Powrót do słowiańskich wartości oznacza koniec epoki ciemności – spotkanie z Czesławem Białczyńskim

<https://youtu.be/rPl53wM_5qI

Powrót do słowiańskich wartości oznacza koniec epoki ciemności – spotkanie z Czesławem Białczyńskim, badaczem dziejów Słowian, autorem „Mitologii Słowian”, pisarzem, scenarzystą, filozofem, Strażnikiem Wiary PrzyRODzoney Słowian.

Reklama

Jedna myśl w temacie “Powrót do słowiańskich wartości oznacza koniec epoki ciemności – spotkanie z Czesławem Białczyńskim

  1. Kilka dni temu na falach rosyjskiej telewizji RTR w programie „60 Minut”[vi] omawiano sprawy europejskie. Rosjanie słusznie nawoływali do współpracy między poszczególnymi państwami, w tym polsko-rosyjskiej. Nie zawahali się też nazwać spraw po imieniu, czyli UE emanacją IV Rzeszy. W programie uczestniczył też „polski dziennikarz” Jakub Korejba, o którego wyczynach pisałem już dawniej [vii] [viii]. Również w tym programie kontynuował on tradycyjną antyrosyjską retorykę, jednak bez uprzedniej werwy. O dziwo, „przejrzał” on jednak na oczy w odniesieniu do stosunków polsko-niemieckich, mówiąc sporo o nieformalnej władzy Niemiec nad III RP i powszechnej satysfakcji, z jaką się ona w polskim społeczeństwie spotyka. Prawdziwą ilustracją nadchodzących zmian w układach geopolitycznych było zakończenie tego programu, w którym Korejba i Żyrinowski [ix], obejmując się nawzajem, wiwatowali nad nadchodzącą „przyjaźnią wielkich narodów polskiego i rosyjskiego”.
    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/przyjazn-wielkich-slowianskich-narodow-polakow-stac-2017-06

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s