<https://youtu.be/7WZK4GJibjY

Zeda Pingel (Indiana, USA) przed i po szczepionce na HPV… Podobnych reakcji organizmu dziecka na szczepionki są na całym świecie setki tysiące, jeśli nie miliony. Tylko niektóre z nich rejestruje amerykańska baza powikłań poszczepiennych VAERS. Polska takiej bazy nie posiada
Ian Larsen Gromowski (25.06.2007–10.08.2007) – przeżył 47 dni, ofiara szczepionki przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B (WZW B, hepatitis B). Fot. iansvoice.org
Christiana Figueres (ur. 1956) – czołowa ONZ-owska depopulatorka
Prof. Hans Joachim Schellnhuber (ur. 1950) – czołowy ONZ-owsko-watykański depopulator, doradca papieża Franciszka
Prof. Hans Joachim Schellnhuber – watykański depopulator, doradca papieża Franciszka, współautor jego „ekologicznej” encykliki „Laudato Si”

12 myśli w temacie “Aleksander Jabłonowski i dr Hubert Czerniak ujawniają nadużycia medyczne w Polsce

   1. POLACY OBUDŹCIE SIĘ! – dr Hubert Czerniak – 19.06.2017 r.

    DALSZY CIĄG UJAWNIANIA SENSACYJNYCH FAKTÓW POLITYKI KONCERNÓW!!

 1. nie szczepić! niech sie doktury i administracja same zaszczepiaja, swoje dzieci i rodziny. W usa w szkolach pielegniarki szkolne molestuja rodzicow nieszczepiacych dzieci, odpuszczaja jednak, kiedy zapytac je o formularz, na podstawie ktorego, ze wzgledu na przkonania religijne, niekoniecznie szczepic nalezy dzieci. Kiedys wystarczyl podpis rodzicow, teraz konieczny jednak jest podpis notariusza. I oczym to swiadczy? ze sa rowni i rowniejsi, ktorym szczepienia juz koniecznie przyslugiwac nie musza. Czyli wniosek taki, ze jest to sciema od A do Z, a niektore nacje nie szczepia, tylko wciskaja szczepienia innym.

 2. TAW w czwartek wypowiedziałem wojnę systemowi i mnie nie obchodzi, że mogą mnie zabić. Publikuję przy każdej nadarzającej się okazji badania i dowody naukowe na obecność w zamierzchlych czasach cywilizacji. Wczoraj publikowałem badania Majewskiej oraz Wakefielda wraz z wyrokiem Sądu Najwyższego Wielkiej Brytanii. Publikuję też artykuły z rosyjskich stron, Wolnychmediów oraz Wolnej Polski. Czasami też z Tajnegoarchiwumwatykańskeigo (z powodu negatywanych skojarzeń strony przez wypranych ludzi). DOŚĆ!

  1. Jeśli ktoś ma „negatywne skojarzenia” związane z tym blogiem, Słowianinem z pewnością nie jest 😀 A skoro tak, po co się nim zajmować?…

   Cóż, wybrałeś inną strategię niż ja. Ja nie tracę swojej energii na użeranie się z nie-Słowianami, bo po co ich zasilać?

   Prawa fizyki kwantowej mówią, że jeśli walczysz lub prowadzisz wojnę, tym samym wzmacniasz tego, z którym walczysz.

   No i… już samo używanie słów „walka” i „wojna” tworzy te rzeczywistości. Po przyjacielsku też Ci doradzam, byś nie wizualizował śmierci, gdyż właśnie Życie Rodzi Się… 🌳🌲🔆🌲🌳

 3. Pewien zaprogramowany w wierze katolicki brat pozwolił mi WRESZCIE zrozumieć ODPOWIEDŹ NA STALE ZADAWANE PRZEZ WIELU Z NAS ZASADNICZE PYTANIE:
  Czemu wokół nas ludzie, jest niezmiennie tyle chaosu, spisków, zła, trucizn, chorób, bólu i śmierci?
  Kto to WSZYSTKO nam robi i PO CO ?
  Odpowiedź na to pytanie dosłownie powaliła mnie tzw. OCZYWISTĄ oczywistością, która też działa według tego algorytmu ,wyjaśniając jednocześnie is-toryczną daleką determinacje wszystkich tych zawartych przeciw nam spisków, wojen, masowych mordów, depopulacji, ect.
  To jest głęboka sentencja i przekaz również dla tego portalu zasadniczy…
  Odpowiedzią jest cytat z Nowego Testamentu moi mili:
  Jana 12:23-26
  „Nadeszła godzina, aby został uwielbiony Syn Człowieczy. Amen, amen, powiadam wam: Jeżeli ziarno pszenicy wpadłszy w ziemię nie obumrze, zostanie tylko samo, ale jeżeli obumrze, przynosi plon obfity?!Ten, kto kocha swoje życie, straci je, a kto nienawidzi swego życia na tym świecie, zachowa je na życie wieczne! A kto by chciał Mi służyć, niech idzie za Mną, a gdzie Ja jestem, tam będzie i mój łaskawy sługa. A jeśli ktoś Mi służy, uczci go mój Ojciec”.

  Tylko ten kto straci zdrowie i życie, może liczyć (w bólu naprawiając swoją duszę) na życie wieczne. Tylko Ci w postawionym zamyśle, którzy cierpieć będą, będą również szukać pomocy i iść za swymi pasterzami, którzy nie poprzestaną na skrytych dotychczasowych działaniach, ale poprzez swoją władzę piramidy, stowarzyszenia, partie i media zadadzą nam jeszcze więcej trucizn, bólu, gdyż w ten sposób kolejny raz szykują nam cykliczne żniwa…
  Mateusza 13:30
  „Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: ‘Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie, pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza”.
  Żniwa to starannie zaplanowane epidemie, katastrofy, wojny, OBOZY i bezlitośnie wykonywane podczas nich KOLEJNE holokausty.
  Wszystko to wokół wiadomego hegemona się kręci, z nim pierwsze umowy, on ratował i dawał nowe życie…
  Mateusza 13:39-43
  „Nieprzyjacielem, który posiał chwast, jest diabeł; żniwem jest koniec świata, a żeńcami są aniołowie. Jak więc zbiera się chwast i spala ogniem, tak będzie przy końcu świata. Syn Człowieczy – pośle aniołów swoich: ci zbiorą z Jego królestwa wszystkie zgorszenia i tych, którzy dopuszczają się nieprawości, i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Wtedy ci sprawiedliwi jaśnieć będą jak słońce w królestwie Ojca swego.

  Kto ma uszy, niechaj słucha!” – gdyż to jest pełna odpowiedź na zadawane przez Was, dotąd bez żadnej odpowiedzi pytanie !
  – ich ojcem jest diabeł –
  Tylko obłąkane, religijnie zaprogramowani ekstremiści, mający wszystkie nitki w ręku, wielowiekowe bogactwa, wpływy, służby, środki, rządy dusz, mogą się pokusić o tak staranny i rozległy spisek i cyklicznie stale powtarzane masowe przestępstwo.
  To dlatego za PRZYMUSOWYMI SZCZEPIENIAMI i innymi kontrowersyjnymi ustawkami WSPÓLNIE rączka w rączkę głosowały w SeJmie prawie wszystkie partie WISZĄCE I BRZUCHA wiadomego PANA.
  Układanka do reszty poskładana MOCIUM PANIE!

 4. P H JZP apeluje do Polakow, aby pod zadnym pozorem nie szczepili swoich dzieci. Ponadto …… o reparacjach wojennych od Niemcow i majatkach pozostawionych na Ukrainie.
  ———————————————————————-

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s