Co robią Kapelusznicy, gdy już nie są w stanie wywołać żadnej nowej wojny na naszej przepięknej planecie? Mogą już tylko siać terror. Kolejny z setek zamachów w wielkim mieście…

Dwa ataki terrorystyczne w Londynie 4.06.2017 r. Sześć osób nie żyje. Zamachowcy, jak to obowiązkowo musi zaistnieć w typowej operacji fałszywej flagi, zawsze zostają zastrzeleni przez policję, by nie było świadków, że byli zwykłymi, zdalnie naprowadzanymi ofiarami Mind Control…

Co najmniej sześć osób zginęło, a 48 trafiło do szpitali po dzisiejszym zamachu w Londynie. Napastnicy wjechali samochodem w pieszych na moście London Bridge, a następnie zaatakowali z użyciem noży ludzi w pobliżu targu Borough Market.

https://wiadomosci.wp.pl/atak-terrorystyczny-w-londynie-6129793446848129a

Co to jest operacja fałszywej flagi?

Tak zwane zamachy terrorystyczne to najczęściej operacje fałszywej flagi.

Fałszywa flaga = przerażająca ustawka, o dokonanie której obwinia się politycznego przeciwnika lub wykreowanego „terrorystę” (tak zwany terrorysta to najczęściej ofiara mind control), użyta jako pretekst do rozpoczęcia wojny, wprowadzenia drakońskich praw (Draco – jedna z gadzich ras aktualnie okupujących Ziemię; jej najbardziej znanym reprezentantem jest George Soros) w imię „bezpieczeństwa narodowego” lub wywołania społecznej destabilizacji obliczonej na odwrócenie uwagi społeczeństwa od ważnych, a ukrywanych kwestii.

Więcej o operacjach fałszywej flagi:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/operacja-falszywej-flagi/

Na szczęście społeczeństwa są już coraz bardziej świadome mechanizmu działania owego perfidnego antyludzkiego systemu globalnego zastraszania ludów i narodów.

TAW

Reklamy

131 myśli w temacie “Co robią Kapelusznicy, gdy już nie są w stanie wywołać żadnej nowej wojny na naszej przepięknej planecie? Mogą już tylko siać terror. Kolejny z setek zamachów w wielkim mieście…

  1. a po co mieli sie spieszyc ,jeszcze zlapali by swoich naprowadzaczy.Sluzby specjalne organizuja takie projekty zwane”wtakami terorystycznymi”,media sieja panike a policja zabezpiecza rzekomych swiadkow.

  2. Uwazam, ze prawda jest w slowiansko-aryjskich Wedach. Polacy to pokolenie bogow, ktorzy przylecieli tutaj w statkach i zalozyli cywilizacje. To dlatego Hitler nas nienawidzil. II wojna swiatowa byla spowodowana przez obsesje furera, ktora wywolala tajemna wiedza. Poznal ja i wiedzial, ze Polacy sa tymi co nosza sokola w sercach. Manifestacja Swaroga. Boga, bogow.
   I pytanie na luzie: skad k… w Ameryce Pld, a dokladniej w Puma Punku, budowle megalityczne z ogromnych 100 tonowych glazow, idealnie dopasowanych, cietych laserem……?
   Tam jest mur-krag, w ktorego strukturze z cegieł sa glowy roznych postaci. Szarakow, ludzi, jakies dziwne rzeczy, a porsodku kregu – Swarog. Bog bogow. Normalnie taki dziadek z wasami i broda. A Mikołaj to co niby ? Go#no! Pranie mozgu. KONSUMPCJONIZM WOOOOON!!!!

   1. A może to jest naszą prawdą, którą większość chce zafałszować? warto przeczytać i zastanowić się i warto także umieścić w swoim sercu jako sprawdzian prawdy, kto jak kto, ale serce nie kłamie.

    „Polska opisana jest w Biblii na 1000 lat przed Chrystusem?

    Na stronie tajemnice.robertbrzoza.pl pojawił się ciekawy artykuł. Autor przytacza fragmenty pisma, z których wynika, że Polska była opisywana w Biblii na 1000 lat przed Chrystusem. Poniżej pełna treść publikacji.

    „_DSC0158” (CC BY-SA 2.0) by JAK SIE MASZ

    Stara nazwa Polski – to Lechia !!! Są mocne dowody na to, naukowcy to potwierdzają.
    Polska (Lechia – przed katolicka nazwa Polski) ma dość dobrze udokumentowaną historię przez średniowiecznych kronikarzy. Polska – Lechia występuje także w Biblii. Ma już min. 3000 lat.

    Księga Sędziów 15:9

    „Wtedy Filistyni wyruszyli i rozbili swoje namioty w Judzie, a robiąc wypady, docierali aż do Lechi.(10) Pytali ich mieszkańcy Judy: Dlaczego nas atakujecie? A oni odpowiedzieli: Przyszliśmy, żeby pojmać Samsona i postąpić z nim tak, jak on postąpił z nami. (11) Wtedy około trzech tysięcy mieszkańców Judy udało się do jaskini skalnej w Etam i powiedziało Samsonowi: Czy ty nie wiesz, że Filistyni teraz nami rządzą? Coś ty zrobił? A on odpowiedział: Postąpiłem z nimi tak jak oni ze mną. A oni na to: (12) Przychodzimy, żeby cię związać i oddać w ręce Filistynów. Rzekł im Samson: Przysięgnijcie mi tylko, że nie zamierzacie mnie zabić.

    (13) Odpowiedzieli mu: Nie, chcemy cię tylko obezwładnić i oddać w ich ręce, ale nie zamierzamy cię zabijać. I związawszy go dwoma nowymi powrozami, wyprowadzili go z jaskini skalnej. (14) Kiedy przybył do Lechi, Filistyni na jego widok zaczęli wznosić radosne okrzyki. Wtedy duch Boga zawładnął nim, a powrozy, którymi był skrępowany, stały się nagle jak spalone włókna lniane i opadły z jego ramion.

    (15) Znalazłszy szczękę oślą, jeszcze świeżą, chwycił ją i zabił tysiąc mężów. (16) I powiedział Samson: Przebiłem ich oślą szczęką, oślą szczęką zabiłem ich tysiąc. (17) Wypowiedziawszy te słowa, odrzucił oślą szczękę, a miejsce owo nazwano Ramat-Lechi.

    (18) Kiedy zaczął odczuwać pragnienie, modlił się tak do Boga: Poprzez ręce twojego sługi Ty sam dokonałeś tego dzieła ocalenia. Czyż dopuścisz, żebym teraz skonał z pragnienia albo dostał się w ręce tych nie obrzezańców? (19) I rozwarł Bóg szczelinę, która się znajdowała w skale w Lechi, i wypłynęła z niej woda. Kiedy Samson ugasił pragnienie, ożywił się i nabrał nowych sił. Dlatego nazywa się to źródło: En-Hakkore [to znaczy: źródło Powołującego]. Bije ono do dnia dzisiejszego w Lechi.(20) Był Samson sędzią w Izraelu za czasów filistyńskich przez dwadzieścia lat”.

    Weź Stary Testament i sprawdź sam.

    Wszystkie antyczne mapy zachodnie pokazują Europe podzieloną między dwa mocarstwa.

    Cesarstwo Rzymskie i Imperium Lechitów w którego skład wchodziły słowiańskie plemiona: Wandali, Wenetów, Gotów, Polan, Alanów Sarmatów i Scytów . Thietmar-X wiek, Prokosz-X w, Gall – XII w, Helmold – XII w, Cholewa – XIII w, Kadłubek-XIII w, Boguchwał-XIII w, Dzierżwa-XIV w, Jan Długosz-XV w, Kromer-XVI w, Naruszewicz-XVIII i wielu innych zagranicznych kronikarzy antycznych jednoznacznie twierdzi, że LECHIA to antyczna nazwa Polski sprzed chrztu w 966 r.

    Nazwy Polski (Lechia) używane przez obcych kronikarzy to: perskie-Lachestan, litewskie-Lenkija, tureckie-Lehistan, ormiańskie-Lehastan, węgierskie-Lengyelország.

    Polaków nazywano wszędzie Lechitami: tureckie Lehce, ruskie Lachy, węgierskie Lengyel, rumuńskie Leah, Ledianin u Serbów. Podobnie jak słowo Laszka (obecnie znane jako laska) oznaczało nic innego jak Polka.

    Sami Polacy od najdawniejszych czasów nazywali siebie Lechitami.

    Słowo „Polacy” użyto dopiero po raz pierwszy w XV wieku, wcześniej używano „Polanie” w łacińskiej formie Polani, Poleni, Poloni, które pojawiło się po raz pierwszy na przełomie X i XI wieku w żywocie starszym św. Wojciecha, prawdopodobnie spisanym w Rzymie między 999 a 1001 rokiem.

    Polonia (Polska) to katolicka/łacińska nazwa naszego kraju. Co ciekawe, że w innych ościennych językach np. czeskie – lech znaczy pan, wielmoża czyli Polacy (Lechici) zwani byli przez swoich sąsiadów Panami, wolnymi ludźmi, szlachetnie urodzonymi.

    Starożytna nazwa grecka naszego Państwa to Lachia (kraj Panów/Wybranych).

    W Sanskrycie Lech oznacza tyle, co: pan, władca, król, pasterz czy bóg. Lechistan to państwo panów lub państwo bogów lub państwo pasterzy. Po persku do dzisiaj słowo Lah oznacza pana, boga i pasterza.

    Nazwa Lechia jest dobrze udokumentowana przez historyków i mapy. A fakt, że opisywali nas historycy z innych krajów i tworzyli mapy jest nie do podważenia i jasno wskazuje, że Lechia to dawna nazwa Polski , która  trwała od ponad 2000 lat lub więcej przed Chrztem 996 r.

    Z tego wynika , że Polacy to najstarszy lud Europy.  
    źródło: LINK 

    Komentarz Roberta Brzozy:
    Informacje o korzeniach Polski coraz śmielej wychodzą na światło dzienne. Byłoby idealnie, gdyby historycy zbadali pochodzenie naszego kraju. Aż dziwne, że do tej pory nikt publicznie nie ogłosił takich badań. Aby one dotarły do społeczeństwa, musi tego dokonać historyk ze znanym nazwiskiem.

    Takich osób nie brakuje po naszej stronie barykady.

    Czy Lechia to prawdziwa nazwa Polski?

    Dopóki nie zostanie ta sprawa dokładnie zbadana przez historyków, to w żadnym wypadku nie możemy odrzucić takiej tezy. Poszlaki są, pewne dowody również, teraz potrzebujemy tylko udokumentowanych dowodów, aby nikt nie śmiał podważyć naszych korzeni.

    Jedno jest pewne, historia Polski była dramatyczna. Przykładowo, w potopie szwedzkim na początku drugiej połowy XVII wieku, w wojnach z sąsiadami, z kozakami, w buntach na kresach straciliśmy 40% społeczeństwa, w wojnie światowej 22% społeczeństwa.

    Non stop nasz kraj jest kolonizowany, przerzucany z rąk do rąk jak prostytutka.
    Nie wierzę tylko w pechowe położenie naszego kraju pomiędzy Rosją, a Niemcami.

    Prawda jest dużo głębsza…

    http://wrealu24.pl/6410-polska-opisana-jest-w-biblii-na-1000-lat-przed-chrystusem 

   2. Puma Punku to pikuś. Na Syberii 3 lata temu znaleziono ruiny megalitycznego miasta, którego budowle budowano z granitowych bloków, dokładnie przyciętych o masie 3000-4000 ton każdy!! Pisze o tym Janusz Bieszk w książce o Polsce starożytnej.

   3. Hitler kolego byl marionetka chabadowych myslicieli z Wall Street.Cala strategia dojscia Hitlera do wladzy byla opracowana przez bankierow nowojorskich w Cold Spring Harbor Instytut na Long Island przez mysliciela tej placowki niejakiego Davenport-a . Hitler wypelnial tylko polecenia swoich chlebodawcow i na to dostawal kase w poczatkowej fazie.Slowianie byli na celowniku od samego poczatku a impakt poczulismy w juz w pierwszej fazie wojny w 39 a pozniej w impakcie Hitler-Stalin tez nie bylo gorzej.Wszystko sprowadza sie do wojny przeciw bialym slowiana w 2 wojna tez byla wojna rasowa.

   4. to czemu hitler podkradal slowian na rozmnazanie do rzeszy jak tak chcial ich zniszczyc ? polowe polski to zydzi pol zydzi i tych rozstrzeliwal /wywozil owszem slowianskich konspiratorow tez rozwalal no ale w koncu to byla wojna

   5. Witaj Aneczko,
    Gdzie jest Twoja Krysia??? Zadzwoń do niej aby zajrzała na blog i napisała jakiś twórczy wywód. Brakuje jej.

    Miłego dnia🌞

   6. Szczęśliwa, Krysia się „plażuje” nad naszym Bałtykiem, oczywiście bez laptopa, żeby nie pracować, przed chwilą z nią rozmawiałam, macie oczywiście wszyscy na blogu TAWa serdeczne pozdrowienia od niej.
    Tak więc do niedzieli musisz jakoś wytrzymać. 😀

   7. Jak tylko do niedzieli to dam radę. 😀
    Och jak ja kocham morze! Kiedyś tam się przeprowadzę.
    Dziękujemy za pozdrowienia. Krysię też pozdrów od nas.

 1. Europejczycy nie są skłonni walczyć ze sobą więc piramidalna władza (patrz struktura piramidalnej władzy: hybrydy i kapelusznicy tym razem posługują się przy pomocy oddanych sobie służb znowu prymitywnymi tubylcami, tworząc wojenny chaos o podłożu religijnym – to od wieków używana zagrywka). Tylko religijnie zaprogramowane bioroboty, będą bezkrytycznie oddawać życie za wpojone im za młodu OPROGRAMOWANIE. To dlatego sprowadzono tubylczą, kontrolowaną przez smartphony armię do Europy, aby kolejny raz zniszczyć marzenia ludzi o wybudowaniu jewrejskiej wieży Babel. W zamyśle OBCY NAJEŹDCY mają totalnie zniszczyć struktury tej władzy, wprowadzić totalny chaos, doprowadzić do jej upadku i długotrwale pomieszać na tym terenie języki. Na tym miejscu ma powstać nowy porządek, ale przed tym czeka nas długotrwały, chaos, bieda i totalny kryzys, aż wszyscy będą skłonni przyjąć propozycje zawsze od zawsze tego samego ukrytego hegemona, który od tysiąclecie uprawiał niewolnictwo, władał, karał, pobierał podarki, pańszczyznę, mordował, wojował, stosował prawo pierwonocy, porywał, więził, krzyżował, wbijał na pal, zabijał, pił krew i spożywał ciało syna człowieczego, które to ostatnie przedłużało i ratowało mu życie…
  To właśnie JEGO interesy reprezentuje ukryty, globalny rząd cieni, to jego interesy niezmiennie prowadzą przede wszystkim służby wszystkich państw i to ON za pomocą niezmiennie WYBRANYCH bezpaństwowców reprezentuje rządy zdecydowanej większości państw. Ma swoją potężną, nowoczesną armię, ale w zdecydowanej większości rządzi tym miejscem dzięki pokoleniowej, żałosnej wprost nieświadomości i durnocie tubylczej ludności zapatrzonej w hybrydową armię celebrytckiej czarnej szlachty z którą w piramidalnej strukturze dzieli się władzą….
  wężykiem, wężykiem

   1. Rzecz w tym, że niekoniecznie to właśnie ON. Przekazy jednoznacznie wskazują, że tzw. bogowie jak ich zwą zaprogramowani religijnie tubylcy, dawno temu opuścili nas jak wędrowne ptak, lecz pozostawili tu na zawsze swoją liczną, hybrydową progeniturę i to ONA ( absolutnie humanoidalnie ludzkie OKO u wierzchołka piramidy) umiejętnie zarządza globalnym chaosem nie przejmując się losem armii niewolniczo wykorzystywanych biorobotów. Zresztą prym mogą sprawować ( biorąc pod uwagę ICH OBCY wygląd ) inne przeprogramowane i odpowiednio zmotywowane OBCE ;ub hybrydowe bioroboty, stale utrzymując ukryte kontakty z rządami ziemskich mocarstw. Jedno jest pewne SYSTEM GLOBALNEJ WŁADZY jest dyskretnie wykorzystywany przeciwko zniewolonej mentalnie i fizycznie ludzkości. tego miejsca i nikt nawet nie śmie kiwnąć palcem na widoczne już ewidentne przykłady rozgrywania, depopulowania i ciągłego dezinformowania ludzkości.
    To co zwykle podają ludziom mainstreamowe media jest prawie zawsze dokładnie przeciwieństwem ich planów:
    1. Mówią o ociepleniu szykują zlodowacenie…
    2. Pokazują muzułmański terror, szczują jednych na drugich
    3. Pokazują mordy i ofiary, pragną ludzkiej zemsty lub zamordyzmu
    4. Proszą o litość dla uchodźców, planują długotrwale zniszczyć ustalony porządek
    5. Są zwykle u władzy ( po obu stronach sporu) i jedno co ponadprzeciętnie potrafią, to dosłownie bez mrugnięcia OKIEM łgać, zmyślać, manipulować, rozsiewać przeciwne emocje –> patrz Kłamacz, Wilczy Oko, ect.
    6. Zawsze zapewniają o swoim oddaniu sprawie, prawości i sprawiedliwości jednak, to tylko widoczna część ich znacznie większego planu totalnej władzy.

   2. nasi zeusowi zostali zmuszeni do ucieczki pod grozba wysadzenia ziemi gdzies 10 000 lat temu reptyle i szaraki ksiezycowe nigdzie sie nie wybieraja i maja sie dobrze za to my coraz gorzej, przestan z ta ludzkoscia, chinczyk arab czy zyd to nie ludzkosc to przyjezdni barbazyncy kosmiczni, jedyni ktorych chca wykonczyc tutaj to bialii czarni, maja zostac tylko ich azjaci i tymczasowo uzyteczni idioci zydy i arabyrzyncy

   3. Omniplan by nie pozwolił na żadne „wysadzenie Ziemi” – TAKA OPCJA NIGDY NIE WCHODZIŁA W GRĘ. Ziemia jest planetą eksperymentalną, ale nieprzekraczalne ramy tego eksperymentu są bardzo jasno z góry określone.

   4. znowu miss polonia jedziesz, swiatowy pokoj i szczescie wszystkich ludzi -_- reptyle wysadzili 3 planety w naszym ukl slon phateon hepasteos i jedna przy sloncu, dzisiaj mozesz podziwiac tam tylko gruz…

   5. Kiedyś się przekonasz, bo wyjdzie wiedza, że Ziemia (w przeciwieństwie do innych planet) od pierwszego obiegu ewolucyjnego na niej, zawsze miała specjalny status – i nigdy nie mogła być „wysadzona”. To jest planeta eksperymentalna, ale z wyraźnie zaprogramowanym scenariuszem bazowym. To znaczy: w tej grze wolno wszystko, poza zniszczeniem samej bazy, na którym ona się rozgrywa.

    Owszem, zdarzały się tu (i nadal „zdarzają”) kontrolowane perwersje jądrowe (to między innymi stąd (powtarzam: między innymi) słynna „dziura ozonowa” czy tak zwane „globalne ocieplenie”), ale samo „wysadzenie” Ziemi nigdy nie wchodziło w grę. To tylko zastraszanie w celu utrzymania stada w bogobojej karności.

   6. zatopili atlantyde bez mrugniecia okiem doline srodziemnomorska (dzisiaj morze), jedyne co ich powstrzymuje to ich azjaci ale maja tego skosnego chudzielstwa pelno w ksiezycu

 2. No cóż- nie ma co jeść- więc- ,,smakowite, zaplanowane zamachy”- wcześniej były katastrofy kopalniane, później drogowe- powrócili ,,po oddechu” do ich ulubionych terrorystycznych zamachów- później ,,gówno dowodząca” pójdzie do szpitala karmić się cierpieniem rannych dzieci!!!!!
  Szpitale zostały z ponad tygodniowym wyprzedzeniem poinformowane o wzmożonych atakach terrorystycznych!!!
  Ale media jakie przygotowały RAMÓWKI O ZAMACHACH!!!

 3. Pamietajcie o tym, że ci, tak zwani terrorysci, wchodza tam, gdzie nie ma swiadomych istot i robią zamachy. u nas w Polsce nie ma terrorystow, bo mamy duzo swiadomych istot i one oczyszczaja przestrzeń z niskich wibracji. kazdy z was niech nauczy się w sobie produkować wysokie wibracje szczescia, bo potrzeba nam jak najwiecej takich osob

  1. O to chodzi ❤ – dzisiaj pomyślałam, że wręcz zobojętniałam w tym temacie, bo zero zasilania energią po przeczytaniu tych niusów, poza krótkim zapoznaniem się z faktami…
   Jak człowiek oczyszcza się i pracuje z wibracją miłości, to przechodzi produkowanie lęków, chaos itd. Ja spokojnie przemieszczam się poza Polską i idzie wszystko idealnie…

   Akurat w temacie właściwego ukierunkowania zmysłów i energii pochylił się Roman Nacht…
   "Świątynia nie jest po to, aby ją zaśmiecać. Świątynia jest po to, abyśmy stawali się w niej coraz szlachetniejsi…" – cudne…. ❤
   .https://www.youtube.com/watch?v=juJFHPgC5uI

   1. Joanno to podobnie jak ja. Mnie też coraz mniej wzruszają te wszystkie tzw. ataki terrorystyczne. Wiedząc kto naprawdę za tym stoi i jak niska jest świadomość na zachodzie Europy wcale mnie to nie dziwi.

  2. Oprocz politykow Halinko i kleru ..z reszta sie zgodze.Swoja droga, przemierzalem samochodem ostatnio z Monachium do Polski i widzialem te dobrodziejstwa wynikajace z flancowania potrzebujacych pomocy nachodzcow. Kiedy usiedlismy sie w barze juz po Polskiej stronie ,zdalismy sobie sprawe w jak innym wymiarze sie znajdujemy. Nie moge uwierzyc ,ze Niemcy i ten caly zachod,ktory bil i wyprzedzal Polske technologicznie o lata swietlne i to jeszcze 15 lat temu ,jest tak juz daleko za nami.W zasadzie narody na zachod od Odry sa zgubione…tyle ze nie wiedza o tym jeszcze.Mysle, ze jest to proces nieodwracalny ale zeby bylo jasne nie zamierzam dziekowac za to PISowi.Jedynym sprawczym czynnikiem ,ktory zniecheca nachodzcow do zycia u nas jest fakt iz Polacy zyja scisnieci ekonomicznie jak w imadle i za to mozemy podziekowac kazdemu rzadowi i parti ,ktora pojawila sie na scenie po 89 roku.Owe elity tak ssaja energie Polakow ich aktywa, ze jednoczesnie ukrecily juz na siebie bat,ktory wisi nad nimi juz nieodwracalnie.Jedynym elementem implantowania nachodzcow islamskich u nas moze byc jeszcze nakaz unijny pod grozba fizycznego nadzoru przez armie lub policje..jednak to juz tez raczej nie nastapi.Gdyby nie pazernosc tych neomarksistowskich zasrancow ,ktorzy pojawili sie z NKWD po 45 roku to sytuacja Polakow bylaby zapewnie inna,lepsza a nasz kraj bardziej atrakcyjny do zycia nie tylko dla nas ale i dla innych nacji. Durne i zachlanne elity NKWD-owskich pociotkow i ich dzieci myslaly ze jak wygonia kilka milionow Polek i Polakow na banicje ekonomiczna po 2003roku to zrobia miejsca pracy i do zycia dla wszelkiej masci migranow ale nic z tego WY zdrajcy i uzurpatorzy .Zgnoiliscie Polakow i Polske po 89 roku do reszty tak, ze nawet islamscy nachodcy nie chca tu mieszkac ale jest wiadomosc dla Was taka,ze My Polacy bedziemy wracac do siebie a Wy bedziecie sie ewaukuowac tam skad wasz rod koczowniczy. Wiadomo nie od dzis tez jakie plany sa elit tego swiata i to ze lud europy powinien miec kolor skory bardziej sniady a bialy czlowiek mialby wyginac jak mamuty.Taka mieszanka multikulturowa ,ktora nie bedzie miala swiadomosci narodowej i nie bedzie wnikala co Wy elity kombinujecie.Chcielibyscie sobie wyhodowac taki motloch do zarzadzania . Objawilo to sie tez ostatnio w oredziach papieza ,ktory pouczal biale Europejki o koniecznosci integracji z sniadymi azylantami. Sa tez plany wprowadzenia nowego prawa i kodeksu Noego ,ktory na innych zasadach obowiazywal by dla gojow a na innych dla nowych elit . Owi migranci w takiej ilosci maja wlasnie przyspieszyc proces integracji ale i kneblowania ust bialej populacji europy w imie poprawnosci politycznej .Niby jest teroryzm ale nie ma a azylanci maja prawo odreagowania w formie atakow na bialych . Tlumaczenie takie to nic innego jak kolejny knebel w usta bialych, bo wiadomo ,ze owe ataki to nic innego jak zmasowane ataki islamistow sterowanych rekoma sluzb specjalnych na zamowienie Agendy 21 via Chabad Lubowicz. I czego nam zazdroszcza inne Europejskie nacje i narody , to wlasnie braku tej sniadej roznoroznosci ,ktora kaze im dokalibrowac wszystkie wzorce do wzorcow islamskiej pseudokultury . Ataki terorystyczne sa tam gdzie sa nachodcy ,ktorzy moga byc narzedziem w reku zboczonych elit .

   Rozmawialem 2 lata temu z kobieta mieszkajaca w Arabi Saudyjskiej a odwiedzajaca corke w USA. Padlo stwierdzenie iz ona lubie Europe,lubi Francje a do Paryza jezdzi na zakupy co miesiac. Kiedy zobaczylem w tv na ulicach zamieszki w Paryzu wywolane przez zestresowanych migranow i zobaczylem butelki po wodzie pelne ich szczochow ,walajace przy elewacjach domow,przyszla mi na mysl ta arabska kobieta,ktora tak lubi Paryz.W istocie oni lubia Europe ale wprowadzac swoja kulture i obyczaje rodem ze sredniowiecza ale i lubia przejadac wlasnie ta kulture bialych ludzi ich wielowiekowa prace . Poki co mozemy sie cieszyc Polska i oby to trwalo jak najdluzej dla dobra naszych dzieci .

   1. Niekoniecznie i historia w takich razach podaje zadziwiające już naukowo przetestowane, mordercze rozwiązania. Do Europy w za sponsorowany sposób sprowadzono imigrantów kompletnie bez stosownych szczepień, naturalnie zupełnie nie mających odporności na śmiercionośne wirusy np. OSPY hiszpanki, które to znacznie wcześniej, kompletnie zniszczyły cywilizacje południowo amerykańskich Indian, tylko dlatego, że ponoć wirus pojawił się tam razem z końmi hiszpańskich najeźdźców. Wydaje się, że to samo planują w Europie, wiedząc, że tubylcy nie są odporni na wirusy, na które wiek temu zmarło przeszło kilka milionów europejczyków.

   2. tak jak w stanach ciemni zasiedlając je zgnoili wspaniale miejsca parki uniwersytety dzielnice a ci biali sa przeganiani pomiatani i wyzyskiwani bo tylko oni w sumie pracują murzyni tylko manualne zawody albo zwody albo mało wymagające papierkowe robotki a jak się dostanie na sędziego to można zapomnieć o sprawiedliwości, to sa wykorzystywacze systemu zawsze wiedza gdzie cos za darmo rozdają… europa wschodnia to ostatnia kolebka bialej andromedanskiej cywilizacji z Andromedy, i to szarakoazjaci będą probowac zmieszać z polludzkimi agresywnymi hybrydami z Afryki jeżeli nas wcześniej nie wykoncza szczepionkami gmo i opryskami

 4. Taw, ja już od kilku lat potrafie we wlasnym ciele produkowac energie milosci i szczęścia ze wzgledu na sytuacje, jaka się wydarzy. tylko nie mogę byc w żadnym zwiazku z inną osobą, ktora jest na poziomie ludzkim 3d. musi to byc facet w sferze duchowej, bo tylko taki ktoś nie zniewoli mnie.. Zycze wam wszystkim, zebyscie nauczyli się produkowac w sobie energię szczescia i milosci, ale musimy jakby zakceptowac, ze istnieje w naszym ciele zrodlo stworcy i wtedy nastepuje polaczenie ciala z duszą naszą.. Musimy utrzymywac tę energie szczescia i milosci jak najdłużej, bo wtedy ona zostanie na stale.

  1. (Halinko, wiem, że to delikatny temat i nie chcę go tu publicznie rozwijać, ale ja widzę Twój spełniony związek [z wyewoluowanym mężczyzną] nie tylko w sferze duchowej 💛)

   Co do „produkcji” energii miłości, ekstazy i spełnienia – tak, jej „produkcji” można się nauczyć. Ale absolutną podstawą, na której ją się „tworzy”, jest bardzo wysoki poziom moralny, więc 95% społeczeństwa od razu odpada.

   Pięknie i naukowo o tych duchowych sprawach mówi polski geniusz, prof. Jan Pająk, którego zapewne już doskonale znasz, ale przedstawiam go dla szerszej rzeszy młodych odbiorców:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/09/26/kilkutygodniowy-permanentny-orgazm-wspolczesna-nauka-potwierdza-mozliwosci-nowej-przestrzeni/

 5. Szykują nam kolejną fatalną w skutkach manipulacje związaną z tzw. pilną potrzebą zmiany peerelowskiej konstytucji (3RP), w zamyśle wielu, obecnie obowiązującej z 1997 roku zwanej konstytucją kwaśniewskiego, która wg. prawa konstytucyjnego jest nieważna, bo nie przeszła kryterium referendalnego poparcia przez obywateli 50% + 1 . To dlatego tak bezkarnie jej zapisy są od dziesięcioleci do teraz ( nawet te dotyczące kolejnych wyborów – bezpośredniości i proporcjonalności ) łamane. Poza tym, co jest najważniejsze! , nie zapewnia ona ciągłości polskiego państwa ( brak możliwości odzyskania depozytu polskiego złota , reparacji wojennych od ZSRR i Niemców i wielu, wielu innych ) z nigdy nie odwołaną i zatwierdzoną przez Sejm w 1998 konstytucją kwietniową 2RP z 1935 roku.
  Tak więc chcą sprytnie Polaków wciągnąć w zadane 1 pytanie: Czy jesteś za zmianą Konstytucji, aby przepadła cała kasa, która się Polakom należy jak przysłowiowa psu miska.
  Komu więc sprzyja nowa, ponoć odmienna od tej platformianej łaskawa władza ?

  1. Spokojnie, to tylko odciąganie uwagi Polaków od Spraw Naprawdę Istotnych. W tym rozdaniu sejmowym nowa konstytucja nie przejdzie. Z przyczyn arytmetycznych. Bo Kukiz jej nie poprze.

   A ja widzę cichy układ pomiędzy Jarkiem i Jędrzejkiem – dosyć prymitywną gierkę obliczoną na wzmocnienie prezydenta po jego społecznej degradacji w związku z medialną megapopularnością „Ucha Prezesa”… 😁

   1. to caly czas konstytucja NKWDziarstwa tzw manifest PKWN pisany w Moskwie .Kwasniewski zabezpieczyl tylko interesy swoich kolesi .

 6. Dziekuje, SlowiAnka, za zrozumienie, kocham was wszystkich. A TAW, wiesz co? to uczucie, o ktorym mowa w tym filmiku, jest dobrze znane od paru lat. dziekuje, TAW, za przypomnienie

   1. Do: Sczęśliwa piszę. caly czas nad sobą pracuje i postępuje zgodnie z wlasnym sumieniem. Musialam zakonczyc toksyczny zwiazek.

  1. Odkąd FB dwa razy mnie zbanował, w ogóle tam nie wchodzę. I dobrze mi z tym.

   W ogóle, już coraz mniej czerpię info z netu (zwyczajnie odczuwam spadek energii, przeglądając większość stron), a coraz więcej z otwartej wreszcie Wzorcowej Przestrzeni. Czego i Wam wszystkim życzę.

   Oczywiście te odczyty nie są jeszcze tak płynne i permanentne, jak to jest teoretycznie możliwe, ale w porównaniu do epoki ciemności, jaka jeszcze niedawno tu była, jest już dużo, dużo promienniej… 😀🔆

   A z każdym kolejnym Przesileniem będzie nam coraz łatwiej.

   1. Żeby być antyszczepionkowcem niekoniecznie trzeba być Lechitą, wystarczy być człowiekiem inteligentnym… 😉

    Ale faktem jest, że gównym celem szczepionek jest destrukcja naszej wzorcowej słowiańskiej haplogrupy – wymieszanie jej z obecnymi w szczepionkach DNA małp, innych zwierząt, innych ludzi (płody z aborcji w liniach produkcyjnych szczepionek) oraz zanieczyszczanie nas chorobotwórczymi metalami ciężkimi (m.in. neurotoksyczne: rtęć i aluminium).

    A przy tak zanieczyszczonym wzorcowym, macierzystym DNA nie da się widzieć innych gęstości, na których dzieją się bardzo ciekawe rzeczy…

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/05/10/celem-szczepionek-jest-uniemozliwienie-ludziom-najzupelniej-naturalnej-zdolnosci-widzenia-swiatow-duchowych-szaman-credo-mutwa/

   2. W czechach szczepia fretki kazda nowa partia szczy pionek zanim podadza ludziom wiec u nich sluzby dzialaja u nas same nieroby systemowe, glosna byla sprawa 90 kilo szczy pionek ktore baxter celowo zarazil h5n1 po ktorych czechom fretki zdechly wiec chca smierci naszej nic innego

   3. sedno sprawy TAW i to w Polsce klada maksymalny nacisk na szczepionkowanie podczas gdzie w innych krajach rzady wydaja sie zauwazac zagrozenie w szczepionkach.W Polsce jakby jeszcze bardziej ich opetalo i zwiekszaja przymus przy jednoczesnym oglupianiu i dezinformacji o przymusie ktorym nie moga przymusic bo nie maja konstytucyjnego prawa.Ryc w konstytucji co do przymusu tez im nie wolno a wolno im tyle co narod im nakaze.Spoleczenstwo wydaje sie nie zauwazac ze zyje w matrixie okupacji.W prawie kosmicznym -uniwersalnym nie ma przymusu do niczego nawet do moralnosci ale jej brak natura zniweluje sama.Poki co w Polsce to wojna rasowa stosowana na slowianach w imie depopulacji zrodla slowian w zarodku.

   4. JK zrobi wszystko, co mu każą,
    bo mu obiecali wyjaśnić zagadkę śmierci jego brata,
    jeśli będzie grzeczny.
    Za taką obietnicę JK sprzedał Polskę i Polaków.
    Kiedyś zostanie to udowodnione.

    Wszystko ma jednak swoje dobre strony:
    przez dwa lata zwolennicy szczepień zobaczą (na podstawie kalectwa własnych dzieci), czym rzeczywiście są szczepionki,
    i w 2019 PiS zostanie raz na zawsze odsunięte od władzy nad Słowianami.

   5. Taw, co to się dzieje dzisiaj, że tak u Ciebie spokojnie ??

    Ludzie śpicie??
    Jak tak, to się budźcie !😊

   6. Szczęśliwa,

    dziękuję za dzisiejszą prasówkę! 😀

    Naturalna sinusoida tego serwisu jest taka, że w tym tygodniu jest spadek aktywności. Wiedziałem o tym wcześniej, dlatego w piątek i sobotę przyspieszyłem z publikacjami.

   7. A ja wiedziałam , ze jest jakiś większy sens Twojej łikendowej nadaktywności w publikacjach.🙂

   8. co napisze cos o zydach zaraz ban fbekow i musze od nowa fejka zakladac, mi sie nie znudzi najwyzej zydoubekom fbeckim

   9. Słowo „spryt” to mi się kojarzy z „drobnym cwaniaczkiem warszawskim”, a ja takowej korporacyjnej cechy charakternej niestety jednak nie posiadam… Po prostu czasami udaje mi się mieć dostęp do nieco innego rodzaju dostępnej (na potencjale) nam wszystkim wiedzy.

  1. Witaj Elizko,
   Ty chyba mieszkasz w Rzeszowie. Jakbyś się nudziła to znalazłam coś dla Ciebie. Stop NOP organizuje 9 czerwca spotkanie z prof. Dorotą Majewską. Odbędzie się ono w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie o godz. 16. Spotkanie przewidziane do 20.
   pozdrawiam Cię

   1. REWOLUCJA! Tysiące w obronie dzieci! Protest STOP NOP
    Idziemy pod prąd, idziemy KU WOLNOŚCI:
    .https://www.youtube.com/watch?v=89zG2WoKTVU
    Anonymous Polska – Stop NOP!
    .https://www.youtube.com/watch?v=eL3CVPZeDMw
    tu warto przypomnieć!
    KONIEC GISU – w obronie pokrzywdzonych przez szczepionki dzieci
    .https://www.youtube.com/watch?v=6P8j1SoEG7M&list=RD6P8j1SoEG7M#t=8
    Jan Taratajcio i Robert Baj – „Polskie Łzy” (strój 432 Hz)
    .https://www.youtube.com/watch?v=z9eFsqwyz3Q
    LASZKI, BUZIACZKI Z SERCA PŁYNĄCE ❤

   2. No tak, podświadoma dyskryminacja Lachów przez Laszki… 😉

    *

    Jeśli strój 432 Hz, to tylko na żywo, bo dźwięk z netu zawsze będzie zmanipulowany, zredukowany, wykastrowany, obcięty. Wzorcowa Organiczna Wibracja Życia 432 Hz przefiltrowana przez matrixową syntetyczną sieć – NIE ULECZY, NIE PODNIESIE…

 7. Naukowe śledztwo przeciwko mind control – dr Katherine Horton – 24.05.2017

  Janusz Zagórski rozmawia dr Katherine Horton, która podjęła się przeprowadzenia naukowego śledztwa przeciwko stosowaniu technologii mind control na obywatelach i niej samej. O tym, do czego doszła w swych badaniach i czego się dowiedziała, opowiada i pokazuje w tej audycji.

  .https://www.youtube.com/watch?v=-I44xN4Y0Y8&feature=youtu.be

  1. Kiedy oglądam takie rozmowy, to zawsze się denerwuje, że przeprowadzają je zwykle redaktorzy nie przygotowani wstępnie fachowo pod względem merytorycznym. Stąd o odpowiedź na wiele pytań należy się kolejny raz zwrócić do źródła… Aby to naprawić i wyjaśnić pewne zawiłe aspekty będę się podpierał twórczością filmową Szwarcenegera. Otóż grał on główną rolę w filmie o broni elektromagnetycznej skonstruowanej w tajemnicy przez pewną firmę i przez większość filmu destrukcyjnie używaną do eliminacji głównego bohatera i dowodów na jej istnienie. Z tego co tłumaczyła Katherine Horton do ataku używane są fale o wysokich częstotliwościach kHz do GHz dla których ściany budynku i wiadome przeszkody budowlane nie są żadną barierą. Fale te uderzają wprost – grillują ofiarę ( mikrofale) lub przenoszą unikalną modulacje mającą oddziaływać na mózg ludzki kwestia herców odpowiedzialne za nastroje, senność, itp. oraz wyższe kilo Hz mające za zadanie dokonać szkody na organizmie ofiary wykorzystując efekt odkryty przez Raymunda Rifa, to jest doprowadzenie unikalną częstotliwością skierowanej na ofiarę fali do rezonansu błon komórkowych wewnętrznych komórek i ich destrukcje lub bolesne, niekomfortowe doznania na skutek wywołanych energią fali silnych drgań rezonansowych komórek. Należy przy tym potwierdzić, że wszelkie nadajniki wifi i GSM używane w domach powodują możliwość dodatkowego rozświetlania pomieszczenia i obserwacji ofiary przez ściany i sufit na podobieństwo detektorów stosowanych w urządzeniach do prześwietlania wnoszonego bagażu w bramkach portów lotniczych, sądach, ect. Badając analizatorami poszczególne częstotliwości modulowane i zestawiając je z wynikami badań Rifa i naturalnie innych, można wyłuskać te unikalne częstotliwości lub ich zakres i porównując odpowiedzieć na pytanie na jaki organ ludzkiego ciała był przeprowadzony atak. To samo dotyczy modelowanych niskich częstotliwości mających wpływ na nastroje, zaburzenia pracy umysłu, snu, niepokój, strach, panikę, ect. Ekrany z folii są skuteczne lecz zdrowsze byłyby wykonane z miedzi, blacha i blachodachówka na dachach wskazana przed atakami z dronów, metalowe żaluzje w oknach, które jednak umożliwiają zdalne nagrywanie rozmów w pomieszczeniach. Na noc komórki i wifi należy bezwzględnie wyłączać, wyjmować baterię, zawijać w folie lub wsadzać do garnka pod przykrywką, bo inaczej się „same” zdalnie włączą. Smartfony i karty bankowe chipem służą przede wszystkim do naszej inwigilacji i same reagują przekazując informacje z licznymi zewnętrznymi źródłami energii, nadajnikami, przekaźnikami, odbiornikami dlatego karty, a nawet czasem nawet telefony należy przenosić wyłącznie w metalowym etui. Podobno już dostępne są w sklepach internetowych elementy ubrań z metalowa nicią stanowiące ochronę przed atakami energią elektromagnetyczną. Obecnie w tajemnicy przeprowadza się podobne doświadczenia ze skierowaną falą skalarną, strzelająca niewidzialną dla ludzkiego oka bezwładnością powodującą niewidzialne z zewnątrz( poza siniakami i wylewami podskórnymi) obrażenia wewnętrzne np. zmiażdżenia, zerwania zaczepów mięśni, wylewy, ect.

   1. …ale nie o tym chciałem Wam powiedzieć. Wygląda na to, że na tym łez padole celowo umieszczono przynajmniej dwa kompletnie odmienne budową humanoidalne gatunki biorobotów ( jeden z nich powszechniejszy, którego krew oparta jest na żelazie i dziwacznie OBCY, drugi oparty na miedzi ), aby móc zdalnie oddziaływać podobnymi, znacznie bardziej rozwiniętymi metodami na tzw zarządców i wten bystry sposób na działania pozostałego, skierowanego na niewolniczy byt, prace i wyniki stada. Jeśli, co zostało jasno powiedziane i udowodnione jacyś nazistowscy degeneraci bez krępacji grillują na wizji dziwacznie sensytywną żydówkę, to czy zbyt śmiały jest postawiony wniosek, że być może jest to niezbity dowód na to, że wszyscy jesteśmy ofiarami dyskretnej tymi sposobami realizowanej zewnętrznej okupacji przy pomocy technik mind control w którym ukrytymi metodami wpływa się na tzw. wybrane, sensytywne hybrydy, które zwykle piastują rządowe, partyjne i kierownicze stanowiska, aby metodami kontrolowanego chaosu skutecznie zarządzać stadem ? Może taka właśnie ich sensytywność na chociażby skierowaną energię z naszego dziwacznego, mającego magiczne i religine cechy satelity jest logiczną odpowiedzią na całe zło tego świata, niebieskokrwistą kastę władców, czarna szlachtę, strzyżenie stad, depopulacje i wszelkie dosłownie psychopatyczne i chore wybryki na tubylcach realizowane posłusznie na skutek prawdopodobnego mind control skierowanego hipnotycznego przekazu…

 8. … i dalej biorąc pod uwagę wszelkie istniejące opowiadania o istnieniu swoistych wampirów i wilkołaków i ich dziwacznej wrażliwości i odmianie inaczej własnie w pełnie księżyca, swoisty zegar księżycowy, numerologię, astrologię będącymi wszystkie razem kolejnymi poszlakami za postawioną hipotezą… A sam symbol księżyca występujący na wielu flagach narodowych, magicznych, okultystycznych i religijnych symbolach? On sam nie musi wcale być źródłem tej negatywnej prowadzącej energii, a tylko jej przekaźnikiem, który dobija ją z powrotem ku ziemi, być może energii wyemitowanej gdzieś z powierzchni ziemi. A słynne czerwone księżyce pragnące ponoć ludzkiej krwi, zwiastujące chaos, niepokoje, tragedie, wojny? Czy to nie jest dowód na istnienie subtelnego przekazu z pogranicza mind control do swoistej kasty zarządców podprogowo wrażliwej na tego typu energię? Znam wiele hybryd z RH minus i każda przeżywa w pełnie księżyca swoiste sensacje. Najbardziej sensytywne są kobiety, hybrydy mające długie ( rude ) własy… Czy to nie dlatego KR palił czarownicami w piecach i stosach? Może jest to wskazówka czego można się po nich spodziewać i na jakie okresy, daty, symbole zwracać szczególna uwagę. To się stale powtarza, gdyż oddziałowuje na ich podświadomość na jawie i w snach niszcząc spokój i wzajemne zrozumienie obu tak odmiennych gatunków, siejąc chaos i wzajemną niechęć. Może ONI ze względu na tę szczególną podatność zwyczajnie nie mogą podejmować wiążących decyzji o przyszłości stada?

   1. no a u Ciebie GMO widac, ze sie program zawiesil lub modul napierd… i teraz juz masz bez odbioru, bo nie podlegasz update-om z transmisji, czyli uaktualnieniom programów religijnych, jak i wysysowi energetycznemu. Pewnie dlatego spierd… z ameryki i starasz sie byc wolny. Kiedys jak mi srube dociskali w usa po sądach emigracyjnych, to myslalem ze walne na zawal. Mialem do stracenia dom i inne wartosci, firme, dzieci i zone. Byly momenty, ze wskutek naciskow widzialem wszystko podwojnie, a moze potrojnie i czulem sie, jakbym chcial z ciala wyskoczyc. Po tym wszystkim zaczalem wszystko inaczej odbireac, olalem wartosc domu, ktora przejal bank i administracja. Dzieki jakiejs sile, lub moze prawu universalnemu, pozostalem soba i ocalilem rodzine, a firme odbudowalem od nowa. Dzis juz nie jestem podatny na zadne religje obiecywanki cacanki, jaki i materialne zwodzenia przez bank i inne ciule. Jestem odporny na matrixa i wszelkie jego programy.

   2. Podziwiam Twój hart ducha w użeraniu się z gadzim porządkiem świata i gratuluję odzyskania własnej Mocy, dzięki której

    uzyskałeś dostęp do samego siebie,

    co z kolei umożliwiło Ci skuteczne pokonywanie kolejnych questów tej – nierównej przecież – gry.

    👍✊✋😀

  1. brytyjski okupant- co o tym Myślisz TAW ?
   Zagadkowa śmierć królowej Anglii. Czy ukrywana jest jej śmierć?

   Jedną z najczarniejszych postaci światowej polityki królowa Anglii Elżbieta II prawdopodobnie zmarła. Taka wiadomość została umieszczona i szybko usunięta z oficjalnych źródeł Pałacu Buckingham.
   Co w rzeczywistości zaszło w rodzinie królewskiej, która jest zamieszana w międzynarodowy handel narkotykami, globalne przestępstwa finansowe, rytualne mordy, przemoc nad dziećmi i inne świństwa?

   Publikacja nadzwyczajnej informacji prasowej a następnie jej szybkie usunięcie ze strony rodziny królewskiej doprowadziło wielu do wniosku, że królowa Elżbieta nie żyje.

   Na oficjalnej witrynie rodziny królewskiej na krótko pojawił się komunikat, w którym była mowa o tym, że wczoraj wczesnym rankiem zmarła we śnie królowa Elżbieta, użytkownicy Internetu zdążyli zrobić zrzuty ekranu tego oświadczenia jako dowód, że informacja prasowa pojawiła się w Google.

   W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez sekretarza prasowego królowej na prośbę księcia Karola mowa jest, że królowa Elżbieta II zmarł we śnie w Sandringham po tym jak jej zdrowie gwałtownie “w ostatnich tygodniach bardzo się pogorszyło z powodu silnego kaszlu i infekcji w klatce piersiowej.”

   Komunikat prasowy opublikowany na oficjalnej stronie internetowej Royal na chwilę pojawił się w górnej części wyników wyszukiwania Google dla królowej.
   Królewska witryna Royal nie odpowiada na zapytania o wyjaśnienie, dlaczego umieszczono to oświadczenie. W komunikacie szczegółowo opisano śmierć królowej, co świadczy o tym, że nie był to przypadkowy wpis.

   Królewscy publicyści i zwolennicy teorii spiskowych uważają, że królowa już nie żyje a potajemny pogrzeb już się odbył. Sugerowano, że członkowie rodziny królewskiej mogą opóźniać ogłoszenie śmierci królowej Elżbiety, póki nie zadbają o tajemne rytuały i dlatego nie chcą aby opinia publiczna dowiedziała się o tym.

   W wydaniu znalazły się cytaty premier wielkiej Brytanii Theresy May oraz z Białego Domu zakładając, że choć oświadczenie nie było złożone publicznie, to było zrobione prywatnie.

   Krąży również opinia, że zwłoka w ogłoszeniem tej informacji wywołana jest walką o władzę w samej rodzinie królewskiej. Książę Karol prowadzi walkę o tron z Williamem. William wie o tajemnicach swojego ojca, których rodzina królewska nie chce rozgłaszać. William uważa, że pomoże mu to w pokonaniu ojca w wyścigu do koronacji na króla w 2017 roku. Tę sytuację można wyjaśnić jedynie pośpieszną publikacją – a następnie usunięciem powiadomienia o śmierci.

   źródło

   O śmierci królowej poinformował na Twitterze kanał BBC

   Na Twitterze kanału BBC opublikowano szokującą wiadomość – „Pilna wiadomość: Pałac Buckingham ogłosił śmierć królowej Elżbiety II, w wieku 90 lat. Okoliczności nie są znane. Szczegóły w najbliższym czasie”.

   Na tle najnowszych wiadomości o pogorszeniu się stanu zdrowia Jej Wysokości, informacja może być zgodna z prawdą. Nawet francuski ambasador w USA Gérard Araud uwierzył w autentyczność tej informacji i złożył kondolencje.
   https://treborok.wordpress.com/zagadkowa-smierc-krolowej-anglii-czy-ukrywana-jest-jej-smierc/comment-page-1/#comment-5376

   1. Bardzo możliwe, bo śmiercionośny Pluton wędruje teraz po ważnym punkcie kosmogramu Elżbiety II, a fraktalnie (król jest fraktalem państwa) Wielka Brytania również jest w procesie swojego rozpadu. Czas GB jako królestwa bezpowrotnie się kończy. Słowiańska inwazja na GB to nic innego jak zapowiadany przez Szekspira apokaliptyczny Las Birnam…

    Wspominałem o tym niedawno, że rozpad Wielkiej Brytanii będzie miał związek ze Słowiańszczyzną i że pojawienie się tam słowiańskiego Lwa (JM – fraktal budzących się Polachów) wywołało histerię wśród Illuminatów, gdyż właściwie odczytali znaki.

    To wszystko są naczynia połączone i rozpatrywać je należy łącznie.

    Czy królowa jeszcze żyje, czy też się przepoczwarzyła, nie ma większego znaczenia, gdyż rozpad doczesnego tam królestwa jest już zaawansowaną fazą apokaliptycznego procesu (Pałac Buckingham jest jedną z głów biblijnej Bestii).

   2. „rozpad Wielkiej Brytanii będzie miał związek ze Słowiańszczyzną i że pojawienie się tam słowiańskiego Lwa (JM – fraktal budzących się Polachów) wywołało histerię wśród Illuminatów, gdyż właściwie odczytali znaki” — Dlaczego wobec tego wpuscili Polakow do WB? Moze licza, ze wielu z nich zginie w lokalnych zamieszkach….

    „pojawienie się tam słowiańskiego Lwa wywołało histerię wśród Illuminatów” — Czy z tego powodu zablokowano Polakom wizy do Stanow?

   3. Wizy do Stanów to, moim zdaniem, stara strategia upokarzania Polaków, bo oni wiedzą, że jesteśmy organicznie połączeni z tamtym kontynentem… Więc zabronić mam tam wjazdu, to jak zabronić synowi powrotu do domu… Zawłaszczyli tamtą świętą ziemię i żywią się naszym bólem…

    Blokują wjazd głównie Sensytywnym, by nie zasiewali algorytmów Wielkiej Zmiany na terenach przejętych przez Illuminatów…

    *

    UK wpuściło Polaków, bo to była prosta konsekwencja wejścia obu królestw do UE i otwarcia granic pracy. Tutaj nie mieli za bardzo ruchu z uwagi na unijne prawo oraz historyczny piar (udział Polaków w Bitwie o Anglię itd. – podniósł by się straszny szum, gdyby wykluczyli JEDYNIE Polaków).

    Ale USA są fraktalem UK, więc… dobrze będzie… ✋😀👍

   4. bylem w stanach dlugo i nie widze nic swietego w tej ziemi, widze latwosc zycia, ale, morderczy tropikalny klimat 40-50 stopni celsjusza w lato, plus wilgoc 90 proc, plus obrzydliwe multikulti, schorowani ludzie, polowa choruje chronicznie, owszem mieszkaliśmy tutaj przed inwazja w czasach przed ksiezycowych i lad nazywaliśmy esperia, europa jednak ma znacznie lepszy klimat nie ma pozarow trzesien tsunami skunksow wilgoci wysokiej temperatury, w stanach nawet jak się ma ubezpieczenie to i tak zawsze jakies dopłaty po 1000 dol czy cos, zlamalem sobie kciuka operacja 7500 dolarów ubezpieczenie pokrylo 6000 i k 1500 musialem bulic wiec na h to ubezpieczenie plus trzeba się klocic w sadach o wszystko z nimi żeby zapłacili w Polsce zrobilo się to samo no ale w koncu ten sam zydowski wlascicel

   5. „Blokują wjazd głównie Sensytywnym, by nie zasiewali algorytmów Wielkiej Zmiany na terenach przejętych przez Illuminatów” —- dokladnie taka mysl zaswitala mi w glowie

   6. „operacja 7500 dolarów ubezpieczenie pokrylo 6000”—- zalezy od ubezpieczenia; czym mniejsza firma, tym ….skromniejsze….. zreszta…… wiekszosc ubezpieczen zazwyczaj pokrywa 80% WYBRANYCH zabiegow i lekow

  2. TAW, mam pytanie, czy ten proces wycofywania się sklepów z Polski będzie dotyczył też sieci dyskontów Biedronka? Czy masz jakąkolwiek wiedzę na ten temat?
   Pytam, ponieważ dwa lata temu wybudowano pod moim blokiem taki sklep i od tej chwili zaczął się istny horror…
   Skargi, zażalenia, zgłoszenia na policję i do różnych urzędów, do samej firmy nie przynoszą efektów, a odpowiedzi, jakie dostajemy, są kpiną.
   Proszę o pomoc…

   1. Wszystkie obce sieci wycofają się z Polski. To pewnik. Kiedy? To będzie zależało od tego, czy w Wyborach 2019 naRÓD zagłosuje na Słowian czy na Chazarów.

    Jeśli naRÓD dojrzeje przez dwa lata, przemiany potoczą się lawinowo…

    Wiem, że to nic miłego mieszkać nad sklepem. Wyrazy bliskości i solidarności w cierpieniu…

    Nie czuję się kompetentny, by w tej sprawie coś mądrego doradzić. Wiem, jak działają „polskie” urzędy…

 9. DZIĘKUJĘ ❤
  .https://www.youtube.com/watch?v=BiqlZZddZEo
  40 tys. lat temu Ariów odwiedził Piorun, który przyniósł nową wiedzę. Pozostawił proroctwa oraz ostrzeżenia o ludziach z Piekielnego Kręgu, którzy nie będą żyć zgodnie z boskimi prawami. Ostrzegł, iż nadejdą czasy moralnej, etycznej i psychicznej degeneracji społecznej prowadzącej do samozagłady. Będzie to czas, gdy Bogowie Światłości nie będą mogli otwarcie przybyć na odsiecz mieszkańcom Ziemi. Gdy jednak nastanie Święty Rok Proklamowania Nowego Świata w Gwiezdnej Świątyni Światła 7521 roku (przełom 2012 i 2013 roku) wtedy nastanie królestwo Sprawiedliwości i Światła – wiemy, że kalendarz uległ przesunięciu i ten czas nadszedł ❤
  Gwiezdna Świątynia Światła – gdzie jest?
  A wiesz, JM dzisiaj tez mi się tak objawił – jako połączenie narodów, które będzie miało ogromny wpływ na upadek angielskiego Babilonu 😀

  1. Elaszko,

   ja osobiście nie ufam żadnym przekazom, które mają w tle obietnicę jakiejkolwiek pomocy Słowianom.

   A Świątynia Światła Świata to… nasze odblokowane z czakr serce, a więc jeszcze kilka ładnych lat upłynie, zanim pojawi się poważna ilość Polaków RODaków Słowian z uwolnionym sercem…

   Zanim to nie nastąpi, wszelka gadka na ten temat, to tylko fantazje zapętlonego umysłu.

   Na ten czas najlepsze, co możemy zrobić dla przyspieszenia procesu, to codziennie oczyszczać swoje ciało, zmieniać dietę na wyżej wibracyjną, dużo ćwiczyć fizycznie, jak najwięcej kontaktu z naturą, ze Zwierzętami, z Drzewami, Ziołami, Kamieniami szlachetnymi.

   A jeśli ktoś ma jeszcze w domu cuś takiego jak telewizor – oznacza, że jeszcze w ogóle nie zaczął się rozwijać.

   1. To nie takie proste jak się samemu nie mieszka 🙂 chcąc nie chcąc musimy nauczyć się tolerancji dla mieszkańców owych domów.

   2. Ja bym się chętnie pozbył TV, bo mogę spokojnie żyć bez niego, ale moja rodzina za nic. Uzależnieni od TV. No i chcąc nie chcąc czasem coś też obejrzę.

 10. Taw, ale przecież mieć telewizor nie znaczy go oglądać.🙂
  Ja mam ale juz ho ho ho ile czasu nie oglądam. No sporadycznie na coś zerknę.
  Ten jazgot od dawna mnie męczy. A już najgorsza jest polityka.

   1. qrde blade dlaczego mi to wysłałeś? Aż mi sie słabo zrobiło.
    To już 3 raz dziś coś podobnego ktoś mi pokazuje.

    „ABW”, czyli nic nie jest tym, czym się wydaje.

    Ale to nie mój świat. Ja jestem zbyt prawdziwa.

   2. W końcu to powiedziano głośno ! ale miny zrzędną tym co patrzyli na mnie jak kiedy mówiłam ,że tak się dzieje.

    Leperowi też to zrobili a przy okazji jak usłyszycie o białej kobiecie w włosach długich do 4 liter pamiętajcie to nie była ona , tylko cholerne mindole .

    Kuwa nie dam się tak łatwo 🙂

 11. Witajcie kochani! chcialam wam sie przyznac: rozwiazalam umowe z polsatem, bo mialam juz dosc tej telewizji, ciagle tylko brak syglalu.

  Spotkalam dzisiaj wspaniala kobiete, starsza pani siedzi na wozku, bo nie da rady sie poruszac, jest po wylewie. jakis tylko lezala, ale w niej tyle radosci i nie poddaje sie chorobie. dzieki cwiczeniom moze juz wstac. znalazlysmy wpolny temat, bo w tej kobiecie jest niezwykla energia

 12. Tymczasem po cichu PiS dziala, a my tu gadu-gadu, a oni swoje. Kapelusznicy nie spią, a ich naukofcy i politycy wiedza lepiej niz Polacy.
  Swoja droga, ciekawe, ile kasy dostana za to dzialacze PISuarow.

  „8 czerwca o godz. 12:00 jest posiedzenie podkomisji w sprawie ustawy o GMO, która otwiera Polskę na uprawy GMO. Sytuacja nie wygląda dobrze bo PiS upiera się przy konieczności utrzymania zapisu o możliwości tworzenia stref upraw GMO, który brzmi:

  „Art. 49a. 1. Terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ustanawia się strefą wolną od upraw GMO.
  2. Dopuszcza się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prowadzenie uprawy GMO wyłącznie na gruntach rolnych w strefie wskazanej do jej prowadzenia na określonym obszarze, zwanej dalej strefą prowadzenia uprawy GMO, po uzyskaniu zezwolenia, o którym mowa w ust. 3. Uprawę GMO prowadzi się zgodnie z określonymi w tym zezwoleniu warunkami, sposobem i terminem”.

  To jest skandal!

  Wygląda na to, że poprawki strony społecznej nie zostały wzięte w ogóle pod uwagę! W czwartek zbierze się podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1424), w sali im. Wojciecha Trąmpczyńskiego (nr 106, bud. C) by rozpatrzyć rządowy projekt ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw”.

  .https://www.youtube.com/watch?v=ClNlT-6k5DY

  1. Niech robią tak dalej, a już za dwa lata będą się dziwić, sprzedawczyki, że przegrali wybory…

   My jesteśmy spokojni i radośni, bo nas już nic nie zastraszy, gdyż wiemy, że

   ROK 2019 TO KONIEC RZĄDÓW OBCYCH AGENTUR W POLSCE,

   a jeśli chodzi o nieszczęsne GMO, to my tu znamy…

   supertajny…

   boski patent…

   na jego deprogramming… 😀🔆
   .https://youtu.be/jh9CCg9kSns

   1. O ciekawe tylko ,że jak jest 4 osobowa rodzina przykładowo to każdy musiałby se chyba podpisać swój plon 🙂

    A odkodowywanie sercem ? wiecie ja kocham zioła mam je wszędzie w domu na działce , gdzie nie spojrzeć rośnie jakieś zioło i tylko szukam miejsca na nowe hahahaha , i lubczyk w tym roku brędził mi coś tam , focha walnął wiedziałam o co chodzi ponieważ za dużo sąsiedzctwa wokoło , mówie do niego : ej nie bądź taki podziel się miejscem widzisz jakie mamy m2 a ja bez ciebie ani rusz … w przeciągu mc wybił się jakby miał co najmniej ze 1,5 roku 🙂

    A już tyle nasuszyłam ziół, że fiu fiu

   2. Ja dziś suszyłem rumianek… 🙂

    Ale główne zbiory jutro, bo pełnia. W czasie pełni Zioła mają największe stężenie Mocy…

    *

    Dzięki za patent z Lubczykiem… 💛

    *

    Tak, każdy powiniem mieć swój własny zagonek i sam programować Warzywka – pod swój indywidualny aktualny stan energetyczny.

    Ważny element procesu:

    Warzywa podlewamy wodą z umytych stóp (bez mydła) – w ten sposób na bieżąco informujemy roślinę o swojej energetyce.

   3. A ja dziękuje za Twoje podpowiedzi to jutro kolejne zbiory, a jest co , rosną jak szalone . Jak to mówią jaka „Pani” takie roślinki hahahaha.
    Kurde a ja tyle wody … to już wiem dlaczego moje jabłka takie dobraśnie hahahaha 🙂 a jakieeeee mam truskawy gmo to by ze wstydu się spaliło o tyle wam powiem 🙂 a najlepsze jest to … ost rozmawialiśmy o walorach pokrzywy i tak sobie pomyślałam , kurde no zdało by się jej więcej jakoś na tej działuni mieć , plewie sobie dzisiaj podjadając truskaweczki, patrze a tam … pokrzywa 🙂 się nasiała

   4. tak TAW to sie zgadza ale co nam juchy upuszcza,wyniszcza ludzi,nabija kabzy na GMO,szczepionkach i niszczeniu narodu polskiego to ich a nam nikt tego zdrowia,czasu,zycia i krzywd nikt nie wroci.

   5. Tak, to są ewolucyjne koszta powrotu do Świadomości, które jako naRÓD płacimy za swoją niegdysiejszą słowiańską gościnność i naiwność…

    No i pomogli nam też wydatnie niektórzy nasi słowiańscy władcy-zdrajcy naRODu, wpuszczając do Macierzy obce naszym Praprzodkom kulty.

    Obecny moralny rozkład Polski jest czystą konsekwencją wpuszczenia do naszej Ojczyzny-Matczyzny judeochrześcijaństwa z kultem reptilskiego boga Jahwe.

   6. nie boga tylko zboka i nie dobrowolnie tylko zydoszarakochiczyki zagrozili nam opryskami jak zawsze

   7. nie chodzi o kase tylko o wyrzniecie pozeusowych bialych dzieci i zajecie ich najlepszych ziem w europie azjatami a-sina-tamim sin=yahwe

  2. Właśnie to mialam na myśli, pisząc, że najgorsza jest polityka. Banda oszustów, krętaczy i słabych aktorów mamiących ludzi. Szkoda naszej energii.

  3. „Tymczasem po cichu PiS dziala, a my tu gadu-gadu, a oni swoje”

   Zawsze tak działali, nie tylko oni robili wszystko, żeby odwrócić naszą uwagę od rzeczy ważnych, za naszymi plecami, ale coraz mniej im to wychodzi, rozmawia się z ludźmi ciagle tymi samymi i w tym roku czuje i widze w nich zmiany 🙂 pomału pamału, ważne że do przodu

   1. oczywiscie ze nie tylko pisuarowcy ale kazda jedna partia ,kazdy jeden rzad i religia.My mamy tylko i wylacznie zajmowac sie rzeczami niezagrazajacymi administracji i elitom a oni maja nas zajmowac pierdolami i duperalami w ramach dezorientacji w tematach zasadniczych oby im sie zylo lepiej a nam pozornie lepiej.

   2. Naród, który nie uświadamia sobie zagrożeń dla własnej egzystencji i nie podejmuje z nimi walki dokonując właściwych wyborów politycznych, — skazany jest na wymarcie i likwidację swojego państwa.

    Prowadzeni przez żydowskie rządy i żydowskie media Polacy maszerują od 27 lat ku własnej zagładzie.

    Ciągle nie chcemy i nie potrafimy uczyć się na własnych błędach.

    ( PO i PIS to ten sam antypolski układ — ( dwie strony Porozumienia Centrum), który powstał w Magdalence.

    Dopóki te partie i ich odnogi będą rządziły Polską nie ma mowy o żadnej dobrej zmianie!
    za: https://forumemjot.wordpress.com/2016/07/26/precz-z-popis-wszyscy-won/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s