Katedra Teorii Kultury i Sztuki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Naukowych zapraszają na wykład „Szczepienia XXI w. – czy bezpieczne i skuteczne?”, który wygłosi prof. dr hab. Maria Dorota Majewska.

Katedra Teorii Kultury i Sztuki oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Naukowych zapraszają na wykład „Szczepienia XXI w. – czy bezpieczne i skuteczne?”, który wygłosi prof. dr hab. Maria Dorota Majewska. Wykład rozpocznie się 13 czerwca 2017 r. o godz. 16.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-113.

autor: Leszek Wojtowicz
źródło: http://www.kul.pl/wyklad-szczepienia-xxi-w-czy-bezpieczne-i-skuteczne-quot,art_75316,1497302280,0.html

*tytuł wpisu: TAW

Reklama

150 myśli w temacie “Prawda o szczepionkach na polskim uniwersytecie! KUL – pierwszy uniwersytet w Polsce, który nie boi się podjąć tematu, przed którym drżą największe potęgi tego świata

  1. Mam dwie informacje w tym temacie, dobrą i złą.
   Zła jest taka, że obecne mafiozi polityczni idą ewidentnie w zaparte, jeśli chodzi o sprawy pro ludzkie, jak zakaz gmo, szczepień, marihuany medycznej. itp.
   Byłem wczoraj na dużej imprezie kulinarnej, gdzie próbowali brylować dwaj panowie z pis, p oseł i ełro seł. Na powyższe tematy odpowiadali wyuczonymi sloganami a w końcu uciekli.
   Tak, że NA PEWNO nie można liczyć, na zmianę decyzji tych k… politycznych.
   Sprawą pozytywną jest to, że trzy dni temu w jednym z miast odbyło się spotkanie dużej grupy młodych ludzi, przeciwnych obowiązkowym szczepieniom. Gościem spotkania była profesor Majewska i pani Socha ze STONOP. Ludzie ci, są naprawdę dobrze uświadomieni odnośnie tych spraw i widać, że nie zawahają się sprzeciwić władzy, jeśli ta, zechce robić z nich bio roboty.
   Jedyną przeszkodą w całkowitym obaleniu totalitarnych władz jest brak osoby/organizacji, która by wszystkich oburzonych/obudzonych razem zjednoczyła.

   1. mlodzi wchodzacy w zycie ,bez przyszlosci w Polsce(podobno ) ale z podprogowa propaganda na kariere na zachodzie,maja juz dosyc tych zlodzieji i ich perdole…ia.Moze i jeszcze chwile te ewro.osly i krajowe osly pokradna ale ich czas jest odmierzany.Skonczy sie to kwikiem i skowytem owych elit czy tez kasty najwyzszej jak siebie nazywaja , czas ich tyka.

 1. TAW, dzieją się rzeczy, które jeszcze rok temu były nie do pomyślenia. Pojawia się coraz więcej artykułów świadczących o bardzo wysokiej technologii w zamierzchłych czasach. Zaczyna właśnie się sypać dogmat historyczny!

  1. Tak, Damian, przestrzeń się oczyszcza i będzie się oczyszczać. Odpada i z każdym dniem odpadać z niej będzie coraz więcej nieewolucyjnych programów 🙂

   A po Przesileniu pewne konkretne destrukcyjne opcje zostaną już raz na zawsze zdeaktywowane.

   (Osobiście dziwię się Międzynarodowej Ciemnocie, że jeszcze próbuje wierzgać kopytami. Przecież oni mają wgląd w linie czasowe i doskonale wiedzą, że projekt NWO bezpowrotnie upadł. Po co jeszcze przedłużają swoją agonię?)

   1. Sam kiedyś mówiłeś (a w zasadzie pisałeś), że gady będą walczyć do końca, no więc to robią. Dzieje się więc to co mówił już też jakiś czas temu Aron Jasnowidz na swoim kanale – że w latach 2017-2020 prawda skrywana przez setki czy tysiące lat będzie coraz bardziej wychodzić na jaw i że obecny matriksowy system będzie upadał. I właśnie to się dzieje. No i mówił też że umysły wielu osób będą się gotować, bo nie będą w stanie tej prawdy przyjąć. I to też ma miejsce.

   2. Na poziomie umysłu jak najbardziej rozumiem, że są zaprogramowani na walkę do ostatniej sekundy,
    na poziomie emocji dziwię się, że są aż tak głupi, by do tego stopnia dać się zaprogramować…

   3. TAW, oni właśnie dlatego tak wierzgają, bo wiedzą, że nie mają już nic do stracenia i chcą nam jak najwięcej jeszcze namieszać, im tak już nic nie pomoże, a nas upewni, że to my jesteśmy zwycięzcami. Tylko DOBRO i MIŁOŚĆ są zwycięzcami.
    Wszystko, co dzieje się we wszechświecie, dzieje się po COŚ. ❤

   4. WolniSłowianie- chodzi Ci o prawdę naszej cywilizacji? Bo ta rzeczywiście jest ukrywana tysiące lat.

   5. Mam na myśli prawdę o całym systemie hierarchicznym na Ziemi – religie, korporacje, media, szkoły, tytuły naukowe itp. To wszystko miało na celu zniewolenie ludzi i podzielenie ich oraz zarządzanie nimi przez garstkę elit. I to ludzie zaczynają wreszcie dostrzegać.

  2. Zapytam TAW, czy masz jakiś wgląd odnośnie kryptowalut jako nowego systemu finansowego? Lub zmiany ekonomii na ludzką (tj wycofanie banków itp).

   1. Na pewno znikną banki i lichwa, bo to gadzi paradygmat.

    Kryptowaluty postrzegam jako pomysł na okres przejściowy. Jestem pewien, że zostanie objawiona jakaś zupełnie nowa forma wymiany energii pracy ludzkiej na tej przepięknej planecie. Sam jestem ciekaw, co to będzie 🙂

    Zresztą, nie będzie czegoś takiego jak praca sensu stricto, od do. Praca ludzka w Erze Wolności to będzie raczej Twórczość na bazie energii serca niż pańszczyzna korporacyjna, jaką znamy obecnie.

    Obecnie główna część połowy ludzkich zarobków (druga połowa to haracz dla państwowej mafii) idzie na utrzymanie naszego biologicznego ciała (wyżywienie, schronienie, kosmetyki, „lekarstwa”). W Złotym Wieku Serca nie będzie tych problemów, więc i dostęp do boskiej Obfitości będzie dużo większy. Właściwie nieograniczony.

 2. Cudownie!
  Trzeba wytrwale dorzucać po kamyczku, aż będzie ich na tyle dużo, że zbierze się lawina.

   1. tez jestem za odkrywaniem i powinnismy ich demaskowac ale zawsze po tzw lawinie odkryc jak teraz czy np w sodomie i gomorze jak zaczynamy czaic ze księżycowi istnieja i nam robia kolo d upy, resetują nas do prawie zera(trzęsienia ziemi biochemoradioopryski) na masowa skale i znowu 2000 lat budowania i odkrywania, oni nie przegrywają, rzymianie grecy i wielu przed nimi tez tak skonczylo

   2. TAW, niektorzy sugeruja, ze George Soros i Henry Kissinger „pozegnaja sie z nami” w tym roku i podaza sladem Davida Rockefellera. Jakie jest twoje rozpoznanie?

   3. Spekulowanie na tak poważne tematy jest uprawianiem czarnej magii, czyli gwałceniem wzorcowego prawa kosmicznego. Słowianie tego nie robią 💛

    Czym innym zaś jest możliwość odczytania ewentualnych zagrożeń w konkretnym czasie dotyczących czyjegoś życiorysu. Ale nawet wówczas nie powinno się tego robić publicznie. Chyba, że nie ma innej możliwości dotarcia do zainteresowanego z ostrzeżeniem.

    Uwaga natury ogólnej, czyli próba odpowiedzi nie wprost:

    W związku ze stopniowym podwyższaniem się wibracji przestrzeni (wchodzenia naszej przepięknej planety wraz z całą biosferą na wyższy fraktal ewolucji) będą stopniowo odpadać z niej nieewolucyjne programy – w tym nieewolucyjne programy zapisane w ciałach nieewolucyjnych istot, czyli istot, które zdecydowały się nie podejmować procesu rozwoju świadomości na tej planecie.

   4. „będą stopniowo odpadać […] nieewolucyjne programy zapisane w ciałach nieewolucyjnych istot”— Sadze, ze to wlasnie maja na mysli.

   5. Taw, a jak w praktyce będzie wyglądać to:
    „będą stopniowo odpadać z niej nieewolucyjne programy – w tym nieewolucyjne programy zapisane w ciałach nieewolucyjnych istot, czyli istot, które zdecydowały się nie podejmować procesu rozwoju świadomości na tej planecie”.

   6. No cóż, ziemskie skafandry istot, które drwią z Wielkiej Zmiany, które nie chcą jej dostrzec, które nadal uparcie nie chcą zauważyć, że gwałtownym przeobrażeniom ulega czas i przestrzeń i które nadal zamierzają funkcjonować tak jak dotychczas, przez miliony lat: na syntetycznych programach władzy, wyzysku i okrucieństwa, zupełnie nie licząc się ze wzorcowym kosmicznym boskim prawem,
    ziemskie skafandry istot, które nie mają ochoty podążać za świadomością, które nie mają zamiaru przełączać się na nową, wzorcową, organiczną matrycę Świadomości, które chcą korzystać z dostępnego już wszystkim megapotencjału Życia-w-pełni-stwórczego-przejawienia – będą po prostu fizycznie się rozpadać, anihilować… Tutaj już rządzi czysta fizyka: układy zamknięte, wyizolowane, oddzielone od Całości, niedążące do Jedności muszą w końcu poddać się zjawisku entropii.

   7. kazda muza mówiona zwrotka w ktorej trzeba czekac na lepszy spiewany refren to dziadostwo, Rodowicz buty jest dobra w kazdej sekundzie bez czekania na refren

  1. Szczęśliwa, dla Ciebie ❤
   Czas słuchania samego siebie – Mariusz Alin
   .https://www.youtube.com/watch?v=Ha6F_LjVm3Q

   Lawina już jest, przegrana ich też 🙂 My już wiemy, ale są wciąż nowi obudzeni – będą szukać informacji – tak jak my kiedyś – blog TAW JEST OSTUDZENIEM STRACHU I WYZWOLENIEM NOWYCH WIBRACJI SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI – my zaczynamy rozumieć siłę PRZESTRZENI, słuchamy siebie, odnaleźliśmy źródło siły i miłości, i po wiekach ciemności zrozumieliśmy, kim jesteśmy, odnaleźliśmy RODzinę – JESTEŚMY OPIEKUNAMI ZIEMI – SŁOWIANIE – CYWILIZACJA ŻYCIA, SERCA I MIŁOŚCI!

   1. Dziękuję za dobre słowo, Dobra Duszo 💗

    Tak, my wszyscy tu licznie zgromadzeni jesteśmy „ostudzeniem strachu”. Strachów na Lachy – Lachy już się nie boją! 😁

    Przebudziliśmy się,

    okrzepliśmy po eonach bojów i wojen,

    poczuliśmy swoją przyRODoną Moc,

    a teraz ruszamy w teren z krzepiącą Braci informacją:

    JESTEŚMY KRÓLEWSKIM NARODEM WYBRANYM,

    BUDUJEMY NOWĄ,

    ZUPEŁNIE NOWĄ

    EPOKĘ SERCA... 💗💛💚💙💜

   2. Dziękuję, Elaszko 🌷
    Nie uwierzysz, dziś rano YT zaproponował mi właśnie Twój filmik. Zaczęłam go nawet oglądać, ale czasu zabrakło, teraz to muszę dokończyć 😀
    Myślałam dziś o Tobie. Nie było Cię ostatnio.

    pozdrawiam Cię serdecznie 😘

 3. Normy moralne to absolutna podstawa człowieczeństwa i cywilizacji i bardzo dobrze, że KUL UW stawia je tam gdzie ich miejsce! Natomiast kochani to dopiero początek drogi wskazywania i uczenia od podstaw elit i ludu jak bardzo żałośnie i szkodliwie z nich zadrwiono.Wyobraźcie tylko sobie, że trucizny, którymi nas stale od dosłownie berbeci trujà są WSZĘDZIE, bo dosłownie wszędzie są kancerogenne antybiotyki, fluorki, GMO, a więc herbicydy, pestycydy ( np. w wodzie, kawie i herbacie ), bisfenole, formaldehydy, alluminium, rtęć, ect. a nikt nawet nie myśli o badaniu ich poziomu w żywności Walka z zatrutymi szczepionkami, to absolutna podstawa, ale walka z własną durnotą i nieświadomością oraz rządzących tzw. elit nigdy się nie skończy…

  1. podstawa moralnosci czlowieczenstwa jest monorasowosc, murzynoarab nie czuje białych wiec będzie z latwoscia ich gwalcil i zabijal, cos jak u nas strzelanie do jelenia troche nam szkoda ale nie jest to taki szok znowu -_-

   1. Gamzabija nie wrzucaj wszystkich do jednego worka , a podstawa moralności to serce ono bez prawa , sędziego , nakazu i strachu wyznacza granice , nawet kiedy się potkniesz wiesz że coś było nieodpowiednie ,ale żeby to zrozumieć trzeba żyć .

    Totalną granicą do nieprzekroczenia SERCA jest Morderstwo Gwałt i wszystko co opiera się na SILE i Przemocy .

 4. Zaszczepić tego co podpisał przymusowe szczepienia, jest mi przykro, że na tego, co tyle obiecywał, a nic w zasadzie nie zrobił, głosowałem. Brzydzę się tymi w jarmułkach prezydentami: radiomaryjnym Dudą i lewkiem Komorowskim, obaj są tacy sami.

  1. Ja też głosowałem w drugiej turze na Dudę. Wolałem już jego niż bredzącego i chodzącego po krzesłach Komorowskiego. A i jeden i drugi mają żony Żydówki, więc są na wiadomo czyjej smyczy.

   1. Na takiej samej smyczy jak i 80 % Polaków a ja tam nie głosuję i nie będę głosować na żadnego komuniste…… jakkolwiek podoba mi się na chwilę obecną postawa Szydło , krótko Nie i spierda…

    Ja tam mam zabronione widły z PRl przez Unie hahahahahaha kuwa plastik niech se w dOOOpe wsadzą

  2. tadzu to wszystko jedna banda NKWD ziarskich PKWN-iarzy trzymajacych nas za jajca od 45 roku przy pomocy strachu,broni i ich konstytucji tak ze niby mamy prawa ale po ich jemu.Instytucje okupujacego ziemie polskie kosciola tez jarmulkowscy przejeli juz po 50 roku wiec nosza jarmulki i modla sie raz w kosciele a raz w synagodze.

 5. powstaje nowa partia endecja może ktoś z nich jakiś madry prezydent się wyloni, duda to tak naprawdę durna d upa, zydzi kombatanci medale i tak w kolko, druga sprawa ze prezydent w Polsce ma tylko weto które jednak może być latwo obalone wiekszoscia w sejmie

  1. GMO tak dlugo jak bedziemy funkcjonowac w partyjnosci i religi tak dlugo nie bedzie wolnosci..dla Polakow i Slowian.Problem jest taki iz neomarksisci mowia nam ze musza byc jakies partie a ja sie pytam ale po co???Ja wiem oni to lubia.Tu jedna partia powstaje a z niej hybryduje za kilka lat innych,z innymi niby programami ,obietnicami ale to tak aby nakrasc i nazrec sie do upadlego.Oni PKWN iarze tak maja i maja takie potrzeby,mysla ze ta gra potrwa w nieskonczonos,ze beda mogli na oglupiac bez konca i brac na obietnice partyjne .Problem jest ,ze ludzie przejrzeli te przeplatanki jarmulkowe ale nie moga dojrzec jeszcze emocjonalnie do walniecia piescia w stol zakonczonego slowem NIE!!!
   Oni PKWN -iarze nic nie naprwawia i nie wytworza dla nas POlakow,wszak oni mowia iz sa Polakami ale o slowianskosci swej juz nic nie wspominaja.Zreszta ONI nie sa przy korycie aby Polakom bylo lepiej tylko aby naprawiac planami w nieskonczonosc a plan ma nazwe „okradniemy Cie w nocy i bedziesz Polaku jeszcze z tego zadowolony” Niestety zla wiadomosc dla jarmulkowatych NKWDziarzy jest taka ,ze ludzie juz wiedza o co chodzi ..i co teraz?zrobia nam wojne jak na Ukrainie??? Oby nie ,bo to zalezy od nas ile tego klamstwa nalykamy sie z telewizji i ambon. Po owocach te gady poznacie.

   1. „Oni, PKWN-iarze, nic nie naprwawia i nie wytworza dla nas POlakow, wszak oni mowia iz sa Polakami, ale o slowianskosci swej juz nic nie wspominaja…”

    No właśnie, kurwa mać! (sorry)
    W tysiącach, jeśli nie w milionach słów wypowiedzianych przez p. A. Dudę nigdy nie usłyszałam słowa „Słowianie”, „ziemia słowiańska”, „narody słowiańskie”!
    Co dla p. Dudy oznacza stwierdzenie „jestem Polakiem”?
    Czemu nie mówi się, że Polacy to PoLachy, ludzie żyjący po Lachach?
    We wszystkich krajach niechrześcijańskich Euroazji nie nazywa się nas Polakami, lecz Lachami.
    To oznacza, że te kraje mają większą świadomość historycznego nazewnictwa nas NIŻ MY SAMI?!

    „Panie Prezydencie, dlaczego w niechrześcijańskich krajach wschodu i południa nie mówi się o nas Polacy, a nazywa się nas – ludzi mieszkających w kraju nad Wisłą – Lachami? Czy katolicyzm, który wyłonił się dopiero po wielkiej schizmie w 1054 roku jest naszą pełną historią i tradycją?”.

    Tylko te dwa pytania chciałabym zadać naszemu prezydentowi.
    Nie sądzę, aby Gościu nie miał o tym pojęcia. A jeśli ma pojęcie, to czego się boi, wszak często podkreśla, że w Polsce Polacy mogą dyskutować na różne tematy i wyrażać swoje opinie.

    Swego czasu, bodaj na Śląsku, podczas przemówienia prezydenta pewien człowiek przerwał je, wtrącając swoje pytania.
    Chciałabym się znaleźć na miejscu tego człowieka i dostać odpowiedź. Odpowiedź, którą usłyszałaby cała Polska.

    Myślicie, że to by „wycięto”?
    Tak jak nasz Prezydent mocno wierzy (to jego jeden z ulubionych zwrotów) w siłę i suwerenność Polski, to ja jeszcze mocniej wierzę, że ktoś będący w bliskości głowy państwa, zada mu powyższe dwa pytania.

    A może już padły pytania dotyczące milczenia o naszych słowiańskich korzeniach?

    Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie, co zaczęło by się dziać, gdyby nasz prezydent zaczął mówić do zgromadzonych o WIELKIEJ POBUDCE SŁOWIAN!!!

    Chyba jestem chorą optymistką, bo podejrzewam, że 95% ludzi uznałoby, że bredzi.
    Tak, tak – zobaczcie ilu ludzi w naszym najbliższym otoczeniu wie, umie i chce słyszeć o słowiańskich korzeniach, z których jesteśmy zrodzeni.

    A może się mylę, może to tylko w moim środowisku zliczę na palcach jednej ręki ludzi zainteresowanych Słowiaństwem?

    Serdecznie pozdrawiam.

   2. Zobaczcie, Kochani, co znaczy porządny wypoczynek! Wróciła Krystyna z wakacji – i z jaką Mocą już przemawia! 😀

    Krysiu, odpowiedź na Twoje zapytania jest bardzo prosta:

    PROGRAMY EGREGORA RELIGIJNEGO BARDZO SKUTECZNIE ODCINAJĄ OFIARĘ OD GŁĘBSZYCH WGLĄDÓW I ANALIZ. GDYBY PRZED ZAPROGRAMOWANYM RELIGIJNIE CZŁOWIEKIEM WYLĄDOWAŁO NAGLE UFO I WYSZŁABY Z NIEGO ZAGOGA SZARAKÓW – TAKI CZŁOWIEK W OGÓLE BY NAWET NIE ZAUWAŻYŁ ZJAWISKA.

    Krysiu, oni są ODCIĘCI OD RZECZYWISTOŚCI, OD FAKTÓW. Oni tylko umieją mechanicznie odtwarzać wgrane im programy, oni są w religijnej hipnozie – to są tak silne FILTRY POSTRZEGANIA, że nie ma z tymi ludźmi kontaktu na bazie analiz faktów historycznych. W ich mentalu jest taki obraz, że przed 966 rokiem nie było na tych terenach żywych ludzi, tylko mieszkające na drzewach półmałpy.

    Nie ma w ogóle z kim i o czym dyskutować.

    Mój przyjaciel zadał na FB pytanie o te sprawy profesorowi Żarynowi, historykowi. Nie uzyskał odpowiedzi. Po zaprogramowanych religijnie ludziach te tematy po prostu spływają.

   3. Krysia, jesteś wielka, dzięki za podpowiedż z tymi pytaniami.
    A może byśmy wspólnie, komentujący na blogu TAWa, wystosowali takie pytania do pana Prezydenta Dudy?
    Chociaż, jak znam życie i brudną politykę, to odpowiedż wyszłaby z kancelarii prezydenta bez jego wiedzy. 😀
    No, ale próbować można i trzeba.
    Ja wierzę i mam wewnętrzne przekonanie, że my SŁOWIANIE POLACHY pokażemy środkowy palec plującemu na NAS dzisiaj Zachodowi.
    Krysia, czekam na koszenie z Tobą.

   4. „W tysiącach, jeśli nie w milionach słów wypowiedzianych przez p. A. Dudę nigdy nie usłyszałam słowa „Słowianie”, „ziemia słowiańska”, „narody słowiańskie”!” — Sadze, ze PAD skrupulatnie realizujacy zydowska polityke historyczna, nie chce stawiac w niekomfortowaj sytuacji Zydow. Podkreslajac, ze ziemia nalezy do Slowian, dalibysmy do zrozumienia, ze ONI sa przybyszami (i to laskawie przez nas tolerowanymi!), a wedle lansowanej przez Muzeum Polin polityki historycznej ma byc….. odwrotnie. Oby wiecej takich artykulow jak ten ponizej! „W Karelii, na Wyspie Jeleniej Południowej, odkryto szczątki mężczyzny żyjącego ok. 8 tys. lat temu. Niektórzy badacze określają go ostatnio mianem „pierwszego Polaka”, gdyż okazał się nosicielem mutacji markera chromosomu Y, która jest charakterystyczna dla większości (ok. 60%) żyjących w Polsce mężczyzn (haplogrupa R1a)[…]”. Czytalam tez, ze kilka lat temu powolano zespol niemiecki, ktory mial za zadanie zbadac wszystkie tzw. kopalne szczatki kudzkie na terenie Niemiec. Gdy okazalo sie, ze wiekszosc z nich nosi w sobie geny slowianskie datowane na kilka tysiecy lat, projekt wstrzymano (przyklad: szczatki mezczyzny z Bawarii datowane na 3 tys lat).

   5. „Mój przyjaciel zadał na FB pytanie […] profesorowi Żarynowi, historykowi. Nie uzyskał odpowiedzi”. — Mnie tez nie odpowiedzial, ani Zychowicz, ani Tyszka, ani Kukiz, ani Ziemkiewicz…. Oni sie chyba tylko upajaja swoimi wlasnymi komentarzami albo …. sie boja. A pytanie brzmialo niewinnie. „Ilu Polakow zostalo uratowanych przez Zydow po 17 wrzesnia 39′ na Kresach okupowanych przez sowietow ?”

   6. „Czy [Niemcy] istnieli kiedykolwiek jako naród?” —- Jako narod istnieli. „Naród – wspólnota o podłożu etnicznym, gospodarczym, politycznym, społecznym i kulturowym wytworzona w procesie dziejowym, przejawiająca się w świadomości swych członków”.

   7. „„W Karelii, na Wyspie Jeleniej Południowej, odkryto szczątki mężczyzny żyjącego ok. 8 tys. lat temu. Niektórzy badacze określają go ostatnio mianem „pierwszego Polaka”, gdyż okazał się nosicielem mutacji markera chromosomu Y, która jest charakterystyczna dla większości (ok. 60%) żyjących w Polsce mężczyzn (haplogrupa R1a)[…]”.
    nomen omen 🙂 Y , to :
    https://image.slidesharecdn.com/cursohistologia03tejidoconectivo-150226125737-conversion-gate01/95/curso-histologia-03-tejido-conectivo-15-638.jpg?cb=1424955588

    symbol LAMININY (tu przypomina sie znaleziony w kwietniu znaczek i zawieszka, ktora go przypomina, o ktorej pisalismy ponad miesiac temu… ta zawieszka kojarzyla sie z Rarogiem -Sokolem, ktory jak gdyby wylatywal na wysokosci piersi kobiety…)
    Y to takze symbol RUNY :ALGIZ

    http://www.mannaz.pl/?algiz,26
    Y Runa odnosi sie do symbolu rogow losia , Odcisku nogi Labedzia i CZLOWIEKA ZMARTWYCHWSTALEGO czyli w lacznosci z WSZECHSWIATEM (to w skrocie myslowym duzym…) Dodam, ze najbardziej „przypadkowym z przypadkow” po prawej stronie przy tytule strony o runach jest symbol Lamininy (krzyz sloneczny : https://crestintotal.files.wordpress.com/2010/05/laminina2.jpg !)
    Labedz – Symbol i ptak HYPERBOREJI ❤ Polnocy…a mnie sie kojarzy z Gwiazda Polarna

    …bez komentarza 🙂 …szukam przed godzina piesni Mirka Svickiego Zaryslava by dedykowac Elaszce do piesni "Zyc" (ponizej) i nie da sie odnalezc piesni, ktorej szukam, a tytulu nie pamietam…zwykle znajduja sie same 😉 …
    znalazla sie ta oto piesn !!! :
    ❤ Žiarislav – Sila je v nás

    .https://www.youtube.com/watch?v=37OzWVnZYos

    SILA JEST W NAS !
    W slowianskim Y POLACZONYM z WSZECHSWIATEM !
    Ta sila jest w nas : w naszych kosciach, krwi, ADN, PAMIECI GENETYCZNEJ… OBRAZOWANIU i MOCY NASZYCH MYSLI !

    Ps. 8 tys. lat to dla zmylki ;)… JESTESMY OD POCZATKU !

    ehhh…niech bedzie widoczny sokol 🙂

    "sila je v nás
    tá sila je v nás
    ktorá lietať môže"

    .https://www.youtube.com/watch?v=37OzWVnZYos

   8. Y to antena DNA.

    Słowiańskie anteny są oczywiście najlepsze w całym Wszechbycie,
    bo WZORCOWE. Po prostu boskie. Aktywowana antena (trzeba ją aktywować) boskiej Rasy odbiera tylko boską informację.
    Informacje niewzorcowe będą automatycznie odfiltrowywane, blokowane.

   9. ” Czytalam tez, ze kilka lat temu powolano zespol niemiecki, ktory mial za zadanie zbadac wszystkie tzw. kopalne szczatki kudzkie na terenie Niemiec. Gdy okazalo sie, ze wiekszosc z nich nosi w sobie geny slowianskie datowane na kilka tysiecy lat, projekt wstrzymano (przyklad: szczatki mezczyzny z Bawarii datowane na 3 tys lat).”

    Ziemia gromadzi prochy, autor Józef Kisielewski, Warszawa 1990, Instytut Wydawniczy PAX.
    (fragmenty:
    https://marucha.wordpress.com/2014/06/14/ziemia-gromadzi-prochy/

    Prezentowana książka Józefa Kisielewskiego pt. „Ziemia gromadzi prochy” jest reprintem z jej II wydania, które ukazało się w 1939 roku w Poznaniu nakładem Księgarni św. Wojciecha.

    Koniecznie ❤ przeczytajcie ksiazke :

    Click to access jc3b3zef-kisielewski-ziemia-gromadzi-prochy.pdf

    Do pôbrania: pobrac, wydrukowac, oprawic, przeczytac…wydrukowac w paru egzemplarzach i podac znajomym !
    A kto ma dojscie do wydawnictw…WZNOWIC NAKLAD !
    Bracia i Siostry lachy , czytacie ten komentarz, sa wsrod Was LUDZIE, ktorzy moga rozpowszechnic ta ksiazke po Ziemi Lechickiej 🙂

   10. slowianie przed przybyciem ksiezyca 13500 lat temu i ksiezycowych zamieszkiwali tereny od moza zoltego do polnocnego w sumie zamieszkiwalismy caly glob z wyjatkiem czarnej afryki, po mordach chinczykow na nas mordowanie 7000 lat temu przejeli zydzi nowsza bardziej wsciekla rasa mongolska

  2. Chyba nie aż tak łatwo, bo zdaje się że wedle obecnej (bezprawnej, bo konstytucja z 1935 r. nigdy nie została zniesiona prawnie, ale to inna kwestia) konstytucji z 1997 r. trzeba 3/5 głosów w Sejmie żeby obalić weto. Żadna rządząca koalicja ani obecnie PiS tyle nie miały.

   1. ,, PROGRAMY EGREGORA RELIGIJNEGO BARDZO SKUTECZNIE ODCINAJĄ OFIARĘ OD GŁĘBSZYCH WGLĄDÓW I ANALIZ. …”
    ,, Krysiu, oni są ODCIĘCI OD RZECZYWISTOŚCI, OD FAKTÓW. …”

    Zauważyłam, że od uświadamiania, przytaczania faktów o wiele lepszy skutek przynoszą pytania.
    W stylu:
    ,,Jesteś chrześcijaninem, katolikiem – to jest w porządku”(takie stwierdzenie nie gwałci przestrzeni lecz pozwala – nawet zaprasza! – do wejścia w nią).
    ,,Skoro jesteś wyznawcą katolicyzmu, to z pewnością wiesz od kiedy został zapoczątkowany nurt chrześcijański zwany katolicyzmem. Powiedz mi, bo ja akurat, tak jak ty, głęboko w tym nie siedzę.(tu aktorsko i z zatroskaniem udajesz ciemniaka)

    Odpowiedź na tak postawioną kwestię najczęściej zmusza pytanego do zmiany tematu lub: ,,O cholera! zapomniałem, że miałem to zrobić!”(na prędce wymyślona czynność, oczopląs, udana nerwowość, dupa poderwana z krzesła).

    Ale też są tacy, którzy, uosabiają zdziwienie: ,,Jak to, nie wiesz? Od narodzin Jezusa!”
    A ty, znowu nazwawszy siebie ciemną tabaką w rogu, delikatnie pytasz:
    ,, Skoro od narodzin Jezusa, to powinna być ,,jedna wiara”, a jest ich, jezusowych, wiele – skąd one się wzięły?”

    I ty teraz udajesz, że o czymś zapomniałeś. Po prostu urywasz temat, nie żądasz odpowiedzi, wychodzisz, mówiąc:
    ,, Szkoda, że nie możemy o tym teraz pogadać, bo mogłabym się sporo od ciebie dowiedzieć… Ale następnym razem może się uda …”

    Przez ramię rzucony twój wzrok zauważa twarz człowieka, któremu dziesięcio tonowy megalit spadł z serca.

    Ale czy zasiałeś? No jasne, że zasiałeś!
    ,,Jestem katolikiem, powinienem wiedzieć coś o mojej religii” – być może tak sobie pomyśli. – ,,Kuźwa, przecież nie da się uniknąć z Kryśką następnego razu!”

    Może opisuję pierdoły, ale moim zdaniem, nie da się inaczej, jak tylko na spokojnie, bez gwałtu – ten przynosi odwrotny skutek – pozwolić komuś przyjrzeć się swoim przekonaniom i wierzeniom.
    W końcu wierzenia to nic innego jak tylko informacja przeczytana, usłyszana i uznana za prawdę.

    Nie ma człowieka na Ziemi, który byłby pozbawiony wierzeń w cokolwiek.
    Dla przykładu ateizm jest jednakowo silną wiarą jak teizm, wiara w duchowość otaczającego świata ma swojego opozycjonistę w postaci materializmu. Każdy rodzaj filtrów postrzegania, jakimi próbujemy pojąć istotę rzeczy zakorzenia w nas przekonanie, wierzenie.

    Cały pic polega na tym, czy jesteśmy świadomi, że to tylko filtry, które coś przepuszczają, a coś czynią niewidocznym.
    Przez całe życie zmieniamy filtry postrzegania, a zmuszanie na siłę kogoś do patrzenia przez nasze okulary jest równoważne z zabraniem miski sprzed nosa człowieka, który od wielu dni nie jadł 🙂
    Może być bardzo wycieńczony, ale w obronie swojego być lub nie być na sto procent wykrzesa z siebie jeszcze tyle sił, by ci wpieprzyć 🙂

    Serdecznie pozdrawiam.
    PS. Znów tęsknię za kudlińską łąką! 😀
    Bardzo miłe to uczucie, które towarzyszy stwierdzeniu: ,,Fajnie TAWcio, że jesteś”. Ale żem sobie wozducha w piersi głęboko nabrała! 🙂 🙂

   2. Fajnie, Krycha, że jesteś… ✋😀

    „Kudlińską łączkę” każdy wokół własnej chatki powinien mieć, nawet jak mieszka w miejskim betonie. Jest tyle bezpańskich Trawniczków, które tylko czekają na zasianie w nich „karmy dla gołębi” THC, CBD oraz wielu innych cennych ziołowych substancji… 🌱🌱🌱🌱✋😀

    *

    Co do nawracania nie wprost – Krysiu, od razu widać, że nigdy nie tkwiłaś w żadnym egregorze… 😉

    To jest HIPNOTYCZNA MOC! Ofiary są zdalnie przejęte. Spróbuj zasiać wątpliwość w umyśle muzułmanina lub yehovity… 😁 Podobnie z katolikami… Rozmowa z nimi to jak rozmowa z dzieckiem autystycznym – można je tylko przytulić albo rozmawiać z nim na poziomie Jaźni… Znasz inną ścieżkę dostępu?

    *

    Moim skromnym zdaniem,
    obecnie rozmawianie z biorobotami na tematy religijne jest rzucaniem pereł💎Wedy przed wieprze… 🔆

   3. tez to robie plus oczywiście leje do pojemnikow ze swiecona woda, zostawię kloca za spowiednica czy jak to się tam nazywa… to pomaga im w zrozumieniu ze jest to jedne wielkie g owno

  3. dodam Mark ,ze do tego dodaj Watykan a one kontroluja nas do dzis aby nam sodowka nie walnela,sodowka wolnosci.

   1. ,, Co do nawracania nie wprost – Krysiu, od razu widać, że nigdy nie tkwiłaś w żadnym egregorze… 😉”

    Ale żeś mnie, kuźwa, zastanowił! Jeśli mogę polegać na twoim ,,widzeniu mnie”, to doświadczyłam samej głębi – oczywiście pojmowanej przez moje parametry otwarcia – dotknęłam zakochania objawiającego się wibrującą czakrą serca – ja nie byłam siłą, to ona była mną. Dziś spokojniej, jak morze, które sprzyja okrętowi. A wiesz, że morze i trawa są wieczne…
    Ta siła – dzięki tobie teraz wiem – nie była i nie jest zniewoleniem!. Agregor nie cumuje do portów, nie pozwala na wolny czas i wycieczki własne, by z nowymi bagażami wniesionymi na okręt wyruszać w dalszy rejs.
    Dzięki, stary, za zastanowienie.

    ,,Moim skromnym zdaniem,
    obecnie rozmawianie z biorobotami na tematy religijne jest rzucaniem pereł💎Wedy przed wieprze… 🔆”

    I tu, ,,proszę wysokiego sądu” 🙂 , wnoszę sprzeciw.
    Jeżeli Słowian zmanipulowanych do stanu biorobota z racji wierzenia będziesz miał w pogardzie, …, odstawce, to z kim chcesz wracać do siły korzeni?
    Z garstką nas, odmieńców?
    Może nie czaję bazy tak dogłębnie jak ty, popraw mnie, ale kto tu ma być Słowianinem? Czy tylko ten, który już ma to we łbie, a resztę nieświadomą, zmanipulowaną uznaje za niereformowalną?

    Jeżeli przyjmiemy taki tok rozumowania, to rzeczywiście przez dziesięciolecia nawet możemy być nieszkodliwą ,,kastą”, która dla większości(niestety stanowimy znikomy ułamek) będzie niepojętym bohomazem.

    Mówisz, że obecnie nie warto rzucać pereł Wedy przed wieprze.
    Niezbyt to wyszukana metafora wobec tych, którzy nie z własnej winy znaleźli się w zagrodzeniu z wysoką, zieloną trawą.
    Nasyceni strachem o to co będzie po ich zielonym życiu po śmierci – a ksiundz przecież tam był i wie – boją się wyścibić łeb centymetr ponad busz, a cóż dopiero rozejrzeć się po okolicy i zorientować się, że żadnego ogrodzenia nie ma, że jedynym zasiekiem, jaki istnieje to druty rozkładane przez buszmena, oj przepraszam, pasterza i to mieniącego się ,,duszpasterzem”, o zgrozo, żeby nie powiedzieć kurwa mać.

    Jaki człowiek na Ziemi ma prawo wziąć moją duszę i prowadzić tam, gdzie sam nie był, czyli na manowce? ŻADEN!

    Zamordyzm ciała jeszcze pojmę, ale zamordyzmu Duszy ja z moją WOLNĄ DUSZĄ za cholerę pojąć nie możemy.

    W tych – zmanipulowanych spersonifikowanym bogiem – ludziach drzemie potężna siła, póki co kler wraz z politycznym naczalstwem ją kontroluje i będzie nią zarządzał do czasu, dopóki ci ludzie nie dowiedzą się, że są potomkami tych, dla których Ciało, Dusza i Kosmos stanowiły oczywistą świętą trójjednię.

    Trójjednię, w której piękno Ciała, wolność Duszy i wiedza(Weda) o boskich energiach Kosmosu, będących spoiwem i drogą do wyższej Jaźni są nieodłącznymi, przenikającymi się wzajemnie elementami.

    Ciało jest narzędziem, Dusza okiem, a energie Kosmosu(Źródła, Boga, Absolutu) warsztatem, w którym Człowiek przy pomocy dłuta – myśli, słów, czynów, a przede wszystkim wibracji Serca – rzeźbi coraz bardziej subtelną lekkość siebie dla wejścia na wyższe poziomy istnienia.

    Jeśli wmawiają tobie, że Ciało jest nie ważne, że możesz zadawać mu cierpienie i nędznie nim żyć, jeśli zatrzymują emanacje twoich energii tuż przy Ziemi w gipsowych i drewnianych figurkach, i przy tym mówią, że wiedzą co uczynić z twoją Duszą, zapytaj nie ich, lecz siebie:
    ,,Ile mnie i dokąd zmierza?”

    Doskonale wiem, że powyższe moje myśli to oczywistość dla znakomitej większości nas, tu piszących.
    Ale TAW to nie twierdza z zaryglowanymi drzwiami. Wstąpić tu może każdy.
    Piszący, komentujący to w gruncie rzeczy mały odsetek. Ogromna większość nie komentuje ale czyta.
    Z wiedzą jak z człowiekiem – żyje, bo idzie coraz dalej, doświadczając samej siebie w coraz to nowej, szerszej przestrzeni.

    Wiecie co Kochani?
    Tak zastanowiwszy się głębiej, dochodzę do wniosku, że pisząc u Was elaboraty-tasiemce prowadzące ludzką cierpliwość na granice nadludzkiej wytrzymałości, tak na prawdę realizuję siebie w spotkaniu ze światem, przyglądam się sobie w lustrzanym odbiciu, w Lustrze, którym Wy jesteście.
    Jestem egoistką, bo nie troszczę się o Lustro, które pod naporem słów może pewnego dnia pęknąć 🙂 😀

    Przepraszam, ale należę do gatunku bab co to jak gębę otworzą, to nie wiedzą kiedy zamknąć 😀

    Przyczyna jest inna…

    Nie mam z kim u siebie o tym wszystkim porozmawiać …
    Z lasu jestem 😀 , wokół tylko ,,milczące drzewa” …, bardziej milczące od tych prawdziwych 🙂

    Serdecznie pozdrawiam.
    PS. Jeżeli Bóg jest WSZYSTKIM(a jest), to pewnie i mnie rzucił pośród Was dla hartu Waszej cierpliwości 🙂 🙂 🙂

   2. Źle mnie zrozumiałaś, Krysiu. Żadną miarą nie mogło mi chodzić o „pogardę”, gdyż egregorowych mam w najbliższej rodzinie. I wiem jak mało kto, że Babilonu będą bronić do ostatniej sekundy jego istnienia na tej planecie. Czuję się potwornie samotny.

    Kiedy zakończyły się inne ataki na mnie, rozpoczął się atak ze strony najbliższej rodziny. To dla mnie sygnał, że wkraczamy w decydujący etap Apokalipsy: teraz Linia Rozdzielenia Światów będzie już przebiegać najdramatyczniej, bo poprzez rodziny…

   3. ” teraz Linia Rozdzielenia Światów będzie już przebiegać najdramatyczniej, bo poprzez rodziny…”

    Taw jak ja bym Cię czasami mogła uściskać …..

    Widzisz a ja jestem tą , która od urodzenia nie pozwala utonąć mojej” rodzinie „(pamięć wraca , dobrze by było gdyby jeszcze mi słowo bogate niegdyś oddano) .

    Od maleńkości ….

    I choćbym „piekło” miała przejść i spojrzeć „diabłowi „w oczy przejdę a ich wyciagnę …. bo taki ze mnie Osioł

   4. Taw może ja przyszłam tu już z jakąś wiedzą ? myśle że tak , moje najwcześniejsze wspomnienie z okresu 5 lat wiedziałam że musze chronić matkę choć nie rozumiałam czemu albo tego nie pamiętam , 7 lat już czytałam dźwięki i rozumiałam choć nie powinnam że ludzie czyniący zło nie są źli ale zagubieni , lat 13 czytałam książki o hipnozie ogólnej , oraz o tym że mózg potrafi robić z ciałem niewyobrażalne rzeczy , wiedziałam że to prawda skąś… a były to lata na przełomnie komunizmu/demokracji. Lat 15 kreowanie …. tu na razie zamilkne.

    Co idzie za tym dalej jak już napisałam od maleńkości nie pozwalam im utonąć , mój mąż natomiast był wręcz skrzywdzony katolicyzmem ,ale dziś jesteśmy razem „20 lat nie poddawania się” szukania dróg , nauki własnej przy tym , moja mama ma ponad 60 lat idziemy razem łep w łep rozumie więcej niż nie jeden urodzony dziś …..

    Ponadto jak już pisałam jak mam wiarę w człowieka ogromną .

   5. Jeśli dziecko czuje misję „chronienia” rodzica, co jest w rzeczywistości niewykonalne, oznacza poważne zaburzenie w przepływie energii rodowej. Oznacza to, że rodzic nie ma w sobie elementarnej Mocy chronienia dziecka. Jest źle zwektorowany kierunek przepływu energii miłości w rodzie (na skutek różnych nieciągłości czy traum, np. historycznych, w danej linii rodowej).

    W technice ustawień rodzinnych docieramy do samego źródła danej dysharmonii i w dobrze poprowadzonym ustawieniu, w ciągu pół godziny wprowadzamy pierwotną harmonię, porządkujemy przepływ strumienia życia – tak, że dziecko może wreszcie odzyskać swoją utraconą wolność, a rodzc swoją przyRODzoną Moc.

   6. Oczywiście, że tak zgadzam się w 100 % bardzo dobrze o tym wiem i umiem nazywać błędy popełnianie tam gdzie moja pamięć sięga czyli dziadkowie .

    Ale nie zgadzam się, że tych ludzi nie da się” uratować „

   7. Określenie „błędy” nie jest najlepsze, raczej trzeba by mówić o konsekwencji zdarzeń na nieuporządkowanym, rwącym strumieniu miłości. Wszystkich nas to dotyczy, bo wszyscy byliśmy rodowo traumatyzowani. Dopiero teraz, po eonach wygnania, wracamy (nie bez potknięć) do pierwotnego, wzorcowego porządku miłości.

    Dziecko nie może uratować rodzica, to dziecięca iluzja. Jeśli dziecko ingeruje we fraktal nadrzędny, dokonuje nieświadomej uzurpacji, co tylko jeszcze bardziej pogłębia i tak już nerwicowe zaburzenie.

   8. Taw Uratować w cudzysłowiu , ale tak rozumiem o co Ci chodzi i tak masz racje, że dana osoba coś z niej musi też wypłynąć i tylko od niej …. odblokowanie się ? nie wiem czy to dobre słowo , a tak realistycznie patrzeć który rodzic w komuniźmie był dobrym wzorcowym rodzicem ? wiesz Taw ściany cieńkie były i są ….. ale tamten czas…..

    Błędy ładniej brzmi 🙂

   9. Tak, wiem, dlatego napisałem, że dysharmonia w przepływie RODowego strumienia życia/miłości historycznie/ewolucyjnie dotyczy nas wszystkich. A źródła zdalnej manipulacji istotą ludzką sięgają oczywiście dużo dalej wstecz niż nasz nieszczęsny 20. wiek.

   10. A co sie dzieje z „tamtymi” osobami ? są to programy , które rzekomo znikną ?

   11. chyba źle zapytałam chodziło mi o te osoby dziadkowie/rodzice co z nimi się stanie , nie o programy , które nas opuszczają ale my chyba jesteśmy w dobrym czasie tak myśle. Możemy coś doświadczyć na takim poziomie na którym oni nie mogli .

   12. „Możemy coś doświadczyć na takim poziomie, na którym oni nie mogli”.

    – Tak, zadaniem każdego kolejnego pokolenia jest dorzucenie czegoś nowego do pieca ewolucji. Niestety nasi przodkowie od 966 r. coraz to mniej dorzucali. Teraz nasze pokolenie ma zadanie ruszyć z kopyta do przodu…

    A „osoby dziadkowie/rodzice co z nimi się stanie” – no cóż, większość z nich jest tak wpięta w egregory religijne, polityczne i ekonomiczne, że… sama rozumiesz…

   13. Zasmuciłeś mnie … ale tak rozumiem , może dlatego walcze do ost sił ….

   14. Walcząc z czymś, sama nadajesz temu, z czym walczysz, dodatkową siłę. To nie jest czas na marnotrawienie naszej energii. Teraz trzymajmy swoją energię przy sobie, nie wypstrykujmy się ponad niezbędną konieczność. Im mniej w nas teraz napinki, tym szybciej runą mury matrixa…

    A walczyć o kogoś też nie ma sensu – naciskami i napinką nie przyspieszysz procesu. Gdybyś miała coś wskórać, już dawno widziałabyś pierwsze efekty swoich starań. Jeśli nie widzisz efektów, już ich raczej nie zobaczysz…

    Gdybym się jednak mylił, poinformuj mnie kiedy o tym 🙂

   15. Nie chodzi mi o taką walkę wiesz … nie ma nic na siłę … wiem przerobiłam tą lekcje 🙂 na sobie dawno temu

    Chodzi o to,że ja ciągle w nich wierze , i proszę wszechświat o pomoc….. bo to są dobrzy ludzie Taw ale brak im tej wiary w siebie wiec wierze w nich za nich …..

   16. ” Czuję się potwornie samotny’

    bardzo mnie to dziś zastanowiło nawet na dłuższą chwilę …jak człowiek który nosi Prawdę w sercu może czuć się samotny? i do tego wśród ludzi , którzy Cię kochają .

    a Jednak dobrze Cię ost odebrałam …..

    Pamiętam czas kiedy ja się tak czułam ….. i bardzo mi przykro, to okropne uczucie…. (nie zgub się Taw ) czyś oświecony czy nie ta przestrzeń jeszcze działa (seperacja) .

    Krótko to czułam w odności lat , które żyje ale pamietam ,aż za dobrze tą SAMOTNOŚĆ…wsród tłumu dosłownie.

    Jednak ja wiem co się za tą samotnością kryje…..gdy nie możesz czegoś na głos powiedzieć… ulać się , wykrzyczeć , czasem zrzucić z ramion … itp itd

    Choć nie masz dziś urodzin życzę ci aby ten czas mnął jak u mnie , wielcy ludzie jednak nigdy nie mieli lekko …. 🙂

   17. „tez to miewam wtedy najlepiej wyjść na miasto i sie zabawic”

    No to leć i bądź pożywką 😉

   18. Jak będę mogła przejść się gołą stopą, to se pójde 😉

   19. TAW Poruszyłeś bardzo ważny temat- manipulacje RODzinami, uczuciami! Krysiu, TAW DAMY RADĘ!! Pomaga nam PrzyRODa i inne nam życzliwe siły NATURY! Nigdy NIE JESTEŚMY I NIE BYLIŚMY SAMOTNI- MAMY OPIEKUNÓW! Oto przykład:
    Delfinoterapia-POMOC w komunikowaniu się:

    DELFINY-Kocham te CUDowne ISTOTY ❤
    Pozdrawiam SERDECZNIE w ten piękny DESZCZOWY dzień!!
    PADA HURA ❤ ❤ ❤ Błogosławieństwo RODu nas strzeże 🙂

   20. Dobra GMO dość tego ! Jak człowiek zje kurczaka, to jest lepszy od tego co zjadł Psa ?!
    Jak człowiek, który je cielęcinę, jest niby lepszy od tego, co je delfiny ?

    Dla mnie to jedno i to samo, i na tym kończę z Tobą rozmowę.

    Ponadto, wiesz co to głód? znasz jego fizyczność?
    Byłeś w Chinach? czy tylko bazujesz na swoich wieściach?

    Wiesz, że tam są Szaraki, które nie jedzą zwierząt? wiesz co z nimi robią ? łowią ich i żywcem wycinają organy …..

    Życzę ci Ogarnięcia się.

   21. ,, Źle mnie zrozumiałaś, Krysiu. Żadną miarą nie mogło mi chodzić o „pogardę”, gdyż egregorowych mam w najbliższej rodzinie. I wiem jak mało kto, że Babilonu będą bronić do ostatniej sekundy jego istnienia na tej planecie. Czuję się potwornie samotny. ”

    A jak myslisz, TAWcio, że dlaczego my tu piszemy? Bo mamy w swoich rodzinach i znajomych samych zajebistych, silnych, znających Prawa Natury Słowian?
    Gdzieś te dziwadła, za jakich nas uważają, muszą się podziać i sprawdzić, czy rzeczywiście nie są wariatami.
    Przecież więcej czuć, więcej widzieć i więcej słyszeć to mogą według ,,normalnego społeczeństwa” tylko ludzie w psychiatryku.
    Ale to nie oznacza, że nie należy kochać i chronić nieświadome dzieci, bo rodzina to nie tylko arena ścierajcych się poglądów, ale przede wszystkim wsparcie, oparcie i wzajemna troska. Nie znam w mojej bliższej i dalszej rodzinie osób, które zostałyby obudzone o drugiej w nocy moją prośbą o pomoc i odmówiły by mi.

    Tak jest we wszystkich rodzinach, które tak siebie nazywają.

    A z tą ,,pogardą” – wiem, wiem, poleciałam sobie w inspiracje.

    I nie piernicz TAWcio, że jesteś samotny. Elaszka nam to mówi, a ona wie co mówi.
    Jeśli istnieje mur to nie znaczy, że w każdej dziedzinie życia i na każdym poziomie takowe istnieją.
    A skoro już chcemy sprawdzić na sobie jak brzmi okrzyk zbłąkanego kojota osaczonego zewsząd murami, to już nasza sprawa. Wyjmy sobie :), najlepiej teraz, bo jest jeszcze trochę pełni 🙂 🙂

    Oj, przepraszam, chyba z tym wyciem deczko przesadziłam…

    A bo przed chwilą miałam wk……cy telefon
    Człowiek jest taki głupi, że wyżywa się na najbliższych, w tym wypadku na tobie.
    Ej, chyba człowiek nie jest taki do końca głupi – bo gdzieś tam w środku wie, że najszybciej wybacza miłość, o ile w ogóle ma coś do wybaczania…

    Pozdrowionka.
    PS. Dla Elaszki szczególne uściski, ramionami serca.

   22. Oj, przepraszam, chyba z tym wyciem deczko przesadziłam…

    A bo przed chwilą miałam wk……cy telefon
    Człowiek jest taki głupi, że wyżywa się na najbliższych, w tym wypadku na tobie.
    Ej, chyba człowiek nie jest taki do końca głupi – bo gdzieś tam w środku wie, że najszybciej wybacza miłość, o ile w ogóle ma coś do wybaczania…

    Poważnie ?

    Chyba w tym momencie powinnaś anulować odp.

    ale co ja tam wiem ….

    zaskoczyłaś mnie i to bardzo

    nad słowem czasem ciężko zapanować ale nie nad pisanym.

   23. Do Krysi z lasu,
    Wiesz, „oni” lowia DUSZE, a pasterz…co robi z owcami ? Strzyze i wczesniej czy pozniej :ZABIJA I ZJADA, niestety…
    Pytanie do TAWa i innych.
    Czy jak ktos wpadnie w pulapke , to go nalezy ratowac?

    Na pogrzebie kogos bliskiego „jeden z lapaczy” czytal jakies brednie o zyciu ludzkim co to niby 70 lat to „duzo”…i wtem czuje, ze „oni” moga jak gdyby zwabic czy usidlic DUSZE osoby, co zmienila wymiar…
    MYSLAMI PRZYWOLUJE ROD, wolam CALY ROD NA POMOC i …widze jak katafalk otaczaja POSTACIE POTEZNE, MADRE, SILNE…

    …cos tak ???
    .https://lh6.ggpht.com/QFqyOjN2H1dQQMyZ0_t1EP5_d_dtlTgw3msgdT2nv4XPJpXW7YQW4ikK-A=s526

    .http://www.artnet.com/WebServices/images/ll00193lldy54GFgq1eR3CfDrCWQFHPKcPF4D/boleslaw-biegas-ch%C3%A2teau-enchant%C3%A9.jpg

    .https://static.flii.by/thumbs/image/qp42lgcbnjq_1024x680.jpg


    .https://www.odkrywamyzakryte.com/wp-content/uploads/2017/06/52994916_l-e1496690086428.jpg
    Kobiety i Mezczyzni : Boginie i Bogowie,Bohaterowie i Wiedunie ramie przy ramieniu…ani centymetr nie zostal otwarty, dotykali sie ramionami i tworzyli zamkniety obwod…

    Mozna ratowac, TRZEBA RATOWAC ❤

   24. To są wszystko szLACHetne, bo motywowane porywem serca, ale jednak iluzje. Większość z nas nawet siebie nie potrafi uratować, bo prawie wszyscy mamy czakry – implanty matrixa. A dopóki je mamy, żadnen RÓD nikomu po śmierci nie pomoże, bo oni też są w pułapce.

    Na szczęście proces anihilacji matrixa ruszył, lecz niewielu stara się go wesprzeć, bo większość to gapie.

   25. „chyba źle zapytałam chodziło mi o te osoby dziadkowie/rodzice co z nimi się stanie , nie o programy , które nas opuszczają ale my chyba jesteśmy w dobrym czasie tak myśle. Możemy coś doświadczyć na takim poziomie na którym oni nie mogli .”
    Do Myslacej inaczej…

    popros ROD o POMOC !
    Rod ma MOC laczys sie z DUSZAMi naszych Przodkow…i chronic dusze przed usidleniem.

    Rozmawiac o wierzeniach czesto sensu nie ma, ale zwrocic sie do pamieci RODOWEJ tak…rozmawiac o ziolach, o Przodkach, o dawnych posiadlosciach, domach, lasach itp. chociazby o plugu czy butach po dzidku, o chustce po babci…
    Wiem, ze to brzmi naiwnie, „ale” W Pamieci jest sila zakleta.

   26. Tak, to są dobre metody na stopniowe wybudzanie pamięci RODowej.

    Ale i tak bardzo dużo potrzebnej nam dziś Wiedzy ocalało z pogorzeliska dziejów. Ogromna ilość nowej spłynęła też do nas w ciągu ostatnich lat – i nadal spływa…

    W porównaniu z ciemną epoką: feudalizmu, epoką zaborów 18-19 w., drugiej wojny czy zaborów komunistycznych jesteśmy już prawie w (k)Raju…

    Tak więc Wiedza jest, nieustannie jej przybywa – i już nikt nigdy nie zdoła jej ponownie przed nami ukryć.

    A tam, gdzie Wiedza, tam stopniowe wychodzenie z niewoli.

   27. „Wiem, ze to brzmi naiwnie, „ale” W Pamieci jest sila zakleta.”

    Dla mnie to wcale nie zabrzmiało naiwnie:)

    dziękuję za podpowiedź oraz przekaz muzyczny 🙂

    Nie ukrywam, że te drogi: Słowianie, Rod, Weda odkrywam dopiero teraz. Pewnie nie jeden raz gdzieś się jeszcze zamotam, dużo podpowiadała mi intuicja, ale jak dałam się tak głOOpio nabrać na te fiołki, to stwierdziłam, że ja se jednak to przeczekam …. aż odzyskam grunt pod nogami.

   28. „Czuję się potwornie samotny. ”
    …wsrod Twojej Rodziny…TAWie…a i ICH Dusze moga sie obudzic…kto wie , moga …?
    Bo szerzej pojety ROD jest przy Tobie, a przynajmniej „bywa” 🙂
    Mnie sie zdawalo w minione 5 tygodni, ze chwilami „rozmawialismy” wiatrem, gwiazdami poznym wieczorem, blaskiem Bialych Nocy, ktore widac na niebie Polski w niektorych regionach…
    Ide spac …
    Dobrej nocy TAWie

    Miro ŽiariSlav Švický – A Keď Vyjde Slnko
    .https://www.youtube.com/watch?v=nOV0xtTANZw

   29. „To są wszystko szLACHetne, bo motywowane porywem serca, ale jednak iluzje”
    TAWie, otwieram blog, czytam Twoj komentarz…wczesniej troche slucham Žiarislava i …wskakuje „samo” na ekran wideo , ktore zamieszczam 😉
    Temat powazny, rozpaczliwy wrecz, a smiechoterapia gwarantowana.
    39:19 jest nawet „smoczek” na plakacie…
    .https://www.youtube.com/watch?v=_jpN0LUY0-M

   30. TAWie, czyzby iluzja ???

    Czy malarze, ktorzy malowali te obrazy ulegali iluzji…Ich obrazowanie oddalo co??? Przeczucie, wizje, iluzje???

    A jsli Przodkowie, znaczy ICH DUCH czy tez swoista forma ENERGII przybyli z daleka…?
    Ci, ktorzy byli „przed matriksem” i Ci , ktorzy sa poza matriksem…daleko…
    .http://1.bp.blogspot.com/-3PIv9F9bQJQ/VYPCdX_voFI/AAAAAAAACmg/N3-oMjcyaCk/s1600/29C.viktor_korolkov_10_20091210_1299091583.jpg

    .http://колдунроссии.рф/upload/medialibrary/5d2/5d20c876dcad07fc32547c9e7339bc02.png

    .http://drevnerus.ru/drevnerus.ru/public_html/wp-content/uploads/2011/12/%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%85%D0%B22.jpg


    – ROD Uriel…

    Kto, jesli nie my ???
    .https://www.youtube.com/watch?v=LF7tWtpRayE

   31. Ooo……!
    Jak?????
    Szukam obrazow Wolchwow i pojawia sie ten oto artykul : WAZNY !
    „849 lat temu padła Arkona…”
    https://opolczykpl.wordpress.com/2017/06/12/849-lat-temu-padla-arkona/
    i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wierzcie nie wierzcie…………..wlacza sie piesn (bo akurat slucham Emelina) w tej wlasnie sekundzie gdy wklejam namiar na artykul………….doslawnie w tej sekundzie !!!!!!!!!!!!!!!
    PAMIAT NASZU PROBUDI mowi piesniarz….

    .https://www.youtube.com/watch?v=9UsO32JBMD4

    „Руян – исконное славянское название острова Рюген (нем.).

    Слова:

    По Варяжскому по морю
    Легче облака идём.
    В ночи белые, аки зори,
    Бирюзовые с серебром.

    Знаки-руны из Руяна
    От понтифика храня,
    Мы скрывали в океане
    До особенного дня.
    Мы скрывали в океане
    До особенного дня.

    Ты волна от Перуна,
    За собою нас веди!
    Тайну подними со дна
    И память нашу пробуди!
    Тайну подними со дна
    И память нашу пробуди!

    А мы на лодиях на пёстрых,
    За спиной – Гарадарика.
    Впереди белый Божий остров,
    Лады-матери рука.
    Буревой там и Аркона
    Заждались давным-давно.
    Там источники искона,
    В небо пращуров окно.
    Там источники из Кона,
    В небо пращуров окно.

    Ты волна от Перуна,
    За собою нас веди!
    Тайну подними со дна
    И память нашу пробуди!
    Тайну подними со дна
    И память нашу пробуди!

    —–
    Любопытный факт. 7 ноября 2011, через несколько месяцев после написания песни «Руян», на дне реки Днепр запорожский рыбак случайно нашёл древний меч, который, по мнению учёных, вероятнее всего принадлежал князю Святославу (судя по богатству отделки). А песня до этой находки уже была исполнена на некоторых выступлениях Николая – в частности, в Ставрополе 10 сентября 2011 (!)”

    …Wolalam do Przodkow, szukalam Wolchwow…
    „Лады-матери рука.
    Буревой там и Аркона
    Заждались давным-давно.
    Там источники искона,
    В небо пращуров окно.
    Там источники из Кона,
    В небо пращуров окно.”

    …a za oknem swita

   32. По Варяжскому по морю
    Легче облака идём.
    В ночи белые, аки зори,
    Бирюзовые с серебром.
    …dzis Biala Noc…

   33. „pojawily sie ” jako „Oczekuje na moderacje” czyli pewnie sa w „spamach” i Ty ich jeszcze nie widziales….

   34. Jak gdyby wszystkie…
    🙂
    Do wieczora (jesli okolicznosci „pozwola”…)

   35. Tys jest Fala Perunowa
    Ty za soba prowadz nas
    Tajemnice podnies z glebin
    Nasza pamiec obudz nam
    Tajemnice podnies z glebin
    Nasza pamiec obudz nam

  1. Szczęśliwa,

   przecież doskonale wiesz, co o tym myślę – w takich sprawach zawsze chodzi o pobór ludzkiej mocy, w przypadku Malty – mocy zwielokrotnionej, gdyż Malta leży na Geomantycznej Siatce Ziemi, a więc w jednym z kluczowych punktów największego ziemskiego promieniowania. Konkretnie chodzi o budowle megalityczne w Hagar Qim.

   https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ħaġar_Qim

   W przypadku ludzi świadomych i hiperwrażliwych, będąc w takich miejscach jak Hagar Qim, warto się skupić, wyciszyć i powęszyć w poszukiwaniu portali międzywymiarowych, czyli kanałów łączących naszą rzeczywistość 3D z innymi gęstościami…

   1. Krysia z lasu pisze „Przepraszam, ale należę do gatunku bab co to jak gębę otworzą, to nie wiedzą kiedy zamknąć ” oj Krysiu z lasu ale się obśmiałam, nie powiem co dalej………….mowę mi odjęło 😀 😀 😀

 6. Szwajcarski koncern testował szczepionki na… polskich bezdomnych!
  W 2007 roku międzynarodowa firma farmaceutyczna z siedzibą w Szwajcarii oferowała mieszkańcom Grudziądza od 5 do 10 zł za udział w eksperymentalnych badaniach. Skorzystało z nich ok. 350 osób, którzy nie byli świadomi, do czego zostaną wykorzystane wyniki testów. Niektórym wmawiano, że dostają darmową szczepionkę przeciwko grypie. Teraz adwokat organizacji „Public Eye” z Zurichu domaga się… 92 tys. euro odszkodowania dla jednego z Polaków!

  .http://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Koncern-Novartis-testuje-szczepionki-na-bezdomnych-z-Grudziadza

  W lipcu ma się odbyć w tej sprawie rozprawa mediacyjna, która jeśli nie zakończy się pomyślnie, to – jak zapowiada adwokat Philip Stolkin – będzie miała swój finał w Europejskim Trybunale Praw Człowieka.

 7. A ja tym razem z innej beczki – podjąłem dzisiaj próbę uratowania jednego małego dębu. Mam taką pracę, że badam różne chemikalia – lakiery i powłoki, smary i bywa że też czasem herbicydy. No i będąc na wyznaczonym poletku do testów herbicydu zauważyłem parę dni temu niewielki (może ze 40 cm wysokości) dąb. Dzisiaj wykopałem go i wsadziłem u mnie na działce. Niestety nie wiem czy próba się powiedzie, bo ziemia była w miejscu gdzie rósł dąb kamienista, a korzeń był dłuższy i szedł głębiej w ziemię niż sądziłem no i nie zdołałem całego wykopać i cześć korzenia uciąłem. Może się jakoś przyjmie. Będę go często podlewać. Dałem mu też nieco nawozu do kwiatów. Jak uschnie to trudno. Tam gdzie rósł i tak nie miał szans przetrwać.

  1. Dziękuję. Ja z Dębami robię to samo, ale większość niestety usycha. Dąb najlepiej jednak sadzić od żołędzia. Po lasach leży mnóstwo padniętych młodych Dębów po przejeździe ciężkiego sprzętu wycinkowego. Aż żal patrzeć na takie, masowe przecież pobojowiska…

  2. A ja Wam powiem tak : urośnie ,ale mów do niego , normalnie jak do istoty żywej , drzewa rozumieją …. choć wiem że nie muszę tu nikomu tego tłumaczyć,czasem może być zła ziemia ,ale miłość to inna sprawa , wierzcie lub nie mi na działkę najprawdopodobniej ptaszki , bo kto inny ? nanosiły pesteczki i se mam dzikie wiśnie , czereśnie, poziomki 🙂 Wisienki już odrosły to je przesadziłam w inne miejsce 🙂 ale niech ja tylko chociaż nie uśmiechne się do, nich od razu foszki walą .

   I to bardzo bardzo dobra wiadomość 🙂 (Tytuł artykułu) ich czasy się kończą …. zwyczajnie to wiem choć nie wiem skąd i nie umiem tego wyjaśnić , czasem po prostu coś wiem .

   Taw pytanie do Ciebie lub kogoś kto umie na to odp. Dziś w nocy widziałam ciemny cień, ale z białą obwódką ? Ciemnie cienie widzę nie od dziś ,jednak po raz pierwszy z białą obwódką/aurą? . Zaś jakiś podstęp ?

 8. Dzisiaj, po dwóch tygodniach, spojrzałam w ekran telewizora.
  Dwie informacje postawiły mnie do pionu.

  Pierwsza najważniejsza – dzisiaj Sąd w Inowrocławiu zbada sprawę rodziców 3,5-letniej Wandy, którzy nie zgodzili się na szczepienie córki w pierwszej dobie po porodzie.
  Według STOP NOP inowrocławska sprawa może być „zemstą” za „podjęcie kroków prawnych przeciwko lekarzowi za wystąpienie ciężkich powikłań poszczepiennych poprzedniego dziecka”.

  „Za chwilę może ruszyć lawina takich spraw” – przekonywał w Sejmie poseł Kukiz’15 Paweł Skutecki.

  Dzisiejsze postanowienie Sądu pokaże, gdzie jesteśmy.

  Druga, to pożar wieżowca z mieszkaniami socjalnymi w Londynie.
  Czy „ramadanowe spożycie posiłku po zmroku” mogło doprowadzić do przeciążenia zasilania i wybuchu pożaru?

  1. „ramadanowe spożycie posiłku po zmroku” bardzo często odbywa się przy bezpretensjonalnie rozpalonym na carpecie ognisku i nie na to silnych. Tak jak w toaletach nie używają papieru, tak bezkompromisowo nie uważają rożna czy innych współczesnych wynalazków . Niestety czeka nas w Europie krótkie zlodowacenie (przynajmniej kilkunastoletnie) zwane w swej ostrej wersji Wielką Nocą i być może czeka nas wszystkich wielka przeprowadzka na ICH DOTYCHCZASOWE ZIEMIE, gdzie dobrze poinformowani szejkowie od dawna budują światową stolicę z wyspami dla globalnych elit. Zwróćcie uwagę na zimne noce w czerwcu wyjątkowo mroźną wiosnę. W Europie może czekać nas w przyszłości głód i drożyzna…

   1. PE już naciska na wprowadzenie nauki arabskiego do szkół w całej UE. Zwyczajnie nic nam nie mówią i tylko przekazy sensytywnych pozwalają na poznanie nadchodzącej globalnej zmiany…
    Jùż teraz inwestujcie w ogrodowe, foliowe tunele by wiosenne straty nie powtórzyły się tak drastycznie w kolejnych latach.

   2. araby ksiezycowego reptoida yahwe maja zajac europe i wybic biale plemiona, Azjaci i meksyki to samo maja robic w stanach i kanadzie, w kaliforni ucza już chińskiego, rozpowszechniajcie to info

   3. Pogodą manipulują, to jasne. Szczególnie w tym roku i szczególnie w Polsce. W nocy jest prawie mróz – w czerwcu, w naszym klimacie – to szok. Chcą nas wykończyć na ostatniej prostej. A Polacy nadal pod wrażeniem partii przewodniej, wprowadzającej klimatyczne NWO do Polski na hamerykanskich bagnetach i antenach…

 9. dziś jestem na wsi w woj. kujawsko-pomorskim, na granicy z wielkopolskim, mała wieś, dla ludzi kościół, był najważniejszy, tłumnie odwiedzany przez tubylców we wszystkie święta, księdzu donoszono na wszystkich i wszystko, wielu ministrantów przy ołtarzu, wiele dziewczynek rzucających kwiatki w boże ciało a dziś…szok i niedowierzanie, jeden ministrant, jedna dziewczynka z kwiatkami, w kościele stała wąska ekipa. Dieje się, jakby jakiś korek został odetkany, to chyba jakiś strumień zmian, sytuacja jeszcze w zeszłym roku nie do wyobrażenia w tak małej wiosce. Kościół zaczyna być na ostatnim miejscu a ksiądz płacze i pyta co się dzieje… :).

  1. Księża, którzy natychmiast nie rozpoczną studiów zaocznych, już wkrótce pozostaną bez pracy…

   Dziękuję, Agato, za dobre wieści!

   Na mojej wsi już tylko kilka (dosłownie) najgorliwszych, najbardziej zdeterminowanych kobiet chadza regularnie do kościoła. Młodzież nie bywa tam już nawet w niedzielę. Jedyne, co jeszcze trzyma ludzi w tej babilońskiej instytucji, to święta rodzinne (tak chciałbym napisać… RODowe), ale wkrótce i to się skończy.

   Kiedy tych kilka starszych kobiet w każdej parafii po prostu wymrze – kościoły staną się muzeami, jak obecnie na Zachodzie.

   Dlatego uważam, że na tym etapie Wielkiej Pobudki Słowian nie ma już sensu przekonywanie i nawracanie kogokolwiek, bo sama ewolucja jest bardziej skuteczna…

   1. generalnie jestem za ale jest niebezpieczenstwo ze wymienia kosciol na islamstwo pedalstwo i araba, swiat nie znosi pustki

   2. matki skrobane na żywca w nocy w imie qrwa kraju !bo dzieci za dużo ryżu wpierdalają, wiesz ile azjatek ukrywa się do dziś aby ich dzieci nie zabito ?! qrwa człowieku ?

   3. azjaci to polhybrydy ludzkoszarakowe wiec tak bardzo ich nie zaluj wszystkie choroby genetyczne mamy od nich od okularow po mongolizm i schizofrenie niestety im szybciej wymra tym szybciej odnowimy sobie geny, podobnie jak kukurydza gmo zatruwa nasza czysta tak samo z nimi

   4. Gmozabija, to, kogo ja będę czy nie będę żałować, to już moja sprawa.

    Dr Masaru Emoto, czyż nie dokonał ważnego odkrycia? Przypomnij mi, jakiej był narodowości? 🙂

    Nie twierdzę, że nie masz dużo racji, mówię, że nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.

   5. W tym roku rozpoczyna się rozpad WSZYSTKICH egregorów religijnych – również islamskiego. A Arabowie bez religii nam nie grożą.

    Projekt nachodźców ma apokaliptyczne zadanie wykosić Niemców, by na powrót przekazać nam zajęte przez nich nasze słowiańskie ziemie…

    Brzmi to okrutnie, ale sami sobie zgotowali ten los. To dziejowa „karma” za drugą wojnę światową…

   6. No tak tylko, że natura nie znosi próżni i wtedy wzorem zachodu wejdzie na miejsce Katolicyzmu inna religia chyba wiesz jaka ? Taki ten system już jest. Musi istnieć religia przewodnia bo jakoś trzeba owieczkami zarządzać bo w przeciwnym razie będzie anarchia. Ja tam wole mniejsze zło i wybieram skostniały Katolicyzm. Wolę to niż Islam. Jak w czasach wojny religijnej , która już jest w Europie Polacy znajdą się w pewnej próżni odchodząc od KK to będziemy mieli przechlapane. Siły równoważące mogą się wtedy nami zainteresować. Chyba wiesz o co mi chodzi ?

   7. WSZYSTKIE,

    WSZYSTKIE,

    WSZYSTKIE,

    WSZYSTKIE

    RELIGIE

    SIĘ ROZPADNĄ.

    Najbardziej wkręceni wymrą wraz z nimi, nie ma innej opcji.

    Mniej wkręceni znajdą uniwersalną „siłę równoważącą” gdzie?…

    (To pytanie-medytacja na najbliższy tydzień 🙂 )

   8. WSZYSTKIE

    RELIGIE

    SIĘ ROZPADNĄ.

    I wszystkie uprzedzenia …… wreszcie ….

   9. araby sobie bardzo pomagają sa jak bracia dla siebie, katole tylko dbaja o swoja rodzine inne pi erdola i wyzyskiuja, najlepiej dla nas religia nie niszczenia i zatruwania przyrody, 10 przykazan np nie będziesz zatruwal wody, nie będziesz wywozil smieci do lasu itd. itp

   10. Muszę was troszkę zmartwić 😉 Na naszych przepięknych Kurpiach KK ma się bardzo dobrze. Młodzież jak w transie MUSI chodzić przed bierzmowaniem do kościoła, mają indesy, zbierają podpisy, chodzą czasem nawet codziennie! do kościoła przez dwa lata przygotowań. Jest taka miejscowość, gdzie proboszcza zwą Putin i tam prawie 100% idzie do komunii w niedzielę, wychodząc jak w wojsku z kolejnych rzędów, począwszy od tych najbliżej ołtarza ;( No pełen matriks – wrażenie nie do opisania.

   11. Tak, znam Kurpsianki i wiem, że są pobożne… 😁

    To wszystko już jednak i tak jest w zaawansowanej formie rozkładu. W Kk na całym globie panuje już regularna schizma. Kk powoli się rozpada…

    Episkopat „polski” praktycznie wypowiedział już posłuszeństwo papieżowi, opowiadając się za „Familiaris consortio” Jana Pawła II przeciwko „Amoris laetitia” Franciszka. Podobnie jest i w innych katolickich krajach świata. A to dopiero sam początek „rewolucji”.

    Spokojnie, bez napinki obserwujmy ten, apokaliptyczny w swej istocie, proces 🙂

  2. w wawie wzieli sie na sposob i tworza koscioly uliczne, lapia wiernych przy metrze wilenska i centrum, daje im maks 5 lat zanim koscioly pojda pod mlotek

 10. U nas wczoraj szok!! Latali jak opętani!!!!! Mimo to postanowiłyśmy z Córcią wybrać się na spacer- podsumowanie- susza totalna- wszystko wołało PIĆ! Drzewa chorują, rzeczywiście nawet Dęby usychają- gdy tak sobie szłyśmy- u stóp naszych się pojawiła martwa jaszczurka- odczytałyśmy to jako potwierdzenie, znak że koniec ich bliski! Później poleżałyśmy na Trawie i prosiłyśmy Przestrzeń o deszcz dla spragnionej Mateńki Ziemi- i otrzymałyśmy odpowiedź tej nocy- zatem szybciutko- lało tak pięknie miarodajnie- Przestrzeń się oczyściła, PrzyRODa napoiła- Cudnie ❤
  Młodzież praktycznie przestała chodzić do Kościoła- nawet w święta- u Syna w klasie nikt nie chodzi do Kościoła! Zaczynają rozumieć, że RELIGIA TO ,,POKOJOWA'' NAJLEPSZA FORMA ZNIEWOLENIA I MANIPULACJI! Ten ,,Narkotyk'' przestaje działać!- już wkrótce będzie tak jak z papierosami- palą już tylko nieliczni- popielniczki wyszły z ,,mody''! Chodzą jeszcze tylko CI, których Dzieci maja przyjąć KOMUNIĘ- oczywiście tylko z przymusu i dla ,,dobra Dziecka''!
  Myśląca Inaczej ❤ Masz rację dziwne przypadki wydarzają się SLOWIANOM- PRZEZ CAŁE ZYCIE, ALE TERAZ TO ICH KUMULACJA- ale MY LACHY- ODPORNI NA TAKIE STRACHY-
  POWSTAJEMY SILNIEJSI- a oni coraz słabsi- myślę, że te ciemne cienie z białą się obwódką o tym świadczą- ŚWIATŁO ZACZYNA WYPEŁNIAĆ CIEMNOŚĆ 😀
  Sława Słowianom ❤

  1. ‚myślę, że te ciemne cienie z białą się obwódką o tym świadczą- ŚWIATŁO ZACZYNA WYPEŁNIAĆ CIEMNOŚĆ 😀”

   Tak Myślisz Kochana ?

   dziękuję bo koło mnie wiesz jakby wszystko na raz się zmówiło i czasem sama już nie wiem …co jest co , ale czuję że” coś „odpuszcza traci swe moce …. no ale co poradzisz na Osła ? hahahahaha

   1. Jak ja się cieszę, że poznałam tak WSPANIAŁE OSOBY- bardzo dużo się od Was uczę- BARDZO!- to jest zupełnie inny świat- taki jaki zawsze czułam W SERCU, a nie mogłam odnaleźć- myślałam, że zwariowałam- ale NIE- WY JESTESCIE I BARDZO WAS KOCHAM- dziś STORM- ale nie dla nas- my się KOCHAMY i w ciężkich chwilach wspieramy- TU NIKT NIE JEST SAMOTNY- TU TRZEBA ŻYĆ I MIŁOŚCIĄ RYSOWAĆ ŚWIAT ❤ 😀
    Moja ulubiona dla WAS:
    "Żyć" to piosenka o nadziei i wierze. Piosenka, która daje siły i inspiruje. W projekcie wzięło udział 27 artystów. Ma on na celu pomóc każdemu, kto znajduje się w trudnej sytuacji i przeżywa trudne chwile życia. Autorzy projektu przypominają nam o tym, że nikt nie powinien pozostać ze swoim problemem sam na sam.
    Projekt stał się czymś więcej, niż samą piosenką i klipem do niej. Powstała strona internetowa http://project.live, na której każdy może opowiedzieć o swoim doświadczeniu w przezwyciężaniu trudności i o tym, jak udało mu się pokonać ból i znaleźć sens życia. Odzyskać nadzieję!!!!!!!!!!!!! Przykładem jest Julia Samojlowa- która śpiewa powyższy utwór- zobaczcie jak się zmieniła ❤
    Юлия Самойлова, красивая девушка с очень хорошим голосом подняла весь зал и жюри. Браво Юля, так держать.
    .https://www.youtube.com/watch?v=pGPYHbUbZkA

   2. Jest, jest odpowiedz :
    .https://www.youtube.com/watch?v=YmDrOIEjeHo

    (…)
    Vzývam vás duše našich predkov
    čo krvou zmáčali ste túto zem.
    Holubica čistá nech je mojim poslom
    do krajiny kam nesmie žiadny tieň.

    Nech vám odkáže, že je zakliaty
    tento národ čo ho otrávili lžou.
    Modlím sa za ducha tejto zeme
    a chcem sa kochať jej krásou nádhernou.

    Modlili sa takto tu už mnohí
    a tento národ iba tvrdo spal.
    Nechcel vidieť kopytá a rohy
    so svätožiarou si ich zamieňal.

    Neverím, že však naveky
    môže niekto takto tvrdo spať.
    Modlím sa za ducha tejto zeme
    a chcem jej čistú krásu milovať.

    WZYWAM WAS DUSZE NASZYCH PRZODKOW… ❤

   3. Witaj Arkono
    Jak miło, że wróciłaś. Cieszę się bardzo.
    Całuski 😘

 11. Z sadami to będzie trochę trudno… 😉

  Trzeba bedzie bo co nam zostaje …. brać przykład , czyli ogrzewanie drzew , beczułeczki specjalne przy każdym drzewku podpalanie i docieplanie ich nocami.

 12. yehovity… brzydkie określenie ale powiem wam że ta religia faktycznie ma w sobie coś takiego gorszego chyba niż KK , mało osób tam w środku(serce) pozostało sobą a są tacy , jednak ludzie, głownie meżczyźni są wyznawcami stali się bardzo arogancy wyniośli …. no qrwa jakby się święci urodzili .

  A to ich odwracanie się od rodzin które odeszły od danego wyznania….. qrwa nawet dzień dobry na ul nie powiedzą rodzicą/babcią/dzieciom …… a to bieda dziś jest patologią ….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s