Jan Zbigniew hrabia Potocki: Jako legalny Prezydent RP wytaczam proces Andrzejowi Dudzie

<https://youtu.be/g7VCH7ukc1I

19 maja 2017 r. Prezydent II RP Jan Zbigniew hrabia Potocki wniósł pozew sądowy o ustalenie stanu prawnego, kto jest rzeczywistym Prezydentem Polski.

Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

 

Advertisements

16 thoughts on “Jan Zbigniew hrabia Potocki: Jako legalny Prezydent RP wytaczam proces Andrzejowi Dudzie

  1. Każdą sprawę można wygrać na 100%, pod warunkiem złożenia pozwu właściwego dnia o właściwej godzinie. Gdyby Pan Prezydent zwrócił się z tym do mnie wcześniej, wyznaczyłbym mu odpowiednią datę.

   A tak…

   Zobacz, co robią chazarskie sądy w słowiańskiej Polsce: odwlekają sprawy w nieskończoność, by grillować nadnercza ofiar.

   Osobiście nie wierzę, by sędzia-chazar uznał Konstytucję Kwietniową 1935.

   1. Zawsze można SIĘ ODWOŁAĆ!!!
    ,,W czwartek wieczorem stało się to, na co zanosiło się od dawnai. Paweł Kukiz wyrzucił z klubu jednego ze swoich najbardziej rozpoznawalnych posłów, Piotra-Liroya Marca. Jak udało nam się ustalić, powodem takiej decyzji miały być spotkania Liroya-Marca z „Bezpartyjnymi Samorządowcami”,

   2. Ale będą musieli w końcu rozpatrzyć sprawę, bo inaczej przybijają gwóźdź do trumny i wygra Kukiz’15 lub inny ruch społczny, a tego chyba nie chcą. Dobrze myślę?

   3. Tak czy owak, to jest PRZEŁOMOWA dla przyszłości Polski sprawa. Będzie się działo – i będzie o tym bardzo GŁOŚNO…

    A o to nam przecież chodzi.

    Przy tej sprawie obudzą się setki tysięcy Polaków.

 1. przelomowa ale hrabia to nie slowianski tylko kastowy ,rody ustawione przez biskupow,krolow i watykanskich korpokratow,slugusow .Rody wybudowane na gorbach slowian.Miedzy slowianami nie bylo hrabiow a kazdy byl Panem z szczunkiem dla drugiego.

  1. Konstytucję Kwietniową z 1935 r., która nadal obowiązuje, gdyż PRL był państwem nielegalnym, a obowiązująca u nas do 1997 r., napisana przez Stalina, Konstytucja PRL z 1952 r. nie znosiła legalnej Konstytucji Kwietniowej 1935.

   III RP jest prawną kontynuacją PRL-u, więc od lipca 1944 żyjemy w nielegalnym państwie, którego wszystkie władze (od Bieruta do Dudy) i wydawane przez nie „prawa” były i są… nielegalne❗

   Oczywiście sądy III RP, z definicji, nie mają prawa rozstrzygać tej sprawy, gdyż zachodzi tu oczywisty konflikt interesów, który reguluje rzymska paremia prawnicza: „Nemo iudex in causa sua” (Nikt nie może być sędzią we własnej sprawie).

   Żaden międzynarodowy trybunał też tego nie rozstrzygnie, gdyż uznanie nielegalności III RP doprowadziłoby do jednoczesnego unieważnienia członkostwa Polski w UE, a to przesądziłoby o dalszym istnieniu UE (gdyż Polska jest kluczem do dalszego funkcjonowania UE) i wywołałoby geopolityczny megakryzys.

   Po prostu matrix…

   Wygląda więc na to, że matrix udławi się już wkrótce własnym gadzim ogonem…

  1. Partia Wolność JKM?

   Ja osobiście postrzegam JKM (przy całej mojej fascynacji dla jego osoby i szacunku, jakim go darzę) jednak jako swoisty matrixowy wentyl bezpieczeństwa obliczony na możliwość upuszczenia pary przez sfrustrowanych obywateli reżimu.

   Czy JKM posiada wizję prawdziwie wolnej Polski, na miarę wolności i suwerenności panującej u nas przed 966 rokiem?…

   Czy którakolwiek z obecnie istniejących w Polsce partii politycznych taką wizję posiada?…

   1. Jan Taratajcio potwierdza to, co Przewidziałeś już lata temu – otrzymał informacje „z góry” o upadku religii i wyjaśniają prawdziwy powód odwiedzin Trumpa w miejscach wielkich religii!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s