybudzonych!

  1. Powiem, co widzę i czuję ja, bo nie każdy to widzi i czuje. Zaznaczam, że nie wykluczam, iż mogę ulegać złudzeniu (może hologramy mi wyświetlają?).

   Otóż po latach Traumy Zasnutego Wiecznie Nieba gdzieś mniej więcej od miesiąca zacząłem zauważać zmasowany „atak” Jak Najbardziej Naturalnych Cumulusów ⛅⛅😀⛅⛅

   Skonsultowałem się z przyjacielem z Grupy Chemtrails, by zbadał sprawę na Grupie. Wyniki śledztwa są żadne, bo jedni widzą to samo, co dotąd, tzn. samą sprayową mgłę, a inni oczywiście twierdzą, że cumulusy w tak zmasowamym natężeniu były na polskim niebie zawsze.

   Otóż ja twierdzę, że nie zawsze, gdyż od początku 2011 roku BARDZO INTENSYWNIE ŚLEDZĘ POLSKIE NIEBO I Z CAŁĄ STANOWCZOŚCIĄ TWIERDZĘ, ŻE NATURALNYCH CUMULUSÓW W TAKIM JAK OBECNIE NATĘŻENIU OD TAMTEGO CZASU NIE WIDZIAŁEM.

   DO TEGO DOCHODZI, JAKO TŁO, PRZEPIĘKNY WZORCOWY LAZUR, jaki również rzadko do tej pory widywałem.

   Wnioski z tej mojej wycieczki są następujące:

   – TAW się nam starzeje i wzrok mu baranieje,
   – Pleye wyświetlają mu hologramy,
   – zmienili mieszankę posypki na taką, która się szybciej rozrzedza i dodatkowo potęguje w widzu efekt głupkowatego samozadowolenia,
   – coś się jednak zmieniło na przestrzeni w kierunku szybszej utylizacji produkowanego przez firmę Ciech SA gówna.

  2. Może MATKA NATURA mówi DOŚĆ.
   A co z pogodą sie dzieje? nawałnice jakies ciagle, po ulicach można pływac.

   1. W moim regionie poranna burza wymłóciła część zboża – będzie teraz gniło na polu. Znając życie i obyczaje eksperymentatorów, to przed żniwami powtórzą jeszcze numer kilkakrotnie.

    Podsumowując:

    1) w okresie kwitnienia Sadów – śnieg i mróz, by zmrozić kwiaty kwitnących Drzew Owocowych;

    2) w czasie kiełkowania warzyw – susza;

    3) w fazie wzrostu zboża – burze, by zboże położyć.

 5. Prawdę mówiąc ten rok w stosunku do tamtego jest jakby mniej intensywny w opryskach- tam, gdzie jest świadomość to jest działanie takie w przybliżeniu jak CHEMBUSTER ,,OWOC ŻYCIA” – to nie wina wzroku 🙂 Z tą mieszanką to też racja- szybciej się rozrzedza, ale to tez jest związane z tym co chcą uzyskać- jeżeli upały- to krótkie, jeżeli deszcz to długie! MŚ odpowiedziło mi, że to smugi kondensacyjne! Tak Przestrzeń to gówno szybciej utylizuje- zamieszanie w CIECH GÓWNIE TEŻ POMAGA! Naturalnych Cumulusów JEST STANOWCZO WIĘCEJ i ten LAZUR- DAWNO TAKIEGO NIE WIDZIAŁAM! Zobaczysz pora żniw się zbliża wtedy na bank- deszcze!
  Pleye to obczajają nową formę wysysu pt. Sojusz Plejadiański – Komora Przeprogramowywania
  ,Moi Drodzy, jesteśmy szczęśliwi mogąc ogłosić dodanie nowej potężnej Komory Uzdrawiającej, Komor Przeprogramowywania

  Używajcie jej do przeprogramowywania waszych całych systemów wierzeń od wpływu jakiejkolwiek Ciemności!

  Uwaga: usunęliśmy obecnie Komorę Tachionową, najlepiej mieć kilka komór ale naprawdę potężnych.”

  ,,Komory”- mam dziwne skojarzenie z komorami gazowymi- no niefajne- ale takie właśnie odczucie mi się pojawiło!
  CAŁUSY- CUMULUSY JAK PIĘKNE BIAŁE ŁABĘDZIE PO NIEBIE PŁYNĄ 😀

  1. „Zobaczysz pora żniw się zbliża wtedy na bank- deszcze!”
   A gdyby tak : OBRAZOWAC POGODE NA ZNIWA !
   Z pomoca Zywii, Swaroga, Welesa…i RODu calego Niebieskiego…

   1. Tak, ARONO KOCHANA ❤ – Święta racja – w tamtym roku jeszcze nic o RODzie, Słowianach nie wiedziałam – cos o pogodzie, o chemtrails takie początki – próbowałam przegonić chmury deszczowe – robiłam ,,cuda'' – czasami zajaśniało 😉 – ale i wiary, i wiedzy brakowało – teraz to zupełnie inny ŚWIAT, inna MOC – Żywia i Swarog są w moim sercu na wyjątkowym miejscu ❤ To, że będą próbować zmodyfikować pogodę w żniwa, to pewne – robią tak od wielu lat – ale tego lata nie jest powiedziane, że im się uda 😀 Całuski Arkono Kochana ❤

 6. Tak Przestrzeń się oczyściła zbyt gwałtownie, ale wczoraj, bo u nas w nocy- były momenty gwałtowniejsze wtedy ogromny błysk i widzieliśmy szybkie małe światła na Niebie- to było znacznie coś innego- jakaś walka, starcie w Przestworzach!
  TAW ❤ jest nadzieja, że jak lekko położone to może się podnieść jeszcze- tak oni to lubią cały rok pracy wniwecz obrócić!
  Ale co zasieją to zbiorą, a TY TAW nie krakałeś tylko bardzo mądrze i wnikliwie przedstawiłeś ich harmonogram niszczenia Rolnictwa, Pożywienia, ŻYCIA !

 7. TAW, coś dzieje się:
  ANONYMOUS WYKRADŁO DOWODY NA ISTNIENIE UFO.

  Po tej kradzieży:
  „Każde oświadczenie ze strony amerykańskiej agencji kosmicznej NASA budzi wiele emocji. Zazwyczaj, zwoływane przez nią konferencje prasowe dotyczą nowych odkryć bądź sprostowań do plotek wędrujących w internecie. Tym razem przedstawiciele NASA poczuli bliżej nieuzasadnioną potrzebę, aby zapewnić światową opinię publiczną, że agencja nie zajmuje się prowadzeniem obozów pracy dla nieletnich… na Marsie!”.
  .https://www.youtube.com/watch?v=Ef3xlmyGOBI
  Pomyślałabym, że to powyżej to szaleństwo medialne, ale wcześniej natknęłam się na to:
  29 czerwca 2017 NASA informuje InfoWars: Nie ma „kolonii dziecięcych niewolników” na Marsie (VIDEO). Naprawdę?
  Russia Time: https://www.rt.com/viral/394856-nasa-mars-slave-conspiracy/
  26.06.2017 Brad Pitt: „Elita pedofilów w Hollywoodzie kontroluje Amerykę”.
  http://www.neonnettle.com/news/2316-brad-pitt-elite-hollywood-pedophiles-control-america-

  I TO O CZYM DZIŚ NAPISAŁEŚ:
  30 czerwca 2017 Skarbnik Watykański i były arcybiskup oskarżony o przestępstwa seksualne:
  Kardynał George Pell, najwyższy urzędnik katolicki w Australii i prefekt Sekretariatu Gospodarki dla Watykanu (skarbnik Kościoła) został oskarżony o wiele przestępstw seksualnych na dzieciach przez władze australijskie.

  ABC News (Australian Broadcasting Corporation)
  http://www.ascensionwithearth.com/2017/06/pedogate-update-vatican-treasurer-and.html#more
  http://mobile.abc.net.au/news/2017-06-29/cardinal-george-pell-charged-sexual-assault-offences/8547668?pfmredir=sm
  I to, o czym wiemy, że nie nastąpi, a co świadczy, że PANIKUJĄ w OBLICZU TAK MASOWEGO WYPŁYWU INFORMACJI;
  29 czerwca 2017 Papież Franciszek wzywa do „Jednego Światowego Rządu”, aby „uratować ludzkość”
  http://www.israelislamandendtimes.com/pope-francis-calls-one-world-government-save-humanity/

  1. Wg moich informacji ANONYMOUS to CIA, a więc Pejssad. Fizycznie niemożliwe jest istnienie czegoś takiego jak organizacja hakerów, która byłaby niefiltrowalna dla nikogo. Gdyby zebrało się w największej tajemnicy trzech hakerów, dwóch z nich byłoby od razu agentami państwa położonego w Palestynie, a inicjator pracowałby dla USA lub Rosji, a najpewniej dla tych dwóch krajów jednocześnie… 😉 😀

   Przy dzisiejszym stanie techniki rozpracowanie takiego „spisku” zajęłoby „służbom” półtorej minuty.

   Jest to więc ewidentna wrzuta na przestrzeń dokonana przez samych Kapeluszników, by półoficjalnie oswajać niewolników z ich niewolnictwem. To dalsza po Snowdenie operacja CIA informowania niewolników o ich niewolnictwie.

   Jeśli mi ktoś udowodni, że nie mam racji, z największą przyjemnością odszczekam swoje herezje… 😀

   1. Dziękuje TAW ❤ – z tym Anonymousem coś mi nie pasowało!
    A info o dzieciach i Marsie podał Alex Jones.
    Jak czujesz czy można Alexowi wierzyć? Ostatnio jest pod ostrym ostrzałem.

   2. Nawet jeśli sam diabeł zacznie ujawniać prawdę – chwała mu za to i gratulacje za nawrócenie!… 😁

    Alex Jones nie jest jasnowidzem, więc czasami podrzucają mu fejki, ale robi dobrą robotę.

    Na Marsie jest prowadzony program. Obama, jako młodziak, brał udział w tym programie i bywał tam. Max zdradził dużo szczegółów, więc to info, to już żadna nowość.

   3. ELIZKO Jesteś Kochanie Cała i Zdrowa- CUDOWNIE I CIEPLUTKO POZDRAWIAM ❤
    No coś TY-TAW to nawet dla rozbudzonych BOMBA- przecież na MARSIE NIE MA ŻYCIA!- a tu takie wiadomości! O Obamie tam bywającym nie wiedziałam, wszak przeczuwałam, że gdzieś szkoleni są: te wszystkie celebryty i elyty 😉
    TAW gdyby Tobie ktoś szczekać kazał Lew by się rozgniewał 😀

 8. „Urząd wysokiego komisarza ds. Praw Człowieka sankcjonuje rewolucję seksualną, której punktem kulminacyjnym będzie legalizacja i pełne poparcie transgenderyzmu, ale wesprze też legalizację pedofilii. Kiedy Deep State jest dalej demaskowany za rolę w Pedogate, możemy oczekiwać więcej kontrataków takich jak legalizacja pedofilii….”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/onz-normalizuje-pedofilie-deep-state-moze-polowac-dzieci-2017-07

  mam nadzieję, że SŁOWIAŃSKI RZĄD wymiksuje się z tego chłamu w trybie expresowym…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s