PiS traktuje Polaków jak zwykłych głupków. Im bliżej wyborów 2019, tym łasy na prywatną kasę Polaków PiS coraz bardziej się pogrąża. Abonamentowa manipulacja inteligencją Polaków na szczęście się nie powiodła – jeszcze przed uchwaleniem niekonstytucyjnej ustawy naród wypowiedział wiodącej państwowej sitwie masowe obywatelskie nieposłuszeństwo. Wszyscy Polacy już doskonale bowiem wiedzą, że zmuszanie nas do płacenia z własnej, prywatnej kieszeni na telewizyjną propagandę jakiejkolwiek partii (Telewizja Polska SA pod obecnym zarządem jest piarową firmą PiS-u) GODZI W ELEMENTARNE PRAWA OBYWATELSKIE I JEST SPRZECZNE Z KONSTYTUCJĄ.

W wyniku medialnej burzy, jaka przetacza się właśnie przez Polskę, już prawie wszyscy Polacy dowiedzieli się, że jakiekolwiek ustawowe próby zmuszania Polaków do płacenia z własnej, prywatnej kieszeni na telewizyjną propagandę jakiejkolwiek partii (Telewizja Polska SA jest piarową firmą PiS-u) GODZI W ELEMENTARNE PRAWA OBYWATELSKIE I JEST SPRZECZNE Z KONSTYTUCJĄ.

Pieczołowicie od dwu lat przygotowywanemu przez partię Jarosława Kaczyńskiego państwowemu skokowi na prywatną, ciężko uciułaną kasę Polaków naród powiedział zdecydowane NIE. Po latach więżenia ducha narodu i zdalnego blokowania świadomości zbiorowej Polaków nie ma już obecnie takiej siły we Wszechświecie, która zmusiłaby wolnego Polaka RODaka Słowianina do płacenia urzędowego haraczu (zwanego, dla zmylenia przeciwnika, abonamentem) okupującej Polskę antysłowiańskiej sitwie podstępnych wyzyskiwaczy. Po latach zniewolenia Polacy się wreszcie obudzili – i najzwyczajniej w świecie po prostu nie pozwolą się już więcej okradać.

POLACY RODACY SŁOWIANIE! NIE PŁACIMY JUŻ WIĘCEJ ŻADNYCH HARACZY ANTYSŁOWIAŃSKIM OKUPANTOM NASZEGO SŁOWIAŃSKIEGO NARODU!

Pamiętajcie, żadna ustawa nie może was zmusić do płacenia haraczu na żadną – tę czy inną – przewodnią partię!

Pamiętajcie, nikt, żadna państwowa instytucja nie ma żadnego prawa kontrolować, czy w waszym prywatnym mieszkaniu znajduje się jakikolwiek wasz prywatny sprzęt RTV! To tylko w epoce skrajnego totalitaryzmu państwo mogło bezkarnie wkroczyć do prywatnego mieszkania obywatela i zrobić tam, co tylko miało ochotę. W Polsce 2017 i 2018 nikt już takiego prawa nie ma!

Polacy, pamiętajcie, do swojego prywatnego mieszkania macie konstytucyjne prawo nie wpuścić nawet policji, nie mówiąc już o jakichkokwiek cywilnych urzędasach dogorywającego właśnie matrixa!

Polacy, pamiętajcie, jedynie policja z nakazem prokuratora ma prawo wejść do waszej prywatnej twierdzy! Ale w przypadku „abonamentu na partyjną propagandę” nikt oczywiście nie będzie nawet próbował uciekać się do tego typu samobójczych dla każdej władzy prób „przekonywania” obywateli do słuszności linii programowej „partii przewodniej”.

Polacy, zapomnijcie o haraczu zwanym abonamentem! Ten numer PiS-owi się nie uda, bo stanie mu przedwyborczą kością w zachłannym gardle.

TAW

Reklamy

55 myśli w temacie “Abonamentowa manipulacja inteligencją Polaków się nie powiodła – naród wypowiedział PiS-owi masowe obywatelskie nieposłuszeństwo

 1. pierdolicie jak potłuczeni. w zeszłym roku urząd skarbowy zajebał mi 1400 zł z konta bankowego na wniosek poczty polskiej za nie płacenie abonamentu za okres 5 lat wstecz i nie pomogły 2 odwołania. i co mam qrwa zrobić? granat w kieszeń i do stolycy? wqrwiają mnie te wasze mądrości a życie pokazuje kogo ma w dupie.

  1. Trzeba umieć się odwołać i uzasadnić. Urząd Skarbowy może bowiem co najwyżej bezprawnie (❗) ściągnąć niepłacone zaległości od DOMNIEMANEJ UMOWY, jaką jest niewyrejestrowana na poczcie abonamentowa książeczka.

   Wg mnie jednak samo fizyczne posiadanie niewyrejestrowanej formalnie na poczcie książeczki abonamentowej nie jest żadną formą zawarcia umowy z prywatnymi firmami o nazwach: Telewizja Polska SA czy Polskie Radio SA. A tylko imienne, osobiste zawarcie takiej umowy z wymienionymi podmiotami stanowiłoby jedynie skuteczną podstawę prawną do legalnego pobierania radiowo-telewizyjnego abonamentu. Uważam, że ściąganie abonamentu przez Urząd Skarbowy jest jawnym pogwałceniem obowiązującego w Polsce prawa!

   Dlatego (by nie komplikować sobie sytuacji prawnej) pierwszorzędną sprawą (po ewentualnym uregulowaniu „zaległości”, ale to kwestia dyskusyjna) jest natychmiastowe wyrejestrowanie na poczcie swojej abonamentowej książeczki!

   Od momentu wyrejestrowania się jesteś wolny od abonamentowego reżimu.

   1. Może mi podpowiesz! za jeden miesiąc zwłoki w płaceniu (zapomniałem) dostałem wezwanie do zapłaty i koszty przesyłki na 10 zeta i co?

   2. Urząd Skarbowy może co najwyżej bezprawnie (❗) ściągnąć niepłacone zaległości od DOMNIEMANEJ UMOWY, jaką jest niewyrejestrowana na poczcie abonamentowa książeczka.

    Wg mnie jednak samo fizyczne posiadanie niewyrejestrowanej formalnie na poczcie książeczki abonamentowej nie jest żadną formą zawarcia umowy z prywatnymi firmami o nazwach: Telewizja Polska SA czy Polskie Radio SA. A tylko imienne, osobiste zawarcie takiej umowy z wymienionymi podmiotami stanowiłoby jedynie skuteczną podstawę prawną do legalnego pobierania radiowo-telewizyjnego abonamentu. Uważam, że ściąganie abonamentu przez Urząd Skarbowy jest jawnym pogwałceniem obowiązującego w Polsce prawa!

    *

    Kwestia kosztów przesyłki to osobna sprawa. Jeśli masz konto np. w mBanku, możesz przelać za grosze.

    (Nie reklamuję tego banku, podaję jedynie przykład).

  2. Nie chodzi o koszty przesyłu pieniędzy (mam w banku za darmo) chodzi o opłatę związaną z wysłaniem do mnie zawiadomienia, które poczta wyceniła na 10 zeta.

   1. takie twory sa tez w stanach same ciemne tam prawie pracuje, nigdy nie lubilem tam chodzic

   1. i tak zeby jeszcze konto zlikwidowac bankowe to mialbys super.Idzie zyc bez..

 2. haracz abonamentu i sprawdzanie odbiornikow to mamy od prlu to nie wymyslil pisu sobie 2 tygodnie temu, jezeli dodadza do tego haraczu prosty internet np 3Mbit, beda mowic w partyjnej tv o nie wpuszcaniu araba skosa murzyna beda mowic o szkodliwosci zachodnich szczepionek i religi katolickiej i kazdej innej, zlikwiduja reklamy zakaz aborcji i relacje z obrzadkow sekty krzyzakowej to bylbym za

   1. nikt z nich nigdy nie zmieni orientacji na slowianskosc, mają swoj kod DNA, z ktorego nie wyskoczą. Pewne zachowania, cechy charakteru to u kazdego wdrukowane i po przodkach, pracuja jak twardy dysk w kompie. Poki co, ich naukofcy podobno marzą, aby miec mozliwosc zmiany i programowania kodu DNA > Jak na razie kapelusznik zostanie soba, a Slowianinowi zawsze cos tam bedzie inaczej w glowie buzowalo.

 3. „Publiczne” media w Polsce są jak w nazwie i dodatkowo w rękach kliki rządzącej w danej chwili. I nie zmieni się to, do czasu, jak mafia partyjna nie zostanie zdelegalizowana.
  Dopiero, gdy w Polsce do rządu dojdą uczciwi Polacy, sprawy mogą się zmienić. Zarówno te dotyczące mediów jak i innych, nie mniej ważnych spraw, jak choćby na siłe wprowadzane ostatnio GMO.

 4. Grzegorz Braun w czasie kampanii prezydenckiej w 2015 r. gdy dostał się jako kandydat na prezydenta do jak to nazywa telewizyjnej szczekaczki powiedział w TVP do Krzysztofa Ziemca: to jest telewizja reżimowa, zwana dla zmylenia przeciwnika publiczną. Dziś jest to wciąż aktualne. Zmienił się tylko kierunek propagandy z jednej partii na drugą. Znowu jest mowa jak to wspaniale się Polakom żyje pod rządami PiS, jak bezrobocie spada, jak walczy się z mafią VATowską, jaki to wzrost gospodarczy itp. Nie mówi się zaś jak to zwykli polscy przedsiębiorcy są gnębieni podatkami i absurdami urzędniczymi i o tym że dług publiczny cały czas rośnie i to szybko. No i o takich sprawach jak chemtrails czy testowanie broni psychotronicznej na polskich obywatelach to już w ogóle nie ma co marzyć nawet, że coś powiedzą. Dzisiaj trochę oglądałem wieczorem TVP Info to relacjonowali kolejną miesięcznicę smoleńską i komentowali burdy wywoływane przez tzw. Obywateli RP (raczej powinni się nazywać UB). A tymczasem GMO przepychają kolanem w Sejmie i w TVPiS ani słowa na ten temat.

  1. Jeśli to wypowiedź do mnie, to nieprzemyślany i zupełnie bezsensowny atak, nie wiem, czym podyktowany…

   Na tym blogu nie znajdziesz ani jednego artykułu gloryfikującego jakąkolwiek reżimową telewizję.

   Żeby zaś zbadać mój stosunek do Platformy Obywatelskiej, wystarczyło wejść w tag: „Platforma Obywatelska”:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/platforma-obywatelska/ , w kategorię „Afery Tuska”:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/afery-tuska/

   lub w kategorię: „Rząd Ewy Kopacz”:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/rzad-ewy-kopacz/

  2. Masz rację huntdar
   mi nie przeszkadzało bo nie oglądałem tvp, teraz też mi nie przeszkadza bo nadal nie oglądam.
   Przeszkadza mi to, że jestem zmuszany przez pis do płacenia haraczu, choć nie wiem za co.

  1. Kochana Halinko,

   nie ma czegoś takiego jak „przyjdą sprawdzić”!

   Twoja twierdza jest Twoją własnością – i to Ty jesteś panią na włościach❗

   Naprawdę nie wiem, skąd w Polakach jeszcze to myślenie typu „a jak przyjdą”…

   POLACY RODACY SŁOWIANIE,

   NIE BĘDĘ TEGO POWTARZAŁ, BO TO JEST ZAPISANE W POWYŻSZYM ARTYKULE:

   NIKT, ŻADNA INSTYTUCJA PAŃSTWOWA CZY SAMORZĄDOWA – WÓJT, SOŁTYS, KURATOR, INSPEKTOR, SEKRETARZ, NAWET POLICJA! – NIE MA PRAWA WEJŚĆ DO WASZEGO MIESZKANIA BEZ WASZEJ ZGODY❗

   JEDYNIE POLICJA Z NAKAZEM PROKURATORA❗ – ale wówczas to są sprawy kryminalne, a nie cywilne błahostki typu haracz RTV.

   Halinko,

   NIKT nie ma prawa do Ciebie „przyjść sprawdzić”❗

 5. A to listonosz donosi, to jest kontrola niejawna. Ja wiem, ze masz racje TAW, ze nikt nie może przyjsc i kontrolowac, czy ktos ma odbiornik telewzyjny, bo nie ma tego w prawie. ale znam takich ludzi, ktorym urzad skarbowy nieprawnie zabral pieniadze z kąta za abonament.

  1. Urząd Skarbowy może co najwyżej bezprawnie (❗) ściągnąć niepłacone zaległości od DOMNIEMANEJ UMOWY, jaką jest niewyrejestrowana na poczcie abonamentowa książeczka.

   Wg mnie jednak samo fizyczne posiadanie niewyrejestrowanej formalnie na poczcie książeczki abonamentowej nie jest żadną formą zawarcia umowy z prywatnymi firmami o nazwach: Telewizja Polska SA czy Polskie Radio SA. A tylko imienne, osobiste zawarcie takiej umowy z wymienionymi podmiotami stanowiłoby jedynie skuteczną podstawę prawną do legalnego pobierania radiowo-telewizyjnego abonamentu. Ściąganie abonamentu przez Urząd Skarbowy jest jawnym pogwałceniem obowiązującego w Polsce prawa!

   By jednak dodatkowo nie komplikować indywidualnej sytuacji prawnej Polaków, wzywam wszystkich Polaków RODaków Słowian do masowego wyrejestrowywania swoich abonamentowych książeczek z poczty (powodu nie trzeba podawać, wystarczy samo żądanie)❗

   Jeśli książeczka jest wyrejestrowana, nikt nie ma już żadnych (nawet domniemanych) podstaw prawnych do pobierania od obywatela III RP abonamentowych opłat.

   *

   Żadna instytucja nie na prawa nakładania haraczu na obywatela III RP na podstawie czegoś tak absurdalnego jak nieformalny donos listonosza… Czegoś tak obłędnego to nie wymyśliłby nawet sam mistrz PRL-owskiego absurdu – Stanisław Bareja 😁

   Poza tym listonosza nie oprowadza się po całym mieszkaniu, by je zwiedzał i miał co szczegółowo raportować, tylko przyjmuje się go w przedpokoju, a teraz (skoro takie inwigilacyjne pomysły się pojawiają) to nawet i na wycieraczce… 😂

 6. Policja może wejść na „blachę”, pod pretekstem podejrzenia popełnienia przestępstwa. Znajdzie tv to i podstawa będzie. No i jaki problem w nocy uchwalić powstanie służby kontroli tv z ustawowym nakazem wejścia do domu.

  1. Policja nie może wejść bez nakazu prokuratora. Podam obrazowy przykład, bo widzę, że komuna w głowach u moich Komentatorów.

   Studencka nocna popijawa w dużym polskim mieście. Pijackie wycie na balkonie na pół osiedla. Sąsiedzi o 2 w nocy wzywają policję. Policja przyjeżdza i wali w drzwi, krzycząc: OTWIERAĆ! Studenci podchodzą do drzwi i przez drzwi grzecznie mówią: WYPIE*DALAĆ!

   Policja odjeżdża, bo nie ma prawa wyważyć drzwi.

   1. ja sie zgadzam z Toba, ze jesli teraz bedziemy otwierac domy przed urzednikami w celu oblukiwania nam kątów, czy nie ma odbiornikow (watpie, zeby szafy otwierali) — to dalej bedzie juz tylko gorzej…, bo oni za chwile beda mogli wejsc i pladrowac bez powodu — a to juz totalne niewolnictwo.. nie dosc, ze kupisz ziemie za swoje pieniadze, to musisz pałcić za „niewiadomoco” haracze i zapytania słąc co ci wolno ,co chwila
    to mir domowy–nie bedzie istniał–TO NIE KOMUNA–TO BEDA JUZ CHINY LUDOWE
    ale powiem ci ,ze burda na całe osiedle i darcie .wycie znarkotyzowanych imprezowiczów to juz ciut insza spraw——
    wyobraz sobie,ze jestes ujajona po robocie albo chora,wyobraz sobie starsze osoby,małe dzieci itd—oni nie musza znosci tego typu „wolnosci”ktora inni musz a CIERPIEC…jesli to ma byc wolnosc bez interwencji–to równiez i w druga strone -nie chiej pomocy z tego tytułu
    nie wsadzajmy do jednego wora zupełnie innego rodzaju przypadkow//pozdro wszystkim:)

 7. Najlepiej, jak ktos chce ogladac telewizję, to niech placi abonament..

  wiesz Taw, dzieje się cos takiego, ze ludzie nie mogą w nocy spać i mają wrazenie, jakby w nocy ktoś ich podgrzewal i potem swędzi okropnie skóra. mam wrazenie, ze to istoty pozaziemskie przybierają ludzi, a ludzie niektorzy pomagaja im w tym.. Ciekawe, jak dlugo będą jeszcze stosować na ludziach elektroniczne tortury.

  1. To nie pozaziemscy, to ziemskie technologie. Smażą ludzi poprzez satelity. A ofiary namierzane są poprzez smartfony, telefony komórkowe albo czipy (czipy w dowodach osobistych, kartach bankomatowych, czipy w ciele).

   Ofiary niech spróbują smartfony na noc trzymać w piwnicy (jeśli ktoś mieszka w bloku) albo poza domem. Samo wyłączenie smartfona nic nie da.

   Zainteresowani muszą codziennie przyjmować witaminy: B12 i K2. Pić Zioła, by podwyższać wibracje. Uziemiać się: jak najczęściej chodzić na bosaka, przytulać się do Drzew, pracować na działce, obwieszać się złotem, srebrem, kamieniami szlachetnymi (oczywiście pod ubraniem). Na noc (na spokojny sen) złoty lub srebrny łańcuszek wokół głowy.

   Oczywiście to wszystko są półśrodki – ale ważne półśrodki.

   Pan Andrzej Nikodemowicz uwalnia z bycia ofiarą smażenia. Uwolnił np. pana Marka Podleckiego.

  2. „Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,
   którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli…”.
   hi hi:) wiosne tak ale nie uelwny deszcz zrywajacy dachy:)pp

   az taka star nie jestem ,zeby nie rozumiec młodych i potrzebe imprezowania
   miałAm takich ,co wyli i rzucali meblami o 3 w nocy.. i chciałabym zeby policja miała mozliwosc uciszenia ich jesli wieloktorne prosby nic nie daja..a ty bez mozliwosci obrony– słyszysz to wiosenne–spier…pp
   inne kompetencje policji i saów i prokuratury tez ida przeciw nam—oszustów niemało ,agresywnych tez,,wieloktornie mialam problemy i mam z niuczciwa firma ktora robi przekrety w całym kraju…NIKT TYM SIE NA SERIO NIE ZAJMUJE(sorki ja tylko wage rzeczy podkreslam)
   a jesli my bedziemy chcieli chronic takich ,co zakłócaja spokoj w ewidentny sposob i my policji naplujemy w twarz–to beda mieli nas w d..i tak jest! nie dosc ,ze rzad zwiekszyl im kompetencje do prania nas–protestujacych..to dzieki temu ,ze my sami nie wiemy kiedy i jak ma nas chronic–robimy sobie kuku
   rozmawiałm nieraz z nimi–oni sa czesto miedzy młotem a kowadłem ..poparcia prokuratury maja przeciez ogrom—co złapia kogos –to prokuratura wypusci…np
   znam tez takiego,ktory był w porzadku..ale po latach dopadła go policyjna rutyna,stres zzarł
   nie bronie ich ..ale system tez tworzy warunki do tego aby karac ofiare a kata ułaskawiac
   sorki za osobny watek—ale prawda smutna taka-nie ma komu nas bronic!

   1. Prawdę piszesz, Isia.
    Z jednej strony chcemy mieć uczciwe i spokojne klimaty wokół siebie, a z drugiej strony przyjmujemy pogardliwą postawę wobec policji.
    To w konsekwencji nie prowadzi do niczego dobrego.
    Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wystarczyłoby kilka miesięcy bez policji, wojska i służb mundurowych, aby społeczeństwo pogrążyło się w wielkim chaosie, żeby nie powiedzieć rozpiździaju.
    Na etapie rozwoju, na jakim znajdują się obecne społeczeństwa niestety musi być zamordyzm dla chuligaństwa, rozboju i przestępstw, które w bardziej tzw. cywilizowanych krajach mają również bardziej wyrafinowane oblicze.

    Przykład z tym ,,otwierać”, ,,wypierdalać” daje fory dla tych, którzy nie liczą się z tym, że ludzie po nieprzespanej nocy muszą iść do pracy i obsługiwać skomplikowane maszyny lub prowadzić samochód przez setki kilometrów.

    Rzecz też w tym, aby relacje między mundurowymi i zwykłym, uczciwie żyjącym człowiekiem były przyjazne, nakreślone wspólnym szacunkiem.
    W razie debilnych rozkazów wydawanych przez ekipę rządzącą policja i wojsko ma stanąć po stronie narodu, a nie po stronie tzw. władzy jak to ma jawne miejsce np. w Niemczech.
    Jeśli rządzący mają w ręku narzędzie w postaci wojska i policji, zrobią z narodem co tylko zechcą, z zaprowadzeniem państwa policyjnego włącznie.

    Kształtowanie wrogich postaw wobec mundurowych stawia ich po drugiej stronie barykady, za którą zamiast chronić i bronić naród, chronią dupy rządzącym.( o to im tylko chodzi)

    Czy policjant, czy żołnierz to ludzie, którzy wyszli z normalnych, zwykłych rodzin i takowym powinni zapewniać bezpieczeństwo.
    Uczynią to, jeśli społeczeństwo będzie stało z nimi po jednej stronie.
    To nie my powinniśmy obawiać się własnej policji czy wojska.
    To rządzący powinni tak sprawować władzę, aby nie mieć przeciwko sobie narodu i służb mundurowych.

    Czy człowiek przysposobiony do zapewniania bezpieczeństwa będzie mnie chronił, jeśli ja będę wyrażać wobec niego wrogą, pogardliwą, lekceważącą postawę?
    Ten człowiek jest tylko człowiekiem. Nie czując więzi, sympatii i szacunku ze strony zwykłego obywatela jest w stanie wykonywać rozkazy szkodzące temu obywatelowi.

    Nastawianie(przez rząd) narodu przeciwko służbom w nim funkcjonującym jest niczym innym jak wstępem do zamordyzmu – ale tym razem wobec całego narodu.

    Pozwalać na to nie możemy.
    I nie pozwalajmy wreszcie na dzielenie nas pod względem wyznaniowym, politycznym i srycznym, bo stajemy się błędnym stadem baranów, w którym wrogie nam siły pociągają za sznurki jak chcą.
    Tylko wtedy wrogie siły mogą nami rządzić, gdy my własną wrogością wobec siebie uczynimy im miejsce.

    Kłócąc się i dzieląc cóż innego możemy na siebie sprowadzić jak nie wrogość i to obcą?
    Nie dziwi nikogo, że energie, jakie ,,siejemy” między sobą dają ,,żniwo” tego samego gatunku i w obfitości.

    Nie zaistniałe zło jest przyczyną, ono jest skutkiem.
    Przyczyną są siły, które zło przyciągają.

    Zwaśniony naród to głupiec w nadziei, że się ostoi.

    Serdecznie pozdrawiam.

   2. policjant musi sie bac obywatela, nie odwrotnie, tylko wtedy bedzie szacunek dla wladzy, polska policja to kolesiostwo mafijne nic wiecej, moga chodzic po szkolach i przedszkolach i ocieplac wizerunek ale to nic nie da, nie zakamufluja swojego lajdactwa tym

 8. Wiesz co, TAW, dla mnie probowali obnizyc wibracje, ale ja się nie zlękłam. teraz wiem na pewno, ze swiadomosc mnie prowadzi. Przyslali z Energa kolosalny falszywy rachunek za prąd. ja znalazlam byka na fakturze i zlozylam reklamację, a później mialam incydent na drodze. mialo dojsc do czolowego zderzenia mojego z jakims idiotą, ktory jechal 150 na godzine. ja nie wystraszylam się ani nie spanikowalam. bardzo szybko znalazlam się po przeciwnej stronie drogi. ja sie nie dam im tak latwo. ten facet spanikowal i slizgal sie po drodze po gwaltownym hamowaniu i potem szybko uciekł..

   1. hmm, mnie z kolei coś cały czas prowadzi, zawsze co by nie było wychodzi mi na dobre i to od dłuższego czasu, zaczyna to się robić dziwne.

    Te cele to sobie wytaczam te kierunki do których zmierzam i ta łatwość ich osiągania zaczyna mnie zastanawiać, często idzie to na okrętkę ale zawsze do celu. Nikt mnie nie smaży, nie męczą mnie jak na razie w żaden sposób.

    Teraz siedzę na swojej posesji uwolniłem się od korpo, uciekłem na wieś, kilka dni dopiero jestem na miejscu. Koszenie trawy sadzenie warzyw w „dzikim ogrodzie” dziki ponieważ jest tylko wykoszony i między ściętym chwastami posadziłem sobie warzywa, część wysiałem itp. w sumie to taki mały eksperyment przeprowadzam nt. plonowania wśród ściętych roślin, bez plewienia. 🙂 jeśli i to się uda że plony będą OK eksperyment się zakończy sukcesem czyli – małą pracą adekwatny wynik plonowania względem klasycznego ogrodnictwa z plewieniem hakaniem itp. a nie daj boże z używaniem herbicydów. 🙂

    To jak to sie uda i będzie sukces to już w ogóle będzie nader dziwne… ktoś lub może sam pozbywając się strachu jestem ochroniony? Kurcze tylu ludziom dookoła starałem się otwierać oczy i pomóc im włączyć myślenie powinienem być na celowniku. Chyba że to kwestia tego że wypadłem z matriksa mam takie poczucie wewnętrzne że to mnie nie dotyczy i może coś w tym jest? Przestrzeń coś do mnie mówi ale nie wiem czy dobrze słucham.

    Jeszcze dzisiaj miałem mega deja vu, około godziny z mojego życia było deja vu w tym przypomniałem sobie nawet kiedy mi się to przyśniło bo to wszystko co było w dzisiejszym deja vu kiedyś mi się śniło co do joty. Świat jest zdumiewający, natura jest potężna, ja z nią nie walczę tylko się splatam w tym co robię. Kurde to jest dziwne do tego wzięło mnie na te przemyślenia akurat dzisiaj.

    PS. Iskra z Polski już wyszła ja już to wiem „oświeciło” mnie w tym temacie dzisiaj, w mojej ocenie iskra wyszła na świat tak ok. 2015-2016 roku gdy zaczął się problem z migrantami, wszystko co było przed tym to było jej wzbudzeniem. To się już dzieje 🙂

    Ale jaja że mnie tak natchnęło dzisiaj 🙂

    TAW gdy ostatnio napisałem wiersz podziękowałeś za słowa mocy, wiem że słowo to siła ale chyba do wczoraj nie zadawałem sobie z tego tak naprawdę sprawy. Do tego mam poczucie że Jezus/Bóg tu jest ze mną na tej wiosce, nawet się wybiorę w niedziele do kościoła skonfrontować się tutejszą energią/emocjami/nastawieniem nie wiem jak to nazwać, ale chyba wiem czemu tu się znalazłem w tym miejscu i dlaczego to tak przyciągało mnie dlaczego to idzie tak łatwo. Chyba przybyłem zmienić tym ludziom świat wpłynąć swoja osobą na całą okolice oczy wioski są na mnie skierowane bo jestem nowy do tego inny od nich z innym podejściem, chłopak z miasta, ten dureń co sadzi w chwastach warzywa i liczy że mu coś wyrośnie, ten który słucha tej bezbożnej hip hopowej muzyki 🙂

    Mam już zdjęcia i filmiki do rozpoczęcia swojego blogu, to już chyba kwestia kilku miesięcy zanim to wystartuje.

    Tak na koniec — https://www.youtube.com/watch?v=A3hbLwuSwfA

    Odjechałem od tematu, wracając do niego – sprawa prosta – walić abonament nikt mnie do niczego nie zmusi 🙂

    Jeźdźcy apokalipsy w świat ruszyli,
    Słowiański rycerz się wybudził
    Strach w sercach się wzbudził
    W słowiańskim Lwie? – Nie!
    Lecz w tych którzy apokalipsę stworzyli
    Dlaczego coś poszło źle? – Nie!
    Po śnie zawsze jest przebudzenie
    Jak po nocy słońca odrodzenie
    To boska kolej rzeczy
    Polska iskra to wieszczy….

    Pozdro z mojego raju który buduję! 🙂

    PPS. Jednak przyłapałem to coś – straciłem WiFi przed publikacją komentarza, ale z drugiej strony wiem że to się zdarza bo mam jakiś taki lichy adapter WiFi i komentarz sobie zapisałem do tego zresetowałem adapter i nawet nie musiałem na nowo wklejać komentarza. To idzie za łatwo – jednak dalej dziwne… coś mnie prowadzi bo rzuciłem okiem nie z przyzwyczajenia lecz jakoś tak wyszło… ciekawe…

   2. Sacred,

    najpierw przesłanie od mojej mamy, bo jej przeczytałem Twój traktat moralny. Mama twierdzi, że jesteś bliski nawrócenia i żebym Ci podpowiedział, byś zaczął słuchać katechez w Radiu Maryja… ✋😂

    A moim językiem:
    mama wyczuła w Tobie dobrą, szLACHetną duszę, bo sama też przepracowała przecież na roli i wśród warzyw całe swoje życie. Wyczuła więc w Tobie miłość do Ziemi.

    Co do sadzenia w chwastach – wyczułeś dobry kierunek, bo warzywa są wtedy zdrowsze, bardziej odporne i dłużej powiszą na strychu podczepione za korzeń – pomidory tak podczepione spokojnie przetrwają do Wigilii (podczepianie za korzeń na strychu dojrzałych warzyw to stary słowiański patent na ich konserwację).

    ZASADY DOBREGO OWOCOWANIA:

    Warzywa nie mogą być totalnie odizolowane od reszty Stworzenia:
    w pobliżu zawsze MUSI BYĆ:

    – trawa,
    – trochę zboża i
    – koniecznie Słonecznik!

    A już najlepiej, by w pobliżu były też Dęby.

    Gdyby obecnie wokół Sadów i Warzywniaków rosły – jak onegdaj – Dęby, nie byłoby najmniejszej potrzeby używania JAKIEJKOLWIEK chemii do oprysków.

    Ale Polacy RODacy Słowianie jeszcze o tym nie wiedzą – i jeszcze długo nie będą chcieli wiedzieć.

    Sacred,

    jeszcze raz Ci gratuluję dzielnej postawy słowiańskiego prekursora Wielkiej Zmiany, którą wprowadzasz w praktyce, nie tylko w teorii. 💗💛💚💙💜

   3. Miło słyszeć o szlachetności 🙂 od razu jakoś tak jeszcze lepiej jest 🙂

    Trawę mam w odległości 3-5m oraz wokół mojego pola jest pszenica i mam też kilka kęp samosiejek na swoim polu oraz kwiaty maku zostawiłem je a wokół jednej kępy posadziłem sobie cebulę bo jakoś tak ładnie wyglądały 🙂
    W tym roku raczej słonecznika jeszcze nie będę mieć na polu chyba że gdzieś jakiegoś dzikusa znajdę i zmienię mu miejsce zamieszkania 😀

    Mam Dęba na oko 40letni w okolicy tak jakoś 7-10m od ogródka jeśli nie jest za daleko to powinno to pomóc 🙂

    Przetestuje te przechowywanie pomidorów na poddaszu 🙂

    Dzięki i pozdrów mamę, życzę jej jak najwięcej zdrowia! 🙂

   4. Doprecyzuję: w przypadku pomidorów chodzi o wyrwanie całej rośliny i podczepienie jej korzeniem do góry. Oczywiście okazy muszą być zdrowe, bez uszkodzeń typu plamy, pęknięcia, ślady po insektach.

    *

    Mama dziękuje za życzenia zdrowia, wzajemnie! 💚

 9. Kopanie się ze zdeterminowaną władzą na tym etapie niewiele da. Zwyczajnie trzeba zdać sobie sprawę, że doprawdy NIKT nie stworzył altruistycznie dla Ciebie właśnie globalnych mediów, radia, TV, Hollywood tylko dlatego, że miał taki akurat pomysł i żebyś Ty miał się z tym dobrze. Wszystkie one razem miały być oczywiście i nadal są tubą i ramieniem fałszującej naturalny porządek PROPAGANDY i jeśli nadal trzymasz je w domu, to ZNAK, że bezwolnie przyzwalasz na taki talmudyczny porządek manipulowania Twoją rodziną i naturalnie Tobą samym, gdyż niezmiennie sięgają one do podprogowych, hipnotyzujących metod przekazu i manipulacji. Jeśli je stale oglądasz, to znak, że jesteś w ich mocy i wspomagasz swoją durnotą globalny spisek do tego stopnia, że miast rezygnacji będziesz posłusznie PŁACIŁ lub bez jeszcze bardziej bez sensu łamał stanowione przez nich prawo ! Przecież masz prawo wybierać treści, którym dajesz wiarę i w końcu masz JESZCZE Internet. Wasze przebudzenie polega w większości właśnie na tym środku przekazu i nie ma żadnej potrzeby wystawiać się i swoje rodziny NADAL bezrozumnie na metodyczną INFOMINACJE, manipulacje i fałsz !

 10. Tak, racja, wiele osób ciagle oglada te media i nasiaka tymi niskimi wibracjami. w poblizu mnie to prawie wszyscy to ogladaja i nie wiedzą, co tak naprawdę się dzieje, a ja nie tego co wszyscy. wlasciwie to tylko mi się przygladaja i są nadzwyczaj uprzejmi. zazdroszcza mi odwagi, ale sami nie potrafią byc soba.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s