Kolejna niewyjaśniona śmierć w egipskim kurorcie. Do sieci trafiła właśnie informacja, że 29-letnią modelkę, Henriette Hömke spotkał podobny los co Magdalenę Żuk. Czy to przypadek?

Portale informują , że kobieta zmarła w kwietniu. Informacje ujawniono teraz, bo media zaczynały wiązać śmierć Niemki z Magdą Żuk…

Modelka była dziewczyną znanego bramkarza w niemieckiej Bundeslidze, Ralfa Fährmanna.

„Są spore różnice w wersjach śmierci 29-letniej modelki. Według jednej z wersji Hömke cierpiała na zaawansowaną anoreksję, która sprawiła, że jej ciało nie wytrzymało treningów i zmiany klimatu. Pojawiają się także doniesienia, że Hömke miała problemy psychiczne i popełniła samobójstwo. Modelka zmarła w tym samym szpitalu co Magdalena Żuk” – czytamy na portalach niemieckich.

Jedno jest pewne: śmierć Niemki jest owiana tajemnicą, podobnie jak śmierć Polki. Przypadek?

Sm

źródło: http://m.telewizjarepublika.pl/kolejna-dziwna-smierc-modelki-w-egipcie-czy-zginela-podobnie-jak-magdalena-zuk,49963.html

105 myśli w temacie “Kolejna dziwna śmierć modelki w Egipcie. Henriette Hömke zmarła w tym samym szpitalu co Magdalena Żuk. Czy to dalsza część tej samej bajki?

  1. kazdy gustuje w niebieskookich blondynkach, arabki z geby wygladaja jak araby z dluzszymi wlosami wiec dlatego ich nikt nie chce, a znowu araba nie chca nasze panie, chcialy wycieczek to maja, ciekawe ile jeszcze zginie zanim dojda ze dzicz porywa slowianki na gwalty

 1. …i po co wszystkim blondynkom te wojaze w dzikie kraje.Czy moze Sarmackie juz nie zadawala.Jest bezpieczniej ,nie ma gwaltow a w kolo masa lechickich mezczyzn ,gotowych bronic swoje brunetki i blondynki przed niebepieczenstwem dzikich gwaltow. Te gorace i dzikie arabskie plaze zostawcie wszystkim feministkom.Niech jada sie tam realizowac.

  1. W obu przypadkach celebrycka próżność zabiła ŻYCIOWĄ MĄDROŚĆ, skutkiem czego była utrata życia, taki właśnie celebrycko próżny świat oglądamy ostatnimi czasy, jest to bardzo przykre, że zamiast mądrzeć, niektórzy z próżności głupieją.
   „Dokąd podążasz człowieku?”, trzeba by zadawać sobie i innym codziennie takie pytanie.

   1. Krysia z lasu pisze „Poszukiwanie wciąż to nowych luster nic nie da, jeśli my dla innych nie staniemy się czystą, spokojną, odbijającą taflą, a nawet zaczarowanym zwierciadłem, wszak każdy z nas dąży do coraz lepszego obrazu siebie. ” i tu się z Tobą moja Ty MBD w 100% zgadzam, jeśli każdy z nas dążył będzie by nasz wewnętrzny świat/lustro/ był piękny i czysty/uczciwy/ to taki właśnie świat w realu będzie wokół nas i do tego dążmy krocząc po naszych doświadczalnych drogach życia.

    U nas nie jeszcze słoneczka, a dolane jest jak w dziecięcym pampersie. 😀

    Pozdrowionka z ❤

  2. Absolutnie racja – nie ma jak lechiccy mężczyźni, przystojni, krzepcy, szarmanccy i honorowi – i w naturalny sposób skłonni do boju za kobietę. Nie czmychają jak te zachodnie zające. 😉
   Oddawanie się aryjskich Polek w ciemne ramiona to efekt westernizacji umysłów, kobiety są na to jakoś szczególnie podatne, niestety – ich brnięcie w rakotwórcze dezodoranty, chemioterapie, mammografie, antykoncepcje, operacje plastyczne i wreszcie marzenia o ramionach Francuzów czy Włochów, albo ykhm Maurów… To generowały media i, seriale i wystarczyło. A przecież słowiańscy chłopcy to zuchy namiętnej krwi i zręcznej szabli. 😉
   Nie mniej – nowa era idzie, wiwat i do dna! 😀

   1. Sprawa jest bardziej złożona. Destrukcyjna rola mediów jest wielka, owszem, ale Polki uciekają, BO NIE CZUJĄ MOCY U POLSKICH MĘŻCZYZN. POLSCY MĘŻCZYŹNI ODDAJĄ BOWIEM SWOJĄ OSOBISTĄ MOC SAMCOWI ALFA W KAŻDEJ KORPORACJI (nieważne jakiej) I WRACAJĄ WYKASTROWANI DO DOMU. NIE SĄ WIĘC SZANOWANI PRZEZ SWOJE ŻONY (pomimo złożonego ekwiwalentu w postaci przyrostu na bankowym koncie). Doskonale wie o tym i dojmująco to odczuwa zdecydowana większość polskich mężczyzn.

    Stąd narzekanie na media, inne czynniki oraz na same zbuntowane Polki nic nam nie da.

    Nie mamy wyboru, musimy wreszcie zacząć

    KRZESAĆ

    SWĄ

    OSOBISTĄ

    MOC!… 🔆🌳😁

   2. najwieksza kastracja to polskie urzedy i policja, korpy to maly pikus przy nich

   3. poczucie bezpieczenstwa dla pan to podstawa dlatego zabijaja dzieci szczepionkami fluorem wizytami u lekarza bo chca sie czuc bezpiecznie… slowianki takie nie były, wanda i tak dalej, kosciol zbaranil nam panie przez 1000 lat

   4. „Oddawanie się aryjskich Polek w ciemne ramiona to efekt westernizacji umysłów, kobiety są na to jakoś szczególnie podatne…”

    Zgodzę się z Tobą, choć sprawa – jak nadmienia TAW – jest bardziej złożona.

    Wszechobecne reklamy seksu (również podprogowe) mają duży wpływ na podświadomość kobiet, zwłaszcza młodych (tu teraz o nich mówimy).
    Kobieta w swej „konstrukcji” jest anteną dostrojoną do odbioru bardzo czułych, subtelnych fal. Doskonale o tym wiedzą tabuny speców od reklam. To już nie tylko zabawa w „kup teraz to!”, ale walka o przejęcie człowieka: „myśl teraz tak!”.

    Reklamowany taki rodzaj seksu nie ma nic wspólnego z paliwem dla pojazdu o nazwie miłość, którą określić można jako przepływ energii między spolaryzowanymi – nie przeciwnymi! – biegunami, mężczyzną i kobietą, a raczej (ten rodzaj seksu) nastraja, że użyję niewybrednych słów, w kierunku zwierzęcej chuci, przy czym to zachowanie wśród zwierząt służy podtrzymaniu gatunku przy jednoczesnej eliminacji osobników słabych.

    W świecie zwierząt samica wybiera silną, zdrową biologię, gdzie agresja i waleczność u samca równoważna jest z późniejszą ochroną potomstwa lub całego stada.

    Odnoszę smutne wrażenie, że do takiego poziomu zachowań podświadomie zmusza się rodzaj ludzki, dąży się do mieszania ras, co w efekcie osłabia je pod względem genetycznym.

    Człowiek to coś więcej niż tylko chęć prokreacji.
    Prokreacja, zachowanie gatunku, przedłużenie rasy nie są dla człowieka celami samymi w sobie. To narzędzia dla ewolucji, dla przekazywania wiedzy potomstwu, które w asyście zdrowo pojętej tradycji i przejętych wartości rozwija się jeszcze bardziej.

    Po co to wszystko? Dla kogo?
    Dla jednostki, dla jej ewolucji w świecie energii, w którym człowiek w stosunku do Planety i żyjącej na niej flory i fauny podlega ewolucji w kosmicznym tempie.

    Czy naszą obecną cywilizację chce się wpakować z powrotem na drzewa, gdzie rządzi instynkt?
    Czasem odnoszę takie wrażenie.
    Czy nowa rola, jaką chce w dzisiejszym świecie odgrywać kobieta, nie jest pokłosiem wielowiekowego patriarchatu, przy czym matriarchat jest tak samo ślepym zaułkiem?
    Pewnie tak.
    Jakie wartości zsynchronizowane z Prawami Natury kryją się pod pojęciem kobieta, mężczyzna?
    Jakiemu celowi służyć ma dualizm na poziomie płci?

    Myślę, że to dobre pytania.

    „Stąd narzekanie na media, inne czynniki oraz na same zbuntowane Polki nic nam nie da.

    Nie mamy wyboru, musimy wreszcie zacząć

    KRZESAĆ

    SWĄ

    OSOBISTĄ

    MOC!… 🔆🌳😁”

    Być może to prawda, ale kobiety powinny odgrywać w tym jeśli nie decydującą, to przynajmniej współtworzącą rolę.
    Jeżeli mężczyzna przegląda się w kobiecie jak w krzywym zwierciadle, nigdy nie zobaczy prawdziwego sensu swego istnienia, siły i mądrości.
    To samo dotyczy kobiet.

    Poszukiwanie wciąż to nowych luster nic nie da, jeśli my dla innych nie staniemy się czystą, spokojną, odbijającą taflą, a nawet zaczarowanym zwierciadłem, wszak każdy z nas dąży do coraz lepszego obrazu siebie. 🙂

    Miłej i słonecznej jak u mnie niedzieli!

   5. mieszanie genow jasnych z ciemnymi i skośnymi daje downa okulary schize brzydotę owlosienie itd. jak jezdzilem na taksówce w stanach to każdy podpalany tylko chcial biala kobieta i nie wie ze corka już nie będzie biala i porzadana nie bedzie wiec co to za ojciec co chce zniszczyć geny corce i jej dzieciom i dzieciom dzieci… od tych mieszanek wszystkiego z wszystkim bierze na wymioty kto widział ten wie np murzyn z biala skora – wymioty, i inne bohomazy np babki 180 bez przodu i tylu brr , k kiedy to się skończy ? nie ma się w kim zabujać, wszystko szmelc

   6. dlatego GMO jest nacisk na mieszanki i inne garmazeryjne produkty typu multi kulti.Nie na darmo Frantszek drze jadaczke aby biale europejki wchodzily w integracyjne stosunki z najezdzcami arabskimi.To zmasowana operacja sluzb specjalnych w imie elit i ich interesow.Wiadomo ze narody stoja im na drodze a wymieszana garmazerka europejskich ludow z przyciemniana skora bedzie bardziej posluszna elitom. Co do bialych kobiet to temat zamkniety i wiadomo nie od dzis ze zmniejszanie depopulacji slowian i ich genow ma na celu depopulacje slowian.O tych taktykach nie od dzis wiedzieli kosmiczni miedzyplanetarni najezdcy lubujac sie w slowiankach ale i nie tylko.W Holywood wiedzieli nie od wczoraj o tym i ukazywali pewne rzeczy w filmach typu start treck ,gwiezdne wrota czy gwiezdne wojny.Wojna trwa a poki co malo kto moze sie ogranac .Ciesz sie GMO ze mozesz radowac sie widokiem slowianek w Polsce a nie tych hybryd w usa.

    http://filmy.to/serial/Gwiezdne_wrota-1997_s01e01,258404,v4x8bu

   7. To w jakim celu tu w ogóle zaglądasz? Załóż własną stronę i tam się wymądrzaj, skoro już wszystko wiesz. Skoro tu nie ma wiedzy, to znaczy, że zaglądasz tu w celach agenturalnych lub żeby żerować na energii czystych dusz.

   8. odkrylem cos waznego przypadkowo i z tym sie dziele mozesz spac jak chcesz dalej albo sie z tym zapoznac

   9. „To zmasowana operacja sluzb specjalnych w imie elit i ich interesow.Wiadomo ze narody stoja im na drodze a wymieszana garmazerka europejskich ludow z przyciemniana skora bedzie bardziej posluszna elitom. Co do bialych kobiet to temat zamkniety i wiadomo nie od dzis ze zmniejszanie depopulacji slowian i ich genow ma na celu depopulacje slowian.O tych taktykach nie od dzis wiedzieli kosmiczni miedzyplanetarni najezdcy lubujac sie w slowiankach ale i nie tylko.W Holywood wiedzieli nie od wczoraj o tym i ukazywali pewne rzeczy w filmach typu start treck ,gwiezdne wrota czy gwiezdne wojny.Wojna trwa a poki co malo kto moze sie ogranac ”

    cytuje devingo…warto kopiowac, podac dalej, pisac na portalach, w komentarzach na YT itp.
    WYJASNIAC znajomym…

  3. polki to kurw y przywożą z „wakacji”nam malpie bachory i później nie wiadomo co z tym robic i same polmalpki później sa sflustrowane jak np malpia pogodynka w tvp ni to człowiek ni to malpa

   1. zawsze jade po bandzie a w zakrety zawsze wchodze na recznym wiec jest wyrobiony nieco -_-

   2. GMO kuzwa!co ty pierd…isz!Q….. a Twoja matka ,siostra,babcia??-„polki to kurw y przywożą z „wakacji nam malpie bachory”
    Teraz to przegiales..ale nie mozna uogolniac. Ped do wakacji u dzikusow a nie nad morzem sarmackim czy pod Giewontem ,zostal wykreowany przez media a kto wie, moze i sami szajkowie z arabi stoja za sypaniem na pieniadze w reklamy w tvn .W usa program edukacji dla szkol publicznych ustawiane sa przez korporacje(seksualizacja,genderyzacja) a na niektore wplacal nawet krol z arabi sudyjskiej i inne szejki. TO tylko wciskanie oprogramowan w kazdej kulturze ,wiec i w polskiej rodzimej ,peda wakacyjny gawiedzi zostal wykreowany przez gangi gwalcicieli arabskich do kupy z NKWD(pustynnym)klanem .Oni juz za czasow komuny w latach 70,80 tych razem mieli interesy w handlu bronia i kobietami.Mowie o pustynnych NKWD-ziarzach z arabami. Nie pisz jednak GMO ,ze Polki to K!!

   3. trzeba stada pilnowac bo wilki pozra szczegolnie zenskie małolaty maja fiu bzdziu w glowie wiec retoryka jak najbardziej sluszna a wiadomo ze nie wszystkie k ale wiele

   4. Kobieta dąży do miłości spełnionej, nie abstrakcyjnej, a więc do pełnego zespolenia z mężczyzną. I wybiera do tego mężczyzn z silnym, niezablokowanym przepływem energii rodowej. To są jak najbardziej naturalne, wzorcowe, organiczne Kosmiczne Prawa Natury. Kobieta dokonuje naturalnej selekcji. A że czasami to my odpadamy, taka jest gra na tym levelu. Odchodzi jedna figura w grze, przychodzi kolejna. Po latach zawsze okazuje się, że to było najlepsze dla nas. Często też, po latach, rozczarowane „uciekinierki” same szukają do nas kontaktu… 😜

    Ziemia, póki co, to okrutny poligon.

    Ale święty Wielki Duch w nas

    ma Moc

    ODMIENIĆ oblicze Ziemi,

    tej Ziemi! 🔆

   5. GMOś czy Ty aby coś nie paliłeś lub co gorsza za dużo wypiłeś…………..bo bredzisz chooopie i obrażasz .

   6. Do komentarza GMOsia z godziny 7:25: „szczegolnie zenskie małolaty maja fiu bzdziu w glowie” – nawet nie chcę tego komentować, bo to, co piszesz, jest chore, wkładasz wszystkich do jednego worka, w którym Ty też się znajdujesz.
    Życzę Ci więcej pogody ducha, luzu „tych małolatów” i założenia innych okularów na „zmęczone” oczy, bo jak na razie to jesteś w fazie Stuhra z Seksmisji: „ciemność widzę, ciemność” 😀

   7. na zadupiach polski tego nie widac ale w wawie pelno naszych teen idiotek z hindusami i innym scierwem chadza po ulicach, zgadza się na razie ciemno to widze, rozowe okulary na mnie nie dzialaja, poza strusia tez nie bardzo

   8. „Kobieta dąży do miłości spełnionej, nie abstrakcyjnej, a więc do pełnego zespolenia z mężczyzną. I wybiera do tego mężczyzn z silnym, niezablokowanym przepływem energii rodowej. To są jak najbardziej naturalne, wzorcowe, organiczne Kosmiczne Prawa Natury. Kobieta dokonuje naturalnej selekcji. A że czasami to my odpadamy, taka jest gra na tym levelu. Odchodzi jedna figura w grze, przychodzi kolejna. Po latach zawsze okazuje się, że to było najlepsze dla nas. Często też, po latach, rozczarowane „uciekinierki” same szukają do nas kontaktu” –

    No i trafiłeś w samo sedno rdzenia systemu pod nazwą Matrix. Ta Natura, którą tutaj wiele osób gloryfikuje jest przyczyną takiego stanu rzeczy. To nie jest matka natura tylko MACOCHA NATURA. Wyrodna znieczulica dzięki której liczy się tylko siła i geny. Nie liczy się mądrość, wiedza, czułość, empatia i wrażliwość tylko spryt i chytrość. Powiem wprost nie w tych prawach naturalnych nie ma nic BOSKIEGO kompletnie nic po za potężnym programem sterującym na rozmnażanie bez opamiętania. Macochę naturę obchodzi tylko rozmnażanie bateryjek. Resztą martw się sam. Ale całe szczęście boski wymiar a mianowicie NAUKA I TECHNOLOGIA już nie długo zrównoważy ten bezduszny wzorzec.

    A co do rozczarowanych powracających do nas uciekinierek to jest to po prostu kolejny program naturalny a mianowicie kobieca HIPERGAMIA. Gdy nowa gałąź okaże się niesatysfakcjonująca to kobieta będzie się starała powrócić do tego ciepłego misia, który z prawdziwej miłości on dal nie już wszystko tylko szkoda, że jest to NIE PODNIECAJĄCE SEKSUALNIE DLA KOBIET.
    Pozdrawiam.

   9. Kiedyś rozczaisz, że to jest jak najbardziej boskie i wzorcowe, że kobieta idzie za organiczną Mocą.

    Polscy mężczyźni niestety nie mają odwagi spojrzeć prawdzie w oczy i wolą się nadal oszukiwać, zwalając winę na innych lub brnąć w idealistyczne teorie.

    A twarde fakty są takie, że Polki będą uciekać od Polaków, dopóki Polacy nie odzyskają swojej przyRODzonej Mocy.

   10. No tak tylko nadal nie powiedziałeś jak dokładnie odzyskać tą moc. Bo to trochę głupie aby robić coś tylko pod kobiety. Ja wychodzę z założenia, że albo toleruje mnie takim jakim jestem albo niech spierdala do samczyków alfa w ciapacji. I potem niech nie płacze, że bije i zabiera dzieci. No tak najlepiej wszystko zrzucić na Polskich mężczyzn. Typowe gadanie feministy lub białego rycerza. Nikt kobietom nie karze być tak prymitywnym aby ciągle łaknąc tych jaskiniowych emocji. A zresztą niech uciekają. Jest cała masa Ukrainek na ich miejsce. Droga wolna. Grunt aby nie wracały już tutaj.

   11. „To nie jest matka natura tylko MACOCHA NATURA. Wyrodna znieczulica dzięki której liczy się tylko siła i geny. Nie liczy się mądrość, wiedza, czułość, empatia i wrażliwość tylko spryt i chytrość.
    panie Roni 7
    GENY ksztaltuja sie takze POD WPLYWEM OTOCZENIA I SLOWA ! Slowianskiego Slowa MOCY !
    „mądrość, wiedza, czułość, empatia i wrażliwość ”
    Wlasnie owe GENY KSZTALTUJE.
    Mamy NASZE GENY WZORCOWE KOSMICZNIE, bo sa uksztaltowane przez :”mądrość, wiedza, czułość, empatia i wrażliwość”
    🙂

   12. Panie gmo…”na zadupiach polski tego nie widac ale w wawie pelno naszych teen idiotek z hindusami i innym scierwem ”
    …Dla informacji, wielu mieszkancow Indii ma R1

   13. „gmozabija pisze:
    19 czerwca 2017 o 07:34 ”
    …nawet nie cytuje, bo „sliska zbyt energia” sie ulatnia od zdania Panie gmo…
    Panie gmo, postawil Pan diagnoze, rzeczowa i, niestety, czesto prawdziwa, ale…JAKI ma Pan PLAN NA POMOC osobom, ktore wpadly w sidla matriksa…takze w „burdelu”

   14. gdzie jest popyt będzie podaz, madrych na to nie ma, w stanach zabierają samochody gościom co się umawiaja z prostytutkami i pokazuja ich twarze ne necie i tv ze niby przestępcy ale nie tedy droga, zabranianie powoduje eskalacje popytu, w Szwecji jak zabraniali narkotykow to byl popyt jak je zalegalizowali popyt spadl niemalze do zera, czyli legalizacja ? chyba tak do pewnego stopnia, w stanach wojna z narkotykami nic nie daje ile cpalo tyle cpa jedynie przepelniaja się wiezienia unieszczesliwiajac bliznich uwiezionych, nie ma prostej recepty, chcący zawsze znajdzie to czego szuka może trzeba pozwolić ludziom którzy chcą się zabic po prostu dac im się zabic

   15. Do Pana Roni7
    odnosnie:
    ” Nikt kobietom nie karze być tak prymitywnym aby ciągle łaknąc tych jaskiniowych emocji. A zresztą niech uciekają. Jest cała masa Ukrainek na ich miejsce. Droga wolna. Grunt aby nie wracały już tutaj.”

    Druga strona seksualnej rewolucji – KOBIECA MOC – WTOPIONE napisy PL
    .https://www.youtube.com/watch?v=gzZRpuYxFGA

    na Podolu płacze kamień +tekst ukraiński

   16. sam seks laduje z ladna chodz lepiej jak jest cos więcej, zydomongoloaraby sa bezduszne dlatego musza ja kraść z naszych lasek, dla nich to być albo nie byc

   17. Duzo tu padlo cierpkich slow o Polkach…
    W HOLDZIE POLSKIM KOBIETOM:

    Ps. „Królowa Gór” odeszla …

   18. w us drogi GMO walcza z narkotykami tak jak chca tzn nie chca rozwiazac problemu, bo problem ma byc .Narkotyki sprzedaja nawet nauczyciele w liceach a w gimnazjach kazdy murzynek nosi dzialki na sprzedaz w plecaczku. W gimnazjach drogi kolego maja powystawiane drzwi od ubikacji aby nauczyciele mogli widziec uczniow co tam sie dzieje. W cogorszych miastach dzieciaki musza kupowac od dealerow czy potrzebuja czy nie,takie sa zasady. Widac skoro prezydent mowi gawiedzi ze zalegalizuje maryske, no to chyba chodzi o zbyt i jeszcze jendo…kazdy bedzie nacpany to juz nic nie zrozumie co im polityki i bankotechnokraci robia kolo tylka. Za komuny u nas tez dawali mase wodki na kazde okazje,nawet jak jej nie bylo, tej …okazji to wodka sie lala.Pili wszyscy ,bo musieli a co nie musieli to mieli etykiete prawdopodobnego kapusia ,no i tak to dzialalo.Rozpili narod,rozbijali rodziny ,ruinowali kariery ,mlodziez i o to chodzilo czyli trzymac narod pod kontrola za pomoca narkotyku zwanym alkoholem i wmawiac im ,ze wszystko to ich wina …,bo maja nalogi.Pozniej te nalogi niby sie kontrolowalo po przez reglamentacje i sprzedaz ograniczona czasowo.I co to dalo ?nic! Ludzie chlali jeszcze wiecej a 1 partia mogla byc zadowolona z wykonania zadania czyli otumaniania Polakow i przygotowywania ich do zmiany systemu.Z narkotykami jest tak samo,bo wszystko ma sie krecic dla szmanow religijnych i bankowych a nie dla ludzi z miast i wsi.Jeszcze by pomysleli zeby wladze odbic i co wtedy???Jak beda mogli wszyscy juz na legalu cpac to dopiero bedzie eldorado dla adwokatow,sadow a politycy i biskupi beda mogli krzyczec ,ze nalezy cos zrobic aby utwierdzac obywateli ze sa nalogami.

   19. w stanach tez chleja ostro na weekendach, moze po ulicach nie spia i nie zygaja ale tez niszcza sobie zyly i organy drinkami, zywiec ma to bezalkoholowe piwo, piłeś ? może tedy droga na początek, w stanach pilem takie probiotyczne drinki znacznie smaczniejsze jeden to kombucha a drugi kevita jak tam jesteś to wypróbuj, z powodzeniem zastepuje piwska winska wodziska przynajmniej dla mnie i jest zdrowe

 2. A tak apropo TAW czy mógłbyś mi powiedzieć jak dokładnie odzyskać tą MĘSKĄ MOC bo właśnie jestem na etapie jej odzyskiwanie i pomyślałem, że coś doradzić aby efektywniej te odzyskiwanie przebiegało.

  1. Generalnie chodzi o wypięcie się z obłędu matrixa:

   o wyjście z korporacji,

   egregorów,

   o zrzucenie programów

   – i o powrót do intymnej, leczącej więzi z biosferą… 👣 💚 🙂 🌳

   Ogólnie, za dużo swojej cennej słowiańskiej energii oddajemy przeróżnym wysysaczom.

   1. Niezupełnie krytykuję Polki za te ”postawy” 😉 westernizacyjne – polskie kobiety dały się urobić w zasadzie dzięki swym zaletom: mają większe zasoby poświecenia i szczodrości od mężczyzn, co idzie w parze z naiwnością [Polska jest kobietą, bo jest taka szlachetno-łatwowierna], i tym bardziej są podatne na różne sprawy. Natomiast ja Polki UWIELBIAM jak sam Eugeniusz Bodo. :-))
    Hm, z tą mocą trudno będzie, jestem wyrobnikiem korporacji i w tym życiu nie bardzo widzę alternatywę dla siebie, chyba że przemiany społeczno-ekonomiczne w Polsce będą zaskakująco szybkie i interesujące w możliwości. 🙂 Liczę na rozkwit RP, a co pozytywne, on już się zaczął, mimo albo dzięki manewrom nad czeluścią, w którą spadają zachodnie pogubione narody.
    PS: co nie wypiję wrotyczu, to mnie komary atakują w nocy. 😀

   2. Alkohol 40% + kwiaty Wrotycza.

    Po 3 tygodniach można odsączyć.

    Do spryskiwacza wlewać tuż przed użyciem (chyba że spryskiwacz jest szklany, np. mała apteczna buteleczka z atomizerem).

   3. Nie wiem, nigdy tego nie robiłem, bo zawsze umiałem się dogadać z rasą Owadzią.

    Osobiście uważam Komarzyce za wykwalifikowane akupunkturzystki, gotowe zrobić mi, co niezbędne w danym czasie, za darmochę, tzn. za „dziękuję”. I uwierzcie mi, nigdy nie przesadzały, zawsze wiedziały, kiedy zabieg zakończyć. Ostatnio uznały mnie za w pełni uzdrowionego, bo mnie bezczelnie ignorują…

    *

    Gdyby mi kiedy przyszło robić taką nalewkę, uczyniłbym to bez przepisu, na bazie skupionej intuicji w chwili dziania się.

   4. to zrob, nie zakrzywiaj przestrzeni -_-, więcej konkretów stary, mniej nadasanej dzewicy

   5. TAW, wlasnie czuje mi sie, ze „udzielajacy sie tu” gmo jest takim wysysaczem..Dawales tyle fajnych wskazowek , jak wyjsc z matrixa, a on to „beton” – zamiast wziac sie za siebie, to saczy jadem codziennie – Czy mozna oprocz nieczytania jego wypocin cos wiecej zrobic ?

   6. Tutaj działa już Czysta Fizyka Przesileń.

    Obecne Przesilenie, w energie którego już weszliśmy, DEFINITYWNIE ODCINA kolejne nieewolucyjne frekwencje/częstotliwości z przestrzeni Życia-w-pełni-stwórczego-potencjału…

    Więc wszelkie treści niesłużące Życiu nie mają już wstępu w tę przestrzeń.

    Kolejne sito we wrześniu.

    Kto nie nadąża, nie ma zmiłuj, w sposób jak najbardziej naturalny odpada. Przestrzeń się już nie certoli z maruderami… 😜

    I będzie to widoczne we WSZYSTKICH przestrzeniach Życia:
    w polityce, ekonomii, gospodarce, religiach, w przestrzeni społecznej, w życiu osobistym…

    https://spiewptaka.blogspot.com/2017/06/roznorodna-jednosc.html

   7. „Tak właśnie wygląda w praktyce „rzucanie pereł Wedy przed wieprze”…”- no właśnie tak wygląda, więc nie ma co się wysilać.🙂
    No cóż gmo jesli się nie ogarniesz to odpadasz. I gdzie wtedy i na kogo bedziesz wylewal swoje pomyje. A wątpię abyś trafił na kogoś równie wspaniałomyślnego jak Taw.

   8. ksiezycowi was zdetonuja jak sodome i gomore i wiele innych przed wami nawet nie zdazycie a i b powiedziec a tak przynajmniej zostanie w kamieniach zapisane co sie tu stało z naszej swiadomosci wgrywanej w nie, caly akashik jest zapisywany w zewnetrznej czesci kamieni dlatego andromedanie wszystko budowali z kamieni i potrafili zczytywac info z nich, mysle ze pozaziemska perspektywa rzeczy wielu przegrzewa mozgi i sie denerwuja ze ktos im burzy jedyna sluszna wizje swiata wola bajduzyc wsrod swojego ziemskiego matrixa nie wychlac sie za bardzo może czasem ale tylko na 1/4 najwyzej i to tylko na troche zeby agenci matrixa nie wsadzili do wiezienia czy psychiatryka troche to rozumiem ale nic taka postawa nie zmieni pozdr

   9. „I będzie to widoczne we WSZYSTKICH przestrzeniach Życia:
    w polityce, ekonomii, gospodarce, religiach, w przestrzeni społecznej, w życiu osobistym…”

    Znaczy sie BARDZO DOBRA WIADOMOSC 🙂 … beda spotkania, poznania,(czasami cos sie moze rozleci, jesli nie bylo oparte na trwalych wartosciach???), rozpoznania, sluby, narodziny…

    A ze tu tyle wypowiedzi o Kobietach i Mezczyznach, i MOCY, ktora RODZI MOC, skromniutka mysl znaleziona wlasnie w Przestrzeni:

   10. KAŻDY ŚLUB, PRZYRZECZENIE to matrixowa technologia śmierci blokująca Życie-w-pełni-przeJAWIenia… 🔆

    Słowiański „ślub” to prosty skok mężczyzny przez Oczyszczający ŻYWIoł Ognia🔥 wprost w otwarte ramiona Wybranki.

    (Gdy to piszę, mam ciary po plecach, a więc poruszyłem Wielki Temat… 🔥💥).

   11. mnie dzwony koscielne dobijaja to jakas wku rwiajaca czestotliwosc, sluby msze i sluchanie dziadow w spodnicach to jest kara (karma) jak dla mnie, okropna zawodzaca reptylska energia

   1. Sam se zrób. Takie głupie rady możesz zachować dla siebie. Pytałem o odzyskiwanie mocy anie robienie dzieci.

   2. ,, ksiezycowi was zdetonuja jak sodome i gomore i wiele innych przed wami nawet nie zdazycie a i b powiedziec …”

    No dobra, POLArniaKU, ale ci księżycowi detonują raz na kilkanaście, lub kilkadziesiąt tysięcy lat!
    W między czasie ja tu se wiele razy na Ziemię przychodzę i interesuje mnie jak żyć TU I TERAZ, a nie srać w gacie, że za dziesięć tysięcy lat coś je…nie w mój ziemski DOM.

    Te setki końców świata, którymi faszeruje się ptactwo w fermie kurzej, mam w wielkiej czarnej dziurze.
    Żyję tu i teraz, z wszystkimi uwarunkowaniami mnie dotyczącymi, wykorzystuję tę okazję, to BYCIE, aby żyć!, a nie gnić i trząść gaciami ze strachu!

    Obchodzą mnie energie jakie tworzę w swoim łbie, jakie energie przyciągam za swoją uwagą, jak te emanacje tworzą chwile, które nadchodzą: minuta, godzina, nowy dzień, tydzień…

    To rzeczywistość, na którą mam wpływ i dech w piersi zapiera, że aż taki!.

    Stoisz z kijem nad mrowiskiem i obserwujesz.
    I myślisz, że co? Że mrówki srają w gacie, bo kiedyś tam kijem rozpieprzysz ich mrowisko?
    Żyją sobie w pięknie zorganizowanej społeczności; jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

    Jesli nawet zdawały by sobie sprawę, że tam stoisz, to mają wpływ na to, że przylazłeś i ustrzegą się twoich zamiarów?

    Pod tym względem mrówki są milion razy mądrzejsze od człowieka, który miast cieszyć się życiem, robi ze swojego mózgu szambo wypełnione strachem, narzekaniem, obawą bo coś tam, kiedyś…

    Na podstawie koślawej przeszłości człowiek pisze scenariusz dla jeszcze bardziej kalekiej przyszłości, a potem udaje zdziwionego, zaskoczonego i rozczarowanego obrotem spraw.

    A życie, to prawdziwe ucieka przez palce, aż pewnego dnia: ,, o cholera! czy ja w ogóle żyłem, czy byłem tylko maszynką mielącą informacje? A może życie ustawiło mnie tu jeszcze po coś?
    No nic, ,,następnym razem” to rozważę…”

   3. trzeba wiedzieć ale nie brac do glowy, zyc tu i teraz, zgdzam się co sobie wypracujemy teraz, będzie jak znalazl na następne inkarnacje, ile was w tym lesie ? bron jakas macie czy zupelna amatorka ?

  2. ,,…Dla informacji, wielu mieszkancow Indii ma R1 ”

   Oczywiście, że tak. Bardzo skrzętnie unika się faktów świadczących o wspólnej starożytności Lechitów z północy i ludów zamieszkujących Płw. Indyjski.
   Ponad to wystarczy spojrzeć na mapę, którą TAW wita ludzi na swoim blogu.
   Czy na terenie tak olbrzymiego imperium żyła tylko rasa biała?
   Wiele ziem podbijanych było mieczem.
   W końcu, jak powiedział pewien historyk, jesteśmy potomkami tych, którzy skuteczniej zabijali.
   Mężność i waleczność słowiańskiej rasy nie hartowała się tylko podczas obrony albo w czasie śpiewów z wianeczkami na głowach i tańców wokół ogniska.

   Dziś kreuje się przelukrowany obraz dawnych Słowian.
   Na mnóstwie blogów o tematyce słowiańskiej można się dowiedzieć, że były to również niezłe zadziory 🙂
   To logiczne przecież, że tak potężna kraina nie przetrwa jedynie samą tradycją i obrzędami, a raczej ludem (ludami), który ma jaja (nie wyłączając kobiet).

   Historię piszą zwycięzcy i dlatego nie pokrywa się ona z rzeczywistością.
   Przegrani też na swój sposób ją tworzą.
   A prawda leży w pomroce dziejów i czeka na odkrycie.

   1. Krysiu Droga, PRAWDA jest w NAS, w naszej Pamieci genetycznej…wystarczy sobie przypomniec…
    Dana W PRAWII
    A ludy na Polw. Indyjskim sa w duzej mierze „pomieszane” ,tam sie odbyla ostra inwazja „obcych”, co nie zmienia faktu, ze ci z polnocnej glownie czesci maja R1

   2. to prawda niektóre hindusice sa sliczne jak laleczki plus prawdziwe zenskie biodra nie te waskoplaskie zydowki warszawskie nie potrzebuje sprawdzac ich dna tyle ze sa czarne albo b przyciemnione wiec matki mialy chyba gwaltowny kontakt z afryka widac

   3. GMO,przeciez Aszkenazi przechodzili przez Afryke do Europy ,wiec nie moglo by sie odbyc bez kontaktow afrykanskich.

  3. do gmo…Wszlkiego DOBRA zycze i spotkania tej pieknej, ksztaltnej, madrej, dobrej, czulej, szlachetnej …

 3. Witajcie Slawa wlasnie przeczytalam i radosc mnie ogarnela i chcialam sie tym podzielic. Po 150 latach orzel przedni pojawil sie w karkonoszach. I jak tu nie wierzyc ze nad Polska czyste niebo. Wilkow duzo, orly i inne cudowne zwirzeta co od setek lat na naszych terenach byly. Ezhhh zyc sie chce 💗😀

  1. nie przepadam za niczym co mnie moze i chce zezrec i z czym bym musial walczyc a wiec niedzwiedzie wilki weze rekiny lwy tygrysy malpy robactwo itd., sarenki rysie liski mogą zostać reszta do gazu

  2. a ktos tu jakis czas temu pisal :
   „Wilki, Wilki przy Ksiezycu…”
   ” Orly, Orly na gorami…”
   No i sa 🙂

  1. Spokojnie, żadnej „wojny” między Polakami nigdy nie będzie 😀

   Nasze polskie nieporozumienia brały się jedynie z niewiedzy, bo wycięto nam przewodników naRODu, czyli istoty sensytywne (wołchwów, wieszczów, wiedunów), a później inteligencję (obecnie praktycznie jej już nie ma) i przez setki lat metodycznie nas indoktrynowano. Dostępu do Wiedzy/Wiedy/Wedy przez ten czas nie mieliśmy żadnego. Dopiero Wieszczowie/Wołchwowie w epoce romantyzmu otworzyli naRODowi po ciemnych wiekach pierwsze na skalę społeczną duchowe furtki poznania…

   Potem były rzezie i hekatomby,

   a teraz JESTEŚMY MY – TURBOWYBUDZACZE!… 😀😁😂🔆

   *

   Żadnej „wojny” w Polsce nie będzie, będzie tylko jak najbardziej naturalne „starcie” jak najbardziej naturalnych stanów świadomości 🔆

   1. TURBOWYBUDZACZE ❤
    Tajne Archiwum Watykańskie: Polska się budzi!
    Opublikowano 30 kwietnia 2016 przez Białczyński:
    „Tajne Archiwum to jeden z najbardziej poczytnych blogów na WordPress – polecam z całego serca! CB” 😀

    „Najmłodsze pokolenie, które dziesiątkami tysięcy rozpiera światowe aule na wykładach pana Jerzego Zięby, to nie są już istoty o świadomości aptecznej – są to istoty o nowej już zupełnie świadomości: ŚWIADOMOŚCI ORGANICZNEJ…

    Jak mawia autor bestsellera „Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie”, Jerzy Zięba, „ta lawina… ruszyła – i nic jej już nie powstrzyma”…

    Funkcjonariusze medycznego kartelu w Polsce, epoka waszej wszechwładzy nad umysłami Polaków powoli dobiega końca… Świadomościowej rewolucji, która się właśnie rozpoczyna, nic już nie powstrzyma…

    Zastraszeni polscy lekarze, nie lękajcie się…:-) Dołączajcie do wygranych.

    Bo myśmy już wygrali❤

    „Sam bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie”…

    TAW”

    Jerzy Zięba będzie gościem XV Harmonii Kosmosu – w dniu 24 czerwca 2017
    .https://www.youtube.com/watch?v=XbLWigGVM4U

 4. Czesi to kolejny naród, który – podobnie jak Polacy – ma już dość dyktatorskich zapędów Brukseli. Czarę goryczy przelała sprawa uchodźców, których kraje Europy środkowo-wschodniej nie chcą, co niezbyt unijnych urzędników obchodzi.
  Vaclav Klaus krytykuje politykę imigracyjną UE. Jego zdaniem to czas aby przygotować Czexit

  “Nadszedł czas, aby rozpocząć przygotowania do wyjścia kraju z Unii Europejskiej. Jest to jedyny sposób, w jaki można zachować i chronić nasz kraj, który odziedziczyliśmy po naszych przodkach i który powinniśmy jako samoistny byt przekazać przyszłym pokoleniom” – wyjaśniał.

   1. MERKEL coś czuje!!Prywatna audiencja Merkel u papieża-17.06
    ,,Kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała po audiencji u papieża Franciszka w Watykanie, że w czasie tego spotkania panowała zgoda co do konieczności „obalenia murów”. Dodała, że papież złożył kondolencje po śmierci byłego kanclerza Hemuta Kohla.

    Po trwającej ok. 40 min. audiencji Merkel poinformowała, że rozmawiała z Franciszkiem także o różnorodności społeczeństwa, znaczeniu traktatów międzynarodowych i o potrzebie większego zaangażowania na rzecz Afryki. Dodała, że poruszała z papieżem również sprawę szczytu G20, który odbędzie się w lipcu w Hamburgu.

    Niemiecka kanclerz, która była w minionych dniach w Argentynie, przywiozła papieżowi słodycze z jego ojczyzny, m.in. jego ulubiony krem dulce de leche i herbatniki. Podarowała też płyty CD z muzyką Ludwiga van Beethovena.

    Franciszek wręczył Merkel egzemplarze swej ekologicznej encykliki „Laudato si'” i adhortacji apostolskich oraz pamiątkową płaskorzeźbę, przedstawiającą drzewo oliwne, symbol pokoju.

    Po spotkaniu z papieżem szefowa niemieckiego rządu rozmawiała z watykańskim sekretarzem stanu kardynałem Pietro Parolinem. ”
    Przyznam, że komentarze na NIEZALEZNEJ mnie zadziwiają:
    ,,..MAFIA NIEMIECKOWATYKANSKA HANDLU ZYWYM TOWAREM SPODKALI SIE DZIELIC DOCHODAMI”
    Społeczeństwo się budzi- łaczy fakty- wczoraj podano:
    To są ogromne i przerażające liczby. Widziałem na pasku TVP Info: „77 tys. dzieci odebranych przez Jugendamt tylko w Niemczech w 2015 r.” – to jest zatrważające –Sprawa jest na tyle poważna, że postanowił się nią zająć wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. I zapowiedział dosłownie chwilę temu:
    Wybieram się z wizytą zarówno do Londynu, jak i do Brukseli. Chcę porozmawiać z parlamentarzystami europejskimi na temat praw dzieci. Dlaczego dzisiaj organy Unii Europejskiej (Komisja Europejska, Parlament Europejski) tak głośno mówią o sprawie uchodźców i ich praw, a nie mówią o prawach dzieci? – pyta Wójcik. Po czym opierając się na statystykach, przedstawia skalę problemu.
    Źródło: radiomaryja.pl, TVP.info

   2. Elaszko Kochana,

    to spotkania marionetek. Marionetki wymieniły opinie nt. swoich panów.

    *

    Wg pana Pawła Bednarza, Wójcik próbował go zastraszać, by ten „na siebie uważał”… Takie słowa może wypowiadać mafiozo, ale nie urzędujący wiceminister! W ustach urzędującego wiceministra takie słowa to absolutna kompromitacja oraz skandal polityczny, bo to oznacza, że ten „polityk” absolutnie nie panuje nad kuwetą, którą aktualnie formalnie zarządza! W normalnym kraju, po takich słowach, polityk byłby skończony. A w agenturalnej Polsce?… Panowie, nic się nie stało!…

    Ten pan w pierwszej kolejności powinien się zająć bezpieczeństwem dzieci mieszkających w Polsce!

   3. wszystko sluzy pozyskiwaniu bialych dzieci na gwalty i mordy przez yahwe szarakow zydosaksonow azjatow arabow, kropka, pozyskiwanie bedzie super latwe z milionami arabow w bialym kraju, kropka, mozna powiedziec nadaje morsem ti ta ta ta ti ta…

   4. Pobudka nawet dziennikarzy tvn dotyka:
    Dziennikarz TVN przyznał na wizji, że jest przeciwko przyjmowaniu uchodźców i przedstawił sposób, jak dogadać się w tej sprawie z UE
    ,,Marcin Meller, prowadzący program „Drugie śniadanie mistrzów” w telewizji TVN24, oświadczył, że jest przeciwko przyjmowaniu uchodźców przez nasz kraj. Dodał jednak, że na miejscu polskiego rządu zdecydowałby się sprowadzić do Polski kilkadziesiąt osób, po to, by mieć Unię Europejską „z głowy”

  1. wiec vaclaw to mój nowy bohater, mam wrazenije ze cala EU przy kordynacji zydoamerykanow powstala tylko dlatego by nam wcisnąć araba/murzyna/skosa żeby nam niszczyli geny nachodzili napadali i w końcu przejmowali caly kraj jak we francji np gdzie miliony arabow glosowaly na makarona zeby biala mniejszosc na le pen nie odeslala ich do afryka, w tym tkwi niebezpieczeństwo w ich ilości która nie może być kontrolowana bo dyskryminacja rasowa jest zabroniona to samo było z murzynami w stanach najpierw wzięli palec dzisiaj sie potroili pyskuja i urywają rece, większość na socjałach które zbankrutowały caly kraj, pracują w praktyce biali skosy i hindusy reszta albo sa kierowcami albo scinaja trawnki albo się opie rdala, po mojemu eu i usa skoordynowali działania i napadli na afryke i arabie specjalnie żeby fala uciekinierow szalala i nas zalala, watpie żeby to był przypadek, plus kosciol się pod to nagabywanie podlaczyl wiec plexit nas czeka wypisz wymaluj, pozniej czexit węxit, daje gora 2 lata eu chyba ze odesla swołocz do domu albo np stworzą im nowe państwo uciekinierow ale weź tu stworz im nowe państwo jak araby nie potrafią nic tworzyc pracować i jakby nie mieli ropy która zresztą wydobywają biale korporacje to by siedzieli pod palmami w lepiankach, dobrze mowil michlkiewicz ze najazdy barbazyncow zawsze rozwiazywalo się szabla .https://www.youtube.com/watch?v=EzC5YcMjtz4

 5. lepsza strategia jest szydlo ze sprowadzilismy milion ukraincow i ledwo zyjemy ekonomicznie, i czy niemcy by sie nie podzielili z nami i przyjecli ich pol miliona… -_- to sie odj ebia

 6. Wiecie co, ogladalam filmik na youtube o tych uchodzcach, ktorzy naplywaja do Europy. oni mowili, ze sa wyszkolonymi zolnierzami i czekaja na dzień „x”, w ktorym zaczną zabijać niewiernych europejczykow. i ze to jest plan masonerii

  1. No tak, pisałem o tym od początku tego duchowego procesu.

   Duchowego, bo proces nachodźców jest ewolucyjnym kosmicznym apokaliptycznym duchowym procesem Wielkiej Pobudki Słowian.

   Masoneria budzi Słowian. Poprzez lekką traumę, to prawda, ale hipnoza była tak silna, że tylko tak wielki mentalny wstrząs był w stanie obudzić Słowian jesienią 2015 roku. Polacy RODacy Słowianie wcale nie z miłości do znienawidzonego PiS-u wybrali tę partię, lecz ze zwykłego strachu przed gwałtem na swoich córkach.

  2. Halinko, 600 tys. owych niby uchodźców, których Niemcy nie mogą się doliczyć, obecnie jest szkolonych w podziemnych bazach wojskowych do zabijania nas, Białej Rasy Centralnej, coś na wzór komand SS-manów.
   A wszystko, co niemiaszki od zawsze robiły i nadal robią, jest robione na naszych oczach w białych rękawiczkach i z drwiącym uśmiechem na ustach.
   Oni się nigdy nie zmienią w dobry naród i dlatego po prostu znikną, gdyż sami się unicestwią.

   1. Tak, ale to nie Niemcy wymyślili. To wymyślono przeciwko Niemcom. Ten plan się jednak nie powiedzie – a na pewno nie na taką skalę, na jaką opracowano projekt. Już za dużo ludzi o tym wie, tak zwane media społecznościowe trąbią o tym od początku. Ja nie podnosiłem tego tematu, by nie siać paniki. I dobrze zrobiłem, bo Polaków temat ten nie dotyczy.

 7. Ja wiem juz dawno, ze uchodzcy to proces budzenia. Wiesz, Taw, kiedys, wiele lat temu, zanim ci uchodzcy tu przybyli, to mi sie to śniło: naplyw syryczykow, a w polsce bylo ich najmniej.

 8. Ludzie w cudzysłowiu dalej dostają to co chcą widzieć …

  Czy Wy naprawdę nadal nie rozumiecie że ….

  Jam Jest sercem co tworzy ISTOTĘ….. A Nie Istotą co Tworzy Serce….

  Dopóki , dopóty będa podgrupoania, doputy będą podziały absolutne , doputy bedzie …..

  a czas się kończy a nadal nie ma zrozumienia .

  A czas się już nie powtórzy mimo pragnień …. to już było…..

 9. PRZESILENIE ❤

  …cos sie dzieje, Twoj blog TAWie "skacze" co chwila…nie da sie doczytac artykulu do konca…znikaja co minute, dwie i trzeba zaczynac od gory…co sie dzieje ??? Inne strony sprawdzam…normalnie dzialaja !
  PRZESILENIE ?
  Ktos "zaglada" nieproszony? Czy cos innego?

  Pozdrawiam z Energia Swietego Wiecznego Ognia i Wody Milosci Pelnej

  Kupala nadchodzi, Hej KUPALA, Swiec sie Kupala…

  .http://weekendwkrakowie.pl/wp-content/uploads/2014/06/818_e215cf1f.jpg

  .http://www.palac.art.pl/sites/default/files/styles/large/public/node_gallery/wianki%20%288%29.JPG?itok=kQmQwhI6

  .https://www.youtube.com/watch?v=HsQyu8kzOCs

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s