Jan Zbigniew Potocki: Jako legalny Prezydent RP wytaczam proces Andrzejowi Dudzie

<https://youtu.be/g7VCH7ukc1I

19 maja 2017 r. Prezydent II RP Jan Zbigniew hrabia Potocki wniósł pozew sądowy o ustalenie stanu prawnego, kto jest rzeczywistym Prezydentem Polski.

Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

 

35 myśli w temacie “Jan Zbigniew Potocki: Jako legalny Prezydent RP wytaczam proces Andrzejowi Dudzie

   1. Zawsze można SIĘ ODWOŁAĆ!!!
    ,,W czwartek wieczorem stało się to, na co zanosiło się od dawnai. Paweł Kukiz wyrzucił z klubu jednego ze swoich najbardziej rozpoznawalnych posłów, Piotra-Liroya Marca. Jak udało nam się ustalić, powodem takiej decyzji miały być spotkania Liroya-Marca z „Bezpartyjnymi Samorządowcami”,

   2. Ale będą musieli w końcu rozpatrzyć sprawę, bo inaczej przybijają gwóźdź do trumny i wygra Kukiz’15 lub inny ruch społczny, a tego chyba nie chcą. Dobrze myślę?

   3. Tak czy owak, to jest PRZEŁOMOWA dla przyszłości Polski sprawa. Będzie się działo – i będzie o tym bardzo GŁOŚNO…

    A o to nam przecież chodzi.

    Przy tej sprawie obudzą się setki tysięcy Polaków.

   4. W ostatniej audycji Szaman Tancujacy z Wiatrem „przejechal sie” po hr Potockim.

   5. A ja doceniam pana Hrabiego jako niezwykły prezent od Ewolucji dla cierpiących Polaków.

    Gdyby nie fakt, że pan Hrabia wyrósł nagle spod ziemi (londyńska Polska Podziemna), nie mielibyśmy co marzyć o odzyskaniu polskiego złota i uzyskaniu reparacji wojennych od Zachodu.

    W tej chwili POPRZEZ OSOBĘ PANA PREZYDENTA POTOCKIEGO POLACY MAJĄ JEDYNĄ ŁĄCZNOŚĆ Z RATUJĄCĄ NAM NASZĄ POLSKĄ DUPĘ KONSTYTUCJĄ KWIETNIOWĄ 1935 🔆

    Historyczna ciągłość z II RP jest w tej chwili jedynym batem na okupującą nas Chazarię.

    Osobiście niezwykle doceniam ten prezent od ewolucji 💰

   6. „A ja doceniam pana Hrabiego…”
    ———————————
    Odnosze wrazenie, ze Szaman liczy na to, ze wyloni sie w Polsce KTOS, kto bedzie mial dostep do wyzszych poziomow i z glebokiego rozpoznania bedzie w stanie przewidziec ICH ruchy.

    Z jednej strony dziwie sie jego irytacji. Skoro i tak wszyscy CIEMNI nie przetrwaja, bo nie beda w stanie podniesc swoich wibracji, to ….. czym sie przejmowac? Chyba, ze chodzi mu o przyspieszenie procesu, a nie o bierne czekanie kolejne kilkadziesiat lat.
    TAW, wedlug twojego rozpoznania PiSowi nie powioda sie „ambitne” plany. Rozumiem wiec, ze centralne lotnisko dla samolotow z Izr i Judeopolonia ….. IM nie wyjdzie.

   7. To jest ból wyewoluowanych istot, które wybrały przejaw w ciasnym skafandrze na tak gęstej planecie pośród kosmicznych jaskiniowców…

    *

    Polska graniczy z Nową Chazarią od 21 listopada 2013 roku, a więc już od prawie czterech lat. Kilka dni temu potwierdził to w IzraHellu sam pRezydent Poroszenko-Waltzman.

    Polacy na razie nie mają narzędzi poznawczych, by to zrozumieć, ale jest to bardzo dobra wiadomość dla przyszłości Polski, GDYŻ TYLKO W TEN SPOSÓB UDA NAM SIĘ W PRZYSZŁOŚCI ODZYSKAĆ NASZE POLSKIE SŁOWIAŃSKIE ZIEMIE NA WSCHODZIE.

    Puszczam to info już dziś, choć stanie się ono zrozumiałe dopiero za 5-6 lat…

    *

    Nowoczesne lotnisko już funkcjonuje w Świdniku pod Lublinem – cały Lublin (zwłaszcza kultura i szkolnictwo wyższe) jest już od co najmniej 20 lat przejęty przez Chazarów.

   8. „Szaman nie ma po prostu partnerów do dyskusji na tej planecie, bo dzieli/łączy go od reszty przepaść ewolucyjna”
    ———-
    Na planecie, czy w Polsce? Jak na razie nie znalazl. Czasami wyjasnia zbyt zawile, albo zaczyna mysl i nie konczy.

    Patrzac z perspektywy 3d…. szacunek dla jego ANI za cierpliwosc i wyrozumialosc. Nie kazda by wytrzymala ….. fochy, obsztorcowania i gadanie o g*wnie…. Zyc ze swiadomoscia, ze nie mozna sie nawet podrapac po przyslowiowej d****, bo …. kamera wlaczona, to jest dopiero sztuka. Na ostatnim filmie z Szamana wylazlo …… EGO. No, ale moze ma trudny energetycznie okres….. jak wiekszosc z nas …… zreszta.

   9. To nie ego. On nadaje, OBCZAJAJĄC OPERACYJNIE KILKA GĘSTOŚCI JEDNOCZEŚNIE, stąd z naszej (zawężonej) perspektywy postrzegania przeskoki i nieciągłości, ale tak naprawdę to on jest SPÓJNY NA POZIOMACH, nie my.

 1. przelomowa ale hrabia to nie slowianski tylko kastowy ,rody ustawione przez biskupow,krolow i watykanskich korpokratow,slugusow .Rody wybudowane na gorbach slowian.Miedzy slowianami nie bylo hrabiow a kazdy byl Panem z szczunkiem dla drugiego.

  1. Konstytucję Kwietniową z 1935 r., która nadal obowiązuje, gdyż PRL był państwem nielegalnym, a obowiązująca u nas do 1997 r., napisana przez Stalina, Konstytucja PRL z 1952 r. nie znosiła legalnej Konstytucji Kwietniowej 1935.

   III RP jest prawną kontynuacją PRL-u, więc od lipca 1944 żyjemy w nielegalnym państwie, którego wszystkie władze (od Bieruta do Dudy) i wydawane przez nie „prawa” były i są… nielegalne❗

   Oczywiście sądy III RP, z definicji, nie mają prawa rozstrzygać tej sprawy, gdyż zachodzi tu oczywisty konflikt interesów, który reguluje rzymska paremia prawnicza: „Nemo iudex in causa sua” (Nikt nie może być sędzią we własnej sprawie).

   Żaden międzynarodowy trybunał też tego nie rozstrzygnie, gdyż uznanie nielegalności III RP doprowadziłoby do jednoczesnego unieważnienia członkostwa Polski w UE, a to przesądziłoby o dalszym istnieniu UE (gdyż Polska jest kluczem do dalszego funkcjonowania UE) i wywołałoby geopolityczny megakryzys.

   Po prostu matrix…

   Wygląda więc na to, że matrix udławi się już wkrótce własnym gadzim ogonem…

   1. Zgodzę się z tym, że PRL była tak samo nielegalna jak i Księstwo Warszawskie, Kongresówka, czy Generalne Gubernatorstwo, ale ten twór nie istnieje od roku 1989, a od tego czasu o tym, kto rządzi Polską decyduje naród. Przecież Prezydent Kaczorowski uznał nowe władze i przekazał w roku 1990 insygnia prezydenckie wraz z oryginałem Konstytucji Kwietniowej, prezydentowi Wałęsie. Konstytucja stalinowska de facto nie obowiązuje od roku 1992, kiedy Sejm uchwalił Małą Konstytucję, regulującą zakres praw i obowiązków parlamentu, prezydenta, rządu i sądownictwa. Niezależnie od tego w jaki sposób zaszły zmiany w Polsce, to obecny rząd i obecny prezydent są jak najbardziej legalnymi organami władzy, powołanymi w demokratycznych wyborach. Gdyby było inaczej to rząd polski na uchodźstwie nie rozwiązałby się w roku 1990, tylko działałby do dnia dzisiejszego, a tak nie jest. Owszem, konstytucja z 23.04.1935 roku byłaby lepsza od tej, która dziś obowiązuje, ale naród w referendum się wypowiedział i dlatego jest tak, a nie inaczej. Pan Potocki jest po prostu szarlatanem i tyle. Prezydentem RP jest Andrzej Duda, a nie jakiś tam „pan hrabia”, który nie ma pojęcia o Polsce, a kreuje się na głowę państwa. Samozwaniec, nie prezydent.

  1. Partia Wolność JKM?

   Ja osobiście postrzegam JKM (przy całej mojej fascynacji dla jego osoby i szacunku, jakim go darzę) jednak jako swoisty matrixowy wentyl bezpieczeństwa obliczony na możliwość upuszczenia pary przez sfrustrowanych obywateli reżimu.

   Czy JKM posiada wizję prawdziwie wolnej Polski, na miarę wolności i suwerenności panującej u nas przed 966 rokiem?…

   Czy którakolwiek z obecnie istniejących w Polsce partii politycznych taką wizję posiada?…

   1. Jan Taratajcio potwierdza to, co Przewidziałeś już lata temu – otrzymał informacje „z góry” o upadku religii i wyjaśniają prawdziwy powód odwiedzin Trumpa w miejscach wielkich religii!

 2. No to szok. Mnie już ten matrix się przejadł. Totalnie. On mnie już nawet nie denerwuje. Budzi mój śmiech. Niekończący suę śmiech? Czyli obecna Ukraina to Chazaria? Ukraińcy lądują u nas, a na Ukrainie zostaje wolny teren. Tylko co na to Wołodia tudzież rządzący Rosją, bo moim zdanie, Putin od dawna nie żyje. Mam pamięć do twarzy. Gość, który rozmawiał ostatnio z Trumpem i który jest prezydentem Rosji, to nie jest Putin. Ciekawe, co Rosja powie na Chazarię? Moim zdaniem powie: NIE.

  1. Władimir jest po operacjach plastycznych.

   Co do Nowej Chazarii, jest niepisany układ Putina z Chazarami o podziale Ukrainy na połowę (Krym + Noworosja to połowa Ukrainy, druga połowa to Nowa Chazaria). Kilkuletnia medialna wrzawa o Krym była ustalona pomiędzy stronami dużo wcześniej.

   Putin nie gra jednak z Chazarami do jednej bramki. Ma wiedzę z linii czasowej, że ich chytry plan do końca się im nie powiedzie…

   1. Zatem Putin WIE, że Polska z każdą chwilą nabiera mocy, że jest nietykalna, że będzie duchowym i energetycznym centrum Europy, że będzie w związku z tym imperium (w sensie wpływu, mocy sprawczej i nienaruszalności)? W związku z tym praktycznie nie zdradza żadnych reakcji na polskie (chazarskie) i zachodnie prowokacje i manipulacje przy byle okazji (np. manewrów wojskowych), inicjowanie grozy tematem rosyjskiej inwazji? Wie także, że on i jego bracia i siostry to Lechici, i że Polska zepnie wszystkie rodziny słowiańskie, w tym rosyjską, w całość? Czy wie to wszystko i akceptuje?

   2. Putin stosuje najmądrzejszą ze znanych strategii, godną tylko największych graczy: gra na czas…

    Czyli korzysta w praktyce z teorii minimaxu:

    przy minimum wysiłku (gdy inni w tym czasie się pocą i tracą wszelkie energetyczne zasoby) zgarnia maksymalną pulę korzyści.

    Robi tak dlatego, gdyż jest Dobrze Poinformowany…

    On doskonale od wielu lat wie, że gady ćwiczą już skrzydła do odlotu…

    Dlatego nie wdaje się z nimi w niepotrzebne pyskówki ani przepychanki. Po prostu spokojnie robi swoje.

    Co zaś do Putina w kontekście Słowian, nie mogę niestety na razie powiedzieć wszystkiego, co wiem, by nie zaszkodzić Sprawie. W swoim czasie wiele ciekawych newsów wypłynie… 🙂

  2. Niekończący się śmiech? ja tak miałam jakiś czas temu nazwałam to śmiechem Buddy 🙂

  3. Śpiew Ptaka, wg mojej wiedzy i przekonania Putin został zdematerializowany w 2005 roku, na jego miejscu jest klon, który jest po stronie Światła.
   Co Rosja powie na chazarię ……. chazarzy w większości krajów na świecie już są niemile widziani, zdają sobie z tego sprawę, dlatego Ukraina zostanie podzielona na część Rosyjską z Krymem i Chazarię, gdzie już zmierzają chazarskie żydy z Izraela, USA, Francji i w tej sprawie ostatnio gościł w Izraelu niejaki Chazar Poroszenko, tak więc będziemy mieć ich tuż za naszą granicą, a może uda się nam nasze przechrzty żydowskie rządzące u nas przerzucić do nowej Chazarii. 😀
   Już się dzieje, a będzie jeszcze bardziej i ciekawiej 😀

   1. SłowiAnka, to wszystko jest bardzo, bardzo dziwne. Już mnie to wszystko coraz mniej interesuje. Coraz bardziej zajmuje mnie życie w tym miejscu i czasie, w którym akurat jestem. Nawet niekoniecznie w towarzystwie śpiewu ptaka. Wielcy tego świata są w większości daleko od istoty. Putin człowiek światła. To ciekawe. Pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s